Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Today at 15:40

Today at 08:39

Yesterday at 23:31

Yesterday at 21:55

Yesterday at 21:10

Ki van itt?
belépett tagjaink

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 1 rejtett és 6 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 4
Polgárok 3 1
Hadsereg 2 4
Ellenállók 2 6
Flotta 5 7
Perdaiak 9 1
Összesen 21 23
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Folyosók 4-5. gyűrűszint
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Raven Moor

Flotta

Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Coex32xwwk

Karakterlapom :

Beosztásom :
Tizedes - Planetológus - Vezetői engedély minden szárazföldi gépjárműre kiadva.

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Crs6nrywap

Fegyverem
Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD

Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt 2019-11-22, 20:25
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

A Galamb
és a Holló meséje

*Annyira kíváncsi vagyok, hogy egy időre elfelejtem mennyire ravasz is Jenkins, s persze nem is gyanakszom. Az üzenetek szépen, sorban kicsomagolódnak és előttem van jóformán az élete. Van egy elgondolásom vele kapcsolatban, ezért visszafogom magam és nem ugrom a vacsora estéjén íródott üzenetre. Még gyanútlan vagyok és…kárörvendő? Inkább elégedett. Tudni szeretném hogyan alakult az élete Jenkinsnek a felesége halála után, hogyan változott azzá az emberré, aki most…na és persze próbálom összerakni a képet az akkori Jenkinsről. Ha nem tudnám kiről van szó, már-már megsajnálnám azért a küzdelmes és értelmetlen harcért, amit önmagával vív. Legalábbis nekem úgy tűnik az. S persze észreveszem, hogy több üzenet van, mint legutóbb, de ha már eddig megálltam, hogy ne rohanjak előre, akkor az a két üzenet is ráér, míg el nem érek odáig. Aztán eljön a vacsora estéjén írt üzenet, az egész olyan mintha naplót írna a kancellár, s még el is mosolyodom azon a gondolaton, hogy olyan mint egy szerelmes kiskamasz, de a mosoly le is fagy az arcomról a Saskiának írt levél második felénél. Az utóiratnál. Egy pillanat alatt elönt az ijedtség, a düh és a rajtakapottság érzésének forrósága, érzem ahogy a fejembe száll minden vér, a tenyerem izzadni kezd és a szívem is kihagy egy ütemet, hogy egyetlen nagy sóhaj után behozva a lemaradását, heves táncba kezdjen. Még rá sem jövök hirtelen a lényegre, mikor kikapcsolok mindent, a pda-t leválasztom a szerveremről, és még a kezemből is leteszem, s csak nézem a sötét kijelzőt, onnan várva a megvilágosodást. *
-Ó, te rohadt, ravasz kis gazember! Hogy az erratorok csócsálják meg a májad, efonok szurkáljanak össze, hogy vakulnál meg amikor az én titkaimat nézegeted! Hogy…ssssmmmmcccchhhh! *Az első ami kiárad belőlem az az átkozódás, szitok és mindenféle kívánalom hogyan vesszen el Jenkins, aztán mindez annyira összesűrűsödik bennem, hogy csak egy nagy kupac értelmetlen zagyvaság lesz a vége, pengevékonyra húzott ajkaim közül fröcsögve. Még a kezeimet is ökölbe szorítom, néhány másodperc így telik el, de mikor már több rosszat nem tudok elgondolni, lehiggadok. Muszáj lehiggadnom és átgondolnom mindennek a következményét és megoldását. *
-Te kis…féreg! *Böffentek egy utolsót, aztán hátrahajtom a fejem és gondolkodni kezdek. Jenkins tudja, hogy meglékeltem a „hajóját” még sem szült róla, nem citált magához, nem tett semmilyen módon keresztbe, még azok után sem, hogy a JL befűtött McG-nek. Szóval terve van ezzel is.*
-Mert mivel nincs? *Fennhangon jobb gondolkodni, néha magammal beszélgetek, hogy jussak valamerre. Más sétálni szokott, rója a köröket vagy épp faltól-falig koptatja a padlót, vagy nekiáll olyan tevékenységnek, ami a kezét foglalja el, így az agya kikapcsol és az összes hulladék gondolat elröppen a fejéből, hogy csak a jó és fontos dolgoknak adjon helyet. Én magammal beszélgetek. Na és? Szóval Jenkins annyiban hagyta és még a feleségének is elújságolta, hogy milyen büszke magára. S ott vannak azok a mappák…*
-A laboros…bár az nem lehet teljesen hamis, hiszen Denisov elmondta mit művelt vele Jenkins…de hülye lett volna lejegyezni, pláne a saját gépére….ember-perdai kísérletek, oké, abban is van valami…kancellári ülések. Minden bizonnyal sok oltári baromságról szól. Hogy is van ez? *S beindul az agyalás. Abban reménykedett, hogy megnyitom azokat a mappákat, szándékosan olyan címekkel látta el, hogy érdekeljen. Tehát azokkal csinált valamit…és…és akkor jövök rá, hogy a csali működött, azokon keresztül ugyanúgy beléphet az én gépemre mint én az övére…majdnem. Persze ere már rájöttem korábban is tudat alatt, most teljesedik ki bennem az egész. Én nem léptem be a gépébe…de majd most fogok. Először az jut eszembe, hogy visszaküldök neki egy integetős, mosolygós, ördög szarvakkal ellátott képet magamról, de akkor rájönne, hogy rájöttem. A soron következő gondolat viszont azt súgja, hogy ne akarjam, hogy rájöjjön. *
-Oké kancellárkám! Ha harc, akkor legyen harc. Virtuális háború. *Hagyom a pda-t és kiterítem a szerveremhez kapcsolt billentyűzetet magam előtt és nekikezdek a munkának. Létrehozok egy titkos csatornát, mely a mappáimhoz hasonlóan védett, csak és kizárólag a szerverem és a célállomás között létezik, az oda-út szabad, a visszaút csak akkor ha én akarom, ergo aki ezen a csatornán véletlenül eljut hozzám, olyan falba ütközik mintha arcul csapta volna egy Hammondfej. *
-Hervadjon el a virágod! Jól fog mutatni a Világuralmi-terv mappánk mellett? …baszki! Hát tervezgess csak a kis halott feleségeddel, hátha összejön valami. *Dühös vagyok, de ennek ellenére higgadt, hiszen szükségem van hideg és számító fejre, az ilyen munka pedig örömmel tölt el. Elbíbelődöm egy kicsit, aztán a csatornát összeszinkronizálom a kémprogramommal, ami láthatatlanul fog megbújni Jenkins gépén, de nem másolja le az egészet, hanem egyenes közvetítést nyújt majd. Végül a pda-t visszakötöm a szerverre és indulhat a buli. Amúgy is kíváncsi voltam a kancellária üléseire, hát majd most…ha megnyitom a mappát, és beindul Jenkins leszívó akciója, akkor magába szippantja az én kis kémemet a csatornán keresztül. Lássuk hát a kancellári ülések szigorúan bizalmas jegyzőkönyveit. *
-Jó étvágyat Mr. Jenkins!

Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins

Kancellár

Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (35 éves)

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, genetikus, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
380

Tom Hiddleston

☽ :
Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Tumblr15

Utolsó poszt 2019-11-25, 14:00
A Holló és a nemGalamb meséje  : P

Az elküldött kémprogram máris száguldozni kezd az éterben a kancellár lakosztálya felé az adatokkal együtt, mikor megnyitja a Kancellári ülések jegyzőkönyvei, szigorúan bizalmas címre hallgató mappáját, mely ugyanúgy csali volt, mint a többi. Már kezdhetne a tizedes elmélyedni a kamu-jegyzőkönyvekben, amelyeket jó ég tudja, hogyan vagy mennyi ideig készített a kancellár, mert a nyolc fájl darabonként negyven oldalas szöveg, kép vagy grafikon nincs, mikor a kémprogram jelez. A mappában látni, hogy címek szerint a jegyzőkönyvek olyanokról szólnak, mint Gyermekszülési törvény szigorítása; Megszorító intézkedések a flotta és a hadsereg életmódjában; Perda-Dominium közötti utazási lehetőség felére csökkentése; Az Aquillon CQL-kitermelés beindítása, emberélet rizikófaktora; Justice League, stb. Számos olyan remek cím, melyek külön-külön is fel tudná idegesíteni a jó érzésű embereket és arra sarkallni ezzel, hogy tovább olvassák a részleteket, ezzel még több adatot feltöltve akaratlanul is a pda-ról. De tovább nem jut a tizedes, mert a kémprogram jelzése szerint sikertelen a behatolási kísérlet a kancellár gépére, "falba" ütközött. De alig tudta ezt elolvasni, a pda azonnal elsötétül, kikapcsol. A szerver ezt megúszta, és persze a pda-t is vissza tudja kapcsolni, de az első védelmi szint már csak bosszantásból is kikapcsolja a próbálkozók gépét. Finom figyelmeztetés. Na meg az amatőröknél is jó, akik nem mentették el a kódjukat és kezdhetik elölről felépíteni azt.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem

Utolsó poszt 2019-11-26, 21:08

A Galamb
és a Holló meséje

*Sok gondolkodás után, megszületik a megoldás és nekilátok, hogy alkalmazzam. Minden készen áll ahhoz, hogy betörjek Jenkins gépébe, de nem számítok arra, hogy az egész visszaüthet. Tapasztalatból tanul a jó diák, bár ezt egyesek úgy mondanák, hogy a saját kárából, de szerencsére nekem azért megvannak a magam kis trükkjei ahhoz, hogy ne szenvedjek kárt ha történik valami. Másrészt jól bebiztosítom magam, hiszen eddig „csak” olyan helyekre törtem be, melyeket nem igazán védtek. Volt belépési jogosultság, különböző kódok és miegymás, de amit Jenkins gépéből kapok, olyat még nem kaptam. A kancellár ravasz és mindig mindenre gondol, szóval nem pánikolok, amikor minden elsötétül. Csak azt tudom, hogy remek kis védelmi rendszere van Jenkinsnek és tuti, hogy nem ő csinálta. Arra is gondolok, hogy minderről valamilyen módon értesült, ergo tudja, hogy éppen most valaki be akart hatolni a gépébe. Az egészet hagyom a fenébe, mert ha a sejtésem nem csal, márpedig nem szokott, akkor többszintű a tűzfala, és a végén tényleg mindent tönkrevág a szerveremen. *
-Oké, ha nem engedsz be, akkor majd belülről nyitom ki a kapudat. *Széles vigyor terül szét az arcomon. Én ráérek, szóval akármeddig elpiszmoghatok a megoldással. A pda-t a szerverhez kapcsolom, majd megkeresem azt a kis csodát, amit még apám talált ki amikor aktívan ezzel foglalkozott. A kis csoda, egy program, amit Jenkinshez hasonlóan a nagyon védett mappáimba töltök le. Nyomot nem hagy, ha esetleg fel is fedezi a kancellár infósa, már késő lesz. Elég ha megnyitja a mappát, és a program letöltődik a rendszerébe, majd belülről, szisztematikusan lerombolja a tűzfalat. Mindet. S akkor már mehetek is be. Addig amíg ez megtörténik, megnyitom Jenkins zene mappáját. Jó tudni, hogy mit szeret hallgatni.*

Úgy sem kapsz el

A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2019-12-01, 08:24-kor.

Callum Jenkins

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
380

Tom Hiddleston

☽ :

Utolsó poszt 2019-11-27, 22:00

Míg Moor tizedes faltörője nem kevés izgalmas percet okoz a kancellár lakosztályában az informatikusnak, amit a kancellár sztoikus nyugalommal és hidegvérrel kezel, addig a tizedes meg tudja nézni a Zene mappát, hátha megtalálja az ünneplő diadalzenét, amikor át tudja talán venni az uralmat a kancellár gépe felett. Nincs hozzá jelszóvédelem, és két almappára tagolódik, nem meglepő módon két név szerepel az almappák neveként: Saskia; Callum. Előbbiben a néhai feleség zenei ízlését lehet megtekinteni, míg utóbbi egyértelműen a kancellárét, és ebben rengeteg almappát találni szerzők szerint csoportosítva a zenéket, de műfaj szerint nincs külön szedve. Pedig két fő irányt el lehet határolni, ahogy átfutja a neveket a tizedes: az egyik komolyzene, míg a másik metál-rock irányvonal. Előbbinél a kancellár főleg Wagner-t, Dvořák-ot, Rachmaninov-ot és Rimszkij-Korszakov-ot hallgat, és vannak némileg modernebbek is, amennyire modernnek számít egy négyszáz éves mű egy hatszáz éveshez képest. De a műfaj határai némileg szabadon vannak kezelve, mert néhány filmzene is helyet kapott, köztük egy csak a Legjobb névvel illetve.
Utóbbi, azaz rock-metál iránynál is igazán széles körű a skála, még akkor is, ha a választék alapján nem lehet vizionálni egy hörgős metálra fejjel együtt hajat rázó kancellárt. Java része olyan lehet, amilyenre talán már csak kevesen emlékeznek ennyi év távlatából, főleg a Kancellária cenzúrája mellett, mindenesetre teljesség igénye nélkül van itt Guns N' Roses, Linkin Park, Disturbed, Shinedown vagy az All good things. Akárcsak a komolyzenénél, vannak lassabbak és pörgősebbek, és vannak feldolgozások is: van, ami a komolyzene irányába viszi el a metált (Apocalyptica és 2Cellos), míg másik meg a metál irányába a klasszikust (pl és pl2).
E zenei élvezetek vagy éppen szenvedések közepette jelez is az a bizonyos faltörő program, hogy a tűzfal feltörve, és így mintha más mappát is láthatna a tizedes, amit korábban nem volt szerencséje. Kecsegtető neve az Elsődleges célpont, és a csábos errator programja harcias küzdelem árán hajlandó megmutatni, hogy saját mappáit találja ott a tizedes... csak óvatosan a jelszavakkal. Egyébként minden úgy néz ki, ahogy lennie kell, más kérdés, mikor veszi észre, ha egyáltalán észreveszi, hogy nem úgy kötődik a hálózathoz a rendszer, ahogy kellene. Lehet még üzenetet is küldeni a kancellár nevében, de az soha sehova nem fog megérkezni.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem

Utolsó poszt 2019-12-01, 09:05

A Galamb
és a Holló meséje

*Szerencse, hogy mindenre gondolok, meg az is, hogy van pár programom kéznél, amivel helyettesíteni tudom az eredeti elgondolásomat. Amíg arra várok, hogy megnyissanak egy megjelölt mappát és a kis Faltörőm munkához láthasson, még szórakozási lehetőségem is akad. Bár nem gondoltam Jenkinsről, hogy zenéket tölt le a gépére, elvégre a pda-ról is lehet hallgatni és neki aztán korlátozás nélkül a rendelkezésére áll bármi az archívumból. Azt gondoltam, hogy a zene mappában valami egészen más van, teszem azt, titkos fájlok valami nagyon titkos dologról. Elterelésként. Ennek ellenére nem csalódom, sőt! Legalább eltelik valamivel az idő, és én is szeretek zenét hallgatni. Most kiderül mennyire hasonló, vagy épp teljesen más az ízlésünk. Még az is lehet, hogy tetszeni fog. A zene mindig is nagy hatással volt rám, de arra nem számítottam, hogy mekkorával lesz. Jenkinsre vagyok kíváncsi, ezért az ő zenei mappáit nyitom meg, Saskia várhat még. A nevek nem sokat mondanak, találomra bökök rá Rimszkij-Korszakovra és lehunyt szemekkel hallgatom, már csak azért is, mert kellemes a zenei világa. Néhány pillanat múlva magával ragad a muzsika, a számomra ismeretlen hangszerek hangja, nagyot sóhajtok. *
-Francba, ez nagyon szomorú. Baszki, mindjárt sírok. *És tényleg, teljesen elérzékenyülök. Mikor vége van, körülvesz a csend, és én élvezem. Nem azért, mert olyan rossz lett volna a zene, hanem mert annyira jó volt, hogy még mindig bennem lüktet. Csak egy pillantást vetek a kijelzőre, de még nem történt meg az áttörés, így bökök egy újabb zenét. Most a név hangzására apellálva, azt várom, hogy Wagner majd valamilyen kemény és ijesztő lesz. De nem! Nem annyira szomorú mint az előző, inkább gondolkodós. Tutira ezt hallgatja Jenkins amikor a legaljasabb terveit finomítja. A Legjobb névvel ellátott fájl, már indulásakor kivált belőlem egy „Vááááóóóó!”-t. *
-Tisztára mikor Jenkins bevonult a Valkűrre baszki. A sleppjével, meg az elégedett vigyorával. Élvezte, hogy mindenki szétrebben előtte és amikor a hangosbemondón megszólalt, mindenki ereiben megfagyott a vééééér! *Ha a kuckóban lenne elég hely, a lendületes gesztusaim is nagyobbak lennének, így viszont csak kicsiben hadonászok, de még így is látványos…lenne, ha látná bárki is. Tovább lépek. A Guns N` Roses-t is a neve miatt választom, de egészen mást kapok mint amire vártam. Igazából az elsőhöz és a másodikhoz hasonlóra számítottam, de ebben már énekel is a karcos hangú pasi. *
-Na, ez lehetne az Ellenállás indulója. Érdekes ellentétek. *Jenkins zenei stílusa igen eklektikus, és elgondolkodtató, másrészt amennyit megtudtam most róla, annyival több is lett a homály. Mondjuk ez jellemző rá. Mást is meghallgatnék most, de nincs rá idő, de azt hiszem mielőtt visszamegyek a hajóra, letöltöm az egész Jenkins koncertet a pda-ra. A tervem sikerült, ami azt jelenti, hogy mindketten jelen vagyunk a másik gépén. Olyan ez mintha beszélgetnénk, csak virtuálisan. Persze nem kettesben, tutira  nem Jenkins pötyög a gépe előtt, szóval ez már kész orgia. Érdekes belelátni a kancellár gépébe, de ennél már csak az érdekesebb, hogy egy új mappát fedezek fel. Ha nem ismerném már annyira, mint amennyire igen, rögtön le is csapnék rá, már csak az elnevezése miatt is. De nem szeretnék újabb csapdába futni, ezért mást teszek. A Titkos labor, és az Ember-perdai kísérletek mappáit lemásolom. Jenkins gépén csinálok egy-egy másolatot, majd megkeresem benne a kis trükköt, azt megpróbálom eltávolítani és anélkül elmenteni. Nem a saját szerveremre, hanem plusz védelemmel ellátva, az archívum egy sötét és nem használt zugába rejtem el jelzés nélkül. Csupán egy nem használt programnak tűnhet, senki nem fog hozzányúlni. Ha ez megvan, nemes egyszerűséggel letörlöm Jenkins gépéről ezt a két mappát, harmadikként pedig hozzádobom a Kancellári ülésekét is. Aztán rábökök az Apocalyptica nevű zenére és lehunyt szemekkel hallgatva várok.*

Úgy sem kapsz el

Callum Jenkins

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
380

Tom Hiddleston

☽ :

Utolsó poszt 2019-12-01, 14:10

A három mappát észrevétlen le tudja másolni magának a tizedes, kelljenek bármire is neki, de láthatóan nem érkezik intézkedés ebben és a másolatok elhelyezésével sem foglalkoznak. Lehet akkor se tennék, ha tudnának róla. Jó eséllyel az Archívumban is sokáig ellesznek háborítatlanul másoktól. A kancellár gépén idővel, talán napokkal később fog csak kiderülni, hogy nincs mozgás, hogy az üzeneteket meg lehet írni róla, de nem érkeznek meg sehova, ugyanakkor a régi üzenetek is mind eltűnnek nyomtalanul, így emlékezetből kell dolgoznia a tizedesnek. A gép teljes elszigeteltséget kapott és akárhogy próbálja a tizedes, nem tudja ezt megszüntetni.
Azonkívül elveszíti uralmát az iroda kamerái felett is, ahogy a kancellár új gépéhez se fér hozzá többet, hiszen az teljesen új lett, többszintű védelemmel látva el ezt is, meg az irodai gépet és kamerarendszert is. Hiába mindennemű próbálkozás, nagyon úgy fest, hogy ehhez megint csak egy személyes látogatással lehet hozzáférni, ha ugyan sikerült másodjára is a trükk.

//Köszi a játékot. Élveztem minden ravaszságod és furfangod, na meg a reakciókat Very Happy//

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem

Utolsó poszt 2019-12-02, 18:41

A Galamb
és a Holló meséje

*Egy ideig jól elvagyok a zene hallgatással, de lassan kezdem megunni a várakozást, másrészt a zene olyan hatással van rám, hogy táncolhatnékom támad, azt meg ezen a szűk helyen nem lehet. A mappákat lemásolva és elmentve, már sok dolgom nincs, és ami azt illeti jelenleg ötletem sem, hogy mit nézzek még meg. Az eltüntetésre nem érkezett semmilyen reagálás, bár szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, úgyhogy nekiállok még egy plusz védelmet telepíteni a szerveremre, és a lenyomozhatóság ellen bevetek még egy kis csalafintaságot. A nyomok visszafejtésénél, bárki is legyen az a zseni akit Jenkins alkalmaz, az összes, a Dominiumon fellelhető polgári számítógéphez el fog jutni. Olyan ez mint egy százkarú polip. Ami a későbbieket illeti, számítok arra, hogy Jenkins vagy erősebb védelmet biztosít majd a gépének, vagy lecseréli azt, így már nem fogok tudni bejutni. Hiszen tudja, hogy megfejtem a rendszerét és minden bizonnyal a kis zsenije kitalál majd valamit amit már nem tudok feltörni. Erre persze csak később fogok rájönni, ahogy arra is, hogy milyen mappáimba látott bele, mivel ha nem tudom irányítani az irodája kameráit, akkor vagy a Madarakat látta, vagy a Kék kvarcot…amibe legutóbb nem tudott belépni és aminek a kísérletével letörölte a pda-ról az egész tartalmat. Szóval vagy hagyom annyiban az egészet, vagy újra megpróbálkozom a személyes látogatással, ahhoz viszont kelleni fog Hartley is…vagy egészen más fronton támadok. Mivel kalandvágyó vagyok, esélyesebb az utóbbi. Végül, mikor kész az újabb védelmi fal, s míg lehetőségem van rá, lemásolom az Alvók mappáját, mindent ami benne van, kiváltképp a fagyasztottak listáját és a felébresztésre kért és kiadott engedélyekét. Aztán mint aki jól végezte dolgát – mert jól végeztem a dolgom – összepakolok és alapos terep felmérés után, kilopakodok a kuckómból. Még a fülemben cseng az utolsó szám, ennek ritmusára táncolva megyek végig a folyosón…egészen a kabinomig.*

//Én köszönöm, hogy lehetővé tetted Raven számára a kémkedést. Szercsi Hug2 Remek ellenfelek voltunk egymásnak és nagyon élveztem a játékot, minden galádság ellenére. százkarátos Niko //

Úgy sem kapsz el

Kancellária

Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
65

☽ :
Folyosók 4-5. gyűrűszint - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Utolsó poszt 2019-12-02, 18:56