Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Tegnap 10:02 am-kor

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Phoenix Mills
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Phoenix Mills
Phoenix Mills

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2378.01.01.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Százados - Inspektor

Reagok száma :
72

Avatar alanyom :
Henry Cavill


Phoenix Mills Empty
Utolsó poszt Vas. Szept. 22, 2019 11:55 pm
Következő oldal

Phoenix Mills
"Sose kezdd te a harcot, de mindig te fejezd be!"

Henry Cavill
Niko
Saját
Szül. hely, idő:
Dominium, 2378.01.01.
Csoport: Hadsereg
Család:
Feleség: Clara Mills - A robotika és a technológiai fejlesztések részlegének vezetője - elhunyt
Gyermekek:
Noah Mills - Kadét - elhunyt
Dominic Mills - Kadét - elhunyt
Ophelia Mills - elhunyt
Aaron Mills - elhunyt
Családi állapot: Özvegy
Foglalkozás:
Inspektor - A Kancellária megbízottja
Rang: Százados
 
Karakterem jelleme
Életem minden pillanatát már kisgyermekkoromtól kezdve szigorú szabályok övezték, apám keménykezű, okos ember volt, anyám mindig azt mondogatta, hogy tőle örököltem vezetői érzékemet, magából pedig a hivatás iránti elkötelezettségem jutott. A katonai pályára lépés volt az egyetlen lehetőség, melyet a családom támogatott, főleg, hogy a Katonaságért felelős Kancellár, Victor Terson apja, apám egyik legjobb barátja volt. A lojalitás számomra alapvető érték, ahogyan a Dominium és a Kancellária feltétel nélküli szolgálata is. Tíz hónappal ezelőttig vakon hittem ebben, azonban mostanra már magam sem tudom, hogy csak a legyőzhetetlennek gondolt démonaimmal küzdök, vagy valóban kételkedek azokban, akiket ezidáig mindenben támogattam.
Karakterem története

A Város életének legborzalmasabb napja... felrobbantott sikló... tíz halálos áldozat... az Ellenállók műve...


Újból azok a képsorok futnak előttem, melyeket milliószor láttam már, melyek éjszaka folyton folyvást kísértenek, és amelyek a mai napig megoldatlan, fájó kérdésként vannak jelen az életemben. Oda sem figyelek igazából, csupán csak a híradás kulcsszavait hallom meg valahonnan a távolból, viszont gondolataimat nem akarom a témára irányítani, ezért inkább csak ülök némán és hagyom, hogy félmeztelenre vetkőztetve, testemen az újfajta eljáráshoz használt megannyi érzékelővel, letapogatóval, tegyék a dolgukat a körülöttem sürgő-forgó köpenyesek.
- ...mégis mi szükség van erre doktor? - a harmadik vetítés közben megtöröm az addigi csöndet és kérdőn pillantok a vizsgálatot vezető férfira.
- Sajnálom Mr. Mills, előírás, hogy a Hadsereg tisztjeinél háromhavonta a legapróbb részletekig vizsgáljuk az alany agyi tevékenységet a rendszerünkben tárolt, személyes, múltbéli történéseiből merítve. Ez egyfajta alkalmassági szűrő is a további analízishez. - valószínűleg már nem az első ilyen jellegű kérdést hallja praxisában, mert a monoton, gépies válasz erről tanúskodik.
- Tíz hónappal ez előtt történt, próbálok együtt élni a veszteségemmel és megoldani azt az ügyet, amire a Dominium azóta sem volt képes. Feltárni a részleteket és kézre keríteni az elkövetőket, hogy mielőbb felelősségre lehessen vonni őket. - válaszolok indulatosan, bár ez legkevésbé sem a körülöttem tevékenykedő öt fős kutatócsoportnak szól, hanem sokkal inkább annak a tehetetlenségnek, amit az eset körül tapasztalok. Nincsenek értékelhető nyomok, vagy egy valamire való felvétel, bármi, ami közelebb vihetne ennek az egésznek a kiötlőjéhez, ahhoz az ellenállóhoz, aki ilyen aljas módon akart kiiktatni a képből.
- Kérem nyugodjon meg Phoenix, már csak... - próbálnak csitítani, de ez a lehető legrosszabb, amit tehetnek, a mondatot befejezni sem hagyom. Közbevágok.
- Nyugodjak meg?! Mégis hogyan nyugodhatnék meg? A családomat kiirtotta egy fantomalakulat az Ellenállóktól, akikről azóta sem tudunk semmit, a robbanás és az azt követő behatások miatt alkalmatlannak minősítettek terepi munka végzésére, ezért maradt számomra az aktatologatás... - nem vagyok hajlandó tovább itt maradni és asszisztálni ehhez a baromsághoz. Nem elég, hogy berángatnak ide, az emlékeztető vizsgálatukkal még a múltamat sem hagyják békében pihenni.
- Minősítsenek, ahogy csak akarnak... - jószerivel letépem a testemen díszelgő megannyi szenzort, csak, hogy mielőbb szabadulhassak erről a helyről.
Senki sem szól közbe, senki sem lép közbe, valószínűleg ők is érzékelik, hogy most jobb, ha nem tartanak vissza. Nem törődve mással, gyorsan magamra kapkodom a felsőruházatomat és köszönés nélkül, sietve távozok a vizsgálóból.

Mills távozását követően:

- Mills Százados eredményeit és a vizsgálat felvételeit a legmagasabb szintű titkosítással lássák el, a szolgálati engedélyét újítsák meg a következő vizsgálat időpontjáig. - akár az elmúlt két alkalommal, most is minden úgy történik, ahogyan a Kancellária kéri, a jelenlévők részéről nincsenek felesleges kérdések vagy közbevetések, mindenki tudomásul veszi a döntést és némán teszi a dolgát, ahogyan az elvárható tőle.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Phoenix Mills K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Phoenix Mills WYdz5uv

Klubom
Phoenix Mills R8xXJ2P

Fegyverem
Phoenix Mills KjdARSD


Phoenix Mills Empty
Utolsó poszt Hétf. Szept. 23, 2019 2:29 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


Kedves Főnix!

Rövid de velős előtörténet. Te aztán értesz ahhoz, hogyan kell minél több mindent egy marékba belegyömöszölni, de ezt már megszoktuk tőled. Én legalábbis százkarátos Azt is, hogy megint maradt pár fehér folt, amit érzésem szerint a játékaid során festesz izgi színekre, hogy addig is furdalja az oldalunkat a kíváncsiság. Gonosz, nagyon gonosz Niko de meg lesz ennek a böjtje, csak kerülj a kezeim közé Niko Én utadra engedlek, de ígérd meg, hogy kicsinálod a kancellárokat, mert hidd el, minden baj okozói ők Big smile
Szeretnél avatárt foglalni? Nem? Pedig muszáj lesz Very Happy
Vigyázz, kész, játssz! Raven

- DOMINIUM FRPG -



Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down
 
Phoenix Mills
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jack pokla - bár
» Mills Százados Kommunikátora
» Fogda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Hadsereg-
Ugrás: