Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Today at 11:13 am

Yesterday at 10:29 pm

Yesterday at 8:45 pm

Yesterday at 8:11 am

Hétf. Nov. 30, 2020 7:36 pm

Ki van itt?
belépett tagjaink

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 5
Polgárok 7 5
Hadsereg 4 6
Ellenállók 2 4
Flotta 1 5
Perdaiak 8 5
Összesen 21 31
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Konyha
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

Kancellária

Konyha Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
312

☽ :
Konyha Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Konyha Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 12:08 pm
Következő oldal

Konyha

Az étkező szomszédságában található a konyha. Innen nyílik egy ajtó az előbbi helyiséghez, így az átjárás könnyedebb. A hely zárt, szűkebb, mégis megtalálható minden, ami ahhoz kell, hogy ellássa egy hajónyi ember élelmezését. Legtöbbször csak az előre csomagolt, ízszegény ételek melegítésére szolgál, ám ha tudnak takarékoskodni a katonák, akkor előfordul, hogy maguk is képesek megfőzni könnyebb étkeket. Persze ehhez több biztonsági előírásnak is meg kell felelni, tűzvédelmi okokból. De a pultba beépített panelek gondoskodnak arról, hogy minden zökkenőmentesen menjen, ha valaki mégis főzésre adná a fejét.
A fal mentén helyezkedik el a pult, alul és felül is polcokkal kísérve. Előtte egy kisebb konyhaszigetnek megfelelő pulthossz, hozzá székekkel. Leginkább itt mérik ki az ételeket, itt sorakoztatják őket, névre szólóan a legénységnek kiparcellázva.
Vissza az elejére Go down

Lucas J. Morison

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2331. augusztus 13.

Beosztásom :
Pilóta

Reagok száma :
77

Gerard Butler

Konyha Empty
Utolsó poszt Kedd Jan. 14, 2020 10:19 am
Következő oldal

Alexa & Lucas
Még egy szabadnap. Készülvén a nagy útra, kaptak egy kis pihenőt, amit ő igyekezett a teherhajó kikupálására fordítani. Még van pár nap az indulásig, és ez a mai pont jó, hogy amíg a mások és a szoftverek dolgoznak, addig lazíthasson egy kicsit. Mivel újabb találkát beszélt meg Alexával, még anno, pont be tudja váltani az ígéretét, ha a doktornő is szabad. Nem nézte még meg, hogy kivel megy, vázlatos utasításokat kapott az útra vonatkozóan, az indulás előtt fogják elmondani a pontos tervet. Persze a teherhajóval kapcsolatban már részletesebb volt a tájékoztatás, így a gép indulásra kész lesz, parancsnak megfelelően. Pár napja viszont azon gondolkodott, hogy itt az ideje beváltani az ígéretét, és küldött is egy kedves üzenetet Alexának. Nemsokára találkozni fognak, így a reggeli futását most lazábbra hagyta, az edzését is lefelezte időben, megfürdött, megigazította a szakállát, és még hajat is mosott. Nem gondolná az ember, hogy ebben a viszonylag steril környezetben milyen gyorsan bekoszolódhat a haj. Miután felöltözött, a kis lakhelyén összeszedte a hozzávalókat. Ugyanis úgy döntött, hogy rendhagyó ebédet főz, két személyre. Tudott szerezni egy kis sajtot, darált húst, hagymát, paradicsomot, oregánót, bazsalikomot, fokhagymát. Nyilván nem olyan, mint a Földön volt anno, de megteszi. Tészta az mindig volt, és csak amiatt tudott ilyet most összeszedni, mert volt elég sok nap, amikor alig evett és kedve sem nagyon volt hozzá. Olyankor mindig a standard, íztelen energiaszeletet ette, amit sosem olvasott el, hogy miből volt. A lényeg, hogy ne haljon éhen és megfelelő a kalóriaszámot bevigye. Olyan tíz óra tájt, összepakolt mindent a kis zsákjába és elindult a konyhába. Már előző nap lestoppolt egy helyet, háta mindenki aznap akarja kipróbálni szakácstudományát. Félúton vissza kellett fordulnia, mert a bort otthagyta, meg a két poharat. Ezt egybe szerezte be valami ismeretlen arctól, talán lopott is volt, nem érdekelte. Azért a férfit megjegyezte magának, később még hasznos lehet, vagy így, vagy úgy. Végül odaért a konyhába, és előkészített mindent. Szerencsére valaki hagyott ott sót is, mert azt elfelejtette és már nem nagyon volt kedve egy újabb útra. Talán az, hogy a nővel találkozik, kicsit elvette megint az eszét. Csak megrázza a fejét erre a gondolatra, és egy nagyot sóhajtva előveszi a konzervhúst, mivel nincs jobb. Felteszi a vizet a tésztának, majd felszeleteli a hagymát és a fokhagymát. Főzni kezd, hagyma, fokhagyma, hús, majd a paradicsomok, amik szintén konzervdobozból kerültek elő. Fűszerezés és szinte már csak várni kellett, nagyjából egy óra múlva el is készült. Még lereszelte a sajtot – amiből kénytelen volt elég sokat kidobni, de azért még maradt elég „jó” rész – és szinte azonnal csippant az órája. Nemsokára érkeznie kell Alexának is, akinek nem árulta el, hogy főzni fog, csak, hogy ott találkoznak. Még leszűri a tésztát, szépen megtálal, nagyjából két főre – kicsit szűkösen ugyan - , miközben elképzelhető, hogy megjön Alexa is. Már csak fel kell majd szolgálni az ételt, de addig elbíbelődik a dresszinggel. Reméli, hogy ízlik majd a dokinak.

Dr. Alexa Gray

Flotta

Konyha Tumblr_n4rduvbszu1s5e5bko1_400

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 szeptember 22

Beosztásom :
orvos, zászlós

Reagok száma :
28

Miranda Kerr

☽ :
Konyha NbtNnuL

Konyha Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 25, 2020 1:43 pm
Következő oldal

Alexa  & Lucas
Végre egy kis szabadnap. Már annyira vágyakoztam erre. Az utóbbi időben elég sok munkám volt. Elég sok új arcot kellett megvizsgálnia és megállapítania, hogy megfelelőek-e a hajon való tartózkodásra és munkára. Valamint sokaknak vissza kellett jönnie felülvizsgálatra, pár évente ezt mindenkinek meg kell csinálnia.
Tegnap kaptam egy számomra nagyon kedves meghívást Lucastól, aminek igencsak örültem. Ugyan volt még erről szó, ám mégsem bíztam benne, hogy Lucas befogja tartani az ígéretét. Titokban mégis vágyakoztam rá. Lám csak, írt is egy üzenetet, hogy vár a konyhában holnap, vagyis ma.
Egy lenge törölközőben kászálódok ki a fürdőszobából és megállok a szekrényem előtt. Mit vegyek fel? Ah. Igazából azt sem tudom, hogyan kell felöltözni egy ilyen meghívásra vagy mire. Nem sokat jártam egyenruhán kívül a hajon.
Már a 10. ruhát veszem fel magamra, de valahogy ez idáig egyik sem tetszik annyira amennyire kéne. Vagy túl kihívó vagy pedig túlságosan hivatalos ez az egész. Kezdem azt hinni, hogy nincs egyetlen egy göncöm se, ami megfelelő volna a Lucas-al való találkozásra.
Bő óra múlva valahogyan sikerül kiválasztanom egy lenge nyári ruhácskát, ami se nem túl kihívó, se nem túl hivatalos. De kellőképpen szexi ahhoz, hogy Lucas szeme megakadjon rajtam. Persze ez csak egy aprócska belsőszándékom, amit nem tudok eltitkolni. Valamiért mindig is vonzott ez a férfi, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Csak azt remélem nem fogok olyan zavart lenni tőle, mint legutóbb.
A konyha felé menet zavaromban néha összeszorítom az öklömet. Igazából azt sem tudom, hogy miért kell a konyhában találkoznunk, nem is gondolkodtam el igazán erről. A konyha bejárata előtt veszek egy nagy levegőt, aztán kifújom azt. Ezzel is próbálva nyugtatni magamat. Belépek.
- Szia. - köszönök Lucas-ra kedvesen és izgatottan. Igazából körbe se néztem jóformán, csak alaposan végig mérem őt tetőtől talpig vagy fordítva. Majd boci szemeimet az övébe meresztem.                   

Lucas J. Morison

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Pilóta

Reagok száma :
77

Gerard Butler

Konyha Empty
Utolsó poszt Szer. Feb. 19, 2020 6:10 pm
Következő oldal

Alexa & Lucas
Tényleg úgy készült erre a találkozásra, mint egy igazi randira, odatette magát. Nyilván a szándékai megkérdőjelezhetőek ebben az ügyben, mert nem tudta hova tenni azt az érzést, amit ez a nő váltott ki belőle a Földön és azóta is. Minden más nő legyen akár csinos, érdekes, vagy csak nő, valahogy nem mozdított meg semmit igazán benne, leszámítva a szexuális fantáziáját. De hát ez egy egészséges dolog volt, hiszen, mégiscsak egy hetero férfi volt Lucas, senki sem vághatta a fejéhez, hogy tetszenek neki a nők, és gondol rájuk a szigorú beosztás közepette. Lucas szexuális étvágyát vissza tudta fogni, így egy két múló alkalmon túl, nem volt senkivel, mert tudta, hogy elhanyagolnia sem szabad ezeket a dolgokat, és mindig talált rá valami nagyon távol dolgozó partnert. Ez sem volt számottevő, eddig két nővel volt, mióta felébredt, de gyorsan ki is húzta őket a listájáról, aminek címe: feleségjelöltek. Egyedül Alexa maradt, aki talán érdekes számára, de az biztos, hogy bosszantóan zavarta, hogy a közelében megváltozik és nem ura a helyzetnek tökéletesen. Ezért most, mint egy igazi randira, úgy készült, még főzött is, annak idején szeretett is valamennyire, amíg az ideje ezt engedte. Mindennel kész lett, az evőeszközöket is gondosan szalvétába helyezte és már éppen a bazsalikomlevelet rendezgette a díszítéshez, amikor belépett a vacsorapartnere és ráköszönt. Ráemelte a tekintetét és el is mosolyodott, a nő izgalmas ruháján, és megjelenését.
- Szia Alexa, wow, nagyon kitettél magadért – kezd bele, szándékosan kicsit agresszívebben udvarolni. A múltkori találkozás után elemezte a helyzetet és úgy vélte, hogy zavarba hozhatta a nőt. Most muszáj volt ezt tesztelnie, bármennyire is profin, vagy épp szánalmasan hangzik. Nyilván ez is nézőpont kérdése.
- Lennél a vendégem ma estére? – mutat a két tányérra, amit már gondosan előkészített, a sajt pedig finoman olvadozott a gőzölgő Bolognai spagetti tetején lévő szószában. Közben levette a derekáról a kötényt, amit a kezdetkor felkötött magára, és az asztal takarásában Alexa nem is láthatott, és hanyagul a pultra dobta és a nő elé lépett. Megpróbálkozik egy kicsit bizonytalannak tűnő öleléssel és két puszival, majd bármi is történik, a két tányérra mutat még egyszer.
- Válasszon hölgyem – mosolyodik el, majd magához veszi a másik tányért, és elindul Alexa után az étkezőbe, ha a csinos nő arra veszi az irányt.

Dr. Alexa Gray

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 szeptember 22

Beosztásom :
orvos, zászlós

Reagok száma :
28

Miranda Kerr

☽ :
Konyha NbtNnuL

Konyha Empty
Utolsó poszt Kedd Márc. 17, 2020 12:57 pm
Következő oldal

Alexa  & Lucas
- Köszönöm. - teszek egy hajtincset a fülem mögé zavartan. - Bár nem nézek éppen olyan jól ki. - nézek végig magamon. - Ohh..- a tányérok felé nézek, igencsak kitett magáért. Nem is tudtam, hogy tud főzni. Ezt a dolgot el titkolta előlem. Nem is tudok mit mondani rá, annyira zavarban vagyok. Olyan régen volt már, hogy randizni voltam. Nem is emlékszem rá mikor volt az. Lucas meg olyasfajta érzéseket hoz elő belőlem, amiket nem tudok hová tenni. Ahogy közeledik felém érzem szívem egyre hevesebben kezd el verni. Amikor megölel legszívesebben el sem engedném soha, az arcpuszit pedig másra cserélném. De nem teszem. Uralkodnom kell magamon és az érzéseimen.
- Bármelyik jó lesz. - mondom csiripelő hangnemben és megragadom az egyik tányért. Majd elindulok az étkező felé. Aztán visszafordulok ránézve, hogy megbizonyosodjak arról követe.
- Igazán kitettél magadért. - jegyzem meg halkan rámosolyogva. Ugyanis ez a csend, ami éppen ránk telepedett elég nyomasztó. Szerintem mindketten elég zavartak vagyunk. Legalább is én nagyon is az vagyok. - Nem is tudtam, hogy tudsz főzni? - mondom neki pajkosan. De aztán már nem jut eszembe semmi más. Arra se figyelek fel, hogy hova lépek, annyira nem tudom, hogy mit csinálok. Lucas valahogyan mindig is vonzott. A jelenléte pedig furcsa mód, olyan énemet hozza elő, amit azt hittem már rég elfelejtettem.
Nem tudom hogyan, de hirtelen megcsúszom a frissen felmosott padlón. A tányér kiröppen a kezemből egyenesen a padlóra. Valami csoda folytán mégsem törik össze.
Ahogyan próbálom visszaszerezni az egyensúlyomat, hogy ne essek el mindenfelé forgolódom akaratlanul. Közben Lucas is egyre közelebb ér hozzám én pedig egyenesen a karjaiba megyek. Izé pontosabban csusszanok. Ennél kínosabban nem is érezhetném magam, mint most. Felpillantok rá, arcaink csak pár centiméterre kerülnek egymástól. Szinte késztetést érzek arra, hogy megérintsem az ajkait. Gondolatban már meg is tettem, de valóságban mégsem merem. Felemelkedem, különös helyzetemből, kibontakozva karjaiból teszek pár lépést távolabb tőle. Kipirulva egy tincset a fülem mögé teszek.
- Bocsánat. - kérek elnézést tőle, amiért majdnem leütöttem és nekimentem. - Nem figyeltem, hogy fel van mosva a padló. - motyogom alig érthetően.                                     

Lucas J. Morison

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Pilóta

Reagok száma :
77

Gerard Butler

Konyha Empty
Utolsó poszt Szomb. Márc. 28, 2020 10:00 am
Következő oldal

Alexa & Lucas
Alexa igazán kitett magáért, ahhoz képest, hogy ez egy sima találkozás, ezek szerint van divat is a hajón és a nő nem rest ezt kihasználni. A ruhája a ragyogó a körülményekhez képest, a nő továbbra is vadítóan hat az érzelemmentes zászlósra. Úgy érzi, hogy az ebéd után a nő igazán lehetne a desszert, és zavaróan erős az ez irányú vágyakozása.
- Dehogynem, nem kell szerénykedni - mosolyodik el automatikusan, ahogy tanulta, de most még érzi, hogy egy kicsit talán bele is pirult a nő bámulásába. Szerencséje van, mert, ahogy felfedi az ebéd részleteit Alexa figyelme elterelődik és valós meglepetést vél felfedezni a csinos arcán. A mosoly amit elereszt felé megint zavarba hozza, ráadásul érzi, hogy a saját ajkai is felfelé görbülnek reflexszerűen. ~ Mi lehet ez? ~ Volt már hasonló szituációban, de akkor semmi ilyesmi nem történt. Színlelnie kellett, most meg természetességgel tör ki belőle minden. ~ Talán a parfümje. ~ állapítja meg, de nem lehet ebben biztos. Az, hogy szexuálisan vonzódik a nőhöz természetes, de sok ilyen nő van a hajón, akivel szívesen levezetné a felgyülemlő feszültségét. Még akár Moor-ral is, ha nem beszélne akkor is annyit.
- Igyekeztem. Gondoltam egyszer, ha már összegyűjtöttem hetekig a hozzávalókat, ne egyedül fogyasszam el, hanem inkább... veled - néz a végén a nő szemébe, mert eredetileg máshogy akarta befejezni a mondatot, de az hazugság lett volna. Jól belegondolva az egész hazugság, mert kizárólag amiatt főzött, hogy Alexával ebédelhessen.
- A legjobb szakácsok férfiak - emeli meg a szemöldökét és visszamosolyog önkéntelenül. Továbbra is zavarja az egész érzelmi mizéria, de most el fogja engedni, mert, ha nem, akkor könnyen beleőrülhet rövid időn belül. Így aztán úgy határoz, hogy hagyja magát sodródni az árral, hátha a végén kiderül, hogy miről is van szó Alexával kapcsolatban. Nos, amikor ezt eldönti, a nő szó szerint belé esik, ő pedig könnyedén elkapja a másikat. A szíve hevesen dobszólót kezd játszani a nő közelségére, a hajának cirógatására, a másik érintésére. Gyorsan lepillant az ételre, de annak nem lett semmi baja. ~ Érdekes ~ Jegyzi meg magában, azonban nem tud szabadulni a szívszédítő szempároktól.
- Semmi gond, nem gondoltam, hogy egyből a randi végére ugrunk - kuncog fel, ami a fejében vörös riadót ver. Nem érti, hogy miért mondta, meg, hogy kimondta a gondolatait azonnal. Gyengéden talpra állítja a másikat és lehajol a másik ételért. Felveszi azt, és miközben az asztalhoz indul megjegyzi Alexa felé.
- Talán jobb, ha én viszem - végül megterít és megvárja, amíg a másik leül. - Egy pillanat - elsiet a borért és a két pohárért, majd viszonylag rövid idő múlva már egymással szemben ülnek, kitöltött borospohárral és illatozó spagettikkel.
- Hát akkor jó étvágyat -  emeli fel poharát és még megtoldja. - A legcsinosabb orvosnőre Imperiumszerte - mosolyodik el, de már nem foglalkozik vele. Muszáj mindent hagynia a maga medrében folyni, hogy kiderüljön az igazság. Ami csak annyi: miért tudja elbűvölni egyetlen nő, és miért csak pont ő?

Dr. Alexa Gray

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld, 2336 szeptember 22

Beosztásom :
orvos, zászlós

Reagok száma :
28

Miranda Kerr

☽ :
Konyha NbtNnuL

Konyha Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 21, 2020 8:56 pm
Következő oldal

Alexa  & Lucas

Még most sem tudom, hogy miért érzem ilyen furcsán magam Lucas társaságában. De már csak abba is beleszédülök ha megérzem az illatát. Lehet, hogy mások hülyének fognak tartani emiatt, de nem tudom megmagyarázni a dolgokat. Egyszerűen csak zavarba jövök a puszta jelenlététől is. Ahogyan ez most is megtörténik.
Érzem szinte teljesen elvörösödöm mikor arról beszél, hogy rám gondolt partnerként a főztje elfogyasztásában. Lehet ez csak puszta kedvesség és mással is megtette volna. De nem. Ő mégis velem akarta ezt elfogyasztani. Csakis velem. Lehet, hogy nem csak én érzek valamit iránta? Lehet, hogy ő is hasonló érzésekkel néz felém? Ah. Milyen jó lenne. Jaj Alexa. nem szeretnék csalódni. De olyan jó vele lenni. A társasága egyszerűen eltölt boldogsággal. Nem tudom megmagyarázni ezt az érzést.  
Nem számítottam arra, hogy pár másodpercen már a karjaiban leszek. Igaz tiszta véletlenül ugyanis nem sejtettem, hogy a föld az fel van mosva. Mikor pedig indultam volna elvenni a kaját szépen elsiklottam a padlón és majdnem hanyatt vágtam magam. Ám Lucas szerencsére elkapott. Olyan zavartan lépek félre tőle, hogy csak. Zavartan egy hajtincset fülem mögé teszek és elnézést kérek.
- A randi végére? - nézek rá kíváncsian, miközben kissé rámosolygok. Nem is tudja mennyire szeretném, hogy ebből az egészből több legyen, mint puszta barátság. Elgondolkozva ajkamba harapok miközben őzike szemeimet rá meresztem.
- Igen lehet. - mondom kedvesen nevetve és helyet foglalok az asztalnál. Miközben Lucas elrohan valamiért én veszek egy nagy levegőt és kifújom. Muszáj picit lenyugtatnom magamat, különben nem tudom, hogy mi fog történni. Uralkodnom kell az érzéseimen és a gondolataimon.
- Neked is. - mosolygok rá. Felemelem én is borospoharamat.  - Abban nem vagyok biztos, hogy én lennék a legcsinosabb. - hajtom le a fejemet somolyogva, majd gyorsan vissza is emelem rá. - De köszönöm - teszem hozzá. Egyenesen a szemébe nézek csábítóan, miközben folyamatosan ajkamat harapom. Annyira felcsigáz, hogy az valami hihetetlen. Megmagyarázhatatlan ez az egész. De nem is akarok magyarázatot keresni rá. Csak élvezni szeretném ezt meg mindent, ami utána jön. Bár mi lesz is ezután én nem fogok ellenkezni. Érzem nem fogok tudni uralkodni az érzéseimen és nem is akarok.
- Mesélj, hogy tetszik az Imperiumon eddig? - kérdezek rá miközben falatozni kezdek.                          

Kancellária

Konyha Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
312

☽ :
Konyha Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Konyha Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 01, 2020 12:01 pm
Következő oldal