Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Tegnap 10:02 am-kor

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Kutatólabor
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Kutatólabor Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Kutatólabor Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 12:54 pm
Következő oldal

Kutatólabor
 





Az orvosi laborhoz hasonlóan ide is tükrök segítségével vezetnek le természetes fényt, a többi fényt ki kell gazdálkodniuk a rendelkezésre álló energiakészületükből. A kutatólabor egy kisebb terem, meglehetősen zsúfolt és elsőre átláthatatlan, hiszen botanikusok, biológusok, vegyészek és még ki tudja miféle tudósok dolgoznak itt sokszor egyszerre, egy időben. Ők mégis valahogy átlátnak a káoszon és vita nem sűrűn szokott adódni közöttük, legfeljebb csak akkor, ha ugyanarra a vizsgálóeszközre van szükség éppen, mert ezekből nem áll több példány rendelkezésre.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Hétf. Nov. 15, 2021 8:38 am
Következő oldal
Kai & Aine


Jelenleg dolgozom, itt a kutatólaborban. Komoly számításokat végzek, mielőtt még szabadjára engedném a saját kis találmányom. Mi is lenne ez? Egy kicsi szerkezet, aminek az a célja, hogy érzékelje a környéken a mozgást. Szűkös keretek miatt, s a kevés alkatrész hiányában egyáltalán nem gondoltam nagy teljesítményű készülékre. 50 méteres távolság pontosan elegendő. Természetesen ez nyílt terepen érvényes, mint zárt fémmel teli helységeknél, vagy barlangrendszereknél. Az egész napelemmel működik, s egy töltéssel egy alkalmat bír ki csak. Legalábbis én ezt tervezem, s utána majd kiderül, hogy mennyire életképes, s fogadja el a vezetőség a gyártását. Maga a szoftveres részt nem én írnám meg, ahhoz távol állok.
Lényegében egyedül vagyok a laborban, mindaddig, míg mozgást nem észlelek az ajtónál, így a számolásból felnézek, hogy kicsoda az. Új arcnak tűnik, aki el van veszve a bázison, de egyelőre nem szólalok meg. Hagyom, hogy nézelődjön úgy egy percig, majd utána szólítom meg.
- Hello! Esetleg segíthetek neked valamiben? - teszem fel a kérdést, s felállok a helyemről s lassan megközelítem az illetőt. távol keleti vonásai vannak, ami igazából eléggé ritkaság számba megy. Ha megálltam előtte, akkor úgy vélem, hogy kezdem én a bemutatkozást.
- Az én nevem Aine. - nyújtom a kezem felé, miközben leragadok a vonásainál. Mikor megtörténik az üdvözlés, akkor tovább görgetem a témát, hogy valami beszélgetés alakuljon ki közöttünk. A hallgatás nem éppen kellemes.
- Még sosem láttalak - állapítom meg óvatosan, hiszen marhára nem tudom, hogy miként fog itt reagálni a lényemre. Mindenesetre az biztosan látható, hogy labor ellenére nem viselek köpenyt, hanem sokkal inkább nőies ruhadarabot. Egy feszülős cicanadrágot, míg odafent egy topot. Az alsó ruhadarab fekete színű, míg a felsőm barna. Kell egy kisebb idő, míg kigondolom, hogy mi legyen a következő kérdésem.
- Mivel foglalkozol? - s erre marhára büszke vagyok, hogy így ilyen semleges kérdés jutott eszembe, mint valami túlságosan személyes. Meglátom még, hogy hogyan reagál a jelenlétemre.
Vissza az elejére Go down

Nakai Soto
Nakai Soto

Ellenálló

Születési idő :
2392. november 13

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
10

Avatar alanyom :
Michael Kroeber


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 16, 2021 3:13 pm
Következő oldal
Aine és Kai


Biztos voltam benne, hogy úton a laborba benyitottam egy-két szobába, ahova nem lett volna tanácsos. Nem szeretném részletezni, de az egyik helyiségben, talán valami raktár a takarítószereknek, ketten úgy döntöttek, elindulnak délre, felfedezni ezt azt – egymáson. Nem szoktam zavarba jönni – legalábbis így gondolom magamról – de sikerült elpirulnom, fellöknöm valamit, talán egy lécet vagy seprűt, ami miatt csak második nekifutásra tudtam becsukni az ajtót.
- Fuuu – kifújtam magam szokás szerint, és felvettem a megszokott fapofát.
Hálaistennek már nem jártam messze a labortól. Az igazat megvallva, azon is csodálkoztam, hogy a Rebelliumnak van laborja, így nem tápláltam hiú reményeket, hogy bármiben is hasonlítani fog az eddig megszokottakhoz.

Nem is igazán volt lehetőségem véleményt alkotni róla amikor végre megtaláltam, mert teljesen meglepett a hölgy jelenléte, aki látszólag valami nagyon fontoson dolgozott éppen. Még az imént látottakat nem sikerült kivernem a fejemből, és kislányos zavaromban megszólalni is alig tudtam.
Azt kérdezte segíthet-e valamiben. Na, ez valami olyasmi, amire tényleg nem számítottam. Be kell valljam, ismeretlen terepen érzem magam amikor hétköznapi – normális – dolgok jönnek szóba.
Mondj valamit Kai – gyerünk, találj ki valamit! – szinte kiabáltam magammal a fejemben – miért akar segíteni? Miben segíthetne? Segítségre szorulok? – teljesen elveszítettem a fonalat, félórányi elveszettség és egy kínos jelenet után szánalmasan festhetek, ha a hölgy szerint segítségre szorulok, összeszedettnek tűnik, biztos igaza lehet.
A háborús övezetből – ami alatt a gondolataimat értem – a hölgy zseniálisan kirántott. Tájékozott lehet a diplomácia és szociális élet fondorlatos útvesztőiben.
Amíg a nevét nem ejtette ki a száján észre se vettem, hogy amúgy szép. A hangja megnyugtató volt, a vonásai természetesek és harmonikusak. Akár egy gyönyörű kard, vagy kés – az edzett acélnál alig van szebb látvány a világon.
- Aine, szép név. Vajon úgy ejtik ahogy írják? – és igen, a háború visszatért a fejembe, mert véletlen kimondtam a gondolataimat. Az arcom újra elpirult, a fapofa amit magamra erőltettem eltűnt. Az ehhez hasonló pánikhelyzetekre nem voltam felkészülve. Jó persze, beszélgettem már életemben idegenekkel ezelőtt jó párszor, de sose érdekelt a véleményük, így lehettem hideg vagy bunkó, elég magas pozícióban voltam ahhoz, hogy az asztal alatt hagyjam a közélet aggodalmait. De most, most már, hogy szabad vagyok – na meg új arc egy új helyen, valami megfoghatatlan okból kifolyólag igenis érdekelt mások mit gondolnak rólam.
- Üdv neked – a bal kezemet akartam véletlen kinyújtani, de időben ráparancsoltam, hogy vissza, de így is úgy nézhettem ki, mint egy rossz Parkinson-kóros.
Gyorsan és határozottan kezet ráztam vele
– Nakai Kai – egy pillanatra teljesen elsápadtam, szemeim kikerekedtek, sírni támadt kedvem magamtól - akarom mondani, Nakai Soto, de csak Kai - úristen - csak neked - hadartam zavarodottan – én sem láttalak még soha – mintha egy csapot nyitottak meg, úgy ömlött a hülyeség belőlem.
Had ne említsem, az egyszerű fehér ing amit viseltem, szinte teljesen hozzám ragadt, ahogy vert a víz.

Minderre a káoszra ami uralkodott rajtam egy jó nagy lapáttal rátett, hogy a foglalkozásomra kérdezett rá. Érzékeny területre lépett.
- Fuu – hangosan kifújtam a levegőt és pókerarcot erőltettem magamra, majd becsuktam a szemem.
- Biológus vagyok – majdnem megrándult a szám széle, olyan büszke voltam magamra és az összeszedettséget és józan észt sugalló válaszomra, hogy legszívesebben mosolyogtam volna.
Kinyitottam a szemem, amibe úgy látszott Aine egyenesen belenéz, ettől megint teljesen zavarba jöttem és a háború a fejemben újra kezdetét vette, valamiért úgy éreztem nálam a szó, és mondanom kell még valamit – és szoktam néha ölni – futott ki a számon, és a mosoly amit előbb fogtam vissza rosszul időzítve véletlen kiült az arcomra egy pillanat erejéig. A hülyeség csapját újra megnyitották – megtudod mondani merre van a labor? – a tarkómat kapargattam az idióta kérdésem után – a laborban vagyunk – bután néztem, majd mielőtt megszólalt volna újra kinyitottam a számat – persze, hogy a laborban vagyunk – megint futottak ki a gondolataim a számon.
Egy bók! – ez az. Igazi heuréka pillanatként éltem át. Rebeca mindig azt mondta, a nők szeretik a bókokat.
- Szép vagy – mosolyogtam el idiótán, teljesen elpirulva – mint egy kard – te marha, gondoltam magamra és áldottam az eget, hogy ez a két szó gondolat is maradt.
Csak reméltem, hogy a katasztrófa, ami én lennék, Aine szemszögéből csak feleannyira volt kaotikus, mint amekkora pánik a fejemben uralkodott.
Menthetetlennek éreztem a helyzetet.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 19, 2021 8:40 pm
Következő oldal
Nézem a betévedő férfit, azonban nem vagyok meggyőződve róla, hogy felfogta a szavaimat. Egyelőre csak figyelem, hogy mit csinál itt éppenséggel. Egyáltalán van kedve beszélgetni? Fogalmam sincs, így egy kicsit kényelmetlenül kezdem érezni magam, főleg ezen sok hallgatás után. Magamban vívódok, hogy egyáltalán jó ötlet volt megszólítani? Lehet, hogy magának való alak. Csak nem hagy nyugodni, így veszem a bátorságot, hogy én beszéljek. Hagyom, hogy megismerjen egy kicsit. Igen ám, azonban meglep, hogy a nevemért elkezd odalenni, s rá is kérdez a kiejtésére.
- Mindenki máshogy ejti ki, ami nem gond. Olykor üdítő hallani, hogy próbálkoznak. - adom meg a diplomatikus választ, ami mellé csempészek egy kisebb mosolyt, hátha a férfi végre feloldódik. Eddig még nem nyeltem keresztbe senkit, sőt Tepsit is alaposan lerendeztem normális keretek között. Ami igazából rögtön feltűnik nekem, hogy furán viselkedik. A kéznyújtásnál a jobb helyett a balját nyújtja majdnem. Itt még csak elkönyvelem annyival, hogy biztosan szórakozott, meg feszült és minden számára újdonság. Végezetül csak elhangzik a neve, de két verzió is egymás után.
- A két verzió közül melyik az igazi? - itt aztán lehervad kissé a mosolyom, főleg mikor hozzáteszi, hogy csak én szólíthatom úgy? Mi ez a kivételezés velem? Haló?! Mi történik itt? Kedvem lenne faképnél hagyni, de az marhára nagy bárdolatlanság lenne a részemről. Így csupán tűrök, s agyalok, hogy minek a közepébe cseppentem bele? Szuper, ő szintén most lát először, ez némiképp megnyugtat, hogy nem egy titkos hódolóval van dolgom, aki ügyesen leste minden mozdulatom. Haladunk valamerre ezzel a cammogós beszélgetéssel, s én egyenesen rákérdezek a foglalkozására. Erre itt Fuu-zik, mintha olyan nehéz kérdés lenne bárkinek. De csak kezdem emészteni magam, mikor nem egyből csípőből vágja rá, hogy cukorka árus. Ráadásul ellenmondásos az arckifejezése, miért vesz fel pókerarcot? Valamit titkolni akarna? Erre kiböki, hogy biológus. Hurrá!! Azonban itt nincs vége az egésznek, mert hozzáteszi nagy nehezen, hogy néha szokott ölni. Pislogok párat, hiszen annyira nem vagyok sötét, hogy ne tudjam, hogy a biológusok ha valami újjal találkoznak, akkor néha úgymond boncolnak és alaposan megvizsgálnak bizonyos dolgokat. A szemöldököm a magasban, főleg mikor elkezd beszélni magával? Vagy hangosan gondolkodik? Nem tudom eldönteni, de láthatja az arcomon, hogy nem valami jól érzem magam a társaságában. Úgy vélem, hogy ő lesz az első férfi, akit távolról fogok elkerülni. S mi az, ami megerősíti ezt a tényt? Mikor bókol nekem. Szóhoz sem tudok jutni, hiszen annyira letaglóz, hogy egy élettelen gyilkolásra alkalmas tárggyal von össze. Neem! Ezt nem tűrőm, inkább legyek virág, vagy állat, de hogy kard?
- Szóval, egy tárgy vagyok. - szomorú száraz tényként állapítom meg hangosan, s érzem, hogy ki fogok mondani olyat, amit nem szeretnék. Alig ismerem a másikat, de ezen kijelentése igazán alávaló volt.
- Minek néz engem? Egy mindenhová hurcolható nőt, akit bármikor megdughat? - morgolódom, s szerintem eléggé jogosan. Ide jön ez a férfi, s bókol egy olyat, amitől úgy gondolja, hogy érdeklődni fogok iránta? Hát nem! Ez most nehéz lesz lemosnia magáról! Nem lépek le, adok neki egy esélyt, hogy tisztázza ezt, már ha tudja. Közben, azért végignézek magamon, hogy mitől lennék kard? A mellbimbóim szúrják át szövetet? Vagy a cicanadrágom vág be alul? EL NEM TUDOM KÉPZELNI!
Vissza az elejére Go down

Nakai Soto
Nakai Soto

Ellenálló

Születési idő :
2392. november 13

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
10

Avatar alanyom :
Michael Kroeber


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 23, 2021 12:28 am
Következő oldal
Aine és Kai



Soha életemben nem éreztem akkora pánikot és zűrzavart mint abban a pillanatban, amikor Aine felcsattant, a szavai élesebben hatottak mint bármely penge.
Még kezdő voltam, a Perda is újdonság volt a számomra, amikor az osztagvezetőnk kitalálta, hogy az őrjárat lejártával mártózzunk meg egy közeli patakban. A vége az volt, hogy anyaszült meztelenül ugrottunk ki a vízből, egy maréknyi profi gyilkos, képzett katona fejvesztve menekült miközben a föld egy csordányi hammondfejtől remegett. Csoda, hogy túléltük – abban a szituációban se pánikoltam annyira, mint Aine színe előtt.
- Ö-öö – csak dadogtam. Megráztam a fejem és újra kifújtam a levegőt egy – fuu – hang kíséretében.
Megvártam, hogy egy kicsit csillapodjon, s megpróbáltam kitisztítani a fejem és megnyugodni. Mélyen lecsuktam a szemeim, csak Rebeca-ra és Miles-re gondoltam. Ők, hogyan reagálnának az én cipőmben – konklúzió: sehogy. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy ilyen helyzetbe kerüljek. De azért megpróbáltam erőt meríteni belőlük.
Vettem egy mély levegőt amikor úgy ítéltem nálam van a szó
- Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak idióta vagyok – az őszinteség és a kedvesség mellett tettem le a voksom – még új vagyok, minden furcsa és idegen, ijesztő – soroltam, az ujjaimon számolva az engem kétségbeejtő dolgokat – sok minden történt, még nem voltam hasonló helyzetben – végig leszegtem a fejem és az orrom ösztönösen, kis bánat és gyász is átjárta a hangomat – kicsit még el vagyok veszve, nem vagyok jó ebben a beszélgetős dologban – felemeltem a fejem, mert az igazság érzetem nem engedte, hogy szó nélkül hagyjam – és a kardok meg igenis szépek!

Csak reméltem, hogy nem fog hozzám vágni egy mikroszkópot vagy valami más eszközt a laborból. Furcsa és új érzés volt, hogy érdekel a másik mondandója
– Egyáltalán nem tűnsz olyannak, akit bárki megdugna! – oh ha tudtam volna mekkora hülyeséget mondok. Csak remélhettem, hogy Aine észre veszi, hogy a szociális téren a képességeim körülbelül egy négy éves szintjét verdesték abban a pillanatban.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 23, 2021 11:24 am
Következő oldal
Nagyon rendes akartam lenni ezzel az új ellenállóval, aki valószínűleg még el van veszve. Azonban ahelyett, hogy normális beszélgetés alakult volna ki, hát most úgy áll a helyzet; hogy vagy én megyek el innen, vagy távozzon ő. Ekkora béna bókot még sosem kellett átélnem, de most itt vagyunk. Az nem segít a helyzeten, hogy ő elkezd dadogni, meg különös légzésgyakorlatokat végez itt előttem. Már magam előtt látom, hogy elpattan nála valami, s jól leordítja a fejem, hogy tévképzeteim vannak, vagy valami. De nem!
Meglep, hogy egyenesen bocsánatot kér, ráadásul bevallja, hogy egy idióta. Nah én nem osztozom ezen véleményén. Sokkal inkább tartom bárdolatlan viselkedésűnek, hiszen jól belém gázolt a szavaival. Talán fel kellene rá hívnom a figyelmét? Mi vagyok én? Egy randiszimulátoros nő? NEM! Aine vagyok! Jól van, Bocsánatot kért, s lássuk nyugodtabb vizekre tudunk-e evezni?
- Hát pontosan ezért köszöntem rád, hogy kibököd, hogy eltévedté, vagy valamit nem értesz - nézek rá, hiszen még mindig olyan fejet vág. Ahogy elkezd beszélni arról, hogy még hasonló helyzetben nem volt, akkor nézek én rá elkerekedett szemekkel. Őt most melyik részlegről húzták elő? A fej leszegés egyenesen rossz egy kommunikációnál, legalább a melleimet nézné! Ehelyett a hirtelen hangulatváltása, s földre tekintése arról mesél nekem, hogy valami elzárt helyen lehetett, valami nagy tudású számítógépnél, s nem volt senki, akivel beszélgethetett volna. S Igen, bármilyen szégyen a részemről de hozzápakolom az olyan fajta személyek mondhatni szokásait, szexualitás szempontjából. Magyarán még nem ért nőhőz! Hát minden egyes szava megerősít benne, hogy nagyon antiszociális.
Végre ennyi kiderült, s örülhetek annak, hogy ennyit kinyögött. Ami viszont nem tetszik, hogy nem tud leakadni a kardokról. Ez biztosan valami fétise lehet, ha ennyire rájuk van gerjedve. Úgy magam előtt látom, ahogy fogdos egy kardot, s szól hozzá, hogy: " Úhh bébi, élvezem az acélos vonalvezetésed". Nem, még reménykedek abban, hogy a beszélgetésünk értelmesebb vizekre juthat, s én próbálok válaszolni neki.
- Hát lehetnek szépek, de ha távolról fejbe skúzloznak egy mesterlövéssel, akkor már nem lesznek azok. -szállítom le a kegyetlen valóság talajára. Remélem veszi a lapot, hogy az olyan fegyverek haszontalanok. Max akkor hatásos, ha közelharc van, de az nem az én stílusom. Ráadásul, idejét látom felhívni rá, hogy pocsék volt a bókja.
- Jah, s a bókod elég langyi volt ezzel a karddal, mert én nem hinném, hogy az lennék. Egy élőt, csak élő dologgal lehet összehasonlítani. Ha már bókolni akarsz nekem, akkor jobb ha elmélyedsz az elektronikában, de ha képtelen vagy rá, akkor a virágoknak, vagy ragadozó állatokat is jobban csípem. Hogy más nőknek mit mondhatsz, az már másik kérdés. - s eljutunk ahhoz, hogy megint kimond egy olyat, ami alap esetben másoknál egy pofonnal járna, de én nem csinálom.
- Áhh, hát ami azt illeti te jelenleg nagyon is sötét vagy hozzá, hogy bármit csináljak veled! - hát nem kedves szavak tőlem, de hát nah. Nem leszek a nő, aki jókat zeng a férfiakról, ha ilyeneket csinálnak.
- Hagyjuk a témát! Sokkal inkább beszélj bátran, hogy miért vagy ilyen megijedt és tanácstalan? - s merem remélni, hogy az utóbbi volt az utolsó bók próbálkozása, vagy haonló kaliberű beszólása. Mert ha így folytatja, akkor bizony a bocsánatkérése hamar elfogy.
Vissza az elejére Go down

Nakai Soto
Nakai Soto

Ellenálló

Születési idő :
2392. november 13

Tartózkodási hely :
Perda

Reagok száma :
10

Avatar alanyom :
Michael Kroeber


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 23, 2021 1:29 pm
Következő oldal
Aine és Kai


Nagyon bölcs lánynak tűnt. Teljesen megdöbbentett, és valahogy, ahogyan magyarázott megnyugtatott. A lány egy jelenség volt, mert annak ellenére, mennyire heves és kiszámíthatatlan volt – legalábbis nekem biztosan -, nyugalmat árasztott.
Az szám sarkában halvány mosoly jelent meg – hogy szégyenérzet, vagy valami más okozta-e nem tudom. Szép lassan felszegtem a fejem, hogy Aine szemébe nézhessek. Úgy tűnt adott még egy esélyt arra, hogy megmagyarázzam azt a káoszt ami én lennék – és lehiggadnom is sikerült valahogy.
Úgy éreztem sokat tanulhatok ettől a lánytól, és még lehet barátok is leszünk. Elvégre, a szavaiból sugárzó türelem azt sugallta nekem, hogy kedvel engem.
Nincs több bók, gondoltam ha túljutunk ezen a szituáción majd megkérdezem tőle, hogy is kell pontosan bókolni.
Úgy döntöttem tömören összefoglalom neki, pontosan mik is történtek velem, hátha jobban megfogja érteni, miért vagyok ennyire szétszórt.
Egyenesen és csakis a szemét néztem, nem hagyhattam, hogy azt higgye, a melleit nézem, az faragatlanság lett volna.
- Hosszú hetem volt – kezdtem bele – saját kézzel kellett sírt ásnom a legjobb barátaimnak – mutattam neki a frissen bekötött kezeimet – nem értek máshoz, csak a labormunkához és a gyilkoláshoz, erre neveltek és képeztek – a hangom immár sokkal összeszedettebb volt – meg akartam nézni, milyen felszereléssel fogok dolgozni, amikor ráérek – átlestem a feje fölött, pillanat erejéig végigpásztáztam a termen, s szűkös, de meglepően felszerelt volt – eltévedtem, szexelő idegenekre nyitottam rá mielőtt idejöttem, és azt hiszem valami fejbe vágott – gondoltam vissza az eldőlő seprűre vagy lécre ami akkor dőlt el, amikor a két delikvensre rányitottam – valamint alig pár órája egy börtöncellában voltam félmeztelenül két férfival – magyaráztam lelkesen – az egyik elővette a pisztolyát, és a másik kezébe adta – gondoltam itt arra, hogy hajszál választott el attól, hogy fejbe lőjenek.
Vissza az elejére Go down

Aine Zemar
Aine Zemar

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2392. Tél

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Elektronika bütykölő

Reagok száma :
86

Avatar alanyom :
Sanja Stojanovic


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Pént. Nov. 26, 2021 10:48 am
Következő oldal
Arany szívem van, s ezt most csak a társaságomban levő férfi értékelheti igazán. Érdekes helyzetbe cseppentünk, s a másik szavai szintén furcsák voltak. Ennyiből arra jöttem rá, hogy talán nem százas szegény. De emellett ott van a tény, hogy teljesen el van veszve, s nem úgy jár és kel, mint mondjuk más. Mindenesetre nem küldtem el, s jelenleg is itt van. Végignézek rajta, de nem úgy női szemmel, csupán a testtartása miatt. Ha mindezek megvoltak, akkor léphetünk igazából tovább, ami annyiból áll, hogy hagyom kibontakozni. Rákérdezek pimasz módon, hogy mire fel ilyen, s meglepetésemre elkezd beszélni. Legtöbben szerintem nem ezt tennék. Hosszú hete volt? Nekem is annak tűnt, de ahogy elmondja, hogy saját kezével kellett sírt ásnia a társainak, akkor rögtön helyére kerül a kirakós egy fontos eleme. Nem csodálkozom, hogy maga alatt van és nem találja helyét a világban. Nem vagyok annyira rideg, hogy ne érezzek együtt vele. Ez természetesen nem elég még annyihoz, hogy hozzáérjek, mert attól tartok félreértené a dolgot. Sokkal inkább szavakkal támogatom.
- Őrülj annak, hogy te életben vagy. - szerintem ez a legfontosabb. Azzal nem értem volna semmit, ha csak annyit mondok, hogy Sajnálom. Sokan ennyivel tudják le, de nem hinném, hogy a szenvedő alak érne bármit vele. Kifújom a levegőt, s hozzápakolom még a következőt.
- Ez azt jelenti, hogy van még dolgod az élők között. Meg kell találnod az utat. - mosolyt nem küldök, mert furán venné ki magát. Azt hihetné, hogy kimosolygom a gyászát és állapotát. Az viszont meglep, hogy labor munkához és gyilkoláshoz ért, meg kiképezték. Itt aztán valami nagyon balul sülhetett el. Aki a gyilkoláshoz ért, az nem szokott sírokat ásni. Szóval ez ellenmondásnak hangozhat. A következő gondolatnál, mikor a felszereléseket említi, akkor bátran ellépek előle, s kezemmel "végigseprek" a levegőben.
- Hát otthonos, szerintem. Nincs minden kéznél, sokat kell gondolkozni, hogyan valósítja meg az ember. Nem gond, jó dolgok is kisülhetnek belőle. - tisztára pozitív vagyok ebben a tekintetben. Ami azt illeti, az eltévedés és a szexelő idegenek érdekes a mesélésében. A nem részletezés arra enged nekem következtetni, hogy két pasi szexelt egymással?
- Fújj, két pasi szexelt egymással? Nocsak! - ami pedig a börtöncellás részt illeti, azon nem kell sokat agyalnom.
- Hah! Kihallgatás, mi? Én is vendégeskedtem ott egy ideig, s természetesen rám is rám ijesztettek, hátha komolytalan célú beépülős ügynök vagyok címszóval. Én fehérneműben ücsörögtem a kihallgatáson, bár nálam csak egy férfi volt. - nem Citruspofa, hanem valaki nagyobb hal. Azóta sem láttam az illetőt, hála szerencsére. Ráadásul némileg úriember volt.
- Szóval nézz szét bátran, itt minden közös. Ráadásul itt nagyon segítjük egymást. Mivel nem könnyű új berendezéseket szerezni, így vigyázni kell az eszközökre. - ezzel hagyom, hogy esetleg körbesétáljon, s néhány eszközt a kezébe vegyen. Addig én nézem a mozdulatait.
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Kutatólabor Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Kutatólabor Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Kutatólabor Empty
Utolsó poszt Szomb. Ápr. 30, 2022 10:34 pm
Következő oldal

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Kutatólabor Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Kutatólabor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa-
Ugrás: