Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Tumblr15


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Ápr. 11, 2020 10:20 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Denisov és Jenkins


Hagyom, hogy ízlelgesse kancellártársam nevét és figyeljem a látható reakciókat rá, de meg lennék lepődve, hogy az én említésem kellett hozzá, hogy eszébe jusson Terson Denisovnak. Évszázadok óta az orvostudomány és a hadászat szorosan összekapcsolódik, így evidens, hogy az ő keze is benne legyen ebben. Mondjuk hízelegne is valahol, ha azt feltételezte eddig Denisov, hogy a szuperkatona-projektet Terson orra előtt tudtam csinálni. Kivételesen vaknak kellene lennie hozzá figyelembe véve nem éppen feltűnésmentes, inkább elrettentést szolgáló múltkori Valkűrös megjelenésemet, de ezzel a tulajdonsággal sosem illetném kancellártársamat. Egyikőjüket sem, függetlenül attól, hogy Saskiát el tudtam rejteni előlük. De Denisov nagyon is él és mozog, és a szája sem áll be azok alapján, ahogy barátnői kiálltak érte velem szemben. Eddig. Innentől már csak magára és rám számíthat, ha túl akar élni, a bájos hölgycsokor körülötte már nem tehet semmit. Hogy mire szorít időt és mire nem, az számomra irreleváns. Majd foglalkozom a problémával, ha átverekedte magát Jade-n, ami nem ma lesz.
- Próbáljon ellenálló-fejjel gondolkodni, ez úgy sejtem, menni fog. - Hunyorgok rá, mert Terson-nak ugyan nem említettem - miért is tettem volna? -, hogy vannak erős kétségek Denisov Kancelláriához fűződő hűsége és emiatt a motivációi terén is.
- Ön se várjon túl sok empátiát tőle a kifogásaira, katona. - Nyomom meg egy hangyányit az utolsó szót, emlékeztetve, hogy nem kívánságműsorban vesz részt. Tekintse jó szándékú figyelmeztetésnek, ami ritka kincs tőlem, nem is értem, miért rá pazarlom? Végezze el a feladatot a parancsnak megfelelően legjobb tudása szerint... vagy ahogy akarja. Hogy Terson mennyire lesz elégedett, az már nem az én problémám, hanem kettejüké. A gúnyos vigyora valóban lepereg rólam, szavait meg elfogadom, mert én valóban nem fogok csalódni, arról teszek. Át is térek a másik két feladatra, ami engem jobban érdekel, kiváltképp az egyik, a lila színnel jelölt terület. A Brevius elleni harc személyes ügy lett, csak nem hangoztathatom ezt.
- Érdekelne, hogy venné azt a mintát, de ha már olyan közel került egy példányhoz, kábítsa el, lője le, tekerje ki a nyakát, ahogy tetszik, csak hozza el! A perdaiak természeti népek, nem fejlett az orvostudományuk ahhoz, hogy tudjanak bármit is sejtekről, baktériumokról, vírusokról. Annyit tudnak, hogy a Breviushoz hasonló tünetek akkor jelentkeztek, mikor érintkeztek egy lacertával, többnyire harapások után. A nyál csak feltételezés még, ezért kell a teljes élőlény, hogy az egészet megvizsgáljuk. Talán nehéznek érzi a feladatot? - Kérdezem a végén kis iróniával, mert erre nincs ember, aki igennel felelne egy kancellárnak vagy bármely felettesének. Az indoklást ugyanakkor normális hangon magyaráztam el mellőzve az orvosi szakszavakkal való teletűzdelését a mondandómnak anélkül, hogy ez leereszkedésnek tűnjön.
- A kék jelölés... - Térek át erre is, s újabb mozdulattal küldöm át az újabb élőlény adatait neki, s előre ez könnyebb feladatnak ígérkezik, ugyanis a megjelenő képen egy növény látható, méretei alapján átlagosan húsz centi magas, zöld száron fehéres szürke levelek díszítik és egy tőből több száron nő jellegzetes kettős virágzata: kívül fehér, hegyes végű szirmok jellemzik, míg belül tintakék kisebb, szinten hegyes végű szirmok sorakoznak.
- ... ami Önnek kell a gyógyulásához. Ez a kis méretű növény a Dliawe, sziklás területeken él, információink szerint a jelölt Omnum fátyla nevű vízesés környékén található meg legközelebb. Ebben a hónapban kezd virágozni, így a kékeslila belső szirmai miatt könnyebb lesz észrevennie is a szikláknál. Ebből a növényből kell hoznia egy példányt, kap hozzá megfelelő tárolót is, amiben nem törik össze. Gyökerestül hozza el, a tárolóban tovább életben marad, szintén visszaúton szerezze be. Ám most mondom, ha előbbi két feladatot nem teljesíti és csak ezzel a növénnyel tér vissza, akkor átveszem a virágot és visszazavarom a vadonba és addig nem kapja meg a kúrát, amivel életben maradhat, amíg nem teljesíti a többit is! Van kérdése? - Ígéretemet is nyugodt hangon közlöm vele, az ujjtörés óta úgy is sejtheti, hogy betartom a szavam. Leplezett kíváncsisággal várom, hogy ehhez milyen kommentárt óhajt majd fűzni, vagy a virágszedés legalább megfelel szuperkatonai képességeinek és életben maradási szándékainak?
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 6:44 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Nem is tudom, hogy a végletekig sértődött vagy inkább a mélységesen csalódott arcomat mutassam a Kancellár irányába, annak okán, hogy nem ő az egyedüli dramaturg ebben a körülöttem játszódó színjátékban. Mivel nem vagyok naiv, azzal azért már a kezdetektől fogva tisztában voltam, hogy egyértelműen vannak segítői a háttérben, mert egy ilyen méretű projektet egyes egyedül nem feltétlenül lehet koordinálni. Nem, még akkor sem, ha a genetikus szerepkörében maga Jenkins tetszeleg.
És, hogy konkrétan miért csalódott az ábrázatom? Talán, mert úgy érzem, hogy túl egyszerűvé tette számomra a nyomozást az eddig sötétségben lévő személy(ek) kiléte után. Egyszerre túlzottan könnyű és egyben borzasztóan nehéz is a helyzetem, mert elvégre egy újabb Kancellár felbukkanása további komoly problémákat jelent a jövőmre nézve.
- Ha tudnék ellenálló fejjel gondolkodni, akkor már rég közöttük lennék, és nem itt beszélgetnénk a Flotta háza táján az Imperium Orvosi szobájában. - a hunyorgására viszonzásként egy ravasz mosollyal válaszolok.
Mindketten tudjuk mi a helyzet a másik féllel, ahogyan azt is, hogy a végjáték órája még messze van. Játszani azonban le sem tagadnánk, hogy szeretünk és eddig voltunk olyan "szerencsések" is, hogy sorsunk fonala akaratlanul is egymás mellett futott.
- Ebben a világban ugyan kitől várhatnék empátiát Kancellár? - teszem fel a költői kérdést, ami még véletlenül sem igényel választ, helyette inkább egy apró fejrázással fejtem ki rövid, de annál tömörebb véleményemet.
- Amiatt ne aggódjon, hogy mi módon szerezném be a mintát, higgye el, be tudnám szerezni, kerülne, amibe kerül. - de, ha nem, hát nem, akkor hozom neki az egész lényt, ahogy kívánja, pontosabban, ahogy a gyógymódom kívánja, viszont akkor számítson rá, hogy nyersen tálalom majd a Lacerta-t.
- Őszintén szólva, igen... mert még életemben nem kellett állatot befognom, főleg nem úgy, hogy a harapására az ellenszert már az induláskor a csomagomba kapom, nem beszélve arról a "kegyről", hogy pont maga az, aki számomra kiadja. Kezdjek gyanakodni a szer placebo-hatására, vagy tényleg használ a szer? - teszem fel a kérdést, amire választ sem várok, mert teljesen mindegy mit felelne, nem biztos, hogy hinnék neki.
A PDA-n megjelenő kék növényt, ahogyan a perdaiak közül egyet sem, úgy ezt sem ismerem. Nem vagyok jártas a botanikában, soha nem is érdekelt és most sem a biológiai tudásom miatt leszek leküldve, ezért bármit mondhat a kéklő életmentőről. Rezzenéstelen arccal hallgatom végig a monológot, melynek a végén magasra vonom szemöldökömet és elképzelem, amint Jenkins megpróbál visszazavarni a vadonban. Röhejes, karikatúra képsor fut le a szemem előtt, ahogy az idegességtől vöröslő férfi arcát magam elé képzelem. El is kell hessegetnem mielőbb, ha nem akarok nevetésben kitörni.
- Már csak két megjegyzésem maradt... az egyik egy kérdés. Mikor indulhatok a Perda-ra? - szól az egyszerű kérdésem, amire ugyanabban a pozícióban várom meg a választ, amiben eddig is voltam és csak utána érkezik a második számú.
- A másodikat inkább mutatnám... - meg sem várva a fickó reakcióját merész lépésre szánom el magamat:

Gurítás tíz oldalú kockával Jade és Niko számára:

Nikolai Denisov carried out 1 launched of one Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Kicsi10 (10 oldalú.) :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 910

0-2: Úgy érzem a beszélgetés végére elérkezett az idő ahhoz, hogy teszteljem a mögöttem elhelyezkedő testőr tényleges kvalitásait, mert Jenkins szemmel láthatóan teljességgel megbízik rátermettségében és technikai tudásában, reakcióidejében. Közvetlenül szavaim kimondása után egy hirtelen mozdulattal, féloldalasan fordulok hátra és megpróbálok lecsapni a nő kezében lévő SP 14 géppisztolyra, amit „halandó” ember amúgy sem tarthatott még kezében, lévén, hogy csak a testőrség tagjai számára elérhető. Kihasználva a gyorsaság képességemet, mellyel sokkal sebesebb vagyok az átlagnál, ezáltal meglepetéseket bőven okozhatok lépésemmel. Ha sikerül rárabolnom a pillanat tizedmásodperce alatt, akkor a padló felé irányítom, hogy ha még el is süti, akkor se érjen el a lövedék, végül szabad balomat mellkas magasságban magam elé emelem és testem teljes erejét beleadva az ütésbe, könyökkel és alkarral akkorát taszítok a sztártestőrön, hogy attól önkéntelenül is a földre kerül. Esélyt nem adok neki reakcióra, mert máris a kibiztosított SP 14 rövid csövével nézhet farkasszemet, amit testközelből ismerve, jobbnak látja, ha nem mocorog, mert még véletlenül elsül a "szakavatatlan" kézben.
Óriási kísértést érzek, hogy tegyek egy jókora szívességet a szenvedő dominiumi népnek és egykori, földöntúli fájdalmakat átélt bajtársaimnak, de nem visz rá a lélek, hogy Jenkins felé forduljak és rövid úton a túlvilágra küldjem, kipipálva ezzel küldetésemet. Nem, ennek még nem jött el az ideje, ezért inkább bebiztosítom a fegyvert és azt magam mellé eresztve fordulok szembe a férfival:

- A jövőben válogassa meg jobban a testőrségét... - a következő másodpercben már hanyag mozdulattal dobom felé a fegyvert - ha megakarták volna ölni, már rég halott lenne, Kancellár! - a mondat utolsó szavát kissé megnyomom, összevont szemöldököm pedig jól láttatja, hogy haragszok magamra, amiért kihagytam egy ekkora lehetőséget.

3-9: Az egész beszélgetés során a fejemben motoszkált a kisördög, hogy egy nem várt pillanatban harcra kellene késztetnem a mögöttem, bizonyára rendkívül feszülten figyelő testőrt, amire az utolsó mondatomnál látok legnagyobb esélyt. Megpróbálom az egyik legkomolyabb fegyveremet, a gyorsaságomat érvényre juttatni, amivel talán meglephetem a katonát. A félfordulat sikerül, de a fegyverét már nem tudom időben elkapni, innentől viszont elillan a meglepetés ereje...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Tumblr15


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 14, 2020 3:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Denisov és Jenkins


Ha tudnám csalódottsága okát, hogy Terson neve említése a nyomozását leegyszerűsítette, biztosan a fejemet fognám egy nagy, lemondó sóhaj kíséretében és magam azon gondolkoznék, jó-e vagy rossz, hogy okosabbá nem tették elődeim ezeket a szuperkatonáknak szánt férfiakat?
- Tehát Kancellária-hűn gondolkodik? - Vonom fel szemöldökeimet derűsen, mégis gúnyos mosolyom és derűt nem tükröző hideg pillantásom elrontja a vidám összképet.
- Öröm hallani. - Ezzel a magam részéről zárom is hűsége és gondolkodása témáját. Már a múltkor is kockázatos volt, hogy lelép-e Denisov az ellenállókhoz vagy sem, de akkor hölgy barátnői megfenyegetésével sikerült együttműködésre bírni, most meg láthatóan a saját életét meg akarná hosszabbítani, nem meglepő gyarló emberi módon, így nem hiszem, hogy lázadásával számolnom kellene most. Idővel biztosan, de akkor se valószínű, hogy Carter útját választja és a messzeségből próbál csúnyán nézni rám.
Költői kérdését én is költőinek veszem, nem is szándékoztam reagálni rá. Lényegtelen szempont, hogy kinek a vállán tudná kisírni magát Denisov. Engem a lacerta érdekel igazán.
- Nagyszerű! - Kommentálom ennyivel, hogy bármi módon, de beszerzi. Ezt már szeretem hallani, végre nem nyafog.
- Kap majd hozzá egy speciális zsákot. Ha visszaért, akkor jelentkezzen és az orvosi személyzet tagja közül valaki kimegy átvenni a mintát, hogy a fertőzés veszélyét elkerüljük. - Tájékoztatom még néhány pontosításról a feladatát illetően, hogy aztán belássam a korábbi tévedésemet: mégiscsak nyafogni kezd. a végén még elkezdek drukkolni, hogy megharapja egy olyan dög.
- Tisztában vagyok vele, hogy a kipusztuló Föld miatt még az Alvóknak sincs gyakorlatuk vadállatok befogásában. Ami pedig a szert illeti: a placebo-hatás miatt hatnia kell, mert elhiszi, hogy segít, nemde? Gyanakodjon kedvére, de ha placebo-t kap és megharapják, akkor nem fog segíteni. - Gúnyos félmosoly jelenik meg a szám sarkában, mert egyrészt kicsit sem érdekel, hogy csinált-e már korábban ilyen feladatot vagy sem. Nekem sem kellett korábban egy járványt okozó betegségre ellenszert találnom vagy megtalálni egy idegen baktériumot egy idegen élővilágban. Ha alkalmazkodik, akkor előnyére válhat mindaz a tapasztalat, amit a feladat során szerez. Ha primadonnáskodni fog, az meg nem az én bajom, mert az orvosi szoba elhagyása után nem nekem kell majd hallgatni őt. A növény legalább nem szül benne ennyi kérdést, mert láthatóan nem mérgező fajta és nem is néz ki úgy, mint aki arra járkáló katonákat akarna megenni reggelire, s méretét tekintve sem egy több tíz méter magas fát kell elhoznia földlabdástul. Hogy mire vonja fel a szemöldökét mégis, az nem érdekel.
- Holnap este indul le egy sikló a Városba, a pontos időt és a belépési kódját megkapja még a nap folyamán. Hajnal előtt három órával indul onnan majd tovább a Kis kutatóállomásra, onnan pedig gyalog folytatja az útját a korábban térképen jelölt útvonalon. Vissza, mint látta, először szintén a Kis kutatóállomásra érkezik. - Felelek meg neki normálisan a kérdésére, és csendben várakozón nézek rá, hogy tegye fel a másik kérdését. Mert megjegyzésre számítok egészen addig, míg azt nem mondja, hogy mutatná. Tisztességesen végiggondolni sincs idő, hogy most mit akart Denisov, bemutatni, engem megtámadni, csak előtte leverné a testőröm vagy valami egészen más volt a terve, mert az események olyan gyorsan pörögtek, hogy nekem még a saját fegyveremért nyúlni sem volt időm, majdhogynem lekövethetetlen volt a pár pillanatnyi dulakodás kettejük között, és a nyugalom az orvosi szobában már úgy áll be, hogy Jade már Denisov karját hátrafeszítve, a férfit egy közeli orvosi szekrényre arccal felkente. Ez így nyilván nem volna túl nagy kihívás a közlegénynek, hiába van talpig páncélban a nő, ezzel a sztártestőr is tisztában van, bizonyára ezért is szegezi a kibiztosított fegyvert a férfi halántékának.
- Most meglepett, Denisov. - Szólalok meg nyugodtan, miközben fejemmel intek Jade-nek, hogy engedje el őt, aki így is tesz, hátrébb is lép a férfitól, de a fegyvert ugyanúgy rászegezi, arra nem kapott parancsot tőlem, hogy leengedje.
- Tényleg azt gondolta, hogy Ön az egyetlen felébresztett szuperkatona? - Biccentem oldalra a fejemet kicsit, tünékeny, a helyzeten jól szórakozó mosollyal a képemen, meghagyván a férfit minden ebből születő kételyében.
- Így viszont valóban csak placebót fog kapni. Távozhat! - Adom meg kegyesen neki az engedélyt, hogy lelépjen és megússza ezúttal ennyivel a próbálkozását, ami már önmagában elegendő lenne, hogy egy Halálcsók büszke birtokosává tegye őt, de nem pazarlom a szert rá. Hiszen magától is meghal rövid időn belül, ha a kedvem úgy tartja.. na meg a várható agyvérzéstől, amit kapni fog, ha visszaért. Brevius ellen viszont nem placebot fog kapni szavaimmal ellentétben, csak őt tartom meg ebben a hitben. A két mintára szükségem van.
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 19, 2020 11:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Jobban örültem volna, ha végül az kavarodik ki ebből az egész beszélgetésből, hogy csak és kizárólag a "kedves" felmenői az egyedüli ötletgazdái ennek az egész természetellenes orvosi "csodának", amit volt olyan szerencsés és megörökölt tőlük. Így, hogy Terson is képbe került, egyértelműen át kell alakítanom a jövőképemet, mert attól tartok, hogy két Kancellárral akármennyire is szeretnék, nem fogok egyelőre elbírni.
- Azt azért ne gondolja, ha már ellenállóként nem tudok gondolkodni, akkor azonnal kancellária hű vagyok. De azért szép próbálkozás volt. - válaszolok derűsen, mert meg kell hagyni, vicces gyerek ez a Jenkins, és ezt díjazom... épp ezért őt nyírom ki utolsónak.
Úgy látszik a hűségem még mindig eldöntetlen kérdés a Kancellárnál, pedig pofonegyszerű a képlet, csak mindig van legalább egy dolog, ami visszahúz a Dominium-ra.
Ahogy mondatom zárásakor elterveztem, oda se figyelek a válaszára, csak látom, hogy mozog a szája és ömlik belőle a duma, de igazából tökéletesen mindegy, mit mond, kérdésemet csak akadékoskodásból tettem fel és amúgy sem hinném el, amit mond. Lövök én neki bármit, amit csak akar, még akkor is, ha megmar vagy megharap.
Elhangzó szavaira csak némán biccentek egyet, szóra sem érdemes, általános eljárási rend, a PDA-ba táplált útvonalat majd tanulmányozom indulás előtt, de úgyis minden a terepen fog eldőlni, ha egyáltalán valóban létezik ez a növény és meg is található az év ezen szakaszában. A fordulásom nem jár sikerrel, elmérem a távolságot és a testőre is résen van. Kellőképp átmozgat, a szó szoros értelmében is, mígnem egy szekrényhez nyomja végül a fejemet, és várja felettese parancsát.
- Ügyes, de tényleg... - miután a fogása enged, lassan megfordulok és felmérem a női katonát, hogy ezzel egy időben a dicséretemet is bezsebelhesse.
- A testőre rendkívül ügyes, de nem szuperkatona. - mosolyodok el és kissé megrázom a fejemet.
Nem lehetek teljes mértékig biztos abban, hogy állítása hamis, de határozottan úgy gondolom, hogy már rég nem élnék, ha akár egyetlen, ébren lévő, elképzelésének megfelelően használható szuperkatonája is lenne. Főleg nem akarná meghosszabbítani az én messzemenőkig rebellis életemet.
- Hamarosan találkozunk. - a sisak miatt nem látom a nő szemeit, de sebaj, kerítek még sort arra, hogy újra összemérjük az ügyességünket. Ki tudja, a végén még barátok leszünk.
Jenkins placebóval kapcsolatos szavaira most sem figyelek, így már csak annyi marad hátra, hogy egy gyors elköszönéssel reagáljak a lelépési engedélyt követően.
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 6:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 
Orvosi szoba, gyengélkedő, karanténszoba
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Orvosi szoba
» Orvosi szoba, műtő
» Általános orvosi szoba, műtő
» Elit orvosi szoba, műtő
» Gyengélkedő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Világűr :: Imperium-
Ugrás: