Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Tegnap 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Athard és Nadiha - Titkos hely
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 08, 2020 6:08 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Komoly képet vágva igenlően bólogatok neki, mire kilyukad oda, hogy biztos nagyobb tavak is vannak. Aztán ott ugrabugrál mellettem, szerencsére vigyázva, így nem akar a csónak megint felborulni velünk. Belém kapaszkodik, én pedig átölelem, közben megvitatjuk a hogyan tovább kérdését. A legutolsó halunk nagyon nagy, ez tény. Nem férnénk el tőle és egyébként már terjed a csónakban az a szokásos hal szag, ami egy idő elteltével baromira idegesítő volna.
- Rendben.
Elsőre is leesett, nem kell noszogatnia, míg ő velem szembe foglal helyet, én az evezők társaságával osztozom és megindulunk kifelé a partra. Nagyobb húzások kíséretében tekintek rá. A milyen tejét? Én ilyenről még nem is hallottam.
- Mire kell az a tej?
Nem hoztam tejet. Gondolom az nem is tej a nevéből kiindulva. Odáig már stimmt hogy be akar kenni vele.
- Ha neked is jó, akkor nekem is jó.
Nah, ezt jól megaszondtam. Nyilván ha neki jó, akkor engem sem fog megmérgezni vele, de nem ártana tudni mi a tököm az.
- Valójában miből áll?
Nem akarok bután beszélgetni olyasmiről, amiről halvány lila gőzöm sincs. A kijelentései alapján kezd olyan érzésem lenni hogy belőlem is jó sötétet szándékozik csinálni. Szerintem az nem fog menni. Sok árnyalattal világosabb vagyok. Egy hónapig intenzíven napoznom kellene hozzá, de lehet még úgyse érném el a kellő hatást.
- Mindjárt kiérünk.
Nem kifejezetten éhes, inkább napozna, csak legyen tere hozzá. Még pár evezőhúzás és elérjük a stéget. Ott lerakom a kezemből az evezőket, kiszállok, kisegítem Nadi-t, aztán kikötözöm a csónakunkat. A halakat egymás után hordjuk a tábortűznek kövekkel körberakott helyéhez közel, majd később megállok és fűre mutatok.
- Csak lepakolsz oda és kifekszünk?
Van elég hely, nem árnyékol le minket semmilyen fa. Ha elkezdi ide cipelni a cókmókjait, akkor megyek vele és hozok én is ezt azt.

I'm a ruler |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 08, 2020 7:26 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Nagy nehezen leesik neki, hogy miért akarnék kimenni a partra napozni. Gondolhattam volna, hogy ezt is körbe kell neki magyaráznom. De aztán, ő is belátja, hogy a halak miatt, amúgy se lenne komfortos a csónakban a napozás.
-Bekenni a bőrödet neked is, hogy ne égjen meg! Persze, hogy jó lesz neked is! – Miféle buta kérdés ez?! Miért ne lenne jó?!
-Milyen tej? Mondtam, hogy tejből készül?- magyarázom kacagva, de ha elmondom, hogy miből van a kence, akkor megnyugszik?
-Préselt virágolajból és méhviaszból áll a keverék. Magam készítettem. Ha kiérünk a partra, akkor megmutatom. – hamarosan kiköti a csónakot és kiszállok belőle a segítségével. A halakat rá hagyom, mert inkább a napozás köt le, és az, hogy keressek egy szuper helyet, ahová kifekszünk, magunkba szívni a csodás napsugarakat.
-Igen! Miért? Nem kell hozzá semmi más, mint egy félárnyékos hely és a kence, amivel bekenlek! Aztán Te is engem. Nem bonyolult!- nevetek rá, és leterítem a pakkomban lévő hatalmas törülközőt egy kiszemelt helyre, ahol egy fa is van a közelbe. Annyira nem jó árnyék nélkül kint feküdni, de pár óra múlva a fa lombja majd egy kis hűst ad nekünk.
-Itt jó is lesz! – mutatok az elkészült fekhelye, majd a kezembe veszem a dobozkát, amiben a kenőcs van.
-Mutasd magad! Hadd kenjelek át, nehogy megégjen a bőröd. – nézek rá és várom, hogy elhelyezkedjen. Ha nem tiltakozik, akkor a vállától kezdem a kenést. Elég pirosnak láttam már a csónakban is, így azzal kezdem a műveletet, ha nem húzza ki magát a napvédő krémmel való bekenésből.
-Figyeld hogy csinálom, mert aztán te jössz!






 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 08, 2020 8:57 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Lehet hogy le vagyok maradva, de még mindig nem állt össze ez nekem miben fog segíteni. Az alkotóelemeit hallva pedig hamar inamba száll a bátorság, mert ez nem csak "illatos" lesz, de ragadni is fog. Valami kenőcs. Emlékeim szerint anyám sosem kent be minket semmivel. Le is égtünk, mind a ketten. Többször is. De az miért baj? Jó, persze nem volt kellemes érzés. Viszont túléltük..és lebarnultunk, mert egy idő után a vörös átfordult barnába. Lepakolom a halainkat, utána segítek neki kialakítani a fekhelyet arra a helyre, amit kiszemelt.
- Jó.
Elégedetten megállok egy helyben, egy ideig a kiterített rongydarabot csodálom, mert ez jó nagy, aztán a mondatára hegyezem a füleimet. Ó, már megint szívja a véremet! Volna ezzel kapcsolatban pár kérdésem, mert nem tisztáztuk a szabályokat, azonban amint kijelenti hogy figyeljem amit csinál, így már világos! Vagyis felesleges kérdezni! Levedlem magamról a másik takaróját, oldalra terítem kiegészítve a már leteríttetett és leülök rá törökülésbe. Majd mindjárt kiderül mennyire büdös ez a kenőcs és miként fog a hátamhoz ragadni a takaró, amikor ráfekszem. Ha engedi, akkor hozzáérek a kezére kent kupachoz, amire rátapad egy kevés és azt emelem az orromhoz. Amit érzek, azt nehéz értelmezni, viszont az állaga kellemes meglepetés.
- Figyelek!
Lehet hogy még nem esett le neki hogy minden apró részletet képes vagyok megfigyelni tök csendben, amíg ő csacsog, de most azért bólintok is neki, hogy kezdjük. Készen vagyok! Csak az alsónadrágom van rajtam, de az már reggel óta, közben rám száradt, még úgyis hogy egyszer beestünk a vízbe. Rettentően randa vagyok, főleg a sok heggel a felsőtestemen, de hát az már tiszta sor hogy Nadiha vonzódik hozzám, és már kezdem kapizsgálni hogy én is hozzá, így könnyű levetkőzni a gátlásokat. Bár ettől még zavarban vagyok, nem szoktam meg hogy valaki valamivel keneget. Leszámítva amikor lesérülök. Azonban ez alig észrevehető, leginkább akkor, amikor oldalra tekingetek közben, félő ugyanis hogy mereven felfelé fogok bámulni egy bizonyos hely felé, és utána jönni fog a tasli. Ezt meg el akarom kerülni!

I'm a ruler |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 08, 2020 9:54 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Végre elérkezett a várva várt napozás! Kis magyarázkodással a kenőcsöt illetően, de amúgy elég jól fogadta Ath a kenegetés tényét. Gondolom, hogy nem sokszor volt ilyenben része, de most legalább védve lesz a leégés ellen. Persze ezt még így se tudom garantálni, de mindent megteszek, amit lehet.
-Figyeljél! Mindenhol be kell kenned majd engem is!- mikor leül és várja a mozdulatomat, megmosolyogtat, amikor megszagolja a kencét a karján. A vállától haladok lefelé és aztán körbe a mellkasán keresztül egészen a derekáig rákenem a finom illatú olajat. Számtalan heg és forradás van a testén, de ott óvatosabban érek hozzá. Gyengéden simítom rá a kenőcsöt, s mivel picit olajos, így hamar be is szívódik a bőrén és nem lesz ragacsos. Nem tudom miért ennyire kételkedő a naptejjel, de majd meglátja, hogy nagyon is hasznos! Nem hiányzik, hogy pecsenyére süljön!
-Mindjárt megvan! –amint kész vagyok, a kezébe adom a dobozkát, ha elveszi tőlem.
-Te jössz!- ülök le elé, s várom, hogy engem is bekenjen. –Rendesen kell rám kenned! Menni fog?- ezt nem tudtam kihagyni, bár csak azért említem meg neki, mert látom rajta, hogy zavarba hoztam. Pedig nem volt szándékomban, de ha nem érek hozzá, akkor nem tudom rákenni az olajat. S ez, fordítva is igaz.
-Simán rám kened, ahogy én Rád kentem! – mosolygok rá, ahogy oldalra fordulva az arcát nézem.
-Utána napozhatunk!




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 09, 2020 8:04 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Nagyon fontos neki hogy figyeljek, igyekszem azt tenni, annak ellenére hogy a keze mozgása nyomán kellemes bizsergés kezd el szaladgálni fel le. Nagyon nem nekünk találták ezt ki, szerintem, elég lenne csak a hátamat bekennie, de tudom..ismerkedünk. Emellé a bizsergés mellé társulnak később a formásabb részei, amitől aztán nem sok kéne hogy eldobjam az agyamat, ráadásul pont az a baj, hogy jó megfigyelő vagyok. Egyre inkább melegem lesz tőle, mintha elfogyna a levegő, és hiába a kezeinek kellemes érintése, az egésztől leginkább kínosan érzem magamat. Szóval többször is oldalra fordulok. Van az a helyzet, amikor nem érezném annak, de ez pont nem az!
A krém olyan, amilyennek megtapasztaltam, csúszik és olajos, de hamar beszívódik. Még pár simítás, aztán arra kapom fel a fejemet hogy a dobozát a kezembe nyomja. Végül is, ez gyorsan megvolt. Leül velem szembe, én pedig feltérdelek.
- Lehet ezt rendetlenül is?
Egyenlőre a háta mögött foglalok helyet, és a krémet szemlélem. Fogalmam sincs hogy lehetne ezt rosszul felkenni, de ebbe ne menjünk bele! Mivel ő sem vastagon kente rám, így próbálom én is hasonlóképpen úgy szedni, és aztán azt eloszlatni a bőrén. Az első pár mozdulatnál szembesülök vele hogy nekem az ő finom kis vonásaihoz képest milyen lapát kezeim vannak. Csak óvatosan! Minden mozdulatomra gondosan figyelek. Először a hátát kenem be, aztán a karjait, majd végül szembe helyezkedem vele hogy elől is végig tudja menni rajta. Legvégére a lábai maradnak. Talán ő jobban élvezi, mint az előbb én. Amikor végzek, megsimogatom a vádliját.
- Jó lesz?
Tekintve hogy ő a mestere, majd megmondja ha kihagytam valamit! Kedvesen hunyorgok rá egy apró mosoly kíséretében, de ha neki megfelel, úgy akkor a dobozt lezárom és távolabb rakom le az én takaróm egyik sarkába.

I'm a ruler |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 09, 2020 8:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Gyengéd és gyors mozdulatokkal próbálom bekenni, mert látom rajta, hogy zavarban van. Persze, nem is csodálom, mert eddig nem kente magát semmivel. A hegeket is óvatosabban érintem, bár nem tudom, hogy fáj-e még neki. Sok mindenen mehetett keresztül, és ez látszik is rajta. Vonzódom hozzá, és nem tartom taszítónak a sebeit.
-Lehet! Ha nem kensz mindenhová és kihagysz részeket!- nevetek fel rajta, mert annyira aranyosan kérdez rá, hogy komoly képpel nem is lehet válaszolnom.
Miután kész vagyok, odanyújtom a kezébe a dobozkát, hogy engem is bekenjen. Érem, először alig érinti meg a hátam, majd csak később bátorodik fel, hogy rám kerüljön az olaj. Nem szólok és nem is mozdulok addig, míg be nem fejezi, majd aztán szembe fordulok vele, és a mozdulatai mellett az arcát fürkészem. Végül sikerül mindenhová eloszlatni a kencét és a lábamon fejezi be.
-Köszönöm! Tökéletes! Mondtam, hogy nem ördöngösség! – nézek rá, majd kezdek elhelyezkedni a hátamra feküdve, hogy a napsugarak érjenek mindenhol. Gondolom, hogy ő is elfekszik mellettem és nem térdelve vagy törökülésben fogja várni a barnulást.
-Gyere. Feküdj le, és lazán helyezkedj el a hátadon- vagy a hasadon - ahogy neked kényelmes! A lényeg, hogy kellemesen érezd magad! – Nem tudom, hogy fog elhelyezkedni, de majd rájön mi az a póz, ami segít neki az ellazulásban.
-Majd aztán fordulni kell, hogy a másik felünket is érje a Napsugár. – Gondolom, hogy ezt ő is így gondolta, bár a lazulás nem azt jelenti, hogy csendben is kell lenni, mint a horgászásnál. Úgyse szoktam sokáig befogni a számat, de ezt már tudja.
Megvárom, míg elfoglalja a helyét, ami neki kényelmes és becsukom a szemem egy kicsit, hogy a napfény átjárjon, s csak később nyitom ki, hogy megnézzem, hogy boldogul a nagy semmittevésre. Szerintem furcsa ez neki, de ha akarja, akkor beszélgethetünk is minden féléről. Hagyom, hogy ő kezdje, ha valamit kérdezni akar. Ma amúgy is egy csomó kérdést tett fel nekem és nem hinném, hogy nem fog még találni valami érdekes témát.
-Szólj ha szomjas vagy. A kulacsom a táskába van. Nyugodtan igyál, ha szeretnél. De még van a lepényből is. – Fél szemmel azért kukucskálok, hogy mit csinál. Még soha sem láttam pihenni, de most rá fér. Kell néha a nyugalom és a lazulás, még Neki is, mert túlhajtja magát, és nem szeretném, ha baja esne. Féltem Őt…




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 10, 2020 6:18 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Tényleg igyekszem vigyázni, mert olyan törékenynek tűnik a kezeim alatt, de persze aztán később leesik hogy ő sincs cukorból és felbátorodom. Valamivel hamarabb is végzek, mint ő velem. Nem vagyok szívbajos, gondolom ha valami nem tetszik azt közli, így amikor megkérdezem és azt válaszolja hogy ez neki tökéletesen megfelel, azért képzeletben kihúzom magam. Jó érzéssel tölt el a tudat hogy a kedvében jártam. Amíg elfekszik, én a dobozzal ügyködöm, odébb rakom. Aztán helyet foglalok, oldalvást feküdve kinyújtózok mint egy nagy macska, arccal felé, és a fejem alá gyömöszkölöm a karomat. Kinyújtva van, így jobb elfoglaltság híján a finom, pihepuha, göndör hajfürtjeivel játszom. Néha az ujjaim köré csavarva, néha éppenhogy csak hozzájuk érve az ujjbegyemmel. A szemöldököm felfelé húzom a kijelentésére, de tudom, nem könnyű velem.
- Nekem teljesen jó így.
Nehéz lenne csak úgy semmit tenni, mikor itt van mellettem, hozzá érhetek, nézhetem és ami talán ennél is fontosabb, hogy beszélgethetünk, nem úgy mint mikor a napágyán pöffeszkedett, bár a maga formájában az is szórakoztató volt. Jaj, szóval forogni kéne! Remélem nem most, mert éppenhogy csak helyet foglaltunk.
- Csak azután vagyok hajlandó forogni, miután megvitattunk ezt azt!
Játékos éllel a hangomban mordulok fel, közben a szemeibe tekintve, amik most pattantak fel réveteg álmodozásukból.
- Sürgős megbeszélnivalónk van.
Folytatom a hülyéskedést, de aztán valamiért megint olyan felszólalással él, amitől legszívesebben a fára másznék. Tényleg lenne mit megbeszélni.
- A lepény az isteni, köszönöm. Majd kiszolgálom magamat.
Egyébként van vizem, kulacsom, két kezem meg lábam és amúgy sem szorulok erre. Másodszor van olyan érzésem, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, hogy ott vagyok mellette és lányos zavarában megpróbál anyuskodni felettem. Nah, ez pont nem hiányzik!
- Figyelj! Te mit gondolsz rólunk?
Lett volna más kérdésem is, de az igazából benne van ebben, ha válaszol rá, szóval úgy vagyok vele, akkor egyszerűsítsük le. Ez egy olyan beszélgetés kezdete, ami nem végződhet annyira rosszul, de legalább mindenki tudja merre hány méter és hogyan viseltessen a másik felé. Főleg azért gondolom így, mert a mai nap folyamán már mind a ketten átléptünk bizonyos határokat, én még jobban is mint ő. Szerintem aktuális.

I'm a ruler |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 10, 2020 9:44 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Szerintem azért lehetett zavarban, mert még sohasem kenték be naptejjel és nem is gondolta, hogy ennyire egyszerű. Csak simán átkenni a test felületét, hogy mindenhová jusson és ennyi. Amikor a lábamnál befejezte a simítást, éreztem rajta, hogy megkönnyebbülve nézett rám, majd elfeküdt mellettem. A napozás lényege a nyugalom, bár ahogy a hajamat birizgálja, nem úgy tűnik. Biztos vagyok benne, hogy most is zavarban van. Néha kinyitom a szemem, hogy lássam mit csinál, de úgy veszem észre, hogy nehezére esik csendben maradnia. Viszont a mondatára meglepetten fordulok felé.
-Megvitatni ezt-azt? Mit?- mosolyogva nézek rá, de azt hiszem, hogy nem arra gondoltam, mint ő.
-Sürgős? Mi lenne sürgős?- meglepetten nézek rá, mert fogalmam sincs, mi az amit azonnal meg akar velem beszélni és nem tűr halasztást. Azt se nagyon értem, hogy most a lepényről akar diskurálni, vagy a halak elkészítéséről ilyen hirtelen? Mit csináltam megint?
-Oké. Csak mondtam, ha ennél valamit…- vonom meg a vállam játékosan, de nem tudom elképzelni, mi ennyire fontos, hogy azonnal beszélnünk kell!
-Hogy érted? Rólunk? – pislogok párat, mert erre aztán nem számítottam! Hogy jutott most ez eszébe?! Éppen napozunk, és … Most hirtelen kettőnkről kérdez? Mit mondjak neki? Lehet, hogy teljesen mást képzel rólunk, mint én… Pedig nagyon is kedvelem. Sőt! A mai nap olyan érzések is felszínre törtek, amikre soha nem gondoltam!
-Öö… nem is tudom, hogy mit mondjak… - keresem a szavakat, de még megfogalmaznom is nehéz, mert annyira váratlanul ért a kérdés. –Nagyon kedvellek… és amikor megcsókoltál....Csodálatos volt. –Ó, Shiennel szent fénye! Hogy mondjam el, hogy nagyon is kedvelem Őt, és nemcsak jó vele, hanem egyenesen csodás érzés a közelében lennem! Amikor átölelt és megcsókolt, még mindig érzem az ajkát az enyémen… Arról nem beszélve, hogy most is birizgálja a hajam, és azokkal a gyönyörű kéklő szemeivel néz rám!
Megfogom a kezét, amivel a hajamat tekergeti, és ráfonom az ujjaimat az övére, ha nem húzza el.
-Imádok veled lenni. Nagyon. Mert…. – itt van az a pont, mikor a mondatom befejezését még nem tudom, hogy fogalmazzam meg. És, ha ő nem kedvel engem? Ha csak én érzek vonzalmat iránta, és ő meg nem? Hogyan mondhatnám ki, hogy többet érzek irányában, ha az ö véleményét nem tudom?
-Te mit gondolsz kettőnkről?- kérdezek vissza, hátha megtudom, miért akarja tudni, és ha elmondja, akkor lehet én is elárulom neki, hogy nagyon is boldog vagyok mellette.



 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 13, 2020 9:21 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Nem igazán tudok magammal mit kezdeni, mert nem szokásom csak úgy elfeküdni napozni. Még a csendben maradás része az menne, ám miután elfekszem mellette, a kezemmel akaratlanul is a szabadon kószáló tincseivel kezdek el játszani. Ezzel és a kérdéseimmel sikerül zavarba hoznom, pedig most nem ez volt a szándékom.
- Igen, rólunk.
Mintha nem tudna hirtelen mit kezdeni a kérdéssel, de az mindenképp jó jel, hogy nem szörnyülködik, és nem akar kioktatni hogy nincs olyan hogy 'mi', vagy 'rólunk'. Kell neki egy kis idő, aztán valóban gondolkodni látom. Közben felkönyökölök, elengedve a haját, érdeklődve figyelek rá. A csók mint olyan, pont nem tartozik az érdekeltségeim közé, mert van olyan hogy valaki rettentően rémesen csókol, de ettől még szereted. Vagy kedveled. Vagy mit tudom én! Meg is lepődöm azon a szón hogy csodálatos, mert én nem éreztem ennyire csodálatosnak, inkább játékosnak és egy kicsit magával ragadónak, mert egykettőre megszűnt a világ körülöttünk. Neki csodás volt, nekem meg kifejező. Ez baj? Abban egyetértünk hogy azzal átléptünk egy határt, ami már túlmutat azon hogy valaki kedvel valakit. Most jönne a lényeg, mégsem fejezi be. Valahol érthető, én kérdeztem, én mondjam erről ki a véleményemet először és majd utána ő, de ez akkor is annyira idegesítő. Megpróbálok nem ezen kattogni, inkább a kérdésre válaszolni.
- Jól van.
Akaratlanul is elmosolyodom, mert most megint velem játszik, vagy csak fél attól hogy én másképpen gondolom mint ő és tudni akarja.
- Te és én, az kész katasztrófa.
Talán azt nem kellene kifejteni hogy azért, mert amikor meglátom, azt is elfelejtem mit akartam csinálni előtte, és olyan képtelen helyzetekbe kerülök miatta, amilyenekbe egyedül biztosan nem kerülnék. Vagy hogy a kérdéseivel és a hülyeségeivel kizökkent az adott helyzetemből, gondolataimból.
- Összezavarsz.
Igen, ez a megfelelő szó rá, de látva az arcát és amit eddig mondtam, még a végén úgy érti szó szerint, negatív értelemben, pedig nem így értem. Fejtsük ki, mielőtt pofon vág és itt hagy!
- Tudod, nekem kevés olyan személy van az életemben, akihez kötődöm. Nem igazán szoktam senki iránt érezni bármit is, de rád az első perctől kezdve odafigyeltem. Sokáig nem tulajdonítottam neki jelentőséget, amíg a tithereknél nem csináltad azt, amit...
Talán nekem sem kéne hülyeségekről beszélni. Jó ha tudja miért mondom ezt, de már nagyon elkanyarodtam az eredeti mondandómtól.
- Azért, mert kedvellek. Vonzódom hozzád, szeretem amikor mosolyogsz, vagy amikor jól kiszúrsz velem.
Próbálom visszafojtani a nevetést, de azért egy ehhez szorosan hasonlító szuszogás kitör belőlem. Csak később folytatom, néhány lélegzetvétellel később.
- Tegnap és ma pedig az is kiderült, mennyire jól érzem magam veled. Én is imádok veled lenni és nem bántam meg egyetlen percét sem! Úgy gondolom lehetnénk, mi, együtt.
Nem érzem úgy hogy két nap után ez gyors volna, mert egyébként már évekről beszélünk, csak egyikünk sem gondolt bele többet egészen addig a pontig, amíg át nem mentem hozzájuk és eltöltöttük ezt a két napot. Még magam sem tudom hogyan működne ez velem, mert minden bizonnyal én lennék a rosszabbik része ennek a kapcsolatnak, de ezt kideríthetjük. Már ha neki is több van szimpla kedvelésnél, máskülönben akkor jól elszórakoztunk itt, aztán holnap én jobbra, ő meg balra. De ez esetben sem tudnék haragudni rá.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 13, 2020 7:13 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Eddig a percig az sem jutott az eszembe, hogy túl gondoljam Ath-al az eddig eltöltött éveket, amióta egymás mellett élünk és dolgozunk. Számtalanszor bizonyította, hogy egy beképzelt Tuskó, de most… Mintha egy másik oldalát látnám, amit eddig rejtve tartott előttem s mindenki számára. Abban is biztos vagyok, hogy a feltett kérdése felém nem hirtelen kiötlött, hanem átgondoltan tárta elém. Persze, a mai nap több minden történt köztünk, ami eddig szóba sem került, vagy éppen álmodni sem tudtam volna. Fura, hogy eddig azt hittem Róla, mennyire kukacoskodó velem, most meg kiderül, hogy …
Katasztrófa? Ez most komoly?
-Hmmm?-  Erre azért kikerekedik a szemem, de nem merek rákérdezni, mert nem értem pontosan, hogy ez most rosszat vagy jót jelent nála? Inkább türelmesen végighallgatom, amit mondani akar, és csak aztán válaszolok. Érdekes magyarázatot ad elő, de most még azt se fogom fel, hogy ez a kijelentését pozitívan vagy negatívan értelmezzem. Az biztos, hogy nehezebben hámozom ki a szavai mögül a jelentésüket, és ha a szokásos türelmetlenségemmel vágnék közbe a szavainak, akkor félek, hogy megint félreértek valamit és teljesen mást értek, mint amit akar mondani. Összezavarodtam.
-Ohh... – sóhajtok fel. Talán _akkor_semmi értelmét nem látta a tettemnek, de most sem csinálnám másként. Ahogy megindult a tither felé… azt hittem, hogy elveszítem és még a lehetséges variánsok sem jutottak eszembe, hogy mi lesz, ha utolér az állat, és a szakadékba sodor engem a lendületével?!
Csak az lebegett előttem, hogy megmentsem valahogy, és ne essen baja! Akkor még magamnak se vallottam be, hogy többet jelent számomra, egy barátnál, és egy munkatársnál. De, most… mintha másnak érezném a szavait és nem pedig letorkolásnak. Kedvel? Vonzódik hozzám? A lélegzetem is eláll, ahogy hallgatom a szavait. Ezek szerint figyelt engem és szereti a mosolyomat? Még a piszkálódásaimat is eltűri, mikor ugratom? Alig hiszek a fülemnek! Eddig azt hittem, hogy ki nem állhat! Most meg kiderül, hogy több figyelmet kaptam, sokaknál? Nem találok szavakat! Ezek szerint hasonlóan érez irántam, ahogy én… Pedig sohasem bátorítottam vagy …
Ó! Shiennel szent szeme! Velem akar lenni! És nem utál vagy gyűlöl, mert sokat motyogok, vagy akármi? De még azt is elmondja, hogy imád velem lenni és egy percet sem bánt meg! Úgy érzem magam, mint akit egy vödör hideg vízzel leöntöttek - és csak tátogok, mint a kifogott halaink-, amik most is kapkodják a levegőt az éltető víz helyett. Kis időbe telik, míg összeszedem magam a vallomása után- mert ez legalább felért eggyel- és az arcát figyelem. Belemerülök a tekintetébe, ami most is olyan átható és csillogó, hogy alig tudok megszólalni. Viszont, most nekem kell mondanom valamit, mert kertelés nélkül válaszolt a kérdésemre, pedig azt hittem, hogy majd hadovál, -ahogy szokott-, amivel kikerüli a témát.
-Örömmel vagyok melletted, ahogy eddig minden nap!- nyúlok az arca felé, hogy megérinthessem, ha engedi. Gyengéden végigsiklanak vonásain az ujjaim, ha nem tartja merészségnek. Még a több napos borostáját is kedvelem, ahogy minden egyes percet, amit Vele töltök!
-Boldogan leszek Társad mindenben!... s ahogy a szívemre hallgatok.. – siklik lejjebb a mellkasára a kezem, ha nem állítja meg a mozdulatom – Azt súgja, hogy Shiennel áldása is elvezetett minket egymásnak. A mai naptól meg, nem csak _Te_ vagy _Én_ vagyunk, hanem _MI_lehetünk, Közös élettel. – Huuuhhh! Azt hiszem, hogy most tudatosult bennem, amit eddig észre sem akartam venni kettőnk között! Alig fogom fel, hogy az iránta érzett vonzalmam kölcsönös, és mélyről fakadó. Amikor megcsókolt, nem mertem tovább gondolni, mint egy fellobbanó lángnál, de ezek szerint már régóta figyelt és vonzódott hozzám. Egy néma percig a tekintetébe mélyedek, majd lassan közelítek az arcához az enyémmel, hogy ajkam érinthesse az övét. Fogalmam sincs, hogy mit fog rá válaszolni, de úgy érzem, hogy ha minden szavát komolyan gondolja, akkor mostantól –amíg csak a szívem dobog- a Társa és a Kedvese leszek. Nem tudom még, hogy mi fog ránk várni életünkben, és még tapasztalatlan vagyok sok téren… De, hiszem, hogy jól döntök, amikor az érzelmeimre hallgatok és azzal a Férfivel élem le az életem hátralévő részét, akit mindenkinél- s mindennél- jobban Szeretek.







 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 14, 2020 12:05 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Aki az élettől kapott már pofonokat, az nem riad vissza semmitől, én is pontosan így vagyok ezzel. Minek kerteljek? Amúgy sem szeretem ha valaki a lényeg helyett véget nem érő és unalmas körmondatokkal fáraszt. Azért szólítom meg, mert el akarom mondani neki, nem azért hogy két perc múlva csak a hátát lássam távozás közben és esélyem se legyen rá hogy bármit is mondhassak neki. Úgyhogy igen, én inkább csak arról beszélek amit mondani akartam neki, a kérdését is szem előtt tartva. Az arcára egymás után íródik ki a döbbenet, egy csipetnyi keserűséggel párosítva, aztán ezeket felváltja a meglepettség, majd végül az öröm. Nem tudhatom ő mit gondol rólam, bár amit az előbb elkezdett mondani, az egy ideig találkozott az én elképzeléseimmel, de nem vagyunk egyformák. Egymást nézzük, látom hogy neki kell egy kis idő amíg összeszedi a gondolatait, ezért aztán ficeregni kezdek, még féloldalasan maradva neki, de felfelé emelkedek, kiszabadítva ezzel a könyökömet a fejem alól. A hangja csendülésére tekintek vissza rá, ekkor közelít a keze felém és az ujjával megérinti az arcomat. Elmosolyodom a szavain meg a gondolaton, hogy ezek szerint végig azért piszkáltuk egymást...ezért! Nem csak a kezével, hanem a szavaival is megsimogat. Azok után amit mondtam, ez boldogsággal és jóérzéssel tölt el. Lenne pár keresetlen szavam Shiennel-hez, viszont most hogy itt egymást szuggeráljuk, meg is feledkezem róla. Ő felém közelít, én meg felé, leárnyékolom, miközben átkarolom a kezemmel, nehogy visszahuppanjon csók közben a takarójára. Ugyanaz történik mint a hajón, csak most ő kezdte, én meg folytatom, magamhoz szorítva őt. Amikor elválnak ajkaink, az enyém lefelé vándorol a nyakára, hogy ott két cuppanós erejéig bolondosan megcsiklandozza. Aztán eltávolodunk egymástól, én felülök, de még őt nézem.
- Megyek megpucolom a halakat! Te meg legyél csoki barna, mire végzek!
Játékosan felfelé húzom a szemöldökeimet. Nos, igen. Nem sokáig tudok megülni egy helyben, és ez a semmittevés engem jobban fáraszt, mintha csinálnék helyette inkább valamit. Abban biztos vagyok hogy ő több árnyalattal sötétebb lesz, ahogy valószínűleg én is, mert a nap sugarai ugyanúgy elérnek. De előtte még..
- Szóval azt mondod költözöl? Rendben. Csak adj időt, amíg kitakarítok.
Ezeket még a halak felé menet intézem neki. Hú, ha tudná mekkora kupi van nálam..jobb ha nem tudja meg! Hamar eltüntetem ám a bizonyítékokat! Csak pár napig maradunk itt, Caernaron-ban, a legtöbb időt a szálláshelyeken töltjük ott, ahol éppen vagyunk, és nemsokára vissza kell térnem Elorak-ba. És ha valóban így tenne, akkor ami az enyém, az az övé is.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 14, 2020 5:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Nem hittem volna, hogy ez a mai nap olyan eseményeket tartogat kettőnk számára, ami megváltoztatja a hátralévő életünk. Mert, most már nem csak a sajátommal kell számolnom, hanem a közös életünk további éveivel. Amikor rákérdezett a közös jövőnk lehetőségére, azt se tudtam, hogy ez miként jutott eszébe azok után, hogy eddig egy szó sem esett a kettőnk szorosabb kapcsolatáról. Voltak „jelek”, hogy több figyelmet kaptam Tőle, de ezt nem tulajdonítottam másnak, mint szekálásnak az ő részéről. Eddig fel sem merült bennem, hogy más érzelmet vagy szándékot keressek a tetteiben, de most… Mintha megváltozott volna az eltelt két nap alatt. S ezt az előbb közölte is, hogy kétségek se férjenek hozzá komoly szándékához. Ahogy kimondta, „katasztrofális” a kapcsolatunk, azt hittem, hogy a szó rossz értelmében érti ránk, -vagyis- elsőre ezt értettem, ahogy meghallottam. Később meg teljesen más értelmet kapott a mondata, amikor kijelentette, hogy minden percet imád velem eltölteni. Kellett egy pár perc, míg felfogtam teljesen a mondatai valós közlését, bár eddig sem volt számomra közömbös a jelenléte. Igaz, hogy az eddigi közös munkában eltöltött időnkben egyáltalán nem gondoltam többre vele, mint barátra... S most meg a Kedvesének és Társának szeretne engem, ha én is így szeretném. Tudom, hogy nem vagyok könnyű eset, ahogy makacs is vagyok a többi rossz tulajdonságommal együtt, de hiszem, hogy van számunkra közös jövő. Szeretem Őt, és a szívem megsúgja, hogy ha nem is vagyok tapasztalt a kapcsolatok terén, akkor is boldoggá szeretném tenni! Az életünk a mai naptól egybeforr, és egy cseppet se bánom! A szívem mélyén tudtam, hogy egy nap eljön majd a döntés, hogy választanom kell valakit magam mellé, de most még boldogabb vagyok, hogy Athard lett a Párom! Mindig is féltem, hogy Shiennel nem tart annyira méltónak, hogy olyan férfit „küld”, akit nem szeretnék… De, Ath minden tekintetben a szívem választottja. Amióta találkoztam vele, volt bennem mindenféle érzelem és kétség, de amikor a szemembe nézve mondta el, amit érez irányomban, akkor tudatosult bennem is, hogy hasonlóképp vélekedünk egymásról. Talán mindkettőnknek kellett idő, hogy megismerve a saját érzelmeit, nyisson a másik felé, bár még mindig alig hiszem el, hogy nem utál és nem is haragudott rám a múltkori titheres-eset után… Azt hittem, hogy ki nem állhat! Mekkorát tévedtem! Ilyen meglepetés után nehéz bármit is mondanom, de most én rajtam a sor, hogy elmondjam, amit eddig sohasem mondtam ki. Az arcát érintve végigsimítom, így érzem a rezdülését is, nemcsak a szemeiben felvillanó ragyogást, ami a válaszom után gyúlt benne. Boldog mosollyal néz vissza rám és engedi, hogy a mozdulatom ne álljon meg, majd ajkunk közelségében, már csak a forró ölelése és édes csókja von közelebb magához, -ami megint úgy érezteti-, hogy megszűnik körülöttünk minden, csak Mi vagyunk. Csak Mi ketten! Lassan bontakozunk ki egymás karjaiból, de az érzés, és az ajkaink forrósága még mindig érezhető kettőnkön. Az utána következő apró pici csókok a nyakamra, már csak érzéki ráadás és csiklandós kedveskedés, mert megint felkacagok a szakálla cirógatására.
-Hééé! Csikis vagyok még mindig!- nevetek fel, ahogy eltávolodunk egymástól, csak annyira, míg felül elém, majd gondolva egyet a halakat indul pucolni.
-Az leszek! – nézek egy ideig utána, majd a távolodó hangjára leszek figyelmes.. Vagyis inkább a közlésére, amire hirtelen csak most döbbenek rá.
-Adjak időt a kitakarításra? Miért? Olyan lehetetlennek ítéled meg a házad, hogy csak aztán léphetnék be?- kuncogok egy jót a gondolatomon, és fordulok hasra, hogy jobban lássam a ténykedését a halakkal. Amúgy meg miből gondolja, hogy nem segítenék neki rendbe hozni a házat? Még sok mindent nem tudok a közös életről egy férfi mellett, de attól nem tartok, hogy nem boldogulnánk el ketten a rendrakással. Nem mondhatni sokszor, hogy hazatérünk a szülőhelyünkre, de most már még egy okkal több, hogy megtanuljak (megtanuljuk) kialakítani a saját életterünket, és ebben ez az egyik lépés, hogy ezentúl, mindent közösen csináljunk. Még egy darabig figyelem a mozdulatait, majd felkelek a pokrócról és feléje tartok.
-Szívesen segítek! Csinálhatnánk közösen _ezt_ is…. ha benne vagy?!- nézek rá, és ha nincs ellene kifogása, akkor egy másik köre helyezem a következő halat és a késemmel nekiállok megpucolni.
-Ketten hamarabb végzünk, nem gondolod?- kacsintok felé, majd folytatom a pucolást.
-Fogadjunk, hogy gyorsabban végzek, mint te!? – nem tudom kihagyni, hogy ezt ne vessem fel. Naná, hogy tudom azt, ő sokkal rutinosabban és gyorsabban fossza meg a pikkelyektől a halat, de miért ne piszkálódjak, ha már úgyis tudja, hogy nem tudom megállni a makacsságomat. Aztán meg, ha hamar készen leszünk, akkor sülhetnek is a tűz felett. Kezdek éhes lenni, és amúgy is estére ígérte, hogy meglesz a vacsora. Még messze az este, de azt se felejtsük, hogy még ezeken kívül kettő „versenyző” még hátra van! A nagyot meg úgyis rá hagyom…. Kezdek a kicsivel. Ha észre veszi, úgyis meg fogja szólni. De, nem izgat! Boldog vagyok, hogy Mellette lehetek!




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 16, 2020 8:46 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
A nevetése mindennél többet ér nekem, aztán amikor a halakért indulok, ő még komolyan is veszi a hülyeségemet. Bár neki a nagyon sötét barna szín is biztosan jól állna. Aztán amikor a lakásomra terelődik a téma, igazából nekem is a kimondott szavak után esik le. Valójában is össze kellene hangolni a dolgokat.
- Csak annyira, amennyire egy ház elhanyagolva lehet, ha a gazdája hónapokig távol van és amikor mégis megérkezik, akkor sem a takarítás az első gondolata, hanem valaki más után indul.
Rá hagyom, döntse el ő mennyire lehetetlen a házam. Viszont meg kell hogy vétózzam.
- Még szép! Szívem hölgyét nem fogom egy szemétdombon elszállásolni!
Így se sűrűn szoktam fogalmazni. Nah mindegy! Gondolom neki sem az a leghőbb vágya, hogy rögtön az első napon takarítson. Én meg kifejezetten nem is szeretném ezt! Megoldom! Mire átjön, készen lesz! Előveszem az egyik késem és helyet foglalok a halak mellett a földön. Közelebb húzom a köveket és elkezdem a kettest pucolni. Nadiha szavaira kapom fel a fejemet.
- Ezt is?
Remélem nem fogunk az előzőeken értetlenkedni egy sort. De ha a napozás helyett halat akar pucolni...az még oké! Bólintok neki egyet, aztán figyelem miként foglal mellettem helyet. Közben talán kifejti mit értett még a kijelentése alatt.
- Nem sietek sehova és engem a napozás nem köt le!
Ha nem lett volna egyértelmű. Aztán magához veszi a legkisebb halat és elkezd kekeckedni..már megint!
- Olyasmiben nem fogadok, ami holt biztos!
Biccentek neki a kezére morcosan, mert nézzük a méreteket. Egy a háromhoz az arány!

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Kedd Jún. 16, 2020 11:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Sejtettem, hogy nem igazán tud egy helyben megmaradni és a napozás se köti le túlságosan. Érdeklődve nézek rá, mikor kijelenti, megy halat pucolni! Most ez miért lett ennyire fontos? Ahhh! Soha nem fogok rajta kiigazodni! Aztán a háza kitakarítása is szóba kerül, bár annyira nem hiszem, hogy olyan förtelmes lenne a kinézete, hogy ne tudnék bemenni az ajtón. Amúgy meg, ha most azt mondanám, hogy nem a ház állaga érdekelne, hanem Ő? Mit mondana? Úgy beszél, mintha nem tudnám, hogy hetekig távol van az otthonától és ritkán jön csak haza. Mintha én nem is ott lennék vele Elorakba?! Tipikus pasi!
-Na, jó! Akkor megvárom, míg szép rendet csinálsz!- kuncogok tovább rajta, majd hagyom, hogy menjen halakat pucolni. Ha már ennyire akar valamit csinálni! A következő mondatában viszont feltűnik, hogy másképp fogalmaz, mint szokott. „Szíve hölgye”? Még sohasem hallottam tőle még hasonló szót, vagy mondatot! Mosollyal nézek rá, majd odamegyek mellé, hogy a kisebbik halat megfogjam és pucolni kezdjem. Közben az ujjaimmal végigszántok gyengéden a hátán, hogy incselkedjek vele. Tudom, hogy kiakad tőle, bár a szakállával engem is csiklandoz, és most legalább visszakapja! Ha felém nézne, akkor a nyelvemet is kinyújtom rá játékosan, hogy direkt csináltam!
-Persze! Ez is… meg azt is! Meg mindent. – fogalmam sincs, mit tartalmazhatna _ez_ meg _az_, de nem mindegy?! A lényeg, hogy együtt csináljuk.
-Azt észrevettem!- nevetek fel, közben meg a késemmel egyenletesen szabadítom meg a vacsorának való halunkat a pikkelyeitől, amik szerte szét repülnek a mozdulataimtól. Naná, hogy tudja, nem véletlen a legkisebb „versenyzőt” ragadtam meg a kezemmel, és azt kezdtem előkészíteni a nyársra.
-Hééé! Ez is hal!- mutogatom neki felemelve a kőről az élettelen állatot. –Kicsit kisebb…de ugyan olyan, mint a tiéd!- folytatom a piszkálódást, de szerintem tudja, hogy csak játszom vele, és közben táncolok az idegein. Imádom szekálni, -s ha már meg is mondta-, hogy élvezi a szekálásomat, akkor nem okozok csalódást! Amúgy meg én is élvezem, amikor a szeme is kikerekedik a húzásaimtól, nemcsak a homlokán szaladnak össze a ráncok!
-Mert, nem mersz fogadni! –kötöm tovább a nem létező fonalat az incselkedéssel. – Már kész vagyok!- hamar befejezem a pici halat, majd büszkén kihúzom magam, hogy gyorsabb voltam nála.
-Keresek nyársnak való ágat. – terelem el a szót, mielőtt még megkergetne, amiért ennyire pimaszkodom vele. Ha jobban belegondolok, akkor úgyse érne utol! Sokkal lassabb… Én meg ügyesebb vagyok. Azt hiszem… De, mindegy is! Inkább gyorsan elindulok keresni a sütéshez megfelelő ágat, mint megvárjam, hogy tényleg megint elfenekeljen a beszólásomért.
Ó, Shiennel! Még szerencse, hogy itt nincsenek bokrok! Előbb gyorsan körbenézek, csak aztán indulok el az egyik fa felé, hogy letört ágakat keressek. Addig meg elvan a halak pucolásával, míg én gyűjtögetek. Nem merek hátranézni, mert lehet, hogy tényleg kapok tőle pár tenyerest a popsimra, ha tovább feszítem a húrt nála.
Mit tegyek, ha imádok vele ellenkezni?! Lehet, hogy Ő nem lelkesedik erre, de ismer már annyira, hogy tudja, mikor játszom, s mikor mondok valamit komolyan.






 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 17, 2020 6:18 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Az incselkedésére azért nézek egyet, közben meg végig fut az agyamon, hogy tényleg. Még nem tudom ehhez hogyan fogok tudni idomulni, bár ha a tegnapi és a mai napot nézem, akkor könnyedén. De ne szaladjunk ennyire előre! Nem vagyok csiklandós, de a keze érintésére kellemes bizsergés fut végig rajtam, persze nem tart sokáig, utána helyet foglal mellettem és nekiáll pucolni a legkisebb halat. Meg elkezd táncolni az idegeimen. Egy darabig a homlokomat redőzöm, amikor pedig szóba kerül hogy nem merek, fel is horkanok.
- Ne már!
Gondolkodom mit vágjak hozzá, a kést nem volna jó, a halat sem, a fűszálakkal és az ágakkal pedig sokra nem jutok, utóbbitól megint csak megsérülhet. Mivel ő feláll és kijelenti hogy megy nyársnak valót keresni, így feladom. Én még csak a halam felénél járok, éppen most fordítom meg és ha végeztem, akkor még ki is kell beleznem. Aztán néhányt részét le kell vágni, és a fűszerezést követően mehet a nyársra. Szerintem mire Nadi végez, sem érek a végére ennek a dögnek.
- És mikor akarsz költözni?
Nem árt tisztázni, szóval én komolyan kérdezem és ajánlom neki hogy ne azt a választ adja, hogy akkor, miután kitakarítottam.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 17, 2020 9:43 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


Semmi kétségem felőle, hogy a piszkálódásommal az őrületbe tudom kergetni Ath-ot, és az idegein való táncolásom, majdnem elérte nála a maximumot. Nagyon jól szórakozom, így látszik rajtam, hogy játéknak veszem fel. Remélem, hogy ő is annak, bár az arcára barázdálódó ráncok néha eléggé elmélyülnek. A szeme viszont most is nevet. Eddig nem gondoltam túl a kettőnk kapcsolatát, de az elmúlt percekben felmerült kérdése okán most már teljesen másként látom kettőnket. Lehet, hogy Shiennel okkal sodort egymás közelébe, de a tegnapi és a mai napig rejtegette előlünk a szándékát. Talán azt akarta, hogy mindketten meglássuk magunk előtt azt, amit ő már tudott… Csak nekünk idő kellett ahhoz, hogy felismerjük, hogy a szívünk mélyén nagyon is összeillünk. Pedig egy pár éve már ismerjük egymást, de eszem ágában nem volt többet látni bennünk, barátságnál. Az elmúlt napban meg olyan közel kerültünk egymáshoz, amiről álmodni sem mertem. Ahogy az ujjaimmal végigcirógatom a hátát,- miközben elhaladok mögötte-, érzem, hogy jólesően hagyja, és rám se szól miatta.
A halpucolást meg hagyjuk! Annyira belemerülve és lassan pucolja meg a halat, hogy mire a feléig elér, én már végzek is az enyémmel. Igaz, hogy negyed akkora, ami nálam van… de nem lényeges! Nekem aztán nem! Neki igen, amit szóvá is tesz! Pedig még pucolási-versenyt is felvetettem, hogy megsürgessem kicsit a kezeit. Na, persze, hogy esze ágában sincs fogadni velem! Meg se lepődöm!
-Mondom! Nem mered!- nyújtom ki megint a nyelvem mosolyogva, ahogy a halamat felmutatom teljesen készen. A pikkelyeitől megfosztva, előkészítve vár a fűszerezésre. A belsőségeit is kikanyarítottam belőle, így már csak sütni kell. Már csak gallyakat kell szednem hozzájuk, hogy a tűz felett sülhessenek. Mire visszaérek a szedett faágakkal egy újabb kérdéssel szólít meg. Eddig azt akarta, hogy csak akkor költözzek át hozzá, amikor kitakarította a házát, most meg azt kérdezi, hogy én mikor gondoltam átcuccolni hozzá?
-Holnap?- veszek a kezembe egy másik halat, hogy annak is nekiálljak, hogy gyorsabban haladjunk az előkészítéssel. Aztán felé nézek, és nem tudom eldönteni, hogy ez az időpont az korai vagy netán késői az elképzeléséhez. –Ma este?- Nekem aztán mindegy, hogy mikor fog takarítani, ha már eldöntötte. Amúgy se hinném, hogy akkora felfordulás lenne a házába, hogy ne tudjunk innen oda menni és majd másnap áthozom a holmimat hozzá.
-Nekem megfelel bármelyik nap, ha neked is?!- válaszolom, miközben jár a kezem és csak aztán jutnak eszembe kérdések.
-Gondolom van plusz párnád és takaród, hogy ne fázzak? – pislogok rá, de azt hiszem, hogy ezeken túl még nem gondoltam azt át, hogy hol is lesz az a plusz párnám és a takaróm? Van egyáltalán két ágya? Nem rémlene, hogy mondta volna egyszer is… Hmmm….
Mi van akkor, ha tényleg egy ágya van? Igaz, minek is lenne kettő, ha egymaga él a lakásában?!… De, akkor én hol fogok aludni? Ez egy jó kérdés!



 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jún. 18, 2020 8:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
Figyelem a faágak potyogását a földre, közben felteszem a kérdésemet neki, ami meglepi az arca vonásai alapján. Valamiért a keze ügyébe keríti a legnagyobb halunkat, pedig a faágak is eldolgozásra szorulnak még. A holnap az teljesen reális válasz, a mai nappal ellentétben. Nem válaszolok rögtön, mert még én is agyalok rajta.
- Fázós vagy?
Kérdezem érdeklődve, közben lerakom a kezemből a kőre a halat és a kezét érintem az enyémmel, ezzel megállásra késztetve a hal pucolását.
- Hagyd ezt, én majd megcsinálom. Inkább faragd ki a nyársainkat! Hm?
Nem akarok dirigálni neki, csak jobban szeretném én megpucolni a halunkat. Utána befejezem az enyémet és közben sorra veszem a kérdéseit.
- A házban öt szoba van, három fürdőszoba, szóval bárhol álomra hajthatod a fejedet. Van elég párnám és takaróm is az alváshoz.
Valaha négyen éltünk benne, amúgy meg kívülről is látszik mekkora a ház. Szerencsére földrész nincs hozzá, annak idején a szüleimnek sem lett volna arra idejük hogy megműveljenek bármit is, amióta meg csak én élek itt és azt is ritkán, maga a ház romlásnak indult.
- Téged ma este vár vissza anyukád. Nekem meg ki kell takarítanom, úgyhogy a holnapi nap megfelelő.
Ha engedi és közben már letett a hal pucolásáról, akkor most azt veszem oda magamhoz és folytatom.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jún. 18, 2020 10:29 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha


-Igen, fázós! Nem szeretem a hideget. –Most ez miért ennyire meglepő? Eddig sem rejtettem véka alá, hogy a hideget nem szeretem. Amúgy meg a napozás, árulkodó jelnek lehetne mondani számára, de úgy látom, hogy külön hangoztatni kell neki. Közben már majdnem kész vagyok az egyik oldalával a halnak, és mire fordítanék rajta, a kezemet megállítva közli, hogy inkább a nyársakkal foglalkozzam, majd ő megpucolja mindet. Kicsit hezitálok rajta, de aztán otthagyom neki a félkész állapotú halat, és a nyársak faragására indulok.
-Oké. Mire megleszel, addig a faragványok is elkészülnek. – nézek rá egy mosollyal, majd egy gyors puszit nyomok az arcára. Csak utána indulok el a halomra rakott ágakhoz. Nem megyek messze tőle, csak két lépésre. Amúgy se akarnék távolabb lenni, mert akkor nem mondhatja azt se, hogy motyogok. Jól fogja hallani a hangom. Majd megint piszkálom, ha alkalmam nyílik rá! Imádom, mikor az idegein táncolok!
A házának a nagyságát hallgatva meglepődöm. Soha nem gondoltam, hogy ekkora lehet belül a háza. Igaz, hogy eddig csak kívülről láttam, de nem hittem volna, hogy öt szoba van benne. Akkor kényelmesen el tudok valamelyikben aludni.
-Jó nagy a házad. Három fürdő van benne? Azzzztttaaaa! – ámulok rajta, mert még soha nem láttam ennyi fürdőhelyiséget egy lakon belül. – Nekünk csak kettő van belőle, és három szoba. Jóval kisebb a tiédnél. – kacagok fel, és a kíváncsiságom már mozgatja a képzeletem. Milyen nagy lehet az a három fürdő?
-Van benne egy hatalmas dézsa is, amiben el lehet merülni?- ezt nem tudom, miért tartom fontosnak, de pancsolni azt szeretek. Gondolom, hogy ha van, akkor az is jóval nagyobb, mint nekünk odahaza. A gondolataimban elkalandozok a házának a nagysága hallatán és csak aztán figyelek fel, hogy anyát említi, meg azt, hogy ma este vár engem haza.
-Ohhh, tényleg! Valamit, mintha mondtál volna… - merengek el, hogy felidézzem az üzenetét, amire most annyira nem emlékszem. De az biztos, hogy sz volt arról, hogy vár haza. De, miért? Simán elfelejtettem!
-Akkor maradjunk a holnapi napban. –Részemről nincs akadálya. Azért kíváncsi lennék, hogy takarítja ki azt a hatalmas területet, ha öt szoba van benne, egy éj alatt?! Vagy, inkább ne is firtassam?
-Mit is üzent anya nekem? – kérdőn nézek rá, miközben faragom a nyársnak valót. –Elfelejtettem…- hiába agyalok, hogy eszembe jusson, nem megy. Lehet, hogy nem is annyira fontos? Hmmm… Mi lehetett az az üzenet?! Talán Ath emlékszik rá, bár most inkább a vacsorára összpontosítok, - vagyis – arra, hogy mihamarabb a tűzre tudjuk rakni a fogásainkat, és aztán ehessünk. Kezdek éhesedni.



 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Pént. Jún. 19, 2020 7:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
- Kérlek. Fejest ugorhatsz a szerkényemben. A nappaliban meg van egy nagy kandalló.
Mert fázik, nekem meg vannak vastag, hosszú ujjú felsőim, amiket csak télen hordok. Úgy forgatja a szemeit, hogy látom rajta, nekem ezt tudnom illett volna. Hát, most tudom! Utána én megkérem, ő pedig rám hagyja a hal megpucolását. Szerintem sikernek könyvelhető el hogy a feleselés helyett inkább egy arcra puszit kapok. Meglepődök tőle, mert váratlanul ér, de aztán tovább libben mellőlem a faágakhoz. A házam kerül szóba a takarítás kapcsán.
- Valóban.
Morfondírozok rajta egy sort, de az az igazság anyám nagyon szeretett vendégül látni bárkit. Szerette a közös családi ebédeket, vacsorákat, úgyhogy a konyha is több személyre lett kialakítva. Elszomorodom egy kicsit a gondolattól, mert amióta Rhiard már Cadar-ban lakik, én pedig itt egyedül, de ritkán tartózkodom hosszabb ideig itthon, azóta minden hanyatlásnak indult. Jómagam pedig egyáltalán nem szoktam senkit fogadni és nem is tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé.
- Mindegyikben. A nappali és a konyha is hatalmas. A szobák eltérőek. De majd meglátod, amikor átcuccolsz.
Nem akarok kiselőadást tartani, úgyis kitapasztalja hol érzi magát jól, még az is megeshet hogy bekuckózik az én szobámba, csak hogy tovább táncolhasson az idegeimen. Nem tudom sikerrel járna-e, mert igazából a csónakban is jól elvoltunk. Inkább mulattatott, mintsem bosszantott volna.
- Az tegnap volt. Nem arra gondoltam.
Azt az üzenetet már átadtam, de majdnem behúzott engem is magával. Ő is jól tudja, vagy kellene tudnia, hogy mire gondoltam.
- Rendben. Holnap délután, addig befejezem a takarítást.
Leginkább pókhálózni kell, porolni, felsöpörni, felmosni, a legtöbb szobában rend van egyébként, mert hónapok óta be se tettem a lábam. A konyha, meg a nappali tartogat némi kihívást, utóbbiban előszeretettel dobálom szanaszét a ruháimat. De majd összeszedem mindet.
- Hogy?

Kell egy kis idő amíg visszarázódom a kérdéséhez.
- Jah. Azt üzeni hogy menjél haza!
Most én nyújtom ki a nyelvem rá incselkedve, mert ezt már megbeszéltük. Közben a halat megpucoltam, kiszedtem a bensőségeit, elvágtam a számunkra érdektelen részeit, most éppen azzal foglalatoskodom hogy mind a három halat megmosom, a nagyobbakat kisebb szeletekre vágom és megfűszerezem őket.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Giphy

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 EIKMBKbWwAAMR4b


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Pént. Jún. 19, 2020 9:23 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Athard & Nadiha



Az arcán látom, hogy megleptem azzal, hogy nem szeretem a hideget. Pedig jól tudhatná már, de nem baj. Most legalább ez is tisztázódott és nekiláthatok a nyársak faragásának, ha már a pucolást magára vállalta. A puszit, amit az arcára adtam, meglepte, de annyira jólesett a kedves mosolya, hogy én is vigyorogtam.
-Jó nagy a szekrényed? Remek! –Ez jó hír, mert van pár holmim, ami talán el is foglalja majd az egészet. A kandallónak is örültem, mert akkor jó sok tűzifát lehet belerakni és reggelig meleget ad a házban.
Csak ámulattal hallgatom a ház belsejének az ismertetését, de holnap úgyis meglátom. Bőven van választási lehetőségem a szobákat illetően.
-Hmm? AZ tegnap volt?- pislogva nézek rá, de én azt hittem, hogy volt még valami üzenet. Ezek szerint félreértettem valamit.
-Holnap estére összepakolok és áthozom a holmim. Segítesz? – Nem biztos, hogy lesz rá ideje a takarítás mellett, de azért megkérdezem. Sok holmim nincs, bár ha jól számolom, akkor három bőröndbe belefér minden cuccom. Még talán egy kosárnyi is van, de még nem tudom, hogyan fog elférni a táskákba. Jahh! Meg a kardom…
-Jól van, na! Összekevertem a napokat!- én is kinyújtom a nyelvem rá, hogy azért érezze, értem én a tréfát, csak éppen kiment a fejemből. Csodálja? Annyi minden volt a mai napon, hogy teljesen kihagyott az időérzékem.
-Akkor holnap este jössz át hozzánk segíteni, áthozni a holmimat?- inkább kétszer kérdezzek rá, mint egyszer. Nehogy elfelejtse, hogy jövök, és cipekedjem azokat a hatalmas bőröndöket! Lehet, kikerekedik a szeme, ha meglátja! Estére végez a takarítással is abban a hatalmas házban? Kíváncsi leszek!
A halaink meg hamarosan sülni fognak, ahogy így elnézem a feldarabolt részeiket.
-Készen vannak a nyársak!- mutatom a lecsupaszított faágakat, amire már lehet is tűzni a finomságokat. Lassan már esteledik, én meg éhes vagyok.
-Nem azt ígérted, hogy estig meglesz a vacsora?- kezdem piszkálni, bár csak viccből. Tudom, hogy nem miatta késlekedik a sütögetés. A horgászás vett el sok időt. Na meg az állandó ellenkezése! Imádom!



 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 20, 2020 10:32 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
to Nadiha
- Nem! Tele van meleg holmikkal.
Még hozzá kell szoknom hogy kimondjam amire gondolok és ne tőszavakban beszéljek, mert tapasztalhatóan amit félre lehet érteni belőle, azt ő mindig félre is érti. Azután a házamról beszélek, közben megmosom a halainkat, majd befűszerezem. Nem csak ő keveredett el a napokban, hanem én is, bár amikor az üzeneten gondolkodtam rájöttem, hogy ma ma van. Csak ezt megtartom magamnak. Megegyezünk az időpontban, aztán nekem szegez egy kérést. Egy ideig megállok a halaink felvagdalásával és azon agyalok hogy vajon mennyi holmit akar hozni? De amúgy nem tök mindegy?! Nekem igen! Csak magát is hozza velük együtt!
- Örömmel.
Szélesen elvigyorodom, mert még mindig ki van akadva a napok összekeverésén és nagyon aranyos pofákat tud vágni közben! Arra gondoltam hogy talán közölnie kellene az ősökkel is a szándékát és a tényt, hogy holnap át fog cuccolni hozzám, de még nem esett le neki.
- Igen! És áthozlak téged is...a nyakamban!
Gonoszkodóan összehunyorítom a szemeimet a nyelve nyújtogatására, ezzel egy időben kap még egy kis "dorgálást". Visszatérek a halainkhoz, ő közben a faágakat hegyesíti. Össze kell kapnom magamat, ha estére végezni akarok holnap. Vagyis nem akarok, hanem kell! Néhány hosszabb perc után a nyársak készen állnak, ahogy a halaink is már felkúsznának rájuk, úgyhogy a hangjára odamegyek mellé és egyesével elveszem tőle.
- Meglesz. Csinálom!
Odahajolok hozzá egy arcra puszi erejéig, ami megint csiklandozni fogja. Ha nekiáll borzongani, akkor megölelgetem egy kicsit, aztán a nyársakat pakolom egymás mellé a tűz közelébe. Ha végeztünk ezzel, akkor helyet is foglalhatunk és durván két órán belül kész lesz a vacsink és ehetünk.

Fall Out Boy |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Athard és Nadiha - Titkos hely - Page 4 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
Vissza az elejére Go down
 
Athard és Nadiha - Titkos hely
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Athard & Nadiha - Költözés
» Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben
» Athard & Nadiha - Az emberek nagyobb kutatóállomásától nem messze
» Athard és Nadiha - Caernaronhoz közeli barlangoknál
» Nadiha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: