Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:01 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Rynoch
Vas. Ápr. 28, 2024 8:41 pm

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven WYdz5uv

Klubom
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven R8xXJ2P

Fegyverem
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven KjdARSD


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Pént. Márc. 12, 2021 7:50 am
Következő oldal

Általános orvosi szoba, műtő
 





5. gyűrűszint
Orvosi szoba, vizsgáló



Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven WYdz5uv

Klubom
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven R8xXJ2P

Fegyverem
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven KjdARSD


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Pént. Márc. 12, 2021 8:08 am
Következő oldal




dr. Jenna & Raven
Felülvizsgálat alul


*Csak legyünk túl rajta. Minden alkalommal így indulok el. Ma kivételesen még Bruce-t is pátyolgatnom kellett. Az Imperium a dokkban ejtőzik, Bruce meg megérdemelt szabadidejét töltené, ha nem kaptam volna meg a szokásos ellenőrzésre a „behívómat”. Minden ilyen alkalom a frászt hozza rá, pedig van még időnk. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a flottától való eltanácsolásom nem járt orvos váltással, Bruce maradt a flottánál, így kaptunk egy kabint a katonai szinten és járhatok ahhoz az orvoshoz, akihez korábban is. Vele már úgy is jóban vagyok, számos szívességet tettem már neki, így nem forszírozza a terhességet, ami számomra a szó legszorosabb értelmében vett teher lenne, csak leírja az eredményeket és kész. Nem kérdezősködik, nem olvas a fejemre, nem néz rám szúrós tekintettel. Dr. Luella igazán aranyos csajszi.
Testileg és lelkileg felkészültem a macerára, az egyik nagyon kedvenc ruhámat vettem fel, hogy támogassam az ilyenkor szokásosan a perdai mocsár fenekére zuhant lelkivilágomat. Fél óra, vetkőzéssel és öltözéssel együtt, aztán meglátogatom Jack-et és tovább támogatok. Nem akarásomat igazolva két perccel a kiírt időpont után jelenek meg, átesem a szükséges adategyeztetésen az asszisztenssel, meghallgatom a szokásos „már megint késett” szöveget, szemet forgatok..szóval minden menetrend szerint történik. Nem is gyanakszom, az asszisztens nem szólt egy szót sem semmilyen változásról és még csak furcsán sem mosolygott rám. A borulás akkor érkezik amikor belépve a vizsgálóba nem Dr. Luellába botlok. Zavarba is jövök, nem túl gyakran fordul velem elő, és nem is tart sokáig, épp csak tévedésemet konstatálom mielőtt sarkon fordulnék. *
-Bocsi. Lehet nem jó helyre jöttem? Dr. Luellához van időpontom. Mármint Dr. Brigthonhoz. Semmi gond, visszajövök máskor. *Csodás, százkarátos vigyort eresztek meg a pislogó doktornőre, s már fordulok is, hogy eleget tegyek a változás okozta pici zűrzavar helyreállításának. Biztosan támadt a kartonok között egy kis kavarodás, nem probléma. Amúgy sem volt kedvem ehhez az egészhez, nem mintha máskor lenne. Már azt tervezem hova megyek Jack helyett, csak úgy még sem iszom le magam.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Pént. Márc. 12, 2021 1:49 pm
Következő oldal
Raven and Jenna
- Sajnálom Emilia, de a múlt heti eredményei sajnos egyértelmű jelei a meddőségnek. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nincsenek egyéb lehetőségei, szóba jöhet még a méhátültetés is, de ahhoz további vizsgálatok szükségesek és a férjével is egyeztetnie kell ezzel kapcsolatban. Kérem, beszéljen vele, elküldöm Önöknek kommunikátoron a méhátültetéssel kapcsolatos tudnivalókat, aztán majd jelezzen vissza és megkezdjük a további vizsgálatokat - az elmúlt időszakban ez volt az első olyan eset, amikor rossz hírt kellett közölnöm egy nővel, s akin látszott az, hogy valóban megviselik a hírek. A nyugtatás és vigasztalás azonban nem az én asztalom volt, ahogy a könnyekkel sem tudtam mit kezdeni, így valamelyest kellemetlenül éreztem magam, látva a szenvedő nőt. -  Öhm, akkor…viszontlátásra - lehet, hogy nem voltam túl kedves, amint ajtót nyitottam előtte, ezzel is jelezve, véget ért a megbeszélés, ideje lenne tovább állni. A nő kissé bambának tűnt, de szerintem csak túlságosan lefoglalták a gondolatai, így megzuhanva hagyta el a rendelőt. - Dora, hol a következő páciens? - néztem ki, látva az üres várótermet meg is lepődtem, mert úgy emlékeztem, hogy mára még legalább három beteget vártunk. - Öhm…nincs itt.
- És az utána következő? - Dora már csak a fejét rázta, mire egy fintor kúszott az arcomra, s ahhoz sem kellett sok, hogy megforgassam a szemeimet. Nem is értettem, hogy ha van egy kötelező vizsgálat, akkor miért nem jelennek meg a megadott időre? Persze, akadtak olyanok, akik a munkakörükből adódóan szerezhettek felmentést és későbbi időpontot, ettől függetlenül ez engem nem érdekelt. Szerettem a rendet, a fegyelmet, s utáltam azt, ha a kutatásokra felhasználható időmet pazarolták. Visszasétálva a rendelőbe, elővettem a kommunikátorom, s azon néztem meg, hogy érkezett-e valakitől üzenet - nem mintha túl sok ismerősöm lett volna - egy kémcső meg nem fog üzenni, de azért mégis csak ellenőriztem, soha nem lehet tudni, ki küld valami hasznosat.
- Semmi, szuper - mormoltam magam elé, jöhetett a szokásos kézfertőtlenítés, mikor nyílt az ajtó, s megérkezett a várva várt páciens. - Késett - jegyeztem meg némi arroganciával, noha ez nem volt tudatos. - A legjobb helyen van Ms. Moor - szakítottam félbe, még mielőtt sarkon fordult volna a rendelőből. - Dr. Luella egy jó ideig nem lesz elérhető, addig is én folytatom a munkáját, szóval fáradjon beljebb - tenyeremmel az egyik székre mutattam, jelezve, hogy foglaljon nyugodtan helyet. - A korábbi eredményeit láttam, azok alapján tavaly minden rendben volt, de szükséges újra megvizsgálni. Mikor volt a legutóbbi menstruációja? Érzékelt változást a vérzés kapcsán, volt-e görcs, fájdalom, bármi egyéb elváltozást tapasztalt? Van rendszeres szexuális partnere?- miközben a kérdéseimet soroltam, már nyúltam a gumikesztyű után, hogy belebújtassam az ujjaimat.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven WYdz5uv

Klubom
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven R8xXJ2P

Fegyverem
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven KjdARSD


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Vas. Márc. 14, 2021 6:17 am
Következő oldal




dr. Jenna & Raven
Felülvizsgálat alul


*Nem vagyok szkeptikus más orvosokkal szemben, de jelen helyzetben azért mégis csak jobb ha ugyanaz a kéz turkál. Amúgy is csak az ellenségemnek kívánnám ezt a vizsgálatot, pechemre az összes pasi. A doktornő első szava, mintha az asszisztens visszhangja lenne, hasonlóképp is pereg le a vállamról, még csak meg sem kell ráznom. A nő, kancellári gyorsasággal akaszt meg a sarkon fordulás mozdulatában, de még csak nem is veszem a fáradtságot, hogy szembe álljak vele. *
-Na baszki! *Úgy nézek rá, mint aki biztos abban, hogy a másik téved, hiszen én tudom, hogy jó helyen vagyok ami a vizsgálatot illeti, de nem jó kezekben. Dr. Luella nevét hallva picit rándul az egyik szemöldököm, majd lassabban kúszik fel.*
-Maga is Dr. Luellának szólítja? *Mi már csak ilyen jóban vagyunk Dr. Brigthonnal, az utolsó pillanatban javítottam, hát más előtt még sem nevezhetem a keresztnevén, ám lehet, hogy az előttem álló dokinőnek remek a humora. Az arcát nézve nem egyértelmű ugyan, mert mosolyt még üdvözlőt sem láttam rajta, de vannak ilyen kőbe vésett arcú emberek…általában valamilyen frusztrációval küzdenek. Nem is indulok el a mutatott szék felé…szerencsére, mert máris nekem szegez legalább féltucat kérdést, mind intim jellegű noha aktualitásukat nem kérdőjelezném meg. Mindkét karom védekező állásba emelkedik, szemeim tócsányira kerekednek és hátrébb is lépek egyet, biztos ami biztos. *
-Hééé! Nem ittunk még együtt, hogy ilyeneket kérdezzen. *Hitetlenkedő arckifejezésem tovább mélyül, majd a szexuális partnernél picit kihúzom magam. A kezdeti döbbenetet leváltja az engem jellemző, egyeseket rohadtul irritáló, másokat szórakoztató énem. Rendszeres szexuális partner. A Családügyi Hivatal imádná ezt a kérdést. *
-Férjnél vagyok, az számít? *Mosolygok szemtelenül, de a gumikesztyűt látva és hallva a mással össze nem téveszthető csattanó hangot, amit szerintem az orvosok direkt csinálnak, úja hátrálok.*
-Héé, értékelem az elhivatottságát, meg minden, de csak így egyből bele a közepébe? Semmi ismerkedés, beszélgetés, női csacsogás? Mindjárt a bugyimban turkál képletesen és másképp is. Megjegyzem eddig nem kellett számontartanom mikor vagyok gyilkolós hangulatban, de ez a siklóstól a kabinba betörés, ciklus nélkül is mentálisan borzol. Legalább egy kávéval kínáljon meg. *Mindezt egyetlen levegővétellel mondom el, pillanatnyi szünetet sem tartva, naná, még a végén közbevágna, persze így is megeheti, de akkor sztereóban beszélünk. Amúgy kedves meg szép a csaj, de mint tudjuk a külső olykor meglepő perverzitásokat takar. Ez mondjuk nem áll McG-re, az ő perverzióit és szadista hajlamait semmilyen csinos és dögös külső nem képes palástolni, nem mellesleg az anyatermészet meg sem próbálta.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Jenna Stone
Jenna Stone

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Tumblr_inline_nukpra0iqR1qlt39u_250

Tartózkodási hely :
Domínium

Beosztásom :
Szülész-nőgyógyász | Infektológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Natalie Portman

☽ :
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Tumblr_inline_nulwzqTnJr1qlt39u_250


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Hétf. Márc. 15, 2021 8:50 pm
Következő oldal
Raven and Jenna
- Nem szólítom annak - jegyeztem meg csak úgy mellékesen, de fél szememmel már az előkészített eszközöket fürkésztem, hogy ellenőrizzem, minden fertőtlenített eszköz készen áll-e arra, hogy feltérképezzem késő páciensünk alsó fertályát. - Magának innia kell ahhoz, hogy el tudjon számolni a szexuális partnerei számával? - kíváncsian vontam fel a szemöldököm, miközben a kesztyű már rajtam volt, a fiatal páciens azonban még mindig nem helyezte magát kényelembe, ráadásul, a testtartásából úgy ítéltem meg, hogy nem sok kedve van ehhez a vizsgálathoz. Ez mondjuk nem lepett meg, a legtöbb páciensemnek nem volt ehhez túl sok kedve, sokan féltek magától a vizsgálattól, egyesek pedig szégyellték megválaszolni kérdéseimre a választ. - Miért, a férjével él rendszeres nemi életet? - kérdeztem vissza teljes komolysággal, miközben még az egyik szemöldököm is feljebb szökkent kissé. Érezhető volt a másik fél részéről a távolságtartás, mi több, nem tűnt közreműködőnek, ami nehezítette a vizsgálatot. A döbbenet viszont akkor ült ki az arcomra, mikor holmi ismeretségről csacsogott. Magam sem tudtam, hogy felnevessek, vagy inkább lesújtó pillantással hagyjam magam mögött, s kérjek meg valaki mást a vizsgálatra. - Nos, ha ettől Ön jobban érzi magát…a nevem Dr. Jenna Stone, közeli ismerősöknek csak Jenn. A Földön születtem, a Dominium indulásánál közreműködtem, és az azt követő években is. 38 éves vagyok, szeretek rejtvényt fejteni, a Földön volt egy cicám, imádtam. Szeretem a Rosé bort és a fehéret, szeretem a jazz-t, nem tudok kötni, nincsenek szomszédaim, mert ki nem állhatnak. Kétszer tettek alvó állapotba, elveszítettem az apám, megölték a férjem. Nincs gyerekem, egyszer elvetéltem. Most pedig, hogy már ismerjük egymást, kérem a paraván mögött vegye le az alsó ruházatát, és foglaljon helyet a kezelőszékben   - soroltam robotikus mód, érzelmektől mentesen - óh, és elnézést, teljesen kiment a fejemből, hogy kávéval kínáljam, hogy én milyen ostoba vagyok…de sajnos, elfogyott. - utóbbit már inkább gúnyosan mondtam, ezzel is jelezve, hogy a kisasszony nem egy olcsó kávéházba tévedt be, hanem egy orvosi rendelőbe. - Nézze Miss Moor…megértem, hogy nem kedveli ezeket a vizsgálatokat vagy engem, de higgye el, jobb ezen túl lenni. És ne aggódjon, gyengéd leszek- ekkor még egy mosolyt is villantottam felé, csak azért, hogy végre ellazuljon már, és ne kelljen itt könyörögnöm, hogy megvizsgálhassam őt. Egek, hová jutott a világ? Máskor meg még fizettek is érte.

Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven WYdz5uv

Klubom
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven R8xXJ2P

Fegyverem
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven KjdARSD


Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt Csüt. Márc. 18, 2021 8:54 am
Következő oldal




dr. Jenna & Raven
Felülvizsgálat alul


*Azt hiszem picit képzavarba kerültem dr. Luella nevével kapcsolatban, de sebaj, nem is ez a lényeg. Jobban érdekel, hogy Mégnevesincs doktornő a fura és félelmetes műszereit fixírozza. Korábban mindig olyan jól elbeszélgettünk Dr. Luellával, elterelte a figyelmemet, nem is emlékszem, hogy ilyenek ki lettek volna téve, de eléggé beparázok utólag is, hogy azok…ott bennem…baaaassszzkiii! A szemeim nem csak ezért kerekednek tócsányira, hanem a látszólag össze sem válogatott, akutan az arcomba dobott kérdések miatt. Nehezményezem is, hogy csak így egyből a sűrűjébe mászunk, de a végén azért összeszedem magam, Dr. Mégnevesincs által a mélybe gyömöszölt Delgado vér kezd a felszínre kúszni. *
-Nem, de rohadtul megkönnyíti. Képzelje csak el, hogy Jack Poklában ülünk két pohár Búfelejtő mellett és kitárgyaljuk a pasikat, na aaaaz elég jó hely az ilyen beszélgetésekhez, el is mondanék mindent töviről-hegyire….szó szerint. *Horkantva nevetek fel a saját poénomon, ami némi fáziskéséssel jut eszembe az asszociáció után.*
-Szóval láthatja, hogy nincsenek frusztrációim a szex kibeszélésével, csak a hely nem alkalmas csajos csevegésre.* Az egészbe csak a gumikesztyű hangja rondít bele, de a következő kérdés miatt már oda kell figyelnem mit és hogyan mondok. Szemrebbenés nélkül, se nem túl gyorsan, se nem sokat gondolkodva, maximálisan őszintének hatóan hazudok, kis derűt mosolyogva az arcomra.*
-Ó, hogyne. Azért van, nem? A Családügyi hivatal tiltja a házasságtörést, hát csak vele élhetek, egyébként ha látná, nem kérdezne ilyeneket. Eszményi a pasi. *S mutatom a termetét válltól a derékvonalig egy csúcsával lefelé fordított háromszöggel, majd némi hullámmozgással a lábain dagadó izmokat imitálom, végül visszatérek középtájékra és eltúlzott kar széttárással mutatom a legfontosabb méretet. Végül is láttam, nem is egyszer, főleg reggelente. Ha nem aludtam volna annak idején egy szobában a bátyámmal, és nem tudom meg idejekorán a férfiak reggeli működésének titkát, azt hittem volna, hogy rám moccant annyira. Bruce meg is lepődött az első együtt ébredésünkkor, amikor rácsodálkoztam egy sikkantással, majd emlékezve arra, hogy ő meleg, visszasírtam magam a paplan alá. Szóval ezzel is próbálom a dokicsajt rávezetni ennek a vizsgálatnak az ideális működésére, sajnálattal konstatálom, hogy olyan mint pasik. Nem elég célozgatni, ki kell mondani, hát konkrétan hiányolom a bemutatkozást. Nem is marad viszonzatlanul, olyan szöveget kapok, amire még a bátyám is csettintene amiért egy levegővel képes végigmondani. Érthető, hogy csak pislogok, mint a moziban a Szolgálólány meséjére.*
-Vááááóóóó! …óóó, ezzzel mindent elrontott. *Közbevágok, ahogy szoktam, jelezve a rapid önéletrajz végére kanyarított vetkőztető mondatra, majd teljesen és látványosan összeomlok amiért még kávét sem kapok. *
-Na hát ezzel meg végképp. Maga nem túl kedves vendéglátó, igazán készülhetett volna. *S minő csoda, még több szóhoz sem jutok, egyelőre. Pedig kapok egy mosolyt is, de attól még az ördög is kifutna az Univerzumból. Hanghatásokkal borzadok össze az utolsó mondatától.*
-Na baszki, amikor utoljára ezt hallottam, órákig nem tértem magamhoz. Először is, magát nem utálom, mert nem is ismerem, ezért kellett volna a kis csevej, de ha már ezt így ledarálta, az egésznek elvette a pikantériáját. Szóval Jenn, értékelem, hogy van annyira bátor, hogy előző életében állatot tartott, és a jazz ellen sincs kifogásom, de szerintem a frusztrációját az italnak korántsem nevezhető lagymatag alkohol tartalmú borok okozták. Nem mellesleg én is elveszítettem a bátyámat, az elmúlt fél évben többször lőttek rám, idegméreggel tettek ártalmatlanná, a bugyimban turkáltak, majdnem örökbe fogadtam egy perdai csecsemőt, aki büdösebbet szarik, mint egy errator és úgy tud ordítani, mint akit kínoznak, nem mellesleg imádja a hardrockot. Megtámadott néhány Fehér Gyilkos, egy jégsárkány, lefagytak a lábujjaim, három Ropityúk majdnem felzabált, viszont imádom a Búfelejtőt, a hexaragut, a halat csak csipesszel eszem és kancellár szintű kávéra vagyok jogosult. Nem elég egy kis pisi meg vér, hogy megállapítsa, tök jól vagyok? *S villantok én is egy mosolyt neki, de az enyém százkarátos és amennyire őszinte, annyira kihívó jellegű is. Hátha rákap a szájkarate ízére. Mindjárt jobban érezném magam.*







Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Felülvizsgálat alul - Dr. Jenna & Raven
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jenna Stone
» Jenna & Edmund – Mi a franc van veled?
» Jenna & Clara - Bravery is not being afraid to be afraid
» Folyosók 3. gyűrűszint
» Raven Moor kommunikátora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: