Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások
Today at 4:14 pm

Today at 1:58 pm

Today at 1:44 pm

Today at 9:31 am

Today at 8:34 am

Today at 8:06 am

Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 3 1
Hadsereg 2 4
Ellenállók 2 5
Flotta 5 6
Perdaiak 8 1
Összesen 20 20
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Folyosók 3. gyűrűszint
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Raven Moor

Flotta

Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Coex32xwwk

Beosztásom :
Tizedes - Planetológus - Vezetői engedély minden szárazföldi gépjárműre kiadva.

Reagok száma :
382

☽ :
Justice League
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Crs6nrywap

Fegyverem
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 51182394_1892267434233231_4950462279842791424_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQluD6gd7nFW-_kAoANsMJ6SmyrOfPFOBnKDFhEWYX2DPta1IIk96o_j5v5LmAfW5TE&_nc_ht=scontent.fbud4-1

Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 05, 2019 5:17 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Mr. &
Mrs. Moor
Rendszertakarítás

-Nem mindegy! Most már mondd el mi az a 69! *Vágnám vállon, de annyira össze vagyunk préselve a kis takarítórobotos szekrényben, hogy csak annyit érek el az egésszel, hogy a vállamat a mellkasába nyomom. Hiába az esdeklős nézés, kíváncsi vagyok és pláne azért érdekel, mert láthatóan már megbánta, hogy ezt mondta. Mi a fene lehet az a 69 amin röhögne? Baszki, én is röhögni akarok, mert amiket itt olvastam Jenkins titkos kis fájljaiban, az korántsem mulatságos. Pláne, hogy rólunk is szól, nem is kicsit. Bruce is kiakad rajta, mondjuk megértem, a mi helyzetünk egészen különleges és joggal félthető, de nem csak arról van szó, hogy összezárnak minket és megvárják míg babát gyártunk…valahogy. Kísérletek, szimulációk, meg az anyám kínja…ja, nem. Az enyém lenne. *
-Nyugi Bruce. Ezt majd megoldom. *Hogyan, még nem tudom, de imádok improvizálni, másrészt Jenkins ezzel jól feladta a leckét, ami eléggé motivál. Ezért nyitom meg a Világuralmi tervek mappát, de nem azt találom benne amire vártam. Saskiával van tele az egész és bár ártatlannak tűnik, valójában nem az. Biztos vagyok benne, csak nem tudom megmagyarázni. Egy érzés, mint amikor morzsa kerül a ruhámba és nem találom. Tudom, hogy ott van, mert érzem és birizgál és idegesít, de képtelen vagyok megtalálni. Persze segít ha leveszem a ruhámat és Jenkinsznél is ez lesz, átvitt értelemben. Ki fogom rázni az egész életét, hogy megtaláljam az idegesítő morzsáját. *
-A klotyóján nincs. *Mondom a magabiztosak nyugalmával.* -De tényleg kíváncsi vagyok arra te mit gondolsz. Nem beszéltél vele soha, mégis van róla véleményed, de nem befolyásolt a személyes beszélgetés. Mit gondolsz róla? *Érezhetően érdekel és komolyan kérdezem és tudhatja, hogy most nem szitkozódásra vagyok kíváncsi, hanem tárgyilagos véleményre. Na meg Jenkins és Saskia levelezésére is. Nem tudom mire számítsak egy rég halott feleségtől, de szabadjára engedem azt az érzést, ami őt tolja előtérbe. A levelezés igen érdekes.*
-Ó, mindjárt elolvadok. Szívecske meg szmájli. A franc se gondolta, hogy Jenkins ismer ilyeneket. *Meg hogy használja is. Komolyabbnak gondoltam. Tudomisén…nem is ezen akadok ki, hanem a szövegeken, meg a nem szövegeken. Az egész olyan, mint egy kódolt üzenetváltás. Bruce-nak talán fel sem tűnik, de nekem igen, elvégre ilyeneken edzem az agyam, csak Jenkins szótárát még nem ismerem. *
-Baszki! Saskia nem volt ártatlan botanikus, aki virágokat babusgat naphosszat. *Bár ezek után roppantmód érdekel a többi levelezés is, főleg azok, amelyek címke nélküliek, azokat nem tudom itt és most feltörni. Sajnos. Az Alvókét viszont meg tudom nyitni és a hibernációs szimulátort is….miután megnéztem a külön színnel jelölt levelezést Jasmine Montgomerytől. Ki a franc az a Montgomery? Utána kell néznem. Külön színt kapott. De ő csak apró pont a kíváncsiságom egészében. Az Alvók mindig is érdekeltek, és tudnom kell, mit ír róluk Jenkins. *

[/color][/i]

Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Bruce Moor

Flotta

Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
110

Taylor Lautner

☽ :
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Taylor-lautner

Utolsó poszt Kedd Nov. 05, 2019 8:48 pm

Mrs. & Mr. Moor - Rendszertakarítás

Éreztem én, hogy elszóltam magam a 69-kapcsán. Naná, hogy Ravenem egyből „rácsapott” a szavaimra és most se hagy békén, hogy eláruljam neki, miért is nevettem volna fel a láttán. Eddig nem sokszor jött fel köztünk intim téma, ami a sex-et tárgyalja, de most jól bebuktam a kijelentésemet.
-ÖÖÖ… tudod. Sex-es téma. Amolyan póz-megnevezés. - Hát, nem mondanám, hogy nem jöttem zavarba a magyarázatomat mondva, de Ravenem, addig úgy se hagyna békén, amíg nem mondom el. Most viszont remélem, hogy elegendő neki ez a mondat és nem kérdezősködik többet róla. Máskor figyelnem kell majd az elszólásaimra, de most se volt szándékos, csak kicsúszott a számon. Külön öröm, hogy egy másik akta nyitogatásával lesz elfoglalva és egy időre megúszom a sex-témát. Kissé vicces, hogy most erről beszélnénk, de eddig se merültem bele, tudván, hogy tisztában vagyok sok mindennel a házasságunk kapcsán.
-Komolyan? Nincs neki ott kép? El se hiszem…- ingatom meg a fejem, és majdnem kitör belőlem a röhögés. Pedig meg voltam győződve, hogy mindenhová plakátokat tűzdel, és ha nem a feleségéről, akkor magáról. Ezt is bőven kinézem belőle, mert nemcsak egy felfuvalkodott alaknak tartom, hanem egyenesen egy szadista egoistának. Vagy, hogy lehetne teljesen behatárolni ezt a perverzitást tőle… Fogalmam sincs. De most mondjam ki? Ravenem elég jól ismer már, hogy képes egy arcizmomból is megmondani kit gondolhatok.
- Egy szadista egoistának tartom. - többet nem tudok rá mondani, mert félek, hogy még pár óráig sorolhatnám a különféle jelzőket rá, amiket gondolok róla. De így is igyekeztem teljesen behatárolni és tömören fogalmazni, amit tényleg gondolok róla. Hihetetlen, hogy ennek az embernek van egyáltalán szíve, vagy ami hasonló hozzá, hogy a feleségét szerette… Bár ebben se vagyok már biztos.
-Tuti nem… csak véletlen lehet. - vigyorgom el a szívecskék halmazát látva. Nem hiszem, hogy ő biggyesztette oda ezeket. Egy fikarcnyi jó szándék vagy emberség, nincs ebben az emberben, bármennyire is ezt akarja mutatni magáról. A gondolataimba elmerülök és hagyom a nejem, hogy olvasgasson tovább. Én éppen eleget láttam és hallottam ebből a szarságból, mert nem tud már meggyőzni senki, hogy ez a Jenkinsben egy emberi pozitív vonás is fellelhető. Később azért elvigyorgom magam, ahogy Ravenem ismét felszólal.
-Csodálod? Szerintem egy normális nő hozzá se ment volna az ilyen alakhoz. – erről is megvan a véleményem, ahogy zsák a foltjáról…

Callum Jenkins

Kancellár

Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (35 éves)

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, genetikus, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
341

Tom Hiddleston

☽ :
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Tumblr15

Utolsó poszt Csüt. Nov. 07, 2019 1:49 pm
Rendszertakarítás

Jasmine Montgomery-től külön színnel jelölt levelezés némileg szürreálisnak hat, hogy tényleg ezekről csevegnek ők ketten és felveti a kérdést a Saskiával váltott levelek után, hogy vajon kódolt üzenetek ezek is? Akárki is ez a Jasmine, rendszertelen időközökkel jelentéseket kap tőle a kancellár, de ezek a jelentések megközelítőleg se olyan terjedelműek, mélységűek, mint amilyeneket elvár Moor tizedestől vagy sejthetően akárki mástól, inkább csak rövid beszámolók az aktuális munkáról - úgy tűnik a kancellárnak a botanikusok a gyengéi -, mintha csak megkérdezte volna Jasmine-t, éppen min dolgozik? És ehhez minden alkalommal társul egy-egy festmény is, melyeket a jelentések alapján a nő készítette. Minden ilyen levélre kedves, közvetlen hangnemben válaszol a kancellár, mindig kitér a tájképeket ábrázoló festményekre is pár szóban kiemelve, hogy mi ragadta meg a legjobban a figyelmét, de a felesége üzeneteinél látott szmájlik itt teljesen mellőzve vannak. Mégis, amilyen távol áll a hangnem és stílus Saskiától, ugyanolyan távol áll a Moor tizedessel váltott üzenetek stílusától is. Továbbá két levél társul még Jasmine nevéhez, de azt nem vele váltotta, hanem rendszerüzenetek: Dominiumra utazási engedély retúrjegy-formában, a nőnek rendelkezésre álló utazási kvótáján felül engedélyezve az utat.
Az Alvók mappája almappákra tagolódik, köztük van egy adatbázis is, de hiába a remek kódtörő program, ezzel nem tud megbirkózni, rendre visszautasítással találkoznak. Azon kívül még van Hibernálás és Ébresztés mappa, de mindkettőben jelszó-feltörés után csak azokat az eseteket láthatják, amelyeknél valamilyen probléma merült fel, orvosi esetek sora. Nem csupán a Dominiumra korlátozva, hanem a Földön történt hibernáció feltalálása óta lévő összes eset, melyeknél mind találkozni egy-egy Jenkins névvel, de ez nem meglepő, a kancellárról köztudomású, hogy a családja generációk óta ezzel foglalkozik. Ugyanakkor nagy titkokra itt sem találni.
A Hibernációs szimulátor mappa magát a szimulációs programot tartalmazza, melyet sikerül megnyitni, de ennél többre ne számítson a Moor házaspár. Egyedül a kilépés lehetősége aktív, minden más inaktív, még a böngészést is megtagadja, és így nem is látni, mi mindenen dolgozik a kancellár. Minden egyes próbálkozásukra a rendszer tenyér-lenyomat és retinaszkenner azonosítást kér a hozzáférési szint kódja mellé. Nem véletlenül, hiszen a kancellár hozzáférési szintjén magába a programba is bele lehet nyúlni, miként működjön, és látja a többi hibernációs orvos munkáját is. A programon kívül kimentett listában a gyakornokok munkái vannak listázva, melyeknél külön kiemelt figyelmet kap láthatóan egy Elizabeth Shirley nevű lány.

Raven Moor

Flotta

Beosztásom :

Reagok száma :
382

☽ :
Justice League

Fegyverem
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 51182394_1892267434233231_4950462279842791424_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQluD6gd7nFW-_kAoANsMJ6SmyrOfPFOBnKDFhEWYX2DPta1IIk96o_j5v5LmAfW5TE&_nc_ht=scontent.fbud4-1

Utolsó poszt Pént. Nov. 08, 2019 9:46 pm

Mr. &
Mrs. Moor
Rendszertakarítás

*Bruce láthatóan nem nagyon akar a 69-ről beszélni, naná, hogy érdekel mit jelent. Már mindenféle összefüggést keresek magamban Jenkins jelszavaihoz, közben rá kell jönnöm, hogy nagyon nem ismerem még a kancellárt ahhoz, hogy ilyeneket simán kibogarásszak, de ami késik nem múlik. Bruce zavart magyarázata azonban szöges ellentétben áll Jenkinsszel és az ő jelszavával, nem tartom valószínűnek, hogy szexes témákat választana jelszónak. Bár, Jenkinsnél sosem lehet tudni…viszont mivel Bruce számára a szex egészen mást jelent mint feltételezem Jenkinsnek és persze nekem, a 69-ről már nem gondolkodom többet. *
-Szexes téma…óóó! Ááá, értem. *Nem értem, elképzelni sem akarom azt a szexes pózt ami két férfi között jön létre. Nagyon remélem, hogy Jenkins egészen másra gondolt amikor kiagyalta a jelszavát. Inkább a mappákra és fájlokra fordítom a figyelmemet, melyeket sikerült megnyitnom, de igazából sok mindent nem tudtam meg eddig, kivéve ami minket érint. Bruce persze kiakad ahogy az várható is volt, én nem különben, csak nálam másképp csapódik le. Már azon agyalok hogyan kerüljek beljebb a kancellár titkainak labirintusában, egészen a közepéig, de a Saskiáról szóló feljegyzések, felvételek és üzenetváltások valahogy más irányba terelnek. Fél füllel azért ott vagyok Bruce mellett és hallom amiről beszél, még arra is futja, hogy félvállról tájékoztassam Jenkins klotyójának szabvány felszereléséről. Saskia felé terelődött gondolataim sok kérdést vetnek fel, egy egészen más Jenkinst ismertem meg általa, és a nagyja még gyanítom hátravan. De már az is különleges kirándulás volt az életében, amikor a lakosztályában jártam, a kancellár nem is sejti mennyire megnyílt előttem. Ellenben kíváncsi vagyok mit gondol róla Bruce abból amit ő tud, és nem lepődöm meg a válaszán.*
-Igen. A felszínen az és talán ez egyfajta fegyver is másokkal szemben. *Még mindig azt gondolom, hogy Jenkins sokkal több ennél és persze kíváncsi vagyok a többi kancellárra, hogy ők vajon hordanak-e álarcot a hétköznapokon, vagy csak Jenkins ilyen kis rejtőzködő. *
-Vagy valami egészen más. *Jegyzem meg Bruce kijelentésére, de nem hámozom tovább amit gondolok. *-Szerintem nagyon is normális. *Oké, persze Jenkinszhez kell egyfajta…s mikor ide jutok a gondolataimban, képtelen vagyok meghatározni szavakkal azt, amit érzek. Inkább félreteszem, mert tudom, ha rágörcsölök, sosem tudom meg és csak piszkálni fog. Egy újabb morzsa ami idegesít. Tovább lapozok a mappák között, Montgomery nevénél elakadva egy kicsit. Nem tudom Bruce figyel-e még, beleolvas-e abba amit a pda mutat, de ha nem, akkor csak hangosan gondolkodom.*
-Ez a nő érdekes. Mármint a felbukkanása és a kapcsolata a kancellárral. Mert valami van az tuti. Oké, persze nincsenek kis szívecskék meg minden, de egyáltalán nem hivatalos Jenkins stílusa. És igazából nem is foglalkozik azzal amiről jelentést írt neki a csaj, csak a festményekkel. Volt is egy ilyen nevű mappa. Festmények. Az persze nem érdekes, de utánanézek én ennek a Jasmine Montgomerynek. Szerinted van köztük valami? Nézd Bruce! Olvastad egyáltalán? *Még az orra alá is dugom a pda-t, hogy nézze meg miről beszélek. Ha Bruce-nak nincs is véleménye, néha olyanokat tud mondani ami elgondolkodtat és elég gyakran a jó irányba. Mintha véletlenül nála lenne egy mozaikdarab ahhoz a képhez, ami nálam van, de neki persze fogalma sincs a jelentőségéről. Montgomery nevét megjegyzem és elteszem későbbre, inkább az ALvók mappához nyúlok, mert az mindig is érdekelt, ám cifra káromkodáson túl nem jutok.*
-Hogy az aszentségescafkaféreg kevergesse a véredet a saját koponyádban! Aztarohadtkurvaéletbe! Csessze meg. Ehhez valami különleges kell. És persze a szeme is, hogy kaparná ki egy Grodrak. Szerinted hogyan tehetnék szert Jenkins retinájára? *Fordulok teljesen komolyan Bruce felé és nem csak komolyan hanem eltökélten is. Amit Jenkins ennyire véd az komoly lehet és nekem tudnom kell róla. Hogy miért? Csak! Amit tudok elolvasok, de aztán feladom. Legalábbis mostanra, a pda-mal nem megyek sokra, kelleni fog a dominiumi szerverem, addig amíg odajutok, lesz időm egy újabb és ütősebb programot írni amivel már képes leszek legalább azokat a fájlokat megnézni, amihez nem kell Jenkins szeme. De az is meglesz idővel. Valahogy kikerülöm, vagy csinálok egyet mint ahogy tenyérlenyomatot is. Persze az nem lesz olyan könnyű, elvégre a szemével nem tapogat össze semmit. Hmmm….el kell mennem az orvosiba. *
-Nézd, Elizabeth Shirley. Jenkins kiemelte a nevét. Jenkins nem tesz semmit csak úgy. Mi lenne ha összeismerkednél ezzel a lánnyal? Hátha bukik az izmos pasikra. *Mosolyogva, nem minden cél nélkül nézek Bruce-ra, végül is nem csinálhatok mindent én, és ez egy igen testhezálló feladat. *
-Igen hasznos volt ez a kis kutakodás annak ellenére, hogy kevesebbet tudtam meg, mint amire számítottam. Azt hiszem elzsibbadt a lábam. Mindkettő. Ha nem látnám merre vannak, azt hinném már nincsenek. Muszáj megmozgatnom, hogy érezzem, különben sosem mászok ki innen. *Elteszem a pda-t és nekiállok…nekiülök mozgolódni, de kinyújtani sem tudom teljesen és közben Bruce-on támaszkodom itt-ott. A hirtelen aktív mozgás beindítja a vérkeringést a lábaimban, ami hozza magával a milliónyi tű szúrását. Ó, de kellemes.*
-Basssszki! Nagyon fáj, csíp, szúr! *A fenekemre tottyanok, a lábaim az égnek merednek, vagyis a kis helyiség igen közeli mennyezetének. *

[/color][/i]

Úgy sem kapsz el

Bruce Moor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
110

Taylor Lautner

☽ :

Utolsó poszt Szomb. Nov. 09, 2019 8:36 am

Amikor Ravenem ide hívott, nem sejtettem, hogy miért tette. Tudom, hogy hamarosan azzal a félnótás Kancellárral fog vacsorázni, és ráadásul a kabinunkban, de még mindig nem tudom felfogni,hogy mi a szart akarhat elérni ez a Pasas. Az aktáiba beleolvasva egyáltalán nem tűnik „emberi lénynek”. Inkább valami Ufó-nak, aki kísérleteket és jóslatokat gyárt az ártatlan lakosokon. Arra meg végképp nem voltam felkészülve, hogy a mi nevünk is szerepel a sorok között. Kissé bosszantó, hogy egy olyan Program vezetője, akinek nem a halál és annak lehetséges módjai lennének a céljai, és ráadásul ezt még cifrázza is. El sem tudom képzelni, hogy ezt az aljas módszereit senki sem tudja! Lehet, nem véletlenül őrzi hét pecsét alatt némelyik file-t. Mindent ki tudok nézni belőle! Csodálom, hogy eddig senkinek nem tűnt fel a kísérletezése a Legénységen vagy más családokon. Érthetetlen számomra, hogy a többi „fejes” ezt ennyire naivan és csukott szemmel nézi. Féltem Ravent tőle…
-Az. – tömören válaszolok, mert nem igazán szeretném nagyon felszínre hozni, mit is takar ez a szám a ..sexben. Tudom, hogy a nejem tisztában van sok dologgal velem kapcsolatban és most is elég rá néznem kérlelő szemekkel, hogy ne feszegessük nagyon tovább ezt a témát. Mindkettőnknek jobb is…
-Egy számító és lelketlen … khhhmm…. Jobb, ha nem jellemzem, minek tartom. – feszülnek meg az arcizmaim, ahogy rá gondolok. Azt se tudom elképzelni róla, hogy tud valakit szeretni. Bár ahogy haladunk a mappájában egy nő azért felkeltette a figyelmét és ezen majdnem felröhögök.
-Aztaa… Csak nem? Biztos valamit talált benne abban a nőben, ha ennyire szemmel kíséri, amit csinál. – utalok Montgomery kisasszonyra, akiről aztán van bőven engedélyadásról szóló- és soron kívüli találkozás. - Beszarás! El sem hiszem, hogy ennyire érdeklődik a festészet iránt ez a Fickó! Szerintem azt se tudja, hogy hogyan kell egy pálcika-embert lerajzolni, vagy éppen azt, hogy egy növény is élőlény. – kuncogok fel, de egyáltalán nem tartom normálisnak azok után, amit az emberek kísérletezéséről és megfigyeléséről olvastam a PDA-n. –Ez a pasas normális? Akkor el vagy tévedve! – rázom meg a fejem, mert egyáltalán nem értek a nejemmel egyet erről. –Az, aki ilyen módon képes semmibe venni az Életet és a Személyi szabadság bármelyik formáját, az nem normális mentálisan! Még azt is megkérdőjelezi, hogy egyáltalán tud … - na, már megint visszakanyarodok a „szaporodáshoz”. - Amilyen „szűziesen” és önmegtartóztatón viselkedik ez a Bájgúnár, abba se vagyok biztos, hogy tudna valamit kezdeni egy nővel… Bár… lehet, hogy nem is őket szereti…-Hopppá! Erre azért nem voltam teljesen felkészülve, hogy ilyen következtetésre is juthatok, mivel ezt azért jobban meg kellene gondolnom. Ha esetleg… Bannyeeekk! Remélem, nem a pasikat szereti! Pfffúújj! Biztos, hogy nem nyúlna hozzám, mert egyből több darabban találhatja az összes csontját, ha hozzám érne! Még rá gondolni is hátborzongató! Ehhhhhhhh… hányingerem van ettől a gondolattól is, nemhogy belegondolva mit művelne… ha ez igaz róla.
-Kizárt, hogy egyáltalán tud magán kívül szeretni bárkit is! – szögezem le ismét és inkább ezt tartom utolsó gondolatban, mint az előzőt. Aztán csak haladnánk a többi aktában, mikor csak az „entry denied” villódzó szövege jelenik meg a megnyitás helyett. Tuti, hogy titkos módját választotta, hogy ezer százalék, ne tudja senki elolvasni ezeket. Ravenemen is látszik, hogy tiszta ideg miatta, de én lassan nem csodálkozom, hogy így védi le ez a mocsok az írásait, bármi is szerepeljen benne. Még azon se akadnék ki, ha azt tartalmazná, hogy milyen módon részletezné a kínzásait vagy a mutáns elképzeléseit a kísérleti alanyokon, mert azt el se tudom képzelni, hogy romantikus dolgokat tartalmazna. Azt senki nem tudja megmásítani bennem, hogy egyáltalán nem tartom embernek ezt a nyüzüge fickót. Mire egy másik nő neve kerül szóba, kikerekedik a szemem, amit a nejem felvet. –Hogy, mi van? Te meg vagy húzatva?- nézek rá meglepetten, hogy ilyen az eszébe jut egyáltalán. - Mi van az izmos pasikkal nála?- teljesen megdöbbentem még a lehetőségén is, hogy most én kerülök képbe az ő vacsorájuk után. – vagyis- mi a fészkes fenéért kerüljek annak a lánynak a közelébe? Ravenemnek, azért vannak hajmeresztő ötletei! – Most ezt komolyan mondtad?- pislogok rá egy sort ismét és még mindig alig hiszem el, hogy arra akarna rávenni, hogy „tenyereljek” bele a dologba a lánnyal kapcsolatba. Értem én, hogy valahogy meg kellene tudni a kapcsolatuk mélységét ezzel a Kancellárral, de nem hinném, hogy jó ötlet a részéről. Jelenleg még „emésztem” az olvasottakat és csak pislogok, amiket megtudtam. Azt se tudom még hova illeszteni a fejemben, hogy a halott feleségétől a tárgyait, a lakosztályában tárolja. Mert az biztos, hogy falból csinálja, hogy senkinek ne is jusson az eszébe közeledni hozzá férfiként… Vagyis nőként… vagy fene tudja, hogy mit művelhet a hálószobájában, ha egyedül van. Ahhhh! Már megint ilyenekre gondolok! Jobb, ha ezt a témát messzire elkerülöm, mert megint csak bukom a magyarázkodást, mint a 69-el. Lassan teljesen elgémberedek és a nejem is ugyanígy van vele. Nem kevéssé zsibbadtam el én is, de kinyújtózni vagy „életet lehelni” a végtagjaimba elég nehézkes, tekintve a szűk helyet és Ravenem súlyát. Jó, nem nehéz, de több, mint egy órája az ölembe ül és mozdulatlanul ülni nekem se kellemes.
-Neked is? – mozgatom meg a lábaim, ahogy felkel rólam. Elég sokkolóak voltak ezek az információk, de még mindig azon jár az agyam, hogy miért kellene összeismerkednem azzal az Elizabeth-el? Csak nem azt akarja Ravenem, hogy „csábítsam” el? Ahhhhhhhhh!!! Biztos, hogy nem erre gondol… A fejem megrázása és a zavart vigyorom a felismeréstől, teljesen kizártnak tartja ezt a valószínűséget, amire gondolt a nejem… Vagy, mégis? Na, akkor szarban leszek….

Raven Moor

Flotta

Beosztásom :

Reagok száma :
382

☽ :
Justice League

Fegyverem

Utolsó poszt Vas. Nov. 10, 2019 6:49 am

Mr. &
Mrs. Moor
Rendszertakarítás

*Egyelőre dobom a szexes témát, de az is lehet, hogy örökre. Úgy látpm Bruce is fellélegzik amiért nem feszegetem tovább, ezért már határozottan úgy gondolom, biztosan pasis téma az egész. Az ő szerelmi életébe pedig maximum érzelmileg másznék bele, már ha lenne és problémázgatna, de ahhoz valami finomság kell…majd…egyszer. Jenkins sokkal jobb téma, már csak azért is, mert rengeteg titka van és néhány apróságtól eltekintve egészen mást gondolunk róla, Bruce és én. Meg persze Sam is mást gondol róla, de ő elfogult. Bruce kikel magából mikor jellemeznie kell Jenkinst, ezért picit rámosolygok, vállon egyelőre nem tudom veregetni, hogy megnyugtassam.*
-Oké, szépfiú, nyugi. Ne menjünk bele mélyebben, mert akkor már olyan mélyen benne leszünk, hogy az már felér egy perdai szakadékkal, azokkal meg hadilábon állunk ha jól emlékszem. *Na igen, és azt még nem is mondtam Bruce-nak, hogy vissza kell mennünk oda, ahol a koponyát találtuk, mert tutira bekattanna. Pedig visszamegyünk, együtt vagy én egyedül, csak meg kell oldanom az alibimet. Jenkins különös, mások előtt takargatott életére terelődik a figyelem és a szó, amin mindketten kibukunk csak másképp. Engem azért az egészben zavar valami, mert nem értem, ismerve a kancellár ezen oldalát, amire Bruce teljességgel vak. *
-Talán pont ezt tanulja Montgomerytől. Vagy pótléknak tartja. A felesége is botanikus volt, és érzésem szerint Montgomeryhez hasonlóan fogékony a szépre. *Elgondolkodtató és tutira rá fogok kérdezni Jenkinsznél, csak még azt kell kitalálnom hogyan tegyem, hogy ne bukjak le előtte. Bruce hozza a formáját, többek között ezért sem szeretném ha jelen lenne a következő kancellári vacsimon, mert elszólná magát, vagy ami még esélyesebb, a harmadik mondata után nekiesne Jenkinsnek. Túlségosan felpaprikázta magát, félre is ért néhány dolgot.*
-Jenkins nem normális, de a nő igen. Legalábbis amiért vele kezdett. Már utána néztem, az apja kancellár volt, és nem meglepő, hogy hasonszőrűvel állt össze. Az külön bónusz, hogy egymásba szerettek. *Mert ez történt, bármennyire is hihetetlen ez Bruce-nak. Láttam a kancellár lakosztályát, láttam a nő hiányát, emlékének megőrzését. Azt nem mondom, hogy csordultig romantikus alkat vagyok, de mégis csak nő és pontosan tudom, hogy Jenkins a maga különös módján nagyon tud szeretni. Gondolataim közben Bruce tovább mondja a magáét és bár igaza van, a mi világunkban nem állja meg a helyét. Azt hiszem Bruce-t csak én tartom itt, már rég lelépett volna az ellenállókhoz, ha én nem vagyok, ott biztosan szabadabban élhetne. *
-Felhívom a szíves figyelmedet arra, hogy nem csak Jenkins, hanem az egész Kancellária és a rendszer semmibe veszi az életünket és a szabadságunkat. Ez a törvény. Ezért vannak az ellenállók. *Amit Jenkins szerelmi életéről mond, az még nekem is sok, mármint…elképesztő! El is tátom a számat.*
-Jessszusom, hogy jut ilyesmi az eszedbe? Jenkins tutira a nőkre bukik. Persze az már megkérdőjelezhető, hogy miért nem nősült újra, pedig kellene. *Kétlem, hogy az lenne az oka, amit nekem mondott, hogy túl sok a munkája és nem ér rá. Talán érdemes lenne megpiszkálni. Arra már nem válaszolok, hogy Jenkins csak magát szeretné. Egyrészt, mert nem igaz, másrészt, mert Bruce-nak tökéletesen igaza van, és ezt a paradoxont nem tudnám neki megmagyarázni. Egyébként is meg kell küzdjek a belépési kódokkal és agylobot kapok attól, hogy nem sikerül. Inkább elengedem, mert csak agyalnék tovább és akkor tutira házi Errator válna belőlem. A szervezkedés mindig is jobban ment, nem véletlen hát, hogy már azon agyalok, hogyan lehetne még közelebb férni Jenkinszhez, csak más oldalról. Bruce reakciója megnevettet, vigyorogva, csillogó szemekkel nézek rá…a csillogás most határozott kérlelést jelent.*
-Én mindig meg vagyok húzatva Bruce. Azt hittem ezt már tudod. Nos, Montgomery közel áll Jenkinshez, de ő az én gondom, Miss Shirley viszont itt van a Dominiumon, mivel gyakornoknak van feltüntetve, feltételezem, hogy még fiatal és hajadon, viszont Jenkins nagyon is odafigyel rá, aminek megint csak oka van és nem az, hogy egyengesse az ifjú hölgy orvosi pályáját. Szóval terve van vele és nekem tudnom kell, hogy mi az, hogy Miss Shirley tud-e róla, kikkel áll még közelebbi kapcsolatban, és a többi, és a többi. Blablabla. Szóval légy olyan aranyos és ismerkedj vele össze, te olyan cuki vagy, hogy rögtön elájul tőled. *Ezzel pedig azt hiszem minden kérdésére válaszoltam, már csak ki kell jutnunk innen, ami elég nehezen megy, mert totál elzsibbadtam. Bruce görcsös mozdulatait látva, nem vagyok egyedül a szenvedésben.*
-Nekem is Bruce. Ez a házasság. Jóban-rosszban. *Mielőtt megfordulnék valahogy Bruce-on, blokkolom a külső folyosókamerákat, majd a takarítórobotos helyiség ajtaját nyitom ki, de csak egy picit, hogy kileshessek rajta. Amint tiszta a levegő, normális vérkeringés híján, négykézláb mászok ki s várom meg Bruce-t, hogy kövessen. Aztán lassan felállok, de még rohadt szar érzés, ezért belekapaszkodom a drágámba, és egymást támogatva talán pár folyosóval később már képesek leszünk nem úgy menni, mint akik beszartak.*

Úgy sem kapsz el

Bruce Moor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
110

Taylor Lautner

☽ :

Utolsó poszt Vas. Nov. 10, 2019 4:41 pm

Totál ki vagyok akadva erre a Jenkinsre. Már kezdtem azt hinni, hogy egy időre félre tudom rakni a véleményemet róla a vacsorával kapcsolatban, de tévedtem. Megint! Kezdem azt hinni, hogy ezek a file-k olyan ember agyszüleményét tükrözik, ami egyáltalán nem normális! Kísérletezik és eldönti, hogy ki éljen vagy haljon. Mint egy kiba**ott Istent játszik és ráadásul még a többi okos is szemet huny ezek szerint felette. Vagy, fene tudja! El sem tudom hinni, hogy ilyen létezik! Ravenemet nagyon féltem és egyáltalán nem tetszik, hogy kísérleteknek vetik alá és engem is többekkel együtt.
-Nem érdekel, hogy Kancellár volt az apja!- rázom meg a fejem. –Akkor se normális egyikőjük se!- szögezem le és nem érdekel, hogy erre mit mondd Raven. –Lehet, hogy te másként gondolod, de én nem. Neki aztán nagyon jól kellene tudnia, mi folyik a Kancellároknál, ha ebe nőtt fel. – próbálok valahogy mozdulni a zsibbadás enyhítésére, de nem igazán enged a fal és a nejem is még rajtam ül. A lábamat már alig érzem, és ha még sokáig így maradunk, akkor félek, hogy egy pár óra kell, míg az „apró hangyák” megszűnnek rajtam masírozni.
-Nem kell felhívnod a figyelmem… most láttam. – nézek rá egy halvány mosollyal de ez inkább erőltetett és talán nem annyira vidám.
-Most miért? Szerinted volt a közelében egy nő is? Rajtad kívül? – nézek rá.
Vagyis… még azon a két nőn, aki fest, meg a gyakornok? – számolgatom az ujjaimon, hogy ez max 1+2. Vagyis csak 2, mert Ravenemet nem sorolnám hozzá. –Látod? Kettő! Téged leszámolva! A gyakornok meg –ahogy láttam - csak 16 éves, vagy mennyi?!.. Így nem hiszem, hogy lefeküdt vele. – mondom ki amit gondolok. – Ezért feltételeztem, hogy nem a nőket szeretheti, mert valami nem stimmel vele… - persze, mondom én, aki a saját neméhez vonzódik egy jó ideje, de ez most nem is érdekes a témához.
-Tudom, hogy nem vagy normális, ahogy én se. - kacsintok rá egy „Bruce-os” nézéssel és tudja, hogy imádom őt.
-Jó… Keljünk fel, mert nagyon elzsibbadtam én is. –támogatom meg a kezemmel a testemet, hogy valahogy lábra álljak. A „hangyahadsereg” bőszen kitett magáért, mert még az is fáj, hogy egyenesbe tegyem a lábam, a törökülésem után.
-Basszzuusss… Rohadtul elgémberedtem! Máskor nagyobb helyen legyünk összebújva. Oké?- támogatom Ravenemet a folyosón végig és alig várom, hogy a kabinunkba kinyújtózzak. Meg aztán éhes is vagyok már. Rég el is felejtettem azt a fél energiaszeletet.
-Van még nálad kaja?- nézek rá esdeklő szemmel, de már tudom, mit fog válaszolni: _Nincs_!

Kancellária

Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
55

☽ :
Folyosók 3. gyűrűszint - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Utolsó poszt Vas. Nov. 10, 2019 9:51 pm