Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Chihiro Chiba
Ma 6:37 am-kor

Aine Zemar
Ma 5:37 am-kor

Jasmine Benedict
Tegnap 8:54 pm-kor

Rynoch
Tegnap 8:41 pm-kor

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Khaltus - Mindenki kedvenc tanítója
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Rhywen
Rhywen

Perdai

Khaltus - Mindenki kedvenc tanítója Tumblr_n6vmcsuJlp1riah6uo6_r1_250

Karakterlapom :

Születési idő :
2374, tél vége (42)

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
42

Avatar alanyom :
Rose Leslie

Keresem :

☽ :
Khaltus - Mindenki kedvenc tanítója 2X9cw


Khaltus - Mindenki kedvenc tanítója Empty
Utolsó poszt Szomb. Aug. 31, 2019 10:12 pm
Következő oldal

Khaltus
Sam Heughan
kor: 44-60 között
Perdai
A bátyám vagy de elsőre nem biztos megmondják rokonok vagyunk. Én makacs vagyok, független, kifinomult humorú (szerinted humortalan) míg Te mindenkivel törődő, segítőkész, szívesen szárnyai alá vevő srác. Nem hiába lett igen hamar feleséged, szerintem sok lány elfogadta volna az udvarlásod. Persze csak én tudom hogy előszeretettel hangoztatod bölcseleteid, meglátásaid, amikkel nem értek egyet. Kiváltképp mert rólam szólnak ezek és köszönöm szépen, felnőtt nő vagyok, nem kell a testvéri pátyolgatás. Persze jól esik de sssh! Nekem elég pocsékul füllentesz, ebből arra következtetek amúgy sem vagy ebben járatos. A harcokban sem, legalább is birkózásban mindig én nyerek, amiért duzzogsz is. Ellenben ha a kezedbe nyomnak egy gyereket Te győzöl, már fiatalon is dúlt benned szerintem az apai hormon, imádod a kölyköket, ezért is maradtál annál hogy tanítod őket, vigyázol rájuk, a város egyik tanítója lettél. A gyerekek megvesznek a történeteidért, én nem tudom hogyan csinálod de mindig nagyon érdekesen adod elő a tanmeséid. Még én is elhallgatom pedig kopásig ismerem mind.
Inkább anyára hasonlítasz jellemben, mint apára, bár legalább olyan habókos tudsz lenni mint Ő volt régen. Kerülöd a konfliktust, emiatt se értesz engem én miért keresem. Szeretsz a városban lenni, a perdaiakkal, nem vonzz hogy hetekre elvessz az erdőben. Tudom, hogy aggódsz magam maradok és wipiték gyűrűjében öregszem meg, valamint azzal is tisztában vagyok apával közösen akartatok összeboronálni anno Talnerrel. Tudod hogy nem szeretem ha kerítősdit játszol, de mivel szeretetből teszed, nem tudok Rád haragudni. Jelenleg Elorakban élsz a családoddal, az okokat elmesélheted mikor összefutunk!

//Az ET-mben sokat beszélek rólad és a családunkról, kérlek olvasd el! Nos, nem szeretnék sok mindent megszabni, így azt sem az emberekkel hogyan állsz, a technológiájuk mennyire érdekel, azt sem milyen a feleséged, van-e már gyereked, pontosan milyen viszonyod volt a szüleinkkel, valamint mik a képességeid. Alapjáraton úgy gondolnám ez a két karakter folyton csipkelődik, évelődik, Te megmondod hogyan is kéne okosan és csinosan csinálnom a dolgaim én pedig rákontrázom Neked hol a helyed. Ha akarod lehet ennél kicsit viharosabb is, esetleg titkon neheztelhetsz amiért Apa meghalt, vagy hogy folyton úton vagyok és odahaza emiatt ritkábban segítek be, ezt Rád bízom, csak alapjáraton szeretném ha összetartó család lennénk. Ígérem, hepciás húgod leszek Wink //

//A pb abszolút változtatható, ha nem tetszik Sam Smile Valamint ha gond van feleséged, akkor arról is levelezhetünk.//

 

Vissza az elejére Go down
 
Khaltus - Mindenki kedvenc tanítója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Böngésző :: Elkelt keresettek/Inaktív karakterek-
Ugrás: