Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Tegnap 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Callum Jenkins irodája
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Callum Jenkins irodája Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 10:44 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Callum Jenkins irodája
 





Az elvárthoz vagyis inkább az előítélethez képest nem a méreteivel lenyűgöző az iroda. Teljesen emberi léptékű, és ugyan az egyetlen személyes tárgy benne az asztalon lévő antik ezüst kis képkeret, már-már otthonosnak is nevezhető a hely. Hogy a szemmel láthatóan Földről származó képkeret rejt-e képet vagy sem, ezt nem tudni, mert mindig úgy van fordítva, hogy azt csak az iroda tulajdonosa láthassa. Rossz nyelvek szerint saját képe van benne, ráadásul dedikálva.
Az íves asztalon még egy csúcsmodern laptop, bár hogy minek, az rejtély, mert az egyik fal egyben egy óriási érintős képernyő. Na és ez az, ami impozáns látványt ad az irodának, mert mint egy hatalmas ablak az Alvók amúgy civilek által sosem látott kapszuláinak ezreire enged bepillantást. Az iroda ura innen irányítja az ottani munkát, és egyben diszkréten emlékeztet ezzel mindenkit rá, milyen fontos feladattal is van ő megbízva, nehogy véletlenül is elfelejtsék.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Szer. Szept. 11, 2019 4:12 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.


Miután megszereztem Miss Shirley vérmintáját úgy döntöttem kivizsgáltatom azt. Persze hiába adtam volna az egyik szimpla genetikusnak, amaz rögtön jelentette volna Jenkins barátomnak, tehát megkönnyítve a dolgát egyenesen hozzá igyekszem. Irodámból átsétálva az övéhez hozom magammal a mintát az öltönyöm zsebében. Ahogy elnéztem épp Ő is az irodájában tevékenykedik és nem csavarog Dominium szerte, mint szokott. Félreértés ne essék, magam is hasonló bosszantó szokásokkal rendelkezem. Kopogtatok, de csupán akkor nyitok be mikor kihallom jöhetek. Nem gondolnám bármin is rajta kaphatnám ha csak úgy rátörnék, de alapvetően tartom az illemet. Legalább is ezt a részét. Persze mondanom sem kell az alvók látványa inkább feszélyez mintsem lenyűgöz, így szokásomhoz mértem örömmel állok mindennek háttal, hogy szembe lehessek Callummal.
-Sajnálom, hogy megzavarlak, de gondoltam egyből hozzád jövök, mielőtt Te keresnél meg a dologgal kapcsolatban ha ez egyik genetikusodnak adnám ezt a mintát... - Térek a lényegre, elvégre mi már csak így működünk, nem szeretjük a körbe udvarlást. Azzal kiveszem a belső zsebemből a kis mintát és odacsúsztatom az asztalon.
-Egy új gyógymód avagy kísérlet érdekelne, de szükségem lenne hozzá egy olyan személy vérmintájára, aki minden genetikai betegségtől mentes. Kérlek keress valakit nekem, aki elvégezni az összes tesztet a mintán. Már ha nem unatkozol, persze. - Fonom keresztbe mellkasom előtt a karjaim majd apró sóhaj után folytatom, megelőzve a logikus kérdést.
-Miss Elizabeth Shirley vére van benne, az egyik gyakornokodé. A kísérlet előzetes teszteléseit rábíztam, ha az Ő vére megfelel a kritériumoknak használhatja majd a sajátját is akár. De ehhez ugye kell alátámasztásnak egy kivizsgálás. Remélem nem kell kivárnom a sorom, ha érted mire gondolok. - Apró műmosoly, lévén gondolom előrevesz mivel kancellár vagyok, de jobb biztosra menni. Hovatovább ha elmondja Miss Shirleynek sem leszek meglőve, pedzegettem neki is a dolgot, ha direktbe nem is közöltem vele, mert felesleges lett volna. Az persze teljesen más lapra tartozik hogy rohadtul nem erre kell elsősorban a vizsgálat, hanem nekem, lévén állatokon tesztelünk úgy is első körben, de a reprodukcióhoz kelleni fog az emberi vér is, szóval még csak emiatt sem kell kifogásokat keresnem. Már amennyiben belemenne mire kell nekem ez, de amilyen kukacoskodó tud lenni néha a drága barátom nem lepődnék meg a kérdésein.



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Csüt. Szept. 12, 2019 1:16 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


A kopogásra felnézek a gépem monitorjára, ahol látom az ajtó előtt várakozót a kameraképen keresztül. Apró szemforgatás egy sóhaj kíséretében, amíg még úgy sem látja, és már nyomom is gombot, ami nyitja az ajtót számára. Mire belép, addigra az eddigi munkámat levettem a mögöttem lévő kijelzőről és az Alvók kapszuláinak sokaságára lehet rálátni, így ha velem szemben lesz Dorian - márpedig másképp csak akkor lehet, ha az asztalon innenső oldalára próbálna sétálni - akkor kénytelen lesz koncentrálni rám, és nem a mögöttem lévő impozáns látványra. Udvarias, érdeklődő mosollyal üdvözlöm őt.
- Dorian... - Közben kezemmel intek, hogy ha nem jön és megy, akkor foglaljon helyet az asztal túloldalán lévő széken. A genetikusi feladatra felvonom kicsit a szemöldököm és az asztalra odacsúsztatott mintára pillantok, de egyelőre nem veszem el, inkább meghallgatom.
- Mire keresed a gyógymódot? - Nem gyanakvásból kérdezem - na jó, kancellárról van szó és személyesen hozta a mintát, a gyanakvás alapvető -, hanem érdekel is, most éppen mi köti le Doriant. Pedig dolgozhatna buzgóbban a Brevius-on is, de az az érzésem van, azon egyedül én dolgozom, ő meg semmit sem tesz. Ha nem ő lett volna az első számú gyanúsítottam és az első, akit megvizsgáltam, hogy ő állhat-e a feleségem megbetegítésében, akkor ez újabb gyanús pont lenne nála. De sajnos nem ő áll az egész mögött.
- Miss Shirley-é? - Most először nyúlok a mintához és veszem kézbe, nézem meg a vért a fiolában, mintha már így látásra meg lehetne bármit is állapítani, vagy csak mert a lányé a vér, máris érdekes lenne. Értem mire gondol, a műmosolya viszonzásra is talál a rám jellemző kis félmosolyban, de a mintáról felpillantva rá inkább érdeklődő vagyok.
- És ugyan miért nem ő vitte be a laborba? Jó gyakorlat lenne neki a teljes genetikai vizsgálat elvégzése. Legfeljebb ellenőrzöm, hogy jól csinálta-e. - Miért olyan gyanús, hogy Dorian személyesen hozta be? Ha a lánnyal küldi, vagy a valamelyik genetikus jelenti nekem, sokkal kevésbé gyanakodnék, de így... Nagyon fontos lehet Doriannak, csak az a kérdés, miért? Mert biztos nem azért, amit elárult, hiszen egy kancellárról van szó.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Csüt. Szept. 12, 2019 2:16 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.


Szerencsére nem várat sokat, modortalan dolog lenne tőle, akkor is ha joggal, sőt talán okkal is megtehetné. Ahogy kapom az engedélyt lépek is be és zúdítom rá ittlétem okát. Nem ülök le, ezzel is jelzem rövid látogatást terveztem, nem hosszút, udvariasan elutasítom egy kézfelemeléssel a helykínálását.
-A meddőséggel kapcsolatos kutatásokat közelíteném meg kicsit másképp, de az immunnövelés is célom lenne a perdai betegségek ellen, kérdés mire fogok jutni. Eddig csak hipotéziseim vannak, de látva nem találunk gyógymódot a breviusra avagy tartósabbat a randiciesre, no meg ki tudja ha beljebb merészkedünk a vadonba mit találunk még próbálok más utakat is kiaknázni. - Persze az immunnövelés csak egy dolog, sokkal nagyra törőbb terveim vannak ennél, mondjuk az öregedés lassítása és hasonlók, tehát a gyorsabb és tartósabb sejtregeneráció, dehát eleve szívügye a betegségek kezelése a felesége miatt tudtommal, meg a népet is kellemes ezzel nyugtatni, tehát nem fogom hanyagolni ezt sem, természetesen.
-Igen. - Felelem nyugodtan, hogy jól hallotta, az övé, nem másé. A mosolya a köznéppel ellentétben rám megnyugtatóan hat, nem olyan kurafi, hogy várasson a semmire, ha tehetem én sem szoktam a többieket. Már ha ezzel nem hozom magam hátrányba, persze, mert azért olykor emiatt megesik a "véletlen" csúszás.
-Mert amellett hogy tanul az én projektemen dolgozik. Hovatovább biztos vagyok benne, ha kerülő úton csinálom a dolgaim még a végén sokat találsz belelátni, amire most nincs kapacitásom barátom. És nem, nincs nekem erre időm, hogy azt is gyakorolgassa, az elsődleges reprodukcióhoz kell, nem akarok heteket várni mire biztos jelentést kapok kézhez, mikor tudom Te vagy az általad választott ember megcsinálja nekem pár nap alatt is akár. De igazán kedves felajánlás, hogy leellenőriznéd. Persze ha ragaszkodsz hozzá utasítom erre, csak így is lassabban halad mint reméltem. - Ez kivételesen nem hazugság, minimális fáradtság így is csúszik a hangomba, hogy tudom én hogy sok, de pont azért volt kedvemre a leány, mert elég ambiciózus és gyorsan tanul. Főleg mert gyorsan tanul.
-De remélem nem bánod, hogy kölcsönvettem én is a leányt, ki tudja, lehet mégiscsak az orvoslás fogja megfogni. - Apró kaján mosolykezdemény a szám szegletébe, fürkésző kék szemek, még a végén el is hiszi bosszantani óhajtom. Jó, nyílván ez is benne van a pakliban, mert miért ne lenne, de tudom nem hülye és gyanakszik. Kérdés mire és miért, néha belenéznék a fejébe. Azaz... nem is tudom, lehet nem járnék jól, ez is tény.



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Csüt. Szept. 12, 2019 9:29 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


Nem is ül le, ennyire siet, hogy majdnem szó szerint csak bedobta nekem a mintát. Azon tűnődőm, hogy ez csökkenti vagy növeli a gyanússági fokát a dolognak?
- Szerteágazó kutatás, de ígéretes mindegyik terület. - Bólintok rá, mert hiszem is meg nem is. Egyrészt elhiszem, mert ezek nem állnak távol Dorian-től és örülök, hogy végre mozdul a Brevius kapcsán is, másrészt nem hiszem el, mert... túl egyszerű ez így. És úgy érzem, a csavar Shirley lesz, hogy ez itt az ő mintája, nem akárki másé. De lássuk, hogy ki tud-e bújni az a szög a zsákból vagy sem...
- Igen, láttam, hogy adtál neki plusz feladatot. - Jegyzem meg, hogy tudok a dologról, mert a gyakornoki adatlapján felvezetésre került, noha ő maga személyesen nem mondta. Miért is tette volna, hiszen nem vagyunk olyan kapcsolatban. Az némileg meglepett, hogy ilyen projektet bízott rá Dorian, nem csak belevette őt, de végülis tényleg a legjobb gyakornokok közé tartozik a lány, gyanítom ez valami teszt számára.
- De miért éppen Shirley mintája? Genetikai szempontból sokkal több eredményre juthatsz, ha egy már beteg személy egészséges családtagjának mintáját veszed alapul. Könnyebb dolgozni, ha a génekben sok a hasonlóság, gyorsabban kitűnik a különbség. - Kérdezem még, mert valahogy nem stimmel ez az egész, és tudom, hogy amit mondtam, azzal Dorian is tisztában van, mert tudósként való tudását sosem vontam kétségbe. És úgy tudom, Shirley-nek nem beteg egy rokona sem. Ugyanakkor, hogy ne érezze, hogy túl sokat aggályoskodom, el is teszem a vérmintát az asztal egy fiókjába, ahol ilyeneknek megfelelő tárolóhelyet alakítottam ki, amíg át nem viszem a laborba. Dorian mivel áll, ráláthat, hogy az ő általa adott mintán kívül csak egy fiola van még ott.
- Áh hagyd csak, ha már nálam van, nem nyomom a kezébe, hogy ő csinálja. Ráadásul ha már ilyen sürgős, na meg fontos kutatáshoz kell, akkor magam csinálom meg. Az eredményeket feltételezem nem kell titkosítva küldenem neked? Egyébként még kapóra is jön, hogy az őt választottad alanynak, szerettem volna én is készíteni róla egy genetikai profilt. - Mosolyodom el könnyedén, mint aki tényleg örül, hogy így az ő dolga is egyszerűbb lett és nem kényszerül olyan fáradt hanghordozásra, mint a másik.
- Nem bánom, ha az orvoslás fogja meg, akkor foglalkozzon azzal teljes szívvel, mint fél szívvel a hibernációval vagy genetikával. - Ez egyébként még őszinte véleményem is. A kaján mosolyra meg ravasz kis félmosolyommal felelek meg neki.
- De azért ne legyen rendszer belőle, hogy kölcsönzöd a legjobb gyakornokaimat. Épp elég baj, hogy Miss Shirley lány, nem hiányzott, hogy még lassabb legyen a plusz projekted miatt is.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Pént. Szept. 13, 2019 2:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Ha összejön. Lehet túl egyedi reakció volt az alapja. - Ezt nem kívánom titkolni, ezért sem valami fontosabb kutatót állítottam rá, eleve kérdés megismételhető-e a baleset ami okán vizsgálódni kívánok. Ehhez persze kell Miss Shirley vére is, tehát nekem minden összevág, minden az én kezemre játszik.
-Bőséggel. - Nem tagadom, hogy leterheltem a gyakornokát, hazudnék ha azt mondanám nem élvezem hogy tesztelem a lányt.
-Azért mert az eredeti minta sem rendelkezett semmilyen genetikai rendellenességgel, mondhatni tökéletes volt. Ez a lényeg barátom. Alapesetben tökéletesen helyt állna amit mondasz de jelen esetben a kulcs ebben rejlik. - És még hazudnom sem kell, nem hiába kompenzált túl a szerencsétlen flótás szervezete, mikor megkapta az erős kísérleti vakcinát "véletlen". Elvileg az én génjeim is jók lennének ehhez a kísérlethez, avagy pont Callum barátomé, de érthető okokból nem valaki jelentős vérével kísérleteznék.
Ugyan nem feltűően, de odapillantok, mikor elteszi a mintát, hiába tudom ha nem tenném is biztos lehetnék benne megteszi amit kérek. Ellenben érdekelne milyen minta a másik, de sajnos ezzel foglalkozni most valóban nem akadna időm. Hol vannak a régi szép idők? De hát ha épp nem a saját, akkor lányom kiházasításával is foglalkoznom kell, jobb lenne ha nem Williamre hagynám, ahogy terveztem, tekintve a mostanában fel-felbukkanó nos... incidenseket. Félek máshol az esze.
-Lekötelezel. - Kivételesen őszinte vagyok, mert Ő a legjobb, ezt sosem vontam kétségbe és ha Ő végzi a tesztet tudom száz százalékos pontossággal bír. Hacsak nem kíván megtréfálni, de nem találnám viccesnek.
-Nem szükséges, maximum ha van benne rendellenesség, az esetben tapintatosan kívánnám közölni vele. - Avagy ráhagyni Callumra, ezt még nem döntöttem el, nem kívánok negatív forgatókönyvet bevonzani. Az azonban meglep, hogy Ő is akart a lányról genetikai profilt.
-Valóban? - Látszik furcsállom a szavait, lehetséges csak bogarat akar ültetni a fülembe? Kétlem jegyest keresne mint én, bár... mikor is halt meg a felesége? Nem tartom számon, elvégre csak egy feleség...
-Mily' nagylelkű és bölcs, mint mindig. - Teljesen igaza van, ezt én is vallom, ellenben ha valakiben érzem lenne affinitása az egyik területhez nem tesz boldoggá ha eltérítik. Lehet Callum talált magának másik ígéretes jelöltet már? A genetika mostanság amúgy is felkapottabb, mint az orvosi kutatások. Vagy csak én érzem így? Meglehet.
-Nos, igyekszem nem rendszert csinálni, de nem ígérhetek semmit. - Mondom sejtelmeskedve, apró mosollyal, mert ez csak fricska, nincs nekem ennyi szabadidőm, sajnos. -Félsz kiesik a szülés miatt? Lehet csak két év múlva fog, addig bőven tud tanulni és dolgozni. Hovatovább, ha ügyes lesz és lesz táptalaja a feltevéseimnek, akkor kárpótolva leszel azáltal. Amiről a múltkor beszéltünk meg... nos előkészítek mindent, nincs elfelejtve bokros és fás teendőim között. - Borzalmas botanikus vicc, de én nem vagyok egy vicces fickó. Minden esetre tudom tudja mire gondolok, ellenben az irodájában nem kívánok nyíltan beszélni. Bizonyára vannak saját kamerái és felvevői, amiket könnyen megvághat, nem kívánom kipróbálni mennyire kíván ármánykodni.



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 14, 2019 1:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Meddőség genetikai rendellenesség nélkül? Sugárzást kapott vagy micsoda? - Furcsának találom, és a másik tippem valami kísérleti gyógyszer lenne, ami nem egészen úgy sült el, ahogy azt Dorian szerette volna, de azért megsérteni se akarom egy ilyen váddal. Egyelőre.
- Szóra sem érdemes. - Könnyed mosoly, melyben benne az ígéret, hogy egyszer majd kérem a szívesség viszonzását a jövőben, de egyben megnyugtató is, hogy nem most rögtön hozakodok elő vele, ami azt sejtetheti, hogy nincs éppen olyan aljas tervem, amibe belerángatnám őt is. Legalábbis, higgye csak ezt.
- Legyen úgy, legkésőbb holnapután este küldök üzenetet, ideális esetben csak annyival, hogy minden rendben. - Azért valahogy nem árt közölni vele, ha a teszt sikeres, ne várjon itt négy-öt napot, hogy most akkor jók Shirley mintái vagy csak elfelejtettem megcsinálni az elemzést és azért nem írtam.
- Oh, igen, kapóra jön. Főleg az örökletes genetikai rendellenességek érdekelnek, meg a termékenységre vonatkozóak. Tudod, kicsit le vagyok maradva örökös ügyben és a mostanság előforduló sikló-balesetek elgondolkodtattak, hogy én se élek örökké, lassan gondolnom kell az utánpótlásra is, még ha nem is tudom, hogy szorítok időt egy új asszonykára. Shirley mindenesetre csinos lány, és legfőképpen nem is buta, nem gondolod? Mondjuk kicsit zavar, hogy ilyen fiatalka, de legfeljebb még várok egy kicsit vele. Annyira nem sürgős nekem, van elég teendőm így is. Apropó, hogy van a te feleséged? Mostanában alig látni őt. - Mesélem neki mosolyogva, a rám oly jellemző ravasz fajtával vegyítve egy férfias kaján mosollyal, mikor Shirley és az én trónörökös-hiányom kerül szóba. Ha lehetne perdai képességem, biztosan a gondolatolvasást választanám - noha fogalmam sincs, van-e nekik ilyen egyáltalán és választási alapon megy a dolog vagy sem -, de még így is kíváncsi vagyok minden apró kis rezdülésére a másiknak, amit a szavaim kiválhattak. Felesége említésekor meg udvarias érdeklődő lesz a mosolyom, semmi ravaszság vagy kajánság.
- Köszönöm! Igyekszem. - Mosolygok tovább, mikor kvázi bókol nekem, még ha ez egy kancellár esetén erősen megkérdőjelezhető is.
- Na majd akkor nekem is körbe kell néznem a te házad tájékán! - Nevetek fel röviden, mikor azt mondja, nem ígéri, hogy nem lesz rendszer a gyakornokaim lenyúlásából. Bizonyos szempontból nekem mondjuk jó, ha nincs elég jó szakember-utánpótlás a hibernációnál, de hosszú távon azért kockázatos.
- Igen, a szülés. Lehet csak két év múlva, de ha jönnek sorba a gyerekek... Nem ő lenne az első tehetség, akit láttunk elsikkadni így. - A botanikus viccen mosolygok, nekem tetszett, legyen bármilyen borzalmas is, meg "néhai" feleségem miatt szeretem is a botanikát, még ha szörnyen laikus is maradtam benne. Viszont veszem a lapot, hogy nem kíván nyíltan beszélni a múltkori tervünkről, így belemegyek ebbe a játékba én is.
- Ebben biztos voltam, hogy ilyent te soha nem felejtenél el! Őszintén szólva, már alig várom, még ha kétszer ilyen elfoglaltak is leszünk akkor! - Növelem kicsit az őszinte mondataim számát ebben a beszélgetésben.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Vas. Szept. 15, 2019 3:56 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Csak valami idióta felcserélte a pácienseket... Ennek így, ilyenformán nem szabadott volna megtörténnie, ezért nincs benne logika barátom. - Magyarázom mert természetes hogy nem foglalkozik ilyen régi ügyekkel, én is rég félresöpörtem volna jól végzett dolgomat, ha nem találtam volna érdekesnek a véletlenül kapott eredményt. -Persze ennek már sok éve, akkor nem én voltam a kancellár, talán még Te sem, nálunk ilyesmi nem fordulhat elő. - Hacsak nem mi generáljuk, ugyebár, de ez már egy másik téma. Mindenesetre jobbnak látom tudatni vele nem mi mulasztottunk, egyszerűen csak most látom esedékesnek, hogy újra elővegyem az ügyet.
Hah, érzem szívességet kér ezért is cserébe, pedig csak azt kértem tegye a dolgát, dolgozzon, micsoda világ! Igaz, ezért túl sok mindent nem kérhet, lévén fogalma sincs mit is csinál nekem valójában.
-Köszönöm. Kérlek majd az eredményeket is küld el nekem vagy a laborba, de az majd ráér. - Végül is... nem is baj ha gyakornokunk is látja, igazából így belegondolva mindegy is, ha tényleg az Ő vérét használjuk majd a kísérlethez. Az viszont eléggé érdekel épp neki mire kell a leány. Ah... hát igen, Callumról sok mindent el tudok mondani de azt nem hülye lenne. Ami örvendetes de egyben bosszantó is. Persze ha kell neki a lány keresek másikat, Martha amúgy is lassan hajlandó kilehelni a lelkét, nem mintha nem lenne elég gondom a lányommal ugye. De megjegyzem, hogy Ő is érdeklődik, utálatos egy vetélytárs. Igaz, rólam nem tudni keresek, hiszen van feleségem és mindig jó szavakkal illettem. Arcom persze semmit nem tükröz csupán némi - valós - meglepettséget. Ilyennel nem szed rá.
-Igen, ha nem tudnád eléggé téma vagy, kit is óhajtasz végül elvenni végre, szerintem Will már lassan beleőszül ezt hallgatni a hivatalban. És valóban borzalmasan el vagy maradva, de köztünk legyen mondva nehéz az utódokkal, főleg ha lányok. Mindenképp fiúd legyen. - Adom kéretlen is a jótanácsaim, bár most hogy így belegondolok eléggé furcsa hogy nincs még egy kölyke sem. Hiszen alig fiatalabb nálam. -Hovatovább ahogy hallom sok nő megfordul a köreidben, hajadonok is, akkor joggal mondhatjuk végre újra gazdagabbak leszünk egy Mrs. Jenkinssel? - Kérdem érdeklődve, mert tény, vannak nők akikkel többet találkozik mint egy-egy alkalom, bár eddig nem tartottam túlzottan számon, most mégis kíváncsivá tett. Egyrészt Shirley miatt, másrészt kik a jelöltjei. Ezek szerint egyezik az ízlésünk, érdemes lenne körbenéznem az Ő jelöltjei között is, hm. A feleségemre bólintok, tartózkodóbb hangsúllyal élek, lévén ha valóban érdekelne a feleségem kínos lenne erről beszélnem ugyebár.
-Nagyon sokat dolgozik, szeretne jó példát mutatni, mint ahogy egy kancellár-feleségtől el is várt, tulajdonképpen. - Hogyne, bár lassan a munka sem fog neki menni, mert el-elfelejt dolgokat. Várható mellékhatás, a leépüléssel jár, bár odahaza okoz néha némi bosszúságot, ez tény. Azonban nem kár érte, nagyon ügyes a nejem, de nem elég kutató szellem.
-Hmm, én előrelátó vagyok, szusszanni sincs idejük a gyakornokoknak, nem hogy alvókkal bíbelődni. - Apró mosoly, de ez csak féligazság, leterhelem őket ez tény, de hát semmi sem tiltja Callum is eljátsszon velük.
-Ez a nőtől függ. Martha a gyerekek mellett is képezte magát és folyamatosan figyelemmel kísérte a kutatásokat. Hamar visszarázódott, talán Miss Shirley is megoldja, ha a férje erre ösztökéli. - Nézek rá némileg kérdőn, hogy hmm, Callum barátom ilyen férfi lennél? Martha persze miattam maradt benne a tudomány véráramában, de nem fogom hagyni hogy lazsáljon a feleségem, csak azért mert terhes vagy mert épp szoptat.
A mosolya azonban mindig meglep, talán Ő az egyetlen aki képes mosolyogni a szörnyű vicceimen. Már nem pusztán udvariasságból, persze. Furcsa fazon, sok rejtéllyel karöltve.
-Őszintén szólva bennem is van némi várakozás ami felülírja az aggodalmakat. - De előbb még el kell indítani az expedíciót, hiszen az is véd minket majd, tehát mindent csak szép sorjában. Szerencsére nincs kiszabott időkorlátunk.



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Szept. 16, 2019 1:42 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Nos, így még érdekesebb a kutatás... - Hümmögök rá egyet-kettőt, mert elég fura eset, elég gyanús is, és így első hallásra teljesen reménytelen is, de hadd csinálja csak Dorian a saját reménytelen küzdelmét. Nekem megvan a sajátom, ez a meddőségi legyen az ővé meg persze a gyakornoklányé.
- Meglesz! - Akkor mégiscsak kellenek az eredmények, Dorian meggondolta magát, de részemről teljesen mindegy. Ha már meglesz a vizsgálati eredmény, onnan már nem nagy munka elküldeni az eredményt a számára. Gyorsan meglesz, főleg, hogy nem kell semmit hamisítani az eredményen, legalábbis jelenleg nem látom ennek semmi okát. Próbálom viszont kideríteni, mit is akar valójában Dorian a lánytól, mert nem hiszem el, hogy csak arra kell, amire mondja. És ha már ellenőrzésre kell a tökéletes génállomány, akkor minden tudós tudja, hogy egy minta nem minta. Sokkal több ellenőrző minta kellene, de ő csak a lányét hozta. Hiba. Ha hozott volna vagy fél tucatot, és benne van Shirley-é is, akkor nem gyanakodnék, de így nem véletlenül vetődött fel bennem, hogy már az új feleségét keresi a férfi és ez gyanús helyzetbe hozza, hogy a jelenlegit ritkán látni. De pechemre Dorian-nak is jó pókerarca van, mert bár megleptem, az aggodalom jeleit nem látom rajta. Talán azzal nyugtatja magát, hogy úgy se választanék ilyen fiatal lányt, még ha előző feleségem ennyi is volt, mikor elvettem, és éppenséggel pont szőke, így akár lehetne is hinni, hogy ez a zsánerem.
- Szerintem Will nem miattam őszül mostanság! - Nevetek fel némileg kárörvendően, mert ha léteznek is arra fogadások, én kit veszek el, akkor William köré már komoly szerencsejáték közösség gyűlt össze, hogy megtippeljék, vajon Lewis hadnagy lesz a szerencsétlen negyedik ara vagy sem. Mondjuk jobban belegondolva, William mégiscsak miattam őszül, csak ezt ő nem tudja, hogy én állok a háttérben.
- A harmadik fiú lett volna... Sajnálom is. - Húzom el a számat őszinte sajnálattal, mert Dorian is tudhatja, hogy várandós feleségemet vesztettem el, és akkor már tudtuk egy ideje, hogy fiú lesz, kancellárhoz illő trónörökös. Azt viszont Dorian nem tudja - szerencsére -, hogy én még nem adtam fel a reményt, hogy megmentsem őket és valójában eszem ágában sincs házasodni. Túl sok hajadonnal nem találkoztam leszámítva William menyasszonyát meg a gyakornokaimat, de ez részletkérdés, a pletykák mindig túloznak.
- Nos, még válogatok egy kicsit... Saskia túl szép volt, magasra tette a lécet a többieknek, de ha minden jól megy, akkor talán az év végére újra lesz Mrs. Jenkins mellettem. - Mosolygom elégedetten, mintha már lenne három főre leszűkített versenyzőm a címre. Igazából egy főre leszűkített van és az új Mrs. Jenkins a régi Mrs. Jenkins lesz. Ha sikerül addig ellenszert találnom. Arra mindenesetre jó ez a beszélgetés, hogy a figyelmet más felé tereljem, és időt nyerjek, mert még 2416. év felénél sem járunk, de ezzel tudok megint időt nyerni magamnak, hogy azt hintem el pletykaként, hogy 2417-re választani fogok. Addig meg figyelem mi van Mrs. Castillo-val és a gyakornokom mennyit találkozgat Doriannal. Előbbire rá is kérdezek.
- Milyen szerencsés vagy, hogy ilyen feleséged van! De figyelj oda rá, a sok munka még a végén beteggé teszi, és nehéz a jeleket sokáig észre venni. Tapasztalat! - Kapja meg tőlem ő is a kéretlen jótanácsomat, mintha tényleg aggódnék.
- Na igen, talán nem vész kárba Miss Shirley sem. - Mosolyodom el úgy beszélve szegény lányról, mintha valami tárgy lenne. Csak ennyivel válaszolok arra a rejtett érdeklődésre én milyen vagyok, hiszen Saskiá-nál érthetően nem derült ki, hogy neki mennyi szabad teret hagyok a kutatásaira a baba mellett. A várandósságai alatt dolgozott, de hát még nagyon az elején járt mindegyiknél és nem is nehéz fizikai munkáról volt szó, így nem volt ok tiltani, azt mondta bírja és nem végez egészségre káros kutatást. Neki is fontos volt a baba. Hogy a jövő mit hoz... Szeretnék már ott járni, hogy ez legyen a problémám.
- Ez a hosszú expedíció is ennek a része, gondolom. Miért pont a hegyek? - Tudok az expedícióról, Jasmine mesélt róla röviden, és gyanítom ez részben egy fedőtevékenység, hogy ne legyen feltűnő, hogy Dorian néha ki-kiküld csapatokat ide-oda kutatási célból, talán a perdaiaknak se lesz gyanús, ha sok ilyennel találkoznak. Vagy erről az expedícióról fog leválni észrevétlen a speciális felderítő egység. Sok ötletem van, egyre nem jöttem rá: a hegyek mitől érdekesek, ha az összes perdai - akik a célpontjaink ugyebár - a víz közelségében élnek?
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Kedd Szept. 17, 2019 10:03 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Reméljük az is marad. - Vannak fenntartásaim, de ha meg sem próbálom kitaposni a lehetséges ösvényt sosem tudjuk meg járható-e. Meg remek ürügy volt Shirley tesztelésére. Minden szempontból. De látom kétségei vannak, tény, lehetne több mintám, de az sem biztos a leány eljut a tesztelésig, eleinte a saját vére is elég lesz, nem kell pazarolni másokét. Megindokolhatnám, de szükségtelen, még szórakoztat is, hogy Callum próbál keresztkérdésekkel kifogni rajtam. Ami némileg sikerül is, lévén egyezik az ízlésünk jegyesség terén, bosszantó. Persze csak részben, mert egyben segítség is, lehet talált valakit "magának" aki nekem inkább kedvemre lenne. Will miatt cinkos félmosolyom lesz, no igen, Will barátunk maga alatt vágta a bizonyos fát.
-Semmi sem véletlen. Az első fiúk nem mindig lesznek olyanok, amilyennek reméljük. De lesz még fiad. - Az enyém megszületett, de rossz génekkel, túl sok lett benne az anyjából, csak külsőleg hasonlít rám. Nyílt titok van egy fiam is, sosem tagadtam, így Callum is bizonyosan érti miről beszélek. De megértem a csalódását, bosszantó lehetett hogy pont akkor betegedett le a nő. Minden esetre Callum fiatal, bőven van ideje kinevelni egy fiút, csak találjon hozzá asszonyt, ugye.
-A szépség fontos Callum, de úgy is megfakul, inkább egészséges és ambiciózus nőt keress. Hosszútávon jobban jársz. - Újabb kéretlen tanács, ám tudom mennyire bosszantó egy gyenge, mihaszna feleség, hiába a szépség. Violet nem volt kimondottan csinos, ám ambiciózus volt legalább, a génjei tréfáltak meg. Martha már jóval csinosabb volt, de nem elég haladó szellemű. Bosszantó. Nem baj, harmadjára csak összejön, én teljesen megértem Will barátunk. Martha miatt azonban épp csak összepréselem a szám, mintha pontosan tudnám miről beszél de hallgatni óhajtanék, mégis beszélek.
-Nem lesz gond, hasonlatos hozzám a habitusa. - Tehát küzdő szellem, ami igaz is, azt hittem hamarabb leépül. Valahol csodálom is érte, de ez nem menti meg a biztos haláltól, minden esetre kerülni kell a témát, no nem azért mert Willel hasonszőrű lennék, hanem mert nem lenne jó ha rájönne. Elvileg. Gyakorlatilag az is érdekes játszma lenne, ha megpróbálná "aggódásom" kijátszani. Főleg mert nem tudja inkább türelmetlen vagyok.
-Helyes. - Apró elnéző mosoly, holott igazából teljesen igaza van, a lány nem több egy eszköznél, végtére lány is, fiatal is. De ezen nézeteim megtartom magamnak mint mindig, mintha számítana nekem mások jóérzése. És Jenkins barátom se baj, ha azt hiszi számít.
-Igen, részben. Mert ott elég masszív növények élnek meg, ritkábbak is többségében és azokat még nem vizsgáltuk meg elég alaposan, kevés mintánk is van, több kellene. Meg azért is mert a hegyeken túl van egy nagyobb erdő, mint tudod és onnan is sok növény, esetleg állatmintát lehetne gyűjteni. Úgy hiszem ez előremozdítja a betegségekkel szembeni kutatásaink, végtére is perdai baktériumok ellen perdai védelem kéne, a földi nem sokat segít sajnos mint a mellékelt ábra mutatja. Meg ott van egy vizesebb terület is, ami szintén hasznos. Arrafelé sok az élőlény. - Nem, engem a perdaiak kevésbé érdekelnek mint Őt, csak ezt nem tudja, természetesen. Ellenben rá is gondoltam, lévén ezek a humanoidok szeretik a vizet, így a folyókat is, hiszen kétéltűek, ergo arrafele nagyobb az esély találunk akár magányosabb példányokat is. Bár az messze van, de nem hiába expedíciót szerveztem és nem hétvégi kirándulást. Én szeretek több vasat tartani egyszerre a tűzbe, mert akkor legalább valami siker várható, totális kudarc ellenben nem. De számolok azzal ez nem elégíti ki Őt, de annyi baj legyen. Majd megbékél. A lényeg hogy nekem legyenek mintáim, az már csak külön jó eredmény, ha neki is lesz. Nem kívánom játék nélkül hagyni drága barátom.



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Pént. Szept. 20, 2019 9:11 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Van benne valami, én is a második fiú vagyok, bár sose derült ki, a bátyám milyen lett volna. Te első fiú vagy, igaz? - Kérdezek vissza ügyesen elrejtve a kérdés mögötti pofátlan vigyort, ami csak lelkem mélyén terül szét. A kárörvendő, gonosz vigyor, amivel elnyomok magamban megannyi más érzést, közte az irigységét is. Bánom is én, ha nem az én eszemet, természetemet örökli a fiú - egyébként is Saskiáéval se járna rosszul -, csak lenne...
- Tudom-tudom, a szépség mulandó, de a rútság örökre megmarad! - Nevetek fel röviden, és hadd higgye csak, hogy ennyire felületes nézőpontok szerint választok. Mondjuk házasság előtt ez így is volt, de az csak szórakozás volt, egyet se akartam elvenni. Annak idején politikai okai is voltak annak, hogy Saskiát választottam, hiszen kancellár lánya volt, és meg akkor lettem frissen megválasztva apám halála után, és nem tagadom, hogy a nő szépsége segített benne, hogy gyorsan rábólintsak. De nem ezért szerettem bele, hanem mindenért, ami azután jött, hogy bemutatkoztam neki. Nem kétlem, hogy sok más kancellártársam ennyi eredménytelen év után más feleség után nézett volna, Dorian is megtette, ahogy William is. Én viszont még mindig csak őrá tudok gondolni.
- Ha így nézzük, olyant kellene keresni, aki már szült. Biztosan termékeny legalább. Na de majd kiderül, végül ki mellett döntök. Apropó, Miss Shirley-nek ne említsd kérlek, nem tudom, hogy reagálna és nem akarom, hogy beleélje magát, ne adj' ég félvállról vegye a gyakornoki munkáját vagy az általad kapott feladatot, mert azt hiszi kivételezett helyzetben lehet. Vagy szerinted ő nem ilyen? - Könnyed mosollyal kérdezek rá, mert ha ilyen kutatást rábízott, akkor lehet jobban ismeri a lányt, mint én a saját gyakornokomat, na meg kíváncsi leszek, mennyire lesz pletykás kancellár "barátom". Át is térek a felesége témájára, akit gyanúsan ritkán látni, és biztosan nem hiányzik Doriannak egy olyasmi botrány, ami Will-t is utolérte.
- Pont azért aggódom, mert hasonló! Meggyőződésem, hogy ilyen erős szervezettel csak te rendelkezhetsz! - Nevetek fel röviden, csak hogy ne látszódjon a bosszúság, hogy nem tud ő sem beledögölni a sok munkába. De ha nem megy magától, majd segíteni fogok neki ebben nagyon szívesen. Lehet ehhez fel kellene keresni mintegy véletlenül a feleségét, összefutni vele valahol vagy ha nem mozdul ki ennyire, akkor ürügyet találni a találkozóra... A hegyekre vonatkozó válaszra bólintok, értem én, de attól még magamban bosszant, leginkább az, hogy rendes észérv nem szól ellene. A ritka kommunikációs lehetőség nem elég jó ellenérv.
- Kár, hogy az eredményekre hat hónapot kell várni... vagy mennyi időre is mennek? - Kérdezem, mintha nem tudnám első kézből. Dorian meg azt nem tudja, hogy az egyik védelmi személy az én emberem, aki a nekem érdekesnek talált személyre vigyáz majd, amennyire csak lehet ezt feltűnésmentesen. Hat vagy nyolc hónap... Belegondolni is fáj, hogy csak akkor lesz előrelépés a kutatásomban, ha egyáltalán találnak hozzá bármi érdemit.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Szept. 23, 2019 10:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Nem, barátom, Frederic a bátyám volt, hiába volt fiatalos a külleme. Kopik az emlékezeted szövete, baljóslatú dolog. - Apró fricska és mosoly a büntetése, hogy rosszul emlékezett. Nem mintha kár lett volna a bátyámért, sosem rajongtam érte, de ezt kevesen tudják.
-Az is igaz, így legalább valameddig szép... akárha egy virág volna. - Ha már botanikus vagyok kézenfekvő hasonlat, csak Call esetében ne díszvirágot válasszon, hanem valami szebb gyógynövényt, ahogy magam is tenni kívánok majd a szorgos fontoskodása ellenében is.
-Attól függ. Violet betegsége pont szülés jött ki, Christoper emiatt kérdéses mennyire lesz termékeny, nagy eséllyel örökölte anyja baját. - Húzom el éppen csak a szám, lévén ez nálam nem titok, emiatt adtam le a fiam is gyerekként. Miért feccőljek erőt egy valószínűleg terméketlen, beteg gyerekbe? Callum se biztos jobban jár egy olyan nővel aki szült, bár százalékosan statisztikát nézve lehet igaza lesz.
-Ha engem kérdezel Miss Shirley romantikus lélek, tehát hamarabb borzad el, nem szerelből házasodik csak aztán esne kétségbe, hogy egy kancellár kérte meg. De Téged szeretnek a nők, rámosolyogsz és a gondod megoldva. - Préselem a szám némi értetlen éllel, hogy miért is aggódik. -Persze természetesen nem említem neki, szeretném ha koncentrálna a kísérletre. Ha amiatt borulna az egész mert a Te neved karcolja mindenhova egy szívecskébe álmodban kopaszra borotvállak. Az talán visszavenne a charme-odból. - Félszeg kaján mosoly, habár én nem vagyok az ilyen csíntalanságok szobra ezen kivételesen lehet mégis jól szórakoznék.
-Igazán hízelgő, de remélem tévedsz, különben Te magad is bajban leszek. - Nézek rá némileg kérdő-mosolyszerűséggel, hogy maga fölé helyezett volna? Bizonyosan véletlen, bár szórakoztató.
-Legalább annyira, de lehet nyolc-tíz is lesz. De ami információt lehet szeretném ha a katonák elküldenének nekünk, ha találnak olyan pontokat ahol a hegyek nem árnyékolnak. Ám a tényleges mintákra valóban várni kell sajnos. - Hacsak nem történik valami kivételes felfedezés, abban az esetben elrendelném az egyik katona térjen vissza a mintákkal, de a tudósaim nem szívesen hagyom kevesebb védelemmel.
-Lehet szervezek egy másik csapatot is majd az egyik sivatag környékére is, meglátom. Csak hogy tudj róla, az kevésbé érinti a közös ügyünk. - Legalább is nem gondolnám azok a kétéltűek a sivatag környékére merészkednének, még a végén kiszáradnak a nyomorultak... nem is rossz ötlet, tetszik az elgondolás!



Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Kedd Szept. 24, 2019 9:15 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Áh, valóban! - Hunyorítok kicsit, mint aki az emlékezet szövetén szeretne jobb fogást találni és ez segítene benne. A testvéréről mindig megfeledkezem, főleg mióta halott.
- De ez is az bizonyítja, hogy a második fiúk a nyerők. Nem akartál volna még a két lány után egy fiút? - Kérdezem érdeklődve és nem zavartatom magam egyrészt a téma személyessége miatt - ha már az én házasodásom is így téma lett -, másrészt amiatt, hogy ez kissé sértő az elsőszülött fiára, de hallhatóan ő sem rajong érte. Hogy genetikusként megvizsgálhatnám a fiút, ha egyszer örökletes betegségről van szó, azt nem teszem hozzá, biztos okkal nem él ezzel a lehetőséggel Dorian, mert láthatóan tudja, merre találja az irodámat. A genetikai betegsége a fiúnak csak az ürügy, mellyel elrejti az igazi okot, miért nem nevezte ki örökösének.
- Szeretnek a nők, igen, meghalnak a csókomért! - Vigyorodom el, és ha Dorianra a botanikus humor a jellemző, akkor rám bizonyosan a fekete humor, mert most is az általam feltalált és bevezettetett Halálcsókra utalok. A népszerűségi indexem ott erős csorbát szenvedett, egy kopaszra borotválás ezen már nem sokat tudna rontani. És ezt tartom annak ellenére is, hogy két ajánlatot is kaptam a közelmúltban, még ha egyik sem vehető komolyan más-más okból. De hogy Dorian miből veszi, hogy népszerű lennék még mindig, mikor sokszor a nevem szinte a halál szinonimája a Dominiumon és a Városban...
- Hm. Lehet megkockáztatom mégis. Nem is Shirley miatt, hanem csak hogy lássam, hogyan jutsz be a lakosztályomba! - Nevetek fel, még ha közben azon is gondolkozom, hogy is van az, hogy Dorian ennyire ismeri az én gyakornokomat? Rendben, hogy rábízta a kutatást, de ebben is, mint a nálam lévő tanulmányaiban is teljesen érdektelen információ az, hogy romantikus alkat. Még akkor is, ha azt vesszük alapul, hogy a nőknek ez valami alapbeállítása.
- Ó, miattam ne aggódj. Két siklóval zuhantam le eddig, én túlélek mindent! - Elégedett mosoly terül szét arcomon, mint aki tényleg meg van győződve saját halhatatlanságáról. Pedig én utálom ezt a holdat, és úgy néz ki eddig a helyzet, hogy hiába dől el a mérleg a sikeres landolások javára, az érzés kölcsönös a holddal.
- Nos, akkor reméljük ugyanannyian térnek vissza, mint elmentek. - Igazán csak egy valaki érdekel a csapatból, és ha baja esik, én fogom felkeresni Dorian lakosztályát vagy irodáját, de az biztos, hogy a borotvakést nem rendeltetésszerűen fogom használni.
- A sivatag? Mi él ott? - Lepődök meg némileg, mert az egy dolog hogy perdai nem sok van arra, de növény meg állat sem.
- Ugyanebben a pár hónapban indulnak majd? - Ez már csak amolyan udvariassági érdeklődés, meg hogy tudjak róla. Majd a jelentéseket is átnézem, amiket küldenek Dorian-nak, hátha valami giz-gaz lesz a megoldás a Breviusra. És nem mellesleg élvezem, hogy kicsit elnyújtom a csevejt, pedig Dorian csak pár szóra ugrott be és lehet lassan megbánja, hogy nem ült le még az elején.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Szer. Okt. 09, 2019 6:17 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.


Elnézem neki hogy nem emlékezett, bár nem vall rá a slamposság, ez is tény. Valószínűleg csak hozzá van szokva mindig az első gyerekből lesz kancellár, hiszen nagyobb arányban öröklődő ez a titulus.
-Látod-látod. De, gondolkoztunk rajta, de előbb lehet kiházasítjuk a lányaink, legalább az elsőt, túl sok a munka jelenleg hogy három gyerekre figyeljünk minőségi szinten. Főleg hogy a kamaszokkal sok a gond. - Térek ki ilyetén módon a kérdés elől, hiszen de, akartam, csak már nem Marthatól, lévén nem vagyok vele elégedett, de ha jobban bele is mélyed könnyen mondhatnám nem fogan meg, lévén a szervezete már nem bírná el a terhességet. Nem is igen háljuk már el a nászt, az is tény, de ha lesz új feleségem majd bepótlok minden ilyen és ehhez kapcsolódó dolgot. Christopher pedig tudom kivizsgálható lenne, kiváltképp Callummal, de nem gondolom jó alapanyagnak hozzá. Tehát nem vesztegetem erre egyikünk drága idejét sem.
Ahh, csípem Callum fekete humorát, de csak egy mosolyt csikar ki így is belőlem, jelezve értékelem a viccét.
-Igaz-igaz, bár kevésbé "döglenek utánad" mint Willért... - Ennyit én is megengedek most kivételesen magamnak, már csak azért is mert Will vágta maga alatt a fát, a kis kárörvendés már nem oszt vagy szoroz. De az én meglátásom szerint még mindig Jenkins és Evans a legnépszerűbbek a rátán, bár jó pár éve néztem utoljára statisztikát erről. Akkor még több szabadidőm volt...
-Áhá, hát, azt nem fogod megtudni barátom, csak azt milyen ha megcsillan a fény a fejeden. - Horkanok fel, noha fogalmam sincs hogyan tudnám kivitelezni a dolgot... vélhetőleg sehogy, vagy sok segítséggel, annyit viszont nem ér a dolog, hiába találnám kivételesen szórakoztatónak az eredményt.
-Na igen... valaki nagyon azt akarja egy siklóban leheld ki a lelked. Megnézném a sikló balesetesek listáját a helyedben, meg a hozzátartozóikat is. Már csak puszta kíváncsiságból is. - Szalad fel a szemöldököm, mert nem gondolnám véletlennek a dolgot. Vagy Callum szimplán sikló-utazó-antitalentum. Kellemes becenév is lehetne, ha nem lenne hosszú.
-Mindenképpen. Ügyelek a védelmükre, de az emberi tényező és a Perda viszontagságai nem segítenek ebben. De sok reményem van a dologgal kapcsolatban. - Ez nyílt titok, szeretem az ilyen expedíciókat, sok értékes információhoz lehet jutni. Az viszont sajnálatos hogy nem vagyok tisztában azzal egy bizonyos valaki épsége érdekli ennyire, remek játékszer válhatna az illetőből! Elvégre aki az expedícióra megy szinte kivétel nélkül alám tartozik, ha tudós. A katonák más kérdés.
-Az a kevés állat és növény, ami eléggé ellenáll mindennek. Ez az ellenállás hasznos lehet esetlegesen számunkra is. - Nézek rá értetlen, hogy mi olyan furcsa ebben. Ráadásul ha a homok alatt CQR lelőhely is van, amiből energiát nyer állat vagy növény, esetlegesen nem ül rajta egy átokverte bennszülött pap vagy papnő, nos. Csak hasznos lehet.
-Azt még átgondolom, úgy gondolom nem. Nem kívánok sok tudóst elvonni egyszerre, de lehet megérné a betegségek elleni kutatások miatt. Erre még aludnom kell jó párat. - Mindent számításba kell vennem és mérlegelnem, nem kívánom elkapkodni a választ.
-Jut eszembe, úgy tudom Te hallgattad ki Miss Lewist Will kapcsán. Esetleg találtok valami nyomot, ami segítene elvezetni ehhez a rejtélyes kis szervezethez, ami Williamünk fejfájását okozza mostanság? - Meg mindenünkét, tegyük hozzá, s noha pontosan tudom Ő hallgatta ki azt a nőt, mert végighallgattam a felvételeket, attól még érdekel hogy van-e fejlemény, vagy üres locsogás volt az egész. A nő könnyen lázadóvá válhat, én már rég elküldtem volna az Aquillonra fehér gyilkosra vadászni, ám Callumnak lehet tervei vannak vele.


Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Vas. Okt. 13, 2019 10:00 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Ó, már ilyen nagyok a lányok? - Csodálkozok rá, mintha nem lennék vele tisztában, mintha nem tudnám, hogy mennyire gyorsan pörögnek az évek, szinte kifolyni látszik a kezem közül, és mintha csak most tudatosulna bennem, hogy lám-lám, eladósorba került egy Castillo-lány, én meg ugye nőtlen vagyok, ha már ez került szóba. Persze az ég mentsen meg, hogy el kelljen vennem az egyiket is! Mondjuk előző házasságomból kiindulva, ahol Saskia szintén kancellár lánya volt, lehet megfontolandó lenne, mert apósom nem élt sokáig, alaposan elszámította magát velem, de erre csak a végén döbbent rá, mikor szívinfarktusnak álcáztam a történteket. Erről viszont az a röhejes gondolat jut eszembe, hogy Dorian mint após... Ha kimegy az irodámból, biztos elnevetgélek majd ezen. Az viszont sokkal érdekesebb, hogy akar még fiút Dorian... Vajon a mostani feleségétől? Fiatal még, szülhet végülis... De ez ettől még tovább növeli a gyanúmat.
Will-re mondott fekete humorra röviden felnevetek, én tudom értékelni az ilyesmit, de meg kell vallanom, Dorian ma sziporkázik. Nem szokott ő ilyen szórakoztató lenni, hogy fél órán belül már a második viccet halljam tőle. Ezt a mennyiséget egy hónapra szokta elosztani.
- Kíméljük meg Dominium népét, elegen haltak már meg! Még ha a halálra röhögés az elmúlt évek legkellemesebb halálneme is lenne. - Jegyzem meg mosolyogva a kopasz fejemen megcsillanó fény hallatán. Még jó, hogy nem okostükröm van a lakosztályban, nem tudná meg senki az első reakciómat egy ilyen tükörkép láttán.
- Minek nézzem? Először az ellenállók voltak, majd egy rohadt vihar. Egyébként is Rafaelre hagyom ezt a statisztika bújást, szerintem meg is tette már, mielőtt újra lemennék a Perdára valamiért. - Vonom meg a vállamat könnyedén, és bár van bennem is egészséges mértékű paranoia, mint minden valamire való kancellárban, de a kettő siklóbaleset között nem látok összefüggést. Majd ha lesz harmadik, negyedik, akkor már gyanakodni kezdek én is, hogy mégsem a hold utál engem ennyire. Egyébként is tudom mindkettő balesetnél a résztvevők teljes családfáját. Mindkettőnél érintett volt William valamilyen módon, és alapos munkát végzett e téren, és meglepően gyorsat is. Elsőnél nem győztem kapkodni Will retorziói után, a másodiknál már résen voltam és készültem.
- Legalább egy ellenállás, ami hasznos a Kancelláriának. - Utalok az ellenállókra, de elfogadom az érvelését. Voltaképpen Jasmine még örülhet is, hogy ő a hegyekbe ment, ez a sivatagi expedíció... Vagy csak én utálnám, ha mindenem tele menne apró szemű porral, homokkal és még meleg is lenne hozzá? Ha lesz ott valaha is telepünk, városunk, mert esetleg sok ott a CQL, hát nem fogok tolakodni szabad siklóért, hogy megnézhessem. Arra is bólintok párat, hogy az indulás időpontja még kérdéses, még alszik rá párat Dorian. Ebben nem is tudom, mi lep meg jobban: a folyton elfoglalt Dorian néha alszik vagy hogy nincs konkrét terve? Aztán témát váltunk, meglepetésemre a hadnagyra és persze a rejtélyes Justice League-re terelődik a szó.
- Őszintén szólva kétlem, hogy találunk majd értelmes nyomot. - Már csak azért is remélem, mert a végén a nyomok hozzám vezetnének, de nem csak magam miatt aggódhatok. Nyugodtan beszélek Doriannak a nyomozás részleteiről, hiszen kancellárként másnem a következő ülésen értesülne nagyjából ugyanezzel az összefoglalóval, csak más szájából hallva.
- A felvételben elhangzó szavak a Panorámaétteremben hangoztak el, túl nyitott hely és túl sok idő telt el azóta. Ha William lakosztálya vagy irodája lett volna, ott könnyebben tudnánk szűrni, hogy kik fordultak meg ott, de az étterem... a sok pincér, a váltóműszak, a megforduló vendégek. Hacsak el nem szólja magát a bűnös közöttük, akkor nyomozunk vagy egy hónapig hiába. Egyelőre annyit tudtak a technikusok megállapítani, hogy a felvétel tisztasága miatt vélhetően öt méteres sugáron belül volt a lehallgatókészülék. De azon belül bárhol és bármikor odakerülhetett. - Veszek a végén egy mély levegőt és lassan fújom ki mintegy ezzel is jelezve, hogy mennyire értelmetlen és hiábavaló az egész szerintem, de az ügy komolysága miatt ettől még ki lesz hallgatva mindenki. Hátha. Mondjuk én lennék a legjobban meglepve, ha valamelyik pincér magára vállalná... a szerencsétlen.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 01, 2019 3:42 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Igen barátom, ha nem vigyázol hamarosan festeni kell a hajad, hogy régi fényedben tündökölj. - Ó pontosan tudom udvariaskodik, a megszokás hatalma, nem is zavartatom magam. Főleg mert tényleg el van maradva kissé. Mondjuk eszembe sem jut hogy Callumnak ajánljam a lányaim, egyik mihasznább mint a másik, rám vetne rossz fényt, ha akarna tőlük valamit és kiderülne alig örököltek tőlem valamit, inkább az anyjukra ütöttek. Nem mondom, nekem nem lenne bajom Callummal, bár amennyire nem keres feleséget felmerült már bennem impotens, az pedig nem szerencsés dolog feltétlen, hm.
De ha már ez így szóba jött nem tudok én sem elmenni szó nélkül William ballépése előtt, Callum legalább értékeli a viccet.
-Nem gondolnám annyira kellemesnek, de hát rendben, kötelességünk nagyvonalúnak lenni. Megtarthatod a hajad. - Mintha a nép akarata döntötte el volna a kérdést, nem pedig a kivitelezhetetlenség maga, ám szeretjük a szép csomagolásokat, én legalább is mindenképp.
-Ühüm. - Csupán ennyi a reakcióm, mert szerintem véletlenek nincsenek, főleg ilyen rövid időn belül, de nem fogom erőltetni nála a témát. Mindenkinek meg kell halni valamiben, lehetséges neki a zuhanás okozta szívroham jutott. Már szerencsésebb esetben, a lassú elvérzés és örök nyomorékság már kellemetlenebb dolgok, örököse sincs még, hm.
Átevezve az expedíciókra szerencséjére nem fogok gyanút, nem sejtem van egy új kis kedvence, így nem horgonyozok le a témánál.
-Reméljük az lesz. - Bólintok egyetértően a sivatagi növényekre, állatokra. Én a meleget jobban bírom mint a hideget, ami okán nem megyek soha le szinte a Perdára az az, hogy minden ami kell felkerül ide, tehát szükségtelen leutaznom. Azaz ritkán mégis megejtem, de nem óhajtok rendszeres hold-látogató lenni, mint Callum kapott rá mostanság. Már a csak a siklós-halálvágyát figyelembe véve. De tény, nekem is kéne valami hobbi, összesűrűsödtek a dolgok és nehezebb priorizálni, kiváltképp nem kapok elég visszajelzést amire ténylegesen építeni tudnék valami tervet. Fárasztó.
Keresek is valami "könnyedebbet" így lyukadok ki Miss Lewisnél.
-Jellemző. - Ez nem rá irányuló minősítés, hanem a helyzet adta abszurd tanácstalanság, ami a JL miatt jellemez minket.
-Hm. Nem is értem Williamet... A magam részéről mondanám állíts rá valakit és foglalkozz teljes lelki békével a saját ügyleteiddel, mert Téged sem kedvel jobban az az "éteri hang", de tudom ez nem opció. - Rázom a fejem, jelezve egyetértek vele, ennek vajmi kevés tartalommal rendelkező értéke van, inkább csak a látszat. -Esetlegesen egy átmeneti bűnbak? Egy pincér, takarító, karbantartó, valaki, hogy a nép felé jelezzük ha nincs is meg a teljes szervezet, de hibáznak Ők is és eredményes a nyomozás? A JL pedig lássa, ha Ők így mi emígy. A JL lelkén szárad egy ártatlan büntetése és lehet nem Ő lesz az egyetlen, erre a nyomásra lehet hibáznának is, avagy mert menteni próbálnák esetleg a szerencsétlent... ha be is mondják hazudunk bárki hiheti magukat védik. Mit gondolsz, megérné szerinted ez a kis fáradozás a népért és a JL piszkálásért? - Kérdezek rá, mert többet foglalkozott azzal a szervezettel mint én, hovatovább Ő ásta bele magát ebbe az ügybe nekem csak ez most futó gondolat volt.


Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 05, 2019 1:44 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Nem aggódom, nekünk férfiaknak az ősz halánték csak vonzóbb külsőt ad. - Vonom meg a vállamat könnyedén, és figyelembe véve az elmúlt két év eseményeit, pláne az idei mozgalmas évet, néha én is csodálkozom azon, hogyan nem jelent még meg egy ősz szál sem a sok fekete között, nem mintha keresném és nem mintha zavarna, ha lenne. Mondjuk ha tartanom kell magamat ahhoz, hogy év végére legyen mellettem Mrs. Jenkins, akkor lehet hirtelen meg fognak jelenni...
- Nagylelkűséged mindig is lenyűgözött! - Mosolyodom el, mikor megengedi, hogy megtartsam a hajamat. A további témákon végül hamar átívelünk, míg el nem jutunk kancellártársunkhoz, William-hez és a Justice League-hez.
- Megtehetném, de előbb-utóbb mindannyian a célkeresztjében leszünk, és inkább elébe mennék, mielőtt kellemetlenséget okozna nekem is. - Bólintok ugyan a szavaira, de készségesen elmagyarázom így, hogy miért is folyok bele a vizsgálatba. Hát hogyne, csak ezért... De legalább hihető, hogy Önös érdekek vezetnek, csak másképpen igaz: egyáltalán nem akarom, hogy a JL nyomára bukkanjon a Kancellária, kiváltképp William.
- Szerintem ez a lehetőség William-ben is felmerült, ő dolga, hogy magát kimossa ebből. Én csak annyiban látnám kockázatosnak, hogy nem tudjuk, mire tud még bizonyítékot szerezni a JL, kiben bízhatunk? Mi van, ha bizonyítékkal tudja magát védeni és alátámasztani, hogy a bűnbak ártatlan. Ezzel lehet többet veszítenünk, mint nyerünk, mert utána az igazi bűnösök megtalálásában is kételkednének az emberek. - Mondjuk, ez lehet jól is jönne nekem, elgondolkodtató...
- Talán be akarsz segíteni William-nek ezzel a kis fáradozással? Apropó William és te, meg a meddőség-kutatás: Nem is tudtam, hogy a Családügyi Hivatalt is bevontad a kutatásba. - Dobom be a témát, hirtelen jut eszembe, amit William mondott, mikor lezuhantunk a siklóval a mocsárba és egy méreg volt nála a meddőséggel kapcsolatban. Persze nem hittem el, hogy valóban azzal függ össze, de akármilyen méreg is, ha nem az én vegykonyhámból kerül ki, akkor Dorian keze van a dologban, vagy a mi szeretett kancellártársunk magának is sütöget némi pecsenyét titkon. A kérdés az, hogy mit és hol?
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 24, 2019 2:57 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.


Ha Ő mondja, legyen úgy, szerintem a megőszülés nem ad pluszt, ám tudom vette a célzást tőlem ideje lenne felhagynia a gyásszal és a függetlenség okozta kényelemmel.
-Tudom. - Felelek csupán ennyit nagylelkűségemre, apró szájam sarkában megbúvó mosollyal. Hamar elillan ez is a témák sűrűjében, főképpen mikor már a JL a téma.
-Jogos. - Magam sem kívánok várni, ha tehetném egy mozdulattal gyomlálnám ki ezt a csőcseléket és küldeném őket az űrbe sétálni végtelen időre, de sajnos jobban rejtőzködnek mint a hajdani botsáskák a csupasz gallyak sűrűjében.
-Ha ügyesen választunk és kevés információt közlünk a ténylegeseket pedig megmásítjuk a JL sem tud sokat tenni ellene. Annyi, hogy kevés embert vonunk be, egy fél tucatnál nem többet. Ha kiszivárog avagy közbelépnek akkor azon emberek mind meghalnak, evidens, mert árulók. Ha sikerrel járunk a nép nyugodtabb lesz tesszük a dolgunk, a JL pedig idegesebb és könnyebben vét. - Nem mondom nincs kockázat, mert William ballépése is nevetséges, tehát elég nagy hézag szellőzik a rendszerben, de ránk sem vet jó fényt hogy semmi sem történik.
-Inkább magunknak mint Neki, a kancellária egészére negatív fényt vet a tanácstalanság és eredménytelenség. - Annyira nem kedvelem Williamet, hogy kisikáljam bármiből, ha elbaltázta oldja meg, én nem hiába csinálom okosan a feleségcserét. Amit mondd róla viszont meglep, ellenben arcom rezdületlen marad.
-Mert felszínesen beszéltünk róla, ha sikereket érek el, akkor természetesen alanyokra lesz a későbbiekben szükségem, esetleg ha akadnak önkéntesek hamarabb, akkor rájuk. - Nem, nem beszéltem vele, bár ez így szerencsére logikusan hangzik. Ellenben nagyon is érdekelne William honnak tud a kutatásomról és miképp kíván belefolyni, ugye.
-Miért, miből szűrted le aktívan segédkezne nekem ezen túlmenően a majdani esetlegesen pozitív jövőképre nézve? - Döntöm félre a fejem, jelezve érdeklődve hallgatom, hátam mögött ujjaim továbbra is összefűzve pihennek.


Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 2:28 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Ehhez viszont az kell, hogy az információ mind szóban hangozzon el a kiválasztott felek között, mert az informatikai rendszer, bármennyire is jól védett, de feltörhető. Azért meg mégsem végezhetünk ki vagy száműzhetünk embereket, akik alapvetően nem árulók, csak mert az informatikusunk béna. A szóbeli kommunikáció hátránya meg ugyanaz, mint ami a Panorámaétteremben is bekövetkezett: a lehallgatás lehetősége. De egyébként egyelőre három beavatottal már próbálom ezt. Meglátjuk, milyen eredményre jut. - Biztosítom Doriant arról, hogy nagyon próbálom én is megtalálni a Justice Leauge-t, miközben a három beavatott személy Lewis hadnagy, Moor tizedes és jómagam, akik ezt az egész kalamajkát okozták. És ez még csak a kezdet...
Viszont eszembe jut valami és ki akarom deríteni, hogy mennyire van benne Dorian is, mennyire fúj egy követ William-mel vagy a szeretett kancellárunk a saját pecsenyéjét sütögeti? Az első válasz nyugodtsága alapvetően eloszlathatná a gyanút, de a tartalma... na az már mindent elárult nekem - noha én meg ennek nem adom jelét -, és ehhez még csak a kérdését sem kellene feltennie Dorian-nek. Bár el kell ismernem, okosan adta elő, hogy mindenről tud, így még nagyobb élvezet lesz figyelni, hogy a folytatás mennyire lepi meg? Biztosra veszem, hogy William hazudott akkor nekem, de érdekel, hogy vajon van-e valami közös ügylet kettejük között?
- Oh, csak amikor lezuhantunk a vihar miatt a siklóval a mocsárba, előbb mentett egy titán-carbon táskát, mint saját magát, amiben többek között három méregkapszula volt. És nem a Halálcsók, mert maszkot is adott hozzá, ha megroppanna bármelyik is. Meglepett, hogy pont ő utazgat ilyennel, ráadásul az is, őt idézve, hogy meddőség miatt kell a Családügyi Hivatalnak. Majd alkalomadtán szólj neki, hogy rendben vannak a kísérleti gyógyszerek, de a történtek miatt jobb lesz nem méregnek nevezni őket. A falnak is füle van, talán még egy lezuhant siklónak is. Rossz fényt vetne ránk... - Mosolyodom el könnyedén, segítőkészen némi aggodalommal a hangomban, hogy már-már magamról is elhiszem, hogy tényleg érdekel, mit gondol a nép róluk. Magamban meg titkon figyelem, hogy mennyire árulkodik majd Dorian tekintete gondterheltségről?
- Főleg ha önkénteseket vártok! Na de nem tartalak fel tovább, így is jól elvettem az idődet, nekem meg beszélnem kell Morgenstern-nel. - Állok fel az asztaltól, mert ha mást nem, akkor az ajtóig együtt tudunk menni. A mintákat egyelőre az asztal fiókjában hagyom, az iroda úgy is be lesz majd zárva, meg a megbeszélésre nem ezekkel akarok menni kockáztatva a sérülésüket. Majd visszajövök, hogy az ígéretemhez hívem a megbeszélt időben kapja majd meg Dorian az eredményt Shirley mintájáról.
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Callum Jenkins irodája Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Callum Jenkins irodája 31qBM


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 8:45 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



Callum & Dorian

Amikor minden harc, akkor igazából semmi sem az, furcsa ellaposodás lép életbe.



-Tény. - Summázom röviden egyetértésem, mert persze szóval nem mondtam ne lenne problémás az egész szépítés dolog a részünkről és valóban... -Tudom írásos vallomásra kényszeríteni embereket nem elegáns, ám ha kellő juttatást kap a család és Ő számüzettetik... vannak akik bevállalják. De mellékes, ez elég vésztervnek. - Hagyom annyiban, mert van elég gondom, Callum pedig tudom kézben tartja a dolgokat - jelenleg sokkal jobban mint William barátunk. És ha már emlegetjük Callum egész érdekes dolgot rebesget itt nekem, miszerint William aktív részese lenne az én meddőségi kísérletsorozatomnak. Mármint nem Ő maga, hanem személye valamivel hozzájárul a kutatáshoz. Rejtély, mire gondol, noha próbálom amolyan fonák-kérdésként megtudakolni nem épp szerény személyétől mit is mondott neki a CsH feje.
-Nos, ebből nem tudom hogyan szűrted le azt a következtetést öreg barátom, hogy ennek a "méregnek" köze lenne az ÉN kutatásomhoz. Én az ellenszert kutatom nem egy olyan szert, ami... kiváltja. Ennyire nem szorulok alanyokra, akadnak jó páran sajnos. - Szűkül össze a szemem, mert mi a jó istent hordott össze William a hátam mögött? Vagy csak Callum volt túlbuzgó kiscserkész hogy mindent összeköt mindennel, azt is amit nem kéne. Ellenben elég érdekes hogy van ilyesfajta vegyszere McGrovernek. Ellenben nem tetszik a dolog, érvágás lenne ha terjesztené és mi is elkapnánk, maradjunk annyiban. Lehet van egy fiam, de sokra nem megyek vele... Callumnak még kölyke sincs. Vagy... ez az új trükkje a válásra a drága barátunknak? Végül is... Humánusabb válási módszer mint az üzemi balesetek.
-Én gyógyulni vágyókat várok, nem másokat... el kell beszélgessek Williammal, lehet pihenőre van szüksége a mostani nagy stressz miatt... - Közlöm kimérten, majd biccentek. -Teljesen igazad van, mindig itt ragadok Nálad ha jövök, szörnyű alak vagy. - Eresztek meg egy röpke fél mosolyt, mert sajnos kedvemre van a társasága mint a mellékelt ábra mutatja, ráadásul mindig hasznos vele beszélgetni, ah. De igaza van, sok a dolgom.
-Köszönöm az idődet Callum, még beszélünk! - "Fenyegetem", apró biccentéssel elköszönök majd a folyosón elválnak útjaink.

//Köszi Very Happy


Próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 10:51 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Castillo és Jenkins


- Ez igaz, de ez maradjon William vészterve, ha nem talál ki jobbat. - Mondjuk ahogy őt ismerjük, nem kell a szomszéd lakosztályba mennie ravasz tervekért, talán emiatt is lepődtünk meg a kikerült felvételen. Mármint mindenki más, mert én tudtam róla, de amíg hallgattam a vacsorájukat Lewis hadnaggyal, számomra is meglepő volt, hogy ennyire őszinte vele. Én csak azt akartam meghallgatni, megtudni, hogy van-e köze a feleségem megbetegedéséhez, mert a többi kancellárt és egyéb szóba jöhető ellenséget kizártam. El kell fogadnom, hogy a sors akarta így intézni, hogy elveszítsem a várandós feleségem, de azt nem fogadtam el, hogy valóban meg is történjen. Ugyanakkor pont William fene nagy őszintesége miatt kellett elhinnem, hogy tényleg a sors utál. Én meg őt. Őt is.
- A kutatásodat eddig nem is igazán tudtam, nem kötöttem hozzá, csak hát tudod. Ha méregről van szó, Dominiumszerte mi ketten vagyunk a szóba jöhető méregkeverők. - Vonom meg a vállam azzal a mosollyal, ami azokra jellemző, akik cseppet sem bánják a rossz hírnevet. Én a Halálcsók miatt vagyok így számon tartva, plusz feltételeznek némi genetikai kísérletezgetést is, noha bizonyíték nincs, Dorian meg felel az egyéb orvosi és biológiai, kémiai részlegekért, és még ért is hozzá, tehát ha méregről van szó és tudjuk, hogy nem mi vagyunk, akkor rögtön a másikra gondolunk. Viszont magamban most nevetek, látva, hogy mennyire nem volt ezzel képben Dorian és hogy mennyire zavarja, miben ügyködik William. Nem lehet elég fronton vágni a fát William alatt.
- Nem is feltételeztem, hogy direkt okoznátok meddőséget, emiatt is mondtam, hogy a méreg helyett még a kísérleti gyógyszer is jobb megnevezés, még kancellárok közötti beszélgetésben is. - Őszintén szólva mindkettejükből kinézném. Na nem egy járvány indítását, ennyire azért ők is szem előtt tartják az emberiség jövőjét, de egy-egy célszemély ellen bevetve, nos, az még nem is volna olyan feltűnő, se pedig meglepő tőlük.
- Most biztos lesz ideje pihenni. - Mosolyodom el finoman, csak pillantásom csillan meg ravaszul. Ha rajtam múlik, akkor még egy hétig, az Imperium indulásáig nem lesz gondja Williamnak a Családügyi Hivatallal.
- Gyakran mondják. - Mosolyodom el szélesebben a szörnyű alak megnevezésre.
- Ugyan, szóra sem érdemes! A minta eredményeit pedig küldöm, ahogy megbeszéltük! - Biccentek én is elköszönésképpen, majd én a liftek felé veszem az irányt, ahova belépve megengedek magamnak egy elégedett mosolyt és egy apró, fohászkodó sóhajt, hogy ezek ketten egymásnak essenek idővel.

//Köszönöm én is! Juhúú //
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Callum Jenkins irodája Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 25, 2019 10:52 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Callum Jenkins irodája Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr15


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 09, 2019 10:17 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
A jövő tervei a jelenben íródnak


Hartley-val való beszélgetésemet követően visszatérek az irodámba, ahova behivatom Jade-et, a testőrségem kapitányát és Andrej-t is, aki az informatikai, virtuális védelemért felel. Amíg mindketten megjelennek, addig van időm átgondolni a William ellen tett intézkedéseket a Moor tizedessel a vacsorán megbeszéltek szerint. Legkevésbé sem értek egyet a móddal, de ez az ő döntésük a hadnaggyal, én csak a kivitelező vagyok jelenleg, és azon vagyok, hogy úgy intézzem, ne bukjak le. Ezért a döntésért a hadnagynak kell viselnie a következményeket elsősorban, ideje, hogy felnőjjön és a saját döntéseiért felelősséget vállaljon. Megteszek mindent, amit lehet, hogy védjem magunkat, de nem fogom érte a terveimet feladni, csak mert nincs gusztusa megölni William-et vagy kihúzni akármiért egy kis időt a Perdán elbújva. William gyanúsan nyugodtan viselte a bezártságát, jogai ideiglenes megnyirbálását, még ha be is futott hozzám kérése egy új emberre, miután a régit volt szerencsém likvidálni a CsH berkein belül. Ezúttal jobban megválogatom a listát, amiből választhat majd. A két testőr bebocsátást kér, amit meg is engedek és bezárom az ajtót utánuk el sem lépve az asztal mögül, de csak akkor nézek fel gondlataimból az asztalra támaszkodva két tenyeremmel, mikor odaérnek elém.
- Biztosan sikerült az iroda kamerarendszerének hibáit kiküszöbölni? - Fordulok előbb Andrej-hez.
- Igen, uram. Újra miénk a teljes felügyelete.
- Helyes, mert most fontos, hogy ez ne tudódjon ki. Lemásolta a JL nyomait és a Városi hálózatban is elhelyezte?
- Ahogy kérte, uram. Most már nem csak úgy néz ki, mintha a Dominium minden kabinjába, helyiségébe futna a jel, mintha mindenhol ott lenne az űrállomáson, hanem a Városban is.
- Nagyszerű, szép munka! Csendben figyelje ennek az embernek a munkáját, a mostani boncolási felvételen az ő felesége az alany, valószínűleg a Justice League után ered. Ne avatkozzon közbe, előbb jelentsen nekem! - Két ujjmozdulat húzásával a pda-mról a mögöttem lévő kivetítőre teszem Philip Hartley aktáját, amit Andrej villámgyorsan fut át és bólint a feladatra, de én már Jade-hez fordulok.
- A Városban minden rendben ment?
- Igen, uram. Az értesítés szerint tegnap reggel jöttek vissza a célszemélyek. - Azaz a Családügyi Hivatal azon hivatalnokai, akik rosszkor rossz helyen elvén pont lent jártak a Városban ellenőrizni és fontoskodni, és nem számítottak rá, hogy visszafelé meg lesznek fertőzve, szánt szándékkal. Ma estére már mutatkoznak a tünetek és azokon is, akikkel kapcsolatba kerülnek, és a hatalmát visszanyert William is tiszteletét teszi ma tudtommal a hivatalában. Őt fogja az emberem megfertőzni, noha szerencsétlen nem tudja, hogy mit tesz és hogy lehet ezt nem fogja ő túlélni, ha William egyszer rájön, de más megoldás nem kínálkozott. Remélem, ebbe is belegondolt a hadnagy. Mindenesetre az érintetteken magas láz, levertség, erős izomfájdalom és izomgyengeség jelentkezik, de semmi halálos vagy végzetesen marandó. Mármint annak a két főnek és persze William-nek a kivételével, akiknek mit sem sejtve havi adagokban tartjuk majd fenn az egyébként nem létező szövődményt: a sterilitást. Pech, pont így jártak! Még a szeretett kancellár is! Terveim szerint magam is megfertőződöm, de csak egy enyhített verzióval, hogy hamar felépüljek, elvégre úgy is fiatalabb, erősebb vagyok Williamnél, és minő szerencse és "véletlen", nálam nem lesz szövődmény. De fertőződéssel kevésbé leszek gyanús. Már csak a megfelelő CsH hivatalnokkal kell kapcsolatba lépni, mikor kapóra jön egy váratlan hír Andrejtől.
- Uram. Katya azt üzeni, hogy szerzett Önnek... "csomagot". - Pillant fel az unokahúga üzenetéből Andrej abban a biztos tudatban, hogy őt most valamiből kihagyták. Jade-re sandítana, de úgy is tudja, hogy ő egy szemöldökrándulással se árulná el magát vagy engem, ha tud egyáltalán bármit. Ám különösebben Andrej sem aggódik, ismeri rokonát ahhoz, hogy tudja, az érte való aggódást személyes sértésnek venné.
- Köszönöm, Andrej. Üzend meg neki, hogy megyek! Pont kapóra jön egy városi látogatás nekem. - Tehát Katya el tudott fogni egy perdait! Veszek tőle vérmintát, egy-két napot szenvedek mérsékelt látványossággal lázzal, azalatt lesz időm elemeztetni a vért is és megnézni, mire jutok vele. Remek terv! De kell a B-terv, mert tudom, hogy mindkettő lépéssel sokat kockáztatok.
- Volna még valami. Mindketten tanúként fogják igazolni a most elhangzottakat, ha a szükség úgy hozza... - Kezdek bele, majd a kijelzőt kameraként aktiválom, és szembe fordulok vele, a háttérben meg ott áll majd a felvételen a két testőröm. Volt időm ezt átgondolni, talán túl sokáig is halogattam a döntést, így ha beütne a krach, akkor kell biztosíték, hogy a Terv ne vesszen kárba.
- Én, Callum Jenkins, a Dominium kancellárja, az Alvó-részleg és a Hibernációs- és Genetikai részleg vezetője felelősségem teljes tudatában, valamint cselekvőképességem teljes birtokában, kényszerítő hatástól mentesen az alábbi döntést hoztam 2416.05.18-án... - Az előre kigondolt szöveg elmondása alatt egyedül Andrej pillant rám egy ponton, de csak tekintete moccant és már vissza is igazodott korábbi fix ponthoz, amit kiszúrt. A végén megadom az aláíráshoz a személyi azonosítómat, nehogy a végén az hiányozzon, tenyér- és retinaszkenner és hangazonosítás is védi majd a felvételt, majd a két tanúm is elvégzi a feladat rájuk eső részét. Ezután még egy üzenetet mondok fel, ami már sokkal kevésbé hivatalos hangvételű, még mosoly is megjelenik az arcomon beszéd közben, hogy aztán a végén Andrej-re bízzam a titkosítását, amit se kancellár, se JL, se a perdai öreg istenek ne tudjanak feltörni idő előtt. Szerencsére azt a testőröm is érti, miért fontos most különösen jól végeznie a munkáját. Őt itt is hagyom a munkával, én magam pedig elindulok Jade-del a Városba. Lássuk azt a perdai "csomagot"...
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Callum Jenkins irodája Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Callum Jenkins irodája Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Kedd Dec. 10, 2019 5:31 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Callum Jenkins irodája K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Callum Jenkins irodája WYdz5uv

Klubom
Callum Jenkins irodája R8xXJ2P

Fegyverem
Callum Jenkins irodája KjdARSD


Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt Hétf. Feb. 24, 2020 9:16 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next




Jenkins & Moor

Kávé és uzsi


*Elorak pici megbolygatása igazán eltörpült a hír mellet, amit a Dominiumra való visszatérésemkor kaptam. Nem csak én, hanem mindenki. Amikor elolvastam, a szavam is elállt néhány pillanatra, mert ez azért még Jenkinstől is lenyűgöző. Sok mindent érezhettem akkor vele szemben, csak haragot nem, pedig amikor fel kellett ülnöm arra a vadállatra, nagyon utáltam. Elorak és Eowen azonban tettek arról, hogy remekül érezzem magam, a harag egészen más felé folyt. Csak akkor lobbant fel, amikor megkaptam a kurta üzenet a köszönetéről, hogy voltunk olyan szívesek vendégként a perdai városban tölteni az időnk nagy részét. Persze kötelező jelleggel, és a körítés is olyan jenkinses volt. Viszont mindaz amit megtudtam, jelentősen kifogta a szelet a vitorlámból és jó néhány mozaikdarab a helyére került a még mindig hiányos képben. Azok az apróságok…gyanúsabbak lettek volna ha bármit is sejtek, de úgy tűnt, hogy még a többi kancellár sem sejtett semmit. Nem küldtem részvét üzenetet, sem gratulációt, sem más jellegű hozzászólást az egész ügy lereagálása céljából, gondoltam majd személyesen. Ám kétszeri próbálkozásra sem jutottam be, aztán feladtam. Biztos dúl a love, el van foglalva a feleségével, amit meg is értettem, épp csak egészen más miatt rontottam volna rá az irodájában, és ez az ok Sammy volt. A Dominiumra való visszatérésem után, az ötödik napon újra megpróbálkoztam az irodánál. Felszerelkeztem a legolcsóbb kajával az ötödiken található büféből – ígéretemhez híven – majd fellifteztem a nyolcadikra. Csodás kapcsolatunk kezdete óta, most vagyok itt először, mert ugye az első nem számít. Már messziről vigyorogtam az iroda előtt őrt álló Mosolykirálynőre, majd közvetlenül előtte megállva, színpadiasan lesöpörtem pár porszemet a fekete nadrágról, és a piros kabátfazonú blúzomról. Mosolykirálynő szemeibe néztem, hátha szerencsét hoz és most az egyszer végre bejutok a szentélybe. *
-Hellóka! Jenkins kancellár már nagyon vár rám, ne várassuk tovább. *Még a szemöldökeimet is megugráltattam de kétlem, hogy hatással lenne rá. Egyik kezemben a kajásdobozokat tartottam, míg a másikkal a felső tetején doboltam türelmetlenül. Ma sem jutok be, ttira. Mikor kinyílt az ajtó, nem hittem a szemeimnek.*
-Fú baszki, el sem hiszem. *Viszont gyorsan beléptem, nehogy Jenkins meggondolja magát és az orromra csukja az ajtót, ha volt is ilyen szándéka, elkésett vele. Megkerestem a tekintetemmel, és integettem neki.*
-Üdvözlöm Jenkins kancellár! Hogy van? Tudja amikor először elterveztem, hogy ide jövök, még egészen más belépőre gondoltam, de az a hír. *Megingatom a fejem, de végül elkomolyodom. Nincs szándékomban elbagatellizálni azt ami történt vele, pláne, hogy mindezt két évig cipelte magával. S most már értelmet nyer az a kijelentésem is, hogy érzelmes ember. *
-Szóval, örülök, hogy így alakult és a felesége életben van, és őszintén sajnálom a…veszteségét. *Tényleg sajnálom, bármilyen ember is odakint a falakon túl, ilyet senki nem érdemel. *-Hogy érzi magát? *Az első kérdésemkor nem igazán hagytam szóhoz jutni, de az a kérdés csupán a belépő része volt, a mostani valóban érdeklődő, és semmilyen hátsó szándékom nincs vele. A dobozokat leteszem az asztalra, és mielőtt még a tetejére ülnék, megtámaszkodom a szék támláján. Nem szoktam részvétet nyilvánítani, nem vagyok hozzászokva, de próbálom mellőzni személyiségem varázsát. Ehhez mérten a hangom sem olyan mint lenni szokott, halkabb is és nem olyan pergőek a szavak. *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Callum Jenkins irodája Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 
Callum Jenkins irodája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Callum Jenkins
» Callum Jenkins kommunikátora
» Callum Jenkins jelentései, hivatalos ügyiratai
» Callum & Saskia
» Matthew Fuller irodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 8. gyűrű - Kancellária-
Ugrás: