Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm

Jasmine Benedict
Csüt. Feb. 29, 2024 10:33 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Maple Trynnes
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Maple Trynnes
Maple Trynnes

Polgár

Maple Trynnes  Tumblr_mjgycubcQv1s664seo1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2399.03.17 (17 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
tanuló

Reagok száma :
35

Avatar alanyom :
AnnaSophia Robb

☽ :
Maple Trynnes  Tumblr_o6usxjmOn61up42jgo2_500


Maple Trynnes  Empty
Utolsó poszt Vas. Márc. 08, 2020 10:42 pm
Következő oldal

Maple Trynnes
A legszebb csillagok csak sötétben tudnak igazán tündökölni

AnnaSophia Robb
Maple Trynnes
saját
Szül. hely, idő:  Dominium, 2399. 03.17.
Csoport: Polgárok
Család: Erberth Trynnes és Ingrid Tryness, testvére: Meeran Trynnes (bátyja)
Családi állapot: egyedülálló
Foglalkozás: tanuló
Rang: -
Képesség: -

 
Karakterem jelleme
Maple egy igazi energikus leányzó, az alkotás iránti vággyal alaposan megáldva. Életcélja, hogy valami értékeset adjon a táradalom számára, ez a gondolkodásmód hatja át lényét. Szívesebben ad, mint kap. Nagyon érdekli a csillagászat, a növénytan és gondoskodó természete folytán az oktatás területe is. Szívesen adja át tudását, tapasztalatát másoknak, és kedves jelleménél fogva mások is szívesen tanultak tőle. Jó a kézügyessége, szépen rajzol. Analitikus, megfigyelő típus, és néha épp emiatt könnyedén elveszhet a részletekben. Fontosnak tartja a megjelenését, igyekszik mindig úgy öltözni, hogy azzal az előnyös vonásait hangsúlyozza. Szeretne párt találni és anya lenni, ám ez eddig nem igazán jött össze neki, még nem talált házastársat, ezért tart tőle, hogy valakihez kijelölik, és talán az a férfi majd nem fogja vonzónak találni.
A barátait rendszeresen összetrombitálja, szinte hetente tart kisebb összejöveteleket, amiknek szervezését szívesen vállalja magára. Számára egy fajta kikapcsolódást, feltöltődést jelent, ha a barátait, szeretteit együtt látja, néhány boldog órácskát csempészve a napjaikba.
Az is aggasztja, hogy az alapképzés vége felé jár, és ha még egy gyerek is becsusszan, a tanulmányaiban ez meg fogja akasztani. Egy gyermek gondozása rengeteg időt és energiát igényel, arról nem is beszélve, hogy az akadémiára hogy fog majd akkora pocakkal bejárni?
Az ideális pasijelölt: valaki olyan, aki támogatná abban, hogy dolgozzon, és ne csak gyerek-gyáros legyen. Olyan, aki számára nem jelent gondot, hogy a növényeket körülbelül olyan szeretettel kezeli, akárha gyermekek volnának. Gyengéi a magas, piszkos szőke hajú fiúk, széles, izmos vállal és igényli a társával a folyamatos közös kommunikációt. Úgy szeret döntést hozni, ha azt előtte megbeszélte a hozzá legközelebb állókkal, foglalkoztatja a véleményük.

Karakterem története
Mindjárt betöltöm a tizenhetedik életévemet, és egyúttal kikerülök az oktatásból is. A foglalkozásommal, amit számomra választottak, nincs bajom. A házasság kérdése az, ami folyamatosan a szemem előtt lebeg, mint egy idegen, ellenséges űrhajó, amely támadásra vár.
A torkomban gombóc gyűlt, ahogyan beléptem a családom ebédlőjébe. Mivel az életünket javarészt az iskola tette ki, ritkán találkoztunk szüleinkkel. Az apám katona. Az anyám pedig orvosként dolgozik, méghozzá szülész. Én viszont nem tudtam volna az ő útjukra lépni, más vonzott. Érdekeltek a fénylő csillagok, bolygók titkai, miért úgy működnek, ahogy, és mitől látjuk mi, emberek olyan szépnek őket.
A bátyámmal is jut idő ilyenkor egy kis csipkelődésre, ami mára szinte hagyomány köztünk.
- Na, Csillagnéző, kigyönyörködted magad? – ugratott.
- És te, Robotikusok Gyöngye, kikockultad már magad? – nevettem fel. Persze, mint minden kapcsolatban, itt is akadtak súrlódások, volt, amiben nem értettünk egyet, de komolyan sose tudnék ártani a saját bátyámnak. Ő egyfajta példakép az életemben, már felesége van, és az első babájukat várják. Azt szeretnék, ha én adnék neki nevet. Én is azt akarom, hogyha lesz babám, akkor Meeran válasszon neki nevet. Sőt, azt akarom, hogy az anyakönyv-vezetőhöz is ő kísérjen. Imádom a bátyámat, és nem akarok soha messzire kerülni tőle.
- Ki lesz a férjed? – ezt a kérdést szerettem volna elkerülni, de anya nem engedett belőle. Nem talált senki se vonzónak még eddig, és én se hajlottam e felé. Ugyan akartam férjhez menni, de én nem voltam az a típusú lány, aki csak úgy tetszeleg a fiúk előtt, és a kegyeiket keresi. Nekem kell az a szikra, ami lángra lobbanjon, hogy testileg és lelkileg is vonzódjak hozzá majd.
- Nem találtam senkit – suttogtam csalódottan.
- Kicsim. Még semmi sincs veszve. Fordulhatunk segítségért hivatalos szervekhez.
- Vagy megkérdezhetjük barátainkat, hátha akad házasítandó korú fiuk – vetette fel apa és anya.
- És ha ő nem fog szeretni?
- Miért ne tenné, hugi? – tette kezét vállamra Meeran.
- Vagyok elég csinos vajon ehhez? – merült fel bennem a kérdés újra és újra. Hát itt tartok most, a tizenhetedik születésnapom előtt.
- Már miért ne lennél? Buta kérdés – Meeran kis híján kiköpte a kávéját, olyan jóízűt nevetett. Hát, kösz szépen, testvérkém, igazán segítőkész vagy, gondoltam magamban. Aggasztott, hogy mindjárt tizenhét vagyok, és még valahogy egy fiú sem vonzott annyira, hogy szóba jöhessen, mint leendő férjem. Arról nem beszélve, hogy a gyerekvállalás gikszert okozna a tanulmányaimban, szinte biztos, hogy kéne halasztanom, és attól is félek, hogy talán nem lennék olyan jó ebben az anyaságban, mint mondjuk a növények gondozásában. De tényleg, mit kell csinálni egy gyerekkel? Csak nem öntözhetem és tehetem be egy cserépbe. Jól is nézne ki, rögtön elmeháborodottnak nyilvánítanának.
- Ne ess kétségbe. Majd gyakrabban jössz át a mi kabinunkba, és megmutatjuk, hogy tartsd életben, és mi hogy csinálju ezt a házasság-témát. Két éves korában úgyis átkerül a kölyök az iskolába, alig fogod látni – igyekezett Meeran javítani a hangulatomon, ami kissé puskaporosra sikeredett. Na, ezért voltam hálás a testvéremért, aki néha mégis akkora marha tudott lenni, hogy az párszor okozott már fejfájást nekünk, de, ha rólam volt szó, sosem habozott a segítségemre sietni. Egy testvérnél már csak a szüleim lehetnek nagyobb ajándékok az életemben.
Nem tudnám elképzelni, hogy ne Meeran legyen az esküvői tanúm.
- Tudod, mit? – álltam fel hirtelen az asztaltól, s a háta mögé sétálva átkaroltam a finoman a nyakánál.
- Mit agyaltál ki?
- Találj nekem te férjet. Nálad jobban úgyse ismer senki – kacsintottam rá. Hülye ötlet lenne? Talán. De attól még beválhat.
- Kislányom. Ki van a négy kereked? – vigyorgott rám apa.
- Tökéletesen. Meerannál jobban úgyse tudja senki, milyen az ideálom – nevettem most már én is végre. A bátyám a mércém, és ezt ő is jól tudta. Legalább annyira kedvelnem kell a srácot, mint Meerant.
- A tanulmányaiddal mi újság?
- Ó, botanikus akarok lenni, eldöntöttem – húztam ki magam büszkén. Az alapképzésnek nemsoká vége, és hamarosan akadémista leszek. Fúha! Gyorsa repül ez az idő, pláne, ha nem akarjuk.
- Oké, mikorra akarsz férjhez menni?
- Hm, mit szólnál, ha fogadnánk fél évben?
- Állom. Mi a jutalma a győztesnek? – csapott a tenyerembe Meeran.
- Mész a fenébe, au! – szisszentem fel, megerősödött a tesó. Erre meg kiröhög. Csodás.
- Szóval, mi a jutalmam?
- Meghívlak kajálni két hétig, saját főztömmel? – szeretett enni a bátyó, úgyhogy tudtam, hogy ezzel megveszem kilóra.
- Tökéletes. A te kajádtól még senki se dobta fel a bakancsát – szúrós tekintettel meredtem rá. Na, azért ettől jobban főzök. Kíváncsian várom, mire fog jutni a Meeran, fél év elég kell, hogy legyen. Remélem, nem kell csalódnom benne, és ezek szerint fél évem van felkészülni egy esetleges esküvőre.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Maple Trynnes  Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Maple Trynnes  Tumblr15


Maple Trynnes  Empty
Utolsó poszt Hétf. Márc. 09, 2020 10:50 am
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


   
Kedves Maple!

Örömmel látjuk, hogy botanikus részlegünk újabb elhivatott leendő taggal fog bővülni személyedben. Úgy tűnik, felvételi követelmény ott, hogy szőke és aranyos legyen mind, kivéve a csúf-gonosz Dorian Very Happy
Köszönöm a bővítést, így jobban megismerhettük Maple-t, valamint a családját is, gondolatait. Nagyon jó is ez a kiegészítés, mert sajátos gondolkodásmódjára is így fény derült, miszerint a bátyját kéri fel kerítőnőnek...hm, kerítőpasinak. Reméljük, sikerrel is jár és tényleg eltalálja húga ízlését Wink Ha meg elveszíti a fogadást, remélhetőleg úgy sem fog rosszul járni majd Maple, és túléli bátyja főzjét Very Happy

Foglald le avatarod és vár a játéktér Smile

   
- DOMINIUM FRPG -
Vissza az elejére Go down
 
Maple Trynnes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Inaktív karakterek ET-éi-
Ugrás: