Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Tegnap 10:02 am-kor

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Stephen Rackham
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Stephen Rackham
Stephen Rackham

Polgár

Reagok száma :
5


Stephen Rackham Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 4:09 pm
Következő oldal

Stephen Rackham
A zsák megtalálja foltját, a hír a médiáját.

Pb by James Mcavoy
Stephen Rackham
saját
Szül. hely, idő: Föld. 2330. november 19.
Csoport: Polgár
CsaládCsalád: Apa: Ronald Rackham, eltünt
Apa: Vilma Dortham,eltünt
Ex feleség: Sadrine Thompson,
Családi állapot: Elvált
Foglalkozás: Blogger/Újságíró
Rang:
Képesség: perdai esetén töltsd ki

 
Karakterem jelleme
Mindent gondolkodás útján közelít meg. Az a vágy vezérli, hogy mindent értsen és tudjon. Nagyon erős benne a függetlenségre való törekvés. A belső ürességet kerüli, illetve azt, hogy butának tűnjön. Érzelmeit azért rejti intellektusa mögé, mert fél tőlük, attól, hogy nem képes őket úgy irányítani, mint a gondolatait. Számára a veszély forrása a külvilág. Megbízható, hajlik a humorra, amit sokan nem vesznek észre. Általában félénk és szeret a háttérben maradni. Rossz formájában intellektuálisan arrogáns, kritikus és távolságtartó. Jó az elemző képessége, kitartó és állhatatos.

Karakterem története
A Földön születtem, a középső kontinensen megépült nagy kupolavárosban. Elmondható, hogy a szüleim Ronald Rackham és Vilma Dortham a városok vagyonosabb lakosai közé tartoztak. Így nekem mindenből a legtöbb jutott, ételből, szórakozási lehetőségekből és oktatásból.
Intelligens, és jól tanított gyerekből tizenöt éves koromra szokásos, gazdag tinédzser lettem. Részt vettem a legnagyobb bulikban vagyonos haverjaimmal. Kipróbáltam a legkeményebb vr szimulációkat, extrém sportokat. De mellette volt még egy nagy szenvedélyem. Az e-book-ok világában faltam a nyomtatott könyveket. Igen, csempészektől és ócskásoktól vásároltam régi könyveket és újságokat. Ez utóbbiak az Utolsó Világháború idejéből származtak. Érdekeltek a Föld utolsó korának történelmét mozgató katasztrófák és a háború története. Érdekelt a mozgatórugó, hogy végül mi vezetett oda, ahova.
Az egyes nemzetek túlélési ösztöne? A fegyvergyártó cégek kapzsisága? Vagy az emberben gyökeredző örök pusztítási hajlam? És vajon mit hozhat a jövő?
Hamarosan a komputerem egy adatbázisában elkezdtem írogatni a saját fejtegetéseimet az emberiség jövőjéről. Elemeztem a kupolaváros életét. Évekkel később azon kaptam magam, hogy egy több ezres látogatottságú blogot vittem, amiben az emberek egy valamit találtak. Reményt.
Mindenről írtam. A felső tízezer pletykáiról, a kupolavárosomban történt bűncselekményekről. És kellően optimista színezetben.
Most azt hihetnétek, hogy Sadrine Thompson a későbbi feleségem, aki a Terv egyik orvosa volt, a népszerűségemért szeretett belém. Ó, dehogy is. Interjút készítettem vele, és megkedvelte a személyiségemet. Egymásba szerettünk, és hogy feljuttasson a Dominiumra, összeházasodtunk.
Aztán egy szép napon Sadrine fülébe elültette valaki a bogarat, hogy én csak azért jöttem vele, hogy kapszulába rakjanak. És hát ő a szívére vette, elindult a tányérdobálás és az utam kiadása. De késő volt...
2360-ba hidegre tettek.
Mármint beraktak abba a csínos kis cryo csőbe, elaltattak és bumm. Levitték a testem hőmérsékletét a -150 fokra. Nem tudom, hogy életben maradok az út végére. Vagy hogy egyáltalán felébresztenek.
Csak annyit érzek, hogy hiányzik Sadrine. És tudom, hogy a volt feleségem is valahol a Dominiumon van.
Vissza az elejére Go down

Samantha Lewis
Samantha Lewis

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.25. (28 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium, Imperium

Beosztásom :
Hadnagy, az Imperium főgépésze, a gépész részleg vezetője

Reagok száma :
350

Avatar alanyom :
Emilia Clarke

☽ :
Stephen Rackham Tumblr_n3s42g13eK1qfb5cjo4_250


Stephen Rackham Empty
Utolsó poszt Kedd Aug. 20, 2019 4:44 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


Hello Stephen!

Remek ötlet volt egy újságírót hozni a Dominiumra és bizonyára a Kancellária jól jár veled, ha már úgy döntött, hogy felébreszt! Very Happy Az esélyt megkapod, hogy bizonyíts, meglátjuk, hogy eleget tudsz-e tenni az igényeiknek! Wink

Egyetlen apróságot jegyeznék meg (amit majd javítok az előtörténetedben), hogy a hibernáció során a testet -150 Celsius fokig hűtik le. Erről itt olvashatsz részletesebben: katt.

Szívesen olvastam volna még többet a karaktered életéről, de úgy hiszem, hogy majd a játéktérrel kell beérnem. Nincs is más dolgod, minthogy felavasd, miután lefoglaltad az avatarodat (link).

Jó játékot kívánok nálunk! Smile

- DOMINIUM FRPG -
Vissza az elejére Go down
 
Stephen Rackham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Inaktív karakterek ET-éi-
Ugrás: