Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Will & Phil - Hartley lakrész az ébredést követve nem sokkal
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Philip Hartley
Philip Hartley

Hadsereg

Will & Phil - Hartley lakrész az ébredést követve nem sokkal Tumblr-inline-n7z0iv2rr-B1swour4

Karakterlapom :

Születési idő :
2330. október 30. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Navigációs tiszt, programozó

Reagok száma :
280

Avatar alanyom :
Gale Harold

☽ :
Will & Phil - Hartley lakrész az ébredést követve nem sokkal 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f


Will & Phil - Hartley lakrész az ébredést követve nem sokkal Empty
Utolsó poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 12:56 am
Következő oldal


I settled my grievance by crafting a mask
and I never looked back

//Előzmény: ITT

Miután szó szerint bepofátlankodott a kabinomba ez a pasas mondhatni rögvest faggatni kezd, ami csak azért nincs ellenemre, mert így hamarabb túlesünk az egészen. Egyikünk se vágyik a másik társaságára, ez tény, de ha már így alakult haladjunk. Sajnos fogalma sincs mit is csinálok azaz csináltam, így ki kell fejtenem neki nagyon leegyszerűsítve. Noha nem tudja nem a rá való tekintettel vagyok türelmes, hanem úgy általában, mivel régebben is kénytelen voltam ekképpen előadni a tudásom. Amikor visszakérdez figyelmesen hallgatom és amolyan "igen, igen, ilyesmi" fejjel bólogatok míg lebiggyed az ajkam elgondolkodva.
-Például. Megírok minden háttérprogramot és maga már csak a gombot látja ami elvégzi a kért munkát. - Mondjuk így, végül is ha azt vesszük tényleg ezt csinálom.
-Amit kér. Persze, amit leírt elég egyszerű. Ennél jóval összetettebb dolgokat is nézhetünk, mint a kor, a hivatás, a lakhely, bár... utóbbi talán nem fontos ma már. Minden attól függ milyen adatbázisokból dolgozunk. Minél részletesebb utóbbi annál változatosabb szűréseket tudunk készíteni. Persze olyan programot is írhatok ami több adatbázist fésül össze egybe, például. - örvendetes, hogy kezdi érteni mik is a lehetőségek, szeretek programokat írni, főleg ha hasznosak és megkönnyítik mások munkáját. Most még attól is elvonatkoztatok, hogy esetleg a szemben ülő használná, akit amúgy rohadtul nem kedvelek.
Az már egész más lapra tartozik, hogy szerény meglátásom szerint vagy nagyon kevés a tanulással töltött idő vagy mindenki zseni és olyan brutál sűrű tananyagot kap, hogy én belekukulnék. Bármi megeshet.
-Áh... hát... rendben. -Számomra ha már dolgozom akkor kevesebb idő jut a széles skálájú tanulásra, de lehet itt másképp van, nem tudom, ergo utána kell néznem, kár akadékoskodnom. Helyette próbálom kiszedni belőle mit is akar tőlem, miért van itt? Elvégre azt sem tudta mit is dolgozom ugye... A visszakövetésnél sóhajtok, na ezt hogy egyszerűsítsem le?
-Ahm... amikor használ valamilyen gépet annak van egy jele amit továbbküld egy vezetéken, tovább egy műholdra, stb. Olyan mint a lábnyomok csak ezek digitálisak. A stílus meg, igen, ahogy mondja. Olyan mint a beszéd közbeni gesztikuláció. Mindenkinél felismerhető mit fejez ki de azért vannak jellegzetességei. A kódolás is ilyen csak aki nem ért hozzá annak egyformának tűnik. -Neki az lenne, nekem már nem. Vagy nem feltétlen. De ezzel még nem válaszolta meg, hogy én mire kellek igazából, pedig az érdekelne elsősorban. Belátom lehet így is hasznára lehetek hogy kérdezget a földi dolgokról, de valahogy mégsem gondolnám ezért jött. Aztán mikor belekezd kiderül mégis. Hah... hát végül is, válaszolni nem fáj, maximum a társasága, de semmi sem tökéletes.
-Aha... hát ha az enyémet megérti attól még nem fogja a hackerét. Azaz nem feltétlen. Lehet egyszerűbb lenne ha írnék egy programot ami kiszűri magának mely alvók voltak informatikusok és milyen munkásságuk volt. Ha tud nekem adatokkal szolgálni mikor volt az első megjelenése ennek a szervezetnek az is segíti a szűkítést. Kapna egy listát és azt nézné át, csak nincs annyira rengeteg potenciális jelölt, nem? Ha tényleg komoly hackerről beszélünk, akkor bizonyosan nem kertész volt a Földön, hanem eleve hasonló munkája lehetett. De persze válaszolok a kérdéseire, igyekszem egyszerűen fogalmazni. - Már ha szakmai, bár amúgy is, jobban járunk, mert így talán gyorsabban odébb áll.
MONTY



Together in all these memories
I see your smile.
Vissza az elejére Go down
 
Will & Phil - Hartley lakrész az ébredést követve nem sokkal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phil & Sammy - A temetés
» Haley & Phil - Mert véletlenek nincsenek...
» Philip Hartley lakrésze
» Philip Hartley Kommunikátora
» Sammy & Phil - A gyász

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: