Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm

Jasmine Benedict
Csüt. Feb. 29, 2024 10:33 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Athard & Nadiha - Költözés
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 20, 2020 11:32 am
Következő oldal
to Nadiha
Itt állok Nadiha-ék ajtaja előtt és éppen a kezemet emelem kopogtatásra. Általában teszek rá ki mit gondol rólam, de most, mielőtt ide jöttem volna érte, azért eltöprengtem. Korán reggel keltem, fel alá mászkáltam a lakásban, hogy minden apró zugátt végigjárjam a partvissal, nem csak a pókhálók miatt, hanem hogy fel is söpörjek mindenhol. Utána meg rendezkedtem, elpakoltam a nappaliban, rájöttem hogy a konyha is legalább úgy néz ki, mint amikor a quorsakat móresre tanítottuk a fronton és utána elkullogtak haza. Fohászkodtam többször is Shiennel-hez, meg Shaz'or-hoz hogy be tudjam fejezni estére. Megtörtént! Csak annyira büdös és zilált voltam, hogy aztán meg azon kezdtem el aggódni ahogy kinéztem. Nadiha miatt most már ilyen hülyeségekkel is foglalkozom?! Hah! Lemosakodtam, átöltöztem, mire ideértem már besötétedett. Most pedig az ajtójukon kopogtatok. Az ingem és a nadrágom más, mint tegnap, de kísértetiesen hasonló azokhoz a darabokhoz, a bőrmellényem ugyanaz, ahogy a késeim is a tokjukban, az övemen. Más egyebet nem hoztam, mert szükség lesz a kezeimre, hiszen cipelnem kell Nadiha batyuit. A kopogásra Thalia nyit ajtót és megkapom ugyanazt a fura zsongást tőle, amit akkor is csinált, amikor először kerestem itt őt. Remélem Nadiha is előkerül, mert egyre kényelmetlenebb így. Nem tudom mi látszik belőlem a külvilág felé, mert egyébként örömmel jöttem ide, de ezt sose sikerül átadnom. Valószínűleg megint a morcos képemmel tekintgetek körbe, ahogy az lenni szokott. Talán ha mosolyognék? De akkor meg fel fog sikítani..inkább hagyjuk! Köszöntem neki, ő is köszönt, beinvitált, de azt mondtam neki inkább kint megvárom Nadit.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 20, 2020 2:23 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha



Mire késő estére hazaértem a titkos kis helyünkről, már majdnem elaludtam, annyira fáradt voltam. A finom sült halakból hoztam haza anyáéknak, mert rengeteg lett belőle. Azt a nagy mennyiséget hol tudom megenni?! Tele voltam, mint a duda. Hazaérve már a szüleim aludtak, ezért csendben felmentem a szobámba. Gyorsan lemosakodtam és beestem az ágyamba. Reggelig úgy aludtam, mint aki egy hete nem hajtotta álomra a fejét. Aztán az is lehet, hogy álmodtam valamit, de nem emlékszem rá. Mondjuk amilyen fáradt voltam, nem is csodálom. Reggel már eseménydúsabb volt, mikor közöltem anyával és apával, hogy ma este átköltözöm Ath házába. Azt hittem, hogy marasztalni fognak, de meglepetésemre, csak ültek a reggelijük mellett és döbbent arccal néztek rám. Azt gondoltam, hogy ellenezni fogják Ath-oz való költözésem, de nem ez történt. Csodáltam is, hogy előbb apa szólalt meg, majd anyát oldalba lökte az asztal alatt és bőszen bólogattak.
-Áldásom rátok!- apa szavai megnyugtattak és aztán anya is átölelt. –Boldogságot kívánunk nektek!- utána még anyával valamit sugdolóztak egymás között, de már indultam a szobám felé, hogy összepakoljam a holmijaimat. –Köszönöm nektek! – öleltem meg őket és szaporán szedtem a lábam, hogy estére, mire Ath megérkezik értem, addigra készen legyek.
Gyorsan el is érkezett a napnyugta, és a csomagjaim éppen csak össze lettek készítve. Három nagy bőröndnyi holmi és egy nagy kosár mindenféle finomsággal, amit anya rakott össze nekünk.
-Csináltam sültet, és kalácsot, meg még sok féle finomságot. – kezembe nyomta a kosarat és megcirógatta az arcom.
-Nagyon köszönöm, anya!- megölelgettem őket. – Neked is, apa!- búcsúzólag apu még egy üveg italt is belecsempészett a kosár oldalába, hogy anya ne vegye észre. – Jól fog még jönni. – súgta a fülembe, majd a homlokomra adott egy puszit. Mosollyal néztem rájuk, de aztán gyorsan szednem kellett össze magam, mert hamarosan indulnom kell, amint megérkezik Athard.
Mire lehordogattam a holmim, kopogott az ajtón. Hallottam a lépcső tetejéről anya hangját, bár Ath hangja is felhallatszott a szobámig. Nem kiabált vagy ilyesmi, de a dörmögő hangszíne eltéveszthetetlen.
-Megérkezett érted, Athard. Odakint vár. – lépnek oda mellém, hogy az ajtóig elkísérjenek, apa meg hozza a két nehezebb bőröndöt. A többit az én kezembe fogom, és a kardomat meg a hátamra veszem. Azt hiszem, hogy mindent összerámoltam, bár ha valami hiányozna, akkor majd átjövök érte.
-Shiennel ragyogjon rád, Athard! Légy üdvözölve!- apa lép ki az ajtón, hogy átadja a csomagokat neki, ha elveszi tőle.
-Vigyázz a lányunkra! Áldásom rátok!- nyújtja a kezét Ath-nak, majd mikor elindulunk, akkor bemennek vissza a házba. Nem nagyon szeret apa búcsúzkodni, de ismerem annyira, hogy az üdvözlése és a szavai nagy tiszteletet mutatnak és boldogan fogadta a családba Athardot.
-Mehetünk? – nézek Ath-ra, majd ha elindul, akkor én is felkapom a maradék csomagomat, és vele tartok. Annyira nem nehezek a cuccaim, de azért örülök, hogy csak pár utcányira kell cipelnem.






 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 20, 2020 7:46 pm
Következő oldal
to Nadiha
Bentről érkeznek a léptek, hallom a beszélgetéseket, talán Thalia nem vette zokon hogy nem akartam bemenni. A szemöldökeim megemelkednek Nadi érkezésére, meg a három bőrönd látványára. Aztán az apukája is képbe kerül, hirtelen teljes lett a család.
- Szép estét!
Dörmögöm vissza nekik, de egyből kapom is a csomagokat a kezembe. Elveszem tőle.
- Köszönöm.
Fogalmam sincs vár-e tőlem egyebet, de amikor a kezét nyújtja, én viszonzom, aztán Nadi-ra tekintek.
- Igen.
Megvárom amíg felveszi a cuccait, majd elindulunk. Valami hasonló közjátékra számítottam, kifejezetten örülök neki hogy nem nyújtották hosszúra és hogy az apja nem akart megölni, megverni, meg egyebeket csinálni. Láttam már ilyent másoknál.
- A jelek szerint jól vették.
Mosolygok rá a bajszom alatt, aztán figyelem az utat. Csak pár utca, gyakorlatilag közel lesz hozzájuk, amikor Caernaronban tartózkodik.
- Minden megvan?
Le merem fogadni hogy gondosan összepakolta a holmijait, de azért megkérdezem.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Jún. 20, 2020 8:35 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha



Azt hittem, hogy a szüleim teljesen ki lesznek akadva, hogy egyik napról a másikra átköltözöm Ath házába. Hihetetlen, de amikor a reggelinél közöltem velük a hírt, egy szót se szóltak percekig, majd áldásukat adták ránk. Először azt gondoltam, hogy kérdezősködni fognak, hogy mi történik, de ezt sem tették! Nem értem…
Apa a holmim egy részét Ath kezébe nyomja, majd rövid, - ámde szívélyes- üdvözlés után magunkra hagy minket, és bemennek anyával a házba.
-Igen. Elég jól fogadták az összeköltözésünket. – nézek mosollyal Ath-ra, majd felveszem a kosarat a kis bőröndöm mellé és indulok a háza felé.
-Azt hiszem, igen. – nézek végig a csomagjaimon és úgy néz ki, hogy minden itt van nálunk. Annyira nincs sok holmim, bár Ath lehet azt hitte, hogy egy szekérnyi pakkom van, és vagy háromszor fordulva kerülne át hozzá az összes dolog. Tévedett! Mondtam már neki, hogy nincs sok ruhám, de lehet, hogy megint nem figyelt akkor, amikor mondtam.
-Melyik szobában fogok aludni? Kitaláltad már? – még nem láttam belülről a lakját, így arra hagyatkozom, amit mond. Gondolom az öt szoba közül már kitalálta melyikbe rakjuk le a holmim. Aztán majd úgyis körbenézek, ha már ezentúl nála fogok lakni. Kíváncsi vagyok az ő szobájára is. Izgulok egy kicsit, de örülök is, hogy mellette lehetek. Miközben haladunk az utcája felé, néha rá sandítok és próbálom kitalálni, mire gondolhat. Fogalmam sincs, hogy mi jár a fejében most, de az biztos, hogy nekem minden új lesz nála. Nagyon izgulok, hogy mi fog várni rám. Nem fogja megbánni, hogy ott lakom majd vele ezentúl? Alig várom, hogy láthassam a szépen kitakarított lakását, ha már ennyire ragaszkodott, hogy csak most este jöjjek.




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 21, 2020 10:07 am
Következő oldal
to Nadiha
Azt hittem kapok egy élménybeszámolót, de ő is kurtán válaszolt. Furcsa. Bár ezek szerint akkor tényleg nem volt belőle semmilyen hűhó. Még a csomagjaira rákérdezek, amire kis hezitálás után -amíg körbenéz, s vele én is-, kijelenti hogy mindene megvan. Akkor menjünk! Nagy hévvel indulok előre, ő meg gondolom jön utánam. Alig van súlya a cuccainak, úgyhogy a korábbi viccelődés még reális is lehetett volna. Persze azért megvárom, nem akarok elszaladni előle, meg nem akarom hogy utánam rohangáljon. Mikor mellém ér, mint derült égből a villámcsapás jön a kérdése.
- Kellett volna?
A fene tudta hogy ez elvárás. Egyébként miért nekem kell kitalálnom hogy ő hol fog aludni? Elgondolkodom, aztán felhorkanok.
- Szívem, ott alszol, ahol akarsz! Úgyis körbeviszlek a házban, meg fogsz tudni nézni magadnak mindent!
Tőlem valamelyik dézsában is álomra hajthatja a fejét, ha épp az lesz neki kényelmes. Szóval ennyire de nem azzal foglalkoztam hogy őt hova irányítsam. Javarészt csak takarítottam és közben szétidegeskedtem a fejemet. Olyan szarságokkal bíbelődtem, amikkel eddig sohasem. Ez így egy több óra hossza távlatában nagyon kimerítő tud lenni. És nem fizikailag fáradtam el, hanem szellemileg leépültem.
- Felkészültél?
Bököm ki én a magam kérdését, mondva ezt úgy hogy még abban sem vagyok biztos hogy én felkészültem-e. Mert én kifejezetten szeretek egyedül lenni, most meg mindig lesz valaki, aki kizökkent a gondolataimból. Nekem elment a józan eszem is, amikor ezt kitaláltam egy röpke délután alatt! Néhány utcán végig gyaloglunk, de a mostaniba befordulva már látom a házam.
- Ugye tudod hogy rettentően elviselhetetlen egy alak vagyok?
Nem is tudom, nem célom eltántorítani a döntésétől, inkább csak húzom az agyát és csipkelődöm vele, ezért is tekintek rá olyan hamiskás, széles vigyorral.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 21, 2020 10:35 am
Következő oldal
Athard & Nadiha



A szívem majd kiugrik a helyéről, ahogy közeledünk a házához. Nem azért, mert félek, hanem amiatt, hogy nagyon izgulok. Azt hittem, hogy már mindent eltervezve kitalálta melyik szobába szállásol el engem és a csomagjaim, de ezek szerint nem. Direkt kérdeztem rá, azt várva, hogy hosszas monológba vázolja fel a lakása alaprajzát, és előre minden helyiséget, de most úgy hallom, hogy rám hagyja a választást.
-Nem tudom, ezért kérdeztem. – vonom meg a vállam rá egy mosollyal. –Rendben. Majd akkor eldöntöm. – Már csak pár méter a házuk kapujáig, így egy nagy levegőt veszek, és ha odaérünk az ajtajáig, akkor izgalommal teli várakozással lépek majd át a küszöbön.
-Felkészültem. – Legalábbis nem tudom, mire készüljek fel, de az már biztos, hogy mostantól ebben a házban fogok vele lakni. A háza tényleg hatalmas, ahogy mondta, bár belülről még csak most fogom látni először.
-Tudom! – nézek rá egy szélesedő mosollyal – Annál is elviselhetetlenebb, amilyennek eddig ismertelek? Oké!- állok meg egy pillanatra, majd közelebb hajolok hozzá, ha nem húzódik el előlem, és egy apró cuppanóst nyomok az arcára. Szerintem már minden dührohamát és kiabálását hallottam, amióta ismerem, és ez nem tántorít el, hogy most átlépjem vele a háza küszöbét. Vagyis, mostantól a házunk, mert a mai estétől közösen fogunk benne lakni.
-Mit vigyorogsz? Valami meglepetést tartogatsz még nekem?- kérdően nézek rá, de ahogy így vigyorog, valamire készül! Nem szokott teli szájjal mosolyogni! Mit talált ki?






 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 21, 2020 6:02 pm
Következő oldal
to Nadiha
Általában szoktam tervezni, csak sosem mások helyett, kitalálva a gondolataikat és azt hogy mit kedvelnek, vagy mit nem kedvelnek, ezért sem akartam Nadi-nak kijelölni egy helyet, mondván: "Márpedig te itt fogsz aludni!". Ráadásul nagy a ház, van bőven választék, akkor válasszon kedvére. A kedves mosolyából gondolva biztosan nem orrolt meg rám ezért, úgyhogy leesik a kő a vállamról, mert azért én is túlpörögtem magam. Csak szívom a vérét, szerintem ő is tudja. Bár van igazságtartalma a szavaimnak. Megállunk az ajtó előtt, ő pedig incselkedik velem. Azon gondolkodom, mennyire ismerhet, vagy mit ismerhet belőlem, azért az évek alatt voltunk már sok jó, meg sok rossz helyzetben is, de az teljesen más, sosem voltunk "összezárva". Közel hajol, én pedig elfelejtem ahol tartottam, meg azt is amit mondani akartam. A cuppanós után rákérdez, de már ő is vigyorog. Jól van. Megölelném, csak éppen tele a kezem a cuccaimmal.
- Az maradjon meglepetés.
Jelentem ki végül, aztán leteszem a kezeimből a batyukat és kinyitom az ajtót. Utána félre állok, előre engedve ezzel őt. Én is megyek utána, amint beférek, de pár lépés megtétele után megállok, le lepakolom a földre a cuccait, ott hagyva őket. Az ajtót pedig becsukom magam mögött.
- Kezdjük jobbra!
Nem akarom iránytani, csak egy picit, meg amúgy is arra van négy szoba, meg a fürdő, rögtön válogathat is magának.

-----------------------------------
Ház rövid leírása
-----------------------------------
Az ajtóból átérve egyből az előszobában találjuk magunkat, mellyel szembe néz a nappali. Szűk keresztmetszetükben egy vékonyabb folyosó vonul végig, mely összeköti a szobákat, a konyhát, a nappalit, a fürdőszobát, és egy kisebb kanyart leírva a hátsó kamrát. A ház mindkét oldalán vannak szobák, az ajtótól jobbra összesen négy, szembe egymással, kettő kettő elosztásban. Balra csak egy, azzal szemben pedig a konyha, és a folyosó a konyha után kanyarodik el, egészen a kamra házból nyíló bejáratáig. A nappaliba beérve tapasztalhatjuk, hogy innen is be lehet jutni oda egyszerűen. A szobák viszont csupán a folyosóra nyílnak, belsejükben a bal oldalinak van egy hatalmas dézsája, külön fürdőrésszel, jobbra pedig a nappali felőli részén mindkét szobának ugyanez van kialakítva. A folyosó legvégén van egy elkülönített kis részen egy újabb fürdőhelyiség egy nagy dézsával.
A ház hátsó részében van egy potyogtatós vécé, egy kút iható vízzel, aztán egy nagyon kis terület választja el a másik ház hátától, amely a szomszéd lenne a másik utcában.
A ház tetőcserepei sötét barnák, a falai kívülről szürkék, belülről pedig fehérre vannak festve.
-----------------------------------

Gave You All |Öltözék | ©



A hozzászólást Athard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 23, 2020 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 21, 2020 7:04 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha



Most már biztos vagyok benne, hogy semmit nem akar elárulni addig, míg meg nem látom a házat belülről. Hiába kérdezgetem a meglepetésről, arról sem mond semmit! Ennyire makacsnak kell lennie!? Hihetetlen!
-Jó! Nem kérdezem meg többet! Úgyse árulnád el!- vonom meg a vállam rá, mert ennél többet nem tudok tenni. Próbáltam lekenyerezni a puszival, de az se jött be! Érthetetlen!
Hamarosan megérkezünk az ajtaja elé és most érkezett el a pillanat, mikor beléphetek. Amint nyílik az ajtó, az ámulatom az arcomra kiül.
-Tényleg hatalmas belül!- lépek be, majd a szememmel végigtekintek a nappalin, majd a folyosókon, amiről a szobák nyílnak. A mi házunk eltörpül emellett, az biztos!
-Jó sokat dolgozhattál egész nap!- utalok a takarításra, és még azon is túl, ekkorára nem számítottam.
-Nagyon szép lett!- Igaz, nem tudom, hogy milyen volt előtte, de el tudom képzelni. A kezemben lévő bőröndöt és kosarat leteszem a padlóra, majd elindulok jobbra, ahogy kérte. Sorra nyitok be az ajtókon és egyik szebb, mint a másik! A konyha is csodaszép! Látszik, hogy gondos kezek vigyázták a tűzhelyet. Ismerve Ath-ot, nem hinném, hogy ő főz itt minden nap, talán csak alkalom adtán.
Lassan járom körbe a házat, hogy mindent meg tudjak csodálni. Szép faragott bútorok vannak mindenhol és mire végigjárom minden zugot, akkor térek csak vissza a csomagjaimhoz. Majd a kandalló felé indulok, hogy azt is megnézzem közelebbről.
-Gyönyörű a ház! – nyújtom a tenyereimet a lángok felé, hogy melegedjek. Nincs olyan hideg, de annyira hívogató a finoman ropogó hasábok melege, hogy muszáj közelebb menni hozzá. A Műhelyt juttatja eszembe és a házunkat. Most már ez a ház lesz, ahol lakni fogok, -és a mai estétől számítva- Ath-al lesz a közös Otthonunk.
Állok egy kis ideig a tűzet bámulva, majd felé fordulok, ha a közelembe van.
-Választottam szobát. Nem volt könnyű! Mind csodaszép!– mosollyal nézek rá. -_Azt_ választom!- mutatok a bal oldali egyetlen ajtó felé, amit utoljára láthattam. Nem tudom, hogy Ő mit fog hozzá szólni, de boldog lennék, ha mindig mellette lehetnék. Most, ismét a szívem szavára hallgatok, és nem fogom megbánni! Amúgy meg, ha imádja a szekálásomat, akkor ez meg se lepi, hogy az ő szobájába szeretnék én is aludni. Majd kiderül, hogy erre mit fog szólni?! Remélem nem fogja ellenezni…





 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 22, 2020 9:25 pm
Következő oldal
to Nadiha
Mind a ketten lerakjuk az előszobában a cuccokat, aztán elindulunk befelé. Én javaslom neki a jobbra fordulást, ő pedig megy is, közben ámul és bámul. A dicséretére képzeletben kihúzom magamat, mert akkor a meglepetést is biztosan örömmel fogadja. A szobák tényleg egyszerűek, mivel senki sem lakik bennük, így a bútorokat leszámítva a szekrények, és a komódok fiókjai üresek. Azért amikor odaérünk eléjük a folyosóra, mondom hogy itt csak szobák vannak, és a legvégén az ajtó egy külön fürdőszobába vezet. Mindenhol néhány gyertya szolgáltatja a világítást. Kis ideig nézelődik csak itt, után visszafordulunk a másik irányba. Megnézi magának az én szobámat, gondolom feltűnt neki a különbözőség a többihez képest, aztán a konyhába vonulunk. Itt egész végig feszengek, mert az illatok nagyon érződnek, de mivel le van takarva egy tálcán, fedővel, és mert Nadi talán nagyon is izgága, hiszen új neki minden, így nem veszi észre. Tovább megyünk a nappaliba. Valahogy sejtettem a helyfoglalását, mert rögtön a kandalló elé megy és a kezeit melegíti.
- Van még egy kamra és egy vécé is odakint.
Ezek ha most nem is, de később fontos információk. Elidőzünk itt, ő pedig kijelenti hogy választott.
- Nahát! Melyik lenne az?
Mutatja, úgyhogy én is az ujja irányába nézek.
- Az az én szobám. Komolyan ott akarsz szűkölködni velem egy ekkora házban?
Nem szemrehányás, csupán egyszerű kérdés. De látom rajta hogy ő ezt nagyon eldöntötte. Mindegy! Később még meggondolhatja magát.
- Nah jó!
Az ágyon kényelmesen elférünk, de a bőröndjeinek már aligha lesz hely. Mondjuk ha nem pakolja ki őket, akkor pont be tudom zsúfolni mindet a szekrény mellé, sorba. De nyilván ki akarja majd pakolni.
- Hunyd le a szemeid! Van egy meglepetésem.
Várok addig, amíg felfogja és megteszi aztán mögé lépek, megérintve a vállát és irányítom, befelé a konyhába. Egészen az asztalig megyünk, ott megállítom, én pedig magára hagyva őt, az asztalhoz lépek.
- Még ne nyisd ki!
Csak fel akarom emelni a tálcáról a fedőt. Amint láthatóvá válik a tartalma széles mosolyal invitálom.
- Rendben. Kinyithatod!
Remélem örülni fog a kedvenc ételének, és hogy értékeli annak tudatában mennyit melóztam a takarítással, hogy ne úgy kezdjük a közös életünket, hogy rögtön egy akadályt kell elhárítani. Mennyivel jobban jött ki így! Nem bánom már hogy az egész nap elment így, megéri egyetlen boldog mosolyáért.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 22, 2020 10:22 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


Csodaszép a ház! Fogalmam se volt róla, hogy ekkora! Mindent megnéztem és csak ámultam a tágas helyeken. Mindenhol gyönyörűen faragott bútorok és nagy ablakok sorakoztak. A Napfény is biztos, hogy átjárja a helyet, ahogy a csillagokat is lehet éjjel látni. Szóhoz sem jutok a csodálkozástól, és mire végigjárom minden helyiséget, a kandallóhoz lépek. Nem tudom, hogy melyik szobát válasszam végül, bár amúgy meg mindegy is lenne. Közös házban fogunk élni, és holnaptól kezdve minden nap együtt leszünk. A kamrát és a mellékhelyiséget annyira nem jártam körbe, de úgyis lesz még időm mindent megismerni. Kicsit megállok a tűz mellett, hogy döntésre jussak a szobaválasztásban, és végül megmutatom Ath-nak a végeredményemet. Lehet, hogy annyira nem örül neki, de végül is igaza van. Egy csomó szoba van még a házban és miért ne pakoljam be a holmimat egy üresbe, ha már van benne két hatalmas szekrény.
-Azt gondoltam… De, igazad van. Van itt még négy, ami közül egyikbe kényelmesen elférnek a dolgaim. Ne zsúfoljam meg a te szekrényedet. Akkor a jobb oldali szobából az egyiket választom. Oda cuccolok. A többi holmimat is átvinnéd oda? – nevetek fel, majd mire megfognám a bőröndömet, addigra közli, hogy csukjam be a szemem. Pislogva nézek rá, de megteszem, amire kér. Gondolom, hogy nem akarja, hogy lássam a meglepetését előre, és hagyom, hogy vezessen. Mi lehet az? Annyira titkolózott, és nem árult el semmit róla, pedig nagyon kíváncsi vagyok!
-Még mindig csukva tartsam a szemem?- izgatottan lépek amerre vezet, és alig várom, hogy láthassam azt a titkos meglepit! A fülemmel hallom, hogy valamit pakol és zörög is, majd finom illatok jutnak el az orromig. Aztán kinyitom a szemem és egy hatalmas sült hexa-húsos tál látványa tárul elém.
-Héééé! Még vacsorát is sütöttél? – csillan fel a szemem, mikor meglátom a gondosan elkészített tálat, ráadásul a kedvenc ételemet készítette el!
-Köszönöm!- nézek rá, és az örömkönnyeim közt alig tudok megszólalni. Még sohasem készített nekem senki ilyet, és az egész napi takarítása mellett még arra is szakított időt, hogy étellel várjon engem ma este! Szóhoz sem jutok! –Fantasztikus az illata és biztos, hogy finom is!- veszek el belőle és megkóstolom. Első közös vacsoránk, a közös házunkban. Csodás ez a nap!






 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 24, 2020 6:35 pm
Következő oldal
to Nadiha
Igazából örülnék annak ha együtt aludnánk, de annak nem, ha egy szobában nyomorognánk és ennek hangot is adok. Hamar meggondolja magát a szoba kiválasztását illetően, és végül a jobb oldali szobákból kér egyet.
- Persze.
Bár nem most akarok nekilátni, ha már itt vagyunk a nappaliban a konyha közelében. Amíg el nem jöttünk onnan, bennem volt az ideg hogy idő előtt leleplezi a meglepetést, mert bele sem gondoltam jó ötlet-e otthagyni letakarva, amíg körbe megyünk. De amikor már bent voltunk, bizony hülye ötletnek tűnt. Még ha nem is látta, az ínycsiklandó illatok akkor is körbelengik a teret odabent. Persze nem dőlt volna össze a világ, viszont akkor oda a meglepetés. Megkérem hogy csukja le a szemét és megteszi, én pedig átvezetem a konyhába. Leveszem róla a tetőt, aztán az odakészített kanállal néhány lapátolás erejéig összedolgozom a párolt zöldségekkel. Nem volt nehéz dolgom, leszámítva hogy a húst cserélnem kellett, mert arra már nem lett volna időm hogy elmenjek lőni egy hexa-t estére, viszont én is szeretem, így mind a ketten jól jártunk. A csillogó tekintetét látva elmosolyodom és mellé lépkedek. Mondjuk amikor kicsorbulnak a könnyei, attól én is elérzékenyülök. Reméltem hogy örülni fog, de arra nem számítottam hogy megsiratom vele. Én nem könnyezem, csak átölelem és magamhoz húzom.
- Kedveskedni akartam neked.
Végig simítok a haján, aztán egy puszit adok a homlokára. Ő pedig megkóstolja a húst. Észbe kapok, a szerkényhez lépve kinyitom az ajtaját és két lapos tányért veszek elő, aztán az alsó fiókból evőeszközöket.
- Ugye egy kicsit éhes vagy?
Fogalmam sincs evett-e otthon, mielőtt átcuccolt, de én amellett hogy hulla fáradt vagyok, még éhes is. Szóval együnk! Odanyújtom neki a merőkanalat és a hússzedő villát, megvárom amíg szed magának a tányérjára, aztán én is szedek az enyémre. Utána helyet foglalunk, vele szemben ülök le.
- Vacsora után átviszem a cuccaidat, segítek kipakolni.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Jún. 24, 2020 8:14 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha



Ahogy beléptem a házba, egyből melegség és kellemes környezet vett körül. Ámulatom közepette járom végig a szobákat és az összes helyiséget. Mire végig sétálom a kört, addigra Ath előáll a meglepetéssel, amit eddig nem árult el. Kíváncsian hunyom be a szemem, és engedem, hogy vezessen, amerre akarja. De aztán az elém rakott hatalmas húsos-tál látványára, nem számítottam. Az örömkönnyeim kicsordultak, és hiába akartam visszatartani őket, az arcomon legördültek a cseppek. Igyekeztem letörölni a kezemmel, de Ath észrevette és láttam az arcán, hogy megijesztettem vele. Nem volt szándékomban, inkább meghatott, hogy az egész napi takarítása és a ház csinosítása mellett még arra is gondolt, hogy ételt készítsen, mire érkezem.
-Köszönöm. – ölelem szorosan magamhoz, mikor átölel. – Nagyon sokat dolgoztál!- veszek a tálból a tányéromra, hogy együnk.
-Éhes vagyok. Finomat csináltál!- hajolok közelebb hozzá, ha engedi és egy puszit nyomok az arcára. Aztán nekilátok a finomságnak, ha ő is szedett magának.
-Vacsi után ráérünk bepakolni a szekrénybe. – mosolygok rá, majd eszem tovább. – Meg láttam ott egy nagy dézsát is. Utána egy hatalmas fürdőt kérek, óriási szappanhabbal!- kicsit pimaszul válaszolok, ha már azt mondta, hogy nyugodtan válasszak magamnak másik szobát. Igaza van benne, hogy egy szekrénybe nincs értelme begyűrni az ő holmija mellé az enyém, így majd egy másik szobába pakolom be a ruháimat. Láttam egy nagy komódot is, amiben sok minden belefér. Ha nem akarja, hogy az ő szobájában legyek, akkor lesz nekem saját kis budoárom, és ezzel meg is beszéltük.
A sült nagyon finom, de ez nem lep meg. Ath jól főz és süti meg a húsokat, és nem is spórol a fűszerezéssel.
-Apa adott egy üveg italt. A kosárba van…- már indulok is érte, mert ehhez a remek vacsorához egy pohár ital is jól fog esni. De, apa honnan tudta, hogy így lesz? Beszélt volna Ath-al erről? Hmmm…érdekes. Ez valami pasis dolog?
-Kinyitod?- nyújtom a palackot felé, majd elindulok poharat keresni valamelyik szekrénybe. Ha megtalálom -és elérem a polcot-, akkor visszaülök a tányérom mellé, folytatni a falatozást.
Előre nincs tervem, de odáig kitaláltam, hogy a nagy dézsát kipróbálom és aztán a kandalló mellett fogok melegedni. Még sok minden új a házban, de holnap is van nap, hogy felfedezzek mindent. Ath közelében szeretnék lenni és enni ezt a remek vacsorát. Aztán a pakoláshoz is kell az energia. Három bőröndöm van! Sok holmival. Nekem legalábbis soknak tűnt, mikor beleraktam.




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 06, 2020 8:09 pm
Következő oldal
to Nadiha
Nagy hévvel ugrunk neki a vacsorának, mivel ő már az illata alapján megállapította hogy finomat csináltam. Én meg képzeletben vertem a mellemet! Bár nem volt nehéz dolgom, hiszen horgászás közben sok titokra fény derült. A többire csak bólogatok, én is így gondoltam, a hús meg tényleg jó lett. A dézsa emlegetésére azért feltekintek a tányéromból.
- A vizes kút az udvaron van. Majd segítek becipelni.
Több mint valószínű hogy melegíteni is, nem akarom hogy véletlen magára borítsa a forró vizet. Hirtelen felpattan, én meg nem tudom miért, amíg a bor szóba nem kerül. Onnantól már tiszta sor. Hagyom érte elmenni, én még leküldök pár falatot a hexankból, aztán a felém nyújtott palackal találkozom.
- Vörös? Hm.
Vajon az apja honnan tudta hogy menni fog a vacsorához? Szinte biztos hogy sehonnan! Megfogom az egyik kezembe, aztán felállok vele. A fiókhoz sétálok, amelyikből nemrég az evőeszközöket bányásztam ki, most csak egy dugó eltávolító kell, ami csupán egy görbített vasdarab, melynek alja hullámosra van elkészítve. Ezzel hamar kinyitom, majd két poharat veszek elő, egyiket elé rakom az asztalra és már töltök is bele neki.
- Ha nem szoktál sűrűn italozni, akkor most szólok, ez ütni fog!
Akár vállba is veregethetném magam, mert én se sűrűn fogyasztok ilyeneket a terepen! Megítélésem szerint ez méretes palack pont elég ahhoz, hogy mind a ketten kifeküdjünk tőle. Öntök magamnak is, az üvegét lerakom az asztal közepére egyenlő távolságra kettőnktől, aztán helyet foglalok az előbbi pozíciómban, immáron én is a vöröset szopogatom.
- Tudod, amikor a szüleim még éltek, mindketten görcsösen ragaszkodtak ahhoz hogy esténként összeüljünk vacsorázni, amikor mindenki itthon volt. Nálatok is szokás?

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 06, 2020 9:23 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


Sok új dolog van, amit meg kell még szoknom itt. A ház csodaszép és én meg mindent egyszerre csinálnék, de holnap is van nap. Bőven ráér a kipakolása a ruháinak az egyik szekrénybe. Most a finom illatú vacsora köti le a figyelmem, és egész nap észre se vettem mennyire éhes lettem. Szinte harapni lehet az illatát a sültnek, olyan ínycsiklandozó. A hatalmas dézsa is megmozgatta a fantáziámat, bár még nem tudom, hogyan hordanék bele annyi vizet, amibe elmerülnék. Elsőre azt gondoltam, hogy tálakkal hordom bele a fürdővizet, de aztán Ath megsegített a megoldásban.
-Jó. Köszönöm. – csillogó szemmel ülök vissza az asztalhoz. Ath-nak odaadtam az üveget, kibontja, és aztán kitölti a poharainkba.
-Igen. Apa csinálta. – kuncogok, majd falatozom tovább. –Nagyon finom a húsi. – elismerően nézek rá. – Nem szoktam inni. Biztos, hogy fejbe fog csapni!- most már hangosan nevetek, ahogy elképzelem a hatását, mikor pár pohárral fogyasztok belőle.
-Nálunk is szokás. Anya ragaszkodik hozzá és kicsi korom óta így volt nálunk is. Apa néha sokáig dolgozik, de estére mindig az asztalhoz ült ő is. Khien halála után már nem volt olyan a hangulat, mint előtte, de a hagyományt megőrizték, és én is ezt szoktam meg. – szomorú volt már a bátyám nélkül a családi asztal, de az élet folyt tovább, de a vacsorát mindig együtt ültük. Most már Ath lett az új családom, és ezt a hagyományt mi is tovább vihetjük. A bor meg nagyon finom, és csak úgy itatja magát. Lassan kortyolgatom, de érzem is, hogy a fejembe száll.
-Honnan tudta apa, hogy ez még jól fog jönni?- forgatom a kezembe a poharat, amiben már félig üres a tartalma. A fejem kezd tompulni, de olyan kellemes a bódultsága. Ilyen, amikor jól érzi magát, aki iszik? Ath-ot se sokszor láttam inni, de rajtam már látható, hogy vigyorgok egyfolytában. Még akkor is, mikor semmi vicces nem hangzott el. Huuuhhh…. mi lesz, ha még egy pohárral megiszok? Beesek az asztal alá? Nem szeretnék!… Akkor már garantált a nevetés!




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 07, 2020 8:23 pm
Következő oldal
to Nadiha
A kérdésemre felnevet, nem tudom miért. Közben én töltök neki a poharába.
- És miből?
Tudom hogy általában miből készül a vörös, de mivel lehet többféléből is, így a kíváncsiskodásom erre irányul.
- Egyél csak, amennyi jólesik!
Mosolygok vissza rá, mire ő a "hű, de komoly" elismerő nézését vágja be nekem. Sejtettem hogy nem iszik, minden jel erre utalt. Lerakom a palackot az asztalra, kettőnk közé, aztán visszacsörtetek a helyemre tovább enni a húsomat. Szóvá teszem az egyik berögződött szokásunkat, amire kiderül hogy náluk is így megy. Lenyelem azt, amit épp megrágtam, aztán fújtatok egyet.
- Nem szeretem a hagyományokat. Sokáig az agyamra mentek vele. De így utólag már belátom miért volt ez olyan fontos a számukra. Amikor már a saját utunkat jártuk én és Rhiard, nagyon ritkán voltunk elérhetőek. Minden percnek örültek, amit velünk tölthettek.
Nem csak számára szomorú téma ez, hanem nekem is. De ne csináljuk mindig azt hogy direkt kikerüljük az ilyen beszélgetéseket. Talán az eltelt időnek, vagy talán a bornak köszönhetően, már nem olyan beszélni róla, mint régen. Sokkal könnyebb. Amikor megemeli a poharát, meglepődök, mert én csak pár kortyot ittam belőle, ő meg leküldte a felét. Húha. Mivel kérdezett, így én megköszörülöm a torkomat és egy diplomatikus válaszon agyalok.
- Azt akarta hogy jól érezzük magunkat? Bár szerintem az e nélkül is ment volna! De amúgy nagyon finom aromája van.
Felemelem én is, aztán jól meghúzom. Annyira hogy most legurítom az egész pohár tartalmát. Kell neki egy kis idő, amíg fejbe kólint, de addig is jól vagyok. Remélem nem Nadiha-nak kell majd összeszednie az asztal alól, mert az égő lenne! Én se vagyok normális hogy itt nagyzolok vele! Bár szoktam inni, ennél erősebbet is, csak az a baj hogy ritkán, szóval ez legalább annyira fog ártani nekem, mint neki, még ha ő egyáltalán nem is ivott eddig. Látom nála is fokozatosan hat a "csodaszer" mert egyre idétlenebbül vigyorog itt rám! Valamivel később már én is kezdem érezni hogy eltompulnak az érzékeim.
- És mik a terveid a jövőben?
Szerintem ez fontos kérdés. Mert ha nem találkozunk legalább fél úton, úgy előbb utóbb szétmegyünk. Volt már így a múltban..nagyon régen...Bár az közel sem volt olyan tragikus, mint anyám halála. Közben töltök még egy kört, neki is ha már kifogyott a pohara.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 08, 2020 6:48 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


-Nem tudom. Apa csinálja. – ingatom a fejem, annyira nevetek, hogy már fáj az oldalam. Fogalmam sincs, hogy miért kacagok ennyit, de nem is tudom abbahagyni. Még az is vicces, hogy a poharamból kettőt látok, vagy valami olyasmit.
-Eszem, eszem…- kapok be egy újabb falatot és jól megrágom. Ízlik a sült, de már alig fér belém több. –Igen. Nálunk is volt sok vita, de valamiért a szüleink mindig mást akartak, mint mi a bátyámmal. – magyarázom Ath-nak, de aztán megint kortyolok az italomból. Szerintem már megártott nekem, de olyan finom, hogy nem tudom abbahagyni. Mosolygósan ülök vele szemben, és próbálok fókuszálni. Még nem tudom eldönteni, hogy a fejem kóvályog, vagy az asztal mozog a tányérom alatt. Elég érdekesen pisloghatok, ha két pohár után már a vigyorgásom is folyamatos. A bor dicséretre csak bólogatok, de vigyáznom kell, hogy ne fejeljem le a kezemben a poharat. Nem gondoltam volna, hogy ilyen bódult állapotba lehet ettől jönni. Még soha nem ittam ilyen italt, így tapasztalatom sincs felőle.
-Azt kérded, hogy mik a terveim?- nevetve állok fel és odabotorkálok hozzá, közben kapaszkodva az asztal szélébe. – Egy jó nagy csobbanást tervezek abba a nagy dézsába, majd óriási szappanbuborékokat csinálok a vízbe…. Egészen a ház tetejéig fog érni.- mutatom is közbe, hogy mekkorára gondolok. Mindez nem olyan nagy tervnek mondható, de most még ezen is mosolygok és mutatom Ath-nak, mit képzeltem el. Életemben nem voltam spicces, de most olyannyira feldobódtam ettől a két pohár bortól, hogy mindent viccesnek érzek. Közben odalépek hozzá és belé kapaszkodom, ha engedi.
-Veled élni mostantól fogva, és amit te csinálsz, azt csinálok én is. – ez elég tág fogalmazás tőlem, de alapjában minden benne van. Legalábbis én ezt gondolom, bár a részletezéssel még várnék, mikor nem akad össze ennyire a nyelvem. Nem tudom, hogy mit értett ez alatt a kérdés alatt, de nekem egyértelmű, hogy mindenben mellette állok és egy családként éljük majd az életünk. Sokat kell még tanulnom a közös életről, de szeretném, ha boldoggá tehetném Őt. Nehezen vallottam be magamnak, hogy kedvelem, de most, hogy közös házban is élünk, már egy az utunk. Arra meg, hogy az utódlásra gondoljak, ahhoz előbb ki kell majd józanodjak. Tényleg ilyen, amikor valaki berug?
Miközben keresgélem a szavakat, a fejemben lévő gondolataim elég össze-vissza cikáznak. Amúgy mire gondolhat ezzel a kérdéssel? Mire kíváncsi, ha ezt így teszi fel?
-Szeretnék sok mindent veled együtt csinálni. Együtt járni az erdőt, sütni Hexa húst a szabad ég alatt, csónakázni a titkos helyünkön és dobálni a vízbe a zsinórt, hogy megint foghassunk halakat. És ehhez hasonlókat. – sorolom, ami csak az eszembe jut. Látszólag kuszaságnak tűnhet a felsorolásom, bár egyetlen egy oka van annak, hogy mindezeket kimondom, hogy Vele lehessek. – Aztán… minden nap együtt vacsorázni, ha hazaértünk, - vagy bárhol is vagyunk-, mert a lényeg, hogy együtt legyünk. Utána meg… még egy csomó dolgot, amit szeretnél! – összegzem a mondatom, de nem tudom, hogy ő mire gondolhat. Azt is nagyon szeretném, ha eljön az ideje, hogy bővüljön a pici családunk, és talán most még korai erről beszélni, de minden vágyam, hogy egy kislányt tarthassak a kezemben, aki az ő szeme színét örökölné. Így is teljesnek érzem a boldogságot, de az élet rendjéhez ez is beletartozik. Igaz, hogy nem sokat tudok ennek a menetéről, de majd eljön az ideje, akkor Shiennel megmutatja az utat, hogy jó anya lehessek. Remélem Ath is boldog lesz, ha utána már hárman vacsorázunk ennél az asztalnál. Most még nem tervezek előre, de idővel minden kialakul.
-Neked? – kérdezek vissza, mert érdekel, hogy ő mit gondol, s mi a terve, ha már így szóba került. Tudom, hogy ez komoly téma, de jelenleg nem tudom abbahagyni a mosolygást és ez komolytalannak hathat. Pedig nagyon is komolyan mondtam minden szavam. Ha eljön az idő a gyermekre, akkor is boldogan fogok igent mondani a családbővítésre, és talán Ath is boldog lesz, ha a kezébe foghatja. Előre csak Shiennel tudja, hogy mi fog ránk várni, de abban biztos vagyok, hogy szeretem Athardot!




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 08, 2020 9:37 pm
Következő oldal
to Nadiha
Rajta egyre inkább kezdenek látszani a bor hatásai, így talán nem a legjobbkor tettem fel ezt a komoly kérdést. Komolytalan válasz érkezik rá, a habok szemléltetésénél tudom hogy túloz, mert egyébként annak egyikünk sem örülne, de most valamiért elvigyorodom rajta, főleg a látványon, miként közelít felém.
- Ezt már megbeszéltük. Vacsora után csináljuk!
Már az asztalba kell kapaszkodnia. Pedig csak két pohárt gurított le, most tart a harmadiknál. Én meg a második felénél. Nem akarom hogy itt dülöngéljen, úgyhogy amikor belém kapaszkodik, én egyet gondolva lerántom az ölembe. Utána jön a következő felszólalása ami több barázdát is generál a homlokomra.
- Szerintem az egyáltalán nem egészséges ha valakik mindig mindent együtt csinálnak. Te se szeretsz minden olyant, amit én szeretek csinálni. Jó, velem együtt elvagy, de azért valld be, hogy egyedül biztosan nem állnál neki horgászni..például.
A kijelentésem után meghúzom a poharamat. Ezen még gondolkodnom kell.
- Igaz, mi még csak az elején vagyunk. De mindenkinek kell egy privát szféra és abba nem fér bele az hogy ezentúl azt csinálom, amit te is. Érted? Tíz év múlva te legszívesebben megfojtanál a damillal, én pedig belenyomnám a fejedet a rochi magok közé. Hosszú távon mérgező az, ha valakik mindig mindent együtt csinálnak.
Ezt tök jól elmondtam. Piásan jobban csúsznak a szavak. Utána csendben maradok, mert ő folytatja a többi elképzelését, amik már nekem is megfordultak a fejemben.
- És ezeket mind meg is fogjuk valósítani!
Bólogatok hozzá helyeslően és elégedetten.
- De mi van ha én azt mondom, hogy azt akarom csinálni, amit te szeretnél?
Igazából azt se értem miért akarja azt csinálni amit én akarok, hát ez nem volt feltétel. Illetve nekem nem feltétel. Persze ha azért, mert velem akar lenni, az érthető, de ugyanakkor meg ő nem akar kibontakozni? Neki jó az, ha azt csináljuk, amit én akarok? Ez így nekem nagyon egy oldalú. Közben a végére értünk, a labdát pedig átpasszolja nekem.
- Nekem? Igen, vannak. Annyi gyereket szeretnék, ahány üres szoba van.
Igazából nem tudom hogy lenne-e türelmem egy kölökhöz, nem hogy háromhoz, de kíváncsi vagyok milyen fejet vág erre a kijelentésre. Utána folytatom.
- A terveid egy része nálam is szerepel a listán, azt nem mondom el még egyszer.
Még gondolkodnom kell, úgyhogy meghúzom a poharamat, ezzel ki is ürül és amíg a következő kört töltöm ki magamnak, az agyam egyre inkább leépül. Szóval. Nehezebb így összeszedni az információkat.
- Akarok idomítani egy bogát, mert azzal gyorsabb közlekedni. Sőt, kettőt is, egyet neked. Ha meg a kölköknek is kelleni fog..nah..arról még majd beszélünk.
Közben azon agyalok, hogy egyébként én meg akartam enni a tányérom tartalmát.
- És el akarom tüntetni a tányérról a húsomat.

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 09, 2020 8:23 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


Most először kóstolom meg a bort, és máris a fejembe szállt. Eddig mindig kerültem az alkoholos italokat, de most kíváncsi voltam az aromájára. Ha egyáltalán lehet ezt így mondani. Fogalmam sincs, hogy miért vigyorgok egyfolytában, de már a lépteim sem stabilak. Ilyen lenne, ha valaki sokat iszik? Azt hiszem, hogy nem fog sokszor előfordulni ezek után, de most olyan jól érzem magam, mintha a felhőkben járnék. Meg aztán Ath is láthatja, mennyire nem bírom az italt. Remélem, azért nem fogok a padlóra esni, mert azt nem szeretném. Az asztal szélébe kapaszkodva indulok át az ő térfelére, majd mielőtt tényleg megbotlanék, elkap és az ölébe ültet.
-Hoopppááá!- kacagok fel, ahogy megragad és a lábam alól éppen csak érzem a talajt. A karjaiban már biztonságban érzem magam, bár a kérdése eléggé meglep. Miféle tervek? Nekem? Neki? Kettőnknek? Azt sorolom, ami az eszembe jut, de nincs könnyű dolgom. A nyelvem is összeakad, és a szavak sem úgy sorakoznak egymás után, ahogy szerettem volna eredetileg. Igaz, hogy átgondolni se volt időm, és jött, ami sikeredett.
-Az jó lesz!- mosolygok tovább, majd a poharamért nyúlok. Elég messze van,- ha el akarom érni-, akkor át kell nyújtózkodnom a túloldalra, ha sikeredik.
-Neeeemmmm… - rázom meg a fejem, de félő, hogy elszédülök, így inkább abbahagyom. – Egyedül nem tudok halakat fogni, mert ki se bírnám húzni! Te erősebb vagy!- nevetek fel, majd egy puszit nyomok az arcára, ha nem húzódik el. A következő szóáradatra nagyon figyelek, de a kába állapotom miatt nem minden jut el a fülemig. Vagyis, eljut, csak nagyjából a háromnegyede. Arra viszont felkapom a fejem, amikor ahhoz a részhez ér, hogy neki mik a tervei. Most pislogok hatalmasat, amikor a tudatomig hatolnak a szavai.
-Hhmmm? – fordulok felé és pár pillanat után a kezemen próbálom összeszámolni mennyi szobát láttam a házban. – Egy… kettő…. három…- az ujjaim se olyan gyors mozdulatúak, - mint a beszédem-, de amikor a „három”-hoz érek, a szemem is kikerekedik.
- Három?- ez váratlanul ért, bár az imént megfordult a fejemben hasonló.
- Komolyan mondod?- fürkészem az arcát és a szemeit, hogy ezt tényleg így szeretné? A torkom is kiszárad egy másodpercre, de aztán a szemében nem látom, hogy viccnek szánta volna. Ezen még nem gondolkodtam, hogy több gyermeket szeretnék, de ha tényleg ezt kívánja, akkor boldogan leszek nagycsaládos.
-Ööö… sok gyerekesek leszünk akkor…- Még ezen elmerengek egy sort, de ahogy elképzelem a házban a három lurkót, máris visszatér a mosolyom. –Rendben. A szobák telítve lesznek. – nyomok még egy puszit az arcára, majd hallgatom tovább a szavait.
-Bogák? – ez a következő meglepetés, amire nem számítottam. Igaz, hogy sokban megkönnyítené az életünket egy Boga, de még soha nem volt nekem saját. Ritkán utaztam messzire, és inkább csak alkalom adtán ültem a hátára.
-Jó terv… - most aztán egy sor olyan információ zúdult rám, amit csak elvétve gondolatban jártam körül, de még mindig az a nagy dézsa fürdő jár a fejemben.
-Belém már nem fér több húsi. Holnap majd megeszem, ha nem baj. – teljesen teleettem magam, és a bor is megtette már a hatását. Már csak azt kellene kitalálnom, hogyan állok fel és ülök vissza a székemre, hogy Ath be tudja fejezni a vacsoráját?! Nem lesz egyszerű a lépés, de meg kell kísérelnem.
-Egyed nyugodtan.. Visszaülök addig a székre. Ha…. sikerül. – nevetek fel, majd megindulok, hogy átérjek a másik oldalra. Elég nehézkesen állok lábra, de azt hiszem, hogy ez most az elsődleges kihívás nekem. Aztán lesz időm még agyalni azon a három szobán, hogy a gyerekeink majd elfoglalják, ha megszületnek, amikor eljön az ideje. Amúgy, ezt tényleg komolyan mondta? A lábaimat igyekszem egymás után rakni, -és amint elérem a széket-, akkor még egy diadalittas széles mosoly is megjelenik rajtam, ha időközben nem tart vissza a karjával.
-Sikerült!- azt hiszem, hogy már nem vagyok józan.




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Júl. 11, 2020 7:11 pm
Következő oldal
to Nadiha
Látszik rajta hogy már nem százas, mert eltart egy darabig mire leér neki az, amit az imént mondtam. Gonosz kis tréfának szántam, gondolván hogy erre ő kinyilatkoztatja az ő elképzeléseit. A puszira egy kis ideig nekidörgölőzöm az arcának, utána pedig elmondom az én terveimet. Erre elkezd számolni. A látvány annyira mókás, hogy nagyon nehéz legyűrnöm a feltörni készülő nevetést, de sikerül. Nem akarom megbántani, márpedig ha nevetnék, azt hinné hogy rajta nevetek. Ami részben igaz is volna. Komolyan bólintok egyet a kérdésére, amin láthatóan még mindig gondolkodik. Viszont nem kapok egy kicsinyke szeletet sem az ő ideológiájából, inkább rábólint. És tényleg úgy tűnik hogy neki ez jó és boldog lesz tőle. Húha! Talán nem kellene ilyenekkel viccelni a jövőben! Mivel az előbb kijelentettem hogy meg akarom enni a vacsorámat, ő most el akar menni vissza a helyére.
- Segítek.
Vágom rá és azzal a lendülettel állok fel, amint ő is állva van már. Ekkor csap fejbe a pia hatása, mert bizony tompítja az érzékeimet. Érezhetően dülöngélek én is, nem annyira mint Nadi, de bizony az első lépésnél elakadok az asztal sarkában. Utána meg rettentően bonyolultnak tűnik megkerülni őket. Kell egy kis idő nekem is, mire melléje érkezem és kinyújtom a kezemet neki. Csak aztán nehogy én miattam essen hanyatt! Szerencsére ez nem történik meg, bár elég érdekesen haladunk az átellenes oldalig. Ott elengedem a kezét, ő meg leül.
- Biztos vagy benne hogy megkockáztatod azt a fürdést?
Miért van olyan érzésem hogy ez most a lehető legrosszabb ötlet? Közben lassan visszadöcögök a tányéromhoz, s miután helyet foglaltam, én még belapátolom a maradékot, mert éhes vagyok. Közben a boros poharam tartalma is elfogy. Öntök még egy utolsóval magamnak, de kezdem már opálosan látni a környezetemet tőle. Nadiha is olyan más. Sokkal szebb!

Gave You All |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szomb. Júl. 11, 2020 7:54 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha



Teljesen másnak képzeltem el a bor hatását, mint amit most érzek magamon. Szinte minden lépésemet figyelnem kell és kapaszkodnom az asztal szélébe. Azt sem tudtam eddig, hogy a nyelvem is összeakad, ha beszélni akarok. Viccesnek érzem, de azt hiszem, hogy ezek után nem sokszor fogom kipróbálni az italozást. Amikor meghallom Ath terveit, a szemem annyira kikerekedik, mint egy Vipite, amikor messzire akar nézni a bokor mögül. Vagy, tudom is én mihez hasonlítsam ezt a meglepettséget, amiben részem van!?
-Menni fog, ha nem mozog az asztal…- kapaszkodom tovább, de aztán visszanézek rá és megint elkap a nevetés. Úgy dülöngél, mintha az én mozdulataim tükörképe lenne.
-Neked is mozog? – kacagok tovább, miközben a helyem felé araszolok. A felém nyújtott kezét elfogadom, és sikeresen elérem a célomat, majd leülök a hátsómmal.
-Most jó! Ülök!- ezt annyira nem tartanám fontos információnak, de ahogy látom Ath sem áll teljes határozottsággal a lábán. Apa remek bort készített, csak az a baj, hogy hamar megártott nekem.
-Persze! Miért kockáztatom? Simán fürdök, és kész!- közben a karjaim önálló életet élnek a magyarázatom mellé, és teljes meggyőződéssel jelentem ki a szándékom.
-Te hordasz a dézsába vizet, nem én! Utána csak csobbannom kell benne!- a nevetésem folytatódik, és már nem is tudom, hogy min nevetek. Csak úgy kitör belőlem, mert nagyon jól érzem magam.
A tányéromon a pár falat már nem fér belém, de nem azért, mert nem ízlik. Teleettem magam, és az italom is szépen fogyott a poharamból. Észre sem vettem, és a fél üveggel már legurítottam. Ejnye, de furcsán érzem magam tőle! Minden sokkal szebbnek látszik, még Ath dörmögő hangját is lágyabbnak hallom.
-Mit is mondtál, merre van a Kút?- teszem fel a kérdést, mert most nem rémlik, hogy merre mutatta. Azt hiszem, hogy nem fog tudni lebeszélni a pancsolásról, mert már annyira vártam!
-Annyira nem lehet bonyolult, hogy megmártózzak! Majd segítesz bemásznom! – a kezemmel még el is mutogatom, hogyan képzeltem el, s miként segít bemásznom a dézsába. Azt hiszem, hogy a magassággal lehet majd gondom, mert, -ahogy néztem-, jóval magasabban van a pereme, mint amit át tudok lépni. Azt se ártana majd kitalálnom, hogyan fogok utána kiszállni belőle! De, egyelőre csak eggyel foglalkozzam, utána ráérek a másik feladattal megbirkózni, ha eljutok odáig. Még arra is rá kell jönnöm, hogy csinálok szappanbuborékokat! Alig várom! Vagy, azt utána akartam? Olyan bonyolult mindent fejben tartani! Huuuhhh, tényleg finom ez a bor!





 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 13, 2020 7:26 pm
Következő oldal
to Nadiha
Szó szerint az asztalba kapaszkodunk, én még annyira nem, de amint lemegy az utolsó pohár, lehet felállni sem fogok tudni. Jó lesz az nekünk? Már kitöltöttem magamnak, csak rám vár, de most Nadi-t segítem vissza a helyére.
- Nekem inkább olyan, mintha össze akarna dőlni a ház. Vagy mintha egy csónakban ingáznánk egyik szélétől a másikig.
Azt már nem teszem hozzá hogy kezd minden egy kicsit szellemképessé válni. Leült és ennek hangot is ad, úgyhogy én már nem kellek ide, komótosan vissza botorkálok a székemhez.
- Szívem, ha én hordom, akkor a föld sokat fog kapni belőle. Ha te, akkor meg jaj lesz a háznak!
Ami azt illeti a beszéd készségem jelentősen javult, hála a nedűnek. Ellenben Nadi-val, akinek sokszor összeakadnak a szavak, és néha nagy szünetet hagy.
- Mi lenne ha csak bedőlnénk az ágyba, amíg kijózanodunk? Utána hordok neked vizet, amennyit csak szeretnél!
Nekiállok a maradék ennivalóm elpusztításának, és legurítom a megmaradt borunkat is. Bár nem tudom miért. Hogy szaporítsam a hülyeséget? Ettől már garantáltan körbemegy a pislákoló gyertya fénye, önálló életre kelve, én pedig közben Nadi irányát próbálom behatárolni. Mert ő sem ül már egy helyben. A kezével mutogat, amit több dimenzióban látok, és tátott szájjal pislogok körbe körbe, azt feltételezve hogy őrá tekintek. Szerencse hogy lenyeltem az utolsó falatot.
- Ezt csináld még egyszer!
Valami bajom van, remélem nem halálos a pia, legalább is nem három pohárral. Azon vagyok, hogy a képességemet latba vetve rendbe hozzam magam, de amikor a látásomra akarok fókuszálni, helyette a hallásomra sikerül, és rögtön nagyot is ugrok hátrafelé Nadi röhögésének felnagyított zenebonájától. Egyik pillanatról a másikra hátraborulok a székkel egy hangosabb csattanás keretein belül.
- Ó jaj!
A földön ülve még a széket mozgatom, de nem tört el semmije, közben abbahagytam az erőfeszítést, így már csak a szolidabb nevetgélését hallom az átellenes oldalról. Eltart egy ideig, amíg felállok és a helyére rakom a széket.

Fall Out |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 13, 2020 9:06 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


Legközelebb kétszer meggondolom, hogy több pohárral igyak bort- vagy, bármiféle ilyen italt-, ami fejbe is csapott az első két pohár után. Úgy érzem magam, mint akit tucatszor megpörgettek, és aztán indítottak útnak valami hintán lökdösve. Most már nem csak az asztal mozog a szemem előtt, hanem Ath is kettőzve ül a másik oldalon. De lehet, hogy már három is van belőle, amin jókat derülök. Sikeresen visszaülök a helyemre, de a kacagásomat nem tudom abbahagyni. Olyan viccesnek érzem a hangját, hogy ezen is vigyorgok. Amúgy meg lassan mindenen nevetek, még azon is, ahogy meg akar győzni a fürdés halasztásáról.
-Ha én hordanám a dézsába a vizet, akkor úszni fog az egész szoba. –bólogatok lelkesen, de óvatosan kellene tennem, mielőtt nagyobb hévvel hadonásznék és levernék valamit az asztalról. Igyekszem nem ugrálni, vagy hirtelen mozdulatokat tenni, de az igazat megvallva, azt se tudom koordinálni, hogy a karjaim és a lábaim merre mozduljanak. Bele se merek gondolni a holnapi napba, mikor felébredek. Ha egyáltalán eljutok épségben az ágyig vagy a szobaajtóig. Nagyjából el tudom képzelni az időt, ami alatt megtenném az utat odáig, bár még felállni sem merek a székről.
-Gondolod, hogy sikerülne az asztaltól eljutni _odáig_?- mutatok egyik irányba, ahol sejtem a szobámat, de csak tippelek, merre van valójában.
-Mit? Ezt?- hadonászok a karjaimmal, mintha tudnám, mit csinálok. Az imént még láttam Ath-ot a másik oldalon, de aztán eltűnt!
-Héé! Valamit találtál az asztal alatt?- kacagok fel megint, eszembe jutva az, mikor nemrég még azzal viccelődtem, hogy én esek be alá. Most Athard borult be a székével, és abba se tudom hagyni a nevetésem. Csak akkor jut el a gondolatomig, mikor egy idő után se látom felkelni a padlóról.
-Várj…. megyek, segítek felállni!- ezt olyan könnyelműen jelentem ki, mintha én stabilan állnék a lábamon! A fenét! Azt se tudom, hogy melyik lábam után rakjam a másikat, hogy átérjek mellé.
-Kapaszkodj te is!- magyarázom, mintha az olyan könnyű lenne! Feltápászkodom a székről és az asztalba fogódzkodva indulok vissza hozzá. Remélem nem esett baja… bár a hangokat hallom felőle, de elég érdekesnek találom. Mire odaérek a másik oldalra, akkor már nagyjából felhúzta magát álló helyzetbe. Legalábbis, azt hiszem, hogy már nem a földön ül. Talán nem botlom el semmibe, és kitart az asztal sarka is, hogy ne essek el a bútorba. Valahogy minden mozog körülöttem, és elég nehéz behatárolni a távolságokat.
-Találtál valamit odalent? – érdeklődöm, és a kezemet nyújtom felé, hogy segítsek neki. igaz, hogy én sem állok rendesen a lábamon, de mindenképp segíteni akarok neki. Ha minden sikerül, akkor nem zuhanok előre, és Ath-nak sem esik bántódása. A szék épségében már nem vagyok biztos!
Amúgy meg, mit is akartam volna csinálni? Mit mondott a fürdésre?
Elfelejtettem....







 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Nadiha - Költözés Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Nadiha - Költözés 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 15, 2020 6:04 pm
Következő oldal
to Nadiha
- Nem sejtettem hogy ennyire magas az asztal.
Morgom a szék mellett ülve, felfelé pislogva, mintegy válaszként a kérdésére. Most már biztos vagyok benne, hülye ötlet volt a vacsora mellé bort inni. Forog velem a világ, megrázom a fejemet, aztán a székkel kezdek babrálni. Először azt nézem meg hogy történt-e sérülés rajta, utána meg a lábaira állítom és próbálok felállni. Csak bólogatok Nadi szavaira, mert cefetül kapaszkodom, éppen felállok. Az meg sem fordult a fejemben hogy nem látja, kisebb gondom is nagyobb ennél. Akkor ér oda hozzám, amikor már a szék mellett állok és a támlájára támaszkodom. Mosolygok rá a kérdést követően és elfogadom a kinyújtott kezét, finoman megfogva azt magamhoz húzom.
- Egy gyöngyszemet.
Átölelem és egy apró csókot lehellek az ajkára. Mind a kettőnkből dől a piaszag, pedig aztán egy üveg az edzettebbeknek semmi!
- Halasszuk későbbre azt a fürdést!
Lássuk be, teljesen szétcsaptuk magunkat, pedig még csak nem is erős az a bor, én ittam már annál jóval durvább cefrét. Ha nem tiltakozik, akkor megcélozzuk az én szobámat és elindulok vele, átkarolva őt.
- Pihenjünk egyet! Később, amikor kialudtuk ezt a szörnyűséget, akkor hordok be neked vizet és pancsikolhatsz. Rendben?
Csak jussunk el épségben az ágyig, én most ezen vagyok. Kezd bonyolult lenni az egyik láb a másik után manőver is.

Fall Out |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Athard & Nadiha - Költözés 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Athard & Nadiha - Költözés Giphy

☽ :
Athard & Nadiha - Költözés Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Athard & Nadiha - Költözés EIKMBKbWwAAMR4b


Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 15, 2020 8:22 pm
Következő oldal
Athard & Nadiha


Alig tudom abbahagyni a nevetést, mikor araszolva átkapaszkodom ismét az asztal túl felére, és meglátom Ath-ot a földön ülve. Nagyon viccesen néz ki, és én sem vagyok kevésbé nevetséges állapotban. De, egyszerűen nem tudom komoly ábrázattal nézni, ahogy feltápászkodik és rázza a fejét közben.
-Gyöngyszemet?- pislogok kettőt, mire felfogom, hogy mire gondolt.
-Áhh! Ezt rám mondtad? -Közben magához húz és kapok egy csókot is, amit csillogó szemmel viszonzok neki. Még soha sem láttam bortól ittasan, és nagyon édesnek tartom a dülöngélő lépteit. Nem mintha én másként lennék, de mivel most egymásba kapaszkodva vezet a szoba felé, így igazat adok abban is, hogy halasszuk el kicsit a vízhordást, és ha pihentünk kicsit, akkor majd arra is sort kerítünk.
-Oké! De aztán jó sok vizet rakjál bele, hogy hatalmas buborékokat csinálhassak! Rendben?- kezdek alkudozni, mintha tudnám is miket beszélek. Alig tudom rakni a lábaimat egymás után, és ahogy elnézem, akkor kész csodának fog számítani, ha tényleg elérünk az ágyáig ilyen tempóban éjfél előtt. Igazából azt se tudom mennyi az idő, de nem is lényeges! Ath-ba kapaszkodom, és igyekszem nem dülöngélni, hogy el ne essünk. Érdekes hatással van rám ez a bor, de holnaptól megfogadom, hogy ennyit nem fogok soha többé inni! Tényleg!? Reggelre ki fogom tudni aludni mindezt? Vagy, lesznek utóhatásai az alkoholnak? Jó lett volna tudni ezekről, mielőtt egy fél üveggel benyakalok…. Szerencse, hogy nem az egész tartalmát ittam meg egyedül! Ath már érzett ilyet? Most a nyelvem se forog annyira, de inkább csendbe maradva követem, mielőtt összeakadnak a lábaim a nagy igyekezetbe. Miféle igyekezet? Alig tudok járni!
- Aludjunk. Talán jót tesz!- kacagok fel, majd ha elérjük a fekvőhelyet, ráölve terülök ki az egyik felén. Ha Ath is elhelyezkedett mellettem valahogy, akkor közelebb húzódom hozzá, és magamra húzom a takarót. Ha éppen nem figyel, akkor egy pici csókot is lehelek az arcára, bár a borszagomat elég intenzíven érzem. Szerintem ő is, de legalább nem vagyok ezzel egyedül.
-Jó éjt! – bújok mellé és aztán kiderül, hogy el tudok-e aludni. Ha neki nincs jobb ötlete az éj hátralévő részében….
Azt se tudom, hogy merre van a fent vagy a lent! De, nem mindegy? A lényeg, hogy a karjában lehetek. Minden esetre, ez a nap bőven szolgáltatott meglepetést és boldogságot. Ahogy a ma esti csillagok is szebben ragyognak felettünk, mint ezelőtt bármikor!




 





Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Athard & Nadiha - Költözés Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Athard & Nadiha - Költözés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Athard és Nadiha - Caernaronhoz közeli barlangoknál
» Nadiha
» Athard és Nadiha - Titkos hely
» Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben
» Athard & Nadiha - Az emberek nagyobb kutatóállomásától nem messze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: