Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:45 pm-kor

Tywinna
Kedd Márc. 26, 2024 7:02 am

Matthew Fuller
Hétf. Márc. 25, 2024 2:48 pm

Rynoch
Hétf. Márc. 25, 2024 2:46 pm

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:47 am

Kancellária
Szomb. Márc. 23, 2024 7:46 am

Chihiro Chiba
Hétf. Márc. 18, 2024 10:29 pm

Tywinna
Kedd Márc. 05, 2024 7:09 pm

Aine Zemar
Kedd Márc. 05, 2024 6:22 pm

Raven Moor
Pént. Márc. 01, 2024 8:12 pm




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Folyosók 6-7. gyűrűszint
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Folyosók 6-7. gyűrűszint Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 11:11 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Folyosók
 





Az egyik legtágasabb folyosórendszer az egész Dominiumon. Íves kanyarulatai labirintus-rendszerűek, mégis oly eleganciát kölcsönöznek neki, melyben az ember szívesen sétál. Magasfényű fehér lemezekkel borítják, néhol fekete panelekkel, hogy megtörje a ragyogást. A padlót azonban csúszásgátlóval is befedték, hogy a magasfény ellenére ne törje mindenki a bokáját és kényelmesen lehessen közlekedni.
A szinten több tudományos labor is található, némelyikbe csak külön engedéllyel lehet bejutni, így minden bejárat előtt ujjlenyomat és retinaszkenner dupla védelme található. Talán itt figyelnek a legjobban a biztonságra, a rendszert számtalan tűzfal védi, hogy illetéktelenek ne tudják feltörni és jogtalanul belépni.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 05, 2020 7:34 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Morgi kancellár

vs. Raven Moor


* Terson kancellár alaposan megizzasztott, na nem kell letusolnom vagy ilyesmi, csak az agyamat tette próbára azzal a fémbe hegesztett katonai  szabálykövetésével, meg a vigyázzba állással, és, hogy nem nézhettem rá. Hát ki hallott már ilyet? Úgy beszélgetni valakivel, hogy nem nézünk a szemeibe. Tutira azért  kedveli ezt, nehogy valaki kiolvassa a tekintetéből mikor mire gondol. Pedig aztán önuralomnak nincs híján az biztos. Ejtőznöm kell, és le kell vennem a szép ruhát, hogy magamra ölthessem a komfortzónámat. A legénységi folyosón tipegve igyekszem a szállásomig, az ideiglenes szállásomig.. és felmerül bennem a kérdés, hogy miért nincs nekem a hetedik gyűrűszinten saját kabinom? Elvégre tudós vagyok, akár lehetne is, sokat vagyok a Dominiumon, innen megyek le a Perdára…kell egy tudós kabin, közelebb a nyolcadikhoz. Másrészt, igazán jól jönne egy állandó otthon, ami most nincs. Hol itt, hol ott vagyok, cipelem az életem magammal és a díszes koponyának is kell egy állandó polc, még a végén szétesik nekem a sok utazástól. Ezen agyalok, miközben fél szemmel azt figyelem, ne menjek neki senkinek, míg a másik féllel – ami ugye egész – szórakozásképp a szintek kameraképeit nézegetem. Szokásommá vált, már azt sem tudom mikor, de tény, hogy lassan többet tudok meg az emberek életéből a folyosókon látva őket, mint egyébként. A Tersonnak hívott lifttől a lehető legtávolabbi másikat választom, ott állok meg előtte míg meg nem érkezik, de ha nyílna is az ajtó, már fel sem fogom attól amit a pda kis kijelzőjén látok. *
-Aztakurva! Ez ma az én napom! *Morgi kancellár alakja tűnik fel a hatodikon és láthatóan nem a nyolcadikra igyekszik, a lifttől távolabb szedi a lábait elegánsan, lazán. *
-Micsoda szerencse! Ma csak úgy lézengenek a kancellárok a folyosókon. Mi van ma? Kancellári szabadnap? Vagy összebeszéltek? Neeem, nem tudhatják, hogy rájuk pályázok. Nem menekülsz Morgi, most elcsíplek! *Miután megbeszéltem magammal a teendőket, felnézek a nyitott liftajtóra és betipegek. Cél a hatodik gyűrűszint, folyosó. Villámsebesen, közben fél szememet a kijelzőre szegezem, nehogy szem elől tévesszem valamelyik kanyarban. Csodás, hófehér falú folyosón egész jól lehet követni, még úgy is, hogy nincs egyedül. A folyosó, tekintve az időt, nem kihalt, de szerencsére nem is zsúfolt. Simán elrabolhatom a kancellárt…persze ha egyáltalán felérem, baszki…ő sem egy kifejezett törpe. A hatodikon kiszállva abba az irányba sietek amerre utoljára láttam, tűsarkúban futni is megtanultam, most jó hasznát veszem a különleges képességemnek, csak akkor fékezek le némileg amikor már a saját szemeimmel, élőben látom éppen szemben. Lesimítom a szoknyámat, a piros ruhámmal szinte világítok a fehér falú folyosón, akkor is észrevenne ha nem akarna, márpedig ez az én személyemet illetően esélyes. *
-Morgsteee…kancellár úr! *Hogy a frász törje ki azt aki ilyen agy- és nyelvtörő névvel áldotta meg. Kiváló érzékkel nyelem le nevének utolsó hangjait, mintha kiejtettem volna csak ő hall rosszul, és indulok meg felé mosolyogva.*
-Üdvözlöm kancellár úr, micsoda szerencse, hogy összefutottunk. Épp önhöz készültem…a napokban, bocsásson meg, hogy így a folyosón….alkalmatlankodom, de ha szánna rám pár percet kérem, roppant boldoggá tenne! *Na ja, szerencse, meg én…pacsiban vagyunk. Először a kedves, bájos úrinőt veszem elő, tekintve, hogy még a szép ruhámban vagyok, aztán majd meglátjuk mit szeret. Az tuti, hogy nem kell vigyázzba vágnom magam, remélhetőleg nem is egymás mellett állva csevegünk majd. Na de mennyire karótnyelt vagy közvetlen? Jenkins kihagyta ezt az infót Morgival kapcsolatban, eszem a máját. Gondolom most jól szórakozik. Két kezemet a pda-val tartom össze magam előtt és remélem nem törik ki a nyakam. *







Úgy sem kapsz el



A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 06, 2020 9:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Rafael Morgenstern
Rafael Morgenstern

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :
2370.03.01. (46 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
A kutatási és fejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
37

Avatar alanyom :
Nikolaj Coster-Waldau

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_inline_pbcbav98Ki1t7olc7_540


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 9:09 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Különleges találkozó
Raven & Rafael
──────────── ────────────
A mai napom meglepően mozgalmasan alakult. A fegyverfejlesztési részlegnél jó pár órát eltöltöttem, majd a szerverterembe is ellenőriztem a gépek megfelelő működését, most pedig idejét látom folytatni a titánokkal kapcsolatos projektemet és visszatérni a nyolcadik gyűrűszintre.
Nem vagyok nyúzott, se éppen fáradt, de elég határozott és sebes léptekkel haladok végig a folyosón a liftek irányába jelen pillanatban teljesen fekete ruházatomban, mely most is elegáns, bár ingem legfelső gombjainak kigombolásának köszönhetően némileg lazít az összhatáson. Látszik, hogy dolgoztam is, nem csak parancsokat osztogatni jártam a szint különböző helyiségeit, az öltözetem visszaigazításával pedig nem foglalkoztam. Apropó, öltözet. Kinek ne tűnne fel a folyosón felém tartó, kopogó léptű, vörös ruházatú nőszemély? Szemöldököm enyhén felszalad Őt látva, és bár egy picit se vágyom társaságra, éppen előttem áll meg. Bár megszólít, mégse hallom kristálytisztán a nevem, de nem jegyzem ezt most meg neki, inkább megállok én magam is, majd türelmet mutatva felé pillantok arcára. Nem szeretem az ilyen kihívó stílust, de ettől most próbálok elvonatkoztatni, így kezeimet összefűzöm magam mögött, miközben várom, hogy végigmondja, amit akar.
- Nem felejtett el valamit... hölgyem? - az utolsó szót enyhén megnyomom a kérdésem közben, utalva rá, hogy fogalmam sincs, kivel beszélek jelenleg. Elég sokan élnek a Dominiumon, én pedig mindenkit nem ismerek névről. És miért is kellene Őt most boldoggá tennem? Valamiért én kevésbé érzem szerencsésnek magam, mint Ő a véletlen találkozásunk miatt.
- Tehát hozzám készült. Mit szeretne? - teszem fel a nagy kérdést, és egyelőre nem mutatom okát annak, hogy magára akarnám hagyni. Pár percet kaphat tőlem, nem szoktam senki fejét se leharapni ilyenért, így kék íriszeimet rajta nyugtatom. Hallgatom, meséljen.



Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Szer. Ápr. 08, 2020 6:12 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Morgi kancellár

vs. Raven Moor


*Amikor meglátom élőben Morgi kancellárt, sokkal jobb a kép…joggal merül fel bennem a kérdés, hogy: Minden kancellár feketében jár? Ez a kancellári egyenruha? Nem mintha utálnám a feketét, számtalan fekete ruhám van, de azért jobban szeretem ötvözni más színekkel is. Ez most ugyan nem látszik rajtam, de na. Nem mellesleg jól áll neki a halál-i árnyalat…de ha már kancellári attitűdről beszélünk, ez a hátam mögött összefogom a kezeimet is egy ilyen kötelező lehet. A távolságtartást és udvarias érdeklődést magában hordozó kérdés sem szegi kedvem, sőt! Egyik kezemmel elengedem a pda-t és felemelve, mutatóujjamat kinyújtva vonom magamra amúgy sem csekély figyelmét.*
-Dehogy! Épp rá akartam térni a bemutatkozásra. Ön gondolatolvasó kancellár úr! Raven Moor vagyok az Imperium tizedese, planetológus. Nagyon örvendek! *Részedről a szerencse, tudom. Nem igazán jövök zavarba, Morgi egyelőre sokkal lazább mint Terson, így némileg fel is lélegezhetek. Kezdett frusztrálni az állandó vigyázzban állás, meg az előre nézés és a tarkómon meredő pihék is elfáradtak. *- Igen, már egy ideje készültem, de ön annyira elfoglalt, így tényleg szerencse, hogy most éppen találkoztunk. A segítségét szeretném kérni. Kissé személyes ügy a hivatalos jellege mellett, de nagyon fontos. *Na remélem felcsigáztam a kíváncsiságát, s bár a téma komoly, udvariasságból mosolygok. Ki is húzom magam, nehogy azt mondja mint amit Terson gondolt, hogy katona létemre nem vagyok képes normálisan állni. Bár tegyük hozzá, hogy nem érzem magam katonának, és más fogalmaink vannak a normális állásról. Kezeim, a figyelem felfogó mozdulat után ismét összefonódnak a pda-n, tekintetem pedig el sem moccan Morgi szemeiről. Hmmm…szépek. Persze akadnak kivételek, szóval nem mondhatnám, hogy a kancellárokat egy kaptafára készítették…válogatták, de nekem nem is a férfi szemek a gyengéim. Azokkal nem állok hadilábon.*










Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Rafael Morgenstern
Rafael Morgenstern

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :
2370.03.01. (46 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
A kutatási és fejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
37

Avatar alanyom :
Nikolaj Coster-Waldau

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_inline_pbcbav98Ki1t7olc7_540


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 10:49 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Különleges találkozó
Raven & Rafael
──────────── ────────────
Bár egyelőre rejtély a számomra, hogy mit szeretne tőlem a piros ruhás nő, úgy gondolom, hogy hamarosan választ kapok rá. Nem is vagyok türelmetlen, de azért a bemutatkozás elmaradására felhívom a figyelmét. Ahogy felemeli az ujját, majd a helyett, hogy csak röviden és tömören felelne hosszabb monológba kezd, már érzem, hogy nem egy átlagos beszélgetésre számíthatok. Nem véletlen, hogy nem szoktam sűrűn társalgásokba bocsájtkozni, mennyivel egyszerűbb az életem, amikor nem zavarnak... De ezen is túl kell esni, ha már vállaltam a kancellárságot.
- Ha gondolatolvasó lennék, akkor már most tudnám, hogy mit szeretne tőlem, de ez nincs így, Mrs. Moor. - finoman csóválom meg a fejem, a tudtára adva egyet nem értésemet. Bár Ő se komolyan gondolta, de legyen, belemegyek a beszélgetésbe. És vajon mit akarhat tőlem egy planetológus? Nem az én szakterületem...
- Azt mondja, hogy a segítségemet kérné, tiszte és szakmája miatt mégse az én beosztottam. Miből gondolja, hogy én vagyok az a kancellár, akit keres? - miért nem Tersonhoz vagy Fullerhez fordult? Nem is értem... Ha pedig személyes az ügy, akkor végképp nem, hiszen még soha se beszéltünk egymással. Miért foglalkoznék a nő személyes dolgaival?
- Jól mondta az előbb, valóban elfoglalt vagyok, így az emberek személyes problémáinak meghallgatásra nem véletlenül vannak remek szakembereink. Őket kellene felkeresnie. - kezeimet elveszem hátam mögül, majd elpillantok a nő feje mellett a folyosó végén lévő lift irányába, majd lassan vissza a nőre. Láthatóan távozni fogok, ha nem győz meg arról, hogy valóban nekem kell őt meghallgatnom. Egyébként se vagyok jó beszélgetőpartner, inkább a gépek társaságában érzem jól magam.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 14, 2020 5:15 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Morgi kancellár

vs. Raven Moor


-Részletkérdés. *Söpröm félre egyetlen szóval és némi fejingatással egybeöltve a megjegyzését. Még mindig lazább mint terson, nem mondta, hogy álljak vigyázzba és nem is fordult el tőlem, hogy csak az oldalával szemezhessek. Azt hiszem kedvelni fogom. A következő kérdése jogos, hiszen valóban nem a felettesem, legalábbis szakmailag nem, tisztileg sem…de mint kancellár, igen. A mosolyom marad udvariasan halvány és továbbra is a szemeibe nézek, anyukám így tanított, arról nem tehetek, hogy Tersont ez irritálta. *
-Nos, hogy pontosítsak, nem ön _az_a__kancellár, hanem egy kancellár aki segíthet, ezzel persze nem szeretném degradálni a tisztségét és a rangját, amire most a leginkább szükségem lenne. *Mindeközben rájövök arra, miért volt olyan könnyű dolgom Jenkinsszel. Mert össze voltunk zárva, nem tudott sehova menekülni, és kénytelen volt a szakmai, hivatalos dolgokon túl, másról is beszélni. Ez a gondolat akkor ver gyökeret bennem igazán, amikor Morgi elnéz mellettem a lift irányába. Magamban hátrahajtom a fejem és a mennyezetet nézem. Nem hiszm el, hogy tényleg ez a megoldás. A valóságban viszont akaratlanul is megmozdítom a fejem, hogy újra a látóterébe kerüljek, a szavai viszont….hát nem is tudom, hogy megsértődjek, vagy jót nevessek. Tényleg dilidokihoz küldött? *
-Ó, ön félreért. Nem pszichoakárkire van szükségem, hanem hathatós segítségre, és nem a magam számára. Vagyis ha segít, nekem is segít…oké, rátérek a lényegre. *Tudok én olyat? Csak úgy, egyik pillanatról a másikra? *
-Tudomásom van arról, hogy egy hadnagy házasságon belüli erőszak áldozata. Arra szeretném kérni, hogy álljon ki mellette, mert remek szakember és nagy kár érné az egész Dominiumot, ha továbbra is abban a házasságban kellene élnie, ha pedig felmentenék a szolgálat alól, végleg összetörne. Bízom az együttérzésében és abban, hogy legalább átgondolja a kapott információkat. *Nem mondom ki sem Sam nevét, sem McGroverét. Csak ha muszáj itt és most a folyosón, de remélem rá tudom venni, hogy egy nyugodtabb helyen beszéljük meg. *
-Lenne rá lehetőség, hogy a részleteket esetleg az irodájában beszéljük meg? Vagy más, semleges de nyugodt helyen. *A mosoly akkor tűnt el az arcomról, amikor belekezdtem a tények közlésébe, és vissza sem tért. Meg sem kell játszanom, hogy feszült vagyok a válaszát várva és az is érezhető, hogy az említett hadnagy igen közel áll hozzám. Nem volt könnyű döntés, hogy felkeressem a Jenkins által ajánlott kancellárokat, a játék csak addig tartott, míg szemtől-szembe nem álltam velük, most viszont, ahogy Tersonnál is, komoly vagyok és bízom benne, hogy elég hiteles is. *








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Rafael Morgenstern
Rafael Morgenstern

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :
2370.03.01. (46 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
A kutatási és fejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
37

Avatar alanyom :
Nikolaj Coster-Waldau

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_inline_pbcbav98Ki1t7olc7_540


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Pént. Ápr. 24, 2020 7:47 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Különleges találkozó
Raven & Rafael
──────────── ────────────
Megjegyzésére alig láthatóan megemelkedik szemöldököm, de válasz nélkül hagyom és inkább azon vagyok, hogy kiderítsem, mit szeretne tőlem. Én se tekintek félre, bár meglep, hogy a nő nem kerüli a pillantásomat, mégse tartozom azok a vezetők közé, abban lelkik perverz örömüket, ha a nép tagjai félnek tőle. Persze a tiszteletet én magam is elvárom.
Hmm, szóval csak egy vagyok, a sok közül, akinek a segítségét szeretné... Nem is tudom, hogy ez most hogy érintsen. De hallgatom, kíváncsi vagyok, hogy mit akar, és úgy hiszem, hogy nem fogja sokáig magában tartani, de azért szóba hozok egy szakembert is, sose tudni, hogy milyen jellegű problémája van.
- Arra várok Mrs. Moor, hogy a lényegre térjen! - meglepően laza szóhasználatot enged meg magának a társaságomban, ez azért különös, ritkán van erre példa. Amikor viszont elmondja, hogy pontosan mit akar, őszintén szólva nem értem, hogy miért engem keresett meg.
- Mrs. Moor. Mint Ön is bizonyára jól tudja, a családon belüli erőszak kérdése a Családügyi Hivatalhoz tartozik, nem pedig a Fejlesztési részleghez. Javaslom keresse fel a Hivatal egyik emberét. - ez a hivatalos szöveg, aminek el kell hangzania. Magam se vagyok elégedett William munkájával, de a CSH-n azért dolgoznak remek emberek is, akik tudják, hogy mi a dolguk és nem minden jut el egy kancellárig, ha azt más is képes megoldani.
- Sajnálom, ami az Ön által említett hadnaggyal történt, de ha fizikailag és lelkileg a történtek nem befolyásolják a munkavégzésében, részemről nincs okom az eltiltásra. - ehhez persze különféle vizsgálatok is szükségesek, már ha valóban olyan komoly az ügy, mint ahogy azt Moor tizedes nekem előadja.
- De úgy sejtem Terson kancellárhoz tartozik az említett személy. Miért nekem ismertetné az ügy részleteit? - az ugyebár nem hangzott még el, hogy gépész is az illető, így tényleg értetlenül állok az eset előtt. Egyébként mindig lenéztem azokat, akik képesek voltak bántani a feleségüket, a helyett, hogy értékelték volna, amijük van, de feleslegesen nem akarok én is belekotnyeleskedni, főleg, ha máshoz tartozik az ügy. Nem véletlenül hoztuk létre ezt a rendszert, és hogy melyik kancellár alá ki tartozik.
- Továbbá érdekelne az is, hogy miért Ön keresett meg ezzel? Ön kívülállónak tűnik számomra a történetben, hacsak valójában nem Ön az a hadnagy és nem adja ki magát másnak. - jobbommal bekapcsolom az okosszemüveget és egy pillanat alatt lekérem Moor tizedesről az információkat, ahol ott található a profilja is természetesen. A szemüveg szerkezete egyébként sokkal kisebb, mint a Dominiumon használt okosszemüvegek, a tizedes eddig talán észre se vette a fülemnél lévő kis szerkezet egy részét, mely gombnyomásra aktiválódik és kerül jobb szemem elé, az információk pedig az én birtokomba. Nos, Ő tényleg Raven Mooor... nem áll még össze a kép. Ismét megnyomom a gombot, a szemüveg visszahúzódik, olyan, mintha ismét rajtam se lenne. Szabadidőmben elég sok időt töltök a különféle eszközök fejlesztésével, így ez a példány egy sokadik prototípus, de még nem tartom tökéletesnek.
- Nem érzem szükségét másik helyre menni! - addig nem, amíg ennyi üres folt van, és ha azok eltűnnek, akkor majd meglátjuk. De ha továbbra is kihagy fontos részleteket a történetből, akkor magára marad. A folyosó egyébként nem zsúfolt, és nem pont egy kancellár mellett fognak megállni, hogy kihallgassák a beszélgetését.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 26, 2020 7:22 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Morgi kancellár

vs. Raven Moor


*Morgi felemelkedő szemöldökei jelzése annak, hogy éppen belezuhant a Moor csapdába. Mert nem szól róla, nem elégedetlenkedik és olyan vonások sem jelennek meg az arcán, melyek a Tersonnal való beszélgetésem első három másodpercében már ott integettek a kiképzőtisztén. Szóval maradok a saját, jól bevált és megszokott vonalamon, a lazán fárasztón. Mivel nem akartam a folyosón mindent elé teríteni, számítottam arra, hogy elküld a CsH-hoz, pedig pont azt nem tehetem meg, hogy odamenjek. *
-A helyzetet és a szereplőit tekintve ezt nem tehetem meg. *S még próbálom húzni az időt arra, hogy kibökjem kikről van szó, mert még mindig a folyosón vagyunk és érzésem, jó lelkem és szívem szerint ennek az egésznek nem itt kell elhangoznia. Arra, hogy ő nem látja akadályát Sam felmentésének, elmosolyodom, a neheze viszont csak ezután következik. Persze tudom miért mondja azt amit, hiszen fogalma sincs kiről van szó és, hogy Sam és az ügye ugyanúgy hozzá is tartozik mint Tersonhoz.*
-Ööö, nos, köszönöm…de ez az ügy önhöz is tartozik, tekintve a hadnagy beosztását és szakmai képesítését. Egyébként Terson kancellárral is beszéltem erről és kedvező véleményt kaptam, azonban az ön részéről is szükséges a megerősítés. Kérem. *Ártatlan, kérlelő szemekkel nézek rá, ami talán az ő olvasatában igencsak ütheti a szemtelenséget már-már súroló lazaságomat, de lassan arra az elhatározásra jutok, hogy nála ez fog bejönni. Azonban következő szavaira, muszáj vagyok picit eltátani a számat, mert képtelenség az amit mond, az meg pláne, hogy még utána is néz annak, hogy az vagyok-e akinek mondom magam. *
-Biztosíthatooooom váááóóóó! *Végig sem tudom mondani, mert olyat tesz amire hosszasan csodálkozó ámulással tudok reagálni. Az eddig láthatatlan okosszemüveg előkerülése, annak kicsinysége meglep és le sem tudom tagadni, hogy kíváncsi csodálattal tölt el. *
-Ez a legújabb fejlesztés lehet. Nekem miért nincs ilyenem? Kaphatok én is? *Még a látvány hatása alatt állok, mikor nem feledve korábbi szavait az ügyhöz való jogosulatlanságomról, már kénytelen vagyok a mennyezetre emelni tekintetemet néhány röpke pillanatra. Szent Dominium! Miért akar minden kancellár a folyosón társalogni ahelyett, hogy kényelmesen, minden fürkésző szemtől mentesen az irodájában intéznénk a hivatalos dolgokat? Tersonból is úgy kellett csellel kicsalnom, hogy fogadjon az irodájában. Ez a kijelentés azonban visszarángat lenyűgözött állapotomból a valóság komorságába. Közelebb lépek hozzá, hogy suttogó hangomat is meghalhassa.*
-Nos, az említett hadnagy a barátnőm, olyan mintha a testvérem lenne. A vele történteket azonban érthető okokból nem egy másik férfival szeretné megbeszélni. Roppant kellemetlen és fájdalmas lenne a számára. Samantha Lewis hadnagyról beszélek. Szóval…*S ezen a ponton a pda-t a karom alá csúsztatom, hogy két kezemet összetéve az arcom előtt, szinte könyörögjek. Ehhez még a kérlelő tekintet is párosul, láthatóan nagyon fontos számomra, hogy minél gyorsabban és diszkrétebben intézzük. *
-Csak pár percét rabolnám el, kérem szépen kancellár úr!












Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Rafael Morgenstern
Rafael Morgenstern

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :
2370.03.01. (46 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
A kutatási és fejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
37

Avatar alanyom :
Nikolaj Coster-Waldau

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_inline_pbcbav98Ki1t7olc7_540


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Pént. Május 08, 2020 8:04 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Különleges találkozó
Raven & Rafael
──────────── ────────────
Ritka az, amikor valaki engem talál meg, hogy a segítségemet kérje. Ez bizonyára azért van, mert elég ritkán mozdulok ki az irodámból, nagyrészt a munkámnak élek és szociális életem igen kevés van. Nem vagyok szem előtt, és nekem tökéletesen jó is ez így.
- Ne húzza az időmet tizedes! - csóválom meg most már a fejem, amikor elutasítja a javaslatomat. Nem mehet a Családügyi Hivatalhoz... de miért nem? Egyetlen sejtésem van, ami megmagyarázná tettét, az pedig Williamhez köthető, mégse hiszem, hogy egy kancellár ellen egy másikhoz merne fordulni, akit egy picit se ismer. Mert hogy mi ketten még soha se beszéltünk egymással, az egészen biztos.
Hamarosan kiderül, hogy Tersonnal is beszélt már, mégis úgy érzi, hogy velem is meg kell ezt tennie, és amikor a hadnagyot hozzám is besorolja, egyre biztosabban sejtem, hogy arról a bizonyos Samantha-ról lesz szó, akit McGrover nem is olyan régen elvett, kijátszva a Kancelláriát. William túl sok bosszúságot okozott nekünk eddig, de egy jó szakember veszteségét magam se nézném el, mégis, megvárom, amíg a nőtől hallom a tényeket, de előtte ellenőrzöm, hogy valóban Ő az-e, akinek mondja magát. Szeretek biztosra menni. Viselkedése viszont akaratlanul is mosolyt csal az arcomra. Mindig is szerettem azt látni, hogy a fejlesztéseim ámulattal töltik el az embereket.
- Nem gondolja, hogy egy kicsit pofátlan, Mrs. Moor? - szalad feljebb ismét a szemöldököm. - Igen, ez az egyik legújabb fejlesztés és jelenleg csak az én birtokomban van. Tesztelem. - arra most nem térek ki, hogy Ő valószínűleg a későbbiekben se kaphatna ilyet. Csak egy tizedes, egy planetológus, miért kapna egy ilyen szintű okosszemüveget? Nincs rá szüksége, és a most használt példány is remekül használható.
Viszont ideje rövidre fogni a találkozásunkat, de szavaim mintha süket fülekre találnának. A nő még közelebb is lép hozzám és érezhetően nem adja fel. Tehát a barátnője, bár ezt már eddig is sejtettem, ahogy pedig Samantha Lewis neve is elhangzik, egy apró sóhajt megengedek magamnak. Ez a könyörgő tekintet és kérlelő testtartás...
- Jól van, jöjjön! - de ebből nem lesz rendszer. Fejemmel finoman intek a folyosón végén lévő liftek felé, majd ha minden igaz, akkor a nő követni fog. Megnyomom a hívó gombot, majd türelmesen kivárom - és csendben -, amíg a lift megérkezik hozzánk. Nem kell sokat utaznunk benne, hamar felérünk a nyolcadikra, ahol az irodám lesz a célunk.
A helyiség elé lépve a falon található panelre teszem a kezem, mely ujjlenyomatot vesz, majd retinaszkennert is, végül még egy kódot is beírok, melyet a tizedes nem fog tudni kilesni, erre ügyelek. Biztosan őrzöm az irodámat, mivel olyan fejlesztések vannak odabent, amelyek nem kerülhetnek illetéktelen kezek közé. Amint az ajtó kinyílik, előre lépek, Raven pedig megláthatja a nem kis méretű irodát. A vizsgálóasztal és a sima asztal is tele van pakolva különféle szerkezetekkel, így nincs katonás rend, látszik, hogy valaki szokott dolgozni is. Ha a nő belép, az ajtó becsukódik mögötte, én viszont nem kínálom hellyel, csak néhány lépés után fordulok szembe vele és nagyon ajánlom, hogy ne érjen semmihez.
- Nos, itt vagyunk, hallgatom! - ideje beszélnie, és remélem, hogy most már nem fogja feleslegesen húzni az időt, mert akkor hamar ajtón kívül találhatja magát.

//Te már írj az irodámba. Very Happy //

Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Folyosók 6-7. gyűrűszint Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Pént. Május 08, 2020 8:06 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 10, 2020 9:49 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
//folytatás innen//

A mosolyt észreveszem, az ártatlan pillogásra még csak nem is reagálok, mert megérkezünk a 6. szintre, melyet a kérésemnek megfelelően, ezóta már biztosítottak is. A folyosón szolgálatot teljesítő védelmi személyzet elvonul, a láncba kapcsolt kamerák blokkolva vannak, a kutatórészleg bejárata előtt Raven nagy örömére már meg is jelent Dr. Jones. Mire megérkezünk a csontkovács mellé, addigra Foster és Parker is előkeverednek fegyverfejlesztésről.
- Mrs. Moor, bemutatom Mr. Fostert, Mr. Foster, Mrs. Moor-hoz van szerencséje. - nem viszem túlzásba a bemutatást, de ennyit muszáj volt megejtenem, mert élőben még nagy valószínűség szerint sosem találkoztak.
A rendszertechnikus kimérten biccent egyet egy tetőtől talpig felmérést követően, de egyebet nem szól, hanem máris a speciális küllemű PDA-n mutatja a jelenlegi állapotot.
- Minden siklópilóta nyugtázta a felszállási engedély visszavonását, átvilágításuk jelenleg is tart... - befejezni nem tudja a jelentését, mert Parker közbevág.
- ...bocs, hogy közbevágok, tényleg ne haragudjanak, csak, csak egyszerűen nem értem, hogy nekem mi közöm van ehhez a mostani balhéhoz. Tudják éppen egy csúcsfejlesztés közepén tartottam és hát... jó, jó, értem, rendben, befogom. - Parker önszántából nem fejezi be a pörgő lendületű beszédét, aminek egy oka van. Méghozzá a szúrós pillantásom, amivel sikeresen belé is fojtom a szót a fickóba.
- Üdv! - köszönésformán szemöldökeit magasra szökkenti, amint felismeri a rég nem látott Raven-t. - hogy, s mint? - teszi fel a kérdését immáron teljes zavarban, amihez a testes Dr. Jones morranása is kellett.
- Mrs. Moor, kérem mutassa meg Mr. Parker-nek a drónt, ami a 3. gyűrűszinten az életünkre tört. - hogy szavaimnak nyomatékot adjak és a fegyverfejlesztőt kristálytiszta válaszra sarkalljam, fejemmel alig láthatóan biccentek a kovácsnak, hogy egyelőre csak jelenlétével sugározzon tiszta energiaáramlást a fegyverfejlesztő fejébe és mozduljon az irányába.
- Az eszközt itt fejlesztették-e, ki és mekkora tételben rendelte meg a gyártását? Kinek és mikor adtak ki belőle, illetve milyen célra szólt a kiadatás? Ha eltulajdonítás történt, jelentették-e, ha igen, mikor, ha nem, miért nem? És végül, milyen hatótávolságból lehet egy ilyen masinát megfelelően irányítani? Kérem, ne várakoztasson meg a válaszával, Mr. Parker. - zúdítom kérdéseimet a férfira, akinek bírnia kell a nyomást, mivel válaszán rengeteg minden múlik, mi pedig készek vagyunk a tettek mezejére lépni.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 12, 2020 6:55 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




M & M `s

Nyomozás 2.0



-Ünneprontó! Akkor boldoguljon ahogy tud.  Pppffff! *Megjátszott sértettséggel fújok egyet szavaim végén, de magamban már azon agyalok, hogyan kerüljem meg Mills-t ha nem képes megadni azt amit kértem. Tovább nem hivatkozhatok Tersonra, ha ennyi nem volt elég, akkor a több sem lesz, másrészt én is kapok a kancellártól, és az egyenlő lenne azzal, hogy még azt a kevés jogot is emgvonja tőlem. Nem mintha akkor semmit nem tudnék tenni, de teljes mértékben illegalitásba kellene vonulnom a nyomozásommal. *
-Ótejóég! Köpje már ki azt a karót amit lenyelettek magával, hogy akar így együtt dolgozni velem? Tuti nem én fogok alkalmazkodni a merevségéhez. Lazuljon már el egy kicsit, attól még nem fog porba hullani az imázsa. *Felém csak ne dobáljon verbális jégkockákat, mert tök felesleges, és a végére még egy újabb raveni vigyor is becsúszik. *
-Hát maga tudja. Ártani nem árt. *Hanyagul megvonom a vállam és ráhagyom. Jelenleg nem tudok tenni sok mindent, ahhoz amit szeretnék, kell egy gép és egy nagyobb monitor, mert a napi stiklijeimhez elég a pda is, de ennyi kamera felvételt, mint amit most kell végignézni, nem lehet rajta. Másik lehetőség, hogy megpattanok Millstől és beveszem magam a kuckómba, de egyelőre nem tehetem, mert ha most kiugrom innen, a Mills által iderendelt egység egyből lekapcsol. Idegőrlő ez a várakozás. *
-Oké, oké. Értem én, hogy nem érti. *Szemet forgatok. Denisov sem konyított annyit az informatikához, mint én, de legalább nyomon követett és nem akadályozott, sőt! Mills viszont olyan, mint aki lenyelte a szabályzatot, ezt tanúsítja a következő mondata is a veszélyességi pótlék kérelmemre, ami csupán poén volt, de ő komolyan vette. A homlokomra csapok, aztán felnézek rá.*
-Maga reménytelen eset. *S ezzel együtt, a későbbi kijelentését én veszem komolyan, és ha innen végre elindulunk, azt a Mr. Fostert fogom fülön csípni.*
*A felső szinten már messziről kiszúrom Dr. Jones-t, mondjuk nem nehéz, a lépteim gyorsabb tempóra váltanak és sietve tipegek a nagyember mellé. Felnézek rá fátyolos pillantással és ha nem ugrik el, még a mellkasát is megcirógatom.*
-Helló Dr. Jones, rég láttuk egymást. *A képbe ezek után úszik be a másik két résztvevő, Parkerre vetek egy pillantást és felé harapok a levegőben, fogcsattogtatással, mag Mr. Fosterbe megpróbálok belekarolni, elvégre vele kell tárgyalnom.*
-Parker…Mr. Foster, szólítson csak Ravennek, mondja, magának van keresztneve is? Az a helyzet, hogy beszélnünk kell. *S már mondja is, én meg rápillantok a pda-ra amit az orrunk alá dug. Jelen esetben a pda különlegessége vonja el a figyelmemet, nem az amit mond. Parker közbevágására lesújtó pillantással felelek. Ez az ember nem tanul semmiből. *
-Parker! Nyugodjon le. Nem a balhéhoz van köze, hanem annak kibogozásához. *Bájos mosollyal próbálok meg lelket verni belé, sokkal kellemesebb, mintha Dr. Jones teszi. A kezébe nyomom a drónt amit eddig hoztam magammal, majd az irányítópanelt a zsebemből kihalászva nyújtom oda neki.*
-Nyomozza vissza a parancsfájlokat és határozza meg a helyet ahonnan irányították.  Kettő perce van. *Végül ismét Mr. Foster felé fordulok, a mosoly megmarad az arcomon és csak remélni merem, hogy nem ugyanabba a csoportba járt kiképzésre, ahova Mills. *
-Mr. Foster, eljött a mi időnk! Haladjunk gyorsan a szuperszámítógéphez és dolgozzunk együtt.












Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 12, 2020 4:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Mikor meghallom az ünneprontó szócskát a planetológus szájából, egy derűs fél mosollyal és egy alig látható biccentéssel felelek, mintha csak megdicsértek volna az előbbiekben. Nagyjából így tudom érzékeltetni, hogy mennyire nem hat meg az a sok felesleges beszéd, amivel Raven megpróbál rövid úton az őrületbe kergetni.
- Azt majd meglátjuk, hogy ki-kihez fog idomulni a közös munkánk végére. - érintem meg a felvonó fölfelé mutató halványzöld nyilacskáját, majd társam felé fordulok.
- Én most is laza vagyok, nem látszik rajtam? - vonom meg egy pillanat erejéig vállaimat, mint aki nem érti, hogy miről beszél a másik, mindeközben már hallható is a válaszom, pontosan ugyanolyan komoly ábrázattal, mint mikor összefutottunk a merénylet előtt a megbeszélt csevejünkre a Promenádon.

- Helló, Mrs. Moor, valóban, mintha ezer év telt volna el a legutóbbi találkozásunk óta. - nincs mit szépíteni a dolgon, az izmoktól duzzadó nagyember sokkal kellemesebb társaság, mint a karót nyelt inspektor, annál is inkább mert a nem túl bizalomgerjesztő termetességét meghazudtolva, még mosolyogni is tud és hát az a pillantás, mellyel a fátyolos tekintetet viszonozza...
- Khm... remélem megbocsájtják, hogy munkaidőben zavarni merem a turbékoló párocskát, de a helyzet súlyosságára való tekintettel, nincs vesztegetni való időnk. - és igen, már megint én vagyok a rossz, a minden jót és szépet elrontó gonosz szerepében, a hihetetlenül rosszul időzítő, a soha nem hiányzó, szükségtelen rossz és a többi, ami még eszükbe jut.
Vállalok minden fejemre olvasott rontást, és bűbájt, csak kizárólag az előttünk álló problémával foglalkozzunk, ha kérhetem.
- Frederic, Frederic Foster. - felel kurtán Raven érdeklődő kérdésre az eddig csak Mr. Foster-ként emlegetett rendszertechnikus, kinek szemüvege szárán megcsillan a folyosó lámpáinak fénye, a bemutatkozását követő biccentése közben.
- Nyugodjak le?! Maguk látták már a főnökömet? Maga - mutat Dr. Jones-ra - legalább kétszer beleférne, akkor az az ipse, és már azzal is éppen elég bajba kerültem, hogy e miatt a kupaktanács miatt elhagytam a helyemet. - gesztikulál hevesen, ha nem lennének elég nyomatékosak a szavai.
- Muszáj ennyit beszélnie feleslegesen, Mr. Parker? - a levegővételnyi szünetet kihasználva közbevágok, de erre egy újabb adag duma a válasz.
- Hát már hogyne kellene, tudják, ha ideges vagyok, akkor beszélek, jó sokat még hozzá, már csak az hiányozna, hogy idegességemben kiújuljon az asztmám... - szerencsére azonban abban a minutumban elhallgat, mikor meglátja a tönkretett drónt.
- Ez támadt magukra?! - kérdése költői kell, hogy legyen, mert mi másért nyomnák a kezébe az ütéssokkolt paneljával együtt a szerkezetet.
- Ráadásul még ez is hozzátartozik. - veszem elő a zsebemben tárolt veszélyes elemét, magát a miniatürizált fegyverrészt, amit a másik kezébe adok a fegyverfejlesztőnek.
- Rendben, rendben, láss, lássuk csak. - baljába veszi az alkotóelemeket, majd a jobbjába kanyarítja a szolgálati PDA-t, melyen keresgélni kezd.
- Ez az egyik legújabb fejlesztésünk, a D9m típusjelű, melyet akár már a Perda-ról is irányíthat, ha megvannak a megfelelő jogosultságai. - lemondóan sóhajtok az információ hallatán, de még nem adom fel, mert bízom abban, hogy a sebtében Parker-re ömlesztett kérdések közül lesz még legalább kettő, amire érdemben válaszolni tud.
- Én nem nyomozó vagyok, csak egy fejlesztő-mérnök, nem értek a... a visszafejtéshez. - rázza meg a fejét Raven szavaira, majd egy korábban feltett Mills-féle kérdésre adja meg a választ.
- Eltulajdonításról nem tudunk, az alacsony készletszám miatt minden sorszámszerinti darab visszakövethető helyen van. - bólogat néhányat, de már folytatja is. - a nyilvántartás szerint egy megrendelés történt mostanában, lássuk csak ki is volt az... - bűvészkedik az érintőképernyőn egy darabig, de a végeredmény az arcáról is leolvasható.
- Rendkívül furcsa, de nincsen hozzáférési jogom a rendelő személyét megtekinteni. - láthatóan nem érti, hogy mi módon történhetett ez, ami több dolgot is jelenthet, nevezetesen azt, hogy egy ügyes hacker zárta a rendelés után a kapukat, hogy ne tudják lekövetni, de az is lehet, hogy Kancellária szintű a zárolás… esetleg mindkettő.
- Mrs. Moor - direkt nem a nő által megjelölt Raven megszólítást használja - a szuperszámítógép egy rendszer-technikus számára nyitott könyv, amiből minden hozzáértő gond nélkül olvashat. Nyomokat hagy minden be és kilépésénél, minden le és feltöltésnél. Nekünk sokkal fejlettebb adatbázisok állnak a rendelkezésünkre, nincs szükségünk arra a gépre. - "kis butuska" nagyjából már csak ez hiányzik a mondata végéről, mert amint pöchendi módon fentebb tolja orrán a szemüvegét egyértelműen ez olvasható ki a mimikájából.
- Mr. Foster, kérem orvosolja a felmerült problémát mielőbb. - miután Parker nem tudja prezentálni azt, amit tudni szeretnék, itt az idő, hogy magasabb szintre emeljem, és egy specialistára bízzam a dolog megoldását.
- Máris, Uram. - és már nyitja is a hiperszuper, egyedi gyártmányú PDA-ját, hogy feloldja a titkosítást, amivel szemben állnak.
A két perc lejár, Foster arcán azonban nem a megnyugvás látható, hanem néhány lecsorgó izzadságcsepp, hiszen még mindig küzd a feloldással. Kezdem elveszíteni a türelmemet, mert szokatlan, hogy ilyen sokáig szöszöl a máskor pillanatok alatt megtörténő feltöréssel, ezért újabb próbálkozót vonok be.
- Mrs. Moor, kérem nézzen utána, vajon Ön jut-e valamire az ügy sikerességét illetően. - Foster egyértelmű, hogy nem adja át a saját terminálját használatra, így a lány kénytelen a sajátját használni, hogy végre egyről a kettőre juthassunk.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 13, 2020 11:59 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




M & M `s

Nyomozás 2.0



*Ó, hát mégiscsak tud mosolyogni a karótnyelt Mr. Mills, vagy Mills százados, ha úgy tetszik. A megfelelő szócskát kell csak a fejéhez vágni, büszke arra, hogy ünneprontó, hogy merev és szabálykövető olyannyira,  hogy kezet foghatna Tersonnal. *
-A szaván fogom. *Bökök felé a levegőben, hamiskás mosollyal körítve, amit vehet akár fenyegetésnek is, de ígéretnek mindenképp. Hogy ő most laza, végig kell néznem rajta, aztán tudálékosan bólintok.*
-Na igen, mint a Promenád oszlopa. *Lesújtó pillantást kap válaszul mielőtt elindulnánk.*

*Dr. Jones azonban a legszebbet kapja tőlem, falom a tekintetemmel azt az édes jó, nagy embert, aki rám mosolyog. Szinte szétfut a vigyor az arcán. Csak egy bemelegítő sóhajra futja tőlem, mert Mr. Merev úr beleszól a virágzó lelkivilágomba. Villámokat szórok felé két szemmel és még két kezem ujjaival is úgy teszek, mint aki épp most szór rá átkot. De visszakapja még ezt tőlem, háromszor! *
-A turbékoló párocska jobban teljesít, ha hagyják turbékolni, de a kedvemet szegi sürgetéssel, akkor inkább menjen haza. *Vetek még egy „mi még beszélünk” mosolyt dr. Jones-ra, majd folytatom az ismerkedést Mr. Fosterrel, akinek a neve Frederic. Megbűvölve nézem, neki ugyan nincsenek izmai, javarészt semmilyenek, bár nem olyan csenevész mint Parker, aki közben sápítozik, inkább a szemei elé rakott látást segítő eszköz az ami szinte megbabonáz. Még sosem láttam ilyet a Dominiumon, csak filmekben. Ettől olyan tanító bácsis külseje van és eszembe jut az első számonkérésem, amiről fingom nem volt, de vagy fél órát beszéltem róla. *
-Többet beszél mint én. *Kárörvendő, százkarátos vigyort villantok Mills-re, majd Perkert próbálom nyugtatni, hiszen már ismerem, bár hozzá szerintem senkinek nincs jól bevált receptje…*
-Akkor ne idegeskedjen és nem lesz asztma. Igazoltan van távol, ha ez megnyugtatja és roppant fontos feladatot kell megoldania. Még kancellári dícsérteben is részesülhet, ha ügyes. *Nem valószínű, de ezt nem kell tudnia és ha bárki kérdőn pillant rám, szó nélkül félrefordulok. Várom, hogy Parker összeszedje magát és mondjon valamit, még az irányító panelt is a kezébe nyomtam, hátha…de túlértékeltem. Úgy tűnik fel kell fednem a képességeimet, különben nem jutunk sehova. Előbb derül ki azonban, hogy Parker mégis tud valamit amit mi nem, méghozzá a kis drón származását. Eddig meg is volnánk, már csak az kell, kié a drón, ki irányította és honnan. Aztán mehet oda a számos csapat nyomokat rögzíteni. *
-Most komolyan, maguknak sokkal jobb pda-juk van és nem tudnak semmit kideríteni? *Szemet forgatok picit, még azt is hagyom, hogy Mr. Foster leforrázzon azzal, hogy csak én vagyok olyan butuska hozzá nem értő, hogy a szupergépet akarom. Naná, hogy azt akarom, nem szeretném ha a saját pda-m nyomára bukkannának. *
-Nem az adatbázis méretével van gondom, de csinálja csak akkor maga. *Át is adom a terepet, addig nekidőlök a legközelebbi falnak….dr. Jones vállának. Olyan csendben van szegényke…míg Foster próbálja bűvölni a zárolást, addig felnézek a nagy emberre, megnyomogatom a bicepszét, ami olyan kemény mint a szikla. *
-Sssszzzzzz…*Sistergek az ajkaimmal csodálatomat kifejezendő, egészen elalélok a pasastól, Mills azonban megint a legrosszabb pillanatban szakít félbe. *
-Na mi van az adatbázisával? Kipukkant? *Fosterhez intézem a kérdést, nyúlnék is a gépéért, de nem adja. Világfájdalmas sóhajjal ejtem le a kezem, majd előveszem a sajátomat, és egy apró adathordozót a melltartómból, amit a pda-ra csatlakoztatok. Nekem elvileg még a rendelési adatokhoz sincs hozzáférésem, de Terson engedélye most erre is jó, viszont a kódfeltöréshez már az a program kell, amit apa régi és nem hivatalos programjából alkottam kicsit feltuningolva. Egyetlen percbe telik míg visszafejti a titkosítás kódját és az így szerzett kulccsal egyszerűen „kinyitja az ajtót”. Nem volt tippem a megrendelő személyét illetően, mégis meglep az amit találok. *
-Landon Rui Flottaparancsnok. Okkkéééé Mr. Frederic Foster, most már mehetünk ahhoz a géphez? Már csak azért is, mert nagyobb teljesítményű és egyszerre több ablakot is meg tudok rajta nyitni. Kéne a merénylő is, nem hiszem, hogy a Flottaparancsnok saját kezűleg nyomkodta a gombokat. *Vetek egy bájos mosolyt a pasira, és leutánzom a szemüveg tologatós mozdulatát.*









Úgy sem kapsz el



A hozzászólást Raven Moor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 16, 2020 7:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Csüt. Aug. 13, 2020 8:34 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Parker-nek a kölcsönös segítségnyújtásért cserében felelőtlenül beígért kancellári dicséret hallatán nem csak egy vagy két jelen lévő fordul Raven felé, hanem mindenki, sőt mi több, egy pillanatra még a beszélgetés folyama is megakad. Miután lassanként leesik a jelenlévők számára a nagy dózisban, csak úgy a közösbe dobott szarkazmus ténye, inkább kommentár nélkül hagyják az elhangzott szavakat.
- ...várjon, várjon, valóban el tudná intézni a kancellári dicséretet? - a fegyverfejlesztő személyében természetesen van, aki nem tud leakadni a témáról, amiről felcsillanó szemei és a planetológushoz intézett kérdése is tanúskodik.
- Mr. Parker, ilyen közel állt ahhoz, hogy ne állítsuk kivégzőosztag elé, szóval nem, nem tudja elintézni Mrs. Moor... - a hatás kedvéért még mutatom is, mennyire kevésen múlott, hogy a legutóbbi akcióját követően nem az elszámoltatás csúnyábbik orcájával ismertettem meg.
Foster úgy tesz, mintha egy szavát sem hallaná a közbekotyogó nőnek és elmélyülten munkálkodik egészen addig, míg el nem veszem tőle a lehetőséget. Mivel a legújabb külsős segítőnknek is van valamilyen szintű informatikai tudás a birtokában, megadom az esélyt a bizonyításra, bár kételkedek a sikerében.
A nagyjából egyetlen percnyi pötyörészést követően aztán megered Mrs. Moor nyelve, az arcom pedig jól látható módon árulkodik arról, hogy villámcsapásként ér az elhangzó név. Valahol szinte tudtam, hogy ő áll a dolgok mögött, de őszintén reméltem, hogy nem belső, hanem külső ellenséggel állunk szemben. Egy belső ellenség temérdek olyan kérdést is felvet a főprobléma megoldásán kívül, mely alapjaiban rengetheti meg az eddig jól működőnek gondolt dominiumi rendszert.
- Az itt elhangzottak szigorúan bizalmas információnak számítanak, ezért kérem a 219/5-ös cikkely maradéktalan betartását. - mielőtt a rendszertechnikusom bármiféle csípősen odamondósat böffenthetne a megoldással előrukkoló társunknak, magamhoz ragadom a szót és a fővesztés terhe mellett titkosítom a jelenlétünket.
- Nem mondja komolyan, hogy Rui Flottaparancsnok a rosszfiú... - ismét Parker, de erre már nem reagálok, inkább átadom a terepet Dr. Jones-nak, aki közelebb lép a férfihoz.
Úgy látszik ez éppen elég válasz volt, mert Matthew nem szól többet csak gyanakvó pillantásokkal illeti a hegynyi méretű fickót.
- Mr. Foster, és Mr. Parker, köszönöm, hogy megjelentek itt, de most kérem térjenek vissza a munkájukhoz. Ha kérdésem akadna, keresni fogom önöket. - búcsúzom, majd folytatom az eligazítást
A következőkben Dr. Jones-t szeretném utasításokkal ellátni, de a csippanó PDA-m hangja elvonja a figyelmemet a parancsosztástól, mert a vártnál korábban érkezik a fontosnak ígérkező információ.
- A 45-45-ösök megtalálták a merénylőnket Mrs. Moor... - mutatom a férfi képét a jelenlévők felé - ...aki pontosan felénk tart a lifttel. - teszem hozzá, miközben elővarázsolom a zakóm belsejéből a szolgálati fegyveremet.
A felvonó kijelzője szerint már csak egy negyed szint választ el minket egymástól és ami azután fog következni, az egy óriási kérdőjel, ugyanis fogalmam sincs, arról, hogy ki lehet ez az alak. Az információ lekérése folyamatban van az ellenségünkkel kapcsolatban, de ez még némi időbe telik, abból viszont nincsen túl sok a találkozónkig, szóval marad a rögtönzés. A fegyverfejlesztési-részleg irányába vezető ajtó messze van, bár szerencsére Foster és Parker már eltűntek mögötte, nekünk túlságosan is messze van, akármennyire is igyekeznénk. A dominiumi rendészek már úton vannak a lépcsőket használva, a lift kiiktatására azonban ennyi idő kevés, ami újból azt a verziót vetíti előre, hogy bárki is rejtőzzön a hamarosan nyíló liftajtó mögött, hármunknak kell megütközni vele.
- Dr. Jones, Mrs. Moor-t a gondjaira bízom. - szinte ki se kell mondanom, a nagydarab férfi már be is lép a nő mellé és jobbját védelmezőn elé helyezve némán kéri, hogy maradjon mögötte, amíg elül a kitörni készülő vihar.
A tőlünk néhány méternyi távolságban lévő ajtó már nyílik is, a fedezékből pedig egy alacsony, de rendkívül fürge mozgású fazon lép elő. Mit lép, egyenesen kirobban, méghozzá bemutatkozásként felém dob valamit, hogy még célozni se tudjak rá, mert bármi is az, amit útnak indított, el kell mozdulnom előle, ez viszont éppen elég ahhoz, hogy túlságosan is közel kerüljön hozzánk. Egy torokcsapással indít, ami után érthető okokból hirtelen levegőhöz sem jutok, de ő nem pihen, kikapja a jobbomban tartott pisztolyt a kezemből és már fordul is a felé mozgó kolosszus irányába, akit a súlyos fémmel próbál leszerelni. Az ütés bejön, Dr. Jones egy kissé meg is roggyan tőle, de nem tudja kiütni, csupán néhány másodpercre megzavarni. Eközben életre kapok és nekilendülök, hogy pontot tegyünk az ügy végére, de nem járok sikerrel, mert a ruganyos mozgású ellen az összegörnyedt csontkovácson vesz lendületet és páros lábbal úgy mellkason rúg, hogy jó pár métert csúszok a csillogóra vaxolt padlózaton, mire megállok. Lelőni azonban nincs ideje, mert a doktor gondoskodik róla, hogy a fegyver messzire kerüljön tőle egy határozott kézre mért ütést követően. Ez a fickó viszont nem egy könnyen feladós fajta, ugyanis visszatámad és a termetes kollégámat a legérzékenyebb pontján rúgja meg, amitől kénytelen kelletlen kihagy az ereje pár pillanatra.
Amíg én a földről próbálom összekapni magamat a következő menetre és a csapat ökle is rendezi a sorait, addig a merénylőnk Raven-t pécézi ki magának, akit szemmel láthatóan nem most lát először, ugyanis nagyon úgy fest a dolog, mintha ő maga lenne a célszemély, akit el kell tennie láb alól még azelőtt, hogy elkapják.

Gurítás tíz oldalú kockával Raven számára:

Phoenix Mills carried out 1 launched of one Folyosók 6-7. gyűrűszint Kicsi10 (10 oldalú.) :
Folyosók 6-7. gyűrűszint 610

0-4: A planetológus nem tud elég gyorsmozgású lenni ahhoz, hogy ellépjen a vipera gyorsaságával lecsapó ellenfele elől, bármit is tesz, hatástalan a támadó ellen. A férfi könnyűszerrel mögötte terem és karjait szorosan a nő nyaka köré fonja, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy egy gyors mozdulattal roppantsa el, beteljesítve ezzel feladatát.  

5-9: Az események sodró lendületét Mrs. Moor gyorsan felveszi és akarva, vagy akaratlanul, de összességében sikeresen véghez is viszi a cselt, mellyel nem tudja elkapni a nyakát első szándékból az amúgy rendkívül ügyes fickó. A sikerének köszönhetően esélye nyílik arra, hogy fedezéket találjon Dr. Jones vagy Mills háta mögött a folytatásban.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 16, 2020 7:58 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




M & M `s

Nyomozás 2.0



*Érzem én, hogy minden figyelem rám összpontosul, picit meg is rándul a szám sarka a hirtelen beállt csendben. Perker persze kap az alkalmon, tudtam én. *
-Ó, hát persze! *Adom alá a lovat, vagy finomabban szólva a motivációt, amit Mills rövid úton megint lelő. Hogy a redvás, fán csücsülő, koncot zabáló, lottyadt hasú, siklórozsdás fémkallantyú álljon bele a göcsörtös ujjú, mutogatós kezébe! *
-Maga semmit nem tanul? Igenis el tudom intézni. Csinálja Parker! Matthew drága, kérem! *Csilivili mosollyal ajándékozom meg, tudom, hogy ez nagyhatással van rá, na nem pont az én mosolyom, hanem úgy általában a mosoly, amiből Millnek nincs. Még Dr. Jones-t is oldalba bököm, hogy hasson Parkerre, ő is tud mosolyogni, csak ne a fojtogatós vigyorát vegye elő. Perker addig brillírozik, amíg a hatásköre engedi, utána Foster veszi kézbe a dolgokat, és nagyon remélem, hogy meg tud valamit, amivel én is kezdhetek és nem kell még több időt elfecsérelnünk addig, míg a merénylő el nem bújik. De végül csak hozzám kerül a munka nagy része, amit meg is oldok, egy újabb buktával magammal szemben. Francba! Csak Tersonig ne jusson el az infó, vagy Morgiig. Jenkinst se hagyjuk ki a dologból, de hozzá a legkevésbé érne el Millstől. *
-Világosítson fel óóó, minden karótnyeltek királya, hogy mi a búbánatos franc az a 219/5-ös cikkely? Nem elég ha azt mondja, mindenki fogja be a száját ha mással beszél? *Tizedesként sem tudtam minden cikkelyről, civilként még úgy sem, nem most fogom bebiflázni. Parker sem érti, Dr. Jones próbálja egy pillantással elmagyarázni neki. Ó, ha nekem magyarázná! Lebiggyesztem az alsó ajkamat, mert a doki magamra hagyott, bár csak kis időre, míg Parker és Foster el nem lesznek bocsájtva. Már épp rákattannék a hegynyi dokira, akinek annyi orvosi diplomája van mint a perdai mocsári szörnynek, mikor Mills üzit kap és fontosnak tartja megosztani velünk. Megint a lehető legrosszabbkor. *
-Hogy ezek a 45-ösök milyen ügyesek, elintézhetnék helyettünk az egészet. ÉS ha kérhetném, Raven, vagy egyszerűen csak Moor. Borzasztóan öregnek érzem magam az asszonyozástól, még a végén banyatankra kapok. *Nézem az orrom elé tolt képet.*
-Hát nem indulhatna a Dominiumi férfi szépségversenyen. De gondolom nem is ezért bérelték fel. Hülyén is venné ki magát pont….*A lift kijelzőjére nézek, mindjárt megérkezik, és bár talán a merénylő nem számít arra, hogy itt várjuk, jobb a biztonság. Mire Mills kimondja az utasítását Dr. Jones-nak, én már a nagy ember irtózatos hátának takarásában állok, kvázi rátapadva a széles testrészre. Integetni már nincs időm, hogy szóljak, ott vagyok…nyílik a lift ajtaja. Nos, amikor azt gondoltam, nem számít ránk, tévedtem. Mi nem számítottunk arra, hogy egyből lesből támad. Míg zajlik a csata, én sikítok a doki háta mögött. Nem is értem miért nem rohanok el. *
-VVVÍÍÍÍÍÁÁÁÁÁÁÁÍÍÍÍÍÍ! *Kezembe kerül a zsebflaska, más fegyver híján azt dobom az ürge felé, épp azelőtt, hogy ideiglenesen véget vetne a Dr. Jones-szal bimbózó kapcsolatunknak egy érzékeny testrészre rúgással. Amikor azonban egy pillanatra megáll a világ, és szemben áll velem a fickó…hát az elindít néhány jég göröngyöt a hátamon lefelé. Pláne mikor megindul felém. *
-Baszkiiiiiii! Rohaggyá meg! *Sarkon fordulok és rohanni kezdek, ez a legjobb trükköm, a pasikra hagyva a munka javát. Menet közben átugrok egy arra sípoló takarító roboton, másik lábammal ami még nem ért talajt, megpróbálom hátrarúgni a pasi felé, hátha megbotlik benne, de a lényeg a futás és a sikítás. *









Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 18, 2020 1:56 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Parker kisfiús zavarában félszegen pillant oldalra az ajándékba kapott százkarátos mosolyra reagálva, de mielőtt beleélhetné magát az izgalmasnak ígérkező raven-i külön-engedélybe, eszébe jut, hogy ez mind szép és jó, de elég egyetlen mellélépés és máris a mély űrben találja magát a korábbi, mondjuk úgy "bakijáért", ezért arca hirtelen komollyá változik és megrázza a fejét.
- Sajnálom, de nem tehetem. - közli egyszerűen, majd egy századmásodperc tört részének idejéig szúrós tekintetem összefut az övével, mely után elégedettségemet kifejezve, helyeslőn biccentek is egyet.
Dr. Jones érzi az oldalba bökést, de nem tesz semmit, marad a semleges vonalon, hiszen jól tudja, hogy ezzel szembe menne a főnöke akaratával és az nem helyes, még akkor sem, ha ezt az egyetlen, Mrs. Moor kéri tőle személyesen. A "karótnyeltek király" elhangzására felkapom a fejemet és közelebb lépek a külsős segítségemhez.
- Mr. Foster, átküldi Önnek tanulmányozásra a cikkelyt. - alig mondom ki a kérésemet, már csippan is valami, valószínűleg a Raven-nél lévő PDA, melyen minden paragrafust megtalálhat, ami a cikkely hatáskörébe tartozik.
- Röviden: itt sem jártunk. - nem engedem bő lére a magyarázatot, mely után egy biccentéssel teszem ki a mondatom végére a pontot és visszafordulok a férfiak felé a gyors búcsúzást megejteni.
A banyatank kifejezést nem tudom értelmezni, talán már én vagyok túl idős a mai fiatalság szlengjéhez, de igazság szerint nem is nagyon érdekel, mert ez is csak egy újabb kéretlen, üres megjegyzés a kellemetlenkedő, ámde, be kell látnom, nagyon is hasznos planetológus részéről.
- Inkább egy gyilkolási versenyre nevezne be érzésem szerint. - zakóm belső zsebébe, biztonságba helyezem a kommunikációs eszközt, míg a lift felé közeledünk.

A támadónkat meglepi a kiszámíthatatlan kiszámíthatóság, ami egyenesen az ügyesen elmozgó és Dr. Jones felé tartó Raven lényéből árad. A takarítórobot félrerúgásával kirajzolódik a jelenlegi helyzet. Az alattunk lévő gyűrűszintről érkező felmentő sereg hangjait már hallani, de addig háromszor kinyírják egymást a jelenlévők, szóval arra várni, hogy ők érjenek ide előbb, botorság lenne. Akármennyire sem szerettem volna visszatérni a terepi munkához, úgy látszik a munka velejárója, vagy ha úgy tetszik negatív hozadéka, hogy olykor meg kell villantani valamit a régi habitusból is. Rendesen fel is pörget az előbbi akciója a harcművészetek mesterének, mert mi más lenne ilyen testalkattal és mozgással, mint egy hivatásos, gyilkolásra kiképzett őserő. A mozgásban hátráltató zakómtól rövid úton megszabadulok, majd egy gyors karbemelegítést követően már neki is rontok a fickónak, aki meg is kapja a magáét egy fejre, majd néhány bordaropogtató bordára mért ütéssel. A folytatásban azonban már én is kapok párat, de végül Dr. Jones kisegít és hátulról csap le az izgő-mozgó ellenfelünkre. Tökéletes meglátás, de emberünk, akár egy kígyó, szinte kifolyik a szorításból és jobb belátásra bírja a nagydarab dokit.
- Raven! - hangzik el a számból most először a nő keresztneve, mert így mindenképp gyorsabb volt, mint továbbra is Mrs. Moor-ozni.
Befejezni azonban már nem tudom, amit szeretnék, mert két rúgás is elér, egyik a nyakamon, a másik a fejemen, amitől megszédülök, az ellenség pedig egy ügyes mozdulattal már mögöttem is van és a nyakamat szorongatva lehúz a földre. Próbálok szabadulni, de nem megy, a levegőm vészesen fogy, érzem, ha kiengedek, egyetlen mozdulattal eltöri a nyakamat. A közelünkben heverő pisztoly felé evickélek, már amennyire tudok és a lábammal éppen elérve azt, a lány felé csúsztatom, akinek lehetősége van arra, hogy kézbe vegye azt. Dr. Jones az ütések után nincsen egyelőre formában, rá hiába is néz vagy vár, nem tud segíteni, ez most neki kell elintéznie.
- Lőőhhjj, llőőhjöön! - utolsó levegőmből csupán csak erre a biztatásra futja, ami egyben parancs is, szóval melegen ajánlom, hogy ne próbálkozzon a lövésen kívül mással, mert szavamra mondom, még a halálomban is a nyomában leszek és kísérteni fogom a törvénykezési cikkelyekkel.

Guritás tízoldalú kockával Raven lövésére:

Phoenix Mills carried out 1 launched of one Folyosók 6-7. gyűrűszint Kicsi10 (10 oldalú.) :
Folyosók 6-7. gyűrűszint 810

0-1: A W-416 egy igazi kezes bárány, könnyen használható, semmi hókuszpókusz, ilyen rövidtávon pedig pláne, mert ahová céloznak vele, oda is küldi a golyót. Így van ez most is, mert amint a fém a lány kezei közé kerül, kész a harcra a benne lévő összes tölténnyel együtt, melyből ujjmozdulatonként tud szabadjára engedni egyet-egyet. A célzásra ugyan nem sok idő van, ami meglátszik a kivitelezésen is. A jó hír az, hogy Mills életben marad, a rossz viszont az, hogy a merénylő homlokának közepén egy érem nagyságú lyuk tátong, ami után úgy dől hátra holtan, akár egy zsák lan arida.  

2-4: Mills sok mindent gondol Raven-ről, melyek közül a legtöbbet meg is oszt vele, ha eljön az ideje, viszont azt valamiért álmában sem gondolta, hogy egy titkos mesterlövész is elrejtőzött benne valahol jó mélyen, akit csak egy ilyen felfokozott szituáció tud előcsalni belőle. A lövése pontos, az inspektor feje mellett elsuhanó lövedék az ellen vállát éri, aki azonnal felhagy gyilkos tevékenységével és elterül a padlózaton, ahol Dr. Jones immáron őrizetbe tudja venni.

5-7: Kétségtelen, hogy ebben a kényes Aquillon-ügyben egymásra vannak utalva, ezért a kölcsönös bizalom muszáj, hogy meglegyen a két fél között, hiába nem dolgoznak még túl régóta együtt. Mills próbál nem ficánkolni, hogy könnyebb legyen célt találni, de a helyzetében ez nem valami egyszerű. Raven azonban vagy direkt, vagy véletlenül, de leegyszerűsíti a figurát és úgy dönt, Mills karján keresztül semlegesíti a mögötte lévő támadót. A fegyver elsütése után a lövedék először az inspektor karján vág utat magának, majd végül eléri a célszemélyt is, aki golyót kapva zuhan hátra. Így már könnyű préda a dokinak.
Mills-nek viszont elkelne némi orvosi ellátás, mert bár sérülése nem jelent közvetlen életveszélyt, azért épp most lőtték át a felkarját...


8-9: Amint a pisztoly a használója kezébe kerül, már kész is a tüzelésre, mellyel a planetológus egy másodpercig sem tétlenkedik. Nincs egyszerű dolga, hogy ne Mills-t találja el, mert a cél nagy része takarásban van és a folyamatos mozgás miatt kétséges a kimenetel sikeressége, viszont valamit lépnie kell, mert másodperceken belül az inspektorról már csak múlt időben beszélhetünk. Óriási pech, hogy a zabolázatlan töltény nem találja el a hőn áhított célt, helyette a karót nyelt százados vállát éri el, aki fájdalmában már felordítani sem tud, mert nincs egy szemernyi levegője sem. Sérülése súlyos, sőt életveszélyes, legalább annyira, mint a fojtás, amit továbbra is alkalmaznak vele szemben.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 19, 2020 3:36 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




M & M `s

Nyomozás 2.0



* Hiába villantom a legszebb mosolyomat Parkerre, Mills nézése felülírja. Hát baszki, el kell beszélgetnem a karótnyelt századossal a kegyes hazugság és a motiváció kéz a kézben járásáról. Dr. Jones sem veszi a lapot, de őt nem is ezért tartják, Foster azonban hirtelen visszakapta a fürge ujjait, mert ahogy Mills kiejti a száján az „átküldi” szót, már pittyegek is.*
-Ez most komoly? *nézek rájuk felváltva, hitetlenkedő szájtátással és nem veszem a fáradtságot ahhoz, hogy megnézzem, tényleg a katonai szabályzat és titkosítás összes cikkelye érkezett meg. A rövid parancsot viszont értem és rá is horkantok Millsre.*
-Na látja, miért nem mindjárt ezzel kezdte. Egyébként a kamerákat kikapcsolta? Csak úgy kérdezem, mert ha itt sem voltunk, akkor a felvételeken sem látszunk, ugye? *Az sem zavar, hogy elfordult tőlem, nem szokott lelki defektet okozni ha nem akarnak rám figyelni, előbb vagy utóbb úgy is meghallják amit mondok, erről gondoskodom. Ha esetleg rám néz, bájos mosolyt villantok rá. *
-Ringbe száll százados? *Kérdezek vissza a versenyre, hogy tudjam érdemes-e szurkoló rucit húznom. Képletesen. Időm úgy sem lenne rá, mert a lift, amiben az első számú versenyző szállt be, meg is érkezik és kezdetét veszi a csetepata. Már megint, és még Denisov sem kellett hozzá. Hol a francban lehet? Pedig mindig jókor szokott megjelenni, és mi ez a helyzet, ha nem jó? A kis fickó közelharcban nagy és még Dr. Jones sem bír vele, az ő érdemei között nem a gyorsaság áll az első helyen, nem úgy Mills. A karótnyelt százados szó szerint kivetkőzik magából, előbb a zakóját dobja el, amit véleményem szerint már sokkal előbb megtehetett volna, mert nélküle öt évet letagadhatna. Bajusz nélkül még egyszer annyit. Ráadásul még jól oda is teszi magát, épp csak a legszebb harci mozdulat közben kap egyet, és én jobbnak látom, ha kereket oldok a vészes szituációból.  Lélekszakadozó rohanásom közben egy takarító robottal küldöm meg kicsiny seregem aprítóját, de nem jutok messzire. Mills hangja torpant meg. Csak azért, mert nem Mrs. Moornak szólított. Fura egy tiszt szájából hallani a Raven nevet. Visszafordulok, az első pillanatban kelletlenül, meglátva a szorongatott helyzetben lévő Millst azonban már a torkomba ugrik a szívem. Baszki, nehogy már rajtam múljon az élete…nézek a nagy ember felé, de ő is küzd még a mozgással, a pisztoly ekkor csúszik elém. *
-Ónemááár! Ne tegye ezt velem. *Nyafogok, mind hiába. Sehonnan nem jön a segítség, muszáj vagyok a fegyverért hajolni, nyúlni, majd a vigyorgó fickóra fogni. „Hát lesz ami lesz” tekintettel nézek a fuldokló Millsre, egy utolsó engedélyért, amit meg is kapok. Elsütöm a fegyvert, előtte azért próbálok célozni is, nem sok sikerrel, mint az eredményből látszik. *
-Ó baszki! Meglőttem! Bocsi! Nagyon fáj?  *Kapom fájdalmasan elhúzott szám elé az egyik kezem, míg a másikban még ott a pisztoly, a fojtogató fickó fején meg a vigyor. Mills meg még mindig a fogásban. *
-Te akartad, hogy a breviusos errator köhögjön szájba! *Még a nyelvem hegyét is kidugom célzás közben, nehogy még egyszer Mills-t találjam el, mert egy még lehet véletlen, de kettőt nem biztos, hogy ki tudok magyarázni…hát még hármat. Ugyanis kétszer is meghúzom a ravaszt, biztos ami biztos. Mivel a százados már kissé vesztett az egyensúlyából – hála az első lövésemnek és a vészes oxigénhiánynak – nagyobb teher, mint eddig volt. Ráadásul nem kontrollálja a mozgását, így csak nyeklik ide-oda a túszejtő karjaiban. Az első lövésemet, Mills lábai közé küldöm, ahol a támadója lábát látom, a másodikat már fej magasságba, attól függően, mennyire billent ki az első lövéstől. Amennyire magabiztosnak látszom, annyira be vagyok szarva, hogy a századost találom el és a kezeim is remegnek, pedig két kézzel tartom a fegyvert…de kell a szigorú és vészt jósló tekintet, hogy elbizonytalanítsam a másikat, mert annyi időm nincs, hogy kidumáljam Millst a pasi karjából.*

//Lehetséges találatok:

0-1 A lábon lövés sikerül, a fickó kibillen az egyensúlyából, ezáltal a szorítása is lazul. Dr. Jones lehetőséget kap.

2-3 Mindkét lövés betalál, a második halántékon éri a pasit, de épp csak annyira, hogy elájul és erősen vérzik.

4-5 Az első lövés talál, a második viszont Mills fülének fél centis darabját viszi el mielőtt beleállna a támadó vállába.

6-7 Az első lövés Mills lábát súrolja és kettejük mögött a padlóba csapódik.

8-9 Az első lövés senkit nem talál el, a hajszál pontosan a támadó homlokának közepébe csapódik.   //


Raven Moor carried out 1 launched of one Folyosók 6-7. gyűrűszint Kicsi10 (10 oldalú.) :
Folyosók 6-7. gyűrűszint 212







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 23, 2020 11:14 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Hogy komoly-e az aktív tanulmányozásra átküldött szabálykönyv? Fél oldalasan helyezkedek, de a kérdés elhangzását követően teljes testtel fordulok a planetológus felé, amolyan "már miért ne lenne az?" érdeklődő arcot villantva, ami csupán annyiból áll, hogy néhány másodperc erejéig magasra szökkentem szemöldökeimet.
- Amennyiben kevesli az olvasni valót és ragaszkodik hozzá, küldhetek még. - Foster ujjai a kimeríthetetlennek tűnő archívum küldés gombját csiklandozzák, de végül apró fejrázásom jelzi, hogy a legszárazabb részeket legközelebbre hagyjuk.
- Természetesen, a kamerák képei blokkolva vannak, mi pedig itt sem jártunk. - értek egyet a gondolatmenettel, miközben megigazítom nyakkendőm tűjét, mielőtt a távozás mezejére lépnénk.
Pontosabban, csak szeretnénk, mert innentől sodró lendületűvé válik az új impulzust kapott nyomozásunk. A ringbe szállásom finoman szólva is volt már ütőképesebb, de ilyen az, amikor az ellenfél is magasan, sőt, speciálisan képzett. Mozdulataiban több olyan elemet is felfedezni vélek, melyet egész biztos nem a hivatalos dominiumi kiképzési rend keretein belül sajátított el, és aminek jó lenne mihamarabb utána nézni...
...levegőhiánnyal küszködve keresem az egérutat a szorításból, ami legnagyobb pechemre hibátlan kivitelezés, nem mindennapi profi munka. Még ugyan tartom magamat, de mindezt már csak másodpercekig tudom megtenni, utána viszont elveszítem az eszméletemet, a kontrollt és több mint valószínű, vele együtt az életemet is. Próbálkozok, de egyszerűen nem találok fogást a mögöttem lévő fazonon, ezért vészmegoldáshoz folyamodok, ami annyiból áll, -látva, hogy Dr. Jones is küzd az elemekkel-, hogy a csapat legújabb tagjára bízom az akció befejezését a lábamnál lévő pisztoly elé csúsztatásával. Ez lesz az igazi tűzkeresztség számára és, ha ezt az akadályt sikerrel veszi, akkor... BUMM!
A gondolatmenetet sem tudom befejezni, mert megkapom a Raven-féle szeretetcsomagot a vállamba, ami után végképp kifut belőlem az erő és az eszméletemet is elveszítem. Távoli hangokként még két lövést hallok, amiből arra tudok következtetni, hogy végül valamilyen formában be van fejezve az eseménysorozat. A földre bukok, de abban a tudatban kapcsolhat ki agyam, hogy még élek...

A kezdeti bemelegítő lövés után a soron következők már tökéletesen találnak oda(?), ahová szánják őket és határozottan elveszik a merénylő kedvét a további fojtogatástól. A támadó ájultan zuhan a hátára, amiért már Dr. Jones meg sem mozdul, inkább a Raven kezében szorongatott fegyverért nyúl, mielőtt folytatja a megkezdett sorozatát.
- Nagyszerű munkát végzett, minden rendben lesz! - érkezik a magas, testes dokitól a megerősítés és a hozzá kapcsolódó biccentés, ha összefut tekintetük.
Az őrség rövid időn belül megérkezik, és már intézkednek is, hogy mielőbb értő orvosi kezekbe kerüljenek a sérültek.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 24, 2020 6:41 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




M & M `s

Nyomozás 2.0



-Neeeem, köszi. *Azt sem fogom elolvasni, amit már átküldött, teljesen felesleges. Felhördülten mondok nemet, Foster legnagyobb sajnálatára, amiért nem akciózhat a pda-ján. Ami a folyosó felvételeket illeti, meglep, hogy Mills gondolt arra, hogy blokkolja a kamerákat, mert elvileg ugye hivatalos nyomozást folytat, amit kivételesen én is elmondhatok magamról, viszont a helyzet érdekes fordulatot vett. Miért is kell, hogy azt higgyék, mi itt sem voltunk? Erre alkalomadtán rákérdezek, majd amikor nem számít rá. Egyelőre hagyom annyiban. Jól is teszem, mert minden figyelemre szükség van amikor megérkezik a lift, benne a megtalált merénylővel. A kis figura irtó gyors mozgású, ráadásul igen ütőképest, ha azt nézzük, még Dr. Jones-t is kivonta ideiglenesen a forgalomból, szerencse, hogy engem nem ütött meg, mert esélyesen napokig fel sem kelnék, ha ugyan életben maradnék. Ha előre tudja, hogy rajtam múlik minden, valószínűleg velem kezdi, így azonban Mills szó szerint a kezembe csúsztatja a megoldást, aminek viszont én nem örülök. Emberre lőni nem az én műfajom, még a városi kavalkádban sem céloztam pontosan, nehogy megöljek valakit…de ezt Denisovnak nem kell tudnia. Most viszont nincs káosz, nincsenek repkedő lövedékek, nincs sok gazfickó, akik között simán ellőhetnék. Szemtől-szemben állunk és Mills élete a tét, bár csak egy kis fojtogatásban van része, láttam én már Gardelt puszta kézzel megölni egy ellenállót úgy, hogy a pasinak nyikkanni sem volt ideje, és ő is „csak” a nyakát fogdosta. A kezem remeg az idegességtől, és nem húzhatom az időt, viszont legalább hamar vége van. Kissé necces volt Mills lábai közé lőni, de eltalálom a támadó egyik lábát, miután ugye Millst is eltaláltam a vállán. A soron következő harmadik lövésem már úgy találja fejen az ugráló fickót, hogy nem hal meg, csak elájul. Legalábbis nagyon úgy tűnik, ami fontosabb, hogy Millst elengedi, ő viszont a földre rogy és kimúl. Baszki! *
-Meghalt? *Kérdezem ijedt arccal és tekintettel, ami nálam elég szokatlan.  Álompasi feszegeti ki a kezeim közül a fegyvert, amit úgy szorongatok, hogy az ujjaim szinte rágyógyultak a markolatra. *
-Tényleg? Akkor nem halt meg? *Nézek fel rá meglepve, megkönnyebbülve. Kezem remegése csak most kezdődik igazán, az adrenalin kezd kiürülni a véremből, és ami eddig tartott, az most elenged. A földön ülve várom meg, míg Millst összeszedik és elviszik megfércelni. Utána igyekszem eltűnni a köztudatból és amint nem figyel rám senki, a kuckómba vetem magam némi megnyugvásra és kutatásra. Ott ér utol a legújabb híradás, a még csak majdnem lebuktatott flottaparancsnok keze által.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Folyosók 6-7. gyűrűszint Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 24, 2020 6:42 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Philip Hartley
Philip Hartley

Hadsereg

Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr-inline-n7z0iv2rr-B1swour4

Karakterlapom :

Születési idő :
2330. október 30. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Navigációs tiszt, programozó

Reagok száma :
280

Avatar alanyom :
Gale Harold

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 08, 2020 5:29 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next


I settled my grievance by crafting a mask
and I never looked back
Hát nem mondom hogy hamar meglett, de meglett, a többi mellékes nem? Szerintem is. Tehát írtam ennek a hajcsárnak, hogy megvagyok, leteszteltem, jöhet valami éles teszt. Hol lehetne jobban tesztelni mint a tudományos részlegen? Amúgy szoktam erre járni, sok fele szoktam, tehát én nem leszek feltűnő, Raven meg... hát átmegy ninjába. Már ha tudja mi az. Megírtam neki a folyosó mely szakaszán botoljon majd belém és azon gondolkodom, hogy valóban jó ötlet volt-e ez részemről. Nos, ez egy összetett és nehéz kérdés. Főleg mert elképzelésem sincs Raven mit akar Jenkinstől. Némi bűntudatom is van. Nevetséges nem? Jó, ez utóbbit nem mondjuk senkinek. Minden esetre itt ha belép mint Jenkins talán nem gáz, hát tudós a doki meg ilyenek, de tesztelni kell mielőtt Raven nekiesik Jenkins dolgainak. Ami még mindig olyan, hogy mi van ha lebukik... igyekeztem nem a saját stílusomban írni a kódot, főleg Sarahban tettem, hogy ha le is bukik és azt mondja nem én voltam, akkor mondhassam én nem így kódolok és igaz is legyen. Ez némi plusz munka volt, de megérte szerintem. Ahhh, némileg izzad a tenyerem, de alig lézengenek ilyenkor szóval nem para, hol van már az a nő?! Szerencséje hogy imádom Samet, meg Ő is... Ahh ott van!
-Hali... Fogadjunk Te nem vagy se ideges se semmi... van terved arra az esetre ha a fagyasztás miatt lehalt pár agysejtem és most elb.sztam? Mégiscsak Jenkinsék olvasztottak, sosem tudni. - Egyértelmű ideges vagyok, akkor pofázom ennyit és ilyen hülyeségeket, de ahh... én apró csínyeket szeretem... a fenébe is ez nem az!
MONTY



Together in all these memories
I see your smile.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 10, 2020 8:47 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Hartley & Raven


*Kétféleképpen reagáltam amikor megkaptam Hartley üzenetét. Mi tartott ennyi ideig? Majd örülni kezdtem. Azt persze már tudtam, hogy az Alvókhoz nem fogok tudni bemenni, olyan az a hely, mint egy erődítmény és mindig van bent valaki, de sok helyen tudnám hasznát venni Jenkins mindenhova belépést nyújtó, összetett biztonsági rendszerének. A helyszín is kitűnő volt, mivel az Imperium laborját nem használhattam, bevettem magam a Dominium tudományos részlegének egy kis „sarkába”, így nem lesz feltűnő ha ott kavarok valahol a szinten. Siettem hát nagyon, mert izgi volt arra gondolni, hogy működik, hogy működik-e egyáltalán, de a saját dolgaimat nem hagytam a lakókabinban. Még a legnagyobb izgalmamban sem teszek ilyet. A sokat megélt pda-mat is lecseréltem, vagyis nem dobtam ki a régit, nem selejteztettem le, nálam volt legtöbbször, de nem használtam igazán komoly dolgokra. A másik sokkal jobb volt és nem is kellett sokat turbóznom rajta, csak a saját programjaimat tettem rá és egy hangmodult, hogy a perdai nyelvet is fordítsa. Szerencse, hogy Mills nem kérte vissza azt, amit a kezembe nyomott amikor Fletchert várta a siklóval azon a csodás éjszakán, amikor az ágyamból vert fel.
Végigtipegtem a folyosókon, fel a lifttel, aztán újabb tipegés, fülig vigyorral, mindenkinek integetés, a hajam csak úgy lobogott utánam a nagy sietségben. Amikor megláttam Hartley-t, még szélesebb lett a mosolyom, kivillant a százkarát és két karomat széttárva libbentem elé.*
-Hartley!!!! Hellóka! Hogy s mint? Mintha kicsit sápadt lennél?! *Érdeklődtem a hogyléte felől, majd megcsipkedtem az arcát, ha nem húzódott el tőlem, és ha hagyta, még egy baráti ölelésre is futotta tőlem. Tényleg csak szívdobbanásnyi ölelés. A kérdésre elnevettem magam, majd komolyra váltottam a vonásaimat és mélyebb hangon válaszoltam. *
-Deee, ilyen vagyok amikor ideges vagyok. *Az elbaszásra viszont már újra a vigyorgós Ravent kapta.*
-Nekem mindig van tervem mindenre. Kivéve amikor nincs, de szeretek improvizálni. Most jobb? Megnyugodtál? *Láthatóan feszült picit, próbálom oldani ami benne van, de egyelőre nem nagy sikerrel. Nem baj, teher alatt nő a cladacfa is. *
-Menjünk már úgy izgulok!








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Philip Hartley
Philip Hartley

Hadsereg

Folyosók 6-7. gyűrűszint Tumblr-inline-n7z0iv2rr-B1swour4

Karakterlapom :

Születési idő :
2330. október 30. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Navigációs tiszt, programozó

Reagok száma :
280

Avatar alanyom :
Gale Harold

☽ :
Folyosók 6-7. gyűrűszint 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Szer. Nov. 11, 2020 11:16 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next


I settled my grievance by crafting a mask
and I never looked back
Szerencséje hogy pontosan tudja mivel nyugtasson: magabiztossággal és öleléssel. Viszonzom is utóbbit, ha előbbit nem is sikeredik még, de az arccsipkedésre vágok egy elégedetlen fejet. Na meg összeszalad a szemöldököm hogy ne már, ilyen ha ideges? Bár nem, akkor mindig ideges kellett volna legyen ha velem volt ahhh ez a nő...
-Nem. Na gyere menjünk! - Legyintek, hogy hagyjuk is az én nyugalmam az elment a Perdára nyaralni, de majd visszajön egyszer. Megyünk is, nagyjából egyszerre mondtuk, szóval nevetek, majd megindulok.
-Néztem olyan labort amit most nem használnak. Az remélem jó lesz. Próbáltam olyat ami közel áll kedvenc dokinkhoz, bár nem vagyok valami tudós alkat. Amúgy... ha már így találkozunk... mizu? - Ne legyen már ennyire szakmai találkozó, főleg mert a nagy sutyorgás gyanús, de a fecsegés nem, főleg ha saját stílusunkban nyomatjuk, szerintem már a fél Dominium - ha nem az egész - tudja külön külön se vagyunk egyszerű esetek, de együtt... csak kiürül a folyosó nem? Mire nem jó a nehéz természet hah?
-Jah és végeztem a másik... dologgal is de nem akartam elküldeni inkább gondoltam szóban meg személyesen odaadom amit találtam. - Magyarázom, hogy juj, azt se felejtsem már el! Közben kanyargok vele a folyosókon, hogy elérjük ama bizonyos néptelen labort, amit kinéztem, már ha jó és nincs speckó kérése, mert akkor igazodom. Ő a nagyobb betyár, nem én, avagy én még rázódom vissza a csíntalan létbe, férjként elszoktam ettől.
MONTY



Together in all these memories
I see your smile.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Folyosók 6-7. gyűrűszint K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1423

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Folyosók 6-7. gyűrűszint WYdz5uv

Klubom
Folyosók 6-7. gyűrűszint R8xXJ2P

Fegyverem
Folyosók 6-7. gyűrűszint KjdARSD


Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 15, 2020 8:40 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next




Hartley & Raven


-Ne fintorogj, most legalább már szép színed van. *Látva az arcát a csipkedésre, adok magyarázatot az anyai ténykedésre, nem kis kuncogással kísérve. Ha látná a saját fejét, ő is nevetne. Azzal sem nyugtatom meg, hogy szeretek improvizálni és legtöbb esetben tudok is, ergo nem sok vészhelyzet hozza rám a frászt. Mondjuk sokat nem is tudnék megnevezni, ami a korábbiakat überelné. Hartley láthatóan ideges, engem meg pont a várható izgalom nyugtat…oké, képzavar, de valahogy így van. Várakozásunk egyszerre ér véget és mondjuk ki a noszogatásra szánt szót, amin legalább már elneveti magát. Ezek szerint ha kitalálom a gondolatait és egyszerre beszélek vele, ugyanazokat a szavakat mondva, akkor egész nap nevetni fog? Elég macerás. Elindulok mellette tipegve, kabátkám zsebeibe süllyesztett kézzel, vigyorogva. *
-Szinte bárhova jó ha belépünk, de igen, ne legyen ott senki, nincs kedvem magyarázkodni, bár nem lenne nehéz. Párszor már bejött. *Iktatom a mondanivalóját, valamilyen laborba törünk be…ha már ott vagyunk, legalább körülnézek egy kicsit. Sosem lehet tudni mire jó. A kérdésre oldalról nézek fel rá, igyekszem lépést tartani a tűsarkakon, és néhány lélegzetvételnyi ideig azon agyalok, hogy jó-e ha most sokkolom őt néhány történettel, ami elégséges lehet válaszként a „mizu?”-ra. Aztán végül úgy döntök, hogy legalább attól előbb lesokkolódik, és másra már nem marad energiája, akkor hulla nyugodt lesz míg a retinaszkennert alázzuk meg.*
-Nem sok, a szokásos. Elmentem Denisovval egy kicsit, hogy néhány újabb műszerrel gazdagítsam az amúgy sem kicsi készletemet, közben erratorok támadtak ránk, de felrobbantotta őket, aztán megmentettünk egy perdai babát és elvittük fel északra, ahol kibaszott hideg volt, de ez még semmi. Még feljebb mentünk valami különös lényt követve, ami megtámadta a perdai falut, kaptam egy büdös szőrkabátot amit lecseréltem…egy másikra, ami nem volt büdös, de melegebb sem. Sajna csizmát nem kaptam, szóval mire felértünk, félig megfagytak a lábujjaim, most ha a Perdán vagyok olyanok mint egy mobil időjárás előrejelző állomás. Hát ja, így telnek a napjaim. *Mesélésben erős vagyok, és hajlamos néhány részletet kihagyni, hogy mással helyettesítsem, pusztán a hatás kedvéért, bár a mostani történetben minden igaz volt. Kihagytam a bátyámat és Svenssont, és a sárkányt. Tényleg a sárkány, baszki!*
-Ja, láttam egy sárkányt is, kétszer. *Ezzel biztosan elütjük az időt addig, míg odaérünk a laborhoz, amit Hartley kiszemelt és megfelelő alibit is biztosít titkos sutyorgás helyett. *
-Á tényleg? És jutottál valamire? *Az szép lenne ha többet talált volna mint én. Bár sejtelmem sem volt, hogy azzal a módszerrel jutok valamire. Meg persze ehhez kellett az is, hogy Rui emberei a hagyományos módszert válasszák arra, hogy kikerüljék a biometrikus azonosítókat. Nos, Hartley azért van most itt velem, hogy nekem ne kelljen Jenkins szemét kivájnom. *








Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Folyosók 6-7. gyűrűszint Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Vissza az elejére Go down
 
Folyosók 6-7. gyűrűszint
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 7-6. gyűrű - Tudományos részleg-
Ugrás: