Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink



●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Ashley Castillo
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Ashley Castillo_v1
Ashley Castillo_v1

Polgár

Ashley Castillo Tumblr_inline_o7wbrdfyje1stlhdf_250

Karakterlapom :
Ashley Castillo Tumblr_inline_od5qrxhAt61urfelz_250

Születési idő :
2399.10. 20 (lassan 17)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
3

Avatar alanyom :
Stefanie Scott

☽ :
Ashley Castillo Tumblr_inline_od5qnoE0Nx1urfelz_250


Ashley Castillo Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 30, 2019 2:40 pm
Következő oldal

Ashley Castillo
Legjobb barát nélkül az élet csúf, szörnyű hely.

Stefanie Scott
Rita Carter
Saját/Keresett
Szül. hely, idő: Dominium- 2399.10.01
Csoport: Polgár
Család:
Apa: Dorian Castillo, orvostudomány, űrlénytan, Kancellár
Az apák mintapéldánya olykor, de csak ő van nekem ezen a világon, akiben hiszek. Apám ha kell, akkor megtalálom, de remekül elboldogulok nélküle is. Minden esetre felnézek rá és bennem van egyfajta bizonyítási vágy is, azt akarom, hogy büszke legyen arra, akivé változtam. Itt vagyok, túléltem.

Anya: Martha Castillo, biológus, növénygenetikus. Sokat betegeskedik, jó kapcsolatunk van. Néha betalál egy kis veszekedés közöttünk, de ennyi.

Testvér: Christopher Hart féltestvér és van egy húgom is
Marco... nos Őt 12 éves korom óta ismerem. Harc terén fejlettebb, eszesebb, ráadásul idősebb nálam. Szerelmes lettem belé az évek alatt. Apának mondtam már hogyha oda kerül a sor, akkor neki akarok gyereket szülni. Persze apa meg se halgatott...
Családi állapot: hajadon
Foglalkozás: Robotika
Rang: -
Képesség: -

 
Karakterem jelleme

Az évek során megtanultam remekül színészkedni, ha kell jégkirálynő vagyok, ha kell a tenyeremből eszel, mert annyira mézes-mázos vagyok veled. Ez csak rajtad áll, ha kedves vagy én is az leszek veled, ha nem… nos, ezt kitalálhatod. Mondhatsz őrültnek, viszont csak akkor tedd ezt, ha ismersz. Alapjáraton egy pimasz - kissé talán öntelt - lány vagyok, aki tudja hol a határ és tisztában van az etikettel, így sosem esett nehezemre az úrihölgyet játszani. Nem felejtek, se jót, se rosszat, előbb vagy utóbb, de mindegyiket viszonzom, amikor megfelelőnek látom az időt. A memóriám éles. Nem felejtek el arcokat, neveket, helyeket…
Alázatos vagyok mindazokkal szemben, akik érzéseim szerint erre rászolgáltak, kerülöm a felesleges konfliktust - amíg lehet, igyekszek ész érvekkel hatni a másikra.
Látszólag egy törékeny és sebezhető nő vagyok, de a felszín alatt egy igazi harcos. Az idő tett ilyenné, mint amilyen most vagyok. Mindig odafigyelek másokra és nagyon jó megfigyelő emberismerő vagyok. Csökönyös is vagyok, mert amit elhatároztam, vagy amiről úgy gondolom, hogy úgy a jó, attól senki nem tántoríthat el, ragaszkodom az elképzeléseimhez, és eddig még nem is akadt olyan ember, aki meg tudta volna változtatni a véleményem.


Karakterem története

Egy pillanatig sem hezitáltam, csak benyitottam Marco-hoz. Azért voltam olyan udvarias lány, hogy kopogjak. Ha pár pillanattal előbb érkeztem volna hozzá, akkor még láthatom mezítelenül. Mondjuk Marco-t még nem láttam se pucéran, se félpucéran, szóval szemrevételeztem az adottságait és be kellett valljam, hogy tetszett a látvány. Izgalmas lenne leteperni és... De nem ezért tettem nála látogatást, szóval lehuppanva az ágya szélére máris a lényegre tértem.
- Minden esetre azt már most borítékolhatod, hogy nem fognak megdicsérni ezért a húzásodért! De! - csapok a combomra hirtelen. Nem tehetek róla, szórakoztat, hogy ennyire újdonság számára az egész, pedig már így is jóval többet tud a robotokról. Egyáltalán nem érint jól, hogy ennyire hirtelen zárkózik be. Megfordul a fejemben, hogy én kommunikáltam rosszul. Érdekel, hogy mit érez, hogy mit gondol, csak az ilyen mondvacsinált hülyeségekkel nem vagyok hajlandó foglalkozni.
- Nem csak faszságokról ömlengeni meg bezárkózni lehet. Rakd rendbe a fejed! Még hogy nem érted!
Kis szünetet tartottam.
- Tudsz követni? Érthető számodra, amit eddig elmondtam? Vagy beszéljek lassabban, esetleg más nyelven?
- Teljesen világos.
- Szuper…ha vissza megyünk, akkor szeretném, ha jobban figyelnél. Oké… szóval... mit gondolsz? Meg merjem tenni? - nem. Mindössze ennyi villogott előttem, piros betűkkel, szaporán, akár a mellettem álló lélegzete, s szívének ritmusa. Ne merd megtenni. Csak bajt szül, elhagynak, összetörnek. Valami ilyesmi, valami olyasmi, mi birtokba veszi az agyam.
- Komolyan számít? Tudod jól, mit gondolok erről. Előbb dugni, gyereket nemzeni, aztán a munka…de ha választanom kéne… Előbb a halál. - ruhát igazít, tekintetem a srác éles pillantásába mélyül. Érdekel? Nem, azt hiszem nem.
- Roppant romantikus lélek vagy, Marco. - szemet forgatok. Ahogy tekintetem végigszalad rajta, már csak az ismerős mosolyt keresem. Az ismerős fürtök, a gyermekded mosoly.
Azt mondják, a sors egyik kezével ad, másik kezével elvesz. Az én életem is hasonlóan alakult. Egy csókkal kezdődött Marco-val, másnap elküldték egy akcióra. Következő napra azt a hírt hozták, hogy belehalt, megölték. Átvert a szemét, azt mondta nekem, hogy örökre velem akar majd lenni. Történetesen rohadtul rá voltam kattanva, mint a felhúzott búgócsiga. A menyasszonyaként akartam haza várni, attól függetlenül, hogy apám majd mást szán nekem. Ez azóta sem változott, nem állítanám, hogy nem foglalkoztat a gondolat, de a játékunk olyan édes volt és annyira gonosz, hogy eszemben sincs lemondani róla. Hisz emlékszem az utolsó szavaira, mielőtt elment volna. „Hé kicsilány, te az enyém vagy!" Beleégett az agyam minden szegletébe, mantraként hallgatom állandóan.
Az akkori énem tévedett, ezt most már belátom. Tulajdonképpen, a mostani énem szégyelli az akkori énemet. Vakon követtem mások utasításait, semmit se kérdőjeleztem meg, és önzően megnyugvást és védelmet kerestem. A mostani énem már tisztában van azzal, hogy nem szabad mindent elhinni, ameddig azt a két szememmel nem láttam. Keserédes vagyok csupán tizenhat esztendősen.
A mostani énem minden, csak az elvárt nem. Van, amit alapvetően nem választhatunk meg. Ilyen az, hogy hova születünk, hogy hol éljük le az életünk első pár évét, hogy kik lesznek legjobban befolyással ránk, és kik lesznek azok, akikről a kezdetekről érezzük, hogy velük nem akarunk közelebbi kapcsolatba kerülni. Azt hiszem ezzel én is így voltam. Azt, hogy éppen ki lett az apám, nem az én döntésem volt. Ha már nem választhattam meg hova is szülessek, azt legalább én akarom eldönteni, hogy miképpen éljek. Hogy a rang és a nevelés kötelez? Ó persze, igyekszem én viselkedni, ha muszáj, de a kis ördög bennem soha egyetlen pillanatra sem nyugszik. Az “előbb gondolkodj, aztán cselekedj” filozófia egy nagy meghatározója a mostani énemnek.  
A múlt az a múlt, és már nem vagyok a régi.
Az élet egy véget nem érő kihívássorozat. Az első lélegzetvételünktől kezdve mindannyian küzdünk a túlélésért. Legyen szó egy percről, vagy egy évtizedről. Mindig egy célt tartunk szem előtt és sosem akarunk kudarcot vallani. Pedig a kudarcok árán tanulunk és fejlődünk a legtöbbet… és ezt nem képes senki sem felfogni.
Pedig, amíg élünk, addig ezt hirdetjük magunkkal.

Úton apám irodája felé hallottam a folyosón egy rádióhívást. Elakartak érni valakit, míg egyszer csak...
- Rég hallottam felőled Marco. Mi a helyzet? Jelentést kérek!
- Hazudtak nekem?
Csúfondáros a kérdés, és csak későn kapok észbe, hogy valóban kimondtam a szavakat, és nem csak a gondolat szülte hangtalan és szarkasztikus megjegyzés lett belőle, mint aminek szántam. Magamban fortyogok. Az önmarcangolást az utóbbi időkben tökélyre fejlesztettem. Olyan ellentmondásos érzések, gondolatok töltik meg teljes lényemet, amik szinte kettészaggatnak. Nem is igazán figyelek arra, amit mondanak, amíg el nem hagyja ajkát a kísértő szó: haza. Felkapom a fejem. Lélektükreim reménytelin csillannak, ajkam kissé elnyílik, egész lényemre a vágyakozás borít lángoló palástot, hogy annak az apró, kicsi magkezdeménynek, ami még a lelkem mélyén szunnyad, adjon éltető erőt, bátorságot.
Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Ashley Castillo Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Ashley Castillo Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 30, 2019 3:32 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


Édes, kicsi Ashley!

Ahogy már említettem neked, rendkívül örülök neki, hogy pont Dorian lányát alkottad meg, így már most biztosra veszem, hogy sokat fogunk mi még játszani egymással... Razz Na de előtte még vár az elfogadásod! Very Happy

Az előtörténet eleje számomra kicsit kusza volt, nem kaptunk még válaszokat bizonyos felmerülő kérdésekre, de úgy gondolom, hogy idővel megleljük. Ashley kedves lánynak tűnik, bár apucinak biztos, hogy nincs túl könnyű dolga vele és a kiházasításnál se lesz, főleg, hogyha Marco közbeszól, aki... hát mégis él! Vajon apuci tehet róla, hogy elhitették veled a halálát? Állj a sarkadra és mondd el neki a véleményet, bizonyítsd be, hogy te is választhatsz, nem csak Ő jelölheti ki neked a tökéletes férjet! Én szorítok majd! Very Happy Az én lánykáim nem dönthetnek, de a te apád egy kancellár, így előnnyel indulsz! Wink

Foglald le kérlek az avatarodat, aztán irány a játéktér! Very Happy Boldogítsd apucit, na meg Lizikémet. *-*
- DOMINIUM FRPG -
Vissza az elejére Go down
 
Ashley Castillo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashley Castillo - Egy kancellár lánya
» Elizabeth Castillo
» Dorian Castillo
» Dorian Castillo kancellár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Inaktív karakterek ET-éi-
Ugrás: