Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Hector Reyes
Pént. Ápr. 12, 2024 4:37 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Jasmine Benedict
Szer. Ápr. 10, 2024 10:50 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Tywinna
Hétf. Ápr. 08, 2024 2:57 am

Hector Reyes
Vas. Ápr. 07, 2024 4:25 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Gyakorlópálya
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Gyakorlópálya - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Gyakorlópálya - Page 3 Alec_i11


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Feb. 22, 2022 2:26 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Aine és Alec


- Ühüm. - Bólogatok egyetértően, magamban meg most igyekszem nem túlgondolni, vajon mi minden esetben tudja ugyanúgy használni mindkét kezét? Ejnye, Alec! Kell ide a témaváltás, mielőtt leragadnak a gondolataim és amúgy is érdekel a véleménye a kialakított gyakorlópályáról.
- A sárhoz inkább elviszek mindenki a mocsárhoz, én biztos nem lapátolok be ide annyi földet meg hordom vödörszám a vizet! - Ingatom a fejem mosolyogva, ami meg a veszélyes állatokat és növényeket illeti... van benne ráció, de kétlem, hogy belemennek.
- Nem hiszem, hogy behozhatunk ide olyanokat, már csak azért is, mert nincs ajtó, ha betéved ide egy gyerek... Egy akadálypályán csak jól pofára esik, de azért mégsem kell azon aggódni, mit akar megsimogatni, megkóstolni, amit nem kellene. És ez igaz egyes felnőttekre is... - Kis szemkörzés, vannak kifejezetten életképtelen egyedek itt. Néha nem is értem, hogy jutottak el ide és hogy vannak még életben... Gyanítom, ők sem értik ugyanezt.
- De ha gondolod, kérdezz rá Josie-nál, ő vállalta magára az oktatást, hátha van valami jó ötlete ennek megoldására. Nekem sajnos semmi jó mókát nem enged az órákon! - Húzom el a számat, de ott a csibészség a tekintetemben, mely jelzi, hogy okkal mondhatott Josie nemet, nem pedig mert karót nyelt lenne. Ezzel a váddal nem illetném őt semmi esetre sem.
Majd kiderül, hogy engem milyen vádak érnek a hátam mögött, melyek egy részéről tudok, éppen csak nem érdekel, de amit Aine mesél most el, az számomra is ismeretlen volt, hatása is nagyobb ekképp, jó nagyot nevetek magán az elképzelésen is, de a szóhasználaton ugyanúgy.
- Ez nem is olyan nagy baromság! - Jegyzem meg nevetés közben, de aztán kénytelen leszek kicsit megkomolyodni is, különben az előbbiek után nem fogja elhinni nekem, hogy van barátnőm, aki miatt nemet mondok. Legyünk őszinték: én is nehezen hiszek magamnak. Kis kitérőt teszünk csak beszédben Tepsire, s újra a nevetésé a szerep, mert tökéletesen el tudom képzelni azt, amit Aine mond róla a csodakancsós alkohol nővé változásáról. Igen, nagyjából ekkora csoda kellene hozzá! Majd próbálom a gondolataimat, érzéseimet kifejezni, miért is mondtam nemet Aine-nak, de ahogy reagál rá és beszélni kezd, rájövök elég hamar, hogy félreértett vagyis nem, mert tényleg gyönyörű, nem véletlen néztem a melleit - korábban meg a fenekét -, ebben igaza van. A többi viszont... hát nem egészen így értettem.
- Ööö.. arra gondoltam más eset alatt, hogy nincs épp barátnőm...? - Bizonytalan a hangsúly a végén, kicsit tartván tőle, hogy most rosszat mondtam, tovább rontva a helyzeten vagy éppen hogy ezzel sikerült javítani rajta? Mindenesetre nem akartam arra utalni, hogy én éppen kéretem magam, szóval ő egyéb kreatív és dögös módon próbáljon meghódítani itt és most. Egyszerű lélek vagyok, én már annak a nadrágos dolognak se álltam volna ellen, ha... más eset volna, ugyebár. Próbálom még összeszedni a gondolataimat, jobban letisztázni, ami számomra elég kényelmetlen, mert nem szokásom így tenni, csak sodródom az árral, lesz, ami lesz és lényegtelen az érzelmek definíciója vagy a kapcsolati szintek állandó újraértékelése, hol tartunk most. Nálam ezeknek van egy egyértelmű eleje és egy egyértelmű vége, a kettő közötti rendszerezését nem kutatom, sem pedig a választ rá nem keresem, hogy mit várok a kapcsolattól? Most valamennyire mégis kénytelen vagyok ebbe belemenni, annyit beismerve, hogy a végére akarok járni, mi lesz belőle anélkül, hogy véget vetnék neki egy megcsalással?
- Köszi. - Somolyodok el, mikor végülis sikerül úgy szavakba öntenem mindezt, hogy Aine megérti és nem akasztom ki őt jobban.
- Gondolod, hogy ennyi elég? Hogy tetsszen a személyisége vagy az enyém neki, hogy főnyereménynek gondoljuk a másikat? - Kérdezek vissza, magamban kételkedve, hogy ennyi elegendő lenne. Az élet szép, többnyire, de nem ilyen egyszerű. Ahogy ő elterül mellettem, én azon oldali alkaromra támaszkodom, amelyik oldalamra ő feküdt és így felé fordulva figyelem, hallgatom csendben. Komolyan meglep, hogy ilyen témába belemegy, hogy pont nekem mondja el. Meglep annak ellenére, hogy azt mondta, bennem megbízik. Ami azt illeti, ennek a fajta bizalomnak még jobban örülök, mint a másiknak, még ha nehéz is megszólalni, mit mondani erre. Újabb szomorú történet és elhúzom a számat a leitatás részre. Úgy könnyű...
- Szerintem... ha felnőnek és meglátják, milyen a rendszer, és milyen az apjuk, érteni fogják, miért tetted és nem biztos, hogy kell az a bocsánatkérés. Szép dolog a családegyesítés, de... nem tudom, mekkorák a lányaid, úgy gondolom, veszélyes lenne nekik itt. Mi elég nagy szarban vagyunk-leszünk, mikor jön egy járvány vagy csak olyan az időjárás, hogy éheznünk kell, plusz ugye csak egyszer áruljon el minket valaki és akkor minket innen módszeresen elkezdenek kifüstölni. Nem hinném, hogy rossz anya lennél, mert ebből kihagytad őket és inkább a biztonságot választottad.Ha meg nyer az Ellenállás, akkor visszamegyünk és behúzunk az exednek! - Mondom neki, a végét már a hátának, mert ő közben újra felült. Épp meg akartam fogni a kezét, bátorítólag, de akkor ez így most elmarad. Határozottsága mellett a hirtelen váltásait is bírom, amelyek váratlanabbul csapnak le, mint nyáron a zivatarok az Orkánszigeten. Már ott elkezdek mosolyogni, mikor a bokrokat emlegeti fel, de a befejezéstől már megint nevetek.
- Ott a pont! Tényleg jobb. - Nem tudok nem igazat adni neki, csak nem minden nőnek az a kedvence. Hát most már tudom ezt is Aine-ról, hátha egyszer még hasznos infó lesz... Majd ahogy látom, hogy komolyodik az arca, úgy alkalmazkodok én is, habár a végére elmosolyodok újra.
- Azt hittem, egy fakéreg-darab lesz a titkos közös jelünk! - Kacsintok hozzá. Fura erről megegyezni, de hát egyszer mindent ki kell próbálni.
- Egyébként megegyeztünk. S ne aggódj, nem szokásom másoktól elszeretni senkit, ha látom, hogy boldog vele. Kívánom, hogy találj ilyen valakit, hogy ne tudjak nyomulni, ahogy te mondtad, de ha mégsem lesz, nos, készülj az "álló tigrisem döfködésére" vagy hogy is volt! - Vigyorgok rá, s felülök magam is, elkezdvén lecsatolni magamról a vértet. Kérdésére felvonom a szemöldökeimet.
- Nos, inkább nem kérdezek rá, csak válaszolok: csináld csak nyugodtan! De ha úgy van, téged se zavarjon, hogy az ember hűséget fogad, nem vakságot. - Sandítok rá csibészen mosolyogva, majd nagyot sóhajtok.
- S akkor buktam az őrséges fogadást is, hm? A világ legunalmasabb dolga, komolyan.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Márc. 03, 2022 6:54 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Mire gondoltál? - nézek rá Alecre, aki csupán egy ühümmel tud nekem válaszolni. Igazából az ilyen egyszerű válaszadások azt jelzik számomra, hogy teljesen el van kalandozva fejben, s nem rám figyel. Természetesen ha akarnám, akkor lennének módszereim rá, hogy újra ide összpontosítson. Szerencsére nem kell ehhez a módszerhez folyamodni, mert a téma a Gyakorlópálya módosítása lesz. Elmondom a véleményem, amivel végül azt csinál vele a férfi, amit szeretne. Megfogadhatja, de akár elvetheti, teljesen rajta áll.
- Ki mondta, hogy vödörrel kellene hordoznod ide a vizet? - csóválom a fejemet, hogy Alec ennyire egyszerű gondolkodású? Hahó? Technika korát éljük, s számos olyan dolgokkal tudnék most előjönni, amivel ez természetesen sokkal könnyebb lenne. Nem bírom magamban tartani.
- Már de bocsáss meg, de jó nagy paraszt vagy! Miért kellene a vizet vödörrel hordozni, mikor csak a hegytetőre eső vizet kellene összegyűjteni egy tárolóba, amit aztán egy biztonságos útvonalon bevezetni oda, ahová kell. Ráadásul a víz mindig megtalálja az utat lefelé a sziklában. Itt inkább a nagyobb gond, hogy a fenti tárolót miként lehetne úgy eltüntetni a felvételről, hogy váljon gyanússá a Dominiumiaknak. A föld behozatala meg ténylesen azzal lehetne csökkenteni, ha egy széles alagúttal összekötnénk. Mármint, ha járművel alkalmassá válna a menetel. De ha nem autóval való utazás, akkor valami olyan pályát csinálni amin a szállítás Á pontból B-be alkalmas. - nem megyek bele a részletekbe, mert szerintem úgy sem fogná fel a férfi. A témaváltás nem szegi a kedvemet, teljesen megértem a partnerem álláspontját.
- Valóban, jobb ha a veszélyes dolgokat elfelejtjük az itt született gyermekek miatt. - azon lepődök meg, hogy Josie-val kellene tárgyalnom ez ügyben? Nos, akkor lehet meg tudnám győzni, de nem akarom. Belátom, hogy sok benne a veszélyforrás, mint az előnye. Felvilágosítom azután Alecet, hogy miket beszélnek az ismerősei a háta mögött, ami úgy tűnik nagy jókedvet eredményez nála. Én szintén mosolygok rajta, de magamban a Vöröskét elkönyveltem szimplán hülyének.
- Kérlek, ne fújj egy követ vele. - sóhajtok egyet, mert az ilyen kijelentések számomra nem bírnak jelentőséggel. Nem feküdtem le Aleccel, s nem szándékozom jelen pillanatban, s mint kiderült, van barátnője. Nem fogok rányomakodni, abból semmi jó nem történne. Legfőképpen bizalomvesztés lenne közöttünk, meg puskaropogós hangulat utána. Élvezem a beszélgetést közöttünk, nem kell egyikünkből sem harapófogóval kihúzni a gondolatokat. Ami viszont most következik a férfi részéről, azt egy picit megmosolygom, de egyáltalán nem a pimasz fajtával.
- Citruspofa! - szólítom meg a férfit, hogy jobban rám figyeljen meg a szavaimra.
- Szerintem tudod nagyon jól, hogy vannak bizonyos nők, akik bármit megtesznek a szent cél érdekéért. Számukra a más eset csupán szerintem azt jelentené, hogy más helyzetben, vagy szituációban, mint a barátnőség nem megléte. Szóval merem javasolni, ha nővel beszélgetsz, akkor hasonló szituációban jól gondold meg a szavaidat. Vannak, akik szeretnek a kiskapukon dörömbölni – figyelmeztetem, egyben világosítom fel őt minderről. Ha pedig itt tartunk, akkor egész egyszerűen kicsúszik az ajkaimon a következők.
- De ne aggódj, az ellenállós csajokat, akik érdeklődnek utánad, azokat leállítom. - mutatom meg a férfinek, hogy megvédem őt a kéretlen női próbálkozóktól. Ami pedig a beszélgetésünket illeti, egyáltalán nem akadok ki Alec szavaitól. Mindketten próbáljuk kifejezni a bennünk levő eseményeket, a lehető leghitelesebben. Ebben nincs semmi szégyellni való, s én úgy vallom ez kellene lennie minden kapcsolat alapja. Mikor két fél higgadtan leül és beszélgetnek, beavatják egymást a gondolkozás módjukba. Azon lepődök meg, mikor Aleccel kezdünk belemenni a kapcsolat mélységébe, mármint a két nem erős kapcsolatáról. A férfinek úgy tűnik, hogy ez olyan újdonság lenne. Hihetetlen! Nem röhögöm ki.
- Henry, bennem mi a vonzó? Nem! Most a testemet ne számold bele! Eddig mi tetszik, ahogy beszélgetünk, ahogy megnyilvánulok feléd? Bátran mond el, nem fogok rád haragudni, ha mondasz rosszat rólam. Nem vagyok mintanő, de nem szeretnék. - hagyok neki időt a kifejtésre, s ha megvan tőle, akkor folytatom a saját gondolataim.
- Most mindezt, amit felsoroltál rólam, ez mind a személyiségemhez tartozik. Legtöbb férfi erről nem vesz tudomást, csupán a testre koncentrál, s nem fogja megérteni a nőt sosem, hogy mit miért tesz. A szépség egy adottság, valaki bővelkedik benne, de van sajnos akitől menekülnél. Lásd mondjuk, ha egy nő kancsalsággal születik, s keresztbe állnak a szemei. - szünetet tartok, de mindvégig a partnerem vonásait figyelem, hogy vajon mennyire gondolkozik el a szavaimon? S most csinálom a csavart Alec számára, mert konkrétan rákérdezek nála.
- Eddig mi milyen tulajdonságot fedeztél fel a barátnődön, ami a személyiségéhez tartozik? Teste nem érdekel, mert gondolom nagy puha mellei vannak, meg hamvas nedves puncija, amibe jó beletolni a tigrised. A férfi valószínűleg megkérdezi ezt is, de bocs én nem izgulok nőkre. Ráadásul, megbízható férfire vágyok, meg még jó pár tulajdonsággal kell rendelkeznie neki. - nem fogom a férfi orrára kötni, meg már részben elmondtam neki, hogy ő az első férfi, akiben megbízok. De nem itt akarok kilyukadni, hanem Alecet szeretném hallani.  Azonban ha már ilyen komoly témákról beszélgetünk, akkor adok magamból. Ne csupán a basznivaló testet lássa meg. Végighallgatom, hogy ő mit gondol a lányaim sorsáról.
- Valóban szarban vagyunk, de szabadok. Szaros szabadok – mélázva ejtem ki a szavakat, aminek a végére megjelenik a mosoly, ám a társaságom utolsó kijelentésére csak így reagálok.
- Jó lenne behúzni neki egyet, azonban mióta itt vagyok, nem a bosszú vezérel. Az erőszak nem minden esetben megoldás. Ha úgy nézem tette miatt lehetek itt, ahol vagyok. Más esetben ott lennék mellette. Az emberi sorsok alakulása változatos, egyben érdekes figyelemmel kisérni. Míg eljutunk ahhoz, s megértsük mit miért követett el. Félre ne érts, de sose bocsátok meg neki, de nem verném agyon. Tovább kell lépnünk Alec, nem élhetünk a múlt árnyai között, mikor itt vagyunk a jelenben. - számomra ez az elsődleges feladat. Hogy Alecnek mi, azt vagy elmondja, vagy sem. Nem fogok belőle nagy ügyet csinálni, ha nem osztja meg velem.
- Nah látod! Egy szúrós bokorban szexelni nem egészséges. - azután pedig egyenesen a közös jelről beszélünk, ami szerintem a legjobb, ha egy csók az, de úgy látom a férfi fantáziájába ragad a fakéreg. Nem tudok ellenkezni, mert nem is akarok.
- Legyen akkor a fakéreg – nézek rá vigyorogva, mert a férfi szintén jókedvű. Hihetetlen, hogy mikbe megyek bele Aleccel. Az külön örvendetes hír, hogy tiszteletben fogja tartani, ha én foglalt leszek. Az utolsó gondolataira csupán ennyit válaszolok.
- Annyit elárulok magamról, nem igazán vagyok híve a rövidségnek, a hosszút szeretem, megfelelő előjátékkal. A testem pedig kéj kincsesbánya – ha már a férfi kacsintgat rám, akkor most kivételesen én kezdeményezek. Látom, hogy a férfi szintén megszabadul a súlytól, nem csupán én. A soron következő szavai nyomán meg csupán annyira futja nálam.
- Amúgy sem zavar, ha nézed a melleim, vagy a hátsóm. Ti férfiak, szeretitek a a kellemes kinézetű nőket bálványozni. - ezzel egyetemben már cselekszek is. Láthatja, hogy hátranyúlok, s egy ügyes mozdulattal kapcsolom ki a melltartóm hátul. Utána a top dekoltázs részébe nyúlok s megragadva a melltartóm kifelé húzom. Természetesen ügyelek arra, hogy ott a férfi előtt ne villantsak csupasz melleket. Egy perc múlva ott tartom a kezembe a melltartóm, amivel megdobom a férfit.
- Nesze, vigaszdíj. Nem kell visszaadnom, mert nem tudom hordani. Mármint kinőttem, s alapból kellemetlen a hordása. - vallom be így neki, miközben ő most láthatja az igazi körvonalait az idomaimnak. A melltartó mindig csupán egy csaló eszköz.
- Áhh így szabadon sokkal jobb nekik. - ám tudom, hogy még az őrséges dologra nem válaszoltam, így megteszem most.
- Ez állt a fogadásban, de ha szeretnéd, akkor csatlakozhatok hozzád és beszélgethetünk. Vagy esetleg kártyázhatunk. Kiváló ötleteim vannak arra, hogy miképpen ne legyen unalmas az őrködés. - tudom le ennyivel, s valóban úgy tűnne, hogy kifogytunk jelenleg a témából, azonban én nem szeretném. Csak tizenöt másodperc telik el, s rögtön feldobok egy témát.
- Egyszer lenne kedved eljönni velem a vadonba gyűjtögetni? A fejemben dereng egy kutatós expedíció, meg mindenféle kisérletek elvégzése, biztonságos körülmények között.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Gyakorlópálya - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Gyakorlópálya - Page 3 Alec_i11


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szer. Márc. 16, 2022 11:41 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Aine és Alec


- Á, nem lényeges! - Legyintek is egyet hozzá, hogy ne is foglalkozzon azzal az ühüm-mel. Nem mintha később majd nem lenne elég kényes a téma, csak másképp. A gyakorlópálya további átalakítása csak egy kis kitérő előtte, amiben meg kell hagyni, Aine fantáziája messze nagyobb az enyémnél. Az enyém valahogy földhöz ragadtabb, abban is, hogy mi az, ami reálisan kivitelezhető lenne. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne tudnám mosolyogva hallgatni az álmodozó terveket, mert hát kellenek is az ilyenek, s nagyot kell gondolni, hogy legyen miből lealkudni. Mondjuk mikor leparasztozz, azon felnevetek.
- Ha sikerül ezt a tározót megcsinálni, tuti egy csövet a szobám felé vezetek el: privát zuhany! - Emelgetem meg a szemöldökeimet. Nincs bajom a közös nagy tavakban való fürdéssel sem, nem vagyok egy szégyenlős típus, de a lakrészhez járó saját zuhanyzónak látnám egyéb előnyeit. Tényleg csak látnám mondjuk, régebben hasznosabb lett volna, mert hát jelen állás szerint csak a barátnőmet invitálnám meg oda, de hát ő meg ugye nincs itt, szóval azt hiszem egész jól fogok tudni továbblépni afelett, hogy nem lesz saját fürdőszobám.
- Hm? - Eddig is rá figyeltem, de azért nem tudom megállni a visszakérdezést, mikor megszokott kis becenevén szólít engem. Egyfelől vicces, amit mond utána, mármint elég sok barátnő van már mögöttem ahhoz, hogy úgy véljem, ne szoruljak tanácsra nők terén. Másfelől viszont pont ezt szeretem a nőkben: olyan sokfélék, hogy hiába tudok róluk sokan, mégis mindig felbukkan egy újabb és újabb, aki meg tud lepni valami módon. Ilyen Aine is, őszinte, mégsem bántó szókimondásával és gondolkodásmódjával. Nem esett nehezemre megkedvelni már a Rebelliumba vezető úton.
- Szerintem te is tudod, hogy az ilyen megszállott csajokat semmi sem tudja eltéríteni a szent céljuktól. - Vonom meg a vállaimat, majd elkerekednek a szemeim.
- Hé-hé-hé! Majd én leállítom őket, oké? Nem csak nektek esik jól, ha vannak érdeklődők. - Vigyorodom el, mert hát no, hiába tudom, hogy őket éppúgy visszautasítom majd vélhetően, mint most az előbb Aine-t, azért csak legyezgeti a hiúságomat, amúgy sem kicsi egomat, hogy kelendő lennék. És így valahogy még izgalmasabb, hogy nem az egyetlen jelentkező mellett teszem le a voksomat egyelőre, hiszen ki más mellett tenném, hanem őt választom és miért pont őt választom. Izgalmas kérdés, melynek feszegetését igyekeztem halogatni eddig és ahogy Aine magáról kérdez, benne mit látok vonzónak vagy éppen nem annak, elfog a balsejtelem, hogy a következő kérdés a barátnőmre fog vonatkozni és el kell gondolkodnom majd azon a miérten. Miért épp Szöszi?
- Tetszik az őszinteséged. Nem kertelsz, nem játszod meg magad, még akkor sem, ha tudod, hogy azzal járnál esetleg jobban valakinél. Magadat adod, de másban is ezt keresed. Gyorsan vág az eszed, nem csak ha problémát kell megoldani, hanem humorban is. De hiába éles a nyelved, akkor is látszik, hogy egy kedves nő vagy. - Nem akartam kifejezetten negatív tulajdonságokat keresni és azokat megemlíteni. Nem hiszem, hogy kellene vagy hogy Aine vágyna rá, még ha el is hiszem neki, hogy nem haragudna értük. Mégis, megbántódhatna. Na meg annyira azért nem ismerem, hogy pontos személyiségrajzot adhassak róla. Viszont amiket elmondtam róla, azokat komolyan gondolom, s nálam egyik sem negatívum. Figyelek tovább a szavaira, s már-már megnyugszom, hogy mégsem kell elgondolkodnom azon a miérten a barátnőmet illetően.
- Ez igaz, Aine, de csak mert valaki vonzó kívül és belül is, nem feltétlenül jelenti azt, hogy rögtön főnyeremény. Úgy értem, a szerelem idővel kihűl, általában annyira, hogy máshol kezdjük el keresni. Talán inkább csak sok nyeremény létezik a világon, de főnyeremény nincs, nem? - Dobom vissza a témát én is, hogy ő mit gondol erről. Ami engem illet, egyértelmű a diagnózis: az a fajta nőcsábász vagyok, aki még sosem esett egyszer sem igazán szerelembe. Legalábbis eddig. Talán nem is hisz a szerelemben. Legalábbis eddig. Viszont mégiscsak igazam lesz: témánál vagyunk. Hát nem rákérdez arra, hogy mi tetszik Szöszi személyiségében? Egyetlen szerencsém a véletlen, hogy Aine nem tagadja meg magát és kendőzetlenül beszél olyan témákról is, amiről más nő nem feltétlen tenne: naná, hogy széles, ábrándos mosoly terül el a képemen a mellek említésére, hogy a másik testrészről ne is beszéljünk, melyek leírásai olyanra sikeredtek, hogy jó felidézni, rájuk gondolni... és ez rohadtul nem segíti elő, hogy a tényleges kérdéshez szedjem össze a gondolataimat, olyannyira, hogy lehet kaján, néma mosoly azt a benyomást fogja kelteni: leragadtam a külsőségeknél, nem ismerem annyira sem Szöszi személyiségét, mint Aine-jét. Közben mindaz a jelző eszembe jut, amivel húgom írta le, milyen lenne az ideális nő nekem, s még annál is több. Csak arra pillantok vissza Aine-ra, mikor azt mondja, hogy neki megbízható férfi kell, amilyen elvileg én vagyok, meg kell pár jó tulajdonság. Inkább nem kérdezek rá, mik azok és én ezeknek is megfeleltem-e? Annyi önkritikám van, hogy tudjam, rám női szíveket eleve nem szabad bízni. Furcsa mód, valahogy mégis így alakul, legalább Aine szívéből, lelkéből kapok egy kis darabkát, mikor belátást enged korábbi élete egy-egy részletébe, melyet teherként cipel magával.
- Szaros szabadok. Ha lenne nálam pia, erre ihatnánk. - Mosolyodom el magam is az Aine-ra jellemző velős összefoglalót visszaismételve. Találó.
- Nem is azt mondtam, hogy verjük agyon, hiszen annyit kapunk érte, mint egy rendes emberért, de egy tökön rúgást ne mondd, hogy nem érdemelne. Azért a bosszút is jól kell lakatni egy kis konccal! - Mosolyodom el újra. Én sem vagyok az a bosszúálló típus, s nem tudom, mit tennék, ha előttem lenne a kancellár, aki miatt itt vagyok, aki miatt olyan az egyik karom, amilyen. Nem rossz itt, de azért nem leszek neki hálás, amiért nélküle nem lennék most itt. Vélhetően egészen másképp alakult volna a sorsom, ha maradhatok, de ezen már kár rágódni, a jövőre kell koncentrálni: hogy juthatok vissza? Vagy a családom ide...
- Igazad van, abból kell kihozni a legjobbat, amiben vagyunk. A szaros szabadságunkból. - Somolyogva idézem fel az előbbi kifejezést helyzetünkre, ami pedig a leendő helyzetünket illeti: voltaképpen jövőbeli elköteleződésre kötünk egyezséget. Ezt is megértem! Mindenesetre nem aggódom miatta, hiszen olyan homályos és távoli dolog, hogy aligha tekinthető komolynak a kilátásba helyezett fakéreg-eljegyzés.
- Vettem, de többet ne árulj el most még magadról e téren! Imádok felfedezni. - Hiába a kaján mosoly hozzá, ezt azért komolyan gondolom. Élvezetes kitapasztalni, hogy az aktuális partner mit szeret és hol és hogyan és látni rajta, hallani ajkairól felszökkenni a gyönyör jeleit. Nem mondom, hogy valaha is ellene lettem volna egy ígéretes gyors numerának, de ha van rá idő, akkor én is inkább szeretem megadni a módját, s nem a jó hírem érdekében, hanem nekem is így jobb. Úgyhogy nem is szeretnék több instant receptet Aine-hoz sem.
- Mintha ti kikaparnátok a szemeiteket, ha egy kellemes kinézetű férfival van dolgotok. - Jegyzem meg, mialatt nézem mit csinál, ha már úgy is kaptam rá engedélyt, szóval még csak nem is muszáj lopva pillogni, így van lehetőségem is elkapni a lekerült ruhadarabot, míg a fennmaradt még jobban kihangsúlyozza a mellei formáját, körvonalazza a mellbimbókat és hát huh! Jobb lesz másfele pillognom, még a végén túlzottan izgalomba jövök. Így hát mosolyogva dőlök hátra és mint valami fura napszemüveget, úgy terítem szemeim elé a még bőrétől meleg, illatát viselő melltartót, és teszem fejem alá kezeimet kényelembe helyezkedve.
- Miért, még növésben vannak? - Nevetem el magamat, mert hát ezt sem hallottam még felnőtt nőtől arra, hogy felszedett pár kilót és az a melleknél is jelentkezett. Esetleg még talán várandós, de hát az előbbi beszélgetés alapján ezt kizárom. A pár plusz kiló meg egyrészt nem látszik, másrészt engem speciel nem zavar. Ahogy elnéztem Aine-t, minden porcikája olyan, hogy örömmel simítaná tenyerét rá férfi ember.
- Minek hordjátok, ha jobb nélküle? Azon túl, hogy szerettek nekünk plusz csomagolást adni, hadd tartson tovább az az előjáték, ugye. - Veszem ki egyik kezem a fejem alól és emelem meg a melltartó egyik kosarát az egyik szemem felett, hogy így lessek ki Aine-ra.
- Visszautasíthatatlan ajánlat, megdumáltuk, kösz! - Biccentek aprót, hogy a melltartó - ha még a fejemen van - ne essen le a fejemről ennek hatására, s örülök, hogy Aine csatlakozik majd hozzám az őrségben. Nem aggódok amiatt, hogy milyen ötletei vannak, mármint biztos vagyok benne, hogy nem fog nyomulni. Persze aztán lehet én vagyok a naiv, s ő ilyen ravaszul nyomuló szent célt kitűző csaj. Mindenesetre érdekes lesz legfeljebb, hogy ellen tudok-e állni komolyabb kísértésnek is vagy sem.
- Egyszer? Tízszer is! - Legjobb személyt kérdezte, imádok kint kujtorogni, de szerintem ezt tudja is, nem véletlenül vetette fel nekem az ötletet.
- Merre mennél? Meg miféle kísérletek? - A biztonságos körülményekre majd később kérdezek rá, mégis mire gondolt ez alatt.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Márc. 22, 2022 8:05 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Úgy döntök, hogy nem fogom Citruspofát letámadni további kérdésekkel, hadd érezze azt, hogy fellélegezhet a környezetemben. Szerintem ez egy férfi számára ugyanannyira fontos, mint egy kedves női lénynek, mint én vagyok. Tehát a „nem lényeges” szavára nem mondok semmit. Csupán nézem a terepet, hogy mivel lehetne még inkább hangulatosabbá tenni, s adjon némi tapasztalatot éles helyzetekre. Aztán végül ott kötünk ki, hogy privát zuhany és víztároló. Nem bánom a témát, hiszen minden gondolatom ezen van.
- Szerintem a tározót nem felülre kellene pakolni, mert az túlságosan feltűnő lenne a Dominiumiaknak, inkább valahol lejjebb a sziklában egy nagyobb helyen. Ügyelnünk kellene, hogy úgy alakítsuk ki a vízlevezetőt, hogy ne tudják rámondani, hogy ember alkotta. A mérgezésre vagy egyéb dolgok ellen szintén kellene ügyelnünk. Tisztítani szintén kellene. De végső soron mindenki szobájába be lehetne vezetni a vízet, s zuhanyozhatnál. Nah nem órákig, de rövid időre. - mikor megpillantom a férfi szemöldök emelgetését, akkor felemelem a sajátom.
- Gondolom a barátnőddel zuhanyoznál minden alkalommal, s a gyönyörű testéről mosnád le tisztálkodási szert. - direkt jól hallhatóan, mesélői hangnemben próbálom előadni a férfinek, hadd fájjon a szíve szeretője után. Lehet, hogy gonosz vagyok jelen pillanatban? Lehetséges, de hát a szemöldök emelgetése ezt váltotta ki belőlem.
-Hm? Éhes vagy? Mondjuk ezen küzdelem után ki ne lenne az – somolygok rá, majd a kijelentése nyomán szavak kezdenek felderengeni egymás után, hogy végezetül ki is mondjam őket.
- Megszállott csajokat le lehet fegyverezni, hidd el. Mindenkinek vannak gyenge pontjai.
- Leállítod őket tényleg? Szerintem marhára szeretsz szórakozni a nőkkel, s ki nem hagynád a lehetőséget. Mert most nélküle unalmasan telhetnek ott belül a napjaid, míg újra nem találkozol vele. Velem csupán lógsz, meg beszélgetünk. - s én mit mondhatnék magamról? Engem még nem alakult ki ilyen érzés bárkivel kapcsolatban, s leginkább a munkámba merülök bele. Teljesen elvonja a figyelmem a rossz gondolatokról. Ami másik gondolat elterelő, az Alec és a mostani beszélgetésünk. Kezdjük jobban megismerni egymást.
- Ez alapján amit mondtál, mint valami mézbe mártott meztelen nő lennék. Nem ezt kértem, s mond ki bátran a hibáim. Nem kell finomkodnod velem. Akár tippelhetsz is, de ne várj megerősítést tőlem. - öltöm ki rá a nyelvem, persze a játékosság kedvéért.  Ami ezután mond nekem Citruspofa, azzal nem tudok egyetérteni. Legtöbb nő lehet duzzogva elmenne, azonban én visszaszólok.
- Hányszor is találkoztál vele? Csak azt ne mond, hogy eddig csak szexeltetek és semmi több. Mert akkor nem érteném a részedről az elutasítást. Tudod már az egy szinttel feljebb van, ha egymásnak vesztek valamit, vagy hosszabb jóleső beszélgetéseket folytatsz vele. Attól, hogy egy időre másképp érzékeled a világot szerintem nem jogosítana fel arra, hogy utána ne szeresd életed végéig. Szóval te az a férfi lennél itt, aki bizonyos időközönként bizonyos érzések mentén más nővel lavíroznál? Nem! Helytelen! Tudod mi nekünk nőknek vannak érzéseink, s akármennyire szépen válnál el tőlük azon bizonyos idő után, szívbe markoló tud lenni, ha következő héten kiderülne, hogy más nővel foglalkozol. Én legalábbis kibaszottul utálom, ha egy férfi trófeaként végigmegy a nőkön. S igen, létezik főnyeremény. Ne légy vak hozzá Citruspofa! - szünetet tartok picit, hogy utána én folytassam.
- Szóval a barátnőddel terveztek bármit is, hogy majd egyszer? Azon kívül, hogy marhára nehéz lehet neki elszökni veled. Hidd el, hogy ha egy nő mellett elkötelezed magad, sosem fogod megbánni utána. Jó lehet nyálasan hangzott és visszataszítóan a szavaim, de én ebben hiszek. Egyszer most meg fogom találni azt a pasit, akit igazán szerethetek éltem végéig és vigyázok rá, s megbecsülöm. - itt befejezem azen gondolatmenetet, hogy hagyjak a férfinek is teret.
- Nem járnál velem jól, ha innék. Max te innál. Utálom az alkoholt, s szerintem jobb ha az maradok. A stresszt meg futással, vagy edzéssel csökkentem. Esetleg közös tornagyakorlattal – vigyorgom el az utolsó szót, s szerintem a férfi szintén tudja, hogy mire gondoltam. Utána meg itt beszélgetünk a bosszúról, ami nem az én kenyerem. Lemondtam róla, s igazából nem hoz lázba.
- Nem, annó utáltam és sokat gondoltam arra, hogy mivel szívathatnám meg mindazért amit tett velem, de tudod kell nekem a békesség. Most sokkal jobb, nyugodtabb vagyok. - nézek bele Alec szemeibe.
- Tudod a bosszú nem tesz jobb emberré, sőt ugyanolyan lennél mint ő. Vagy miként mondanák a nagy lelki guruk. - Meglep, hogy a férfi idézi a szavaimat. Arra meg csupán bólintok, hogy ne mondjak többet. Nem szándékoztam vele megosztani a kellemes területeim, hadd foglalkozzon az agya rajta. A szavaira nem reagálok, mert már hozzálátok a melltartó levételéhez, amit ügyesen kivitelezek előtte.
- Aham, tudod a hízástól növekedhet. Az itteni ételek teszik, úgy vélem. - adom meg az igen komoly válaszomat, s a tippemet.  Ekkor felém zúdítja a lecsaphatatlan labdát, aminek adok stílust is. Odahajolok direkt Alec felé, s hagyva őt, hogy esetlegesen így közelebbről is szemügyre vehesse a melleim.
- Szóval szeretnél ezentúl így látni minden nap a közeljövőben? - búgom oda neki kedvesen.
- Végül is abból a szempontból tényleg akadály. - értek vele egyet, s kíváncsian várom, hogy le fog-e beszélni róla, vagy sem? S nem itt áll meg a cselekedetem, mert a topom alját  megfogom  s köldökömig húzom fel, majd rázok egyet az agyagon jó párszor, hogy hideg levegő jusson a top alá.
- Borzalmasan ki tudok melegedni a védelem alatt – szólok hozzá, miközben visszaigazítom a topom a helyére.
- Szóval veled leszek őrségben, ami pedig a kalandozást illeti. Elnéznék a sivatag irányába, megnézni annak minőségét. Utána meg visszafelé megnézni a talaj szerkezetét.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Gyakorlópálya - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Gyakorlópálya - Page 3 Alec_i11


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 03, 2022 8:05 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Aine és Alec


- Akkor természetes esőgyűjtő medencének kellene tűnnie, úgy nem feltűnő a nagyobb vízfelület fent, de nem tudom... Baromi jól hangzik, de amennyi minden kell hozzá, azzal lehet egyszerűbb lenne megnyerni a háborút és beköltöztetni a fenekünket a kényelmes Városba. - Húzom el a számat, mert sajnos ha reálisan nézzük, ilyen kiépítésére nem lesz itt lehetőségünk. A sziklát kifúrni mindenhol, egyáltalán mivel, a csövekhez az anyag, meg egy sor olyan dolog, amihez én totál nem értek, a mérnöki munka sosem kötött le. Vélhetően azért is, mert sosem voltam elég eszes hozzá. Vagy az én agyam másra való. Nem, nem csak nőkön járnak a gondolataim, de tény, hogy azért elég nagy kapacitást lekötök vele, például most is, mikor a zuhanyzás kerül szóba és vigyorogva lelkesen bólogatok Aine-nak: eltalálta, kivel és mire használnám azt a zuhanyt. Aprót szusszantok csak a végén, beillik egy kisebb sóhajnak: jah, fáj is a szívem a szeretőm után. A szívem is.
- Mehetünk enni, ha gondolod. Összedobunk valamit a konyhán. - Dobom vissza a labdát, s rá bízom a döntést, hogy továbbállunk-e innen.
- Baj egy kis flört? Vagy ha jól esik az érdeklődés? Lehet neki is teszi más a szépet, s nem baj, ha mosolyog a bókjain, amíg nem omlik a karjaiba. - Vonok vállat a végén. Eszembe jut a kancellárja, és érzem, hogy a gondolatra feszültebb leszek egy kicsit, de aztán elengedem. A távolság miatt ezek aligha derülnének ki valaha is, ez bizalom kérdése és én bízom Szösziben. Talán egyszer ő is megbízik bennem, hogy nem hiszi el, hogy a szeme láttára cserélném le valaki másra. Ha átpártolnék teszem azt Aine-hoz, azért azt közölném vele. Pocsék lennék kovácsnak, hogy egyszerre két vasat tartsak a tűzben, és bár könnyedén hazudok, de nem szeretek, ha nem muszáj. Szöszi miatt már így is elég hazugságba keveredtem, hogy perdainak állítom be őt a biztonság kedvéért.
- Jó ragadós lennél! - Vigyorodok el közbeszúrva ezt, remekül ragadva meg a mondandója lényegét. A nyelvöltésére felnevetek.
- Tehát mondjak hibát rólad, de nem derül ki, igazam van-e? És meg sem bántódsz? Hmmm, ebben hol a csapda? Na mindjárt kiderül: szereted jobban tudni a dolgokat. - Többet nem mondok, nem is ismerem még annyira Aine-t, és igazából ez a "hiba" sem zavar, mert legalább szórakoztatóan teszi. Bármivel kapcsolatban is ütközik a véleményünk, legalább élvezetes és amúgy is szeretem, ha egy nőnek vannak saját gondolatai is. Ezzel együtt jár, hogy nem feltétlen ért velem egyet, de ez nem baj. Az sem, hogy sokat beszél, így legalább ki tudom elegánsan használni ezt és nem felelni pár kérdésre, például, hogy hányszor találkoztunk és csak szex volt-e Szöszivel. Azért egy vigyort nyomok rá, értse Aine, ahogy akarja. Annál azért elgondolkodom láthatóan, mikor azt mondja, hogy vettünk-e egymásnak valamit. Tudom, hogy nem szó szerint kell érteni, én például készítettem és készíttettem neki valamit, utóbbiból egyet még át se adtam. Ez akkor jelent valamit?
- Elég gyakran azért viszonylag egy időben kezd laposodni a vonzalom, de... A nyeremények azért mégiscsak jobbak, mint a főnyeremény, ha egyáltalán létezik. Nyereményből sok van, lesz másik. Főnyeremény nevéből eredően is csak egy és ha azt elveszíted, akkor mi van utána? - Kérdezek vissza, hátha erre is van Aine-nak válasza, mert nekem nincs és valahol érezhető is, hogy a veszteség lehetősége az, ami sok mindentől visszatart. Ha nem szeretsz, nem sérülsz.
- Nem tervezünk, csak sodródunk. Tudod, így hogy perdai, túl sok lemondással járna számára engem választani. Elveszítheti a családját is, meg gyereke sem lehet, meg ilyesmi. Nem hinném, hogy érnék ennyit. - Mosolyodom el viszonylag könnyedén, mintha nem bánnám. Nincs ez egészen így és még számos oka van annak, ami miatt azt mondtam Szöszinek, ne tervezzünk, csak legyünk, alakul, ahogy alakul. Ugyan most Aine-nak perdait mondtam, de csak ennyi a hazugság a történetben.
- Szerencsés fickó lesz. - Mosolygok és komolyan is gondolom, hogy valaki egyszer Aine-val jól fog járni. Nagy szíve van, amit át is ad annak, akit megszeret vele. Ajánlom az illetőnek, hogy megbecsülje magát!
- Mhm, bocs. - Húzom el a számat, mikor azt mondja, ő nem iszik alkoholt. Ezt már mondta korábban is, megismerkedésünkkor is és elterveztem, hogy az ő italába is teszek majd egyszer némi kis alkoholt, de most eszembe jutott, hogy a volt férje leitatta és kvázi megerőszakolta utána, úgyhogy ezt az ártatlannak szánt tréfámat most itt helyben törlöm is magamban. Az emlékei miatt nem lenne vicces, teljesen megértem Aine-t. Felírom magamban, hogy majd azért Szöszinél is rákérdezek, hogy ezért nem iszik ő sem?
- Azt hiszem, igazad van. - Bólogatok aprókat, amikor a bosszúról is lebeszél, pedig érte szólna az. Elgondolkodtató, hogy én bosszút állnék-e magamért például, a kancellárokon, akik ide juttattak? És ha igen a válaszom, mit tennék velük? És utána ugyanaz az ember maradnék, aki voltam? Ugyanúgy tudnék a tükörben szembe nézni magammal? Vagy azok szemeibe, akik fontosak nekem? Elgondolkodtató és így már arra ocsúdok, hogy Aine még nagyobb kényelembe helyezi a kebleit, a kinőtt melltartót meg megkapom én, szemellenzőnek használva.
- Nem csoda, a dominiumi algás izéktől aligha lehetett elhízni, úgy ki volt benne minden számolva. Mindenesetre ha híztál is, jól áll! Komolyan! - Mosolygok rá a melltartó alól, mert én ugyan nem vettem észre rajta egy gramm ingadozást sem, de ha így volt, előnyére vált. Ha mellre hízta, pláne! Le is pillantok rájuk, mikor közelebb húzódik hozzám, s nem hajolok el, kisvártatva sikerül is felnéznem a szemeibe mosolyogva.
- Erre természetesen igen a válaszom, de hát úgy is az lesz, amit te szeretnél. Nekem... meg az összes többi rebelliumi férfinak legfeljebb csak szerencséje lehet. - Nem kívánságműsor ez, tudom jól, és boldogan néznénk nap mint nap a feszülős felsőkön átsejlő hetyke kis mellbimbókat, és ugyan tényleg csak annyi érvet tudok felhozni a melltartó mellett, hogy szexi csomagolás, amitől jó megszabadítani a nőt, de nyilván okkal hordják azért. Tart is, gondolom én, na meg jól lehet vele fantáziánkra is hagyni valamit. Lesiklik tekintetem Aine hasfalára, ahol bőrén nyomát sem látni annak, hogy ő két gyermek anyja lenne.
- Tényleg innunk kellene valamit! Alkohol nélkülit. - Teszem hozzá, felpillantva rá, mielőtt még félreérti, hogy én is le akarom őt itatni vagy erőltetném az ivászatot.
- Vagy egy fürdő. - Teszem vissza szemeim elé a melltartót, amennyiben nem indulunk fürödni, inni vagy a korábban említett módon enni, ha éhes lenne. A tervezett túráit akár ezeken a helyeken is meg tudjuk beszélni. Még a fejemen lévő melltartó ellenére is látni, ahogy a válaszára összevonom értetlenül a szemöldökeim.
- A sivatag minősége, talajszerkezet? Érdekel a geológia is vagy mire kell ez neked?
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Pént. Ápr. 08, 2022 6:51 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
- Kényelmes város? Hah, mint valami idős ember lennél, úgy hangzott ez most tőled. Ha találunk itt vízzáró réteget kialakító anyagot, vagy kevert anyagokból kialakítva, akkor nincs miért nyavalyogni. Ami azt illeti, pontosan azért szeretném felfedezni Perda részeit, s a tájból adódó lehetőségeket. Ki kell használnunk, s magunk javára használni. Felőlem te süttetheted magad a bezárt városban nyomorogva, pároddal az ágyban döglődve, mint egy vízi hulla. - nézek rá mosolyogva, hiszen cseppet sincs listámon az, hogy vérig sértsem Citruspofát. Inkább csupán villogtatom előtte a tanult fejemet. Jó, nem szép dolog kérkedni vele, s nekem sem ez a szándékom. Csak szeretném tudatosítani benne, hogy bízony én okos nő vagyok, aki alkotó, gondolkodó és miegymás. Látom a kisebb sóhaját, s én csak magamban merek vigyorogni. Az lohasztja le a kedvem, hogy ő konyháról beszél és étel összedobásról. Ez nagyon veszélyes kombináció rá nézve.
- Hát összedobni valamit nem szeretnék a konyhán, mert az teljesen úgy hangzik, mintha moslék lenne. Inkább mi lenne, ha kérnénk Tepsitől neked egy vigasz csípős levest, míg én megelégszem egy nyertes Carakla pörkölttel. Hmm? Mit gondolsz? - hát ami azt illeti a következő szavai hallatán, én csupán mosolyogni tudok a férfi naivságán. Ha azt hiszi, hogy egy kis flört ártalmatlan tud-e lenni, akkor téved, az én megítélésem szerint. Teljesen egybevág a céljaimmal, gondolatvilágommal a dolog, s vagyok olyan veszélyes, hogy tudomására adjam Alecnek. Lassan, négykézláb haladok felé, egyenesen megcélozva a fülét.
- Cit..rus..po..fa! - lágy selymes hangom ejtem ki a becenevét, remélhetőleg minden érjékével csak rám fog összpontosítani, hiszen majdnem már bekapom a fülét.
- Bele gondoltál már, hogy a sok kis flört megtörhet bármilyen női szívet? Vagy csupán abba, hogy te nem mindig vagy ott fontos eseményekkor, mikor kellene, vagy más igen? Ha valakinek a hangulata a padlón van, akkor bármilyen segítséget jobban fogad, vagy minden más megmozdulást. Persze vannak női kivételek, de egy idő után biztosan minden női szív meghódítható. S ha az illető ügyes, akkor egy ölelés sem csupán egyszerű ölelés.  - hagyok a férfinek némi szünetet, hogy felfogja a szavaimat, utána pedig folytatom, de közben az egyik támaszkodó kezem szándékosan a mellkasára helyezem.
- Te bevállalnál egy flörtölős ölelést egy fél csupasz nővel? - tapintom meg a ruha anyaga alatt a felsőtestét, miközben ajkaim teljesen komolyak maradnak. Ebből szűrjön le bármit. De míg a vas meleg addig kell nekem mondanom a saját gondolataim.
- S tudod a testbeszédben szintén lehet tévedni, s nem várt dolgok történhetnek. - okítom ki, s ezzel szemben jómagam elveszem a kacsóm a felső testéről. Mikor arról beszél, hogy ragadós lennék, akkor megengedek magamnak egy szexy kuncogást a fülébe, már ha azóta nem távolodott el tőlem, addig folytatom ezen stílust.
- De nem csupán a ragadóssága jó a méznek. - egészen belelendültem a szavakba, főleg ellene. Kíváncsi lennék, hogy ő ezen szavakat flörtölésnek értékeli?  Szerintem elég nehéz vonalat húzni egyes helyzetekben, mit tehet meg az ember, vagy sem.
- Nem! Nem! Egyáltalán nincs ebben csapda. Csak tudodd, minden nő egyszer megtudja az igazságot, s akkor minden pasinak annyi.  - nem árulok nagy zsákbamacskát a férfi előtt, csupán remélhetőleg felfogja, egy picikét, hogy milyen egy női lelkület. Természetesen remélhetőleg nem veszi készpénznek, hiszen minden szépséges lény más lelkülettel rendelkezik.
- Hah, ha nem gondolod főnyereménynek a mostani nőt, akkor valójában nem vonzódsz hozzá annyira, s úgy. Mi az hogy csupán nyeremény? - ingatom a fejem, s elhúzódok végre a közeléből. Egy darabig méregetem őt, s úgy döntök, hogy megviccelem, de rendesen. Mármint mi van ha olyan szituációban leszünk, ahol gyorsan át kell öltözni. Ez motivál most, s míg egyik kezemmel támaszkodom, a lábaimon ülve, addig a szabad kezemmel egészen egyszerűen megragadva a topom alját, teljesen a keblem fülé húzom, ezzel megmutatva azokat az édes kebleket.
- Valóban szerencsés fickó lesz – használom fel Citruspofa szavait ellene, s kíváncsian nézem a reakcióját úgy öt másodpercig, utána pedig visszatolom a helyére a szövetet.
- Hát én is bocs – kacsintok rá, s úgy értelmezi ezt, ahogyan ő szeretné.
- Szerintem az kellene ellenállóként elérni, hogy saját kis földjeink legyenek, ahol termesztünk valamit, védjük a területeinket és jól megvagyunk.  Egyben persze próbálhatjuk meggyengíteni a Dominiumiakat. - de nem tudom tovább mondani a gondolatmenetet, mert sokkal inkább érzem, hogy nyomjak egy édes puszit Citruspofa arcára.
- Köszönöm, dolgozok is azért mostanában, hogy formában maradjak – nézek Alecre, s mosolygok közben.
- Nah azért nem minden pasi érdemli meg a cicimutogatást. - teljesen határozott vagyok, főleg vele kapcsolatban.
- Ihatunk, valami kellemeset. Meg ehetünk is. - értek egyet vele, s ha már itt tartunk, akkor lassan feltápászkodok és magamhoz veszem a levetett péncolom és fegyverem. Gondolok egyet, s Alec kezébe nyomom.
- Te cuccod – ezzel már nem nekem kell foglalkozni.
- Figyelj, utána fürödhetünk együtt, ha akarod – kétség kivül csak ugratom őt, de kicsáncsi vagyok a válaszára.
- Mint mondtam, jobb ha hamarabb megismerjük Perdát, mint a Dominiumiak.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Gyakorlópálya - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Gyakorlópálya - Page 3 Alec_i11


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 12, 2022 8:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Aine és Alec


- Biztosíthatlak, az nyomokban sem hasonlít a vízi hullaságra. - Kacsintok hozzá egyet kajánul, de nem forszírozom tovább, hogy a Városba kellene költözni. A végén még gyanút keltek és kilógok innen, egyébként is Carter kiáltványából nekem úgy tűnt, nem adná fel a Rebelliumot a Városért. Csak én tenném...
- Megdumáltuk! - Biccentek rá, hogy Tepsi főzzön. Nem teszem hozzá, hogy én is tudok ám, oké, nem vagyok hivatásos szakács, mint Tepsi, de elég sokat elsajátítottam és saját meglepetésemre is némi érzéket is mutatok a dolog iránt, legalábbis a nagy átlaghoz képest, így mosléknak nem nevezném, amit összedobok, de tény és való, hogy a dominiumi lehetőségek után a szóválasztásom nem ígért sok jót. Mindenesetre nyugodtan dolgozzon csak Tepsi, a lusta kényelmem nem csak a Városba költözésre szorítkozik.
Elkezdek szélesen mosolyogni, mikor ilyen macskás, finom mozdulatokkal mászik felém, még rá is teszek egy lapáttal, ahogy dőlök hátra, mikor közelebb ért, lássam, folytatja, tovább közelít-e felém szinte fölém kerekedve?
- Hmmm? - Jelen testtartásában nehéz a szemeinél tartanom a tekintetemet, de vállveregetést érdemlek: sikerült! Azért mondjuk kevésbé, hogy az ajkaira gyakorta lepillantok, míg ilyen selymesen búgja a nekem adott becenevet. Hogy e megosztott figyelem miatt vagy sem, de nem egészen értem, mire akar most célozni a szavaival.
- Nehezen követlek: most magadról beszélsz vagy a barátnőmről vagy úgy általában a nőkről? - Egyáltalán: he? Azt értem, hogy arról van szó, hogy akármi miatt is, de vigasztalódni valaki karjában lehet a legjobban, régi, jól bevált módszer ez, magam is egyetértek ezzel. Azt nem tudom, hogy mire akar kilyukadni ezzel Aine?
- Mmmm... Fent vagy lent félmeztelen? - Kérdezek vissza pimaszul, mintha számítana a különbség, de inkább csak időt akarok nyerni, húzni ezt az egészet. Egyelőre hagyom az érintését is a mellkasomon, csak amikor már a ruha alá téved, akkor mozdul nekem is egyik kezem, vállától fut le lágy simítással a csuklója felé.
- Tévedni? Kizárt! - Évődök vele, hiszen a testbeszéde elég egyértelmű, ahogy az enyém is, nem igaz? Kuncogására fülembe finoman felé fordítom félig az arcom, a közelség miatt így a szánk is elég közel kerül egymáshoz, még ha a távot azért még centikben lehet mérni, nem milliméterben.
- Akkor nekem most annyi? - Kérdezek vissza halkabban, már-már suttogva, óhatatlanul is sármosan mosolyogva meg pillantva rá e közelségből. Naná, hogy lenézek kicsit hosszabban a formás mellekre, mikor elém tárja őket és nem tagadnám egy pillanatig sem senki előtt, hogy mennyire kívánatosak, meg úgy általában Aine maga mennyire az. Nem mintha nehéz lett volna korábban kiimádkoznom a nőket a ruháikból, de a Perda még ebben is hozott könnyebbséget: nem Aine az első, aki magától megmutatja adottságait csak úgy, nem is panaszkodom! Elhúzódni a közelemből viszont nem lesz egyszerű ezek után, csuklója a kezemben maradt és ha elhúzná, pont ellentétes irányba húzom, másik kezemmel megragadva a derekánál, hogy egy hirtelen fordulattal ő kerüljön alulra. Fordulok rá csak annyira nehezedve rá, hogy ne tudjon szabadulni - és a koronaékszerekre vigyázva -, kezeit is lefogva. Ahol az implantátummal szorítom le, ott esélye sem lesz szabadulni, de egyébként is galádul kihasználom az erőfölényemet. Már ha akar egyáltalán szabadulni.
- Veszélyes tűzzel játszol, Sáros Popi! Más nem állna le itt, ha tetszik neked, ha nem. - Suttogom neki, mintha még a flörtölős játék része lenne, majd elengedem őt teljesen, hagyván, hogy ruháját visszaigazítsa magára és visszadőlök a hátamra, mellé.
- Csupán nyeremény. Apám összetört, mikor anyámat elvesztette, és azóta is, ha szóba kerül vagy én emlékeztetem valamiben őrá, látom, hogy még mindig szereti őt. De azt is tudom és látom, hogy ugyanilyen nagyon szereti az új anyámat is. Melyikőjük a főnyeremény? Vagy mindketten csak nyeremények... - Vonom meg a vállamat megválaszolva egy korábbi kérdést, hogy miért sem hiszek abban a lobogó nagy, igaz, sírig tartó szerelemben. És pont az előttem állt példa miatt nem is vágyom rá, nem is keresem, nem is akarok senkihez közel kerülni. Sodródok az árral, Szöszivel is alakul, ahogy alakul, de tudom, hogy nem tervezhetünk hosszú távra, akkor meg minek is ilyeneken agyalni, hogy mi van köztünk?
Arra bólogatok, hogy nagyobb termőterület jó lenne, mert most csak félreeső helyeken, kis mennyiségben tudunk csak, ami növény tűri az itteni sziklásabb talajt. Azért nem az igazi, többre lenne szükségünk. Ha a puszit megkapom, mosolygok rajta, s felmutatott hüvelykujjal jelzem egyetértésemet, hogy a cicimutogatást hagyja meg egy vip-körnek - háhá, benne vagyok! -, annál jobban fogják áhítani. De ezzel nyilván ő is tisztában van.
- Menjünk akkor! - Kelek fel én is, s meglepődöm a kezembe nyomott motyóra, de nem ellenkezem, csak a fegyverek egyikének végére biggyesztem rá a melltartót és teszem a fegyvert a vállamra, mintha valami zászló lenne. Gondoljanak eztán rólunk, kapcsolatunkról, amit akarnak az emberek, ha nem szerzi vissza Aine a ruhadarabot.
- Miért ne akarnám? - Kérdezek vissza somolyogva a fürdőre. Oké, nem biztos, hogy ez a világ legjobb ötlete, de őszintén szólva kíváncsi is vagyok, elfutni meg nem szokásom. Legalábbis ilyen elől nem.
- CQL-t keresel a földben? - Kíváncsiskodok tovább, miközben elhagyjuk a gyakorlópályát. Magamban meg feljegyzem, hogy húgomtól kérjek el ilyen geológiai jelentéseket. Minek dolgozzunk azon feleslegesen, amit a dominiumiak már voltak szívesek megcsinálni? De ezt nem mondom Aine-nak, majd meglepem vele!

//Folyt. köv. itt : )//


A hozzászólást Alec Delgado összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 25, 2022 1:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Gyakorlópálya - Page 3 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Gyakorlópálya - Page 3 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 12, 2022 9:05 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Gyakorlópálya - Page 3 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 
Gyakorlópálya
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gyakorlópálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa-
Ugrás: