Welcome to Dominium frpg site

Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat

Friss írások
utolsó hozzászólások

Today at 11:13 am

Yesterday at 10:29 pm

Yesterday at 8:45 pm

Yesterday at 8:11 am

Hétf. Nov. 30, 2020 7:36 pm

Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs

●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 5
Polgárok 7 5
Hadsereg 4 6
Ellenállók 2 4
Flotta 1 5
Perdaiak 8 5
Összesen 21 31
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra
Facebook
Csatlakozz!

Go down 

Will kommunikátora
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.

William McGrover

Kancellár

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
126

Mads Mikkelsen

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 23, 2019 10:45 am
Következő oldal
Will kommunikátora TY8LF
Vissza az elejére Go down

Raven Moor

Polgár

Will kommunikátora K6OhlvO

Karakterlapom :

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
893

Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Will kommunikátora WYdz5uv

Fegyverem
Will kommunikátora KjdARSD

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 30, 2019 11:23 am
Következő oldal
To: Raven Moor
From: William McGrover

Tisztelt Raven Moor!

Engem ért a megtiszteltetés, hogy értesítsem, hogy a Családügyi Hivatal áldásos munkájának köszönhetően hamarosan megszületik az első baba Perda-n. Gondolom, mint tudományos tiszt nagyon is megérti ennek a jelentőségét.
A Családügyi Hivatal és a Kancellária úgy gondolja, hogy az első "Perdai baba" vagy inkább ember egy olyan felelősségteljes titulus, hogy szeretnénk, ha a legméltóbb szülők gyermeke kapná meg. Ezért örömmel értesítem, hogy a Családügyi Hivatal és a Kancellária alkalmasnak találta önt és a férjét, hogy világra hozzák ezt a csodát. Természetesen ehhez még számtalan vizsgálaton, és elemzésen kell átesniük, ahogy a többi jelöltnek is.
A közeljövőben személyesen fogom önöket felkeresni, hogy elbeszélgessük ennek lehetőségéről, s megvizsgáljam a körülményeket.
Az emberiség nem lehet elég hálás önnek és a férjének az önfeláldozásáért, hogy gyermeket vállalnak.

Köszönettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,
A családügy, népesség növelés felelős vezetője,
az Családügyi Hivatal alapítója, és vezetője

Válasz üzenet
From: Raven Moor
To: Családügyi Hivatal, William McGrover kancellár

Kedves William McGrover kancellár!
Köszönöm a megtiszteltetést, igazán kedves öntől és a Családügyi Hivataltól, valamint a Kancelláriától, hogy ránk gondoltak. Azonban az első „perdai baba” megszülésének különlegessége folytán, saját jelentéktelen személyemet nem érzem megfelelőnek, ezért mély tisztelettel átadom a lehetőséget és a kiváltságot egy erre érdemesebb leendő anyának és házaspárnak.
Maradok tisztelettel:
Raven Moor Tizedes
A Dominium Planetológusa,
Népesség hangulat felelős,
Phillip és még másik 23 ember barátja

Úgy sem kapsz el

William McGrover

Kancellár

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
126

Mads Mikkelsen

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 30, 2019 3:54 pm
Következő oldal
To: Nikolai Denisov

Tisztelt Nikolai Denisov közlegény!

A Kancellária, és Victor Terson jóváhagyásával ezennel felmentem a szolgálat alól, s új pozicióba helyezem.
A mai naptól kezdve Samantha Lewis Hadnagy személyi testőreként fog szolgálatot teljesíteni.

Köszönettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,

Callum Jenkins

Kancellár

Will kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (35 éves)

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
801

Tom Hiddleston

☽ :
Will kommunikátora Tumblr15

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 16, 2019 3:06 pm
Következő oldal

2416. május
To: Callum Jenkins

Kedves Barátom!

Szörnyű, hogy milyen alaptalan, és mocskos vádakkal illet minket ez a JL. De intézkedem, hogy a lehető leggyorsabban, és legegyszerűbben le tudjuk szerelni.
Viszont ehhez szükség lenne a segítségedre.
A legegyszerűbb az lenne, ha most már tényleg meg házasodnál, keresek neked pár megfelelő jelöltet a rendszerben, akivel papíron házasságra léphetsz, aki addig lesz a feleséged, míg meg nem találod az igazit.

Barátod
Will

válasz a fenti levélre
To: William McGrover
From: Callum Jenkins

Kedves William!

Köszönöm aggodalmad és együttérzésed, amit az elmúlt gyászidőszakban is tanúsítottál felém. Jó érzés tudni, hogy ilyen barátaim vannak.
És mint barátod, kötelességemnek érzem, hogy ne téged terheljen az én magánügyem, így ne keress egy jelöltet se nekem. Bizonyára megérted, hogy nekem még van esélyem gyereknemzésre, és genetikusként magam választanám meg, hogy ki legyen leendő gyermekem anyja. Se a népnek, se a JL-nek nem számít van-e papíron feleségem szeptemberig, így hagyjuk a felesleges bürokráciát. Az igazira már megvan a jelöltem, hamarosan tudatom veled is, hogy az igazi adatokat vigyük fel a rendszerbe.

Baráti üdvözlettel:
Callum

Callum Jenkins

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
801

Tom Hiddleston

☽ :

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 22, 2019 1:34 pm
Következő oldal

-

Drága Barátom!

Tudod nagyon jól, hogy szívemen viselem a te sorsodat is, és eléggé rosszul érezném magamat, ha zaklatnának a Családügyi Hivatal dolgozói, hogy miért nem nősülsz újra.
Értem én, mint genetikus te a tökéletes génpárt keresed, de azt is meg kell értened, hogy az átlag ember nem így gondolkozik, s számukra ez az elméleted eléggé visszás. A JL-nek pont az a baja, hogy papíron nincs nejed, s a szóbeszédek szerint a női testőröddel játszol esténként. Jobb lenne ezeket a szóbeszédek elkerülni, s megelőzni egy látszólagos házassággal, akivel történhet valami, amikor megtalálod a genetikai párod. Az is lehet, hogy ezt a szerencsétlen balesetet fel tudnánk használni a javunkra, hiszen ha merényletet éri egy kancellár feleségét, akkor van jogi alapja a több testőrnek, vagy a jobb felszereltségének. Arról nem is beszélve, hogy  ezt a merényletet akár a JL is elkövetheti, és akkor vissza is vághatunk neki.

Barátod Will

válasz a fenti levélre

Kedves William!

Köszönöm még egyszer törődésedet és tudom, hogy a legjobbat akarod nekem.
Ugyanakkor nem kellene azt a benyomást keltenünk, hogy úgy táncolunk, ahogy a JL fütyül. Meg kell mutatnunk, hogy az erő nálunk van, nem ő vagy ők dirigál(nak)! Ha most gyorsan lesz papíron feleségem, abba fog belekötni a JL, arról nem is beszélve, ha később egy ál-merénylet áldozata lesz és elkezd kutatni ebben a JL, akkor leszünk bajban. Az emberiség szempontjából egyébként is hasznosabbak a nők élve, nem igaz?
A JL legújabb üzenetének méregfogát kihúztuk mindkettőnk közlönyével, tartsuk magunkat az abban megadott időpontokhoz, hogy azt a benyomást tarthassuk fenn, hogy a JL csak vaktában lövöldözik és most alaposan mellé lőtt ezzel az üzenettel.
Természetesen nem kell aggódnod, hogy ez az ügy hosszasan elnyúlik, a mintákat már begyűjtöttem a megfelelő jelöltektől, az elemzés már zajlik, így még a nyár első hónapjában kihirdethetjük a jó hírt anélkül, hogy kapkodó vészmegoldás látszatát keltenénk.

Baráti üdvözlettel:
Callum

William McGrover

Kancellár

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
126

Mads Mikkelsen

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Dec. 22, 2019 4:25 pm
Következő oldal
To: Rafael Morgenstern; Victor Terson; Dorian Castillo; Peter C. Evans; Matthew Fuller

Tisztelt Kancellária társak

Ma meglepődve értesültem arról, hogy Callum Jenkins a mai napon egy Perdai delegáció érkezik a Dominiumra. Erről a látogatásról véletlenül, vagy szándékosan, de Jenkins kancellár elfelejtett értesíteni minket, ahogy arról sem kaptunk hivatalos értesítést, hogí milyen céllal érklezik ez a delegáció. A Családügyi Hivatalnak ugyan nem sok ügye lehet egy ilyen delegációval, maximum annyi, hogy elbüszkélkedhetünk a fajunk felszaporításának tervével. Az alap megállapodásunk szerint, az ilyen fontosságú kapcsolatfelvételekről a kancellária közösen dönt, s nem egy - egy kancellár.
Javaslom, hogy Dorian Castillo kancellár is legyen jelen Jenkins kancellár mellet, hogy felügyelje ne magán érdekből történjen ez a találkozás, hanem az emberiség érdekében.
Ezért titkos szavazást indítványozok, hogy Castillo felüügyelje ezt a látogatást.

Köszönettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,

Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
45

Henry Cavill

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szomb. Jan. 04, 2020 10:56 am
Következő oldal

subject: LT. LEWIS MEGHALLGATÁSA
incoming text message

FROM: PHOENIX MILLS SZÁZADOS
TO: WILLIAM MCGROVER KANCELLÁR

Tisztelt William McGrover Kancellár!

Megtisztelő számomra, hogy minden esetben a Dominium egységéért harcolhatok.
Biztosíthatom, hogy a birtokába jutott információk tévesek.
Samantha Lewis Hadnagyot semmivel sem gyanúsítom, ezért a kihallgatás, mint eljárási mód, nem állja meg a helyét. A jelenleg folyamatban lévő ügy kiemeltségét jól jellemzi, hogy többeket meghallgatunk az elemző csapatommal, és az így szerzett információk kiértékelését követően kerülünk közelebb a megoldáshoz.
A szóban forgó ügy állapotáról, valamint az Ön által is igényelt jelentésről Victor Terson Kancellár kiemelt utasítása szerint senkinek sem adhatok felvilágosítást.
Az ügymenetben a hatályos törvények értelmében a diszkréció magától értetődő!

Maradok tisztelettel a Dominium iránt elkötelezett Inspektor
Phoenix Mills Százados
◦ᵒ·○●·°

Callum Jenkins

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
801

Tom Hiddleston

☽ :

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Feb. 16, 2020 12:17 pm
Következő oldal

A Kancelláriai Hírmondó üzenete után egy perccel

Kedves William!

Ígéretemhez híven tájékoztatlak családi állapotom alakulásáról. A korábban említett igazi továbbra is Saskia McCart Jenkins, aki felgyógyult betegségéből, így ismét nős férfi vagyok mellette. Tudom, hogy te is örülsz örömömnek és jó barátként együttérzel veszteségünk miatt.
Mellékelem az orvosi papírokat, melyek igazolják, hogy egészséges és életben van, valamint a 28. héten született gyermek orvosi papírjait is. Sajnos a perdai gyógyító nem tudta a szervi deformitást meggyógyítani, így fiúnk, Ewan Noah Jenkins csak egy órát élt meg velünk. Az adatlapjainkkal nem kell bajlódnod, a sajátomat és Saskiáét is frissítettem, és beírtam mindkettőnkhöz a fiúnkat.

Baráti üdvözlettel:
Callum

Callum Jenkins

Kancellár

Karakterlapom :

Születési idő :

Beosztásom :

Reagok száma :
801

Tom Hiddleston

☽ :

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Feb. 16, 2020 11:15 pm
Következő oldal

Drága barátom!

Teljes szívemből örülök, és egyben meglepve olvasom a soraidat, hogy a halott feleséged vissza tért az élők sorába. Mélységes fájdalom üli meg a szívemet, hogy így kellet ennyi idő után elveszítened a gyermekedet.
Bizonyára Sarah is repdesne az örömtől, hogy a te szeretett Saskiád visszatért közénk, de ahogy te is és én is reálisabb emberek vagyunk. A kapott orvosi papírokat természetesen én magam tanulmányozom át, de a rendszer addig nem enged ilyen élettársi kapcsolat bejegyzését, amíg egy személyes meg nem jelentek a Családügyi Hivatal orvosi központjába egy kivizsgálásra, illetve amíg egy alapos átvizsgálás során le nem folyik az ügyben, elkerülve az esetleges visszaéléseket.
Természetesen miattad, és a szeretett Saskiánk miatt igyekszem meggyorsítani ezeket a folyamatokat, és a lehető leginkább elkerülni, hogy kellemetlenség legyen számotokra, de kénytelenek vagyunk bizonyos szabályokat betartani ebben az ügyben is.
Addig is a Családügyi Hivatal nem tiltja meg az együtt élést a megfelelő jogszabályok alapján, de a bejegyzett házassági kapcsolat nem érvényes, így a gyermek is csak az anyja nevén létezhet, amíg a házasság nem jogerős.

Barátod
Will

Válasz a fenti levélre

Kedves William!

Köszönöm mind együttérzésedet és mind örömöd kifejezését is.
Ugyanakkor értetlenül olvastam leveled további részét. Milyen visszaélésre gondolsz? Férjként vagy genetikusként nem tudom megállapítani, hogy a felébresztett nő a feleségem?
A kivizsgálás szükségtelen, ezen már túlestünk annak idején, és mint láthatod a mellékelt orvosi papírok alapján nem lett a császármetszéstől meddő Saskia, és biztos vagyok benne, hogy te sem akarod a mi szeretett Saskiánkat ilyen herce-hurcának kitenni feleslegesen, mikor a fiúnkat gyászolja és még nem épült fel teljesen.
A bejegyzett házassági kapcsolat érvényes, csupán egyetlen mozdulatodba kerülne ezt a Családügyi Hivatal rendszerében is jelezni, így kérlek, ne tetézd a terheinket e gyászos napokban.

Üdvözlettel:
Callum

William McGrover

Kancellár

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
126

Mads Mikkelsen

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 07, 2020 9:48 pm
Következő oldal
To: Edgar Malinor

Tisztelt Edgar Malinor Polgár!

Örömmel értesítem, hogy az új kinevezéséről. A mai naptól ön a Családügyi Hivatal alkalmazásában áll. A katonai előélete, fegyelmezettsége ideálissá teszi önt, hogy a Családügyi Hivatal főállásban alkalmazza a CsH-őrök kiképzésében. Az ön feledata lesz az Őrök hatékonyságát növelni, s a megfelelelő kiképzést biztosítani nekik.
A munkájának elvégzésehez ön nem jogosult fegyver viselésére és használtára, de az CsH őrök kéképzése alatt a gyakorlótermekben önnek is biztosítjuk a szükséges eszközöket.
A szabadidejében természetesen ön szabad polgárként cselekedhet, mint bármelyik CsH alkalmazott, avval a feltétellel, hogy civil polgárként sem cselekedhet olyat, amivel szégyen hozhat a Családügyi Hivatalra.
Ezen felül a genetikai állománya ideálissá teszi önt a mesterséges megtermékenyitési programban való részvételre. Ezért önnek havi 1 alkalommal be kell feküdnie a Családügyi Hivatal magánklinikájára, és tartózkodnia kell a felesleges szexuális együttlétektől, önmagának való örömszerzéstől, hiszen az ön örökítő anyaga mai naptól a Családügyi Hivatal Tulajdona.

Köszönettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,

Edgar Malinor

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
Föld., 2331. 04.21.

Reagok száma :
213

Manu Benett

☽ :
Will kommunikátora Flat,1000x1000,075,f

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 08, 2020 11:17 am
Következő oldal
To: Mr. William McGrover Kancellár
From: Edgar Malinor Polgár

Tisztelt Mr. McGrover Kancellár!

Értettem, Uram! Tudomásul vettem a parancsát.

Edgar Malinor
Polgár

Kancellária

Will kommunikátora Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
312

☽ :
Will kommunikátora Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 15, 2020 7:56 pm
Következő oldal

Házasság felbontási
kérelem

Név:Charles Montgomery
Házastárs neve: Jasmine Benedict Montgomery
Házasságkötés ideje: 2414. Január
Kérelem indoka: Házastárs (Jasmine Benedict Montgomery) meddősége.
Családügyi Hivatal tisztelt vezetősége!

Kérelemmel fordulok önökhoz a házasságom felbontásának ügyében. Feleségem, Jasmine Benedict Montgomery orvosi adatai szerint meddőségi betegségben szenved, ezért kérem a házasságunk haladéktalan felbontását.

Maradok tiszteletteljes köszönettel: Charles Montgomery
                                                                 Vezető agrármérnök, biotechnológus            

William McGrover

Kancellár

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
126

Mads Mikkelsen

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 16, 2020 6:05 am
Következő oldal
Tisztelt Mr Montgomery!

Köszönjük a levelét , s hogy jelezte a problémáját a házasságával kapcsolatban.
A Családügyi Hivatal emberei az elkövetkzendő 53 órában felkeresik önt, és a kedves feleségét, hogy kivizsgálják az esetet. Ha tényleg igaz, hogy a felesége meddő, akkor azonnal ki is mondják a válást, s a békéltető testületi válás értelmében felajálnják, hogy döntsék el önök, hogy melyikük költözik ki azonnali hatállyal a közös lakrészből. A kiköltözött személynek a Csaláügyi Hivatal biztosít átmeneti szállást, amíg új szállást nem kap Evans Kancellártól.
A kivizsgáláson, az ítélethozattalnál, és a költöztetésnél is jelen lesznek a Csalügyi Hivatal Őrei, hogy az esetleges érzelmi kitöréseket megfékezzék.

Tiszteletettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,

Ajánlott tartalom

Will kommunikátora Empty
Utolsó poszt
Következő oldal

Will kommunikátora