Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm

Jasmine Benedict
Csüt. Feb. 29, 2024 10:33 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Barlangi források és tavak
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Carlisle Clermont
Carlisle Clermont

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr-eyes

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381. szeptember 5. (35)

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
78

Avatar alanyom :
Jared Leto

Keresem :

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr-blink


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Márc. 05, 2020 3:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next





Két nevetés után a világot, a problémáimat is másképp látom. Három nevetés után meg is tudom oldani.




-Hiszed. Az exem túlságosan is kancellária hű és akkor oda lenne az előnyöm hogy nem tudják élek még. Az asszony elintézné biztosan kinyírjanak, mert minden vágya volt "elválni". Az sem előny hogy mit dolgozom ugye. - Macska-körmözök, majd elhúzom a szám. A gyerekeim akkor jelentenek gondot ha olyanokká váltak mint az anyjuk, egyéb esetben talán tényleg azt hinnék szellemet láttak és annyiban hagynák. De érezheti nem bizonyos én kockáztatni akarok.
-Nem. - Sóhajtok, míg félrenézek, vetek egy keresztet. Nagyapámtól maradt meg a mozdulat, nem is tudom miért. Talán mert remélem most már békében "él" valahol anyám. -Pocsék nő lennék, szóval legyen nadrág de meglátjuk. - Átgondolom még, mert valóban egyszerűbb lenne ha én turkálnám át a ládákat de hm. Valahol felesleges kockázatnak tűnik mert csak hülyézem Alecot amúgy tudom pontosan azt hozná amit kérek.
-Akkor Te egy gonosz kurafi vagy Alec Delgado! Szegény húgocskáid, ahelyett hogy felszabadítanád őket! - Hápogok míg a szívemhez kapok tettetve, de csak mosolyogva rázom a fejem utána hogy na szép, nőkkel csábítana magával.
-Ne' mi'ő' va', 'ane' a de' 'arod 'ozsdá'! - Közlöm nevetve hogy ráfog az orromra, még levegőt se kapok aztán ha elengedett mindkét kezem ujjaival tapogatom szegény megviselt testrészem, megmolesztálta!
-Aha, aha, hogyne! - Tudom féli a módszereim, mert új keletű szuperhőst faragnék belőle de feleslegesen remegni. Jó ilyen plasztik bőröm vagy mivel van ez takarva valóban nincs nekem, tehát esélyes a borítással lennének gondjaim ha szerelgetném is.
-Akkor hozzád vágok egy csavarkulcsot hátulról, de a fejedre nincs implantátum úgy csináld! - Közlöm kelletlen, hogy el a mancsokkal a kicsikéimtől, végre visszaszereztem őket. Lehet mindig a derekamon fogom hordani a javát egy övön, nem mintha onnan nem tudná lelopni ez az enyves kezű de legalább akkor csak észreveszem hamarabb. Addig is ha kell követve nem túl briliáns ötletét bemutatással jelezhetem neki mikor hangzott el vicc, bár meglepődne Ő is és mások is ha így próbálnánk kommunikálni. De hogy vezetőnek vallja magát hah!
-Nem,csak azért megy előre mert gőze sincs arról hogy mit is kéne csinálni de így legalább valami haszna lesz! - Vigyorgok, bár amúgy igaza van, egy jó vezető mutatja mit vár el, de a világért meg nem mondanám.
-Melyik városért, a bennszülöttekét? Azt én is a mi volt városunk hanyagolnám szupererő ide vagy oda... - Pfú, nem hiányozna, maximum ha kancellária és idióta törvény mentes lenne. De hát akkor meg már tökéletes a Rebellium is. No de neki mik is ezek az említett szupererők? Még számolni sem tud, értem én, de nem szólok, nem akarom ám megszakítani a listát, szavát feledné! A villámszóráson nevetek, kis viharfelhő. Azon is csak nevetek hogy miért bosszantaná a gondolatolvasás, jah ennek a fordítottját átérzem, aztán ki tudja, lehet Rafael Morgensternnel tele az agyuk, hah, az már lelki terror lenne kiolvasni!
-A második pontot teljesen megértem, valósak a félelmeid barátocskám! - Aztán mutatok egy fityiszt így kezdve a számolást. -Én inkább láthatatlan lennék, anyagtalan, szét lehetne szívatni az embereket vele és oda megyek álatla ahova akarok. A máááásodik hm hogy bármilyen anyagot bármivé tudjak alakítani, akkor elég lenne levelket gyűjtenem és csinálnék belőle alkatrésznek való fémeket. Akár gyémántot is abből egy páncél, és lőhetnek rátok mit sem számít! Meg mindig lenne csokink is, végtelen mennyiségben, vagy sör. Harmadiknak meg mondjuk ráadásnak a teleprotáció, mindig ott lennék ahol akarok és annyit amennyit akarok! Igaz ez nem tudom hogy működne ha mondjuk lerészegednék deee... minimális ár ez! - Nevetem el, mert ez a kombó nekem eléggé ott lenne.
-Én néha még mindig nem értem miért úgy mondják amit csak visszamondom ahogy hallottam. Bár szerintem nem minden esetben jó, mert néha furán néznek... - Préselem össze a szám hogy hát igen, kaptam már pár furcsa tekintetet és mai napig nem jöttem rá miért is. De elhallgatva Őt, húha.
-Látom nálad fordítva vannak bekötve a dolgok, nem tőled alélnak el hanem Te tőlük! Ahm, azért volt szerintem mert a képessége megszüntette az összes elektromos cikázást a testedben, a karod is úgy van az agyadra kötve úgymond, hogy elektromossággal kommunikál. Ha ez megszűnik mintha elvágták volna csak az marad meg neki ami az utolsó parancs volt, ezért maradt úgy. Szerintem teljesen jól funkcionál de kerüld azt a bigét ha engem kérdezel, hosszútávon még pár ilyen és lehet úgy marad a karod és tényleg szedhetjük szét hogy megjavítsuk a chipjeid. - Ki tudja pontosan mit csinált vele a nő, én a helyébe nem tesztelgetném mennyit bír. -Jah és adj személyleírást, ezzel a nővel nem akarok összefutni! - Nevetem el, mi értelme lenne ha aztán beájulok mint egy primadonna a vértől?
-Jah, csakis, pedig mint beszéltük szép ártatlan lelkem van, megrontanád tudom én! - Horkanok fel, na az kéne még! De értékelem ennyire vigyázza az ép eszem hogy még az ingjét se vette le, komolyan!
-Nah, lebuktál? Mi a fene! Igaz most is lebuktál, nem is értem miért csodálkozom.. be kéne iratni Téged valami kurzusra, ezt kapod szülinapodra: "hogyan lopjuk meg gyanútlan felebarátaink hogy azok ne akarjanak vasvillával megkergetni?" De csak alapfokra, csóróság van, ne légy telhetetlen hogy rögtön betörnél McGrover páncéltermébe és hoznád amit érsz! - Biztos van neki, pont úgy néz ki, mint aki abban tárolja a másnapi ebédjét is.
-Háááát megeshet, nem ismerem azt a technológiát. - Nevetek, mit tagadjam lehet ha szétszedem azt a tőrt nem lesz olyan mint előtte mikor összeeszkábálom. -De értem értem, egyből két lányt vinnél ágyba, olyan telhetetlen vagy, egy kapzsi kis kéjenc démon ücsörög a lelked mélyén, a húgaid tudják micsoda romlott lelkületű bátyuskájuk van? Igyekszem majd nem elszólni magam, becsszó, tényleg! - Mutatom is neki hogy keresztbe teszem az ujjaim lássa! Vagy pont nem lenne szabad látnia? Hogy is van ez?


### words • muse • notes:


Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Alec_i11


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Márc. 10, 2020 1:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
Carlisle és Alec


- Te aztán extra szarul házasodtál! Gép dobta? - Csóválom meg a fejemet, mert ha neki is ezt a bűbájos feleséget a Családügyi Hivatal rendelte ki, akkor különösen hálás lehetek June-ért. Csak az hiányzott, ami egy házassághoz kellene, de ellenségek nem voltunk.
- Nem volnál te olyan pocsék nő... - Heccelem mosolyogva, de egyelőre tovább nem győzködöm, hogy tartson egyszer velem a Városba. Ennyi puhítás most elég, csak szép fokozatosan!
- És ha olyanok, mint a feleséged volt? - Kérdezek vissza nevetve húgaimra értve, miután gonosz kurafi jelzőt megkaptam. Rá is fogok az orrára további ugratására, de hamar elengedem, mert röhögök az orrhangú mondatán, aminek az első feléből szinte semmit nem értettem, de a vége nagyon is világosan utalt a rozsdálló karomra.
- Hülye! - Nevetek, hogy aztán méltatlankodva tárjam szét karomat, mikor megfenyeget, hogy hátulról találna el egy csavarkulccsal. A gyáva! Szemből nem mer, vagy a szép fizimiskámat félti? Én bezzeg nem féltem magam, elsőnek előre is megyek a mély vízbe ugorva szó szerint. Voltam már itt, így azért tudtam, hogy hova kell ugrani, hogy lehetőség szerint ne haljak bele.
- Hát nézd, ha már meg kell halni, akkor essünk rajta túl gyorsan. - Osztom meg vele világnézetemet vigyorogva, ami elég sok mindent megmagyaráz felelősségérzetemről és óvatosságomról, leginkább ezek hiányáról.
- Nekem tetszett a Város! Azt hiszem én szeretem a modern cuccokat, Elorak túl... középkori. - Mondom kis gondolkodás után megerősítve magamban, hogy igen, talán az a földi korszak találó a perdai életmódra. Csak persze feltuningolt az életük szuperképességekkel. Persze én is a hülye törvényektől mentes Városra gondolnék. Figyelem, hogy ő milyen szupererőket választana, a láthatatlanság indoklásán jót nevetek, ahogy az anyagátalakítás is hasznos, mennyivel könnyebb dolgom lenne nekem is. Kimegyek egy marék gallyért és visszajövök Brevius meg a többi nyavalya elleni oltóanyaggal! Ja és persze a sör! Ám unalmas és túl könnyű lenne, szóval inkább ezt meghagyom Carlisle-nak, és maradok jó barátja a sör miatt. Meg a humora miatt is, elismerem. A harmadikon megint felnevetek.
- Kombinálva a láthatatlansággal, mi mindent tudnál tenni a kancellárok lakosztályaiban... és mennyit tudnál kukkolni rendesen, nem odafent kucorogva. - Villantok rá egy kajánul gonosz vigyort.
- Jó bőr volt, megérdemelte az elalélást! - Nevetek mentegetőzve, de aztán figyelek mit mond a karommal kapcsolatban, abba is hagyom a hátamon való lebegést a víz felszínén. Szerencsére nem jut eszébe most ugratni, helyette megnyugtat, amire úgy tűnik néha még nekem is szükségem van, hiába intézek el sok mindent egy vállvonással. Kap is egy hálás pillantást érte köszönetként, cserébe meg ellátom személyleírással Aideen-ről, bár nem tudom, erről fel fogja-e ismerni.
- Csókos ajkak, bomba alak, hátközépig érő barna haj, amit egyik oldalt fura fonatban hordott, bőrruhák, macska mozgás, olyan húsz-huszonegy körülinek látszott. A tőrön kívül volt nála íj is nyílvesszővel és Aideen a neve, ha igazat mondott. Azt mondta, harcos. Magyarázta a különbséget a harcos és a mi katona szavunk között, de nekem úgy tűnt, csak a fejesek okosabbak ott. És morcos tekintet, mint Sky-nál... bár nála érdeklődőbb, kíváncsi volt arra, amit a bolygókról tudok és a Rebellium is nagyon érdekelte volna, hol van. - Érezhető, hogy ez utóbbit nem közöltem a perdaival, ahogy senkivel se osztjuk meg. Vajon ha lebuknánk egy perdain keresztül a hadsereg előtt, meg tudnánk védeni magunkat? Nem bízom ebben annyira, semhogy ezért imádkozzak s így lekerüljön a felelősség a vállamról, hogy én legyek egyszer ennek a helynek és közösségnek az árulója. De erről sikeresen tereli Carlisle a gondolataimat, hogy azon kapjam magam, hevesen bológatok szavaira, miszerint kibelezném McGrover páncélszekrényét. Italbárját is, ha már ott vagyok.
- Meglátjuk, Sky előtt lebukom-e! - Vigyorgok Carlisle-ra aztán szélesen, elárulván, hogy aznap este nem csak ő volt áldozata John-nal való enyveskezű ámokfutásunknak.
- Szerinted mennyire fog kiakadni egy tízes skálán? - Én tizenegyest mondanék, vagy egy gyenge tizenkettest, de azért még él bennem a remény örök optimistaként, hogy veszi a lapot és lenge öltözetben lep meg. Aztán felőlem lekarmolhatja a hátamról a bőrt.
- Egy személytől gondoltam lopni, nem két nőtől, habár ha szépek... - Vigyorgom, majd húgaim említésére gonosz mosoly jelenik meg rajtam.
- Arra már gondoltál, hogy vérek a véremből? Mi van, ha olyan démoni kéjencek, mint én? Oda lesz a lelked tisztasága, csak pirulva mersz menni itt a folyosókon!
Vissza az elejére Go down

Carlisle Clermont
Carlisle Clermont

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr-eyes

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381. szeptember 5. (35)

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
78

Avatar alanyom :
Jared Leto

Keresem :

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr-blink


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 19, 2020 10:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next





Két nevetés után a világot, a problémáimat is másképp látom. Három nevetés után meg is tudom oldani.




-Hát nem is én választottam... - Rázom a fejem, hogy nem, nem, a CsH adta a nejem. Olyan is lett!
-Ó micsoda perverz gondolataid vannak, félnék beöltözni melletted... a szoknyám alá nyúlkálnál, a képedre van írva! - Mondom elnyúlt képpel, de elröhögöm. Szerintem Ő jobban meglepődne mint én, főleg mert miután behúztam neki egyet jót röhögnék ez mi ez volt öregem?!
-Jaj ne már ember, nincs idő sajnálni Téged, hiába próbálod kivívni! - Röhögök, de adja az ég, a húgai ne olyanok legyenek mint a feleségem. Kedvelem Alecot. Meg hát jó lenne egy normális randi is na, ne csak Evans fanos bigékkel verjen a sors. Helyette csak fogja az orrom, még le is hülyéz, de csak röhögök, jelezve az vagyok, nem tagadom! De na jó, nem vágom kupán egy csavarkulccsal. Ennyire jó fej vagyok, valaki foglalja már írásba!
-A halál, mint olyan, neked nem félelmetes, értem. Ahogy Shakespeare mondta, ha idén meghalunk, jövőre már nem kell... ezt vallod Te lókötő, a munkát meg rám hagyományozod, hát közlöm leszel szíves túlélni! - Adok neki egy tockost ha érem, bár a vízben mozogva én kevésbé vagyok ügyes mint Ő. Meglehet óvatosabb is vagyok vele, mióta majdnem megfulladtam.
-Én nem bánom, lényegében bármit szívesen szerelek, mechanikus dolgokat is, nem csak számítógép vezérelteket. - Annyival szabadabb és békésebb, na meg az égbolt, a föld a lábam alatt! A Városban minden kötött ugyan úgy, mint a hajón. Bezzeg ha lenne szupererőnk megint más lenne a lány fekvése. Is. Röhögök is vele.
-Naná, jaj nem is tudom mivel őrjíteném meg a kancellárokat! Mindegyiknek valami saját apró lélekölő bosszantás kéne... McGrovernek valami impotenssé tevő növény, hogy felsüljön a 23. feleségénél is. Jenkinsnek valami hajhullatót adnék, belemarkol a hajába és a kezébe marad. De megnézném a képét. Castillonak meg kirohasztanám a növényeit, tuti egész nap azon gondolkodna mit cseszett el mikor Ő tökéletesen a nagy könyv szerint járt el! Jaj mindegyiknek az agyára mennék cseppenként! - Röhögök, mennyire jó móka lenne! De hát jah, kukkolni is egyszerűbb lenne, mi tagadás, bár mint látja szuper képesség nélkül is feltalálom ám magam. Bezzeg Ő ájuldozik a perdai nőcskéktől, ejj, mi van vele! Bár ha szoknya volt a nőn látok rációt abba miért ment a földre, a nő alá. Ennek ellenére elmagyarázom hogy jobb lenne ha nem találkozna vele többet, mert félek nem fog működni a karja esetleg egyszer csak. Amint leírja a nőt próbálom elképzelni és megjegyezni.
-Sejtem érdekli, ha harcos, ezek szerint taktikus nőszemély, Alec, nem való neked! - Vigyorgok rá, de bólogatok. Aideen, jól van, akkor próbálom elkerülni, én nem akarok hátast dobni tőle semmilyen értelemben. De hogy ez a szerencsétlen nyomorult Skyt is meglopta...
-Unod az életed vagy mi? - Fogom a fejem nevetve, hát én nem leszek a vészmadár aki elviszi neki a hírt az tuti!
-20? - Röhögök, Skyról beszélünk ember, bementél az intim szférájába! Vetej Alec feje előtt egy keresztet. -Gyónd meg bűneid hogy könnyű halálod legyen fiam! - Röhögök, bár azért remélem nem nyírja ki a haveromat a nő... szomorú lennék, fura mi?
-Hah... na persze engem nem versz át! - Nevetek, majd a elnyúlik az arcom és fröcskölve mutatok rá. Majd csak elgondolkodva simogatom az állam.-Hah ha szépek és okosak hagyom nekik! Rég rontottak már öregem, nehéz sorsom van! - Röhögök, de egy idő után megszólalok.
-Na Te ázott kutya menjünk. Én felmegyek a ruháimért, nem akartam ilyen bénán végigmenni hazafele, mintha beleszédültem volna a vízbe. - Vigyorgok rá, ha megvár (mert addig kifacsarja a ruháit vagy elkísér és úgy akkor együtt megyek vele vissza, ha külön úton menne mert dolga van akkor itt köszönök el. Úgy is összefutunk még, mi, rossz pénzek nem veszünk el, az is biztos.

//Kösziiii Very Happy


### words • muse • notes:


Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Alec_i11


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 10:47 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 
Carlisle és Alec


- Azt mondtam, nem lennél rossz nő, azt nem, hogy jó is! - Nevetek arra, hogy a szoknyája alá nyúlkálnék. Csak a jó nőknek... és akik tényleg nők, ehhez azért ragaszkodnék. A sajnálatomhoz nem ragaszkodom, nem is tudom kivívni, mert szavaira nevetnem kell.
- Jó arc volt ez a Shakespeare! - Vigyorodom el, mikor kifejti röviden a nézetét a halálról Carlisle.
- Csak mert a titánkart át kellene alakítanod ásókarrá, hogy megfelelő mélyre tudj ásni, nehogy kimásszak, hát már ne is haragudj, a te munkakerülési gondjaid nem fognak visszatartani! - Hátrálok is serényen, hiszen a titánkar még túl friss seb Carlisle hamvas lelkén és munkakerüléssel aligha lehet őt megvádolni, azt még magamban is elismerem, hogy kettőnk közül vitathatatlanul én vagyok a lustább. Ugyanakkor a fürgébb is, a tockost elkerülöm, de nem érzek késztetést a viszonzására, így ezt megúszta Carlisle. Majd legközelebb lenyomom a víz alá, csak úgy felebaráti szeretetből, mit sem sejtve a fulladásos élményeiről. Annál is inkább ejtem ezt a lehetőséget, mert szórakoztatóbb kitalálni, hogy melyik kancellárt hogyan lehetne megviccelni, apró gyerekes csínytevéssel, ami persze nem rengeti meg hatalmukat a székükben ücsörögve, de a mi lelkünket kellemesen balzsamozná. Jókat nevetek a felvetett ötleteken és nem vagyok rest folytatni is.
- Fullernek a csillag-adatbázisát kutyulnám össze, hogy hetekig tartson, míg helyére teszi az összes nevet. Evans kapna valami szert, amitől sznob külseje ellenére egész nap káromkodva beszélne! Terson és Morgenstern... Morgenstern-t minden takarítórobot üldözni kezdene és persze a kivetítők is ezt mutatnák. Terson pedig... neki csak ellopnám a nadrágját, mikor eligazítást vagy díszszemlét kellene tartania. Mondjuk a nyolcadik gyűrűszint minden nadrágját lenyúlnám. - Sokáig tartson utánpótlást szerezni, addig maradnak a feleségek szoknyácskái. Ugyanakkor a ruhalopási mániám erősen kialakulóban lehet, mert Skytól is a ruháit nyúltam le, többek között, amire Carlisle kérdése nagyon is találó.
- Hát nézd, választhatok: meghalok, mert egy kancellári katona lő le. Meghalok, mert széttép egy errator. Vagy meghalok, mert Sky megfojt. Így legalább valami dögöset látok utoljára. - Terül el képemen széles vigyor, s hogy el fogok halálozni, azt mi sem bizonyítja jobban, minthogy Calrlisle feladná rám az utolsó kenetet.
- Ó, távozz tőlem sántán, nehogy megszabadíts a bűneimtől! Úgy is a pokolra jutok, legalább elégedett vigyorral tehessem meg! - Ehhez tartom magam, nem kell nekem szent élet, és gyónni sem fogok. Egyébként sincs mit, nem volt egyikben sem semmi rossz. Az egyetlen meggyónni való az az ittlétem valódi oka, de ezt nem sietem bevallani se Carlisle-nak, se másnak.
- Tehát ne lepődjek meg, ha a titánodnak mellei is lesznek, oké. - Szűröm le a lényeget a rég megrontottságából és a nehéz sorsából nevetve.
- Menjünk! Hátha jön Sky, nehogy lemaradjak a halálomról! - Vigyorgok vissza, odaúszom a parthoz és kiemelem a vízbe esett egyik csizmámat, kiöntöm belőle a vizet, de se ezt, se a szárazat nem veszem fel. Viszem kézben, ruháimat se facsarom, majd kicsöpög út közben a felesleg. Meg itt, mert megvárom, míg összeszedi Carlisle is a cókmókját és együtt megyünk vissza egy darabon, persze nem állva le egymás ugratásával közben.

//Köszönöm én is, imádtam! Very Happy//
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Barlangi források és tavak - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 10:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Május 24, 2020 6:04 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Gondosan válogatom ki viseltes ruháimat és teszem őket a valaha jobb napokat látott csapdahálóból kialakított és új funkcióval felaggatott mosóhálóba. Már pár darab törlőruha van benne, ezek pár napot áztak a Bárban a fertőtlenítős vödörben, de még egy mosás rájuk fér. Így ugyanis óhatatlanul is enyhe orvosiszoba-szagot húznak maguk után, ami nem épp a legjobb vendégmarasztaló.
A saját cuccaim közül most nem kerül bele túl sok a zsákba, múlt héten megejtettem a nagymosást, most az igazi ok a törlőruhák kellemesebb illatúvá tétele. Emellé még persze belefér pár trikó és bugyi, így a következő nagymosás szükségességét el tudom tolni egy héttel.
Vállamra vetem az összekötött zsákot és kézbe veszem a mosószappanomat is és már indulok is. Ha nem lennének ilyen nagyok a zsák lyukai, akkor beledobnám a kicsusszanó csellel szökésre tervezett szappant is a ruhák közé, de így kénytelen vagyok enyhe fintorral, hát na, enyhén finnyásan ujjaimmal  éppenhogy csak felcsippentve vinni. Persze ilyen száraz állapotában nem csíp, sem éget a suttogó fenyőből készült termék, de tudom mi vár rám. Már persze megengedhetnék magamnak jobb cuccot is, de nem szeretek pazarolni, szóval előbb elhasználom ezt, ha törik – ha szakad.
A források felé vezető úton köszönök pár ismerősnek, de nem állok le csevegni, ma még be kéne érnem dolgozni is, és ha még csobbanni is szeretnék, akkor érthető, miért nem fér bele leállnom mindenkivel egy-egy csevejre. Ehhez illően puha anyagú fehér pólómban, farmeremben és kényelmes bakancsomban sétálok hát le a tavakhoz, hajam hajdanvolt balerinák kedvelt frizurájába csavarodik fejem búbjára, szabad vállamon pedig törölközőm lifeg ütemesen, hogy ugyenezzel a lendülettel bukjon el az utolsó méteresen, vagyis bukjon le vállamról, ahogy beérek a termálvizes barlangba, megtalálva persze az első apró pocsolyát, amit valószínűleg egy korábbi fürdőzőből csöpöghetett ki, netán kifacsart ruhákból.*
- Remek..
*Mivel mindkét kezem foglalt, ezért úgy döntök először bentebb sétálok lepakolni.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Május 24, 2020 7:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I


Már régen gondolkodom egy kiadós fürdésen, és pár darab tiszta ruha sem ártana már a repertoáromba. Az utóbbit majd holnapra halasztom, mert most annyi kedvem sincs sikálni, mint a hegyre felmászni kötél nélkül. Mondanom se kell, hogy rám is fér már egy kis lazítás a sok meló után. Holnap úgyis itt leszek a zuhatagnál, hogy az áramfejlesztőt átnézzem. Múlt héten volt egy kisebb ingadozás az ellátásban, de nem vészes. Ráér az holnap is, hogy megnézzem mi a baja a szerkezetnek. Most inkább mártóznék egyet a termálvízben. Ha már akadt egy pár órás szabadidőm. A közelben nem látok mozgást és félmeztelenre vetkőzve bemerészkedek. Annyira nem távolodom el a parttól, és ráfekszem a víz tetejére. Így lebegek egy ideig, legalábbis ez a tervem. Nem nagyon vágyom társaságra, és örülök annak, hogy most sincs idekint senki.
Hallgatom a csobogást és mintha lépéseket hallanék… Ki a fene jár ilyen korán erre? Fordítom a fejem oldalra amerről a hangokat vélem hallani, majd a szemem is kikerekedik, ahogy meglátok egy lányt nagy zsákot cipelni a hátán. Ő meg ki? Látszik, hogy ritkán vagyok a Bázison és nem ismerek mindenkit. Még nem mozdulok, hátha elmegy és én mártózhatok még egy kicsit, de ahogy közeledik, már sejtem, hogy ezt a fürdőzést mára buktam. Legalábbis egyedüli elfoglaltsággal.
Csendben figyelem merre tart, és mit csinál. Gondolom, hogy a frászt hoznám rá, ha megszólítanám. S eleve nem vagyok teljes öltözetben. Még a végén szatírnak tartana…
Azt hiszem, hogy kis időt még várok, de aztán megkérdezem, mit keres erre. Milyen forgalom van ezen a helyen! Eddig a madár se járt erre…Most meg, zsákot cipelő hölgyemény jelenik meg, amikor ejtőzni akarok.
-Hello! - végül megszólítom, mert a végén még itt szívrohamot kapna, ha kimásznék mellette a partra. Annyira nem akarnám kiakasztani, de jelenleg még jobb, ha a vízből szólítom meg és nem akkor, amikor mellette állok.
Aztán az is lehet, hogy pont most ijesztem meg a hangommal. Ilyen az én formám!



Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Május 24, 2020 8:52 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Ugyan nincs vaksötét itt sem, ráadásul természetes fény is szűrődik be, varázslatos reggeli ragyogással szűrve át a termáltó felszínén halványan remegő párát egy szűk sávban, mégis rutinszerűen pillantok körbe, ahogy bentebb sétálok, még ha nem is látom be a teljes tavat.  Mindig ezt csinálom, mintha arra számítanék, hogy egyszer épp valami barlangi/taviszörny mászik ki épp a partra. Pedig mennyivel valószínűbb, hogy a víz felszíne alatt rejtőzne és a tó közepén rántana a mélybe. És ez a veszély persze nem fenyeget, lévén hogy nem tudok úszni, sose hagyom el a part biztonságot adó kapaszkodóját.
A szemem sarkából ugyan elkapok némi fodrozódást a vízfelszínen, de mivel a mélyről feltörő víznek tulajdonítom, nem foglalkozok vele és megcélzom az egyik közeli parti sziklát, mielőtt minden cuccomat szétszórom.
Lentebb szeretek mosni, de a törölközős fiaskó miatt most egyelőre nem megyek tovább, maximum ha újra minden a kezemben lesz. Lekanyarítom vállamról a zsákot, ami elegáns puffanással landol a földön. Ha egy fél másodperccel később indítom a mozdulatot, akkor is ugyanez történik, csak kevésbé irányítottan, mivel összerezzenek a váratlan köszönés hallatán és mindent kiejtek a kezemből. Szerencsére így viszont már csak a szappan jár pórul, ami legkevésbé sem irányítottan bucskázik ki ujjaim közül, hogy egy pattanás után a vízbe csobbanjon. Még apró vízgyűrűt is vet, de most nem tudok örülni a látvány romantikus költőiségének.*
- Jaj, ne!
* Hangomban a szavak ellenére nincs pánik, mivel mégse kincset érő kék gyémánt, de nélküle félig okafogyottá válik reggeli utam. .. Amit nem szeretnék, úgyhogy térdre vetem magam a parton és a vízgyűrű közepénél benyúlok a vízbe és tapogatva próbálom megtalálni inkább elveszejtésre való szappanomat.*
- Segíts, kérlek!
*Egy meredeken koptatott sziklát sikerül kitapogatnom, amin vélhetően leszánkázott a vízben ugye feloldódni képes segédeszközöm, érthető talán, hogy egyelőre rendkívül udvariatlan módon nem viszonzom a köszönést, ellenben rögtön segítséget kérek. Élmény lehet szegénynek a találkozás velem..*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Május 24, 2020 9:20 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

A parton közeledő nőt látva, a mai egyszemélyes fürdőzésemnek annyi, de legalább pár percig ejtőzhettem a lágyan fodrozódó vízben. Amit ugyan én generáltam a lassú kézmozdulataimmal, de már úgy vélem, hogy sokáig nem maradhatok „észrevétlen”. Pár percig még követem a szememmel, hogy mit akar csinálni, de aztán mégis megszólalok.
A pánik kezdődő jeleit vélem felfedezni rajta, ahogy megszólalok a „semmiből”, és azon se csodálkozom, hogy egyből kiejt mindent a kezéből.
-Boccs! Nem akartalak megijeszteni!- menteni akarom a menthetőt, de azt hiszem, hogy ezzel elkéstem. Az arcára van írva, hogy a legkevésbé se számított senkire… Rám, meg főleg!
Ha már valamilyen módon én okoztam a balul elsült mozdulatát, akkor az a legkevesebb, hogy megkeresem, amit elejtett. Közelebb úszom, és nagyjából behatárolom, merre süllyedt el az a valami a kezéből.
-Mi esett le?- kérdezném, de azt hiszem, hogy ez nem is lényeges. A fenék aljáról azt kell felhoznom, ami a legkevésbé oda illő. Ha elmondja, akkor könnyebb keresnem, de amúgy meg, csak rálelek. Nagy levegőt véve bukom alá, és a kezének vonala körül kutakodom a tárgy után. Nem is kell sokat keresnem, mert a szappan amúgy is hamar feltűnik a vízbekerülés után, csíkot eresztve magából.
-Tessék!- bukkanok ki a felszínre a kezemben tartva a kissé „megolvadt mosakodó-eszközt”.
-Még egyszer boccs! Azt hittem, hogy senki nincs itt rajtam kívül. Nagyon megijesztettelek?- torlom le az arcomból a vizet, hogy ne csurogjon a szemembe. Azt viszont elfelejtettem, hogy a szappan csíp, ha a beledörgölöm az arcomba. A többiről meg ne is beszéljek! Pocsék íze van! Baszki! Jól kezdődik a nap!
Köpködve haladok kifelé a partra, hogy az ingemet magamra vegyem, de előbb megtöröljem a szemem, hogy lássak valamit. Csak aztán megyek vissza a lányhoz.


Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 25, 2020 8:35 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Félig már a vízbe lógok, sőt, ahogy az éles szögben kopott sziklát tapogatom végig, még el is követem azt a szarvas hibát, hogy még mélyebbre akarok nyúlni. Ez alapvetően persze nem lenne olyan borzasztó nagy gond, de úgy próbálom kivitelezni, hogy a sziklára tenyerelve támasztom meg magam, hogy közelebb tudjak térdelni. Hát persze, hogy megcsúszik a kezem és majdnem sikerül fejest borulnom a tóba, de szerencsére csak a vállam és fél oldalam lesz enyhén csurom vizes. Így sikerül lemaradnom az új ismerős újabb mondatairól, pontosabban hallom őket, csak reagálni nem tudok kapásból, mert örülök, hogy nem borultam be a vízbe és hogy a szívem is a helyén maradt itt a második kiugrása után.*
- A mosószappanom!
*Válaszolok, a végét talán kicsit hangosabban is mondom, hogy a vízfelszín alá bukó szappan-mentőm hallja. Nem mintha nagyon sok minden más lehetne a „mosószapp” szó, ameddig biztosan hallotta még idefent a szót. Biztonságos távolságra húzódok a tóparttól, azaz egy arasszal hátrébb vonulok, de továbbra is a földön térdeplek.*
- Wow, de gyors voltál! És eredményes! Nagyon köszönöm a segítséged!
*Nincs időm elkezdeni aggódni a mélybe merülő szabadtüdős búvár oxigénkészlete miatt, olyan hamar felbukkan. Rögtön nyúlok is a szappanért, szigorúan két kézzel, nehogy megint belebucskázzon, amilyen sikamlóssá vált a melegvízben.*
- Ugyan! Semmi gond, ha normálisan fogom, talán el se ejtem.
*Hessegetem el szabadkozását, ha lenne szabad kezem, akkor szó szerint is, de most mindkettővel a szappant markolom. Pedig legjobb lenne eldobni, máris érzem kevésbé jótékony hatását a bőrömön. Végül a mosóhálóra teszem, akkurátusan egy hálólyukba állítva, nehogy leszánkázzon megint.*
- Hát egy kicsit, olyan csendesnek tűnt a hely, azt hittem nincs itt senki. *Közben visszafordulok, pont az arctörlés mozzanatára.* Ó, vigyázz! Suttogó fenyőből készült!
*Csak kicsit kések el, ehh, hát tényleg sikerült pár csapást mérnem a békésnek tűnő reggelére.*
-  Felajánlanám a törölközőmet, de az még korábban leesett, gyaníthatóan tiszta por lett, szóval lehet, még rosszabbul járnál vele.
*Mutatok a sötéten derengő apró halomra a bejáratnál. El se akarom képzelni, mi lenne, ha a szappan után még egy kis port is dörgölne a szemeibe. A Bár törlőruháit se ajánlgatom, hátha nem öblítettem még ki teljesen a fertőtlenítőt belőle!
Az a legkevesebb,  hogy nem bámulom a kimászását, lemosom inkább én is kezemről a vékony szappanréteget és feltornázom magam végre, már úgyis rendesen elnyomtam a térdeimet.*
- Jó reggelt…vagyis jobbat! Hogy van a szemed?
*Végre eljutok a köszönés viszonzásáig, miközben arcát figyelem, egyrészt a szemeit, hogy hogyan vannak, másrészt hogy ismerős-e a Bárból, be kell-e mutatkoznom. Mostanra a törzsközönságet már név szerint ismerem, de aki mondjuk kezdő napjaimban ugrott be utoljára és azóta se találkoztam vele, annak az arca végletesen összemosódott másik több tucatéval.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 25, 2020 9:14 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Olyan szépen elhatároztam, hogy mártózok egyet ezen a szép reggelen egyedül, de sokáig nem tartott a magányos lubickolásom. Sokszor vagyok kint terepen, és csak saccolni tudok arra, hogy mikor szabad ez a „strand”. Ezek szerint, nem volt jó az időzítésem…
A vízbe ejtett valamiről, meg kiderül, hogy mosószappan. Király! Én meg jól beledörgölöm a szemembe!
-Nincs mit… Valahol az én hibámból történt. - pislogok párat, hogy valamit lássak, de egyelőre mar mint a fene!
Kifelé haladok a partra, hogy magamra vegyem az ingemet, de még előtte megtörölközöm az ujjába. Nem mondhatni valami elegáns dolognak, de a szükség törvényt bont!
-Semmi gond! Velem is előfordul. – vonom meg a vállam a szavaira, de amúgy szóra sem érdemes ezzel foglalkozni. Van, amikor semmi sem úgy jön össze a nap folyamán, ahogy eltervezzük.
-Köszi, de nem kell. Idővel majd kipislogom…- lépek közelebb hozzá, de most úgy nézek ki, mint egy ázott ürge. Ahogy a Nagyapám mondaná!
-Még nem találkoztunk… John vagyok. Örülök a találkozásnak!- ez most úgy hat, mintha valami filmből idéztem volna, de akkor Mr. Bond volt… Még szerencse, hogy nem tudok nagyobb hülyének látszani, mint amilyen vagyok! Nyújtom felé a kezem, de lehet nem jó ötlet, ha az ő kezén is ott van a szappanmaradék… Már egyel több, vagy kevesebb ebből a „sistergő fenyőből”, oly mindegy!
-Régóta laksz itt?- érdeklődöm, bár azt se tudom, hogy kicsoda. Gondolom, hogy többször itt járt, ha most is itt van… Ennyire ne legyek már zakkant! Lehet, megártott nekem a sok egyedüllét fent a lesen… Elszoktam a társaságtól. Jó nagy baromnak nézhet!
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 25, 2020 10:08 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Áldják meg az égben ezt a jóembert! Nemcsak kihorgászta a szinte esszenciális szappanomat, de még a nagy talányt is megfejti nekem. Ezek szerint tényleg új ismerős reggelébe gázoltam bele szappanhabosan.*
- Szervusz John, én is örülök a találkozásnak! *Én is nyújtom kezemet, ami az előbbi vízben matatásnak köszönhető kellemesen langyos és nedves, de legalább tiszta.* - Josephine vagyok.
*Kézfogásom a megszokott határozottságú, ami messze van a csontropogtató erősségtől.*
- Pár hónapja még csak, te új bentlakó kliens vagy?
* Nem tudom, miért így sikerült visszadobnom a kérdést, rendszerint mindenkiről feltételezem, hogy kábé ősidőktől fogva itt vannak. Talán csak tényleg furcsa, hogy még nem találkoztunk, valamiért az az elgondolás él a fejemben, hogy mindenki rendszeres látogatója Rebellium kultúrhelyszínének. De lehet csak azért, mert Solmonból és Alecból indulok ki.
Elkezdem közben a pólóm oldalából én is kifacsarni a vizet, hogy szalonképesebb legyek, ha már John inget is vett. A lecsöpögő vízcseppek juttatják eszembe a kérdést, amit követ rögtön még kettő, ahogy egyikből következik a másik, legalábbis saját logikám szerint. *
- De hogy nem vettelek észre? Nem a partközelben voltál, ugye? Te tudsz úszni?
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 25, 2020 11:27 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

-Részemről az öröm! Josephine!- vágom rá, ahogy bemutatkozunk. Gondolhattam volna, hogy nem ismer, de ezen miért is csodálkozom?!
-Egy jó ideje itt „rontom a levegőt”. – az ajkamon megjelenő vigyorral, nem őt akarnám kinevetni, hanem a helyzetet. –Többnyire odakint vagyok, megfigyelésen. Biztos, hogy azért nem találkoztunk eddig. – gyorsan teszem hozzá magyarázatként, mielőtt félreértené a derültségemet.
-Hogyan? Jahh! – kicsit lassabban tudom követni a kérdéseit, mert a szemem viszketése jobban leköt. Ha, logikusan gondolkodnék, akkor hasonlóra következtetnék, de most az átlagos napomnál is lassúbb vagyok, és még nem is ittam semmit!
-Gondolom, hogy azért nem láthattál, mert éppen „lebegtem” a víz tetején, és nem tempóban úsztam. - ezt azért, még egyszer nem tudnám így körülírni, de már megtörtént!
-Persze, hogy tudok… - nézek rá meglepetten. – Te, nem? – kissé furcsállom, hogy nem tanult meg úszni, de az is lehet, hogy valamilyen fóbia miatt. A Nénikém se mártózott meg sokat a vízbe, mert fóbiás volt! Az más kérdés, hogy a kádba se ment bele egy hétig, ha a Bácsikám mosakodott előtte. A fene se érti, hogy miért! Talán csak a szag miatt… Volt bukéja az öregnek!
- Nem bonyolult. Megtaníthatlak, ha szeretnéd kipróbálni!- vetem fel, bár nem tudhatom, hogy ez jó ötlet-e!? Ha benne van, akkor nincs akadálya, hogy egy pár métert úszkáljon a tóba. Aztán eldönti, hogy kedveli-e, vagy a közelébe se megy! Szappan, meg nem kell hozzá! A fene! Még mindig csíp!
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Május 26, 2020 8:57 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine


*Na, tessék, most sem kellett volna eltérnem a szokásos kérdéstől, úgy tűnik még mindig kábé én vagyok a legfrissebb hús itt.*
- Tényleg? Odakint? Most irigyellek ám!
*Vigyorgok vissza rá, hogy érezze, nem kell ám komolyan venni, amit mondok.*
- És merre szoktál megfordulni? Mi a kedvenc helyed ezen a kies holdon?
*Arra direkt nem kérdezek rá, hogy mégis mit figyel meg. Ez lehet, hogy már olyan információ lenne, amihez semmi közöm, én meg még élénken emlékszek Sol első tanácsaira. Jobb nem mindenbe beleütni fitos kis orrocskámat.*
- Tudod, engem a tenger vonz nagyon, de pechemre nem tudok még úszni. Kevés ideje vagyok még csak itt és mások voltak a prioritások idáig, túlélni meg egyéb kis semmiségek. Odafönt meg ugye nem volt lehetőségem. És te hogy tanultál meg? Esetleg perdai tanított meg? Az micsoda élmény lenne, gondold csak el!
*Persze biztos egész máshogy taníthatnak az őslakosok, mondjuk lehet nem lenne türelmük hozzánk emberekhez és a sima tüdőnkhöz.*
- Megtanítanál? Tényleg? Hát persze, hogy szeretném kipróbálni!
*Lelkesedek.*
- És mikor? Vagy most is akár?
*Lehet, hogy a húrt feszegetem már, de hát nem véletlenül mondják, hogy addig kell ütni a vasat, amíg forró.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Május 26, 2020 9:31 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

-ÖÖöö..Jah! – bambán nézek egy pillanatra, mert nem értem az „irigylését”, de aztán kapisgálom, hgy miért mondta.
-Többet vagyok kint, mint idebent. – Ezt aztán remekül megfogalmaztam, már megint! Örülök annak, hogy aztán nem is merülünk bele jobban, hogy mit csinálok, és visszaterelődik a szó az úszásra.
-Nincs kedvenc helyem, ha erre vagy kíváncsi. Általában csak ténferegni szoktam sokfelé, hogy ha van olyan meló, amit megcsinálhatok és eltelik az idő. Aztán úgyis odakint vagyok a hegyekben. Ami éppen a feladat. – többet nem is akarok neki mondani, mert amúgy se beszélek a dolgaimról. Mindenkinek megvan a maga feladata, és tempója.
-Á, dehogy! A Földön tanított meg a Bácsikám, még gyerekként. Nem most volt!- vigyorgom el magam, de abban nem vagyok biztos, hogy a lány érti-e a humort benne.
- A Bácsikám elég fura szerzet volt a családban. Fiatalon Triatlonista volt, de öregségére úgy kerülte a vizet, mint a macska a forró kását. A nénikém szerint az italt nem akarta hígítani a gyomrában, és ezzel magyarázta. Nagy fazon volt a vén fószer! - elevenednek fel bennem a gyerekkori emlékek.
-Nem gond! Megtanítalak, ha szeretnéd!- vonom meg a vállam, és most amúgy sincs halaszthatatlan elfoglaltságom. Az áramfejlesztő átnézése is holnapra tolódott, döntésem szerint.
-Most is, akár!- látva a lelkesedését, dehogy lomboznám le!
-Szólj, ha kezdhetjük az oktatást!- várom, hogy döntsön, és ha nem gondolta meg magát, akkor az ingem leveszem és egyik kezemet felé nyújtom, hogy együtt ereszkedjünk a tóba. A partjánál élesen meredek a szikla, így ha egyedül indulna, akkor lehet, hogy hirtelen merülne el nyakig. Ha elfogadja a segítő jobbomat, akkor előre megyek, és lassan vezetem a partról egyre beljebb.
-Végig foglak majd, nem kell félned. - bátorítom kicsit. Bár nem tudom, hogy mennyire izgatott, -s miként reagál majd a mélyülő vízre-, de végig ott leszek mellette.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Május 27, 2020 8:55 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Képzeletben vállon veregetem magam, hogy nem kérdeztem rá a feladataira, mert láthatóan nem nagyon beszélhet róla. Viszont! Viszont engem semmilyen titkosított feladatelosztás nem korlátoz, szóval nyugodtan csacsoghat.*
- Mikor Perdán landoltam, akkor pár hetet kint voltam egyedül, mielőtt rám találtatok. És ugyan teljesen halálra voltam rémülve, ugyanakkor a természet egészen lenyűgözött, ezért is irigyellek, de már dolgozok azon, hogy fejlesszem a túléléshez szükséges készségeimet és tudásomat és idővel én is kimehessek, a bejáratnál messzebb is.
*Mérlegelem, hogy mennyire terheljem le teljesen hétköznapi életem apróságaival, de nem akarok energiavámpírnak tűnni, pláne nem akarok az lenni, úgyhogy nem fecsegem el neki, miért is kell Alecnek a mínuszból visszahoznia engem. Az, hogy rendkívül unalmasan hangzik és az esetleges pozitív első véleményt azonnal tönkre zúzná természetesen nincsenek az indokok között. Mondjuk a maró mosószappannal lehet utóbbinak úgyis mindegy.*
- Hát nem most, de tudod, ahhoz képest egész jól tartod magad!
*Hápogom az elején, addig elemeztem ugyanis unalmas kis előző munkám kitudódásának hatásait, hogy kellett pár másodperc, mire eljutott a tudatomig. Kíváncsian hallgatom a továbbiakat, úgy tűnik ezek nem titkosított adatok.*
- Szerintem biztos talált volna magának pár szívbéli jóbarátot a Bárban.
*Néhány törzsvendégünknek biztos szimpatikus lenne ez az elgondolás, de inkább nem reklámozom, még a végén oroszlánszag kezdene terjengeni Rebellium folyosóin.*
- A triatlon az melyik is? Mármint melyik sportok tartoznak bele?
*Gyenge pontjaim egyike a sport és a sporttörténelem. Ugyebár annál tovább egyik hasonló témájú könyvben se jutottam, hogy hogyan kell helyesen bemelegíteni, illetve az ókori görögök olimpiájánál.*
- Máris!
*Visszaszaladok a bejárathoz a leesett törölközőmért. Kirázom párszor, hogy a fölösleges kosztól megszabaduljon, ki is facsarom, habár annyi vizet nem szívott magába, hogy legyen mit. Épp csak annyira ázott át, mintha az imént egyszer már megtörölköztem volna vele. Így aztán egy sziklára terítem, hogy száradjon valamennyit. A mosóháló mellett úgy sétálok el, mintha ott se lenne. A mosás megvár. A mosószappan is!*
- Kész is vagyok, kezdhetjük.
*Mondom miután ruháim is a törölköző mellett landoltak. Szerencsére sportos fazonú fekete melltartóm és franciabugyim akár fürdőruhának is elmennek, ezért csak egy nagyon kicsit érzem zavarban magam. Mivel hajam már a fejem búbján szorosan kontyoskodik, ezért azzal nem ment az idő, hogy összekössem.*
- Oké.
*Elfogadom a segítőkezet, miközben belesétálok John mellett a vízbe. Óvatosan lépkedek, de egyszer így is Johnnak kell ellentartania, hogy ne bukjak rögtön víz alá a harmadik lépésnél, pedig itt még simán leér a lábam. Ezen a részen még sose merészkedtem be a tóba, csak lentebb, ahol laposabbak a kövek és sekélyebb kicsit.*
- De nagyon az alapokról kell ám kezdened, tényleg teljesen kezdő vagyok.
*Szinte maguktól csúsznak ki figyelmeztető szavaim. Nem pánikolok… csak egy kis egészséges félelem, ilyen messzire még sose voltam a parttól.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Május 27, 2020 9:53 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Szépen belemelegedtem a családi hátterembe és az azzal járó információkba. Gondoltam, hogy Josephine itt születhetett –vagy, az Állomáson-, mert ha a Földről származna, akkor nagyobb eséllyel tudna úszni. Régen oktatások voltak az Iskolákban kisgyermek kor óta, így ezt el is vethetem. Legalább most bepótolhatja, amit eddig kihagyott. Rajtam nem fog múlni!
-Biztos, hogy mindennek el fog jönni az ideje.- a szavai után, egy szemernyi kétségem nincs, hogy eddig nem sokat lehetett odakint a terepen.
-Irigyelsz?- mosolyodom el rajta. – Nem kell. Majd te is megtapasztalod, hogy nincs miért irigyelni azokat, akik kint vannak. – Amúgy meg nem is kell több szót említeni erről. Általában másként látják azokat a dolgokat, amiket nem ismernek, és aztán majd rájönnek, hogy nem mindig úgy van, mint a képzeletükben.
-Kössz. Kedves tőled. – Köszönöm meg neki a bókját, -bár tény-, hogy alig nézek ki annyinak, amennyi valójában lennék.
-Az biztos!- a Bárban vannak olyan Ivócimborák, akiknek meg se kottyan pár hordó ital és ezt nem is tagadják. Kapóra meg mindegyik kapható.
-Az úszásból- kerékpározásból- futásból áll össze a Triatlon versenyszám. Kemény távok, és jóval megerőltetőbb, mintha egy számban indul valaki. A Földön sokan vettek rész rajtuk, de ezen kívül volt még jó pár sport. Mi most, csak az úszást fogjuk gyakorolni, futni amúgy se szeretek. –ezt csak mellékesen teszem hozzá, de amúgy se lényeges.
-Oké. – megvárom, míg felkészül, addig én is leveszem magamról az ingem, hogy ne legyen vizes, majd ha a kezét nyújtja az enyémbe, elindulok. Óvatosan hátrálok, hogy láthassam merre lép. Nem engedem el a kezét, ameddig mindketten át nem érünk a köveken.
-Tartalak, ne félj. – érzem, hogy lassan elfogy a talpam alatt a sziklaperem és aztán mélyülni kezd.
-Kapaszkodj belém. – Ha követ engem és fogja a kezem, - ahogy kértem -, a mélyebb résznél már a kezét átemelném a vállamra, hogy jobban tudjam tartani. Alattunk már nincs szikla, így az egész súlya rám nehezedjen. Tudom, hogy elég félelmetes a mély víz felett lebegni - mert elmondása szerint -most először merészkedik bele a Tóba, de nincs mitől tartania, mert nem engedem el.
-Minden oké eddig?- nézek rá, és igyekszem nyugodtan és türelmesen kivárni, míg ő is megbarátkozik az új helyzettel. Ha átkarolja a nyakam, akkor egy ideig nem mozdulok, csak akkor, ha megerősít benne, hogy jól van, és nem pánikol. Remélem, hogy bízik bennem annyira, hogy nyugodt marad, és figyeli a szavaim.
- Szólj, ha bármi gond van, oké? – tartom a víz felett, mert elsőnek azt kell megtanulni, hogy ne legyen benne félelem. – Lassan kezdünk. Első lecke… A levegővétel. Beszív... kifúj… Beszív… kifúj… - ismétlem neki, és mutatom is egyúttal. Hagyom kicsit gyakorolni.
- Ha ez már megy, akkor rátérhetünk majd a második leckére. Rendben?
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Május 30, 2020 2:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

*Nem tehetek róla, ahogy eltűnik lábam alól a talaj, hirtelen nem tudok arra gondolni, hogy talán a triatlon sportjai közül, talán mégse az úszás való nekem. Talán a futást kéne választani, akkor mindig lenne a talpam alatt biztos pont. A tengerhez se kell annyira ragaszkodnom, biztos el tudnám engedni ezt az álmot (is), a hegyekben is rengeteg szépség van, elég csak a szurdokbeli sziklapárkányról nyíló lélegzetelállító látványra gondolni.
A lélegzetem most is eláll kicsit, de most nem a lenyűgözöttségtől. Egyrészt az elemi félelem, másrészt a gondolat, hogy ki tudja milyen mélység van alattam. Ha John nem beszélne hozzám folyamatosan, már elképzelhető, hogy pánikrohamot kaptam volna. Úgy érzem teljesen lemerevedtem, de szerencsére nem váltam mozgásképtelenné, szóval simán el tudom engedni a kezét, hogy ezentúl a vállaiba kapaszkodjak.
Ez a közelség a biztos horgonyomhoz egy kicsit megnyugtat, úgyhogy őszintén tudok bólintani a kérdésére, egyelőre minden oké. Most már úgyis olyan közel vagyok Johnhoz, hogy ha nagy baj lenne, akkor akár rá is tudnék teljesen csimpaszkodni a hátára/mellkasára, ahogy a Földön a kismajmok az anyukájuk hátára és ez is még jobban megnyugtat.
Persze ez a kép aztán felhívja a figyelmemet, hogy nem csak a pánik esetén való ráfonódásom, de már a mostani közelségünk is meglehetősen szoros, annak ellenére, hogy ma reggelig tudtunkkal nem is találkoztunk még. Ha el is mentünk egymás mellett a folyosókon, bemutatkozásig biztos nem jutottunk csak ma… na, ez lesz a sztori, amit ebben a formájában soha nem mesélek el Solnak, mert valószínű lemondóan csak legyintene egyet és soha többet nenm állna szóba egy olyan reménytelen alakkal, mint én, aki így megbízik egy majdnem ismeretlenben. Igaz, ezzel már nem először fordul elő velem, talán mégse ártana barlangi agyturkász, akivel ki lehetne elemezni, hogy csak kivételesen jól olvasom mások gesztusait és egészséges ez a bizalom vagy már káros a saját önfenntartásomra.*
- Ez elég klassz első lecke, jó tanár vagy, rögtön sikerélményt biztosítasz.
*Nem mondom, hogy elsőre sikerült olyan nyugodtan az a belégzés és kilégzés, ahogy John mutatta, az elején még elég reszelősen sikerült levegőt venni, de kellő időt hagyott nekem megszokni az új helyzetet, a víz kellemes hőmérséklete pedig segített kicsit ellazulni, így már nem is érzem olyan merevnek tagjaimat, kicsit talán engedek is eddigi görcsös kapaszkodásomon, mert ez lehet kellemetlen volt már Johnnak, és innen csak egy ugrás a kérdésemig még ha tudom is, hogy a vízben máshogy érződnek a súlyok:*
- Nem vagyok nehéz?
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Május 30, 2020 3:29 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Úgy látszik, ma a véletlenek játszanak körmérkőzést nálam. Reggel még azt hittem, hogy békésen egymagam fogok lazulni a fürdésben, most meg összetalálkozom egy lánnyal, akit úszni tanítok. Ennél érdekesebb és kiszámíthatatlanabb reggelt nem is kívánhatnék!
Óvatosan vezetem a kezemmel a partra, -majd a vízbe-, de látom, hogy van benne félsz. Igyekszem nem hirtelen mozdulni és biztosan tartani, hogy ne riadjon meg a váratlan mélyüléstől. Amikor már kellőképpen beljebb jutottunk, arra kérem, hogy a nyakamba kapaszkodjon és vegyen mély levegőket, hogy a teste megszokja, hogy nincs oka pánikra. Most úgy érzem magam, mikor a nejemet tanítottam meg először a merülésre, amikor búvárkodni mentünk a nászutunkon. Igazán mellbevágó élményben volt részem, mikor akkorát fejelt belém, miközben a palackkal lefelé indult. Jelenleg itt nincs palack, de a bakik és a hirtelen mozdulatok mindig benne vannak a pakliban.
-Remekül csinálod! Csak nyugodtan…. Itt vagyok, tartalak. – nyugtatom meg, hogy nincs mitől tartania.
-A jó tanártól messze vagyok, de köszönöm a dicséretet. – vigyorgom el magam, de alapból nem vagyok annyira jó, amilyennek tart most engem. Inkább csak tapasztaltam már a nejem után, hogy előbb nyugodtnak kell maradnia, és aztán kezdhetünk bele a tempózásba.
-Ha még szükségét érzed, hogy kapaszkodj jobban belém, akkor mássz át a hátamra és kulcsold át a lábaddal a derekamat.- Gondolom, hogy neki is eszébe jutott, de ha már túl vagyunk a légzés gyakorlásán, akkor a második lecke, hogy szokja a közeget.
-Egy pár métert úszom veled, de ha bármi baj van, akkor szólj! Rendben?- igyekszem teljes biztonságot adni neki, hogy ha el is sodródna kicsit tőlem, akkor a hátamon már biztos nem kerül bele a vízbe nélkülem. Amúgy meg jobb, ha így próbálok neki kis időt adni, hogy teljesen megnyugodjon.
-Nem vagy nehéz. Kapaszkodj nyugodtan rám. – ha megteszi, amit kértem tőle, akkor elindulok beljebb a parttól. Most már jóval mélyebb alattunk a mélység, de engem nem tud félelemmel tölteni. Voltam már ennél jóval szarabb körülményekkel a nyílt Óceánon, mikor egy hajót felborított a vihar, amin utaztunk. Élményekkel teli nászút volt!
-Soha nem próbáltad még ki, hogy a víz alá dugtad a fejed? A merülés sem lesz nehéz!- biztatom kicsit, bár most inkább a haladásra koncentrálok, mint a beszédemre.

Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 01, 2020 4:44 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

John & Josephine



- Szerintem nem annyira messze, még a tanuló dicsérete és megnyugtatása is megvolt.

*Nem tömjénezni akarom oktatói vénáját, csak az általam tapasztalt tényeket közlöm. A beszélgetés egyébként még jobban elterelte a figyelmemet a félelemről és egy picikét talán még élvezem is most már magam körül ezt a hatalmas víztömeget. Kérdésemet meghazudtoló módon olyan könnyűnek érzem magam.
Már épp elkezdenék ellenkezni, hogy nem érzem szükségét a helyváltoztatásnak, pontosabban a pozícióváltásnak, de aztán hamar kiderül, hogy a következő szakaszban technikai előnyei is vannak az új pozíciónak. Így aztán nem hezitálok, főként a kezeimre támaszkodva áthúzom magam, hogy John háta mögé kerüljek, közben lábaimmal is próbálok rásegíteni, de ezt még olyan esetlen kalimpálásnak érzem csak. Egyszer sikerül is kicsit megrúgnom John lábát, ugyan szerintem alig lehetett érezni, nem hogy fájdalmat okozott volna, de azért elnézést kérek érte.*
- Uh-oh, bocsi!
*Ahogy lábaimat a dereka köré kulcsolom, nagyon vigyázok minden mozdulatomra, nehogy kényesebb helyen rúgjam meg. Mondjuk a gyomorszáját..*
- Oké, megvagyok.
*És indulunk is! Ugyan ez a mozgás is szokatlan kicsit, de már nem a félelem az első és egyetlen reakcióm rá. Persze, nem tagadom, hogy megint kicsit gyorsabban kezd verni a szívem, de hamar elvonja az új élmény a figyelmemet, annyira, hogy további ijedezésre nincs is már időm.*
- Hát ott a sekély részen csak, tudod, hajmosás közben. De…milyen merülésre gondolsz? Búvárkodásra?
*Kérdezek vissza a tarkóját fixírozva, mert idáig semmiféle merülésről nem volt szó, csak úszásról, és nehezen tudom hova igazítani ezen szavait.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 01, 2020 5:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Még annyira nem ment el az eszem, hogy Tanári pályára tévedjek-legyen az úszótanfolyam-, de azért örülök, hogy nem vagyok annyira pocsék, hogy kapjak egyet a fejemre.
-Kössz.- jól esik a dicsérete, bár nem vártam el, hogy szóvá tegye. Teszem, amit tennem kell, ha már felajánlottam neki az okítást.
A parttól lassan beljebb merészkedek és a pár méter helyett, talán már a többszöröse is alattunk tátong. Attól nem tartok, hogy elfogyna az erőm, de a lányról nem tudok sokat. Az sem kizárt, hogy hirtelen megijedve lökne el magától, ha nem tartaná magát biztonságban, de talán ez nem következik be. A hátamra kérem, hogy kapaszkodjon, és ha akar, akkor a derekam köré kulcsolja a lábait és úgy úszom vele egy darabon. Még egy apró bizonytalansággal teli mozdulatával megrúgja az oldalam, de alig érezhető.
-Nem gond! Mehetünk tovább? – kérdezek rá, és ha érzem a fogásán, hogy stabilan rajtam csüng, akkor elindulok vele a tó másik partja felé. Mivel most a hátam mögött kapaszkodik, így az arcomat nem látja, de egyáltalán nem fájt, ahogy véletlen megrúgott a lábával. Gondolom, hogy akaratlan volt és nem is törődöm tovább vele.
-Remek! Erősen kapaszkodj. –Mondom még talán egy párszor, bár úgy vélem, hogy megértette és ahhoz képest, hogy most először van alkalma mély vízben lubickolni, elég jól bírja.
-Arra, igen! Ha meglesz a második és a harmadik lecke, akkor lazán fogsz a víz alatt is úszni! Kipróbálod majd? – közben haladok előre a karjaim és a lábam segítségével, de ügyelek, hogy mindkettőnk feje a vízszint felett maradjon. Nem hiányzik, hogy egy óvatlan pillanatban megcsússzon a hátamról és ijedtségében engem is elengedjen. Inkább lassan és nyugodtan tartom a tempót, hogy szokja a víz közelségét.
-Sok szép élőlény van odalent, amit érdemes lenne majd látnod. Ha akarod, megmutatom azokat is. Tetszene az ötlet? Vagy, mit lenne kedved kipróbálni?– annyira nem tudom, hogy ez tetszene-e neki, mint lelkesítő célkitűzés, de azt hiszem, hogy a nők teljesen mást tartanak szépnek, mint mi, férfiak. Amúgy meg csak a nejemről tudok véleményezni, aki maga vett rá engem is, hogy a nászutunkon befizessünk egy vizaalatti kalandra.. Azt hiszem, hogy ez volt a legnagyobb eddigi élményem. Azt hiszem, hogy ha akkor nemet mondtam volna, akkor kimaradtam volna abból a vízi-csodából, ami még a mai napig élénken az emlékeimben, élményekkel áraszt el.


Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 02, 2020 7:08 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

- Igen! Oké!
*Válaszolgatom Johnnak, mikor melyik passzol jobban: Igen, mehetünk tovább; és Oké, erősen kapaszkodok! Mondjuk ez utóbbit valószínű amúgy is tapasztalja saját bőrén.
Egy kicsit elhűlök a rendkívül közeli jövőbeli tervek hallatán. Hiszen az első leckén már túl vagyunk és harmadik lecke után már egyedül fogok úszkálni a vízben? Persze ki tudja, talán a második lecke hetekig is elhúzódik majd, akkor máris nem tűnik olyan közelinek. Ugyan John nem láthatja, de megvonom vállamat, ahogy kibékülök ezzel a tervvel. Különben is, lehet, hogy nem is olyan bonyolult dolog ez az úszás, csak én gondoltam túl.*
- Fú, igen, persze, nagyon szeretném kipróbálni a búvárkodást is! Úgy még közelebbről lehetne felfedezni a tengeri élővilágot, nem pedig valamilyen csónakból bénázni, gondold csak el.
*Elkuncogom magam az elképzelt képre, ahogy egy üvegaljú csónak aljába kenődök fel épp, vagy ha ilyen nem elérhető itt, akkor meg a csónak korlátján kéne átlógni, hát még ha így dugná csak be az ember a fejét a vízbe… ez így még kevésbé fenséges kép.*
- Ha már bio-segédeszköz… * Itt egy picit jobban megszorítom a vállát, nem mintha nem lenne tök egyértelmű, hogy őt írtam épp körül.* … nélkül is életben maradok a mélyvízben, akkor utána még ezt a lebegést is szeretném megtanulni, olyan megnyugtatónak hangzik. És aztán persze a búvárkodás is fantasztikus lenne!
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 02, 2020 10:15 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Az első leckén túl vagyunk és hamarosan a második következik. Nem dobom be a mélyvízbe, hogy egyből egyedül kapálózzon a mélység felett… Bár, amikor engem tanított az Úszómester gyerekkoromban, ő aztán nem cicózott, hanem behajtott a három méteres medencébe. Az már más tészta, hogy gyorsabban kerültem le az aljára, mint egy vasdarab.
-Ha bármi van, akkor szólj. Nem akarom magam ismételni állandóan, csak tudd, hogy ez fontos. - Muszáj az elején tudatosítani, hogy szóból értek, és ha bármi van, akkor tudjak róla. A hátamon kapaszkodva olyan nagy gáz nem lehet, bár nem ismerem a lányt és inkább óvatosságból kérdezgetem. Nem szeretném, ha pánikba esne és olyasmiket tenne, ami veszélybe sodorna mindkettőnket. Eddig legalábbis semmi ilyenről nincs szó, de nem lehet tudni…
-Hamarosan merülni is fogsz tudni, úgyhogy ne aggódj! Pár hét és nevetve fogsz erre gondolni!- igyekszem beszélni hozzá, hogy értse a következő fázisok menetét és nagyjából behatárolja a tanulás idejét. Persze, pontosan én sem tudom megmondani, hogy neki ehhez mennyi időre van szüksége, de általánosságban azért egy hónap alatt sokat lehet fejlődni benne.
-„Bió-segédeszköz”? Ez tetszik!- nevetek fel, de most inkább nem kísértem a sorsom. – A lebegést hamarabb fogod elsajátítani, mint a merülést. Mivel _ez_ a következő lecke!- Egyenletesen haladunk a másik part felé, és ha érez magában annyi bátorságot, hogy leszálljon a hátamról és felfekszik a víz felszínére, akkor a karommal tartom, majd amíg teljes biztonsággal lebegni nem tud. Azután se megyek el mellőle, de ha sikerül neki egész testével a tetején maradni, akkor léphetünk majd a következőre.
-Van kedved kipróbálni most a lebegést a víz tetején?- nem erőltetem, de ha érez magában annyi erőt és kíváncsiságot, akkor megmutatom neki, hogyan csinálja.
-Itt vagyok végig melletted. Nem kell félned! Csak feküdj végig egyenes testtel a tetején. Menni fog?



Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
281

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Jún. 05, 2020 5:30 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
John & Josephine

- Rendben, szólok!
*Nyugtázom ismét John szavait. Persze előbb bólogattam, de rögtön kapcsoltam, hogy hátrafelé kevesen látnak, ezért válaszoltam végül, egészen hasonlóképp, mint korábban is. A kezdeti félelem-hullámok után mostanra ugyebár teljesen megnyugodtam, mivel biztonságban érzem magam és közeget is megszoktam mostanra és az apró hullámokat élvezem, amiket John úszása vet körülöttünk.
Jó, azt nem analizálom, hogy vajon milyen mélység lehet alattunk és vajon mi minden éldegélhet benne – persze ide nem járnak halászni, de tuti nem holt a tó. Mindegy, szóval ahogy mondtam volt, ezt nem boncolgatom, mert bepánikolnék a végén és akkor szólhatnék Johnnak, pedig már olyan közel van a túlpart… vagyis már lassan az idepart.. csak simán part?*
- Tulajdonképpen ez az úszás dolog nekem idáig elég kellemes.  Inkább azt remélem, hogy pár hét múlva te is nevetve tudsz majd erre a napra visszaemlékezni. Gondold csak el, először rád rontok, kimaratom félig a szemedet a mosószappanommal, aztán rád akaszkodok átvitt értelemben, csak hogy most szó szerint rajtad csimpaszkodjak.  
*Így végigsorolva lehet nem is annyira mulatságos, ahogy beletrappoltam páros lábbal a reggelébe. Ugyanakkor nem kezdek szabadkozni, elvégre John meglehetősen határozottnak tűnik, ha más dolga lett volna, akkor nem ajánlja fel az első úszóleckét most rögtön… és később lett volna kötelező, elvégre nem tartottam pisztolyt a fejéhez.*
- Wáó, hogy beletrafáltam! Lebegés, király!
*Lelkesedek megint, amíg rá nem jövök, hogy ez azt jelenti, hogy el kell távolodnom a biztonságot adó bió-segédeszközömtől, ugyanakkor tudom, hogy mégse távolodok el tőle, továbbra is a biztos pontom lesz.*
- Megpróbálom, persze. Még nem fárasztottál le annyira..
*Hát na, idáig nem lett igazán próbára téve az állóképességem, sem az erőm. Maximum az idegeim, de azok szerencsére megbirkóztak a mélyvíz jelentette sokkal.
Ahogy megállunk, azt jelzésnek veszem, hogy eljött az időm. Már nem kell úgy lefejtenem magam Johnról, mint a legelején, amikor még éppencsak beértünk a mély részre. Azért persze nem vettem be semmilyen tudatmódosító/bátorító cuccot, úgyhogy nem távolodok el horgonyomtól, belé kapaszkodva helyezkedek vissza szembe vele, már egy fokkal jobban manőverezek, nem is rúgom meg.
Aztán hát logikusan végiggondolva, de inkább ösztönösen mozdulva felrúgom lábaimat, hogy háttal felfeküdjek a tó vizére. Rögtön megérzem John kezét a hátam, derekam alatt, ez megint csak segít abban, hogy ne pánikoljak, és hogy megvalósítsam a lebegést. Mégse felhőtlen az örömöm, ugyanis a tartása nélkül már elkezdtem volna visszasüllyedni.*
- És mit csináljak, hogy fenn maradjak?
*Fejemet kicsit megemelem a kérdéshez, pedig biztos úgyis hallanám a válaszát.*
Vissza az elejére Go down

John Baker
John Baker

Ellenálló

Barlangi források és tavak - Page 2 The-punisher-season-2-jon-bernthal-in-forest-with-gun-1547811447

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld. 2336.11.27.

Tartózkodási hely :
Perda Hold, Rebellium

Beosztásom :
Csapatvezető

Reagok száma :
82

Avatar alanyom :
JON BERNTHAL

☽ :
Barlangi források és tavak - Page 2 The-Punisher-Jon-Bernthal-Frank-Castle-Return


Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Jún. 05, 2020 9:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Josephine & John

So was I

Nem tartom kizártnak, hogy lassan megpróbáltassam vele a víz feletti „lebegést”. Talán kellően megbarátkozott a közeggel és nem fog bepánikolni rá.
-Rendben! Akkor hamarosan át is térhetünk a következő leckére. – érzem a kezein, hogy már nem annyira görcsösen szorítanak rám, de csak most fog jönni a nehezebb rész.
-Engem nem zavar!- kicsit még rá is bólintok, és meg is mosolyogtat a levezetése. Arra tényleg nem számítottam ma reggel, hogy most itt okítom majd úszásra őt, amit jelenleg egyáltalán nem is bánok. Unalmasnak ígérkezett ez a mai ébredés is, de ezek szerint mégis csak vannak odafent, akik irányítják a napi menetem. Kellemesen elvagyok, és eddig panaszra sincs okom.
-Akkor kezdhetjük…- megvárom, míg elereszti a nyakam és felfekszik a víz tetejére. A két kezemmel tartom, míg egyenesen nem sikerül neki elhelyezkedni.
-Csak nyugi! Nem kell kapkodni!- próbálom nyugton tartani, és érezheti is, hogy nem eresztem el a kezemet róla.
-Ne emeld fel a fejed. Egyenesen kell tartani magad. Csak lazán… egy-vonalban legyen a törzsed a lábaddal és a fejeddel. Érezd a víz enyhe hullámzását. Ne erőltesd a mozgást. – sorolom fel neki, hogy mit kellene tennie, és ügyelek is rá, hogy ne mozduljon hirtelen. Az nem lenne jó, és ha megijedne, mert akkor tényleg a mély felé indulna el. Amit meg, egyáltalán nem akarok. Amúgy is nehéz megtartani a nyugalmat, mikor a tudatban az van, hogy alattunk több méter mélység húzódik.
-Itt vagyok. Nem eresztelek el! – erősítem benne idő közönként, hogy nem kell félnie. Attól legalábbis nem, hogy a kezeimet elveszem alóla.
-Jól csinálod! Csak simán… engedd el magad!- rá akarom vezetni, hogy a nyugalom és a mozdulatlanság sokat segít a lebegésben.
-Gondolj arra, hogy egy napozóágyon fekszel… Vagy egy tetőteraszon. – Ezt nem tudom, hogy érti-e, de jobb hasonlatot nem tudtam most mondani.
-Ugye, hogy nem is nehéz?!

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Barlangi források és tavak - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 
Barlangi források és tavak
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa-
Ugrás: