Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások
Today at 6:07 pm

Yesterday at 11:37 pm

Yesterday at 8:14 pm

Yesterday at 7:04 pm

Yesterday at 6:37 pm

Yesterday at 6:21 pm

Yesterday at 6:12 pm

Ki van itt?
belépett tagjaink

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 3 1
Hadsereg 2 4
Ellenállók 2 6
Flotta 5 7
Perdaiak 9 1
Összesen 21 22
A hónap
legaktívabb tagjai
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Edgar Malinor kabinja
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Kancellária

Edgar Malinor kabinja Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
62

☽ :
Edgar Malinor kabinja Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Edgar Malinor kabinja Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 3:22 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Edgar Malinor kabinja

Vissza az elejére Go down

Larissa Malinor

Flotta

Edgar Malinor kabinja Tumblr_onjbxaQmU81r7rf4io1_400

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :
Tizedes: orvosi asszisztens, nővér

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :
Edgar Malinor kabinja Tumblr_inline_nrip56aJx21slk5sm_500

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 5:45 pm
Lara & Ed
Éppen egy kis lazulásra készülök, mikor valaki megszólít és át ad nekem egy papírost vagy micsodát. Remek. Még el sem olvastam, de máris érzem, hogy valami nagyon fontos dolog és valahová mennem kell. Nagyot sóhajtok.
Felnyitom a borítékot és ahogy sejtettem hivatalos dolog, egy hatalmas pecséttel az alján. Elgondolkodom. Vajon mi állhat benne? Tudomásom szerint nem csináltam semmi rosszat és nem kell semmiféle bevetésre sem mennem. Nem értem mi lehet ez. Gyorsan olvasni kezdem, hogy mi hamarabb megtudjam mi ez.                    

Miss Larissa Frewen, olvasom az első megszólítást. Hu ez már nem hangzik jól. Túl hivatalos.
Miss Larissa Frewen,
Kérem haladéktalanul jelenjék meg a kabinomban. Ha nem tudná hol van a mellékletben pontos leírást kap róla.

Tisztelettel: Edgar Malinor hadnagy.

Ed nevét olvasva kissé megnyugszom, bár nem értem miért ír ilyen hivatalos hangnemben. Nem érdekes, a lényeg, hogy mennem kell a kabinjába. De miért pont a kabinba? Nem értem. Nem tudom hová tenni ezt az egészet. Mit akarhat tőlem? Miről szeretne velem beszélni? Annyira furcsa, hogy ilyen hangnemben közölte, hogy menjek találkozni vele. Mért nem jött ide, hogy beszéljünk. Vagy mért nem jött értem, hogy elmenjünk valahová nyugodtan beszélni? Összezavarodtam. Nem tudom mire vélni ezt az egészet.
Gyorsan felkapok magamra valami ruhát és kissé rendbe szedem magamat. Elindulok Edgar kabinja felé. Nem olyan határozottan veszem a lépteket, mint eddig, kissé félek. Hogy miért magam sem tudom. Nem a szó szoros értelemben félek. Ez amolyan másfajta félelem. Az érzéseimtől félek, attól, hogy nem bírok uralkodni majd magamon. Vagy nem tudom. Mindegy. Már majdnem odaértem Edgar kabinja elé. Egyszer még megállok, összeszorítom az öklömet és beleharapok az ajkamba. Nem tudom, hogy mire számítsak.
Odaállok az ajtó elé amin az áll: Edgar Malinor kabinja . Megtorpanok előtte, miközben kopogásra emelem az öklömet. Kissé vacillálok azon, hogy bekopogjak-e vagy sem. Aztán mégis megteszem óvatosan. Majd arra várok, hogy ajtót nyisson. Ha megteszi, akkor köszönök neki.
- Szia... Ed.

Edgar Malinor

Flotta

Edgar Malinor kabinja 1d1ac7fcf586d19bdff51590b5c3ddf59b89b367_hq

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :
Hadnagy - Taktikai részleg vezető

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :
Edgar Malinor kabinja Images?q=tbn:ANd9GcTwI8oGSUhXk1KEiazsVLv85YK-RjgXD-QzruTDZzYlqMfAhF1Y

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 5:57 pm

Lara & Ed

A legénységi fedélzet utáni.. hmm… nem is tudom mi után, kissé zavarba hoztak az események. Lara közelsége eléggé felkorbácsolta az érzéseimet, de ügyelnem kell, hogy ne legyen belőle félreértés. Igaz, hogy a szemeiből áradó ragyogás elég egyértelműnek tűnik, de mégis csak jó pár év múlva látjuk viszont egymást. Az akkori elfojtott érzelmek még mindig felszínre kerülhetnek, bár egyáltalán nem bánom. A mai napig kedves emlékek vannak, de nem lehetek biztos abban, hogy Lara is úgy érez, ahogy én. Abban viszont biztos vagyok, hogy nyugodtabb körülmények közt lehetne pár dolgot megbeszélnünk, és talán ö is örülne, ha nem több száz fültanúja lenne a beszélgetésünknek. Azt már gondolom, hogy a percekben kaphatja a kezébe az üzenetem, bár abba nem vagyok biztos, hogy eljön. Elég hivatalosra sikeredett a kérésem, és pillanatokon belül meg is érkezhet, én meg még csak most lépek ki a zuhany alól. Gyors tempóba rántom magamra a nadrágom, majd az ajtó felől meghallom a kopogást.
-Gyere be… mindjárt kész vagyok… - kiáltom az ajtó felé, majd sietősen a pólót szorongatva a kezembe, lépek elé, ha kinyílik az ajtó.
-Szia Lara.. Kerülj beljebb. – mutatok a fotel felé, hogy foglaljon helyet, míg én gyorsan felveszem magamra a felsőmet.
-Kérsz egy italt? Teát? Kávét?- próbálom addig kínálgatni, míg teljesen felöltözöm. Tudom, hogy nem szép tőlem, de kicsit csúszásban vagyok a zuhanyozással és az öltözéssel. Gondolom, hogy elég furcsán nézhet rám, amiért ide hívattam, de majd kiderül…

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:02 pm
Lara & Ed
Hallom Ed hangját, amint ki kiállt az ajtón, hogy menjek be. Nagyon óvatosan és félszegen nyítok be. Fogalmam sincs mire számítsak vagy mit akarhat tőlem. Lassan kezemet a kilincsre helyezem és lenyomom.
Amikor bemegyek megpillantom Edet és szinte teljesen tátva marad a szám. Ed meztelen felső testét látva, teljesen elpirulok. Szemem akaratlanul is végig jártatom szexi mellkasán, amitől érzem még vörösebb leszek. Ajkamba harapok, ahogyan kívánatos tekintet vetek testére, akaratlanul is.
Csak akkor kapok észbe, amikor Ed hellyel kínál. Mint egy feleszmélve foglalok helyet a székben, amire mutat. Közben ismét rá mered a szemem, ahogyan felveszi a pólóját. Meg se hallom, amit kérdez, gondolataim rögtön máson járnak. Alsó ajkamat harapdálom, ahogyan elmerülök Ed felső testében.
Jaj Lara ne már. Ne nézz így rá. Na meg ne képzelődj. Amilyen régóta nem voltál már senkivel, csoda, hogy elképzelni legalább tudod.  Sóhajtva kapok észbe a gondolatok után.
Nem tudom mi juttatja eszembe, de hirtelen gondolataimba Nico és a pici emléke suhan. Elszomorodom. Lehajtom fejemet magam elé és jobb kezemet hasamra helyezem, mintha volna ott még valami. De nincs. Már régen nincs. Olyan szívbe hasító fájdalom lesz úrrá rajtam, hogy nehéz lepleznem. Remélem Ed még mindig a pólójával van elfoglalva és ebből nem vett észre semmit.
Felemelem tekintetemet. Fogalmam sincs mit kérdezett, vagy hogy mondott-e valamit. Ránézek.
- Miért hívattál ide? - kérdezek rá térve a tárgyra.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :
Edgar Malinor kabinja Images?q=tbn:ANd9GcTwI8oGSUhXk1KEiazsVLv85YK-RjgXD-QzruTDZzYlqMfAhF1Y

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:06 pm

Lara & Ed

Azt hiszem, nem túlzok, ha azt mondom, zavarba hozott Lara pillantása, ahogy rám nézett, miközben vettem fel a pólómat. A szolgálatom végeztével, most inkább civilbe öltözöm, bár nem sok különbség van az egyenruhám és az „itthoni” ruhám között. Inkább csak a fegyvereim nincsenek rajtam, bár most nincs is rá szükségem. Lara végül helyet foglal a fotelban, és igyekszem megkínálni valamilyen itallal. Azt még nem tudom, hogy hogyan kezdjek bele abba, amiért ide hívattam, de jobbnak láttam nem hivatalos helyen megbeszélni vele dolgokat. Igazából nem is tartozik másra rajtunk kívül, és ha kellemesebb környezetbe tudunk beszélgetni, talán mindkettőnknek jobb így.
-Azért kértelek, hogy ide gyere, mert van egy pár dolog, amit szeretnék megbeszélni veled. – nézek rá, majd kis idő múlva folytatom. Nem mintha nem tudnám, miért van most itt Lara, de talán sejti is, hogy miről akarok szót ejteni.
-Tudod.. a Bárban történtekről.. Amit szeretnék elmagyarázni neked, miért fontos, ha egy bevetésen ott maradsz, ahol kérem tőled. - nézek rá, de egyáltalán nem vagyok mérges miatta. Inkább nagyon féltem, és nem szeretném, hogy baja essen. Ahogy nézek rá, önkéntelenül is a csókja jár az eszembe, bár akkor, jobban meglepett, és szóhoz se jutottam. Most is valami ilyesmi kerít hatalmába, ahogy az ajkaira téved ismét a tekintetem.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:13 pm
Lara & Ed
Megbeszélni velem? Egyáltalán nem tudom, hogy mire gondolhat Ed, de én valami másra számítottam. Vagyis hát. A legbelső énem valami egészen másra számított. Ám van egy sejtésem miről akar beszélni velem Ed. Vagy arról, ahogyan a folyóson viselkedtem vele vagy pedig le akar szidni a múltkor történtek miatt.
Tekintetemet erősen a szemébe mélyesztem úgy figyelek rá. Mikor elmondjam miért hívatott akarva akaratlanul is egy sóhaj hagyja el ajkaimat. Már majdnem feladom és belátom, hogy csupán egy plátói vonzalom van közöttünk, amikor észreveszem, hogy nem a szemembe néz hanem ajkamra bámul. Elmosolyodom és érzem, hogy ez annyira jól esik, hogy a szívem hevesebben kezd dobogni. Hogy ne vegye ezt észre rajtam felállok  székből és hátat fordítva neki a fal felé indulok. Aztán megállok és átnézve a vállam fölött megszólalok.
- Tudom mit akarsz mondani. - motyogom halkan. - Sajnálom de nem tudtam csak nézni és nem segíteni - azt azért nem teszem hozzá, hogy azt nem tudtam nézni, hogy őt bántsák és, hogy mennyire féltettem őt. Hogy minden egyes ütés amit ő kapot, olyan volt mintha én is érezném. - Ha ezért meg akarsz büntetni vagy jelenteni akarod, hogy nem engedelmeskedtem akkor tedd meg. - bár tudom, hogy azzal akár az állásomat is elveszthetem, de pillanatnyilag ez nem érdekel. Újra visszafordulok Edre és a szemébe nézek, majd tekintetem akaratlanul is levándorol mellkasára, majd még lennébb. Eszeveszettül jól néz ki. Nem tudok mit tenni ha rá nézek nem tudok uralkodni sem a szememen sem máson.
- De ha ezért hívtál, akkor ezt megtudtuk volna beszélni máshol is.- ezért egyáltalán nem kellet volna a kabinjába hívjon. Van egy olyan érzésem, hogy van még valami amit szeretne elmondani, vagy nem is tudom. Lehajtom fejemet, hogy ne bámuljam folyamatosan őt olyan hatalmas szemekkel. Aztán erőt veszek magamon és rákérdezek. - Vagy van más is?

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:18 pm

Lara & Ed

Ahogy kezdem felvázolni a beszélgetés alapjait, vagyis próbálok koncentrálni, hogy arról beszéljek, ami a Bárban történt, egyre jobban belém hasít a csókja édes íze. Már azt is el tudom képzelni, hogy tovább megyünk a testi örömök felfedezésében, bár nem tudom, hogy erre mit tenne Lara. Azt is lehetőségként kell számításba vennem, hogy egy hirtelen felindulásból csattant el az a bizonyos csók köztünk és semmiféle vonzalom nincs mögötte a részéről. De most, hogy itt van előttem és látom a mosolyát, megint elbizonytalanodom. Úgy érzem magam, mint egy kamasz, és teljesen elvarázsol az illata, és a kisugárzása.
-Hogy? Mi?- rázom meg a fejem egy pillanatra, ahogy a szavai a tudatomig érnek.
-Dehogyis! Vagyis nem erről van szó… Eszem ágában sincs jelenteni senkinek semmit. Ezért is inkább itt akartam szóba hozni, és nem tartom bajnak, vagy engedetlenségnek, csak féltelek, hogy megsérülsz..  láthattad, ahogy az a férfi rád támadt… - szalad ki a számon a gondolatom, bár ahogy rám néz, megint elveszek a szeme csillogásában.
-Más? Ja, igen…- lépek hozzá közelebb és lehet, hogy minden erőmmel azon vagyok, ne lássa rajtam a vonzalmat irányában, nem tudok parancsolni a testemnek. Lassan közelebb lépek hozzá, és a lélegzetvételünk miatt, szinte összeér a testünk. De nagy önuralmat kell erőltetni magamra, hogy ne hajoljak ajkai fölé, hogy ismét érezhessem a csókját, ami oly édes és kívánatos. S attól a perctől, mikor ajkunk eggyé forrt, mindig csak erre tudok gondolni. Nem merek megmozdulni, mert tartok tőle, hogy elutasító lesz a mozdulata, de mégis kivárok, míg nem ad jelet nekem, hogy nincs ellenére a közeledésem. Vágyom a csókjára, ahogy az ölelésére, de nem tudom, hogy ő is ebben a pillanatban hasonlóképp érez…..
-Lara...én....

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:21 pm
Lara & Ed
Szóval van más is. Ezek szerint nem pusztán ezért hívatott, hanem van más is.    A szívemben melegséget kezdek érezni, ami egyre csak erősödik ahogyan Ed egészen közel jön hozzám. Én teszek még egy lépést feléje, hogy most már egészen közel legyünk egymáshoz. Arcomat csak alig pár miniméter választja el az övétől. Érezni lehet kettőnk között a vonzalmat, de azt hiszem ő is ugyanúgy leplezi azt, mint ahogyan én is. Alig tudok uralkodni magamon, hogy újra meg ne csókoljam. De nem teszem, mert nem tudom, hogy tévedek-e, nem tudom, hogy ő is hasonlóan érez-e irántam, mint ahogyan én.
Sosem gondoltam volna, hogy még egyszer így fogok érezni valaki iránt. Bár nagyon félek, nagyon félek újra kimutatni az érzéseimet. Nem akarok szenvedni. Azt sem tudom, hogy emlékszeme még, hogyan kell szeretni valakit.
Mikor felpillantok Edre kéjesen beleharapok alsó ajkamba úgy, hogy azt ő is láthassa. Figyelek minden szavára amit mondani akar. Én nem teszek semmit és nem is mondok semmit, mert csak érzem de nem tudom, hogy ő mit akar. De tudni szeretném.
- Igen. Te? - kérdezek vissza rá, olyan hangsúllyal és hangnemben, hogy érezze ha ő szeretné akkor én is. De nem én akarom kimondani, sem éreztetni. Hallani akarom azt, hogy mit érez, így csak a szemébe nézek és várom, hogy mit akar.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:25 pm

Lara & Ed

El se hiszem, hogy olyasmit érzek, amit rég eltemettem magamban. Lara utáni vágyam csak erősebbé vált, ahogy megláttam. A Bárban történtek után, meg csak arra a csókra tudok gondolni, amire most is vágyom. Amikor írtam neki, hogy jöjjön ide a kabinomba, nem találtam más okot, csak amit említettem neki, bár ez igaz is, hogy van mit tisztáznunk az akkori helyzetben történtekről, de inkább csak látni akartam. Tudom, hogy ez egy kissé átlátszó ürügy volt, de most, hogy ilyen közel vagyok hozzá, szinte lebénítja a magabiztosságomat. A szemeibe nézve olyasmit látok, amit már évek óta nem, de mégis bizonytalan vagyok, hogy mit érezhet irányomban. Talán túlgondolom azt a csókot és egy mámoros pillanatban csattant csak el, vagy tényleg megmozdult valami benne is, nem csak bennem. Még mindig ott állok szinte mozdulatlanul előtte, és alig kapok levegőt, annyira izgatott vagyok. Igyekszem leplezni, de nem hinném, hogy sikerrel járok. Soha nem tudtam valótlant állítani, vagy hazudni, mert a szemem mindig elárulja az igazságot. Lassan fürkészem az arcát valamilyen „jelre” várva, hogy mit szól a közeledésemre. Úgy érzem magam, mint aki első csókja előtt lenne, és bizonytalanul vár a partnere mozdulatára. Pedig olyan vágy ébredt bennem, ahogy először megláttam, ami azóta sem halványodott.
-Én…. –kezdenék bele végre valami mondatba, de ahogy folytatnám, meglátom azt a várva várt apró mozdulatot, amire eddig csak reménykedve vártam. S mielőtt, végleg elbizonytalanodtam volna a hezitálás közepette, magamhoz húzom, és ajkam az övére tapasztom. Nem gondolkodom, csak cselekszem, amit a szívem diktál, mert, ha Lara sem tart közömbösnek, akkor érezni fogom a szenvedélyét. Ahogy ő is érezni fogja az enyém. Gyengéden tartom a karomban, és erre a pillanatra vártam már nagyon hosszú ideje…

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:29 pm
Lara & Ed
Annyira édes, hogy ilyen zavarban van, hogy csak nagy nehezen tudom megállni, hogy újra ajkára ne tapadjak. Bár még mindig nem tudom, hogy hogyan érez irántam. Hogy pusztán csak én képzeletem be magamnak ezt az egészet, vagy nem.
Gondolataimból a csókja lendít ki. Az az édes, mámoros érintése az ajkamon, amibe beleremegek. Én ebből többet akarok, többet és többet. Nem akarom, hogy vége legyen. Hevesen és szenvedélyesen csókolom vissza, miközben lépek még egy lépést feléje, hogy testünk minden része érintse egymást. Olyan furcsa és kellemes érzés fut végig rajtam, amilyent régen nem éreztem már. Egyik kezem lassan a derekára téved, pontosabban a felsője alá. A másikat mellkasára helyezem, miközben táncba hívom nyelvemmel az övét. Kész ennyi volt. Nem bírok uralkodni magamon. Még többet akarok belőle, és azt akarom, hogy ez  nap sose érjen véget.
Aztán mégis megpróbálom elengedi ajkát és kissé elcsúsztatni magamtól. Csak egy pillanatra, hogy a szemébe nézhessek. Nehezen de sikerül elengednem ajkát és még mielőtt valami rosszat gondolna rá nézek és rá mosolygok.
- Ed ... - motyogom miközben homlokomat az övéhez érintem. Szapora lélegzet vételem egyre csak erősödik, mikor finoman újra megérintem ajkát. Kezem ismét levándorol, lassan és óvatosan csúsztatom kezemet a derekára, aztán még lentebb próbálom ám félénken vissza húzom mégis derekára. Másik kezemmel megsimítom tarkóját, miközben ajkát egy pillanatra se engedem el. Olyan hatást kelthetek benne, mint egy kiéhezett cica. De való igaz nagyon régen nem voltam már senkivel.
Mint egy villámcsapás úgy hasít belém valami és gyorsan kibontakozom Ed öleléséből és jó pár lépéssel hátrébb megyek. Biztosan azt hiszi, hogy csak egy könnyű vérű nőcske vagyok, hogy így rátapadtam. Pedig az érzéseim valósak. Igazából azt se tudom, hogy ő akarja-e ezt, vagy csak én nyomultam annyira rá. Nem akarom, hogy egy kis kurvának tartson. Én nem az vagyok én tényleg szeretem őt. Én szeretem. Én tényleg szeretem. Belém hasít a felismerés, amitől kissé megijedek. Csak állok Ed előtt szótlanul és félénken. Most vagy hülyének tart vagy egy most már tényleg egy kis csitrinek. Annyira hülyén érzem magam, hogy egy hirtelen mozdulattal az ajtó felé megyek, hogy kimenjek a szobából és eltűnjek minimum a közelből.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:32 pm

Lara & Ed

Azt hiszem, most van végem. Lara ajkának érintése és finom mozdulatai, amikkel a derekam és a tarkóm körül simogat, teljesen kész lettem. Szinte falom ajkait, de ő sem visszafogott, amiben benne van a vágy és a szenvedély. Most már érzem, hogy nemcsak képzeltem a vonzalmat, és nem igaz, amit elsőre gondoltam a véletlen csókról, amit a Bárban kaptam tőle. Tényleg őszinte a vonzalma, ahogy az enyém felé. Szorosan magamhoz húzom, s nem akarom elengedni. Aztán mégis kibontakozik az ölelésből, de csak egy pillanatra.
-Lara… - suttogom én is a nevét, de megint az ajkát keresem az enyémmel, hogy most ne a szavak beszéljenek, hanem a szenvedély. Minden lélegzetvétellel szaporábban ver a szívem, és ahogy Larára nézek, ugyanezt tapasztalom. Remeg még a lábam is, amint ismét távolodna tőlem, de a karom nyújtom felé.
-Mi a baj?- nézek rá, ahogy lesütött szemmel néz rám, majd az ajtó felé indul. Gyors lépéssel elé állok és a szemébe nézve mondom ki, amit érzek.
-Kérlek maradj. –lépek hozzá közelebb és átölelem, ha engedi, majd suttogva mondom neki, amiről már azt hittem, hogy sohasem fogom érezni.
- Szeretlek, Lara. – végre kimondtam, amit már egy ideje éreztem, hogy többet jelent nekem. Eddig féltem bevallani magamnak, de már nem akarok tagadással élni, és nyíltan ki kell mondanom, amit a szívemben érzek iránta. Lehet, hogy nagy hibát követek el azzal, hogy felfedem az érzéseimet, de nem tudok nélküle létezni. Minden perc, amit nem töltök vele, hiányzik nekem. Csak rá tudok gondolni, mert végre a karomban tarthattam, s a legboldogabb férfinek éreztem magam, ahogy ajkai az enyémhez értek. A szívem hevesebben dobog, mikor velem van, és ha most hagynám elmenni, mert gyáván nem mondtam volna ki, amit érzek, nem tudnék tükörbe nézni. Nincs egyebem, csak a szívem és a szerelmem, amit fel tudok ajánlani neki, de talán érzi rajtam és a szemeimből is kiolvashatja, hogy tiszta érzések lakoznak bennem, felé. Már csak reménykedni tudok, hogy nem riasztom el a vallomásommal, bár úgy érzem, hogy kölcsönös a bennünk lakozó vágy, ha most úgy dönt, hogy itt marad velem.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:35 pm
Lara & Ed
+18
Amilyen gyors léptekkel megyek az ajtó felé olyan gyorsan meg is torpanok. Edgar áll előttem és olyan szemekkel néz rám, hogy szinte elolvadok tőle. Hirtelen azt sem tudom mit gondoljak, ezek szerint mégsem vagyok egy egy éjszakás kaland neki. Olyan melegség önt el, hogy majdnem odarohanok hozzá.
- Maradjak? - kérdezek vissza, mikor meghallom szinte kétségbeesett kérlelését. Nem tudok többet mondani, mert hirtelen azt érzem, hogy átölel. Én pedig csak leengedett karral próbálom felfogni mi történik. Annyira jól esik ez az ölelés, elmosolyodom és lassan fel emelem kezeimet, hogy én is átöleljem.
Amikor kimondja azt amire sose gondoltam volna, vissza kell kérdeznem, hogy jól hallottam-e. Olyan érzés lesz úrrá bennem, amit nem tudok megmagyarázni.
Kissé eltolom magamtól, hogy a szemébe nézhessek.
- Szeretsz? - nézek rá, de azt sem várom meg, hogy válaszoljon. Szemébe nézve látom, hogy komolyak az érzései. Olyan boldogság önt el, hogy azt el sem tudom mondani. Látom arcán, hogy félt kimondani ezt, talán attól is fél, hogy elmegyek. Ha tudná, hogy én is pontosan ennyire félek ettől az érzéstől és mindentől.
Nem gondolkodok, nem is várom meg válaszát elég, amit látok a szemében. Olyan hevesen ugrok neki és csókolom meg szenvedélyesen, hogy azt hiszem majdnem leütöm a lábáról. Éreztetni akarom vele, hogy én is pont ugyanígy érzek és azt, hogy ha akarja nem megyek sehová, vele maradok egész éjszaka. Egy pillanatra sem akarom elengedni, még levegőt venni se engedem úgy rátapadok ajkára. Egyik kezemmel Edgar mellkasát kezdem el cirógatni, a másikat a derekára helyezem, majd kissé bátrabban lefelé csúsztatom. Majd mégis meg gondolom magam és félénken vissza húzom kezem a derekára. Aztán szépen lassan elengedem ajkát, de nem távolodom el tőle túlságosan. csak a szemébe nézek és rá mosolygok, látni akarom, hogy szavak nélkül is megértette-e az érzéseimet.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:41 pm

Lara & Ed

18+
Meglepett, hogy hirtelen indul az ajtó felé, és elé álltam. A szívem majd kiugrott a helyéről, ahogy átöleltem, és érzetem a teste remegését. Azt akarom, hogy maradjon velem, és ne csak egy éjjelre vagy napra, hanem nagyon hosszú időre. Elég nehezen vallottam be magamnak, hogy belé szerettem, de most végre kimondtam, és vállalom a következményeit. Ha nem érez irántam semmit, akkor azt tudni fogom a nézéséből vagy a mozdulataiból, de amint a gyönyörű pillantását rám emeli, már mindent kiolvasok belőle. Alig kapok levegőt a várakozásba, míg a válaszára várok, de ahogy átölel, minden kétségem szertefoszlik.
-Igen. Azt szeretném, hogy itt maradj velem. – mondom határozottan, de nem engedem el az ölelésemből. Ajkai édes érintésére vágyom, és a közelségére. Minden napot vele akarok tölteni, és bár ez önzőségnek látszódik, de nem az. Boldoggá akarom tenni a létező összes módon, ahogy csak lehet. S nem túlzás, ha az mondom, hogy a hátralévő életem minden percét, vele osztanám meg.
-Szeretlek. – ismétlem meg a kimondott szót, amit eddig félve ejtettem ki a számon, de most úgy érzem, hogy rátaláltam az Igazira, akire mindig is vágytam. Ahogy a szemembe néz ismét, és szenvedéllyel csókol meg újra, szinte mámorban úszok. Tényleg szeret ő is, és nem tudok több szót kipréselni ajkaim közül, mert most a szavak eltörpülnek az érzések mellett. Gyengéden ölelem magamhoz és ajkai után egyre lejjebb vándorolnak csókjaim, a nyaka finom vonalát követve. A kezem sem tétlen, és ahogy ajkam tovább indul felfedezésre a gyönyört keresve, lassan a ruhája alá simítom tenyerem. S ha ellenkezést nem vált ki belőle, akkor hamarosan, bársonyos bőrét kényeztetem elhalmozva forró leheletemmel és cirógató érintéseimmel. A pólómat segítek lefejteni magamról, hogy ne legyen akadálya testünk felfedezésében. Közben egy percre sem engedem el karjaimból, felemelve ölembe veszem, hogy még közelebb érezhessem, teste minden rezdülését.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:44 pm
Lara & Ed
+18
Amikor kimondja ismételten azt a szót, elmosolyodom és még szenvedélyesebben kapok az ajka után. Úgy csókolom meg, mintha ez volna az utolsó lehetőségünk, hogy együtt legyünk. Nem érdekel semmi és senki, csak az érzéseimre hallgatok és engedek neki. Akarom. A karjában akarok lenni, mindig és mindig.
Kezem lassan a pólója alá csúszik ő pedig segít nekem levenni azt. Egy pillantást vetek a mellkasára és csak még jobban úrrá lesz bennem az a hihetetlen vágy és rezzenés, ahogy hozzám ér. Nem tudom megmagyarázni de nem is akarom.
Ahogy ajka egyre lentebb csúszik nyakamon, csókjaiba beleremegek. Hirtelen felkap én pedig dereka köré fonom lábaimat miközben újra ajkát csókolom. Szinte pezseg a vérem és tombol a tűz a testemben. Olyan érzéseket hozott elő belőlem, amiket azt hittem már rég elfelejtettem és amikről nem is tudtam.
- Ed.. - sóhajtom miközben kissé elengedem ajkát, bár attól a tűztől ami jelen pillanatban bennem van nehezen tudok megszólalni. Ajkaimat apró sóhajok hagyják el miközben újra csókolni kezdem. - Én.. én.. -zihálom, de ismét csak ennyi szó hagyja el ajkamat. Derekáról lentebb csúszom, megérzem a nadrágjában keménységét, ami csak még jobban felizgat.
Leveszem lábaimat a derekáról, de ajkát nem engedem el. Lassan kezdek araszolni az ágy felé, miközben Edgart is húzom magammal. Mikor megérzem az ágy szélét hanyatt döntöm magamat és Edgart magamra húzom. Majd újra elengedem ajkát.
- Én is szeretlek. - mosolygok rá, amint sikerül végre hangot adni annak, amit érzek. De kicsit félek is a most jövő dologtól, hisz olyan régen voltam már valakivel. Nem is merek hangot adni eme félelmemnek, olyan ciki ez az egész. Miközben szemit fürkészem ajkam ismét megtalálja az övét. Kezem félszegen megérinti mellkasát és óvatosan végig simítok rajta. Olyan jó most vele. Sóhajaim egyre csak erősödnek és egyre mélyebbről jövőek. Kezem lecsúszik nadrágjára és finoman, de félszegen kigombolom azt, ha engedi.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:46 pm

Lara & Ed

18+
Nem tudom megfogalmazni magamban, hogy mit érzek legbelül. Olyan hihetetlennek és csodásnak tartom egyszerre az érzéseim, ahogy elmerülök Lara karjaiban. A szívem oly hevesen dobban, hogy szinte hallom hangosan, amint a testünk egymáshoz ér. Minden érintésünk egyre csak fokozza a vágyunk egymás iránt és ez a mámoros pillanat szinte eggyé olvaszt minket. Nem tudok betelni az érintésével, ahogy az ajkaim is mohón követelik a jussukat, és ha a két csodálatos szempárba nézek, amik úgy csillognak, akár a harmatos virágszirom a napfelkeltében, teljesen elveszek benne. Szorosan magamhoz húzom, hogy a karomba tarthassam még sokáig. Nehezen tudok megszólalni is, mikor hallom a szavait.
-Lara… - halkan, szinte suttogva mondom ki a nevét, pedig világgá kürtölném, mennyire boldog vagyok, hogy viszont szeret, és alig tudok megszólalni, csak magamhoz ölelni szorosan. Boldoggá akarom tenni, és minden vágyát teljesíteni, amit csak kíván. Lágyan érintem bőrét, ahogy siklanak végig az ujjbegyeim formás idomain, s csak szívom magamba illatát, miként fölé hajolok. Minden érintés egy csoda, és amint combjain végighúzom kezem, a tenyerembe simul, mint egy lágy dallam, ami csak mi bennünk éledt. Szorosan magamhoz ölelem, és minden sóhajom vággyal teli, ahogy a csókom is megállás nélkül, az övére vágyik. Szeretem, és megtaláltam a boldogságot, mit eddig félve vallottam be magamnak, de most, hogy kimondtam azt az egyetlen szót, mit ajkam remegve súgott, most már nincs, mi visszatartson s gátoljon abban, hogy teljes szívemmel övé lehessek.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:49 pm
Lara & Ed
+18
Csókjai az érintése, a tekintete ahogyan rám néz teljesen beleremegek. Amint ujjai finoman megérintik bőrömet érzem, hogy libabőrös leszek érintésétől. Akarom. Nagyon akarom mindig és mindörökké.
Gyorsan megszabadítom nadrágjától és már csak egy apró ruhadarab választ el attól, amire most a testem éhezik. Ajkammal újra megkeresem az övet és forrón, lázasan megcsókolom. Testem lángol, annyira kívánom már tő és annyira szeretnék az öve lenni végre.
Kezemet hátára helyezem és ujjammal finoman végig simítok rajta, néha teljesen belemarkolva testébe. Teljesen elvesztettem az eszemet. Nem is gondolok semmire csak rá, csak annak a pillanatnak élek, ami most jelen pillanatban kettőnk között van. Nem akarom, hogy csalódjon bennem, boldoggá akarom tenni.
Egyik kezemmel még mindig hátán siklók végig, másik kezemet viszont mellkasára helyezem. Ajakammal nem engedem el az övet, csak néha engedem el és puszilok végig az arcán füléig amibe kissé beleharapok. Másik kezemet közben lassan lecsúsztatom hasán ahhoz az utolsó ruhadarabhoz, ami elválaszt tőle. Gyengéden megérintem férfiasságát először a ruhaneműn keresztül, majd pedig azon beül is. Amint úgy érzem lesegítem alsó neműjét szabaddá engedve ágaskodó hímtagját.
Edet akar és csakis őt. Tombol bennem a vágy és az összes érzés, amit Ed iránt érzek. Sóhajaim egyre vehemensebbek és egyre sűrűbbek lesznek. Kapkodva veszem a levegőt, ahogyan Ed kényeztet. Valami eszméletlen jól csinálja, imádok a karjában lenni és nem akarom, hogy vége legyen. Egész nap és egész éjjel érezni akarom minden egyes porcikáját. Remélem ő sem csalódik bennem...

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:52 pm

Lara & Ed

16+
Szinte alig tudom felfogni, ami történik velünk. Az édes csókok és az ölelések olyan gyorsan követik egymást, hogy mire felfognánk, már a ruhánk is lekerült rólunk. Az érintéseket követte a másik, és aztán csak mi ketten léteztünk egymásnak, a külvilágot kizárva magunk körül. Éreztem a testem forróságát, ahogy Lara az ujjbegyeivel simított végig rajtam, és az ajkam követte az én mozdulataimat bársonyos bőrén. Talán ez volt az a pillanat, amit mindketten oly régen vágytunk és minden szenvedély egyszerre öntötte el testünk. Semmi másra nem gondoltam, csak arra, hogy Lara boldog legyen, s ahogy eggyé váltunk, már nem volt semmi kétség, hogy a legcsodásabb dolgot éljük át mindketten, amit idáig csak képzeletünkben álmodhattunk meg. Most megszűnt az idő, nincs jelentősége. Lehet nappal vagy éj, nem számít. Csak az, hogy szorosan a karomba zárhatom Larát, kit most már nem is engednék el soha, mert úgy érzem, vele megvan mindenem, amire csak vágytam. A Szerelem.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 6:55 pm
Lara & Ed

Életem legszebb éjszakáját töltöttem Eddel. Annyira furcsa érzés ezt kimondani, hisz Nick... Ott volt Nick is, akivel szép éveket töltöttem. De valahol mégiscsak éreztem, hogy nem ő az igazi nekem. Ez nem azt jelenti, hogy nem szerettem. De szerettem a maga módján. Ahh. Annyira bűntudatom van, hogy most az ő főnőkével vagyok együtt, aki ráadásul nem tud semmit sem róla, rólunk a múltról.
Csendben oda bújok Ed mellkasához és a gondolataimba merülök. Olyan jó vele és annyira boldoggá tud tenni. Szinte elolvadtam ma a karjaiban. Éreztem minden egyes mozdulataiban, hogy mennyire szeret engem, hogy tényleg csak engem akar, ahogyan én is őt. Közben kezemmel a mellkasát kezdem el cirógatni. Annyira erős izmai vannak és olyan férfias és annyira vonzó, hogy szinte azonnal elvesztem az eszem, már csak attól is, hogy ránézek. Felemelem fejemet, hogy a szemébe nézek mosolyogva. Kicsit megemelem a felső testemet is, hogy ne kelljen annyira kicsavarnom a fejem.
- Ed.... én azt hiszem.. - motyogom - beléd szerettem örülten  - mondom ki végül, habár elég nehéz - soha nem szerettem így még senkit mint téged - mondom teljesen őszintén. Aztán nagyot sóhajtva leemelem tekintetemet róla. - Tudod...- folytatom némi félelemmel a hangomban. - Sosem gondoltam, hogy újra szerelmes lehetek, és ráadásul úgy, hogy rájöjjek, hogy az előző talán nem volt az igazi. - hangomban némi bűntudat van - De az az igazság, hogy egy kicsit félek is - vallom be -félek ettől az érzéstől és az újabb szenvedéstől. Még mindig bennem van az, ami történt a múltamban - folytatom tovább szinte már síró hangnemben. Ha csak rágondolok rögtön elfog az a szívszorító érzés és az a fájdalom ami szinte olyan, mintha egy kést döfnének a szívembe. - Tudod akkor azt gondoltam, bárcsak én is meghalnék. - bár nem meséltem el neki sohasem, hogy mi történt Nicholassal és velem, vagy bármi mással amíg nem találkoztunk, ezt az egy dolgot viszont, hogy én is meg akartam halni muszáj elárulnom neki. Érzem amint egy könnycsepp gördül le a szememből, aztán egy hosszú és szenvedélyes csókot nyomok ajkára, majd vissza helyezem fejemet a mellkasára és elszenderedem.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:03 pm

Lara & Ed

Jóleső fáradtsággal és izgalommal telve dőlök vissza a párnámra, Larát magamhoz szorítva. A gondolataim csak körülötte forognak és minden érintését, simogatását magamba szívva csukom be a szemem. Ahogy érzem a mellkasomon a lágy sóhajait, és édes szuszogását, már nincs, amire vágyhatnék. Finoman fogom meg kezét, hogy fel ne ébresszem, de aztán felemelkedik és a szemembe nézve beszél hozzám. Némán hallgatom szavait, és látom, hogy könnyek csillognak gyönyörű szemei sarkából. Ahogy beszél… nagyot dobban a szívem, mert tudom, hogy őszintén mondja, és tudom azt is, hogy én is így érzek iránta.
-Lara…én is nagyon szeretlek!- ölelem magamhoz és letörlöm az arcáról legördülő cseppet, mit a régmúlt emlékei hoztak ki belőle. Tudom, hogy Nikolas-al milyen volt a házasságuk, mert mindent elmondott nekem, de soha nem álltam volna közéjük, és ezt a Társam is jól tudta. Lara egy csodálatos nő, és mindig is tudtuk, hogy eljöhet ez a nap… de ahogy az Élet közbeszólt, azt nem tudhattuk előre. Az osztagom egy „nagycsalád” volt mindig is, és az életünket bíztuk a másikra. Nem volt helye árulásnak vagy más egyébnek, csak a barátságnak és az őszinteségnek.
-A múlt, elmúlt. Ne gondolj rá, mert előre kell tekintenünk, ahogy neked is. Sok minden történt azóta a Nap óta, de most vége találkoztunk és új életet kezdhetünk, közösen, ha te is akarod… - hajolok fölé, hogy ajkára adott csókkal zárjam le az övét, és éreztessem, hogy szívből jönnek szavaim.
-Ne mondj ilyet…- suttogom, s ajkára rakom az ujjam. –Már nincs mitől tartanod. Itt vagyok melletted, és amíg lélegzem, addig vigyázok rád…- fonom körbe a karommal és simítom meg a haját. Majd édes csókja ismét a számra tapad, s hajol vissza a mellkasomra, hogy aludjon. Rezzenéstelenül fekszem, hogy ne zavarjam az álmában, de a szívem oly hevesen dobog, hogy alig tudok nyugodtan maradni. Nem azért, mert ideges vagyok, hanem mert inkább izgatott. Tudom, hogy mit kell tennem, és ha megvirrad, addig mindennel el kell készüljek.. Tudom, hogy eljött az idő, mikor cselekedni kell, nem a szavakkal, hanem a tettekkel…

Kis idő múlva, mikor Lara elszenderedett, óvatosan kimászok mellőle. Még maradni akarok az ölelésében, de azt is tudom, hogy amire készülök, azt most kell megtennem. Igaz, már egy ideje sok minden kavarog a fejemben, de amit most mondott megerősített benne, hogy a szíve szeret engem, ahogy én az övét.
Halkan és csendesen készülök fel, hogy ha felébred, készen legyen az „alkotásom”. Ennyire még nem izgultam, hogy mit fog szólni hozzá. Talán nem vagyok a szavak embere, de a szívem gondolatait talán tudom tükrözni a mostani látvánnyal, amit gondosan elrendezek a kabinban, beborítva mindent, hogy fövenyként terüljön el a lába alatt, ahogy én is térdelve várom, hogy a hamarosan feltett kérdésemre mit fog válaszolni. A kezembe tartva egy apró dobozkát, már csak a mellkasomban dobogó szívem kellene elcsendesíteni, nehogy felébressze a várakozásom és a szapora lélegzetvételem. Ennyire nem izgultam még sohasem…
Ha eljön az idő, akkor remélem meg tudok szólalni a torkomban dobogó szívemmel…
Amint Larám felkel és összeszedem minden "erőmet", hogy szóra nyíljon az ajkam, akkor nagy levegőt véve kimondom a kérdésemet.
-Larissa Kate Frewen! Megtisztelsz azzal, hogy Feleségül jössz hozzám?- nyújtom felé az apró kis dobozkát a szívemmel együtt és ahogy várom a választ, már érzem, hogy nemcsak a torkomban dobog a szívem, hanem a lábam is remeg az izgalomtól.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:07 pm
Lara & Ed

Olyan kényelmesen és jól aludtam, hogy szinte ki sem akarom nyitni a szememet. Amióta kiolvasztottak nem volt alkalmam ilyen jól aludni. De Ed kabinjában valahogyan sokkal kényelmesebben érzem magamat, mint máshol. Csukot szemmel mosolygok magamban és közben meg meg mozdítom bágyadt karjaimat és lábamat. Nem akarok felkelni. Olyan jó így, itt akarok maradni. Az ő ágyában és vele. Ed? Hol is van Ed? Magam mellett matatok de nem találom sehol sem. Hirtelen kinyitom a szememet és rózsákat pillantok meg az ágyon. Mi? Hirtelen mozdulattal felülök és körbenézek magam körül. Teljesen el akad a szavam. Rózsák és rózsák mindenütt. Gyönyörű szép rózsák Tátva marad a szám. Mi ez? Eddig csak a földet vettem észre és az ott heverő halomnyi rózsát, de aztán ahogy a szememet jártatom, az meg akad az előttem térdelő Eden és azon amit tart. Hogy mi? A meghatódottságtól még a nevemet is elfelejtem. Kezeimet a szám elé kapom, ami nyitva van. Feltápászkodom az ágyból, hogy Edhez mehessek.
Ez annyira szép és romantikus. Nem gondoltam volna Edről, hogy ilyent is tud. Hát ennyire szeret engem? Tényleg ilyen sokat jelentek a számára.
Leszállok az ágyról és megállok előtte. Érzem, amint a szemből kicsordul egy könnycsepp. De nem a szomorúság miatt, hanem a meghatottságtól.
Amikor felteszi a kérdést és tényleg eljut a  tudatomig, hogy Ed most komolyan megkérte a kezemet a szívem élesebben kezd el dobogni. Lenézek rá még mindig kezemet a számra téve.
- Ed... én.. - motyogom, bár alig jön ki a számból bármilyen hang is. Kiss szünetet kell tartanom ahhoz, hogy kimondhassam azt a szót, amit akarok. - Szeretlek. - mondom végül, aztán lehajolok hozzá és felemelem, hogy velem egy magasságba legyen. Azt akarom, hogy a szemébe nézhessek - Igen. Igen. Igen - sóhajtok miközben a szájára tapadok azonnal. Hát persze, hogy hozzá megyek, ennél nagyobb vágyam nem is volt. Elengedem ajkát és belekapaszkodom a nyakába, hogy úgy öleljem át nevetve.
- Ennél nagyobb vágyam nem is volt. - súgom fülébe miközben ismét megcsókolom - Imádlak. Én csak a tiéd vagyok és leszek mindörökké. - mondom a szemébe nézve. Remélem ő is nagyon boldog és ezt a választ várta.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:08 pm

Lara & Ed

Alig tudom magam nyugalomban tartani, míg várom, hogy felébredjen. Az ágyon nézem, ahogy alszik, de a szívverésemet oly hangosnak hallom, mintha egy dübörgő dob lenne. Nem tudom, hogy mennyi idő telik el, míg mozdulni látom, de már alig tudom kivárni. Izgatott vagyok, és csak önuralommal tudok a légzésemre figyelni, hogy bírjam még a feszült várakozást. De aztán lassan ébredezik és a csodálkozás az arcán elég feltűnő. Biztos, nem számított rá, hogy rózsák borítanak be mindent a kabinba, bár ezt nem is róhatom fel neki. Ki gondolná, mikor édes álomból ébred, hogy több száz szirom teríti be és egy térdelő pasas van az ágya mellett? Na, igen! Ezt ebben a formában nem vettem számításba, de ahogy a szemébe nézek és kimondom a kérdésem, már tudom, hogy a nehezebbik része most következik. Igyekszem a légzésemre figyelni és nem kiejteni a kezemből a dobozkát az izgatottságom közepette. De, ahogy közelebb lép hozzám és szóra nyílik az ajka… szinte elönt a forróság. Nehéz lélegzetvisszafojtva várni a válaszát, de ahogy kimondja… és mire teljesen felfogom, mit mondd, már csak édes ajkát érzem az enyémen és azt a szót, mit annyira vártam.. „Igen”…A legszebb dallamos szó, amire vágytam s most már mindenem megvan, amit csak áhítottam.
-Szeretlek! – súgom a fülébe és oly boldogság kerít hatalmába, hogy madarat lehetne fogatni velem. Vagy, ha még létezne, akkor a Mont Everest-et is egy ugrással megmásznám. De sorolhatnám napnyugtáig a lehetetlennek tűnő dolgokat, amik most egyszerre játszi könnyedséggel sikerülnének, mert a lényeg ugyanaz lenne! A világ legboldogabb emberévé tett Lara, s ahogy a vér visszaáramlik a testem minden porcikájába, úgy kapom fel átölelve, szorosan magamhoz húzva.
-Én meg a tiéd, Kedvesem… mindörökké! - hajolok közel hozzá a szemébe nézve, pedig oly sok mindent akartam még mondani, de most alig jön ki hang a torkomon az örömmámortól. Majd az apró dobozkából kiemelem a gyűrűt és ráhúzom az ujjára. Boldoggá karom tenni, és mindent elkövetek, hogy jó férje legyek… erre, Esküszöm!

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:11 pm
Lara & Ed

A füleben súgja a szót, amitől csak még boldogabb leszek. Ezelőtt pár évvel nem gondoltam volna, hogy ilyen boldog leszek. Egyáltalán azt se gondoltam volna, hogy létezik számomra még boldogság. De most eljött és itt van Ed személyében. Annyira szeretem őt, hogy azt el sem tudom mondani. Most pedig hivatalosan is egymáséi lehetünk. Ez pedig a mai világban még boldogabb dolog.                                  
Egy mozdulattal felkap szorosan magához húz. Én pedig engedem neki, hogy tegyen velem, amit éppen csak akar. Oly mértékben szeretem és megbízom benne, hogy azt elmondani nem lehet. Aztán azt mondja, hogy ő is az enyém mindörökké. Én pedig nem tudom nem kimutatni mit érzek, de nem is akarom titkolni. legszívesebben belekiáltanám a világba, hogy végre boldog vagyok. Aztán letesz és kiveszi a dobozkából azt a gyönyörű szép gyűrűt, amit lehet meg sem érdemlek. Felhúzza az újaimra én pedig rögtön újra a szájára tapadok. Legszívesebben el sem engedném soha. De muszáj, mert mégis csak nem maradhatunk örökké egymás ajkán csüngve. Bár engem az sem zavarna.
- Olyan gyönyörű ez az egész. - mondom fülig érő szájjal, körbe nézve. - Mond csak sokáig tervezted ezt? - teszem kezeimet a nyaka köré. Annyira aranyos és kedves, el tudom képzelni, hogy szinte egész héten ezt tervezgette és azon vacillált, hogyan csinálhatná meg úgy, hogy a legjobb legyen. Pedig én azzal is megelégedtem volna ha csak simán, akár az ágyban is megkéri a kezemet. Én akkor is igent mondtam volna. Nem vagyok nagyra vágyó. Jaj. Annyira édes és figyelmes, hogy elolvadok tőle. - Egyáltalán honnan szereztél ennyi rózsát? - nézek a szemébe miközben kíváncsian megkérdezem. Nem tudok olyan helyről ahonnan ennyi virágot be lehet szerezni. Vagy talán mégis?
- És ez a gyűrű ...- nézek az ujjamra. - Káprázatosan szép. Lehet, hogy meg se érdemlek ilyent. - pillantok fel rá. Nem tudom miért mondom ezt, csak úgy kijön belőlem. De végül is van benne valami.
Még mindig nehezen jön, hogy elhiggyem, hogy Ed és én hamarosan férj és feleség leszünk. Annyira csodálatos ez az érzés. valahogy sokkal jobban izgulok, mint az előző házasságomnál. Olyan mintha a szívem mindig is Edgart választotta volna csak én nem figyeltem rá. Tudom, hogy nagyon bizarr és morbid ezt mondani, de nem tehetek róla. remélem odafentről Nick is megérti és nem haragszik most rám. Felpillantok egy kicsit a plafonra majd pedig magam elé nézek szomorúan.
Ebben a pillanatban nem szabadna szomorúnak lennem, de valahányszor eszembe juta múlt előjönnek a fájdalmas emlékképek, már amennyire emlékszem az egészből. A legfájóbb talán az, amikor ráeszméltem, hogy a hasamban növekvő kis élet megszűnt létezni. Borzalmas. Szorosan odabújok Edhez, annyira szükségem van az ölelésére, a szerelmére, a megnyugtatására és tudom, hogy ő nála megkapom ezeket.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:13 pm

Lara & Ed

Miközben az életem egyik nagy kérdésére várom a választ, szinte óráknak tűnnek a másodpercek. Ilyen izgalomban nem minden nap van az ember fia, de torkomban dobogó szívem sokkal valóságosabb és csak akkor enyhül, mikor végre elhangzik a várva várt „igen”. Kis idő kell, hogy fel is fogjam a hangját, mert úgy kalapál a bensőm, hogy remeg mindenem. A csókja és a ragyogása teljesen felszabadít az iménti izgalomból, és szorosan ölelem a karjaimmal, mint aki most először tenné.
-Egy ideje… - bólintok egy vigyorral, de tudtam, hogy rá fog kérdezni. Nem is volt kis kihívás mindezt titokban szerveznem és elkészülnöm pár óra alatt, hogy mire felébred, mindent elrendezzek. Tökéletes volt, ahogy a gondolatomban végigjátszottam a jelenetet, bár az izgalom csak akkor múlta felül a képzeletem, mikor vártam, mit fog felelni a kérdésemre.
-Ez maradjon meg az én titkom!- kacsintok rá és átkarolom ismét, ha nem húzódik el előle. A gyűrűt a Dominiumon járva rendeltem meg, bár kétséges volt, hogy időre elkészüljön. De szerencsére minden a terveim szerint alakult a meglepetésre és külön öröm, hogy a méretet is eltaláltam. Igaz, hogy nagy szerencse is kellett hozzá, hogy az Ékszerész tudott valamit súgni az elmondásom alapján és nem küldött el a fenébe a férfiaktól megszokott módú elmagyarázásom után. Köztudott, hogy nem vagyok járatos a női dolgokban, mint a ruha vagy cipődivatról, vagy bánom is én mi az! A megérzéseim után szoktam választani, és ha esetleg nem találnám el, akkor még mindig ott a cseredarab lehetősége. Bár apám ezt soha nem részletezte nekem, de nem tartom magam annyira elveszettnek, hogy ne találjak valami megoldást a dolgokra. A nők teljesen más észjárással „működnek”, de azt hiszem, hogy Larában megtaláltam mindazt, amire csak egy férfi vágyhat. Repülni tudnék az örömtől, annyira boldoggá tett, hogy alig találok szavakat.
-De! Megérdemled! – csókolom meg ismét ajkát és fogom meg a kezét, ha engedi. Az arcán egy pillanatra szomorúságot látok, de csak gyengéden az álla alá teszem az ujjaim és picit felemelem, hogy a szemébe nézhessek és láthassa az enyémet is, ha nem tartja el a fejét. Majd hozzám bújik, és lágyan köré fonom a karjaimat, hogy érezze, most már soha többé nincs mitől tartania, mert megvédem bármitől. Pár percig így tartom szorosan magamhoz húzva, és csak halkan ejtem ki a következő mondatom.
-Lassan indulni kellene csomagolnod… Hamarosan várnak minket a Hangárban, egy Transzport fedélzetén…. Ha van kedved, kicsit ünnepelni ezt a csodás napot?!- súgom a fülébe, és csak remélni tudom, hogy nem szedi le a fejem, egy újabb meglepetés miatt.

Larissa Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 január 1

Kor :
28

Beosztásom :

Reagok száma :
30

Serinda Swan

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:20 pm
Lara & Ed

Természetesen sejtettem, hogy nagyon régóta készülhetett erre az egészre. Kinézem belőle, hisz olyan kedves és aranyos és úgy figyel arra, hogy minden jól sikerüljön, hogy boldog legyek. Néha már kínosan érzem emiatt. Nem is érdemlek meg ennyi jót. Egyeseknek lehet úgy tűnhet, hogy aggályos és kötekedő vagyok ezért kell Ednek annyi mindent megcsinálnia értem. De nem vagyok az, nagyon nem. Vagy mégis?
Azt hogy nem árulja el honnan vannak a rózsák már nem is reagálok. Igazából annyira nem érdekel. Csak annak örülök, hogy velem van és megkérte a kezemet. Olyan boldog vagyok vele, remélem ez sose fog véget érni.
Megérdemlem? Tényleg meg? Nincs időm rákérdezni újra mert ajkai lágyan és finom, de annál több szenvedéllyel érnek az enyémhez. Én pedig azt érzem, hogy egész nap csak csókolnám és ölelném. Megfogja a kezemet, majd állam alá nyúl, hogy felemelje azt, hisz én időközben lehajtottam. Érti jelzésemet és mikor megölelem ő is védelmezően átkarol engem. annyira jól esik, hogy mellettem van, hogy rögtön jobban érzem magamat és csak a jelenre gondolok.
- Csomagolni??? - kérdezek rá kíváncsian, miközben újra a szemeibe nézek. Nem tudom jól értettem-e amit a fülembe súgott, de azt hiszem igen. Mért kell a Hangárba mennünk? Mit talált ki már megint? Ennyi meglepetést erre a napra. - Ed.. - mondom vonakodva - Ennyi meglepetést egy napra. Nem gondolod, hogy egy kicsit sok? - természetesen nem azért kérdezek rá, mert haragszom rá vagy mérges vagyok. Nem dehogy. Egy pillanatra sem tudnék rá haragudni, annál jobban szeretem őt. Csupán miatta. Nekem nem kell ennyi meglepetést szereznie én tökéletesen boldog vagyok ha velem van. Egyáltalán nem kell más csak ő. Remélem ezt ő is megérti és nem gondol egy pénzéhes, anyagias meg tudja Isten milyen libának. Boldog vagyok vele. Odahajolok ajkához és egy puszit lehelek rá. - Ne érts félre -  magyarázom tovább. - Nem haragszom emiatt vagy ilyesmi. Természetesen nagyon örülök a meglepetéseidnek. Ha neked jól esik az, hogy meglepetéseket szerez hát tedd azt. - mosolygok rá szerelmesen - Én csupán azt akarom mondani, hogy én azért szeretlek ami vagy és nem azért maid van. Még akkor is ha nincs semmid. - mosolygok ismét rá. Aztán ismét feléje hajolok és hosszasan szenvedélyesen megcsókolom. - Na de áruld már el mit tervezel. - kíváncsiskodom, mint egy kislány. - Kérlek. Kérlek. - vágok hozzá édesen szomorú képet, miközben mindenféle módszerrel megpróbálom kiszedni belőle mit tartogat még számomra.

Edgar Malinor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Beosztásom :

Reagok száma :
132

Manu Benett

☽ :

Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:23 pm

Lara & Ed

Kis idő kell, míg teljesen a tudatomig elér - az elmúlt percek izgalma miatt - a boldogító igen felfogása. Más körülmények közt, nem vagyok ennyire lassú felfogással, de olyannyira izgultam a válaszára, hogy a mellkasomban dobogó szívem, majd kiugrott a helyéről. Azon túl, hogy a világ legboldogabb férfiévé tett a beleegyezésével, most már csak a gondolatban végigjátszott „menetet”kell kiviteleznem, ami további meglepetéssel szolgál majd Larámnak. Talán egy napra éppen elég váratlan helyzetet okoztam neki, de úgy érzem, hogy méltón kellene megünnepelni ezt a döntésünket. Végre a karomba zárhatom a Kedvesemet, és hamarosan nejemnek is szólíthatom hivatalosan.
-Nem kell sok holmi. Csak pár darab.- vonom meg a vállam egy kis lazaságot csempészve bele a mozdulatomba, ahogy a füle fölé hajolok. –Amúgy meg semmi sem lehet sok, ha veled lehetek. - eresztem el az ölelésemből, hogy ha összerakna magának pár holmit a táskájába.
- Áruljam el, mit terveztem?- nézek rá egy huncut mosollyal, de sejtettem, hogy ki fogja húzni belőlem a választ. De ha most el is árulom a szándékomat, az talán nem vesz el az izgalmából. Bár, úgy érzem, hogy mindenképp imádni fogja, ha jól sejtem.
- Lehetőséget kapsz, hogy jól eltángálj engem… - mondom ki végül egy kis időt adva a hatás kedvéért, de remélem, hogy ezzel nem elveszem kedvét a következő izgalmas óráktól.
-A Dominiumra-ra megyünk, ahol egy jó nagy szivacsos rúddal kiadhatod minden mérgedet rám. - nevetek fel, ahogy elképzelem a kezében lendülő bothoz hasonló gyakorló rudat, amit most ketten, nem oktatás jelleggel fogunk majd használni, hanem egy önfeledt bohóckodás keretében. Vagyis remélem az lesz belőle, vagy más.. De, mindenképp nevetni szeretném látni, és ha minden jól sikerül, akkor meglepetésnek sem utolsó, ez az agyafúrt ötletem. Igaz, hogy még nem tudhatom, ki nevet majd a végén.

Ajánlott tartalom

Utolsó poszt

Edgar Malinor kabinja
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next