Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm

Jasmine Benedict
Csüt. Feb. 29, 2024 10:33 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Alec-lak
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Skyler Way
Skyler Way

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2382 (34 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Rebellium

Reagok száma :
43

Avatar alanyom :
Milla Jovovich

Keresem :

☽ :
Alec-lak - Page 2 Ficha-reinado-10886524-071120170019


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 12, 2020 1:03 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elvetted ami az enyém  
Alec & Sky
──────────── ────────────
Nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet, amit teszek, hogy engedek neki, de az a nagy helyzet, hogy én is ezt akarom. Hagyom felülni, de nem távolodom el, inkább átölelem Őt lábaimmal és kezeimmel is finoman végigsimítok felső testén, miközben Ő is megérinthet, így fenekemet is. Kicsit mocorgok azért ölénél, csak hogy érezze ám a törődésem, de most már hallani akarom a további információkat. Mégis, azok váratnak magukra, ajkunk újból találkozik, ahogy pedig engem csókol, majd érint, halk sóhajt váltanak ki belőlem, így én is átadom magam neki, miközben érzem, hogy apró libabőrök jelennek meg testemen karmolászásának hála. Beletúrok hajába, megharapom ajkát, majd némi szünetet iktatok be a csókcsatáink közepette. Koncentráljunk!
- Akkor add át a morzsákat... - ahogy ölelése szorosabbá válik, úgy ölelem át nyakát kezeimmel, de nem fájón, inkább éreztetve vele, hogy egyelőre nem tervezek sehová se menni. Érzem, hogy megkívánt, tökéletesen tisztában vagyok vele, így picit megmozgatom csípőmet, ajkamra mosoly költözik, majd felteszem a következő kérdésemet is, ami már a Justice League-val kapcsolatos. De a válasz... nem tetszik! Ismét hajába túrok, kicsit bele is markolok most.
- Kezdem úgy érezni, hogy nincsenek is információid. - de akkor nem reménykedhet semmi jóban, ha most átvert. - Mégis kitől kérdezzem meg, ha nem tőled? - hangom türelmetlenebb lesz, ajka éppen hogy csak súrolni tudja ez után az enyém, mert ahogy közelebb hajol, hajánál fogva tartom vissza magamtól - hacsak nem tesz róla, hogy én kerüljek közelebb Ő hozzá. Most nem érdemli meg azt a puszit. De végül rátér a lényegre, és most már nem ellenkezem a puszik ellen, mégis, szavaira figyelek, nem tetteire. Eleinte legalábbis egész jól megy, de aztán fejem finoman oldalra billentem, hogy nyakamhoz is hozzáférhessen.
- Ki az az Ő? És honnan tudod, hogy megbízhatunk benne? - ezt fontos lenne tudnom. A kezem már nem markolja a haját, már tarkóját cirógatja, miközben engedem neki az ismerkedést formás fenekemmel. Régen érintettek és csókoltak így... túl rég volt már, így tagadhatatlan, hogy engem se hagy hidegen a dolog, mégse kaphat meg máris mindent. De egy kicsit még akarok belőle, így kezeim lassan lefelé haladnak oldala mentén, majd a felsője aljába akadnak be ujjaim és ha nem állít meg, teszek róla, hogy lekerüljön róla, ez után pedig én leszek az, aki csókolgatni kezdi, méghozzá nyakától kezdve haladva lassan a válla irányába.
- Ha valóban segíthet, találkoznom kell vele! - apró, kellemesen bizsergető harapás a vállra, amit egy bocsánatkérő csók követ, majd még egy, végül visszatérek nyakához apró puszijaimmal, majd hátrébb húzom fejem, hogy szemeibe nézhessek. Komolyan gondoltam azt, amit mondtam.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Alec-lak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Alec-lak - Page 2 Alec_i11


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 12, 2020 8:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 
Sky és Alec


- Mmmm. - Kommentálom csípőmozgását, melyet nemcsak ölemben érzek, hanem fenekére simuló kezeim alatt is érzem a mozdulatot és bizony olaj a tűzre. De ahogy beletúr a hajamba és markolva húzza hátra, nem leszek magam ellensége, fejem mozdul a húzás irányába, ajkaim kénytelen-kelletlen válnak el bőrétől, de a szemtelen mosolyom újra megjelenik az arcomon.
- Ó, hát ennyi nem volt elég? - Kérdezek rá, hiszen a kapcsolat létrehozásának lehetősége is már épp elég nagy információ, és további tudnivalókat is hajlandó vagyok átadni neki megfelelő ellentételezés fejében, de közben igyekszem rejteni a tényt, hogy annyira sok infó nekem sem áll rendelkezésemre. Hmmm, mondhatott volna húgom több konkrétumot is!
- Én csak azt tudom, hogy rajta keresztül a JL is elérhető lesz. Hogy a JL-lel tudsz-e személyesen beszélni... Nem rajtam áll. - Vonok vállat hanyagul, eleget téve Raven óhajának, hogy nem mondom el egyelőre, hogy ő maga a JL. De ennyit meg el kellett mondanom, hogy Sky is kellően motivált legyen - nem mellesleg el is engedi a hajam, így újra lecsaphatok bőre ízlelgetésébe - és magamban megállapítom, hogy egyrészt baromi dögös Sky mikor ilyen, másrészt lassan tényleg úgy hazudok és tagadok, hogy kacérkodnom kellene a kancellársággal, harmadrészt az első pont okozta koncentrációs nehézségek miatt el kell gondolkodnom, mi is volt a kérdése.
- Hm? Jah! Kezeskedem érte. Az ép kezemmel! - Még láthatja is a vigyoromat, mert annyira húzódom csak hátra és engedem el őt, hogy a felső könnyedén lejöjjön rólam, de aztán kezeim hamar visszatalálnak Sky-hoz és vetkőztetésemet elkönyvelem zöld jelzésként arra, hogy hasonlóan cselekedjek vele, elsőnek a fegyvertartó övet szedve le róla, mert arra itt most már tényleg semmi szükség - siker esetén hanyagul dobom oldalra nem is nézve, hova esik -, hogy aztán a felsője essen áldozatul: ujjaim alá férkőznek és elkezdik felfelé simítani rajta az anyagot, akkor torpan csak meg egyik kezem, mikor az oldalán lévő sebhez ér. Mi a...?
- Egyébként családi... oh, bocs... partiba csöppensz majd. Kész vagy még egy Delgado-val találkozni? - Kérdezem mosolyogva, de ezt inkább csak hangomból érezheti, mert amúgy a nyakához vagyok hajolva és mielőtt esélye lenne válaszolni, most én leszek az, aki harap előbb, éppen csak olyan erősen, ami nem okoz tényleges fájdalmat, hiszen nem a vágy meggyilkolása a cél, éppen ellenkezőleg! Majd a harapást követően csókkal tapadjak kicsit a nyakára szívva a bőrt, hogy ha nem ellenkezik, akkor egy-két napig még nyoma is maradhat. Közben értékelem, hogy figyelembe vette, hogy melyik oldalon célszerű elindulni a vállam irányába, mert az implantátum oldalon túl sokat egy határvonalon túl nem éreznék puszijából és izgató harapásából, amit ugyancsak sajnálnék, hogy ilyenről lemaradtam volna. A közben adagolt információmorzsa majdnem pontos, gondoltam a bizalom Sky-ban is nagyobb, ha nem az idegen Moor nevet dobom be, hanem a sajátomat. Mondjuk gőzöm nincs, ismer-e egy Moor-t is vagy sem.
- Jövő héten... hétfőn... hajnal előtt két órával... indulunk... - Időközben ha engedett a felsőjével megküzdenem, akkor feljebb érve oldaláról előre húzva kezeimet, csodás bájaira simul tenyerem éppen csak mellei fölé tolva a ruha anyagát, de még nem véve le róla. Csak annyira távolodom el tőle kicsit hátrébb dőlve - ha hagyja -, hogy a látványt megcsodálhassam.
- Van még kérdés? - Ha tudná, micsoda önuralom kell, hogy felpillantsak a szemeibe ezek után? Kaján mosolyomból vélhetően sejti.
Vissza az elejére Go down

Skyler Way
Skyler Way

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2382 (34 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Rebellium

Reagok száma :
43

Avatar alanyom :
Milla Jovovich

Keresem :

☽ :
Alec-lak - Page 2 Ficha-reinado-10886524-071120170019


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Ápr. 17, 2020 7:37 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elvetted ami az enyém  
Alec & Sky
──────────── ────────────
Kezd egyre forróbbá válni a levegő idebent, mégse engedhetek Alecnek, igenis tudnom kell mindent erről a bizonyos új lehetőségről, mely mindent megváltoztathat. Ettől függetlenül finoman mozdulok rajta, de képes vagyok egy pillanat alatt elkapni ismét. Nem vagyok túl durva, de azért éreztetem vele, hogy ki irányít.
- Te is tudod, hogy még alig mondtál valamit. - de akkor beszéljünk a Justice League-ról egy kicsit. Halkan hümmögök a kapott feleletre, ez is már több a semminél, hogyha el tudom majd érni, így eleresztem a férfit és ez után kerül csak szóba a bizalom. Honnan tudja, hogy nem lesz gond? Csak nem küldene mindenkit itt a halálba. Nekem is kezd egyre nehezebbé válni a koncentrációm, de azért még figyelek, a feleletét viszont most már képtelen vagyok mosoly nélkül hagyni.
- Tehát rajtad verjem le, ha félrevezetsz. Mondjuk nem szívesen szabadítanálak meg a kezedtől. - pillantok jobbja felé és ez után nyúlok a felsője alá. Ha átverne se lennék egyébként erre képes, ilyen jellegű csonkítást nem végeznék senkinél se szívesen, de Alecnél biztosan nem. Ahogy lekerül róla a póló, finoman végigsimítok testén és azért végig is nézek rajta, hiszen kedvemre való, ezt nem tagadom, viszont meglep, hogy az övemhez ér, pedig nem kéne, hogy ez így történjen. Ösztönösen kapom el csuklóját és szorítok rá némileg, jelzés értékűen, hogy nem adtam engedélyt, de... végül a szorítás enged, akár csak ujjaim. Jó, vegye le.
- Hé, óvatosan, nem kellene, hogy elsüljön. - persze nincsenek kibiztosítva, de azért jobb vigyázni rájuk. Egyébként is, én kötődöm a fegyvereimhez, szóval csak semmi dobálgatás. A rajtam lévő felső is elindulhat felfelé, így Alec is észreveheti ujjai alatt a sérült bőrömet. Kicsit vérzett, de már egész jól van, bár körülötte lilás-pirosas a bőrfelület. Érzem, hogy megáll, én mégse szisszenek fel a fájdalomra. A jobb combomon is egyébként akad egy hasonló seb, de nem kell aggódni, megmaradok. Éltem már át ennél rosszabbat is.
- Egy fenevad randira akart hívni és rosszul fogadta az elutasítást. - adok választ a ki nem mondott kérdésre. Az erdő rendkívül veszélyes tud lenni és akadnak helyzetek, amikor még szerintem is jobb a menekülés, és később becserkészni a vadat. Tehát így tettem, de nem úsztam meg sérülések nélkül. Mégse fogok felkeresni egy orvost se, simán túl leszek rajt.
- Még egy Delgado? Hmm, megleptél. Ezek szerint nem csak te vagy Kancellária ellenes. Szülő vagy testvér? - kérdezek rá, miközben akaratlanul is eszembe jut fivérem, Matt. Ő nem volt éppen jó testvér,sőt, borzasztó volt... Mégse hagyom, hogy a régi élmények most elrontsák az egyébként rendkívül kellemes hangulatot, így visszasöpröm elmém mélyébe és inkább finoman felnyögök a harapásra, miközben átölelem a férfi nyakát és finoman magamhoz fogom, így jelezve felé, hogy bátran haraphat, és most jelen pillanatban eszembe se jut, hogy megjelölhet. Tényleg rég voltam már férfivel, az ilyen apróságok pedig elfelejtődnek... Talán azért, mert nem is szokványos számomra a nyak kiszívása után keletkezett seb, így Alec sikerrel járhat, és valószínűleg csak később veszem majd észre "ajándékát".
- A testvéred is olyan, mint te? - kérdezek rá, ha kiderül idő közben a rokoni kapcsolat. A  jellemükre célzok egyébként, de szerintem ez egyértelmű. Így viszont talán tényleg érdemel némi bizalmat a dolog. Találkoznunk kell! De ez le van már szervezve, ami egy picit meglep, így szemöldököm is feljebb szalad.
- Ezek szerint biztosra vetted, hogy veled fogok tartani. - de nincs ellenvetésem. Legyen így, jövő héten hétfőn megismerem a testvérét és bízzunk a legjobbakban. A felső egyébként feljebb kerülhet, így fekete melltartóm is előbukkan, ahogy formás melleim egy része is, amire rálelhet. Nem fogok pironkodni, nem vagyok már kislány, inkább szavaira válik szélesebbé a mosolyom.
- Van. Leveszed végre rólam? - ha már ennyire felhúzta, akkor vagy húzza le vagy igazítsa vissza, mert ez így számomra nem túl kényelmes. Tehát jövő héten, ha minden jól megy, az Ellenállásnak végre lesz némi esélye a Kancellária ellen. Ez azért eléggé jó hír.
- Megleptél. Nem tudtam erről a kapcsolatodról. De miért vártál mostanáig vele? Miért pont most hoztad össze ezt a kapcsolatot? - egy picit különös ám még ez a számomra, hiszen nem most került közénk. Lehet, hogy véletlenül találkozott a testvérével? Hiszen a kommunikációnk el van vágva tőlük, de érdekel a teljes történet.
- Szerencsés vagy, hogy a testvéred melletted áll! - jegyzem ezt meg némi idővel később, és talán kiérzi szavaimból a szomorú utalást, mely szerint nekem is van ám testvérem, aki viszont biztos, hogy nem segítene nekünk, éppen ellenkezőleg. De nem, nem akarok Mattre gondolni ismét, az minden fellobbanó vágyat eltörölne, így hirtelen csapok le Alec ajkaira vadul, majd simulok hozzá felső testemmel, így bőrünk most már jóval nagyobb felületen érintkezhet, kezeim pedig bejárhatják izmos hátát, amit most én karmolászok meg, de ésszel, nem sértve fel a bőrt, csak a vágyakat ébresztve fel benne ismét, de nem vetkőztetem még tovább, oh én ráérek, és még mindig nem döntöttem el, hogy meddig megyek el, hogy vajon mennyit engedek. De talán nem is kellene ezen gondolkodnom, csak átadnom magam az élvezeteknek, mégis, képtelen vagyok kikapcsolni kattogó agyamat. Túl sok értékes információ hangzott most el.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Alec-lak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Alec-lak - Page 2 Alec_i11


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Szomb. Ápr. 18, 2020 3:13 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 
Sky és Alec


Csak egy felháborodott szusszantásra futja most arra az "alig"-ra. Ezek szerint hát Sky is olyan nő, aki a sok beszédet szereti, vagy csak a téma érdekli annyira, hogy még velem is órákat akarna róla beszélni, holott pontosan tudja, mennyire vagyok hozzáértő. Őhozzá úgy vélem jobban értenék, s ezzel talán Sky is egyetért, mert elenged és hagyja, hogy tovább ízlelgessem őt. Szavaira elmosolyodom, de míg válaszolok se távolodok el nagyon a bőrétől.
- Inkább a kezem vidd, mint bármi mást. - Két műkéz, oda se neki, legalább Carlisle is boldog lesz, mert ezt a másodikat már kénytelen lennék vele csináltatni. Amilyen aljas mókamester, képes lenne egy fém asztallábat felszerelni nekem, ám ennek a kockázatát is bevállalom, érezhetően feltétel nélkül bízom abban, hogy nem egy rohadt nagy csapdába sétálunk majd bele Omnum fátylánál. Nem féltem a megmaradt kezemet, se a karomat, így nem valószínű, hogy lesz még egy olyan alig észrevehető kis vonal a másik vállamnál is, mint a balnál van, ahol találkozik az igazi és a szintetikus bőr. Ahogy végigpillant rajtam Sky, talán ki sem szúrná, ha nem tudna róla, hiszen most egyébként sem mérnöki szemmel néz végig rajtam, s ez kimondottan kedvemre is van. Elkezdem én is lefejteni róla a ruhadarabokat, kezdeném a fegyvertartó övvel, ami csak arra a kis időre akad meg, míg kezét kezemre teszi és habozik. Csak finoman húzom közben a kezem lassan feszülve ellen az akaratának, kihívó mosollyal hajolva közelebb ajkaihoz.
- Nem sül el idő előtt. - Szélesedik vigyorrá mosolyom kétértelműen viccelődve, mialatt lekerül róla az öv, és igenis odébb dobom, még ha az ágy végébe is, aligha esik bármi bajuk így. Nem is érdekel engem, az jobban mozgatja a fantáziámat, hogy levegyem végre róla a felsőt, legalábbis feljebb húzzam egyelőre. A sebbel is így találkozom, aminek a történetét megtudom, úgy nagyjából.
- Szegény vad... - Csak ennyivel kommentálom két csók között, nem tudván, hogy Sky-nak menekülnie kellett és nem a vad végezte még rosszabb állapotban is. Amilyen vadóc ez a nő, úgy képzelem, hogy neki nincs igazi ellenfele. De igazán nem is érdekel az a vad, sokkal inkább ez a kecses itt az ölemben, aki csak nem áll le a kérdésekkel.
- Családi hagyomány nálunk. - Utalok a kancellária ellenességre. Oké, apám csendesen tette, ahogy én is, még húgomnál is csendesebben és passzívabban, anyáról és édesanyámról nem is beszélve. Az ember azt gondolná, hogy én vagyok a család fekete báránya, mert ellenállókkal élek, de igazából a húgom az.
- A húgom lesz ott, Raven. - Elmondom, mert amennyit tudok Sky-ról, ennyit megoszthatok vele, és ha ő is egy kém lenne, akit ideküldtek, a családnév alapján úgy is hamar kiderítené, vagy megtudná a vízesésnél. De nem hiszem, hogy olyan lenne, mint én... Én itt le is zárnám a család témáját, hiszen Sky nyaka sokkal csábítóbb, harapok is partnerem hallható örömére és kicsit meg is szívom a bőrét. Nem mert egy "itt járt Alec" pecsétet akarok rajta hagyni ezzel, hogy dicsekedjek másoknak vagy ezzel bizonygassak bármit is bárkinek, hanem pusztán én is élvezem. A harapása után a válaszom kicsit késik arra, hogy milyen húgom, hiszen felsőjét felhúzom annyira, hogy megcsodálhassam formás halmait, még ha takarják is a javát az alsónemű anyagai. Fel kell pillantanom Sky szemeibe, mert biztosan nem tudnék a húgomról semmi értelmezhetőt összeszedni, ha közben az ölemben ülő nő melleit nézem.
- Okosabb, sokkal... és viccesebb is... Szeret beszélni, meg beszélgetni is. És jól bírja a piát. - Húzódnak ajkaim mosolyba, s normál körülmények között még tudnék róla szépeket mondani, nem is keveset, de most inkább mással, konkrétan Sky-jal foglalkoznék, és ezért is kérdezem meg, van-e még kérdése, mert most még van esélye válaszhoz jutni. A kapott kérdésre röviden felnevetek. Pedig van abban valami izgató, hogy a ruháktól nem teljesen szabadul meg az ember, csak elhúzza azokat az útból, de ettől még nem kell kétszer kérnie, a felsőtől azonnal megszabadítom lehúzva róla már teljesen, s egyúttal már ujjaim tovább is haladnak, hogy a melltartót gyakorlott mozdulattal oldjam ki és húzzam le róla, kicsit hátrébb is hajolva, hogy az előkerülő látványban gyönyörködhessek, amennyiben nem gátolta meg tettem vagy nem takargatja magát valamiért. Ha nem tesz így, hát bizony képemre van írva, hogy mennyire tetszik, amit látok.
- Nem találtuk egymást. A városi kameráknak mégse integethettem... - Jegyzem meg fel sem pillantva, s ha lekerült a melltartó, akkor kezeim is előre kerülnek Sky hátáról a mellkasához, finoman simítva végig szép keblei oldalán szavaim közben, majd egyik kezem visszatér a derekára, de csak azért, hogy közelebb vonjam, míg jobbom ott marad a mellénél tenyerembe simítva, szenvedéllyel, de nem fájdalmat okozva markolván puhán belé. Arra, hogy szerencsés vagyok, csak egy "ühüm" jellegűvel felelek, ami teljesen igaz húgomra nézve, de most a szerencsémet másban látom és ha Sky nem találta volna meg a számat egy újabb vad csókkal, magam tettem volna így, mert jelen pillanatban a legkevésbé sem tud érdekelni a húgom - bocs, Raven -, ahogy az sem, hogy Sky-nak milyenek a rokoni kapcsolatai - bocs, Sky -, csak a csókja és teste felfedezése izgat jelenleg. Kihallottam a szomorúságot, de ezzel többet tudok foglalkozni egy jó ital mellett, vagy pedig itt az ágyban, miután vágyainkat kiéltük és ezzel le is csillapodtunk. De a magam részéről ettől még messze vagyok, én nem gondolkozok a találkozón, sem pedig azon, hogy mit és mennyit is akarok ettől a nőtől. Forró csókomból és abból, ahogy próbálom átfordítani őt az ágyamon a hátára, hogy a nadrágja levételéhez is könnyebben hozzáférjek, egyértelmű, hogy mik is a nagyon határozott szándékaim.
Vissza az elejére Go down

Skyler Way
Skyler Way

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2382 (34 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Rebellium

Reagok száma :
43

Avatar alanyom :
Milla Jovovich

Keresem :

☽ :
Alec-lak - Page 2 Ficha-reinado-10886524-071120170019


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 04, 2020 9:58 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elvetted ami az enyém  
Alec & Sky
──────────── ────────────
Csak játéknak indultak a csókok, de most, hogy egyre jobban belemelegedünk egymás kényeztetésébe, már én is egyre kevésbé vagyok biztos abban, hogy képes leszek ellenállni Alecnek. Nem figyelem meg a vállánál lévő vékony vonalat, ahol a műkézhez csatlakozik a keze, csókjaimat is a másik oldalra hintem inkább, amikor pedig vetkőztetni kezdene, eleinte leállítom Őt, majd mégis csak hagyom, hogy levegye rólam az övet, de a fegyvereimre azért felhívom a figyelmét, hogy vigyázzon velük. Nem lenne túl kellemes, ha valamelyikünk most szenvedne el egy golyó általi sérülést. A megjegyzésre viszont ajkam pimasz mosolyra húzódik. Nem vörösödöm el, mint egy szűz lány és még csak le se sütöm szemeimet, hanem csakis a férfi tekintetét figyelem.
- Remélem is! - kétértelmű szavakra kétértelmű válasz dukál. Az öv végül lekerül rólam és a felsőt is engedem, hogy feljebb húzza a férfi. A sérülések viszont mindennaposak, amióta itt élünk, a Perdán, hiszen oly sok veszély fenyeget minket. Egyre jobban ismerem már én is az erdőt és a benne élő bestiákat, de olykor képesek engem is meglepni. Akár csak ez a férfi, kinek csókjai és érintései oly édesek, hogy egyre kevésbé akarom megtagadni magamtól őket. Mégse hagyok fel a kérdezősködéssel, túl komoly a téma, Alec magára vessen, amiért ezt hozta szóba, bár ha nem így tesz, meglehet, hogy én se lennék most az ölében.
- Kellemes hagyomány. - nem úgy, mint nálunk, ahol valóban én vagyok a család fekete báránya, az áruló, aki az Ellenálláshoz csatlakozott, szégyent hozva ismét a családjára. Nem csak a meddőséggel, amelyről fogalmuk sincs, hogy hamis indok volt. De nem akarok most rájuk gondolni, a férfi harapása pedig szinte azonnal visszarángat hozzá, a valóságba. Mégis, még ellenállók, úgy tűnik, hogy a csapatunknál ez remekül rám ragadt, de nem csak neki megy egyre nehezebben a témára koncentrálni.
- Akkor szerintem kedvelni fogom! - és ez után kerül le a felső, majd nemsokára a melltartó is. Nem állítom meg Alecet, így kezeimet is úgy tartom, hogy meg tudjon szabadítani a felesleges ruhadarabtól, így formás melleim elé tárulnak, bátran megnézhet, én pedig egy csókért hajolok hozzá, mielőtt ismét kérdeznék. De már nem beszélgetünk sokáig, én nekem se megy, mivel ahogy kezébe kerül mellem, már én is megállíthatatlanul többet akarok tőle. Dúlnak a csókos ütközetek, hátam a puha matracra kerül, a ruhadarabok pedig lekerülnek rólunk. Nincs több kérdés, se játékos csipkelődés, csakis a vágyak és a csodálatos érintések. Csókolom, simogatom, kényeztetem a férfi minden porcikáját és hagyom, hogy Ő is ezt tegye én velem, felfedezzen mindent, amit szeretne. Sokáig élvezzük egymás testét, nem vagyok kapkodós, most mintha a világ minden ideje a miénk lenne, végül pedig kissé izzadt, de kielégült testtel dőlök el mellette az ágyon, fejem vállához hajtva, kezemmel mellkasát cirógatva. Még lehelek egy csókot testére, majd ajkára, ez után pedig néhány percre lehunyom szemeimet és élvezem a pillanatnyi békességet. Remek volt, ez kétségtelen.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Alec-lak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Alec-lak - Page 2 Alec_i11


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Május 08, 2020 2:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 
Sky és Alec


Én már nem szólok többet, legfeljebb pár egyetértő hümmentés hagyja el számat, annak jeleként, hogy figyelek - látszólag - és annak jeleként egyúttal, hogy igazán inkább ráhagyom a dolgokat. A számat se szavak miatt nyitom, hanem hogy csókot lopjak és adjak vissza, s hogy ne csak tekintetemmel s kezeimmel, hanem ajkaimmal is felfedezzem teste minden porcikáját szép sorban, ahogy lekerülnek ruhadarabjai róla növelve Sky amúgy is nálam lévő ruhamennyiségét. A felfedezés üteme változó, valahol több, könnyed csókkal haladva, valahol hosszabban elidőzve figyelve a reakciókra. A ritmust egymáshoz hamar megleltük, vágy nem marad teljesületlen, s idővel mindketten kimelegedve, de teljes elégedettséggel nem veszünk tudomást a világról és csak élvezzük egymás közelségét. Észrevétlen is úgy intéztem, hogy a jobb oldalamra dőljön le, ép vállamra hajtsa fejét és így cirógassam hátát, míg az implantátum kart kényelmesen a fejem alá tettem csókja viszonzása után. Nem sietek bontani az intim közelséget, mert tudom, hogy egyikünk sem gondol többet bele a történtekbe. Hagyom, hogy szívem és légzésem is visszatérjen a normális tempójához, Sky-hoz hasonlóan lehunyt szemmel hallgatva a csendet egy jó darabig. Megszólalni is úgy fogok, hogy előbb jelenik meg egy pimasz mosoly a képemen, semmint szóra nyitnám a számat.
- Ha nem viszem vissza a cuccaidat, akkor holnap is átjössz? - Hát na, csak hogy mérlegelni tudjak, mert ha csak habozva is mond nemet, valami holmi egész biztosan "véletlenül" itt marad. Vagy az összes. Bár lehet ezért is kicsit orrba leszek vágva, könnyen megteheti, mert csak akkor nyitom ki a szememet, ha késlekedne a válasz.
- S eljössz Omnum fátylához?
Vissza az elejére Go down

Skyler Way
Skyler Way

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2382 (34 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Rebellium

Reagok száma :
43

Avatar alanyom :
Milla Jovovich

Keresem :

☽ :
Alec-lak - Page 2 Ficha-reinado-10886524-071120170019


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Május 08, 2020 8:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elvetted ami az enyém  
Alec & Sky
──────────── ────────────
Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telhetett el, amióta betettem a lábamat Alec szobájába, de már nem is számít. Meglepően nyugodtan fekszem mellette, fejem vállához hajtva, kezem lassú, érzéki mozdulatokkal simogatja a férfi mellkasát és kiélvezem a csendet, akár csak Alec. Amikor viszont megtöri, szemeim kinyílnak, ajkam mosolyra húzódik, majd megérezheti vállán harapásom, mely után feltámaszkodom némileg, hogy félig fölé hajolva a szemeibe nézhessek.
- Nem lesz ebből rendszer, ne is reménykedj. - egyelőre eszem ágában sincs komolyabban gondolkodni. Ez csak egy kellemes éjszaka volt, egy jó szex, mely során mindketten levezettük a bennünk lévő feszültséget és kiélveztük egymás közelségét. De hogy lenne folytatása? Fogalmam sincs, mégse utasítom el teljesen, talán mert nem is akarom. Miért fosszam meg magam attól, ami jó volt? És Alec kétségtelen, hogy jó szerető!
- A cuccaimat egy órán belül vissza fogod vinni a szobámba. Megértetted? - kezemmel lágyan megfogom állát, majd magam felé fordítom fejét, ha esetleg nem nézne teljesen a szemeimbe, de ha így tesz, akkor csak közelebb hajolok hozzá és beszívom némileg alsó ajkát.
- Persze, hogy elmegyek! - szerintem Ő is tudta, hogy ez lesz a válaszom, igazából a kérdést se kellett volna feltennie. Végül eleresztem, majd felülök, de a takarót nem húzom magamhoz szégyenlősen, hanem felkelek és elkezdem megkeresni a cuccaimat, hiszen ideje felöltözni és lassan távozni. De közben felügyelni fogom Alecet, abban biztos lehet, hogy nema szobámban fogom megvárni, amíg odaviszi a holmijaimat, hanem együtt megyünk oda. Biztosra megyek. Ha Ő is öltözni kezd, akkor nem szólok egy szót se, viszont ha nem teszi...
- Öltözz, dolgod van! - azért még egyszer végignézek rajta. Nos hát igen, baromira szexi, főleg ezzel a sunyi stílussal. Nem véletlen, hogy láttam benne valamit, de ennél többet már nem engedek meg magamnak, inkább kimászom az ágyból, majd a szélére csüccsenek csak vissza, hátat fordítva Alecnek, miközben befejezem az öltözést, ha már minden egyes ruhadarabom és egyéb kiegészítőm nálam van.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Alec-lak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Alec-lak - Page 2 Alec_i11


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 11, 2020 12:06 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 
Sky és Alec


Finoman rezzen a vállam is a harapására előhívott halk kuncogástól, s szavai után nyitom ki a szemeimet, hogy felpillantsak rá.
- Pedig meg tudnám szokni. - Veheti bóknak, hiszen végülis az is, mert nagyon is kedvemre való volt minden mozdulata s érintése az elmúlt órákban, így ismétlésre vevő lennék minden kötelezettség nélkül. Azokat nem nekem találták ki. Hagyom, hogy államat ujjai közé fogja s fejemet fordítsa, s nem állok ellen ajkam beszippantásának sem, de utána szólalok csak meg s mozdul karom, hogy kicsit visszahúzzam magamhoz, ha el akarna húzódni.
- Egy óra? S addig mi fog történni? - Mosolyom máris kaján zsivánnyá lesz, nekem lennének ötleteim, lopok még tőle csókot, de ahogy csókokkal a nyaka felé vándorolok, észlelnem kell, hogy Sky már bontakozik ki az ölelésből. Csak aprót szusszantok, elengedvén őt, de magam nem sietek kikelni az ágyból. Otthon vagyok s ennek tudatában kényelmes ráérőséggel nézem, ahogy elkezd felöltözni, s ha már így elhúzódott, akkor tekintetem simogatását érezheti magán. Nem minden hátsó szándék nélkül teszek így, mert az a tervem, hogy valamit természetesen "tök véletlenül" itt felejtek a szobámban, csak hogy legyen oka visszajönni - kockáztatva, hogy szimmetrikusan lesznek kék-zöld foltok a képemen, mert kapok a másik oldalra is -, de pechemre Sky gyanakodik.
- Mi lett az egy órámmal? Tíz perc sem telt el! - Veszem ki fejem alól a kezemet s felülve tárom szét karjaimat, csak hogy kellően drámai legyen a méltatlankodásom, hogy ötven perccel megloptak. Még csak az sem játszik most, hogy ellopom a blúzát vagy nadrágját, mert az egész ruhatára a szobámban dekkol csínyem miatt, így alternatívája van bőven. Francba!
- Hjajj... - Sóhajtok megadóan, majd az ágy széle felé fordulok ültömben, hogy lábaim a talajt érjék, s a nadrágomat keresi tekintetem, hova is hajította?
- Egyébként a titkos rekeszed kincse miatt kameráztad be a szobádat? Amit John majdnem megtalált? - Felfedezve nadrágomat elkezdem felvenni s addig kérdezek Sky-tól... Leginkább azért, hogy ne vegye észre, amint lábammal az ágyam alá csúsztatok finoman egy dobozt, amiben valamilyen cuccát hoztam át ide.
Vissza az elejére Go down

Skyler Way
Skyler Way

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2382 (34 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Rebellium

Reagok száma :
43

Avatar alanyom :
Milla Jovovich

Keresem :

☽ :
Alec-lak - Page 2 Ficha-reinado-10886524-071120170019


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 18, 2020 9:26 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Elvetted ami az enyém
Alec & Sky
──────────── ────────────
Az a nagy helyzet, hogy ezzel én is így vagyok. Képes lennék megszokni, de magam se vagyok az elköteleződés híve, túl sok rossz párkapcsolatot láttam már, kinek hiányzik ez? Mégis maradok jelenleg a teljes elutasításnál, a jövő pedig még kifürkészhetetlen.
- Felöltözünk, összekészítjük a cuccaimat és visszavisszük őket a helyére. - mosolyodom el és engedek az ölelésnek, majd a csóknak, amit azért hosszan kiélvezek még, mielőtt eltávolodnék a férfitól. Ideje viszont tényleg felöltöznünk, éppen elég időt töltöttem ma itt, a tekintete viszont imponáló. Mosolyogva veszem magamhoz a ruháimat, bár Ő ezt nem láthatja most, hiszen háttal vagyok neki és jelzem felé, hogy ne lustálkodjon tovább. A kifakadására viszont felnevetek.
- Eleget lustálkodtál! - pillantok hátra felé és még egy kacsintást is kap, de aztán jó kisfiú lesz és szót fogad. Nagyon helyes! Felhúzom a lábbelimet is, majd felkelek és nyújtózom egyet, miközben most Ő érezheti magán a tekintetemet. De a kérdésére szemöldököm némileg összébb szalad, a terv pedig beválik, a dobozkára valóban nem figyelek, így gond nélkül kerülhet az ágy alá.
- Nem! Azért kameráztam be, hogyha be akarnak törni, tudjam, hogy ki tette azt. - azt én is láttam a felvételen, hogy rálelt, de mégse nézték meg, ez a szerencséjük.
- Ahhoz semmi közöd, hogy mi van ott. Ne is akard feltörni! - különben megharagszom, ez véresen komoly, ezt pedig egy pillanatra se titkolom elöle. Akadnak nekem is olyan dolgaim, amelyeket nem dugnék senki orra alá se. Végül körbenézek a szobában, majd elkezdem egy helyre pakolni a cuccaimat.
- Ha megvagy, akkor mehetünk! - nem szedte szét őket szerencsére, így segítek neki, lássam, mennyire jó fej vagyok, és természetesen megyek majd előre a szobám felé. De több búcsúcsók véleményem szerint nem lesz, az ajtómat se zárom be, amikor bepakolunk és bizony hamar kitessékelem, ideje dolgoznom is valamit.
- Szólj, hogy mikor indulunk! - végül felemelem jobbom, ujjaim mozgásával integetek neki, majd az ajtó bezárul előtte. Kíméljük meg egymást a felesleges búcsúzásoktól, egyébként se lakunk messze egymástól. De csak nem fog megjelenni este az ágyamban. Hmm, furcsa lenne.

//Köszönöm a játékot, nagyon élveztem! Heart //

Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Alec-lak - Page 2 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Alec-lak - Page 2 Alec_i11


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 18, 2020 9:11 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 
Sky és Alec


- Nos, ha nem költöztél el messzire, hogy mindez egy órát is igénybe vegyen, akkor vannak ötleteim, mit csinálunk a maradék ötven percben. - Ezúttal már szóban is kifejezem, mi rejtőzött korábbi zsivány mosolyom mögött, de ismerem annyira Sky-t, hogy tudjam, nagyjából esélytelen most visszacsábítani az ágyba, bármennyire is élvezte az együttlétet. Végülis, folytathatjuk nála is. Én az ágyhoz sem ragaszkodom, sőt.
- Abból sosem lehet eleget. - Dünnyögöm bajszom alatt, de azért jókedvűen, s beadom a derekam a fenti gondolatmenet miatt, elkezdek én is felöltözni. Nem sietek, de még így is gyorsabban végzek, mint Sky vagy mint bármelyik nő végezne. Hogy közben végig vagyok mustrálva, cseppet sem zavar, nem most fogok ennyi év után zavarba jönni ilyesmitől. De minthogy ennyire engem néz, így nem lehet csalni, következésképpen terelni kell a figyelmét, hogy az egyik dobozát be tudjam csúsztatni az ágy alá csak lábfejemmel mozdítva el. A súrlódó halk hangot pedig kérdésem hangjával kívánom elnyomni, na meg hogy felveszem az ágy szélére került fegyvertartó övét, hogy átnyújtsam neki.
- Egy jobb zár sem ártana. - Jegyzem meg felpillantva Sky-ra, majd lehajolok egy adag cuccáért.
- Mmmm... pedig pont most csináltál hozzá kedvet! De igyekszem nem akarni majd... remélem, erre részegen is emlékezni fogok! - Szemtelen vigyorral nézek rá, s bár a titkát meg akarom hagyni neki látván mennyire komoly dologról van szó, azért egy kis szóbeli bosszantás nem árt meg Sky szépségének.
- Én megvagyok, vihetsz engem is! - Vigyorgok rá újra. Azt nem nézem, ő esetleg felnyalábol-e bármit, ami eredendően az enyém. Semmi pótolhatatlan vagy titok nincs itt, csak a rajzolt térkép a falon, de hát az megvan pda-n is, legalábbis a lényege, így újra tudom alkotni... És persze egy része már tárgytalan is lesz, mert a jelölések egy adagja Ravenre vonatkozott, ahol megtaláltam a jelét, de hát most már lesz közvetlen kommunikáció és könnyedebben meg tudunk beszélni találkozót. Így hát Sky cuccaival felpakolva megyek vele a folyosón és bepakolok hozzá az ágya mellé téve le mindent. Majd a helyére ő szépen visszatesz mindent. A megmaradt ötven percet én most fel is használnám szívesen, de szépen kitol engem a folyosóra, ami azért is sikerül, mert hagyom magam, erőszakos sosem voltam. Mire kettőt szólnék, az ajtó már be is zárult előttem, ami a Delgado-beszédességet figyelembe véve igazi művészi bravúr volt Sky-tól. Mosolyt is csal az arcomra és a csukott ajtón át küldök neki búcsúcsókot, hogy azt a viccesen eltúlzott levegőbe cuppantást biztosan hallani odabent is. Én viszont nem a szobámba megyek vissza és nem is dolgozni még... enni kell!

//Köszönöm én is, egy élmény volt Grr Máskor is... Bed//
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Alec-lak - Page 2 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Alec-lak - Page 2 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 18, 2020 9:52 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Alec-lak - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 
Alec-lak
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa :: Szállások-
Ugrás: