Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Tegnap 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Gyógyítók háza és ispotály
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Enna
Enna

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_prps83Np1u1waincto1_250

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Elorak

Beosztásom :
Herbalista, gyógyító

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Maria Amanda

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Ezgif-2-c5a790c8c692


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 29, 2021 10:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda&Enna

The Secret Garden × Öltözék

Roda nyugtatni kezd, és habár általában én vagyok az, aki a kommunikáció miatt lassú, megfontolt és nyugodt, ez most mind el is reppen, valahova Shiennel karjaiba. Arra kér, hogy türelmes legyek, és elenged, arcán látom a komorságot. Helyet foglalok, mert ha nem ülök le, járkálni kezdek idegességemben. Csak figyelem, kéz és szájformázás nélkül várok, aztán beszélni kezd. Mondja, de semmi újat. Arcomat duzzogva puffasztom fel.
~ Tovább. ~ mutatok gördítő jelet kezemmel. Ez nem lehet minden! Hiszen ezzel kezdte, csak tömörebben.
~ Ezt mondtad az előbb is, délről északra, Elorak kinyit. Mi a cél? ~ kezemmel a miértet formázom ismét.
~ Miért hegyiek? Miért most? Mi lesz az égiekkel? ~ teszem fel sorra a kérdéseim, próbálva nem gyorsan mutogatni, és a számat is ügyelek, hogy úgy kerekítsem, hogy érthesse a kérdéseket.
~ Az égiek továbbra is szabadon bejárhatnak? Hiszen gyűlölik a hegyieket. ~ ezt már csak magamban gondolom, anélkül, hogy közvetíteném Roda felé, de arcomon láthatja a mély merengést, és azt, hogy gondolataim úgy cikáznak elmémben, mint riadt halak a vízben.



a mute Muse singing for peace ☾

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 01, 2021 7:16 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eloraki gyógyítók


Enna & Roda






*Tudtam, hogy Ennát felzaklatja mindaz amit mondani akartam neki, de sokkal jobban, mint számítottam rá. Enna érzékeny, kedves teremtés, nagy szíve van, ám úgy gondolom mindez nem csupán a lelkéből fakad, hanem a múltjából is. Sok mindent átélt, s még mindig magával cipeli nap mint nap annak a régi, szörnyű éjszakának az emlékét. Szereti a népét, szeret élni mindennek ellenére, s most, hogy ez veszélybe került érthető, hogy türelmetlen. Nm csak kezének mozdulataiból tudok olvasni, hanem ajkairól is, melyeket úgy formál, hogy én is jól értsek mindent. Izgatottsága mellett még erre is képes odafigyelni és ez az a momentum ami miatt egy kicsit megnyugszom. Csak egy kicsit. Volt bennem félelem, hogy túl nagy terhet rakok a vállaira, még úgy is, hogy Liara mellette áll mindenben, most viszont tudom, hogy sokkal erősebb, mint gondoltam. Mint amennyit mutat. Halványan elmosolyodom, de a mosolyomban nincs öröm a helyzetünket tekintve. Mikor valamennyire megnyugszik és elmaradnak a kézjelek, s ajkai sem formálnak több szót, újra megszólalok. Közben leülök az ablak mellett álló ládika tetejére másik szék híján. *
-Dann Tierrannal úgy gondoltuk, hogy Elorakra irányítjuk az égiek figyelmét, így talán nem tűnik fel nekik a nagy népvándorlás. S míg erre figyelnek, a hegyi néppel tudunk szövetkezni. Még nem tudom hogyan, és azt sem mivel győzzük meg őket, nem beszéltem velük. A tervünk azonban már több helyen is hibásnak bizonyult. Rotemshel…más oldalról világított rá a hibákra és volt néhány ötlete amivel kiegészíthetjük az eredetit. De ezt is még meg kell beszélnem a hegyi nép vezetőjével. Amit te tehetnél, csak egy kis apróság, de később nagy jelentősége lehet. *Hiába is mondom el mire jutottunk Rotemshellel, abban Enna nem tud segíteni, legfeljebb Liara bólinthatna rá, neki több tapasztalata van mint harcos. Nem is hagyok sok gondolkodni való időt, hanem folytatom. *
-Találkoztál már Callum Jenkins kancellárral, valamennyire megismerted. Én is találkoztam vele számtalan alkalommal, épp ezért nem szeretném én megkörnyékezni az asszonyát. Már ismer és a kancellár elég éles eszű, gyanakodni kezdene. Ám rád senki nem gyanakodna. Ha megismerkednél az asszonyával, általa befolyásolhatnánk a kancellárt. *Elhallgatok. Kíváncsi vagyok hogyan érinti ez Ennát. Nem az a fajta aki másokat megkörnyékez és érdekből cselekszik, nem tudom mennyire áll tőle távol az ilyesmi. Azonban benne a kancellár is megbízna, egyikük sem gyanakodna semmilyen hátsó szándékra. Hogy mit és hogyan kellene megoldania, arról még hallgatok egyelőre. *








Perda – Gyógyítók háza  ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Enna
Enna

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_prps83Np1u1waincto1_250

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Elorak

Beosztásom :
Herbalista, gyógyító

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Maria Amanda

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Ezgif-2-c5a790c8c692


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Pént. Júl. 02, 2021 9:42 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda&Enna

The Secret Garden × Öltözék

Tőlem telhető legnagyobb csendben hallgattam Rodát. Homlokomon ott volt a gondteher jele, ránca. Kezeimet az ölemben pihentettem, egyenes háttal, szinte pislogás nélkül bámultam őt, mintha attól félnék, hogy a pislogással a hallásom is elvész, és lemaradok valamiről. Kérdéseim egy részére nem kapok tőle választ, viszont fehér bőrömön jobban összeugrik két világos szemöldököm, amikor arra tér rá, hogy mit kéne tennem... Légzésem mélyül, ahogy a negatív érzések megrohamoznak. Dühösnek tűnhetek, de nagyrészt inkább csalódott vagyok. Felállva, dühös döbbenettel tekintek rá.
- Hogy kérhetsz tőlem ilyet, Roda? - hallatom meg felháborodott, rekedt suttogásomat. Ez az össz hang, amit kitudok adni magamból. Nem kellemes se beszélni így, mert van, hogy a hangok csak sziszegéssé tompulnak, és a fülnek is túl karcos, de most beszélnem kell. Ide a kéz és a száj nem elég.
- Hatalmasat csalódtam benned. Azt akarod, hogy tagadjam meg őszinte voltomat, és hazudjak. Tudod, hogy ez teljesen idegen tőlem. Azt is, hogy borzalmas vagyok benne. Miért én? - kérdezem, és amilyen élesen teszem fel a kérdést, testtartásom épp oly nyugodt, csak szemeimen látszik, hogy mennyi ellenérzés mászkál bennem mindezek iránt. A levegőt idegesen fújom ki magamból, kezeimmel átfogom könyökeimet és elfordulva járok egyet jobbra, majd balra, azon gondolkodva, megéri-e sutba dobni mindent...
- Mi marad a perdai népből, ha mindent, ami azzá tesz minket, elfeledünk? Ha alantas, olcsó trükkökhöz folyamodunk, csak úgy, mint az emberek? Mi fog minket elválasztani tőlük? - teszem fel a kérdést rá pillantva. Megállok a léptekben, felé fordulok, fejemet kissé felszegem, karjaim leengedem. Büszke vagyok arra, hogy perdai vagyok, és hogy olyan tiszta életet élek, amilyet tudok. Ha azt akarja, hogy ez változzon, akkor tennie kell érte.
- Győzz meg. Győzz meg, hogy nincs más megoldás. Hogy szükséges álnok módon másra mosolyognom, miközben a hátába szúrom a tőröm. Győzz meg, Roda, és megteszem, amit kérsz. - mondom komoly suttogással ejtve a szavakat, pislogás, és könyörület nélkül nézve Roda kék szemeibe. Ha most nem képes meggyőzni engem erről, akkor az emberi nép előtt sem lesz hiteles. Meg kell mutatnia, mit tud.



a mute Muse singing for peace ☾

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 05, 2021 3:28 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eloraki gyógyítók


Enna & Roda






*Enna arcán számtalan érzelem suhan át, és még akkor sem gyanakszom viharra, amikor elhallgatok. Egyetlen szívdobbanásnyi idővel később minden megváltozik, mintha a Perda kifordult volna a sarkából. Arcomon jól látható a döbbenet, ami nem is annak szól, ahogyan Enna felpattan, hanem a hangjának. Rekedt és suttogó, mégis úgy hallatszik mintha kiabálna. Feszültség és harag süt belőle és bár kérdést tesz fel, érzem, hogy maradt még benne számtalan azon az egyen kívül, amit magára tett fel. Hagyom, hogy járkálásával, bár a szoba nem túl nagy, sokra nem telik, kiengedje magából haragját. Ami egyébként felesleges. Tudtam, hogy mélyen érinti majd őt és azt is, hogy félre fogja érteni. Enna szíve és lelke oly tiszta, akár a hegyi patak, mely vidáman csörgedezik le a sziklafal árkában, de mint a víz, ő is olyan erős. Nem állok fel hozzá, s hangom is olyan nyugodt és halk amikor megszólalok, mint ahogyan az elesettekhez szoktam szólni. Kellemesen lágy és ringató, s ajkaim zugában mosoly játszadozik. Nem Ennát nevetem ki, csupán bájosnak találom soha nem látott haragját, a halvány pírt az arcán, mérgesen összeszorított szemöldökeit. Még sosem láttam ilyennek, egészen szokatlan és…enyhe derűvel tölt el. *
-Nem mondtam, hogy hazudj. Sosem kérnék tőled olyasmit, amit nem tudsz megtenni. Ismerlek már elég jól, tudom mi az amit kérhetek tőled és mit nem. Nem akarom, hogy megtagadd önmagad, te a perdai nép csodálatos kincse vagy, nem hagynálak veszni. *Sajnálatos módon azonban egyben igaza van. Aljas trükkökhöz folyamodunk, melyekben nincs gyakorlatunk, de másképp nem tudunk az égieken felül kerekedni. Megpróbáltuk a magunk módján és felépült egy város, felépült két másik hatalmas épület is és ki tudja hova nem építettek még. Az aljas trükköket azonban meghagyom magamnak, az én lelkiismeretemet sötétíti majd el, az én vállaimat nyomja majd súlyuk. A gondolat nem veszi el arcom lágyságát és tekintetem fényét, mellyel továbbra is Enna szemeibe nézek.*
-Az egészben csupán annyi aljasság van, hogy helyettem te beszélsz a kancellár asszonyával, minden másnak a puszta igazságról kell szólnia. A Perda szépségéről, a csodáiról, melyek nem lesznek ha ők megtelepednek mindazzal, amit magukkal hoztak. Callum Jenkins asszonya fűvész, szereti a növényeket, talán jobban is mint kellene. Tiszteli a természetet. Csak el kellene mondanod neki az igazságot arról, mi vár a Perdára ha az égiek mindent beépítenek. Arról, amit neki nem mondanak el, arról amiről ő nem tud. Neked kellene őt meggyőznöd arról, hogy járjon közbe az érdekünkben a kancellárnál és a többi kancellárnál. Ezzel nem bántanád őt. *Azt is tudom, hogyan találkozhatna vele, milyen indokkal. Persze még arról is meg kell győznöm Ennát, hogy elmenjen az égiek városába. De ezt majd később, egyelőre abban reménykedem, hogy megenyhül és eltűnik a harag a szemeiből. *








Perda – Gyógyítók háza  ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Enna
Enna

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_prps83Np1u1waincto1_250

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Elorak

Beosztásom :
Herbalista, gyógyító

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Maria Amanda

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Ezgif-2-c5a790c8c692


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Pént. Júl. 09, 2021 10:39 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda&Enna

The Secret Garden × Öltözék

A dühöm nem csendesedik, főleg hogy kimondja, nem kéri, hogy hazudjak.
- Roda, épp az imént mondtad, hogy a kancellárt akarod közvetetten befolyásolni velem! Ez a cél. Onnantól kezdve, hogy megkérdezik, miért töltöm az időmet az ember-asszonnyal, minden hazugság lesz, ami "kijön a számon", mert azt nyilván nem mondhatom, hogy "szeretném, ha rávenné a kancellárt, hogy hagyjon így mindent, mert milyen jó itt minden úgy, ahogy van!" - puffogok, szinte melegem is van a sok járkálástól, és az idegességtől. A továbbiakra pedig fejem csóválva rogyok vissza a székre.
- Azt mondtad füvész. Akkor neki tudnia kellene ezeket anélkül is, hogy én bizonygatnám! És honnan tudod, hogy nem hasonul az asszony az úrhoz? Mi van akkor, ha ő eddig is tudott mindent, és teljes mellszélességgel támogatja urát? Mit csinálunk akkor? - kérdezem, ám még mindig nem vagyok meggyőzve erről, annak ellenére, hogy többesszámban beszélek. Inkább azért van ez így, mert már bevont ebbe a tervbe, és ha most elmennék se tudnám kimosni szavait a fejemből.



a mute Muse singing for peace ☾

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 13, 2021 5:59 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eloraki gyógyítók


Enna & Roda






*Láthatóan nem tudtam meggyőzni Ennát arról, hogy nem kell hazudnia s mindaz amit mond a Perdáért való. Vannak benne ellenérzések, amiket meg is rétek. Nem sokkal korábban még bennem is voltak. Gyűlöltem az égieket, olyannyira, hogy nem is akartam velük találkozni, de ez megváltozott. *
-Találkoztam vele. Tudom, hogy hozzád hasonló. Kedves és nyíltszívű. Azt is tudom, hogy nagy hatással van a kancellárra, sok mindent megtenne érte, ahogyan meg is tett a múltban. Biztosan tudja nélkülünk is, hogy milyen kincseket tettek tönkre a Perdán az építkezéssel és mi várható, ha nem hagyják abba, ha folytatják, ha úgy folytatják ahogyan ők akarják. De valakinek fel kell nyitnia a szemeit, el kell mondani neki, hogy nincs már sok idő és minden odavész. *Először erre válaszolok, a többire pedig csak azután, hogy magamban is letisztáztam sok mindent. Ehhez azonban már felállok Ennához lépve és megpróbálom két kezét megfogni. *
-Nem is olyan régen még gyűlöltem, hogy itt vannak, hogy betolakodtak az otthonunkba, és mindent kényükre-kedvükre tesznek. Nem is akartam őket megismerni, de rájöttem, hogy ez hiba volt. Meg kell őket ismernünk ahhoz, hogy meg tudjuk őket változtatni. Az égiek önző és makacs nép, nem engednek abból amijük van, sem abból amijük volt. Ugyanazt akarják de mintha bekötötték volna a szemeiket, nem látják, hogy azt már nem kapják vissza. Változniuk kell, ahogy sajnos nekünk is. Velük szemben a mi naiv és békés lelkünk nem elég fegyver. *Ha eddig fogtam a kezeit, akkor most elengedem, ha járkálni akar továbbra is, hát tegye meg, ha szükséges majd fordulok utána, feléje. *
-Azt tudom, hogy Callum Jenkins asszonya roppant empatikus, sok veszteség érte és ez érzékennyé tette őt mások veszteségei iránt is. Ha megkérdezik miért keresed fel őt, az igazat mondod majd, hiszen én küldelek hozzá határozott céllal és ajándékkal. Később pedig bármit mondhatsz neki, igen, még azt is, hogy beszéljen a kancellárral, hogy segítsen nekünk megtartani a Perdát olyannak, amilyen most. Nem kell hazudnod Enna, csak azt kérem, keresd fel őt és légy önmagad. Még jobb lenne ha Liarát is vinnéd. *Az utolsó mondatnál jelentőségteljesen nézek rá. Mindketten tudjuk, hogy Liara mennyire nem szereti az égieket, neki nem lesz lelkiismeret furdalása ha esetleg, véletlenül rosszul tolmácsolja Enna szavait. *
-Ha mindez sikerül, a te barátodnak is könnyebb élete lesz. *A végső érv. Tudom, hogy kedvelt egy égit, azt nem, hogy azóta találkoztak-e és mennyire változott a kapcsolatuk, de nem hazudok. Nagy harc elé nézünk, de ha sikerül és vér nélkül győzünk, mindenkinek jobb lesz. Valahol nem csak magunkért vívjuk ezt a harcot, hanem az égiekért is.*








Perda – Gyógyítók háza  ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Enna
Enna

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_prps83Np1u1waincto1_250

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Elorak

Beosztásom :
Herbalista, gyógyító

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Maria Amanda

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Ezgif-2-c5a790c8c692


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 13, 2021 7:29 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda&Enna

The Secret Garden × Öltözék

Feldúlt vagyok, mert nem akarom elhinni, hogy Roda ilyen eszközökhöz nyúl. Másokon keresztül manipulálni valakit. Ráadásul úgy, hogy nem is ő végzi el a piszkos munkát. Azonban be kell látnom, hogy igaza van. Halkan sóhajtva rogyok le a székre, és hallgatom a szavait a padlóra meredve. Az emberek olyanok, mint a fém, amelyből építkeznek. Nem hajlik meg semmilyen akaratnak. Csak úgy, nem. Nem tudom, van-e bármilyen erő, amely képes meghajlásra ösztökélni őket, vagy hogy egyébként is meghajlana, csak nem hagyunk nekik időt. Szemem sarkából rá pillantok, amikor megfogja a kezeim, aztán felnézek rá. Liara említése egy keserű fintort hoz az arcomra. A legrosszabb ötlet, amit a mai nap mondani tud nekem Roda. Egyébként sem adok túl sok esélyt ennek a dolognak így, de Liarát még Jenkins kancelláros találkozóra is alig tudtam rá venni, miután pedig az egyik hegyi emberrel barátkoztam, gyakorlatilag elköltözött otthonról. Halkan sóhajtok, amikor utóbbit fel is emlegeti, és lesütve a pillantásom oldalra nézek, kicsit elfordítom a fejem is.
- Azt se tudom, él még. De értem a célod. Nem feltétlenül értek egyet ezzel a módszerrel, de megteszem, amit kérsz. Liarát nem tudom, és nem is szeretném magammal vinni. Nagyon dühös rám az emberek miatt, és mostanában inkább próbálok a saját lábamon állni. Családot akar alapítani, nem lehet állandóan mellettem. - suttogom rekedt hangon, kicsit meg is köszörülöm, oda nyúlok a szúró érzésre. Végül legyintek egyet, mintegy elhessegetve a gondolatot Liaráról.
- Hogy találkoznék vele? És hol? - teszek fel új kérdéseket, Rodára pillantva.



a mute Muse singing for peace ☾

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 19, 2021 2:36 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eloraki gyógyítók


Enna & Roda






*Rossz látni mit okoztak a szavaim Enna kristálytiszta lelkében, de közben tudom azt, hogy e szavak nélkül is megtörtént volna, csak egy kicsit később. Rosszabb lett volna a felismerés, szembesülés a történtekkel úgy, hogy már késő van. Most még tehetünk valamit és muszáj lesz akkor is ha a módszer egyikünknek sem tetszik. Én sem vagyok oda érte és abban sem vagyok biztos, hogy menni fog, de ha meg sem próbáljuk…
Hosszú idő telt el azóta, hogy először beszéltünk népünk sorsáról, és egy ideig nem is tartózkodtam Elorakban. Nem kísértem nyomon Liara és Enna kapcsolatát, ezért meglep amit Enna róla mond. Persze tudtam, hogy talán még Aideen húgom égi gyűlöletén is túltesz az övé, de Ennát magára hagyni…sosem képzeltem volna el róla. *
-Sajnálom…talán később megtudunk róla valamit. Felbukkan ismét és mindent elmesél, mi történt vele. *Nem említem Ennának egyelőre, de talán utána kérdezhetek Vadembernél, hátha tud róla mondani valamit. Tovább hallgatva Ennát, ez egészen furcsa…hallani a hangját, még ha az suttogó és rekedt is, érdekes, kicsit fájó, főleg azt látva ahogyan a torkához nyúl kezével és egy kicsit örömteli is. Úgy vélem a saját lábra állás kezdete.*
-Szóval ezért a változás. Éreztem, hogy valami nincs rendben és most, hogy….megszólaltál. *Egy sóhajtásnyi szüntetet tartok mielőtt újra megszólalnék, s felnézek Enna szemeibe, melyeknél tisztább lélektükröt még sohasem láttam.*
-Előbb-utóbb megbékél. Aideen is dühös volt rám mindazért amit tettem. Hogy a Dwa`woruura mentem, hogy segítettem a kancellár asszonyának, de nem haragudhatnak örökké. Meglásd Liara is megenyhül, addig sem maradsz egyedül. Téged mindenki szeret és tudod, ha bármi gondod adódik, hozzám mindig fordulhatsz. *Kezem a vállára teszem nyugtatólag, már ha számít valamit, ő azonban már a tervünkre kérdez rá, mintha mi sem történt volna. Hagyom tovább lépni, idő kell neki is arra, hogy Liara eltávolodását ne árulásnak érezze.*
-A városukban. Az lenne a legjobb és elég indokot tudok ahhoz, hogy ne gyanakodjanak rád. Callum Jenkins asszonya várandós és a kancellár már azt is tudja, hogy ez nagyrészt nekem köszönhető. Korábban is küldtem neki gyógyteához való növényeket, hogy megerősödjön és felépüljön a gyermeke elvesztése után. Ha a nevemben érkezel újabb gyógyfüvekkel, örülni fog neked. Ha pedig megengedi, hogy megérintsd, ellenőrizhetnéd, hogy a babával minden rendben van-e. Csak az én megnyugtatásomra. Megszervezem a találkozót. *A végén bólintok, mintegy a tervem elfogadásaképp, s aztán csak Enna beleegyezésére várok. Ő nincs annyira az égiek ellen, kíváncsi és óriási szíve van. Remélem nem fog gondot okozni neki, hogy az égiek városába utazzon. Már csak az út miatt is gondoltam arra korábban, hogy Liara elkísérhetné, de lehet, hogy Ennának szüksége van arra, hogy maga oldjon meg dolgokat. Jót fog tenni neki.*







Perda – Gyógyítók háza  ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Enna
Enna

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_prps83Np1u1waincto1_250

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Elorak

Beosztásom :
Herbalista, gyógyító

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Maria Amanda

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Ezgif-2-c5a790c8c692


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szer. Nov. 10, 2021 10:08 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda&Enna

The Secret Garden × Öltözék

Nehéz témákon esünk túl, főleg azért, mert nem értek egyet azzal a módszerrel, amellyel Roda intézni szeretné az emberekkel az ügyeket. Jobb szeretem az egyenességet, és őszinteséget, de az, amire kér, én nem sorolnám bele ebbe a kategóriába. Végül meggyőz, hiszen kárt nem okozok majd ezzel senkinek, bár nem örülök. Szó esik az ember barátomról, aki eltűnt, és arról is, hogy Liara családalapításra adja a fejét, és jobban hajba kaptunk ugyan azokon a témákon. Roda sajnálatát fejezi ki, de finom legyintéssel jelzem neki, hogy erre semmi szükség, nincs semmi baj.
- Harcos, hiszem, hogy tud magára vigyázni. - suttogom, aztán a Liarával kapcsolatos megjegyzésére megingatom a fejemet.
- Az idő és az Istenek eldöntik majd. Mindketten makacsak vagyunk. Hibáztatni nem hibáztatom, se az aggodalmát, se azt, hogy egyedül hagyott. Végül is, ő már koros a gyerekhez, én pedig sosem tanulok meg a magam lábán állni, ha nem szakadok el tőle. - magyarázom el a szemszögemet, s aztán visszakanyarodok az eredeti témához, két kérdéssel. A választ végig bólogatom.
- Legyen így, elviszem a füveket az asszonynak. A Várost egyébként is látni akartam már, így legalább jó indokom is lesz rá. - eresztek meg egy halvány mosolyt. Ezután felkelek, jobban össze húzom magamon a köpenyem.
- Ha más egyéb nem volna, akkor dolgomra térnék. - kérek tőle távozást, ám ha van még valami, amiről beszélni óhajtana, akkor természetesen nem fogom itt hagyni.



a mute Muse singing for peace ☾

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 14, 2021 12:19 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Eloraki gyógyítók


Enna & Roda






*Mindent egészen másképp intéznék, ha nem égiekről lenne szó. Természetesen ha így lenne, nem lenne szükség semmilyen intézkedésre. El nem tudom képzelni minek kellene történnie ahhoz, hogy ekkora bonyodalomhoz vezessen. Dann Tierran is a megszokott módon szerette volna letudni a jövevényekkel való tárgyalásokat, a megismerésüket és én is elkövettem azt a hibát az elején, hogy meg sem próbáltam megismerni őket, csak elrendeztem volna velük a történteket, ahogyan gondoltam. Sajnos velük másképpen kell, amihez mi perdaiak nem vagyunk hozzászokva, ami nekünk nehéz és ismeretlen. Ennél fogva csak botladozunk és kísérletezünk, míg rátalálunk a megoldásra. Enna ugyanazt érezheti amit én, sajnos azonban az égiekkel szemben nem jutunk semmire sem a mi tiszta lelkünkkel és fájdalmas lesz azt bemocskolni, de meg kell tennünk, hogy jussunk valamire. Egyetlen dolog miatt aggódom, amire nem számítottam és az Enna magánya, vagy inkább egyedülléte. Liara nélkül hogyan boldogul majd, nem tudom, de szavai egyelőre megerősítenek abban, amit eddig is hittem róla; hogy erős, mind lélekben, mind testben. *
-Igazad van. Bízom benne, hogy sikerül. Talán pont azért ment el, hogy ezt belásd, de közben a távolból rajtad tartja a szemeit. Ne árulásnak éld meg, hanem feltétlen szeretetnek*Úgy hiszem és egyre inkább bizonyos vagyok abban, hogy Liara ezzel akarja még jobban megerősíteni Ennát. Talán most jött el az ideje, hogy eddig nem lépett. Ő ismeri a legjobban a gyógyító nőt, az érzéseit, a gondolatait és ő tudta legjobban mire van szüksége. Nem megtartani nehéz azt akit szeretünk, hanem elengedni. Így most már csupán Ennára tudom bízni a feladatot, amit én magam nem tehetek meg. *
-Rendben, és köszönöm. Amint megtudom pontosan mikor költöznek a városukba, szólni fogok neked és üzenetet küldök a kancellár asszonyának. *Ezzel már le is tudtuk a tervet, a többi már Ennán múlik és bár első látásra csekély a feladat, nagy jelentősége lehet a jövőben. A sok apróság amit elterveztünk, egyszer majd beéri a gyümölcsét, a perdai nép türelmes, és ha másban nem is, ebben legalább megelőzhetjük az égieket. *
-Nem, köszönöm. Erről szerettem volna beszélni veled, így nem is tartalak fel tovább. *Fejet hajtok felé és kezemet a szívemre téve némán mondok újra köszönetet azért, hogy számíthatok, számíthatunk rá. Tudom, hogy tőle mekkora áldozat az, ahogyan tennie kell. *
-Shiennel fogja kezedet és adjon kitartást neked az előtted álló úton. *Mosolyom kíséri az ajtóig, s aztán elfordulok amint magamra maradok. Sok dolgom lévén nem ülök le azon elmélkedni, hogyan valósul majd meg mindaz, amit elterveztünk. Inkább azon gondolkodom, mit küldök majd Ennával Saskia Jenkinsnek.*

//Köszönöm a játékot, nagyon várom a folytatást a másik „parton”. Ölelés Szercsi //







Perda – Gyógyítók háza  ◊ Aktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 14, 2021 12:22 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Vharan
Vharan

Perdai

Más szemével
Gyors regeneráció
Kiélezett érzékszervek

Karakterlapom :

Születési idő :
2336.05.15.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Neana Thalor

Reagok száma :
127

Avatar alanyom :
Zach McGowan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6b6e7541546c545063655a7973413d3d2d3432343231303734332e313463383038383439353562663530333335393238343238383134342e676966


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Nov. 25, 2021 12:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda & Vharan
Hetek teltek el, mióta Rotemsheltől átvette az új lándzsáját. Azóta többször is tesztelte, rengeteget gyakorolt vele, hogy minél jobban ráhangolódjon a fegyver tulajdonságaira. Egyelőre még csak  a régi beidegződésit tudja kamatoztatni, de már dolgozott ki terveket a forgatására, hiszen a lándzsa sokoldalú azzal, hogy meg lehet hosszabbítani, vagy akár le lehet rövidíteni. Mindenestre már sokkal magabiztosabban forgatja, mit először, de kell még pár hét, és hónap, hogy tökéletesen ura legyen fegyverének. A teljes repertoár kialakításához pedig akár évek is, de a remete sosem volt nagyon türelmetlen. A fegyvere egyedi, nem is volt olcsó, így van némi előnye azokkal szemben is, akik majd ilyet akarnak szerezni, vagy akár készíteni. Úgy gondolja, hogy a kovácsmester ha készít is még ilyesmit, az vagy más lesz, vagy ennek a továbbfejleszett változata. De ilyen még egy valószínűleg nem, így nagyon nagy becsben tartotta azóta is s abban is fogja. A másik dolog pedig, amit Rotemsheltől kapott, egy üzenet, hogy keresse fel Rodát, a gyógyítót. Már megismerkedett a Dann tanítványával, és egy kellemes utazást tett vele, a maga módján megkedvelte a nőt. A mai nap jutott erre ideje, hiszen a kovácsmester nem adott meg neki időpontot, és azt sem mondta, hogy esetleg sürgős lenne az ügy. Vharan szerint nem is tudhatta valószínűleg, nem is hibáztatja érte, és reméli, hogy Roda sem vártam a következő napokban őt. Nem kérdezett rá, hogy honnan ismeri a kovácsot, a gyógyítóknak kevésbé van szükségük fegyverkovácsra. Elképzelhető, hogy Rotemshelnek széleskörű tudása van, és úgy tehetett szert a gyógyítóval való kapcsolatára. Esetleg megsérülhetett korábban, végül is nem veszélytelen a munka, amit végez. Amíg ezeken elmélkedik, meg is érkezik a gyógyítók házába. Be is lép végül az Elorak központi részén elhelyezkedő épületbe, és gyorsan körbe is néz. Még nem járt itt, adottsága miatt ritkán van szüksége gyógyítók segítségére, és amikor mégis lett volna, nem a város közelében érte a baj. Szerencséje van, a belépéskor a nagy teremben megpillantja a nőt, egy rövid mosollyal nyugtázza, hogy nem kell keresgetnie Rodát. A szokásos öles lépteivel megközelíti a másikat, megvárja, amíg megpillantja őt.
- Shiennel ragyogjon rád, Roda - hajol meg finoman, majd rögtön a tárgyra tér. - Rotemshel szerint beszélni szeretnél velem. Mondd hát - áll meg a nő előtt érdeklődően. El sem tudja képzelni, hogy miben tud ő segíteni Elorak gyógyítójának.

Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 28, 2021 6:28 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Deloris ünnepe


Vharan & Roda




*A mai nap is a Gyógyítók házában talált, de csupán az új év első begyűjtött gyógynövényeit kellett rendezgetnem és előkészülni arra, hogy megfelelően elraktározzam azokat. Nem volt súlyos beteg, akinek lábadozása hosszúra nyúlt volna, csupán a pár nappal ezelőtt világra segített perdai baba anyukáját látogattam meg, akinél támadt némi nehézség s szükség volt Shiennel áldására, melyet kezem által meg is kapott. Bár a jelenlétem szükségessége egy születésnél sosem jó, olykor szeretek ott lenni, csak azért, hogy részese legyek a születés csodájának. Vharant már nem vártam igazán, Rotemsheltől tudtam, hogy találkozott vele és szólt neki, hogy keresem, mégsem jött el hozzám. Egyszer, csak egyszer, rá is kérdeztem Rotemshelnél, hogy biztosan említette-e neki, mennyire fontos lenne, hogy beszéljek vele, de a szívemnek oly fontos fegyverkészítő szavaiból megbizonyosodtam, hogy alaptalanul vádoltam hanyagsággal. Bocsánatát kértem, de még napokkal később is lelkiismeret furdalásom volt miatta. Ma épp úgy nem számítottam Vharan felbukkanására, mint az elmúlt napok bármelyikén, így látható rajtam a meglepettség amint felnézek rá. Épp az utolsó lépcsőfokról léptem le amikor megpillantottam, de máris igyekszem elé, hogy méltatlankodjak a késése miatt. Azonban épp csak levegőt veszek, eszembe jut, hogy mennyivel idősebb nálam, bölcsebb és tiszteletreméltóbb, eszembe jut az a kis idő amit vele töltöttem és persze a neveltetésem is. Így előbb, szavaira fejet hajtok és szívemre teszem a kezem.*
-Shazor adjon erőt és áldjon meg téged Vharan. *Megjegyzésére bólintok ismét, kezem lehull a mellkasomról és magam előtt fonom össze ujjaimat. Nem tudom visszafogni szigorú pillantásom, mely Vharan késlekedése miatt villan fel. Jóllehet sokan elindultak már az Irlian tó déli partjaitól, de vannak még akiknek segítség kell. *
-Késtél. Rotemshel említette neked, hogy fontos lenne, hogy beszéljünk. Kérlek bocsáss meg nekem, hogy felemlegetem, de mindennél fontosabb lett volna, hogy beszéljünk. Jöjj velem kérlek. *Nem vagyok dühös, halvány mosoly enyhíti feddő tekintetemet, s kezemmel mutatok előre a lépcső jobb oldalára, ahonnan egy rövid folyosó nyílik. A folyosóról egy szobába vezetem ahol le tudunk ülni, van asztal és egy ágy is ha esetleg itt pihennék meg, jóllehet talán csak egyszer fordult elő, én nem éltem ezzel a kiváltsággal, mint az elődöm. *
-Kérlek foglalj helyet. Megkínálhatlak valamivel? Innál egy frissítőt? *Amennyiben kér, magam hozok neki, mert jelenleg nincs más a Gyógyítók házában, de addig magára kell hagyjam, s csak utána tudom elé tárni azt, amiért találkozni szerettem volna vele. *








Szent-tóAktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Vharan
Vharan

Perdai

Más szemével
Gyors regeneráció
Kiélezett érzékszervek

Karakterlapom :

Születési idő :
2336.05.15.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Neana Thalor

Reagok száma :
127

Avatar alanyom :
Zach McGowan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6b6e7541546c545063655a7973413d3d2d3432343231303734332e313463383038383439353562663530333335393238343238383134342e676966


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 30, 2021 1:14 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda & Vharan

Szerencsés a remete, hiszen nem tudta, hogy Roda ott lesz-e. Persze ennél nyilvánvalóbb helyen nem is gondolhatta volna, hogy találja, szerencséjére nem kellett kérdezősködnie, hogy hol találja Elorak első gyógyítóját. Örült, hogy újra láthatja, így szívében jóleső érzéssel köszöntötte a nőt. Köszönésük formalitása is derűre adott okot a remetének, ritka az, hogy örömmel fogadják. Mégis Shiennel fellegeket küld a jókedvére, amikor nemtetszését fejezi ki Roda Vharan késéséről. A férfi utánagondol, hogy mit is mondott neki Rotemshel mester, és csakugyan mondhatta, hogy sürgős lenne a dolog. Vharannak viszont ennél fontosabb dolgai voltak.
- Majd Shiennel elszámoltat a bűneim miatt, neked nem szükséges. Jöttem, ahogy tudtam, elégedj meg ezzel, dolgaim elszólítottak. Követlek, Elorak első gyógyítója – utat mutat a nőnek és elindul utána. Szavait nem szánta sértőnek, őszintén csengtek, még csak rosszindulatú élcelődés sem hallatszott ki belőle. Ő másképpen működik, mint azok, akik nagyobb csoportokban élnek. Az ő számára az idő máshogyan telik, sosem siet, ha nem szükséges. Márpedig Roda szava, bármennyire is veszi a nőt komolyan, még nem jelent neki annyit, hogy ennél komolyabban vegye őt. Talán Roda sem haragszik annyira, mint a szavai sugallják, a kisebb mosolyt észreveszi a nő ajkain. nem sokakl később már helyet foglal az asztalnál, és figyelmét a nőnek szenteli.
- Nem kérek, de kedves tőled. Miért hívattál? – néz rá, úgy néz ki, mintha nem érdeklődne igazán a dolog iránt. Talán nem szereti, ha ugráltatják, talán nem tetszett a korábbi megjegyzés, de az is lehet, hogy teljesen más oka van, vagy esetleg nincs. Roda még soha nem hívatta, így nem tudhatja, hogy pontosan mi áll a háttérben. Azonban Vharan nem megy el, nem sürgeti, türelmesen vár és hallgat, a tiszteletet pedig maximálisan megadja a nőnek.
Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 05, 2021 5:19 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Deloris ünnepe


Vharan & Roda




*Egyszer találkoztam Vharannal, és nem sok időt töltöttünk együtt, de arra, hogy megismerjem, elég volt. Persze sok mindent nem tudok még róla, de azt igen, hogy jó lelkű, önzetlen és bár nem ismeri el a Dann intézményét, nem tagadja meg Isteneinket és azok szavai, tanításai szerint él. Sokkal idősebb nálam és minden bizonnyal bölcsebb is, de szertelenebb, mint egy kölyök, de ez csak azt mutatja, hogy a lelke még mindig fiatal. Halványan elmosolyodom, de csak ajkaim zugába engedem e megnyilvánulást, mikor finoman rám pirít. Ebből tudom, hogy nem haragítottam magamra azzal, hogy számon kértem az idejét. Elindulok hát a szoba felé, majd ott előbb megkérdezem, hogy hozhatok-e neki valamit, amivel felfrissítheti magát, s addig nem is foglalok helyet a székek egyikén. Vharan azonban annak ellenére, hogy sosem siet sehova, most visszautasítja a frissítőt, mintha nem lenne elég ideje és a vendéglátást időpocsékolásnak tartaná. Bólintok és az egyik székre mutatok, hogy foglaljon helyet s ha megteszi, én magam is leülök, ellenkező esetben azonban mindketten állunk. Az italkínálás nem csak udvariasság volt a részemről, hanem egy kis időnyerés is, hiszen váratlanul ért Vharan felbukkanása és bár volt időm elég, hogy felkészüljek, a téma egyáltalán nem könnyed. Legfőképpen nem az üzenet, amit át kell adnom neki. Nagy levegőt veszek mielőtt belekezdenék, de nincs mit tenni, ezen túl kell esnem, a népünk élete és boldogulása múlik rajta.*
-A cadari utamról szeretnék veled beszélni. Arról amiről Dann Tierrannal beszélgettem, a népünkről, az égiekről. Számítunk rád Vharan. *A szemeibe nézek és a nevén szólítom, nem pedig Neana Thalorként említem. *
-Dann Tierran meleg szívvel beszélt rólad és üzeni, hogy Shaz`or áldását kéri rád, bármerre is visz az utad. Még akkor is, ha kételkedsz abban, hogy szükséged van az ő közbenjárására. Azt mondta, Cadar ugyanúgy az otthonod, mint Faeserin, vagy a Perda bármely más pontja, amit otthonodnak nevezel. *Talán nem ezzel kellett volna kezdenem, de szeretek elsőre tiszta vizet önteni a pohárba. Vharannak tudnia kell arról, hogy Dann Tierran nem haragszik rá, hogy sosem gyűlölte meg, hogy számít rá ugyanúgy, mint bármelyik másik perdaira. Tudnia kell, hogy neki dolga van, hogy nem hagyhatja cserben a népe gyermekeit.*









Szent-tóAktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Vharan
Vharan

Perdai

Más szemével
Gyors regeneráció
Kiélezett érzékszervek

Karakterlapom :

Születési idő :
2336.05.15.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Neana Thalor

Reagok száma :
127

Avatar alanyom :
Zach McGowan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6b6e7541546c545063655a7973413d3d2d3432343231303734332e313463383038383439353562663530333335393238343238383134342e676966


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 05, 2021 6:08 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda & Vharan

Egy kicsit rosszabb a kedve, mint amikor idejött. Nem szereti, ha bármilyen tettét szóvá teszik, főleg úgy, hogy igyekszik senki dolgába nem beleavatkozni. A rendszer és az isteneik útmutatásai szerint él, úgy véli, ennél többet senki sem tehet, és kérdőre sem vonható miatta. Az, hogy Rotemshel szavai nem késztették azonnal tettekre, nem a kovács tehet. A lényeg, hogy a kis konfliktus elsimul azzal, hogy Roda nem forszírozza tovább a dolgot. Ez neki is megfelel így, azonban kényelmetlen számára követni a gyógyítót. Minél hamarabb le akarja tudni ezt az alkalmat és talán valamilyen kérést, az elvei nem csak másoknak, neki is szoktak problémát okozni. Elfogadta már, hogy nem mindig fog jó szájízzel odaállni egy-egy feladat, vagy döntés mellé, de lelkiismeretesen végig fogja csinálni. Azonban most még nem tudja, hogy mi vár rá, viszont a frissítőt visszautasítja. Nem mindig ildomos a ház vendégeként ezt tenni, de ő Neana Thailor, a remete. Ezzel szokott takarózni, ha a lelkiismerete oldalba szúrná. Figyelmesen hallgatja a gyógyítót, a szemeiben viharfelnő gyülekezik a Dann nevének említésekor. Keze eddig békésen keresztbe volt vetve fiorája felett, de most ökölbe szorulva hallgatja Roda beszédét. Már-már azon van, hogy feláll és szó nélkül itthagyja a gyógyítót, de rájön, hogy Rodára nem haragszik. Valójában már Dann Tierranra sem, de arcátlanságnak érzi azt, hogy pont őt szeretné bármire is felkérni. Hosszan fújja ki a dühöt és a levegőt az orrán egyszerre tiltakozásképp, mégis maradni látszik.
- Már nem vagyok a Dann… - itt megáll, hogy milyen szót is használjon, amivel nem okoz sértődést, de nem talál ilyet. – Nem szolgálom már őt, továbbra is Shiennel és Shaz’or egyszerű gyermeke vagyok. Senki más nem utasíthat semmire, senki más nem mondhatja azt, hogy a quorsák, vagy akár a perdaiak ellen, vagy éppen kedvéért is tegyek meg bármit – szól ki teljes meggyőződéssel Roda felé. – Nem haragszom a Dannra, és nem értem, hogy miért beszélt rólam úgy, ahogy. Talán manipulálni szeretne téged? Vagy éppen engem? Igaz, régen találkoztunk már, de nem fogom erőltetni ezt az összejövetelt. Viszont szerencsés egy fickó, mert veled kapcsolatban nincsenek ellenérzéseim. Mondd hát, hogy mit szeretnétek, de ne feledd, kizárólag a feléd való tiszteletemből hallgatlak meg – zárja le végül a dolgot. Kicsit olyan volt, mintha magát akarta volna meggyőzni a végére, mert, ha csak egyszer találkozott is Rodával, jópár napig együtt mentek és megkedvelte a gyógyítót. A tiszteletét pedig már azzal kivívta, hogy elfogadta őt olyannak, amilyen. Ritka képesség.


A hozzászólást Vharan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 16, 2021 7:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 05, 2021 6:50 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A remete meggyőzése


Vharan & Roda




*Érzem Vharan felől, hogy a kedve megváltozott, tudom nem esett neki jól, hogy szóvá tettem a késedelmét, de ez nem tart vissza attól, hogy bevonjam a terveinkbe. Lelkiismeret furdalásom van amiért ezt tettem, de meg nem tudom változtatni. Ami elhangzott, ott lebeg kettőnk feje felett. A szobában aztán, miután nem kell frissítőt hoznom, leülök és előadom Dann Tierran üzenetét. Bár voltak kétségeim afelől, hogy nem ez a legjobb módszer, mégis szándékosan ezzel kezdtem. Figyelmesen nézem őt, hogyan változik meg szemeiben a fény Tierran Mester nevének említésére, látom a haragot, a megfeszült izmokat, de nem tántorít el a küldetésemtől. Mert ez az, küldetés arra, hogy kimozdítsuk magunkat abból a szakadékból és csapdából, amibe az égiek taszítottak. A tehetetlenség csapdájából. Azt hiszem, az utunk során egyszer sem hallottam Vharant ilyen hosszan beszélni, de a gondolat keltette derű most távol marad tőlem. Végig hallgatom, nem szólok közbe, szavait hallva azonban a korábbi feszültségem tovaszáll. Megnyugszom, mert olyan érveket tudok felhozni, melyek ellen nem tud majd szólni. Vharan magának való remete, de Isteneink hű gyermeke és törődik a népével. Csupán akkor mosolyodom el, amikor befejezi és néhány pillanat erejéig hagyom a csöndet elülne kettőnk között. Végül szívemre teszem a kezem és fejet hajtok felé.*
-Köszönöm neked. S tudnod kell az én tiszteletem irányodban nagyobb. Tisztelem benned mindazt, ami te magad vagy, akit alábecsülsz. Mert te a szememben nem egy egyszerű perdai vagy. *Hagyok egy nagy lélegzetvételnyi szünetet, de érezhető, hogy még szólni kívánok. Kezemet aztán ölembe ejtem és Vharan szemeibe tekintek komolyan.*
-Senki nem fog semmire sem utasítani, még Dann Tierran sem. Csak reméli, hogy a néped iránti szeretet és odaadás nem tart majd távol a tennivalóktól. Én sem utasítalak, csak kérlek, hogy segíts nekünk. Dann Tierrantól távol áll, hogy bármit is manipuláljon, legfeljebb az égiekkel szemben tenné ezt meg, és meg is fogja tenni, ahogyan mi is. Bár nincs benne nagy gyakorlatunk, de gyorsan tanulunk. Együtt fogunk működni a hegyi néppel, hogy meggyőzzük, vagy legyőzzük azokat akik az égen és az Irlian tó partján maradtak. Hogy népünket megvédjük, kiürítjük az Irlian tó és a Nagy hegység közötti területet és mindenkit északra menekítünk a Sötét erdőn át. Szeretnénk, ha segítenél nekik biztonságban átjutni. Sokan elindultak már, hogy otthont találjanak, de a védtelenek még kísérőre várnak. *Hagyom, hogy megeméssze a hallottakat, s azt is, hogy a kérdései megfogalmazódjanak benne. Majd csak azután mondom el a teljes tervet és azt, hogy a hegyi nép is kész együtt működni velünk. Persze mint minden terv, ez is finomításra vár, és Vharan ebben is segíthet. Bölcs meglátásai még módosíthatnak pár részletet.*









Szent-tóAktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA


A hozzászólást Roda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 19, 2021 7:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vharan
Vharan

Perdai

Más szemével
Gyors regeneráció
Kiélezett érzékszervek

Karakterlapom :

Születési idő :
2336.05.15.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Neana Thalor

Reagok száma :
127

Avatar alanyom :
Zach McGowan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6b6e7541546c545063655a7973413d3d2d3432343231303734332e313463383038383439353562663530333335393238343238383134342e676966


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Dec. 16, 2021 7:54 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda & Vharan

Nem mond el mindent Perda szemrevaló gyógyítójának. Nem beszél a megaláztatásról, a kitagadásról, a népének felé áramló megvetéséről. Vannak persze olyanok is szép számmal, akik belátták már, hogy nem volt Vharant helyénvaló így kezelni, vagy meg is lehetne neki bocsájtani akár. Vannak, akik ezt megtették, de nagyon sokan nem, mert sokkal egyszerűbb valakit eltaszítani, mint megbocsájtani. Ott van Ublukka is, aki vélhetően az apjától hallott anekdoták és az azóta elferdült Dann elleni történetből táplálkozik. A remete nem haragszik ezért, már megszokta, elfogadta, hogy sosem lesz már olyan, mint amilyen valaha lehetett volna, népének egy megbecsült tagja. Nyilvánvaló az is, hogy ő sem igyekszik ezt a képet kijavítani, az ecsetvonások megmaradnak, a kopottas festék tovább pattog le a történetek súlya alatt. Így aztán nem is várja el, hogy másképpen álljanak hozzá, és legtöbb esetben azok ismerik fel az értékeit, akik nyitottabbak, vagy ők maguk akarnak megbizonyosodni a dolgok hátteréről. Ezért lett feszült, a Dann hirtelen megváltozott hozzáállása miatt, ami egy kicsit dühíti is. Mégpedig azért, mert ezt is üzente, nem pedig személyesen beszélte meg vele. Akár meg is kerestethette volna, sok helyen feltűnik, Shaz’or és Shiennel szentélyek pedig minden nagyobb településen vannak. Az egy jó kérdés, hogy elment volna-e, de az, hogy Rodán keresztül üzen, némi keserű szájízt hagy maga után, mert azt még ő is jól tudja, hogy a Dann nem a levegőbe beszél. Talán már megbocsájtott neki, talán érzi, hogy túllőtt a célon akkor, de a múltat már nem lehet megváltoztatni, és Vharan ezt nem is szeretné. Valahol hálás Tierrannak, hogy így alakult az élete, mert jól érzi magát a bőrében, élvezi, hogy együtt lélegezhet a perdai dzsungellel, tavakkal, vagy akár a sivataggal is. Shaz’ornak és Shiennelnek pedig köszöni a támogatást, az iránymutatást, és azt, hogy ennyi mindent elért már, mégsem lett több egy valódi remeténél. De elmondta most Rodának, amit el kellett mondania, így nyugodt lelkiismerettel várja, hogy mit kérnek tőle. Hisz a nőnek, tudja, hogy a másik tiszteli, főleg a mostani szavai győzik meg igazán, de érezte ezt már a korábbi utuk során is. Talán nem véletlen, hogy a Dann rá bízta ezt a feladatot. Biztosan nem lehet az.
- Azt mondod, ti nem manipuláltok senkit, csak az égieket. Mégis a perdaiakba vetetett hitemre alapozol, hogy elvállalom a kérésed – apró mosoly jelenik meg a szája szegletében, mindkét kezével az ellenkező alkarján simít végig. Szemeit Rodára függeszti, és láthatóan a gondolataiba mélyed.
- Több ellenérzésem is van ezzel a kéréssel, de lássuk a legkézenfekvőbbet. Miért követnék Neana Thalort, az eltévedettet? Nem szül ez majd fegyelmezetlenséget? Tudd meg Roda, hogy az én szabályaim eléggé egyszerűek és szigorúak. Ha nem tartják be őket, odaveszhetnek. Nem fogom értük vállalni a felelősséget, ha az ellen érzett érzéseik miatt dacolnak a szavammal – fújja ki a levegőt, majd metsző szemekkel nézi Rodát.
- A népünkkel, ahogy te fogalmazol nem vagyok egy hullámhosszon. Sok mindent láttam már, ami nem tetszik, de amíg békén hagynak, én sem fogok az ő dolgukba szólni. Emelett a hegyi népből ezidáig csak egy égit ismertem meg, Alec Delgadot. Jó ember, de nem tudom mennyire megbízható. Tudom, van egy olyan mondásuk, hogy az ellenségem ellensége a barátom. Nos, én nem értek egyet ezzel. Mikor kellene indulnom és pontosan hova? Te pedig tartozni fogsz nekem ezért – zárja le a beszélgetést a maga részéről. Talán kicsi árat kért, de nincs igazán szüksége semmire, amit Roda meg tudna neki adni. Viszont a szívessége még jól jöhet, és talán így, hogy alkut kötnek, mindkét fél elégedett lehet.
Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 19, 2021 7:34 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A remete meggyőzése


Vharan & Roda




*Nem tudom mi zajlik le Vharanban, míg én beszélek, hogy mit érez és mit gondol Dann Tierran felől. Ha tudnám, bocsánatot kérnék a nevében is tőle. Azonban nem vagyok gondolat olvasó, és még ha meg is érinteném, amit nem tennék, mert azzal eljátszanám a bizalmát, sem tudnék meg mindent. Csupán múltjának néhány részletét, az eddigi életéből egy keveset, melyeknek erős érzelmi értéke van, melyek fontosak voltak neki, melyek így vagy úgy, de elirányították a népétől távol élt életében. Csak azt tudom, amit elmond nekem. A fejemre olvassa, hogy manipulálom őt, noha eszem ágában sem volt ilyesmi, mégis mosolyog ami számomra tőle nem szokatlan, hiszen amikor együtt vándoroltunk Cadar felé, többször is láttam arcán. A mosolya ragadós és magam is engedem, hogy ajkaim elnyúljanak, fejet is hajtok, mintegy elismerve igazát, ám szavaim mégsem egyenlők igazán a beismeréssel.*
-Igazad van…rosszul fogalmaztam. Dann Tierran és én sem próbálunk meg manipulálni. Ez bizalom feléd, bízunk benned és abban, hogy a néped iránti szereteted mindannak ellenére amit kaptál az elmúlt hosszú időkben, töretlen. *S aztán hallgatom milyen ellenérzései vannak a kérésünkkel kapcsolatban. Tudtam, hogy nem lesz könnyű ez a beszélgetés és próbáltam felkészülni rá, egy kicsit már megismerve Vharant, érveket kerestem melyekkel meggyőzhetem és úgy éreztem megtaláltam mindet. Ám szavai után már nem vagyok olyan biztos magamban, de bízom abban, hogy sikerül. A mosoly csupán halványul arcomon, de el nem tűnik. Vharan hosszan beszél és nekem van időm gondolkodni, összeszedni a gondolataimat, melyekkel talán meggyőzhető. Van egy pont amikor ismereteink keresztezik egymást, de már nem lep meg, hogy Vadember mindenhol ott van. A Delgado név ismerős, többször hallottam már, főleg akkor amikor a hegyi népnél voltam és összeraktam, hogy Vadembert így hívják az övéi…és ezek szerint Vharan is. Az ő szúrós tekintete nem ijeszt meg, ismerem már a történetét, de azt is tudom, hogy Vharan jó perdai, szép lelke van, melyet igyekszik eltakarni. *
-Delgado. Ismerem ezt a nevet, ismerem azt a hegyit aki ezt viseli, én Vademberként ismertem meg. Ő segített beszélnem a hegyi nép vezetőjével, én bízom benne. Tudom miért harcolnak és azt is mit szeretnének elérni. Talán a kényszer szülte csupán, ám jobban beilleszkedtek a mi világunkba, sokat adott nekik a Perda és megbecsülik azt, nem úgy, mint azok akik a nagy városban és a Dwa`woruun élnek. *Pillantásom olykor elkalandozik Vharan füle mellett a távolba, túl a szoba falain, messze a gondolataimban helyet kapó barlangba, a sziklák közé ahol a hegyi nép él. Mikor azonban rátérek Vharan egyik fontos kérdésére, ismét a remetére nézek. *
-A nép nem Neana Thalort fogja követni, hanem Vharant, akit Dann Tierran kért meg arra, hogy legyen a segítségére. Sokan vannak akik megbocsátottak, akiknek a tiszteletét kivívtad azzal, hogy önzetlenül segítettél nekik. Akik még kételkednek, követni fogják Dann Tierran szavait, így téged is. A népünk biztonságáról és életéről van szó, te segítesz, így betartják majd a szabályaidat. Ki tudja, az is lehet, hogy ezzel a tetteddel, visszaszerzed becsületed azon részét, amit eddig még nem. Ami pedig a hegyi népet illeti, elég ha ők vallják azt, hogy az ellenségem ellensége a barátom, és aszerint cselekednek. *Végül szélesen elmosolyodom, nem mert úgy érzem nyertem Vharannal szemben, hanem mert annyira nem ismer még, hogy tudja, mindazért amit kértem tőle, keveset kért cserébe.*
-Mi sem természetesebb, minthogy életem végéig hálás legyek neked azért, mert segítesz. Amint felkészültél a nagy útra, már indulhatsz is, az Irlian tó déli területén, a Magányos tónál táboroznak a családok.









Szent-tóAktuális viselet
◊ credit by ◊


8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Vharan
Vharan

Perdai

Más szemével
Gyors regeneráció
Kiélezett érzékszervek

Karakterlapom :

Születési idő :
2336.05.15.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Neana Thalor

Reagok száma :
127

Avatar alanyom :
Zach McGowan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6b6e7541546c545063655a7973413d3d2d3432343231303734332e313463383038383439353562663530333335393238343238383134342e676966


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 31, 2021 12:06 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3


Roda & Vharan

Egy halk, rövid nevetésbe vegyült „h” jön ki a magyarázat után belőle. nem is tudja, hogy mit gondoljon, vagy inkább furcsállja, hogy Roda így próbálja meggyőzni. Egyáltalán miből gondolja, hogy ő, a kitagadott, az üldözött, a sehol szívesen látott ennyire elkötelezett lenne a perdaiakkal. Ő nem egy védelmező, ő csak egy egyszerű, az istenek általi utat követő perdai. Az más kérdés, hogy ez az út nem ugyanaz, mint amin a legtöbben mennek. Ahogy a quorsáknál, itt is vannak gonosz teremtések, vagy akár olyanok, mint ő, akik nem feltétlenül értenek egyet a hitük szerint megkövetelt, Dann által kijelölt úton. Vharan nem gonosz, nem lop, nem akar meggazdagodni, ő csak élvezi az életet, amit az istenek adtak neki. Viszont a körülmények áldozata, így nem igazán kötődik senkihez, talán most már egy kicsit egy kívülállóhoz, Ravenhez. Ami azt is jelzi, hogy számára valahol a quorsa nő több, mint a perdaiak nagy része, de ide sorolja Perlot és Nichit is. Abban viszont nem tévednek, hogy ő nagyon is Perda gyermeke így vannak prioritásai, tehát meggyőzhető, ha kellő indok és számára helyes cselekedet az, amit kívánnak tőle. Ezért ezt elő is adja a gyógyítónak, figyelve mindenre, nehogy valamit kihagyjon. Roda is ismeri Alecet, ez fontos számára, mert van egy közös pont, amiben teljesen egyetértenek. Habár kicsit goorin a férfi, de megbízható és a hegyi nép érdekeit képviseli a perdaiakkal való együttéléssel egybekötve. Kétkedve fogadja Roda szavait a népről, melyek követni fogják őt. Nem a gyógyítónak nem hisz, vagy nem bízna benne, a perdaiak nem Rodák. De rábólint Vharanosan, nagyjából elfogadva azt, amire kérik. Nem is igazán tudja, hogy miért fogadja el, nem akar bizonyítani, nem akar vezető lenni, de az, hogy nem érdekli ennyi ember sorsa sem igaz. Végül így elvállalja szavakkal is a feladatot, de nem ingyen, mert ha így tenne, akkor kifordulna önmagából, és kényszerképzetei támadnának egyeseknek vele kapcsolatban.
- Ó, nem. Lehetsz hálás, de te tartozni fogsz nekem egy nagy kéréssel, amit meg kell tenned, akkor is, ha nem értesz egyet vele. De nem kell aggódnod, semmi rosszra nem foglak kérni, ami másokat veszélyeztethet. Csak így, és az irántad való tiszteletem miatt fogadom el a feladatot. Ha így megfelel, indulok, ha nem, távozok – áll fel az asztaltól, majd karfogásra nyújtja a kezét, hogy az alku megköttessen. Amennyiben így történik, Vharan megenged egy halvány mosolyt magának.
- Holnap indulok, mert ehhez az útra fel kell szerelkeznem, és egy komolyabb inerin szertartást kell csinálnom, hogy Shiennel segítsen bennünket – világosítja fel, majd újabb mosollyal zárja le a beszélgetésüket. Shiennel vezessen tovább, Shaz’or védelmezzen utadon Roda – búcsúzik, majd elindul, hogy felkészüljön az útra.
Ha Roda mégsem fogadná el a felkínált alkut, akkor is az utolsó mondattal búcsúzik el a gyógyítótól, mielőtt elhagyná a helyet.

goorin – flúgos, szétszórt, bolondos
Helyzetfüggő a használata, jelen esetben Vharan a szétszórtságára utal.
inerin – az aurin szertartás Vharan féle változata. A Dann testőrök hagyományos segítségkérése isteneiktől, mielőtt nagyobb útra indulnak. Számtalan változata ismert, a perdai családok egy-egy frázist, mondatot használnak belőle, harcosok vesznek át nekik tetsző szóképeket. A teljes, hagyományos szertartás nagyjából egy órát veszi igénybe.

*** Köszönöm a játékot! Szercsi ***
Vissza az elejére Go down

Roda
Roda

Perdai

Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 AbtgHo2

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak

Beosztásom :
Elorak Első Gyógyítója

Reagok száma :
399

Avatar alanyom :
Bridget Regan

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 IpUrJ4h


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 02, 2022 3:12 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
A remete meggyőzése


Vharan & Roda




*Sokáig kell szívszorongva várnom arra, hogy Vharan tényleg és valóságosan rábólintson a kérésünkre. Nem tudom végül melyik érvem győzte meg, de igazán most nem is érdekel, én elégedett vagyok. Később persze majd kíváncsi leszek, mi az ami Vharan szívét meglágyította népe irányába, de most csak a feladatra koncentrálok. Nem is lep meg, hogy cserébe ő is kér valamit, magam sem és Dann Tierran sem kívánta szívességből, hogy átszelje a veszélyes területeket másokra vigyázva, nem csak a vadak ellen, hanem az égiek figyelő szemei előtt is. Szavaimat azonban félreérti, én többet kínáltam annál, mint amit kért.*
-Tudom, hogy nem kérnél olyasmire, ami ellenkezne a szívemmel vagy a lelkemmel, de félreértettél. A hálám egyenlő azzal, hogy tartozom neked. Nem egy szívességet ajánlok cserébe, hanem életem végéig segítelek bármiben, hogyha megkérsz. És még egyszer köszönöm, de tiszteletem feléd nagyobb, semmint ennél kevesebbet ajánljak. *Azzal felállok, s ahogy a harcosok egymás között, úgy kulcsolódnak ujjaim alkarjára, de másik kezem szokatlanul az enyémet fogó kézfejére simulnak egy hosszú pillanatra, mikor szemeibe nézek. Majd miután elengedtem bólintok.*
-Én is kérem Istennőnk kegyét és Shaz`or erejét, hogy kísérjen el utadon. Shiennel fénye ragyogjon rád Vharan! Ezzel a köszöntéssel bocsátom útjára, kezemet a szívemre téve, és mélyen fejet is hajtok előtte. *

//Köszönöm a játékot, nagyon szerettem! Hug2 //









Szent-tóAktuális viselet
◊ credit by ◊



8uiUco1.gifmFDhRHf.gif
RODA
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 02, 2022 3:13 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Gyógyítók háza és ispotály - Page 3 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítók háza és ispotály
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Roda & Shane - gyógyítók és egyéb históriák
» Enna háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Elorak, a perdaiak városa-
Ugrás: