Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm

Jasmine Benedict
Csüt. Feb. 29, 2024 10:33 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Folyosók 1-2. gyűrűszint
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Okt. 17, 2020 10:14 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Egy biccentéssel zárom "tényfeltáró" beszélgetésünk ide vágó részét, mert úgy vélem kár ragozni a Rui-féle, kíméletlen ellencsapás víziójának lehetőségét, ha már mindketten amúgy is felkészültünk a legrosszabbra.
A Jenkins-sel zajló diskurzus közbeni "szemmel ölős" pillantásomban azt gondolom benne van, hogy egyáltalán nem szeretem a vicceket, a nőieseket meg pláne nem. Ennek az elhanyagolható, ámde jelen pillanatban nyomós információnak az ismeretében egyértelmű, hogy egyetlen viccet sem ismerek, szóval a felém csillanó, csillió karátos vigyort sem tudom egy alig észrevehető bajuszmozdításon kívül áthatóbban értékelni. Mielőtt azonban kizárólag csak annyit hoznék a Kancellár tudomására, amennyit feltétlenül ismernie szükséges a nyomozásunk jelenlegi állásáról és az ittlétünk miértjéről, a közvetlen közelből ismerős hang üti meg _újból_ a füleimet. Mrs. Moor jelenléte komolyan próbára teszi az idegeimet és a messze földön híres nyugodtságomat, mert nagyjából másfél levegővétellel eldalolja az ügy minden részletre kiterjedő dominiumi történéseit.
- Természetesen, a jelentésem minden részletre kiterjedően jut el Terson Kancellárhoz, Uram. - válaszolok ugyanolyan higgadtsággal és nyugodt hangon, mintha semmit sem hallottam volna az imént.
Belül persze fortyogok, viszont kifelé, ha lehet, még a szokásostól is hűvösebben viselkedek a néhai Tizedessel szemben, miközben megannyi, lehetséges büntetési metódust futtatok a fejemben. A pillanatnyi, elméletben történő "szakmázásomban" maga az érintett zavar meg, ami csak egy újbóli mínusz pontot eredményez az amúgy is pocsék szintre juttatott kapcsolatunkban, az előbbi őszinte kitárulkozásának köszönhetően.
- Ha le akar kötelezni, örülnék, ha csöndben maradna. - a "stimmt?"-et már nem teszem a mondatom végére, csak oda gondolom visszasúgott szavaim végére és magasra vonom egy másodperc erejére a szemöldökeimet, hogy láttassam, ez a pillanat most nagyon nem az ő szívesség kéréséről szól.
A vacsorázós kamu-szövegre csak kihúzom magam és nagyot sóhajtok, mintegy reménytelen esetté nyilvánítva a nőt.
- Igen, Uram, Moor Polgár szolgálataira már nincs szükségünk a továbbiakban. - az elején még úgy gondoltam, hogy, ha már bevettem a csapatomba, akkor itt a helye mellettem és még Jenkins-sel is szembeszállok, ha kell, hogy jelen lehessen a minta kielemzésénél és az eredmények megismerésénél, ám miután lojalitása a korábbi csiporászása miatt velem szemben erősen megkérdőjelezhető, egy szempillantás alatt kihátrálok mellőle.
Hagyom, hogy a Kancellár testőrsége a kapott parancsnak megfelelően, tehesse a dolgát és egészségügyi pihenésre kísérje a helyszínről a planetológust. Miután Raven távozott, már nyílik is előttünk a labor ajtaja, hogy mielőbbi vizsgálatnak vethessük alá a rendelkezésünkre álló mintákat.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Okt. 19, 2020 7:56 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




M & M `s

Nyomozás a hullaházban


*Mills szemmel verős pillantása lepattan rólam, mint perdai bogár a testpáncélról. Nem tudom miből gondolta, hogy majd ettől a bugyimban megyek ki, de lelke rajta. Amíg ők ketten eldiskurálnak sem unatkozom, bár jobb lenne látni is a katonák arcát, a gondolataikról nem is beszélve, még így is észreveszek némi rezdülést ami a nevetés visszafojtásának ékes bizonyítéka. Mosolyom még szélesebb lesz, míg el nem érkezik annak a pillanata, hogy Mills helyett felvilágosítsam Jenkinst a történtekről, sajátos, kissé hevenyészett de mindenképpen stílusos módban. Előre borítékolom Mills újabb szemmel verését, de tévedek. Helyette a fogai között ropogtatott szavak beszélnek és el tudom képzelni, hogy gondolatban most fojt meg két kézzel. De nem tudom megállni, hogy Jenkins vádjaira ne vágjak vissza, vagy ne módosítsam az ő elképzeléseit.*
-Pusztán a véletlennek köszönhető, hogy Mills százados nem ragadt bent abban a mérges izében, egyébként ő mentette meg az életemet, szóval minimum egy kis dicséret jár neki, remekül helyt állt. Másrészt azért nem tudtunk várni, mert Rui flottaparancsnok emberei valószínűleg erősítésért mentek, és ha ön előtt térnek vissza, annyi a bizonyítéknak. Így is majdnem pocsékba ment. *Mills felé fordulok egy mosollyal és egy „na így már jó?” kérdő pillantással. Ezek után joggal várom el, hogy ne fedje fel a képességeimet, melyekről Jenkins minden bizonnyal már tud, de legalább a felét sejti tekintve, hogy a drágalátos infós zsenijével már összekaptam egyszer virtuálisan. Bizonyítéka azonban nincs és addig jó amíg nincs és Mills sem szolgáltat. Sem neki, sem Tersonnak. A százados azonban nem osztja a nézeteimet.*
-Jaaaj, ne nézzem már ilyen mérgesen, még a bajusza is lekonyult. *Súgom vissza, mert nem tudom szó nélkül hagyni, de végül Jenkins vágja ketté a társalgásunkat azzal, hogy felénk fordul. Mills sóhajt. *
-Már nagyon vágyott rá, csak visszafogja magát a tisztesség kedvéért. *Csípőből vágom rá a választ Jenkins megjegyzésére, itt még vigyorogva. Aztán jön a felháborodás, kétszer. Az elsőt Jenkins parancsára vágom, hitetlenkedő, tócsányira kerekedett szemekkel, majd jön Mills, aki végigcipelt a Dominiumon csak, hogy vele nyomozzak, most meg képes lenne kizárni a sikeres eredményből. *
-Komolyan mondom maguk férfiak roppant bosszantóak. Felháborító, hogy pont én ne legyek ott amikor megkapjuk az eredményt. *Felemelt kezem mutatóujját nyújtom kettejük felé és a már mozduló két testőr elől próbálok elsiklani, leginkább a labor ajtaja felé és Mills meg Jenkins közé. *
-Ne is álmodjanak arról, hogy ebből kihagynak. Az életem kockáztatásával szereztem meg a mintákat. Ha én nem vagyok, minta sincs, jogom van ott lenni, baszki! *S komolyan mérges vagyok, szemöldökeim összerándulnak a szemeim felett, és még fújok is egyet dühösen. Kizárt, hogy innen elcipeljenek, tíz körömmel fogok kapaszkodni valamelyik pasiba. Mondjuk Jenkinsbe, összegyűrve a szép felöltője ujját. Ha feladják, velem együtt lépnek be a laborba. *










Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Tumblr15


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Okt. 20, 2020 10:07 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nyomozás a hullaházban


Apró biccentéssel, szám sarkában némi gunyoros mosollyal nyugtázom a százados válaszát, mert érzésem szerint a fele nem lett volna benne a jelentésben és az egészet nyilvánvalóan nem mondta volna el nekem. Mármint annak a fele, amelyik része igaz lehet Moor elbeszéléséből, mert azt a könnyelműséget sem engedhetem meg magamnak, hogy mindent elhiszek a nőnek, aki felé metsző pillantással fordulok.
- Remélem tudja, hogy a szavai felvetik a kérdést, hogy Ön mégis hogy került odabentre engedélykódok nélkül, amennyiben akkor még nem volt szétlőve a panel? Okosabban és átgondoltabban kell fogalmaznia, ha meg akarja tartani a barátait. - Nem pillantok semerre, de értheti ezt a századosra és rám is, vagy mindkettőnkre egyszerre, ahogy tetszik.
- Továbbá ha a flottaparancsnok embereit itt érem, a bizonyíték okafogyottá is válik. - Egyébként is volt már rá alkalom a fogdában, ahol kifejthettem neki a bizonyítékokról való véleményemet. Rui ékesszóló szavai után legfeljebb a tisztesség kedvéért gyűjtünk bizonyítékot, hogy megcáfoljuk őt, de ezt az átadott vérminta nélkül is elő tudom teremteni, kíváncsian figyelve, ki lesz az a bátor, aki nyomozni kezd annak valódisága után. Mills-nek mindenesetre a kis dicséretét Terson kancellártól kell bezsebelnie, én magam egyébként sem vagyok híres arról, hogy elismeréseimet két kézzel osztogatom - főleg ha a részlegeimen randalíroznak -, ebben igen hasonlítunk kancellártársammal egymásra. Mills szerencséje, hogy Terson ezt az akciót az inspektornak kedvezőbb szemmel nézi majd gondolom. Az inspektor nagy sóhaja egyébként kifejezetten szórakoztató, már majdnem együtt is érzek vele.
- Példát vehetne a századosról időnként. - Felelek csak ennyit Raven válaszára a visszafogottságot illetően, de ha meg is fontolná a szavaimat, nem most teszi. Ez kiderül abból is, hogy odaérve a labor elé utasítom a két testőrömet, hogy Moor ex-tizedes biztonságáért innentől ők felelnek. Hogy Raven Moor-nak ez nem tetszik, abban semmi meglepő nincs, az lett volna a csoda, ha szó nélkül tűri. Inkább érdekelt Mills reakciója, mennyire ragaszkodik a nő jelenlétéhez, de kicsit csalódnom kell. Mills ezúttal nem száll szembe a parancsommal - ez mondjuk legalább üdítő fejlődés a részéről -, és így nem is derül ki, miért és mennyire fontos ebben az egész ügyben Moor személye, hogy minden veszély és logika ellenére cipelte magával. Ám vagy nem akarja ezt a férfi felfedni, vagy Moor sikeresen bosszantott fel valakit ezúttal, mert távozásának semmi akadálya nincs, s ezt ő is felméri elég jól, ahogy próbál közeledni hozzánk, kapaszkodni egyikünkbe. Neki bezzeg nem probléma ellentmondani, ez élteti.
- Igaza van, érdemei elvitathatatlanok és mint mondta, az élet kockáztatásért egy kis dicséret jár. Bravó, Moor. Százados, kérem, kövessen! - Kis gúnyos mosollyal lapogatom meg picit a nő vállát, ahogy egyúttal erélyesen fordítom őt nekem háttal, hogy a közelebb lépő magasabb testőr - vélhetően Andrej-t rejti a páncél - nem teketóriázik sokat: páncélkesztyűs ujjai két oldalt a nő derekára kulcsolódnak, s mintha súlya sem lenne igazán a planetológusnak, úgy kapja fel őt a vállára téve - határozottan, de nem durván, hogy ne legyen tele a nő kék-zöld foltokkal -, hogy Moor legfeljebb a testőr hátán verheti az ütemet várható szidalmaihoz, leficánkolni onnan aligha tud: egyik kezével a derekát, másikkal a combjait fogja át szorosan, hogy kevésbé tudjon legalább ezen az oldalon kapálózni. A két testőr a csomagként cipelt planetológussal távoznak, Katja fedezi a szállítóvá vált Andrej-t szükség esetén, de Ravennel visszaérnek a nő kabinjába anélkül, hogy inzultus érné őket. Legfeljebb kíváncsi szemek szegeződnek rájuk, de azzal nincs gondjuk. A kabinba aztán bezárják Moor-t, s ott marad házi őrizetben mindaddig, amíg Rui-t és minden emberét el nem fogták... a nő biztonsága érdekében, bár biztosan nem így fogja majd fel.
A századossal a laborban aztán munkához is látunk, a velünk tartó testőrök közül egy az ajtón kívül maradt, egy pedig bejött velünk, hogy Mills-t tartsa szemmel korábbi utasításomnak megfelelően. A bent lévő kutatóorvos lesz a plusz tanúm az inspektor mellett, akik az eredményt hitelesítik még a végén. Elég lenne az én nevem is, de ha már kivizsgáljuk a vérmintákat, csináljuk rendesen. Eredmény tekintetében semmi meglepetés nem születik: Rui szavai alaptalanok voltak.
- Mills százados, láthatja Ön is: a vérminták alanyai kiváló egészségnek örvendtek. - Némi vashiány az egyiknél, de ennek pótlására már nem kell felhívni a figyelmét. Az eredménynek egyébként örülök, mert ha valami fertőzésre utalót találtunk volna, akkor nekem és Dorian-nak is alaposan körbe kellett volna néznünk a részlegeink emberei között, hiszen magától egy vírus vagy baktérium sem sétál ki a laborjainkból.
- Továbbítom mindezt Terson kancellárnak! Kíván belőle másolatot? - Pillantok a férfira, miközben a megfelelő kijelzőnél beállítom az eredmények küldését kancellártársamnak.
- Lehetek-e még valamiben a nyomozása segítségére? - Amennyiben nincs más, úgy az őrök a liftig kísérik a századost - vagy a lépcsőkön fel a harmadik szintig, ha azt a feljutást preferálná -, én pedig a kutatóorvosra bízva a sterilizálás és rendrakó munkát elindulok vissza a korábbi folyosószakaszra, hogy jobban szemügyre vegyem, mekkora a kár és beszélek Rafael-lel is a helyrehozás lehetőségeiről, legfőképpen arról, mennyi időbe telik.
//Köszönöm a játékot  Körtánc //
Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Okt. 24, 2020 5:39 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Szigorú pillantásom mellé még egy apró biccentés is dukál, amolyan "már tudom, hogy mit kezdjek magával" típusú, hiszen a hallottak után nyilvánvalóvá válik számomra, hogy Raven nem feltétlenül az én csapatomban játszik, ergo: ne féljen, fecsegésének hamarosan meg lesz a böjtje.
- Most már hiába smúzol, Moor. - súgom vissza a planetológusnak, kinek szájából ezen szavak már-már a túlzó magasztalás szintjét ütik meg.
Amíg Jenkins utasítja az embereit, addig én a háttérbe vonulok csöndesen és türelemmel kivárom, míg a nőt így vagy úgy, de elcipeli a parancsot teljesítő őrség. Egy pillantásra, vagy a maradása érdekében a Kancellárt győzködő mondatra sem méltatom innentől a néhai Tizedest, aki nálam már kiállította a bizonyítványát... innentől nincs miről beszélnünk.

A közjáték után a folyosó elcsöndesedik, majd immáron már csak ketten lépünk be a laborba a katonai kísérettel övezve. A vérminták kielemzése és a lehető legszélesebb módozataiban tesztelt eredményei sorban egymás után válnak láthatóvá a genetikus szemei előtt, ám amíg nem jelez számomra, egy szót sem szólok.
- Igen, kérnék egy másolatot az eredményekből, Kancellár. - nem bánom, hogy egy példány a háttércsatornán is útra kel, de mindenképp szeretnék a jelentésem mellé csatolni én magam is egyet.
- Köszönöm Uram, de a teszteredmények birtokában és ismeretében a nyomozás egy újabb fázisba lépett, melyet a csapatommal gördítek tovább. - a liftezést most inkább kihagynám, az ember sosem tudhatja egy ilyen kiismerhetetlen helyzetben, hogy hol les rá az ellenség, ezért az őrségnek a harmadik szintig kell kísérnie, amit összességében annyira nem is bánok.

//Én is köszönöm a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Okt. 25, 2020 10:09 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




M & M `s

Nyomozás a hullaházban


*Méghogy én smúzolok. Ajánlatot tettem, vagy mondjuk úgy, hogy üzletet kötöttünk…volna. Mills azonban nem egy nagy kufár, és ebbe valószínűleg beleköp a fene nagy férfi büszkesége is. A szavaira fújok egyet, és vállat vonok. Lesz egy köröm Tersonnál, ha ugyan szóba hozza. Mondjuk az lenne a jobbik eset, különben ő is rám szabadít egy infós zsenit, és ketten együtt már elveszik az időm nagy részét.
Jernkinsszel most futok pár kört, nem a lágy szívéért, azt nem nekem tartogatja feltételezem, de mivel Mills magával rángatása nem jött be, így kénytelen vagyok más módon megvédeni magam. A kérdése meglehetősen költői, én legalábbis annak veszem, így nem is válaszolok rá. A barátok említésénél csak rá tudok gondolni, mivel Mills nem a barátom, még annyira sem, mint Jenkins…se veled se nélküled. A baj csak az, hogy ezzel a mondatával belém fojtja a szót, sehogy sem jönnék ki belőle jól, így inkább egy nagy levegővétel után, csendben maradok, ami ismerve engem, elég nagy szám…hogy most nem nagy a szám. *
-Úgy is alakulhatott volna, hogy mire ideér, a flottaparancsnok emberei már rajtunk is túl vannak, nemhogy a bizonyíték eltüntetésében. De végül is kár beszélni arról, mi lett volna ha. *Nem sokkal később újabb tanácsot kapok, miután próbáltam a századossal való csendes konfrontációnkat leplezni, de arra már csak meglepetten tudok pislogni, hogy fogjam vissza magam időnként. Én! Ez olyan képtelenség, mint…egy ágyban aludni Millsszel. S nem is sikerül visszafognom magam amikor a vérminták kielemzéséhez nem kívánatossá válik a jelenlétem. Felháborodásom nem várt fejleményt hoz, meg leszek dicsérve és el leszek küldve. Megint. A váll lapogatásra Jenkins kezére pillantok, de ő már fordít is, aminek érzem, nem lesz jó vége. Csak azért nem húzok be a hozzám lépő testőrnek, mert sisak van rajta és az én kezem bánná. Életemben már sokadjára kap fel egy pasi a vállára úgy, hogy nem az ágyába visz, én pedig gyanítom az infós zseni vállán lógva, sokadjára teszem azt amit leginkább Jenkins nyaka körül tennék. Két kezem fojtásra emelkedik a levegőben, és, hogy Mills se maradjon ki belőle, felváltva nézek kettejükre míg el nem tűnnek a szemeim elől.*
-Hogy akadna a torkukon az első falat, majd gondoljanak rám amikor kigúvadnak a szemeik és jön a légszomj, meg a csillagok körtánca! Pasik, kancellárok! ….Maga meg ne himbáljon, mejen lassabban…lépkedjen kissebbeket…ehhh csessze meg! * Aztán csak a testőr fenekére könyökölve himbálódzom majdnem a kabinomig, közben integetek a nézőközönségnek, kiknek fele már meg sem lepődik a látványon. A kényszerű pihenőt arra használom fel, hogy mindent ami Ruihoz kapcsolódik és amit sikerült megszereznünk, letöltsem magamnak a megfelelő és Terson által kapott jogosultságokkal…mielőtt még eltűnnének.*

//Köszi a játékot! Izgi volt  Niko  jön még századosra és kancellárra Moor!  Big smile  Raven //









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Okt. 25, 2020 10:10 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Madina Callaghan
Madina Callaghan

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 De287eebc888f583da0899e8ed892efdcc396e6c

Karakterlapom :

Születési idő :
2326.08.03. (37)

Beosztásom :
Logisztikai referens (titkos ügynök)

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
Charlize Theron

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 B55de423a17198bb59ac1d0ff7d8794c


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Júl. 17, 2022 7:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Raven & Madina
The moment of truth
──────────── ────────────
« Zene; Dogs of War» Ruha
Az elmúlt időben sok szarságot megcsináltam. Fenyegettem, fekete bárányokat csináltam emberekből, próbáltam kihúzni McGroover kancellár parancsára a nyulat az üregből, igyekeztem a tömeget ellenük fordítani, aztán jött Jenkins kancellár, aki az előbbi nyomorultat szeretné kikészíteni, és természetesen ehhez kit használnak mind a ketten? A lányomat. Elképesztően dühítő, mert hiába van cryopodban, vagy hiába ébresztik fel, vagy az egyik rohadék, vagy a másik rohadék karmai közt van. Ebből pedig elegem volt. Le akarom juttatni a Perdára. Le akarok jutni vele, és elrejtőzni a nyomorult emberek elől. A polgárháború elől. Minden elől. Egy nyugodt életet akarok neki nyújtani, olyat, amit megígértem neki a Földön. Ehhez viszont segítség kell... Nem is kevés.
A nyomozás alatt jól kiismertem a JL-et, és a dolgaikat. Van egy-két fő, akikről biztosra tudom, hogy benne vannak, de ha találtam is bizonyítékot, azt egyelőre...félre tettem. Gyűjtöttem az információkat magamnak és Williamnek, de közben hagytam a ligát, hogy tegye a dolgát.
Aztán a következő találkozó Ravennel elérkezett. Vannak ilyan részei a hajónak, amikre különösen figyelnek, ilyen az egyes, kettes szint a gépházzal, alvókkal, elektronikus helyiségekkel, stb, még is, egyben a legkevésbé járt terület, mert ide az átlag ember nem jön csak úgy le sétálni. Logisztikai referensként a raktárak látogatása miatt engedélyem van a szintre, úgy hogy könnyedén lejutottam. Dolgoztam egy kicsit, hogy ne legyek feltűnő, majd mikor eljött az idő, az egyik folyosóról nyíló szervíz járatba léptem, amelynek a végén az egyes és kettes szintet közötte össze. Amolyan vészlétra, mondjuk úgy. Nem túl kényelmes, mert a fejemet le kell húznom, hogy elférjek, de legalább senki nem lesz itt, akinek nem kellene. Miután az ajtótól kellően távol vagyok, szinte a létra mellett, a zsebemből előveszem azt az apró tárgyat, amelyet még az egyik küldetés során felejetettem el véletlenül leadni: egy zavaró. A közeli kamerákat és elektronikus berendezéseket kvázi alig használhatóvá teszi, ami azt jelenti, hogy a nálam lévő pda épp úgy zavaros képet mutat, mint a szervízalagút felső sarkában lévő kamera. Helyet foglalok, és várok, fejemet a falnak döntve.


A hozzászólást Madina Callaghan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 24, 2022 9:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 19, 2022 11:11 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Callaghan & Moor



*Az ember lánya joggal hihetné azt, hogy egy vagy több filmet egyszerű megnézni. Az utóbbi történések azonban rám cáfoltak. Az egész filmezésből először lett egy váratlan találkozó, majd megint majdnem felrobbantottak, eláztam a rám zúduló víztől – oké, az szándékos volt és én csináltam – majd a szokásos fogda, meg egy kis nátha. Anyám gondoskodó és nem kevésbé kíváncsi ápolása közben aztán csak megnéztem azt amit Callaghantől kaptam és igen érdekes fejleményekkel teltem meg. Jó pár kérdést felvetett, többek között azt, hogyan is fogok eljutni oda, ahova találkozóra hívott, mit fog mondani, esetleg kérni, kérdezni, amit nem lehetett Jack bárjában. Jenkins minden ajtót kinyitó kódja nélkül kissé nehézkesebbnek tűnt a dolog, de amíg nem volt nálam is megoldottam a dolgokat. Vissza kellett nyúlnom az ősrégi módszerhez. Élesítettem a pda-m azon a zavaró programot ami kiüt minden kamerát, a saját gps-em, és előhúztam Bruce egy régi gyakorló pulóverét, ami nagy volt rám, de teljesen jellegtelen, szürke és ami fontos volt egy kapucnija is. Szereztem egy katonai gyakorló bakancsot és elindultam a folyosókon keresztül a találkozó hely felé. A pulcsi alá rejtettem azt a kütyüt, amivel ki tudom majd nyitni azokat az ajtókat, melyeknek most elvileg zárva kellene maradniuk előttem. Körülményes és lassabb, de megoldható. A lehető legnéptelenebb útvonalon mentem, zsebre dugott kezekkel, picit lehajtott fejjel, mint aki nagyon a gondolataiba van mélyedve, de azért figyel arra, hogy ne menjen neki a falnak. Az utolsó ajtónál, mielőtt bedugtam volna a falipanelbe az ajtónyitóm csatlakozását, ránéztem a pda-ra. Minden esetleges problémát egy halk csippantással közöl és most is ez történt. A jelzavaróm interferenciát mutatott, amiből arra következtettem, hogy valaki rajtam kívül szintén hasonlót kapcsolt be. Na mármost, ha nem Jenkins, aki előszeretettel bujkál a hangárban és használ ilyet a karórájával, akkor csak Callaghan lehet az, mivel elég közel voltam már a találkozóhelyünkhöz.*
-A kis ravasz. *Mormoltam az orrom alatt, közben a magamét ki is kapcsoltam, nehogy kiüsse az egyik a másikat, és olyan hibát jelezzen a rendszer, ami miatt hirtelen megnövekedne itt a karbantartók létszáma. A csatlakozót a falipanelbe dugtam és vártam míg a program megtalálja a kódot és zöld utat ad. Besurrantam az ajtón és a falhoz lapultam. Ez már egy olyan szervizjárat, ahova nem csak én nem, de Callaghan sem léphet be. Annál is inkább mert a két szintet összekötő létra, az Alvókhoz vezető folyosó szervizjáratába torkollik és tuti, hogy Jenkins erre is gondolt. A korábbi tapasztalataim szerint szívesen hoztam volna magammal egy pörölyt, legalább két gránátot, lőhatlan mellényt és biztos ami biztos idegbénító fegyvert is, de mivel nem voltam bejáratos a fegyvertárba és azt sokkal jobban őrzik mint ezt a helyet itt, kénytelen voltam megelégedni az apámtól kapott bicskával, ami lássuk be, nevetséges. Vagy érdekes hírekkel távozom innen, vagy megint a falhoz leszek kenve. Vagy mindkettő. Ennek ellenére derűsen néztem a találkozó elébe és, hogy elég dörzsölt legyek, a falhoz tapadva osontam tovább, míg fel nem tűnt a hidegre tett kislány ücsörgő anyukája. Tisztes távolban tőle álltam meg és halkan szólítottam a nevén, jóllehet felesleges lett volna, hiszen már úgy is észrevett.*
-Helló Callaghan. Hogy ityeg a fityeg? *Nem tudom, hogy mennyire volt egyfajta teszt az a film, amiben elrejtette a találkozót, mert ha Jenkins és az ő Andreje meg is találták, tutira nem jöttek rá. Persze mikor visszakaptam a pda-t és minden cuccomat, tüzetesen átnéztem és lefutattam egy keresőprogramot is, de semmi. Nem volt rajta többlet és kevesebb sem lett. Úgy látszik Jenkins öregszik, vagy Andrej vagy mindketten. Vagy, és ez volt a másik ötletem, inkább hagynak békén, mert szükségük van rám és talán már a célegyenesben járunk. Azt persze nem tudtam milyen versenyen veszek részt. Callaghan viszont szorosan kapcsolódott ehhez a körhöz, ne véletlenül mutatta meg Jenkins a lányát és figyelmeztetett arra, hogy a csaj McG-nek dolgozik. Ezért is voltam kíváncsi mi a jó büdös francot akarhat tőlem a merénylet után. Lehetett ez csapda is a sikertelenség miatt, de valahogy nem hittem benne. A megérzéseim pedig mindig jól szoktak működni. *
-Mi az a nagy titok, amit nem tudott elmondani máshol? Egész kellemes itt. *Nézek körül látványosan, de azért rajta tartom a szemeimet. Itt aztán senki nem keresne ha most nem csak a falhoz kenne, hanem velem törölné fel a padlót.....ha, nem lettem volna elővigyázatos és nem biztosítottam volna magam be. De megtettem.  *








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Madina Callaghan
Madina Callaghan

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 De287eebc888f583da0899e8ed892efdcc396e6c

Karakterlapom :

Születési idő :
2326.08.03. (37)

Beosztásom :
Logisztikai referens (titkos ügynök)

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
Charlize Theron

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 B55de423a17198bb59ac1d0ff7d8794c


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Okt. 24, 2022 10:45 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Raven & Madina
The moment of truth
──────────── ────────────
« Zene; Dogs of War» Ruha
Sokat várok, de nem számít. Kigondoltam magamban, hogy mennyi az a max idő, amit még megvárok, aztán elindulok vissza a dolgomra. Egész nap és éjjel még én se ülhetek itt, az azért feltűnő volna. Néha megkérdőjelezem a döntésemet, hogy pont Ravent találtam meg erre a dologra, de hát egy bolond százat csinál. Illetve ironikus módon - valószínűleg egyáltalán nem véletlenül - ő volt az, akivel először kapcsolatba kerültem, és sejtésem van arról, hogy a "terrorista csoport" tagja. Arra viszont nincs szükség, hogy elinduljak a kabinom felé. Hamarosan meghallom a szervízjárat szisszenését, az ajtó kinyílik, az egyenes járat végén pedig megjelenik Raven. Lejutott. Ez pedig ismét sokat árul el. Nagyon sokat. Látni rajta, hogy óvatos, de felesleges, mert nem csapdáztam be semmit, értelme sem lett volna úgy, hogy itt vagyok. Amikor közelebb ér, a szokásos ezerwattos mosolyával, de még is visszafogott hangon köszönt.
- Moor. - biccentek, de nem mozdulok el a helyemről. Persze, azonnal a tárgyra tér, én pedig kivételesen nagyon örülök ennek. Kezemmel magam elé jelzek a földre, hogyha akar, leülhet ő is. De az első dolgok először!
- Mielőtt a lényegre térnék, tudnom kéne, mennyit tudsz rólam, csak hogy honnan kezdjem a mesét. Nyilván nem számít, ha a földi dolgaimat nem ismered, a jelenlegi helyzetem épp elég, de ha az sincs meg, akkor kicsit beszédesebb leszek. Persze, ha jól sejtem, azért nem üres a kezed velem kapcsolatban, de azért jó lenne tudni, hogy a részletek mennyire vannak meg neked. - mondom, nyugodtan fürkészve őt. A térdeim felhúzom, azokra teszem rá könyökeimet és pihentetem rajtuk a kezeimet. Fegyvert nem láthat rajtam, de ez nem jelenti azt, hogy védtelen lennék, és ha tud rólam dolgokat, akkor ezzel tökéletesen tisztában van. Én sem becsülöm őt alá, nem is az a célom, hogy egymásnak essünk. Ki akarom puhatolni, hogy mennyiben tudna segíteni az én ügyemben, biztosan van olyan dolog, amely mindkettőnk érdekeit szolgálja. Meg fogom találni.


the squeal of her cub
can really anger
the mother tiger
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Nov. 03, 2022 12:02 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Callaghan & Moor



*Oké, barátok nem leszünk az biztos, de még én is tévedhetek. A mostani találkozó nem afféle csajos dumcsi, és nagyon más mint amit Jack bárjában vágott le nekem. Nem mondom, hogy most nem gyanakszom mindenféle galád húzásra, de az valahogy tényleg gyanúsabb volt. A robbantás után hirtelen ajit adni nekem, ráadásul együtt is ittunk…na persze Callaghan nem tagadta le magát és a miheztartás végett még gyengéden a falhoz kent a mosdóban. Vágom, nem szereti a tréfás, idő kitöltő köröket, ezért is térek azonnal a lényegre, essünk túl rajta mihamarabb. Ő sem biszbaszolja túl a köszönést, de az ahogyan maga mellé mutat a földre helykínálás céljával, már-már romantikus. *
-Ó, nem fogunk felfázni? Elég kellemetlen lehet….okéoké. *Emelem fel a kezem észbe kapva azon, hogy megint elindult a szám. Nem tudom visszafogni magam, vagy csak nehezen, az én vagyok és nem tagadhatom meg magam. Nem is akarom. Leülök mellé, helyet hagyva cirka egy fél embernek kettőnk között, felhúzom a lábaimat, hogy a fenekem minél kisebb felületen érintkezzen a hideg padlóval és a karjaimat lazán, kinyújtva a térdeimre ejtem. Nem nézek felé, mintha csak a városi tópart egyik padján ülne két idegen, persze itt lent a szervizjáratban, ahol egyikünknek sincs keresnivalója, ezt az idegen témát nem süthetjük el. Magáról kérdez, én meg elgondolkozom azon, tényleg mit is tudok róla. A múltjáról nem kell vizsgáznom, bár abból is jelesre sikerülne szerintem. *
-Röviden: Szarban vagy. Hosszabban…elég nagy szarban. Egyébként tudok a lányodról, arról is hol van, azt is, hogy miatta kötöttél üzletet McG-val ami felettébb nagy könnyelműség volt, de betudom annak, hogy még nem ismered őt. Gennyes kis szar alak, akitől soha nem fogod megkapni azt amit akarsz. Mindig lesz egy apróság amit meg kell csinálnod. Két lehetőséged van. Az egyik, hogy fogod a lányodat és lesuhansz a Perdára, de őt előbb ki kell olvasztani és ahhoz csak Jenkinsen át vezet az út. Ezért pedig ő is kér majd valamit, ami a másik lehetőséghez vezet. Kicsinálod McG-t, persze jó terv kell, hogy lehetőleg rád ne essen a gyanú egyetlen apró morzsája sem. Különben lőttek az egésznek. Van egy harmadik is, ha a kettőt összegyúrjuk, egyébként Jenkinsnek is McG lenyúzott bőre kell, természetesen nem szó szerint. *Itt elnevetem magam, nem vagyok pszichopata és szadista, épp ezért igyekszem pontosítani a kifejezést amit a gyilkosságra használtam. *
-Én a helyedben Jenkinst választanám. Ő sem egy angyal, de megbízhatóbb, mint McG. Francba, komolyan, el sem hiszem, hogy ezt kimondtam. Akkor most innen folytathatod. *Adom át a szót miközben nagy szemeket meresztek és forgatom is azokat a kijelentésemre. Magamban hálát rebegek azért, hogy még nem kent a falra. Kíváncsi vagyok mi az amit kihagytam és milyen tervvel áll elő. Már ha van neki. Viszket a tenyerem a kis laposért és kurvára jólesne most egy korty Búfelejtő, de visszafogom magam. Tiszta fej kell ehhez a csajhoz, bár ha részegre iszom magam, kit érdekel, hogy felmossa velem a padlót?*








Úgy sem kapsz el



A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 14, 2022 8:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Madina Callaghan
Madina Callaghan

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 De287eebc888f583da0899e8ed892efdcc396e6c

Karakterlapom :

Születési idő :
2326.08.03. (37)

Beosztásom :
Logisztikai referens (titkos ügynök)

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
Charlize Theron

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 B55de423a17198bb59ac1d0ff7d8794c


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 09, 2022 9:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Raven & Madina

Dogs of war
the moment of truth

Kiérzem belőle a feszültséget, amelyet most is viccel palástol, de engem különösebben nem érdekel. Némán figyelem, míg leül tisztes távolságba tőlem. Miután ez megtörtént, bele kezdenék, de előtte tudnom kell. hogy mit tud. Szóval rá is kérdezek, ő pedig - meglepő módon - csicseregni kezd. Mármint nem az a meglepő, hogy beszél, mert rövid ismeretségünk alatt azért Ravenről kiderült, hogy ha valamit, akkor a száját nem tudja soha befogni. A meglepő az, hogy most nem mindenféle hülyeségről beszél, hanem tényleg válaszol a kérdésre. A maga módján. Amikor elhamarkodott döntésnek ítéli a McGrooverrel való egyezséget, megforgatom a szemem, de nem vágok közbe. Hagyom, hogy végig mondja, aztán elkezd Jenkinsnek kampányolni, és én valahogy... csalódok. A függetlenségében reménykedtem, de bassza meg, még én is tévedhetek nem igaz? Annyi viszont bizonyos, hogy tud arról, hogy Jenkins is megkörnyékezett - vagy akart -, csak a végét nem ismeri a dolgoknak.
- Váó. - mondom olyan lelkesedéssel, mint egy frissen kiásott hulla.
- Tulajdonképpen Williams épp hogy nem látogatott meg korábban, mint az olvasztós orvos. Fingom se volt a világról, se annak berendezéséről, egyszerűen csak jött, megfenyegetett, és részleges kiutat kínált. Csak ezután voltam képes felhozni a mai szintre a tudásomat. Eső után köpönyeg, mondhatni. - magyarázom meg az egyetlen nem túl részletgazdag dolgot. Abban reménykedtem, hogy Ravenben majd olyasvalakire találok, aki keresztbe tenni akar a kancellároknak, nem pedig elintézni, hogy dolgozzak az egyiknek. Ha pedig így nézzük, nem is tudom, megéri-e a további időpazarlás Ravennel. Nincs szükségem arra, hogy a hátam mögött elhintse a dolgokat, hogy aztán Jenkins a gerincemre taposson. Nem, erre nagyon nincs szükségem.
- Nem gondoltam volna, hogy "mesélj rólam" Jenkins kancellár kampányolásában fut ki. Azért... valahol csalódtam benned, de én is képes vagyok rosszul megítélni az embereket. - vallom be keserű szájízzel, aztán halkan felsóhajtok. A földre támaszkodva kelek fel onnan, megigazítom a ruhámat, és ellépve Raven mellett elindulok kifelé. Ez az egész időpazarlás. Ha nem lelek jó szövetségesre, majd megoldom nyers erővel. Az régen is működött, és talán most, hogy nem számítanak rá... talán most is fog.
- Azért kösz, hogy jöttél. - szólok oda a lépteim közben. Nyilván, ha neki áll pampogni, vagy hangoskodni, akkor megállítom a lépteim, de őszintén, kevés dolog van, amivel meg tudna győzni arról, hogy nem Jenkis seggdugasza. Az első benyomás, mint tudjuk, nagyon fontos.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 14, 2022 10:21 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Callaghan & Moor



*Észre sem veszem a szemforgatást, legfeljebb csak akkor ha az némi fejmozdulattal is jár. Egyébként nem nézek rá csak a végén, és várom a lelkesedést de csupán odavakkant nekem egy váó-t. Azért értékelhette volna az összeszedettségemet de nem fogom felróni neki. Eddig sikeresen megúsztam a falhoz kenést, nem megyek a hóhér elébe. A továbbiak viszont még a váó-nál is rosszabbak, persze értem én, nem tudta ki a megfelelő ember.*
-Kár, hogy nem mi találkoztunk először. Sokkal jobban állnál. *Bólogatok is, mert hiszem, hogy így van, de callaghan még nem zárja le a témát és lelkesedés helyett valami egészen mást kapok. Oké, jobban belegondolva….nézek is rá egy fintorral az arcomon, mely lassan a felvilágosodás formáját ölti  magára.*
-Oké, tényleg kampányszövegnek hangzott, de nem az volt. *Neki azonban ennyi elég is, nem kérdez tovább, nem keres más megoldást, kiutat, kiskaput. De hát mit is mondhatnék, mégis mire várt tőlem? Feláll és menni készül, foghegyről odavetett köszi lengedezik kettőnk között. Felpattanok, nem azért, mert tudom, hogy vele jobb jóban lenni, hanem mert tényleg segítenék, másrészt ezzel nem csak McG, hanem Jenkins orra alá is törhetnék egy kis puskaport. Valamivel meg lehetne….nem is szorongatni, inkább csak a saját fegyverét ráfogni. *
-Hééé! Tényleg csak ennyiben hagyod? Én is csalódtam benned. Esetleg kiolvaszthatnám én a lányodat, megszervezek egy utat a Perdára és élhettek boldogan. Ez hogy hangzana? *Persze egészen más terveim vannak, melyek kivitelezhetőek is, de érdekelne, hogy mennyire van benne a dolgokban. Egészen mást képviselünk mi ketten ez már világos, és roppantmód nehéz lenne együtt dolgozni, de nem lehetetlen. Azért nem semmi nekem sem, hogy van valaki akivel megfoghatom Jenkinst, és meg is fogom. Csak kell egy kis motiváció Callaghannek is, azon felül persze, hogy a lányát megint megölelhesse. *
-A kérdés csak az, hogy neked ennyi elég is lenne? Sokáig úgy sem bújhatsz el. *Na, ha nem most jön a falhoz kenés, akkor majd azután, hogy közöltem vele, olyan kevés vagyok én ahhoz, hogy kiolvasszam a lányát észrevétlenül, mint a chinelfing. Viszont vannak más képességeim.*








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Madina Callaghan
Madina Callaghan

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 De287eebc888f583da0899e8ed892efdcc396e6c

Karakterlapom :

Születési idő :
2326.08.03. (37)

Beosztásom :
Logisztikai referens (titkos ügynök)

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
Charlize Theron

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 B55de423a17198bb59ac1d0ff7d8794c


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 14, 2022 12:14 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Raven & Madina

Dogs of war
the moment of truth

- Bárkivel jobban jártam volna, mint a keselyűk egyikével. - teszem hozzá, keserű mosollyal. Egy kibaszott tragikomédia az életem, de jó lenne már túl lenni a nehezén. Azért is próbálok Ravennel közös nevezőre jutni. Nem akarom megvádolni olyannal, amiben nem vagyok százszázalékig biztos, nem húzhatom rá, mint egy vizes lepedőt. Még a végén inába száll a bátorsága. Bőven elegendő nekem az is, hogy ott van, ahol nem kéne, és többször tűnik el felvételekről, mint az indokolt. Persze, biztosra nem tudok semmit, de azt igen, hogy potenciális szövetséges épp úgy lehet, mint ellenség. A végén, mikor befejezi az összegzést nagyobb mellébeszélés nélkül, azonban rá kell jönnöm, hogy Raven melyik oldalra húz. Nekem pedig ez nem tetszik, mert pont a függetlenségében reménykedtem. Inkább gyorsan lezárnám a témát, és mennék a magam dolgára, mert nem biztos, hogy bele akarnék menni bármibe, ami Jenkinssel kapcsolatos. Mintha ettől elfogná egyfajta pánik, hallom, ahogy felkel mögöttem, de a szavai állítanak meg. Hátra fordulva kezdem az arcát fürkészni. Varázslatosan ugyan azt mondja, mint amire kértem volna, de nem tudom még mindig, hogy mennyire megbízható. Persze, hozzá teszi, hogy nem tudok örökké bujkálni, nekem pedig erre azért egy apró mosoly költözik az arcomra.
- Nem érdekel, hogy mi történik majd velem. - közlöm valóban érdektelen hangon. Emlékszem régen, a földön voltak olyan magán állatkertek, ahol a kihalóban lévő fajok utolsó egyedeit tartották néhány négyzetméteren, és bántalmazták is őket szórakozásból. Utána állatmentők hiába próbálták rehabilitálni őket nagyobb terekben, jobb körülmények között, soha nem lettek már a régiek. Emlékszem még arra medvére, amely fejben még mindig ott volt. Bezárva, és jobbra balra ingatta magát.  A tudatlanoknak ez poénos, de neki ez egy örök pokol. Így érzem magamat én is. Nem hiszem, hogy valaha boldog tudnék lenni. Ahhoz túl idős és túl sérült vagyok.
- Nem nehéz olyan dolgot mondani, ami elnyeri a tetszésem. Pilótát és szállítóeszközt tán én is tudnék szerezni, de még is hogy olvasztanád ki a lányom, hogy a vizsgálatok után derüljön csak ki, ki is ő, és ne ideje korán? Identitáslopással? - mondhatni ősember vagyok az űrkorszakban, de régen is működött, hogy más nevében vettek igénybe szolgáltatásokat, talán működik ez még ma is.



the squeal of her cub
can really anger
the mother tiger
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 KjdARSD


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Dec. 20, 2022 5:14 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2




Callaghan & Moor



*Hát ez igaz. Nem is fűzök hozzá semmit, mert nem érdemes. Csupán az én szavaimra adott láttamozás, amivel kár többet foglalkozni. Azzal viszont már annál többet, amit burkoltan kér tőlem. Nem adhatom meg neki, de még mindig nem látja be és az elmondottakat inkább egy Jenkins mellett szóló kampányszövegnek veszi. Oké, lehet, hogy hajazott rá, de nem tudok mást mondani, ha ő az Alvók ura. Ezt soha nem mondanám a szemébe, mert az egoja e nélkül is veri az Univerzum nagyságát, de tény. Nélküle senki nem teheti ki az olvasztott lábát abból a fagyos kriptából. Azzal, hogy a menni készülő Masinát megkecsegtetem egy sajátos ébresztés akciótervvel, tulajdonképpen csak időt akarok nyerni, csak annyit, hogy álljon meg és hallgasson meg. A kérdésem már arra vonatkozik, mit szándékozna tenni akkor, ha valamilyen csoda folytán a lánya már nem fagyi lenne. Azért nem szeretném ha utána ő is eltűnne és megint egyedül maradnék, szóval kell nekem. A válasza több, mint jó és bennem megindul a tervezés. Madina végszavára csapok le, felemelt mutatóujjamat pedig felé bököm, szigorúan csak a levegőben. Dehogy bökdösném a mellkasán, sehol sem, a végén még kitöri a karomat és elég lenne ha csak ránézne. *
-Na ehhez kellene Jenkins. A lányodat aztán le lehetne juttatni a Perdára és rábízni egy perdai családra. Ott biztonságban lenne. Hidd el. A perdaiak jószívűek. Fordítsuk meg a dolgokat. Jenkins is a lányoddal zsarolna, de mi lenne ha mi zsarolnánk őt, vagy nevezzük inkább üzletnek. Akkor miénk lenne az előny. Évek óta képtelen kiiktatni a kancellár társait, mert egyedül van. Segítesz neki, amennyiben a lányodat biztonságban tudod. Hogy elfogadja az alkut, na ehhez kellek én. *Magabiztosan mutatok magamra és vigyorgok is hozzá. Nem, még nincs konkrét tervem, de már alakul. Minél többet beszélek, annál jobban. Azt se felejtsük el, hogy minden üzlet a másik féltől függ és menet közben változhat, akkor pedig improvizálni kell. Abban viszont én vagyok a jó.*








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Május 31, 2023 7:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Folyosók 1-2. gyűrűszint - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 
Folyosók 1-2. gyűrűszint
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Folyosók 6-7. gyűrűszint
» Folyosók 4-5. gyűrűszint
» Folyosók 3. gyűrűszint
» Folyosók
» Folyosók, előterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 2-1. gyűrű - Rakodótér, raktárak-
Ugrás: