Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Tegnap 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Fogda
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Fogda Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Fogda Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 12:01 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Fogda
 





1. gyűrűszint
Túlzottan megvilágított része ez az első gyűrűnek. Hosszú folyosó vezet a fogdán keresztül, melyek cellái két oldalt helyezkednek el. Mindegyik fala lövésálló üveg, melyből belülről nem látni ki, míg kintről üvegként átlátszó, pontosan látni, mit csinál odabent az elfogott. A kényelem itt nem játszik fontos szerepet, bútorzata puritán acélból készült. A fogdák ajtajai hermetikusan záródnak, ám középmagasságban van egy apró vágás, melyet ha aktiválnak apró ablakká nyílik ki. Ezen keresztül adják az ételt a fogdában lévőknek. A fényt ritkán kapcsolják le, van hogy sohasem, ezzel is büntetve az itt tartózkodókat. Minden helységbe egyszemélyes acélból készült, matrac nélküli ágy található és egy illemhelyiségként funkcionáló sarok. Zuhanyzásra lehetőség a folyosó végén, őrök által ellenőrzött teremben van szónikus zuhannyal, hetente legfeljebb egyszer.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 11:47 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


- Ébresztő, Csipkerózsika tizedes. - Több mint valószínű, hogy a hangom rajta van a top tízes listán, amire nem akar senki magához térni egy haslövést és eszméletvesztést követően. Meg úgy általában semmikor. Ráadásul nincs az a mennyiségű Búfelejtő ital, ami olyan hasogató másnapos fejfájást tud okozni, mint amit most érezhet Moor tizedes. Ahogy a megkapott ellenszer dolgozni kezd a testében, ez a szaggató fájdalomérzetben tudatosul először, még azelőtt, hogy ki tudná nyitni a szemét vagy megmozdulhatna. Az egyetlen öröme az lehet, hogy csak a fejében érzi a fájdalmat... legalábbis egyelőre. Mire fokozatosan vissza tudja majd szerezni a teste feletti irányítást haladva szépen lefelé nyaktól kezdve, a fejfájás is kezd enyhülni. Vagy kezdi megszokni majd. Helyette vagy mellette túlságosan is érezni fogja minden egyes kis porcikáját, alig enyhébb fájdalommal, mint a fejében. De addig még eltelik egy kis idő, egyelőre a szemek kinyitása is elegendő nehézség lesz. Mintha a korábban megbénított idegek hevesen tiltakoznának a hosszú semmittevést és sötétséget követő éles, fehér fénnyel szemben.
A fogda ezen szobája többitől eltérően zárt kis szoba, alig nagyobb egy átlagos kabinnál, vakítóan fehér falainál most csak az éles világítás lehet bosszantóbb. Van egy kamera is a szobában, de a kamera- és jel-zavarómat bekapcsolva "felejtettem", rossz szokás, persze. Egyszerű ágy van bent a helyiségben, melyből elspórolták a matracot, rideg fémlap így csupán, így fekhelynek korántsem nevezhető kényelmesnek. Összképre az egész hely meg sem próbál barátságos lenni, hacsak az ágy megléte nem tekinthető kegynek és luxusnak. Odébb asztal híján a földön egy kancsó tele vízzel és egy üres fémbögre dobja fel a sivár berendezést. Az ajtó melletti széken kényelmesen, elegánsan és ráérősen én ülök hátradőlve a támlának és éppen visszateszem a kiürült ellenszeres injekciós tűre a védőkupakot, hogy aztán az egészet a felöltő belső zsebébe süllyesszem.
- Hogy érzi magát? - Pillantok fel Moor tizedesre, aki eddigre a fejét is jól tudja már forgatni, és lassan érezni kezdi, hogy vannak karjai és ujjai is. De azt egészen biztosan jól érzi, hogy a hangomban mennyi kárörvendés vegyül, miközben hogyléte felől érdeklődöm. Mintha nem tudnám, mit érezhet...
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:01 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Elkülönítő buli


*Első körben sötétségre eszmélek, aztán rájövök, hogy csukva vannak a szemeim. A második kör kurva gyorsan rám tör, hasogató fejfájás formájában. Az igazság az, hogy ez nem is fájdalom,  mint inkább gyötrő kín. Még sosem ittam annyit, hogy ilyet érezzek másnap. Ebből pedig arra gondolok, hogy nem is a kabinomban vagyok, hanem valahol máshol, és valószínűleg rohadt nagy szarban. Az emlékek vánszorogva kerülnek elő az agyam mélyéről és még az is fáj, hogy sorra vegyem mindet. Rémlik valami négy nagyon szuper katonáról, meg Denisovról…és persze Jenkins neve is előkerül, mert neki mindig, mindenhol ott kell lennie. Lecsukott szemhéjaim lassan de biztosan fényáteresztővé válnak, így már az erős, jéghideg fehér fény is hozzátesz az amúgy már százával a fejemet ütlegelő kalapácsokhoz, még néhány százat. A jó az egészben az, hogy a fájdalmat csak a fejemben érzem, a rossz az, hogy nyaktól lefelé semmit. Remélem csak egyelőre…bár a gondolati szintig ez nem jut el. Nem nyitom ki a szemeimet, nem vagyok hülye….viszont sajnos süket sem. Összerakva a képet, kicsivel később ott folytatódik a történet, ahol hasba lettem lőve. Mivel még élek – ezt nagyon is érzem és legalább ezért hálás vagyok a fájdalomnak – nem golyóval, sugárvetővel lettem leterítve, hanem valami más gyilkosan jó szerrel. Mivel Jenkins hangját hallom a kárörvendés bugyrában feredőzve, feltételezem, hogy nála volt az ellenszer. *~Hogy rohadnál meg!~ *Nem nézek fel rá, csak próbálgatom a számat, nyelvemet ami olyan száraz mint a perdai nap alatt hagyott, préselt gabonalepény, de ha szomjan halok sem kérek tőle inni. Ínycsiklandó ételekre gondolok, azokra melyeket Bruce szokott nézegetni jobb híján, hogy legalább a nyálelválasztásom beinduljon, mert ahhoz amire készülök nagyon sok nyál kell. A fájdalom néhány ponton felváltja a semmit és az érzéketlenségből így lesz kín. Remek, ha így haladunk az egész testem ebben a gyötrelemben fog ejtőzni, ha Jenkins jelenléte nem lenne elég. Hogy ő miért van itt, az nem kérdés. Hogy _én_ miért vagyok itt, már annál inkább. Sok minden van a rovásomon, de egyikről sem tud senki, ergo legjobb tudomásom szerint nem követtem el semmi rosszat, tehát valaki kreált. Akkor ugrik be a négy katona közül egyként becsúszó szerelést villantó, igen ismerős alak a lövésével együtt. Pici kis dühöm, mely eddig az eszméletlenség mocsarába süllyedve várta a fellépését, előkerül és óriásira duzzad. Némi adrenalin is kerül a vérembe ennek hatására, ami felgyorsítja a fájdalom menetelését, illetve a nyálelválasztást.* -Remekül. Jó…volt a cucc. Maga is…azt nyomja? *Érdekelne, hogy mit akar tőlem, ha már itt vagyok és kitüntet a személyével. Egyelőre inkább átadom neki a szót, míg összeszedem magam és képes vagyok az arcom izmait kontrollálni, mert most az összes érzelmemet csak a fájdalom torzította vonásaimra tudom fogni. A kezem kezd zsibbadni, ami jó, mert legalább már érzek vele, viszont rohadtul kezd fájni. Próbálom megmozdítani és a hasamra tenni, oda ahol még mindig egy nagy vörös folt jelzi, hogy bekaptam a nagy mérget. A fejemben a fájdalom mellé csatlakozik ezernyi szitok, átok, káromkodás, amit gondosan szortírozok, hogy a megfelelő alkalommal majd Jenkisre borítsam.*





Úgy sem kapsz el



A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 04, 2019 12:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:10 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


Nem mondom, hogy nem élvezem nézni Moor tizedes szenvedését, már csak azért is, amiket elkövetett ellenem a liftben. Én mondjuk megúsztam némi derékfájdalommal és ideiglenesen szétkuszált hajjal, de soha senki nem vádolta még azzal a Kancelláriát, hogy arányosan méri ki a büntetéseket vagy a bosszút. Hát most sem fogják.
- Nem. Én ezt a két pda-t nyomom. - Ravasz és gonosz mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy a reakciót figyelem. Ha megerősítésre vágyik a tizedes, akkor a hasához tett kezével megteheti, ugyanis nem fogja ott kitapogatni a nagy gonddal elrejtett pda-t, ami felfogta a méreg egy jelentős részét, így legalább gyorsabb is lesz az eszmélése, bár nem kevésbé fájdalmasabb. Ugye nem hitte komolyan, hogy nem fogom megmotozni rejtett kincsek után? A két pda-t leszámítva viszont mindent magánál talál majd, amiket a sok zsebben tárolt a nadrágjában a két proteinszelettel együtt. Igaz, ezeket csak hozzám vágni lesz kedve, mert étvágya most egy darabig nem lesz. Gondolhat az ételre, de jobb is, hogy nincs itt előtte mindaz az ínycsiklandó finomság, amit lelki szemei előtt látott, mert az illatok érzékenyen hatnának ébredező idegeire. Meg ha már deréktáj felé is fog tudni érezni, akkor nem fogja nagyon tapogatni se a hasát, mert a lövés helye egy darabig még érzékeny lesz.
- Áh, kezdi visszanyerni a kezeit. Szóljon, ha meg tudja emelni a fejét is! - Pillantok fel rá, majd vissza a pda-ra. Egyelőre nem az intim helyen elrejtett pda-t nézem, hanem a másikat, ami a zubbony belső zsebébe került.
- Úgy látom, bűnlajstromához kell írnom a lopást is, ez a Valkűr kutatói részlegének pda-ja. - Ennek a feloldása egyszerű volt, és ez volt feltűnőbb helyre eltéve, így ezzel kezdtem. Biztos voltam benne, hogy sok érdekeset nem fogok találni ezen, és beigazolódott a gyanúm. Ez csak egy elterelés volt a másikról, ami nagyon is fontos lehet, ha így elrejtette, pláne ahova elrejtette! Vajon azt miféle módon védette le a tizedes? Mert hogy az nem fog gombnyomásra bekapcsolódni vagy megszeppenni, mert egy tanácsos néz rá, az is biztos.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:18 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak!


*Első próbálkozásra egész tűrhetően ki tudtam nyögni azt a pár szót, amivel Jenkinst köszöntöttem. A jelenlegi állapotomat tekintve, meg voltam elégedve magammal. Az állapotommal már nem annyira. Elég nagy kicseszés az élettől, hogy pont Jenkins roppant bájos társaságában kell a nyomorultságomból felépítkeznem, ráadásul még azon is el kell merengenem, hogy mire mit mondjak, mert ha Jenkins ott van valahol, az nem véletlen. Sajnos a lényegi dolgok kimaradtak, mint például mi történt Denisovval, hogyan kerültem ide, és hol is vagyok tulajdonképpen. Na meg az is, hogy miért? A kérdés arra volt hivatott, hogy megtaláljam a hangom, és időt nyerjek amíg gondolkodni nem tudok. Egyetlen jó van az engem gyötrő fájdalomban, hogy minden reakciómat palástolja a mélyvonásokba rántott fintorokkal. A pda-k említésekor a kezem még nem érte el a hasamat, de nem is rántom oda egyből, mivel zsibbad, másrészt feltételezem, hogy nem a levegőbe beszél, felesleges lenne kapkodnom ha nála van….mindkettő? Egy röpke pillanattal később jut eszembe az, amelyiket elcsentem az asztalról. Egy másik pillanattal később rémlik fel a sajátom korábbi helye. Kár is lenne letagadnom. Ezek szerint valaki komolyan letaperolt és benyúlt a bugyimba. Hogy milyen perverz, kéjencek vannak itt, botrány! Oké, ha gondolatban képes vagyok felidézni ilyesmiket, fog ez menni másképp is. Muszáj lesz a dühömet, és a kezdeti tanácstalanságomat valamivel kompenzálni. Mert a felsorolt érzelmek a listán vannak, momentán ugyanis szarban vagyok. Ettől persze nem esem kétségbe.* -Milyen bűnlajstrom? *Érdeklődöm, ha már itt tartunk, jó lenne tudni mit írtak a számlámra. *-Az a…pda…véletlen volt. *Ezzel a mondattal egy időben nyitom ki először a szemeimet, amit kár volt ennyire elhamarkodnom. Az éles, vakító fény az agyamig hatol. *-Csessze meg! Nem volt valami humánusabb löttyük? *Persze nem.* -Nem tudom minek ne örüljek jobban….annak, hogy a hangját hallottam először….bassza meg de fáj….vagy annak örüljek, hogy….még nem látom. *Lassan próbálom centiről-centire emelni a kezem a szemeim elé, kit érdekel hogy mi van a hasamon, vagy mi nincs a nadrágomban. *-Megint kettesben vagyunk? Ez már lassan….rendszer lesz. Azért…ennél jobb vacsira számítottam. Maga kritikán aluli vendéglátó. *A szavak nehezen jönnek a számra, a nyelvem sem úgy forog ahogy kellene, de azért minden egyes szóért megküzdve kinyögöm amit akarok…vagy ami éppen az eszembe jut. Némi árnyék vetül a szemeimre, hurrá! Megérkezett a kezem! Sosem örültem jobban ennek az apró mozdulatnak, ami felért egy végtelen űrutazással. A fejemet is megmozdítom….és meg kell mondjam, hogy az a szarság amivel meglőttek, több kárt okozott mint gondoltam, mert a hang irányába fordítom a fejem. Tutira kisütött pár nyalábot az idegrendszeremben. Felnézek, egyetlen pillanatra, mert a kezem rohadtul elfáradt már ennyitől is és lehanyatlik, a látványt szerencsére kisüti a világítás.* -Magának nincs más ruhája? *De tényleg. Megint ugyanabban van, vagy ugyanolyanban. A másikat tutira elégette. Nem feltételezem, hogy minden este azt szagolgatta rám emlékezve, megkönnyezve a hiányomat. *






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


- Számít? - Kérdezek vissza a bűnlajstromra, na meg igazából neki nem is kell tudnia, neki mindegy, bármit is sorolok fel a rovására.
- Véletlen? Mert rettentően hasonlított a sajátjára, hm? - Ismétlem meg a szavait eltéve a Valkűrről származó pda-t, ami nem hasonlít a fehérneműbe rejtett darabra, legalábbis annyira nem, hogy összehasonlítható legyen. Ha lenne itt asztal, hanyagul arra hajítanám, de ennyi holmival is már túlbútorozott egy fogda ez. Megtehetném, hogy lejjebb veszem a lámpák fényerejét... de semmi késztetést nem érzek rá, inkább kárörvendő félmosoly jelenik meg az arcomon figyelve a szemnyitási próbálkozását és a dühös reakcióját. Ritkán hallani nőt ennyit káromkodni, de legalább biztos lehetek benne, hogy őszinte.
- _Ez_ volt a humánusabb. - Biztosítom őt erről, és még csak nem is hazudok neki, mert a másik opció egy tényleges hasba lövés lett volna, ami után még az én hangomnak és látványomnak is ujjongva örülne, mert azt jelentené, hogy még életben van. Igazából most is örülhetne így, mert még életben hagyom őt. A többire nem reagálok, a vacsorára és egyéb szavaira, és biztos érzékeli, hogy ez nem a lift, amiben egymást kóstolgatva másabb hangnemet ütöttünk meg egymással szemben. Ez a helyzet sokkal jobban emlékeztetheti az irodámban történt beszélgetésünkre, csak ez ha lehet, még rosszabb.
- Jelszó? - Kérdezem tőle közönyös nyugalommal a ruhára szóló megjegyzését ugyanúgy elengedve a fülem mellett, mintha csak fájdalmasan nyöszörögne. A pda bekapcsolása után rögtön jelszavat kért tőlem a rendszer, és nem próbáltam meg egyet sem beírni, mert túl sok lehetőség van. "Jenkins egy szemét", "Halál Jenkinsre", "Csessze meg a Kancellária", "Nem én voltam", "Úgy sem kapsz el", "Raven123"... napokig lehetne sorolni és biztosan nem lenne meg a megoldás. Így inkább megpróbálkozom azzal, hogy Moor tizedes maga mondja el a jelszavát, vagy majd egy informatikusom darabokra szedi a pda-t, én meg lehet a tizedest. Várakozón felpillantok rá, figyelem, hogy már tudja mozgatni a kezét, fordítani a fejét. Rendben, még egy kicsit várunk. A válaszától függően akár többet is, mint egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak!


-Számít, különben….nem kérdeztem volna. *Komolyan mondom ezek a tanácsosok néha annyira értetlenek. Persze eddig csak egy kancellárral beszélgettem. Az agyam eléggé hangyás, olyan mint egy zizegő, vizes szivacs. A frappáns válaszok pedig az igazak álmát alusszák még, de bőszen ráncigálom őket, pofozom két kézzel. *-Mert sietnem kellett….oda sem néztem. *Na persze, erre is lesz nem egy szava, de kettő sem. Pont egy adag idegméregnyi előnye van velem szemben, de lesz ez még másképp is, csak legyek újra a régi. *-Na persze, mert a többi lötty borrrrzasztóan halálos. *Morgok az orrom alatt, durcásan, mérgesen, hiszen cseppet sincs jó kedvem, rossz meg annál inkább. Az tudatosul bennem, hogy néhány kérdésemet, megjegyzésemet csípőből ignorálta. Az egész helyzet nagyban hasonlítana az irodájabeli jelenetre, de most rohadtul nem érdekel. Az már annál inkább, hogy a pda-m jelszavát kéri. Horkantva nevetek fel, de bassza meg, még ez is fáj és inkább hallatszik a vége halálközeli hörgésnek, mint jóleső, derűs nevetésnek. *-Nem tudom. Minek kell a jelszó? Mire kíváncsi? Nem írtam elég jelentést? *Ezzel egy időben, nagy nyögve felemelem újra a kezem és a hasamra teszem. Nem a pda-t keresem, az már meg van csak rossz kezekben. Beletenyerelek a húzós cuccba ami még mindig nem száradt meg igazán. Aztán magam elé emelem a kezem és sikerül. Nem fájdalommentesen, de már egész gyorsan a korábbihoz képest. Bár még ez is lassított felvételnek tűnik. A tenyerem piros a löttytől. Megszagolom. Érdekes édes illata van, olyan mint a samponomé. Valamiért úgy érzem meg kell kóstolnom és megnyalom az ujjam. Fasza íze van, érdekes. *-Miért ízlik a sampon? *Ezt inkább magamtól kérdezem, Jenkinsszel most úgy sem lehet beszélgetni, ezt elég egyértelműen a tudomásomra hozta. Nagyon kell neki a pda-m, főleg az ami rajta van, csak tudnám mire kíváncsi pontosan, de persze nem fogja elmondani. Én meg a jelszót nem. Nagyon lassan és nagyon nyögve elkezdem az ágyon a fekve megfordulás manőverét. Pici koromban ez jobban ment, bár anyám a megmondhatója, hogy akkor is megküzdöttem vele. Ha sikerül hasra fordulnom félig bénán, akkor megpróbálom a testemmel lelökni a lábaimat az ágyról. Ez a terv, meg az, hogy rövid úton leesem és elmászok a kancsóig, amit akkor láttam a földön, amikor Jenkinst a székben, de elég rövid volt a pillanat ahhoz, hogy tudatosuljon bennem a fontosabb látvány képe. Egyelőre a megfordulásnál tartok.* -Régen ez…jobban ment baszki. *Kell ez a káromkodás, jót tesz a lelkemnek.*






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 12:42 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


Röviden sóhajtok egyet. Az emberek néha olyan naivak. Egy Alvónak még elnézném, de Moor tizedes itt nőtt fel a Dominiumon, ebben a rendszerben.
- Igazából nem számít. Ha meg akarom büntetni, ha száműzésre akarom ítélni, ha meg akarom ölni, nincs szükségem vádakra. Se bizonyítékokra, de ezt nagyon jól tudja. Nem kell megmagyaráznom a Dominium népének, se a férjének, se Önnek. Ha a hivatalos közlönyt adok ki erről és írok bele egy vádat, miért történt, ami történt, azt legfeljebb a saját szórakozásomra kreálnám. - Válaszom hangszínéből kitűnik, hogy jelenleg így is jól szórakozom és nem érzem szükségét a vádak kiötlésének, vagy a már meglévő vádak felsorolásának. Minek tenném? Elkezdene csak hablatyolni, megpróbálná kidumálni magát a lehetetlenből, mintha ez így működne.
- Azt hinné az ember, hogy _érezte_ a másikat. - Utalok finoman arra, hogy oda elrejteni egy kütyüt, ahol megtaláltam a pda-t, nos, általában feltűnik az embernek egy oda nem illő dolog. Mert azt azért nehezen hiszem el, hogy mindig a bugyijában hordja a pda-ját. A morgására nem reagálok, pedig ráhibázott, a többi lötty valóban halálos. De inkább lövedékek azok, semmint löttyök. Hogy mennyire nem érzékeli a helyzet súlyosságát a tizedes, az a horkantva nevetéséből látszik, de elégedetten kárörvendő vigyor jelenik meg az arcomon, mikor az hörgésbe fullad. Nem aggódom érte, tudom, hogy nem fog meghalni. Addig nem, amíg én nem engedem meg neki. Úgy tűnik, ebben hasonlítunk McGrover kancellárral.
- A titkaira, természetesen. Mindarra, amit a többiek mondtak Önről, hogy igaz-e? Tehát kezdje el kibökni a jelszót, és kérem, ugorjuk át a felesleges ellenkezés részét, a válogatott fenyegetéseimet, amiket hasztalan próbálna meg elhumorizálni. Kímélje meg magát egy sor kellemetlenségtől. Nos? - Figyelem őt, ahogy beletalál az idegméreg löttyébe, ami még nem száradt meg teljesen a ruháján. Ennyi idő elteltével már nem veszélyes bőrrel érintkezve se, de felvonom a szemöldökömet, mikor látom, hogy megkóstolja. Megvárom, míg megteszi, és direkt csak azután szólalok meg.
- Ha a helyében volnék, nem tenném. - Gyanúsan kárörvendő a hangom, de nemsokára ő is rá fog jönni, hogy a sampon ízen kívül más meglepetés is érheti. Bőrön át már nem veszélyes az idegméreg, de a nyelvre téve elkezd felszívódni. Szerencsére már nem elég friss a méreg és ujjbegyén amúgy se volt sok, de egy hosszú perc erejéig bizony alaposan lezsibbasztja a nyelvét e kóstolgatással. Mintha egy testének engedelmeskedni képtelen puha szivacsdarab lenne a szájában, ami csak a perc leteltével tudja majd kifejezni az esetleges káromkodást verbálisan, érthető emberi nyelven. Némi fájdalommal is jár, de nem vészes. Nekem marad a szórakozás, pláne a röhejes megfordulási próbálkozást figyelve. Először nem is értem, miért akar hason lenni, és lejönni az ágyról, mikor a lábai még egy darabig képtelenek lesznek mozdulni. Ha ilyen kukacoló módszerrel akar idejönni hozzám és bosszút állni, akkor szinte sajnálni fogom, hogy blokkolom a kamerákat és hangfelvételeket, mert ezt százszor is újranézném bármikor.
- Mondja csak, mióta barátok Smith tizedessel? - Kérdezek tőle valami teljesen mást és figyelem a szenvedős próbálkozásait. Minden pillanatot meg akarok jegyezni. Na meg rájönni, mit akar most ezzel a mozdulatsorral?
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 5:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak!


-Blablabla…ezt mind tudom. Nekem számít. Legalább én is szórakozzak egy kicsit. *Most komolyan! Mennyiből állna elmondani miért is vagyok itt? Kettő mondat. Vagy egy. Nem hiszem, hogy arra már nem futja a levegőjéből. Másrészt tudnom kell ahhoz, hogy tudjam, mennyit mondhatok el neki. Francba! Ez így nem jó, hogy meg sem bírok mozdulni. Legalább járkálhatnék, akkor jobban tudok gondolkodni. *-Akkora volt a felfordulás maga miatt, hogy elfelejtettem. Hmm….ki nyúlt a bugyimba? …a kis perverz. *Azt tudja hol volt, de vajon ő találta meg vagy átadta másnak e megtisztelő feladatot? Jellemző, hogy pont olyankor nem vagyok ébren amikor végigtaperolnak. Ez erőszak! Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, bár az előbbi igen távol áll tőlem, az is inkább sírva nevetős lenne. Azon agyalok, hogy engedjem-e belenézni a pda-ba. Nagy dilemma. Nem mintha bármit is megtalálna rajta, ha elmondom a jelszót. A kérdés az, hogy visszakapom-e valaha és milyen állapotban. Nem kétlem, hogy van rajtam kívül más zseni is aki feltörhetné a jelszót és aztán minden más programot ami rajta van, de ha elkerülhető….ha nem kapom vissza, akkor viszont úgyis mindegy. *-Nincsenek titkaim. Mit mondtak a többiek? És kik azok a többiek? Maga olyan sejtelmes. *A pletykák felét ismerem, de a másik felét nem és érzésem szerint az sokkal fontosabb. Na meg az is, hogy a másik fele kitől származik. A fejem még mindig fáj, lüktet de már képes vagyok összerakni a dolgokat. Nem is figyelek rá amikor figyelmeztet, jól elvagyok magammal és azon csodálkozom abszolút őszintén, hogy annak a szarnak amivel hasba nyomtak, milyen jó íze van…még mindig. Jó cucc lehet, ha ruhán keresztül is ennyire betalált, ráadásul még a pda-m is útban volt. A megfordulás azon a fémizén elég nehezen megy, ez hamar tudatosul bennem és hangot is adok neki, de már a mondat is furán távozik a számból. Úgy érzem mintha a nyelvem bedagadt volna. Már hason vagyok amikor éles elmémmel kijelentem a nyilvánvalót.* -Zihhad a hevvem bafffki! *Ezek után néhány nyelvforgató mozdulat következik a hozzátartozó artikulátlan hangokkal kísérve. Olyan ez mint amikor az énekesek behangolnak, csak én a nyelvemmel csinálom. Az tuti, hogy most nem smárolnék senkivel. A jelszó megadását még egy kicsit tologatom magam előtt, hátha…persze tudom, hogy úgysem kerülhetem el, de jólesik kéretni magam Jenkinsszel. Megkapaszkodom az ágy fém oldalában és egy kicsit eltolom magam. Azt érzem, hogy az egyik lábam már kezd lelógni a súlyánál fogva, de ezen kívül semmi mást. Feltételezem még megtámaszkodni sem tudok rajta. Már azon lennék, hogy rákérdezzek meddig tart ez az izé, amikor Jenkins bedobja az Univerzum kérdését. Ezen a feltételezésen röhögnöm kell, de basszus az is fáj. Próbálok nem nevetni, összeszorítom a számat, ezért az egész megint egy futurisztikus horkantós hörgésként érkezik a felszínre.* -Moft melyik? Áóúáóúááá. Melyik Szífsz? Na váhjon…lölölölö….*Próbálgatom a nyelvem, lassan múlik a zsibbadás is. Magam elé nézek, majd fel amennyire csak képes vagyok a hasonfekvős helyzetemből. A fejemet még nem mozgatnám nagyon. *-Smith…á, már megy….Smith nem is tizedes. Ő kapitány. *Mentségemre legyen mondva, a Smith még a mi világunkban is gyakori név. Azért persze felfogom miről van szó.* -Jahogyjaaaa! Az a Smith soha…nem volt a barátom…mondja meddig tart ez a bénaság? Smith úgy utál mint a szart….és ez kölcsönös. Tudja…van az amikor….két ember találkozik egymással…..és már akkor ellenszenvesek egymásnak, mikor még….meg sem szólaltak. Na! Azt a helyzetet….rólunk mintázták. *Ez mondjuk tökre igaz. Én persze megpróbáltam kedvelni, és amikor káromkodott egész jó fejnek gondoltam, de sosem bíztam benne feltétel nélkül. Az már más kérdés, hogy adtam egy esélyt a kapcsolatunknak, kizárólag Denisov miatt és lehetőséget is arra, hogy bizonyítsa a megbízhatóságát. Én is bizonyítottam. A történteket tekintve viszont úgy néz ki a dolog, hogy nem igazán jött össze. Itt abba is hagyom, mondanivalóm sincs és kapaszkodnom is kell az ágy átellenes végében, az egyik lábam lekoppan a padlóra.* -Mondja Kancellár úr! Lát most minket valaki? Mert….ha felvenné a beszélgetésünket….nem blamálom magam hernyó mozgással. *Felé fordulok, bármennyire is fáj még a mosolygás is, odaerőszakolok az arcomra egy vigyort. Na meg azért is odafordulok, hogy lássam az arcát amikor felel…már ha felel. De ha nem, már az is elég információ. Rajtad van az órád vagy nincs rajtad az órád? Aztán, hogy mégis egy kicsit egyenlőbbnek érezzem a helyzetünket, és tudjam meddig mehetek el, ajánlatot teszek neki. *-Ha idehozza….bepötyögöm a jelszót. De nem mondom meg. Személyes.





Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 8:11 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


- Nem azért van itt, hogy szórakozzon. - Zárom le szárazon ennyivel a dolgot, és csak azért se mondom el, miért van itt. Tudnám sorolni, de miért is tegyem meg neki ezt az örömöt? Hadd gondolkozzon, hadd aggódjon, mi miatt került ebbe a kellemetlen helyzetbe, átvitt és szó szerinti értelemben is.
- A kameraképek nem Önt igazolják. - De ezt biztos tudja. És igazából mindegy is, hogy direkt vagy véletlen tette el a kutató részleg pda-ját, mert nekem most csak az számít, hogy bejussak ebbe a másik pda-ba, ami tényleg Moor tizedesé és amit annyira védett legalább, mint az erényét, ha már oda rejtette.
- Most mondhatnám, hogy mindenkinek vannak titkai, különösen egy nőnek, de nem az érdekel, hogy esetlegesen kivel csalja a férjét. Sokkal inkább azon gondolkodom, hogy az édesapjától lehet nemcsak némi bicskahasználatot sajátított el... De ha gondolja, elmondhatja, hogy mi jót szokott Denisov-val együtt csinálni, például most a Valkűrön is, vagy korábban a bárban, vagy azelőtt és az előtt... Hogy is találkoztak? - Beszélek hozzá, míg ő taperolja a hasát és azon a megmaradt idegméreg folyadékot, mely már nem jelent veszélyt bőrön át, de hát a kíváncsi tizedesnek meg kell kóstolnia. Miért is álljak egy tudós tapasztalatszerzési útjába? Így csak utólag látom el némi tanáccsal, és először vigyor jelenik meg az arcomon az első furán hangzó mondatnál, majd amikor a felismerés is eléri Moor tizedest és forgatja a nyelvét, ismét hallhatja a liftes eset után ahogy felnevetek. Talán most még őszintébben is, elvégre a káröröm mindig szívből jön. Most már tényleg komolyan bánom, hogy erről nem lesz felvételem! De majd rosszabb napjaimon ezt fogom magam elé idézni, és most is, már csak ennek a gondolatára nevethetnékem van, ami lassan cseng le, körülbelül akkorra, mire a tizedes is visszanyeri a nyelvét a beszédhez. Nem is tudtam válaszolni, melyik Smith-re gondoltam.
- Tehát nem kedvelik egymást? Ez azért most nagy megnyugvással töltött el. - Mondom ezt úgy, hogy kiérezhető őszinte sajnálkozásom, na nem azért, mert nem örök barátnők ők ketten, vagyis de, azért. Közben felállok a székről, Moor tizedes pda-ját elteszem és a kancsóhoz meg a fém bögréhez lépek, s tölteni kezdek bele vizet. Az órát persze láthatja a tizedes, de ha később is még lesz alkalma látni engem, vagy visszakeres archív felvételeket rólam a rendszerben, beláthatja, hogy ez a kütyü bizony a szokásos öltözetem része. Mindig minden ugyanaz.
- Ez az én titkom marad. - Húzódik félmosolyba a szám, miközben kitöltöm a bögrébe a vizet, majd a tizedes felé nyújtom. De nem, nem segítek neki normális fekvő vagy ülő helyzetbe kerülni, és ami azt illeti, nagyon-nagyon kell nyújtózkodnia, hogy elérje azt a bögrét.
- Igya meg! Segít visszanyerni a teste feletti uralmat, de az egész kancsónyira szüksége lesz, úgyhogy csak szaporán és ne pazaroljon sokat. A finommotorikus mozgásra még várnia kell, úgyhogy inkább rukkoljon elő a jelszóval. Cserébe mutatok valamit, ami bizonyosan tetszésére lesz, tizedes. Nos? - Pillantásom és mosolyom azt sugallja, hogy de még mennyire látni akarja majd a tizedes az ajánlatom tárgyát. Csak egy kicsit együttműködőbbnek kellene mutatkoznia. Hát olyan nagy kérés ez egy kancellártól? A fogdában?
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 9:28 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária
& Moor tizedes

Álmodj csak

*Nem mintha lett volna bármi reményem arra, hogy a saját bűnlajstromomon – ez milyen hülyén hangzik - szórakozni fogok, de Jenkins dob rá egy lapáttal, amitől megint nevetnem kell….de inkább visszafogom magam és ebből lesz egy szemforgatás, amolyan csodálkozó-féle, hogy „Tényleg nem azért? Pedig azt hittem.” Bakker. Közönyösen konstatálom, hogy nem lesznek megnevezve a vádak, de a kérdéseiből úgyis tudok majd következtetni. Arra, hogy a Valkűr laborjában mi történt és mit látott a Nagy Testvér, felemelem a mutatóujjam, a levegőbe bökök. Jogos, ott a pont. Erre nem gondoltam akkor amikor….de persze nem is lehetett, időm nem lett volna semmire, másrészt, előzőleg gyanúm sem volt, hogy Jenkins pont akkor jön majd a Valkűrre és….a gondolat másik fele elszáll, mivel elmúlt érdektelen és másképp szervezni a dolgokat is lehetetlenség. Most kell összeszednem magam s míg ő beszél, én próbálom minden porcikámat valahogy életre kelteni. Kis lépésekben haladok. Aztán csak kiböki Denisovot, meg a Bárt. Azelőtt és azelőtt. Feltételezem, hogy tudni akarja mennyi időt töltöttem vele és mit tudhatok. Nos, azt nem fogja megtudni...nem az én titkom. Nekem viszont sokkal nagyobb problémám adódik momentán, és meg is küzdök az áruló nyelvemmel. Nem értékelem Jenkins jóízű kacagását, de nem is érdekel. Káröröm. Neki csak ez jutott. Magányos, megkeseredett ember lehet. A zsibbadt nyelvemmel való műsorral elodázom az időt és a válaszadást a Bárról, nem mintha tudnék bármi olyat mondani ami felcsigázná Jenkinst. Elcsemegézünk Smith nevén, nevein és azon mennyire utáljuk egymást. Azt is sejtem miért olyan jó ez Jenkinsnek. *- Azt nem hiszem, maga sosem nyugszik. Egyébként, hogy a korábbi kérdésére válaszoljak, nehogy lyukas legyen az oldala a kíváncsiságtól, az apámtól azt tanultam hogyan kell használni a programokat a pda-n, meg a szövegszerkesztőt, a táblázatkezelőt, a grafikonokat. Előbb tudtam mint….*Ennél a pontnál elgondolkodom, már az is megy.* -…nem is tudom minél tudtam előbb. Aaaa, bicskahasználatnál biztosan. Denisovval...hát egyszer együtt ittunk, miután összetalálkoztunk az Aszteroidatörőn. Tök jó humora van, de ami dicséretes, érti az enyémet. A Bárban nem voltam, csak elkísértem Smitht és Denisovot odáig, itt a Valkűrön meg véletlenül találkoztunk össze a folyosón és elbeszélgettünk arról, kivel mi történt amióta nem találkoztunk. Ja igen….a tilos dolgok. Tudom, hogy nem szabadott volna beengednem a laborba. Ez az egyetlen hibám. * S mindez halál komoly, tényleg így történt. Amíg beszélek, immár megint teljes nyelvforgással, nem mozdulok. Egyelőre csak egy dologra tudok odafigyelni, és milyen jól teszem. Még csak az egyik lábam ér le a padlóra, ezt a koppanásból tudom és abból, hogy érzem amint a súlya húzza le a testemet, egyébként mást nem érzékelek vele. A másik lábam és minden más testrészem az ágyon van, ergo még egész szalonképes helyzetben leledzem, mikor Jenkins az általam elérni kívánt vizeskancsó felé indul.  Legnagyobb bánatomra a pda-m eltűnik valahol a zsebében. Lehajol, felemel, tölt és nyújt, picit elhibázva a kancsó és a kezem közti távolságot. Látom a kezén az órát, azt amit korábban is megcsodáltam, s bár tökre átlagos órának néz ki, felmerül bennem a kérdés, hogy ki hord manapság órát? Mert konkrétan senkin nem láttam eddig és nem hiszem, hogy ez valamiféle kancellári divathóbort lehet. Másrészt kifejlett paranoiám van, nagy adag gyanúval és kütyüismerettel spékelve. Nem, nem hiszem, hogy Jekins tanúkat szeretne, vagy bizonyítékot arra, mi is történik itt. Ettől függetlenül nem mászok tovább az asztalról lefelé, inkább úgy maradok, míg a lábamat nem tudom visszahúzni magam mellé. * -Á, akkor nem látnak. *Közlöm nemes egyszerűséggel, és arra a pléh bögrére dobom a tekintetem, amit felém nyújt.* -Picikét elhibázta…*Nyújtom a kezem és lám! A pléhbögre és a kezem között nem kis távolság maradt még.* -Ha megtenné, hogy a kezembe adja, még inni is tudnék belőle, de előbb kortyoljon már bele legyen olyan kedves…és komolyan mondta, hogy mindet meg kell innom? Hát az nem fog menni, nem tudok annyit inni. Nem mellesleg, bízzon már bennem annyira, hogy képes vagyok bepötyögni pár betűt abba a szaaaa….kkhhhmmm….a csodálatos pda-ba. *Bájos mosoly, határozott és makacs. Mégis mit akarhat nekem mutatni, ami az eddiginél is nagyobb kárörömmel tölti el? *-Mutatni nekem? Pasi vetkőző show-t? Az tutira a tetszésemre lesz. Na mutassa. *Gyanítom nem erre gondolt. Miért van olyan érzésem, hogy nem szeretném látni azt amit mutatni akar…vagy már tudok arról, amit mutatni akar? Csuklóból intek a pohárért és a mutatnivalóért. *




Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 04, 2019 11:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


Amit az apjáról mond, hiszem is, meg nem is.
- És ezután semmit se tanított Önnek. Tehát adott Ön, aki előbb tanult meg sok mindennél bánni a pda-val meg számos programmal, és azután csak ezt a meglévő tudását csiszolgatta, hogy csinos kis grafikonokat tudjon majd nekem készíteni a jelentéseibe, mikor felnő. - Az irónia kiérezhető, de lehet hagynom kell ezt a szálat. Végülis nem számít, a pda nálam van, és előbb vagy utóbb kiszedem belőle a titkokat. A Denisovra adott válaszra csak egy picit hunyorgok rá, lehet nem is látja. A történet számos pontban egybevág azzal, amit ismerek, de még persze szóra kell bírni a megnevezettet is.
- És mit keresett Denisov a laborban? - Kérdezek még ennyit, mialatt figyelem a mozdulatait, hogy aztán felállva ültömből töltsek neki a kancsóból, és szándékosan messzebb tartsam felé a bögrét, mint amit jelenleg el tudna érni. Nem sok, talán ha tíz centi hibázik, de hát ha már megállapította, hogy nincs felvétel most, igazán megengedhet egy kis kukac-mozgást magának.
- Megvárhatjuk, míg tud térdelni... - Finom utalás, nos, úgy is tudja melyik esetre célozgatok, aztán a számhoz emelem a bögrét és egy aprót kortyolok belőle, hogy aztán kaján vigyorral tegyem le a földre, ugyanúgy tartva azt a plusz kis távolságot. Bár lehet egy szép vetődéssel eléri.
- Örülök, hogy így fél. - Ezt meg én közlöm vele nemes egyszerűséggel és elégedetten.
- És igen, az egésszel, három bögrényi. Amennyit beszél, biztos kiszárad a szája. Negyed óra alatt visszanyeri a testét... vagy kapaszkodik még egy órát így. De volt valaki úgy másfél éve, nála valahogy lassabban távozott a szervezetből ez az idegméreg, három és fél órán át vergődött Önhöz hasonlóan. - Beszéd közben leguggolok és úgy mondom neki a szavaimat, figyelve a reakcióját, a mimikáját, azt a makacs és bájosnak szánt mosolyát, amivel kifejezi, hogy nem adja a jelszót. A rám oly jellemző ravasz félmosoly jelenik meg az arcomon.
- Semmi gond, majd megoldom máshogy.- A felöltő belső zsebéből előkerül a pda, de nem a tizedesé, hanem a sajátom és pillanat alatt végbemenő ujjlenyomatos felismerés-bekapcsolás után már fordítom is felé elindítva a videót, amit bekészítettem az alkalomra.
- Ráhibázott. - Felelek csak ennyit a vetkőző show-ra még mindig azzal a korábbi mosollyal, és Moor tizedes megnézheti a kamerán a saját fenekét némiképp felülről szemlélve, ami nagy szó, mert a felvételen éppen a nem épp alacsony Denisov vállán lóg magatehetetlenül és könnyen beazonosítható helyszínként a Valkűr parancsnoki hídja szolgál. Megnézheti a felvételt az ott történtekről és beszéltekről egészen onnan, hogy parancsba adom a kapitányi székben ülve, hogy Moor tizedest vigyék el a fogdába, egészen odáig, hogy Denisov elvitetésére is kiadom a parancsot, mikor a testőröm a négy másik kancellári őrséggel megérkezik a hídra, de itt félbeszakad a felvétel. Végignézheti hát a vetkőzőshow-t, még ha szívdöglesztő mellizmokat nem is láthat, csak a sisakok kerülnek le. De legalább érteni fogja, miért kérdeztem, hogy Smith a barátja-e? Denisovnak az volt, még a kameraképen is átjön az arckifejezése, amit vágott ehhez. De mindaz, ami utána történt a hídon, az rejtve marad a tizedes előtt, ahhoz neki már semmi köze. A felvétel alatt én végig a tizedes arcát, tekintetét figyeltem, mindent, ami nonverbálisan árulkodhat bármiről. A verbális részét sejtésem szerint úgy is hallani fogom.
- Izgalmas beszélgetés lesz ez még Önök között Smith tizedessel. - Kárörvendő mosoly.
- Térjünk át arra, hogy mit tud erről a Svensonról?
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 6:05 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak


*Jenkins el van telve magától, ezt most már sokadszorra bizonyítja, nem mintha nekem kellene bizonyíték erről. Az irónia ettől függetlenül jogos, de ezt nem közlöm vele sem szóval, sem tettel. *-Elsősorban a közvetlen feletteseimnek kell jelentéseket írnom, és igen. A pda használat elengedhetetlen volt a további tanulmányaimhoz. *Azon felül amit eddig sikerült rólam megtudnia, nem tudom mit akar tőlem, milyen titkaimat, melyeknek még a gyanúja sem merülhetett fel benne, elég körültekintő voltam. Persze az a sok segítség amit másoknak nyújtottam, kiderülhetett, mint mondjuk az aszteroidatörőn, vagy amikor a konvojt kísértük és volt egy kis ez meg az. Francba! Az áldott jó szívem fog a légzsilipbe vinni. *-Denisov semmit nem keresett. Én kerestem, ő meg csak bejött velem, mert közben dumcsiztunk. *És tényleg! Ennyi volt, nem több, és ha megnézi a felvételeket, ő sem láthat mást….mindaddig, míg a csodás nászpáros meg nem érkezett a kísérettel. Mert, hogy ők voltak, afelől semmi kétségem, és ezt próbáltam jelezni Denisovnak is, csak hamar kiütöttek. Így utólag belegondolva, szíven ütött, hogy nem hagyták végigmondani azt amit akartam, pedig nagy poén lett volna. Kérném a vizet a bögrével, de nem kapom, helyette pofátlan utalást a liftnél történtekre. *-Álmodozzon csak. *És még ez volt a legszalonképesebb amit mondtam neki, a gondolataim egészen mást kárálnak bizonyos testrészek egymásra ható kölcsönhatásairól….melyek csak cifrázódnak, mikor a földre teszi a bögrét, miután annyit megtett, hogy belekortyolt. Hogy rohadna meg! Száradna az a vigyor a csontjaira a bőrével együtt. Fejben számolom a perceket, negyed órákat, osztok-szorzok. Tulajdonképpen még jobb is, hogy letette a földre a bögrét, majd megoldom. Addig meg csak kibírom valahogy víz nélkül. Ha guggolása közben engem figyel, sok mindent nem láthat az arcomon, legfeljebb mélységes megvetést az irányába és némi távolba merengést, míg azon agyalok, hogyan oldjam meg a helyzetemet. A kapaszkodás közben, mivel nem másztam tovább lefelé, bőven elég egy kéz is, a másikkal végigtapogatom az elérhető zsebeimet. Még sosem voltam ennyire kiszolgáltatott helyzetben és rohadtul utálom, ezen az érzésen még az a közhely sem segít, hogy ami nem öl meg, az megerősít. Tutira beszívott aki ezt mondta, de el kell ismernem, hogy valahol igaza is volt. A mutogatás helyben zajlik, félszemmel lesem mit csinál a saját pda-jával és most már azon is törnöm kell az agyam, hogyan szerezzem meg az ujjlenyomatát. Valamire biztosan jó lesz. Az orrom elé nyomja a francos kütyüjét, amin azt látom amiről az idegméreg miatt lemaradtam, de csupán a gyanúmat igazolja. Az viszont megnyugtat, hogy Denisov cipelt a laborból a parancsnoki hídra, ő legalább vigyázott rám és nem ütöttem be a fejem egyik kanyarban sem a falba. Az előadás közepénél elfordítom a fejem és a zsebemben kezdek el turkálni.* -Ez volt a nagy előadás? Olyat mutasson amit még nem tudok. *Teljesen biztos voltam abban, hogy a négyből kettőt ismerek. Smith tizedes becsúszós szerelése volt a legárulkodóbb, a kapitány pedig…érdekes volt ahogy a négyből csak egy beszélt és az is hangtorzítót használt. Na vajon miért? Mert felismerhettem volna még a sisakon keresztül is. Az egészben csak annyi a csalódásom, hogy a laborban még azt gondoltam egy röpke pillanatig – míg volt időm gondolkodni, és most már emlékszem is rá – azért vannak ott, hogy Denisovot mentsék. Csupán magamra vagyok mérges, hogy ekkorát tévedtem. *-Miért gondolja, hogy az lesz? Hmmm….lesz alkalmam vele beszélgetni? Őt hozatja ide, vagy engem enged el? *Semmit, amire kíváncsi, nem láthat az arcomon, közben előkerül a kommunikátorom is. Van egy olyan gyanúm, hogy nem kapom vissza tőle a sajátomat, be kell újítanom egy másikat. A Svensonos kérdés sem olyan, amitől összecsinálnám magam. Ha nem veszi el tőlem a kommunikátort, elkezdek írni egy üzenetet McGrover kancellárnak. Az ujjaim nem úgy működnek mint ahogy kellene, cirka tíz perc alatt be is tudom majd pötyögni a szöveget, de legalább tudom használni a kezeimet. *-Svenson egy perverz, kéjenc állat. Legalábbis abból gondolom amit róla hallottam. Bárkivel, bármit üzletel és bugyifétise van. Most képzelje el, minden csajtól elszedi a bugyiját és arra…kkhhmmmm….*mutatom a kezemmel a levegőben a kézmunkát.* -……beteg állat, nem? Egyébként Saskia. *A végére dobom be a jelszavamat, mintegy mellékes szálat. Talán az első pillanatban nem is lesz fogalma arról, hogy mire mondtam. Rávigyorgok. Na igen, erre a jelszóra senki nem gondolt volna, még véletlenül sem pötyöghette volna be senki. Úgy agyaltam, hogy jobb ha elmondom neki, ha belép a gépembe, úgysem talál sok mindent, az őt érdeklő programok plusz védettséget élveznek, újabb jelszó külön mindegyikbe a belépés és ha csak egyet is elront, az egész törlődik. Ezen a ponton kétesélyes az egész. Vagy megelégszik azzal amit lát és nem firtatja többet, én visszakapom a gépemet és mindenki jól jár, vagy nem kapom vissza, de akkor a programok is törlődni fognak. Így vagy úgy, de elvesznek. Áldom az eszem, hogy mindent elmentettem Bruce régi pda-jára. Amit láthat, az egy csomó fénykép Bruce-ról, idétlenkedések, Malinorról, mert őt tényleg csípem, néhány rövid videó rólam és Bruce-ról – házastársi alibi – régi és új jelentések, pár oldalnyi szösszenet a véleményeimről, melyek nem kerültek jelentésbe, gondolatok jegyzetei, és az a videó amit Jenkinsről készítettem a hangárban, a nagy láda mögül. Maximum ezzel bukhatok le, meg azzal, hogy nem véletlenül estem be éppen utána a liftbe. Na bumm! *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 6:51 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


Figyelek a válaszokra és az arckifejezésére, szeme villanásaira, már amikor hajlandó bármit is elárulni. Az arcmimika hamar visszatért az idegméreg után, de mégis legfeljebb csak annyit látni Moor tizedesen, hogy mennyire megvet és/vagy gyűlöl engem és/vagy mennyire szívesen megölne, ha tudna. Hát, tépjen sorszámot. Megmutatom neki a hídon készült videófelvételt is, és némileg meglep, hogy ő rájött már korábban, kik vannak a páncélok alatt. Vagy ezek szerint a szuperkatonánk fejben nem túl erős.
- Ön okos, de nem bölcs. Ittléte alatt végig a rossz kérdéseket tette fel nekem... ha egyáltalán eszébe jutott kérdezni. - Most sem tette a videó kapcsán, ám legyen. Elteszem a pda-mat és figyelem ő mit ténykedik az elővett kommunikátoron. Nem veszem el tőle. Mikor a pda után kutattam, láttam mi mindent rejtenek a zsebei, és ha el akartam volna tőle venni, már megtettem volna akkor. Felállva fölé állok és figyelem, hacsak nem takargatja az írást, hogy kinek címzi. Nocsak, William? Minthogy ez érdekesebbnek tűnik annál, hogy válaszoljak a megint hiábavaló kérdéseire, úgy döntök, hogy nem várom ki állva, míg befejezi a pötyögést, inkább leülök mellé az ágyra. Ehhez mondjuk a még fent lévő lábát meg kell emelnem és ledobnom a földre, ami talán félig maga után húzza a tizedest is, de legalább könnyebben elérheti a bögrét is. Ha láthatom, mit ír, akkor a második pontnál már megjelenik egy apró mosoly a szám sarkában. Bátor. Öngyilkos, de bátor.
- Ne mondja, hogy nem figyelmeztettem előre, tizedes. Williamből két dolog hiányzik, de nagyon: a humorérzék és az empátia. - Veheti jó tanácsnak, mert biztos vagyok benne, hogy egy ilyen üzenetet nyílt lázadásnak fog venni kancellártársam, és értékelni fogja majd a tizedes őszinteségét. Nagyon is értékelni. Lehet jobban járna a tizedes, ha beszerezne egy előkóstolót.
- Mindössze ennyit tud Svensonról? - A Svenson-os kérdésre adott válaszra figyelek azért, a rendes nőhöz nem illő kézmozdulatot is láttam, de nem, inkább nem képzelem el, ahogy a tizedes mondta. Az utolsó szóra viszont először összevonom a szemöldökeimet, majd meglepetten felvonom őket, tisztán leolvasható kérdésként, hogy most komoly? Elsőre nem értettem, de a vigyorából aztán rájöttem, hogy ez a jelszó. Vagy csak ugrat engem. Ennél a nőnél sosem lehet tudni.
- Saskia a jelszava? Nahát, nekem is! - Egy fenét ez a jelszavam. Nem emlékszem Saskia névre Moor tizedes adatlapjáról, se anyja, se nagyanyja nem volt az, meg a megmaradt csekélyszámú emberiség között sincs még egy Saskia. Csak egy volt... Előveszem hát újra Moor tizedes pda-ját és kipróbálom. Nem is tudom, mi lep meg jobban: az, hogy nem használta ki az alkalmat az ugratásomra vagy az, hogy tényleg ez a jelszó?
- Szereti magát gyanúba keverni, igaz, tizedes? - Pillantok fel rá komolyan, majd vissza a pda-ra gyors átpörgetve a tartalmát, mint aki tudja, mit keres, mit kellene keresnie. Belefutok pár jelszavas mappába is, de egyelőre ezeket hanyagolom. Belenézek a videómappába is, nem nézek bele egyik videóba sem, egy Bruce-osba se, és abba sem, aminél a Malinor nevű számomra ismeretlen fickó látható, csak megjegyzem a képét. Egy videó kelti fel az érdeklődésemet, amin kis képen is könnyű kiszúrni saját magamat, hát még a hozzá társuló időpont... Megnyitom és belepörgetek, majd a tizedes felé fordítom egy pillanatra.
- Vigyázzon, tizedes, másokat sodor bajba a kíváncsisága! - Komoly maradok, mint az előbb is, majd visszafordítom magam felé a pda-t. Nem bajlódok azzal, hogy töröljem azt a videót, mert érzésem szerint biztosan van róla másolata. Azt hallottam a videón, hogy a beszélgetést nem lehetett kivenni, de egyébként is ügyeltünk rá, hogy ne utaljon semmi az elvégzett munka mibenlétére, amit kifizettem a két alaknak. De ha utánam jött a liftbe akkor, vajon miért nem próbálta meg kideríteni, mit csináltam? Igaz, kérdezgette az elején, mi járatban voltam odalent. Találomra kiválasztom a kék kvarc nevű mappát a pda-n.
- Ha jól sejtem, ezt már nem az előző jelszó nyitja. Még hogy nincsenek titkai... - Bepötyögök egy szót, a Malinor nevet, hátha, mert úgy sem fogja elárulni ezt már a tizedes, ha ennyire védi külön jelszóval és kíváncsian várom, mi fog történni.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 8:38 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak


*A liftben csak mókázva, könnyedén folyt a harc kettőnk között, most komolyabb, sokkal komolyabb, ahogy a tétje is. Nem a szabadon engedésemre gondolok és nem is az életemre vagy a halálomra. Bár picike pont vagyok a dominiumi világban, nagyon is sok függ attól, itt mit és hogyan rendezek el. Én vagyok a pillangó. Ha eddig nem is lettem volna biztos abban, kiket rejtenek a fekete gúnyák és csak blöfföltem volna azzal, hogy „mindent tudok”, most már száz százalékosan biztos lehetnék benne, de tudtam. Nincs még egy olyan ember, aki oly könnyedén és kecsesen tudna becsúszni elém egy böhöm fegyverrel, mint Smith tizedes. Láttam már párszor harcolni, ismerem a mozgását, figyeltem eleget, másrészt a kapitány soha nem hagyná magára egy ilyen akcióban. Most Jenkinst figyelem, noha ő meg lehet győződve arról, hogy csak magammal foglalkozom és elhülyéskedem az egészet, hogy nem veszem őt komolyan és a magam piszlicsáré módján próbálom megvezetni. Hát higgye csak azt. *-Eszembe jutott, de eddig minden kérdésemet ignorálta. *A kicsi, jelentékteleneket éppúgy, mint a számomra fontosakat. Ha bármit is meg akar velem osztani, azt előbb vagy utóbb elmondja, amit meg nem, mert szerinte nem rám tartozik, vagy mert nem kell tudnom róla, azt akkor sem fogja elmondani, ha rákérdezek. Inkább bebiztosítom magam a későbbiekre. A kommunikátoromat nem veszi el, így, bár korábban nem volt a terveim között – érthető okokból - beszállok én is McGrover piszkos játékába. Nem tagadom meg önmagam, sajátos stílusban adom tudtára, hogy számomra nem kívánatos, hogy a barátnőm révén a mi kis „családunk” tagja óhajt lenni, de ha már így alakult, igazán megdobhatna egy új pda-val, ha már a régit valószínűleg nem kapom vissza, vagy nem olyan állapotban, ahogy elvették tőlem. Jenkins kukucskál, én meg hagyom. Pedig nem kellett volna, talán békén hagy…de neeeem! Mellém ül. Ezen meg is lepődnék, ha nem úgy tenné ahogy. *-HÉÉÉ! Rokkant vagyok, finomabban ha kérhetem. *Az ágyon lévő lábam mellőzve minden kecsességet, lerepül a másik mellé, a súlya a testem többi részét is rántja magával, épp csak meg tudok kapaszkodni az ágy peremében, addig sem írok, de a kommunikátort nem dobom el. A fájdalom, amit a nagy dumámmal háttérbe szorítottam, most újra fellángol a testemben, olyan helyeken is, melyekről eddig nem tudtam, hogy léteznek. A megjegyzésre Jenkinsre nézek, miután sikerült egyensúlyba hoznom magam, a tekintetemben minden van, csak jó érzés nem. -Köszönöm a figyelmeztetést. Anyámra sem hallgattam soha, másrészt, van már gyakorlatom a humortalan emberekhez. Az empátia pedig nem csak belőle hiányzik. *Jenkinsre is célzok ezzel, hiszen most sem gyakorolja eme dicséretes emberi tulajdonságot, bármelyik perdai ragadozóba több empátia szorult. Svenssonról annyit mondok, amennyit tudok…másoktól. Amit Danisovtól tudok, azt megtartom magamnak, nem az én információm. *-Ja. Meg azt, hogy egy rohadt kis patkány. De ezzel nincs egyedül. *Megint csak gondolok másokra, a lángoló fájdalom mellett tombol bennem a düh is, amit a kommunikátoron vezetek le. A végén jól megböködöm mielőtt eltenném. Jenkins arckifejezése a Saskia név hallatán legalább egy kicsit kárpótol és nem tudom visszatartani a vigyorgást, más kérdés, hogy nem is akarom. *-Na ja. Hiszi a piszi. *Jenkins nem lenne olyan balga, hogy a felesége nevét használja bárhova is jelszónak, nála ez túl egyértelmű lenne. Semmilyen nevet nem használna, de nekem nem is kell tudnom a jelszavait. Megtalálja a róla készült videót és szembesít vele. *-Kiket sodor bajba a kíváncsiságom? Miért? Ezek megfelelő kérdések? Vagy ha nem, hát ha ön olyan bölcs, árulja már el nekem kérem szépen, mely kérdéseket kellett volna feltennem, amelyekre választ is kapok? Mert szerintem nekünk nem egyezik az álláspontunk a kérdések és információk tekintetében. *Nem teszi el, ami nem jó jel, árgus szemekkel figyelem, hogy miket néz, mire esik a választása, melyik mappára. A Kék kvarc…na azt nem kellene megnéznie, de végül is mindegy, már érzem a vesztem…a pda-m vesztét. Ha nem lennék béna és a kezeim is úgy működnének ahogy általában szoktak, most kikapnám a kezéből a kütyüt, de mire megmozdulnék, és odaérne a kezem, már régen az ajtónál lenne. Áldom az eszem, hogy mindent lementettem, csak nehéz lesz hozzájutni, de nincs veszve minden, másrészt….mindig van „C” tervem is. Összeszorított fogakkal figyelem ahogy beír valamit, nem látom pontosan mit, de nem is érdekes. A jelszót nem tudhatja, úgyhogy bármit is írt, az elindítja a vészprogramot, és az egész, minden ami a pda-n van törlődik. Csak a szállongó papír ikonok láthatók, majd a végén fekete háttér előtt az én vigyorgó fejem, ahogy ingatom jobbra-balra. *-Gratulálok! Sikerült mindent lepucolnia. Mert maga mindent azonnal akar a semmiért. Több hónapos munkámat vágta tönkre, mert mindenhol titkokat szimatol. Rám szállt, de maga sem tudja miért, én meg pláne. Csak mert Denisovval voltam rosszkor, rossz helyen. Denisovval mi a baja? Őt miért kapta el? Mit csinált vele? Mire volt jó az az egész színpadias bevonulás a Valkűrre? Vajon a tanácsos társai mit szólnának ha látnák, hogyan ült abban a székben a parancsnoki hídon? *Veszek egy nagy levegőt, ha ugyan nem szakított félbe és mostanra még nincs a két keze a nyakamon. Kicsit kiakadtam, a görcsös fájdalom is beszél belőlem, meg az aggodalom amit Denisov miatt érzek. Őt vajon hova vitette? Gyanítom, nem a Dominiumon van, hanem talán ott, ahonnan megszökött. *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 8:54 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


Ezt a megjegyzését is ignorálom, mert megint csak a szópárbaj menne vele és nem a lényeges dolgok kerülnek előtérbe. A liftben rendben volt, akkor kóstolgathattuk, kerülgethettük egymást így, de ez most más helyzet, itt én vagyok nyeregben, akármit is mond vagy gondol Moor tizedes, ez akkor is így van. A fogdában ül-fekszik, félig még bénultan és innen akkor jut ki élve, ha én úgy látom jónak. És olyan állapotban, ahogy én jónak látom. Fogalma sincs, hogy mekkora szerencséje van, hogy csak idegmérget kapott, hogy még vizet is hozattam neki és a bugyijában lévő dolgok közül egyedül csak a pda-hoz nyúltam, hogy nem ott van, ahova most Denisovot viszik és nem azt kell átélnie, amit neki is. De a vízért sem nyúl a tizedes, túl büszke és makacs hozzá. Nekem mindegy, ha mártírként szenvedni akar, ám legyen.
- Ha megitta volna már a vizet, nem lenne rokkant. - Jegyzem meg elégedetten nézve a kapaszkodását. De hogy nem ejti el a kütyüt... nagyon ragaszkodik a kis játékszereihez. De a jó tanácsot, na azért sem hálás. Ezek szerint nem beszélgetett Samantha barátnőjével a Panorámaéttermet követően, bár megértem, ha a hadnagy nem reklámozta túlságosan a történteket és a saját gyengeségeit.
- Ha a saját bőrén akarja tapasztalni a kancellár és kancellár közti különbségeket, nem állok az útjába. - Felelem neki ridegen, hiszen igaz, én vagyok az anyja, hogy hallgasson rám. De pont ezért kellene hallgatnia rám. Mert William se lesz olyan, mint egy jóságos anya. Egy anya nem akarja fizikailag és lelkileg is megtörni a lányát.
Svensonnal se jutunk előrébb, azon túl, hogy megint sérteget, amit megint nem veszek magamra. Lepereg úgy, mintha az ágynak mondta volna a sértéseit. Ilyenkor néha azért eszembe jut, hogy William módszere hatékonyabb bizonyos szempontokból, és lehet át kellene szállíttatni Moor tizedest is oda... De későbbi terveimhez nem olyan állapotban lesz szükségem a tizedesre, mint ahogy onnan kikerülne. Sebaj, türelmes vagyok, előbb vagy utóbb, de csiripelni fog a madárka, mert azt végülis úgy is szeret. Már-már lenyűgöző, milyen sokat tud beszélni, még most is teljesen felesleges dolgokról, mint aki nem fél. Bizonyosan bolond is egy kicsit. De az is lenyűgöző, hogy a szeme se rebbent, mikor a videóval szembesítettem, még ha fel is volt rá készülve, hogy megtalálom. Mi célja lehetett ezzel? És mit akarhat a videóval később?
- Ezek már jobb kérdések. - Bólintok rá, de még mindig nem áll szándékomban megválaszolni.
- Információt információért cserébe. Ön nem őszinte velem, és így az én őszinteségem felér az Önével. - Felelem neki, és információnak elég sovány, hogy kibökte nagy sokára a jelszót a pda-hoz. Persze további jelszót nem mond, pedig meddig tartana kinyitnia a csipogóját, pedig máskor meg elhallgattatni nem lehet. Némileg szemöldökfelvonva veszem tudomásul a fájlok és programok törlődését.
- Ááh, mindig az első megérzés a jó. A Callum-ot kellett volna beírnom. Pedig érdekelt volna, hol vannak kék kvarcok a Perda holdon... - Gúnyolódok kicsit, pedig lehet tényleg ez volt a jelszó, mert erre se számítana az ember. Ilyen biztonsági beállítással itt komoly titkok lehetnek és a tizedes reakciója is ezt erősíti meg, ez a düh most mintha nem megjátszott felháborodás lenne. Nem szakítom félbe, halálos nyugalommal hallgatom őt végig a szemeibe nézve, és csak a végén dobom elé az ágyra a hasznavehetetlen eszközt. Nyugodtan szólalok meg.
- Lehet hogy így van, de ez nem változtat semmit a helyzetén. Mindent azonnal akarok a semmiért, igen, mert kancellár vagyok, Ön meg csak egy kis tizedes a fogdában, aki mindig a száját jártatja, kivéve akkor, amikor kellene. Ön akarta, hogy így végezze a pda, mert bármikor elmondhatta volna a jelszavakat, bármikor közbeléphetett volna. De most hallgatott és csak nézte. Vagy sokkal inkább akarta is, hogy így legyen, nemhiába kért Williamtől egy újat, nem igaz? - Ültömben lehajolva közelebb hajolok hozzá és hidegen metsző tekintetemet az övébe fúrom, még ha tudom is, hogy nem fog rá hatni. Pont azok miatt, amiket felsorolok neki és amiért van olyan bolond, hogy egyszerre több kancellárral is kikezd.
- A makacs ellenállása, a túlzott és alaptalan magabiztossága, a dac, a titkolózása, az utánam való koslatása, provokatív beszólásai. Ki szállt rá kire, tizedes? Denisov pedig... - Hogy Denisov-val mi van, az nem fog most kiderülni, mert ekkor kopogás hallatszódik az ajtón és némileg összevont szemöldökkel fordulok arra kiegyenesedve ültömben.
- Ki az és mit akar? - Szólok ki, de egyelőre nem állok fel és nem megyek oda. Az ajtó nyitva, akár be is léphetnek, az ajtó előtt álló Jade úgy se engedne át senki rám veszélyes személyt.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Cromwell
Nathaniel Cromwell

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2337.12.12. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Kapitány

Reagok száma :
18

Avatar alanyom :
Gaspard Ulliel

☽ :
Fogda D18I


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 7:45 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next


Raven, Callum & Nathaniel
Határozott kopogás zavarja meg a fogdában beszélgetőket, ahogy pedig a kancellár jelzi, hogy beléphetek, már nyílik is az ajtó, hogy mindkettőjük előtt teljes életnagyságban mutatkozhassak meg. Egy pillanat alatt felmérem a helyzetet, és bár rendkívül furcsálom, hogy Callum ott ül Raven mellett, ezt semmi se árulja el. Se arcom rezdülése, még tekintetem sem, amivel csak egy pillantásra méltattam a tizedest.
Természetesen a tanácsos tette futótűzként terjedt mindkét hajón és a Dominiumon, de hamarabb esélytelen volt ideérnem. Az amúgy is hidegen hagy, hogy a Valkűrrel mit művel, de a saját embereimért felelősséggel tartozom, így egyértelmű volt, hogy nem később látogatom csak meg Callumot, hanem amint lehetőségem lesz rá, megjelenek. Ez megtörtént. Jade már ismer, nem véletlenül jutottam idáig. Az ajtó becsukódik mögöttem, én pedig tisztelgek, ahogy azt illik, kihúzva magamat. A tartásom magabiztosságról árulkodik, semmi félelem nincs a szemeimben, vicces is lenne, ha volna, nekem itt nincs félnivalóm, csak annak a kicsinyke madárkának, aki most kalitkába került. De szerencséje van...
- Jenkins kancellár! Elnézést a zavarásért, de szeretnék beszélni Önnel... - itt megszakad a mondanivalóm, miközben lassan Ravenre pillantok, majd vissza a férfire. - négyszemközt. - de talán ez egyértelmű. Nem a tizedes előtt fogok Callummal beszélni, nem kell tudnia, hogy milyen a viszonyunk, az túl árulkodó lenne. Nem mozdulok egyelőre, csak pihenő állást veszek fel, tehát kis terpesz, kezeim pedig összefűzöm hátam mögött, onnan figyelem az ágyon lévőket. Öltözetemet tekintve egyébként most nem a tiszti ruha van rajtam, dokkoltunk, így nekem se kötelező azt viselnem, bár talán szívesebben látnának abban, mint a jelenleg fekete, szinte gyászosnak mondható ruházatomban, mely mégis kellemes sármot kölcsönöz nekem. De Raven számára ez a viselet nem újdonság, amikor először találkoztunk, akkor is ez volt rajtam.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 05, 2019 10:27 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak

Kapitányom, kapitányom!

*Meddő vita ami kialakul közöttünk, pont annyira vagyok makacs mint ő, és pont annyira ignorálom az ő kívánalmait, mint ő az én kérdéseimet. Pedig milyen jól megértettük egymást a liftben, s bár ez korántsem ugyanolyan helyzet, sokkal produktívabbak lennénk, ha hasonlóképp oldanánk meg a történtek körül kialakult nézeteltéréseinket. De persze nem. Jenkins most kancellári minőségben, nagyobb nyeregben érzi magát és ehhez méltón követel, ahelyett, hogy kérne, kérdezne. * - Ha a kezembe adta volna, már megittam volna. * Dobom vissza neki a nyilvánvalót, és dörgölöm az orra alá – teljesen feleslegesen – a szándékos bosszantásomat, provokálásomat. Mindezt azután, hogy sikerül megkapaszkodnom és nem blamálom magam újabb hátrányos testhelyzettel. A jelenlegi is éppen elég, félig az ágyról lelógva, bénán, kacskán rongyszerű lábakkal. McGrover kancellárnak küldött üzenetem is sajátos, nem tagadom meg önmagam, és nem is fogom a tanácsa ellenére sem. Bár nem kétlem, hogy van köztük különbség, hallottam dolgokat, Sam is mesélt nem kevés szarságot, de mi ketten egyelőre még nem kerültünk egymással szembe. Másrészt rohadtul leszarom, ha az üzenetem belegázol a kancelár hablelkébe. *-Máskor se ha kérhetem. * Svensson nem különösebben érdekel, az egész akció már azelőtt hamvába holt, hogy a bárhoz értünk volna. Hogy miért érdekli annyira Svensson személye Jenkinst, hogy csak róla kérdez azon felül, hogy az én pda-mat faggatná….sok minden másról is kérdezhetne, de nem teszi. Én meg levonom a következtetéseket. A jobb kérdéseim sem találnak válaszokra, Denisovról nem tudok meg semmit, ahogy másban sem vergődünk zöldágra.* - Én őszinte voltam. Amit eddig elmondtam, az mind igaz volt. Ön nem igyekezett eléggé. * Az elhallgatás nem hazugság. A jelszóval kapcsolatban is igazat mondtam, a többiről meg nem kérdezett. Valójában semmiről nem kérdezett konkrétan. Szívszorongva nézem ahogy valóban több hónapnyi munka vész kárba….egy időre. A programjaim, melyekkel szabadon mozoghatok bárhol, és bármikor, melyekkel olyan helyekre juthatok be, ahol az én prioritásommal soha nem kutakodhatnék...és még sok minden más ami most egy időre elveszett, míg hozzá nem jutok a másolatokhoz. Gyanítom szemmel leszek tartva….hiába. Az elém dobott pda-ra nézek és azonmód elmarom. Attól, hogy tök üres, még fel tudom használni, arról nem is beszélve, hogy mindig kell tartalék. Amúgy meg a szívemhez nőtt, az egyik sarka akkor sérült meg amikor az aszteroidatörőn voltam….és rajta vannak Jenkins ujjának lenyomatai. Igyekszem zsebre rakni, remélve, hogy marad rajta használható ujjlenyomat, közben Jenkins is levegőt vesz a nagy monológja közben és alkalmam nyílik beszélni, ezzel is elterelve a figyelmet a pda-ról. *- Ami a többi jelszót illeti, a Callum is egyértelmű lett volna. A mappák nevei voltak a jelszavak. Egyébként meg utálom ha a feljegyzéseim között kutakodnak. Csak meg kellett volna kérdeznie konkrétan amire kíváncsi és elmondtam volna. Erre nem gondolt ugye? Nos Jenkins kancellár, ön sem a jó kérdéseket tette fel. * A pda-ról nem mondok semmit, nem mondom, hogy azért kértem McGrovertől másikat, mert egyrészt jó poénnak tűnt, másrészt azt hittem a régit nem kapom vissza. Nem mondom, mert akkor eszébe jut. A liftes történet óta már a hideg metsző tekintete sem különösebben érdekel. Legalábbis annyira nem, hogy becsináljak tőle és elkapjam a sajátomat. Szóval farkasszemet nézünk egymással, míg kopogás nem hallatszik az ajtón. A rohadt életbe! Pont akkor amikor Denisovról lett volna szó. Arra fordulok, hogy jól lássam ki köpött a levesembe. Nos, Cromwellre nem számítottam, de tényleg. A szívdöglesztő pasas bevonul, lazán, hanyag eleganciával. Az öltözékét elnézve eszembe jut, hogy az összes pasi, a felsőbb körökben mindig ugyanabban a göncben jár. Ez valami egyezményes divat lehet náluk, vagy összebeszéltek. Cromwellnek sincs más ruhája, csak az a fekete. Vészmadár. Szélesen elvigyorgom magam és mielőtt Jenkins még reagálhatna, kinyitom a számat. * -Cromwell kapitány! Micsoda meglepetés! Csatlakozik a buliba? Egész jó a hangulat. Fűszeres. ~ Paprikás.~ Sajnos csak vízzel tudom megkínálni, ha gondolja, szolgálja ki magát nyugodtan. Nézze el nekem, hogy nem vágom magam vigyázzba, de momentán korlátolva vagyok a mozgásban. * Nem mintha máskor annyira igyekeznék haptákba állni és tisztelegni. Eszem bogába sem jut, hogy miattam jött. Legfeljebb nagyobb büntit kérhet rám, nem vagyok a szíve csücske...azt hiszem, de ki tudja. A négyszemközti beszélgetés viszont kapóra jön, addig legalább lemászhatok az ágyról és felhajthatom a vizet, szenvedhetek csendes magányomban és mire Jekins visszajön tovább faggatni, szájtépni, addigra tök jól leszek. Jenkinsre nézek, érdekel mennyire hajlandó itt hagyni. * - Nyugodtan menjen Jenkins kancellár, szívesen megvárom. Nem szaladok sehová. * Mosolygok rá százkarátos vigyorral. *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 12, 2019 9:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


- Tévedés, kértem a jelszót. Ha több van, akkor az Ön dolga lett volna szépen felsorolni, hogy a pda-t mi nyitja és az abban található mappákat milyen jelszó nyitja. És ne akarja velem elhitetni, hogy akkora veszteség érte. Ha az édesapja megtanította a pda használatra, akkor csak magára vethet, ha hülye volt és nem mondta, hogy készítsen biztonsági mentést. Esetleg segítsek megkeresni azt a kabinjában? - Gúnyos kérdés, még ha valóban el is rendelhetnék egy teljes kabin-átvizsgálást, ami után mindent miszlikbe aprítva kapnának vissza a férjével. De nem tervezek ilyent ellene, ellenük. Addig nem, míg nem ad elég nyomos okot egy ilyen tettre. Most még mindig csak a gyanú él, és bármilyen fájó is elismerni, semmi kézzel fogható bizonyíték nincs. Túl rossz irányba terelni ezt a beszélgetést, kínzásnak alávetni a nőt meg nincs érdekemben. Patt helyzet bizonyos szempontból. Talán ezt ő is tudja, azért engedi meg magának ezt a stílust, de már nem tudom elmondani, mi van Denisov-val, pedig a reakciója igencsak érdekelt volna. Legalább két személytől hallottam már érveket Denisov mellett, kíváncsi lettem volna, hogy Moor tizedes mi újjal tudna előállni. De a kopogás közbeszól és csakhamar nyílik is az ajtó.
- Cromwell kapitány... - Biccentek egy nagyon aprót köszöntésképpen és várom, mivel fogja folytatni. Természetesen alig hallgat el a kapitány, a tizedesnek máris megoldódik a nyelve és már előttem megszólal. Nem szakítom félbe, csak a végén szólalok meg.
- Korlátolt mozgását magának köszönheti, így a tisztelet megadásának hiányát bizonyosan kellőképpen honorálja majd a kapitány. - Intézem szavaimat a tizedesnek, miközben felállok a fémlap-ágyról.
- Már épp kérni akartam, hogy maradjon itt, tizedes. - Nem mosolygok, de ittlétünk alatt egyedül most látni valami olyan csillanást a szememben egy apró és rettentően tünékeny pillanatra, ami emlékeztetheti a tizedest a liftben lévő hangulatra. Talán ott se volt az csillanás, csak odaképzelte, mert az én figyelmem már a kapitányé és kérésének eleget téve megyek ki a fogdából, rázárva Moor tizedesre az ajtót és Jade-t állítva elé, hogy ide aztán se ki, se be senki. Pár lépést odébb sétálok a kapitánnyal, nem mintha áthallatszódnának a fogdák falai, de biztos, ami biztos.
- Tökéletesre sikerült időzítés. Igyunk addig egy kávét! - Ravasz kis mosoly jelenik meg a szám sarkában, miközben a kapitányra pillantok.
- Amúgy csak kíváncsiságból, lenne érve, amivel reálisan ki tudná őt menteni innen a karmaimból? - Indulok meg vele a legközelebbi helyre, ahonnan rendes, minőségi kávéhoz tudunk hozzájutni. Moor tizedes legalább addig ihat egy kis vizet, és bánatomra nem fogom látni, milyen tornamutatványokkal jut el a bögréig.
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Cromwell
Nathaniel Cromwell

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2337.12.12. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Kapitány

Reagok száma :
18

Avatar alanyom :
Gaspard Ulliel

☽ :
Fogda D18I


Fogda Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 12, 2019 9:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next


Raven, Callum & Nathaniel
Ravennek mondania se kell, tisztában vagyok vele, hogy érkezésemre nem számított. Callum viszont igen, ez egy tökéletesen előkészített kis csapda, mely hosszú távú terveinkhez szükséges. Tekintetemet a tizedesre irányítom, ki önmagát nem meghazudtolva beszélni kezd, és bár látom, hogy valóban korlátozva van a mozgásban, nem hat meg különösebben. Bizonyára oka volt annak, hogy így történt.
- Több komolyságot tizedes, mert jelenleg elég nagy pácban van! - villan felé tekintetem, majd amikor meghallom a kancellár szavait, finoman biccentek.
- Hogyne! - felelek csak ennyit, majd türelmesen megvárom, amíg a férfi elindul felém, így nemsokára már elhagyva a fogdát, odakint folytathatjuk a beszélgetésünket, hallgatózó fülek nélkül. Az ajtó becsukódik mögöttünk, mi pedig kissé távolabb sétálunk és csak ez után engedünk fel némileg, nem foglalkozva tovább az álcával, itt nincs miért.
- Ahogy megbeszéltük! - az én arcomra is apró mosoly költözik egy rövid időre. A kávé egyébként jó ötlet, nincs ellenemre, így megindulok a kancellár mellett. A Valkűrt nem ismerem igazán, bár jártam már itt, de hogy pontosan hol kapunk normális kávét, arról fogalmam sincs. Nem szeretem ezt a vén csotrogányt, az Imperium sokkal kiemelkedőbb.
- Megkérdezném, hogy pontosan mik a vádak, mik a bizonyítékok, mit tett a tizedes, amiért ide került, ilyen állapotban és ami miatt még mindig itt van. Mint az Imperium kapitányának, jogom van a saját embereimet kihallgatni, ahogy megbüntetni is, így kérvényezném az átszállítását a hajómra. - kis szünetet tartok, majd a másik felé pillantok.
- De természetesen kancellárként minden kérésemet felülírhatja, így továbbra is magán múlna, hogy mi történik a lánnyal. - én is csak azért lehetek kapitány, mert Ő tett róla, hogy oda jussak, de tisztában vagyok vele, hogy el is mozdíthatna a helyemről. De nem fog, bízhat bennem. Amióta felébresztett, hű vagyok hozzá és a Kancelláriához, erre neveltek, erre készítettek fel, így nem inog meg ez a hűség. Mi ketten pedig meglepően jól megértjük egymást.
- Mikor vihetem vissza az Imperiumra a tizedest? - meg kell puhítani és Callum technikája nem az igazi, nekem viszont úgy hiszem, hogy van esélyem és nincs is ellenemre a feladat. Ki kell derítenünk, hogy Raven mi mindent titkol valójában.
- Idő lesz, amíg a közelébe tudok kerülni, mert rangomnál fogva nem bízik bennem. - jegyzem meg némi idő elteltével, miközben odaérünk egy modernebb kávégép elé, én pedig már egy pohárért is nyúlok.
- Hogy issza a kávét, Callum? - ha megkapom a választ, akkor először a kancellár itala fog elkészülni, majd utána az enyém.
- Mivel planetológus, ezért egyszer le fogok menni vele a holdra. Álcázhatnánk balesetnek az ott ragadást, hogy ne tűnjön túl direktnek a dolog. - gondolkodom el hangosan ezen, majd ha kész a kávém, belekortyolok. - Mindenesetre úgy vettem észre, hogy a tizedes meglepően nagy érdeklődést mutat a Föld iránt, tőlem pedig megtudhat pár dolgot, amire kíváncsi... - hiszen a Földön születtem. Némi idő odalent kettesben talán közelebb hozhatna minket. Talán picit elkezdhetne megnyílni, de tény, ez hosszú időszak lesz, magam is tisztában vagyok vele. Még az is lehet, hogy a baleset ötletét inkább elvetem és puszta érdeklődésből tartok majd vele. No de halljuk, Callum mit gondol az ötletről? Esetleg javasol valami jobbat?

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Szomb. Aug. 17, 2019 3:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak

Kapitányom, kapitányom!




*A Kancellár talán megszokta, hogy neki mindig igaza van, de ez velem szemben nem igaz.* -Tévedés! Ön azt mondta, idézem: „Ha jól sejtem, ezt már nem az előző jelszó nyitja. „ aztán bepötyögött valamit hasra ütésszerűen, mire megszólalhattam volna. *Így történt, az már más kérdés, hogy tényleg nem mondtam volna meg a jelszavakat. *-Nyugodtan szétszedheti a kabinunkat. *Mondom ezt teljes nyugalommal, mert valóban nem találna semmit. Hülye azért nem vagyok, de neki ezt nem kell biztosra tudnia. Ügyelek arra, hogy mindig igazat mondjak, úgy kell fogalmaznom, hogy abból csak igazság tűnjön ki, és akkor később nem róhatnak fel semmit. Tudom, hogy jelenleg nincs semmi kézzel fogható bizonyítéka ellenem semmiről, hacsak a tiltott helyen engedély nélküli tartózkodásomat nem vesszük annak. Mielőtt azonban Denisovról tudhatnék meg pár dolgot, vagy legalább bizonyosságot arról, hogy jól van, megjelenik Cromwell kapitány. Kétlem, hogy értem jött, de sosem lehet tudni. Nem tudom, hogy örüljek neki vagy sem. Rosszkor jött, mert lemaradok miatta Denisovról, jókor jött, mert elviszi Jenkinst és magamra maradok a víz megszerzéséért vívott harcomban. Persze előtte még mindkettejüktől kapok egy kis fejmosást. *-Korlátolt mozgásomat Smith-nek köszönhetem, de nem fogom. *Ez Jenkinsnek szól, majd a kapitányhoz fordulok, mert szerinte bajban vagyok és csendben kellene maradnom, vagy több komolyságot mondott? Tőlem vár komolyságot? Komolyan? *-Nekem mondja? Én vagyok félbéna, egyébként ha én komoly leszek egyszer, akkor maguk lesznek nagy pácban….nem boldogítom magukat a humorommal. *Szemet forgatok, de már elfordulva a kapitánytól és útjára bocsátom őket…Jenkins kancellárt meg biztosítom arról, hogy nem fogok elszaladni míg vissza nem ér. A poénom célba talál, fogékony vagyok minden apró kis rezdülésre, villanásra, hangulatváltozásra, és Jenkins szemeiben meg is látom azt amit már jól ismerek. Egész jó úton haladok. Miután magamra maradok, vetek egy pillantást a vizeskancsóra és nekiállok a hosszú és lassú megszerzési művelethez. Gondosan kiszámítom, hogy mennyit kell ereszkednem a karjaimmal ahhoz, hogy biztonságosan leérjek a padlóra, és centiről-centire engedem magam lefelé. Nem érzem a lábaimat, azt sem, hogy mikor meddig érnek a padlóhoz, de a magasságból ítélve nem kell sokáig csúsznom. A megérkezés még így sem zökkenőmentes, nemes egyszerűséggel letottyanok a padlóra és eldőlök mint egy zsák.* - Cseszd meg! *Nem tudom kinek szól, Smithnek amiért belém lőtte azt a szart, vagy Jenkinsnek amiért nem adta oda a vizet. Fordulás közben úgy döntök mindkettőnek. Csak a karjaimmal tudok lendületet venni, és deréktól lefelé akkor fordul a testem, amikor elkezdem húzni magam előre. Már előre látom, hogy mindenhol kék-zöld folt leszek, és akkor majd nagyon fog fájni a habtestem, de legalább kellő motivációm lesz a bosszúra. *-Több komolyságot tizedes….már éppen kérni akartam…blablabla. Életedben soha nem kértél semmit, majd pont most. Naggggyon vicces! *Az orrom alatt dohogok és nem érdekel, ha esetleg valaki hallja, teszem azt Jenkins kancellár. Ha esetleg, és tényleg mégis…az az óra a csuklóján az amire gondolok, és ő most kiment a szobából, talán hatótávon kívülre került. Magamban megvonom a vállam, fennhangon meg…*-Naééés?! Hú de rohadt messze van az a három lépés….*Egyik kar előre, tenyér letesz, húz…a másikkal tol. Csere. *-Ó, ha Simon hadnagy most látna, tutira jót röhögne, de legalább büszke is lehet magára amiért megtanította a kúszást…nem mintha gyerekkoromban ne tudtam volna. Holnap mindenki a sikolyomra fog ébredni a Dominiumon. * Újabb húzás és tolás, szerencse, hogy nem vagyok súlyosabb. Az utolsó métert úgy teszem meg, ahogy az első kettőt kellett volna, a két karomra támaszkodva, lépegetve, azt hiszem a földön élő fókák közlekedtek így. Végre elérem a kancsót, de megyek még egy kicsit tovább, hogy a falnak támaszkodhassak, egy görnyedt, rongybaba féle ülésbe süllyedve. A kancsót húzom magam mellett a falig, aztán elhelyezkedem és elkezdek inni. Az első korty után megállapítom, hogy cseppet sem hasonlít a Búfelejtőre, ezért nagyon nehezen fogom meginni, viszont muszáj ha lábra akarok állni. Persze felmerül bennem a kérdés, hogy vajon igaz-e ez az állítás és nem csak szívatni akart Jenkins azzal, hogy megitat velem egy egész kancsónyi vizet, aztán majd röhögve nézi amikor rám jön a pisilés. Ezen a ponton eszembe jut, hogy még azt sem érezném és ijedten kapok a lábaim közé. Megnyugszom, még száraz.* -Remek! Nem pisiltem be. Hogy rohadnál meg. *Iszom tovább a vizet, szemeimet az ajtón tartva. Megerőszakolom magam, hogy minden egyes korty lecsússzon mire Jenkins visszajön…vagy Cromwell. Vagy mindkettő. *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Fogda Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Fogda Tumblr15


Fogda Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 18, 2019 11:20 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Megvagy!(?)


- Nahát, hirtelen nem tudott idejében megszólalni, és én ezt nyilván el is hiszem! - Egyébként ő se tudta volna a jelenlegi finommotorikus képességeivel bepötyögni a jelszót, mármint félregépelés nélkül, így az is ugyanerre az eredményre jutott volna. Nem is értem, hogy nem fordul nála soha elő, hogy véletlenül melléüt. De mindegy is már, a titkait majd más módon szedem ki a nőből, most inkább Cromwell kapitány érkezésével törődöm, na meg azzal, hogy most is tud Moor tizedes dumálni, mintha kérték volna rá. És még meg is fenyeget minket, amitől nyilvánvalóan meg nem retten egyikünk sem. Ezt ő sem gondolhatta komolyan.
- Elmormolok majd egy hallelujah-t. - Morgom neki, míg kimegyünk a kapitánnyal a fogdából, hogy aztán kávézni menjünk. Nem jut eszembe, hogy a kiváló hernyómozgásról és káromkodásról lenne felvételem így, de idővel biztos kapcsolok és utólag megnézve jót derülök majd rajta. És megállapítom, hogy kell még némi kiképzés a tizedesnek, mert ez a kúszómozgás... a kisbabák ösztönösen jobban csinálják.
- Akkor Moor tizedes elveszett. - Állapítom meg némileg sötét mosollyal Nathaniel válaszára. Még mindig bájosnak találom, hogy az emberek bizonyítékokkal és jogokkal jönnek egy kancellár ellenében, de legalább a kapitány jól látja, hogy bármikor felülírhatok mindenféle jogot vagy kérést.
- De legyen így, hogy erre hivatkozott, Nathaniel. Nem gyanakszik majd annyira, hogy könnyen el lett engedve, ha látja majd, hogy más alkalommal próbálom majd elkapni. - Teszem még hozzá, mert számítok rá, hogy a tizedes gyanakodni fog. Gyanakvásból áll a fél élete, tisztára mint egy kancellárnak. És szerintem biztosra fogja venni, hogy nem a két szép szeméért jött érte a kapitánya.
- Részemről elköszönök tőle, ahogy visszamentünk, utána Önre bízom. Elhagyhatja a fogdát... ha tudja. - Mosolyodom el némileg, de szabad kezet adok ebben a férfinak, hogy megvárja ott, míg rendbe jön teljesen a tizedes, vagy felkapja és elviszi, netán viteti valakikkel. Minthogy Nathanielről van szó, nem kell olyan plusz kitételeket tennem, hogy maradjon úriember. Azt meg nem mondom, hogy szerintem nem a kapitányi rang miatt nem bízik benne a tizedes.
- Feketén és keserűen. - Hogy másként is innám pont én, nemde? De legalább ha nem kávégéppel csináltatom, akkor jobban örülnek az én rendelésemnek, mert nem remegnek a lábaik azon, hogy vajon megfelelő arányban került-e bele a cukor vagy bármi más avagy sem.
- Köszönöm. - Apró biccentéssel toldom meg a szavamat, és kortyolok egyet a kávéból nem várván be a kapitányt, de csak nem veszi rossz néven. Megszoktam, hogy egyedül étkezem és akkor is sokszor futtában. Amíg elkészül a kávéja meghallgathatom legalább az ötletét és nem figyelek arra, hogy ez a kávéautomata nem a legjobb a kávéjával együtt, de a szükséges koffein legalább ebben is megvan. Őszintén bízom benne, hogy azt nem spórolták ki.
- Igen, ez jó megközelítés. Legyen csak kis műszaki hiba a történetben, érintse a kommunikációt, hogy ne legyen kapcsolatuk a Várossal vagy a kutatóbázisokkal. Csak ne legyen átlátszó. Ön ezt tudja orvosolni, de figyeljen rá, mennyire sertepertél Ön körül majd ezalatt. Használjon valami kódot, ami látszólag sok mindenre jó, valami "kapitányi kód", de csak itt használja azt és más ne tudjon róla! A lényeg, hogy lopva láthassa majd a tizedes is, és aztán figyeljük, próbálkozik-e ezzel a kóddal máskor is. - Egészítem ki a feladatot némileg, és látható, hogy erősen gondolkodom a dolgon, hogy valami nagyon nem kerek a nővel kapcsolatban, de nem tudom mi. És ez a legbosszantóbb. Olyan, mintha sötétben tapogatóznék és a felvázolt szituáció és csapda mögötti gyanúm is csak halvány sejtelem. De előbb vagy utóbb hibázni fog a tizedes, és én ott leszek, hogy lecsapjak rá.
Miután megittuk a kávét, elindulunk vissza a fogdához, remélhetőleg eddigre a tizedes is kiitta legalább a kancsó felét. Hogy én utólag milyen jót nevetek majd a pisilős "rémálmán", pedig nem volt olyan szándékom, hogy próbára tegyem a húgyhólyagját. Ahogy közelebb érünk az ajtóhoz, úgy válik tekintetem is borúsabbá, komolyabbá ahhoz képest, mint amilyen volt az előbb a Nathaniel-lel való beszélgetés során. Cromwell kapitány tudja, hogy ez is a show része lesz. Ezzel az ábrázattal nyitok be aztán és előbb az ágyra pillantok, ahol már nincs ott a tizedes, és csak aztán rá ott a fal mellett. Pár lépést beljebb megyek és hidegen végigmérem őt palástolván - nem létező - bosszúságomat.
- Ha végre összekapta magát, távozhat, tizedes! - Fordulok el, mint aki menni készül - elengedését éppúgy nem indokolva meg, mint elkapását és fogva tartását -, de aztán megtorpanok és félig visszafordulok a nő felé.
- Holnapután este hétre várom vacsorára hozzám, a lakosztályomba! Ne késsen! - Ravasz és számító mosolyt kap ehhez a tizedes, míg számára is éppen elcsíphető módon a kapitányt egy gúnyossal tüntetem ki, mintha csak azt üzenném, hogy onnan már úgy se tudja kimenteni a kis planetológusát.
- Kapitány... - Köszönök el tőle egyúttal, elég barátságtalanul, és lendületesen távozom a fogdából. Holnaputánra biztos kiheveri ezt a tortúrát Moor tizedes, de nem ez mozgatott az időpont megválasztásában, hanem addig nekem is van mit elintéznem és átgondolnom. Odakint aztán a megfelelő helyiségben ráellenőrzök a kamerafelvételre és lementem magamnak, ami kevés felvétel készült. Majd később ezt újra megteszem utólagosan az irodámból, mikor már távozott Moor tizedes a kapitánnyal, vagy nélküle.

//Én itt kilépek, de köszönöm a játékot mindkettőtöknek Körtánc //
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Cromwell
Nathaniel Cromwell

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2337.12.12. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Kapitány

Reagok száma :
18

Avatar alanyom :
Gaspard Ulliel

☽ :
Fogda D18I


Fogda Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 2:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next


Raven, Callum & Nathaniel
Nem foglalkozom tovább Moor tizedessel, csak lazán hátat fordítok neki, majd a kancellárral együtt távozom a fogdából. A tervünk remélhetőleg beválik majd, bár kapitányi rangom miatt nem biztos, hogy a nő valaha is meg fog bízni bennem. Mindenesetre ittlétem okát tisztázzuk, bár mindketten tudjuk, hogy Callum rangjából fakadóan is minden szavamat felülírhatja. Hiába vagyok kapitány, egy kancellárhoz képest még én is senki vagyok.
- Rendben van! - apró biccentés, majd rátérek a tizedes elszállítására is. Nem fogom itt hagyni, ha már idáig eljöttem miatta. Higgye csak azt, hogy valóban ki tudtam Őt menteni egy kancellár karmai közül. Remélhetőleg még hálás is lesz a kicsike...
- Majd segítek neki. - érdekelnének a részletek, hogy pontosan mi történt, de jelenleg nem faggatózom, Raven úgyis csicseregni fog majd magától is, mert a szájának nincs semmi baja... legnagyobb örömünkre. Egy kávé viszont most jól esne, némi időt még úgyis hagynunk kell a nőnek egyedül, hogy még valósághűbb legyek a kimentése. Tehát feketén és keserűen... Én magam két cukorral iszom, így miután mindkét kávé elkészül, átnyújtom a kancellárnak az övét, majd mellé lépve kezdem el kortyolgatni a sajátomat. Nem a legjobb, de megteszi. Egy tervvel is előállok ez után, de a kiegészítés remekül hangzik, így finoman biccentek.
- Magam is kíváncsi vagyok, hogy vajon merné-e használni azt a kódot. - túl óvatlan lenne, de aztán ki tudja. Nem ismerem még igazán a tizedest és bár már hallottam róla és olvastam is az előző kapitány jegyzeteit Raven Moor-ról, az mind kevés ahhoz, hogy igazán közel kerüljek hozzá. Túl óvatos. De miért? Mi rejtegetnivalója lehet?
Ideje viszont visszaindulnunk, így Callum mellett sétálva érkezünk meg a fogda ajtajához, majd arckifejezését látva egy apró, gonosz mosolyra húzódik ajkam. Amikor viszont nyílik az ajtó, az én ábrázatom is komorrá válik, bár némileg elégedett képet mutatok, a kancellárral ellentétben. Mintha megnyertem volna vele szemben egy csatát. A férfi ki is jelenti, hogy távozhat, de amikor hozzáfűzi azt a bizonyos vacsorát, szemöldököm alig észrevehetően feljebb emelkedik. Minek akar a kancellár egy tizedessel vacsorázni? Vagy ha Ő maga akarja hát kifaggatni, akkor minek kellek én és a kis balesetnek álcázott utazásunk? Meglehet, hogy arra már nem fog sor kerülni, ha Callum sikerrel jár. Mindenesetre Ő távozik, így kihúzom magam, majd biccentek felé.
- Jenkins kancellár! - miután a férfi eltűnik a fogdából, Raven felé pillantok, majd elé sétálok és vele szemben guggolok le, megfigyelve a különös pózt, amit felvett.
- Mit gondol Tizedes, velem tart az Imperiumra vagy inkább még itt maradna egy kicsit? - fejem oldalra billentem, de láthatóan nem óhajtok segíteni neki az ivással, se semmi mással... egyelőre. Halljuk hát a válaszát, utána majd mondom, hogyan legyen tovább.

//Köszi Calum! Very Happy //

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Fogda K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Fogda WYdz5uv

Klubom
Fogda R8xXJ2P

Fegyverem
Fogda KjdARSD


Fogda Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 7:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Mr. Kancellária

& Moor Tizedes

Álmodj csak

Kapitányom, kapitányom!


-Maga kancellár igen fürge ujjú. *Sajnálatos, hogy a fájdalom miatt nem tűniki őszintének a vigyorgásom, pedig beleadok apait-anyait. Sosem tudjuk meg mi lett volna ha a kezembe adja a pda-t, nem döntöttem el, hogy mit teszek, megmutatok neki valamit, vagy inkább én törlök le mindent. A lényeg az, hogy a pda nálam van, nem kell újat beszereznem és Jenkins ujjlenyomatai is megvannak. Ezek után magamra hagynak és előadhatom a Moor magánszámot, amit csak a szórakozás kedvéért, no meg, hogy kiadjam magamból a dühömet, kicsit felpezsdítem a hangos gondolkodásommal. Ha készül felvétel, Jenkins majd jól szórakozik rajta. A hernyómozgás elvisz a vizes kancsóhoz, onnan már kicsit nehezebb a falig elvonszolni magam a kancsóval együtt, de azért sikerül. Hiszek vagy sem Jenkinsnek, kénytelen vagyok inni, kétesélyes a dolog; vagy használ vagy tök feleslegesen telítem meg a hólyagomat. Ezen a ponton a frász jön rám, mert a fájdalom állandósul, viszont az érzékelés abszolút nulla. Ergo, ha pisilnem kellene nem érezném és az nagy blamázs lenne ha nedves nacival látnának mikor visszajönnek. Csak úgy érzem, hogy ijedten kapok a lábaim közé, mert még ez is úgy sikerül, mint egy lassított felvétel. Kínomban felröhögök, mert attól a pillanattól kezdve, hogy a kezem elindul, addig míg megérkezik, simán háromszor összepisilhetném magam. Inkább iszom még, hogy ha használ, hamarabb mozogni tudjak. *-Hogy rohadj meg! *Ez most annak szól aki betalált a cuccal, de nem ez az egyetlen bűne. A lajstromon nincs időm végigmenni, mert nyílik az ajtó és belép a két búbánatos arcot vágó jómadár. Ezt persze hangosan nem mondanám ki, de legjobb tudomásom szerint egyikük sem tud gondolatot olvasni. *
-Ó, remek. Órák kérdése, addig ejtőzöm. *Hogy összekapom magam? Persze, mert az olyan könnyen megy. Úgy szeretnék én is abba a csodás formájú popóba lőni egy kis idegmérget…sőt! Még a nyelvére is kennék egy kicsit a cuccból. Micsoda móka lenne. A vacsimeghívásra lemásolom Jenkins ravasz és számító mosolyát, az arcmimika már működik. Én akartam a közös vacsorát, ő mondta ki, én nyertem.*
-A világért sem! *Nem veszek könnyes búcsút Jenkins kancellártól, a vigyorom az amit utoljára láthat mielőtt kilép. Csak azután nézek a kapitányra, hogy kettesben maradunk. Egy „Na most mi lesz?” pillantással, szemöldökemelgetéssel fordulok felé, nézem, követem minden mozdulatát ahogy közel jön hozzám és leguggol. Átölelem a kancsót, abba kapaszkodom és azon merengek mi a francot válaszoljak neki. Aztán felemelem a mutatóujjamat anélkül, hogy a karommal elengedném a kancsót.*
-Nos, momentán nem tudok járni. Itt maradna velem amíg összeszedem magam? Beszélgethetnénk, vagy hallgathatnánk egy kis zenét. Táncolni sajnos nem tudok, de majd nézem ahogy ellejti a csípőrázósat. Mellesleg mivel vette le a lábáról a kancellárt? Olyan bosszúsnak tűnt. *Ezek ketten egy követ fújnak az tuti. Olyan nincs, hogy a hétpróbás gazember, szépszemű és jóseggű…hogy mennyi ilyen pasi van hirtelen a közelemben….döbbenet.  Hagyom elmenni a rossz gondolatokat és inkább arra vagyok kíváncsi, mivel akar engem levenni a lábamról a kapitány, persze miután lábra álltam. A kérdésemhez vágok még egy sajnálkozó arcot is, hogy hitelesebb legyen, aztán majd hálálkodom, ahogy egy jó kislányhoz illik. *

//jaj, elfelejtettem, de nagyon imádtam az egész játékot Very Happy köszi neked kancellár cuppcupp Hug2 Nyali Raven //






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Nathaniel Cromwell
Nathaniel Cromwell

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2337.12.12. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Kapitány

Reagok száma :
18

Avatar alanyom :
Gaspard Ulliel

☽ :
Fogda D18I


Fogda Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 21, 2019 10:58 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next


Raven & Nathaniel
Most, hogy Callum távozott, kettesben maradunk a tizedessel. Nem szándékozom túl sok időt itt tölteni, ezért is lépek elé, majd guggolok le vele szembe, hogy ne érezze azt, hogy mennyire fölötte állok, hiába ez az igazság. Terveim között szerepel, hogy együtt térjünk vissza az Imperiumra, de ahogy az sejthető volt, Raven nem bírja megállni, hogy ne vicceskedjen, ami valahol szórakoztató, de valahol rendkívül bosszantó is.
- Nekem jobb ötletem van Tizedes! - kiveszem a kezéből a kancsót, amit kicsit arrébb teszek le, majd kérdés nélkül kapom fel a nőt a karjaimba és állok fel vele. Mintha egy tollpihét fognék, nagyjából annyi a súlya, így egyáltalán nem érzem megerőltetőnek. Azt pedig csak remélni merem, hogy nem pisil be út közben, mert nos... az rendkívül kellemetlen lenne.
- Nincs kedvem megvárni, amíg képes lesz úgy elsétálni velem az Imperiumra, mintha nem lenne részeg és a táncomtól is megkímélném. - ha képes lesz a járásra, eleinte akkor is nehézkesen, így vicces képet festenénk, ha segítenék neki a hajóra botorkálni. Nem, ezt nem vállalom be érte, ahogy semmilyen táncot se, főleg nem csípőrázósat. Mégis mit képzel ez rólam és hogy mert egyáltalán ilyet mondani a felettesének.
- De igazán csípős a nyelve kisasszony. Nem lep meg, hogy mindig bajba kerül. - csóválom meg a fejem, majd teszem hozzá. - Egy kancellárral és egy kapitánnyal szemben sem szabadna ilyen hangnemet megütnie. - pillantok bele szemeibe így, közvetlen közelről, de kék íriszeim most szúrósan néznek rá, egyáltalán nem simogatóan vagy éppen gyengéden. Na de megindulok édes terhemmel a fogda ajtaja felé, amely kinyílik, így szabad az út. Vihetem hát a tizedest magammal... csak meg ne bánjam.
- Én vagyok az Imperium kapitánya, így a legénységem tagjai az én felelősségem. - nem vagyok hajlandó hosszabb magyarázatot adni neki. Elégedjen meg hát ennyivel. Egyébként pedig nem hazudok, bár tény, hogyha Callum nem akarta volna, nem adja ki nekem Ravent. Mily szerencse, hogy a kancellárral ilyen tökéletesen együtt tudunk működni. Bár én most is az Ő parancsát teljesítem, nem véletlenül szeretnék némileg közelebb kerülni a fiatal nőhöz. Minél több oldalról támadunk, annál nagyobb az esély a sikerre. Valamikor, valakinél le fog bukni.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Fogda Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 
Fogda
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fogda
» Fogda, cellák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 2-1. gyűrű - Rakodótér, raktárak-
Ugrás: