Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Yesterday at 11:16 pm

Yesterday at 11:07 pm

Yesterday at 10:45 pm

Yesterday at 9:02 pm

Yesterday at 8:53 pm

Yesterday at 8:18 pm

Yesterday at 6:06 pm

Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 4
Polgárok 4 2
Hadsereg 3 4
Ellenállók 2 6
Flotta 4 7
Perdaiak 9 1
Összesen 22 24
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Hangárok
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Kancellária

Hangárok Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
108

☽ :
Hangárok Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Hangárok Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 1:15 pm
Következő oldal

Hangárok

A katonai bázis egy igen nagy szeletét foglalják magába a hangárok. Ugyanis itt található meg minden felszíni és légi jármű, beleértve a Titánokat is, épp ezért a belmagassága akár tizenöt-húsz méter is lehet. Széles folyosók határolják és minden típusú járműnek külön "blokkja" van, az ellenőrzés és a leltár végett is. Minden blokknak pedig megvan a maga gépész-bázisa is, akik felügyelik és karban is tartják az adott járműveket. Ezek használata engedélyhez kötött, melyet a fedélzeti számítógépükön mindig megtalálhatóak, ezen kívül nem igazán engednek használni senkinek sem a járműveket. A hangárokban szállásolják el a Dominiumról érkező teherszállító hajókat is, amíg vissza nem indulnak.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :
Hangárok 400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2

Hangárok Empty
Utolsó poszt Csüt. Szept. 26, 2019 12:11 am
Következő oldal
Dorian & Richard

Éppen a Perdára tartok egy különleges engedéllyel a zsebemben. Egy Katona adta át szóban az üzenet szövegét, ami elég egyértelmű is volt, - ahogy kétség sincs bennem, hogy sürgős - , mert azonnali indulás várt rám. Egy bólintással nyugtáztam a parancs ismertetését, és indultam is, hogy összekészüljek. Mondhatni annyi időm se maradt a felszállásig, hogy rendesen összepakoljak pár ruhát, csak azt dobáltam be a táskámba, ami a kezem ügyébe akadt. Magamhoz véve a felszerelésem, máris indultam a kijelölt Sikló felé, hogy levigyen a Holdra. Út közben csak találgatni tudtam, hogy mi lehet az a fontos és halaszthatatlan dolog, amiért azonnali parancsot kaptam megjelenni. Sokat nem kell várnom, hogy ez kiderüljön, csak annyit, amíg nem landolunk a megjelölt találkozási ponton. A helyszín elég furcsának tűnik, bár amúgy lehet nem véletlen. Megérkezvén kinézek egy aránylag „nyugodt” helyet, és várok. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan megérkezik az a személy is, aki nekem címezte az üzenetet. Ráérősen sétálok a megnevezett helyre, és közben nézelődöm. Nem is nagyon tulajdonítanak nekem figyelmet, mert mindenki végzi a dolgát. Amúgy meg, a ruhámra kitűzött plasztikkártya jelzése, mindent elmond, ha valaki rá nézne.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Szer. Okt. 09, 2019 10:25 pm
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

A legmagasabb kitüntetés a kancellárok szolgálata.

Végre kaptam egy értelmes ajánlatot! Nem keveset vártam rá, de talán beérett ez a türelem hajtotta gyümölcs is. Richard Carter, tökéletes lesz. Sok titkos bevetés, mesterlövész, alapos kiképzés, lojális is. Ha minden igaz keveset is kérdez... testőrnek se lenne rossz ha valóban keveset beszél, de ezt még átgondolom. Már pár napja a Perdán vagyok, így nem volt annyira furcsa mikor közöltem itt is ellenőrizni akarok mindent az előző... incidensek miatt. Ennél nyíltabban nem utaltam Jenkinsre vagy a lázadókra, vagy akikre csak akarták, elégedjenek meg azzal, hogy egy nagy sétát teszek. A nagy és látszólag csak ezt a célt szolgáló sétámra invitáltam meg Cartert, így mikor látom hogy megérkezett egyenesen felé tartok majd nyújtom a kezem.
-Üdvözletem Mr Carter, örülök hogy épségben leért. Mint sejti nem ok nélkül hívattam, kérem, kísérjen el az ellenőrző körutamra! - Hívom magammal, hogy haladjon mellettem. Lassú, kellemes sétatempót diktálok, nem akarok sietni.
-Hadnagy, magának igen dicséretes referenciája van. Mesterlövész, több mint száz bevetéssel, kiváló siker rátával, jól mondom? - Kérdezem mint egy csevejt felvezetve, de tudom nem ostoba, okkal kérdezem mindezt. Kezeim a hátam mögött összekulcsolom és figyelem a dolgozókat, ellenőrzök pár dolgot, de inkább csak futólag, ez nem a szakterületem, csak akarom lássák, figyelünk. Mostanában úgy érzem nem árt tudatosítani az emberekben.

Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Csüt. Okt. 10, 2019 6:14 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

Nem kellett sokat várnom, hogy a „hívó fél” megjelenjék. Ahogy közelebb ér, nincs is kétségem, hogy ez a találkozó – mondjuk úgy – eléggé sietős és bővelkedik titokkal. Azt már levágtam, hogy okkal vagyok itt, de a pontos okát még nem tudtam meg.
-Üdvözlöm, Mr. Castillo Kancellár. - fogadom a felém nyújtott jobbját és megszorítom. – Rendben, uram. – teszem hozzá az invitálására. Kényelmes tempójához igazodom és haladok mellette. Különösebb fenntartásom nincs a dologgal, bár még jobban is örülök, hogy belekezd a mondandójába és nem nekem kell beszélnem. Nem igazán vagyok a szavak embere, de ebben az esetben is korlátozódom a lényegesebb dolgokra. Azt megfigyeltem a Kancelláron, hogy „szeret” ő is a lényegre térni és nem kerít nagy feneket a rizsázásnak. Kezd szimpatikus lenni.
-Korrekt az információja. – ehhez többet nem is akarnék fűzni. Biztos vagyok benne, hogy alaposan utánam nézett és az aktámban szereplő sorokat figyelmesen olvasta el. Nem mintha felületesnek gondolnám, de volt rá példa, hogy némelyik „felettes” elég hanyag módon „futotta” át a dossziémat és pár félreértés adódott belőle. Nem vagyok tökéletes, ahogy hibázni is szoktam, de aki nőnek írt be az egyik felvételi jelentkezésemre, azt azért kivizsgálásra küldeném egy szemorvosi vizsgálatra.. De, ez is már a múlt… Szerencsére.
Ahogy haladunk kényelmes tempóban, közben figyelem a Kancellárt. Még nem találkoztam vele, és érdekel is, hogy miért rám esett a választása. Mert gondolom, hogy nem a két szép szememért hívatott ide le, „lóhalálában”. Kicsit még várok, ha mondani akar valamit, - de ha nem -, akkor megtöröm a csendet.... Ha lehet így mondani...
-Tisztelettel, Uram. Rátérhetnénk a lényegre?- lépek továbbra is mellette, de szeretném, ha megtudhatnám, hogy pontosan miért hívatott ide, és mit akar tőlem. A Kancellárok hírét ismerve, nem az időjárás, vagy az aktában szereplő mondatok kivesézésére kíváncsiak általában. De az sincs kizárva, hogy tévedek. Türelmesen és higgadtan várom a válaszát. Okom sincs a sietségre, de ahogy látom a Kancellárnak sincs.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 01, 2019 7:41 pm
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

Eddig jó, remek katonai magatartás, nem kérdez csak engedelmeskedik. Még sokra viheti, elvégre sok katona vette "lazábbra" a dolgokat, ami roppant bosszantó. Ellenben Mr Carter aktája nagyon is ígéretes, ennek rezüméjét meg is osztom vele, amolyan udvariasságból és jelezve elismerem az érdemeit. Ahogy közli tömören minden korrekt bólintok párat, tartva a kényelmes tempót és látszólag nagyobb figyelmet fordítok a dolgozókra, igazából még egyszer átgondolom pontosan mennyit is kérjek Tőle.
-Siet valahova hadnagy? - Látom elképzelése sincs miért hívattam, lehet attól tart valami nincs rendben? Akkor nem ide hívatom, sejthetné. De katona, azok másképp gondolkodnak, nem sakkjátszmákban, katona családban felnőve ez egyértelmű. De megszánom, nem kéretem magam tovább, már ha ez annak nevezhető.
-Munkám lenne a számára Hadnagy. Ráadásul olyan, ami örülnék ha kettőnk között maradna. Vett már rész titkon küldetéseken, tehát úgy sejtem nem kell bemutatnom az ezzel járó protokollt. - Akkor térjünk a lényegre.
-Van jelenleg más hasonló küldetése? Elég igennel vagy nemmel felelnie, ez a munka teljes embert kíván, csak emiatt. - Persze ha akad az külön érdekessé tenné, főleg ha megmondja, persze, de ez most az Ő érdeke is, tisztázásra szorul a dolog.

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 01, 2019 9:53 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

Kényelmesen és türelmesen haladok a Kancellár mellet, felvéve a sétatempóját. Amúgy sem vagyok kapkodó típus és most sincs rá okom, hogy siettessem a dolgokat. Egy hangyányit különös, hogy ide hívatott, és az aktámban szereplő dolgokra kérdez rá, de hamar tisztázódik, hogy ez csak amolyan puhatolódzó kérdésnek szánta. Azt sejtettem, hogy nem véletlen ez a helyszín, de ami inkább érdekel, hogy pontosan mi is a konkrétum. Még nem találkoztam a Kancellárral személyesen, de eddig nincs bennem kétség, hogy hasonlóan gondolkodunk, ami a diszkréciót és a tényeket illeti.
-Nem, uram. – mondom ki tömören és ez így is van. Semmiféle okom nincs gyorsabban haladni, vagy sürgetni a Kancellárt. –Arra értettem, hogy nyugodtan rátérhetünk a feladatra, amiért idehívott. – kiegészítésként mondom, bár nagyon jól tudom, hogy mire értette. De jobb az elején letisztázni a dolgokat, mint felesleges köröket róni a sallangnak. De mint belekezd, tudom, hogy semmi sem véletlen.
-Értem. – válaszolom elég egyértelműen és ehhez nem kell kommentár. – Ismerem az eljárást. Nincs, uram. -  Ehhez sem fűznék hozzá semmit. Remélem, hogy megelégszik a kurta és egyértelmű válaszommal, amit adtam, s amire kíváncsi volt, azt most megtudta. Érdekesen alakul ez a beszélgetés, de annyiban nem is csodálkozom, hogy ide kéretett és nem a Dominiumi rezidenciájára. Érdeklődve várom a további információkat a „munka” kapcsán. Nincs sürgető dolgom és nem is minden nap kapok egy ilyen lehetőséget egy Kancellártól. Türelmesen kivárom, hogy folytassa az eligazítást.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 24, 2019 1:41 pm
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

-Hát hogyne. - Majd azt én eldöntöm mikor mire térek rá, de hát ismerem a fajtáját annyira, hogy számára a semmitevésnek tűnő séta idegőrlő, mikor hasznosabb dolgokat is tehetne ez idő alatt. Mindegy is, lényegében átgondoltam a dolgokat, még egyszer, csak a biztonság kedvéért így bele is kezdhetek. Általában mindent ami kínos magam hajtottam végre, magam intéztem más tudta nélkül, mert ennél biztonságosabb módszer nincs a világom, ám a Callummal való kis... egyezségfélém mindkettőnknek jövedelmező lehet és mivel közel tartom magamhoz az ellenségem kevésbé esélyes hogy hátba tud támadni. Nem merem azt mondani hogy a jó öreg Jenkins a leginkább kétszínűbb mindünk közül, de azért elég esélyes a posztra. Emiatt is kedvelem annyira, furcsamód.
-Remek. Mint tudja én orvos vagyok és az idegen fajok fő kutatója is. A törékeny béke miatt azonban a perdaiak sok mindent kikötöttek és ez gátolja a kutatásokat, nekem viszont eredményeket kell felmutatnom. Szükségem lenne magára, meg még pár hasonlóan megbízható emberre, hogy itt a Perdán hatoljanak be a perdaiak területére észrevétlen és hozzanak nekem mintát olyan növényektől, állatoktól és amennyiben megoldható perdaiaktól élve, akik a CQL lelőhelyek mellett élnek. Ez fontos, hogy ki legyen téve a nagy fokú sugárzásnak. Ha lenne élő mintám, amin kísérletezhetek, az éveket gyorsítana a gyógyítás területen. Ez egy nagyon kényes küldetés hadnagy, remélem érti a magasfokú titkosítást és a teljes titoktartást, a közvetlen nekem való jelentés súlyát. - Már megkapta a feladatot. Ha elutasítja vagy beszél, megöletem, kérdés nélkül, de gondolom ezzel is tisztában van. Ellenben ha van kérdése felteheti. Ha nem akkor majd folytatom a részletekkel.

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 24, 2019 3:18 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

Szinte egyértelmű volt, hogy ez a mostani találkozó és a feladat ismertetése nem éppen publikus vagy hivatalos mások számára. A Kancellár bizonyára alaposan és előre megfontoltan hívatott ide, ahogy ez már kétségtelen. Nem szándékozom sürgetni vagy éppen gyorsítani a beszélgetést, de szeretem, ha a lényegre térve ismerhetem a feladatom. Az sincs kizárva, hogy ezáltal türelmetlennek tarthat, de ez egyáltalán nem igaz. Inkább csak a sallangok és a bevezetők nem igazán érdekelnek, mert elterelhetik a figyelmet a lényeges dolgokról. Én meg, inkább a konkrétumokat és a tényeket helyezem előtérbe. Kényelmes és igazodó tempóban haladok mellette, egy rebbenés nélkül hallgatva a szavait. Amint befejezte az ismertetés első szakaszát, érdeklődve hallgatom majd a részleteket is, ami rám tartozik. Nem kívánok jobban „belefolyni”, mint amennyire nekem szükséges. A Hatalmasok „harca” s vitája nem rám tartozik. Inkább a pontos parancsot ismertetve figyelek és minden lényeges információt megjegyzek. A többi nem rám tartozó részt, meghagyom az illetékesekre.
-Értem, Uram!- biccentek a fejemmel, miközben raktározom az információkat és a küldetés célját.
-Megteszek mindent, ahogy parancsolja, Castillo Kancellár úr!- kissé gépiesnek tűnhet a válaszom, de mint tudhatja rólam a Kancellár, nem a szavak és a mondatcsavarás a fő irányzatom, de ehhez jelenleg nem tudok mit kérdezni. - Tudnom kellene pontosan a feladat részleteit és a lehetséges célszemély/személyek/ pontos személyleírását. Ha esetleg van napi vagy időközönkénti rendszeres tartózkodási helyük, akkor arra is szükségem lehet. - Egyszóval, a lehető legtöbb információ birtokában kell lennem, hogy sikeresen tudjam végrehajtani a megbízását. Tudom jól, hogy nem veszélytelen egy Kancellárral „üzletelni”, de a munka az munka, én meg végrehajtom a parancsot.
-Tisztelettel, Uram, ha szabad valamit kérnem? … A feladat „kényességét” tekintve javasolhatnám, hogy a „Segítők” kiléte titkosítva legyen? A mostani Perdai helyzetet tekintve nem lenne jó, ha felhívnánk magunkra a figyelmet. Persze ezt Ön jól tudja, és csak javasolni szeretnék a csapat inkognitójára. Kérem, ne vegye tolakodásnak szavaim s javaslatom. – haladok mellette tovább, és ha megfontolná szavaim - amit remélek, nem negatívnak értelmez - akkor hallgatom a következő részleteket, ha még van, amit megoszt velem. Remélem, megkapok minden felszerelést is, bár ez majd a későbbiekben lesz előtérben, ha a pontos helyzetet és az összes információt a birtokomba kapok.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 10:05 pm
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

-Nos, ez az egyik részfeladat hadnagy, a megfigyelés. Azt szeretném ha egy ideig csak kifigyelnék a perdiakat, majd amint biztonságosnak ítéli hogy egyet elhozzanak kapják el. Valamint ahogy kértem szerezzenek növényeket és állatokat is. Fog Önnel tartani egy zsoldos, aki érteni fog utóbbiakhoz, kérem támogassa. A perdait csak akkor fogják el, ha úgy ítéli meg nem fognak lebukni és nem fogják követni magukat. Ha véletlenül mégis így történne, akkor lázadónak kell kiadniuk magukat. Itt van a műholdfelvétel az általam biztonságosnak vélt útvonalról, de ügyeljenek a perdai élővilág veszélyeire. Sok az a nagymacska szerű vadászó lény az erdős területen. Időkorlátjuk nincs, de amennyiben tudnak nekem kódolva üzenni, tegyék meg. A hegyek gondot jelenthetnek. - Közben átadok egy hordozható adattárolót amire rámentettem neki mindent amit említettem, pluszban egy amolyan rövid összefoglalót a növényekről és állatokról amik arra fele élnek, ne legyenek tanácstalanok.
-Mondja. - Aztán biccentek. -Ez csak természetes, ki lesznek juttatva és senki sem fogja tudni hol vannak pontosan. A hasonló építő javaslatokat értékelem hadnagy. Szüksége van még valamire? Amennyiben módomban áll, megszerzem illetve megszervezem. - Én vagy Callum, részletkérdés. Csináljon valamit a drága öreg barátom is.

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 10:42 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

A további ismertető választ is ad, amire kíváncsi vagyok. Ha majd a terepen leszek/leszünk/, akkor persze minden a terv szerint kell zajlania. A Zsoldos „mellém-helyezése” sem lep meg túlságosan, bár többségében egyedül szeretek dolgozni. De tekintve a feladat fontosságát és diszkrécióját, jobb is, ha van Társ.
-Értem, Uram. – tömör válaszom remélem, hogy nem arra utal, hogy ez egy beidegződött reagálás a részemről, inkább az információk raktározására irányul nálam. Szeretem, ha minden lényeges infót tudok és a megfigyelés sem okoz gondot.
A felém nyújtott adattárolót megnézem, de tüzetesebben majd „nyugodtabb” környezetben fogom. Amúgy is a háttérmunka szerves része a munkámnak és az ismeretek birtokában az akció sikeressége is nagyban megnövekszik százalékban. Már, ha az esélyeket latolgatnánk a sikerre és én szeretek nyerni – vagyis- sikeresen elvégezni a rám bízott küldetést.
-A Perdán a „lefedettség” elég változó, amit már tapasztaltam magam is. De, észben tartom és figyelek rá. – Azt nagyon jól tudom, hogy a tereptárgyak és a mesterségesen alkotott épületek merőben más „jelet” sugározhatnak, és a kódolt üzeneteket is meg lehet valahogy oldani. Bizonyára megvannak ehhez a megfelelő eszközök, és ahogy hallom, minden a rendelkezésükre bocsátanak a Megbízóink. – Esetleg, lenne még valami… - szólalok meg, miután a kis dobozt a zsebem mélyére csúsztatom. – Ha lehetséges olyat kérnem, hogy a kijelölt útvonal mentén felállítani olyan kivonási pontokat, amiken keresztül a megszerzett mintákat fel tudnánk ide juttatni? Nem igazán lenne szerencsés, ha „megpakolva” kellene haladnunk a kijelölt cél felé… Gondolok itt a bioszférán élő állat és növényvilágra, amik meg is nehezíthetnék a gyors és pontos haladásunkat. A sikeresség nagyban növekedne, ha hatékonyan és előrelátóan mindenre gondolunk. –Tettem még hozzá, bár jól tudom, hogy a Kancellár mindenre gondolt, de mint mondtam, szeretek aprólékosan és minden eshetőségre felkészülni, amire csak lehetséges. A feladat nem bonyolult, bár a veszélyességi faktora jóval magasabb, mint egy átlagosnak mondott bevetés.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Csüt. Dec. 05, 2019 10:26 am
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

-Ezen felül csatlakozik magukhoz egy, maximum három fő. Mindenkit tartson szemmel, valamint a csapaton belül is kezelje diszkréten, amit beszéltünk, például hogy az elsődleges feladata a növényi és állati minta, hivatalosan az lesz hogy egy perdai lakost szerezzen. Van egy halfaj, ami a perdaiak számára szent, de a templomaik közelében élnek és szaporodnak. Megtalálja a leírást róla az adatok között. Tehát az Ön dolga lesz egyedül, hogy mérlegelje mennyire megoldható a perdai elrablása. Ha nem, akkor magának kell meggyőznie a többieket hogy jobb csupán az állati és növényi mintákkal visszatérni mint semmivel avagy lebukni. A többi ember nem fog magával feltétlen egyetérteni, mert számukra a perdai lesz a lényeg de ez magát ne zavarja. Számomra a legfontosabb hogy bármilyen mintám legyen, a semmivel nem elégszem meg és nem kívánok háborút sem. -  Még legalább is, de ez mellékes. Nem buta ember, le fogja szűrni valaki más érdekei ellen beszélek most, nem hiába nem beszélhet erről. De tesztnek is kiváló lesz. Ha Callum megtudja hogy számomra a perdai fogoly másodlagos akkor tudom Carter hozzá tartozik. Ha nem tudja meg, akkor lesz egy plusz emberem. Én csak nyerek. Az újabb kérdésre biccentek, ki vele, miután a kódolt üzenetek küldését is megbeszéltük.
-Hm. Nehezebb dolgot kér hadnagy. A problémám ezzel az hogy több embert is be kell vonjak ha valami félresiklik. De megoldom. Annyi hogy álcázniuk kell a szállítmányt valószínűleg. - Végtére is ha más növénynek álcázzuk akkor nem fog feltűnést kelteni, az állatokat pedig el kell kábítani és növények alá rejteni. Bizonyos perdai növényekből rendszeresen jön szállítmány a kísérletekhez és vizsgálatokhoz, megoldom. Vész esetén Callumra is számíthatok szerintem, ha már annyira nyúz a betegségek miatt, nem fog nemet mondani...
-Egyéb kérés? Esetleg valami személyes? -  Megszoktam hogy igyekeznek kihasználni az alkalmat és a fizetséget valamire beváltani, ami nem feltétlen pénz. Carternek vajon vannak ilyen vágyai?

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 08, 2019 4:46 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

Teljesen világos, hogy ez a művelet bizalmas és titkos. Vannak még azért megbeszélendő részletek, bár apróságok csak. A Kancellár elképzelései és kívánalmai világosak és kérdéseket is csak utána teszek fel, ha valamit pontosítanék vele. Bizonyára jó okkal kéri ezt tőlem, bár a háttere nem tartozik rám, és így nem is firtatom.
-Értem, uram. – bólintok rá. Tudom, hogy a feladat, amit most közölt velem, nem éppen veszélytelen. Nem a miértje miatt, hanem a kivitelezés miatt. Nem hinném, hogy jó szemmel néznének, ha egy lakost csak _úgy_ elhoznánk, és ezzel kockáztathatnánk a labilis békét, ami jelenleg fennáll a térségben.
-Rendben. Elsődlegesen a minták a fontosak és a sikeres művelet. Megértettem, uram. – lépek mellette és figyelem a szavait közben. Minden rám tartozó információt elraktározok a fejemben, és ahogy megkapom az említett dokumentumokat a PDA-ra, akkor már jóval többről tudok.
-Az emberekre felügyeleti jogot adott, bár nem tudom, hogy kik és milyen beosztással vannak jelenleg. Nagyban megnehezítené a feladatot, ha egy magasabb rangú is „csatlakozik”, de mivel különálló megbízásom is van a dologban, így egy „binaco” kártya sem ártana. Legalábbis egy feljebbvaló engedély, ha valaki nagyon akadékoskodna. Remélem persze, hogy ez nem fog bekövetkezni, és nem is kell majd használnom, de azért, nem árt az óvatosság és a B-terv. A „csomag” kilétét természetesen diszkrécióként kezelem, így az álca miatt, nem fogja felfedni az igazi tartalmát. – teljesen megértem, hogy nem akarja nagydobra verni ezt az akciót, s mivel jól ismerem, hogy a Kancellária nem éppen ok nélkül tesz - amit tesz-, így nincs is kétségem, hogy nyomós oka van ennek a titkolózásnak.
-Nincs, uram. – személyes kérdésem vagy „vágyam” jelenleg nincs és eddig sem kevertem bele a magánéletemet a munkámba. Igyekszem, távol tartani amennyire csak tudom a két dolgot. Tisztában vagyok, hogy sok mindent kockázati tényezőként vennének, de mivel jelenleg teljes fedettségben van igazi „szakterületem”, így nagyon kevesek tudnak a képességeimről és a feladataimról. Igyekszem is ezt így tartani.

Dorian Castillo

Kancellár

Hangárok Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Beosztásom :

Reagok száma :
91

Cillian Murphy

☽ :
Hangárok 31qBM

Hangárok Empty
Utolsó poszt Kedd Jan. 07, 2020 11:35 am
Következő oldal

Mr Carter & Dorian

-Igen. Valamint hogy egészséges legyen az alany, lehetőleg fiatalabb. A fiatalabb szervezet alkalmazkodósága jobb, élettartalma hosszabb. Bár kérdés mennyi betegséget kapott el... - Dörzsölöm meg az állam, hogy emiatt lehet jobb lenne egy a mi éveinkben 30-asnak mondott, állatok esetén persze mindegy is. De csak legyintek, jelezve hozzon fiatalabbat. Tovább kitart.
-Kétlem lenne önnél magasabb rangú majd, hadnagy. - Nézek rá, hogy nem valószínű. Hacsak Callum nem olyan hülye hogy maga megy, nem gondolnám maga is egy hadnagyot javasol majd. A másik emberem sima polgár, vele nem lesz gond. Ilyen nem, más annál valószínűbb.
-Megkapja. - Ha erre van szüksége akkor erre még visszatérünk később, nem kér lehetetlent, majd kitalálok valami jó ürügyet, ami nem feltűnő és végső esetben felhasználhatja. Nem gondolnám nincs elég lélekjelenléte és tapasztalata, inkább csak azt nem hazudik jól. Hamarabb marad kussban mint kifogásokat keressen, így talán nem árt ez a dolog vész esetére valóban. A többire biccentek, hogy el lesz intézve, nekem is érdekem hogy úgy szervezzük a dolgokat ami számára is kézenfekvőbb, akkor boritékolhatóbb a siker. Az jobban érdekel, hogy nem kér e valami személyesebbet, de a válasza nemleges, ami némileg meg is lep.
-Ha mégis akadna jelezze. A PDA tartalmaz egy helyet, ahol talál egy teljesen titkosított kommunikátort, abban van egy szám, amin elérhet, ha van lefedettség. Azon tartjuk ezután a kapcsolatot, küldöm majd a további részleteket amik felmerülnek. Elmehet. - Biccentek, hogy ezek szerint ami nagyon fontos volt tisztáztuk, a részletek pedig az adattárolón vannak javarészt amit úgy is át kell néznie, kérdés esetén pedig majd az említett készüléken közvetlenül elér engem. Találkozni jó darabig nem fogunk számításaim szerint, de nem is kell. Amennyiben távozik én befejezem a körütam és csak utána térek vissza a perdai dolgaimhoz.

//Köszi Very Happy

Richard Carter

Hadsereg

Hangárok Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
69

Karl Urban

☽ :

Hangárok Empty
Utolsó poszt Kedd Jan. 07, 2020 7:53 pm
Következő oldal
Dorian & Richard

Általában a megbízásaim olyan jellegűek, amit a Megbízó amúgy sem rakna a „kirakatba”, inkább rejteni szándékozik. A Kancellár kertelés és „rizsa” nélkül előadta, hogy mit akar, ami szimpatikussá tette számomra. Tudom, hogy a feladat kényessége miatt, előre kell számításban vennem több mindent, de a lényege, hogy a „cél szentesíti az eszközt”. A kért alany kiléte is nagyjából behatárolódni látszik és egy fiatalabb-ra esik a választás, mint egy korosabbra. Az okfejtése is logikusnak hangzik, és bólintok rá.
-Értettem, uram. – ehhez sincs semmilyen hozzáfűznivalóm. A kérését megértettem, és mindent megteszek, hogy eleget tegyek benne.
-Köszönöm, uram. – akkor a „bianco”-kártyát is megkapom, ha esetlegesen valaki akadékoskodna a feladatom elvégzésében, bár remélem, nem kell használnom, mert ha a terv 100%-ban megvalósul, akkor nem lesz szükség rá. De mivel előre sok mindent nem lehet kiszámítani, így nem árt egy B-terv is a tarsolyban. A titkosított PDA- „vonal”, meg remek megoldás, ha módosítás vagy egyéb előfordulhat, bármelyik fél részéről.
-Rendben, uram! Várni fogom a részleteket. - Elraktározom ezt az információt is, - ahogy a többit-, majd engedélyt kapok a távozásra. Úgy vélem, hogy minden eddig felmerült kérdésre megkaptam a választ és a közeljövőben kapok még tájékoztatást bizonyos részletekre. A Kancellárt nem is tartom fel tovább, akitől egy főhajtással elköszönök.
-Uram. – nem szokásom túlragozni semmit, így a távozásomat se tolom a feltűnésig, inkább egy tiszteletteljes sarkon-fordulással hagyom magára, hogy induljak a dolgomra. Sok teendőm van még, hogy a küldetés előtt mindenről informálódjak és beszerezzek minden szükséges eszközt és felszerelést. Bőven van most elintéznivalóm.

//Köszönöm a játékot én is! Very Happy //

Kancellária

Hangárok Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
108

☽ :
Hangárok Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Hangárok Empty
Utolsó poszt Kedd Jan. 07, 2020 7:58 pm