Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Nilkath
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Eowen
Eowen

Perdai

Nilkath Tumblr_pnst79UuEN1rxn2n8o2_250

Karakterlapom :

Reagok száma :
135

☽ :


Nilkath Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 04, 2020 12:11 pm
Következő oldal

Nilkath
Tom Hopper
30-40
Perdai harcos
Ha egy szóval kellene jellemeznünk kapcsolatunkat, akkor az ebben merülnek ki: nemeszisz. Persze ezt a szót nem ismered, mert teljes mértékben elutasítasz mindent, amit égi, de hadd mondjam el neked itt, hogy mit jelent: ősellenség - jó, nem teljesen, de neked elég, ha ennyit tudsz.
Na de ki is vagy te? Egy katona, de nem csak akármilyen. Őr, szentélyek őre, Dana őre, város őrzője - az emlékeké azért nem. Ahhoz mindketten kicsit együgyüek vagyunk, hogy annyi információt képesek legyünk meg megjegyezni.
Kettőnk kapcsolatában mégsem ez az érdekes. Hanem a bizalmatlanságod irántam. Korán sem tetszik neked az én nagyszerű tervem, hogy az égiek világába otthonosan mozogjak. Hogy próbáljak békét teremteni a két nép között - persze, elég csak rám nézned, ismerned a múltam és röhögnöd, hogy mennyire elfuserált ötlet.
Te azon ritka kevesek egyike vagy, kikre sose hatott semmilyen képességem és miért? Mert te csak egyet birtokolsz, de az üt mindent és te még büszke is vagy rá: képesség-blokkolás. Nem hatolok át rajtad és ez engem roppantul idegesít.
Főként, hogy ha Elorakban vagyok, akkor mindig ott vagy a sarkamba. Oké, alárírom, hogy joggal. A legutóbbi találkozásunkkor épp egy embert csempésztem be az általad örzött szentélybe, lehet, hogy ez nem volt egy piros pont.
Nem bízol bennem, korán sem. Bárhol vagyok a városba, bármit csinálok te ott vagy és meg akarod akadályozni. Joggal félted Elorakot és a perdaiakat, hisz nem csak külsőre kezdek egyre jobban égire hasonlítani és te ezt látod.

//Röviden ennyi lenne, legalább is ami kettőnket illeti. Szeretném, ha egy olyan illető vinné el a karaktert, aki rajtam kívül is tud kialakítani életet, aki önálló karakterként is tud gondolkodni. Ami fontos, hogy nem szeretnék szerelmi szálat, semmilyen formában. Nem is arról szólna a párosunk, hanem, hogy legyen valaki, aki nem engedi a ténykedéseimet Elorakba. Tényleg egyfajta se veled, se nélküled ellenséges viszonyt képzelek el. Te nem tudod bizonyítani, hogy rosszban sántikálok, de minden vágyad, hogy lecsukass, mert az ösztöneid azt mondják, hogy ne bízz meg bennem - joggal. Ettől függetlenül rengeteg lehetőséget látok magunkba, a játékokba és amúgy is, szóóóval, ne várass sokáig Wink  Ahh  
Névhez, pb-hez, korhoz nem ragaszkodom - a képességhez annál inkább.

 



The ultimate measure of a man is not where he stands in moments of comfort and convenience, but where he stands at times of challenge and controversy

◦ᵒ·○●·°


Vissza az elejére Go down
 
Nilkath
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Böngésző :: Elkelt keresettek/Inaktív karakterek-
Ugrás: