Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Vendégkabinok
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 18, 2019 4:52 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Megértem a barátnőmet, amiért mindent tudni akar, sok mindenről lemaradt. Van amit szándékosan hallgattam el előle és van aminek az elhallgatása nem az én lelkemen szárad. Ettől még persze tudnia kell mindenről és ezt is akartam mindvégig, csak az idő volt rossz az előadásra. Ahogy most sem alkalmas az én biztosításom taglalására, kit érdekel, hogy én hogyan úszom meg a bűneimet? *
-Majd akkor amikor dűlőre jutunk a te megmentésed tervével. Most te vagy a fontos. *Mert nagyobb szarban van mint én. Nem lesz későbbi meglepetés, mielőtt elhagyom ezt a kabint, Sam mindenről tudni fog, csak tegyünk már előre pár lépést. A kaja érkezése segít ki, de persze tudom, hogy nem sokáig. Ezért inkább rátérek arra a vacsorára, melyen kiterveltük a megmentését. Sok mindent kihagyok, de nem azért, mert titkolnám, hanem mert nem olyan fontos. A felvetése Jenkins megörökítéséről…azt hiszem nem lep meg, a helyében én is kíváncsi lennék, de én mindig mindenkire kíváncsi vagyok.*
-Hát baszki, ha előbb tudom, szerét ejtem. Jenkins lakosztályában nincsenek kamerák, szóval még csak le sem tudom honnan szedni a felvételeket, másrészt nem kockáztattam meg, hogy még azt is vigyek magammal, épp elég volt a chipet elrejteni a hajamban. Egyébként a faarcú testőre meg sem motozott. Magamról viszont csináltam képet mielőtt elindultam hozzá. *Megdobom egy széles vigyorral, a pda-n kikeresem a képet és az orra alá dugom. Még a mosolyom is olyan rajta, mint amilyennel Jenkinst fárasztottam. Diszkrét, nőies és furfangos. Az jut eszembe közben, hogy mindentől függetlenül Jenkins készíthetett felvételeket a vacsoráról stikában, ami ha igaz, akkor szarban vagyok, mert látszódhat az a könnyed mozdulat amivel elhelyeztem a chipet a képernyőjén, de valószínűleg akkor már a nyakamon éreztem volna a kezeit…vagy ezek után fogom, hiszen meg kellett várja, hogy eljuttattam-e a felvételeket a JL-nek. Azt is tudtam már előre, hogy nem fog tetszeni neki a tervünk, jó időre kivonnánk a forgalomból, távol mindenkitől, aki a családja helyett a családját jelenti a számára, köztük én is, tőlem is. A biztonsága érdekében én sem látogathatnám, noha meglenne rá a lehetőségem. Azonban ennél jobbat nem tudtunk kitalálni. Mindegyik tervet megvétóztuk oda-vissza. Csak elhúzom a szám a tanácstalanságán, ami az enyém is lehetne. S aztán ő mondja ki az aggályait, melyeket én csupán gondolatban pörgettem végig.*
-Tudom. Bár nem az ellenállókat szemeltük ki az elrejtésedre. Különben sem tudjuk hol rejtőznek. *Nagyon úgy tűnik, hogy ez a terv is megbukik és még csak nem is hibáztathatok érte senkit, én sem tudom hogyan döntenék pedig nagyon különbözünk egymástól Sammel…és én is dilemmáznék, noha sokkal kalandvágyóbb vagyok mint ő. Mindezt pedig el kell mondanom a második vacsin Jenkinsnek és agyalhatunk tovább mielőtt az Imperiummal újra útra nem kelünk. Csak addig van időnk, mert amint visszatértünk, McG ismét csatarendbe áll hacsak nem teszi meg előbb…és ő nem olyan aki várna a háborúval. Sam hangjára felkapom a fejem, a gondolatok pedig leragadnak egy helyen az agyamban.*
-Bruce aggódik de nem féltékeny, sosem kezdenék Jenkinsszel…ó persze megemlítettem neki, hogy jó feneke van a kancellárnak, de én minden jó feneket megnézek ha pasié. Oké, Bruce-ért nekem kell jobban aggódnom, mert forrófejű, azért nem lehet ott a vacsorán. *Velem türelmes, de Jenkinsszel nem lenne, annál is inkább, mert a kancellár tutira felpiszkálná, szándékosan. Ám még mindig hiszem, hogy Samet meg tudjuk menteni McG-től, másrészt remélem, hogy letesz arról az ötletéről, hogy mégis hozzámegy csak azért, hogy infókat gyűjtsön róla. Miattam nem teheti meg, Jenkinsért meg kár. Tudom, hogy bízik bennem, mégis újra megkérem rá…de amikor rákérdez arra, hogy hol kellene rejtőznie ki tudja meddig, már nem vagyok biztos abban, hogy olyan nagyon jól elrendeztünk mindent. Mert ezt pont nem, de persze van még időnk. *
-Nos, pontosan nem tudom. Számos hely van ahol elrejtőzhetnél, én is tudok ilyet amiről nem írtam jelentést és senki nem tudja, hogy létezik. Aztán ott van Elorak, biztosan segítenének a perdaiak, ha ajánlunk nekik cserébe valamit. Azt nem mondom, hogy pont a városukba kellene költöznöd, de ők ismerik jobban a vidéket. *S közben érzem ahogy a nagy terv, dacára a két géniusznak, elsüllyed a mocsárban. Samre mosolygok és bólogatok, pszichológiai hadviseléssel próbálom rávenni arra, hogy rábólintson az egészre, hiszen már fél siker, hogy egyáltalán megfontolta a dolgot és rákérdezett a merénylet utáni időkre. De érzem, hogy hadilábon áll az egész, ezért próbálom elejét venni annak, hogy visszakanyarodjon a kényszerű házassághoz. Érzékletesen ecsetelem neki a várható házaséleti nyűgöket, és remélem elveti még utolsó utáni lehetőségként is, hiszen egyetlen jót sem tudtam felhozni mellette. Persze Jenkins megint csak a gyenge láncszem, de ezt is csak azért mondom, hogy Sam tudja, mennyire el akarja tenni az útból az egyik kancellár a másikat. Csak sajnos fordítva sül el az egész.*
-Sok mindent ő intéz el, de legalább annyira szüksége van ránk is, mint nekünk rá. Nélkülünk nem tudná csapdába csalni McG-t. *Fú, esküszöm fárasztóbb Samet meggyőzni, mint Jenkinsszel úrinőként vacsizni, de persze maximálisan megértem őt, hiszen az ő bőréről van szó, az ő életéről, amitől meg akarjuk fosztani…még ha csak egy kis időre is. Eszembe jut egy másik terv amiről Jenkinsszel beszéltünk, de valamiért nem tetszett neki, Samnek viszont még jó lehet, nem kell lemennie a Perdára, nem kell McG-hez hozzámennie…viszont Jenkins nem tud belőle profitálni. Hát bakker, ki nem szarja le? *
-És mit szólnál ahhoz, ha megfertőznénk valamivel, mondjuk Breviusszal, megkapnád az ellenszert és aztán Jenkins meghamisítaná a leleteidet és papíron meddővé válnál a betegség miatt? Akkor McG hivatalosan nem vehetne el, mivel még nincs gyereke. Persze Jenkins nem tudná őt elkapni, de most a te megmentésed a cél, cserébe segítenénk Jenkinsnek ha van B terve. *Fogalmam sincs, hogy működne-e a dolog, de majd megdumcsizon a kancellárral a vacsin. Tudom, hogy az egész nagyon meredek, de jelenleg egyikünknek sincs jobb ötlete, és most nem is mosolygok, csak várakozón nézek Samre. Ez is van olyan őrült ötlet, mint McG-hez hozzámenni. Azt hiszem erre inni kell, Búfelejtő híján a pezsgős pohárért nyúlok és Sam keze ügyébe tolom a másikat. *







Úgy sem kapsz el



A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 22, 2019 1:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Nov. 21, 2019 7:51 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Megrázom a fejem, amikor Raven ismét rám akarja terelni a szót. Nem, ez nem így működik.
- Te is ugyanolyan fontos vagy, mint én, szóval mesélj! - nem fogom ráhagyni a dolgot és azt se, hogy miattam bajba kerüljön, ezt jó, hogyha tudja. Ahogy Ő is meg akar védeni engem, úgy én is Őt. Ez után kerül szóba az a bizonyos vacsora, amelyet szívesen megnéznék, de tudom, hogy erre nem lesz lehetőségem. Jenkins ennél rafináltabb, nem hagyná, hogy Ő is felvételre kerüljön úgy, ahogy William.
- Jó, hogy nem kockáztattál. Na muti! - közelebb csüccsenek hozzá, majd amikor felém tartja a PDA-t, jól láthatóan elkerekednek a szemeim.
- Azta! De dögös vagy! Gondolom jól megnézett. - vigyorodom el, mert tény, hogy barátnőm kitett magáért, ezt pedig Callum is láthatta.
- Küldd át a képet, ez kell! - de sajnos a laza témák nemsokára ismét nehezebbé válnak. A tervek egyike se veszélytelen, ezt tudom jól, mégse akarok eltűnni innen, felszívódni és mindenkitől távol lenni, aki fontos nekem. Itt van az új családom, a barátaim... mindenki. Ez rosszabb lenne, mintha William lenne a férjem. Én legalábbis így élem meg.
- Amikor hibernáltak, mindenkit elveszítettem, így kérlek értsd meg, hogy ezt még egyszer nem akarom. - rázom meg finoman a fejem. Nem a kalandvággyal van itt a baj, inkább a magánnyal, mely már akkor felemésztett, amikor felébresztettek. Azóta sokat javult a helyzet, bizonyára a Perdán is javulna, de jelenleg úgy érzem, hogy nem vagyok rá képes. De persze nem aludtam még rá, nem volt időm egyedül átgondolni, de fogok rajta gondolkodni... még van némi időnk.
- Szerencséd van Bruce-al. Ő nagyon jó srác, remélem egyszer majd én is jobban megismerhetem. - mosolyodom el, és tényleg jobb, hogyha nem lesz ott azon a bizonyos vacsin. Inkább maradnék ennél a témánál, mint ismét visszatérni a fájóbbra, de muszáj, mivel tudnunk kell, hogy miképp cselekedjünk. Jelenleg úgy érzem, hogy hajlandó lennék arra is, hogy beáldozzam magam, de talán felesleges, hülye áldozat lenne ez tőlem. William nem érdemel meg. Bár ma eleinte normális volt, sőt... mégis túl sok bogara van. Képtelenek lennénk normálisan együtt élni.
- Eddig csak egyszer jártam a Perdán és tudod jól, hogy mennyire tetszett. Olyan, mint amilyen a Föld lehetett egykoron. Raven, én... szeretném átgondolni majd ezt az egészet, jó? - igen, egy picit talán próbálok hajlani rá, hogy nem biztos, hogy olyan rossz az az ötlet, mert amiket mond a vőlegényemmel kapcsolatban... Tényleg félnék mellette. És ott van még Theo is, akinek tudtáról senkinek se beszéltem. Se Callumnak, se pedig Ravennek. De miért őrzöm meg William ezen titkát és a gyilkosságét? Persze bizonyítani nem tudnám, de... jobb lesz, ha nem tudódik ki. Valamiért ennyire nem akarom elárulni a CSH vezetőjét... nem merem ennyire elárulni. Raven ez után egy másik tervvel is előáll, de az olyasmi, amire már én magam is gondoltam, nem is egyszer, mégis... azt volt lehetőségem átgondolni.
- Abba semmiképpen se egyezek bele. Ezen már én is gondolkodtam, de ha nem is lennék valóban meddő, elvennétek a lehetőséget attól, hogy valaha mégis legyen gyerekem, ha a Dominiumon maradok. - hiszen nem kaphatnék olyan férjet magam mellé, akitől gyermekem lehetne, én pedig érzem, hogy szeretnék. No nem most, nem egy-két éven belül, de... igen is szeretnék.
- William irányítja a CSH-t, szerinted nem figyelne rám különösen egy ilyen hír után? Ha párhoz is jutnék, kinyírna engem és a születendő gyermekemet is, ha rájönne, hogy teherbe estem mégis, és nem az Ő gyermekét várom. Inkább a Perda! - és erre iszok is. De nem, még nem vagyok meggyőzve arról, mint mondtam, átgondolnám.
- Kész röhej, ami körülöttem zajlik. - dőlök végül hátra, így fejem halkan a falnak koppan. - Soha se gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök majd. - hogy valaki ennyire el akar majd venni és a Dominium tőlem lesz majd hangos. És nem is csak egyszer!

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 22, 2019 4:39 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


-Oké. *Mondom nagy sóhajjal, megadva magam Samnek. Bármennyire is fontos lenne most másról beszélnünk, addig nem tágít, amíg el nem mondom, miért vagyok olyan biztos magamban Jenkinst illetően.* -Van egy felvételem róla, amint titokban üzletel a hangárban valakivel. Más felvétel nincs róla, mert azt gyanítom, ő kapcsolta ki a kamerákat. Ez már önmagában megér egy gyanút, ha más kancellár kezébe jut. Aztán ott van még a mi kettőnk üzlete. Persze könnyen kimagyarázhatja, de egyrészt ott a tény, hogy egy kis senki mint én, képes meggyanúsítani egy kancellárt, ha már idáig eljutott, érdemes utánanézni, másrészt McG biztosan hinne nekem. És ott van még az is, amit majd megszerzek tőle, tutira van néhány titok a gépén, amit nem szeretne más kezébe juttatni. *Remélem ennyi elég lesz ahhoz, hogy továbbléphessünk, különben sosem jutok el ahhoz a ponthoz, amit a vacsin beszéltünk meg a kancellárral. S ha már a vacsiról esik szó, nincs ugyan felvétel róla, pedig egész jó móka volt, főleg Jenkins néhány megnyilvánulása, magamat azért megmutatom Samnek. A ruha egy vagyonba került, de ott egye meg a fene, megérte. Sam reakciója újabb dicséret, de szerintem nem a külsőm lepte meg jobban Jenkinst.*
-Megnézett, az első pillanat elég beszédes volt, de inkább a viselkedésem lepte meg. A megszokott Ravenre számított, helyette kapott egy úrinőt, aki képes befogni a száját, választékosan beszél, nem vihog és megmozgatja az agyát. *Sok mindent megtudtam a kancellárról, olyasmit amit nem mutatott volna meg nekem, de kénytelen volt hozzám igazodni. Felnevetek Sam kérésére a képet illetően, de átküldöm neki egy pillanat alatt.* -Nem tudom mit akarsz vele kezdeni, de megkapod. Azért ha lehet, ne mutogasd minden pasinak. *Eddig tartott a viccelődés, végül csak rátérünk a lényegre, hiszen ami a vacsorán elhangzott az nem egy könnyed teadélután szervezése volt, Sammy pedig az egész tervben a központi figura. Persze nem így gondolok rá, a barátnőm és tudom milyen nehezen indult az új élete, azt is ahogy az előző véget ért. Feldolgozni a veszteséget s aztán látni, hogy minden amit sikerült felépíteni, újra veszélyben van, borzalmas lehet. Azt nem mondom, hogy pontosan tudom mit érez, mert nagyon különbözünk egymástól. Mondhatni tűz és víz, a barátságunk talán pont az ellentéteken alapszik, kiegészítjük egymást, de egészen másképp látom a dogokat mint ő, másképp fogom fel és másképp is kezelem. *
-Tudom, hogy ott egyedül lennél és a visszatérés is bonyodalommal jár…na. Elhiheted, hogy rengeteg lehetőséget felvetettünk, de mindegyiknek nagyobb volt a buktatója mint ennek. *Emlékszem hogyan licitáltunk egymásra Jenkinsszel, amikor a másik ötletét vétóztuk meg. De így volt jó, mert azt a hibát amit a másik meglátott, az egyik simán átugrotta. Ettől persze még nem lettünk barátok, hiába hangoztattuk és koccintottunk is rá, ez csupán ideiglenes tűzszünet mindkettőnk részéről. Aztán újra jön a kavarás. Ez az egyik oka annak, hogy Bruce-t megkértem arra, legyen akkor valahol máshol, és bár egy kisit ellenkezett és nem tetszett neki az egész vacsora ötlete, valahol a lelke mélyén ő is belátta, hogy nem lenne jó vége, és nem a kancellár szívná meg. *
-Igen, jó srác. Nagyon szeretem, pont ezért féltem. *S van még egy titok ami a lelkemet nyomja, de nem ez a legjobb alkalom arra, hogy bevalljam Sammynek, a barátságon és a közös titkon kívül más nem köt minket össze Bruce-szal. Csak azért nincs lelkiismeret furdalásom, mert ez nem az én titkom, hanem Bruce-é. Ezen túl, számos lehetőséggel próbálom Sam kedvét meghozni a perdai inkognitó előnyeire, de csak annyit érek el vele, hogy…átgondolja. Oké, nem számítottam arra, hogy mosolyogva megölel és azonnal rábólint…de annyit dolgoztam azért, hogy összehozzam…zuk. *
-Gondold át, csak ne sokáig gondolkodj, mert ha rábólintasz, idő kell ahhoz, hogy mindent megszervezzünk a legapróbb részletig. *Azért remélem volt rá némi hatással az McG-vel való együttélésének érzékletesen előadott jövőképe, nem akartam megijeszteni, de a legnagyobb őrültség lenne ha azért menne hozzá, hogy infókat gyűjtsön róla. Azt én is megtudom tenni, és még csak együtt sem kell vele vacsiznom. Nem tudom honnan kapom elő a másik alternatívát, magamat is meglepem vele, ráadásul elég meredek, Jenkins és köztem fel sem merült, szóval nem tudom biztosan, hogy működne-e, de nem is kell tovább magyaráznom. Sam csípőből elutasítja. *
-Mondjuk kiderülhetne később, hogy tévedés volt és gyógyítható, addigra pedig remélhetőleg McG már nem lenne képben. De tényleg nem tudok már mit kitalálni. Persze még mindig meg lehet a kancellárt merényelni, és Jenkins minden bizonnyal szívesen megtenné…*Kérdőn nézek a barátnőmre s bár tudom, hogy ellene van az ilyen hidegvérű gyilkosságoknak, akárcsak én,  azért kíváncsi vagyok, hogy mit szól hozzá. Másrészt, talán gonosz dolog ez vele szemben, hogy felhasználom őt, de ahogy összerakom a képet, valami nem stimmel. Jenkins segít Samnek, oké ő is segített neki. De vajon miért nem tette már hidegre a kancellártársát, ha annyira útban van neki? Számtalan lehetősége lehet amiket ki is tud magyarázni, egy habkönnyű merénylet és a nyomok nem vezetnek hozzá. Nem esne nehezére megjátszani a sajnálkozást és a gyászt, amit egy elvesztett kancellártársa miatt „érez”. Sokkal egyszerűbb is lenne, probléma megoldva. Nem! Jenkins szinte vért izzadva akar olyan megoldást találni, amiben Sam hajadon marad, McG meg életben. Idáig jutok az agyalásban de közben Samre is figyelek és tényleg nem tudom már követni ahogy ide-oda rebben a döntései között. Persze nem lehet könnyű valamire végleg rábólintani. Keserédesen elmosolyodom.*
-Én nem nevetek rajta, de ha így gondolod…egyébként ha sikerül ellehetetleníteni McG-t és a kancellárok többsége egyszerűen elvenné tőle a hivatalát…vagy őt is meg lehetne fertőzni, de őt aztán tényleg, és akkor annyi lenne a sok kis lubickoló spermafiókának. Akkor tényleg elmondhatná magáról, hogy romlott. Neked meg keresnénk egy szépszemű, jó fenekű pasit, aki nagy és erős, és romantikus és ha ránézel elalélsz. Oké, még okos is lehet…egy picit. *Azt hiszem, Jenkinsszel soha többé nem fogok úrinőként terveket szövögetni. Sokkal jobb ötleteim vannak, amikor simán elengedhetem magam. Felnevetek az újabb ötleten, poharamat Sam poharához koccintom és lehúzom az egészet. Aztán persze újra töltök, közben egy falat akármi, csak úgy két ujjal felcsippentve kerül a számba.*








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Nov. 23, 2019 9:30 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
A barátságunk kettőnkről szól és hiába én vagyok most nagyobb szarban, nagyon is érdekel az, hogy Ravennel mi a helyzet, és hogy vajon mi a biztosítéka. Félek, hogy túl veszélyes játékot űz a JL-el és nem szeretném, ha véletlenül is belebukna. Segítek neki majd ott, ahol tudok, de ahhoz mostantól mindent meg kell osztania velem, ahogy én is így teszek majd.
- Hmm... vajon miféle üzletelés lehetett? Erre én is kíváncsi lennék. - Őt ismerve nagyjából bármire gondolhatunk. Kezdetnek viszont elégnek tűnik az, amit barátnőm mond, így finoman biccentek, majd engedem, hogy tovább lépjünk, legalábbis egyelőre ezen a témán. A vacsi is érdekes, akár csak a ruha, amelyet Raven viselt. Szép és Ő maga is, amiket viszont mond, halk nevetésre késztetnek.
- Hát nem csodálom! Biztos, hogy nehezen bírtad ki te is, de egyszer megmutathatnád. - kacsintok rá, de csak viccelek és direkt piszkálom, ezt érezheti rajtam. Én úgy fogadtam el Őt, ahogy van, nem akartam megváltoztatni és soha se fárasztott vagy zavart a viselkedése. Ő így teljes.
- Csak nekem kell, nem mutogatni akarom, nyugi. - kacsintok rá. Igenis megtartom, mert minden ilyen jellegű képre szükségem van a saját kis albumomhoz, mert hogy szeretnék ilyet készíteni. De még várat magára, hiszen jelenleg veszélyes is lenne, mert akkor túlságosan is szem elé kerülnének, hogy kik is fontosak nekem. Most van miért aggódnom, ezért a nagy tervezgetések, amik nem túl szimpatikusak a számomra. De persze a jelenlegi helyzet sem az.
- Amikor lezuhantunk Callummal abban a mentőkabinban a tehersiklón történtek után, akkor is felajánlotta, hogy maradjak a Perdán és elintézi azt, hogy halottnak higgyenek. Csak miattatok nem éltem a lehetőséggel Raven! Ti vagytok a családom és nem akarlak elveszíteni Titeket. - finoman megrázom a fejem, miközben ezt mesélem. Nem a buktatójával van a gond, hanem az engem ért hatásokkal, és ez az, amit szerintem nem vettek figyelembe. Meg akarnak menteni, ezt tudom jól és hálás is vagyok érte, de bármit nem vagyok hajlandó feláldozni ezért. Egy rövid ideig a témát egy bizonyos második vacsora és Bruce felé tereljük, de aztán visszakanyarodunk ahhoz, ahol az előbb tartottunk. Legyen, átgondolom...
- Jó, tudom... De Téged egyáltalán nem zavarna, hogy ki tudja mennyi ideig nem látnál és... fogalmad se lenne, hogy mi történik velem odalent? - tudom, hogy jót akar, de mégis furcsa, hogy ennyire ezt erőltetné, csak azért, mert Ők erre a megoldásra jutottak. De tény, még ez is jobb annál, minthogy meddőnek tituláljanak.
- Nekem is volt egy ötletem, de azt Jenkins elutasította. Ma késsel támadt ránk, magából kikelve, és ezt egy kancellártársa jelenlétében. Kancellárként elvileg a pszichés állapotának rendben kellene lennie, ha viszont megbukna egy ilyen vizsgálaton, talán le lehetne váltani. Esetleg megpróbálhatnánk ebbe az irányba is elindulni. A vallomásomban benne van, hogy félek Williamtől és nem érzem mellette biztonságban magam, se az életemet, Callum pedig jelen volt a fenyegetésen. Túl sokat tett azért, hogy kancellár lehessen, hogyha elveszíti ezt a posztot, maga fog olyat tenni, ami miatt a halál vár rá. Nem kell gyilkossá válnunk hozzá. - az én ötletemben nem érzem úgy, hogy hiba lenne. Ha segíteni akar Call, hát tegye meg így. Vesse alá vizsgálatoknak, legyenek jelen többen, hogy ne tudja lefizetni az orvost, és lássuk az eredményt. William elméje beteg, így pedig nem irányíthat egy egész népet és főleg nem rendelkezhet mások házasságáról és életéről. Végül csak fáradtan hátradőlök, már a fejem is kezd belefájdúlni ebbe az egészbe.
- Én se úgy mondtam, mintha vicces lenne. - pillantok barátnőm felé, de amit ez után mond, arra felcsillan a szemem, és hirtelen feljebb is emelkedem. - Ez jó ötlet lenne! Fertőzzük meg őt. Akár olyan kórral, ami miatt hosszú ideig betegeskedik, amíg én mással házasságot kötök az miatt, mert mégse várhatok rá a végtelenségig és mert ki tudja, hogy valaha felépül-e, lehet-e gyermeke és amiket tett velem szemben, feljogosít a továbblépésre. Ez szerinted lehetséges lenne? - kérdezek rá hangosan morfondírozva. Nem ölnénk meg, de mi tennénk tönkre az Ő életét. És ha ehhez még a pszichés vizsgálat is hozzá jönne... tökéletes tervnek tűnik és én is szabad lehetnék, méghozzá itt. Boldogan koccintok, majd eszegetek én is, oh igen, oldjuk meg.
- Ha pedig Callum nem segít, mi magunk is megtehetjük, hogy szerezzünk egy vírust valahonnan, majd elintézzük a fertőzést. Nem veszélytelen és nem is egyszerű, de van rá esély. Bár tény, Jenkins orvosként egyszerűen elintézhetné... - hümmögök. Tényleg jó lenne a segítsége, és így akár a kancellári széktől is megfoszthatná Williamet. Jó, ez utóbbi nem biztos, de az esély megvan rá, ha ügyesen kevergetjük a lapokat.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 24, 2019 8:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


-Kockánként nézem végig a filmet, ha meglesz, neked szólok először. *Ezzel azt hiszem le is zárom a „mentsük meg Ravent is” témát, és már csak Sam nem kívánt házasságával tudunk foglalkozni. Sok meló van vele, tekintve, hogy mindannyian úgy érezzük, nem ez a legjobb megoldás. De egyelőre csak ez van.*
-Ne is mondd! Azt hittem meghasonlok önmagammal. *A terv, ami azon a bizonyos vacsorán született, amit meg kellett osztanom Sammel, ahol valóban azt hittem, nem bírom sokáig. Szemet forgatok a panaszkodásommal együtt, majd tartok egy röpke bemutatót. Kézfejemet a homlokomra teszem kecsesen és mint aki éppen elalélni készül, leejtem a vállaimat. Ez persze eltúlzott mozdulat, de a jelen helyzethez ez illik. Ha ezen az egészen túlleszünk, eskü tartok egy bulit, egy csajos estét, és felveszem megint azt a ruhát, csak Sam kedvéért, és egy egész este megint úrinő leszek. Na jó, nem egész este. A megkönnyebbülést már nem játszom el, az valós, amikor arról győzköd, hogy nem fogja másnak mutogatni a képemet. Ez fontos, mert a végén még annyi az imázsomnak. *
-Csak aztán úgy legyen. *Persze tudom, hogy úgy lesz, de egy picit húzom az agyát egy mosollyal karöltve, mielőtt tényleg és visszavonhatatlanul belesüllyedünk a komoly témába. Az életéről van szó, nem csak a haláláról. Az is egyfajta halál, ha nem úgy élhetsz ahogy te szeretnél, és Sam életét így fenyegeti McG, a törvények és a kancellária lojalitása a tagjai iránt pedig ennek kedvez. Azért arra kíváncsi lennék, hogy miért éri meg Jenkinsnek ezt kockáztatni egy kis infóért a felesége haláláról. Már úgy is halott. Eszmélek a jelenre Sam szavaival, és újabb kis morzsát kapok Jenkinsről. Teljesen átérzem Sam indokait és egy kicsit meghatódom, noha pontosan tudom, hogy miről beszél. Család. Nekem van, rajta kívül is, elmondhatom, hogy van családom, de ő mindenkit hátrahagyott amikor hibernálták. *
-Tudom, és nem is kérnélek erre. Annyit agyaltam a jó megoldáson. *Elkínzott arcot vágok, mert emlékszem, hogy szinte fájt gyötörni az agyam, hogy kitaláljak valami jobbat, de Jenkins mindig megvétózta. Utólag persze igazat adok neki, de….hhmmm….Jenkins már egyszer akart segíteni Samnek? Pedig akkor a siklósnál még nem volt egyezség köztük. Vagy volt? Mikor volt ez? Képes vagyok egyszerre ezen gondolkodni és Bruce-ról is mesélni, meg a második vacsoráról, amin majd közölnöm kell Jenkinsszel, mire jutottunk a „Sam megmentése” projekttel.  Erős a gyanúm azonban, hogy azon a második vacsorán sokkal több mindenről lesz szó, mint egy kis merénylet, koccintás, miegymás. *
-Dehogynem zavarna, és hiányoznál is nagyon. De az a fontos, hogy boldogan élj, ne pedig egy kényszeres pszichopatával. De egyébként…tudnám, hogy mi történik veled. Vannak kapcsolataim. *Nem is félszeg mosollyal toldom meg a szavaimat, de tudom, hogy ez már annyira lényegtelen. Sam nem fog belemenni a perdai életbe és azon túl, hogy tiszteletben tartom ezt a döntését, amit ki sem mondott igazából, meg is értem. A végén beindul az ötletelés, deja vu kerülget.*
-Milyen ötletedet vetette el? Nekem nem beszélt ilyesmiről? *Elnézek Sam mellett, hogy belemerüljek az emlékezésbe, de nem rémlik olyan Jenkinstől, ami Sam agyából pattant ki, de nem megfelelő. Pedig aztán hozott fel példákat rendesen. Kíváncsian tekintek aztán Sam-re és folytatom.* -Azt bármikor ki tudja magarázni, elvégre Jenkins éppen a nászon vagy előtte törté rá, és annyi minden történt akkor, hogy kissé ideges lett. Ugyan, mikor ítéltek el egy kancellárt késsel fenyegetőzés miatt? Csak ti hárman voltatok ott. Pillanatnyi elmezavar és kész. *Ezzel le is tudom a dolgot, azt hiszem Jenkins is megvétózta ezt vagy egy ehhez hasonló ötletemet, pedig akkor még nem is tudtam, hogy McG kifordul önmagából. A kétségbeesett helyzetünk olyan ötletekre sarkall, melyek a vacsin nem jutottak eszembe, s persze kellett hozzá Sam is, hogy az agyam másfelé is kalandozzon, ne csak Jenkinszen, aki ott ül mellettem és szálkás hallal kínál. Sam fellelkesül a fertőzéses ötleten és azt hiszem Jenkins sem mondhat rá nemet, annál is inkább, mert rohadtul otthon van az ilyesmikben. Biztosan örül majd egy újabb kísérleti alanynak és ha az egy kancellár társa akit ki kell iktatni a képből, ele fog dobni anyait-apait. *
-Oké, szerintem lehetséges. Jenkins emberként nem a legjobb de orvosként tuti nyerő, szóval megoldja és ez veled szemben is humánusabb megoldás. *Bólogatok elgondolkodva a dolgon és arcomon kezd szélesedni a mosoly. Minden az időzítésen múlik, akkor is ha Jenkins nem segít. Persze a kérdés az, hogyan szerezzünk olyan vírust vagy akármilyen kórokozót, ami nem öli meg az egyént, jelen esetben McG-t, de…ha nem is véglegesen de tartósan sterillé teszi. Na és az alibi, az fontos. Most, hogy úgy tűnik egyenesbe kerülünk, megjön az étvágyam és visszahúzom magamhoz a tányért. Lássuk mivel próbált Jenkins lekenyerezni a szaftos husi és a kedvenc sütim helyett.*
-Azért maradjunk csak annál a verziónál, hogy Jenkins segít. Na és van már olyan jelölted aki elvenne feleségül SOS-be?








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 7:54 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Bár néha egy kicsit lazább témák felé evezünk, visszatérünk a fő szálunkhoz, méghozzá hozzám. Valami megoldást találnunk kell a jelenlegi problémára, de nem tetszik az ötletük, amit Jenkinssel kitaláltak. Egyszerűen nem vagyok képes arra, hogy hónapokig bujdossak a Perdán, és garancia nincs az után se a sikerre. Én is életemet veszthetem odalent, ahogy itt fent Ők is veszíthetnek William ellen, én pedig... nem láthatnám azokat, akik fontosak nekem. A tehetsiklón történtek után se véletlenül nem fogadtam el Callum ajánlatát.
- Most nem érzem úgy, hogy ott boldogan tudnék élni. - bár tény, William mellett se túl valószínű, bár ha tényleg csak időnként kéne mellette lennem és egyébként élhetném az életemet... Vagy ez a hajó már elúszott akkor, amikor elutasítottam és nemet mondtam neki? Már fogalmam sincs, hogy hányadán állunk egymással.
- A pszichéset. És nem tudom, hogy neked beszélt-e róla. - vonogatom meg kissé vállaimat, majd finoman biccentek a továbbiakra. - Egyik kancellár se százas, így a többiek számára is veszélyes lenne, ha ilyesmi miatt ítélnék el Williamet. - de az Ő megfertőzése viszont jó megoldásnak tűnik, ez pedig egészen felvillanyoz. Iszok is rá, de akárhogy is gondolkodunk, egyszerűbb lenne Callum segítségével elérni mindezt.
- Mindenképpen humánusabb! Remélem, hogy Ő se fogja ellenezni az ötletet... - mert ha igen, akkor ismét ott tartunk, ahol a beszélgetésünk elején... sehol.
- Gondolom te beszélsz majd vele a vacsorátokon erről. Meséld el utána, hogy mi volt, jó? - kérem meg rá, majd magam is elkezdek az étellel foglalkozni, kicsit komolyabban, mint azt eddig tettem. Most érzem csak igazán, hogy lemerültem és éhes vagyok. A kérdés viszont kizökkent, így picit zavartan mosolyodom el, majd pillantok Raven szemeibe.
- Nikolaiban nem merek reménykedni, bár tagadhatatlanul örülnék neki. Viszont Philip segítene, ha szükséges. Lehet, hogy alibi házasság lenne és a kötelező éjszakákon másra gondolnánk, de végülis működhetne. Viszont neki most halt meg a neje, én... én nem akarnám ilyen helyzetbe hozni. Szeretném, ha majd egyszer újból boldog lehetne. Túl fontos nekem ahhoz, hogy tönkretegyem az életét, és csak miattam belekényszerülne ebbe a helyzetbe. - sóhajtok fel kissé, majd beletúrok barna hajzuhatagomba is. Phil megtenné ezt értem, ebben biztos vagyok, bár Sarah emlékét beszennyezném vele, hiába nem akarnám elvenni a férjét. Én soha se néztem ilyen szemmel Philre, ahogy Ő se rám, ebben teljesen biztos vagyok.
- De William irányítja továbbra is a Családügyi Hivatalt. Az Ő engedélye nélkül nem léphetnék csak úgy házasságba senkivel... - ezt jobb, ha nem felejtjük el.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 26, 2019 11:28 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Sam szavaira sajnálkozó és szerető arcot vágok egyszerre. Szeretem és a legjobb barátom, testvér helyett testvérré vált az együtt és külön-külön eltöltött idő után, dacára annak, hogy volt amikor nem is szolgáltunk egy hajón. Valahogy mindig megtaláltuk a módját annak, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Pontosan tudom, hogy mennyire nehéz a helyzete, a szomorú kijelentés azonban nem egészen…elég meghatározás. Mert Sam most sehol nem érzi magát boldognak. Megszorítom a kezét, mást most úgy sem tudok tenni, azon kívül, hogy tovább agyalok a megoldáson, de attól ő még szomorú marad. Pláne azok után amit műveltem vele az első itthon töltött estéjén. Még nem is tudtam őt köszönteni, de persze ez is McG hibája, hogy rohadna meg ott ahol van, minden gondunk megoldódna. Az elutasított ötletre elhúzom a számat.*
-Valami hasonlóra emlékszem, de arra nem, hogy a te ötletedként került felszínre. Jenkins hajlamos veled kapcsolatban is titkolózni. *Ezt szinte azonnal levágtam. Volt egy olyan érzésem, hogy nem mond el mindent és nem tudtam akkor sem és most sem, hogy ezzel saját magát vagy Samet akarta védeni. Na persze, biztosan saját magát. Nagyot sóhajtok, és már-már bűntudatosan és hitetlenkedve mondom ki amit gondolok.*
-Sajnos azt kell mondjam, hogy Jenkins még normális a többiekhez képest. *És roppant okos. A másik ami veszélyessé teszi az az, hogy képes az eszét hideg fejjel használni, érzelemmentesen. McG-t a hangulatai és az érzelmei vezetik, ezért hibázik, de annyi esze neki is van, hogy jól korrigáljon. Legközelebb viszont mi is ott leszünk és elzárjuk a javítás csapot. Most nagyot bukott, de nem elég mélyre zuhant. Nem szabad megengedni, hogy felálljon. *
-Nem is tudom, hogy ez miért nem jutott eszünkbe. Talán mert nagyon rád koncentráltunk. Arra, hogy megmentsünk tőle, de inkább rá kell fókuszálnunk. *nem tudom mennyire érthető, mert a kettő szorosan összefügg egymással, de mégis óriási a különbség a két megoldás között. Sam kérése bogarat ültet a fülembe, a bogár és az én szerencsémre is, csak képletesen. *
-Szívesen elmesélem…az egész utat kitölti majd a mesém. Vagy még fel is vehetem. Csak azt kell kitalálnom, hogyan blokkoljam azt a szép órát amit mindig a kezén visel és tutira nem azért, tudja mikor hány óra van. Kancellár, annyi ideje van amennyit csak akar magának. *Azt tudom, hogy a központi kamerákat blokkolni tudja, de a pda rendszerét nem, hiszen azzal készítettem a felvételeket a hangárban. Szóval talán van megoldás. Mindezt már evés közben mondom és képzelem el, mert ahogy eljutottunk a megoldás közelébe, egy kicsit megkönnyebbültem és a gyomrom is felszabadult az idegállapotom alól. Sam alibi házassága majdnem olyan lenne mint az enyém Bruce-szal, eltekintve attól a ténytől, hogy ő nem egy meleg pasival kötné össze az életét, ergo a kísértés nagyobb és kielégíthető lenne. Persze még az is lehet, hogy közben egymásba szeretnek. Remek mellékhatás lenne. *
-Denisov? Örülnél neki? Te Denisovval kavarnál? Mi van Jenkinsszel? *Oké. Nem tudom mi van Jenkinsszel…de ahogy annak idején egyetlen nézésből levágtam Simon hadnagy és Gardel egymás iránti szikráit, úgy nyugodtan teret engedhetek a sejtésemnek, meg persze profin tudok blöffölni. *
-Ha Hartley a barátod, márpedig eléggé az, én már csak tudom, mert ő mondta, akkor megteszi ezt neked. Ha a szükség úgy hozza. Különben is, legalább egy baráttal lenne együtt és nem olyannal akit a CsH utal ki neki. Neki is le fog járni a türelmi ideje, halott feleség ide vagy oda. *Na persze, ahogy Sam mondja az egész mit sem ér ha McG keveri a kártyákat, de ha egy időre el van távolítva a hivatalból és más veszi át a helyét, mert ugye az ügymenetben nem lehet fennakadás, akkor…*
-Hartley kérvényezhetné a házasságot, míg McG nincs hivatalban és a helyettese simán rávehető arra, hogy kiadja az engedélyt. Denisovot felejtsd el. Vele nem lennél boldog. *Újabb falatot tömök a számba, észbe kapva azon amit mondtam, jó nagy adagot, hogy sokáig tartson. Mert Sam rá fog kérdezni miért, és én nem fogok tudni hazudni és már túl sok mindent hallgattam el előtte. *








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 26, 2019 7:03 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Nem egyszerű a helyzet, de valahogy meg fogjuk oldani. Valamit ki fogunk találni, egyszerűen muszáj bíznom ebben.
- Nem tudom, hogy miért. - velem kapcsolatban milyen titkokat őrizne? Nem igazán látom át, hogy miért tenné ezt. Vagy valahol mélyen belül talán igen? De nem, azt nem merném még magamnak beismerni se. Ismét csak hiú reményeket követnék, melynek csakis szomorú vége lehet rám nézve. Akinek viszont igazán járna a szomorú végkifejlet az William, és hamarosan össze is áll a nagy terv. Nem én leszek az, akit megmérgeznek. Szenvedjen csak Ő, és ha szerencsénk lesz, talán a "trónjáról" is le tudjuk majd taszítani. Csak engem ne szerezhessen meg. Visszakanyarodunk azért hamarosan Callumra, akit jó lenne bevonni a dologba, mégis csak az Ő segítségével lenne biztos a siker, Raven pedig ha már vacsizni fog vele, el is mesélhetné neki a tervet. Én nem erőltetném a kancellárra a társaságomat, bármennyire is szeretném.
- Hmm, talán ha leszigetelnénk a kabinodat, akkor tudnánk blokkolni az óráját, így fel tudnál venni mindent. A vacsi előtt átmegyek, szétszedjük a falakat, beépítünk valami vastag lemezt, majd visszavarázsolok mindent úgy, ahogy volt. Mit gondolsz? - nem kis meló, de simán megteszem érte, és egyébként is hasznos lenne a jövőre nézve nekünk is. Eddig erre miért nem gondoltam?
- Az órát pedig egyszer el kéne csennünk. Akkor ki tudnánk deríteni, hogy mit tud, de ez túl kockázatos... - egyelőre ezt el is vetem. Nem fontos, most még nem. Majd amikor Jenkins lesz a soros és rá koncentrálunk, mert eljön majd annak az ideje is, biztosan érzem. Az alibi-férj gondolata most kezd csak kibontakozni, és rögtön lenne két jelöltem is. Az egyik az, akire valóban vágynék, a másik pedig... Philip.
- Tudod jól, hogy mit érzek Nikolai iránt és hogy mi történt köztünk. Most ne csinálj úgy, mintha nem meséltem volna el. - forgatom meg némileg szemeimet. Azt is tudja, hogy Niko miatt nem folytathatjuk elsődlegesen, ami kibontakozhatott volna. Bár próbálom elnyomni magamban, azért képtelen vagyok tagadni, hogy nagyon is kedvelem a férfit, arról nem is beszélve, hogy micsoda éjszaka volt! De Callum említése most nem fer, így felsóhajtok picit, majd megvonogatom vállaimat.
- Nála soha se lesz esélyem Raven... Muszáj túllépnem, bármennyire is nehéz. Én még... még arra is megkértem a Valkűrön, hogy segítsen úgy William ellen, hogy feleségül vesz. A felesége már rég halott, a türelmi időt rajta is be fogják hajtani, hiába kancellár és tudja még húzni, de... de nem egyezett bele. Ennél jobban aligha alázhattam volna meg magam... - pedig nem lennék én olyan rossz választás, vagy legalábbis ezt akarom hinni magamról. Én tényleg próbálkoztam, akár csak ma, de... tisztán érzem, hogyha valami vonzódást érez is irántam, az messze nem olyan erős, mint amilyen erősnek lennie kellene. Csak továbblépni nehéz. Mindig az elutasítás viszont fájdalmas. Phil viszont... a barátom. Nem tenném tönkre az életét, bár Ő tudom, hogy képes lenne miattam feláldozni az övét. De Sarah emléke... kész rémálom ez az egész.
- Tudom, hogy megtenné, de neki még van esélye arra, hogy boldog legyen és olyan nőt válasszon, aki tetszik neki. De ezek szerint ti is találkoztatok, örülök neki, hogy szimpatikus neked. - ha nem az lenne, nem akarná, hogy a felesége legyek. De vajon megér az én életem annyit, hogy valakiét tönkretegyem? Vagy Phillel alakulhatna mindez pozitívan?
- Nem tudom, hogy William helyettese engem is hozzá merne-e adni bárkihez, főleg, mivel a nyilvántartás szerint van már vőlegényem... nem vagyok teljesen hajadon. - de ezekhez a részekhez én nem értek, nem a Családügyi Hivatalnak dolgozom, de vannak buktatók. Ahogy viszont Nikolai ismét szóba kerül, tekintetem kicsit meglepetté válik, és talán picit dühössé is? Nem kéne, de...
- Miért mondod ezt Raven? Miből gondolod, hogy nem lennék vele boldog? Te ezt... ezt honnan tudod? - pfú de elegem van abból, hogy az emberek ezt mondják nekem. Callum is ezzel jött... Mert Ők biztosan jobban tudják nálam, hogy kivel lehetnék boldog. A fenéket!



A hozzászólást Samantha Lewis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 01, 2019 6:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 01, 2019 7:42 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Honnan is tudhatná Sam, hogy Jenkins mit titkol vele kapcsolatban?  Egyikünk sem lát a fejébe, sajnos. Egyszer talán sikerül, addig számos közös vacsorát tervezek, melyek mind azért lesznek, hogy jobban megismerjem.  Addig meg talán más irányban is tisztul majd a kép és közben Sammel is értekezünk a fejleményekről. Egyelőre az McG által tervezett házasság szabotálása a cél, és ha még a kancellárt is sikerül elmozdítani a helyéről időlegesen vagy végleg, az már a bónusz lesz. De koncentráljunk csak egy valamire…az új ötletünket pedig megosztom majd Jenkinsszel, ha végre oda jutunk. A terv tehát készen áll, már csak a megvalósítás hiányzik, amiben Jenkins remélhetőleg tevékenyen részt vesz, mert nélküle sokkal nehezebben tudnánk kivitelezni. Persze nem lehetetlen, de azért na…ez egy remek, se veled se nélküled szövetség. Én is sajnálom és láthatóan Sammy is oda volt meg vissza azért, hogy nem láthatta Jenkinst a vacsoráján brillírozni, ezért nem fosztanám meg a barátnőmet egy újabbtól. Vannak azonban aggályaim ezzel kapcsolatban, amit megosztok Sammel. *
-Váááóóó! Zavaró biztos zavaró? És az nem zavarná be a pda-mat? Képet hangot simán fel tudnék venni? Tutira? *Tócsányira kerekedett szemekkel nézek rá, hogy milyen forradalmi ötletei vannak. *-Mondjuk a pda-mat a hangárban sem zavarta be, de gondoljunk a jövőre is. Ha bárki esetleg lehallgatót dugna a kabinunkba, azt is bezavarná? *Sosem lehet tudni ugye?! Főleg ha elmélyítem a kapcsolatomat Jenkinsszel, na és a későbbi terveim…terveink, és ha minden megvalósul, még ha semmit sem tudnak rám bizonyítani, a megfigyelést előre borítékolhatom magamnak. *
-Oké! Szedjük szét és rakjuk össze. Segítsek? *Félve kérdezem, mert bár az első találkozásunk óta nem volt közös szerelési projektünk, élénken él még az emlékezetemben az a sok kábel és miegymás, ami rám tekeredett a gépházban. Jenkins órájára nekem is fáj a fogam, de Samnek igaza van, elég kockázatos, viszont Jenkins hozzám jön vacsira, és ha rajta lesz, én levetetem vele. *
-Ha mindig rajta van, akkor elég nehéz lesz. De majd a vacsin jól megnézem. Gondolom kívülről nem látszik rajta semmi, hogy belül milyen a mechanizmusa. De ne akarjunk mindent egyszerre, elég ha kiiktatjuk amíg nálam van. *Széles mosoly kerekedik az arcomra és még a két tenyeremet is összecsapom nagy lelkesedésemben. Ez azt eredményezi, hogy a térdemre fektetett tányér megbillen és majdnem leesik, de időben el tudom kapni. *-Hú, baszki, majdnem rendetlenséget csináltam. *Ami nem áll tőlem távol, na de azért akkor sem eszem disznómód, ha éppen nem vagyok úrinő. A terv útózöngéje Sam alibi házassága, ami talán „B” terv, de lehetséges „A” is. Nem sok pasi jöhet számításba, részemről csak Hartley jut eszembe, de ő is csak azért, mert megismertem, különben tiszta homály lenne a fejem. Denisov persze…*
-Hát de, emlékszem. Elég jól emlékszem. Kavartatok, de már nem. Azért lepődtem meg, hogy most akkor mégis.*Kimagyarázom magam és aztán befogom a szám. Már csak azért is, mert tudom, hogy Denisov miért nem jöhet számításba. Persze ideiglenesen igen, annyi időt talán kibír, de mindig ott lebeg a fejemben a tény, hogy eleve halott ember…és hülyemód bedobom Jenkins nevét is, nem tudva, hogy mekkora bilit borítok ki vele. Elhúzom a szám, még a nyakamat is a vállaim közé temetem. Sam tényleg mindent megpróbált. Tudom, hogy mit érez Jenkins iránt, viszont _nem_értem_. Azt sem tudtam, hogy van olyan kapcsolat köztük, hogy ezt az alibi házasságos  dolgot Sam simán előadhatta. Na persze, a lehallgatós szövetségükről sem tudtam. *
-Sajnálom édes! Nem akartalak ezzel felkavarni. De vajon miért nem egyezett bele? *Már majdnem kibököm Sam előtt, hogy majd megkérdezem a vacsin, de végül inkább visszanyelem a következő falattal együtt. Jenkins olyan Samnek mint egy mumus, akinek nem mondjuk ki a nevét. Ó, baszki! Hartleynak is ezt mondtam. Jenkinsből tényleg Tudjukki lesz a végén. *
-Miből gondolod, hogy Hartley nem lenne veled boldog? Te édes vagy, cuki vagy és gyönyörű és már jól ismeritek egymást. Elvégre a legjobb barátságokból születnek meg a nagy szerelmek. Majdnem mindig. *A végén azért hozzáteszem a kiegészítést, mert nálam azért nem játszik ez a változat. Sok tekintetben nem. Ott van ugye Malinor, akit mondhatok barátomnak, és ott van Bruce, akit a legjobbnak…és ha nem a pasikra mozdulna, tutira jól alakult volna a házasságunk…vagy nem, mert akkor eszünkbe sem jut, hogy összekössük az életünket egymással. Csessze meg, de bonyolult ez az élet! Maradjunk Hartleynál, ő a legjobb potenciális férjjelölt.*
-Ha mondjuk egy másik kancellár adná ki az utasítást erre, a helyettes nem mondhatna nemet, főleg McG távolmaradása okán sem. Azt meg, hogy valakinek vőlegénye van, úgy tudom nem tartja nyílván a rendszer. * A sok és hosszú gondolatmenet aztán megindul bennem és hiába vigyáztam az előbb, hogy letudjuk Denisovot, megint csak kitolakszik a számon a neve. Az még nem is lenne baj, ha csak a neve, de sajna ennél több is, amire Sam simán lecsap. *
-Öööö…*Van az a  helyzet, amikor képtelen vagyok linkelni és másra terelni a szót. Sam tekintete pont ilyen helyzetet teremt. *-Tőle. *Hátha ennyi is elég. Denisov mondta és kész. Hogy került szóba? Tök mindegy. Mi került szóba? Tök mindegy. *-Meddig kell itt lenned? Eljövök minden nap, hogy ne unatkozz, és amíg nem vagyok itt, összeszedem azt ami a kabinhoz kell. Csak írj egy listát. *Aztán már tömöm is be a szám egy nagy adag kajával és iszom is rá, hogy egy ideig ne kelljen válaszolnom. Az ami Denisovval van, még rosszabb, mint Jenkins elutasítása. *







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 01, 2019 7:13 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Ravenre hagyom, hogy egyeztesse a részleteket Callummal, bármennyire szeretnék én magam is a kancellárral vacsorázni vagy csak ismét kettesben tölteni vele egy kis időt. A mentőkabin emlékét képtelen vagyok kitörölni a fejemből és úgy hiszem, hogy soha többé nem lesz olyasmire lehetőségem. A francba, hogy ennyire tetszik! Túl nehéz Őt kiverni a fejemből, bármennyire is próbálkozom... na de koncentráljunk a feladatra.
- Igen, tutira, de azért lepróbáljuk majd. - mivel a tesztelés az egyik legfontosabb fázisa minden munkának, most se hagynám ki. Nem kis meló lesz, ezt már előre látom, de minden téren hasznos a számunkra.
- A lehallgatókat igen, de ha csak sima kamera van bent, azt nem. Tehát ki és be nem juthat információ, de bent lehet rögzíteni. - magyarázom, tehát amit kiépítek majd, az egyfajta falként funkcionál majd a kommunikációs eszközöknél. Ki csak akkor juthatna bentről bármi, hogyha bent felveszik és kiviszik, de erre figyelünk majd. A kérdésére viszont eleinte kicsit elhúzom a számat, miközben eszembe jut az a bizonyos első találkozás, majd végül határozottan nemet intek a fejemmel.
- Öööö, nem! Max hozol majd valami kaját és innivalót, és maradsz trécselni, de szerintem jobban járunk, ha nem nyúlsz majd semmihez. - talán egy szerszámot még kérhetek tőle, de abba se vagyok teljesen biztos. F8T-t azért magammal vinném, sokat segíthetne, de jobb nem kockáztatnunk. Megoldom majd.
- Az óra kérdését szerintem is napoljuk el, ne kockáztassuk, hogy Jenkins végül átverjen minket. Nehogy azt higgye, ellene vagyunk. - most szükségünk van rá, így nem kellene kockáztatniuk azt, hogy mégis magunkra hagyjon a tervünkkel vagy esetleg eláruljon minket Williamnek. Kölcsönösen függünk egymástól úgyhiszem, bár én jobban Ő tőle... A tányér ez után mozdul meg Raven mozdulatainak hála, így én is hirtelen kapok oda, hogy megfogjam, de szerencsére nem lesz baj.
- Uhh... Tőled nem lepne meg. - vigyorgok rá, és határozottan jobb lett a kedvem most, hogy sikerült megtalálnunk a tökéletes tervet. Remélem, hogy nem bukunk bele. De a jó kedvet sikerül drága barátnőmnek eltörölnie, amikor Nikolai is szóba kerül az alibi-házasság kapcsán. Ő vele szép lehetne itt az élet, bár én is érzem, hogy lehetetlenség, hogy mi ketten együtt legyünk. Pedig... tényleg túl szép lenne.
- Azért, mert nem "kavarunk"... - mutogatok is macskakörmöket ujjaimmal - ... még nagyon is fontos nekem és jobban kedvelem, mint kellene. William miatt viszont nem lehetek vele. - én legalábbis úgy tudom, hogy Ő miatta. Jenkins pedig egy másik téma, ami hasonlóan rossz, mint Niko. Elmesélem hát azt, amit még magam előtt is szégyenlek beismerni, de mégis megtettem. Megkértem a kancellárt arra, hogy vegyen el Ő, így mentve meg, de nem egyezett bele. Méghogy boldogtalan lennék mellette... Persze William miatt veszélyben lennék, de talán lenne esélyünk. Tudom, hogy vonzódik hozzám, bár ez a vonzalom kevés. Elutasított, én pedig elfogadtam, még akkor is, ha ma nem úgy látszott az ölelésemből és abból, hogy a keresztnevén szólítottam. Csak tudnám, hogy miért érzem ezt, de sajnos az ilyesmi olykor egy picit se logikus.
- Azt mondta, hogy nem lennék mellette boldog. Még mindig a volt feleségét szereti, ennyire egyszerű az egész. - szomorú mosolyra futja csak. Egy pótlék lennék csak, talán még annak is kevés, de az esélyt is elveszi tőlem, hogy több legyek. Philip az, aki igazából logikus választás lenne, mégis úgy érzem, hogy tönkretenném azzal a barátságunkat és a jövőjét, ahogy Sarah emlékét is beszennyezném. Nem biztos, hogy képes lennék tükörbe nézni utána, ha kényszerből venne el engem. Az egész hibernációnak nem így kellett volna történnie.
- Mert már kicsi korom óta ismerem és soha se tekintettünk úgy egymásra, Raven. És én nagyon szerettem Saraht is, Phillel... nem hiszem, hogy menne. - ahogy neki se. Fejemet is megingatom, túl nehéz ez. Jóképű férfi persze, de... belebuknánk a dologba, és a barátságunk is rámenne. Legalábbis most ezt hiszem, de én is tévedhetek.
- Ha egy másik kancellár adná ki, akkor talán, de szerintem a rendszerben nyilván van tartva, hiszen ha valaki jelzi a házassági igényét, azt feltüntetik a rendszerben. Nem hiszem, hogy ezt egy másik kancellár felülírhatná, főleg ennyire direktbe, hogy pont Williammel szúrjon ki. Mégis csak egy kancellár, nem pedig egy egyszerű férfi. - ezért is kell óvatosan bánni vele, mert még mi is könnyedén megégethetjük magunkat. Nem szabad alábecsülni Williamet, ezt már azóta tudom, hogy először találkoztam vele. No de Nikolai is ismét szóba kerül, de bár ne kerülne...
- Tőle... Raven, te is tudod, hogy ez kevés. Niko bizonyára okkal mondta ezt és te is vagy olyan kíváncsi, hogy rákérdezz erre. Mesélj és mindent mondj el! - ne tartsa meg magának az információt. Csak a válasza után engedem, hogy terelje a témát, de azért a vacsorám is fogy idő közben. Hogy meddig kell itt lennem?
- Jó kérdés... De örülnék, ha benéznél. A lista pedig holnapra meglesz, ha mindent összeszedsz, úgy valóban gyorsabban tudunk majd haladni. - bólogatok rá aprókat, majd most már én is majszolok tovább, de időnként a lány felé sandítok. Nehéz témákon rágtuk most át magunkat, de bízni szeretnék a sikerünkben.
- Ti Bruce-al hogy találkoztatok? És... hogy történt az eljegyzés? Vagy a Családügyi Hivatal rendelt titeket egymáshoz? Ezt még eddig soha se mesélted el... - pedig érdekelne ám. Kíváncsian fordulok félig felé és várom a nagy, romantikus történetet. Ideje valami jót és pozitívat is hallanom.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 02, 2019 10:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy & Raven


*Sam nem tudna zöldágra vergődni Jenkinsszel, és nem azért, mert ügyetlen lenne az ilyenekben, hanem mert érez iránta valamit és ezt Jenkins is tudja és ezért tartja a távolságot. Vagy valami ilyesmi. A lényeg viszont az, hogy a szövetségünk az ő megmentésére köttetett – többek között, bár Jenkins biztosan  a saját pecsenyéjét is sütögeti közben – a kivitelezés pedig az én reszortom, Samnek alibi kell. Azt azonban nem tagadhatom meg tőle, hogy segítsen benne…azzal amihez ő ért nagyon. *
-Okéoké…értem…szuper vagy! *Vigyorgok rá, mert megérdemli, és tudom, hogy jól meg fogja csinálni. Feltéve ha rondítok bele. Hmm, nem fogok. *-Oké, nem nyúlok semmihez. *Szinte azonnal beleegyezem, rezignáltan ejtve ki a szavakat, mintha csak azt mondtam volna, hogy: Jó reggelt! Á, nem, azt másképp szoktam mondani, általában belenevetve Bruce fülébe. Az a szerencséje Samnek, hogy még nem aludtunk együtt…még. Azért sokkal jobb olyan dolgokról beszélni mint a kabinom leárnyékolása, Jenkins órájának lenyúlása. Kezd hasonlítani a beszélgetésünk a régi csajos estékéhez…peeeersze ezt is taccsra tudjuk vágni, és nem azzal, hogy majdnem kiborítom a kajámat. *
-Jólvanmárnaaa! Csak örültem. Ppfff! *A gond akkor kezdődik amikor a férjjelöltek kerülnek szóba, Denisov…az a pasi azt gyakorolja, hogyan menjen az agyamra úgy, hogy még meg is köszönjem. McG azonban akaratlanul is a segítségemre siet. *
-William. Na ja, a drága jó William. *Hát maradjon is csak így, hogy Mr. McG az oka mindennek, ezt már úgy sem lehet nála mással fokozni. Szöget üt a fejembe az a gondolat, hogy Sam, mint kiderül, Jenkins kezét már megkérte. Hááát, nem véletlenül jutott eszébe ez az ötlet, ő nem csak alibi házasságot remélt, különben én is bármelyik kancellárt megkérhettem volna, hogy vegyen el. De Jenkins is meg Denisov is? *
-Bocs, hogy megkérdezem, de kissé tumultust vélek felfedezni az érzelmeid főterén. Egyébként _halott_ feleség. Mindig is tudtam, hogy fura ízlése van. *Sam szomorú mosolyára válasz a morbid irónia, amit nem biztos, hogy érteni fog, főleg azután, amit a szerelmi életéről mondtam. De na! Hogy lehet egyszerre két pasiba beleszeretni? Valamelyik nem valós, vagy csak rajongás…gondolom én, akinek nulla szerelmi élete van. Oké, be kellene fogni a számat, de persze nem megy, tovább osztom az észt.*
-És mi van ha Sarah is annyira szeretett téged, hogy ő is segíteni szeretne neked a bajban. Biztosan ő is ezt akarná. Nem kell, hogy Hartley-val _menjen_ a dolog, csak alibinek kell. *Erről ódákat tudnék zengeni a csodás énekhangommal, de most csak nagy szemeket és idétlen vigyort eresztek meg, bár meglehet, hogy a komoly tekintet előnyösebb lenne. S még ott van a megvalósítás problémája, amin nem tudunk átlépni, McG szelleme – bárcsak az – előttünk lebeg vastag és áttörhetetlen, zárt kapuként. *
-Nagyon remélem, hogy a végén csak kancellár lesz és még egyszerűnek sem férfi. *Akkor ezt egyelőre hagyjuk. Talán úgy is megoldható a dolog, ha picit megszellőzteti a JL McG nemzőképességének vizsgálati eredményét. Ha nyilvánosságra kerülne a dolog, akkor már a kancellária sem tehet semmit. Ezek után valószínűleg mindketten ugyanazt gondoljuk, hogy bár ne került volna szóba ismét Denisov, mert Sam nem hagyja annyiban a dolgot, hogy „tőle” tudom azt amit tudok, de nem árulhatom el, és francba, hogy megint eljárt a szám. *
-Persze volt oka, de nem akarod tudni. *Jelentőségteljesen nézek rá, semmi vigyor. Muszáj, hogy ne akarja tudni. Talán nyerek vele egy kis időt, vagy szerencsém lesz és…nem akarja majd tudni. Az újabb kínos téma előtt lazítunk egy kis listakészítéssel, de gyorsan letudjuk, én egyetlen bólintással. Azonban túl sokat beszéltünk a házasságról, meg alibikről, miért is gondoltam, hogy én megúszhatom ezt a témát? Vagy még tovább titkolózom Sam előtt és egyszer úgy is megtudja és akkor visszagondol erre az alkalomra, amikor megint nem vallottam be semmit, vagy bevállalom most a fejmosást. A fejemet rázom, azért is, mert a kérdésre nem a válasz, meg azért is, mert nem tudom mit meséljek.*
-Nem a hivatal. McG keze nincs benne a házasságunkban. Szerencsére. Mi kérvényeztük. Deeee, korántsem romantikus a történet, szóval ha ezt reméled, ki kell ábrándítsalak. Viszont, ezt_nem_mondhatod_el_senkinek_! *Még a két kezem is összeteszem az arca előtt és nagyon szépen nézek rá. Már-már könyörgőn, hiszen Bruce élete a tét, nem az én házaséletem.*
-Én nem akartam gyereket, ami azt illeti most sem akarok. Bruce meg nem akart feleséget. Másikat. Mert…izé…szóval…bármilyenfurcsaisapasikrabukik. *A fél mondatot egyben mondom el, hogy minél hamarabb túllegyek rajta, különben meggondolom magam. Végül a maradék levegőt egyetlen nagy és megkönnyebbült sóhajjal fújom ki. Olyan érzés, mintha egy hatalmas szikla gördült volna le rólam. *





Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 04, 2019 7:39 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Raven kabinját leárnyékolni lesz még a legegyszerűbb feladat mindazok közül, amiken most átrágtuk magunkat, de a terv előállt, most már csak meg kell valósítani. De a szerelést inkább magam végezném, jobb a biztos kéz, mint... nos barátnőm még az ételt is képes lenne kiborítani pusztán azért, mert örül, akkor vajon mit tenne a kabinja falával? Az jobb, ha nem derül ki. No de a kellemes téma túl hamar száll tova...
- Én is tudom, hogy furcsa, hogy két férfi iránt is így érzek... Bár ne így lenne Raven, bár ne így lenne... - halkul el hangom mondatom végén, miközben letekintek kezeimre és még mintha némi sóhaj is kicsúszott volna. Nem tehetek róla, hogy a szívem most ezt mondja, de talán hamarosan világosan látok majd. Egy halottal pedig soha se vehetem fel a versenyt, bár ha Saskia élne, akkor se tudnám. Mégis, becsülöm Callumban, hogy még mindig hűséges egykori feleségéhez és hogy ennyire szerette azt a nőt. Ő képes szeretni, nem úgy, mint William. Talán én is ezt szeretném végre érezni, hogy valaki őszintén engem szeressen. Philip érezhette ezt, de mindent elveszített. Hogy vehetném hát el a második lehetőségét? De Raven remekül érvel, így beharapom ajkam, most megfogott...
- Lehet, hogy igazad van... Sarah inkább engem akart volna tudni a férje mellett, mint egy idegen nőt. - de Phil nélkül egyébként se dönthetnék, és... nagyon ciki lenne ez a beszélgetés. Mégis miként zajlana? Odaállnék elé és mondanám, hogy vegyen fel, így mentve meg Williamtől? Tudom, hogy megtenné... áldott jó szíve van. De ki tudnánk játszani a CSH fejét? Nem biztos... de egyelőre most odébb toljuk a témát, és ismét elővesszük Nikolait, de igen... bár ne tennénk.
- Raven! - nézek rá sokatmondóan. Méghogy nem akarom tudni? - Ha nem akarnám tudni, akkor nem kérdeznék. Mi van? Most már tényleg kezdek aggódni, hogy még nekem is ilyen nehezen mondod el. - mert hogy addig nem fog innen lelépni, amíg nem felelt, az is biztos. Csakis ez után léphetünk tovább, de Ő marad, ideje magáról is mesélnie. Különös, hogy jó ideje barátnők vagyunk már, de soha se beszélt még arról, miként is kerültek Ők Bruce-al egymás mellé. Valami szép és romantikus történetre számítok, hiszen tudom, hogy Raven mennyire szereti a férjét, ahogy azt is, hogy pont az esete, de... ezek szerint tévedtem. Mi a szösz...
- Tudod jól, hogy minden, amit mondasz, köztünk marad. A legjobb barátnőm vagy Raven, bízhatsz bennem! - kezeimet ráteszem az Ő kezeire, majd lágyan megszorítom, miközben szemeit fürkészem. Nem siettetem, türelmesen megvárom, amíg kimondja, de a valóság olyasmi, ami eszembe se jutott volna. Hogy... hogy Bruce a férfiakat szeresse? Nem idegen ez a dolog, a Földön még mindenkinek joga volt ahhoz, hogy szabadon szeressen, de a Dominiumon más az élet. Csak pár másodperc telik el, amíg csendben a lány arcát fürkészem, majd az ételek miatt óvatosan húzom magamhoz és ölelem át lágyan, végigsimítva hátán is közben.
- Köszönöm, hogy elmondtad. - nem teszem fel a kérdést, hogy eddig miért nem tette. Ez a közös titkuk volt, nekem pedig talán most sincs jogom ahhoz, hogy mindezt tudjam. De jók egymáshoz, és ez számít igazán. Milyen önző is voltam, hogy csak a saját boldogságomat kerestem, amikor barátnőm se lehet talán soha se igazán boldog.
- Sajnálom, hogy Bruce a másik csapatban játszik, amikor egy ilyen nő a felesége. - engedem el és mutatok végig rajta mosolyogva. - És... akad valaki, aki felkeltette már az érdeklődésedet? - direkt nem mélyülök el az előző témában, tudom, hogy fájó, felesleges bolygatni.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 06, 2019 6:21 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Az biztos, hogy jó sok munka vár még ránk, és egyik sem olyan egyszerű mint beszélgetni róluk. Van azonban olyan téma, amiről beszélgetni nehezebb és megtenni egyszerűbb volt. Gondolom Sam sem gondolkodott el azon, hogy melyik pasi iránt mit érez, csak érzi és kész. Na ez persze káoszt szül a lelkében, nem kicsit. Remek érzékkel és időzítéssel kérdezek rá a legnagyobb lelki zűrjére, miután szerencsésen nem borítottam le semmit a tányéromról. Sok minden nem derül ki a barátnőm válaszából, marad a homály. *
-Oké, el tudom képzelni, hogy Denisovban mit látsz, na de Jenkins! Mégis mi a rossebet szeretsz benne? Azon kívül, hogy szépek a szemei…oké, a hátsója is megér egy plecsnit, de ezen kívül….semmi izom, csupa szemétség. És mindig ugyanabban a ruhában jár. *Azért kíváncsi lennék, mivel lehet Samet levenni a lábáról, ha az ember nem úgy néz ki mint Denisov, egy csúcspasi. Az eleganciája? A mosolya? Mosolygott már egyáltalán Samre? Miazegetlátbenne? *Teszem fel magamban is a kérdést, de ez már sokkal érzelemdúsabb. Gondolatban a fejemet fogom és az égre nézek. Gondolatban, mert egyébként csak a kabin mennyezetét látnám és valószínűleg akkor már tényleg eldobnám a tányéromat. A jelen helyzetünket tekintve azonban teljesen mindegy, hogy ki iránt mit érez, mert hiába lenne jelölt az alibi házasságra, úgy sem jönne össze, még egy kancellárral a hátunk mögött sem. De legalább Hartley melletti érvelésemet siker koronázza, mert Sam belátja, hogy működhetne. *
-Na látod! Melletted meg lehet olyan hűséges a halott feleségéhez, mint Jenkins, de Hartley jobb társaság. Istenien táncol. *Bár néhány lábujjam látta kárát, de kicsire nem adunk…a terv azonban megint McG-n csúszik el, de talán már nem sokáig lökdös minket. Szívesen beszélnék még erről, sokkal jobb téma lenne, mint Denisov és az ő várható, közeli halála. De ahogy már lenni szokott a barátnőmmel szemben nem tudom befogni a számat. Kicsúszik ez-az, ő meg lecsap a részletekre. Elhúzom a szám, szenvedek rendesen, mint amikor a fogdában voltam és próbáltam elérni a vizes kancsót. Tudhattam volna, hogy a „nem akarod tudni” ellenkező hatást vált ki mint amit elérni szerettem volna. Eskü, hogy legközelebb nem használom.*
-Oké. Okéééé! Elmondom. Pfff…*Nagy levegőt veszek, közben azon agyalok, melyik részét mondjam el és melyiket hagyjam ki. De végül is tök mindegy.* -Denisov Jenkins faszán körültekintő munkásságának aaaaa…gyümölcse. Konkrétan genetikai kísérlet, ami látszólag remekül sikerült, mert Denisov csúcspasi, hajrákatona, de pont emiatt a szervezete…nem bírja az iramot. Szóval…izé…Denisov azt mondta rövidebb az élettartama. *Már nem emlékszem pontosan minden szavára, csak azt tudom, hogy nagyon kikeltem akkor magamból. Samre nézek, nem tudom hogyan fogadja a hírt, de az biztos, hogy ennél már Bruce titkának elmondása is könnyebb. Pláne, hogy egy szuszra nyögöm ki, nehogy menet közben meggondoljam magam. Nem tudom, hogy a lelkem mélyén milyen fogadtatásra számítotam, mert egyébként semmilyenre. Nem készülhettem fel rá, mivel nem terveztem, hogy mostanában elmondom Samnek. De az amit tesz, tuti nem az amit amúgy elképzeltem volna, ha van rá időm és lehetőségem. Az ölelése megnyugtat, ha titokról van szó, tudom, hogy Samnél van a legnagyobb biztonságban, de ez nem az én titkom volt, hanem Bruce-é, ezért is tartott olyan sokáig, hogy elmondjam neki. *
-Én köszönöm, hogy nem szeded le a fejem, amiért nem mondtam el korábban. De tudod, ez Bruce titka. *Keserédesen elmosolyodom, miután bocsánatot kértem és elhúzódom tőle. Persze nem túl messzire, csakhogy a szemeibe nézhessek. Értékelem a tréfálkozását, el is nevetem magam, de a kérdésre nem tudom mit mondjak. Igazából nem gondoltam még erre. Talán ez hiba volt. Ellazáskodtam, pedig az időnk gyorsan fogy. *
-Köszi, tényleg, imádom, hogy így aggódsz a szerelmi életemért. Látod, neked egyből kettő is akad, nekem meg száz…neeeem. Igazából…senki. Pfff, Bruce az álompasi amúgy, hülye egy ízlésem van. Nekem nem jön be Jenkins nyeszlett teste, ott van Denisov, de ő a tiéd és nekem a barátom, csapattársam, meg miegymás, aztán Malinor. Mind csúcspasi, de…*Tárom szét a karjaimat, jelezve mennyire sivár a szerelmi életem és hasonlóan hozzá, ott állok egyedül egy csomó jó pasi között, mégsem lehet egyik sem az enyém.*
-Rokonlelkek vagyunk. *Ezen elnevetem magam. Kínomba. De aztán belegondolok az egészbe és egyre jobban nevetek.  Még jó, hogy az imént letettem a tányéromat, mert most tutira kiborítanám az egészet.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Kedd Dec. 10, 2019 7:20 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Miként tudok egyszerre két férfit is szeretni? Magam sem tudom, de nagy a szívem és úgy tűnik, hogy olyan is a közelébe jutott, akinek nem kellett volna. Nikolai nem csak jóképű és izmos, én látom a külsőn túl az embert, aki akár csak én, a Földről származik. Már az első pillanattól fogva egy hullámhosszon voltunk, de Callummal... jól emlékszem, neki első alkalommal az öngyilkosságot javasoltam, de persze egy filmbe burkolva, nem így, nyíltan kimondva. Mégis közelebb került hozzám, szépen lassan, ahogy engedte, hogy meglássam, ki is Ő valójában. Vagy csak én akarom jónak látni?
- Számomra egy férfi nem attól lesz tökéletes, hogy csupa izom. Callum jól néz ki úgy, ahogy van és szeretem a stílusát is. - vonogatom meg kissé vállaimat, és akaratlanul is eszembe jut, amikor átadta a felöltőjét. Milyen jó érzés is volt... de félek, hogy azok a pillanatok már soha többé nem ismétlődnek meg. Lágy mosollyal arcomon pillantok le kezeimre, amelyek zavartan piszkálják az ölemben lévő tálcát.
- Magam sem tudom, hogy mivel fogott meg ennyire, de... basszus! - nem akarom kimondani azt, amit érzek. Minden szava hatással van rám, még akkor is tetszik, amikor jó a föld alá kívánom és éppen vitatkozunk. Bármit is tesz, úgy érzem, hogy soha se fog tudni teljesen eltolni magától. A tekintete pedig egyszerűen rabul ejtett. Mikor lettem én ilyen romantikus? Soha se volt rám jellemző...
- Nem tudom neked kifejteni, de... már amikor az irodájában jártam se tudtam vele semlegesen viselkedni, majd utána a tehersiklónál, amikor megmentett, és ahogy bánt velem. Ő... sokkal több van benne, mint amit láttatni enged, de tudom, hogy soha se lesz az enyém, ne aggódj ez miatt. Igyekszem kiverni a fejemből, de rendkívül nehéz. - és amikor távol vagyunk, alig várom, hogy véletlenül összefussak vele egy folyosón vagy akár csak egy rövid időre is láthassam... beszélhessek vele. Tényleg belezúgtam, szánalmas vagyok. És nem véletlen irigykedem Ravenre, amiért együtt vacsorázhatott vele, kettesben, és hamarosan ismét fog. Én nekem miért nem lehet? Annyira, de annyira szeretnék eltölteni vele némi időt kettesben, de ma is alig kaptam belőle valamit... Érzem, hogy szemeim ismét elkezdenek könnyezni, így pislogok párat, majd megtörlöm arcom. A francba!
- Kérlek hagyjuk. Nem tehetek róla, hogy így érzek. - nem én befolyásolom ezt. Soha se akartam egy kancellárt szeretni, soha se akartam közelebb kerülni egyhez se, de Ő felforgatta az életemet és még az álmaimba is beférkőzött. Beszéljünk inkább másról, bár az alibi házasság téma se sokkal jobb. Philip lenne a megfelelő választás, tudom jól, és még talán Sarah se bánná, mégse lesz ebből semmi, hiába is beszélünk róla. Túl sok a buktatója, még akkor is, hogyha Phil beleegyezne.
- Raven kérlek, ne hozd mindig szóba Callumot, mert így még nehezebb kivernem a fejemből! - ha most is hozzá hasonlít egy másik férfit, akkor hogy várhatná el tőlem, hogy kijózanodjak vele kapcsolatban? És hogy Phil jól táncolna?
- Tényleg? Én utoljára akkor táncoltam vele, amikor még kicsi voltam, de nem tudtam, hogy máris ilyen jóban lettetek. - szemöldököt vonogatok, próbálom elterelni gondolataimat, de a kellemesnek tűnő beszélgetés is hamar szomorúvá válik, amikor Nikolaira térünk rá ismét. Ez az élet tényleg túl fájdalmas, mert azt tudtam, hogy kísérleteztek rajta - bár azt nem, hogy pontosan ki tette -, és azt is, hogy erősebb, kevesebb alvást igényel, stb, de azt nem, amit most hallok. Letaglóznak a szavak, így szinte jéggé fagyva, kifejezéstelen arccal nézek Ravenre. Nem... nem is tudom, hogyan kellene lereagálnom a hallottakat... Nem akarom elhinni, elfogadni a tényt, amit most megtudtam.
- Mennyivel rövidebb? Mit mondott neked? - érzem, hogy a testem egy kicsit megremeg, de nem, nem borulhatok ki. Mégse akarom elfogadni a tényt, hogy Nikolait még idő előtt elveszíthetem. Tudom, hogy nem az enyém, de fontos nekem, a barátom, akiben feltétel nélkül megbízhatok, és ha nem is lesz kettőnk között semmi, azt is el tudom fogadni, de azt már nem, hogy esetleg a közeljövőben véget ér az élete. Ez nem lehet...
- Miért a jó emberek szenvednek ebben a világban? - nincsenek könnyek, se kiakadás. Most nem megy, egyszerűen belém fagyott... Niko, beszélnem kell veled. De nem most, csak aprót nyelek, majd már magam sem tudom, hogyan jutunk el Raven és Bruce kapcsolatához, amely szintén nem egy álom, hiába hittem azt.
- Persze, megértem. - finoman bólintok, teljesen jogos, hogy nem árulta el eddig. Tényleg szeretnék valami jót hallani tőle, legalább egy kiszemeltről, de barátnőm élete se hasonlítható egy mesebeli hercegnőjéhez.
- Azért, mert nekem kettő férfi tetszik, tudom jól, hogy egyikből se lesz semmi. - elfogadom ám a tényeket. Nem egyszerű, de ezt kell tennem. Callummal szemben felfogtam és Nikoval is, amikor legutóbb tisztáztuk a dolgokat. De ezek szerint Niko nem csak nekem tetszik, hanem neki is, ez pedig megmosolyogtat.
- Nikolai nem az enyém, és ha neki te kellenél, én... elfogadnám. - persze nem esne jól, de nem állnék közéjük, ezt jobb, ha tudja. És Malinor?
- Ő nem mostanság házasodott? - talán ezért se lehet Ravené. Ahj, tényleg rémes ez a sors, bár én nevetni már nem tudok rajta, így csak hátradőlök ismét, majd az ételt magam is arrébb teszem.
- Talán egyszer lesz jobb is. - vagy nem... de még szeretnék optimista maradni, legalább egy kicsit, bár ez a mai nap után nem lesz egyszerű.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 13, 2019 9:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Nem tudom Sam mire gondol miközben Jenkinst méltatja, de az biztos, hogy valami szépre és jóra. Oké, én is látok benne valamit, de az elég messze van a szerelemtől. Inkább…bassza meg, a szemétségen túl, segítőkészséget és korrektséget, ami igazolja a kettőnk fura, fűszeres barátságát…hhmmm. Azt meg kell hagyni, hogy a stílusa lehengerlő, mármint női szemmel, mert egyébként bicskanyitogató…és úriember, ami nekem meg fárasztó, de lehet, hogy Sam meg pont ezt szereti benne. *
-Oké, azt hiszem, értem. *Mondom egy nagy sóhajjal, de csak próbálom megérteni. Sam tekintete meg ellágyul és tudom, hogy abban a pár pillanatban nagyon messze jár. Tudom is hol. Lezuhant sikló, hideg, eső, mocsár, kettesben Jenkinsszel….tiszta romantika. *
-Basszus, ja. Ezt már jobban értem. *Hát igen, jenkins mindenkiből legalább egyszer a „basszust” váltja ki. A hosszú monológra, amiben arról a tehersiklóról beszél amire én is gondoltam az előbb ~gondolatolvasó vagyok csessze meg ~ csak bólintok, meg a végére is, megsimizem a hátát. Azt hiszem az ilyen vigasztalásokban nem vagyok túl jó. *
-Oké, szivi. Tudom, szar az élet, de ha tudod, hogy ott a szar előtted, akkor át tudod lépni. *Elhúzom a szám, mosoly meg bocsánatkérés egyvelegébe csomagolva, mert ahogy kimondtam, tudtam, hogy nem egészen…vigasztaló ha az ember lányának barátnője a szart hozza fel példának, de én már csak ilyen vagyok. Sam mellett pedig jobban elengedem magam a kelleténél, mert tudom, hogy vele lehet. Jenkins mint téma nem egészen kívánatos, bár jelenleg átszövi az életünket, de a barátnőmnek igaza van, Hartley sokkal vidámabb beszédtéma. *
-Hát szerintem ő is akkor táncolt utoljára, de lehet, hogy csak a benyakalt Búfelejtő az oka. Három napig fájtak a lábujjaim….viccelsz? Hartley tök jó fej, persze ő is megmondta magáról. Azért mert a te barátod. Én meg egyetértettem vele. *Vonom meg a vállam, mert tényleg így zajlott a barátkozás…hellyel-közzel. Már-már elejtőznék ezen a vonalon, de kikotyogom Denisov nevét és vélhető állapotát és Sam lecsap rá. Magamban átkozódom, sót szórok a hátam mögé, és körbeköpöm a négy égtájat. Valami ilyesmit csináltak nagyon-nagyon régen rontás ellen, de az is lehet, hogy nem pont ebben a sorrendben. Persze ez sem segít kikerülni Denisov témáját és előadom azt amit én tudok, de ami még kevés a teljességhez. A kérdésre csak széttárom a karjaimat, mert fogalmam sincs és azt hiszem Denisov sem tudja pontosan, csak azt érzi, hogy  közeleg a vég. *
-Teljesen igazad van szivi, mindig a jók szenvednek. Ez annyira igazságtalan! De ha túl vagyunk ezen, jól megfingatjuk Jenkinst is. *Nem játszom meg a szenvedőt, egyetértek Sammyvel és átérzem azt amit ő érez és remélem jól érzem azt is, hogy Denisovot jobban szereti mint Jenkinst. Annyira szeretném ha legalább az egyiket megkapná…de basszus, nincs rá esély. S pont ezt a gondolatot fejti ki amikor Bruce-ról és rólam van szó, meg a „kinek hány pasija van”-ról. Én meg, hát majdnem olyan cipőben járok mint Sam, egy lényeges különbséggel, hogy nekem van már férjem, persze vele sem megyek sokra a szerelmi élet terén, de legalább megbízhatok benne és cuki és aranyos és tudom, hogy a maga módján szeret. De hiába sorolom el, hogy nekem kik jönnek be, Sam félreérti. Homlokráncolva tájékoztatom a valós helyzetről, aztán persze elmosolyodom az önzetlenségén. *
-Denisovnak nagyon is kellek, csak épp nem arra…_arra_ tudod. Meg nekem is csak a teste jön be, de egyébként barátok vagyunk, meg titkos társaságunk van, egy kétszemélyes csapat. Ha „valamit el lehet rontani és szarba lehet kerülni, mi ketten ott vagyunk” csapat. Malinor meg nem rég házasodott igen, de ő meg a fenékőröm. Ő is barát. Haver, vagy ilyesmi. *Magamhoz veszem a poharat és iszom belőle, ha már nem eszem, mert valahogy mindkettőnknek elment a hirtelen támadt nagy étvágya. Hiába, ezt teszi a sok szar az életben. *
-Igyál te is. Egyszer csak jobb lesz. Na persze majd teszünk róla, hogy jobb legyen szivi! És azon leszek, hogy Je…baszki…ezt teszi a pia! Szóval Tudjukkiről is minél többet tudjak meg. Mielőtt elmegyünk az Imperiummal, lecsekkolom a gépét. *Bólogatok és ha még nem vette kezébe a poharat, odanyomom az orra alá. *






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 18, 2019 8:19 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Nehéz elfogadnom a tényt, hogy akit szeretnék, nem lehet az enyém, éppen ezért is lenne jobb, ha elengednénk a témát. Nem szeretnék tovább Callumról beszélni, mert fájdalmas... túlságosan is és Raven se képes megnyugtatni, elvenni tőlem ezt az érzést. Néha azt kívánom, hogy bár elfelejthetném azokat a helyzeteket, amelyek közelebb hoztak minket egymáshoz, de a következő pillanatban pedig haragszom magamra ez miatt. Nem... azok a pillanatok az enyémek, csak az enyémek és már senki se veheti el őket. De lapozzunk, beszéljünk Philipről, Ő legalább valóban képes megmelengetni a szívemet és kölcsönösen fontosak vagyunk egymásnak.
- Te leitattad? Jaj szegény. - mosolyodom el, mert a nevetés még nem megy, de örülök neki, hogyha a barátaim is jól kijönnek egymással. Nehéz most felengedni és nem is megy túl sokáig, hála a Nikolai-os témának, amit szintén még fel kell majd dolgoznom. Idővel... Szar az élet, ez az igazság, és mindig mi szívjuk meg.
- Nem tudom, hogy szeretnék-e továbbra is vele foglalkozni. Lehet jobb lenne, ha inkább elkerülném. - mármint Callum Jenkinst. Valahogy el kell tudnom engedni, és ehhez szükséges a távolság is. Nemsokára úgyis ismét útnak indulunk az Imperiummal, bár az nem olyan hosszú idő, de jó lesz. Bízom benne. Viszont nem szeretnék csak magamról beszélgetni, pedig lehet, hogy jobb lett volna, mert most derül ki az is, hogy Raven se túl boldog ám. Ahj kedves barátném, jól egymásra találtunk.
- Még van esélyünk arra, hogy boldogok legyünk, nem? Fiatalok vagyunk és dögösek! - lököm meg finoman vállammal vállát, jelezve felé, hogy nem adhatjuk fel. Átveszem a poharat és iszok én is, majd utána valószínűleg még egy kört, és az este további részében igyekszem most már lazább témákat felhozni. A nehezén talán túl vagyunk, ideje ellazulni, és jó lenne úgy elválni, hogy nem sírni akarunk, hanem inkább nevetni. Holnap pedig majd újból látjuk egymást.

//Szerintem mindent megbeszéltek a csajok, így én zárósnak éreztem. Köszönöm a játékot, imádtam! Ölelés Heart //

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 18, 2019 9:03 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy barinő & Raven


*Az igazság az, hogy…nem tudok leszakadni a Jenkins témáról, mert éppen a sűrűjében vagyok és ha ő segít Sammynek, akkor nem is lehet szó nélkül hagyni. A barinőm viszont láthatóan kerülné a témát, szóval ez egy patthelyzet. Hiányérzetem is van. Hiányolom az átkozódást, szitkozódást azóta, hogy megemlítettem neki, Jenkins az oka annak ami Denisovval történt, történik és azt gondoltam, legalább egy picit megváltoznak iránta az érzelmei, de azt kell látnom, hogy nem. Hát ezt benéztem. Nem tudom mi kellene ahhoz, hogy Sam végre el tudja engedni a kancellárt, de amint megtudom, azt fogom tenni, vagy mondani, bármit csak ne legyen ilyen búvalbaszott. Ha szomorú, nekem sincs jókedvem. Hartley tánctudása és leitatása egy kicsit enyhít a szar hangulaton, és gondolatban köszönetet mondok neki. A vádra, miszerint én itattam le, a fejemet rázom, majd felemelt kezekkel tiltakozom, szám sarkában egy kezdődő vigyorral.*
-Hééé! Felnőtt ember, én meg nem vagyok az anyukája. Csak megkínáltam egy kis Búfelejtővel, mert úgy láttam ráfér. *Vállat vonok, nem az enyém a felelősség, egyébként meg vigyáztam rá, harmadik pohárral nem kapott. Legalábbis én nem kínáltam többel. Hartleyt gyorsan arrébb tesszük, és bár nem akarom elszomorítani, inkább lelkesíteni, hogy Jenkinsnek lesz ez még így se, az akcióm félresikerül. Sóhajtozva agyalok azon, hogyan tegyem ezen túl, de azt hiszem itt már csak az ivás segíthet.*
-Oké. Ne foglalkozzunk vele. ~Elég ha csak én foglalkozom. ~ Inkább igyunk. Hozassak egy vetkőző fiút is? Legalább a szemünk jóllakjon, mert tudod, őket nem lehet fogdosni. Csak nézni. Mindent a szemnek, semmit a kéznek! *Az utolsó mondat körülbelül fel is öleli a egész szexuális életemet, de nem vigasztal a tudat, hogy nekem külön bejáratú vetkőző fiúm van. A vállonlökést már vigyorogva viszonzom, és összekoccintom a poharainkat. *
-Dögösek vagyunk baszki! Dögös csajok. Igyunk magunkra! *Le is hajtom az italt, elnevetgélek a csiklandozáson, majd ha már úgy döntöttünk, hogy jó kedvünk lesz, belenyomom az ujjam a kapott sütibe és összekenem vele Sam száját és környékét. *
-Egyél sütit!
*Ezzel talán meg is alapozom az est hátralévő részét, Jenkinst eltemetem az érdektelenség mocsarába – stílusosan – Denisovot elfelejtjük egy kicsit, és marad a többi. Még nosztalgiázhatunk is az első találkozásunkról, hiszen akkor is berúgtunk. Mondom én, hogy minden vízválasztó így fejeződik be, vagy így kezdődik. Nézőpont kérdése, meg sok pezsgőé. *

//Élmény volt a nem éppen felemelő téma ellenére!  vígasztal  Hug2 Köszönöm én is a játékot! Pusszantás! százkarátos  sör2  Nyálaz  //






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Vendégkabinok - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 18, 2019 9:05 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 06, 2020 3:16 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy & Raven
Csajos este


*Csak megpróbálok úgy tenni mint aki otthon érzi magát, de ez nem megy. Igazság szerint sehol nem érzem magam otthon, még az Imperium az ahova jó kedvvel vackolom be magam, de nem lehet mindig ott. Most kicsit hosszabb pihenő vár ránk, ezért még a koponyát is elhoztam aminek Bruce nem nagyon örült, de hát ez van. A kabin dísze, egy kicsit otthonosabb, nem személytelen, ám a legutóbbi vendégkabinos eset óta, kicsit fázom ezektől az ideiglenes „otthonoktól” és Sammyt vendégül látni pont egy ilyenben…hát nem túl jó ómen. Főleg azok után, hogy úgy el lett cseszve minden. Többször is ráírtam kommunikátoron, de kurta válaszokat kaptam csak és ez nem igazán tetszett, ezért is várom már, hogy megjelenjen az ajtó előtt. Végre tudott rám idő szakítani, végre elengedte az a vadbarom. Bruce ma szolgálatban van és ez egy remek alkalom egy csajos estéhez, bár a mai menü igen szegényes a legutóbbihoz képest, Búfelejtő és proteinszelet. Az ágyon ülök a csíkos pizsamámban, fejemen a felsőm kapucnija, mintha így el tudnék bújni a világ elől, és a pda-n nézem a folyosói kamera képeket, hogy Sam felbukkanásakor azonnal ajtót nyithassak neki. Mikor megpillantom, a kis képen nem látszik semmilyen vonás az arcán ami áruló lehet, de már a léptei is…mintha súlyokat cipelne a lábain. *
-Ó, baszki…ez nem jó, nagyon nem jó. *Az ajtóhoz ugrom és mikor odaér már nyitom is, meg sem várom, hogy szóljon, berántom és átölelem a nyakát.*
-Sziiiaaa! Úgy hiányoztál, hogy vagy? Mi van veled? *Aggódva nézek rá, először is a szemeibe, azok mindent elárulnak. Sajnálom és féltem, és azt is tudom, mennyire megviselte az egész tortúra, hát még úgy, hogy nem tudta kiönteni a lelkét.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 06, 2020 4:12 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Az elmúlt pár nap kész rémálom volt a számomra, de csak most tudtam egy rövid időre kiszabadulni belőle. Nem aludtam sokat, mivel rettegtem William mellett álomra hajtani a fejem, hiszen akkor is oly közel volt és ugyanúgy bántott... érintett. Erős akartam maradni végig, de olyasmiket tett, amik mellett ez lehetetlenné vált, így szépen lassan darabokra tört, most pedig nem érzem úgy, hogy képes lennék összerakni magam. Pedig muszáj, hiszen tudom, hogy Raven is aggódik miattam, és nem hagyhatom, hogy a kancellár teljesen kikészítsen.
Képtelen voltam tartalmas üzeneteket írni barátnőmnek, de most eljött a nap, hogy találkozzunk. William megkapta, amit akart, így bár eleinte hónapokig nem akart kiengedni, mégis megtette, én nekem pedig még hálásnak is kell lennem érte. Nem mondtam már semmit, csak elindultam, teljesen fekete szerelésben, kibontott hajjal, hosszú ujjú kabátban, igyekezve nem feltűnni senkinek és nem észrevenni senkit. Hajam némileg takarja arcom, hiszen az erős pofonok nyoma azért látszik, ahogy ajkam közepe is kicsit felszakadt. A nyakam talán rendben van - bár picit lila -, viszont a csuklóimon csúnyán látszanak a bilincsek nyomai, ahogy bokáimon is a köteleké. Én tényleg próbálom nem kimutatni mindazt, ami történt, de aki ismer - mint Raven -, az számára egyértelmű lehet a mozgásomból, hogy mennyire bezárkóztam és bizony az is, hogy nyomja valami a lelkem. De nagyon jó lesz most látni, szükségem van rá, jobban, mint valaha. Hibáztam, ennek a hibának pedig most rendesen megfizetem az árát...
Amikor a vendégkabinokhoz érek, az számomra meglepő módon kitárul előttem, így felkapom fejem és már érezhetem is Ravent a nyakamban, kit két kezemmel eleinte finoman, majd végül szorosan ölelek át, fejemet pedig vállához fúrom úgy, talán mint még soha. Nem hagyom oly könnyen eltávolodni, így szemeimbe se nézhet hamar, és érzem, hogy a könnyeim máris megindulnak. Ennyit arról, hogy tartom magam és erős leszek. Picit szipogok, de aztán eleresztem, bezárom magam mögött az ajtót, majd végül lerogyok az ágyra, magammal húzva Ravent is és törlöm meg szemeimet, félve kimutatni az érzéseimet, amik tökéletesen leolvashatóak most már rólam.
- Te is nagyon hiányoztál nekem! - és hogy mi van velem. Próbálnék rámosolyogni, de nem akar összejönni, így végül csak eldőlök az ágyon, majd magamhoz szorítok egy párnát, ami a kezem ügyébe akad.
- Fáradt vagyok. - és rettenetesen kimerült. Mégis tudom jól, hogy nem erre kíváncsi, ahogy azt is, hogy nem kezdhetem a találkozónkat azzal, hogy megkérem, had aludjak itt pár órát, pedig csakis itt érzem most magam biztonságban, sehol máshol. Viszont ahogy a kispárnát emelem, jobb kezem csuklója is láthatóvá válik, pedig nagyon szerettem volna eltitkolni azt a lány elől.
- Hülye voltam és most megbűnhődök miatta. - hiszen én találtam ki ezt a lehetőséget Williammel kapcsolatban. Bár Jenkinsben sem bízom, és azok után, amiket megtudtam róla, nem is vágyom soha többé a segítségére. Még akkor se, hogyha tudom, hogy a kancellár meddőségének fennmaradásához szükségünk van rá. De majd Raven megoldja a vele való kommunikációt, én... én nem szeretném. Azt pedig végképp nem, hogy így lásson és kárörvendően a képembe mondhassa, hogy Ő megmondta és milyen gyenge vagyok.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jan. 09, 2020 1:02 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy & Raven
Csajos este


* Már azon a pici kijelzőn is látpm, hogy valami nem stimmel. Sam léptei nem olyan lendületesek mint szoktak lenni, pláne ha hozzám jön. Mielőtt kinyílna az ajtó tudom, hogy nagyon rossz dolgokat fogok hallani, hiszen már az is gyanús volt, hogy kurta válaszokat írt vissza amikor kérdeztem, mikor jön. Vagy mikor menjek én...Az első pillanatban inkább csak átölelem, a másodikban már néznék fel rá, de olyan szorosan ölel, hogy el kell telnie még néhány percnek, hogy lazuljon a szorítás.*
-Oké édes, csak bújj ide és vegyél egy nagy levegőt.* Hallom a szipogást és megáll bennem az ütő, elképzelni sem tudom, hogy McG mit tehetett vele amitől így kiborult. Tudva azt, hogy mennyi ideig nem jött, úgy vélem a bántás nem egyszeri alkalom volt. Kezd felmenni bennem a pumpa. Aztán hitelen elenged, rácsap az ajtópanelra és magával húz az ágy felé. Ó minden állatok anyja, mi történhetett? De már van elképzelésem, főleg amikor a szemeit törölgeti, elveti magát az ágyon és átöleli helyettem a kispárnát.  Lezuttyanok mellé, oldalt fekve, könyökömra támasztva a fejem. Éééés látom az arcát, látom a nyakát és megengedem magamnak, hogy megforduljon a fejemben az a gondolat, hogy mi mindent nem látok még? A csuklóját...felcsúszik a ruhaujja és ott is horzsolás, lila folt, ékes bizonyítéka annak, hogy az a vadbarom még meg is kötözte. Hiába futnék azonnal, hogy számonkérjem és lelőjem, sam fontosabb és neki most rám van szüksége, arra, hogy kiöntse magából azt a rengeteg mocskot, amit McG törölt bele. Én veszek egy mély levegőt és gyengéden végigsimítok a csuklóján jelezve, hogy látom, tudomásom van róla.*
-Nem te vagy a hibás. Csak valami jobbat szerettél volna. Nem volt egyszerű döntés. * De rossz volt, az kétségtelen. Jobb lett volna mindenkitől távol, titokban de biztonságban. Ám ezt nem most fogom a fejéhez vágni, és ha szóba kerül, akkor is finoman említem meg. Már nekem is bűntudatom van amiért nem próbáltam meg még jobban győzködni, még sötétebben lefesteni azt ami rá vár McG mellett...mert azokra a foltokra nem is gondoltam volna. Ez is azt bizonyítja, hogy Sam ellenállt.  Megsimogatom az arcát, ha van még könny akkor azt tüntetem el. Annyira sajnálom, hogy mindezen keresztül kellett mennie, de az tuti, hogy McG halott. Ő még nem tudja, de istenuccse, nem érdekel semmilyen morális kérdés, McG azokkal a lila foltokkal írta alá a halálos ítéletét. *
-Ha beszélni szeretnél róla, nekem elmondhatod. Ha úgy érzed, hogy jobb ha mindent kiöntesz magadból...vagy ha csak pihenni szeretnél, azt is megteheted. *Ó, basszus mennyire nehéz visszafogni magam és halkan beszélni és nem szitkozódni, átkozni azt a  szemétládát. Magamban persze válogatott kínzásoknak vetem alá és rohadtul élvezem. *






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Jan. 24, 2020 8:18 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Nem szeretnék gyengének tűnni, én tényleg nem, de ahogy meglátom Ravent és megérzem ölelését, minden összedőlni látszik. Erősen ölelem, és ahogy mondja, veszek is pár mélyebb lélegzetet, mert amiken át kellett mennem azóta, hogy William felesége lettem... még az ellenségemnek se kívánnám ezt. Végül csak eleresztem, az ajtót bezárom - bár rá azért nem csapok -, majd megtörölve szemeimet fekszem el szó nélkül az ágyon. Nem tudom, hogy Raven mit szólna hozzá, ha az ágyban is Őt ölelgetném, ezért is választom a kispárnát - bár ha Phil lenne itt, akkor meglehet, hogy hozzá bújnék, mégis, Ő nem láthat ilyen állapotban -, aminek ölelése közben figyelmetlenné válok, erre pedig a lány hívja fel a figyelmemet. Tekintetünk találkozik, halkan sóhajtok, miközben arcát fürkészem és beismerem, hogy hibát követtem el. Talán meg is érdemlem ezt a helyzetet, amibe kerültem.
- Én... én tudtam, hogy William veszélyes és egy vadállat, de álmomba se gondoltam volna arra, ami a valóság. - nem, képtelen vagyok kifejteni azt, de szememből még egy könnycsepp indul alá, lefelé csinos, de meggyötört pofimon, így Ravennek lehetősége van letörölni azt. Hálás vagyok azért, mert itt van mellettem, és azért, amiért rá találtam. Hogy a barátom lett. Nélküle nem tudom, hogy lennék képes megbírkózni most ezzel, mert ha William továbbra is fogva tartott volna... Inkább ne gondoljunk bele ebbe.
- Nem érzem úgy, hogy beszélni tudnék róla... - kezdek bele, de ajkam megremeg, majd hátradőlök és végül két kezemmel eltemetem arcomat. - Istenem Raven, annyira megalázó volt. - én... én rettegek attól, hogy vissza kell mennem hozzá, hogy most már nagyon is meg kell próbálnom jó feleségnek mutatkozni, ha nem akarom azt, amit az első napokban tett velem. Ha nem akarok örök bezártságot, de a hányinger kerülget már magamtól is, amikor mellé fekszem, amikor engedem, hogy megérintsen egyáltalán. Szánalmassá váltam én magam is, és sajnos fogalmam sincs, hogy miként juthatnék ki ebből a helyzetből. Már nincs remény.
- Azt tudtam, hogy meg fog erőszakolni, de... de erre nem számítottam. Én... én képtelen vagyok elmondani. - remeg meg hangom, majd végül be is harapom alsó ajkam. Nem akarok tovább könnyezni, William nem érdemli meg a könnyeimet. Össze kell szednem magam, így visszafordulok a lány felé.
- Mondd, hogy akad nálad búfelejtő. - nem biztos, hogy jó ötlet az ivás, de most nem érdekel. Muszáj egy picit ellazulnom, bár meglehet, hogy akkor beszédessé is válok, de most... most már nem akarok semmin se gondolkodni. Egyébként meglep, hogy barátnőm így visszafogja magát, talán attól fél, hogy összetör? Még előtte is ennyire gyenge vagyok...
- Ne haragudj rám! Ígérem összeszedem magam, csak szükségem van egy kis időre. - és majd némi alvásra. Nem szándékozom hamar visszatérni a férjemhez és talán Bruce se haragszik nagyon meg rám, ha megkérem, had maradjak itt pár órát. Estére úgyis vissza kell mennem Williamhez, ha akarok, ha nem, de addig talán... talán megengedik nekem, hogy itt tartózkodjak. Had meneküljek egy kicsit el a világ elől.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 26, 2020 8:54 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy & Raven
Csajos este


*Lelkiismeret furdalásom van. Nem kicsi. Jenkins megmondta, hogy ez lesz. Nem részletezte, de sokkal jobban ismeri McG-t és nem csak úgy mondta, hogy csalódott a rábeszélő képességemben. Hát, most már világos, hogy nem minden ok nélkül. *
-Sajnos egyikünk sem. *Pedig kellett volna. Meggyötört barátnőmet nézve, ezerszer is elátkozom magam, amiért nem voltam _én_ erőszakosabb, vagy nem is kellett volna megkérdezni, hanem egyszerűen elrabolni és kész. Most nem lenne…még gondolatban sem vagyok képes kimondani mindazt ami vele történt. ÉS dühös vagyok McG-re és jenkins-re is amiért nem állította meg. Már azelőtt kellett volna, hogy az Imperiummal visszatértünk, hiszen tudhatta, hogy a kancellár steril lett. Gondolnia kellett volna erre. A dühömet azonban egyelőre félre kell tennem, Sam-nek gondoskodásra van szüksége, nem szitkokra melyek bár nem neki szólnak, felidézhetik mindazt amin keresztül kellett mennie. *
-Oké. Akkor ne beszélj. *Nem tudom neki mi a jó, de ha magamból indulok ki…basszus nem tudok magamból kiindulni, sosem történt velem ilyesmi. Nem tudom én mit tennék, hogyan reagálnék. Inkább megpróbálom átölelni Sam-et, már amennyire sikerül fekve, a válla alá tenni a karomat, a másik kezemmel meg a könnyeit törölgettem, míg a saját kezeibe nem temeti az arcát. Rohadtul ijesztő így látni, és igazán nem voltam felkészülve erre, nem tudom mit tegyek és ez még ijesztőbb. Bele sem merek gondolni abba, mit tett vele az az állat. Csak ölelni tudom, simogatni a vállát, a hátát, odabújni hozzá, hogy érezze vele vagyok, hogy nálam békére lel, nyugalomra, legalább arra a kis időre, míg itt van. De fogalmam sincs mit mondhatnék amivel megnyugtathatom. Végül csak kimondja, és érzem ahogy a melegség felkúszik a fejembe, a düh egyetlen pillanat alatt szétárad bennem.*
-Ó, hogy rohadna meg ott ahol van, hogy száradnának le a tökei, féreg zabálja fel szép lassan, hogy érezze…*Aztán észbe kapok és veszek egy nagy levegőt. Érzem, hogy fájnak az ujjaim és lenézve látom, hogy a kezem ökölbe szorult. Lassan engedem ki, ahogy a beszívott levegőt is. Sam mentőötlete most nekem is jól jön, ám a korábbi, megszokott vicces lelkesedésem és nagy szám, meg a vigyorom, ami ezt a kérdést általában kísérni szokta, most elmarad. Csak a szavak…azok a régiek.*
-Viccelsz szivi? Nekem mindig van. *S komor arccal csusszanok le az ágyról, hogy a táskámhoz menjek, amiben még a holmim nagy része van kicsomagolatlanul. Kihámozom a termoszt, ami tele van, de ha elfogy, rohanok Jack-hez, seperc alatt megjárom…vagy küldetek vele. Valaki biztos elhozza ha azt mondom vészhelyzet van. Visszatelepedve az ágyra, csak félfenékkel ülök szembe Sam-mel, nem tudom visszafogni az arcomra kiülő részvétet, sajnálatot és igen, a fájdalmat amit a barátnőm szenvedésének látványa okoz. És még ő kér bocsánatot. Kész, nem bírom tovább, tele mennek a szemeim könnyekkel, bár még nem csordulnak ki, de a hangomon érezhető, hogy sírással küszködöm.*
-Ne szórakozz velem, hogyan haragudhatnék rád? Baszki, fogalmam sincs min mentél keresztül, elképzelésem sincs. Életemben először nem tudom mit mondjak, hogy mi lenne a jó, mi segítene és ez ijesztő és pont veled szemben vagyok tanácstalan. Annyi időt kapsz amennyi csak kell. Csak mondd meg mire van szükséged, hogy jobb legyen és én megteszem. *Ha kell, most azonnal elmegyek McG-hez és kinyírom. Nem tudom hogyan, de megoldom. Legfeljebb száműznek, vagy megölnek, de Sam nem fog többé szenvedni miatta. Az öngyilkos terv előtt azonban innunk kell, nem mintha attól kitisztulna a fejünk és jobb ötletünk támadna, de elzsibbad az agyunk és Samnek most erre van szüksége. Zsibbadásra. Lelkileg és testileg is. Felé nyújtom a termoszt, hogy húzza meg, majd utána én is iszom belőle. Az eddig szemeim sarkában várakozó könnycseppek az ital hatására úgy döntenek, unalmas a világ egy helyben csücsülve, így hát vándorútra indulnak, le az arcomon. Dühös mozdulattal gyilkolom le őket. *







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Vendégkabinok - Page 2 Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Feb. 01, 2020 7:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Raven & Sammy
Mindazok után, amennyire megismertem Williamet, jobbnak akartam látni őt, és nem gondoltam volna, hogy minderre képes. Ahogy arra se, hogy a tervünk bár megvalósul, képes lesz elintézni azt, hogy a felesége legyek. Pedig tudhattam volna, hiszen Ő vezeti a Családügyi Hivatalt, most pedig mindennek vége. Az egész életemnek... Soha se gondoltam volna, hogy valaha ilyesmit kell majd átélnem, hogy valaha megerőszakolhat majd egy férfi, főleg bizonyos törvények jogán, de William nem csak annyit tesz. Oh Istenem, még mindig képtelen vagyok elhinni a történteket, ahogy beszélni is fáj róla.
Raven közeledésére ösztönösen nyújtom ki felé a karom, majd ölelem magamhoz és hagyom, hogy letörölje könnyeimet. Jól esik az, hogy itt van, velem és támaszkodhatok rá, bár számomra az Ő viselkedése ijesztő. Annyira más most, mint amilyen máskor. Semmi vicc vagy mérgelődés. Ilyen szánalmasan festenék? Az is vagyok... annak érzem magam. Bár nem akarok beszélni, csak kibuknak belőlem bizonyos szavak, miközben a hátamra fordulok kis időre, kezeimmel pedig eltakarom arcomat. És ekkor szólal meg az igazi Raven.
- Én is hasonló jókat kívánnék neki, de még az is kevés lenne... - tudom jól, hogy nem kell kifejtenem, Ravennek tökéletes a képzelőereje és mivel látja a testemen lévő sérülések egy részét, így összerakhatja a képet. Megbilincselt, megkötözött és meg is ütött... azon kívül, hogy megerőszakolt. Ilyen egy igazi férfi, mit ne mondjak. De ezt nem akarom, hogy mások is megtudják, főleg nem Nikolai vagy Philip. Vajon Ők mit szólnának ehhez? Meg akarnák ölni Williamet, ez bizonyos, de egyben gyengének is tartanának. Niko legalábbis. Mindig erősnek akartam mutatni magam, most meg... Abba pedig bele se merek gondolni, hogy esetleg Callum lásson így. Azt a szégyent nem tenném zsebbe. Ő megmondta, biztosan megkapnám ezt tőle, de a szánalmára se lennék kíváncsi. Jobb lesz óvatosan haladni a folyosókon, amilyen peches vagyok mostanában. De egy búfelejtő talán segíthet... ideiglenesen, és nem tévedek, hogy drága barátnőmnél mindig találni ilyen itókát.
- Végre valami jó hír. - próbálok mosolyt erőltetni az arcomra, bár elég vérszegényre sikeredik. Amikor Raven felkel, én is felülök, megtörlöm arcomat és szemeimet, majd várom, hogy felém nyújtsa az italt, de ahogy rám néz... Szemei és viselkedése mindent elárulnak.
- Kérlek, ne nézz már így rám! Túl jutok majd ezen is! - ahogy mindenen. Mindenesetre az italt elveszem minél előbb, hogy jól meghúzzam azt. Muszáj innom, mert most más kiút nincs. Szégyellem magam, ezért is kérek bocsánatot tőle, mert nem szerettem volna, hogy ilyennek lásson, de képtelen vagyok erősebb lenni, legalább előtte had legyek az, aki vagyok.
- Nekem pont elég az, hogy velem vagy Raven. És nem tudsz segíteni ezen a helyzeten. William győzött... és már a nevemet is elvette. - mindent elvett tőlem. Már nem vagyok Lewis és ezt most már a lány is tudja. Átnyújtom neki az italt, amikor pedig látom, hogy Ő is könnyezni kezd, elmosolyodva húzom magamhoz egy szoros ölelésre.
- Ne csináld ezt kérlek! Élek és csak ez számít! Minden rendben lesz... rendben kell lennie! - bólogatok hozzá. Ez persze csak úgy lehetséges, hogyha behódolok újdonsült férjemnek. Részben már megtettem, mert ha nem teszem, sose enged el, és mint valami rabszolga, úgy tartott és bánt volna velem. A bilincsek, a folytonos megalázás és megerőszakolás viszont megtörtek, de ezt nem mondom ki, szerintem kimondatlanul is itt lebeg a levegőben. Az italt visszaveszem, ismét én iszom, majd köhögök is kicsit utána, miközben érzem, hogy az erős ital végigmar torkomon. Erre volt szükségem! Hogy hihettem azt, hogy majd én irányíthatom a kancellárt? Ha William megkapja, amit akar... ha megkap engem, akkor visszatérhetek az Imperiumra, de más lehetőség nincs, én pedig nem akarok lemondani az életemről. Magamba roskadok kicsit, csak iszogatunk csendben, majd pár perc után nézek csak fel a lányra.
- Majdnem lelőttem. - buknak ki belőlem a szavak és most már el is mosolyodom kissé. - És lerúgtam magamról... egyszer. - csak hogy valami pozitívról is szót ejtsünk. Egy élmény volt nézni, ahogy leesett a kanapéról, csak a gond az, hogy utána mégis Ő nyert. De nem adtam könnyen magam, és számára szégyen, hogy Theo segítségével tudott csak elkapni.
- Ha nincsenek ott az emberei, soha se tud elkapni... Szánalmas! - mintha mégis csak el akarnám mesélni mindazt, ami történt, mert időnként csak meg-megszólalok és mesélek egy kicsit, de egyszerre nem megy.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Vendégkabinok - Page 2 K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Vendégkabinok - Page 2 WYdz5uv

Klubom
Vendégkabinok - Page 2 R8xXJ2P

Fegyverem
Vendégkabinok - Page 2 KjdARSD


Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Feb. 03, 2020 4:26 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




Sammy & Raven
Csajos este


*Azt hiszem a teljes megsemmisülés kevés ahhoz, hogy kifejezzem mit érzek, amikor Sam a kifakadásom után megszólal. Nem tudom mit tegyek vagy mit mondjak, mit mondhatok anélkül, hogy újra és újra felszaggatnám a sebeit. A lelki sebeket, mert a testiekből van bőven és bár palástolom, azért alapos leltárt készítek. Szinte érzem magamon minden egyes horzsolás, szivárvány színű véraláfutás fájdalmát, gombóc gyűlik a torkomba és a gyomromban mintha egy termetes kő lenne. Nem is tudok erre megszólalni, mégis mit mondhatnék? Egyszerűen borzasztó ami a barátnőmmel történt annak ellenére, hogy a lehető legtöbbet megtettük és még az is kevés volt, hogy eltávolítsuk McG-t a közeléből. Kár most már arra gondolni, hogy …ha ezt tudom…már megtörtént és tehetetlen vagyok. S még egy kis ital is jó hír neki. Basszus! Látom a próbálkozást amivel egy kis mosolyt akar csempészni az arcára, de ezt még halványnak sem nevezném. Visszaülve az ágyra nem tudok másképp nézni rá, mint ahogy, hiszen látom, hogy szenved, hogy meggyötört, hogy még mindig az emlékek hatása alatt áll. *
-Ne haragudj. *Mindez engem is letaglóz, valóban nem vagyok önmagam, de én olyankor viccelek, nevetek, szemtelen vagyok…mindez most nem illik ide és kedvem sincs hozzá. *
-Ez csak egy csata volt. A háborút mi nyerjük. Ígérem. *Mondom halkan bár én magam sem hiszem, hogy sikerülhet. Hogy a nevét is elvette volna? Dehogy. Ő nevezheti McGrovernek ha akarja, de Sam, Lewis marad. Muszáj vagyok elmondani én hogy érzek, meg kell magyaráznom miért vagyok olyan amilyen sosem szoktam lenni, de már a szavak is könnyeket csalnak a szemeimbe. Most érzem csak igazán milyen az amikor egy érzés annyira erős, hogy fizikai fájdalmat okoz. *
-Én nem úgy látom, hogy minden rendben lenne. *Súgom már a fülébe, hiszen egymást öleljük és erről legalább tudom, hogy jólesik neki. A termoszt szorongatom az egyik kezemmel, de még nem ittam bele. Az ölelés…szeretném ha ezzel enyhíthetném minden fájdalmát. Csak amikor kibontakozik, iszom egy kortyot s aztán visszaadom neki. Míg kortyol, a nyakát nézem, a csuklóját, ahol széles lila csík fonódik körbe, fura mintázattal. Csendben figyelem, hosszú ideig egyikünk sem szólal meg. Én nem merek, még mindig nem tudom mit mondjak ami segíthetne, más meg felesleges. Ám az ő hangjára felkapom a fejem, csodálkozva nézek rá, és csak a fejemben fordul meg a gondolat, melyet megszokott szarkasztikus énem fogalmaz meg: Miért csak majdnem? *
-Oké csajszi, legalább nem adtad magad könnyen. *Már mondanám, hogy legközelebb a lábai közé rúgjon, vagy az a legjobb ha lő…de aztán visszanyelem a mondatot. Nem lehet legközelebb! De azért büszke vagyok rá, hogy megtette, hogy szembeszállt vele, azzal a szőrös seggű genyóval. Reméltem, hogy ebben a történetben nem lesz már több meglepetés, de tévedtem. Szemeim tócsányira kerekednek ahogy megpróbálom elképzelni Sam szavai alapján az egészet. *
-Ott voltak az emberei?! Előttük…kötözött meg? *Hogyan? Mégis meddig voltak ott? Az egész zavaros és bizarr.*
-Kibaszott szociopata. *Még a kezem is ökölbe szorul és az ujjaim közé képzelem McG nyakát, aztán válogatott kínzások közepette fojtom meg. Nem vagyok vérengző alkat, de még a kibelezés is eszembe jut. Valahogy el kell intézni azt a faszfejet. Nagyon el kell intézni. S mostanra valahogy ráérzek arra mire van szüksége Samnek. Nehéz beszélni mindarról ami vele történt és gyanítom, hogy a rázósabb részek még nagyon messze vannak, de kikívánkozik belőle és az jó. Ha kiadja magából, kicsit jobb lesz. Ám meg kell várnom, míg magától mondja el. Újra kortyolok a termoszból amint hozzám kerül, de spórolok vele neki és visszanyújtom, majd ráfogok a kezére, óvatosan, gyengéden és csak nézem őt. Már nem azzal a félelemmel teli tekintettel, ahogy korábban. Bár még mindig féltem őt és aggódom miatta és sajnálom, hogy mindezt át kellett élnie, de inkább magamba gyűröm. Biztatón mosolygok rá, épp csak elhúzom ajkaim zugát és gondolatban az egész lelkemmel átölelem. *
-Mondd csak ahogy jólesik.






Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Vendégkabinok - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Vissza az elejére Go down
 
Vendégkabinok
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 3. gyűrű - Kikapcsolódás :: Polgárok kabinjai-
Ugrás: