Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Az elrendelt házasság - Richard & Rita
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 21, 2019 11:54 am
Következő oldal
...
Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 21, 2019 11:59 am
Következő oldal
6 és fél hónappal ezelőtt

Nem hittem, hogy az élet a fekete után adhat fehéret. Az alaposan megvizsgált mezsgye szürke volt. Szomorú szürkéje szenvtelen reményeknek. Apró eltérések, árnyalatnyi különbségek, gyökereihez ragaszkodó rossz, akit szentimentális szelek tettek érdeklődővé. Nem magam miatt voltam bátor. Apám volt olykor a mentsvár, aki távol tartotta kétségeimet, s a torkomat fojtogató reszkető sírást. Bár olykor már ő is kevés volt ehhez a feladathoz. Nem eshettem bizonytalanság két meredek fala közé. Nem veszíthettem el az optimista gondolkodás foszlányát. Az öregem a szokásos fejtágítással érkezett. Állandóan a férjjel jön, ideje megkötnöm magam valakihez és gyerekeket szülnöm neki, hiszen hamarosan 20 leszek és még senkim sincs. Engem ez a része nem is érdekel jelenleg az életemnek. Jól megvagyok egyedül és a fejlesztésekkel. Itt van mindenki, aki nekem számít.
- Anyád 17 éves volt, mikor a bátyádat megszűlte. Te meg itt vagy 20 éves és sehol semmi. Se férj, se gyerek, se valami pasi. - mondjuk a felesleges udvarlási köröket ő sem szereti, anyával elrendezett házasságuk volt régen. Jól is érezték magukat egymás társaságában. De azok ők voltak, én meg én vagyok.
- Lányom. Egy évvel ezelőtt elérted a mostani rangodat, kitartó munkával bebizonyítottad, hogy képes vagy erre… légy hát arra is képes, hogy fiatalon szülj te is gyermeket. - azzal sarkon fordult, s odébb állt. Szerencsére a férfiak és köztem feszülő fogalmam sincs mit, nem feszegeti tovább. Nem is tudnék mit mondani, mert az egész annyira abszurd. Hisz én és ők két külön világ vagyunk. Galaxisok választanak el tőlük és őket tőlem. Tuti, hogy csak magamnak bonyolítom túl a dolgot. Száz százalék. Fejet csóválva dolgoztam tovább. Miért sürgeti az időt? Nekem jó itt a fejlesztőknél. Jókat lehet beszélgetni és ha úgy van, akkor szórakozva dolgozunk. Jó a légkör, jó egyedül a kabinomba, jó egyedül… majd ha úgy akarom, akkor bekötöm a fejem. Én nem anya vagyok. Igaz, hogy Sam-nak ott volt az a tapló Tiki, aki úgy udvarolt neki, hogy durván elrángatta a munkájától, majd a falhoz szorítva beszélgettek… órák hosszat… nekem ilyenre nincs szükségem. Szerintem Apa háta mögött is mennek a szóbeszédek, a többiek szájából, hogy tényleg, lehet nem is idevaló. Nem szeretem az ócsárlást, a lenéző szavakat...azok nagyon túl világi dolgok a szememben.

Három nappal később.

Még mindig ugyanazon fegyveren bütykölődök, valami mindig rossz, nincs a helyén valami, hiányzik egy mozgatóelem… pedig az elméletem hibátlan. Levezettem az összes tesztet, az összes elméletet leírtam és mégsem működik.
- Lányom. Indulunk. - lép be apám újra a részlegbe, közben egy ruhát dob felém, melyet elkapva, minden mást a kezemből eldobtam.
- Öltözz. Nem akarlak ebben meglátni. - azzal kilépett ajtón túlra. Sokat pislogva meglepetten néztem a csukódó ajtót, majd a kezemben heverő ruhát. Nincs mit tenni, átöltöztem, hajat fésültem, majd apa után mentem. Ő haladt tovább a folyosón, majd idővel megszólalt.
- A Kancellária jelölt ki téged Carter Hadnagynak. Nincs választásod. Nem ellenkezhetsz…
Suta félmosoly szalad képemre szavait hallgatva. Az igazság az, hogy nem zavarnának a részletek. Ő a megmondója, szívesen hallgatok, akár tanács nélkül is. Érdekel a más öröme, bánata egyaránt. Érdekel és mert nem vagyok búval megáldott, mint sokan az évek terhe alatt, hogy mindez pesszimista hozzáállásban ütközőn ki. Én szeretem a jót látni, feltételezni mindenben és mindenkiben elsőre. Max csalódok. De az nekem fáj és nem másnak.
- Tudom, hogy nem akarsz rosszat. - csendül hangom szelíd halksággal, miközben elpillantok róla. Szóval tényleg össze kell kötnöm valakivel az életem? És ha rossz ember lesz? Ha egyikünk sem akarja majd? Ha egyikünk jobbra, másikunk balra?
Az ajtó nyilott, s előre engedett, beléptem. Körül kellett néznem, de sehol senki. Széles, hosszú asztal, pár szék és pár monitor...
Apám nem jött be, így a falhoz hátrálva megtámasztottam azt. Majd csak érkezik valaki és eligazít.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 21, 2019 3:11 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendelt házasság

Mindig is a Kancellária „neveltje” voltam, és ez most sincs másként. Tisztában vagyok a Törvénnyel és annak „árny” oldalai egyikével, mint a „kötelező” házasság. Gyerekkorom óta egyedül kellett véghezvinnem minden feladatot, amit rám rótt a vezetés, bár a kiképzésem egy pocsék napja sem ér fel azzal, ami ma fog történni velem. Tudtam, hogy el fog jönni ez a nap, bár reménykedtem benne, hogy minél később. A lelkem mélyén minden nap vágytam egy szerető családra, de az éveim alatt inkább a hivatásomnak éltem, mint azon elmélkedjem, hogy ismerkedjek a nőkkel. Az sem volt előnyömre a „gyengébbik nemnél”, hogy mesterlövész vagyok, és nem is szerencsés, ha felhívnám magamra a figyelmet. A bevetések során a hátteret adom a többieknek, de amúgy sem vagyok egy harsány ember. Megtanultam az életem folyamán a csendet és a magányt értékelni, de a lelkem mélyén vágytam mindig a család szeretetére, bár úgy képzeltem el, mint egy csodás mesét. Volt időm kissrác koromban órákon át gubbasztani egy üres szobában és jobb híján, a fantázia izgalmas történeteit képzeltem el a fejemben. Akkoriban még 11 évesen, nem álmodoztam másról, mint Édesanyám ölelő karjáról és Apám gondoskodó tanításairól. Igaz, ez is csak a képzeletem szüleményei voltak, de erőt adtak nekem, hogy túléljem azokat a kegyetlen éveket, amiket a kiképzés alatt éltem át. Szigorú időrendben teltek napjaim, amit gyerekként nehezebben tudtam elfogadni, mint később kamasz koromban. De már ez is a múlt… Ahogy az első randi, az első csók, majd a csalódás, vagy éppen, a rövidebb- hosszabb kapcsolataim, akik mérföldköveket képeztek az életemben. Ma viszont megint elérkeztem egy olyan fordulóponthoz, amit a Kancellária rendeltetett el számomra és pár perc múlva ott kell majd állnom a lelendő arám előtt, akit még nem is ismerek…
Ahogy a folyosón haladok egyenletes léptekkel, már a gondolataimba zárom a kétségeimet, és rezzenéstelen arccal közeledem a megadott helyiség felé. Talán mások már rég visszafordultak volna, vagy halasztáson törték volna a fejüket, de tudom, hogy értelmetlen lenne a tiltakozásom bármilyen fajtája. A Sereg-nek nincs „humorérzéke”, ahogy a Kancellária Törvényeinek sem, így a szabályok értelmében az ő tulajdonuk vagyok. Vagy legalábbis, nagymértékben…
Az ajtó előtt állva, még annyi időm van, hogy beletörődve a helyzetemmel és teljesítve a parancsot, megigazítsam magamon az élére vasalt és kifogástalan dísz-egyenruhámat. büszkén viselem az öltözetem, mert tudom, hogy önerőből értem el mindazt, ami most vagyok. S nincs szégyenre okom, hogy másként gondoljam. Mielőtt megtenném az utolsó lépésemet, hogy a küszöböt átlépjem, egy furcsa gondolat motoszkál a fejemben, de azt hiszem, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Talán az a Hölgy is kétségek közt áll majd mellettem, vagy kényszerből, ahogy ezt a Frigyet elrendelték a fejünk felett? Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe került miattam… bár valahol én sem tehetek róla….
Ahogy kinyílik az ajtó, a szememmel körbepásztázom a szobát, és meglátom a falnak támaszkodó fiatal hölgyet, akit gondolom, hogy a jövendőbelimnek szántak. Pár lépéssel már ott is állok előtte, hogy bemutatkozzam. Nincs miért meghátrálnom, és ha már így rendeltetett, akkor jobb túlesni az egészen.
-Üdvözlöm, Kisasszony! A nevem, Richard Carter hadnagy…és.. – mielőtt még folytatni tudtam volna a bemutatkozásom, a pillantásunk összeért, és nem tudom megmagyarázni, de valami különös érzés fogott el. -…. a jövendőbelije vagyok. - fejeztem be végül, de alig találtam szavakat. Azok a ragyogó szemek… Istenem. Most először nehezemre esik megszólalni, bár elég majomnak tűnhetek előtte, ha még egy rendes mondatot sem tudok kinyögni.
Azt hiszem jobb, ha most ezért, elásod magad, Richard…
Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 22, 2019 11:38 am
Következő oldal
Várakozásom nem volt hiábavaló. Ahogy a férfit megpillantottam, úgy egyenesedtem fel, léptem egyet előre a faltól. Hogy még se tegyek elsőre negatív benyomást. Hát ez a nap se úgy alakul, ahogy az én szeretném. Lesz ez még rosszabb is, nem? A férfi arcára tekintve kissé a számat is eltátom. Markáns arc, a tekintete… aztán a szavaival zökkentett ki. A bemutatkozása és hogy a jövendőbelim… Óh te atya ég. Határozottan mondom, hogy megmozgatta az agyam. Annyira, hogy egyetlen pillanatig elfeledkeztem magamról. Szinte – mondhatni - megszűnt a világ. Elgondolkozva pislogtam, és nem tudtam lehiggadni, talán mert éreztem magamon a tekintetét, talán mert tényleg nem szoktam így, ennyitől elveszteni a lábam alól a talajt.
- Iiigen… Mármint. Rita Pain Őrmester… - mostantól pedig gondolom, Rita Carter lennék? Richard Carter hadnagy felesége? Akinek szülnöm kéne gyerekeket? Akivel össze kellene kötnöm az életemet? Óh te jó ég. Ha ezen hamarabb túl lehettünk volna, ha hamarabb megismerem ezt a pasast… Szélesen vigyorogtam rá és némileg persze zavarban is voltam. Az arcomat mintha sütőben sütötték, éreztem, hogy tűzforró, legszívesebben a föld alá süllyedtem volna.
Közelebb léptem a férfi elé, majd suttogni kezdtem.
- Fogalmam sincs, hogy most mi lenne a teendő… - tekintettem az íriszeibe, mélyen belebámultam azokba a csodákba, melybe úgy vesztem el, mint valami útvesztőbe. A mai napom teljesen meg fog változni, az övé leszek. Richard Carter-é. A Hadnagy úré.
- Izgulok ám… - szusszanok, hiszen ez az első ilyen alkalom, hogy ilyen közel állok egy ilyen férfi előtt, aki ráadásul a férjem lesz. Akivel egy ágyban kell aludnom. Akivel hamarosan le kell hogy feküdjek. Óh te jó ég, hogy én mikre gondolok. De hogy kell lefeküdjek vele, ha nem akarok. Pedig akarok! De nem úgy…csak úgy mellette feküdni, pihenni és az élet csodáiról beszélni. Eltudnék én más valakit képzelni magam mellé? Mondjuk egy jóval idősebb hapsit? Rondábbat? Fiatalabbat? Gyerekfejűt? Óh már megint elkalandoztam Richard Carterről.
- Hadnagy úr... köszönöm. - mosolyodtam el és még mindig őt figyeltem, le se vettem a szemeimet róla. Azt hiszem ezt hívják szerelem első látásra? Amúgy fogalmam sincs, hogy mit köszöntem meg...azt hogy Ő lesz a férjem? Vagy hogy ő is ugyanolyan nyugtalan, mint én? Vagy hogy...
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 22, 2019 5:54 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendelt házasság

Érdekes megállapításra jutottam magammal, miszerint eddig el sem tudtam képzelni, hogy valami kizökkentsen a teljes nyugalmamból, vagy úgy is mondhatnám, hogy a szeme tükrében teljesen elveszek. Azt sem gondoltam volna, hogy ez a pillanat mégsem lesz olyan borzasztó számomra, hogy egy előre elrendelt frigy ekkora meglepetéssel és kellemes csalódással ér, mint amit előbb gondoltam róla. Azt se felejtem el, hogy az ajtó előtt állva mennyire túl akartam lenni rajta, s most? Mintha nem is ebben a szobában állnék, hanem teljesen máshol. Ahogy meghallom a hangját, vissza is rezzenek a valóságba, és próbálok összefüggéssel megszólalni. Ez persze nem is olyan könnyű, látva a lány arcán felvillanó pírt. Talán én hoztam ennyire zavarba? Vagy esetleg olyasmit mondtam, ami erre adhat okot?
Ohh..Richard! szedd már magad össze!
-Rita Pain őrmester.. nagyon örülök, kisasszony…- ízlelgetem még magamban a nevét, amit most tudok csak meg, bár még mindig a gondolataim „rabja” vagyok, ahogy a szeme csillogásáé.
-Gondolom, hogy hamarosan kézhez kapjuk a házassági okiratunkat. Még járatlan vagyok ilyen ügyekben, mert először történik velem… de gondolom, hogy Maga is hasonlóképp van így.. - nézek rá, de valahogy nem tudok teljesen odafigyelni a szavaimra. Az is csak később „esik le”, hogy köszönetet mond, bár pontosan nem értem a miértjét… de azt hiszem, hogy ugyanúgy zavarban lehet, ahogy én.
-Pár perc múlva megtudjuk, hogyan lesz tovább. - bólintottam, de azt hiszem, hogy ebben a pillanatban keveredik az álom és a valóság.
-Ön is a Dominiumon szolgál?- tettem fel egy kitérő - és egyben bárgyú- kérdést, hátha el tudom terelni a gondolataimat, amik most egyszerre kavarognak a fejemben vele kapcsolatban. Soha nem hittem volna, hogy így meg tud ragadni egy érzés, ami egyre erősödik a gyomromban, és elég nagy önerő kell hozzá, hogy ne bámuljam ennyire és szívjam magamba a ragyogó kisugárzását.


Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 22, 2019 8:48 pm
Következő oldal
Vajon ugyanazt érzi, amit én? Vajon érzi a meleg sziklákat magunk körül? Vagy undort és hányingert érez irányomban? Akkor bujdoshatok...bár a tekintete kissé elkalandozik, fejben sem itt lehet... Akkor nem is érdekli hogy én...? Óh te jó ég, akkor temethetem magam. Apám ki fog nyírni, ki fog dobni, soha nem lesz fiú unokája... igaz már régóta büszke rám, egyszer mondta, S ez még nem változott.
- Még nem volt férjem. - húsz éves leszek lassan, de apámnak és a munkának hála eltolták a fejem fölött az ilyen hacacárét. Amiért imádkoztam mindig is gyerekkoromban. De mivel most már itt vagyok nincs visszaút. Termékenynek is kell lennem, jól is kell csinálnom mindent. Egyáltalán a házasítás után mi fog történni? Mehetünk vissza a dolgunkat csinálni, vagy kettesben kell kötelezően lennünk? Meg is kellene ismernem? Lesz időm rá? Illetve lesz időnk egymásra? Rengeteg kérdésem van felé, de jelenleg hallgatok. Jól teszem egyáltalán vagy szövegekben kellene?
- Igen, itt szolgálok...fegyverfejlesztő részleg. - csak hogy be tudja mérni a helyet, ha ez meg van akkor már tudja is hogy mit is csinálok. Szerintem elég jó hely állandóan pörgés van, mindig akad mit csinálni és ez jó.
- És Ön? - kérdezek vissza, talán már kissé nyugodtabban, mint ezelőtt 2 perccel. Lenyugodott a szívem vágtázó kalapálása, de még mindig motoszkál bennem valami meleg érzés. Legyünk ezen hamar túl és had menjek vissza dolgozni... úgyis Richard Carter fog az agyam összes zugában táncolni. Vagyis miket beszélek. Megakarom őt ismerni még közelebbről. Illetve őt magát akarom megismerni.
- Remélem nem csalódott, mert én leszek a felesége és ha lesz...márpedig lesz, a gyerekei anyja... - elmosolyodok, fejemet is oldalra biccentem hogy aranyosnak tűnjek. A hajamat is hátra igazítom fülem mögé, kis pír kerül újra az arcomra, hiszen milyen szöveggel és már ez?! Tisztára zavarban vagyok. Ez vajon Richard jelenléte vagy maga az esküvő, a gyereknemzés miatt van? Óh bárcsak tudnám.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 22, 2019 9:46 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendelt házasság

Ahogy itt állok most a leendő feleségem előtt, és sorra veszem számban magamban a gondolataimra feltett kérdéseket, egyre csak bonyolódva kuszálódnak össze. Soha nem hittem,hogy egy elrendelt házasság okozhat meglepetéseket az érzelmek terén. Eddig büszke voltam,hogy a nehéz helyzetekben a bevetések alatt nyugodtan és tiszta fejjel tudtam koncentrálni, most viszont úgy meg vagyok „kergülve”, hogy ez már, döbbenet. Ahogy várom a válaszát, azon kapom magam, hogy megint csak meredten a szemébe nézek, és alig veszek levegőt. Mondjuk nem azért, mert annyira negatívan érzem magam, hanem ellenkezőleg. A meglepettségem szinte tapintható körülöttem, bár az önkontroll miatt elég nehezen tudom kimutatni a gondolataimat vagy éppen az érzéseket. Tudom, hogy ez elég nagy hátrány egy férfinél, de a hivatásom és a hosszú évekig tartó kiképzés részeként a teljes testem felett meg kellett tanulnom a fegyelmet. Másként nem tudnám véghezvinni a feladataim, bár két egyforma „küldetés” sosincs.
-Nekem sem, feleségem. – vágtam rá majdnem azonnal, de nincs is mit titkoljak. Nagyra tartom az őszinteséget és okom sincs mást mondani. Hamarosan egy párt alkotunk és a következőkben sem szándékozom valótlanságot mondani. Remélem, hogy közelebbről is meg tudjuk ismerni egymást, nem csak most így futólag…
-Ez remek! Mármint az, hogy itt a Dominiumon szolgál.- korrigáltam gyorsan, mielőtt még félreértené az örömöm okát. Azt hiszem, hogy kell majd ügyeljek a kimondott szavaimra, és amíg nem ismerjük annyira egymást, addig csak óvatosan fogalmazom meg a mondataimat.
-Szintén itt vagyok szolgálatban. Speciális részleg. – ez inkább egyfajta „gyűjtőnév”, amit akkor használok, amikor a kirendelt helyemre irányul a kérdés. Azt nem árulhatom el, hogy kinek és milyen részlegnek vagyok a tagja, de ezt jobb is lenne nem ilyen helyen említeni. Nem mindenki tudja érteni, hogy olyan részlegen vagyok „alkalmazásban”, ahová csak nagyon kevesen jutnak be. A Kancellária „saját nevelésű” hangtalan és árnyék-üzemmóddal dolgozó „alkalmazottja”. De azt se szeretném, ha olyannak tűnjek előtte, aki azt se tudja, hogy mit is akar… vagyis, már megint elkalandoznak a gondolataim, ahogy rátér a házastársi dolgokra, és a családalapítási kilátásokra.
-Miért gondolja, hogy csalódott vagyok magával kapcsolatban?- pislogok fel a gondolataim tengeréből, ahogy a szavai elérnek a tudatomig.
-Úgy látja rajtam?- nézek rá kérdőn, és most először húzódik mosolyra a szám. Nem mintha eddig feszélyezve éreztem volna magam, de még mindig a hatása alatt vagyok a döbbenetemnek magam miatt. Még azt is később veszem észre, hogy a házassági okiratot a kezembe nyomják, és azt hiszem,hogy ezzel ennyi is volt az ittlétünk "hivatalos" része.

Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 23, 2019 1:41 pm
Következő oldal
Szóval neki is én vagyok az első, ahogy fordítva. Ez meglepett. Mindenre gondoltam az első férjemet, csak erre nem gondoltam. Azt hittem róla, hogy már volt egy neje, aki meddő volt, vagy változtatni szeretett volna, de így…így nagyon jók leszünk. Vagyis nem is tudom, mi lehet a legjobb szó erre. Szóval speciális munkakörben van. Azt hiszem ezzel arra akart kitérni, hogy erről nem kérdezősködhetek. Talán később ha kettesben leszünk, akkor ejt róla bővebb információt. Bólintok egy aprót arra amit mond, hogy rendben van, hiszen felesleges lenne ezt körbe ugrálni. Ennyit mondhat, akkor ennyi. Nincs mit tenni.
Kérdésére megrázom a fejem, Óh te jó ég. Egyszerre jó ez a találkozó és pokolian kínzó. Csak az ember, ha elhatároz valamit fejben, akkor az úgy lesz. Nem kell külső segítő. Vagyis a jobbik esetben. Most pedig itt állunk és úgy tűnik, hogy kívülről minden rendben. De hogy fejben és lelkiekben milyen viharokkal kell megküzdeni az ilyen szituációkba keveredőknek…
- Nem látok a fejébe hadnagy. - mosolyodom el szelíden, tekintetem az ő szeme világát ejti rabul, majd gyors el is kapom íriszeim az övéről.
Bár tisztában vagyok vele, hogy a belső harcok a legnagyobbak. Azokba szenvedsz a legnagyobb károkat, amiket az agyad és a szíved dúl egymással. Ez most olyan helyzet épp. Bár dolgozhatnék, bár ne kellene ilyen kényes szituációban lennünk. A munka olyan nekem, mint egy nyugalom sziget, ahova az ember örömmel ment. Ez a helyzet most idegen számomra, de nincs választásom.
Az iratok a kezünkbe kerülnek, megkapjuk a távozást, innen már szabad út vezet bárhová…bár jómagam nem mozdulok semerre. Hova menjek ilyen hirtelen? Mit kellene csinálnunk jelenleg? Egyáltalán együtt kellene lennünk?
- Egyedül nem jó lenni. Ezt mindenki tudja. - mosolyodom el, hiszen most már egyikünk sem magányos, ő a férjem, én a felesége vagyok. Szusszanok.
- Mihez lenne kedve? Illetve tegeződhetnénk? Ha már összeadtak bennünket másodpercek alatt? - érdeklődőm óvatosan, de ha neki jó a magázódás, akkor én sem váltok. Jelenleg az ő ideje alatt vagyunk együtt, ha neki sietnie kell valahová, akkor én is megyek a dolgomra. De ha ráér, akkor maradhatunk kettesben. Mondjuk a kabinjában? Az enyémben?
- Mondja csak, van testvére? - teszem fel a kérdést, ha megindultunk valamerre. Illetve ha megengedte a tegeződést, akkor a kérdésem is úgy irányul felé.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 23, 2019 4:43 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendezett házasság

Mondhatom úgy, hogy nagyjából összeszedtem magam és a kezdeti meglepetésem után érdeklődő lettem. Pár nappal ezelőtt még úgy gondoltam, hogy ha túl leszek ezen a ceremónián, akkor ennyi volt.. De most, másként látom a dolgot.
-Ez jogos. Nem láthat bele a gondolataimba, ahogy én sem a magáéba. – mondom az ajkamon végigsuhanó kis mosollyal. Érdekes, de ez nekem is átvillant az agyamon, bár nem pontosan ebben a megfogalmazásban, ahogy Rita kimondta.
-A házassági okiratuk. Sok Boldogságot!- nyomja a kezembe egy Hölgy, majd amilyen gyorsan jött úgy távozik is mellőlünk.
-Köszönöm.- teszem el az én példányomat a zsebembe, bár gondolom, hogy ezek után úgy sem hallotta a válaszomat a nő, olyan gyors léptekkel ment dolgára. Majd Ritára nézek, és nem is tudom megfogalmazni, mit mondhatnék most. Az már biztos, hogy a mai naptól férj és feleség lettünk, de azt hittem, hogy több történik… vagyis, gondoltam csak, mert nekem is ez az első nősülésem, vagy mi.
-Nagyon igaz. Nem jó egyedül lenni. – bólintok a kijelentésére. -  Azt hiszem, hogy indulhatnánk is. Megtörtént a házasságunk.- tettem még hozzá egy apró vállrándítással, de ezek szerint már kész is lettünk, mert az irat a kezünkben és innentől fogva már, közös életünknek számít, amit teszünk.
- Részemről is rendben a tegeződés. Az sokkal közvetlenebb. – én nem mertem felvetni, de örülök, hogy megemlítette, és nem tart olyan taszítónak, hogy továbbra is távolságtartón magázódni kelljen egymással.
- Bármihez. – rázom meg a fejem játékosan. –Amit szeretnél csinálni, konkrétan nem terveztem előre semmit a nap hátralévő részére. Amihez kedved lenne. Mehetünk sétálni a 3. gyűrűre, ahol van többféle lehetőség a szórakozás terén. Mint pl. kis kilátó, Mozi, Falatozó, Étterem, vagy Wellness- rész... – sorolom hirtelen, ami az eszembe jut a 3.-Gyűrűn fellelhető lehetőségek közt. - De mehetünk a lakófedélzetre is, ha egy kicsit szusszanni szeretnél. Bármit kérhetsz. Ha már így alakultunk, akkor érezzük magunkat jól, ha te is így véled. - nézek rá és várom, hogy mit választ. Igazán nem gondoltam túl azon magam, hogy mit fogunk csinálni a nap további részében, de ha már így történt, akkor legalább lehetőségünk is van megismerkedni, ami eddig kimaradt.


Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 25, 2019 9:06 pm
Következő oldal
Sok mindent csinálhatunk kettesben. Talán meg is van mihez kezdünk magunkkal. Aztán vagy benne van, vagy akad más ötlete. Ami jobb, érzékibb, vagy eseménydús. Ha csak leülünk beszélgetni, nekem az is okés.
- Mit szólnál egy "nászúthoz"? - érdeklődők, S közben az irat is elhelyezésre kerül a ruhám belső zsebébe. Ott jó helye lesz, míg a kabinomba a helyére nem teszem. Ráér. Most csak ő és én vagyunk. Ki tudja meddig, nem igaz?
- Körül nézhetnénk mindenfelé. Utána egy kabinmustra? Vagy előbb a kabinod és utána a körül mászkálás. Ha már együtt leszünk, vagyis már vagyunk... megismerhetjük egymást, nem? - a szívem dobbanásai duplára emelkednek, hiszen kettesben vagyok egy férfivel... Ugyan, mégis mi történhetne? Igaz, hogy már gyereket kellene nemzenünk, de nem okolhatnak minket azért, hogy még semmi sincs. Fontosabb mindkettőnknek a munka, odáig vagyunk a munkánkért. De tényleg előbb kellett volna megismernünk egymást? Mondjuk 3 évvel ezelőtt? Már lehetne is egy gyerekünk akár.
Tekintetem végig pásztázza újra, bár ez a pillantás nem túl feltűnő és nem is akaratos dolog. De, ha egyszer valami kedves a szemnek...miért ne? Ő pedig igenis szemre való jelenség.
- Szóval... számítottál mostanában arra, hogy össze kötöd az életed valakivel? - a séta alatt hol őt nézem, hol pedig magam elé bámulok. Az alsó ajkamba harapok zavaromban. Az igazat megvallva nem is tudom mit kellene mondanom neki. De talán akad valami közös témánk. Csak meg kell lelni. Legalábbis ez a vallásom ilyen téren.
- Együnk valamit. - zavaromat sokféleképp próbálom leplezni, persze sikertelenül, egyre jobban belegabalyodva a saját hálómba. Annyira kínosan érzem magam, hogy még az agyam is megáll egy pillanatra, végül azért csak összeszedem magam, és kinyögök valami értelmes mondatot, ami elvonhatja a figyelmét arról, hogy mekkora idióta vagyok. Terelek. Mint mindig, ha olyan talajra érek, amiben nem mozgok magabiztosan. Richard Carter megmozgatta a lelkem minden részét.
Újra érzem az arcomba tóduló vért, hogy a szívem hevesebben ver, mint ha lefutottam volna a Cooper-tesztet. Óh Rita Pain Carter térj már észhez!
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 25, 2019 11:12 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendezett házasság


Még fel kell fognom, hogy házas lettem. Ahogy Rita válaszát várom, hogy mit szeretne csinálni a nap további részében, közben az arcát figyelem. Fogalmam sincs, hogy miért érzem magam ennyire furcsán, de mintha egy álomban lennék. Nem tudom levenni a szemem róla, és a hangja is teljesen magával ragad. Soha nem éreztem ilyet, s most, hogy ismeretlenként lettünk házasok, annyi kíváncsi kérdés kavarog bennem, hogy jobban megismerhessem. Viszont a válasza meglepett, bár nem tartom rendhagyónak, hogy megemlíti.
-Nászút? Jahh.. igen. Nincs ellenemre… vagyis, pár nap alatt elintézhető, amint kiválasztjuk a helyet… Gondolom, hogy oda pár holmit azért, összepakolnánk rá, és nem most azonnal indulnánk.. – mosolyodom el a gondolatra. Nem hittem, hogy ennyire a dolgok „közepébe” vágunk, de részemről teljesen oké. Egyre jobban járnak a gondolataim, ahogy kezd nyomatékosodni bennem a tény, hogy most már feleségem lett és felelősséget is kell vállalnom férjként felé, hogy a legjobbat hozzuk ki ebből a gyors és elrendezett házasságunkból. Aztán sorra figyelek a felvetéseire, hogy mit csinálhatnánk közösen és az sem kerüli el a figyelmem, hogy – diszkréten, bár- de végigmér a tekintetével. Igaz, én sem feltűnően, de a finom anyagú ruhája alatt felsejlő domborulatai, engem se hagytak közömbösen.
- Mostanában nem gondoltam volna egy házasságra, mert a munkáim meglehetősen lekötötték a napjaim, de régebben felmerült bennem, hogy megnősülnék. De így alakult, és egyáltalán nem bántam meg.. Te? Gondoltál már rá? Vagy, téged is váratlanul ért, hogy... házas leszel a mai nap? Velem? - haladok mellette a folyosón, de közben figyelem a testbeszédét. Nem vagyok elemző, csak érdekel, hogy mit gondol rólam. Kár, hogy nem találkozhattunk a házasságunk előtt, de ha már így történt, akkor kíváncsiságomat és érdeklődésemet, nem kerüli el az az apró mozdulat, ahogy ajkába harap. Nem teszem szóvá, vagyis nem adom jelét, hogy láttam az arcán a pír mellett ezt a pici gesztust, de úgy értelmezem, hogy ő sem tart közömbösnek.
-Én is éhes vagyok. – bólintok. - De, ha nem nagy kérés, akkor előbb felfrissíteném magam és átöltöznék. Aztán, indulhatunk vacsorázni, ha neked is megfelel. – nézek rá, ha közben nem állt meg a liftnél, s továbbra is követ, - hogy a kabinomhoz menjünk - , akkor a kinyíló ajtón át belépek, majd a kezem nyújtom felé, hogy ha elfogadja. Talán bunkónak tart, amiért én lépek be a liftbe elsőnek, de úgy vélem, hogy ha elfogadja a felé nyújtott kezem, és szabad akaratból lép mellém, akkor érezheti, hogy nem kényszerítem semmire. Ismerem az illemet, de most neki kell döntenie, hogy velem tart-e a kabinomba.
- Mehetünk? – teszem fel a kérdést Ritámnak, majd ha mellém lép, megnyomom a lakófedélzet gyűrűje számát, az érintőpanelen.


Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 26, 2019 8:44 pm
Következő oldal
Azt hiszem hogy könnyen hozzászokik ehhez az állapothoz. A felesége vagyok. S azt hiszem nyert ügyem van. Nem a legaljáról kaptam őt, hanem a jobbak közül.
- Nem most azonnal! Dehogyis! Arra még várnunk kell. De megteszi egy kellemes séta valamerre. - majd ki gondolunk valamit hogy mi lehetne a legszuperebb egy nászúthoz. De mondjuk mindez elhanyagolható. Nem is tudom hogyan juthatott eszembe ilyen képtelenség. Vajon most már nem fogok kelleni?
Nem bánta meg. Azt hiszem ez egy jó hír.
- Szerintem korábban meg kellett volna már ismernünk egymást... - csúszik ki a számon, majd ahogy észreveszem magam, úgy mosolyodok el lassan, végül folytatom.
- Amint megláttalak, nem bántam meg a dolgot és akartam mindezt. - őszinteség fél egészség. Apám erre tanított, most büszke lehet rám, ezután is persze.
- Hülyén hangzik, nem?
Mellette haladok a folyosón, közelebb mint eddig bármikor. Nem zavar a közelsége, érzem az illatát, s egyre többet akarok belőle. Telhetetlen lennék? Ugyan már. Soha se akartam férfit kézzel lábbal, de őt most igen. Mégis most vissza kell fogni magam. Lassan kell haladnunk ezzel az egész projekt nevezetű tervel. Vagyis ha mindketten azt akarjuk... én egy nagyon kicsit még várakozó álláspontra teszem magam. Nem gondolkodási időt kérek... felkészülni az első alkalomra. Nekem ez fontos, de ő talán jobb ha mást lát mögé. Azt hiszi majd hogy félek, holott inkább másról van szó.
A kabinjába menni? Felfrissíti magát. Utána kajálni.
- Rendben. - adom be a derekam. Chh még hogy be adtam a derekam. Nem is kellett könyörögnie, elsőre is beleegyeztem. Marha lennék ez miatt? Ez van, ha igen. A liftbe ő lép be elsőnek, a kinyújtott kezét elfogadom, S belépek mellé. A lakófedélzetre tartunk csak mi ketten. Nem szólok, nem kérdezek, csendben ácsorgok mellette. Néha tekintek csak fel rá, de szerencsére hamar a kabinoknál vagyunk. Utána lépkedek, hogy le ne maradjak, tekintetem ide oda jár. Ahol megáll a kabina előtt, ott torpanok meg mögötte. Ha belép akkor utána megyek, ha engedélyt kapok csak akkor teszem le magam valahová. Körül nézek a szobában, elgondolkozok azon hogy érdemes lenne-e ide cuccolnom. Vagy ez túl gyors haladás lenne? És ha azt hiszi hogy egy könnyen kapható kis liba vagyok?
Ha neki áll vetkőzni, ha egy szobában vagyunk ehhez, akkor tekintetem hol rajta, hol valahol máshol jár. De persze csak akkor ha egy helységben tartózkodunk.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 26, 2019 11:29 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendezett házasság

-Ezt meg is beszéltük! – bólintok a nászút dologra. – Majd kiválasztjuk a helyet és utazhatunk… Biztosan remek lesz. – mosolygok rá, mert valahogy érzem, hogy megvan köztünk az összhang. El sem tudtam volna képzelni a mai napot, hogy ennyire jól fogom magam érezni a kezdeti izgalmam után. Szemmel láthatólag van köztünk kémia és minden együtt töltött perccel erősebb a vonzalom egymás iránt.
-Igen, én is így vélem. – meg kell hagyni, szinte ugyanerre gondoltam én is. Sajnálom, hogy eddig nem volt alkalmunk összefutni az Állomáson, de a Sors ezek szerint mégis lehetőséget adott nekünk, és ha még véletlennek is mondható, de egyáltalán nem bántam meg.
- Én sem bántam meg. – vágom rá, szinte majdnem egyszerre, ahogy említi. Tényleg furcsa, hogy a gondolataink is hasonlóak és nagyra tartom az őszinte szavait. A szeme csillogása mindent elárul.
-Egyáltalán nem hangzik hülyén… Inkább hálás vagyok a Sorsnak, hogy találkoztam veled. - teszem hozzá, bár szerintem érezheti a hangomon, de rajtam is, hogy őszintén beszélek. A liftbe lépek és elfogadja a felé nyújtott kezem, aminek nagyon örülök. Remélem nem tart tolakodónak, hogy most a kabinomba hívom, de valahol már közös lett a lakrész, így ami az enyém az az ővé is. Pár lépés után megállok az kabin előtt és amit kinyílik az ajtó és előre engedném Ritát.. megállítom.
- Várj! Szabad?- fordulok felé, majd ha beleegyezik, akkor a karomba emelem, hogy úgy vigyem át a küszöbön. Ha nem egyezik bele, hogy felvegyem, akkor magam elé engedem, hogy belépjen.
-Ime a kabinunk. Mert mától, ami az enyém az a tiéd is, ha elfogadod szerény lakrészemet. –lépek be a – most már- közös kabinunkba.
-Érezd magad otthon, Mrs. Carter!- teszem le az ölemből, hogy saját maga nézhessen körül. Addig igyekszem magamról lefejteni a zakót, hogy aztán induljak majd a zuhany alá.
Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 27, 2019 8:25 pm
Következő oldal
Mielőtt belépnék kabinjába megállásra késztet. Meglepetten fordítom felé íriszeim, majd bólintok, ezzel egyidejűleg karjaiba véve lépjük át a küszöböt. A kezeimet a nyaka köré helyezem, mint kapaszkodást, homlokom a homlokának koccan, s úgy tekintek sokat mondó szemeibe. Szavain elmosolyodok, hiszen ez mind a mi kabinunk lett. Már nem az övé, az saját kabinom már kiüresedhet.
Hiszen össze kell szoknunk, meg kell ismernünk a másikat, mind szavakkal és annál közelebb, érzékibben. A férfi el siet tusolni, jómagam hamar megszabadulni az ünnepi ruhától. Hiszen az alatt van egy top, és egy rövid, combközépig érő farmernadrág. Hát jó, amikor apám bedobta a házasságra szánt ruhát, nem akartam annyit vetkőzni, hanem csak magamra húztam. Most egyszerűbbé tette a dolgomat ezzel kapcsolatban.
- Tudod... Ha neked is okés, akkor a napokban áthoznám a ruháimat és az egyéb dolgaimat. Talán tudsz szorítani nekem is egy kis helyet itt. - hajtogatom össze a ruhát, s egy legközelebb lévő ülőalkalmatosságra helyezem. Közelebb sétálok a zuhanykabinhoz, majd egy mosollyal nyugtázom a látottakat. Csak úgy mellékesen, a férfi hátát láttam csak.
- Alhatok ma itt nálad? - csúszik ki a számon, minden előzetes pozitív és negatív gondolat nélkül. Nem, nem akarok a legelső találkozáskor és az első randin szexet. Holott nagyon sürgeti mindenki az ilyen dolgokat. Mármint ami a gyereknemzés körül forog. Én meg vagyok mondjuk gyerek nélkül, de a parancs az parancs. Megtagadni nem fogom, hisz ezt verték mindenki fejébe. De úgy vagyok vele, hogy jobb későn mint soha. Ez nem csak tőlem függ különben is. Richard erről még semmit sem mondott, de nem én leszek az, aki felhozza ezt a témát. Ez nekem túl érzéki. Aztán úgy gondolom, hogy mindkettőnknek kell egyfajta sziklának lennie, hogy a másikkal arra a pontra jusson. A csók. A szex. Ezek mind olyan dolgok, hogy idővel történek. Kell egy pont melyet mindketten át tudunk lépni. S ebben a mi kezünkben szorul a döntés. Senki más nem döntheti el, hogy mikor hol és merre. No meg hogy szeretni és tisztelni fogja az egyik a másikat.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 27, 2019 11:53 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendezett házasság

Nem is gondoltam ma reggel, hogy délutánra már a kabinunk közös lesz a feleségemmel. Talán ennyire nem gondoltam előre, - és ez igaz is – de megmagyarázhatatlan, hogy mennyire könnyedén és zökkenőmentesen „állok át” a házas „üzemmódra”.
Miután átléptük közösen a kabinunk küszöbét, elég közel ért az arcunk, hogy az illatát még jobban érezzem. Kissé zavarba estem, mert még szoknom kell a közelségét. Mások talán megtették volna már az első csókot, ami egy „normális” házaspár között történik, de nekem még idő kell, hogy kialakuljon valami.. vagyis, fene tudja, mire várok. Érzéki és gyönyörű Rita, ahogy közel éreztem magamhoz a testét.. de nem szeretném, ha rámenősnek vagy tolakodónak tartana. Még alig ismerjük egymást és nem akarnám, ha az első pillanatban már „lerohanva” érezné magát. Előbb ismerkedjem meg a közös helyünkkel és velem, aztán majd minden kialakul. Bizonyára neki is furcsa ez a helyzet, bár nem lenne ellenemre, ha a vacsoránk után itt maradna velem. A zakómat levéve, majd az ingemet gombolva indulok a fürdő felé. Már benn állok a zuhany alatt, mikor hallom a szavait.
-Persze! Nyugodtan pakolj át.. a jobb oldali szekrényben találsz helyet… a ruháidnak. – válaszolom, a vízsugár alól, bár nem tudom pontosan, hogy érti-e amit mondok. Igyekszem gyorsan végezni, hogy ne várakoztassam meg nagyon, bár a nagy kapkodásban nem hoztam magammal tiszta váltást. Más híján a törülközőmet tekerem a derekam köré, hogy a szekrényből majd egy másik ruhát vegyek ki a polcról. Mikor kilépek, ő már átöltözött, vagyis, már csak énrám várakozik.
-Itt alhatsz, ha szeretnél, Mrs Carter…- állok meg előtte, bár nem szándékosan, de annyira meglepett a kérdése, hogy a mozdulatom is megállt az öltözésben, hogy magamra vegyem a pólómat. Nem tudom miért zakatol egyre jobban a szívem, amikor ilyen közel állok mellette, de úgy vélem, hogy ez a vacsora dolog késni fog, legalábbis egy ideig… ha ő is ugyanígy érzi ezt a vibráló közeget körülöttünk. Azt hiszem, hogy lassan a csillogó szemeiről, azokra a szépen ívelt ajkakra téved pillantásom, és nem sok kell hozzá, hogy megcsókoljam… ha ő is akarja, és nem húzódik el tőlem.

Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 28, 2019 12:33 pm
Következő oldal
Találok helyet, így hamarosan pakolhatok át. Ennek vagy nagyon örülni tudok, vagy elkeserít a gondolat, hogy nem magam választhattam meg a férjemet. És egyből költözhetek is hozzá. Normális esetben ez lenne a reakcióm, de jelen pillanatban ez teljesen más helyzet. Vészhelyzet van és elfogadom. De mikor a férfi kilép egy szál törölközőben elém, lefagyva állok és a szemeibe meredek. Óh te jó ég. Mikor is hagytam utoljára hogy egy férfi ilyen közel kerüljön hozzám? Még nem volt alkalom rá…de ez a pillanat most mindent megér. Minden másodpercet kihasználok, hogy tekintetemmel felfedezzem a testét. Vajon a kérdésem váltotta ki ezt belőle, vagy úgy minden? Én érzem a szikrát, mikor a közelemben, van, mikor megszólal, a hangja elindít bennem egy pozitív folyamatot és csak pislogok, mikor hallgatom őt. Ajkai az ajkaimhoz érnek, lassú és meleg csókját érzékiséggel viszonzom, de nem folytatom a mozdulatot. Az apró csók után, melyet kaptam, s viszonoztam hátrébb lépek tőle egy mosoly kíséretében.
- Éhen fogok halni, ha nem sietünk… - igaz, hogy azt nem mondtam, hogy mim éhezik, hiszen lehet szexre, de az elképzelhetetlennek tartom, hogy egy szűz leány ilyet érezzen. Bár ki tudja, nem igaz? Ellépek mellette az ajtó felé, ujjaimmal végig simítom a karját, éreztetve vele, hogy minden okés, nem haragszok, de még ezzel várjunk. Majd idővel alakulunk. Ma, holnap, vagy két hét múlva, én ráérek, s itt leszek. Nem szégyenítem apámat meg, időben fogok gyereket szülni, s senki sem marad hoppon. Szóval, nem, nem hinném, hogy túlzottan kéne szégyenkeznem amiatt, hogy esetleg a gondolataim túl sok, vagy túl negatív esetleg pozitív irányba halad.
- És mond csak Richard, mi volt a kedvenc akciód ezidáig? - fordulok vissza, s újra végig tekintek rajta, ha neki áll öltözni. - Voltak vicces helyzeteid? - egészítem ki, hiszen biztos akadnak ilyen bonyolult helyzetből adódó problémák, mely poénos szituációvá nőtte ki magát. Mi tagadás, nagyon jól áll neki a törölköző - az meg különösen, hogy igencsak le van csúszva, így lehető legtöbb szabad bőrfelületet mutatja meg a testéből -, a bőrén végig szánkázó apró vízcseppekről nem is beszélve. Talán, ha több nő venné körül, magára vonná a hölgyek figyelmét… Ki tudja.
Vissza az elejére Go down

Richard Carter
Richard Carter

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Karl-Urban

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2391.08.10.

Beosztásom :
Mesterlövész. Hadnagy

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Karl Urban

Keresem :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  XBhl5eU
Megtaláltam

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  400px-AlmostHumanS01E03Taurus-2


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 28, 2019 4:39 pm
Következő oldal
Rita & Richard
Az elrendezett házasság

Amint a fürdéssel végzek és indulok a szekrényhez, hogy valami ruhát keresve magamra kutakodjak a polcon, nem hittem, hogy ennyire magával ragad Rita látványa. Most már nincs rajta az iménti ruha, helyette egy farmer és egy felső van. De nem is a gyors öltözése lep meg, hanem az a két gyönyörű szempár, ahogy rám néz. Totál marhának tűnhetek egy szál törülközővel a derekamon, és többnyire vizes bőrrel, mert csak sebtében itattam fel magamról a nedvességet, hogy kevesebb időt hagyjam magára. Ami meg a vibráló és felettébb vonzó pillantását illeti, teljesen elcsavarta a fejem. Pedig nem szeretném, ha kellemetlenül érezné magát, mert így is elég sok ismeretlen dologgal- főleg velem- kell megbarátkoznia. De ahogy az ajkunk egy röpke csókra eggyé vált, már nincs kétségem arról, hogy a vonzalom kölcsönös. Nem tartom magam tapasztaltnak ezen a téren, de valamit éreztem abban az érintésben, ahogy megérintettük egymást…
-Ööö…persze, máris… - kapom össze magam, hogy nekikezdjek végre öltözni, és induljunk enni valamit. – Kitaláltad már, hogy hova menjünk?- teszem fel a kérdést, miközben veszem magamra sorban a ruháimat. Most nem az öltönyömet veszem fel, hanem igyekszem hasonlóképp választani, hogy ne tűnjek „túlöltözöttnek” és nem is tagadom, sokkal jobban érzem magam „hétköznapi” ruhában, úgy, mint Rita is jelen pillanatban. Öltözés közben kérdez is tőlem, bár a munkámról nem beszélhetek, és ha akadt is „vicces” helyzetem, nem hinném, hogy most erről akarnék témát nyitni és blamálni magam.
-Voltak érdekes és kiszámíthatatlan helyzetek, de sajnos erről még neked sem mondhatok semmit. Tudod… a titoktartás köt, és a feletteseim elég szigorúak… – nézek rá szomorú tekintettel, de azért remélem, hogy megérti, és nem feszegeti nagyon ezt a témát. Nem akarok titkolózni előtte, de vannak dolgok, amik jobb, ha a homályba vesznek, és minél kevesebbet tud a „háttérmunkámról”.  
-Mindjárt kész vagyok.. - veszem magamra a pólómat, majd merészen ismét egy pici csókot „lopok” az ajkáról, ha nem ellenkezik miatta, és nyújtom a kezem felé.
-Mehetünk Mrs Carter, vacsorázni! Nehogy éhen haljunk.... - mosolygok rá, és ha elfogadja a karom, akkor mehetünk az Étterembe. Végig fogom a kezét, de ennyire nem voltam még boldog és izgatott.


Vissza az elejére Go down

Rita Carter_v1
Rita Carter_v1

Hadsereg

Az elrendelt házasság - Richard & Rita  RigidWeightyDowitcher-size_restricted

Karakterlapom :

Születési idő :
2396.07.17 - Dominium (20 éves)

Beosztásom :
Őrmester, fegyverfejlesztő

Reagok száma :
25

Avatar alanyom :
Courtney Eaton

Keresem :

☽ :
Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Tumblr_inline_ok23ouO6M61udvpj7_250


Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 29, 2019 10:43 am
Következő oldal
- Egy apró zugnak is örülnék. - vontam vállat, hiszen teljesen mindegy hogy hová, úgyis beszélgetni szeretnénk egyelőre még. Utána úgyis elvállik, hogy mit teszünk. Elválnak-e útjaink rövid időre, vagy kettesben töltjük a nap hátra lévő részét. Aztán úgyis pár dologra fel kell készülnünk. Együtt. Akkor most már munkáról sem beszélünk, az övé titkos, amit megértek, már így másodszorra. Az enyém…most én kikapcsolódni akarok, legalább egy icike picikét. Egy újabb csókot kapok, miközben ruhákat kapdos magára. Meglepetten nyalom meg ajkaimat, kis pír köszön vissza arcomon ennek köszönhetően. És még csak egy órája ismerjük egymást, már levett a lábamról. Apa már tudhatta, az ő terve ehetett? Vagy a felsők ötlete volt, hogy minket dobjanak össze? Azt hiszem, majd egy köszönömöt egyszer kinyögök nekik. Amúgy nem. Kerülném őket is messzire és holnaptól újra a munkámba temetkeznék. Jó nekem ott… de Richard mellett is jó volna lenni kicsit. Minden téren.
Ahogy megszólít…Mrs Carter… szemöldök ráncolva tekintek arcába. Mielőtt kilépnénk a kabinból és mielőtt még megfognám karját, huncutul oldalba bököm. Csak hogy érezze a törődést. Olyan erősen nem bántom, nem okozott problémát, így semmi problémám vele.
- Rita. Csak Rita. Mrs Carter-t hagyjuk máskorra. - egyezkedem vele erről az apróságról, mintha nem lenne mindegy a megszólításom. De Rita közvetlenebb, sokkal jobban feloldódom ha hallom eme nevet. Nem mintha a Pain ne volna izgalmas, de azt is rég halottam már. Jól végzem a munkám, így nincs okuk belém kötni. De el kell fogadnom, hogy feleség lettem és el kell végeznem az ebből eredő munkámat. Mintha az olyan egyszerű lenne és hamar megoldható. És ha Dereket érdekelné az új életem ilyen téren, bemutatnám neki a férjemet. Mondjuk kétlem. Ő és én két világ vagyunk. Ráadásul van pár dolog, melyet nem közöl velem. De felejtsük is a bátyámat, most már mehetünk egyet kettesben csavarogni. Ez a nap egy kimenő számunkra, nincs munka, nincs azonnali rohanás sehová.
Richard kedves volt, szimpatikus, és ami a legfontosabb ő volt az a férfi, aki mellett egy nő elképzeli a jövőjét, biztonságot nyújt, nyugis, tudja, hogy mire számítson tőle, és nem voltak komplikációk, nem kellett azon aggódnod, hogy éppen mikor történik vele valami, nem volt benne semmi sötét…. A jellemvonása, ami vonzott hozzá betegesen. De egyszerűen még tartottam tőle az egy lépés távolságot. Miért? Meg kell ismernem annyira, hogy tudjam, nem okoz problémát. Nekem. A körülöttem lévőknek. Kiakarok pár dolgot próbálni az ő társaságában. Bár rengeteg időm van arra, hogy kipróbáljak dolgokat, amiket korábban esetleg nem volt merszem. Ez már tényleg csak rajtam áll. Ki tudja talán ebben az egészben, azért mégiscsak van pár jó dolog is...


// Köszönöm a játékot.  Heart  Folytatása következik a jelenben  Heart //
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Az elrendelt házasság - Richard & Rita  Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Az elrendelt házasság - Richard & Rita
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rita Carter
» Rita L. Carter
» Rita Carter -Feleség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: