Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Aine Zemar
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
87

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Aine Zemar Empty
Utolsó poszt Szomb. Feb. 13, 2021 1:01 am
Következő oldal

Aine Zemar
Soha ne mondj le arról a lehetőségről, hogy befogod a szádat!

Sanja Stojanovic
Aine Zemar
saját
Szül. hely, idő: Dominium, 2392. Tél
Csoport: Ellenálló
Család: Eoghan Zemar (Apa), Laoise Zemar(anya), Bryce Zemar (1. ikerbáty), Holt Zemar (2.ikerbáty), Hollie (3.húgi), Victor Margod(ex-férj), Maja (1.kislányom), Daisy(2.kislányom)
Családi állapot: Házas
Foglalkozás: Elektronika (bütykölő)
Rang: Nincs Rangom
Képesség: Nincs képességem

 
Karakterem jelleme
- Kétkezes: Mindkettő keze ugyanolyan ügyes, mint a másik.

- Technika „elvetemült”: Szereti az új technikai eszközöket kiismerni, s megfejteni a működését.

- Fura, s meglepő beszédre hajlamos: Kösd fel a gatyeszt vagy bugyit a jelenlétében.

- Precíz munkát végez: hiszen nő!

- Utálja az alkohol minden formáját: Már egy kisebb korty is részeggé teszi.

- Megbecsüli azokat, akik nem riadnak el a természete miatt.

- A háziasszonyos munkákat szereti kiosztani, mint elvégezni, egy családi trauma miatt.

- Szereti a rendet: csak a sajátját. Ha már nem ott talál egy eszközt, ahol szerinte kell lennie, talál egy ludast, aki elviszi a balhét.

- Költséges cicababa: hiszen mindent a kredit mozgat.

- Stratéga: egyes helyzetekben előáll sok tervvel elég rövid idő alatt.

Karakterem története
Diaries of Zemar’s:


A  család  rövid előtörténete:


Eoghan Zemar született 2367-ben, Domuniumon. Apja Mark Zemar, gépészmérnök, míg édesanyja Eowen Bywater elektronikával foglalkozik. A kisfiút már kisebb korában érdeklik a berendezések, s azok működése. Elkezdi tanulmányait fiatal korában, azonban nagyon hamar átcsábítják fizikai teljesítménye miatt a hadsereghez, hogy megfelelő katona váljon belőle. Látják benne a tehetséget, s hogy nagyra viheti még egy nap.
17 éves korában adják hozzá Laoise O’ Donnell-t, s lépnek házasságra. Nem sokkal utána teszik le közösen az alapképzést.  A nő növény biológus,  álompárnak tartják őket a közeli ismerősök, s családtagok, ami extra terhet pakol a fiatal házaspár életére. A hadseregbe a kezdeti beilleszkedési nehézségek után, Eoghan kiképzői szintig jut el. 2 évvel később bővül két taggal a család, Bryce és Holt Zemarral. Laoise-t a két csöppség, két éven keresztül állandóan foglalkozásban tartja, míg végül át nem veszi a nappali foglalkoztatást az Iskola. Korán érdeklődést mutat Bryce a geológia, de leginkább a kőzetek, fémek és egyéb anyagok iránt, úgy Holt a földrajz megszállottjává válik. A két fiú semmivel sem tűnik ki a többi gyerek közül, mondhatni nagyon átlagosak. Mikor az ikrek 6  évesekké válnak, akkor bővül a család egy új jövevénnyel, ráadásul egy lánnyal:

Aine Zemarral


Khmm, igen 2392.telén születtem, Dominiumon. Fent már ismerhetitek a két példás szülőmet, a katona kiképző apámat, meg a hős anya kitüntetéssel büszkélkedő anyámat. Korán megismerkedtem nagyapával és nagymamával, akiknél mindig sok érdekes látnivaló volt. Egyszerűen nem tudtam, hogy miként mozognak azok a csodálatos eszközök, s mindig meg akartam őket szerelni. Két éves lehettem, mikor bővült a család egy húgival, Hollie-val, másik részről én bekerültem az iskolába. 6 éves koromban elhalványult a húgommal való kapcsolat, ám cserébe nagymamával és nagypapával tanultam. 8 éves koromban mertek csak nagyszüleim adni a kezembe eszközt, persze nagyszülői felügyelet mellett, nehogy áramütés, vagy bármi más hatás érjen. Élveztem szétszedni nagyszülők felszereléseit, az ő bosszússágukra. Vártam, hogy 10 éves legyek, s azt tanulhassam, amivel ők foglalkoznak. Szerelni, forrasztani és mérni, ez tartott engem lázban. Többször mentem nagyiékhoz tanulni, s aludni, mint haza. Ők tudtak leginkább nekem segíteni a tanulásban, mint otthon a szülők. Ami igazán sokkolt engem, hogy 16 évesen próbálták a szüleim elmagyarázni, hogy 1 év múlva férjhez kell mennem, s idővel gyerekeket szülni a férjemnek és a társadalomnak, a fennmaradás érdekében. Teljesen kiakasztott, hogy nincs nekem beleszólásom a párválasztásba.  Nehezen törődtem bele, hogy nagy fejesek mondják meg, mikor mit tegyek.  
Eljött a 17. életév, s engem hozzáadtak Victor Margodhoz. Ő lett a hites uram, s a nászéjszakán megmondtam neki a tutit, hogy cseppet sem érzek iránta semmit, csak teszem a női kötelességem.
Sikeresen letettem az alapkiképzést, s nem sokkal később beadtam a jelentkezésem a hadsereghez, abban bízva, hogy oda szintén kellenek az elektronikához értő személyek. Az első jövevény 2412-ben született az első lányom, Maja. Az ő születése után sokat formásodtam, gömbölyödtem az elől és hátul deszkához képest. A vele töltött két pihenő év elfeledtette velem az élet nehézségeit. 2415-ben született a másik kislányom Daisy, aki kinézetre teljesen hasonlított rám. Örültem annak, hogy újra van két év szabadságom, amit a kislányaimmal tölthetek el. Mellette elkezdtem a perdai nyelv tanulását, mint kétgyermekes katona anyuka.


2417-ben történik meg:  A szökésem. Maja ekkor öt, míg Daisy csak kettő éves, pontosan mikor nappal már az Iskola foglalkozik vele, visszatérek a hadsereg kötelékébe, mint elektronikus, egyben  ekkor pillantom meg a felhívást arról, hogy küldenek egységeket a Perdára. Emlékszem a napra, mikor Victornak elmondtam, hogy 1 hónapra Perdára megyek, hogy nyomára bukkanjak az ellenállóknak. Nem örült neki, de végül beleegyezett. Katona vagyok basszus. Családom többi tagja csupán szerencsét kívánt, s mondták, hogy fognak foglalkozni a két lánnyal, míg vissza nem érek. A küldetés előtt kaptak tőlem egy hosszadalmas búcsú ölelést, amit anyaként borzalmasan éltem át. Próbáltam erős maradni, de csupán előttük, míg nem a folyóson elsírtam magam. Tudtam mire készülök, hogy talán sosem fogom őket látni.  Engem az itteni világ nem vonzott, a túlságosan szabályozott rendszerével. Szabadság kell! Élményeket szerettem volna, s egy igazi pasit, akit igazából szerethetek. Meguntam az itteni életet, s valami újra vágytam. Lementem a csapattal, felettesemmel és három társammal. Én mint elektronikai szerelőként hasznosítottam elsősorban a tudásom.
A szabadulásom napjára emlékszem, hogy meg lettem bízva, hogy érzékelőket helyezzek el a táborunkhoz közel, hogy milyen a mozgás a vadonban. Mármint a felettesem tudta, hogy esetleg ellenállók kocsikáznak a közelünkben, de nekem nem szólt erről semmit. Én értek a berendezésekhez, ezért rám hárult a feladat a technikai eszközök telepítésére és beüzemelésére. A legtávolabbi pontnál azonban, vízzel bénítottam meg az egész járgányom működését. Mindenféle kommunikációs eszközöm rákötöttem egy játékos Holdszeműre, hogy azt kövessék, mint engem. Gyalog elindultam egy nekem tetsző irányba, abban a reményben, hogy rábukkanok egy ellenállóra, s csatlakozhatok hozzájuk. Itt vagyok egy kevésbé ellenőrzött helyen, új lehetőségekkel és új élettel.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Aine Zemar K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Aine Zemar WYdz5uv

Klubom
Aine Zemar R8xXJ2P

Fegyverem
Aine Zemar KjdARSD


Aine Zemar Empty
Utolsó poszt Szomb. Feb. 13, 2021 8:37 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


Kedves Aine!

Üdvözöllek az ellenállók között! Bár addig még sokat kell gyalogolnod, hogy megtaláld őket és maguk közé fogadjanak, de ilyen beszélőkével, mint amire előre figyelmeztettél mindenkit, nincsenek kétségeim, hogy sikerül. Very Happy A Kancellária nagyot csalódott benned, pedig már készítették a Hős Anya címet neked is, bízva abban, hogy anyukád nyomdokaiba lépsz, most viszont attól félnek, hogy ez fordítva történik majd. Remélem a lelkiismereteddel is el tudsz számolni, amiért elhagytad a gyerekeidet, meglátjuk hogy megy ez.  Rolling Eyes  Twisted Evil
Persze az is lehet, hogy mire erre rájönnél, megesznek az erratorok. Nehéz út vár rád az ellenállókig, és még meg is kell győznöd őket arról, hogy bízhatnak benned. Nos, harcra fel!  Bunyó
Nem is tartalak fel tovább, mert már be vagy sózva nagyon Very Happy
Vigyázz, kész, játssz!
Raven

- DOMINIUM FRPG -



Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down
 
Aine Zemar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bryce Zemar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Inaktív karakterek ET-éi-
Ugrás: