Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Hector Reyes
Pént. Ápr. 12, 2024 4:37 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Jasmine Benedict
Szer. Ápr. 10, 2024 10:50 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Tywinna
Hétf. Ápr. 08, 2024 2:57 am

Hector Reyes
Vas. Ápr. 07, 2024 4:25 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Finite Incantatem
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Finite Incantatem Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Finite Incantatem Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Finite Incantatem Empty
Utolsó poszt Csüt. Nov. 14, 2019 11:39 am
Következő oldal

   
   
Voldemort Nagyúr immár több mint két évtizede halott, de hiába: a sötét fellegek újra gyülekeznek.
   Harry Potter, A Kis Túlélő, a Kiválasztott, sok viszontagságot átélt kamaszfiúból felnőtt férfivé, mi több, aurorparancsnokká cseperedett. 1998 óta látszólag töretlen a béke a varázsvilágban, a csatározások mindössze a politika küzdőterére korlátozódtak.
   A második varázslóháború végétől fogva csendben, észrevétlen fortyogott a társadalomban az aranyvérűekkel és vérfarkasokkal szembeni ellenszenv a gyakran megtorlás nélkül maradt háborús bűnök és veszteségek miatt; ez most, politikai támogatással, tetőzni látszik.
   A háttérben azonban hangzatos kampányszlogeneknél és uszítóbeszédeknél sokkal komolyabb készülődik. Az ismert halálfaló, Corban Yaxley vezetésével, neo-halálfalók és neo-grindelwaldisták mozgolódnak szerte a világon, az aurorok bár tudnak létezésükről, egyelőre tehetetlenek a bámulatosan rejtőzködő Magic is Might névre keresztelt szervezet ellen. A közelgő háború szele egyre érezhetőbb a hétköznapi emberek számára is, ezek a köszönnek vissza a Próféta hasábjairól: nyílt terrorfenyegetés és civilek ellen indított neo-halálfaló akciók. Sokak számára kísértetiesen ismerősek az eltűnt és meggyilkolt emberekről szóló sokasodó hírek a varázsvilág szívébe befészkelődő bizonytalanság és ellenségeskedés; míg másik most tapasztalják ezt először.

   Talán te is egy vagy a családja ősi jó hírét visszaállítani akaró aranyvérűek közül. Talán auror vagy, aki önmagát nem féltve próbálja megakadályozni egy háború kitörését. Talán vérfarkas vagy, akinek napról napra csökkennek a jogai. Talán csak egy diák vagy, akit mind ez (még) nem érdekel.
   Bárki is legyél, a feje tetejére álló világ eseményei téged is érintenek.
   Csatlakozz te is a Finite Incantatem befogadó, lelkes közösségéhez és éld át a J. K. Rowling által megalkotott varázsvilág jelenben játszódó kalandjait! És ne feledd: "A döntéseinkben, nem pedig a képességeinkben mutatkozik meg, hogy kik is vagyunk valójában."

   
◇◈ We’ve all got both light and dark inside us. ◈◇

   
Finite Incantatem

   

   
Vissza az elejére Go down
 
Finite Incantatem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Információs pult :: Szomszédos galaxisok-
Ugrás: