Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Athard & Saliethris - Rhiard házánál
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Athard
Athard


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 20, 2020 3:30 pm
Következő oldal
***
Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 20, 2020 3:35 pm
Következő oldal
Athard & Saliethris
Lehetséges hogy a hirtelen jött düh hajtott idáig, de a Rhonan-nal történt verekedésünk után egyenesen ide indultam el. Útközben nem is gondolkodtam el rajta miként kérdezzem, vagy törjem rá az ajtót a családra? Az már akkor tiszta volt, hogy ez nem az én dolgom. Most mégis, mikor az ajtó előtt állok, próbálok elszámolni százig, csak hogy ne üvöltsem le senkinek a fejét. Attól mert engem dühít, még nem kell kiterjesztenem a mérgemet mindenkire. Ráadásul Rhiard még nem is tudja. Amikor már nem a fejemben lüktet a szívverésem, és viszonylag tisztább gondolatok pattannak fel, eljutok odáig, hogy senkinek sem szólok semmit, csak előveszem Saliethris-t. Mindenekelőtt vele kell megbeszélnem ezt, nem Rhiard-al. Vajon ő is ugyanúgy érez? Ugyanúgy gondolja, mint Rhonan? Shiennel adja hogy nem, és akkor kitekerhetem a puszta kezemmel annak a sunyi gazfickónak a nyakát! Elszántan kopogtatok, persze Maren nyit ajtót, de a lelkes köszöntését most csak szolidan viszonzom és rögtön a lányát keresem. Elment virágot szedni a mezőre. Remek! Azt hiszem sejtheti hogy valami nem kerek, más nem a pofázmányomból, tekintve hogy még véres az állam alsó része és fel van dagadva az arcom azon fele, ahol Rhon megütött, mégsem jön utánam. Én pedig elindulok Saliehtris nyomában. Nem ment messzire, ezt abból tudom, hogy a keskeny ösvényen haladva, hamar megpillantom az alakját valamivel távolabb, a fűben guggolva szedegeti a fie're-ket. Amíg közelebb érkezem hozzá, addig megint számolok, nem volna túl szerencsés rögtön üvöltözéssel kezdeni egy beszélgetést. Pedig úgy, de úgy üvöltenék a legszívesebben! Megállok egy közeli fa mellett és nekidőlök, a kezeimet keresztbe fonva a mellkasomon.
- Shiennel fénye ragyogjon rád, Saliethris!
Köszöntöm a magam morcos mivoltában és érdeklődve figyelem a virágszedést. Szinte tegnap volt, amikor az apja rám hagyta amikor költözködtek és talán a derekamig felért. Aprócska kezeivel mindig a szakállamat húzkodta meg, én pedig hagytam. Pedig fájt. A vidám kacagása töltötte be akkor a házat. A legnagyobb problémája az volt, amikor éhes lett. Most meg...
- Az előbb beszéltem Rhonan-al. Azt mondta összeházasodtok. Ez igaz? Apád tud már róla?
Amint észreveszi az arcomat, valószínűleg leesik neki az az ominózus beszélgetés kissé elharapódzott. A feldagadt rész nemsokára bevérzik és szebbnél szebb színekbe öltözik. Érdekel a válasza, mindjárt kiderül hogy Rhonan volt-e a főkolompos, vagy ezek tényleg egymásba habarodtak és felelőtlenül, pár nap leforgása alatt a házasság mellett döntöttek? A kettő közül valamelyikre számítok.

Can't go to hell | Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Saliethris
Saliethris

Perdai

Athard & Saliethris - Rhiard házánál 9f795eee9acd0a3ff0960b047f478fb6129a1ccd

Karakterlapom :

Születési idő :
2390. decembere - Cadar (26 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak és környéke

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Demet Özdemir

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 2eb5b1f911115c066def845b140a7f2cf943cf2d

☽ :
2417. Április. Virágzás hava


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 20, 2020 10:05 pm
Következő oldal


Athard & Saliethris




Hogy tereljem gondolataimat a Dann testőrről, elég sok mindent elkezdtem csinálni. Megetettem apám bogáit, megéleztem a fegyverem. Elmentem a piacra, beszélgettem a perdai hölgyekkel... vagy épp helyes perdai pasikkal... Ám egyik sem terelte el a gondolataim másfelé. Csakis Rhonan járt az eszembe és az a csók. Még úgy minden más ezzel járó. Haza értem, majd a kosarammal együtt újra eltűntem otthonról. Terelni akartam bármivel azt az arcot. De sehogy sem űzhettem őt ki onnan. Fogalmam sem volt mit is tehetnék ez ellen. Hogy van-e rá bármi gyógymód. Ám hirtelen Ath nagybátyám hangja szakította meg a gondolataim folyamát, no meg a munkásságomat is. Hátra pillantok.
- Ath! Shazor dicsőséges fényében fürödj örökké. - köszöntöm őt, ám még nem kelek fel, szedem tovább a növényeket, úgyis tudatja majd miért is érkezett. Ám nem pont erre számítottam, amivel felhozakodott hirtelen. Még a kezem is megállt a munkában, kissé lemeredtem. De végül felkeltem, hogy felé fordulhassak.
- Összeházasodunk, igen. Biztosan. De csak majd! Apa meg még mit sem tud erről az egészről. - válaszolok őszintén, nem kertelek. Ám mikor az arcát figyelem... ez nem vadászás közben szerezte, annál ő ügyesebb. Akkor mi történhetett?
- Az arcod? Rendben vagy? - kérdezem kissé aggódva, közben közelébe lépkedek, hogy jobban lássam.




Öltözet

Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 21, 2020 10:43 pm
Következő oldal
Athard & Saliethris
Azt hiszem hogy pont a téma közepébe vágtam bele, mert hirtelen abbahagyja a virágszedést. Tart egy kis hatásszünetet, aztán feláll és szembe fordul. A szavaira viszont nekem esik le majdnem az állam. Most már tiszta sor hogy engem ért az a rendkívüli megtiszteltetés, hogy velem közöljék ezt legelőször.
- Majd?!
Förmedek rá elképedve, bár igazából semmi újat nem mondott. Csak más érzés az ő szájából is hallani ezt. Pontosan olyan, mint amikor agyonlapít egy rád omló szikla. Még nem üvöltök, bár felemeltem a hangomat. Gondolkodom rajta hogyan kéne neki elmondani a problémáim ezzel a ténnyel kapcsolatban.
- Nem. Egyáltalán nem vagyok!
Megrázom a fejemet tagadólag, ő pedig közelebb jön.
- Csak néhány napja ismeritek egymást! Huszonegy év van köztetek! Az apád lehetne! Egy idős vagy a gyerekeivel! Biztosan jól átgondoltad te ezt? Mégis hova tetted a józan eszedet?!
Vannak olyanok, akik nem mérlegelnek semmit, de őt eddig nem ilyennek ismertem. Sokat sejtet az is, hogy Rhiard-nak még nem mondták el.
- Azért lássunk világosan! Mert tudod késztetést éreztem arra hogy megöljem, amikor közölte velem! Kinek a fejéből pattant ez ki?

Can't go to hell | Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Saliethris
Saliethris

Perdai

Athard & Saliethris - Rhiard házánál 9f795eee9acd0a3ff0960b047f478fb6129a1ccd

Karakterlapom :

Születési idő :
2390. decembere - Cadar (26 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak és környéke

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Demet Özdemir

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 2eb5b1f911115c066def845b140a7f2cf943cf2d

☽ :
2417. Április. Virágzás hava


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Szomb. Aug. 22, 2020 11:07 am
Következő oldal


Athard & Saliethris



Valóban nincs jól Athard, kifakadása és nem tetszése Rhonanról érezhető. Nagy a korkülönbség, gyerekei vannak, s atyám is lehetne. Csak figyelek és hallgatok, a szemeit figyelem. Haragos. Rám? Rhonannal akaszkodott össze? Mi történt kettejük között? Történt valóban valami? Bármi? Biztosan. Akkor nem keresett volna fel. Számítottam hasonló reakcióra tőle. De nem ilyen hamar. Nem ilyen gyorsan. Mikor azt hinném, hogy a családod mindenben támogat, akkor esel pofán bennük. Persze. Ath értem aggódik, ölne is értem, hiszen a gyerekkorom része volt mindig is.
- Hova tettem a józan eszem? Ath! Te nem voltál sose szerelmes? Ismered az érzést? - kérdezem tőle, de aztán sóhajtok.
- Amikor jöttetek értem a szigetre... akkor kezdődött minden. A pillantása bűvöletébe estem... mit lehetne ellene tenni? - folytatom apró mosollyal, de aztán Ath szigorúsága lemossa rólam. Ő már nem változik. Főleg mikor tovább beszél.
- Mi?! Meg akartad ölni? Shazor feje! Miért tennél ilyet!? - mindez jobban foglalkoztat, mint az, hogy kinek a fejéből pattant mindez ki. Erről nem is akarok szót ejteni. Miért baj az, hogy szerelmes vagyok? Ez probléma?
- Pedig bíztam benne, hogy te az oldalamon állsz majd. - de ezek szerint nem örül a boldogságomnak.



Öltözet

Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Szomb. Aug. 22, 2020 9:38 pm
Következő oldal
Athard & Saliethris
Jön nekem itt a szerelemmel, de hogy a fenébe lehet valaki szerelmes pár nap leforgása alatt valaki másba? Nincs ez így jól, erre rázom meg nemlegesen megint a fejemet.
- A szerelemhez hasonló érzéseket könnyen össze lehet keverni vele.
Morgom foghegyről, mert ez így akkor is túl gyors döntésnek tűnik. Persze később meggondolhatja magát. Ott van például a rajongás, vagy a túlzott tisztelet más irányába, meg a szeretet, amit csak egy vékonyka fátyol választ el a szerelemtől. Nem tudom miért ennyire biztos ebben. De a legnagyobb probléma az, hogy hozzá képest egy vénséghez akar hozzámenni. Nézek magam elé, amikor kifejti mikor kezdődött, mert ha jól emlékszem, akkor Rhonan-nak nincs olyan képessége.
- Például ne nézz rá!
Vágom gyorsan rá a penge éles agytekervények csikorgásával, aztán amikor kifejtem mennyire meg akartam ölni, kifakad.
- Mert úgy gondolom, hogy ő a felelősebbik része ennek a döntésnek.
Mielőtt még folytathatnám bevágja a durcit. Na-na, így nem hátrálunk ki semmiből!
- Pontosan. A te oldaladon állok, amikor azt mondom, hogy idős hozzád!
Már csak az hiányzik hogy nekiálljon bőgni. Bár nem szokása, de hát ezek a felfokozott érzelmek....
- Mégis kifejtenéd hogyan jutottatok el eddig a döntésig? Miért gondolod úgy hogy ő a legjobb neked?
Valami oka kell hogy legyen, ha már a saját korosztályából nem választott. Ennyi idő alatt még csak ki sem lehet ismerni egy személy jellemét, az igazi valóját, csupán fikciókra szorítkozhat. Az meg egy dolog hogy Rhonan régóta a család barátja, Rhiard legjobb barátja, attól még csak a felbukkanó barát volt, semmi több. Egy kis szeletét ismeri neki, a többit pedig nem. És mi lesz a kölkökkel? Végig gondolta ezt egyáltalán?

Can't go to hell | Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Saliethris
Saliethris

Perdai

Athard & Saliethris - Rhiard házánál 9f795eee9acd0a3ff0960b047f478fb6129a1ccd

Karakterlapom :

Születési idő :
2390. decembere - Cadar (26 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak és környéke

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Demet Özdemir

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 2eb5b1f911115c066def845b140a7f2cf943cf2d

☽ :
2417. Április. Virágzás hava


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 23, 2020 12:32 pm
Következő oldal


Athard & Saliethris



Athard félt, tudom jól, de el kell engednie. Nem foghatja a kezem örökké, hogy megóvjon. Jó persze. Rhonan túl idős, s gyerekei vannak. De mit tehetnék, ha a hasonló korú perdai fiúk nem kötnek le. Sok barátom van, de egyik sem mozgatja meg a fantáziámat. Sőt... Egyik közelsége sem hozott még lázba. Rhonan pillantásától egyből leizzadok, képes a vesémbe látni. De ezt hogyan értessem meg vele? Nem is érdekelné. Ne nézzek rá. Pff micsoda jó tanács, te jó ég. Nekidőlök én is a fának, melyet ő támaszt épp.
- Túl idős hozzám. Pff. A másik fiú túl magas, amaz túl éretlen, annak zöld szeme van, annak meg soha nem csíptem az apját! Amaz meg negyed fejjel alacsonyabb. Ez sülne ki a dolgokból, igaz? Ha nem Rhonanra esne a választásom, hanem valaki másra... senki sem tökéletes. Se te, sem én. Rhonan sem, de nem jöhetsz azzal, hogy megdorgálj érte... - beszélek és beszélek, ki tudja érdekli-e a felhozott indokok. Úgy gondolom, hogy jogon van eldönteni, hogy kit válasszak. Ha meg az idő múlásával rájövök hogy igaza volt Athnak, hát istenem, akkor én szívok, s nem ő. Fejtsem ki, hogy hogyan jutottunk el idáig? Sóhajtok, majd ellököm magam a fáról, hogy szembe forduljak vele.
- Athard. Biztosan van valahol jobb a számomra, de majd egy másik életben. Shazor és Shiennel túl sűrűn sodort össze minket az elmúlt hetekben. Még akkor is, mikor kerültünk egymást. Még akkor is, mikor nem akartunk a másikra nézni. Akkor is a pillantásaink összetalálkoztak. Hiába kerültük a másikat, nem menekülhettünk a sorsunk elől. Nem véletlen sodortak össze minket az istenek. Okkal tették... még ha neked erről más is a véleményed! - fejtem ki a dolgokat, még akkor is ha nem erre számított, s nem is ezek a részletekre gondolt. Vagy megérti vagy sem, de nem tágítok a véleményemtől. Nem fogom az igazamat szajkózni, egyszer elmondtam, elég legyen ennyi.
Nem kell jönnie látógatóba, nem kell fogadnia otthon, nem kell eljönnie a házasság megtartásakor... sőt... nem is kell gratulálni a se... csak mondjon annyit, hogy rendben. Nem kel elfogadnia Rhonant, azt fogadja el, hogy én boldog vagyok!

Öltözet

Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Csüt. Szept. 03, 2020 8:42 pm
Következő oldal
Athard & Saliethris
Úgy látom elgondolkodik azon, amit mondtam, most lassan a fához közelít, én csendben követem a tekintetemmel, míg lustán nekidől és elkezdi a saját meglátását közölni velem. Oké, van benne igazság. Lehet hogy túl lihegem, és lehet hogy Rhiard is túl fogja lihegni. Bár még mindig úgy érzem Rhonan-nak több ésszel kellene rendelkeznie, de hagyjuk. Mármint az ő részét.
- Én csak azt akarom, hogy jól dönts.
Nemlegesen megrázom a fejemet, mert lehet annak tűnt mintha megdorgálnám és voltak erre utaló szavaim hozzá, valójában inkább csak meg szeretném óvni a bal lépésektől. De most így végig gondolva azoktól senkit sem lehet megóvni. Egy ideig a gondolataimba merülve hallgatom az övéit, néha bólintok igennel, mert felfogtam, még ha nem is értek vele egyet. Aztán veszek egy mély levegőt és ezzel a lendülettel eltávolodom a fától.
- Rendben. Ha mégis gond lesz vele, tudod hol találsz!
Bár nincs kétségem afelől hogy Rhiard előbb megnyúzná Rhonan-t, mint én. Csupán repetaként szolgálnék. A szándék a lényeg. Azt viszont még csak ne is gondolja hogy segítségére leszek rábeszélni erre az apját. Valószínűleg neki sem fog tetszeni, de előbb utóbb kénytelen lesz megbékélni vele, ha már így eldöntötte ez a lány! Persze, teljesen más véleménnyel rendelkezem az isteneink irányába is, most nem látom értelmét egy meddő vitának. Felhúztam magam, mégha Saliethris álláspontja meg is győzött, most jobb ha nem kezdünk bele mélyebb beszélgetésbe.
- Én most elmegyek és inkább elkerülöm anyádat. Kérlek, mielőbb közöld velük is!
Fogalmam sincs arról, vajon ő tudja-e már, mert Rhiard még nem, de nem szeretnék még véletlenül sem az első közlője lenni eme hírnek, hiszen ez Saliethris dolga. Morogva bár, de megfordulok és magára hagyom a boldognak tűnő, fellegek közt cikázó lányt.

Can't go to hell | Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Saliethris
Saliethris

Perdai

Athard & Saliethris - Rhiard házánál 9f795eee9acd0a3ff0960b047f478fb6129a1ccd

Karakterlapom :

Születési idő :
2390. decembere - Cadar (26 éves)

Tartózkodási hely :
Perda - Elorak és környéke

Reagok száma :
100

Avatar alanyom :
Demet Özdemir

Keresem :
Athard & Saliethris - Rhiard házánál 2eb5b1f911115c066def845b140a7f2cf943cf2d

☽ :
2417. Április. Virágzás hava


Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt Pént. Szept. 04, 2020 2:27 pm
Következő oldal


Athard & Saliethris



Jól tudom, hogy Athard csak engem óvna minden percben mindenkitől. De elkellene fogadnia a döntéseimet. Nehéz. Tudom jól. De megfogja érteni és megemészti majd idővel. A lényeg az, hogy nem mostanában fogok Rhonannal családot alapítani, lehet nem is fogok, csak élünk együtt és jól lesz az úgy. Tudom, hogy őt mindig megtalálom, ha szükségem volna rá. Azt is tudom, hogy mindenben segíteni fog. Így nem aggódom amiatt, hogy hátat fordít, mert Rhonanhoz húz a szívem. Nem tetszik neki, de ott lesz nekem a továbbiakban is. Távozik, szavaira csak elhúzom a szám, mosolyszerű de mégis a nemtetszésem is benne van. Szólnom kell, tudom. Nehéz lesz, de megfogják tudni mindenképp. A távolodó nagybátyám hátát figyelve csak mosolyra húzódnak ajkaim.
- Köszönöm Athard. - szólok utána halkan ennyit. Mit köszönök? Mindent. Hogy velem van és mégis ellenem, hogy mindenféleképpen óvni fog az elkövetkező időkben.



//Köszönöm szépen a fejmosást ❤ Imádtam ❤😍//
Öltözet

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Athard & Saliethris - Rhiard házánál Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Athard & Saliethris - Rhiard házánál
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhiard
» Saliethris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: