Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Hector Reyes
Pént. Ápr. 12, 2024 4:37 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Jasmine Benedict
Szer. Ápr. 10, 2024 10:50 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Tywinna
Hétf. Ápr. 08, 2024 2:57 am

Hector Reyes
Vas. Ápr. 07, 2024 4:25 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Rhonan
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Rhonan
Rhonan

Perdai

Rhonan 1571141732_5da5b8637d95d-560x325

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda., Cadar, az Aratás Ünnepe idején (47 éves)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Dann testőr

Reagok száma :
161

Avatar alanyom :
Can Yaman

☽ :
Rhonan R210



Rhonan Empty
Utolsó poszt Hétf. Feb. 10, 2020 1:30 am
Következő oldal

Rhonan
Az Erő az Istenektől ered, aki használja, az csak egy eszköz számukra

Can Yaman
Edgar Malinor
saját
Szül. hely, idő: Perda., Cadar, az Aratás Ünnepe idején (47 éves)
Csoport: Perdai
Család:
apa: Goren : Dann testőr volt: holt.
anya: Shien: kosárfonó: holt.
testvérek: Narzy és Hawk : holtak.
feleség: Jorry: Gyógyító: holt.
gyermekek: 2 iker lány (20) és 1 fiú (22). : élnek.
Családi állapot: özvegy
Foglalkozás: Dann testőr
Rang:
Képesség: 1. Álomjárás: Képes más álmába beférkőzni és azt akár befolyásolni is, 10 méteren belül kell lennie hozzá.
2. Lökéshullám: Nagy erejű lökéshullámot tud létrehozni kör alakban maga körül, mely a személyeket ledönti a lábáról, de könnyebb járművek is az oldalukra fordulhatnak tőle.

 
Karakterem jelleme

Sokan félreállnak, amikor megjelenek, és ez így van jól. Nem mondanám magam Vezetőnek, de a születésemkor kiválasztott Shaz'or, és a jelet mindenki ismeri, ami a mellkasomon látható. A Teremtés Istenének szándéka van velem, amit tudtomra is adott, mikor elérkezett az idő. Születésem óta az álmok irányították a létemet, ami később képességgé alakult. Gyerekkoromban hirtelen változott a hangulatom, de aztán kordában tudtam tartani az indulataimat, és mire elértem a második ciklust, -ami a következő képességemet talán meg is határozta-, már nem volt kétségem, hogy olyasmit birtoklok, ami összefügg az egész életemmel. Shaz’or bizonyára ezt látta bennem, és ajándékozott meg vele, hogy soha ne felejtsem el a múltamat. Később már –ahogy teltek az évek- a testi erőm is növekedett, nemcsak a képességeim. Hiszem, hogy ez Isteni kiváltság, s a jelet, büszkén viselem magamon.  

Karakterem története
A születésemtől kezdhetném a történetem, de nem teszem. Elég hosszú is lenne, több, mint egy fél emberöltő évet foglalna össze, és sokak számára túl sablonos. A történetem inkább az”égiek” érkezésétől kezdeném, amikor minden megváltozott ezen a Holdon. Szomorú és gyászos időszak vette kezdetét a családomban, és akik itt élnek, azokéban is. A boldog gyerekkor és az önfeledt játék után minden megváltozott, amikor megérkeztek az idegenek. Az apám egyike volt a Dann testőrségének, és a jóhiszeműsége és barátias nézetei okozták végül vesztét az égiek eljövetelekor, mert hinni akart egy olyan álomvilágban, ami lehet, hogy csak számára volt elérhető. Az utolsó véréig védte a Szentélyt és a papnőt, így a Dana halálhíre mélyen megrázott mindenkit. Sokan odavesztek a betegségekben, akikről még a Regék se tesznek említést, pedig méltóak lennének a megemlékezésre. A harcok és a viták sok mindent megmérgeztek, köztük a mindennapi életünket. Az „Égiek” érkezésével nemcsak a viszályok érkeztek meg erre a helyre, hanem a betegségek és nyavalyák is, amiket ők hordozták testükben és „átadták” nekünk. Lehet, hogy számukra nem halálos a kór, de mi védtelenek voltunk/vagyunk/ velük szemen. A feleségem gyógyító volt, aki hetekig ápolta a rászorultakat, még akkor sem hagyta magára a betegeket, mikor rajta is mutatkozott az elkerülhetetlen végzet. A halálhíre mélységes fájdalommal töltött el, ahogy három gyermekünket. De itt még nem ért véget a tragédiák sora, és ahogy apámat elragadta Istenünk a jobb létre egy évvel a Dana halála után, úgy anyám is hamarosan követte őt. Két év leforgása alatt elvesztettem a szeretteim felét és már csak a gyermekeim maradtak meg nekem. Nehéz szívvel mondtam nekik búcsút, hogy a Várostól messze küldve őket, próbáljam megvédeni, és távol tartani sarjaimat a vésztől. Húgomra és fivéremre bíztam lányaim s fiam, hogy óvják meg őket, és viseljék gondjukat. A legnehezebb döntést kellett meghoznom, hogy ezzel azt tegyem kockára, hogy talán évekig nem láthatom őket, de bízva abban, hogy a Hegyekben -távol a várostól- egy boldogabb élet vár rájuk, mint itt, Cadar-ban. Akkor, azt hittem, hogy jól döntöttem, és az áldozat nem volt hiábavaló. Hónapokkal később, mikor már csendesedni látszott a „vihar”, és kompromisszumok is köttettek talán az érkezőkkel, abban a hitben ringattuk magunkat, hogy a változás valamilyen módon elhozza a békét és a csendes életet. Persze, ez is egy álomnak mondható, de hinni akartam benne, hogy idővel minden jobbra fordul, és ismét a karjaimba zárhatom a gyermekeim. Ez tartotta bennem a Hitem, és Shaz’or, aki a születésem kezdetétől terelgette életem. Az apám öröksége, hogy kövessem őt, és harcossá váljak, nem volt kétség. A tiszteletben, ami az emléke révén én is részese lettem, mint elsőszülött, követtem a nyomdokait. A Dann magához emelt, mint egykor apámmal is tette, és kiválasztott a testőrségébe, atyám mellé. Hatalmas megtiszteltetés ért ezzel, s ahogy a hónapok teltek, egyre nagyobb tudást szereztem meg a fegyverforgatás terén. A kiváltságként kapott képességeimnek hála, olyasmiken is tudtam fejlődni, amiben kevesek. A testi erőm nemcsak abban volt segítségemre, hogy fizikailag fejlesszem az állóképességemet, hanem abban is, hogy az érzelmeimet uralni tudjam. A képességeimmel tisztában vagyok, hogy pusztító erőt is magában foglalnak, de az irányítás, ami az elmém erősödésével és akaratommal párosult, már teljes irányításom alatt áll. Időbe telt, míg mindezt megtanultam az éveim alatt, de most így 22 év testőrségem távlatából már elmondhatom, hogy elérkeztem arra a pontra, amikor már csak tökéletesítenem kell mindazt, amit kiváltságként kaptam. Lassan három év telt el azóta, amikor a családomat útnak indítottam, és sokszor gondolok rájuk. Apaként átérzem már az én apám aggodalmait és féltését, amit akkoriban nem értettem. Hiányzik a feleségem, ahogy anyám és mindenki, de hinnem kell, hogy egy nap majd ismét találkozhatok velük. A Teremtés Istene kegyeibe fogadott engem és méltó akarok lenni hozzá, ahogy a népemnek is.  A Főpap mellett mindent elértem, amit csak kívánhatok, de a szívem mélyén vágyom a gyermekeimre és arra, hogy húgomat, s fivéremet ismét láthassam. Már csak ők maradtak nekem, és álmomban sokszor látom őket. Néha úgy érzem, hogy valamit közölnének velem, de olyankor mindig nehéz szívvel ébredek. Napok teltek el, míg az álmok értelmet nyertek, és hír érkezett felőlük. A testvéreim halálhíre mindent megváltoztatott. Most már nincs maradásom Cadarban. Útnak indulok, hogy felkutassam a messzeségben a magukra maradt gyermekeim, akikről semmit sem tudok. Hosszú ideje nem hallottam felőlük, és a gyászom mellett a dühöm is egyre hatalmasabb a lelkemben, mert rajtuk kívül mindenkit elvesztettem. Ki akarom deríteni, hogy mi történt velük, és megkeresni őket. A Dann áldását adta távozásomra, és utamra engedett, hogy kövessem a szívemet, ahogy Shaz’or iránymutatását. Bízva abban, hogy megtalálom a gyermekeimet, akiket már több éve nem láttam… és életben találjam, mind a hármójukat.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Rhonan Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Rhonan Tumblr15


Rhonan Empty
Utolsó poszt Hétf. Feb. 10, 2020 10:16 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


   
Kedves Rhonan!

Pofátlanság azt mondani, hogy köszöntelek a Perdán, hiszen ez a te otthonod, de örülök, hogy itt vagy Wink
Nehéz volt az utóbbi pár éved, szüleid és feleséged halála után még a testvéreidet is elveszítetted. Bízom benne, hogy a gyermekeidet elkerülte ez a vég, meg másmilyen vég is persze Very Happy, és rá fogsz találni mindhármójukra. Abban is biztos vagyok, hogy nem lesz ez egy rövid, vargabetűktől mentes út, és megmutatkozik majd, miért is jelölt ki téged Shaz'or, milyen tervei vannak veled, mielőtt családodhoz vezetne.
A képességeid kiválasztása külön tetszik, egy harcost mutat, mégis ott van egy spirituális jellegű többlet! Kíváncsian várom, hogy miként fogod használni és ki ellen vagy éppen kiért Wink
Nem is tartóztatlak, foglalj avatart és vesd bele magad a perdai vadonba!
Ja és ugorj be egyszer hozzám egy vérvételre, elbeszélgetünk azokról a nyavalyákról, amik a családodat megtizedelték Niko

   
- DOMINIUM FRPG -
Vissza az elejére Go down
 
Rhonan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Inaktív karakterek ET-éi-
Ugrás: