Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Today at 15:40

Yesterday at 23:31

Yesterday at 21:55

Yesterday at 21:10

Ki van itt?
belépett tagjaink

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 1 rejtett és 1 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 4
Polgárok 3 1
Hadsereg 2 4
Ellenállók 2 6
Flotta 5 7
Perdaiak 9 1
Összesen 21 23
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Jack pokla - bár
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Kancellária

Jack pokla - bár Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
65

☽ :
Jack pokla - bár Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Hétf. 29 Júl. 2019 - 11:49
Következő oldal

Jack pokla

Jack - mindkét szeme másfelé néz - bárja igazi kuriózum a maga nemében, és nemcsak a robotizált karokkal történő gyors kiszolgálás miatt. Hangulata az aztán van, nem kevés, ahogy a legtöbb ital is csempészáruból készül, mégis mindenről van papírja, ha ellenőrzés van. Jack saját kezűleg főzi az égetett szeszt, senki nem tudja hol, de aki idejár nem is kérdezi. Jack nem csak az alkoholtartalomra helyezi a hangsúlyt, hanem a külcsínre és az elnevezésekre is. Bámulatos a kreativitása ezen a téren. A legkeresettebb a Búfelejtő, a Sárkányvér és az Errator nyála.
Vissza az elejére Go down

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :
2330. október 30. (32 éves)

Beosztásom :
Navigációs tiszt, programozó

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 22 Szept. 2019 - 23:35
Következő oldal

I settled my grievance by crafting a mask
and I never looked back
Hangosan nevetek, az a derék nem az a derék, de már csak gondolatban legyintek, hogy nem fontos, elhiszem, hogy "derékban" is legény ez a Bruce, de köszönöm a pikáns részleteket mellőzni kéretik!
-Hát... megkedvel igen, olyat tudok tenni vagy mondani ami a kedvére van és elnéző lesz. - Vagy valami ilyesmi mód lehetne körülírni a lekenyerezést, talán. De ahogy közli szó szerint kenyérrel traktáljam széles lesz a vigyorom. - Ó, én csak szeretgetni foglak, csupa bókkal hintem be mindennapjaid, de azért lesz nálam ilyen édes szelet, sok. - Vigyorgok szüntelen, mert ha Bruce erre bukik, akkor ezt kap. Én maradok a sörnél, de nem annál a vizezett mosléknál amit Malinorral ittam, hanem valami rendes, világos, habos, hideg... ah a fenébe. Mindegy is, eltereli mondhatni szerencsésen a figyelmem ezzel a sürgős munkával, de mivel nem közli miért és minek így nem gondolnám már egy hete kész kéne legyen mint a házifeladatnak. Tehát elpoénkodnám egy randival, de azon kapom magam már zajlik is a dolog, hoppá, Bruce mégse csinál valamit elég jól mi? Viccelek. Mire kell neki a retinaszkenner megbütykölése?
-Jézusom, szeszt főzni illegális?! - Ez jut el az agyamig, a többi amúgy is milyen már, nem akarom én semmissé tenni mindenki esküjét. Főleg nem Ravenét, ha látszik szereti a férjét. - De amúgy ugye tudod kegyetlen vagy és magaddal szúrsz ki hogy lemaradsz rólam? Három Bruce-szal is felérek! - Fojtom el a nevetésem és próbálom kihúzni magam menet közben előadni a Casanovát, mert az valami menő pasas volt.
-Mert amúgy annyira hallgatag vagyok, akiből egy kukkot sem bírsz kihúzni mi? - Nevetek, jesszus, ha én nem vagyok neki beszédes akkor ki? Érzem magamon sokszor hogy be kéne fognom, de nem megy. Szociális hiányom lehet, borzalmas.
-Hah, ez eddig is egyértelmű volt, ha nem is tudtál róla csak sejtetted!- Még szép hogy megtart, olyan megtartani való vagyok, komolyan! Kivéve mikor már sok belőlem, akkor bizonyos hogy nem ezt fogja gondolni. Ellenben ott még nem tartunk, szerencsére. De jut eszembe, ha ez ilyen erős pia... lehet nem kéne innom belőle, csak egy fokkal nőtt az étvágyam Malinor óta, ergo... be fogok b.szni, ha nem vigyázok.
-Ehm... - Igen, ez takarja, az oké, hallgatlak szépségem, miért is dolgozzam ki a belem adj uram de rögtön? Persze nem mond sokat, mire kap egy lesújtó pillantást, de nem állok meg, haladok vele.-Milyen figyelmes és kedves vagy, mindenre gondolsz. Szóval vagy a kedvenc barátnőm van a dologban vagy a kedvenc ellenségem. - Ergo Sam miatt akar valamit vagy érte vagy neki, vagy ami talán még esélyesebb Jenkins van terítéken, mert hát első számú gyanúsított leszek nagyon gyorsan ha tovább hangoztatom mennyire utálom és hogy szerintem a családja vétke az övé is. Főleg hogy nem csinált rutindiagnosztikát mielőtt kiolvasztott minket, ha nincs ilyen akkor sürgősen vezesse be! Ám csak közlöm "jójójójó" oké, ne mondj semmit. Vagy teljesen félreértem és rám akarja kenni rögtön, de én meg mondhatom "nyugodt szívvel" nem tudok semmit. Hah. Csak nem...
-Ó az a szórakozásos, azt hiszem. Jó szint.- Bólogatok, mintha annyira képben lennék, pedig csak kezdek nyitni a világra körülöttem. Ám nem kell sok forduló és már ott is vagyunk. Belépve kiszakad belőlem egy "wow", mert dizájnos hely! Egy kis jó party zene kéne rögtön fel is kérném Ravent egy táncra! Táncolnak még az emberek?
-Vannak még diszkók, meg táncos helyek? Tudod, ahol ki lehet engedne a fáradt gőzt a zenére!- Kérdem reménykedve, anno szerettem eljárni, nem vagyok egy nagy táncos, de mozogni mindenki tud (valahogy) a zenére. Igaz, a keringő és a salsa már ment, de hát beérném én a sima lötyögéssel is.
MONTY

Together in all these memories
I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Jack pokla - bár Coex32xwwk

Karakterlapom :

Beosztásom :
Tizedes - Planetológus - Vezetői engedély minden szárazföldi gépjárműre kiadva.

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Jack pokla - bár Crs6nrywap

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Hétf. 23 Szept. 2019 - 22:31
Következő oldal

Phil & Raven

Barátozás

*Jól gondoltam. Lekenyerezés annyit tesz, hogy valamilyen ellenszolgáltatás fejében a másik megkedvel. Ez azonban sosem őszinte, de nekem aztán mindegy, mit csinál Hartley Bruce kegyeiért. Na és Bruce hogyan fogadja majd ezt a kis kedvességet egy pasitól. Ami megugrasztja a szemöldökeimet, az nem az új kifejezésről szóló információ, hanem Hartley jövendölése a kettőnk kapcsolatának vidám és enyhe romantikával fűszerezett mivolta. *
-Úgy legyen Hartley! Szeretgetés és bókok, akkor is ha éppen boszorkányos hangulatomban vagyok. Felkészülni viszont sosem árt. *Szeretgetés? Komolyan? Ez mégis miben fog megnyilvánulni? Most szórakozik velem, vagy tényleg rám moccant? Na majd meglátjuk három Búfelejtő után miket mond, az nem csak a náthát hozza ki az emberből hanem az őszinteséget is. Aztán csak nehogy elsírja magát nekem, mindenkire másképp hat az alkohol. Rám mondjuk annyira nem, már megszoktam, de azt már tudom, hogy pezsgőre nem jó ötlet Búfelejtőt inni, mert az kiüt. Egyszer az életben történt meg velem ilyen, megtudtam, hogy nem agresszív részeg vagyok, hanem a békés, szunyókálós. Na persze férfiember – Hartley – az egész dominiumos szarságból csak azt hámozza ki, hogy nem lehet szeszt főzni. Jellemző.*
-Olyat amilyet mi fogunk inni, nem. *Azt már nem mondom ki, hogy csempészárúból való, itt mindenhol füle van a falnak, sőt! Több. És minden fül végén egy kancellár gubbaszt. A másik négy randiból így lesz egy se, de amikor Hartley kihúzza magát, mosolyogva végignézek rajta, majd a kezemmel intek felfelé.*
-Még egy kicsit jobban húzd ki magad…még…még. *Ha három Bruce-szal is felér. Ugratom persze, de róla lepereg és kontráz. Ezt szeretem, amikor a férfiember érti a női humort. A következő megjegyzés-kérdésre csak ránézek sejtelmesen. Hartley kétség kívül sokat beszél, legalábbis az eddig általam ismert és szóra bírt pasikhoz képest, és belőle még többet is ki lehet hozni, mint mondjuk Denisovból, vagy Gardelből, de akkor sem fog a nyomomba érni. *
-Nem volt annyira egyértelmű, azért mert Sam régi barátja vagy, még nem biztos, hogy az enyém is leszel. *Azért ne teljen már el magától annyira. Majd kipróbálom és aztán megmondom. Persze nem _úgy_, olyan szeretgetősen. Addig meg bizonyíthat, hogy mennyire nagy ász abban amit csinál, a régiek nagyon tudtak, de talán azért, mert nagyon szükség volt rá. Az a program is amit Jenkins gépére telepítettem, csúcs, pedig Bruce a múltból szedte össze, azt is véletlenül. Jellemző. Ő mindig talál valamit. A hevenyészet leírásomból, amit még meg is kurtítok a későbbi egészségre való tekintettel, még így is kihámoz néhány pontos konkrétumot. Tulajdonképpen pont a közepébe tapicskolt. *
-Én mindig figyelmes vagyok és mindig kedves. *S, hogy mutassam mennyire, kedvesen mosolygok, de…nem mondok többet, főleg nem Tudjukkiről, akinek nem mondjuk ki a nevét. Micsoda mumus lett belőle. Addig jó, amíg senki nem tud arról, mit akarok és miért. Eddig semmi nem fogott ki rajtam, de a rohadt retinaszkennerre nincs programom, más baj az, hogy szemem sincs. Jenkins tenyérlenyomatát megszereztem, az ujjgyakorlat volt, pedig félbénán lógtam le egy kurva kemény ágyról. Igaz, hogy lecsupaszította a pda-mat, de ahogy Jenkins mondta, apukám nem volt hülye, hogy pont a teljes mentést ne tanítsa meg nekem. Hartley ért a szóból, meg a nézésből is és nem faggat. Most még. Értékelem, elviszem inni. A liftben nincs sok időnk beszélgetni, inkább tovább stírölöm fentről-le és lentről-fel, és magamban fogadást kötök magammal, hogy meddig bírja anélkül, hogy el ne pirulna. Vagy mi jön előbb…mosoly vagy zavart és hosszantartó szómenés? Végül is mindegy, az a jó ha az ember lánya magával fogad, mert tuti biztos a nyerés, így amikor kilépek a liftből, gondolatban megveregetem a vállam. Belépve Jack bárjába, először én zsebelem be az elismerést, bár a dizájn nem az én számlámra írható. Hartley kérdésére úgy nézek rá mint egy…hát az UFO-k már nem nagy szám, de egy perdai világítós keze igen, szóval „Vááááóóóó!”*
-Diszkó? Táncos hely? Bárhol táncolhatsz ha akarsz, csak zene kell hozzá. De ha szépen nézel Jack-re, akkor zenét is kaphatsz a Búfelejtő mellé. *Sikeresen visszafojtom a feltörni készülő nevetést, Jack szemeibe nézés nem éppen egyszerű, lévén azok egyszerre tudják szemmel tartani a bár pultjának két végét, de ezt az infót elhallgatom Hartley előtt. És még talán mindig egymás kezét fogjuk, mikor a pulthoz lépek és rácsapok a tetejére. *
-Helló Jack! Hoztam egy új barátot és lelkes fogyasztót! Kínálj meg minket a kedvencemmel…kérlek. *Jack igazi kuriózum, már csak azért is ahogy kinéz, meg ahogy…néz. Engem és Hartley-t egyszerre, szép a mosolya, karcos a hangja. Még az enyhén teli bár nyüzsijéből is kihallatszik. *
-Moor tizedes! Micsoda öröm, azt hittem már rajtam marad a készlet, de már látom, hogy holnap újat rendelhetek. *Bájos, mintha én innám meg az egész raktárkészletét, de persze csak mosolygok, Jacknek nem csak a nézése bájos, hanem a humora is.  Hartley felé…sem kell fordulnia, hiszen úgy is látja, hogy engem néz, míg őt is elkápráztatja a mosolyával, bemutatom új barátomat, felemelve egymásba fonódó ujjainkat.*
-Jack, ő Hartley, Hartley, ő Jack.  

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Hétf. 23 Szept. 2019 - 23:32
Következő oldal

and I never looked back

-Sarah megedzett, esélyed sincs hogy durvább légy!- Nevetek, majd félrepillantok, az én drágám néha annyira idegen táncoló lány volt hogy csuda. Az elején nem csoda hogy Lewis kellett ahhoz hogy összecsiszolódjunk, folyton marakodtunk, idő volt rájönni szeretetből tesszük. Aztán persze ez megmaradt, de már tudtuk hogyan kenyerezzük le a másikat, tehát Bruce félhet, jó vagyok már ebben is! De az tény hogy borzasztóan hiányzik Sarah ölelése vagy hogy mellette ébredjek. Raven szerencsés, hogy ott van neki Bruce. Igazából el se jut a tudatomig hogy szegény lányt elbizonytalanítottam talán mégis komolyan beszélek. Nem ismer, nem tudhatja nekem a házasság komoly dolog (lett, miután rájöttem milyen értékek lapulnak mögötte).
Az viszont már meglep, hogy tiltott a szesz vagy mi fene?! Ne már, hát legalább az legyen már ha fény sincs!
-Ööö... oké? - Akkor nem illegális cuccot akar velem itatni? Vagy de csak nem mondja ki. Remélem legalább az minőségi lesz, basszus, tényleg legatyásodom itt a "randink" alatt akkor...
-Akkor belém szeretsz rögvest, nem kockáztathatok, még nem vettem édes szeletet! - Dorgálom meg hogy ne legyen telhetetlen, hova húzzam ki magam jobban? A szörnyű az hogyha ez a Bruce gyerek szembe is jönne én akkor is vígan fognám a neje kezét, lévén elképzelésem sincs hogyan is néz ki... meg kéne nézni valami adatbázisban, eh.
-Áh, én bízom Sam ízlésében, ha Ő kedvel én is foglak. És lám, eddig jól érzem magam. - Mosolygok rá, de most teljesen őszintén, tényleg örülök hogy megismertem, akkor is ha komisz mód szedett össze. Azt persze nem tudom tesztelni akar vagy csak tényleg nem talált mást, minden esetre ha már megkért és Sam barátja és az utáljuk Jenkins klubbomba se köpött bele, igazán nincs ellenvetésem.
-Ó, hát hogyne, senki sem merne megcáfolni gondolom.- Vigyorgok rá, biztos megenné az illetőt reggelire. Vagy meghagyná uzsira, csak hogy legyen valami meglepi is. A liftben meg méreget. Először fel sem tűnik, csak mikor már másodjára majd harmadjára szkennel végig, mintha detektálni akarna valamit. Előbb csak vigyorgok, majd kibuggyan belőlem némi nevetés, "feltűnés mentesen" ártatlan izomfeszítősen nyújtózom egyet, de elröhögöm, pedig még jó is lehetett volna. Ilyenbe nem pirulok bele, bár hazudnék ha azt mondanám nem tudna olyat csinálni. Egyelőre inkább haladok vele immár a 3. szinten és a bár... ó a bár valahol nosztalgikus! Rá is kérdezek a táncos mulatozásra, régen annyira... hétköznapi volt. A tekintetét elnézve viszont élő retro-szám lettem.
-Ahm jó, de akkor táncolsz velem! - Szépen nézek én bárkire, igaz azt hiszem nagyobb sikerünk lenne ha Raven kacsintgatna, én max egy adag verést zsebelhetek be. A kezét nem engedem, szórakoztató szorongatni és amúgy is megfogadtam másodszorra nem eresztem egykönnyen! Ahogy a pultra csap és Jack idefordul. Uhh, arcomra fagy a mosoly, jézus... melyik szemébe nézzek?! Vagy inkább középre... próbáljak? Basszuskulcs Raven, ebből nem lesz zene! Azt meg végképp nem értem hogy most Raven bírja jól a piát vagy csak leitatni hozott mert azt hiszi jól bírom. Nem vagyok olyan szívós de... ez titok. Hacsak Malinor nem köpött azannyát! Akkor tényleg megverem.  Valahogy... De lévén nem engedem el Raven kezét gyorsan átteszem a balomba a lánykáét a jobbal kicsit kacifántosan de nyújtom a sajátom Jacknek, remélve... hát... látja hogy mit csinálok.
-Üdv Jack, nem rég ébredtem, bocs ha túl új fiú vagyok. Igyekszem nem balhés lenni, a Földön anno divat volt. Raven azt mondta ha szépen megkérlek lehet hagysz nosztalgiázni és beteszel valami zenét... megtáncoltatnám a hölgyet! - Ó, nem félek pofátlan lenni, belecsapni a közepébe, főleg mert vigyorogva fordulok Raven felé, hogy nem ússza meg bármit is gondolt a dologgal kapcsolatban. Már ha Jack nem könyvelt el suttyó újnak, aki azt se tudja hogy nézzen "szembe" vele. ahh...  
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Szer. 25 Szept. 2019 - 20:46
Következő oldal

Phil & Raven

Barátozás

*Hartley szavaira csak megemelem az egyik szemöldököm és hagyom a témát elmenni magunk mellett. Sarah neve olyan számomra, mint bármelyik kancellárnak, hogy valakivel jót tegyen. Nem tudok mit kezdeni vele, mert Sarah már nem él és ettől Hartley szomorú lesz, még ha egy pillanatra is…mint most. Próbál úgy tenni mintha minden rendben lenne, de nincs. Persze ettől még tény marad az, hogy Hartley könnyelműen dobálózik a szavakkal, mert nem volt még velem összezárva. Inkább gyorsan átugrom a szesztémára, abban mégiscsak otthon vagyok, még ha nem is a rabja. *
-Ööö…oké! *Vigyorgok rá elismételve a szavait más aspektusban. Vicces ez a Hartley, bár kicsit fura az általam ismert földiekhez képest, de talán csak azért, mert…_nem katona_. Igen, ez lehet a magyarázat, kocka a szentem. *
-Persze és férjül is veszlek, a CsH-nak meg beadom, hogy így nagyobbak az esélyek. *Viccelek. Tulajdonképpen egy férj sem kellene, de a törvények, baszki! Muszáj volt alibinek, Bruce-nak meg szintén, csak más okok miatt. a kapcsolatunk viszont sok mindent kiállt már és azt hiszem elmondhatom, hogy szorosabb köztünk a kötelék, mintha simán házasok lennénk, a klasszikus értelemben. *
-Á, akkor ha ő kedvel téged, én is kedveljelek? Baszki, ezt nekem senki sem mondta! *Nézek rá döbbenten, tócsányira kerekedett szemekkel, mintha valóban nagy titkot árult volna el. Ezzel az erővel, Jenkinsbe is bele kellene zúgnom mint sikló a mocsárba. A felvetésére bólintok, olyannyira igaza van, hogy…*
-Még egy kancellár se. *És nem mondtam ki a nevét, bár kétlem, hogy ezzel a megfogalmazással mindegyik kancellár egyet értene. De még nem mindegyikkel találkoztam személyesen, de dolgozom az ügyön. Miért is? Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy szuicid hajlamaim vannak, én ezzel is vitába szállnék. A liftben jól szórakozom Hartley-n, nem is bírom visszatartani sokáig a vigyorgást, a műsora egyedülálló, ahogy befeszít miután zavartan vigyorog egy sort és nevet…aztán megint nevet. Oké, én is, de csak, hogy ne legyen egyedül, mert aki magában nevet, annak a fejében gondok vannak. A világért sem űzném kényszerzubbonyba. Jack pokla remek hely, egyedi és kreatív, de arról nincs tudomásom, hogy valaha táncolt volna itt valaki, de semmi sem lehetetlen. *
-Persze, táncolok. *Jack nagyon sok mindent megtesz a vendégeiért…csak szépen kell rá nézni, vagyis úgy, hogy abban a nézésben a világért se legyen benne a döbbenet. Hartley-t nem figyelmeztetem, igazából szándékosan nem, és várom a reakciót, amelyen érzésem szerint nagyon jól fogok szórakozni….és lőn! Hartley arcáról tanulmányt lehetne írni, Jack gyanakodva néz rá, meg rám és még sok mindenki másra. Röviden bemutatom őket egymásnak, kárörvendek picit, kezet cserélünk, míg ő az imént nyomorgatottat Jack felé nyújtja. Jack rám néz, azt hiszem, legalábbis a feje mozgásából erre következtetek, Hartley meg rá vigyorog és szövegel. Csak szemet forgatok és megrázom a fejem, majd vigyorgok egy sort és a végén elhúzom a számat mint aki elrontott valamit. Jack leveszi a pantomim előadást, merőn nézi Hartley-t, szigorúan, amennyire telik tőle, de nem fogja meg a kezét…csak amikor már a nem rég ébredt nagyszájú kocka feladná az ismerkedés eme férfias módját, akkor viszont elmarja és jól megrázza. Jack nevetése…leírhatatlan. *
-Raven barátai az én barátaim is, kapsz zenét, de csak ha már ittál. *S azzal máris elénk lök két poharat, a pult egyik karja életre kel és tölt egy fekete, átláthatatlan palackból. A Búfelejtő érdekes színű, a bár fényeiben kissé zöldes, kissé lilás. Picit sűrűbb mint a tiszta alkohol. Az íze enyhén gyümölcsös, és erős. Nem csak az alkohol tartalma miatt, hanem tényleg erős, csípős, de kellemesen. Már ha Hartley belekóstol, én mindenesetre elmarom a poharam és az övéhez koccintom, majd lehúzom az egészet. Jack várakozón tekint Hartley-ra és most tényleg csak rá. Néha tud ám fókuszálni.*

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Pént. 11 Okt. 2019 - 17:41
Következő oldal

and I never looked back
Érzem hogy cukkol. Nagyon. De nem fogok sértett, értetlen vagy isten tudja milyen fejet vágni, elismerve lemaradtam valahol félúton, hogy akkor most mi is a pálya és mit iszunk, mit lehet vagy épp mit nem, de mi mégis. Azannya... mindegy, a magabiztos fej az alapbeállítás most, mert a búskomort megtartom magamnak és a munkának. Egy ilyen vidám és élettel teli csajt csak nem fogok lehozni az életről, mert én épp nem látom értelmét annak se levegőt vegyek. Egyszerűbb nem gondolni semmivel, amihez a pia is jó alapanyag lesz, ebben nem kételkedem.
-Bigámia, nem is értem miért nincs, gyerek hadak lennének! - Uh... ha belegondolok nem egy, hanem mondjuk három feleség is kéne... na azt nem nekem találták ki, szerencsére nincs így és úgy hiszem Mr Moor se értene Ravennel egyet feltétlen, gondolom. Remélem.
-Ahh, látod, ide születsz az űrbe és már ennyit se tudsz! Alap hogy a barátom barátját kedvelem, ejj, de de most már tudod! - Nevetek, mert ha ez így lenne, akkor béke lenne és hippi style, de ez minden csak nem az.
-Hát azok pláne ne! - Bár megnézném hogy Raven beolvas akár egynek is. Főleg tudjukkinek. Úgy levakarnám a pasas arcáról az elégedett vigyort, mint lepattogzott festéket a ház faláról! Csak őt valami idétlen színnel kenném újra, hogy mindenki kiröhögje. Hah. De hamar újra nevetésre sarkall Raven, mert eleve méreget, magam sem tudom komolyan venni az előadásommal, tehát nagy vidáman már-már andalogva lépjük át a "Pokol" küszöbét, ami nem is annyira pokoli, nekem nagyon is otthonos valahol.
-Nagyon helyes! Addig nem éltél igazán míg nem táncolsz egy isteneset!- Erre a saját bőrömön tapasztalva jöttem rá, tehát semmi füllentés, hanem a szín tiszta valóság: Ravent meg kell táncoltatni! Még pia sem kell hozzá nekem, bár ártani nem árt. Főleg hogy mennyire a tucatba tartozom, hogy nem tudom mit is kezdjek Jack adottságával, ugye. Annyira próbálok fesztelen maradni hogy minden izmom befeszül logikusan. No, hát... semmi új nincs a nap alap, szegény Jack kománk ma sem találkozik egy normális új emberrel. Mondjuk... ez amúgy sem állt volna az esetemben. Még azzal is szerencsétlenkedem, hogy felszabaduljon a jobb kezem, amit lelkesen nyújtok de... a bizonytalanság első jelei kiütköznek rajtam, a kínosabbá ránduló mosoly, a sűrűbb pislogás... ma már nem divat... a kézrázás? Már húznám vissza összepréselt szájjal, hogy oké, sok voltam a jóembernek, mikor kissé meg is rezzenek hogy mégis elkap, mint valami cápa és megrázza a kezem. Hű.
-Látod! Látod! Ő ismeri a csíziót, Sam barátja a Te barátod is, hm! - Nevetek megkönnyebbülve, hogy basszus, egy pillanatra full átvert a csávó.
-Hát jó, remélem nem valami agyszaggató dolog, hogy azt se tudjam merre vagyok arccal. - Ó nem kell tudni esélyes a dolog, a fenébe is. Aztán nézem mit kapunk, megcsapja az orrom a csípős szag. Mi a... Eleinte ahogy felemelem megszagolom és megnézem, sűrű. Sűrűbb mint must volt régen, talán. Azt csak egyszer ittam és nem pár hete. Ahogy koccannak a poharak jövök rá nagyon elmerengtem mi a szöszt fogok inni és látva hogy lehúzta na ne már hogy alul maradjak, lehúzom én is. Egybe. Aztán kábé úgy reagálok mint mikor először szívtam cigit, szarul leplezve a köhögést, valamint hogy még a szemem is csípi a pia, nagyon nem erre számítottam.
-Mi ez... khm... chilis? Khú az anyját... khkhk... - Köhögök még egy sort, jó ez hülye ötlet volt részemről, hogy nem reagál semmit Raven, mintha vizet ivott volna?!
-Amúgy kva jó Jack, köszi! - Préselem ki magamból elfojtott hangon, hogy ne köhögés közepette tegyem, erőteljesen elszoktam az alkoholtól, az meg hogy a hibernáció is betesz még kissé sem segít. Hát... azt hiszem a férfias megítélésem erőteljesen romlott a szemükben, de csak most jöttünk, még visszatornázhatom magam! Talán... uh.
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 13 Okt. 2019 - 17:20
Következő oldal

Phil & Raven

Barátozás

*Hartley hozza a szokásos büszke férfi formát, úgy tesz mint aki tudja mi vár rá és tudja mit csinál, a leglehetetlenebb helyzetben is. Magunk mögött hagyjuk a szomorú és idegesítő témákat, külön-külön. Végül is ez volt a cél, miután alaposan belegyalogoltam a lelkébe zárt búskomorságba. A bigámia pont jó, hogy bármerre elvonatkoztassunk, pláne, hogy osztja bizonyos nézeteimet.*
-Ugye?! Ezt szajkózom már mióta, csak más megközelítésből. *A más megközelítés tényleg egészen más, de nem hatotta meg Jenkinst annyira, hogy felvesse a tanácsban, de persze nem is az ő dolga. Szívesen kifejtem Hartleynak is ha óhajtja, de egyelőre még csak ismerkedünk egymással, ami felvet néhány hiányosságot a részemről. Igyekszem magamévá tenni Hartley gondolatát, de állandóan Jenkins és Sam jut eszembe.*
-Ma is tanultam valamit. Akkor kedvellek. Elég régóta vagy Sam barátja, régebbóta mint én az övé. Vénemberek vagytok. *Ha hozzávesszük az alvással töltött időt baszki, matuzsálemek. A nagyapám is lehetne, vagy a dédapám, vagy az ük…most nincs kedvem kiszámolni. Meg akarja a fene ilyennel tölteni az időt, amikor ihatunk is, zsibbaszthatjuk az agyunkat, hogy a végén hülyeségeket beszéljünk. Nem mintha józanul nem menne. Hartley viccnek veszi azon kijelentésemet, amit a kancellárokról – leginkább egyről – mondok, de azt hiszem ráérek még erről felvilágosítani. Csak vigyorgok rá, ahogy később is, mikor színházasdit játszik. Ezzel meg is alapozzuk a hangulatot, jóval a bárba való belépésünk előtt, Jack már a végeredményt látja és tudom, hogy elégedett vele. Hartley azonban tévedésben van a tánccal való kapcsolatomról, és erről talán Denisov tudná a legjobban meggyőzni. Erről jut eszembe, hogy őket össze kellene hozni, totál haverok lennének a közös ellenséggel, gyűlöletük személyével egyetemben. Tutira átbeszélnének pár éjszakát Jenkins semmirekellőségéről, kegyetlenségéről és mocsokságáról. Vajon Denisov is kedvelné Hartley-t az első pillanatban, csak azért, mert én is kedvelem? Vajon ebben az eszmefuttatásban is megegyeznek? *
-Én már párszor igazán éltem Hartley, csak a helyszín volt mindig más. *Persze mindegy, felőlem táncolhatok itt is, legfeljebb hagyományt teremtünk. Azt nem tudom, hogy Jack hogyan viszonyul majd a bárja táncos-mulatós hellyé avanzsálására, de ami késik nem múlik. Hartley-t előbb be kell avatni, ha már a barátom akar lenni és kedvelni is egyszerre, át kell esnie Jack bárjának tűzkeresztségén. Némi arcjátékkal kísérem Mr. Kocka megtréfálását és Jack pantomimszerű tájékoztatását, utóbbit arról, hogy Hartley-t nyugodtan tekintheti a legjobb vendégének ezek után. Kedvencnek nem, mert az én vagyok. Végül kirobban aminek ilyen helyzetekben ki kell robbannia, Hartley megkönnyebbülten, Jack meg én gonoszkodva nevetünk. Picit hátba veregetem.*
-Akkor hivatalosan is üdv Jack poklában! Nem jártál még jó helyen, ha itt nem jártál. *Ezzel Jack-et is fényezem, de nem véletlenül és nem méltatlanul. A kedvenc helyem és nem csak a Búfelejtő miatt, hanem Jack miatt is. Irtózatosan jó fazon! *
-Nem lövöm le a poént Hartley! Meglepetéééés! *Emlékszem amikor először ittam Búfelejtőt, majdnem kiköptem az egész belső szervrendszeremet. Ezzel az itallal csak lassan és nyalakodva lehet ismerkedni, de senki nem olyan szerencsés, hogy elsőre így tegyen. Mert ugye a gyanútlanság és a büszkeség…Hartley is ebbe a csapdába esik, miután én lehúzom a már jól ismert és megszokott ízekkel megspékelt italt. Még mindig égeti a nyelőcsövem, de már rá tudom fogni, hogy kellemesen, és a könnyeim sem csordulnak ki. Imádom ahogy forrón lecsorog a gyomiba, majd onnan elindul egy bizsergető zsibbadás a kis lábujjamig, majd a merész fordulatot mellyel forgószélként felrohan a fejembe. Érzem a melegséget és hogy zsibbad a szám, de ez gyorsan elmúlik. Ezért olyan veszélyes, mert itatja magát. Jack-el kánonban nevetünk Hartley-n, majd a még mindig előttünk lebegő robotkarból elmarom az üveget és újratöltök. Jack bólint a dicséretre, majd arrébb vonul az új vendégeihez.*
-Valamilyen perdai fűszer van a gyümölcshöz keverve, de Jack nem árulja el a receptjét. Igyál még, de csak lassan, nyalakodva. Forgasd meg a szádban, hamarabb hozzászoksz az ízéhez. Utána elvihetsz táncolni. *A második pohár után az eddig beszélgetéssel és pohárcsörgéssel zsongított bár egész terét betölti Jack ajándéka Hartleynak. *

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Kedd 29 Okt. 2019 - 12:17
Következő oldal

and I never looked back

-Más megközelítésből? Több pasit a nőknek? Ejj mégiscsak a több egy pasinak jobb, hát nektek kell szülni! - Nevetek, ugyan mi lehet a más megközelítés? Vagy egyszerűen mindenki lehet mindenkivel, nem kell házasság vagy legyen sok gyerek? Neohippi korszak.
Aztán azt is belátja ha Sam a barátunk nekünk is annak kell lennünk, ez evidens, azon is csak nevetek vének lennénk. Ha belegondolok, jah, igen.
-Látod látod, ezt csináld utánam mennyi is vagyok? 86 éves? Ahhoz képest feszülök mindenhol, charme-osabb vagyok mint valaha! Persze Sam sem néz ki rosszul alig vannak ráncai... - Nevetek, na ha ezt visszamondja Samtől kapok egy pár pofont, de annyi baj legyen. A nevetőráncok amúgy sem számítanak, tudom jól!
A bárban is kitart a jó kedv, örömmel hagyom magam mögött Jenkins idegőrlő vigyorának gondolatát és minden mást is, csak hogy igyunk egyet. No meg táncoljunk!
-Jajj csak azt hiszed kis butus hogy éltél, de majd ha velem táncolsz rájössz most kezdődik az élet!- Nagy szavak, de miért ne? Hátha bejön, ha nem akkor még mindig legyinthet. Igaz, a közös kis viccük Jackel nem valami kellemes, mikor azt hiszem itt első ízben rögvest feketelistára kerülök, pedig a hely is szimpatikus meg Raven törzshelye is. Miután kiderül csak heccelnek azért megnyugszom, hah... nők és bártulajdonosok csak velük ne kezdjen az ember!
-Akkor a legjobb helyre hoztál, meghálálom majd!- Azt nem tudom hogyan, de teszem felkérem táncolni, állom a cechet, továbbra sem kedvelem Jenkinst... egyik sem nehéz feladat. Ellenben ez a nyomorult ital! Már a szaga sem áll jól neki, de látva Ravennek meg se kottyan nehogy már csak nyalakodva igyak bele! Pedig mennyivel okosabb és bölcsebb lett volna basszuskulcs! Mondanám vízért könyörög a szervezetem vagy bármiért, ami csillapítja az égető érzést, a zsibbadást, a szédülést vagy úgy eleve mindent, de... próbálok kitartani, diszkréten köhögni, fuldokolni, próbálom jelezni ha hátba vereget sem fogok csúnyán nézni ám! Legalább Jack nem röhög ki kínosan nagyon, csak biccent és elsuhan másokat is átverni ezzel az ördögtől való piával. Mélyeket lélegezve hallgatom Raven magyarázatát míg a szemem is törlöm lássak is valamit.
-Aha... hú nem egyszerű elérni táncolj az ember fiával mi? Khm. - Tudom, olyan ez mint leesni a lóról vagy mi. Vissza kell szállni rögtön vagy bennünk marad a rossz élmény, kicsinál minket az ital. Jelen esetemben legalább is. De mivel nincs mese és tölt is, némileg magamban imákat rebesgető fejjel iszok bele és fogadok szót, érlelem a számban a kortyot mielőtt a gyomromba küldeném, de uhhh.... így se jobb, Jézusom de éget, nincs már ízlelő bimbóm... nyelvem van még? Ahh van... Mélyeket szuszogásom azonban a zene töri meg amit hallani vélek óóóó, Jack öregem, még a szemem is felcsillan de most kivételesen nem a könnytől.
-Ó, hallod ezt?! Ó... őskövület szám, de rohadt jó! Nothin' the matter with your head, Baby, find it, come on and find it- Nevetem el magam, jó közrejátszik hamar a fejembe szállt a pia, ez látszik azon énekelek (nem elviselhetetlen a hangom de baromi átlagos, nem egy Elvis vagy hasonló), némileg nem épp kecsesen húzom magammal kicsit kijjelebb a nagyobb platz felé és már vonom is magamhoz, hogy táncra sarkalljam. Meg is pörgetem, de azért el tudom kapni, valóban tudok táncolni, tanultam és szerettem ez érezhető a mozgásomon és azon tudom vezetni. No meg míg táncolunk sem kell legyőznöm a sárkány lehelete itókát, amit búfelejtőnek becéznek méltatlan módon holott ez nem csak azt feledteti el veled, hanem azt is fiú vagy-e vagy lány... mindegy is, táncoljunk! Hey! Mondd hogy Hey! Már ha bírod úgy nem nevetsz, ú, még mindig forr a gyomrom, de az biztos minden vagyok csak feszült nem! Ha meg túlzottan ölelem még mindig eltolhat, mert becsszó nem azért van, hanem mert könnyebb nem elszédülni úgy!
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Szer. 30 Okt. 2019 - 19:44
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Igen, a megközelítés más, nem is kicsit. Egyiket sem találja el Hartley, de legyen akár földi, akár dominiumi, csak férfi marad. Ezek a gondolatok, baszki.*
-Egyszer majd elmondom. *Most úgy sem tudnám meggyőzni, azt hiszem Jenkinst sem a jó időben csíptem nyakon ezzel, de ami késik nem múlik…és amit már egyszer átrágtunk, azt át lehet rágni még egyszer. Ha nem kaja. Még meg kell küzdenem Hartley ősapa korával és gondolkodásával. Szemet forgatok meg elképedek majdnem egyszerre. Nyolcvanhat éves.*
-Mindenhol? Biztos mindenhol? *Rávigyorgok, sosem kellett máshoz mennem ilyen kérdésekért.* -Ezt ne mondd Samnek, pocsék humora van, bár már sokat fejlődött az irányításom alatt. *Ha a barátja és régebb óta ismeri mint én, akkor pontosan tudja.
A bárba lépve, már előre dörzsölöm a tenyereimet, mert pontosan tudom, hogy mi vár Hartley-ra és ha csak magamra gondolok…de ott van Jack is, aki mindig partner ha valakit be kell avatni. Úgy tűnik azonban, hogy Hartley is tartogat nekem meglepetést, a szavaiból ítélve nála a tánc sem hétköznapi. *
-Nem győzöm kivárni. Egy nyolcvanhat éves öregember, amikor elkezd élni. *Azt hiszem egy ideig a korával fogom ugratni, ezt nem lehet megunni, annál is inkább, mert Samet sosem ugrattam ezzel, valahogy nem jutott eszembe. De ha már ez így szóba került…Hartley itatása azonban sokkal jobb móka, főleg az alapozás hozzá amibe Jack is besegít, vagy inkább nem is orozom el tőle a sikert, elvégre az egész az ő színjátéka. Néhányszor hátba veregetem Hartley-t bár tudom, hogy ez pont annyira hatásos, mintha egy Alvót akarnék csókkal ébreszteni Jenkins féltve őrzött birodalmában. Feltételezem, hogy Hartley-t sem úgy ébresztette fel. Szép is lett volna. *
-Csak, hogy lépést tudja tartani velem. *Emelgetem meg a szemöldökeimet jelentőségteljesen és újra töltök. Jack magunkra hagy, amúgy is van neki rajtunk kívül még vendége, a mai estéjét feldobtuk. Hartley-t megdobom egy jó tanáccsal, hogyan szokjon hozzá a tüzes italhoz, és ő szót fogad. Ízlelget, forgatja az italt a szájában és könnyezik. Vagy csak a felzengő zene csal könnyeket a szemeibe…*
-Ó, hallom! Ó, az bizony. Jack megkedvelt. *Nem tudom Jack honnan szerzi az információit egyes vendégeiről, de mindig telibe talál. Persze Hartley-ról lerí, hogy Alvó volt és nem itt született, különben meg már úgy is benézett volna ide korábban. Ahogy Hartley-t elnézem, a búfelejtő alapos munkát végzett cirka három másodperc alatt, a zene némileg elnyomja a hangját, de még így is kihallom. Meg kell mondjam…sokkal élvezhetőbb mint az enyém. Fülig érő szájjal élvezem a még csak most induló bulit, és hagyom magam a bár közepére húzni, ahol van kettőnk számára akkora hely, hogy ellejtsük a táncunkat. S már bele is kezdek a magaméba, amivel Denisovot is szerencséltettem, de Hartley magához húz és olyanokat csinál velem, amire nem készültem fel. Ez a…társastánc, vagy mi a csoda, meg a pörgetés és ahogy egészen átöleli a derekamat…baszki…ez a lába volt? Még jó, hogy nem a cipőm sarkával tapostam telibe. Hartley a Búfelejtő ivásában béndzsa, én meg ebben a táncban. Úgy érzem magam mintha egy bábu lennék amit vonszol ide-oda. *
-Hééé! Ez meg mi? Vonaglunk itt egymásra kattanva…bocsi…a te lábad volt? *Mindennek ellenére élvezem, mókás nagyon és nevetős kedvem lesz tőle. Csak épp fogalmam sincs mit csináljak, hova lépjek, merre forogjak. De rohadt jó!*
-HEJHEJ! HÚÚÚÚ! *Csak rikkantgatok, nem énekelek. Jobb mindenkinek, ha meg sem próbálom, egyébként is oda kell figyelnem merre vonszol Hartley. Igaza volt, tényleg nem éltem még…így. ezek után ha táncolni támad kedvem, csak nyolcvanhat évessel kezdek.*

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Csüt. 31 Okt. 2019 - 21:11
Következő oldal

and I never looked back

-Ne mááááár, felcsigáztál, halljuk! Halljuk! - Nem mondanám egy végtelen kíváncsi hapsi lennék, de esélyes, hogy nem fog jó ideig eszembe jutni lóg nekem még ezzel, pedig érdekel, tehát okosabb most kisajtolni belőle, valahogy. Ha elég szépen nézek? Ha elég megnyerő a mosolyom? Mindkettőt megpróbálom bejátszani aztán elválik mennyit érek velük.
-Érdekel mi? De szerintem igen. - Nézek hátrafele magamon, szabad kezemmel a fenekembe markolva, de röhögök, gondolom marhára nem kíváncsi rá igazából, ám baromira jó vele hülyéskedni. - Jaj, nem is olyan pocsék, csak rá kell hangolni Őt a humorra ne komolykodjon, ennyi. - Árulom el saját tapasztalataim, legyintve, lehet nem ilyen bolond mint mi, de mentségére legyen mondva, kevesen ilyen kergék szerintem mint mi. Hatalmat a bolondoknak! Nem? Nem? Na mindegy.
-Ez fájt. Komolyan. - Nézek rá dorgálóan, de röhögök aztán, mert valahol igaza van sajnos, nem igen "éltem" mióta betöltöttem a 86-ot, ugye ugye. De ez a Jack ez nagy kurafi itt Ravennel karöltve, piszok mód rászedik nyomorult fejem, de jól van, megértettem, ennyi tűzkeresztség kellett. Igazából hamarabb bevállalnék még ilyeneket ha nem kéne ezt a piát innom. Jesszus szent meg szűz Mária, hát hogy bírja így felhajtani?! Már Raven, de szerintem Jacknek sem kottyanna meg. Én meg itt fuldokolva játszom el amúgy királyul bírom, csak hát programozó vagyok nem színész a sikertelenség borítékolt. Az meg külön öröm nem mondja hangosan az alternatív Alvásból való ébresztési ötleteit Jenkins előadásában, mert tuti visszajönne a drága egzotikus pia.
-Ahh, hogyne, a padló alá iszlak. Asztal... minden alá! - Nemnemnemnem, esélytelen, miből van ez a nő?! Acélgyomorból?! Méregellenállás 100%. Immúnis. Pfffff bezzeg én! Szerencsétlen csóró menekült a Földről, hát huh, ne már, na jó iszok még kicsit. Így se jobb, amúgy, de ezt nem mondom neki, így nem gyorsan hanem lassan mállik szét mindenem a piától, ahhhhhhhhh. Ohh, azért van ami visszahozza belém a tartást és az nem más mint a jó kis muzsika! Ó ez a Jack, jó cimborám lesz, tudja mire lehet táncolni! Arra is csak vigyorgok kedvelne a hapsi, végre valaki, hát nem? Tudom elég nyers a stílusom, persze nem most, mikor énekelek és kihúzom ezt a szívósság mintaképe asszonykát a parkettre. Eléggé hamar lelazultam, de sajnos Malinor is elmondhatja, hogy biza' a jó öreg Hartley nem bírja oly' nagyon a piát, mint ő azt hangoztatja magáról. Igaz, annál már jobban mint a múltkor, tehát megy a tánc, csak éppen sokkal lazábban veszem, hogy egy férjes asszonnyal ropom így elsőre. Azon is csak röhögök, hogy fogalma sincs mit csinálok vele, pedig elég egyértelmű, ettől független a lábamon érzem becses jelenlétét. Nem zavar, rá fog érezni, tudom én! Minden esetre én jól mulatok, akkor is ha szegény párom kezd kétségbeesni helyettem is.
-Nem, Jacké, de helyette is elnézem neked a kilengéseid! - Ha Jacknak a szeme, akkor Ravennek a lába áll két fele, jaj de gonosz gondolatok ezek! Nevetek ezen is. Úgy gondolom jót tesz nekem a mozgás, különben lehet lefordultam volna a székről rövidtávon. Nekem az egész testem mozdul, de vagyok annyira ittas már, hogy könnyen a derekához nyúljak és jelezzem mozgassa csak, legyen jó napunk, nekünk jelen lévő férfiaknak. Elég közel is lépek, ha nem lép hátra mikor kell, de csak átölelem nevetve és megpróbálom újra, hátha lép, avagy aztán én lépek hátrafele, hogy jöjjön, húzom is, a forgatásoknál ehhez képest könnyű a dolga, nem?
-Heeeyey! - Énekelem, vele ellentétben. Főleg a lalalalala rész megy, bár elnevetem. Ellenben ha vége lenne a jó kis talpalávalónak, akkor hangosabban sopánkodom új barátomnak.
-Méééég Jack mééég, abba ne hagyd! - Addig is énekelem én a refrént, arra táncoltatom, de hátha kapunk még muzsikát és akkor aztán tényleg kigyakoroltatom annyira Ravennel ráérezzen az ízére, ne figyeljen annyira a lábainkra, mert látom ám még sokat sandít le a kis butus, hát azt nem szabad!
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 3 Nov. 2019 - 16:41
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Hartley nem tágít a témától, de én makacsabb vagyok nála, és ha egyszer valamiről nem akarok beszélni, akkor nem beszélek.*
-Majd egyszer lecsigázlak, de nem most. *Mondom nevetve de határozottan, amiből rájöhet, hogy hiába a szép mosoly meg az ártatlan szemek…főleg azok, én is mestere vagyok, szóval pontosan tudom mi az ellenszer. Ami a feszes fenekét illeti…Hartley-nak fogalma sincs kivel kezdett, mert ha már benne vagyunk, legyünk benne mélyen, ezért én is megmarkolom…a fenekét, hogy biztos legyek abban, igazat mond, meg hát a saját kezemnek hiszek.*
-Tényleg feszes. *Jegyzem meg minden él nélkül nevetve, gondolom nem számított arra, hogy méretet veszek róla, nem mintha szükségem lenne rá, a szemmértékem is kiváló, erről Jenkins mesélhetne. Kétlem azonban, hogy Hartley kíváncsi lenne a kancellár meséire, ezért őt érzéssel kihagyom a történetből. Sam már más tészta, bár a barátnőm és sokat vagyunk együtt, sok mindent megosztunk egymással, Hartley jobban ismeri, legalábbis a régi Samet, akiről én lemaradtam és akiről a barátnőm nem nagyon mesél. *
-Lassan de biztosan haladok a cél felé. *Sam olykor mindent szó szerint vesz, olykor meg pont nem, nehéz kiigazodni rajta, de azért a legtöbbször menni szokott. Hartley könnyebb préda, és bírom a humorát, mert ő is bírja az enyémet és így már sokkal bátrabb vagyok vele szemben, mert tudom, hogy nagyon sok kell ahhoz, hogy véletlenül megbántsam. A dorgáló nézés is valahol mókás, főleg az ő arcberendezésével, meg hát nem is komoly. Azt hiszem kedvelni fogom, és nem azért, mert Sam barátja. Másrészt van nekem egy „Jó ember” szűrőm Jack személyében, akiben feltétel nélkül megbízok, igaz, hogy ehhez egy kis tréfára van szükség, de Hartley túl fogja élni. A másnapot is. Én már csak tudom. *
-Bámulatos az igyekezeted és a naivitásod. Próbálkozz csak. *Felnevetek, majdnem könnyet is törlök, mintha ugyan engem senki nem tudna az asztal alá inni. Egyébként csak stratégia kérdése az egész, nem kezdek olyanokkal, akik nálam is jobbak. Ők a kemény mag, a közelükbe sem megyek. Másrészt már megszoktam a Búfelejtőt és ha nem keverem mással, növelhetem az elfogyasztott mennyiséget. Szóval magabiztos vagyok mindaddig míg a táncra nem kerül a sor, s bár szoktam azért ropni és döngölni a padlót, földivel még nem táncoltam. Legalábbis ilyen egymásba csimpaszkodósat nem, szédülés ellen remek, már ha szédülnék…talán Hartley az aki ilyen módon kapaszkodik belém, és az első pillanatban még ez a gyanú él bennem, aztán már nem, nagyon nem. Most Hartley van fölényben, de cseppet sem bánom, még a bénaságomon is tudok nevetni, nem mellesleg elég jól. *
-Jack nincs is itt….neki a szemei állnak sokfelé, legfeljebb arra léphettem rá. Kis hazudós! *Ami azt illeti eléggé magához ölel, így bizony nehéz arra lépni amerre akarok, és lefelé sem tudok nézni, hogy lássam ő merre indul, pedig nagyon igyekszem. Csak érzem, azt viszont nagyon, mert szinte löki a lábával az enyémet, lehet, hogy ez a titka…hmmmm. A zene aztán elhallgat, Hartley meg újabbért kiabál és Jack nem elrontója semmi jónak. Ám legyen, ha táncolunk még, akkor táncoljunk. Átkarolom Hartley nyakát, rendesen belekapaszkodom, és ha már olyan közel vagyunk egymáshoz, hogy levegőt is vele együtt veszek, ne aprózzuk el. Kitapogatom a lábát és rálépek, nem taposom, vagy ilyesmi, egyszerűen csak ránehezedem a pille súlyommal, a nyakába kapaszkodva pedig még könnyítek is e téren. Most már léphet arra amerre akar, tudom követni…ha a lábam az ő lábfején pihen. Így már tök könnyű.*
-Na, most táncoltass meg Vénember!

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Hétf. 4 Nov. 2019 - 15:13
Következő oldal

and I never looked back

-Hogy Te milyen vagy... ezt megjegyeztem ám, akkor adom majd vissza mikor a legjobban fáj!- Mutatok rá a tényre az ujjammal is, csak hogy érezze a dolog súlyosságát! Persze igazából kevés esély van rá, hogy eszemben lesz de ha mégis!
Azzal persze megint meglep, hogy oké, hogy én letesztelem a saját fenekem, mert az enyém, de hogy Ő is! Látszik kikerekedik a szemem, hogy komolyan megtette? De, igen, igen, érzem, szóval csak bennreked az aktuális mondandó és próbálok valami "én mondtam" fejet produkálni inkább. Jó, lehet le vagyok maradva, vigyáznom kell ezzel a nővel! Bevállalós!
Samnél már összeszedem magam, de én nem úgy ismertem meg mint akinek ne lenne humora, éppenséggel nem ilyen elvetemült mint mi, ennyi az egész. Azon csak vigyorgok, hogy azért halad vele Raven, reméltem is, hát nevetés nélkül becsavarodna mindenki. Samre is ráfér, noha tudom cseppet sem vidám most a helyzete.
Persze Ravent aztán lehetne dorgálni, egyrészt a korom miatt másrészt a Jack-kel együtt elkövetett poénja miatt, de hát lepattan róla, ráadásul még úgy issza ezt a tüzes-csípős piát mintha limonádé lenne... Ettől függetlenül én adom magam alá a lovat (Raven alá nem kell, már elvágtázott) hogy biza' én jobban fogom bírni mint Ő. Merjünk nagyra törőek lenni! A szavait is elhessegetem, hogy dehogy vagyok én naiv! Persze mindketten tudjuk, avagy az egész bár, hogy de-de, esélyes sincs, adjam fel már az elején és jobban járok. Próbálkoznék, de azért tölt még, a zene ment meg amit Jack tesz be nekünk, rögtön húzom is a hölgyeményt, azaz asszonyt, hiába a másé.
Érzem rajta, hogy bizonytalan és nem is igen érti mit szeretnék sokszor, félek nem látott még ilyet, arról nem is beszélve hogy nem is táncolt még így. Annyi baj legyen, én megtanítom! Cseppet sem zavar, ha "félrelép", ahah, avagy éppen nem úgy fordul, majd belejön. Persze míg újabb dallamért sír a szám ezt is megoldja a drága Raven, érzem a nyakamba kapaszkodik és a lábamra áll, attól is csak jobban nevetek.
-Még hogy én hazudok, akkor Te meg csalsz! De ám legyen! - Nevetek, majd a zenére lépek vele együtt, megtartva, mert még megy azért bár jobban koncentrálok az is tény, tartom a hátát és a derekát. De nekem nem kell lefele nézni, maximum a szemébe míg dúdolom a dallamot, közben lépek ritmusra sokat vigyorogva.
-Nagyon jól figyelj, mindjárt beszállsz Te is újra teljes lépésszámmal! Nem lazsálunk!- Nevetek rá, mert igen, így aztán nagyon látványos, de szerintem kevésbé élvezi mintha ténylegesen mozogna. Aztán ki tudja, no meg noha fura lenne ennyire közel van, van bennem elég pia hogy mégse érezzem annak. Mondjuk miután már a fenekem is megfogta... belefér nem?
-Naaaa, menni fog? - Kérdem kezemmel a derekán hogy leemeljem és próbálkozzunk újra, aztán lehet átmegy kismajomba, hogy csimpaszkodhasson tovább, de akkor lehet átváltok lassúzásba, mert azt nem lehet elrontani, na. Ha viszont bevállalja akkor csapó kettő! Brucenak is meg kell tanulnia majd ha nem tud, le ne maradjon!
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Kedd 5 Nov. 2019 - 20:39
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Nem veszem komolyan Hartley fenyegetését, ő sem gondolta komolyan, megeresztek egy néma „Húúú”-t mint aki most a bugyijába pisilt félelmében, nagy szemeket meresztek és egy röpke pillanatra felmutatom két remegő kezem is, hogy nem sokkal később visszavegyem tőle a vezetést. Amikor a fenekébe markolok, látom rajta, hogy meglepődik, még a szavakat is visszanyeli és az arca…hát tanulmányt lehetne írni róla. El fogom mesélni Samnek, érzékletesen ecsetelem majd és meg is mutatom milyen képet vágott. Szeretem feszegetni a határaimat, főleg ha azok csak a jókedvtől választanak el, Hartley is bevállalós, mivel egész jól viseli, nem érti félre és ennek hiányában nem is mászik rám. Felkerül a listára, melyen ott van már Simon hadnagy, Malinor, Denisov, Jack…és a sor végén ott kullog Jenkins is, de neki ez megtiszteltetés, mármint, hogy erre a listára került. Örüljön neki, mert van másik lista is, a rosszak listája, akiktől távol kellene tartanom magam, de hát pont ezért nem megy. Szegény sam, ha nem nevettetném meg időnként, már bizonyosan megőszült volna az aggodalomtól…hát ezért nem mondok el neki mindent. De..dede Hartley-t elmesélem, tényleg és nem csak a fenék marokra fogást, hanem a piálást is, és Jack-et, meg mindent, mert Hartley! Komolyan mondom nagy fazon. Imádom amikor egy pasi nem akar bazi erős és tökéletes lenni és tud magán nevetni. Azt már kevésbé ha rajtam nevet, de addig jó, amíg én is tudok magamon. Jelen esetben, Hartley tánctechnikájának magamévá tételén, hogy mennyire nem sikerül és mennyire béndzsa vagyok benne, meg nem is értem igazán. Az a szerencsém, hogy újdonsült ivó- és tánccimborám szorosan fog, különben akkorát taknyoltam volna a saját lábamban, hogy öröm lett volna nézni, így azonban csak céltalan téblábolásnak tűnik az amit csinálok, és a nevetés tovább fokozza az ügyetlenséget. Tudjuk be annak. *
-Szerelemben, háborúban minden megengedett! Neked tudnod kell, mert egy földi pasi mondta, csak már nem tudom ki volt az. *Egymásba kapaszkodva „táncolunk” tovább, vagyis Hartley cipel a lábain, én meg próbálom rázni a csípőmet, meg ilyenek. Hát nem tudom igazán mit csináljak, de azt rohadtul élvezem. Mindaddig míg alkalmi pasim be nem keményít…verbálisan. Picit lazítok a nyaka szorításán és hátrahajolok, hogy a szemeibe nézhessek anélkül, hogy leutánoznám Jack-et.*
-Hóhóóóó, azt már nem! Már így is épp eléggé be vagyok szállva….nem lazsáltam eddigseeee! *Hiába minden, csak lógok a levegőben amikor a derekamnál fogva megemel, és hiába nyújtóztatom a lábaimat…inkább megtapogatom a karjait.*
-Hú, te aztán erős vagy! Na jóóóó, legyen, de aztán ne panaszkodj nekem, ha holnap lábra sem tudsz állni! *Elengedem, hagyom magam, hátrébb lépek egy kicsit miután már érzem a padlót magam alatt. Hogy ebből mi lesz? Erre inni kell. Felmutatom az ujjam időt kérve, elrohanok a bárpultig a poharainkért, tele töltöm mindkettőt és visszatipegek Hartleyhoz. *
-Száraz torokkal nem lehet táncolni ezt a te…izédet. Fenékig kispajtás! *És nekem le is megy. És érzem a forróságot, a zsibbadást, a csiklandozást és ettől rikkantanom kell egyet.*
-Hhhhhííjjjjjááááá!

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 24 Nov. 2019 - 17:43
Következő oldal

and I never looked back
Nevetek csak a produkált halálfélelmen, mert inkább mókás mint hiteles, főleg a tekintete miatt, mégis tetszik. Meg hát nem vagyok én a komolyan fenyegető típus, nagyobb a füstöm mint a lángom de sss, ez titok! Azt meg külön jó hogy nem tudom hogy közösködnöm kell Jenkins-szel az ominózus listára kerülésemmel, így kicsit egyedibbnek hihetem magam itt a bevállalósságommal. Vagy mimmel. Főleg mert a pia amit sikeresen benyelek miatta dolgozik rendesen, ahogy a ritmus a lábamban, mert táncolni kimondottan imádok és ha most adódott alkalom ropni egyet hát nem fogom vissza magam kicsit sem. Raven persze mérsékelten lelkes, lévén fogalma sincs mit csinálunk azon túl, táncolunk avagy ritmusra lépegetünk, ugye.
-Ó vagy úúúúúgy! És ez a szerelem vagy valami rejtett háború? Mert hát ugye randizunk de a női szeszély!- Nevetek, micsoda érvelés, komolyan mondom ki kéne találni a nőt nekem, mert nagyon rám fért meg a kedélyállapotomra egy ennyire vicces és sziporkázó személy. Mivel a lábamon ácsorog így a lépést nem vétjük el, ellenben ahogy mozgatja a csípőjét khm... hajj, sok bennem a pia, mert csak a számra harapok a világért nem szólnék kicsit jobban érzem én ezt mint illene. Ellenben ha már tánc vegyük komolyan, táncoljon csak, most már átlátja a lépéseket ha figyelt ez a kis csimpaszkodó majmóca!
-Nem-e? - Kacagok, nézzenek oda, hogy kikéri magának, majd hogy elemelem még meg is fogdos. Megint. Legalább már pirulok bele.
-Hú ha tudnád milyen erős és kitartó vagyok, hú!- Röhögök, kész vagyok tőle, meg hát azt hiszem rendesen be is csíptem.
-Ha nem tudok azért lesz mert egééész este táncolunk, nem másért!- Vegye ígéretnek, nem fog itt pihenni, megtanítom, minden lépésre megtanítom, nagyon élvezem az egészet pechjére. De nekem is pechem van, mert beszívom az ajkaim és kitör belőlem a ne már nevetés. Leitat!!!
-Mi az hogy izém Raven? Ez kérlek társas tánc, abból is a jobbik, salsa, chacha, miegyéb, mindent tanítok zenétől függően! - Veszem el a poharat de azért van némi félsz a szememben. Ha átdobom a piát a vállam felett Jack nyír ki, ha megiszom én magam... ahahaha, mindegy, csak nem hányok ma, max holnap csendes magányomban nem? Szóval lehajtom de, megint köhögök és könnyezem, törlöm a szemem.
-Többet nem kérek, szánj meg... - Nézek rá nevetve, de mégis őszintén, hát berúgtam, érzem... kicsit szédülök is. Leteszem a poharakat nem épp magabiztosan az egyik asztalra vagy a pultra attól függően mi van közelebb és visszamegyek hozzá, de túl közel, át is ölelem, nem csak karolom.-Jó... oké... megvagy!- Kuncogok a fülébe, mintha roppant vicces lenne, de hát nekem most elég sok minden az. -A rád való tekintettel lassítok. De csak... csak miattad! - Ölelem át de azt hiszem szorosabban mint illik, ellenben tényleg csak lassúzom, várom hogy elmúljon a szédülés, addig nem merem jobban táncoltatni, még a végén elesünk mindketten. Ha ő esik rám szerencsésebb, fordítva lehet Jack dob ki, hogy összetöröm a kedvenc vendégét.
-De most tényleg... nem táncoltál még? Semmit? Semmikor? - Kérdezem mérsékelten artikuláltam, pedig én totál józan kérdésnek szánom, becsszó. Az hogy alig érezhetően simogatom a hüvelykujjammal a hátát meg reflex, isten látja lelkem nem direkt van!  
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Kedd 26 Nov. 2019 - 6:56
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Még, hogy én csalok! Hát persze, hogy igen! Én mindig! Főleg amikor fogalmam sincs mit kell csinálnom, olyankor mindig improvizálnom kell, de abban vagyok a legjobb. Így hát Hartley nem tud mást csinálni ha táncolni akar velem, minthogy cipel a lábain. Ez mondjuk elég közeli kapcsolat, de engem azért kell tartania, mert különben a saját lábaimban botolnék el, nekem őt meg azért, mert a Búfelejtő már igencsak erőteljesen elkezdte kifejteni a hatását a gyakorlatlan ivóra. Szemétség egy nem rég ébresztettet a legütősebb piával kínálni? Nem! Ez kérem szépen a beavatás. *
-Rejtett, nagyon rejtett. *bólogatok lelkesen és még a hangom is elmélyül, hogy jobban érzékeltessem a….valamit. Hartley minden bizonnyal érti, mert jókat kacarászik és ebben nem csak a Búfelejtő van benne nyakig…remélem még nem nyakig, különben kidobja itt nekem a taccsot, ami esélyes úgy, még két pohár után. Mielőtt azonban elrohannék a következőért – Hartleynak az uccsóért – még jól megtapogatom a karját. Azt nem mondom, hogy nyeszlett, mert nem az, azért van ott férfiizom, de mégis el van maradva az én Bruce-omtól. *
-Hát kell is, hogy erős legyél és kitartó, és ez nem fenyegetés. *Dugom az orra alá a mutatóujjam, de kapok én is hasonlót, persze burkoltan, hogy máshogy? Egész este ezt az izét kell járnom? Nem a tánccal van a gondom, szoktam én olyat, nem is keveset, főleg ha jó kedvem van, meg amikor gondolkodom, de csak magamban, nem másba csimpaszkodva. De hát ezt is meg kell tanulni.*
-Nem másért, ja peeersze! *Szemet forgatok, de ez most egy nevetős szemforgatás, mielőtt elillannék a két teli pohárért. Majd a kezébe nyomom az egyiket, hogy rátöltsünk még egy kicsi az amúgy sem lapos hangulatra. Hiányzott ez már nekem, nem gondoltam volna, hogy pont egy újdonsült baráttal vágom telibe az estémet. Imádom a spontaneitást! *
-Társas, ja. Mert egymásba kapaszkodunk? A hazamenetel is társas lesz. Ezek a nevek úgy hangzanak mintha kaják lennének az automata kantinban. Jól hangzanak, de fogalmam sincs mit takarnak és az ízük is meglepetés. *Remélhetőleg a végeredmény más lesz mint a kajálásaimkor.  Erősen nézem Hartley-t, nem hagyom, hogy csaljon, mert amit nekem lehet, azt neki nem, szóval le kell hajtania a piát, többet úgy sem kap, vigyázok rá. Mert azt már látom, hogy igen labilis, pedig két lábon áll, de ez még a jókedv státusza, a könnyű becsiccsentésé. Sikeresen visszatér hozzám a pohár eltüntetős játékból, és ha eddig nem préselődtünk kellőképpen egymáshoz, most igen. Az az érzésem, hogy ez már a kapaszkodás. *
-Nem vesztem el….értem. Csak miattam. Ez irtó kedves tőled. *Hát legyen neki igaza, bár szerintem már nem csak ő mozog a padlón, hanem az is alatta. Nem tudom, hogyan kell ezt az izé társastáncot csinálni, de biztosan nem úgy, hogy kapaszkodunk egymásba mint két fuldokló a folyóban. Ettől függetlenül élvezem az egészet, Hartley irtó muris és cuki becsiccsentve. Jack is tutira látja, hogy megküzdünk egymással, mert ahogy elhallgat a zene, már jön is a következő. Egyiket sem hallottam még, szerintem kifejezetten egykori Alvóknak van fenntartva ez az összeállítás. *
-Deee, táncoltam. Egyedül. Nem kapaszkodtunk egymásba. *S most, hogy nem állok a lábain, oda kell figyelnem hova lépek, mert Hartley már nem fog megtartani, ezt tisztán érzem a mozdulataiból, hiszen ha nem akarom is ott van mindenhol, úgy átölel. Szerencse, hogy a zene is lassabb mint eddig volt, csak lötyögés amit csinálunk – szerintem – de lehet, hogy ennek a táncnak ilyen lépései vannak. Mondjuk ezt könnyebb megtanulni mint az előzőt. *
-Holnap majd taníthatsz. Jobb ez mint közelharc, amit szivacsbotokkal lehet csinálni. Azt mondjuk azért élvezem, mert ki tudom magamból ütögetni a sok energiát. *Nem, szándékosan nem veszem észre a könnyed cirógatást. A Búfelejtő cirógat, nem Hartley. *

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Szer. 27 Nov. 2019 - 21:26
Következő oldal

and I never looked back

-Húúúú... a háborúban ha rejtett is a béke a legjobb... általában a béke szex, de köztünk mi lesz? Békecsók? Békeölelés... Békemosoly? - A mosoly nem megy, mert szélesen vigyorgok, hú, egyre jobb a kedvem, ami amúgy csakis neki köszönhető, mert ha csak úgy ittam volna magamban bizonyosan a sírós részeg kategória lennék, nem a vigyori. Főleg mert teszteli a karizmom, de hát egy kockához mérten izmos, amúgy valószínű átlagos vagyok. Engem nem zavar, reméljük Őt se. Szomorú szakítás lenne, hogy a bicepszméretem nem érte el a küszöbszintet agyő. Tényleg becsíptem.
-Akkor mi? Buzdítani akarsz valamire? Akkor tedd hozzá mire, hidd el, egy jó reklám és összeesésig bírom! - Nevetek, mert ha mondjuk a tánc miatt kell, amit én is említek akkor simán megy. Jól esik, nosztalgikus, másképp mozgat át mint a boksz, tehát minden adott. Főleg mert a társaságom is remek és szép is hozzá. Meg kegyetlen, mert hoz még egyet abból a borzalomból amit én átkeresztelek koporsószegre, akkor is ha folyékony.
-Nem tudom miért ez a neve, gondolom mert van benne koreog.... koreg... koreográfia. Nehéz szó, nem? Hahaha, jó, amúgy sem engedem el a kezed édesem! - Kacagok azon is hogy társas program lesz a hazajutás, hát... lehet egyedül most nem találok vissza. Meg úgy sehova... basszus. - Hajnalra mind tudni fogod! - ígérem, ha ki nem dőlök biztos megmutatom neki az összes társastáncot amit ismerek és még emlékszem is rá. De ez a pia.... átokverte én mondom. Főleg mert szédülök tőle és koordinációm se a régi, emiatt is ölelem át a pohárlerakás után túlzottan is Ravent, no de nem baj, ha már megfogta a fenekem meg letesztelte a karom, belefér.
-Ez a szám is kva jó... Jack annyira jó fej vagy. Mondták már mennyire jó hogy vagy? - Félig kiabálom ahogy hátrafordulok, de nem engedem el Ravent, azt kellene még, Ő a fix pont jelenleg az életemben. De lehet tényleg sokat ittam, veszek pár mély levegőt. Kérdezem kicsit, addig összeszedem magam, mert nem lassúzni akarok hanem ropni, khm. Mondjuk nem mondom hogy ez nem jó, ez is teljesen jó, élvezem, fura is lenne ha nem, ám egy jó kis cha-cha!
-Egyedül nehéz is... - Mosolygok szélesen, egyedül nincs kibe kapaszkodni. De egyedül amúgy is csak úgy... ellötyög az ember, nem? Én is szoktam, azaz régebben csináltam mióta újraébredtem nem. Na mindegy is. Próbálok annyira elhajolni hogy lássam az arcát, mert látszik nem értem.
-Szivacsbotokkal...? Akkor már a boksz is jobb. De itt tényleg mindenki tanul valami harcot amúgy? Nekem a régi kiképzésem része volt az alap, de aztán csak az évi rutin volt és annyi... tudod. De én informatikus vagyok nem katona, itt meg... mintha mindenki az lenne. Annyira.. fura. - Nehéz gondolkodnom, ólomsúlyú az egész, avagy mintha víz alatt lennék, a mozgásom is olyan, de valamivel jobban vagyok. Már nem szédülök. Haladás! - Rászoktatlak hogy kitáncold magadból a sok energiát! Sokkal jobb és ha szerencséd van kék-zöld foltokkal sem leszel gazdagabb! - Simítom meg az arcát mosolyogva, mert elképzelni sem tudom valami bottal agresszívan hadonászva. Már... komolyan. Pedig lehet simán elverne, basszus! A gondolatra nevetnem kell. -Uhm... ismerek egy olyat, ami nem salsa, ám olyasmi, csak lassú... bachi... baccho... bacha... áh mindegy, de szerintem azt lehet erre is! Ritmusra ringasd a csípőd így és kettőt balra lépünk, kettőt jobbra... - Magyarázom míg mozgatom a csípőjét hogy csinálja, az enyém is mozdul, majd lépek is remélve követ. Aztán ha leléptük amit mondtam egyik kezem a hátára csúszik vissza és jelzem menjünk kissé guggolásba és vissza tartva a csípőmozgást, ez a lassú még így ittasan is megy, igaz, közelebb vagyok hozzá mint alapesetben tenném de maximum ha rám un hátrébb lép, erőszakos így sem vagyok, nem szokásom. Nőkkel legalább is. Aztán átfordítom háttal legyen nekem és úgy ismétlem meg az eddigieket lazán átkarolva a derekát, jaj de jó hogy rájöttem ilyet is tudok! No meg hogy már nem szédülök. Igaz ez eléggé kezdő, bevallom, ennek ellenére ha ráérez és összhangban csinálja velem jól fog kinézni, nagyon is!
-Énekelni is szoktál mikor magadban táncolsz? Vagy miket csinálsz közben? - Ergo mikor is ejti meg ezeket? Ha takarít vagy ez mindentől független? Legalább kicsit jobban megismerem Ravent. Gondolom.
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 1 Dec. 2019 - 13:22
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Azt még tudom én mit beszélek, de azt már kevésbé, hogy Hartley miről gagyog.  Háború és béke…*
-Öööö…ebben a sorrendben, igen. *Most aztán fogalmam sincs mire mondtam igent, de kockáztatok. Abból még rossz nem sült ki. Már amikor nem lőnek rám, szóval ez most határozottan a békei helyzet. Ennek rendje és módja szerint el is beszélünk egymás mellett, de ez sosem szokott gondot okozni, a végén úgy is mindig minden kiderül.*
-Ígéret! Hartley, nem fenyegetés hanem ígéret. Hagyjuk a buzdítást. Csak összezavar. *Engem is, hogy mit ne mondjak, de kicsire nem adunk, a nagy meg nem számít. Inni kell rá és mindjárt tisztul a világ, Hartley gondolatai és szövege kevésbé, de irtó vicces. *
-Minek? A Búfelejtőnek? Hát annak azért….ja a táncoknak! Hogy ne csak járni legyen nehéz, hanem kimondani is? Ne engedj el. *nem igazán tudom követni, sem a lépéseket, sem a szavait, de kit érdekel! Jól érzem magam és kész. Aztán majd hazakísérem, vagy viszem, de az is lehet, hogy felteszem egy nagyobb takarítórobotra…ha már nem tud járni. Az lesz még szép látvány. *
-Hajnalra? Mindet? Édesem, többet látsz te bennem, mint ahány csillag van az égen, de cuki vagy! *Szélesen mosolygok rá, bár nem osztom az optimizmusát, persze engem is érhetnek meglepetések, a végén még tényleg megtanulok társastáncolni, aztán mutathatom Bruce-nak és Malinornak.  Hogy mit tesz a Búfelejtő? Azt a zenén túl is jól lehet hallani, miután néhány lépésen sikeresen túl vagyunk és Hartley elrikkantja magát. Jack felénk pislog – jó eséllyel – táncpertneremet meg nekem kell tartani, nehogy magával rántson a fordulásban. Mikor ismét rám néz, megosztom vele a saját tánc repertoáromat, ami kifullad abban, hogy egyedül lejtem, de ennek is meg van az oka. *
-Egyedül könnyebb, nincs akinek a lábára lépjek. *És nincs aki a lábamra lépjen, de ez történik, ki tudja melyikünk hibájából, szerencsére a zene elnyomja a felszisszenésemet. Holnapra sánta leszek. Ehhez képest Bruce szivacsbotos edzése apróság, komolyan mondom. Bár arra is csak egy fogadással tudott rávenni, viszont legnagyobb meglepetésemre élveztem. Azt amikor én ütöttem, mindenképp. Persze Bruce még úgy is elagyalt, hogy visszafogta magát. *
-Nem mindenki, csak aki hagyja magát. *Ez az igazság, a teljes igazság. Nem véletlen, hogy nincs róla fogalmam, és amikor nagy ritkán, véletlenül egy bevetés kellős közepébe csöppenek, sikítva rohanok el.* -Én a legtöbbet elsunnyogtam. Elvileg kell valamennyit, az akadémia elején, a kadétoknak, függetlenül attól, hogy később merre specializálódik. *Én meg csak úgy mehetek az Imperiummal kutató expedícióra, ha flotta tag vagyok. Hát ez van.*
-De az olyan mókás amikor össze-vissza verheted az ellenfeled és nem esik bajod. Ha megtanítasz táncolni, elviszlek egy ilyen edzésre. * Elképzelném Hartley-t amint beöltözve abba a vicces cuccba, fejvédő meg minden, szivaccsal a kezében hadonászik. Majdnem mint én. Mire Bruce-szal elkezdtük, addigra halálra röhögtem magam. Így persze könnyű volt elverni. Elképzelés helyett azonban Hartley arcsimogatásán agyalok, hogy ez most mi? De olyan gyorsan elillan a pillanat, mintha meg sem történt volna, csak a nyomát érzem az arcomon, ő pedig már rá is zendít egy újabb…buzdításra. Esetlenül követem a lépéseket, az egészből a csípőringatás és rázogatás megy csak, a többit fáziskéséssel másolom, belebotlok, a guggolásnál meg csak nézek rá mint akinek elmentek otthonról. Most tényleg guggoljak le? De hülye tánc ez! Mire megtenném, már a hátam mögött áll, nagyon remélem, hogy az elemlámpát érzem a nadrágzsebében.  S hipp-hopp, már megint egymással szemben vagyunk (?)*
-Énekelni? Dehogy. Nem vagyok a saját magam ellensége. Akkor sem énekelek, ha tusolok. Jobb ez így mindenkinek. *Tudná, ha hallott volna már sikítani. De ami késik, nem múlik. *
-És te szoktál énekelni? Akkor is táncolsz ha dühös vagy? *Mondjuk elég sokszor táncolhat akkor a jövőben, mert tutira lesz pár rossz napja, főleg ha Jenkins…Tudjukki bezavar.*

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Hétf. 2 Dec. 2019 - 0:44
Következő oldal

and I never looked back

-Úúúú... oh... nem inkább... fordítva? Gyors lenne nekem kicsit. - Nevetek, mert oké, jó a szex meg a csók, de fel vagyok én erre készülve? Meg most csak játszunk, tudom én, de némileg attól még elvesztem a fonalat. Azt ellenben nem veszem észre Raven is. Azon is csak nevetek aztán hogy összezavarom. Vagy Ő engem? Egymást... nem kéne többet innom. Azt a szörnyűséget biztos nem!
-Ígéret. Jól áll ha ígérgetsz. - Vigyorgok rá, aztán fejtse meg mire gondolok. Magam sem tudom pontosan, de valahogy aranyos vele. Pedig tuti füllent, csintalan arca van. Ráadásul még ki is nevet, hogy nem bírom a piát, heccel, vagy... nem tudom, de én el akarom felejteni a piát és csak táncolni egy piának mióta van kaerog... azja? csóválom a fejem, majd nevetek.
-Soha...- Merész kijelentés, de a sohát értsük most arra, amíg eszméletemnél vagyok, jó? Addig semmiképp sem kéne elengednem. Hajnal és csillagok, ó...
-Annyira hiányzik ég... de a szemed kékje kicsit olyan mint az éjszakai égbolt... Otthonos. - Fogalmam sincs bír-e követni, én nagyon is tudom miért mondtam, apró honvággyal itatott sóhajjal a bókot, mert tényleg hiányzik az hogy fű és nyári meleg föld legyen a talpam alatt, hogy felnézve a kék égen pislákoló csillagok látványa fogadjon. El nem tudom képzelni milyen leélni egy egész életet egy hajón. Jacknek is bókolok aztán, mert nehogy azt higgye kihagyom a szórásból, a szerencse az hogy Raven nem enged, aztán vissza is rabolja a figyelmem esés nélkül.
-Hoppá.. - Kuncogok, hogy félreléptem, szegény, fókuszálnom kell, nem forgolódhatok, belátom, meg be kell bizonyítanom hogy ketten jobb! A férfiak becsülete rajtam múlik, hú, nem mondom nem teher ez, de elbírom, komolyan, legalább is ha Raven továbbra sem ereszt.
-Hagyja? - Ezt nem értem, most nem vagyok olyan állapotban hogy felmérjem a félszavakat. Mi az hogy hagyja magát az ember? Hagyják hogy harcot tanítsanak neki? Meglehet. -Oh... érdekes. Bár... ha azt veszed hasznos. Meg tudod védeni magad. - Tőlem nem kell, de biztos vannak akiktől igen. Ettől függetlenül tudom ha úgy dönt most elver Ő nyerne. Szomorú az igazság, buzgón remélem nem érdemlem ki akkor se ha véletlenül megint a lábára lépnék.
-Én nem szeretek harcolni... a dédapám az életét adta a nagyapámért aki így is elvesztette a lábát és a jobb csuklóját a harmadik háborúban. Az apám nem örült, hogy katonai kötelékbe léptem... Ráadásul temperamentumos vagyok, elvertem az ellenfeleim, de nem mondom nem lett bajom. Úgy nem is lett volna az igazi. Elvihetsz, de számolj a következményekkel, hogy le fogsz cseszni amiért túl... heves vagyok. Megtanítalak táncolni. - Teszem még hozzá, de hogy miért mondtam el mindezt nos... a fejemben kerek egész volt, sőt, most is annak gondolom pedig ellentmondásos. Tudom hogy az. Most mégsem jövök rá, csak mosolygok. Főleg azon, hogy a bacha akármi tánc miatt úgy néz rám mint akinek kínaiul sorolják el a jogait egy idegen civilizációban. Marha vicces! Meg is pörgetem fél fordulattal, hogy előttem legyen, így lépjünk kettőt balra majd kettőt jobbra, csak aztán fordítom vissza. Azt se fogom fel így megérzi férfiből vagyok és a testem reagál, de hát annyi baj legyen! Fura is lenne ha egy szép nőre nem reagálnék, azt hiszem. Reagálok ezen túl egyáltalán? Vajon csinálok olyat amit nem kéne? Csak a tánc érdekel és a mosolya, azt hiszem eléggé... beszűkült a világ, hogy koncentrálni tudjak az olyan egyszerű csípőmozgásos lépésekre is mint a balra és a jobbra.
-Pedig én meghallgatnálak! Az éneklés olyan mint a... ahm... a bók! Nem... a... ahh az a lényeg élvezd, nem baj ha hamis, mert őszinte! Szóval nem olyan mint a bók de... értesz nem? - Lehet ehhez még innia kéne, nyugodtan tegye csak nekem ne kelljen, mert ez a pár pohár is sok volt ám.
-Szoktam... szoktam volt... sokat énekeltem és gitároztam amikor harmincegy voltam... így hogy harminckettő vagyok már... nem. Veled, most... kicsit. Miért táncolnék dühösen? Dühösnek tűnök? - Nézek rá értetlen, majd óvatosan megforgatom teljes fordulattal, hogy elkapjam újra a derekát és ismételjem az eddigi lépéseket. Bele fog jönni, én tudom! -Most boldog vagyok Veled, nem dühös... ha dühös vagyok verekszem... bár Malinor elvert... de el fogom verni egyszer, mert utál de nem értem miért, főleg mert legutóbb nem utált, érted Te ezt? - Nagyon meg lennék lepődve ha igen, de attól még komolyan kérdezem, hátha mégis! Ki tudja?
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Kedd 3 Dec. 2019 - 14:27
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

-Úgy is jó, nekem mindegy. *Hogy mit ért „fordítva” alatt, fogalmam sincs, de beleegyezem, nehogy visszakozzon valamiben-ből, amiben most jók vagyunk. Vicces, hogy két különböző úton haladunk, igaz, hogy legalább párhuzamosan, de tudvalevőleg a párhuzamos dolgok soha nem keresztezik egymást. Soha. *
-Oké, akkor ígérgetek még…majd. *Egyszer csak. Már ezt sem tudom mire értette, hogy állhat jól valakinek az ha ígérget? De ő biztosan tudja, különben nem mondta volna. Ugye?! Eskü, Hartley-t annyiszor itatom le ahányszor csak találkozom vele, bár józanul is irtó mókás volt, de így…csúcs a pasi! Nála a csiccsentettségnek is fázisai vannak, az össze-vissza beszélés után jön a romantika, mert ha egy pasi az égboltot hozza összefüggésbe egy nő szemeivel, az csak romantika lehet. Pláne ha még otthonosnak is nevezi. Ezt meg hogy a francba értette? Otthonos a szemem kékje. Na ezt megjegyzem, és ha valaki rosszat mond rám – olyan nem létezhet – akkor elmondom neki, hogy nézzen csak mélyen a szemembe és otthon érezheti magát, aztán jól állcsúcson vágom. Akkor még csillagokat is fog látni. Hartley szavaira azonban szélesen elmosolyodom, úgy ahogy azt ilyenkor kell, picit szendén is, az arcpírt hagyom a fenébe, mert a homályban úgy sem látszik. *
-Te olyan cuki vagy! *Lehet, hogy leviszem a Perdára és megmutatom neki milyen az ég odalentről. Elvégre a munkám része a csillagok figyelése is, a helyzetük, a mozgásuk és a Perdára gyakorolt hatásuk. Hartley meg lehetne az ideiglenes segédem. Ezt eltervezve szinte az összes lépést kihagyom amit meg kellene tanulnom, nem úgy a táncpartnerem, ő kettőt is lép egyszerre, egyet a padlóra, egyet meg a lábamra. Kínomban vigyorgok, de talán nem veszi észre az elsőt, csak a másodikat. A vigyorgást. Ez utóbbi folyton változik, attól függően, hogy mit művelünk vagy osztunk meg verbálisan egymással. A zene azonban a beszélgetés ellen van, mert úgy tűnik Hartley minden második szavamat hallja csak, vagy a Búfelejtő kúszott a fülébe és elárasztotta azt, mint a tenger az Orkán-szigetet. *
-Ha nem hagyja…magát. Én nem hagytam magam. *Mert minek? Különben sem akartam soha harcolni, sem lőni.* -Megvédenek a fenékőrök. Azért vannak. *Ezt már értettem. Vigyorogva közlöm vele mire valók a katonák, ha a planetológus meglehetősen gyakorlatlan az önvédelemben. Még büszke is vagyok magamra, hogy mindezt sikerült így elintéznem, senki nem zaklat, csak Jenkins próbálkozott egyszer azzal, hogy a Perdára száműzött két hétre és a nyakamba ültetett egy kiképzőtisztet. Nos…ő nem értekezett Simon hadnaggyal rólam, szóval az a kiképzés sem volt teljes. Hartley meg közben elkezd mesélni, talán a pia hozta ki belőle, a romantika után a nosztalgiázás következik, enyhe szentimentalizmussal tűzdelve….a baj csak az, hogy érzésem szerint a történet valahol középen félbemarad. Hátrahajtom a fejem, hogy a szemeibe tudjak nézni és mutatóujjamat az orra alá dugom. Nem bele. Még csak az kéne. Biztosan ő is meglepődne.*
-Na látod! Én sem. Kinek jó a harc? Senkinek. De akkor minek lettél katona? *Pláne a Földön, ahol már legjobb tudomásom szerint nem volt sok minden amiért érdemes lett volna harcolni. Persze ezt a többség nem tudta. Jobb is ha hagyjuk a múltat feledésbe merülni, a jelennel foglalkozni sokkal szórakoztatóbb és kifizetődőbb.*
-Csúcs! Egymást püföljük majd! *Ezt legalább értettem, nem úgy mint az arcsimit és az azt követő tánclépést…táncguggolást. Ki kell találjam, hogy ez tényleg így van, vagy csak a Búfelejtő fejtette ki nevéhez méltó hatását. Hirtelen nagyon sok minden történik amit fel kell fogjak, mire észbe kapok már megint egymással szemben vagyunk és csakazértsem nézek le, hogy csekkoljam az elemlámpát. Ahelyett újabb szövegértelmezésen kell átesnem. Azt hiszem meg kell tanuljam a régi földi szleng irodalmat, erre már akkor is gondoltam, amikor Denisovval kerültem össze, most már Hartley is nyomja nekem. *
-Értelek. Szóval ha őszintén énekelek, akkor élvezem, és ha élvezem, már hamis sem lesz. *Ez jó, ezt ki fogom próbálni. De nem most. Hartley édes pasi, nem érdemli meg, hogy tesztalany legyen, majd inkább Jenkins. Ezt a tervemet is talonba teszem, felnevetek Hartley viccén, legalábbis remélem annak szánta évei számának közlését, sután közbe burkolva a pár évtizednyi fagyott alvást. Felsikkantok amikor hirtelen megforgat, de ez még az élvezhető hangszín, és a zene úgy is elnyomja a nagyját. A forgás után belekapaszkodom, a szemébe nevetek.*
-Én is boldog vagyok! Szuper az a társastánc, nagyon muris de élvezem! Rád meg különösen jó hatással van! Egészen megfiatalodott az arcod!*Azt nem mondom, hogy minden lépést hűen lekövetek, mert nem lenne igaz, s bár szemrebbenés nélkül tudok hazudni, most felesleges lenne. A lényeg, ahogy Hartley is mondta, hogy élvezzem, és én azt teszem. Malinorra csak legyintek.*
-Malinor senkit sem utál. Kizárt, hogy utáljon egy olyan aranyos fickót mint amilyen te vagy. Lehet csak rossz napja volt és legközelebb megint szeretni fog. Kérdezd meg tőle. Meg fogja mondani. *Fogalmam sincs – és ez már a sokadik alkalom Hartley társaságában, hogy valamit nem tudok – hogy Malinor mire rághatott be. Ő nem szokott. De lehet, hogy csak velem nem. De most nem érdekel Malinor érzelmi élete, Eltávolodom picit Hartleytól, de nem engedem el, és megpróbálom leutánozni azt ahogyan megpörgetett, csak én őt pörgetném meg. *

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Csüt. 5 Dec. 2019 - 13:45
Következő oldal

and I never looked back
Nevetek azon hogy neki mindegy a sorrend a békülésre, hogy mosollyal kezdünk vagy szex-szel... hát végül is, valóban, ha normálisan csinálja az ember minden megtörténik maximum nem ezekben a sorrendekben. De miért is kell békülnünk? Honnan jött a háború... ó, mert mindent szabad. Jah igen... vagy valami ilyesmi. De hogy azt mire mondta már nem tudom. Mi lesz így velem holnap, mennyire fogok emlékezni? Hajj.
-Abba ne hagyd!- Nevetek az ígérgetésre is, mert akkor ígérgessen, jó lesz az. Ha mást nem megmosolyogtat, mostanság a látszat ellenére nálam az ritkaság, javarészt fáradt és dühös szoktam lenni. Könnyű belefásulni. Persze nem fogok, ha sokat szemezek vele, mert volt merszem így lazán odaközölni olyan otthonos, de hát ha az! A szabad ég érzete, ó, mi más lenne? Nekem az, tudom sokaknak már cseppet sem, de nekem még igen! Meg hát csak nem gondol rosszra, nekem pozitív dolog az otthont emlegetni, ugye.
-Ne már... a romantikus jelzőt is könnyebben viselem mint a cukit... akkor legyek inkább édes! Vagy valami... - A vállam is rázkódik a nevetéstől mert még részegen is kikérem magamnak, csak épp nem bírok morcos képet vágni mindemellé. Cuki... nem vagyok én kölyökkutya, azok cukik, vagy a kisbabák, azok is azok, de én férfiember vagyok! Jó tudom, most nem vagyok mintapéldány, de... a pia az oka! Csak is az, semmi más!
-Ah... oh... - Belezavarodtam és rosszul leplezem, de azt hiszem azt mondja mindenkire rátukmálják de mint Ő is, szereti ellógni. Pedig valahol tényleg hasznos, komolyan, nekem is jót tett, nem vertek el annyira utána. Csak mérsékelten. -Már megint ezzel jössz... attól is megvédenek hogy én itt és most megfogjam a feneked? - Kérdezem némi kihívó éllel, de a kezem nem mozdul a derekáról, még a végén pofán vág, majd beközli nem szorul rájuk, mert amúgy mégis figyelt. Raven rafinált, mint minden nő, nem ver át! Bár ahogy mutogat nem értem mit akar, úgy sejtem nem is az orrom a célpont hanem a szám, be kéne fognom? Mit mondtam? Avagy mit nem... ahm. Szórakozottan adok egy csókot a lelkesen mutogató ujjára majd vigyorgok tovább. Ha már kérdez had beszéljek.
-Mert oda kellett programozó ami jól fizet... egyke vagyok, ki tartsa el a sérült nagyapját és a csóró szüleit ha nem a fiú, akinek elintézték tanulhasson? Utálok katona lenni, de kell. Most már mindegy, akkor is ha nem él már senki... - Szerencsére csak addig jutok el tompán, hogy a szüleim és a nagyszüleim nem élnek, mert kizökkent szerencsésen ezzel a püföléssel. Miért akar ennyire megverni? Én nőket csak kényszerből szoktam, éles helyzetben, amúgy nem érzem fernek. Akkor sem ha tudom van olyan erős mint én, lehet csökött a gondolkodásom, megkaptam már párszor. Áh mindegy is, játéknak kell felfogni azt jól van. Nőkkel birkózni például sosem volt épp kellemetlen, kivéve ha birkózó volt a másik, mert akkor néha fájdalmasan kikaptam. A tánc legalább nem bánt senkit, bár ha tudnám stresszeli tagadhatatlanul izgató is valahol az egész, ha tudatosan fel sem fogom, de nagyon is érzem biztos elnézést kérnék, ám így marad az hogy jól érzem magam és Őt is, táncolok tovább, míg próbálok válaszolni is, kérdezni is. Most épp az énekléssel kapcsolatban.
-Ahaaaa, mert a lényeg hogy jól érzed magad és ez átjön! Hidd el! Réééégen nagyon régen mindenki énekelt! Mindenki! Közösen főleg, tök jó lehetett...- Amikor még nem volt alap hogy vannak kütyük és zene, mert kellett a hangszer meg olyan aki tud is rajta játszani. Megőrültem volna egy olyan korban az is tuti. //Mindenképp énekelj Jenkinsnek! Megnézném az arcát XD// A lényeg hogy most hála Jacknak van zene, van tánc, gyorsan meg is forgatom Ravent és örvendek hogy élvezi, szeretem a lányokat forgatni. Bár bő szoknyával látványosabb de hát... nem igen látni itt ilyesmit, főleg nem a hosszú verziót. Hah.
-Azért élvezed mert muris! No meg mert eszméletlen jó pasi vagyok, egyértelmű!- Nevetem ki magam, de hát ez belefér, kicsikarok némi - hazug - dicséretet, miért ne? Ha már kinevetett a korom miatt, végtére is papíron már nem harminckettő vagyok, sanyarú. Ahogy is Malinor simán elvert a múltkor. Még be is rúgatott, de nem ennyire durván mint Raven... pfú ez a pia!
-Hah... otthon utált... de otthon még el bírtam volna verni. Most úgy kell visszaimádkoznom magamra az izmaim, mert nem tett jót az alvás! De meghívott sörözni azaz én fizettem, azt hiszem, mindegy a lényeg legközelebb én nyerek! Áh azért érme járna nekem! - Nevetek, érzem nem sok esélyem van vele szemben, de no, nem lehet feladni az első vereség után! De ha emlékezni fogok arra amit most Raven mondott, akkor meg fogom kérdeni Malinort, mert... miért ne? Ha Raven szerint szókimondó hapsi. Igazából nem ismerem, ugye. Erre nem megakar pörgetni? Nagyon nevetek, de inkább az elgondoláson, hogy jó ötlet ez? Örülök hogy nem szédülök már, de hát nem azt csinálja épp velem? Ennek ellenére hagyom, nem épp kecsesen teszem meg azt az egész fordulatot, át is kell megint karoljam, homlokom a vállára hajtom, hogy uhhh... nem, nem, nem való nekem a forgás!
-Szó szerint leveszel ezzel a lábamról, nem kéne! Te hogy nem szédültél el? Csalsz...! Megint! Még mindig... Hazaviszel ugye?- Kérdezem jobb híján kinevetve magam, mert egyrészt feleannyira nem viselem jól a piát mint Ő és ennek eredményeképp félek itt hagy mosogatni, de az nem lenne jó. Akkor már inkább elalszom a Moor család küszöbén, avagy ha megszán a saját ágyamban. De mi lesz ha Ő is becsíp? Hah, fogós kérdés, nem bírom megítélni ő mennyire ittas, magamon is csak a szédülés miatt érzem amúgy eskü jól vagyok! Komolyan! Hogy néha összecsúsznak a szavak és nem artikulálok annyira, meg nem mérem fel feltétlen a távolságokat optimálisan hát... hát az marginális kérdés! De összeszedem magam ahogy alább hagy a világ forgása és lépegetek tovább, mozgatom a csípőm és ingatom a fejem a zenére.
-Mi a.. kedvenc bulis történeted? Hm?-  Biztos van neki, hát milyen partiarc már! Bár kedvence lehet nincs, de akkor meg valami emlékezeteset csak mesél!
MONTY

I see your smile.

Raven Moor

Flotta

Karakterlapom :

Beosztásom :

Reagok száma :
425

Ksenia Solo

☽ :
Justice League

Fegyverem
Jack pokla - bár KjdARSD

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Vas. 8 Dec. 2019 - 21:57
Következő oldal

Phil &

Raven

Barátozás

*Hartley nem csak azért furi nekem, mert földi és sokat aludt, hanem alapjáraton is van benne valami furaság. Hasonló mint ami Malinorban is van, de Hartley, a csodainformatikus különleges. Rájöttem, akkor amikor romantikázik és otthonosnak mondja a szemeimet. Ő függetlenül attól mi történt vele, tud élni, még emlékszik arra milyen volt az élet a Földön, felülkerekedett rajta, nem akar beilleszkedni és nem is látszik rajta, hogy rágörcsölne. Sammy más és Malinor is, bár a barátnőmmel túl sok minden történt és egyik sem volt jó dolog, Malinor meg inkább laza…Hartleyban benne van az élet és tetszik. A viccei néha suták és sok szavát sem értem, de óriási fazon. Őszintén nevet saját magán. Most komolyan, ki az aki erre képes? Jó, persze sokat dob az összképen a Búfelejtő, de akiben nincs meg abból még az ital sem tudja előcsalni. *
-Ígérem, nem hagyom abba! *Teszek eleget a kérésének egy újabb ígérettel, amin jókat kacarászok, aztán le is cukizom amiért olyan szépeket mond rám, és ezzel ad is néhány ötletet a közeljövőre.*
-A cuki is édes, mi bajod a cukival Öngyöröböngyörő?! *Éééés sikerült kimondani, ergo forog a nyelvem mint a ventilátor. Részegnek még nem mondanám Hartley-t, de ez az állapot rohadtul jól áll neki, főleg azért, mert sokat nevet. Azt hiszem kiállítom majd Jack bárja elé reklámembernek, a nyakába akasztok egy táblát azzal a felirattal, hogy: Búfelejtő akció! Egyet fizet, kettőt kap! Ő a pia miatt felejti el miről beszéltünk öt perccel ezelőtt, én meg csak úgy, a témaváltások elég sűrűk és nagyléptűek, nem csoda, hogy képtelen vagyok követni, ahogy a tánclépéseket sem sikerül. Némi zavar támad az erőben, ezt abból szűröm le, hogy rövid monológomat csupán egy „Ah” és egy „oh” követi, azt viszont megérti, hogy fenékőr…abból is a fenék ragad meg jobban, pontosabban az én fenekem. Miért nem vagyok meglepve? Szemet forgatok.*
-Nem _édesem_ attól én védem meg magam. *Néhányszor jelentőségteljesen megemelem a szemöldökeimet  mielőtt elmosolyodnék, de nem hiszem, hogy a nézésem és a burkolt fenyegetés miatt nem tesz egy próbát. Végül is mindegy, nem tudom, hogy mit tettem volna ha mégis…lehet inkább leöntöttem volna egy pohár itallal, amit a legközelebbi asztalról csentem volna el, de nem a fejére hanem a nadrágja elejére. Az ujjamra adott puszi megint csak megzavar, meg is nézem, mintha maradt volna ott valami, de persze nyoma sincs aaaamineknevezzemnek. A kérdésre adott válaszból kitűnik, hogy Hartley-val rokonlelkek vagyunk, már ami a flottához való belépés okát illeti. Közben próbálom követni a lépéseket is, kevés sikerrel, de ha nem is látszik táncnak az amit csinálunk, mi legalább jól érezzük magunkat. Nagyon is jól. *
-Én is csak azért mehetek az Imperiummal, mert beléptem a flottához, különben maradhatnék a négy fal között, mint polgári foglalkozású tudós. Mi abban a szórakoztató? * Bár hallottam és érzékeny lelkem húrját megpendíti a kissé szomorkás kijelentés a veszteségéről, igyekszem ellibbenni mellette, mármint a szavai mellett. A Búfelejtő furfangos ital, ha most belemegy a szomorú nosztalgiázásba, tutira depi lesz. Nem ezért hozom szóba a szivacsbotos verekedést, de remek időzítés, mert elvonja a figyelmét és okot ad arra, hogy újabb találkozót beszéljünk meg. Na nem randizni akarok Hartley-val, de azt hiszem vele csúcs lenne lazítani egy-egy rosszabb nap után, mondjuk egy Denisov féle akcióban való részvétel eléggé kiveszi belőlem a lelkesedést, kék-zöld foltjaim lesznek, én meg idegbajos, mert a pasinak sosincs terve, vagy ha van, akkor én arról nem tudok. A tánc is jó ilyenekre, most már tudom, az legalább nem fáj senkinek, mint az éneklésem, de Hartley erre is tud megoldást. Egyszerű: Elég ha én élvezem.*
-A közös éneklésben legalább nem hallatszik a hangom. *Meg a jó hangos zene mellett sem. Oké, ezt egyszer kipróbálom. Zenét tudok szerezni, Bruce-t el tudom küldeni, nehogy hallássérült legyen, hogy a folyosón ki hallja, az meg nem fog érdekelni, felőlem úgy hullhatnak mint a perdai szúnyogok. Azért szép látvány lenne a kabinunk előtti emberkupac. Hartley sikeresen kiforgatja belőlem ezeket a gondolatokat, és másokat próbál helyettük beültetni, leginkább magáról. Úgy nevetek ezen, hogy hátra hajtom a fejem közben, de ez tánc közben nem igazán előnyös, bele is kell kapaszkodnom a pacekba.*
-Tényleg az vagy, hogy nem vettem észre eddig?! *A pia beszél belőle, tiszta sor. Limonádét kap amikor a retinaszkennert teszteljük, mert erről még nem tettem le, naná, kell nekem a pasi, de a kezdeti érdekből mostanra kedvelés lett. Hogy Malinor miért nem kedveli, azt nem tudom, elképzelésem sincs, mert a jó öreg hadnagy olyan mint egy nagy mackó…valószínűleg a szelídebb fajtáról láttam filmet. *
-Ja, hogy otthon utált. Szívesen elmegyek veled edzeni. Én leszek az edző. *Ez már önmagában véve is levegőkapkodó kijelentés, de ezt a pillanatot találom a legjobbnak ahhoz, hogy megpróbáljam megforgatni a táncpartnerem. Talán nem a legjobb ötlet a félrészeg, szédülős és a nevetéstől elgyengült pasit pörgetni, de csak így van értelme, mert így szórakoztató. Rám is borul mikor visszaérkezik velem szembe, halkan nevetek, de úgy nagyon. *
-Ez volt a cél Hartley! Én mindig csalok…hazaviszlek. Mi lenne ha leülnénk egy kicsit? *Látom nagyon nem bírja és nem szeretném ha itt a bár közepén dobná ki a taccsot, remélem kibírja a sarokig, van itt egy csendes, sötét zug…de még teszünk pár lépést. Addig elagyalok azon hogyan vigyem majd haza, meg hol is van az a haza…bár ez utóbbit könnyebben kiderítem, mint ahogy felteszem őt egy takarítórobot hátára. Pici pihenő után, míg a vállamon parkoltatta a fejét, olyan kérdést tesz fel, amire nincs válasz. Bulis történet? Mármint táncolós-ivós bulis történet? *
-Öööö…*Kezdem elmésen…*-Izé…*És folytatom hasonlóképp. *-Igazából még nem buliztam igazán. *Ismerve a döbbeneti szintjét, még a nyakamat is behúzom a vállaim közé, majd felemelem mindkét kezem, becsukom a szemeimet, mintha valami ütésre vagy robbanásra várnék. *-Ne bánts kérlek, ne bánts, nem az én hibám! *Színtiszta színjáték az egész, de roppant élvezem. Az igazság az, hogy az ünneplésem és a bulizásom kimerült abban, hogy iszogattam…néha valakivel, táncoltam eldugott helyeken egymagam, vagy jókat ökörködtünk Bruce-szal. Viszont remek akciódrámákat tudok mesélni. Erre a gondolatra fel is kapom a fejem és elvigyorodom.*
-Képzeld, egyszer elfogtak az ellenállók, de előtte jött még egy sikító lóizé és végignyalta az arcom, vagy után? De lehet, hogy közben. Aztán elvittek a táborukba, ott meg lövöldöztem egy bazi nagy fegyverrel, alig bírtam el, és a hadnagy ráncigált ki onnan. Olyan nagy szarban voltunk, hogy még arra az ijesztő állatra is ráültem volna, de Gardel lelőtte, de jött a kapitány és kimentett minket egy olyan kicsi siklóval, baszki nem tudom hogy hívják, valami izé. És minden robbant körülöttünk. Csak ilyen bulis történeteim vannak. Egyszer meg majdnem megevett egy errator, már csorgatta rám a nyálát, csupa ragacs lettem. Ott vágtam ki a halott százados nyakából a fordító chipjét. *S marad végig a vigyor, mert az idő mindent megszépít, és különben is, nem volt az olyan rázós, csak majdnem mind meghaltunk. Mindennapos. *

Úgy sem kapsz el

Philip Hartley

Flotta

Jack pokla - bár 2WuWP

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
146

Gale Harold

☽ :
Jack pokla - bár 2WuWQ

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt Kedd 10 Dec. 2019 - 23:54
Következő oldal

and I never looked back

-Ó ez az! - Nevetek vele, hogy megígéri hogy továbbra is mindent megígér. Teljesen jó, így tökéletes! Az már kevésbé hogy cukinak lettem titulálva. Ajh, hát örök meddő remény marad hogy ez valaha kikopik a női szóhasználatból ha férfiakról beszélnek? A további gügyörészésre csak felhorkanok.
-Pfff, nem, a cuki nem édes, az édes az édes vagy akkor legyek valami kisállatod, a galambod, a nyuszid vagy a mackód, mindegy, ha már itt nyünyörögsz nekem! - Utóbbi nehéz szó, de valahogy megoldottan, fel se fogom NEKI bezzeg nem okoznak a szavak nehézséget. Csaló, ráadásul fel sem fogom, duplán zsivány!
Persze amiatt is mert jön azzal az Ő fenekének külön őrei vannak, nem kell tudnia harcolni, vigyáznak rá, persze most olyan könnyű szó szerint értenem őt, mint ahogy egy hópihe megolvad a nyári napon. Vajon tudja mi az a hóesés? Majd meg kell kérdeznem.
-Tetszik ahogy mondod... - Vigyorgok rá nagyban, hogy így kiemeli az "édesem" szót. De a hiedelemmel ellentétben nem állok neki nyilvánosan taperolni a fertályát, annyit nem ittam. Nem is akarok. Főleg mert hiszek neki hogy lekaratéz vagy akármi a puszta gondolatért is. Nekem nem szokásom lebecsülni a "gyengébbik" nemet. Azt viszont nem értem mit teszi az arcom elé az ujját, azt hiszem tévesen elhallgattatni akar nem mutogatni, emiatt is csókolom meg, hogy kiengesztelődjön és hagyjon mégis cseverészni, értetlen nevetek mit néz ezen ennyire, nagyon vicces. Ezen szerintem akkor is nevetnék ha nem lennék becsípve. Mert ez csak ennyi, komolyan, tényleg! Biztos nem azért mondok el mindent gondolkodás nélkül mert többet ittam, a-a. Például mit keresek a flottában. De koncentrálnom kell, helyette is, mert nem arra lép mint kéne, de eléggé kitartóan fogom a derekát, hogy ne vesszen el, pánikra nincs ok!
-Woaa, jössz majd velünk? Vagy... ezt már mondtad? Ahm, mondtad... mindegy, örülök neki megint! - Vigyorgok hogy jön majd a hajóval, hú, érzem kezdek bizonytalan lenni a közelmúlt eseményeivel, hm. Komisz leány ez a Raven, miatta van természetesen. De lehet csak amiatt keveredtem meg mert a Perda időjárását figyeli. Nehéz megmondani. Egy a szerencsém, ha borús gondolatok is törnek rám Raven odapattan és ragyogó napsütéssel eloszlatja őket. Nehéz így szomorúnak lenni, nem hiába hálálom meg mindezt sok-sok mosollyal, csak el ne repedjen az arcom. Fel se fogom, de már újabb találkozó ígérete feszül közöttünk, csak hogy biztatni tudjam ne csak táncoljon, de énekeljen is! Jó dolog, engem meg az se szokott érdekelni ha valaki hamis, ha valóban szívből énekel és érezni élvezi. Nincs vájt fülem hogy sznoboskodjak.
-Pedig azt hallatni kell! - A hangja azért is van énekeljen, majd egyszer ráveszem mint erre a hosszú táncra, teljesen jó lesz! Meg is pörgetem ennek örömére, no meg fényezem magam kicsit, mert miért ne, legalább jót nevet, teljesen megérte!
-Mert nem figyeltél! Túl sok unalmas krapek vett körbe és miattuk nem látod már meg a hozzám hasonló csodálatosakat!- Röhögök, mert pár unalmas krapeknek bizonyosan lenne ehhez egy-két szava, főleg Brucenak, bár Ő most nincs az eszemben. Kiváltképp mert ahogy viszonozza az előbbi pörgetést na... ott már akadnak koordinálási gondok, az én részemről természetesen, nem is az övéről. De előtte még nevetve belemegyek abba hogy lehet az edzőm, az időm javát amúgy is az edzőteremben töltöm amolyan stressz-levezetőnek. Ellenben lehet a módszert lecserélem a Ravennel való táncolásra, mert nagyon vicces így. Akkor is ha meg kell kapaszkodnom benne - újfent.
-Ó, tényleg? Lehet mégis csak van szemed a jóra, mi? - Heccelem, de sóhajtok egyet a kijelentésre üljünk le, egyrészt mert kell az oxigén, másrészt mert ó.
-Szomorú leszek de na jól van.- Hagyom magam leültetni, elvégre nem felültet, csak szusszanunk. Én mindenképp, Ő minden téren edzett, de nem fogom ennél is jobban égetni magam hogy elismerjem. Azt hiszem. Addig is hogy ne unatkozzunk a hosszú-hosszú és imbolygó úton az instant sötét sarokig - mert az minden valamire való kocsmában van, ezt minden kocka tudja - megkérem osszon meg velem egy bulis sztorit.
-Komolyan?! - Arra is csak nevetek, hogy itt megadja magát nekem, lökött csaj. - Nem bántalak, de akkor ezt orvosolni kell. Én, mint Dr. Hartley felírok neked velem jó sok bulit. Kellenek az emlékek az unokáknak, tudod! - Vigyorgok, hát ezt a fogadást is buktam volna, még jó hogy nem vagyok szerencsejáték függő, csóró menekült lennék igen hamar. De csak belekezd - számomra hirtelen, mert van némi fáziskésésem. Nem mondom hogy mindent értek abból amit összehord avagy elég gyorsan felfognám, hogy valóban a lényeget tudjam kiragadni ha visszakérdez deeeee... én igyekszem!
-Öööööö... ahm... ahhoz képest hogy nem szeretsz harcolni jól odab.sztál nekik!- Röhögök, hogy ez azért átjött. - Mi az az elkotor, valami perdai kannibál? Hogy segített rajtad ellene a fordító chip?- Majdnem megette... keresek összefüggéseket, komolyan megpróbálom, nagyon igyekszem, de... izé. Lehet lemaradtam az egyik kanyarba, ám engesztelésül nagyon szépen és érdeklődve nézek rá.
MONTY

I see your smile.

Ajánlott tartalom

Jack pokla - bár Empty
Utolsó poszt
Következő oldal

Jack pokla - bár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal