Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Chihiro Chiba
Ma 6:37 am-kor

Aine Zemar
Ma 5:37 am-kor

Jasmine Benedict
Tegnap 8:54 pm-kor

Rynoch
Tegnap 8:41 pm-kor

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled?
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 7:16 am
Következő oldal
16+

Hmmm, mi mocorog mellettem? Tamara?  Khmm, de ő halott. Akkor ki? A mozgolódás egyre élénkebb, mire én felsóhajtok. A kora reggelt nem lehet így élvezni, főleg úgy hogy a meleg test elválik tőlem az egyik pillanatról a másikra. Ne menj, maradj velem! Kinyitom lassan a szemem, hogy szemügyre vegyen a távozó alakját. Álmos szemem lustán érkezik oda hozzá, s az első meglepetés, hogy cseppet sem ismerős. Így reggel, különösen nem tartozik a volt feleségeméhez, bár vélek pár hasonlóságot felfedezni benne. Szóval vele voltam az este? Ekkor erősödni kezd bennem a másnapos fejfájás, miközben látom, hogy a volt ágytársam megtalálva alsóneműjét öltözni kezd.
Meg kell beszélnem vele! Ekkor sikeresen fordul úgy, hogy az arcát megpillantva belém hasítson a nő neve: Jenna!? A franc! Hogy történhetett meg? Első pillanatban kelletlenül érzem magam, hogy így összegabalyodtunk, de mint szokásom, hamar tovább lépek ezen apróságon. Már megtörtént, sokkal inkább ha már itt tartunk, miért ne maradhatnánk ebben az állapotban.  Mikor sikerül a formás alakjáról pár pillanatra levennem a tekintetem, akkor látom ám, hogy a hálószobámban vagyok.
Nem! Ne menjen el innen mellőlem. Ennek folyományaként, önkénytelenül is nyúlok két kézzel a szép csípője után, s megragadva azt visszarántom őt az ágyamba. Magamra húzom, s karjaimat zárom  a dereka köré, erős börtönt képezve. Ha pedig közel kerül a feje hozzám, akkor nyomok így hátulról egy puszit a nyakára, majd köszöntöm játékosan.
- Szia szépség! Ki mondta, hogy itt hagyhatsz csak úgy? - ha már szerintem végigmúlattuk az éjszakát, akkor miért ne lehetne folytatni reggel? Élvezze ki az ember a helyzetet. Szerintem ő szintén benne lesz.
- Mi lenne ha még itt ragadnánk a délelőtt folyamán? - Dominiumi életemben, mondhatni jól jött a kikapcsolódás. Valami jó történt a sok szarság után velem. S minden jóra rá lehet kattanni, s igényelni, hogy akarom még az érzést. Nem vagyok vele másképp, s magamra tudok csupán gondolni.
- Nah mit szólsz az ötlethez? - kezem közben büntetlenül kalandozik testén. Meg akarom nyerni ezt a harcot, s remélhetőleg hajlít rá.
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 10:00 am
Következő oldal
Edmund
valamikor a múltban...

Arra ébredtem, hogy szomjas vagyok, fáj a fejem, meg a derekam is, mintha előző este tíz kilométert gyalogoltam volna. Mondjuk miért is csodálkozom, már elmúltam harmincnyolc, ezek a tünetek pedig ennyi idősen napról napra csak rosszabbak lesznek. Orvosként tudom, mi lenne a helyes, tornával sokat változtathatnék ezen, de kinek van ideje tornára, miközben a nap nagy részét vagy a laborban, vagy a szülészeten töltöm munkaholistaként. Apropó...torna. Halványan úszott elém a kép, miszerint heves ágytornába csaptam tegnap Edmunddal, de aztán azt gondoltam, hogy ez biztos csak egy álomkép. Alkalmanként előfordult, hogy efféléket álmodtam. Most viszont gyanús szuszogás ütötte meg a fülemet, nem beszélve a meleg test érzéséről, s a karról, ami a derekam környékén ólálkodott mozdulatlan.
Lopva fordítottam csak a fejem, hogy lássam, mi is történt, pontosabban ki is történt velem előző este.
- Francba – motyogtam halkan magam elé, közben nagyon óvatosan fejtettem le az alvó férfi kezét a derekamról, hogy aztán rezzenéstelenül kibújva mellőle, megkeressem a bugyim, s közben azon agyaljak, hogy a jó fenébe sikerült ezt összehoznom.
Jó-jó, nem volt ebben semmi rossz alapvetően, csak épp nem Vele. Edmundot már régről ismertem, annak idején a férjem mutatott be neki, ők ketten együtt szolgáltak a flottánál. Nem mondhatnám, hogy barátok lettünk volna, bár az elmúlt időszakban elég gyakran beszéltünk, s egész közel került hozzám. Néha már frusztrált is a gondolat, hogy miért is kíváncsi rám, valamiért mindig hárítottam. De aztán elém kúsztak az este emlékképei, kifejezetten rossz passzban voltam, Edmund viszont kedvesen megpróbált tanácsokat adni, s még egy palack bort is elővarázsolt valahonnan. Ó igen, hogy a fene vinné el azt az üveg bort! Csak ez lehetett a hibás.
Nem sok mindent szoktam megbánni, de ezt valamiért mégis bántam, hisz végre volt valaki ezen a hajón, akit közel éreztem magamhoz, s most sikerült ezzel mindent elrontanom. Holnaptól már nem kávézgathatunk csak úgy, önfeledten. Részben emiatt, s részben, hogy megkíméljem őt is, és magamat is a ránk váró, kényes beszélgetéstől, úgy döntöttem, hogy inkább gyorsan összekapom magam és finoman szólva is, angolosan távozom.
A bugyi időközben felkerült, s épp sikerült becsatolnom a melltartóm pántját is, mikor váratlanul megéreztem csípőmön a kezeit, s mielőtt még bármit is mondhattam volna, már húzott is magával, s pillanatok alatt visszakerültem egy olyan pozícióba, melyből épp, hogy kihátrálni próbáltam.
- Dolgom van, el fogok késni – halovány mosolyt erőltetve próbáltam a lehető legfinomabban tudtára adni, hogy ehhez most nincs kedvem, s még a nyakpuszitól is elhúzódva igyekeztem hátrálni. Ez persze nem volt egyszerű, mikor valaki így tart, s kezeivel kutatóexpedícióra indul a Jenna nevű bolygón. A menekülést persze az is nehezítette, hogy kifejezetten jól estek az érintések, ellenben a testemet most mégis felülbírálta a tudat, s az, amit az elmém kántált. Tűnj el Jenna, már így is nagy káoszt generáltál.
Még mielőtt kísérletet tett volna arra, hogy lecsapjon az ajkaimra, s ezzel együtt végleg magával ragadjon egy újabb mámoros kalandba, sietve csúsztattam mutatóujjam az ajkai elé, ezzel fullasztva belé a mondatot.
- Remek lenne, de tényleg mennem kell, már így is késésben vagyok – újabb mosoly, melyek mögött hamis szavak bújtak meg, legalábbis részben. Tény, hogy késésben voltam, az viszont nem, hogy sietnem kellett volna. Mivel én vezettem a kutatás ezen részlegét, nem nekem adták ki az ukázt. Az pedig, hogy remek lett volna folytatni az éjszakai izgalmakat, egy mérleg két karjaként ide-oda ingott bennem. Lehet, hogy tényleg jó lett volna, egyben bődületes baromság is. Mindkettőnknek meg volt a magunk élete, s kár lett volna elszúrni egy bimbózó barátságot. Vagyis, már lehet, hogy el is szúrtam…
Míg Edmund felocsúdott a visszautasításból, sietve húzódtam el mellőle, s kipattanva az ágyból ruhám többi részei után kutattam. A blúzomat megtaláltam, sietve bújtattam egyik, aztán másik kezemet az ujjakba, hogy aztán egyenként haladjak végig a gombokon, követve a szatén vonalát. Ez az öltözködés most kivételesen jobban stresszelt, mint bármi az elmúlt időszakban. Nem nagyon akartam felvenni a szemkontaktust Edmunddal, féltem attól, hogy majd kérdéseket fog feltenni. A szoknyám viszont sehol sem találtam, hiába forgattam fel a szobáját, így kénytelen voltam mégis rápillantani a férfire.
- Nem...nem láttad a szoknyámat? El fogok késni – kicsit zavartan túrtam a hajamba, ahogy pillantásommal megint a ruhadarabot kerestem a helyiségben.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 11:45 am
Következő oldal
Hiába húzom magammal Jennát, s próbálom elcsábítani érintéseimmel egy kis ráadásra, azért érzékelem tőle az elhúzódást, meg úgy nem tűnik, mint aki akarná. Egy darabig azért folytatom  a testén való kutakodást, míg nem ki nem mondja, hogy dolga van. Akkor megállok, sőt mi több a bilincsemből is elengedem őt, hadd menjen alapon. Gondolkozóba esek, aztán megszólalok.
- De nekem mintha az rémlene tegnapról, mintha azt mondta, hogy egészen sokáig ráérsz másnap. - pislogok rá nagyokat, de aztán jól láthatóan kétségbe vonom az állításom. Sokminden kimondtunk tegnap, ami leginkább az eldugott alkoholnak köszönhető. Diadalmasan közösen megittuk, ha jól rémlik. Gondoltam végül egyet, hogy azért megérdemelnék egy búcsú csókot nem? Sajnos Jenna nem így képzeli, mert rögtön érzékelem az ajkaimon a mutató ujját, ezzel belém fagyasztva a további szavakat. Látom tőle a mosolygást, így aztán rámosolygok én is, főleg mert újra kihangsúlyozza, hogy mennie kell. De ennyire? Egy gyors menetre maradhatott volna. Újra végiggondolva a heves éjszakát, s a mostani elutasítást, szinte rögtön lelombozódok tőle. Pillangó módjára elillan, újra szabaddá válva.
- De jó lenne ha megbeszélnénk ezt, hogy most mi merre. Vagy te nem így gondolod? - azt érzékelem, hogy Jenna nem néz rám, de nem is mosolyog többet rám. Ennyire rossz embernek gondolna? Mármint a férfit, aki csellel ágyba csalta? Mármint az alkohol nem magától fogyott el. Már arra készülök fel magamban, hogy a következő percben el fogja hagyni a lakosztályom. Nem várom, hogy bármi kedveset tegyen az irányomba. Hirtelen az a meglepetés ér, hogy hozzám szól és a szoknyája felől érdeklődik. Ránézek, s kissé morcos arcot vágva végül úgy döntök, hogy kikelek az ágyból. Nincs rajtam ruha, s minek takargatnám magam azon nő előtt, akivel a tegnap estét végighancúroztam.
- Ha engem kérdezel, most így nem tudom hová lett. Esetleg nézzük meg a fürdőszobában. - ezzel megindulok  nyújtózva az említett hely felé, ahol nem sokat kell keresgélnem, mert megtalálom. Azonban kezembe véve hamar feltűnik egy igen jelentős tény:  el van szakadva. Ettől függetlenül ha követett engem, akkor átnyújtom neki.
- Te..tessék – miközben azért bevillan a jelenet, hogy én szakítottam el a nagy hevességben. Ezen részletet meghagyom magamnak, abban a hiszemben, hogy nem akarja kifizettetni az árát. Vagyis nah, szívesen kifizetném, ha tudnám, hogyan könyvelhetjük el a tegnapot.
- Jenn! - szólítom meg, remélhetőleg rám figyel.
- Én- én úgy vélem nem tettünk semmi rosszat, s próbálom oda tenni az esténket, hogy több mint barátság, de kevesebb mint férj és feleség dolog. - Várom a reakcióját, így természetesen a szemkontaktust várom tőle. Szóval barátság extrákkal.
- Azért egy puszit és ölelést kaphatok, ha távozol? - szerintem egy barát ennyit megérdemel, vagyis...rögtön beugranak mozzanatok a tegnapiból, s nagyon beindítottak az ajkai. Ettől pedig elébe megyek a gondolatoknak, s odalépek elé. Mielőtt bármit mondhatna, macsósan próbálom lekapni az ajkait. Legalább ez vigasztaljon engem a fennálló szituációban.
- Mikor láthatlak majd újra? - kérdezem utána, mint aki felfedezett volna egy új szert.
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 12:14 pm
Következő oldal
Edmund

- Áh, tényleg? - sikerült egy pillanat erejéig megakasztania, lehetséges hogy mondtam ilyet, most viszont mindent megtettem annak érdekében, hogy mielőbb távozhassak. - Akkor szerintem elfelejtettem ezt, fontos kutatási anyagon dolgozom – tettem hozzá, s ezután sikerült kievickélnem a karjai közül, hogy folytathassam az öltözködést. Nem is tudom, mikor éreztem magam utoljára ennyire kellemetlenül. Alapvetően sem volt rám jellemző az ilyen kis egyéjszakás kalandozás, amúgy se lett volna rá időm a sok munka mellett, de ez most mégis így sikerült. Azt sem tudtam eldönteni, hogy miért is zavar ennyire ez. Talán azért, mert a férjem barátja volt? Vagy mert ki tudja, hogy most ezután mit gondolhat rólam?
A híremnek egész biztosan nem tett volna jót, ha kitudódik ez, ami kettőnk között történt, viszont ennél jobban aggasztott az, hogy nem voltam jó az ilyen helyzetek kezelésében. Edmundot kedveltem, még ha ezt nem is fejeztem ki irányába igazán. De most itt volt ez a helyzet, s nem tudtam úgy reagálni, mint egy normális nő, sokkal inkább megijesztett ez a helyzet.
Közben már kutakodtam a ruháim után, hallottam is, hogy mit kérdez tőlem a férfi, de leginkább egy szó sem szökött az ajkaimra. Megbeszélni. Mégis, mit kéne mondanom neki? Hogy a bor tehet mindenről, vagy hogy egyébként is vonzódtam hozzá? Akkor már az egészet túlkomplikálná, és azt hinné, hogy kapcsolatot akarok. Éppen ezért jobbnak láttam hallgatni, viszont mivel sehol sem találtam a szoknyámat, kénytelen voltam mégis csak megtörni a már amúgy is elég kínossá váló csöndet. Rápillantva persze láttam, hogy már fele olyan jó kedvében sincs, ez az én saram volt. Aztán az is feltűnt, hogy nincs rajta semmi.
- Jajj...kapj magadra valamit – elkapva a pillantásom, ide-oda néztem, s a szék támlájáról sietve dobtam neki oda egy törölközőt. Nem azért, mert nem láttam őt még így, hisz elég valószínű volt, hogy az éjszaka során többször is alaposan megvizsgáltuk egymást, csak valahogy így józanul még nem szembesültem ezzel. A zavaromat talán ő is kiszúrta, reméltem, hogy azért a kedvemre tett, s nem pucérkodott tovább, ha mégis, kénytelen voltam így követni a fürdőszobába, próbálva nem fixírozni a hátsóját.
- Köszi – nyúltam is a ruha után, de nekem is feltűnt rajta a szakadás, egy pillanatra össze is néztem Edmunddal, majd elkaptam róla a pillantásom, s hátat fordítva, sietősen bújtam bele a szoknyámba, aztán a cipzárjával vacakoltam, hogy legalább ideiglenesen magamra rögzíthessem az anyagot, míg visszajutok a hálómig.
- Francba ebbe a vacakba is – motyogtam egész halkan, ahogy sietve próbáltam megoldani a problémát, s mire épp sikerült, felkaptam a fejem a nevem hallatán.
- Edmund...szerintem, nem is tudom, nem lenne jobb, ha inkább elfelejtenénk? - csak kiböktem, ami már nyomta a lelkem ébredés óta, mert hogy én ezt nagyon gyorsan magam mögött akartam hagyni.
- Hát...- doktor létemre ennyit még soha korábban nem hápogtam, de most ez a nap is eljött, kezdtem visszafejlődni, ha az emberi kapcsolatokról volt szó. Nem tudtam, hogy most erre mit is kéne mondanom, végül is, egy puszi még belefér, de még mielőtt kinyöghettem volna, hogy oké, vagy megtehettem volna felé a búcsúzó mozdulatot, hirtelen már előttem is állt, s máris azon kaptam magam, hogy csókolózunk. Ez eszembe juttatta az éjszakát, a testem is rajongott a pillanatért, csak hát az eszem. Ha nagy nehezen is, de némi fáziskéséssel már sikerült hátrébb lépnem, így hátam a falnak ütközött, Edmund pedig láthatta rajtam a zavarodottságot, mert hogy az akadt bőven, főleg egy ilyen csók után, még kezemmel egy tusfürdős flakont is sikerült fellöknöm a mellettem lévő kispolcon.
- Ezt...nem hiszem, hogy folytatnunk kéne – magyaráztam neki a feltett kérdésre, de egyelőre még sem szöktem el, mert a bennem szunnyadó vágy egyre mohóbban tört felszínre, s nehéz volt ilyenkor a szökésre koncentrálnom.

Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 1:29 pm
Következő oldal
- Azt hiszem…igen – motyogtam neki vissza, miközben azon tünődök, hogy hová fog fajúlni ez közöttünk. Mármint a beszélgetés, amit elkezdtünk. Ott bújkál bennem egy rossz érzés, hogy végül el fogom őt veszíteni.
- Folyton a munka, olyan vagy mint én. Munkába temetkezve. Nem gondolod, hogy egy kicsi lazítást megérdemlünk? Miért kell mindig csak tűrnünk? - hangosan mondom ki a gondolataim, megadva neki, hogy válaszoljon, de ugyanúgy hallgathat róla. Ha hirtelen ennyire elzárkózik a lényem elől, akkor egy darabig próbálom őt meggyőzni, majd elengedem útjára. Nézem ahogy egyre több ruhadarab kerül fel rá, s igazítja el. Persze néha körülnéztem a szobámban, ahol némi rendetlenség van. Úgy tűnik, hogy ténylegesen hevesek voltunk, s átrendeztük picit a lakosztályom rendjét. Magamban azon járt a fejem, hogy rendet kell tennem, mire hirtelen mondja, hogy kapjak magamra valamit. Hogy micsoda? Saját lakosztályomban nem lehetek meztelen? Ilyet sem hallottam, azonban a köztünk levő kapocs miatt nem feszítettem a húrt. Elkaptam a törölközőt, aztán magamra igazgattam, s elrendeztem.  Így indultam meg a fürdőszoba felé, ahol ténylegesen megtaláltuk a szoknyáját. Átadtam neki, azonban én minden további nélkül néztem őt az öltözködésben.
- Esetleg nem kéred az egyik nadrágomat? - segíteni akarok neki, meg aztán némi büntudatom van a szoknyája tönkre vágása miatt. Remélem elfogadja, s akkor nem kell azon vacakolni, hogy miképpen csinálja meg.
- Bocsáss meg, hogy szakítottam a szoknyád…a tűz, ami bennünk égett...- nézek bele Jenna szemeibe.Megszólítom, de az már ténylegesen felháborít, hogy arra kér felejtsük el? Sóhaj tőr fel bennem, aztán a saját fejem után megyek. Lopok tőle egy csókot, amiben érzem, hogy válaszolt is, s csak azután utasított el. Elhátrált a falnak, miközben én mint a vadra ugró vadász követtem őt. Egyszerűen tekintetemmel a zavartságának annyit üzentem, hogy rosszfiú leszek most veled. Elkaptam mindkét kezét, s felhúztam a feje felé, miközben a testem a testéhez nyomtam.
- Jenn! Mi a franc van veled? - kissé ingerült a hangom.
- Tudod milyen lehetetlen dologra kérsz meg engem? Hogy tudnám elfelejteni, mikor kedvellek? - suttogom rá ajkaira, miközben a szemeimben ott a szikra. Felül az egyik kezem szabaddá teszem, csakhogy a felszabadított kezemmel lágyan odanyúljak az állához és az érzékeny ajkaihoz.
- Ezután örökké bujkálni és mentegetőzni szeretnél nekem? Vagy esetleg elhagyni, mint sok mindenki más tette – keserűség fog el. Hogy tudnám elfelejteni Tamara halálát, nem tudtam túltenni magam rajta, s tovább lépni. Emellett a két gyermekem sincs velem. Most meg még Jenna is faképnél akar hagyni, mert csupán jól éreztük magunkat egymás társaságában?
- Tudod mit! Menj csak, ha ennyire akarsz! De ne hidd, hogy túlságosan sokat leszek Dominiumon, mert megszökök. Egyesek holtan akarnak engem látni, s én meg élni akarok. Azt hittem, hogy lesz még valaki visszatart az ötlettől...- s az eddigiekhez képest, most én vagyok az, aki elengedi aztán hátat fordítva neki kilépdelek az ágyam felé. S hogy csak teljesen mutassam neki, hogy ebben a lakosztályban én vagyok úr, hogy leveszem magamról a törölközőt. Magamban fortyogok, s inkább ezt választom. Csak később ugrik be nekem, hogy bakiztam egy nagyot. Feltártam előtte olyat, amit valójában nem kellett volna felfednem. Azonban a hangulatom miatt aztán éppenséggel leszarom.
- Remélem megtalálod a kijáratot – ezt még odavetem neki, mint a kutyának a csontot, de csak megtoldom a röviddel.
- Szia Jenn!
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 1:57 pm
Következő oldal
Edmund

A kapkodás sosem vezetett jóra, legyen az bármilyen tevékenység. Ezt még Edmund is láthatta, talán nem is véletlen az, hogy felajánlott egy nadrágot az övéi közül. Egy pillanatra felé kaptam a tekintetem, de aztán meg is ráztam a fejem, jelezve azt, hogy köszönöm, de nem kérek nadrágot. Ha kölcsönadná, akkor azt majd valamikor vissza kellene adnom neki, pedig a közeljövőben most biztos, hogy kerülni fogom ezután. Minél távolabb leszek tőle, annál hamarabb halványodnak az emlékek, s talán idővel már nem kell mellette feszengve lélegeznem.
- Jó, nincs gond – szólaltam meg, de Edmund már kezdte volna előidézni a történteket, amitől csak jobban feszengtem. - Tényleg nincs gond, ez csak egy szoknya – fűztem még hozzá, hisz én is pontosan tudtam, hogyan történt a „baleset”, erre nem is kellett emlékeztetnie.
Ám ahogy felkerült a szoknya, vissza a helyére, s már indulhattam volna, Edmund gyorsan le is rohant, és nem is tudtam mit tenni ellene. Egy részem nem is nagyon akart mit tenni ellene, főleg hogy elkapta a kezeimet, s testével a falhoz préselt. Mondhatnám azt is, hogy ez az ingerület megrémisztett, de annyira azért még sem, hisz sosem bántott, most sem néztem ki belőle, hogy bármire is készülne. Az viszont zavart, hogy korlátozott a mozgásban, s hogy ilyen nagyon közel volt hozzám, csak megnehezített az elhatározásomban, hogy távozzak. Ráadásul olyan dolgokat mondott, melyek kölcsönösen bennem is megvoltak, hisz én is kedveltem. Megszólalni azonban nem nagyon tudtam, inkább csak a lélegzetemre koncentráltam, s arra, hogy most mi fog történni. Csak egy hajszál választott el attól, hogy megint egymásnak essünk, talán nem is tiltakoztam volna, ha ismét megcsókol, ám hirtelen hangulatváltása és szavai megdöbbentettek, s értetlenül néztem a fürdőszobából távozó alakját. Minden a feje tetejére állt.
Lehunyva a szememet, rendeztem a lélegzetem, s kifújva a levegőt, alig néhány másodperccel később Edmund után sétáltam. Éppen háttal állt, láttam, hogy megvált a törölközőjétől, amit nem is nagyon tudtam mire vélni, de el is hessegettem a gondolatot a fejemből. Most megint tiszta voltam fejben, sikerült visszarázódnom abból a világból, amibe alig néhány perccel korábban majdnem teljesen visszarántott. Itt volt az idő, hogy gyorsan távozzak, még mielőtt újra egymásnak esünk, de a szavai még sem hagytak nyugodni. Megdöbbentő vallomás volt ez, amiről korábban nem is mesélt nekem. A fürdőből kilépve megtorpantam, s kezeimet tördelve fürkésztem őt. - Miről beszélsz? - értetlenül álltam ott, de válasz helyett lekezelő stílusban dobott ki a lakosztályából. Erre mondjuk nem voltam felkészülve, azért ez így elég rosszul esett. Szó nélkül sarkon is fordultam, és kivonultam a szobájából, aminek az ajtaját a kelleténél kicsit erősebben sikerült behúznom magam mögött, de néhány lépés után a folyosón meg is torpantam. A fenébe is, aggasztott az, amiről beszélt. Mégis ki akarná megölni őt, és miért?
Ez nagyon zavaros volt, és aggódtam is érte, így véve egy mély lélegzetet, visszasétáltam, s két kopogás után benyitottam hozzá.
- Elárulod, hogy mi ez a holtan látás és elköltözöl a Dominiumról dolog? Mégis ki akarna neked ártani?- igyekeztem tárgyilagos maradni, persze ez nem volt túl egyszerű azok után, ami közöttünk történt.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 2:46 pm
Következő oldal
Magamban fellélegzek, mikor látom elindul kifelé. Legalább magam lehetek, meg a saját gondolataim. Talán így a legjobb, hogy én voltam a durva, hogy elküldtem kellemesebb helyre. Ráadásul ő akart lelépni tőlem. Happy end a vége az egésznek. Azt még nem tudom, hogyan fogom őt elfelejteni, meg ezt az esetet, de talán idővel.
- Az ajt...-szóltam volna hangosan utána, hogy azért ne tegye tönkre a dolgokat, ha nem tetszik neki valami.Mikor ő ajtón túl van, addig én a törölköző helyett felveszek magamra egy alsónadrágot, aztán körülnézve a rendetlenségen, a henyélést választom. Elrendezem az ágyam, hogy utána ráfeküdjek, mikor kopogást hallok.
~ Ki a fene lehet az korán reggel? ~ tűnődök, de aztán látom, hogy Jenna tér vissza. Ó ne! Miért? Ennyire akart dolgozni? Most meg mit érdekli őt, hogy ki akarnak nyírni, s csak a menekülésben látom a kiutat?
- Zárd már be azt az ajtót! - morranok rá, hiszen még az kellene, hogy rögtön idecsődüljön mindenki, s elkapjanak. Nehéz helyzetbe cseppentem, hiszen nem kell most magyarázkodni. Úgy érzem, hogyha meg akarom vele osztani ezt, akkor biztosra kell mennem. Egyszerre fut az az agyamon, hogy kihasználjam a helyzetet, egyben legyek nagyon jó vele.
- Ennyire siettél dolgozni Jenn? S mit érdekelne téged az, hogy engem meg akarnak ölni? - teszem fel neki a kérdéseket. Aztán sóhajtok egyet, s odasétálok a székemhez. Leülök rá, vele szemben ölve.
- Menj csak nyugodtan, nem kell velem foglalkoznod többet. - arcomra kiül némi fájdalom, s idegesen beletúrok a hajamba mindkét kezemmel. Keveset dobogok a lábammal, aztán sóhajtást követően kérdéseim felteszem.
- Mi a biztosítékod arra, hogy nem köpsz be? Mi a fészkes fenével akarod alátámasztani, hogy számíthatok rád? El akartam neked mondani reggeli szex után, de a menekülésed kétségeket hagy bennem. - vágom oda keményen a tényt, de nem itt állok meg a beszéddel.
- Kétség kívül sokat töltöttünk egymás közelében az időt, s tegnap nem úgy sült el, ahogy a fejünkben megvolt. Én nem bántam meg a dolgot. - fújom ki a levegőt, s elhallgatok öt percre, majd felállok a helyemről. Elkezdek idegesen járni fel és álá, néha sután ránézek Jennre, meg a varázslatos alakjára.
- Amúgy meg sok ellenségem van a múltamból. Csak éppenséggel, most hogy célkereszt van a fejemen, különlegesen jó számukra az egész. - Már megint egy kis részlet a helyzetemről.
- Inkább menj el, nem akarlak bajba keverni – döntök keményem. Elhatározott fejet vágok, hogy aztán engem nem fogsz megtörni. Ezzel a tudattal ülök vissza a helyemre, majd nézek rá. Átfut az agyamon kis huncutság, hogy ha az ölembe ülne szemből, akkor lehet megenyhülnék az irányába. Ráadásul ha elkezdene kedveskedni vagy bújni, akkor egyszerűen elbuknék. Ki ne örülne egy bújós nőnek.
- Felejtsük el az esetet, s felejtsd el amit mondtam. - ekkor lennénk kiegyenlítve.
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 3:08 pm
Következő oldal
Edmund

Olyannyira aggasztottak a szavai, hogy visszatérve még az ajtót is elfelejtettem magam mögött becsukni, amire Edmund figyelmeztetett, nem túl kedvesen. Láthatóan sikerült őt vérig sértenem a visszautasításommal, de bárcsak bele látott volna a fejembe, és akkor értette volna azt, hogy miért is reagáltam úgy, ahogy. Az ajtót természetesen becsuktam a kérésére, s visszafordultam irányába, ő viszont továbbra is undok stílusban folytatta a társalgást, nem túl érett felnőtt módjára.
- Jaj, ne duzzogj már könyörgöm – sóhajtva megráztam a fejem, s követve őt, odahúztam egy széket én is, s vele szemben letelepedtem rá. - Komolyan olyan lelketlennek tűnök, hogy ne érdekelne egy ilyen kaliberű dolog? Igazán nem is értelek, annyit beszélgettünk mostanában, és Te egyszer sem adtad jelét annak, vagy említetted meg, hogy gáz van. Szóval? - tanárnősen kérdeztem rá, hogy végre elárulja, mégis mi történt vele, s érezhette is, hogy most bizony számonkérem. Igazából én lehettem volna megsértődve, hogy kihagyott ezekből a dolgokból, és akkor csodálkozik, hogy távolságot tartok? Nem véletlenül tartózkodtam mindenkitől, hisz soha, senki nem volt velem őszinte. S úgy tűnt, hogy az emberek nem változnak.
Kíváncsiságom ellenére Edmund nem tűnt könnyű esetnek, még mindig éreztem benne a sértettséget, s úgy tűnt, hogy nem bízik meg bennem, ez pedig zavart.
- Kétségek? Az elmúlt időszakban megosztottam veled minden gondolatom és aggodalmam, mély dolgokról beszélgettünk és akkor mindezek után feltételezed, hogy nem bízhatsz bennem, csak azért, mert reggel nem szexeltünk? Te jó ég...tényleg minden pasi ebből indul ki? - megforgattam a szemeimet, miközben idegesen a tarkómat babráltam, hisz a köztünk lévő feszültség ellenére kedveltem és féltettem is őt, hisz ki tudja, hogy milyen hülyeségbe keveredett. Aztán megint csak visszatért a köztünk lévő afférra, majd felpattant és ide-oda kezdett el mászkálni, amit elég nehéz volt nyomon követni így másnapos fejjel.
- Megtennéd, hogy leülsz? Fáj a fejem...- hajthatatlannak tűnt, meg idegesnek, ezért figyeltem is, hogy végre kiderüljön, mi a fenét művelt.
- Na jó...- sóhajtva felkeltem a székről, s megálltam előtte, miközben ő az ágyon ült, úgy pillantottam le rá.
- Te nem bántad meg, de én igen, mert...ez túl bonyolult, és nekem nem fér bele az életembe egy kapcsolat. És tudom, hogy egy hülye tyúknak nézel most, és hogy vérig sértettelek, de nem akartam, pont ezt nem akartam, mert túl fontos vagy nekem, hogy ezzel elrontsuk. Tessék. És igen, aggódom miattad és kiakaszt az, hogy félmondatokat bedobtál, majd még sem mondod el, hogy mégis ki és miért akar neked ártani. Megbízhatsz bennem, nem fogom elmondani senkinek, de kérlek, áruld már el, miért menekülsz innen? - széttárt karokkal, feszülten álltam előtte, láthatta, hogy már sík ideg vagyok, ami a hangomon nem érződött, de az arcomról lerítt jól.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 4:13 pm
Következő oldal
Jól nézünk ki! Ennél rosszabb nem lehet, mint a mostani helyzet ugye? De igen! A fejem hasogat a tegnapi borozgatástól, ezzel megnehezítve a tiszta gondolatokat. S jön köztünk a húzavona játék, ami számomra kibírhatatlan.
- Rendben, nem duzzogok akkor. - szólok vissza határozott módon. Hidegzuhanyként ér a kérdései, hiszen nem számítottam ennyire nagy komolyságra, így kora reggel. Felsóhajtok, s várok három másodpercet, hogy nyugodtan tudjak válaszolni neki.
- Nem, nem vagy lelketlen. Jólesett nekem, hogy elkezdtünk egymással beszélgetni, Jenn. Értsd meg, hogy nem akartalak bajba sodorni, sem a családod. Hiszen nem játék az egész, hanem valóság. Bizony vannak akik szépen teszik el az embereket láb alól. Miért? A hatalomért, a kitünésért. Mert az itteni Dominiumi lét maga a börtön a sok feltételeivel. - kezdek bele a mondókámba, s érzéseimmel ezzel kapcsolatosan. Ránézek, aztán újra saját világomba süppedek. Fuh, hogy Jenna mennyire mennyire igaza van. Nem hogy felidegesít, sokkal inkább arra sarkall, hogy eláruljam neki.
- Jó, jó nem szép dolog volt most tőlem ez. - adom be a derekam, vakarom meg a tarkóm, s elszámolok magamban, szépen nyugodtan tízig. Mikor befejeztem, akkor hallgatok rá, s leülök. Mikor felkészültnek érzem magam, akkor Jenn szólal meg.
- Vá vá váárj Jenn! Egyáltalán nem tartalak hülye tyúknak, nagyon is okos vagy. Ami azt illeti elmondhattad volna, hogy nem szeretted volna elrontani a barátságunkat. Én különben mint mondtam, nem vettem volna elrontásnak, amolyan közös edzésnek..- mosolygom el a végét, hiszen a szex egyfajta testmozgás két fél számára. Mikor látom rajta, hogy ő ideges, akkor felkelek a helyemről, s nem tudom miért de egy nyugtató ölelést adok neki.
- Gyere, akkor ülj az ölembe, s elmesélem neked ezt az egészet. Ha már ennyire kíváncsi vagy. - mondom egészen komolyan, s leülök az ágyamra. Lehet, hogy nem éppen túl jó ötlet ölbe kérni a nőt mikor mindketten paprikázottak vagyunk. Ránézek, s csak ennyivel tudom magyarázni a dolgot.
- Nem akarom hangosan elmondani, ki tudja, hogy nincs e a kabinom lehallgatva, esetleg. - ezzel várom, hogy megteszi-e a lépést, vagy sem. Jenn-en múlik. Mindenesetre akár jön, akár nem, de folytatom a szövegem.
- Azért menekülök, mert úgy vélem, hogy a volt feleségem családja ki akar nyírni. Felfogadtak embereket már rá, csak a megfelelő alkalmat várják. Igresda család miért tenné? Mert tudok egy pár titkot róluk, amit megismertem. S tudod hogy van ez? Jobb csökkenteni a tudáshordozókat, nehogy nyilvánosságra kerüljön a titok. - idegesen körbenézek, s nem tudom miért veszem a bátorságot, de akár távol van, akár az ölembe Jenna, egy forró csókot lopok az ajkairól.
- A titok nem más, mint hogy hatalomra akarnak törni. Mármint átvenni az írányítást Dominiumon. A gyerekeimet elvették, hogy idővel ebbe a harcba csatlakozzanak, ha felnőttek. S tudod szalad az idő. Tudtad azt, hogy egyre kevesebbet látogathatom meg őket? S nem mondhatok nekik bármit? Például azt, hogy szeretem őket? - fogalmam sincs, hogy miért veszem elő ezt a témát. Talán mert nagyon érint, s nagyon fáj belül. Marja a lényem napról napra. Lekonyul a fejem, arcom szomorúvá válik.
- Ha pedig nem az Igresda család fog engem eltenni láb alól, akkor valamelyik Flottás beosztott, kik úgy érzik, hogy vérig sértettem őket.
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 4:53 pm
Következő oldal
Edmund

- Köszönöm – nyugtáztam a szavait, azért nem lett volna jó úgy beszélgetni, hogy folytatja a duzzogást, mert úgy nem is jutottunk volna egyről a kettőre. Így is kellemetlen volt már ez a beszélgetés, mert annak ellenére, hogy meg akartam futamodni előle, s lelépni, amilyen hamar csak lehet, ahhoz képest még mindig a szobájában voltam és válaszokat akartam.
- De hát nem tudsz bajba keverni – sóhajtottam, a családomat meg amúgy sem, hisz nekem nem volt családom. Erről mondjuk sosem meséltem Edmundnak, ahogy arról sem, hogy mennyi minden történt velem azóta, hogy felébresztettek a hibrid álomból.
Nagy nehezen sikerült elérnem, hogy meséljen nekem, figyeltem is rá, mindvégig előtte állva, magam előtt összefont karokkal, de amit elmesélt, abból egyelőre még nem állt össze a kép. Valaki a hatalom miatt akart ártani neki, de vajon mit tehetett akkor Edmund, miért lehetett az illető útjában? Efféle kérdések kavarogtak bennem, csak aztán megint valami olyasmit mondott, ami miatt neki állhattam magyarázkodni, s már kezdtem ideges lenni, amiért ennyire megrekedtünk. Ezért is próbáltam megértetni vele, hogy miért viselkedtem úgy, ahogy, s úgy tűnt, hogy kezd megérteni, s talán nekem sem kellett volna elhallgatnom előle a dolgokat.
- Jó, de akkor is úgy érzem, hogy ezt nem kellett volna – feleltem sóhajtva, ő persze csak mosolygott ezen a közös tornán, amit én inkább már kínnak éreztem, le is hunytam a szemeimet, majd amikor közelebb próbált csalni, elleneztem.
- Nem, kérlek...ne csináld ezt, nem szeretném – ismét próbáltam vele megértetni, hogy nem szeretném, ha újra megismétlődne, s bár az előző percben még úgy tűnt, hogy érti, most megint azt éreztem, hogy csábítani próbál.
- Most akkor elmondod, vagy nem? - feszülten kérdeztem rá, továbbra is összefont karokkal állva előtte, mire csöndre intett, így vissza is vettem a hangomból, s kíváncsian figyeltem rá. Döbbenten hallgattam végig, amit az Igresda családról mesélt, de amikor próbált megcsókolni, mellkasára csúsztatott tenyérrel tartottam távol magamtól. - Kérlek Edmund, ha nem hagyod abba, én most elmegyek – mondtam őszintén, mert bármennyire is érdekelt, hogy milyen zűrbe kavarodott, továbbra sem akartam vele komolyabb kapcsolatba bonyolódni.
- Na várj, van erre bizonyítékod? Mert akkor meg kellene keresned valamelyik kancellárt és jelezni a problémát. Ez már nem a középkor, hogy ne tudd megvédeni magad, és nem is egy James Bond film – na igen, még emlékeztem gyerekkoromból ezekre a filmekre, most már talán nem is lehetett hozzá férni ezekhez a régi alkotásokhoz.
- A Flotta? Neeem, a katonaság jó néhány tagját ismerem, rutinvizsgálatra szoktak jönni, és különösképp nem tapasztaltam a körükben mentális zavart. Holmi sértettség miatt nem hiszem, hogy veszélyben lennél, sokkal inkább aggasztó az, amit arról a családról mondtál. Figyelj, szerintem beszélned kellene egy vezetővel erről, és minél előbb. Nem biztos, hogy jó lenne, ha elköltöznél...- persze, hogy nem lenne jó, hisz akkor már nem sűrűn láthatnám. Ezt viszont nem mondhattam neki csak úgy. - Biztos van más választás - jegyeztem meg, s ekkor a keze után nyúltam, hogy megérintsem, s érezze a támogatásomat.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 5:44 pm
Következő oldal
- Én nem akarnám, ha miattam kerülnél bajba.  Hiszen azt hiszem olykor, hogy bizonyos alakok megfigyelnek Jess. Ha valami csúnya dolog történne veled, akkor azt nem venném túl jól. - erősködök picit, mert ez az igazság. Vele tartom a kapcsolatot, meg néha összefutok pár kellemesebb emberrel, de megvannak a saját gondjaik. Én a munkába temetkezek, ami kezd unalmassá válni. Ráadásul egyre fáradtabbnak érzem magam, mindig egy kicsikével. Szóval itthon vagyok Jess-el, az én bájos kellemes társaságommal.
- Jó, rendben – tudom le ezt a kapcsolatos témát, hogy teret nyerhessen az én titkom. Persze próbálkozok a csábítással. Több alkalommal is elutasít, s akkor visszafogom magam végül, főleg elmenéssel fenyeget.
- Mi van ha arra játszok, hogy elmenj? - kicsit pimaszkodok vele, de hamarosan megkomolyodnak a vonásaim. Ülök a helyemen, mire Jess szakítja meg a csendet kettőnk közül.
- Amatőrnek tűnök talán? Persze, hogy van bizonyítékom. - azonban mikor felveti azt, hogy felkeressek egy kancellárt, akkor fejemmel nemet mutatok. Szó sem lehet róla. Hogy nehogy butaságot csináljon, akkor megszólalok.
- Szó sem lehet róla! Azt hiszed, hogy azok különbek? Ők a nagyfejesek. Nincs szükségük áruló típusú emberekre.  Ráadásul úgy vélem, hogy kancellár közelében lenne az maga a pokol. Nem akarok tartozni nekik semmivel.  - fújom ki a levegőt, aztán ráterelődik a téma a Flottásokra.
- Nem kell hogy mentális zavarja legyen, hogy utáljon.  Miből gondolod, hogy odáig fajult volna el? - nem értem az összefüggést, amit felvetett.
- Ráadásul nem hinném, hogy férfiként megosztanák veled ezen dolgaikat. - aztán visszatérünk az Igresda családhoz. Elhúzom a szám szélét, főleg úgy, hogy megint egy vezetőt emleget.
- Nem Jenna, nem fogok egy vezetőhöz sem menni. Ráadásul már mindent megterveztem. Mármint a szökésem. Nem most fogok meghátrálni.  Valószínűleg nem fogjuk egymást látni, s jobb ha nem veszed fel velem a kapcsolatot. Ha sors így úgy akarja, akkor látjuk még egymást. Addig meg...nyugodt életet neked, meg legyen valakid. - érzem, hogy kezemért nyúl, ami jólesik. Nem tiltakozok, ám megjegyzem.
- A mostani érintésed kissé fáj, mert mert így érintkeznek egymással, akik kapcsolatban állnak egymással. - nem, a hangomban nincs semmi rosszaság. Olyan tényként mondtam el neki.
- Ha zavarba akarsz hozni...- pislogok rá, majd sóhajtok. Ki tudna eligazodni ezen a szép nőn?
- Ráadásul némi információt magammal viszek.
Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Vas. Jún. 25, 2023 6:02 pm
Következő oldal
Edmund

- Nem lesz semmi bajom, emiatt ne aggódj – igyekeztem megnyugtatni, azt hiszem, hogy ennyire még nem láttam a Dominium árnyoldalát, s nem is tudtam nagyon komolyan venni az efféle fenyegetett élethelyzetet, mert engem sosem ért a hajón ilyen attrocitás. Hittem a törvényben, s abban, hogy mindenkinek joga van, bár nem voltam naiv, tudtam azt is, hogy vannak rossz emberek, de azért még sem gondoltam volna, hogy Edmund ekkora nagy bajban lenne. Ő viszont nagyon is határozottan állította ezt, ami elgondolkodtatott. Ám úgy tűnt, hogy még ezt a komoly beszélgetést sem tudta komolyan venni, mert flörtölni próbált még eközben is.
- Nem hinném, hogy arra játszol – mondtam határozottan, hisz elég jól értettem az emberek viselkedéséből, Edmund pedig egész eddig próbálkozott nálam, így kizártnak tartottam, hogy ez lenne a célja.
- Na, ez jó! - végre, kiderült, hogy azért mégis csak van valami a tarsolyában, ám amikor javasoltam, hogy ezzel meg kellene keresnie a kancelláriát, azonnal meghátrált. Ezt sem értettem, hát biztosan akadt valaki ezen a hajón, aki nem korrupt és nem csak a saját céljai vezérlik.
- Értem én, hogy senkinek sem akarsz tartozni, de az sem megoldás, hogy elmenekülsz – mondtam ezt én, úgy, mint aki épp nem ezt a megoldást akarta alkalmazni reggel, csak hogy ne kelljen a férfivel kínos beszélgetésbe bonyolódnom.
- Persze, hogy nem kell hozzá, de ahhoz már igen, hogy emiatt valaki meg akarjon gyilkolni – jegyeztem meg, s újra tanácsoltam, hogy keressen fel egy vezetőt, de láthatóan hajthatatlannak tűnt. Olyan könnyedén kezelte ezt a témát, ráadásul engem csak felpaprikázott az, hogy így beletörődött a helyzetébe.
- Látod? Pontosan ezzel van a bajom! - csattantam fel, s ebből máris érezhette, hogy nem vagyok irányába közömbös. Csak azért, mert reggelre falat húztam kettőnk közé, még nagyon is sokat jelentett nekem. Viszont ezzel a mondatával is csak alátámasztotta azt, hogy nem nyílhatok meg neki, s nem engedhetem magamhoz közel, mert ahogy egész életemben eddig mindenki, úgy ő is csak magamra hagy. A veszteségnél pedig nincs fájdalmasabb dolog a világon, s még mindig jobb, ha távol tartom magam tőle, mint hogy miatta siránkozzak. S éppen ezen mondata miatt, bár megérintettem, már el is húztam tőle a kezem.
- Tudod mit? Tényleg felejtsük el ezt az egészet. Te meg menj csak, Perdán biztosan nincsenek gyilkosok, ott minden maga a menyország… - jegyeztem meg némi idegességgel a hangomban, aztán hátrébb léptem tőle.
- Minden jót neked! - azzal sarkon fordultam, s magára hagyva visszasiettem a lakosztályomba, hogy végre egy kis levegőhöz jussak. A súlyos kövek azonban még mindig ólomként telepedtek a mellkasomra. Dühített ez a helyzet, az hogy Edmund a menekülést választotta, ahelyett hogy segítséget kért volna a kancelláriától. De neki így volt a jó, s talán nekem is ez jelentette a pontot a mondat végére.
// köszönöm a játékot Plíz //
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 05, 2023 5:50 pm
Következő oldal
- Ne aggódjak? Sajnos nem így működök Jenn. Épp elég volt elvesztenem a feleségem, s utána a nyugodt életem feje tetejére állt.  Túl sok veszteség ért, s a munkába temetkeztem. Ami pedig azt illeti, én úgy érzem, ha én elbukok, akkor magammal sodrom mindazok, akik még kedves foltok az életemben. - fújom ki a levegőt a végén, talán egy kicsit gyorsan mondom a szavakat. Ami következőre történik közöttünk, az nem éppen mindennapi, vagy szokványos. Ezt szerettem volna megvitatni, azonban nehéz vele zöldágra jutni. Ennyire nem vagyok rá hangolódva?
- A közelgő halál, vagy veszély ellen  elfutni nem megoldás? - csak csodálkozok, hogy most jól hallottam tőle? Hihetetlen ez tőle, s próbálom más megközelítésbe hozni az egészet.
- Jenn, kérlek. Nem csak egy személy akar meggyilkolni, hanem számos. Nagy családok, személyesen sértettek. Örülnék annak, ha csupán egy ember célpontja vagyok, azt tudnám kezelni. S nehogy azt, hogy a régi sértettek nem állnak össze, hogy revansot vegyenek. Ha meg odamennék a kancellárhoz, akkor csupán adósnak érezném magam. Ráadásul ki tudja mivé fajulna az egész. Tudom, tudom a félelem beszél belőlem Jenn, de én inkább nem várnám meg, míg a torkomnak nem ugranak. - ingatom a fejem, s sajnos hiába próbálok pozitívan gondolkozni, én még mindig elveszettnek érzem a kialakult helyzetem. Mikor felcsattan, akkor meglepett arcot vágok, tán tökéletesen leolvasható róla, hogy most meg mi van? Mi a baja Jennek?
- Perdán jobban el tudok bújni – szólok vissza, azonban a tegnap esti szórakozótársam már sarkon fordul.
- Vigyázz magadra! - szólok vissza neki, s aztán ha elment, akkor én rögtön a felöltözést választom. Egy darabig gondolkozok, aztán egy hosszabb sétára indulok, még magam sem tudom hová.


// Én is köszönöm a játékot //
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 06, 2023 9:35 am
Következő oldal
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Jenna & Edmund – Mi a franc van veled? Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Jenna & Edmund – Mi a franc van veled?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edmund Bewild
» Jenna Stone
» Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven
» Jenna & Clara - Bravery is not being afraid to be afraid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: