Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Folyosórendszer
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 11, 2020 9:17 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Milyen prémiumokat? - Csodásan leszűrtem a lényeget a mondandójából, hogy az egészből csak erre kérdezek rá.
- Semmi értelme százasnak lenni. - Mondom ki a napi életbölcsességemet teljes meggyőződéssel. Százasnak lenni amúgy is túl unalmas. De ha én nem vagyok az, akkor John sem az, mert amit előad utána riszálva és kommentel hozzá. Alapvetően ittasan is jól tudom követni a beszélgetések fonalát, most ez valahol mégis elveszett. Vagy én nem ittam eleget vagy John-nak nem kellene többet.
- Hogy vagy mikor lett belőlem nő? - Vonom össze a szemöldökömet mosolyogva, próbálván megérteni, de végül legyintek rá, nem fontos. Én élő, hús-vér nőkre gondoltam többi szerelem néven, azért van női nevük, de be kell látnom, John perverzebb nálam és meglepően jól tudja a fenekét rázni. Furcsa előélete lehet, de erre inkább egy másik alkalommal kérdezek rá. Inkább bele se gondolok, mit hisz, mihez kezdek én ezzel a titánkarral.
- Ha kiriszáltad magad, mehetünk! - Vágom vállba, szerencsére nem a titánkarral.
- Lábat még nem csinált vagy nem talált. - Vonom meg a vállamat, de az is lehet, hogy azt jobban elrejtette. Vagy magával vitte Carterhez bemutatóra. Annyit úgy se akartam cipelni, meg esztétikailag egy titánkar csak menőbb, mint egy láb.
- Deeehogy, Sky inkább ilyen... - Mutatom, közben a karommal ügyesen magamhoz szorítva a titánkart, hogy ne essen le, de legyen szabad kezem, és így mutatom, hogy Sky alakja nagyon is közelít a homokóra formához.
- ... de ha megpróbálod megfogni a fenekét, tuti orrba vág! - Nem magyarázom a pulcsis pakolást. Nem olyan nagyok az általunk lenyúlt szerszámok, ne lehessen batyuként belekötözni egy kisebb pulcsiba, legalább egy részét. Megvárom, míg visszazárja az ajtót, és előbbi fenékrisza ide vagy oda, ezt még mindig jól tudja csinálni John.
- Hát a szállásokhoz, egy szinttel feljebb. Te berendezkedtél már? - Közben vigyorogva integetek egy szembejövőnek a titánkarral hadonászva. Ezt úgy se lehet feltűnésmentesen elcipelni a tett helyszínéről, hát akkor már vegyük poénra és használjuk ki. Ezt még eljátszom vagy kétszer, de a kései időpont miatt kevesen jönnek velünk szembe és úgy tűnik, elég határozottan, gondtalanul haladunk ahhoz, hogy egyik személy se érezze úgy, meg kell állítania minket, gondolják, biztos okkal cipeljük ezt a kart. Hát végülis, okkal...
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 12, 2020 10:14 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John

-A prémiumok, amit most ott szorongatsz a kezedbe, meg a zsebedbe, Cimbora!- mutatok a méretes titánkarra, meg a ruhája zsebéből kikandikáló szerszámokra, amit beletömködött.
-Ebben is egyetértünk, mert soha nem voltam eddig se normális! _Azok_ unalmasak!- vonom meg a vállam, és egy vigyor is feltűnik az arcomon. A nőhöz hasonlításom meg betalált! Ahogy áradozik erről a műkézről és a női nevekről, nem is csodálkozom, hogy nem komplett. Az előadásom viszont telitalálat lett és a riszálás is jól példázza, ahogy a vállára dobva azt a kart, hogy dülöngél a súlya alatt. Igazán figyelemre méltó, hogy nem roskad össze a súlya alatt, bár lehet, hogy az alkohol hatása jobban fokozta az izmai erejét, bár inkább úgy nézem, hogy „bármi áron” el fogja vinni, mint itt hagyná. Nem mondom, szép példány a szerkezet, de én nem segítek cipekedni, az már biztos!
-Mostantól!- a vigyorom nem lankad, ahogy a lelkesedésem se. –Ünneprontó!- teszem hozzá, ahogy vállba vereget. –Pedig, ha látnád magad!?- nézek rá, de nem tudom abbahagyni a röhögést. Elég viccesen mutat azzal a vállán és úgy hiszem, hogy a folyosón se lesz kisebb látványosság belőle.
-Ahhhaa….. formás? … És ha mást fogok meg rajta? – emelkedik meg a szemöldököm, ahogy elismerően biccentek az új információra. Igaz, azt se tudtam, hogy ez a Sky nevezetű egy nő, de nem baj. Mindig tanul valamit az ember.
-Akkor egyel több ok, hogy lenyúljuk a pulóverét. Más holmija is lehet alkalmas a „begyűjtésre”?- na, asszem ezen a ponton jobban elindul a fantáziám, bár nem éppen a ruhatárára gondolok, hanem inkább az értékesebb dolgaira. Alec ismeri ezt a nőt, és ha azt mondja, hogy vannak olyan cuccai, ami minket érdekelhetnek, akkor miért, ne? Ezt a „Bob”-ot se ismerem, bár meg kell hagyni, hogy tényleg kincses-bánya a műhelye. Nem véletlen a lelkesedésem, mert most szép „gyűjteménnyel” távozunk. Az ajtóhoz érve, mindent visszarendezek, hogy azt se tudja senki, hogy itt jártunk. A lábnyomunkat se veszi észre senki, bár a folyosó is pang az ürességtől ezen a késői órán. Ez persze nagyban megkönnyíti a haladásunkat, bár a teletömködött zsebeink és a Cimborám vállára rakott műkéz, elég feltűnő jelenség, még így is. A következő infó is hasznos, mivel megtudom, hogy egy szinttel feljebb találjuk majd a nő szállását.
-Még nem rendezkedtem be, mert lekötött a meló. De majd sort kerítek a dologra. – indulok tovább a folyosón, és ámulok, hogy Alec nem zavartatja magát a lebukás veszélyére. Igaz, hogy közelítve vagyunk a részegség tetőfokához, de meg kell hagyni, hogy a kedvünk se hagyott alább az előző majdnem két órás kutakodásunk után. Aki meg szembe jön velünk, az meg vessen magára, hogy nem érzi olyan jól magát, mint mi most.
-Messze van még?- nem mintha sürgetném az időt, de már nagyon kíváncsi vagyok arra a helyre, ahol megint találhatunk valami érdekes holmit. – Amúgy…. "meghúztad" már a csajt?- kezdek érdeklődni, hogy milyen mélyrehatóan ismeri a nőt, ha tudja a paramétereit is. –A Klánod tagja?- érdeklődve nézek rá, mert ha ennyire „gyors-lövetű”, akkor tuti, hogy valami van/volt/ köztük. Amúgy meg, lazán haladunk, ahhoz képest, hogy a sör és a búfelejtő mennyiség, azért tetemes bennünk.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jan. 16, 2020 12:31 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Jahogy! - Esik le, miféle prémiumra gondolt John. Végülis igaza van, tekinthetünk rájuk így is, habár én a prémiumot megtartanám örökbe, ezeket meg sajnos vissza kell majd adnunk, csak idő kérdése.
- Kösz haver, elég volt téged látni! - Nevetem el magam a riszálására, és fejemet csóválva még mindig kuncogva megyek ki a műhelyből, sikeresen nem koccolva le semmit a titánkarral. Közben meg már a következő célpontunkat elemezzük ki.
- Formás, meghiszem azt! - Bólintok rá határozottan, a másik kérdésre viszont szélesen elvigyorodom.
- Akkor nem orrba fog vágni! - Vigyorgok tovább, mert lelki szemeim előtt láttam, ahogy John görnyedve roskad össze. Egy fél pillanatra még meg is fordul a fejemben, bárcsak otthon lenne Sky, akkor első sorból nézhetném meg ezt a jelenetet, de biztos lesz majd rá más alkalom. Csak nehogy a betörés miatt én járjak így!
- A bárban aludtál vagy odakint? - Nézek rá meglepetten, habár ha előbbi, akkor megmagyarázná, honnan ismerte a kínálatot ennyire alaposan annak ellenére, hogy új itt. Feljebb megyünk egy szinttel, Carlisle-nak egy szava sem lehet rám, mert figyelek, hogy a dukkózást a titánkarról ne nyúzzam le és eddig egy ujját se hagytam el, se kis csavarkát vagy kábeldarabkát nem hagytunk magunk mögött, mint valami sci fi környezetbe szabadult elfuserált és kissé kapatos Jancsi és Juliska, amiből Juliska a riszáló John, természetesen. És akkor Sky a boszorka, hehehe.
- Nem, az az ajtó lesz az! - Mutatok az előttünk lévő, jobbra a második ajtóra, amit másféle zár véd, mint a fegyverműhelyét. Hatjegyű számzár. Hopp, várjunk csak!
- Skyyyy! - Kopogok be hozzá, mert azért az csúnya lenne, ha megpróbáljuk a zárját feltörni, ő meg felháborodottan tépné fel az ajtót a túloldalról, hogy mégis mit képzelünk. Viszont megnyugtató csend a válasz, még fülemet is az ajtónak tapasztom, hátha hallok bentről matatást, csak nem akar ajtót nyitni.
- Oké, horkolást se hallok. Na szóval, a zár... Évszám, hónap... vagy a Skyler szó számokban... Fibonacci-számsor első hat jegye... Ugye fel tudod törni anélkül is, hogy rá kéne jönnünk, hogy gondolkodik Sky? - A női logika amúgy is teljes misztikum, és lehet csak random választott számokat Sky, nincs is mögöttük rendszer. Itt azért már leveszem a vállamról a titánkart és letámasztom az ajtó mellé, hogy addig se kelljen tartani, míg bejutunk.
- Áh, még nem húztam meg. - Kis szájelhúzásos fintorom jelzi, hogy pedig nem volna ellenemre a dolog, de jól alszom akkor is, ha így marad a helyzet, ahogy most van.
- A szikra talán meg is lenne, csak az alkalom, helyzet nem adja ki. És nem érti a tréfát. - Jelentem ki ez utóbbit olyan komolysággal, mintha ez perdöntő jellegű lenne, de minimum mindent megmagyarázna, miért is nem volt még meg a csaj.
- Miért? Tetszett az összefoglalóm róla? Érdekel? - Kérdezek vissza mosolyogva, hiszen nem is tudom az ízlését. Ennyit ittunk és beszéltünk, és nem kerültek szóba a nők... Ezt pótolni kell!
- Neked milyenek jönnek be?
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jan. 16, 2020 3:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John

Lehetőség szerint, fel sem világosítottam volna a Cimborámat,mit takar a „prémium” szó a mi jelen esetünkben, mert még a végén ez okozza a bukásunkat. Vagyis… csak az övét, ahogy így lengeti azt a titánkart a folyosón mindenki szeme láttára. Amatőr!
-Remélem jól megnéztél, mert sokat nem látsz így riszálni! – A vigyorom hasonlóképp szélesedik, ahogy Alec-é. Azt a Sky nevű nőt elképzelve, nem lehet egy nagy szám… Ha a Cimborám se dobta hanyatt… Na, mindegy.
-Formás? … Meg nem orrba fog csapni? Hmmm… Tüzes csaj lehet, bár nem hinném, hogy veszélyben lennék miatta. – merengek el a megállapításán, bár azt se hiszem, hogy nem csípte meg egyszer se a popsiját, miközben elhaladt mellette, ha már ennyire áradozik arról a csajról. Vagy nem mondja el az igazat, -vagy- nagy barom.
-Itt is, ott is. – ez inkább igaz, mivel a sörözés néha napján eléggé nehézkessé teszi a mozgásom, és a Bárban az asztal alatt remek helyet találtam, hogy erőt gyűjtsek a következő körökre. Amúgy meg ritkán vagyok a Bázis területén, és lehet ezért nem találkoztunk eddig Alec-al. Most viszont remek mókát találtunk ki, és hamarosan bővíthetjük a „prémiumainkat”, ha bejutunk ehhez a nőhöz. Kezdek rohadt kíváncsi lenni, miket rejteget, ha már a Cimborám ilyen lelkesen invitált el a szobájához. Az előző helyen- Bobnál- több időt töltöttünk, mint gondoltam, de a képét látva, -ahogy cipeli azt a műkezet- mindent megér!
-Az?- mutatok én is amelyikre mutat,majd közelebb lépek hozzá. Első látásra számkódos rendszerűnek látszik, bár nem a legújabb darab… De, mielőtt még jobban megnézném magamnak, az ütő' is majdnem megáll a hangjára, amint verni kezdi az ajtót és a nő nevét kiáltja.
-Elment az eszed? –nézek rá vigyorral. – Ha nincs is itthon, te idecsődítenéd az egész emeletnyi bámészkodót?! Kusshadj már! A lopakodás lényege a csend!... Te, meg felvered az egész kócerájt!- ingatom meg a fejem, ahogy ránézek és fordulok vissza a zár felé. Az évszámos kiegészítő információt pontosan nem értem, de mivel ennél agyafúrtabbnak hiszem a csajt, így nem próbálkozom vaktában. Egy kis idő kell, míg beazonosítom a típusát egy kis csavarhúzó és egyebek segítségével, majd előkotrok a zsebem mélyéről egy kisebb dobozkának látszó tárgyat, amit magam kreáltam össze hasonló esetekre. Pár drótot és csatlakozót rárakok, majd a dobozkám kijelzőjén sorba jelennek meg a lehetséges számsorok, amik nyitják majd az ajtót. Beletelik pár percbe, hogy a lehetséges számsorok helyes sorrendbe rendeződjenek, és csak ki kell várnunk.
-Mi van? Még nem volt meg neked? Pajtás! – lepődöm meg rajta. Azt hittem, hogy ennél jóval tökösebb a fickó, de már látom, hogy koránt sem az. –Milyen alkalom nem adja ki?! Most ez komoly?!- pislogok megint a válaszára. Ezek szerint inkább a szája nagy, mint a ….. ÖÖöö….
-Inkább adhatnál abból a remek flaskádból pár kortyot, amíg várunk…- nézek ismét rá, majd ha úgy dönt, hogy megossza velem ismét azt a búfelejtőt, akkor nem habozok inni belőle, aztán visszaadom neki. Közben a számsorok sebesen villognak, ahogy a helyes kód megfejtődik.
-Az összefoglalód, tetszett-e nekem? – gondolkodom el a dolgon, de aztán rávágom. – Nem. – tömör megállapításomat nem is ragoznám tovább. Nem ismerem a nőt és amúgy se vagyok annak a híve, hogy nagy „barátságokat” szőjek a „házi-nyuszikkal”. Jobb szeretem spontán és tervezés nélkül megfektetni az alkalmi szeretőimet és ezzel ki is merül az ismeretség a részemről velük. Élvezni kell az életet és ez a hely remek alkalmakat szül, hogy ne bonyolódjak bele a szív „ügyeibe”.
-Legyen benne valami ellenállhatatlan! Vagy franc tudja mi, de lássak benne fantáziát. –kábé ez a helyes meglátásom a nőkkel. - A külső egy dolog, de ami belül van, az nem mindig látható első pillantásra. A testi vágyak amúgy is felülírnak sok mindent, de amúgy meg az ideálom olyan, ami éppen megragadja a figyelmem egy csajon. Az lehet egy mozdulat, pillantás, vagy éppen a látvány, ami beindítja a testi reakciómat. Eddig nem láttam ilyet, de türelmes típus vagyok…- vonom meg a vállam, majd ismét az ajtózár felé fordítom a figyelmem.
-Na! Ennyi!- ütögetem be a számokat, majd leválasztom a kis „segédkütyümet” a panelról. –Csak utánad! – szélesedik ki a vigyorgásom, ahogy Alec-ot nézem.
-Ahogy hallom, te sem találtál magadnak egy asszonyt! Vagy, mégis van, akit már az ágyadba vittél reggelig?- ezt nem tudom kihagyni, ha már a Klánja is szóba került nemrégiben. Ha elindulunk befelé, akkor előveszem a lámpámat, és bevilágítok a helyiségbe. Nem tudom, mire számítsak, de jobb óvatosnak lennem. Alec meg, ha az italtól még tud beszélni, akkor égek a vágytól, hogy megtudjam, milyen lepedőakrobata valójában, mert eddig nem igazán hiszem el, hogy ez a „Klános” duma igaz lenne.. Elég kamunak hangzik.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jan. 16, 2020 7:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Ha a többi előjön a Sky névre, akkor súlyos gondok vannak velük odabent és simán elbírunk velük. - Védem meg az elképzelésemet, igazamat vigyorogva, letámasztva a titánkart Sky ajtaja mellé, némileg így félre is állva az ajtóból, hogy ha ezek után a tulaj mégis otthon van, akkor elsőnek John-t csapja le, addig én kimagyarázom magam vagy valami.
- Ez eddig is nálad volt, vagy Carlisle műhelyéből van? - Hajolok picit közelebb, hogy megnézzem azt a dobozkát és figyelem, miket pattint össze rajta, majd hogy kezd el pörögni rajta valami számsor.
- Ha ez bejön, kell egy ilyen. - Hümmögök elismerően, bár inkább néhány városi dolognál használnám fel, semmint mások szobájánál.
- Még csak egyszer találkoztam vele, aminek a végén futottunk az életünkért. - Vonom meg a vállam könnyed mosollyal, láthatóan akkor sem próbálkoztam túlzottan megfűzni Sky-t, és nem is sietek. Alakul, ahogy alakul. Addig akad majd más, ahogy nyilván neki is. A flaskát mindenesetre előveszem és odaadom John-nak, hogy jól menjen neki a kódtörés. Ezen ne múljon a sikere. Már úgy sincs benne sok, ráfér szomjas cimborámra. Majd meghallgatom, neki milyen lehet az ideális nő, vagy legalábbis aki közel áll hozzá, de az elmondottak alapján gyakorlatilag bárki belefér, aki mozog. Hát, legalább nincsenek nagy igények... Az utolsó mondaton viszont nem kicsit kerekednek el a szemeim. Nem is az igényekkel van itt a baj, hanem John látásával.
- Nem láttál ilyet még? Mi van?! Baszki, nem mondod, hogy még szűz vagy?! - Nevetek fel és sikerül ezeket hangosabban mondanom, mint ahogy bekiabáltam Sky-hoz. Úgy el vagyok képedve, hogy csak másodperces késésekkel jut el a tudatomig, hogy az ajtót közben zseniálisan kinyitotta, de nem is arra reagálok először.
- Na nem mintha baj lenne, hogy még szűz vagy! Tök cuki, hogy várod az igazit, meg minden! Én méltányolom, tényleg, hogy ilyen idealista vagy. Nem nekem találták ki ugyan ezt az önmegtartóztatást, de hát nem vagyunk egyformák. Egyszer biztos rá is fogsz találni az Igazidra, öregem, aki beindítja az öööö testi reakcióidat, legyél csak türelmes, ahogy mondtad! - Veregetem biztatóan vállba picit, mialatt elléptem mellette, hogy beljebb lépjek Sky szobájába, amiben a szükséges ágyon és tárolóberendezéseken kívül egy nagyobb asztal és egy munkához való szék van, nem olyasmi, amit egy sminktükör elé szokás állítani. Igaz, a sminktükör sem található meg az asztalkán, helyette több gép, és miegymás, ami mondhatni elvárható egy hacker esetén.
- Hogyne vittem volna, hosszabb-rövidebb kapcsolatok mindig vannak, de ettől még egyet se veszek el, hogy asszony legyen belőle. Nem vagyok egy férjnek való típus. - Vonok vállat, miközben elkezdem nyitogatni bent a szekrényt vagy ládát, fiókot, amit találunk.
- De ugye... most nem azt akarod, hogy elmondjam, mi történik a takaró alatt férfi és nő között, ugye? - Nem sejtem, hogy nem ezért kérdezgeti John ezeket, hiszen a klán és a hárem az két különböző dolog, még ha John-ban ez - hála a Búfelejtőnek - erősen keveredik is már és emiatt gondolhatja, hogy Delgado lett Sky-ból. Úgy viszont gáz lenne, ha így kéne betörnöm a saját asszonyom szobájába, ami elvileg az enyém is akkor.
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jan. 16, 2020 11:24 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John

Kezdek biztos lenni abban, hogy a cimborámnak jobban megártott az ital, mint képzeltem.
-Ha, te mondod!- vigyorgom el magam ismét, mert erre másként nem is tudok reagálni. – Elbírunk velük? Mióta többes szám?- nézek vissza rá, de valahogy, ezt sem értem pontosan. Eddig arról volt szó, hogy egy Sky nevű csajhoz megyünk, és nem pedig egy bandához. Ez az infó megint csak homályos, de ráhagyom. Idő közben a kódfejtőmet ráillesztem a panelra, és elindítom a futtatást a lehetséges kombinációkra.
-Saját gyártmány. Alapdarab. – közlöm teljes nyugalommal. Amúgy se akarnám kielemezni a felszerelésem darabjait vagy éppen a „munkaeszközeim”, mert szigorúan titkos infó. – Minek ilyen neked? Csajokat vadászni vele?- nevetek fel, bár ahogy ezt kimondom, nem is hülyeség.
- Lehet rád is férne egy csajozó- mágnes. Amilyen béna vagy, hogy még meg se döntötted a csajt…- ingatom a fejem rá, de amúgy jókat derülök a Cimborámon. Azt már sejtem, hogy nagyobb a szája, mint a tehetsége, de mégis bírom ezt a lököttet. Hasonlít hozzám és emiatt most is jól tudunk egymáson szórakozni. A bennünk lévő tetemes mennyiségű alkohol is hozzájárul, hogy a kelleténél őszintébben „szívassuk” meg egymást a női dolgokban, de remélem, hogy nem veszi zokon tőlem a piszkálódást. Igaz, hogy leszarom magasról, ha éppen az ellenkezője lenne, mert remekül szórakozom.
-Mi van?- meglepődve figyelek a szavaira. – Képes voltál egy nő elől futni?- ezt azért nem tudom, hogy raktam össze, de ennyit megértettem a szövegeléséből. A szitut nem ismerem, de úgy hiszem, hogy jobb is, ha nem merülök bele a kérdezősködésbe. A következő mondatát hallgatva, nem is csodálom, hogy az előbb pont ugyanez merül fel ennem, hogy fogalma sincs mit beszéltem egy perccel ezelőtt.
-Honnan veszed, hogy szűz vagyok? – tör ki belőlem a röhögés. - Ha szűz lennék, akkor nem lettek volna gyerekeim… akik meghaltak. – ahogy kimondom, előjönnek az emlékek, és a lányaimra gondolok. Nehéz volt a tudat, hogy soha többé nem láthatom őket, és most meg megint felrémlik az arcuk a tudatalattim mélyéről. Alec ezt nem tudhatta és nem is neheztelek rá. Inkább megint a feladatra koncentrálok, hogy ne gondoljak Carla-ra és Mousse-ra. Nehéz az emlékezés, de inkább nem akarnék belemerülni.
-Mondd! Neked hiányzik pár fogaskerék a fejedben?- mutatok a homlokára, de meg vagyok győződve, hogy totál nem normális ez a fickó!
-Tartóztasd magad! Én nem vagyok olyan gyáva kukac, mint te!- utalok arra, hogy nem volt mersze kikezdeni a csajjal, inkább futott, mint a nyúl…
-Amúgy nem szokott zavarni, hogy egy kispöcs’ vagy? Nem is csodálom, hogy nem vagy férjtípus.– nézek végig rajta viccesen, és a röhögést nem tudom sokáig visszatartani. Az biztos, hogy teljesen részeg és lassan azt se tudja, hol van, de amúgy szórakoztató a szövegelése. Ha nem lennénk berúgva, akkor lehet, ilyen témát messze ívbe kerülné, mert nem életbiztosítás a libidóm semmibe-vétele. Most az egyszer elnézem neki, mert amúgy remek tippet is adott erre az estére, de amint belépünk ebbe a szobába, valamiért másra számítottam.
-Gondoltad, hogy a te béna és egysíkú szerelmi életedre lennék kíváncsi? Pajtás! Ki kell ábrándítsalak! Nagyon is jól tudom, hogy mi történik egy férfi és nő között a takaró alatt. Inkább te neked kellene tanulnod pár dolgot az örömszerzésről és nem egy műkézzel hazatérned az ágyadba. – Ezt nem tudtam kihagyni, és ahogy kimondom, majdnem kitör rajtam a hangos röhögés. Csak azért fojtom el a nagy részét, mert nem akarnék lebukni az akció közben és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit találunk ennek a csajnak a szobájában. Viszont, ha csak a bugyija miatt nyittatta ki az ajtót, akkor megnézheti magát… Eddig, amit láttam a lámpám fényénél, az nem győzött meg, amiről eddig áradozott. Hacsak…. Az asztalon lévő kisebb-nagyobb kütyük, nem valami érdekességek….?!


Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 18, 2020 5:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Haveeer, cserben hagynál? - Tárom szét a karjaimat felháborodott megrökönyödéssel, de mosolyogva.
- Na jó, nem szégyen a gyávaság, annyira. Megoldom egyedül is, te majd csak fuss. - Ugratom tovább John-t, míg ő előkészült az újabb ajtó feltöréshez.
- Csajokat vadászni? Miért, te ezzel csajozol? Megmutatod a kódtörő gyűjteményedet? - Nevetek fel, mialatt figyelem a kódtörő munkáját, ami csakhamar fel is oldotta a zárat és mi beljebb kerülhettünk, nem lettünk tovább feltűnően hangoskodók a folyosón.
- Nem bénaság. Ha akarom, majd megdöntöm Sky-t. - Jelentem ki ezt Sky szobája közepén járva már körbenézve, hogy miket is találunk itt, arra meg csak rálegyintek, hogy egy nő elől futottam. Hogy mire gondolhat John? Mindenesetre nem álltunk meg anno Sky-jal megnézni, hogy a minket üldöző bestiának mi van a lábai között, mert sokkal izgalmasabbak voltak elől a tépő fogai, melyeket ránk fent.
- Te mondtad, hogy nem láttál még nőt, aki beindítja a testi reakcióid. - Nézek rá komolyan, együttérző mosollyal és talán még ugratnám is valamivel, mikor kiböki, hogy voltak gyerekei, akiknek múlt idejű megfogalmazása is elég volt ahhoz, hogy még az alkohol mámorán is tudjam, hogy már nincsenek.
- Jól van, megúsztál egy poént a mesterséges megtermékenyítésről és arról, hogy nem is te vagy az apjuk! - Szánom meg őt, de nem kérdezek rá jobban, mi történt. Végülis majdhogynem mindegy, hogy csesződött el valami. Betegség, háború, vagy ha Alvó volt, akkor a család ott maradt a bolygón. Ez mindenhogy szívás.
- Lehet, úgyhogy ha találsz fogaskereket ott az asztalon vagy a fiókokban, igényt tartok rájuk. - Vigyorodom el nem véve magamra a szavait, miközben már Sky szekrényében kutakodok teljes nyugalommal, de csalódottan csukom be. Ruha és fehérnemű. Nem itt van, amit keresek.
- Ezek nagy szavak olyantól, aki az előbb nőként riszálta. - Nevetek rá, miközben az ágyra huppanok le és rugózom rajta párat. De kényelmes ágya van Sky-nak! Pedig belőle kiindulva azt hittem, hogy csak egy pléd lesz leterítve a padlóra amolyan spártai módra.
- Hááát, nekem legalább van szerelmi életem. - Vigyorodok el az ágyon rugózva még picit, sosem éreztem szükségét, így most sem érzem, hogy bizonygassam mennyire vagyok a nők kedvence. Ebben pont nem John véleménye lesz a mérvadó. Miközben felfigyelek egy hangra és gyorsan leszállva az ágyról az alá nézek be, majd elkezdek valamit onnan kikotorászni.
- Csak irigykedsz a titánkar miatt. Heuréka! - Győzedelmesen kiáltok fel a végén egy nagyobb, de lapos dobozt horgászva ki Sky ágya alól.
- Na, te találtál közben valami jót magadnak az asztalánál? - Én láthatóan nem Sky bugyija miatt jöttem, hanem... a csizmái és cipői miatt, legalábbis a dobozban ezek vannak, szemmel láthatóan az összes lábbeli, leszámítva azt, ami most rajta lehet a nőn. Kár, jó lett volna mindet lenyúlni, hogy mezítláb jöjjön át hozzám, de sebaj. Kis keresgélés és kutatás után egyéb csecsebecsét is találok - mialatt megállapítom, hogy ugyanolyan személytelen a szobája bizonyos szempontból, mint az enyém -, nem mást mint a fegyvereit, vagy legalábbis tartalék tárakat. Na, ezek helyére már teszek be Sky fehérneműiből, mint térkitöltő, egyik-másik darabnál kicsit megemelve a szemöldökeim.
- Ezekben biztos dögös lehet. Itt is hagyom, hátha ezekbe bújva jönne át hozzám a holmijaiért. - Kommentálom, majd a dobozba berakom a csizmák mellé a fegyvereket és/vagy tárakat, majd felkapom a dobozt és meglesem, John mire jutott az állandó szövegelés közben.
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 18, 2020 6:43 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John


Kis időbe telik, míg a kódfejtő kiadja a helyes számsort, de addig se unatkozunk a Cimborámmal. A várakozási időt kellemes társalgással töltjük, bár egy pár részlete nem teljesen tiszta számomra.
-Tutira! – nézem a széttárt karjait, és a röhögéstől már a rekeszizmom is fájni kezdett. Ekkora balekot rég láttam, aki futva menekül egy nő elől, de ahogy elnézem, nem is csodálom, hogy nem „férjtípus”.
-Ha ezzel csajoznék, akkor le sem tudnám vakarni magamról őket! A „Bélyeg-albumom” sokkal hatásosabb lenne, de azt ki kell érdemelni a csajoknak!- nagyjából körbe is írtam a hatásosabb csajozós dumát, amit anno a Földön jó néhány esetben bevetettek a nőknek „csalinak”, de akkor sem tartottam nagy vonzerőnek, inkább a testi adottságokra esküszöm. Igaz, hogy nem vagyok egy Adonisz, de szép „szerszámmal” vagyok ellátva és ez többet ér bármilyen „gyűjteménynél”. A nőket nem nehéz „megszerezni”, inkább megtartani a feladat. Amúgy meg, ezen a helyen nem igazán találkoztam még olyan hölggyel, akire azt mondanám, hogy egy éjszakánál többet el tudnék képzelni vele. Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, de nem annak szánom. Sokszor vagyok kint terepen és a szó szoros értelmében elég kevés időm marad az esetleges ismerkedésre. Azt se felejtem el, hogy a „melóm” nem éppen életbiztosítás, de ha összefutnék egy helyes csajjal, akkor biztos, hogy nem futnék el előle, mint Alec Cimborám.
-Azt mondtam, de pontosítva _itt_ nem láttam ilyen nőt! Azt nem mondtam, hogy előzőekben se, de mindegy is.. –legyintek vigyorogva, mert azt hiszem, hogy semmi értelme magyarázkodni a szavaimat. Bőven van bennünk ital, és az alkohol egyre jobban kezd hatni.
-Hee..? – emelkedik meg a szemöldököm a levezetésére, - vagy ki tudja miére- és inkább csak hátba veregetem barátilag. – Jól van… ne igyál többet, Pajtás! – mondja Bagoly a Verébnek, mert vagy kétszer annyi van bennem, mint benne. Ha jól saccolom, akkor ez a bódult állapotunk csak fokozódni fog és tovább folytatódik ez a remek este. – Minek neked fogaskerék? – nézek rá, de ahogy a komód fiókjába matat, nem hinném, hogy ott talál alkatrészeket. Lehetséges, hogy az első megérzésem volt a jó és perverz módon akarta megszerezni ennek a Sky nevezetű csajnak a fehérneműjét. Egy ideig figyelem, hogy mit csinál, de aztán inkább hagyom, hogy elfoglalja magát. Amíg kotorászik, addig se ver le semmit. Aztán egy percre félrenézek és már az ágyán rugózva üldögél.
-Most mi a fenét csinálsz? – nézek rá, de azt hiszem, hogy tényleg elmentek nála otthonról. Nem elég, hogy az imént a bugyijai közt kutatott, most meg az ágyát próbálja ki.
-Ha megdöntötted volna, akkor tudnád, hogy milyen az ágya rugózása! – röhögöm el magam a látványra. - Emeld fel a segged, és gyere ide! Gondolod, hogy nem veszi majd észre, hogy itt jártunk, ha mindent felturkálsz?! Inkább keress valami cuccost, amit megcsíphetünk, és azt rakd zsebre souvenirként! Amúgy meg nem tartozik rád a szerelmi életem. Tátva maradna a szád, ha tudnád… de nem akarlak zavarba hozni vele. – szélesedik ki rajtam a vigyor, ahogy magyarázom neki, de igaz, amit mondok. Eddig sem panaszkodhatom a testi örömökre, mert van egy pár kedves hölgyemény, akiket volt pár alkalmam mélyebb behatásokkal megismerni és készségesen adták át magukat nekem. A nevük nem is publikus, mert a végén Alec Cimborám is felkeresné őket. Nem az irigység szól belőlem, de azért, na…. Legyen már annyira férfi, hogy meghódítson magának egy nőt és ne csak a szája járjon.
- Irigykedik a franc! Azt nem mondom, hogy nem jó cucc az a titán „műkéz”, de sok vele a rizikó. – ingatom meg a fejem rá, de amúgy meg tényleg nem irigykedem rá. Elismerem, hogy nagy biznisz van benne, és egyedi is, de ezen a helyen elég nehéz lenne túltenni rajta, és ez a hely inkább hasonlít egy falura, ahol mindenki mindenkit ismer. Arról nem beszélve, hogy nem sokan értenek az ilyen ritkasághoz. Amilyen mákom szokott lenni, biztosan hamarább kerülök miatta bunyóba, mint egy nagyobb összeghez.
-Mit találtál?- lépek közelebb, de egy dobozon kívül nem látok semmi mást a kezében. –Én semmit. Sok huzal meg egyéb van az asztalán, de komolyabb egy se…- vonom meg a vállam rá, de ha az előzőekben nem mondta volna Alec azt, hogy ennél a csajnál is vannak jó holmik, akkor nem is időznék itt tovább. De, mivel a tudatalattimat baszkurálja a „semmi”, így tovább nézelődök a szobájában. A ruhaneműje nem érdekel, inkább egy kis titkos rekeszfélére tippelnék, ahol tényleg rejtegeti az értékesebb szajrét. Az ajtaját védő számkód nem éppen arra utal, hogy simán csak alszik itt, hanem van valami más is benne… Biztosan eldugta valahová…
A keresgélésemet nem hagyom abba, bár úgy vélem, hogy a Cimborám jobban elvan a kebelemelőkkel, mint a megszerzett titánkarhoz használható alkatrészek kutatásával. Baszki! Tuti, ha elemel egy bugyit is, a fejére húzom! Ahogy ez a gondolat szép képet vetít a fejemben, máris előkerül valahonnan pár intimebb ruhadarab, amit mutogat is nekem.
-Csak szeretnéd, hogy ebben lásd a csajt! Ha eddig csak futottál előle, ne csodáld, hogy nem a dögös melltartójában fog nálad megjelenni, ha elcsaklizod bármelyik bugyiját! Pajtás! Neked tényleg baj van a fejedben!- röhögve legyintek megint rá, de amúgy meg kell hagyni, hogy szép darabot „horgászott” ki a fiókjából. Igazán nem tudom felfogni, hogy Alec miért ilyen beszari, de ha már dobbantani akar valami személyeset, akkor nem egy cipős dobozzal kellene tennie. De, nem vagyunk egyformák… Van még mit tanulnia a Kölyöknek….
- Ha megvagy a teregetéssel, akkor jó lenne, ha hasznosítanád magad! Találtam valami titkos rekeszt a falban. Idetolnád magad? Kellene egy kis segítség, hogy az asztalt arrébb húzzuk… Itt inkább tippelek valami érdekesebbre. – mutatok a szemközti rész felé, ahol az asztal áll, és ahogy kopogtattam a falat, üregesnek hallottam a hangját. Nem tudom, hogy ez az-e amire gondolok, de egy próbát megér…
-Pont itt! Te is hallod?- kocogtatom meg újra a falat, és most is másféleképp hangzik, mint egy pár centivel odébb.

Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 18, 2020 8:27 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Mi az a bélyeg? - Teszem fel a jogos kérdést, mert ötletem sincs, biztos valami elavult dolog lehet. Ha ilyenje van John-nak, nos, az tényleg kivételesen jó lehet a csajozásra, mert a régi földi holmik mindig egzotikusak, pláne ha papír az alapjuk.
- Ha akarnék se tudnék inni, mert megittál mindent! Kezdek józanodni, ami azt illeti. - Jegyzem meg és széles vigyorommal mintha csak cáfolni akarnám a szavaimat. A fogaskerékre csak rálegyintek, ha nem érti, nem is fontos.
- És még nekem egysíkú a szerelmi életem. - Forgatok szemet az ágyon rugózva, mintha csak és kizárólag itt lehetne elképzelni a légyottot. Ezen el is agyalok picit, eszembe jutott néhány pazar ötlet Sky-jal kapcsolatban, le is maradok arról, mivel nem akar zavarba hozni John, de ha fontos, majd elmondja még egyszer. Én inkább az ágy alól szedem ki Sky csizmáit és cipőit, majd a fegyverekre és tartaléktárakra bukkanok rá máshol. Utóbbiak helyére a fehérneműi közül teszek be párat - válogatás nélkül simán felmarkolva egy adagot -, ahogy Carlisle szerszámosládáját is feltöltöttem csavarokkal és anyákkal, hátha nem veszi észre a különbséget.
- Dehogy adok rajta túl a fekete piacon! - Nevetem el magam a képtelen ötleten. Amúgy is mit csinálnék a sok perdittel... maximum elinnám, de anélkül is iszok eleget, hogy jól érezzem magam, többre nincs szükségem. Ami kell, az megvan, vagy úgy sem megvehető.
- Sky-nál a lényeg a gépeiben van. Hacker. Ha ki akarsz baszni vele - és közvetve magaddal -, vidd az egész gépét. - Carlisle-től simán lenyúltam a titánkart meg John közreműködésével a szerszámosládája kedvenc darabjait, de tudom, hogy ő érti a tréfát. Sky-nál nem vagyok ebben biztos, és egyébként nála amúgy sem azt akarom elvinni, amivel dolgozik, mert arra nekem is szükségem lesz. Pusztán csak "üzenetet" hagyok itt neki, hogy felkeressen, aztán majd alakul a többi. Úgy is olyan ajánlatom van a számára, aminek nem fog tudni ellenállni, de ehhez nem árt, ha nem akar előtte laposra verni - csak egy kicsit -, így részemről a gép marad. Húgomból kiindulva a csizmák és cipők eltulajdonítása így is épp elég nagy szentségtörés.
- Hmmm, mondasz valamit kivételesen. Csak dögös melltartót és bugyit hagyunk itt! - Hümmögve bólogatok John szavaira, de nem a kívánt eredményt érte el nálam, ugyanis a doboz tetejére elkezdem kipakolni Sky összes ruháját, ami nem fehérnemű. Persze rajta lesz, amiben most is van valahol, de kis szerencsével az alaposan koszos lesz és/vagy viselhetetlenül szakadt. Ám nekem is van szívem, egy inget hagyok itt neki - ellenállva a kísértésnek, hogy a gombjaitól megfosszam -, képzeletemben az nagyon vadító a fehérneműkkel, szóval már csak drukkolni kell, hogy a nadrágja menthetetlen legyen. Épp végzek az utolsó ruhanemű felpakolásával is, és készülnék felnyalábolni a düledező ruhatornyot a dobozzal együtt, mikor John felhívja a figyelmemet valamire. Hallgatózok, de nem jutok semmire, majd az asztalt mérem fel és meglepetten pillantok fel John-ra.
- Szerintem csak a fejedben kopog máshogy... Amúgy meg azt az asztalt még a szűz farkaddal is el tudod tolni! - Vigyorgok rá szemtelenül és elindulok ki Sky szobájából.
- Ááá, ezt meg kint hagytam! Még jó, hogy nem egy titánláb, hogy lába kelljen, hehe... - Örülök meg, mikor kiderítem, hogy az ajtó mellett kint letámasztott titánkar még mindig ott van.
- Naaa, megtaláltad a titkos kincset? A végén még lebukunk miattad! - Kiabálok be Sky szobájába.
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 19, 2020 10:41 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John


-Régi dolog volt a Földön. Olyan apró kis papírdarabka, amit a levélborítékra szoktak felnyalni. – mutogatom el nagyolva, hogy mekkora lehetett és megnyalás után ragasztották fel a címzett neve fölé. Talán érti, amit mondok, de ha nem, akkor se nagyon izgat. Bőven van bennem italmennyiség és már nehezebben is megy a koncentrálás. Azért az szép teljesítmény részünkről, hogy egy egész estés ivászat után most tartunk a második embernél, hogy összegyűjtögessünk valami használható holmit. Ennek a csajnak sok mindene nincs, ami nekem izgalmas lehetne, de ahogy elnézem, Alec nagyon is belemerült a fehérneműs-fiókjába.
-Kend csak rám! Te nyakaltad be!- vágom rá majdnem azonnal, mert nem hinném, hogy csak én pusztítottam el a flaskájából a búfelejtőt. Persze jó nagy kortyokban kóstolgattam, de amikor visszaadtam neki, akkor volt még benne. Azt hiszem… Bár a franc se figyelte, hogy ő mikor iszogatott még utána. Nehézkesen koncentrálok a bódult állapotom miatt, de azért még a kezem most se remeg meg. A lábam már inkább, de még szerencse, hogy az asztal egyhelyben áll.
-Csak ne vágjál fel olyannal, amit nem tudsz!- vetem oda neki, és lassan már arra sem emlékszem, hogy miket hordok össze. Meghagyom abban a hitben a Cimborámat, hogy higgye, „egysíkú” a gondolkodásom a szeretkezésben. Most tárgyaljam ki vele, hogy lehet örömöt adni és kapni egy légyottban? Kizárt! Ha maga nem tudja, akkor én nem világosítom fel. Majd rájön…
A titánkart meg hurcolja csak ő! Nem vagyok olyan hülye, hogy magamnál tartsam, miközben valaki biztosan ráismerne. Mondjuk az a Bob, de ezt sem hozom fel ismét témának. Örülök, ha a lábamon megállok hajnalig, és lebukás nélkül húzunk el innen a fenébe.  
-És mi a fenét kezdjek a gépével? Használjam ajtótámasznak?- magyarázom lelkesen a feleslegességét. Igaz, hogy az alkatrészeiből lehetne valamit kezdenem, de a jelenlegi állapotomban inkább barmolnám szét a kütyüt, mint szakszerűen fejteném le a burkolatát. Nem vagyok vandál, de azt hiszem, hogy ez az a rész, mikor feleslegesen jöttünk ide be. Vagyis, csak én, mert, ahogy elnézem Alec-ot, egy hatalmas ruha készlettel és dobozzal gazdagította magát innen.
-Hát! Annak biztos örülni fog!- vigyorgom el magam, ahogy elnézem a lavírozását és a tényt, hogy tényleg csak pár darab holmit hagyott a fiókban. Aztán ismét az asztal és a fal köti le a figyelmem, ami alapjában véve egyáltalán nem kopog sehol, de én úgy érzékelem. Ha jobban belegondolnék - akkor rájöhetnék -, hogy a hang a fülemben dobol, inkább a vérnyomásom miatt, mint a falon bármi. Persze, ez már meghaladja az állapotom felismerését, és az alkoholmennyiség sem javít a helyzetemen.
-Jó lenne ha leszakadnál a farkamról, Cimbora! Amúgy meg bekaphatod! – mutogatok is mellé röhögve, hogy érezze a hangsúlyomat. Elég bátornak is érzem magam, hogy beszóljak neki, ha nem hanyagolja a „családi ékszereim” említését. De aztán abba is marad a kutatásom, mert kezdek homályosan látni és az egyensúlyom se a megszokott. Végül hagyom a fenébe a falat és a többit, majd kifelé indulok. A röhögésem se hagy alább, mikor jobban szemügyre veszem Alec cipekedését. Csak tudnám, hogy minek neki egy köteg női ruha?
-Ezekben fogsz flangálni?- utalok a felhalmozott mennyiségű cuccokra, amiket felnyalábolt a karjával. –Remekül fognak állni! Csak, _odalent_, irtózatosan fog nyomni téged… - mutogatok az ágyék-tájra, de azt hiszem, hogy ezen a ponton inkább hat perverznek a dolog, mint szimpla csínytevésnek nála. Eszembe se jutna női ruhákat magamra venni, de ahogy elnézem, a Cimborámnak tényleg elment az esze. Azt meg kell hagyni, hogy rég szórakoztam ilyen jót, mint ezen az éjen, de az is biztos, hogy semmire nem fogok emlékezni, ha holnap felébredek. Amit sajnálok is, de lassan be kell látnom, hogy egy kiadós alvás, azért rám férne. A helyzet az, hogy semmi különöset nem találtam a csaj szobájában, és ez csalódással tölt el. Annyira áradozott Alec a „jó cuccokra”, hogy jöjjünk ide, de úgy látom csak a ruhatára miatt volt ilyen lelkes.
-Hülyének van szerencséje?!- bólogatok erősen a megállapítására. – Most, ha lábat is találtál volna, akkor nagy szarban lennél!- teszem hozzá, hogy „lába- kélne”, mert a kar sem egy diszkrét darab, de egy teljes titán felszerelés, azért mégis feltűnőbb lenne, és persze jóval értékesebb.
-Nem találtam meg… De te, látom „bevásároltál”. Ha megtudja a csaj, akkor lesheted, hogy dögös fehérneműben fog felkeresni téged! Inkább egy nagy baseball-ütővel, és a fejeddel fog körmérkőzést játszani. – magyarázom lelkesen, s ahogy a szemem elé villan a jelenet, egyre jobban szélesedik a vigyorom. –Huuuu! Baszki! Lehet, hogy meg kellene írnod a végrendeletedet! – veregetem vállon, ahogy utolérem és visszazárom az ajtót, ahogy volt. Jelenleg ennyire futja tőlem és inkább végignézem a bénázását a holmik cipelésében, mint segítsek neki. Szép kényelmesen lépkedek a folyosón tovább, de egy pillanatra se zavar, hogy majd megszakad a súlyok alatt. Ha már csajnak készül, akkor hagyom érvényesülni. A haladásunk közepette- ha a Cimborám másként nem gondolja- akkor felmerül ennem egy következő komolyabb kérdés.
-Akkor, most merre? Fiatal még az éjszaka… Hmmm? – próbálok egyenesen haladni, bár a szerszámok és a kitömött zsebeim se könnyítik meg az egyensúlyozást, de annyira fel vagyok dobódva az eddigi melók után, hogy képes lennék még valamibe kezdeni. – Van még abban a flaskádban valami? – egy kis célzó vízre gondoltam, bár lehet, hogy inkább le kéne dőlnöm valahol, hogy kijózanodjak. Ha sikerül… Nem úgy vélem, hogy teljes tudatában vagyok a cselekedeteimnek, de az vigasztal, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Alec inkább egy vásárlás-mániás nőre hasonlít, mint egy tökös fószer-ra, de a röhögésemet nem tudom abbahagyni, ahogy mellettem szerencsétlenkedik. A segítségemet meg felejtse el! Hagyom érvényesülni! Csak tudnám, hogy most merre induljunk, ha már kettő dolog kipipálva… A harmadik?



Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Alec_i11


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 20, 2020 9:29 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
John és Alec


- Felnyalni... És ez jó dolog volt? - Több kérdést szült a fejemben a válasz, mint amennyire választ kaptam bélyeg kapcsán. Nem tudom, mire jó kis papírdarabokat borítékra tenni, pláne felnyalni. Biztos finomak voltak, különben minek nyalogatták volna? Habár, John haver se százas teljesen, igen, ez lehet az ok, és ezzel el is intézem magamban a bélyeg kérdését.
- Egy részét igaz. - Somolyodom el arra, hogy én nyakaltam be a Búfelejtő egy részét.
- Hát mégis mi a fenét lehet kezdeni egy géppel? - Nem az ajtótámaszra gondoltam, hanem nem értem, mit nem ért John, akinek kódfeltörő kütyüi vannak meg a fegyvergyártó műhely zárát is seperc alatt feloldotta, majd utána vissza tudta zárni, hogy az alapján tuti nem bukunk le, akkor pont ő ne tudná, mennyi lehetőség van egy gépben feltörni ezt-azt? Ki tudja, hátha rájön valamire, amire Sky nem, és még hálás is lesz neki a csaj, csak időben közölje az eredményeit Sky-jal, mielőtt betöri az orrát. De ha nem, hát nem.
- Öregem, tényleg súlyos gondok lehetnek nálad, ha tőlem várod el, hogy bekapjam, nem egy szép nőtől. De ne aggódj, ez egy elfogadó közösség, itt nem üldöznek, mint a Dominiumon. De azért a rend kedvéért: én tuti nem fogom, csak a nők jöhetnek nálam szóba. - Visszamutogatnék én is neki vigyorogva, de ugye tele a kezem Sky holmijával, úgyhogy ezt megúszta John.
- Csak irigykedsz! - Nevetek arra, hogy én viselném Sky ruháit. Hát, ezek nem csak odalent nyomnának, hanem nagyjából mindenhol szorítanának annak ellenére, hogy nem pöttömke nő Sky. Nem mintha fel akarnám bármelyiket is venni. Arra csak vigyorogva tudok bólogatni, hogy jó, hogy nincsen titánláb is az ajtó mellett, mert vészesen elfogytak a kezeim és John nem igazán néz ki úgy, mint aki segíteni akarna nekem, de legalább szórakoztat.
- Hozhat felőlem ütőt, de akkor sem lesz több ruhája, amit felvehet hozzá, mint amit ott hagytam. Simán megér egy púpot a fejemre! - Vigyorgok, mint a vadalma, a perdai vadalma ráadásul vigyorgósabb is.
- Jól van, na, rád hagyom Sky ruháit, ne aggódj! - Nevetek a végrendelet gondolatán, miután sikerült mindent felnyalábolnom és elindulunk újra a folyosón.
- Lecuccolok nálam. Mindjárt itt is van a szoba... - Vázolom a rövidtávú tervemet, mert azért nem akarom mindezt magammal cipelni egész éjszaka.
- Nem, gyanúsan nem lötyög benne semmi, szóval keressünk valami ihatót és sokat! Tudom is, hogy merre! - Mosolygok, miután feloldom a saját szobám zárját - még nem sikerült olyan részegnek lennem, hogy az ajtó előtt kelljen éjszakáznom, mert nem jutottam be -, és lepakolok mindent a fal mellé, a ruhahalmaz tetejére megkoronázásul a titánkart teszem keresztbe, mint szürreális építészeti ingatag tornyot hagyva magam után. Az én szobám se lesz túl érdekes John-nak, aligha találni bármi "kincset", meglehetősen puritán szoba, hogy a becuccolt mai szerzemények szinte feldobják.
- Menjünk! Porzik a májam! - Nyújtóztatom ki a karjaimat és már vesszük is újra a nyakunkba Rebelliumot, hogy igyunk a sikeresnek elkönyvelt akcióra. Vajon milyen gyorsan fognak áldozataink rájönni, hogy kik voltak a tettesek?

//Köszönöm a játékot, egy élmény volt  Sör //
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Folyosórendszer - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 20, 2020 8:15 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Alec & John

-Azt nem mondanám, hogy jó volt, de ezt kellett csinálni vele. – a bélyegekkel együtt lehetett feladni a levelet, de ezen nem is gondolkodtam akkoriban. A jó dologról inkább más az elképzelésem, de nem is valami papírdarabbal van összefüggésben. Úgyhogy, mindegy is….
-Csak egy részét?! Ahhaaa…- erősen gyanítom, hogy inkább a nagyobb hányadát itta ki a flaskának, mint én, de ha üres, akkor már ez is mellékesnek számít. Legyintek is rá, és lapozok. A nő gépére meg most egyáltalán nem mondok semmit. Ilyen állapotomban nem hiszem, hogy kezdenék vele valamit, bár ha nem lenne bennem pár liter pia, akkor még gondolkodni is tudnék vele kapcsolatban. Jelenleg minden másra kell figyelnem és kedvem sincs az agytekervényeimet megmozgatni a kütyüje „újrahasznosításával” kapcsolatban. Az jobban tetszik, hogy a Cimborám roskadozik a felpakolt női cuccok alatt és ráadásként a titánkart is hurcolnia kell. Eszem ágában sincs segíteni neki, bár rajtam is jócskán van plusz súly amit Bob-tól szereztünk be magunknak. Azoknak jobban örülök, mint egy ölnyi női fehérneműnek tenném. Még mindig nem fér a fejembe, hogy miért hozta el a fiókjából, de azt hiszem, hogy erre amúgy se kapok elfogadható magyarázatot tőle.
-A súlyos gondok nálad vannak, Cimbora! Gondoltad, hogy a saját nememhez vonzódom?Basszzkki! Te nem vagy normális!- akadok ki még a feltételezésére is. – Ha nem vetted volna észre, akkor egy szóval nem mondtam, hogy buzeráns vagyok! Ha az lennék, akkor neked reszeltek volna! – kezdem magyarázni a képtelenségét, és nem is tudom, hogy ez miről jutott eszébe?! Azt hiszem, hogy az ital miatt hord össze mindenféle baromságot. Lehet, nem kellene annyit innia, ha nem bírja! Amatőr!
-Nem vagyok irigykedő. Ez a szerencséd!- vigyorgom tovább, ahogy haladunk a folyosón. –Minek hagynád rám? Nekem nem kell! – rázom meg a fejem, bár csak óvatosan, nehogy elszédüljek a nagy lendületben. Az alkohol már jócskán kering bennem és lassan már nemcsak a járásomra, hanem a beszédemre is kihat.
-Púpos leszel.. Szép kék foltokkal. –mutogatok a feje felé, de már annyira röhögök, hogy majdnem nekimegyek a falnak is. Az utolsó pillanatban tántorgok arrébb, hogy ne essek pofára a saját lábamba. Az eszembe se jut még most se, hogy segítsek neki hozni a holmikat, de vígan elnézem, ahogy egyensúlyozva karolja át a szerzeményeit. A látvány magáért beszél, és én meg kiélvezem a jelenetet, mert nem minden nap látok ilyet. A gondolataim közt feldereng a bejósolt verés is, amit fog ezért kapni, de mind magának köszönheti. De megnézném!
-Az jó, mert szomjas vagyok. Erre van?- támolygok tovább előre, amerre mutatja az utat. Más körülmények között ezt meg se kérdezném, de mivel a folyosó nincs teljes díszkivilágításban, így hagyatkozom a halom kupac követésére, ami igencsak imbolyogva halad, mint én.
-Itt laksz? – nézek körbe, bár sok látnivaló nincs benne. –Eléggé, Zenista vagy, ha jól mondom az ürességet. –valami ilyesmi volt régen a meghatározása a minimalista berendezésű lakásoknak, de pontosan nem emlékszem. – Ide hozod a csajokat? Nem csodálom, hogy nincs feleséged!– kerekedik ki a szemem, majd inkább kifelé indulok. –Az asszonyod kirámolta a szobát? Peches ürge vagy, öregem….- fordulok kifelé, vissza a folyosóra, de a lábaim nem mindig arra mennek, amerre én akarom. Megtámaszkodom az ajtófélfánál, míg Alec lepakol, de most sincs késztetésem, hogy segítsek neki. Oldja meg, ha akarja, és amint szóba kerül az ivászat folytatása, máris lelkesebben szélesedik a szám széle.
-Ez a beszéd! Az első kört én állom! A többi a tied!- veregetem hátba, majd ha elindul, akkor én is követem, ha sikerül eltávolodnom az ajtóléctől.

//Köszönöm én is a játékot, Cimbora! Imádtam! Sör //
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Folyosórendszer - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 20, 2020 8:25 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 20, 2022 10:35 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josie & Ed

Lassan lépdelek előre a folyosón, néha-néha ránézek egy-egy elhaladó ellenállóra. Életben vagyok! Itt ezek meg emberek...ellenálló emberek. Tényleg túléltem a küldetést, amit nekem adtak? Itt vagyok nem? Hihetetlen számomra. Látok néhány ismerőst előttem, s köszönni akarok nekik, de mégis visszakozom. Hosszúra nyúlt a küldetésem, s magányomban nem beszéltem senkivel. Magam voltam. Miért alakult így? Mert váratlan esemény történt, s majdnem ott hagytam az életem.
A sétám során néha felnézek egy-egy kiírásra, mert ugyanis az orvosi szobát keresem. Ki kell vizsgáltatnom magam, hogy nem-e kaptam el valamilyen nyavalyát, míg odakinn ténykedtem. Nem szívesen fertőzném meg az ellenálló társaim.
~Mikor jön már ez a franc? ~ kissé türelmetlen vagyok, mert nem találom a célom. Ahogy így dohogok magamban, úgy egy ismerős alakot pillantok meg a távolban. Volt édesem az, akivel szakítottam 2 hónappal ezelőtt. A szépsége szerintem mi sem változott, még mindig vadító az alakja. Úgy látom, hogy nem fogom tudni kikerülni őt. Egyre közeledünk egymás felé, s akkor én nehezen, de ráköszönök.
- Szia Josephine! - ezzel egy időben a hátamról leveszem a nehéz málhát, amiben a felszereléseim vannak. Lerakom a lábam elé, majd így közelről nézem végig a megszolított nőt. Vajon aggódott-e értem egy picit? Mivel tölthette a napjait a szakítás után? Úgy vélem idővel megtudom. Én többet ilyen egyszemélyes hajcihőre nem megyek, bár tény, hogy megedződtem a 2 hónap alatt.
~ Mi a francot mondhatnék neki? Hogy jó újra látni őt? Az nem túl nyálas? ~ esek gondolkozóba, ennyire bizonytalan még nem voltam, mint most.
- Merre van az orvosi szoba? - kapaszkodok bele ebbe, remélve, hogy ezzel a köztünk levő beszélgetést megnyújthatom. Még mindig rossznak érzem magam, hogy csúnyán szakítottam vele. Én dobtam őt, arra hivatkozva, hogy lehet nem élem túl a küldetésem. Most meg itt vagyok előtte, s egészen ciki, meg jól esne valami emberi. Ölelés, egy puszi, de akár annak is, ha valakivel beszélgethetnék. Teljesen érthető lenne a részéről, ha most valami fontosra hivatkozva faképnél hagyna. Esetleg lett valakije? Óóó ennyi idő alatt biztosan!
- Elkísérnél? - nem merek neki bókolni, hiszen ki tudja miként fogadná. Régen volt hatása, de most biztosan nem lenne. Nehezen felsóhajtok.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Nov. 26, 2022 9:12 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie

A holnapi napom kimondottan nehéznek ígérkezik. Már most érzem a tarkóm tövében a bizsergő fájdalmat, ami holnapra migrénné fog erősödni és a jobb szemem mögötti lüktetés velem marad majd egész nap. Jelenlegi helyzetemen szolid kialvatlanságom sem segít. Borzasztó nehezen álltam meg este, hogy egy óra álmatlan forgolódás után ne tegyem inkább tiszteletemet a Rebell-Ivóban. Igaz, akkor most nem az enyhén viszkető szem lenne a legnagyobb problémám, úgyhogy a kobakom kimondottan hálás tegnapi énemnek. Az más kérdés, hogy akkor valószínű ki se vakartam volna magam az ágyból… de mivel holnapra ez a tervem, ezért jó, hogy így alakult.
Még akkor is így gondolom, mikor a folyosó végén meglátom bekanyarodni Edmundot. Nem ilyen dicsőséges viszontlátást vízionáltam magam elé, amikor hol jobb hol rosszabb pillanatomban elképzeltem ezt a percet. Valahogy egyikben sem úgy néztem ki, mint a mosott molaf-kaka. Csak azért nem csinálok hátraarcot, mert az borzasztó udvariatlanság volna… ja, meg mert ez az egész nem számít, csak az számít, hogy életben van és úgy tűnik nem is sérült meg.
- Szervusz!
Viszonzom köszönését. Míg beszélő távolságra jutottunk, addig hajamat vállamat vállaim mögé dobtam, kicsit rendezve ezzel  szőke tincseimet. A karikás szemekkel nem tudok mit kezdeni, azzal talán csak Dominium legprofibb sminkesei tudnának valamit javítani, így ezen nem aggódok. Az enyhén beesett arccal és súlyvesztéssel még tán ők se tudnának mit tenni, de mondom, ezzel nem foglalkozok.
Mivel leveszi hátáról a hátizsákját és megáll, így én sem sétálok tovább. Kezeimet derekam mögött kulcsolom össze, mert furcsán nem tudok velük mihez kezdeni. Ed közelében megszoktam hamar, hogy az ő kezeit fogom, most azt kell megszoknom, hogy bár egymás közelében vagyunk, de nem érünk egymáshoz.
- Most érkeztél vissza?
Kérdem a majdnem-nyilvánvalót, mert nem akarok semmit se nyilvánvalónak venni. Próbálom közben kitalálni a legegyszerűbb útbaigazítást az orvosi szobához.
- Persze, az úgyis egyszerűbb, mint elmagyarázni.
Sarkon fordulok, mert hogy Ed jó irányba tartott.
- Csak rutin ellenőrzésre mész? Jól vagy, minden rendben?
Még meg kell tanulnunk csak ismerősnek, talán barátnak lenni, de azt hiszem ezek a kérdések mindkét esetben megállják helyüket. Az első kereszteződésnél jobbra fordulok és figyelem válaszát.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 02, 2022 4:59 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Hála szerencsére nem veszett ki Josie-ból a jómodor, s viszonozza a köszöntésem. Ha nem szakítottam volna vele, akkor biztosan most úgy ölelném őt, mint senki mást. Valószínüleg egy csókot dobtam volna az ajkaira. Ám nem lehet, hiszen a kinti világ tele van láthatatlan nyavalyákkal, s könnyen akár járvány is alakulhatna ki belőle. Még jó hogy így áll a helyzet, mint most. Egy dolog jut eszembe csupán, hogy a közösséget védve elmenjek végül az orvosi szobához, ahol elvégzik rajtam a vizsgálatokat.
Az azonban rögtön feltűnik nekem, hogy elhanyagolva van. Mármint a karikás szemek arra vall, hogy nem sokat alszik, a haja pedig mint a szénaboglya. A teste pedig vékonyabb, mint mikor legutóbb láttam. Ez rossz! Ez mind miattam! Mit tettem vele!? Elfintorodok a látványa láttán, de ennek ellenére megszólalok.
- Rosszul nézel ki… - s ezzel azért ráteszem a jobb kezemet a bal vállára, majd lehajtom a fejem.
-...ez az én saram. -sóhajtok fel, majd következőre jön az ő kérdése.
-Igen, egészen pontosan 5 perce keringek a folyosórendszerben – elveszem a kezem a válláról, hiszen már ezzel belenyomakodtam a személyes terébe. Sarkon fordul, akkor én magamhoz veszem a cuccaim és követni kezdem őt.
- Alapos ellenőrzésre megyek, ez a két hónap nem olyan volt, mint a mi kirándulásunk – mi a francot emlegetem a közös kis túránkat? Vagy megállja a helyét, most viszonyításnak? Josie tovább érdeklődik, mire én önkénytelenül megnyílok előtte...tán mert most beszélhetek valakihez.
- Nem vagyok biztos benne, hogy jól vagyok. Mármint a szakítás után..erre még rájön a pokoli vadon kihívásai, sérülések, életveszély, magány és magatehetetlenség. - sóhajtok fel, miközben befordulok oda, ahová ő is a kereszteződésnél. Végül úgy döntök, hogy mellé lépve menjünk a kivizsgálóig.
- Remélem te jobban érzed magad, mint én. - mosolyt még nem tudok küldeni neki, sokkal inkább egy sóhajtás fut ki ajkaim közül.
- Remélem találtál magadnak egy rendesebb pasit. - mit számít a téma! Magamban örülhetek, hogy beszélhetek hozzá, s kapok rá választ. Remélhetőleg nem sértődik meg a szavaimon.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Dec. 03, 2022 1:55 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie

Elfintorodok kifordított bókja hallatán és karjaimat ösztönösen most mellkasom előtt fonom keresztbe védekezőn szavaira és nem érintése miatt. Habár bal vállam minden egyes idegszála hatványozottan érzékeli Ed kezének súlyát, melegét, nem reagálok külön rá. Ez biztosan csak a bal vállam furcsasága, nem hiszem, hogy lenne jelentősége, ugye?
- Kösz.
Reagálok kurtán, de nem háborodok fel, tisztában vagyok vele, hogy az igazat mondta és azzal is, hogy nem azért mondta, hogy bántson.
- Azért nem csak a tiéd, ne aggódj.
Oldozom fel az esetleges bűntudat alól. Már akkor elkezdett kicsúszni a lábam alól a talaj, mikor együtt voltunk. Igaz, a szakítás után már semmi nem tartott vissza, hogy igen hamar leérjek a gödör legaljára.
- Ahamm, hát jól elhúzódott ez a küldetés, már azért aggódt..unk. Volt valami váratlan gond?
Ha jól számolok jó pár hét eltelt, most pontosan meg nem mondom, mennyi, egy jó része alkoholgőzbe fulladt, de több, mint amire számítottunk, azt biztosan tudom. Nem akarom nyomasztani az aggódásommal, ezért még időben javítom magam. És tulajdonképpen igaz így is, mindenkiért aggódunk, aki nem ér haza az eredeti terveknek megfelelően. Mint például értem is aggódtak, mikor pont Edet hoztam haza.
- Két hónap?
Mondom szinte csak magamnak, én tuti csak egyet mondtam volna, igazából mindegy is, talán nekem haladt gyorsabban az idő, talán Ednek magányosan a Perda vadonjában telt lassabban. Még jó, hogy az időmúlásának relativitása elterelte figyelmemet, még a végén kicsúszott volna valamilyen meggondolatlan válasz a mi közös kirándulásunk említésére. Az meg senkinek se lett volna jó, ha elkezdem emlegetni, hogy már biztosan kellemesebb az éjszakai hőmérséklet, mert onnan már csak egy fél gondolat lett volna, hogy mi mindent csináltunk azért, hogy a Virágzás havának csípős éjszakáit felmelegítsük. Így persze úgy tűnik, hogy a semmin pirulok el enyhén, még jó, hogy a folyosók nem díszkivilágításukról ismertek, talán fel se tűnik. Ed további szavait hallgatva tényleg hálát adok, amiért az előbb csöndben maradtam.
- Óoh.
Válaszolom rendkívül ékesszólón Edmund kitárulkozására. Korábbi kérdésem most itt (is) megválaszolásra kerül, az életveszély és sérülések általában váratlan gondok. Próbálok valami okos választ kitalálni, de nem jut eszembe semmi, mert nem vagyok biztos benne, hogy jó-e az nekünk, ha most kezdünk a szakításunk és az azután lelkiállapotaink elemzésébe.
- Mesélhetsz róla, hogy merre jártál?
Biztonságosabb hát ha inkább csak a küldetéséről csevegek tovább, amiről indulásakor nem sokat tudtam meg. Lényegében csak annyit, hogy küldetésre megy. Hova, mennyi időre, miért, mivel, kivel, csupa kérdés, amikről nem tudtam, nemtudok és hát igazából nem is kell tudnom, de ettől az ember lánya még kíváncsi. Ha már mesélhet apróságokat, akkor figyelek rá.
- Igyekszem.
És én valóban elmosolyodok, mert válaszom amennyire egyszerű, annyira igaz is. Tényleg igyekszek jobban lenni, az Alec által diagnosztizált szarvilág-szindróma betegséből igyekszek kigyógyítani magam, aminek lépéseivel lassan majd tényleg jobban fogom érezni magam. Legalábbis ezzel lelkesítem magam az álmatlanul töltött éjszakákon, mikor erőnek erejével nem hagyom el szobámat folyékony bátorságért, amivel könnyebben elviselhetőek az álmok.
- Sajnálom, reményeid csalatkozni fognak. – Ha nem is boldogságtól, de kicsit elnevetem magam. – Tudod, általában véve nem eszem olyan forrón a kását.
Nem vagyok az az egyik kapcsolatból a másikba eső típus, a búfelejtésnek más formáját választottam, egy általánosabb formát, hisz az összetört szíven kívül van még pár feldolgozandó problémám, amikre nálam nem lett volna gyógyír valakinek az ágya.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Dec. 06, 2022 7:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Nem éppen meggyőző Josie kösz szavának kiejtése, azonban úgy vagyok vele, hogy nem kellene belemennem a régi dolgokba, túl kellene már lépnem a kapcsolatunkon. Egyszer volt, most meg roncsok vagyunk úgy vélem. Emellett hálát kell mondanom Shiennelnek, vagy talán Shaz’ornak, hogy nem egyből rontott nekem, hogy „ tökretettél te hülye barom”. Ez valahogy értékelem a volt barátnőmben, hogy jámbor maradt, azzal ellentétben, hogy lefogyott.
- Én voltam a kezdeményező...én vagyok a hibás – kötöm az ebet a karóhoz. Férfi logika ez, az én szemszögemből  így látszik. Az ő nézőpontjáról halvány lila gőzöm sincs, hiszen nem volt idő megbeszélni. Ha egy bunyós hasonlattal szeretnék élni, akkor úgy mondanám, hogy sikerült egy olyan jobbost bevinni, hogy azt sem tudta merről hány méter. Nem csoda, hogy aztán nem beszéltük meg részletében egymással. Mikor meghallom az aggódást, akkor hihetetlennek tűnik nekem.
- Én azt hittem lemondtatok rólam.  Igen, történt egy váratlan baj… - nem, nem folytatom a történetet, mert fogalmam sincs, hogy messze fel lenne rá készülve a volt édesem. Sóhajtok egyet, aztán ránézve a hajára rögtön válaszolok a kérdésére.
- Igen, két hónap, amit én egy évnek éreztem. - hangom fáradtan hangzik, kissé duruzsolva beszélek, minthacsak el akarnám fedni tőle az igazságot.
-Pokoli két...- nem tudom miért mondom ezeket, de azt érzem, hogy kénytelen vagyok megállni. Beletúrok a hosszúra nőtt hajamba, aztán én magam meglőpödök, hogy valamit előadok neki. Hogy a régi mi együtt érzés lenne, ami közbeszólt? Fogalmam sincs, csak döbbenten állok én is. Hirtelen bevillan egy életveszélyes helyzetem, s én önkénytelenül szólalok meg a kérdésére.
- A sivatag minden részét! Néha élelem nélkül, hol szomjan, hol fél halottan, hol sérülve a tehetetlenségtől. - s azon nyomban hozzáteszem.
- Sivatag térképet rajzoltam, részleteset..- hangozhat úgy mint egy küldetés, de csak kibököm végül az igazságot.
-Felderítés, és mintabegyűjtés a különböző részeiből. -  aztán azt kell hogy tapasztaljam, hogy meg kell döbbennem Josie szavain. Mármint, hogy nem talált pasit magának.
- Pedig rendes nő vagy, járna neked valakinek a szeretete a bázison. - ezzel követem azért tovább, amerre visz.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 12, 2022 4:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie

Mivel nem fejtettem ki előbb válaszomat, így nem lepődök meg, hogy Ed nem olvas a sorok között, ha egyszer nem tudja, hogy vannak sorok.
- Az igaz, te voltál a kezdeményező. – Bólintok jóváhagyón, elvégre tényleg ez történt. – De nem te vagy a hibás kizárólagosan. Ne emészd magad, ez most egyszerűen csak nem jött össze.
Nem akarok leállni vitatkozni azon, hogy ki a hibás. Az én olvasatomban ugyanis én vagyok a hibás, ezek szerint az övében meg ő. Hajlok akkor egy 70-30%-ra, én mint többségi tulajdonos.
- És nem csak a szakítás volt, úgy értettem az előbb, hogy nem csak a te sarad… tudod, Tűzvölgyön nehezen tettem túl magam.
Direkt használok múlt időt, habár még nem hiszem, hogy teljesen túl vagyok rajta, de ez a célom és ragaszkodok hozzá. Talán ha sokszor kimondom, akkor előbb-utóbb tényleg igazzá válik. Nem szégyellem a dolgot, meg kell tanulni kezelni az ilyesmit és nekem nincs katonai múltam, hogy tapasztaltabb lehetnék ezen a téren. Az emiatti mélyrepülésem az oka szerintem a szakításnak, nem a hivatalosan megjelölt jajlehetnemtérekvisszanevárjrám, csak Edmund nem akart megbántani, hogy kimondja a nyilvánvalót. Na, ugye már érthető, szerintem miért vagyok én a hibás.
- Senkiről se mondunk le, csak amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője.
Amíg holttest nincs, addig mindig él a remény… vagy a veszély. Utóbbi még erősebben van jelen, főleg a vezetőknél, akiknek egyik legfontosabb feladatuk a biztonságunk megtartása. Egy elfogott ellenálló pedig ezt erősen veszélyezteti, sokkal inkább, mint egy meghiúsult küldetés és egy elvesztett bajtárs.
Aztán figyelmesen hallgatom a lassan csepegtetett szavakat. A sivatagban nem jártam, talán az a kevés helyek egyike a Perdán, ahová huzamosabb ideig nem kívánkozok. Érdekel persze, de két hónap tényleg túl soknak hangzik a jóból.
- Az északi részén is voltál? Látni már, mit építenek ott?
Kíváncsiskodok még egy kicsit, aztán ahogy a hajába túr végre meg tudom fogalmazni a változást, amit látni vélek rajta, mióta nem találkoztunk.
- Megedzett ez a két hónap, erősebbnek tűnsz.
És nem kimondottan muszklikra gondolok, arra már nem is gondolhatok lelki békém érdekében. Még jókor is kapott el az őszinteségi roham, mert én is kapok dicsérő szavakat.
- Kedves vagy, köszönöm.
Ennyiben hagyom a dolgot, egyébként persze, hogy egyetértek vele, ha nem is ebben a formában fogalmaznám meg. Inkább csak úgy, hogy vágyok valaki szeretetére, akinek én lennék a Különleges Valakije. Talán már ismerem, talán csak ezután fogom megismerni, még bízok benne, hogy ez a kívánságom egyszer majd valóra válik. Közben fordultunk egymás után kettőt és megérkeztünk a folyosóra, amiről nyílik az orvosi szoba ajtaja. Azért nem hagyom magára, pedig innen biztos odatalálna, de ha nincs ott senki, jól jöhet, ha nem ő kezd bolyongani, hanem én szólok Elisának.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Dec. 22, 2022 5:17 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Annak örülök, hogy elismeri én voltam a kezdeményező fél kettőnk közül. Ami következőre mond, arra csak felnézek rá, majd végül egy sóhajtással jelzem az elengedést a magam részéről. Marhára nem tudom, hogy érdemes lenne a múltat feleleveníteni. Némán állok a közelében, s éppen nyitnám az ajkaim, mikor megelőz. Némán figyelek rá, s mikor meghallom Tűzvölgyet, akkor újabb sóhajtás jön ki ajkaim közül.
- Az a lényeg, hogy most már jobban vagy. - próbálok rá mosolyogni, de arról a tervemről lemondok, hogy bármilyen formában érintkezzek vele. Ki tudja, hogy milyen reakciót hoznék ki belőle? Úgy érzem, hogy jobb ha külön utakon fogunk járni. Természetesen ha kell segítség neki, akkor bátran nyújtok neki.
- Hát ha eltüntetik a holtestet, vagy egy vadállat megeszi, akkor nehéz megbizonyosodni bármiről is. - mormogom oda. Összeszedem valamennyire a gondolataim, hogy végül csepegtessek neki némi információt a hollétemről, s küldetésemről.
- Ott is voltam, de csupán óvatosan. Nem igazán kisértettem a szerencsém. - tudom le ennyivel a kíváncsiskodását, mély részletekbe nem merek menni. Ha együtt lennénk még most is, akkor lehetséges elmondtam volna. Eltávolodtunk egymástól...lelkeink  nem kapcsolódnak egymáshoz. A következő szavai megzavarnak.
- Ohh, köszönöm. Nehéz terep kihozza mindenkiből a túlélőt, s a másképp gondolkozót. - legszívesebben azt mondanám neki, hogy le van fogyva, de az oltári udvariatlan lenne a részemről. Szerencsére a szavaimat őszintén köszöni. Haladunk a folyosórendszerben, mikor is nekem kezd derengeni az orvosi szoba ajtajának helye.
- Szerinted ciki 2 hónap után eltévedni ebben a katakombában? - mert szeretnék vele beszélgetni. Tán sikerül egyszer lefaragni a jeget egymás irányában.
- És itt történt valami nagy esemény a bázison? - terelem semleges téma felé. 2 hónap nagy idő, így jobb ha hamar képbe kerülök az itteni élettel, újfent. Halál komolyan úgy érzem magam, mikor még először jöttem ide Josephine-vel.
- S hol van Alec? - érdeklődöm a közös ismerős felől.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 26, 2022 4:02 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie


- Umm, igen.

Természetesen helyeselek Ed kijelentésére, ha egy lélegzetvételnyi késéssel teszem is. Egy dolog, hogy én saját magam meggyőzendően állítom, hogy túl vagyok a nehezén, más az, mikor visszahallom ugyanezt. De korábbi logikám alapján egyértelmű, hogy nem fogok ellenkezni, elvégre ezt próbálom elhitetni magammal és mindenki mással is. Az előbbi nehezebb, mint az utóbbi. Edmund megfogalmazása viszont így, némi analizálást követően teljesen valid, mert tényleg jobban vagyok, ha még nem is teljesen jól. Az a jelenleg cél.
- Hát jah, akkor marad a felemésztő reménykedés és a rettegés.
Értek egyet újfent Eddel. Ha nincs holttest, akkor marad érzelmi oldalról a reménykedés, praktikus oldalról meg a rettegés a biztonságunk miatt.
- Ahha, értem.
Nem kíváncsiskodok tovább, ha akarta volna, Edmund elmondhatta volna, mit látott óvatos kukucskálása közben. Vagy tényleg nem látott semmit…amit nem hiszek, mert akkor azt mondta volna, vagy előbb Carternek kell jelentenie a látottakat vagy más felettesének, ami teljesen érthető. Szóval nem hozom nehéz helyzetbe, különben sem függ életem ettől a választól per pillanat.
- Az biztos.
Könnyen gördül beszélgetésünk, megint csak egyetérteni tudok vele.  A nehéz terep valóban kihozza az emberből a túlélőt, erről most már tényleges tapasztalattal rendelkezek. A bő egy évvel ezelőtti, ideérkezésemkori vadkempingemet nem számolom ide, akkor alig fogtam fel bármit abból, ami körülöttem zajlott, mindig csak a következő létfenntartó feladatocskára koncentráltam. Az Eddel való egyhetes hazazarándoklásunk meglepően zökkenőmentes volt, ráadásul ketten voltunk, megint csak leginkább rákoncentráltam, kevéssé a körülményekre. Na de Tűzvölgy, az volt az igazi tűzkeresztségem. Nomen est omen.
- Remélem, most lesz kis szusszanásnyi időd itthon, kipihenni magad. – Egész hamar megkapta az első küldetését, de ez csak a felszín gondolataimban. Igazából azt remélem, hogy neki nem okoz majd gondot a nehéz terep utáni helyrerázódás, mint nekem. De ez a mélység talán még..már..még nem helyénvaló az újfajta kapcsolatunkban, talán idővel majd az lesz, akárcsak mondjuk Alec-kel. Igen, ezt remélem. - És újra felfedezned Rebelliumot.
Tromfolok inkább rá, előkerítve valahonnan szélesebb mosolyomat, hogy jól olvassa ugratásomat kérdésére. De aztán rendesen is válaszolok neki.
- Egyáltalán nem ciki, ne aggódj ilyesmi miatt, alig volt időd megismerni a barlangrendszert mielőtt elindultál, és aztán két hónap kiesett. Majd ha egy évet lehúztál huzamosan itthon, akkor már menni fog, több hét távollét után is.
Biztatom inkább és nem merem mondani, hogy még én se merném azt mondani, hogy minden zegét-zugát ismerem Rebelliumnak, pedig én aztán tényleg szinte ki se mozdultam jópár hónapig. Mondjuk ez lehet inkább engem minősítene, de azért továbbra is inkább magamban tartom.
- Umm…hát…nem sok minden. – Kicsit zavarba jövök a kérdéstől, leginkább azért, mert vagy tanítottam vagy alkoholba fojtottam bánataim. Szóval kevéssé figyeltem a belső hírekre. – A tűzvölgyi roncsainkat összeszedték, pontosabban Alec vállalta a küdetést. Képzeld, még a hátizsákomat is kimenekítette. Aztán mi történt még? Ó, egy új tanító-aspiráns érkezett pár hete, szóval lassan átadom Maggie-nek és Judith-nak a katedrát, én inkább a szervezési feladatokat viszem majd. Így több időm jut egyéb feladatokra is.
Kicsit Josie-központú lett a válasz a korábban kifejtett okokból, de szerencsére Ed kérdése megment, áttérhetek Alec-re.
- Épp házon kívül van újfent. Szerintem ő se töltött sokkal több időt itthon, mint te. Persze, mint portyázó-vezető ez nem is csoda. – Igazítom ki magam, csak tudnám minek. Megköszörülöm a torkomat és folytatom. – Most Elorak mellé indult.
Közben megérkezünk az orvosi szoba ajtajához. A folyosó falához húzódva utat engedek Ednek és előzékenyen az ajtó felé intek.
- Akkor umm.. meg is érkeztünk.
Egyértelmű, hogy nem szándokozok bemenni, lévén már nem vagyunk együtt, nincs semmi keresnivalóm a vizsgálat alatt az orvosiban. Azért tartom magam korábbi gondolatomhoz, megvárom, hogy bemenjen és kiderüljön, kell-e Elisáért felhajtanom Rebelliumot.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 02, 2023 12:26 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szerencsére helyesel Josie, hogy most már jobban érzi magát, mint két hónappal ezelőtt. Számomra az a lényeg, hogy túltegye magát idővel a Tűzvölgyi eseten, meg rajtam. Én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ne lásson annyiszor. Vagy tényleg az lenne a legjobb megoldás, hogy rideg lennék hozzá? Nem! Az nem én lennék. Valahogy túléljük, ha sokat hoz össze a sors, majd szépen kialakul az. Mondjuk fogalmam sincs arról, hogy miért választunk nem túl kellemes témát a beszélgetésünkhöz, mint például ami halállal végződhet. Talán mert ez a valóság? Aminek örülök, hogy nem faggat túlságosan az utammal kapcsolatosan, inkább elfogadja ennyivel. Lényegében a beszélgetésünkkel nincs semmi gond, vagy kivetnivaló. Az viszont szemet szúr, hogy sokat egyetért velem. Ez bennem sok emléket hoz fel a felszínre.
- Hát remélhetőleg tudok valamennyit pihenni – én kétkedek jelenleg ebben a verzióban. Hogy miért? Mert szerintem az ellenállóknak mindig van és lesz feladata, ha meg akar erősösödni. Az ugratására elmosolyodok, sőt visszaszólok hozzá.
- Az új felfedezések mindig érdekesek végül is – nevetem el a végét, de nem sokkal később megnyugtat az Exem, hogy egyáltalán nem ciki az én helyzetemben. Ez melegséggel tölt el, hogy azért nem tart szemétládának, sőt eddig sem volt velem az.
- Köszönöm a kedves szavaid – hálásan nézek rá, mert tényleg levette rólam a terhet ezen szavai. De vajon vele mi történhetett? Veszem tehát a bátorságot, hogy ő felőle érdeklődjek, hiszen oda vissza az igazi nem? Hát nem...nem értem, hogy miért jön zavarba. Azért csak szolgál érdekes hírekkel.
- Legalább fel tudják belőle még használni az értékes megmaradt dolgokat, ha csak nem ment tönkre. - arra rögtön felfigyelek, mikor szervezési feladatokról beszél. Ez valahogy édes mosolyt csal ki belőlem, meg a felajánló úriembert.
- Ha kell tanács, akkor szólj és mutathatok pár trükköt. - én egy jó ideig azt csináltam a katonaságnál, meg civilként is. Most meg inkább valami speciális erőkbe tartozó bozótlakónak. Áttérünk Alecre, aki úgy tűnik elvan a saját maga életével. Jó társaságban halad az idő, meg gyorsan elfogy a táv is. Így történik, hogy már itt álldogálunk az orvosi szoba előtt.
- Igen, meg. - ezzel egyetemben, végignézek az arcán. Két pillanat kell hozzá utána csupán, hogy először csupán barátian megöleljem meg. Az első pár pillanatban még tudom tartani magam a barátisághoz, de aztán a közelsége miatt elkap a vágy. Újra érintkezek vele címszóval dobom el az eszemet, s simulok hozzá hosszan, már ha nem szól közbe. S ha ténylegesen nem állít le, akkor becsúszik az első aggasztó hibám. Belemarkolok a hátsójába mint régen tettem.
- Még mindig kívánatos vagy – csúszik ki a füle felé a szavaim, s csupán ekkor jövök zavarba. Megfogdostam az exemet? Marha ciki, de 2 hónap vágy után úgy érzem egy nő közelsége megőrjít, de de Josie-é pláne. Azzal tudok csupán védekezni, hogy gyorsan eleresztem, és köszörülöm a torkom, mire megszólalok.
- Jobb ha megyek is – tudom bocsánatot kellene kérnem tőle, de valahogy a szégyen megakaszt benne. Hogy mennyire nem vagyok magam ura, hogy kilincs megfogás helyett félrenyúlok de rendesen és megfejelem az orvosi ajtaját. Végül másodjára már sikerül, s benyitva meglepetten tapasztalom, hogy nincs sehol senki.
- Nincs a helyén! - fordulok vissza zavart arccal Josie felé, aztán nehezen de kibököm.
- Bocsáss meg a fogdosásért – nem ragozom túl, s így is lesütöm újra a tekintetem. Erről jut az eszembe, hogy nincs is igazából lakhelyem.
- Csak..csak most jut eszembe, hogy nekem most nincs szobám mármint szállásom hiszen veled voltam.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 15, 2023 9:22 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie

Udvariasan biccentek Ed hálás szavaira, ezt már nem tudom tovább ragozni, ellenben gondolatom tovább gördül és anélkül, hogy a gondolat végére érnék, kicsúsznak a szavak ajkaimon. Ez mindig is így volt, mikor Ed-del beszélgettem.
- Mondjuk a legjobb az lenne, ha hirtelen eljönne a világbéke és kiköltözhetnénk egy igazi városba, ahol a lenne természetes napfény is a hálószobádban. Na, akkor nem is kéne azzal vacakolnod, hogy memorizáld a barlangrendszer térképét.
Sóhajtok egyet vágyakozva, aahh, de jó is lenne! Persze minden rebelliumi lakos időnként elmélázik ezen, de nem szoktunk állandóan erről fecsegni, feleslegesen rontaná a morált. De a múltkori világbéke-elhozatal-stratégiám Alec-kel ködösen rémlik, pont annyira, hogy csiklandozza a tudatalattimat és egy illedelmes csevegésbe is belekeveredjen.
- Igen, ez volt a cél. - Bólintok, elvégre nem a roncsok eszmei értéke miatt tették újfent kockára az életüket. - És képzeld… - Egy pillanatra elakadok, de nem hatásvadászat céljából. Keresem a megfelelő szavakat, hangomon érezni némi zaklatottságot. - … Kai-ról nincs hír. Úgy értem, hogy nem találták nyomát a kocsiban, se a hátizsákjának. Szóval nem tudni, mi lett vele.
Még mindig gondban vagyok azzal, hogy ezt az új részletet a helyére tegyem magamban. Nem mintha a grodrakkal való repkedést önszántamból választottam volna, ahelyett, hogy sérültnek/halottnak tűnő társamnak segítettem volna. És mégis…
Képes vagyok megint ezen merengeni, úgy kell szó szerint is szinte megráznom magam, hogy visszatérjek a jelenbe és jelen csevegésbe.
- Köszönöm, lehet szavadon foglak.
Egyelőre még nem is tudom, hogyan tudnám pontosan hasznát venni segítségének, de némi megfontolás után elfogadom azt. Elvégre ha az a reményem, hogy a jövőben Alec-hez hasonló, baráti kapcsolatom legyen Edmunddal is, akkor abban alapvetés a segítség nyújtása és annak elfogadása. Ugyanígy a baráti ölelés is természetes, habár ez a mostani igencsak meglep.  Az meg egyenesen zavarba ejtő, ahogy a testem reagál. Mintha neki nem szólt volna az agyam, hogy itt kérem változás állt be a kapcsolati státuszban. A baráti ölelés annak lendületével fonódik szorosabbá az ellenkezés legcsekélyebb szikrája nélkül. Szemeimet lehunyva, mély levegőt véve élvezem ki a pillanatot, ami tényleg csak pillanat, mert a fenekem megmarkolása és a fülembe súgott bók együttesen felráznak. Talán valami butaságot csináltam volna, ha az a pillanat elnyúlik, de így felpattanak szemeim és azonnal hátralépek, habár a folyosó nem enged messzire.
- Ne.
Nem kiabálok vagy sikítozok, halkan, de határozottan mondom. Talán még ez is felesleges, mert Ed már a távolodó mozdulatomban sem tartóztat vissza. Én se fogom vissza, mikor benyit… izé, megpróbál benyitni az orvosiba. Ez az apróság tökéletesen oldja a helyzet feszültségét, én is képes vagyok rendesen kifújni a levegőt, ami valahol elakadt az események forró sodrásában. Egész higgadtan tudok gondolkodni, sőt válaszolni, mikor az orvosi üresnek bizonyul.
- Ülj be nyugodtan az orvosiba, megkeresem Elisát és szólok neki, hogy várod, jó?
Kérdem gondolkodás nélkül, elvégre pontosan ezért jöttem el az orvosi ajtajáig.
- Úgy fest, Rebellium térképén túl még van mit tanulnunk.
Felelem komoly-komolytalanul, nem akarok a kelleténél nagyobb feneket keríteni az esetnek, mert a végén nem tudunk majd túllépni rajta. Ugyanakkor értékelem magát a gesztust, a többesszámom viszont annak szól, hogy ugyan nem én voltam a kezdeményező, de mégse voltam azonnal észnél.
- Umm, de, van. – Pillantok rá, nem tudom, hogyan fogadja majd proaktivitásomat. - Megüresedett pár hete egy szoba, átvittem azt a pár holmidat, ami nálam maradt. Ha tetszik, használod, ha nem, akkor csak átmenetileg maradsz benne és keresel egy szimpatikusat.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Jan. 25, 2023 10:53 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Érdekes beszélgetésbe kezdek az exemmel, mármint Josephine-vel. Fogalmam sincs, hogy hol fogunk megállni a témában. A szavai annyira könnyedén távoznak, hogy én utána a saját gondolataim tárom fel előtte.
- Én szívesebben építenék egy kieső részen egy házat, amit utólag bővítenék kerttel. - s természetesen jól jönne egy háziasszony a házba, hogy finomakat főzzön a frissen érett zöldségekből és gyümölcsökből. Mellé én megtalálnám a módját, hogyan halásszak és vadásszak. Itt aztán egy mély és őszinte sóhaj tör fel belőlem. De vagyok annyira realista, hogy szétromboljam az ő vágyát.
- A világbéke olyan lenne most számunkra, mint halottnak a csók. Váratlanul érne minket, s nem igazán élveznénk. Miért? Mert túl édes lenne, hogy igaz legyen. - haladunk tovább a beszélgetéssel, s merően vad vizekre evezünk. Mármint nem hittem volna, hogy pont most fog Josie Kai-ról, az egyik társunkról beszélni. Kisebb zavart okoz bennem.
- Lehet...lehet….de ne legyen igazam – ennyit tudok menteni a szituációból. Azonban megint csak illetlenül érek hozzá Josie vállaihoz, mindkét kezemmel. Ez újra csupán valami berögződés lehet nálam. Kell egy idő, míg rájöjjek, hogy magyarán fogdosom.
- Khmm, a kezeim...fuh… - jobbnak találom elvenni a helyükről. A tekintetem mindvégig azt küldi neki, hogy segítelek téged édes, hogy jobban érezd magad. Az egyenesen jól esik, hogy szavamon fog segítségnyújtás tekintetében. Jó hallani tőle, sőt egyik részről biztat engem arra, hogy merészebb legyek. A következő események láncolata végül egy határozott NE-vel zárul, ami felráz engem az álomvilágból. Végezetül ebből a helyzetből Josie szavai visznek kifelé, mikor mondja, hogy nyugodtan üljek be.
- Tényleg nem rabolom vele az idődet, hogy megkeresd? - próbálom megtudni, hogy ténylegesen képes lenne elmenni, ami vele történt. Ami meg utána közöl velem, az zavarba hoz.
- Mi..mi tagadás a közelséged forró… - franc se tudja, hogy mit akartam kihozni ebből, s valyon mi fog kisülni. Tán próbálkozás nálam, hogy visszanyerjem azt a a nőt, akit ismertem? Vagy esetleg a frászt akarom ráhozni? Tovább lendülünk, ami számomra szintén könnyebbség.
- Hogy micsoda? - nézek rá, s mikor valójában megtudom, hogy konkrétan mit csinált, akkor megfogom a kezét.
- Nincs vele gond, csak..csak meg kell mutatnod nekem.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
282

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Folyosórendszer - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 30, 2023 2:53 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Ed & Josie

Fanyar mosollyal szám szegletében biccentek, igen, tudom, ez Ed álma, pár hónapja még én is részese voltam. De nem állok neki ezt felhánytorgatni, az nem vezetne sehova, legkevésbé építené poszt-kapcsolati barátságunkat. Szóval kénytelen vagyok még régebbre ásni emlékeim között és a dolog vicces oldalát megfogni.
- Csak ne völgybe folyó mellé, tudod, nehogy gondod adódjon az áradásokkal.
Nem tudom emlékszik-e még első találkozásunkkor használt fedősztorijára és az állítólagos száműzetése során használt házára, ami a szurdokhoz közeli völgyben fekszik. Ha nem emlékszik rá, akkor lehet idiótának fogok tűnni… habár ez egy valid tanács is lehet, legalábbis ezzel győzködöm magam.
- Megfelelő vezetésre van szükség, akár hirtelen akár hosszadalmas kínlódás után jön el a béke, és melós lenne ez is - az is, nem lenne szerintem töményen édes, hogy megfeküdné a hasunkat, tudnánk azt élvezni.
A béke szerintem nem úgy nézne ki, mint a régi filmeken, maximum pár nap önfeledt ünneplés, aztán jön a kőkemény munka. De ha nem is, én akkor is inkább bevállalnám a cukorszirupban fürdést és hivatalból élvezném is, csak legyen béke és nyugalom, meg napfény.
- Hmm.
Sóhajtok egyet gondtterhelten a Kai-ról szóló beszámolómra kapott válaszra. Sejteni vélem, hogy mire gondolhatott Ed a „de ne legyen igazam” rész előtt. A kimondatlan gondolatai szerintem itt is mindenki fejében megfordultak, sőt, az illetékesen fejében gyanítom még ilyenebbek is.
A váratlan fizikális érintkezésre tett megjegyzésekre kifogytam a frappáns és vicces válaszokból, így választom az elegáns fülem mellett való elengedésüket. Részint azért is, mert az egyik nem is nevezhető összetett megjegyzésnek, így szerintem nem is igényel választ, a másik ellenben túlságosan is messzire vinne minket a biztonságos társalgástól, jobb hát ha nem is mondok semmit.
Azután össze kell egyeztetnem a közeljövő – itt értsd: 15 perc – terveit. Nem járok sikerrel egymagamban, szóval félrebiccentett fejjel kérdem Edet.
- Akkor most melyik legyen? Előbb a vizsgálat, aztán mutassam meg az új lakhelyedet? Vagy most megnézzük és utána visszajössz, én meg ideküldöm Elisát?
Mivel már a folyosókon idáig is egymás mellett mentünk, ha elkapott valami nyavalyát, akkor ennyi idő alatt is átadhatta nekem – tapasztalatból mondom. Szóval rábízom, mit szeretne, én per pillanat ráérek még mindkét verzióra.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Folyosórendszer - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 
Folyosórendszer
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa-
Ugrás: