Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások
Today at 11:31 am

Yesterday at 5:17 pm

Yesterday at 3:15 pm

Yesterday at 2:41 pm

Yesterday at 11:18 am

Yesterday at 10:14 am

Kedd Nov. 24, 2020 5:59 pm

Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 5
Polgárok 7 5
Hadsereg 4 6
Ellenállók 2 4
Flotta 1 5
Perdaiak 8 5
Összesen 21 31
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Lótuszfény bár
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Christopher Hart

Polgár

Lótuszfény bár - Page 2 6bcd5e811ae03d2bb02326d98c743e03

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2397.06.26.

Reagok száma :
49

Tom Welling

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRuw-qvhPWUQA0gHChMfITLy5alCw0AwF4XOUXXbXrHIQNs92jn&s

Lótuszfény bár - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Márc. 18, 2020 8:05 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Maple & Christopher

Ez a mostani ismerkedős beszélgetés, semmi eddigire nem hasonlít. Általában pár óra alatt eldől, hogy közös nevezőn vagyunk-e a lánnyal, vagy nem. Soha nem hittem volna, hogy bókkal illetem a szemeit vagy éppen a küllemét. Igaz, hogy ezt még nem említettem meg, de a fejemben motoszkált. A testvére ezek szerint robotikával foglalkozik, és jól érzetem felőle, hogy nem kívánatos személynek tart a húga mellett. Ez sem lep meg, de azért észben tartom.
-Eddig, bevált. - ez igaz. Minden nap örömmel és lelkesedéssel végzem a feladataimat, és közben felfedezhetek sok új dolgot. Barátokba viszont nem bővelkedem, és ilyen irányú elfoglaltságom sincs, mint, amit említ. Magamnak való vagyok, de ezt Anya hangoztatja mindig, mert alig vagyok a szobámban egész nap. Vagy, ha ott vagyok, akkor bújom a leírásokat és a felvételeket elemzem, ami kapcsolódik a kutatási témához. Most, így belegondolva, elég egyhangúnak hangzik az eltöltött óráim, de miért ne próbáljak ki mást? Nem tilos olyasmibe kezdeni, amit nem ismerünk..
-Rajzolsz? – lehet nem jól értettem, de fogalmam sincs, mire érti ezt a tevékenységet. Művészi hajlamot még nem fedeztem fel magamban, de mivel fogalmam sincs, hogy mit „alkotnék”, így eddig bele se kezdtem. Jól belemerültem az ákombákom-ok világába, ahogy pálcikafigurák ugrálnának a PDA-m kijelzőjén, ha üres pillanataimban unalmamat űzném. Egyszer tuti ki fogom próbálni!
-Miért ne lehetne? A karrierépítés simán megférhet a családdal. – vonom meg a vállam. Eddig sem tartottam lehetetlennek, hogy egy hölgy mindkettőt tudná csinálni, ahogy egy férfi. Anya példáját láttam kicsi korom óta, és ami erőt, kitartást és szeretetet adott nekem, az mindent megmagyaráz. Most nem mélyedek bele, hogy mi miatt gondolom így, de azért kíváncsi vagyok, miért tette éppen így fel a kérdését?
-Szerinted, nem ez lenne az elfogadott? Nincs olyan Törvény, ami megszabja, hogy _csak_ egy férfi lehet sikeres, ahogy _nemcsak_ egy nő lehet, mindkettő területen sikeres. Vagyis, hiszek az önállóságban, ahogy az egyén akaratában. – Az én eddigi életem megmutatta, hogy az Édesanyám példa rá, hogy meg lehet csinálni. Tudom, hogy több nehézségen kellett átküzdenie magát, hogy felneveljen engem és ezért, tisztelem és szeretem… Bár, az apámról, _ezt_, nem mondhatom el. Érdekes kérdései vannak, azt meg kell hagyni. Eddig még senki nem hozta fel ezt a témát, ahogy a véleményemet se kérdezte. Kicsit filozófiai vonalat érzek benne, de nem ragozom túl a kérdést. Érdekel, hogy mi az, ami még érdekli, velem kapcsolatban. Úgy látszik, hogy puhatolózik, és én nem szabok gátat az ismerkedésre.
- Szoktál, táncos helyre járni?- ez nem tudom, hogy jutott az eszembe, de valamiért most ez ugrott be a szavaira.

Vissza az elejére Go down

Maple Trynnes

Polgár

Lótuszfény bár - Page 2 Tumblr_mjgycubcQv1s664seo1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2399.03.17 (17 éves)

Beosztásom :
tanuló

Reagok száma :
34

AnnaSophia Robb

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Tumblr_o6usxjmOn61up42jgo2_500

Utolsó poszt Csüt. Márc. 19, 2020 6:13 pm
to: Chris

- Nekem is, amíg el nem jött a szülinapom – vallottam be szégyenlősen. – Csak a törvény ott lebeg a fejem felett.
Ehhem, és mint törvénytisztelő, jó Trynnes-kölyök, muszáj megházasodnom, ha tetszik, ha nem. Az a száz szerencsém, hogy én szeretnék is férjhez menni és gyerekeket is, kettőt alapból, igaz, a törvény is ennyit tesz kötelezővé.
A többi meg már a férjen is múlik, mennyit hajlandó bevállalni.
- Fogjuk rá, úgy teszek, mint aki rajzol – nem nevezném magam nagy tehetségnek, ez amolyan ha minden kötél szakad szerű unaloműzés nálam.
- Végül is, ha életben marad a kölyök, az már valahol siker – vigyorogtam a pocsék mentőpoénomon. – Tényleg nem mondja, de sokan vannak vele úgy, hogy azt mondják, jobb, ha az anyuka marad a gyerekkel, csak az a bibi, hogy egy nap ők i felnőnek, és két év után ugyanúgy az oktatásba kerülnek, ergo alig látja az ember őket. Kell valami, amivel lefoglalja magát az ember – érveltem. Nem akartam az az elkeseredett asszony lenni, aki nem válthatta valóra az álmait, és emiatt jogtalanul a gyerkőcöket teszi felelőssé.
Megnyugtatott Chris válasza. Azt hiszem, több ponton is megfelelő lenne, de idővel kiderülhet róla még több. Talán tényleg lehet köztünk majd több is, mint barátság, azonban én romantikus alkat vagyok, nem akarok semmit elsietni, különben lemaradok még valamiről.
- Táncos helyekre? – Hűha. Komolyan akarja tudni? – Hát, inkább nem, jobban féltem mások lábát attól.
Nem vagyok valami jó táncos. Néha-néha elmegyek, de akkor is jobbára inkább csak úgy csinálok, mint aki valami hasonlót művel, úgyhogy erre csak a legritkább esetekben kerül sor.
- És te? Tán a táncparkett ördöge lennél? – ugrattam.

Christopher Hart

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2397.06.26.

Reagok száma :
49

Tom Welling

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRuw-qvhPWUQA0gHChMfITLy5alCw0AwF4XOUXXbXrHIQNs92jn&s

Utolsó poszt Csüt. Márc. 19, 2020 8:26 pm
Maple & Christopher

Igen. Elég idegesítő, hogy mindig emlékeztetnek rá, hogy házasodj és gyarapodj. Mindig is tudomásomban volt, de eddig nem volt olyan lány, akivel egy éjszakánál többet töltöttem. Annyira nem izgatott a hossztávú kapcsolat, és meg kell mondjam, nem is hagyott mély benyomást bennem a pásztorórákkal múlatott idő. Többnyire a hölgyemények érdekből akartak a közelembe jutni, de hamar rá kellett jönniük, hogy „zsákutca” a feljebb kapaszkodásuk, általam. Eddig se ámítottam őket, hogy befolyást és hatalmat kaphatnak, ha ismeretségbe kerülnek velem, de úgy néz ki, hogy sokaknak ez nem teljesen egyértelmű. Meg amúgy se vagyok nagyon romantikus alkat, bár ezt én nem tudom megállapítani. A hölgyek tudnák, de soha nem kérdeztem meg.
-Teljesen igazad van. – ehhez alig tudok mit hozzáfűzni. Ismerem betűre a Törvényt, de nekem is hamarosan döntést kell hoznom eben az ügyben. Nem akarom elsietni, mert a nősülés más kategóriába tartozik, mintha valakivel járnék. Aztán ott van a mi példánk, ami elég sok tapasztalattal rendelkezik.
– Elég idegölő, hogy mindenki emlékeztet is rá.
– Az persze keveseknek jut eszébe, hogy –amíg elér az ember ahhoz az életkorhoz, még elég elenyésző hányada tudja, hogy mihez is kezdjen a felnőttkor küszöbén. Aztán kellemesebb téma következik, a rajz. Nem vagyok egy zseni benne, de eljutottam a „pálcikaemberkékig”, hogy nagyolva vázoljam a küllemüket. A rajztehetségemet talán fejleszthetem, de eddig sem voltam valami nagy művészi hajlammal megáldott. Van, amikor firkálgatnék szívesen egy kijelzőre, de inkább a tanulmányaimra koncentrálok, mint a semmittevésre.
-Tőlem biztosan szebben rajzolgatsz. – mosolyodom el azon, hogy ez nem csak biztos, hanem több is annál. A kölykös dolgot annyira nem értem, de biztosan valami oka van, hogy ezt mondja. A csecsemőhalálozás elég ritka, ha egészséges az anya és a magzat, de ez sok mindentől lehet függő.
-Gondolom, hogy erre is van valami bevált módszer, bár nem vagyok még szülő. – vonom meg a vállam, és erre nagyon nem tudom a választ. Ha, oda kerülnék, akkor talán okosabbak jutnának az eszembe erről.
-A táncos helyeket eleve kerülöm, bár anya próbált tanítani pár lépésre, de elég koordinálatlannak bizonyultam vele. Talán majd idővel sikerül megtanulnom egy táncot, de nem hinném, hogy ez a közeljövőben bekövetkezne. Hacsak nem kényszerít valaki rá, hogy megtanuljam bármelyik formátumot. Ahogy hallom, ezzel sem vagyok egyedül. – azért ez már több, mint véletlen, hogy sok hasonlóságunk akad. Nem hittem volna, hogy létezhet ilyen is velem.
-A táncparkett ördöge biztos, hogy nem vagyok… de még a Krampusza sem. – itt azért, el kell gondolkodnom rajta, hogy most hangosan nevessek fel, vagy mély hallgatásba burkolózzam. Elég cikis helyzet, hogy ilyeneket tárgyalunk ki, de ezen is túl kell lenni, ha ismerkedős kérdések kerülnek szóba köztünk.
-Mi az, amit egyáltalán nem kedvelsz?- akkor térjünk rá a negatív dolgok kibeszélésére. Kíváncsi vagyok erre is.

Maple Trynnes

Polgár

Lótuszfény bár - Page 2 Tumblr_mjgycubcQv1s664seo1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2399.03.17 (17 éves)

Beosztásom :
tanuló

Reagok száma :
34

AnnaSophia Robb

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Tumblr_o6usxjmOn61up42jgo2_500

Utolsó poszt Csüt. Márc. 26, 2020 10:54 pm
To: Chris

- Egy férfinek könnyű. Nektek nem cinkes leszólítani egy lányt, és beszélgetni is könnyebben kezdtek. Hogy csináljátok, hogy ilyen magabiztos a többség? – tényleg érdekelt a titkuk. Talán végre eltanulhatom, mi a magabiztossághoz vezető út. Hogy ne akarjak zsigerből frászkarikát kapni, ha találkozom egy sráccal, hogy ugyanúgy beszéljek velük, mint bárki mással, elvégre csak emberek ők is, mint én.
- Nekem már kezd az agyamra menni – grimaszoltam.
- Azt ne hidd! De majd átküldhetek egy-két alkotást, szigorúan szabadidőben – nevettem fel, mert a végén kapunk megint programajánlatot egy-egy kedve oktatótól. Azért azt nem lehet tagadni, hogy vicces volt az ipse, még ha nekünk nem is tűnt elsőre annak, sőt, elég kínos is volt, de a mi butaságunk volt, úgyhogy jogos a megrovás. Az órán illik viselkedni.
- Ha eleinknek sikerült, nekünk miért ne? – vontam vállat. Nem lehet olyan nagy ördöngösség. – Plusz, ha növényeket képes vagyok életben tartani, és ezt tanultam, akkor miért ne lennék képes megtanulni egy gyerekkel bánni?
Ezaz. Nem kell rögtön pánikrohamot kapni. Tudunk segítséget kérni, első sorban ezért van a beszédkészségünk. Néma gyereknek anyja se érti a szavát, és nem ciki szerintem, ha nem értünk valamihez. Erre vannak a szakik, hogy akkor lehet hozzájuk fordulni.
- Ne akard, hogy táncoljak. Ha kicsit is szereted magad, meg a lábad, akkor nem – nevettem. Vicces ez a fiú, jó értelemben.
- Amit egyáltalán nem kedvelek? Ha valaki tudna segíteni a másiknak, és mégse teszi meg. Ha szólhatna a másikért, de nem teszi. Mert gyáva dög. Na, ezt egyáltalán nem szeretem – feleltem a kérdésére. – Na, egészségedre a vacsorát, én lassan indulok haza, ha nem bánod. Szép estét.
Nyeltem le még az utolsó falatot is a vacsorámból, majd felálltam az asztaltól, hogy összeszedjem magam után a tálcát meg ilyesmit, és a helyére vigyem, hogy onnantól már az erre hivatott gépek vagy személyzet végezze a dolgát, aztán elindultam a kabinunk felé.

Christopher Hart

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium. 2397.06.26.

Reagok száma :
49

Tom Welling

☽ :

Utolsó poszt Pént. Márc. 27, 2020 4:17 am
Maple & Christopher

-Úgy gondolod?- egy féloldalas mosoly hozódik végig ajkam szegletén, erre a megállapítására. –Talán csak azért látszik így, mert nem kell túlbonyolítani semmit. – most már őszintébb a mosolyom. Amúgy tényleg sokszor van, hogy a dolgokat nem úgy látja az ember, ahogy vannak, mert szereti, a valami nem egyszerű. Minden mögött egy újabb titkot akarnak felfedezni, de nem mindig van.
-Kíváncsian várom!- erre nem számítottam, és kellemes meglepetésként ért. Na, igen… a szigorúan a szabadidőben. Mr. Wright fogja még emlegetni a mai napot, ahogy engem is.
-Másoknak is sikerült, úgyhogy nem hinném, hogy rossz anya lennél. Minden akarat kérdése. – szinte biztos vagyok benne, hogy ha az elején valami nem stimmelne, akkor második nekifutásra már jobban menne. Senki sem tökéletes, ahogy a hibáinkból is sokat tanulhatunk, nemcsak a sikereinkből. Ebben van tapasztalatom…
-Gondolod, hogy féltem a cipőmet?- ez tetszik! Még nem merült fel ilyen „hárítás” egy lány részéről, akit táncolni hívtam. Anya megtanított pár lépésre, de soha nem leszek a „parkett ördöge”, nem az én stílusom. – Majd ezt, valamikor kipróbáljuk. – teszem le a villámat a tálra. Úgy néz ki, hogy menet közben el is fogyott az étel. és nem csak nálam. Aztán csak figyelmesen hallgatom a kérdésemre adott válaszát. Mindenkinek vannak kedvencei, és olyanok is, amik kevésbé. Ez elfogadható érv, vagy inkább tapasztalatnak hangzik, amilyen hangsúllyal közli. De, ez is egy lehetőség, aminek utána lehet járni a próbálásával. Elméletben lehet kidolgozott módszer, de a kivitelezéshez kell majd kitartás, hogy nagyjából megközelítve legyen az írásban foglaltakhoz, vagy bárminek is hívják ezt. Talán bőven van idő ezzel később foglalkozni, de nem is árthat, ha számításba veszünk néhány dolgot előtte. A vacsora véget ért, és sok tanulságot vontam le a mai napból.
-Köszönöm!- fejezem be én is az evést, és felállok az asztaltól, látva, hogy ős is indul. –Finom volt. –teszem még hozzá, majd én is indulok vissza a kabinomba. - Legyen neked is szép estéd. Jó éjt, Maple! – szólok utána, bár elég furcsán zárta rövidre a mai találkozásunkat. Igazából nem tudom, hogy mit gondoljak, mert amikor felkeltem, akkor eszembe se jutott volna, hogy a találkozásunk után, ma még újra látom. Ezt sem lehetett előre megjósolni, de mégis van ennek a napnak valamiféle különös vonzereje. Amúgy meg, jobb is lassú léptekkel haladnom, és rendezzem magamban, mit is akarok a következőekben. Egy érdekes napnak, még furcsább befejezésén vagyok túl, de előttem az egész éjszaka, és lesz időm, ezt alaposan és kielemezni. Hamarosan meg is érkezem a kabinomba, és csukódik az ajtó mögöttem…

// köszönöm a játékot! Very Happy//

Kancellária

Lótuszfény bár - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
311

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Utolsó poszt Pént. Márc. 27, 2020 5:06 am

Szabad játéktér

Alistair Eriksen

Polgár

Lótuszfény bár - Page 2 36XQi

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2396. június 6. (20)

Beosztásom :
Oktató segéd

Reagok száma :
12

Alexander Rybak

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 36XQj

Utolsó poszt Hétf. Aug. 24, 2020 1:13 am
Levés közben jön meg az élvágy.

//Előzmény

-Neeeem? Ez komoly?! - Hogy lehetett kikerülni? Nincs olyan sok kocsma a hajón... jó akad pár de na. - De ha nem vagy a Lótuszba is mehetünk. Figyelj, még nem jártál ott és ma Te neked csináljuk a műsort az új dolgokkal, odamegyünk! Legközelebb meg benézünk Jackhez. - Döntöm el, fő a határozottság, az pedig megy a látszat ellenében is. Jó persze ha rémesen nagyon ellenkezik akkor engedek, de Ő akart új dolgokat kipróbálni, akkor jöjjön el velem oda ahova én szoktam, próbálja ki!
-Pffff, simán! - Nevetek, mert noha van engedélyezett erős pia, azért abból is megy az öt. Kéne neki. Fel sem tűnik zavarná némi vállon csapkodás szóval lelkesen fotózom, majd mutatom is neki, bár Ő kevésbé lelkesen fogadja. Érthetetlen!
- Igen, elég komoly vagy, jól látod! - Nevetek, mert sejtem nem arra mondta, de meg sem hallottam ha másra! Akkor is lesz egy Bájvigyorú Bruce-os képem, csak pia kell hozzá, tudom én!
-Néha kell inni, én is szoktam, tudod zene, meg pia, meg agyalok azon mivel üssem el a másnapom! - Avagy az estém, ha találok valami csajt, de általában nem jön össze. Azaz szinte soha. Ha még így is azt kérdezi mehetünk-e Jackhez magyarázom neki újra hogy na, legyen merész, újítson, ha viszont hamarabb vagy mostanra beadta a derekát ellenállhatatlan stílusomnak, akkor terelem is arrafele. Nincs is olyan messze a bár - számomra nem táv a pár szint és folyosó - odafele pedig sorolom milyen piák vannak faggatva miket szeret, beérve pedig nyújtom a kezem hogy körbemutassak.
-Íme a Lótuszfény! Egyszer rákérestem a bioszos adatbázisban erre a virágra, de amúgy rohadtul nem így nézett ki a növény és nem is volt fénye, szóval a nevét nem teljesen értem... DE! Tök jó hely, én ott szoktam ülni a sarokhoz közel, Neked hol lenne szimpi? Kérjünk sört vagy erőset csak? Vegyesen? Van némi rágcsálni való is itt amúgy. Ó fogadhatnánk is! Mit szólsz? Aki józanabb az ötödik pohár után mondja merre tovább! - Mert csak nem állunk meg itt, ez csak az alapozás! Ittasabban minden viccesebb, Bruce is érdekel milyen ha spicces.

Bruce Moor

Flotta

Lótuszfény bár - Page 2 Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Taylor Lautner

☽ :
Lótuszfény bár - Page 2 Taylor-lautner

Utolsó poszt Hétf. Aug. 24, 2020 9:11 pm

Al & Bruce

Eddig Jack Bárján kívül nem voltam máshol inni, így meglepetésként ért, hogy van egy ilyen „Lótuszfény”-nevű hely a Domin. Igazából sokat eleve nem iszom, - csak különleges alkalmakkor-, de ez a nap is lehet _különleges_. Talán inkább rendhagyó, de ebbe már nem mennék bele. Al annyira lelkesen ösztönöz, -hogy Jack helyett a másik ivóba menjünk-, hogy végül beleegyezem. Ha már úgyse tudtam, hogy létezik, akkor itt az ideje, hogy meglátogassam.
-Elfogadható érv. – Miért ne?! Ha már változásra vágytam, akkor ezzel is indíthatok. Olyan helyen úgyse voltam, ami egy virágról kapta a nevét. Amúgy mi köze van a komolyságomhoz a vállon veregetés? Vagy, ezt nem erre érti? Még nem tudtam megérteni a téma-kombinációit, bár lehet, hogy nem is kellene…
-Azt hiszem, hogy  …Nah, jahh! – félúton a mondatom közbe meggondolom magam, mert lehet, félreértené, amit akartam hozzátenni a szavaihoz. A másnaposságról van már tapasztalatom, de ha így mondja, akkor én „kismiska” vagyok hozzá az enyémmel. Majd kiderül!
A folyosón hamar túljutunk, -s mire már azt hinném, hogy nem tud meglepni semmi-, akkor belépek az ajtón, és a szemem csak úgy vibrál a sok neontól. Hunyorogva nézek szét, és igyekszem valami fix pontot találni magam elé. Ez meg mi? Időbe telik, míg a szemem megszokja ezt a furcsa fényt, de a sarokba lévő asztal ötlete nekem is megfelel.
-Jó lesz ott nekem is, ahová javasoltad. –helyismeretem híján elfogadom a felvetett helyet, és elindulok arra, amerre vezet.
-Kóstoljuk végig, itt mi iható. – Más ötletem híján ez tűnik a legkézenfekvőbbnek. Bár halvány dunsztom sincs, hogy itt mit neveznek „sörnek”, vagy „töménynek”. Jacknél már ismerem a repertoárt, de itt?
-Jöhet, amit te iszol. – vállalkozó szelleműként csapok bele a közepébe, de csak remélni tudom, hogy tényleg ihatóak az itt kapható italok. Vonom meg a vállam rá, aztán hagyom, hogy megmutassa azt az asztalt, ahol szokott ülni. Még szokatlanok a fények, de lehet, hogy pár pohár után nem is fog már zavarni.
-Rendben! Állom a fogadást!- nyújtom rá a kezem, -talán kicsit elhamarkodottan-, de végül is mit veszthetek?

Alistair Eriksen

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Oktató segéd

Reagok száma :
12

Alexander Rybak

☽ :

Utolsó poszt Kedd Nov. 10, 2020 1:34 pm

-Szuper! - A lelkesedésem töretlen, főleg hogy elfogadhatóan érvelek! Jó hát apróságoknak is lehet örülni nem? Én szoktam, kevesen mondják jól érvelek, pedig szerintem tudok, hát tanár akarok lenni! Nem árt...
-Mimimimi? Nekem elmondhatod ám! - Nem tudom mire gondolt, mit akarhatott mondani, de tényleg csupa fül vagyok, ha csak kettővel rendelkezem akkor is! Lehet van valami jó kis piás vagy másnapos sztorija, szeretem a vicces sztorikat, mesélni nem tudom annyira őket, maradok a fotózásnál, képekben jobb vagyok. Aztán belépünk ebbe a csodás kis kuckóba, én már teljesen megszoktam a fényeit, nem zavar a neon, avagy jóval kevésbé mint Őt. Mutatom hol szoktam ücsörögni, mivel megfelel neki arra veszem az irányt, fenn van a galérián. Szeretem nézni a többi embert, meg innen érdekesebbek a fények is. De lehet csak az én hülyeségem, mindegy is.
-Wááá de merész, klassz, jó! - Fú, úgy berúgok mint annak a rendje, de nem baj, jó lesz. Egyszer élünk! Akokr felcsapom az itallapot, azért vannak piák, mondjuk itt nincs csempészáru, de nem zavar, legalább tudom tiszta mind, semmi mérgező növényi cucc vagy hasonló.
-Hmm, akkor végigkérem és felhozom, ahahaha, mókás lesz! - Persze van egy limit, alkohol mérgezést nem kapunk, de ismer már a tulaj, tudja jobban bírom, Bruce meg velem van vállalom a felelősséget! A fogadást is állja, nah, akkor kérdés ki bírja az ötödik után jobban! Bele is csapok a kezébe, huh, van egy szorítása, na de én sem vagyok elveszett gyerek, le is megyek és kikérem. Azért van kínálat, közlik is mindet nem adhatják ki, mert az sok lesz ám, ehh... na jó, összesakkozom vele gyorsan hogy alkohol százalék arányosan hogy tudunk a legtöbbet kóstolni így kapok kilenc-kilenc pohárkával, van benne töményebb de szerintem nagyon finom meg lazább pia ami nem is olyan kevés azért. Még jó hogy fenn is van mosdó, ahaha! Fel is viszem neki, majd leteszem és vigyorgok elveszem a legtöményebbet, nem egy búfelejtő (igen, ittam már olyat) de azért tömény ez is, másképp éget.
-Hát egészségünkre! - Koccintok vele, ha hagyja, majd lehúzom, vágok egy uhuhu fejet, hogy tömény volt, de látszik szoktam inni, vigyorgok tovább.
-Na de mesélj Bruce! Ha öt szóban kéne leírnod magad mi lenne az az öt szó? - Veszek el aztán egy sörszerű itókát és beleiszom, hoztam rágcsálnivaló cuccot is, egy-egy tálba, szóval elé teszem az egyiket a sajátomból meg csipegetek, csüngve a válaszán. Vajon a komoly közte lesz? Csak neeeem!

Bruce Moor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Taylor Lautner

☽ :

Utolsó poszt Vas. Nov. 15, 2020 10:52 am

Al & Bruce

Mire kettőt pislogok, már a Bárban ülünk, és egy fogadáson is túl vagyunk. Nem mondom! Gyorsan pörögnek az események! Többnyire csak bólogatni tudok a szavaira, mert olyan lelkesen beszél egyfolytában, amihez csak Ravenemtől vagyok szokva. Elég furcsa is az érzés, hogy ismét hasonlóan „csendes” tárgya vagyok a beszélgetésnek, és csak néha biggyesztek egy-egy mondatot a témákhoz.
Azt sem felejtem el, hogy jelenleg azért vagyok itt ezzel a sráccal, hogy kizökkenjek a mindennapi mókuskerékből, és lazítani tudjak egy kicsit. A lazítás nem erős oldalam, de ha már beleegyeztem, akkor nem hátrálok meg a kihívás elől és végigiszom az itallapot. Ha esetleg többet innék a kelleténél? Nos… ráérek akkor majd azon agyalni, hogyan jussak a vissza a kabinomba.
-Ööö….. semmi különös. Csak rémlik, hogy voltam már párszor olyan állapotban, ami előidézte a másnaposságot. – nem vagyok rá büszke, de bevallom, hogy nem is bántam meg. Kell néha olyan nap, amikor kicsit tompulhatok a sok feszültség után. A következő most jött el, így várakozón tekintek az este elé. A rendelést hamarosan megkapjuk, így már csak az van hátra, hogy sorban kóstolgassam a különböző italokat és koktélokat. Alig várom!
-Egészségünkre!- emelem a poharam a magasba, hogy ha koccintana velem, majd belekortyolok a szúrós-szagú folyadékba. Meglepően kellemesen „égeti” végig a torkomat, és egy újabb hörpintéssel megismétlem az élményt.
-Hmm? - Erre mit mondjak? Öt szó? Még két szóban is összefoglalnám magam, amilyen pocsékul érzem magam az elmúlt napok után. Sok mindent nem tudok hova rakni magamban, de lehet, hogy itt az ideje, hogy változtassak ezen.
-Hülye vagyok. De változtatni akarok. – talán ennyi az az öt szó, ami az eszembe jut hirtelen. Lehetne még ragozni a bénaságom történetét, de a mai este ne arról szóljon, hogy mi volt anno. Mostantól egy új Bruce-nak kell lennem, és kezdve azzal, hogy olyasmit is kipróbálok, amit eddig nem. A szabályok között éltem, de ezen az estén minden olyat meg akarok tenni, amit eddig nem tudtam, vagy éppen nem volt lehetőségem rá. Az iménti ital jólesően kezd hatni rám, így ha majd a végére érünk a listán szereplő összes kínálatnak, akkor kétségem sincs, hogy teljesen felszabadultan fogom ledobni magamról a bánatot és a bennem felgyülemlett feszültséget. Igaz, hogy lassan kezdem is háttérbe szorítani a rosszkedvemet, hála ennek az ismeretlen fickónak, akivel a véletlen sodort össze. Eddig nem is figyeltem, hogy mennyire érdeklődő és kíváncsi. Amúgy meg… nem is kellemetlen, hogy be nem áll a szája. Legalább nem ülünk itt kukán az asztalnál, és jól is esik, hogy nem magamról kell beszélnem. Legalábbis, nem sokat. Hagyom, hogy Al beszéljen. De talán, ez nincs is ellenére, aminek örülök.
-Te jössz! Mi lenne az öt szó, ami rád igaz lenne?- érdekel, mert humorosnak találom a témát. Ritka, hogy mosolygok… S tetszik a dolog!

Alistair Eriksen

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Oktató segéd

Reagok száma :
12

Alexander Rybak

☽ :

Utolsó poszt Hétf. Nov. 16, 2020 11:36 am

-Jaaaa, hát igen, mesélhetnél majd sztorikat, biztos van mit! - Ugyan csendes hapsinak tűnik de szerintem van vaj a füle mögött vagy hogy szokás mondani. Szóval lemegyek a piákért, felhozva meg már emelem is koccintani. Nekem nagyon tetszik a felhozatal, van benne olyan is amit eléggé szeretek, azt meg csak remélem hogy Bruce is talál valamit ami kedvére lesz. Aztán mondom ismerkedjünk, közlöm öt szóban jellemezze magát, mi jellemző rá, szóval nézek rá mosolyogva, majd... hm? Most nézek rá, hogy mi? Elgondolkodom, elkezdek számolni majd nevetni kezdek, jaj, hát innen látszik teljesen másképp gondolkodunk, hát ez így nagyon vicces lesz!
-Áh, nem így értettem, de ez is sok mindent elmondott! Én úgy gondoltam, hogy ööö, mondjuk én azt mondtam volna hogy mmm: lökött, optimista, deduktív, kíváncsi éééés bosszantó. Ja azt sokat mondják, pedig hát csak érdeklődöm meg ismerkedem, de tényleg! - Nevetek, míg iszom még és eszem pár falatot.
-De az szimpi hülye vagy, mármint gondolom Te is a lököttség miatt mondod, nem arra buta lennél, nem tűnsz cseppet sem annak. Miért akarsz változni? Nem érzed jól magad a bőrödben? Remélem nem azért mert valaki azt mondta nem vagy így jó, mert akkor nincs igaza ugye tudod? - A sokat beszélek ugye két szó de a cserfes meg olyan csajos, szóval azt csak nem mondom magamra, ergo a nyilvánvalót meghagytam talonba, hatodiknak, de látszik tényleg érdekel. Rejtélyes Bruce, aki változni akar, hmm, ha szeretnék írni jó sztori is lenne, de hát én csak fényképezek, bár jó képet sikerült kattintanom róla. De már kezd mosolyogni, úú, csak meg lesz a vidám Bruce-os fotóm is, csak legyek még elég józan hogy el is tudjam lőne, ugye.

Bruce Moor

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Taylor Lautner

☽ :

Utolsó poszt Kedd Nov. 17, 2020 11:41 pm

Al & Bruce

Még hozzá kell szoknom, hogy társaságban legyek és körülöttem a hangzavart is természetesnek vegyem, mivel most egy Bárban ülünk. Ritka pillanatok egyike, hogy nem a kabin magányában játszom a PDA-n, és ott kortyolok párat a poharamból. Valahol jó is, hogy rá tudott venni Al erre a lazább estére, de félek, hogy nekem több idő kell ahhoz, hogy feloldódva iszogassak és magamról beszéljek. Nem szoktam, és eddig nem is éreztem szükségét- Ravenemen kívül-, hogy bárkivel is közelebbi ismeretséget kössek. De most, hogy pár dolog megváltozott körülöttem, ezért nekem is kell módosítanom a „szokásaimon”. Talán csak most érzem így, de jelenleg jól érzem magam ebben a közegben. Az újdonsült haverom szómenését is kezdem megszokni, bár úgy hiszem, hogy sok mindent nem értek, amit mond. Vagy inkább nem úgy, ahogy ő érti talán. Az ital, amit hozott kellemes csalódás volt számomra. Igaz, hogy nem képzeltem bele sokat ebbe az italkóstolgatásba, de majd a sokadik pohár után, elválik miként fog hatni rám. Remélhetőleg a kedvemet is fokozza, így beleegyezem a fogadásba is.
-A munkámról nem beszélek, ahogy magamról sem szoktam sokat. Ez amolyan … szakmai ártalom. – az arcomon megjelenő félmosoly, nem gúny vagy más, pusztán csak tény rólam. Ritkán eresztem el magam, és ez igaz az életem több részére. Lehet, hogy sokakban ez megrökönyödést vált ki, de mindig is jobban éreztem magam a háttérben meghúzódva, mint harsányan és feltűnően magamra vonni a figyelmet. Bár, ez csak az elmúlt évek alatt lett így, amióta Ravenemmel összetalálkoztam, mert előtte nem volt elmondható rólam. Bőven benne voltam számtalan kétes kimenetelű összetűzésben és verekedésben, amire most már másként tekintek. Azt nem mondanám, hogy teljesen lenyugodtam és mintaéletet élek, de jóval kevesebb balhéba keveredek, mint anno. Öregszem? Talán…
-Simán lehetne rám is sorolni hasonló jelzőket, de az igazat megvallva, kevesen ismernek, hogy milyen vagyok. De nem hinném, hogy bosszantó lennél. Legalábbis, eddig nem tapasztaltam ezt rólad. Fura vagy, de ez sem jelenti azt, hogy lökött lennél, vagy a kíváncsiságod miatt negatívan ítélnélek meg. Különbözőek vagyunk, de ebben nincs semmi rossz. – kortyolok én is egy újabbat az italomból, majd megint beszélnem kell.
-Nem izgat mások véleménye. A hivatásom önfegyelmet kíván tőlem sok területen, és lehet, hogy egy kis lazítás nem ártana nekem a munka után. Csak még nem tudom, hogy mihez is kezdjek a megszaporodott szabadidőmmel. Még ki kell találnom. – kicsit tanácstalan vagyok az elkövetkezendő időkre, de ha már elhatároztam, hogy változtatni akarok valamit, akkor itt az ideje.
- A szolgálatok közti időben eddig az edzés töltötte ki az időm jó részét és a kalóriák számlálása, hogy a fittségem fenntartsam. Szórakozási lehetőségek háttérbe szorultak, -ami most is mutatja-, hogy azt se tudtam, hogy létezik ez a Bár. Nagyjából, ezért is szeretnék valami mást is kipróbálni, mint amit eddig csináltam. Gondolom, hogy neked ez furcsának hangzik, de elég zárkózottan élek. – ennyit nem beszéltem már rég, és jobban is örülnék, ha Al folytatná tovább. Lassan kiürül az első poharam, és kíváncsi vagyok, hogy a következő milyen lesz.
-A fotózás, hogy jött neked? Csak úgy, kedvtelésből? Vagy, mást is szoktál csinálni? – érdeklődve figyelek, mert nem sok emberrel találkoztam, aki egy pillanatot megörökítve gyűjti az emlékeket. Érdekes lehet visszanézni egy adott pillanat történését, bár nekem az ilyen jellegű hobbi, távol állt tőlem. Lehet csak azért, mert van jó pár olyan dolog, amire jobb is nem emlékeznem? Na, jahh…

Alistair Eriksen

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Oktató segéd

Reagok száma :
12

Alexander Rybak

☽ :

Utolsó poszt Pént. Nov. 20, 2020 4:44 pm

-Nem baj engem nem tart vissza ilyesmi... semmilyen értelemben! - Vigyorgok rá, hogy én simán beszélek mindkettőről és belőle is kiszedem ami érdekel ha sok kört is kell lefutnom érte. Atletikus vagyok, nem csak testben de fejben is!
Számomra most amúgy is baromi jól telik a nap, reggel se volt panaszra okom, a munka is jól telt, aztán fényképeztem és csináltam is pár jó képet, most itt iszogatok és a fogadást is állják velem, mi kell még? Egy kis játék, emiatt mondom ezt az öt szóban jellemezd magad dolgot, de ahaha, nem félreértelmezi? Mert amit mond is jó megoldás beszédes is a maga nemében, mégis előadom én hogy gondoltam. A válasza meglep, nézek is rá nagy szemekkel, hogy azta! Egyrészt, mert nem megyek az agyára ezek szerint, másrészt, tud Ő beszélni ha jól kérdezek! Ú! Kihívás elfogadva!
-Tudom. Én szeretem a különbözőséget, máshogy izgalmas mint a hasonlóság. De a Te szádból még a fura jelző is jól hangzik! - Nevetek, de hallgatom ám, nagyon is érdekel mi jár a fejében, mert neki velem ellentétben jobb a pókerarca.
-Hááát az én hivatásom pedig mély tudást és jó magyarázó készséget, de hát az egy dolog Bruce, munkán kívül nem kell fegyelmezned magad! Ó, ú, kereshetnénk Neked új hobbikat! - Ha már több szabadideje van kipróbálgathat mindenfélét, az nagyon jó dolog, én is szoktam, de hát nem is én lennék ha nem csinálnám, amit érek kipróbálom hátha alapon. Amikor meg arról beszél hogy szabadidejében eddig edzett és számolta a kalóriákat nos... ahogy végignézek rajta jah, gondolom nem a fogasról akasztotta le ezt a külsőt, én is izmos vagyok, edzek, szeretek úszni például és futni, de ilyen bicepszem sosem lesz.
-Jaj neeeeem, néha én is bezárkózom a kabinba és egész hétvégén ki se dugom az orrom mert elvagyok a fotóimmal és azokkal ügyködöm, mindenkinek kell ilyen. Bár noha az edzés nem rossz de könnyen átfordulhat monotonba... én ezért szeretem a csapatjátékokat vagy a közös edzéseket. Azok sosem egyformák. Lehet csak kicsit módosítani kéne az eddigieket avagy kibővíteni hogy ne legyen hirtelen sok a változás. - Fektetem alkarjaim az asztalra és azokon támaszkodva dőlök előrébb, hogy naaaa mit szól?
-Csinálhatnánk valamit közösen is, fallabda? Amúgy az nem is könnyű, olyan izomlázam szokott lenni hogy kergetem a labdát! - Huh, jah, az csak könnyűnek tűnik de csalóka! Mindig nagyon leizzadok, mondjuk jó érzés teljesen átmozgat, szó se róla. A kérdésére vállat vonok.
-A fotó? Hát... őszintén nem is tudom. Azt hiszem véletlen, gyerekként, mert volt egy sulis feladat ott fázisokat kellett fotózni és nagyon megtetszett. Aztán mindent fotóztam, a tesóm is folyton, néha nagyon mérges volt hogy csomó ciki képet csináltam róla, aztán követelte töröljem ki de nem akartam mert emlék. Amikor meg jobban belemerültem rájöttem baromi ki tud kapcsolni, hogy elkapj egy pillanatot, egy jó megvilágítást, fényviszonyt, tekintetet... nem tudom megunni, mert annyi izgalmas dolog van körülöttünk a hajón is nem csak a Perdán, de ah, a Perdán heteket ellenék azzal csupán azzal kattintgatok. De csak egy napra lehet lemenni, akkor is a Városba, szóval, mmmm.... - Biggyed le a szám, hogy kivételesen nekem is van bánatom, de hamar tovalendülök róla és újra mosolygok.
-És amúgy szoktam én mindenfélét csinálni, de a fotózás meg az úszás a bázis, a többi inkább alkalmi, azt hiszem. Avagy nem rendszeres, csak sűrűn előfordul, mint itt iszogatni mondjuk, szeretem ezt a zegzugos neonos galériát! - Sok fényképem van innen is, de jó lenézni is, meg is teszem kicsit, majd iszok megint, ah megjött az egyik házaspár, ők is törzsvendégek de ők mindig lenn ülnek le beszélgetni és kiengedni a fáradt gőzt. Na de elkalandoztam mosolyogva fordulok vissza Bruce felé, kicsit mozog a lábfejem a lenti halk háttérzajként szolgáló zenére, de amúgy az övé minden figyelmem, megtanultam fókuszálni, meg nem is esik nehezemre, érdekel mit mond, annyira más mint én.
-És amúgy szereted a hivatásod? Mármint a flotta mindenki szerint menő, de ha belegondol az ember az időd zömében utazol és... vársz... ? - Az Imperium kalandos, nem mondom nem, de a holtidőkben mit csinálnak? Edzenek... hm.

Ajánlott tartalom

Utolsó poszt

Lótuszfény bár
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2