Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Today at 22:37

Today at 13:27

Today at 12:42

Ki van itt?
belépett tagjaink

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 3 1
Hadsereg 2 4
Ellenállók 2 5
Flotta 5 6
Perdaiak 8 1
Összesen 20 20
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Rita Carter -Feleség
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Richard Carter

Hadsereg

Rita Carter -Feleség Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
35

Karl Urban

☽ :
Rita Carter -Feleség 400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2

Rita Carter -Feleség Empty
Utolsó poszt Kedd 20 Aug. 2019 - 9:05
Következő oldal

Rita Carter
Courtney Earton
20-23 év
Hadsereg

A neved Rita Catrer. A feleségem vagy, de pár nappal a nászutunk után, rejtélyes módon eltűntél. Előre eldöntött frigy volt a miénk, és csak az Oltár előtt találkozhattunk egymással, de amint megláttuk egymást, nem volt bennünk kétség. Érezhető volt a vonzalmunk egymás iránt. Hiába kerestelek, nem találtam rád, pedig hónapokon át kutattam utánad. Nem volt köztünk nézeteltérés, és minden olyan csodásan alakult addig a bizonyos napig… de hinni akarom, hogy nem önszántadból hagytál el, mert annyira megismertelek ez alatt a pár napunk alatt, hogy minden másra gondoljak, csak arra nem, hogy a „hátad közepére” akarnál látni. Kevés időt tudtunk együtt tölteni, de bízom abban, hogy egy napon ismét egy család lehetünk és te leszel a gyermekeim Anyja. Bár erről még nem beszéltünk és fel sem merült köztünk, de szeretném, ha ismét veled lehetnék. Annyit tudok rólad még, hogy a Dominiumon születtél te is, bár a családodról nem beszéltél sokat. Egyetlen dolog, amit magadnál hordasz mindig, - egy nyaklánc -  amit tőlem kaptál a gyűrűd mellé. Más holmidat nem vitted magaddal az eltűnésed napján, így joggal feltételezem, hogy rajtad kívülálló okok miatt voltál kénytelen elhagyni engem. Minden nap várlak vissza, és nem adom fel a keresésed. //Az alkotóra bízva család, testvér, és a PB is megbeszélhető.//

Vissza az elejére Go down

Rita Carter -Feleség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal