Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Jasmine Benedict
Ma 8:54 pm-kor

Rynoch
Ma 8:41 pm-kor

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink



●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Simon Greymare
Simon Greymare

Hadsereg

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  320

Karakterlapom :

Születési idő :
2389. 07. 16. (27)

Tartózkodási hely :
Dominium, olykor Perda

Beosztásom :
Chimera különleges egység parancsnoka (titkos), Perdai Fegyverfejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
384

Avatar alanyom :
William Levy

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Giphy


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Vas. Szept. 08, 2019 2:54 am
Következő oldal
Bruce & Simon
Késő van, ennek fényében nem meglepő, hogy a bárban már nincsenek sokan. Néhányan a pultnál beszélgetnek, akad, aki a poharát bámulja, míg Jack a pultot törölgeti, vagy éppen tölt a kitartóbb vendégeknek.
Én az egyik bokszban foglalok helyet a pultnál frissen szerzett üveggel és pohárral. Az asztalon van pár tiszta tartalék felespohár is, a tulajdonos szerint mindenre fel kell készülni.
A fehér ing a hátamra tapad, a hajamban, az ing gyűrődéseiben, de még a cipőm fűzőjének sorai közé beesve is megbújik néhány csillogó konfetti. Az ingemen még mindig érzem Ida parfümjének jellegzetes illatát.
Nem vitás, Fritz kitett magáért, mint mindig, ha meglepetésbuliról van szó. Kisajátította, és átrendezte a kevésbé forgalmas legénységi étkezőt, és meghívott mindenkit, akivel egy szót is váltottam életemben, legalábbis a tömeg alapján erre tippelek.
Megszámolni sem tudom, mennyien gratuláltak, köszöntöttek fel, nyomtak a kezembe valamit, ahogy azt sem tudnám megmondani, hogy mennyit táncoltam és kivel, vagy éppen kivel nem.
Amiben biztos vagyok, hogy eddig elég ügyesen kerültem az ivást, Fritz és a társaság, talán ha négy felest tudott megitatni velem, és még gyanút sem fogtak.
Jól éreztem magam, de a megszokott felszabadult könnyedség ezúttal hiányzott, közben gondosan ügyeltem arra is, hogy még spicces se legyek.
Ennek is megvan az oka, ahogy annak is, hogy miután a társaság szétszéledt, én ide jöttem, és nem egyenesen a kabinomba mentem.
Úgy fest Fritznek meggyőződése, hogy Ida társasága jót tenne nekem, így az este folyamán újra és újra azon kaptam magam, hogy a vidám mosolyú, készséges és ragyogó szemű nővérrel táncolok, aki a búcsúzásnál elejtett egy utalást, így jobbnak láttam pár órát várni, mielőtt megközelíteném a kabinomat.
Így esett, hogy átizzadt ingben, kósza konfettikkel díszítve, egy üveg meghatározhatatlan színű – meglehetősen erősnek tűnő – ital társaságában üldögélek Jack Poklában, és ha már így alakult, még töltök is magamnak.
Vissza az elejére Go down

Bruce Moor
Bruce Moor

Flotta

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Avatar alanyom :
Taylor Lautner

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor-lautner


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Vas. Szept. 08, 2019 6:28 pm
Következő oldal

Simon & Bruce

Elég nagy titkolózás előzte meg a meglepetés buliját Simonnak. Igaz, hogy kicsit késve is érkeztem rá, de még elkaptam a nagy Finálét. A zene, tánc nem az asztalom, bár inni is keveset ittam eddig, mert amerre néztem, mindenhol telt ház és csak nehézségek árán tudtam kikeveredni a felém nyúló kezektől, akik berángattak a tömeg közepére, hogy táncra bírjanak. A szememmel kerestem az Ünnepeltet, de elég rázós volt még kikecmeregnem a repkedő konfettik alól. Arról nem beszélve, hogy lassan úgy nézek ki, mint akin átment egy úthenger. Leizzadt ruha, agyontaposott cipő, és egy csomó csillámló ó-borzalom díszeleg rajtam, amit lehetséges, hogy egy jó ideig le sem tudom majd mosni magamról… De, hogy ne keseregjek emiatt magamban, inkább egy pár pohár itallal elvonultam az egyik sarokba, ahol kivártam a buli végét, vagy legalábbis a táncolók lelkesedését, vagy mit. Végül kivárom, míg csendesedik a buli, hátha összefutok még az Ünnepeltel gratulálni neki, de nem találtam. Úgy döntök, átmegyek inkább Jack Bárjába, pár rövidre, de az egyik boxban meglátom Greymare hadnagyot, amint lelkesen tölti a poharát valami itallal, de nem látszik valami boldognak, ahogy képzelné az ember, a saját bulija után. Gondolom, hogy nem veszi zokon, ha odaülök mellé, és nekem is tölthetne abból az üvegnyi -  - franc tudja miből - de a lényeg, hogy ártson… Ahogy közelebb érek, jól láttam rajta, hogy valami történhetett, de ha nem hajt el a fenébe, akkor leülök az asztalához a poharammal.
-Nem gond, ha csatlakozom...uram?






Vissza az elejére Go down

Simon Greymare
Simon Greymare

Hadsereg

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  320

Karakterlapom :

Születési idő :
2389. 07. 16. (27)

Tartózkodási hely :
Dominium, olykor Perda

Beosztásom :
Chimera különleges egység parancsnoka (titkos), Perdai Fegyverfejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
384

Avatar alanyom :
William Levy

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Giphy


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 28, 2019 7:57 pm
Következő oldal
Bruce & Simon
Valóban voltak már jobb napjaim is, de azt hiszem ez egy bizonyos ponton mindenki életében normális.
Sóhajtva hátradőlök, jobb kézzel a hajamba borzolok, hátha sikerül megszabadulnom a konfettik egy részétől. Sajnos csak néhány kósza csillogó fecni hullik az asztalra. A konfettik többsége jóval ragaszkodóbb, mint számoltam vele. Különösebben nincs kedvem küzdeni velük, így feladom.
Inkább magam elé húzom a poharat, és néhány óvatos mozdulattal kipattintom az üvegből a dugót.
Abban a pillanatban megcsap az üvegből az alkohol jellegzetes szaga valami édeskés illatba keveredeve.
Nem túl átfogó tapasztalataimat segítségül hívva arra következtetek, hogy akármi is legyen az üvegben - a címke szerint Skorpióméreg-, nagyjából olyan erős lehet, mint a lórúgás. Nem számít... a bulinak vége, megengedhetem magamnak azt hiszem.
Töltök magamnak - Jack eközben az egyik törzyvendége nyakába borít egy jókora pohár vizet, majd rutinosan terelgeti a hirtelen, ám tűnően eszmélő fickót a kijárat felé -, visszateszem az üveget, az asztalra és nyúlok a poharamért, mikor társaságom érkezik.
Ahogy Bruce lehuppan velem szembe, érdeklődve mérem végig. A ruhájából, a hajában, nyakára tapadva szikrázó konfettikből könnyű kikövetkeztetni, hogy ő is ott volt a partin. Nem volt érkezésünk beszélni, erre emlékszem.
A kérdésre félrebiccentem a fejem, egy pillanatra összevonom a szemöldököm, aztán elvigyorodom.
- Három feltétellel! Egy: nincs több Uram, maradjunk a Simonnál! Kettő: ha nem probléma, hogy előreláthatóan nagyon részeg leszek... Három: Addig maradhatsz, míg bírod a tempót...
Rákacsintok, és töltök neki is, amennyiben rábólint a feltételekre, majd elétolom a poharat, és koccintásra emelem a sajátomat.
- Azt hiszem mindkettőnkre ráfér... Egészség!
Vissza az elejére Go down

Bruce Moor
Bruce Moor

Flotta

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Avatar alanyom :
Taylor Lautner

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor-lautner


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 28, 2019 8:50 pm
Következő oldal

Simon & Bruce

Ahogy a Hadnagyurat elnézem, elég érdekes estén van túl, de fel is tűnik, hogy kissé jobban maga alatt lehet, mert nem úgy néz ki, mint aki fel van dobódva. Amikor megláttam, elsőre nem akartam volna idejönni hozzá, nehogy zavarjam, de aztán mégis döntésre jutottam és odamentem. Közelebb érve jól láttam, hogy nem olyan vidám, mint amit gondoltam, és ha nem veszi zokon, akkor csatlakoznék hozzá. Már én is éreztem magam ilyen pocsékul egy két átmulatott nap után, de a hadnagyot nézve neki is valami hasonló élménye lehetett vagy talán más miatt lógatja az orrát…
Miután rákérdeztem, hogy nem bánja-e, hogy odaülök az asztalához és ezt szóban is közli, így letelepszek a szemközti székre.
-Feltételek, uram?- nézek nagyot, de bólintok. –Rendben. Hallgatom. – kerekedett szemmel bámulok rá, de azt hiszem, hogy ezek nem olyan „feltételek” amikre gondoltam….oké.
-Rendben. Ez teljesíthető. - vigyorgom én is el magam, bár elég furcsa a kérése. –Akkor maradjunk abban is, hogy Bruce-nak szólít.. ura …vagyis Simon!- korrigálom gyorsan az uram megszólítást.
-Abban se lesz kivetnivaló!- biccentek az italra, bár nem szokásom sokat inni, de már van némi tapasztalatom ezen a téren… ööö.. csak Ravenem meg ne tudja….
- Emelem a poharam az Ünnepeltre! Egészségére Simon!- felé nyújtom a poharam koccintásra, ha Simon is elfogadja.
-Az biztos! Amúgy, ennyire látszik?- nézek rá kérdőn, de azt hiszem, hogy elég jól fején találta a szöget. Kíváncsi lennék, hogy most miért egymagába van a hadnagy, és nem bulizik még valahol… Vagy más oka van, hogy itt üríti ki a palackot, és nem a saját bulijában? Érdekes… Biztos, hogy nyomós oka van… Meg tudom érteni.




Vissza az elejére Go down

Simon Greymare
Simon Greymare

Hadsereg

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  320

Karakterlapom :

Születési idő :
2389. 07. 16. (27)

Tartózkodási hely :
Dominium, olykor Perda

Beosztásom :
Chimera különleges egység parancsnoka (titkos), Perdai Fegyverfejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
384

Avatar alanyom :
William Levy

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Giphy


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Kedd Okt. 01, 2019 12:42 pm
Következő oldal
Bruce & Simon
Az átmulatott éjszakák után általában azért ennél pocsékabbul festek, ha nem is sokszor fordult elő velem eddig.
Most csak a hangulatom nem akar a helyére kerülni, túl sok minden jár a fejemben, és a megoldást egyik problémára sem találom. A lelkiismeretem is zúgolódik, és bár a részegség sem tűnik kellően hosszútávú megoldásnak, rövidtávon lehet hogy adok neki egy esélyt.
A vigyorom kiszélesedik a megütközött visszakérdezésre, és határozottan bólintok.
- Méghozzá szigorú feltételek!
Látom, ahogy a feszültség enged benne, mikor rájön, hogy a „szigorú feltételek” nem annyira szakmaiak, mint ahogy valószínűleg tartott tőle.
A válaszra biccentek, csak kicsit bővítek a feltételen.
- Tökéletes! És ha ebben így egyetértünk, akkor egy füst alatt térjünk át a tegezésre is…
Úgy fest nem bánja, azt sem, ma este neki kell hazatámogatnia, legalábbis a lelkesedése ígéretes, ez pedig kezdésnek bőven jó.
A jókívánásra újfent elvigyorodom, és a poharamat hozzákoccintom az övéhez.
- Egészségünkre!
A következő mozdulattal húzóra döntöm le az italt. Valóban méregerős, végigmarja, égeti a torkomat, nem tudom megállni, hogy megrázzam a fejem, egy pillanatra még a szemem is könnybe lábad. Segond, mindig az első a legrosszabb…
A visszakérdezésre alaposan végigmérem még egyszer a velem szemben ülőt, majd biccentek.
-Igen, mondhatjuk, hogy ennyire látszik. Rá se ránts, mindenkinek vannak rossz napjai! Kibeszéled magadból, vagy.. – itt töltöm újra a poharakat – iszol, és egy időre elfelejted… [/color][/b]
Vissza az elejére Go down

Bruce Moor
Bruce Moor

Flotta

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Avatar alanyom :
Taylor Lautner

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor-lautner


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Kedd Okt. 01, 2019 4:13 pm
Következő oldal

Simon & Bruce

Miközben erősen koncentrálok, hogy a feltételekre figyeljek - ami pár rövid és ha jl számolom, akkor három sör után – nem is olyan egyszerű. Még állok a lábamon és ez azért biztató. Ha jól látom, akkor a hadnagy is valami hasonló indításon van túl, de ahogy a kitöltött ital a pohárral az orromhoz közelít, már érződik, hogy ez a keményebb fajtából való búfelejtő. Jahh… Igen! Ravenem is valami ilyesmit kever mindig, és edzve vagyok.
-A feltételeket megértettem. – bólogatok vigyorral az arcomon. Azt se hittem volna, hogy ma még tegeződőm Simonnal. – Oké. – emelem ismét a poharamat. –Neked is!- koccintom az övéhez a sajátomat. –Levele!- emelem a számhoz és egy lendülettel hajtom én is le az italt. –Basszzaa meg!- szalad ki a számon, ahogy végigégeti a torkomat az alkohol. –Jó kis cucc!- elismerően forgatom a kezemben az üressé vált poharat, majd lerakom az asztalra. Kis idő kell, hogy a csípő érzés alábbhagyjon, és ismét kitisztuljon a látásom. Ahogy elnézem, nem csak én vagyok ezzel így, de a következő már nem fog ennyire váratlanul érni…azt hiszem.
-Ahogy mondod! – veszek egy nagy levegőt. Mostanában van elég nehézség és nem nagyon tudod megosztani mással, mert valahogy inkább magadban tartod, mint kibeszélnéd. De aztán lehet, hogy valamit segítene, ha nem csak magadat őrölnéd miatta..
- Nagy igazság! Legalább amíg iszol, nem gondolsz másra… - helyeselek, mert ebben aztán minden benne van. Kezdve, a „kellemetlen dolgoktól” egészen a „rohadt nagy szarban vagyok”-ig. De meg kell állapítsam, hogy a hadnagynak nagyobb baja lehet, mint az enyém jelenleg. Bár a fene tudja, hogy kinek mi a nagy gond, és a kisebb. Azt viszont tuti, hogy nem véletlen, hogy most itt dönti magába az italt és nem máshol. -Kezd te! Az ünnepelté az elsőbbség! - Vetem fel a témát, hátha van kedve beszélgetni róla és amúgy is azt szokták mondani, hogy ha a más baját hallgatod, akkor az is lehet, hogy a tied eltörpül mellette. Közben a poharamat megint emelem felé, hogy a következő kör is útjára induljon a gyomrom felé. Simonnak is talán jó lesz, ha beszélhet arról, ami bántja. – Rohadt jó hallgatóság is vagyok… sok más mellett. - szélesedik ki a vigyorgásom, ahogy rá nézek.
Egészségünkre!-  Mondjuk ez elég többértelműnek hangzott, de remélem, nem érti félre. Pusztán érdeklődő és baráti részemről a mondatom. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi történt vele, hogy ennyire maga alatt van…



Vissza az elejére Go down

Simon Greymare
Simon Greymare

Hadsereg

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  320

Karakterlapom :

Születési idő :
2389. 07. 16. (27)

Tartózkodási hely :
Dominium, olykor Perda

Beosztásom :
Chimera különleges egység parancsnoka (titkos), Perdai Fegyverfejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
384

Avatar alanyom :
William Levy

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Giphy


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Vas. Okt. 27, 2019 10:05 pm
Következő oldal
Bruce & Simon
Nos, én nem mondhatom magam kimondottan edzettnek az italozással kapcsolatban, így ha a tempó megmarad, valószínűleg dicstelen gyorsasággal fogok becsípni, majd berúgni. De hát végülis évente egyszer van születésnapja az embernek…
Mikor rábólint a feltételekre, elégedetten biccentek. Ez a beszéd, semmi vita, semmi ellenkezés, így kell ezt csinálni, kérem szépen.
A koccintás után lehúzzuk az italt, részemről ez elég kellemetlen élmény, mert mar mint fene. Ahogy hallom, Bruce sem egészen erre volt felkészülve.
- Jó erős, ez vitán felül áll… Azt mondják, mindig az első a legrosszabb…
És ezt az elméletet hamarosan tesztelni is fogjuk.
Egyelőre mindenben egyetért velem, kérdés, hogy ez meddig marad így. Még nem teljesen őszinte a nevetésem, ami a kijelentését követi.
- Bizonyos mennyiség után már biztos nem gondolkozol!
Legalábbis mélyértelmű dolgokon semmiképpen sem.
Abban biztos vagyok, hogy a legmaróbb problémát nem oszthatom meg vele, annyira nem ismerjük egymást, de általánosságokba végtére is belemehetek.
- Gyerekként az ember azt gondolja, hogy felnőttként egyszerűbb lesz az élete. Aztán gyorsan kiderül mekkorát tévedtünk. Lázadás, nők, család… néha azt sem tudom, melyik probléma égetőbb…
Megcsóválom a fejem, és megemelem a poharamat. Semmiféle kétértelműséget nem fedeztem fel a megjegyzésében, így a koccintás is zavartlan.
- Egészség!
A második kör már valóban nem olyan szörnyű. Az égető érzés a torkomban már ismerős, és mintha nem is marna annyira.
- Sosem gondoltam volna, hogy így alakul az életem… elváltnak lenni… Olykor kifejezetten hiányzik a társaság…
Hogy kié, abba már nem megyek bele, értse, ahogy szeretné. Katrináról nem sokan tudnak, és aki mégis, abban elég biztos lehetek, hogy nem adnak ki minket.
- Te miért lógatod az orrod? Fritz elég jó bulit hozott össze, de nem úgy fest, mintha élvezted volna…
Vissza az elejére Go down

Bruce Moor
Bruce Moor

Flotta

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Avatar alanyom :
Taylor Lautner

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor-lautner


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Hétf. Okt. 28, 2019 7:51 pm
Következő oldal

Simon & Bruce

Meg kell állapítsam, hogy erős túlzás volt a részemről, hogy bírom az italozást. A Hadnagyot még sem hagyhattam magára ilyen állapotban. De, miért is ne ihatnánk pár pohárral, ha már ünnepeljük a szülinapját?! Amint a torkomon végigcsorog a magas fokú alkohol, kaparja a nyelőcsövemet, amitől akaratlanul is köhögni kezdek.
-Azta! – nézek az üres pohárra, ami egy részről elégedettséget is ad, másik részről meg jó nagy meggondolatlanságot. – Tudod, mitől döglik a józanság! Második se lehet jobb… de árt, és az a lényeg!- töltöm újra a poharainkat, hogy ha már az első lement, akkor ne „árválkodjon” a gyomromban a folyadék, és utána küldöm a következőt, hátha igaza van Simonnak. – Ettől nem is lehetnek gondolataid. – emelem felé koccintásra a teli poharam, de jó nagy levegőt kell vennem, hogy rászánjam magam az önként bódulatra. Lehet, hogy még jól is jön, mert mostanában elég sok gondolat keringett bennem, amit szándékkal,  -vagy éppen nem- fojtottam magamba. Ahogy elnézem, nem csak én vagyok ezzel így, ha már a Hadnagy a nőket és a családot említi. A Nőkről – Ravenemen kívül- sok jó tapasztalatom nem volt eddig, a családról, meg amit a szüleimtől láttam. A fiatalkori lázadásról viszont tudnék mesélni.
-A lázadó korról tudnék mit mesélni. A többiből annyira nem vagyok penge. - vonom meg a vállam vigyorogva, de azt hiszem, hogy nem merülnék most bele a kielemzésbe. Inkább a palackból töltök ismét, hogy együttérzésemet fejezve ki, szolidalitok Simonnal. Vagy valami olyasmi, ami telik tőlem. Abban nem vagyok biztos, hogy a hadnagy értené pontosan a helyzetemet, de nem is szándékozom felfedni a hátterét, a házasságunkat Ravenemmel. Inkább az Ivótársra koncentrálva –aki az Ünnepelt is- fordítok figyelmet. Meg aztán teljesen igaza van, hogy nem mindig egyszerű a felnőtt élet. ÖÖöö.. Erről is regényt tudnék mesélni, de inkább nem. Még a végén félreérti Simon amit mondok, és teljesen más szűrődne le. A fenének nem kell nekem még nagyobb zűrbe keverednem, ha nem muszáj. A hadnaggyal meg egy jót italozni, mindent megér! Legalább egy remek görbe estét töltünk és kielemezzük a gyengébbik Nem-et. Vagy …Valami olyasmit csinálunk jelenleg.
-Egészségünkre! – hajtom fel a poharam tartalmát egy szuszra, hogy minél kevesebb égető érzést kelljen „elszenvedni”. A meglepettségem viszont kiül az arcomra, mikor a torkomon a tüzes érzés elmarad. –Igazad volt! Az első pocsék, a másodiknál már elzsibbadt a torkom. Jöhet még. – Még csak a második körnél tartunk, de meglepően jól kezdem magam érezni tőle. Azt nem mondanám, hogy becsíptem, de határozottan szabadabb a szám, és a kíváncsiságom is előtérbe kerül. A szavait hallgatva valami „megüti” a fülem. Azt már elsőre is éreztem, ahogy idejöttem az asztalához bántja valami, de csak most kezdem kapizsgálni a valódi okát a szomorú tekintetének. Azt hittem, hogy a születésének a napja az embernek örömtelinek kellene lennie, de most valahogy úgy érzem, nem felhőtlen a buli.
- Hmmm? –kerekedik ki a szemem egy pillanatra, ahogy az elvált szót felfogja a fülem. „Elváltnak lenni?” Halkan mondanám magam elé, ismételve a mondatának ezt a részét, bár nem értem pontosan mi történhetett, mert azt hittem, hogy remekül megvannak Gardel tizedessel.
-Ahh! Dehogy lógatom… - legyintek a kérdésére, mert azt hiszem, hogy az én „bajom” eltörpül az övé mellett, ha jól veszem ki a szavai közül.  –Inkább rólad rí’ le, hogy valami más is van, mint ez a buli… Vagyis? Mi történt? Közbe ihatunk! - vakarom meg a fejem, hogy is fogalmazzak neki, hogy ne legyek nyers vagy indiszkrét, amivel megbántanám. Persze, nem igazán vagyok a magaslatán a szavak bűvölésében, de azt vágom, hogy nem véletlen az ittléte a hadnagynak, és nem a bulin ropta a táncot. Csak, hogy kérdezzek rá, hogy mi történt? Szívesen meghallgatom a történetét, és segíteni is szeretnék, ha tudok. Ismerem ezt az érzést, amikor olyasmi bántja a lelked, amit kevesekkel tudsz megosztani. Azt is figyelembe kell vennem, hogy van, amit nem tudhat rólam Simon, de most nem én vagyok a lényeges, hanem ő. Meg mernék esküdni, hogy nő van a dologban, - ami teljesen természetes nála- de én, vajmi keveset tudok a női léleknek a megmagyarázásában. Azt hiszem így szokták mondani. Remélem, hogy szóra bírom a hadnagyot és könnyít a lelkén. Látszik rajta, hogy majd elemészti a bánat…. Pedig szülinapja van!.. S erre inni kell! Csendben várom, hogy ha akar róla beszélni, - akkor belekezd-, és figyelmes hallgatósága leszek, ahogy az elején is mondtam. Ami igaz is. Még nem beszélek össze-vissza. Még.



Vissza az elejére Go down

Simon Greymare
Simon Greymare

Hadsereg

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  320

Karakterlapom :

Születési idő :
2389. 07. 16. (27)

Tartózkodási hely :
Dominium, olykor Perda

Beosztásom :
Chimera különleges egység parancsnoka (titkos), Perdai Fegyverfejlesztési részleg vezetője

Reagok száma :
384

Avatar alanyom :
William Levy

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Giphy


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 05, 2020 12:22 pm
Következő oldal
Bruce & Simon
Bruce köhögésére elvigyorodom, és csak azért nem veregetem barátilag hátba, mert szemben ül velem. A megjegyzésre kiszélesedik a vigyorom.
- Nem az én érdemem. Jack választotta. az első kör alapján nem tudom eldönteni, hogy utál, vagy segítő szándék vezette…
Még el is nevetem magam, mielőtt megráznám a fejem.
- Nem mindig van szükség arra, hogy túlgondold az életedet…
Csak legyintek egyet. Már buliztunk, most itt az alkalom, hogy igyunk – remélem - következmények nélkül.
A következő válaszra szélesen elmosolyodom.
- Én nem egészen erre gondoltam, de most hogy kiderült, volt lázadó korszakod, mindenképpen mesélned kell róla!
Én ugyanis a Perdán rejtőzködő lázadókra céloztam, de a kamaszkori lázadás vitán felül jobban passzol ehhez a beszélgetéshez.
Mindannyiunknak vannak mélyen eltemetett titkai. Senki nem bízik igazán a másikban, mert a titkok életeket tehetnek tönkre. Akinek van bizalmasa, az vagy jól átgondoltan választ, vagy a szerelem, szeretet teszi bizakodóvá, óvatlanná. Van akinek bejön, és van aki belebukik.
A második kör nem annyira gyilkos, Bruce köhögése is elmarad ez alkalommal.
A poharam határozott koppanással ér asztallapot.
- Ritkán fordul elő, hogy nincsen igazam…
Jókedvűen kacsintok is egyet. Máris nem annyira borús a hangulatom, mint percekkel ezelőtt. És hogy ez az italnak, vagy a társaságnak köszönhető? Sosem fog kiderülni.
Látom rajta, hogy meglepődik. Viszonylag kevesen tudnak a válásom körülményeiről, noha pletykák mindig voltak és lesznek is, a család magát a válást sem gyakran hangoztatja.
Nem kerüli el a figyelmemet, hogy ellegyinti magáról a figyelmet – két pohár után még képes vagyok koncentrálni - bár már érzem az alkohol melegét a gyomromban -, most mégsem erőltetem a témát.
- A bulival semmi gond nem volt, szeretem a társaságot és szívesen táncolok. A hangulat nem volt meg, de ez sem Fritz hibája. Mostanában tele a fejem feladatokkal, problémákkal, nehézségekkel.
Megvonom a vállam. Attól azért messze állok, hogy összeroppanjak a problémáim alatt, vagy hogy tönkretegyen a bánat, de valóban nyúzott, fáradt, és kissé dekoncentrált vagyok ma.
Még egy kört töltök, ha már egyszer előttünk az egész üveg, Bruce pedig elég lelkesnek tűnik lerészegedés tekintetében.
Koccintásra emelem a poharam. A harmadik kör mondhatni meg sem kottyan, már nem éget, nem mar igazán. És a kérdés is könnyebben adja magát.
- Te voltál már szerelmes?
Nem gondoltam át ezt a kérdést, és számítok némi zavarra a válasz előtt, de egyértelműen kíváncsi vagyok, és további kérdések is várhatóak a témában.
Vissza az elejére Go down

Bruce Moor
Bruce Moor

Flotta

Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor_lautner_abduction_a_l

Karakterlapom :

Születési idő :
2396. 01.19.

Beosztásom :
Zászlós - Taktitai tiszt

Reagok száma :
176

Avatar alanyom :
Taylor Lautner

☽ :
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Taylor-lautner


Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt Vas. Jan. 05, 2020 3:15 pm
Következő oldal

Simon & Bruce



-Elég erős…- nyelek még párat, hogy a kaparó érzés csillapodjon. Azt nem hittem volna, hogy még meg tud lepni Jack egy ilyen itallal, de ezt eddig hol rejtegette?
-De, legalább hat!- teszem le a poharamat az asztalra, kis időt nyerve az esetleges második hörpintése előtt. A józanságom már nem teljes, de még jól tudok figyelni a szavaira.
-Inkább az utóbbi… Bár ebben annyira nem lehetek biztos, -Jack-et ismerve-, de feltételezem, hogy nem direkt akarna „leamortizálni” téged, ezzel az itallal. Inkább csak a jeles alakomra való tekintettel adta neked ezt az üveget. – ezt azért bonyolultabban nem is adhattam volna elő. A gondolataim azok jönnek sorban, csak a szám nem úgy alakítja a mondataimat, ahogy fejben összeraktam. Remélem azért érthető valamennyire, de betudom az italnak, ha mégse. Igaz, hogy elég hülyén nézne ki, ha nekiállnék magyarázni minden szavamat, de lehet, hogy meg se kellene lepődnöm, hogy ilyen bódultságot érzek most a fejemben. Jó erős alkohol van benne, és ha többet fogok inni, akkor félő, hogy még a végén valami nagy baromságot is kimondok, ami nem is igaz. Vagy fene tudja, hogy mit vált majd ki belőlem a kortyolgatás. Eddig még tudok figyelni és válaszolni, ha kérdezne Simon, és ez csak jobb lesz.
-Valahogy mindig sikeredik túlgondolnom valamit, de majd észben tartom a tanácsodat. – nézek rá vigyorogva, bár ez nem a személyének szól, -vagy amit mondott-, hanem az italnak, ami már kezd bennem „dolgozni”.
-Persze, hogy volt. Neked is, biztosan. – Ha jobban belegondolok, akkor több is volt nálam, de momentán egyse jut az eszembe. Vagyis, gondolkodnom kellene rajta, csak nem igazán megy.
-Jó. Majd mesélek. Most inkább te mesélj. – ez igaz is, hogy mesélek, de a „majd”-on van a hangsúlyom. Most még nem megy, és amúgy is nem én vagyok az Ünnepelt, hanem a hadnagy.
-Nekem se szokott sokszor igazam lenni. Tudod… az asszonyoknak van mindig igazuk… - nevetek fel, ahogy Ravenemre gondolok. Többnyire nem hangzik el hangos szóváltás köztünk, mert inkább ráhagyom, és nem kezdek vitába. Úgyse győznék ellene, de ezt ő is nagyon jól tudja. Meg aztán, tanultam is belőle az éveink során.
-Jahh..értem… - hallgatom a szavait figyelmesen és tényleg meg tudom érteni, ha valamiért nem úgy sikeredett a bulija, ahogy kellett volna. A hangulat jó volt szerintem, de mindenki másképp érzi, ha van valami bánata a lelkében. Ahogy elnézem, nem véletlenül van most itt Simon az italát magába döntögetve. Arra még nem merek rákérdezni, milyen gondok vagy problémák miatt ennyire elkeseredett a hangja, de a pozícióját ismerve, bőven akadhat olyan, ami miatt így érez. A soron következő pohár italon már meg se lepődöm, bár ami utána merül fel kérdésnek az annál inkább.
-Szerelmes? Jah, egyszer. Mivel, házas vagyok. – ezt nem is tudnám másként mondani. Ha egyebet mondtam volna, akkor nem hiszem, hogy jól jönnék ki a mondataimból, bár eddig sem volt téma a szerelmi életem vagy az ezzel „járó” érzések. – Te? – kérdezek vissza, és figyelek rá. Ha nem annyira folytatná, akkor nem erőltetném, de ha már témánál vagyunk, akkor kíváncsi lennék, hogy ő mit gondol erről. Talán most is valami szerelmi bánat gyötri, amit eddig senkivel nem osztott meg, és talán ha beszélne róla- ha jól sejtem az ittléte okát-akkor lehet, hogy megkönnyebbülne. Nem tisztem mások lelkében turkálni, de az biztos, hogy Nő van a dologban a részéről. Így maga alatt, még sohasem láttam a hadnagyot, s talán jó hallgatóságnak tart -és persze megbízhatónak is talán-, hogy megossza velem a kétségeit vagy éppen a gondjait, ami jelenleg bántja.
-Hős szerelmesnek gondollak. Tévednék? – vigyorgom el magam, de ezt lehet nem mondtam volna ki, ha nem lenne már bennem a harmadik pohár szesz. –Már boccs, ha… merészen fogalmaztam, de így gondolom. Javíts ki ha nem…- töltök neki is, ha üresedne a pohara, majd kortyolok az enyémből, ha ő is iszik a sajátjából.

// Köszönöm a játékot!//




Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...  Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Bruce & Simon - Don't worry, don't cry, drink vodka and fly...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Simon & Clara - Dance all night
» Bruce Moor
» Simon Greymare
» Simon Greymare - játékvezető
» Éles teszt - Katrina & Simon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: