Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Kísérleti laborok
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Kísérleti laborok Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
532

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 1:12 pm
Következő oldal

Kísérleti laborok
 





A tudományos szárny egy elrejtettebb részén, a föld alatt található a kísérleti labor. Létezéséről csak nagyon kevesen tudnak és még annál kevesebben is nyerhetnek bebocsátást. Ki ide kíván lejutni, a pincerendszer labirintusszerű folyosóin és több védelmi ajtón kell túljutnia, melyhez az ujjlenyomatot kéri a rendszer. Ha nincs hozzáférése egyszerűen csak nem engedik tovább. Ahogy főajtón is csak ujjlenyomat és retinaszkenner ellenőrzés után lehet belépni.
A helyiség berendezése igen mobilis. Legtöbbször azt az állapotot tükrözi, amin éppen a speciális kutatócsoport dolgozik, ezért sosincs állandó kinézete - már ami a bútorokat és a speciális eszközöket illeti.  
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Pént. Ápr. 24, 2020 9:14 pm
Következő oldal
Újjászületés - Jenkins és Niko

Tudtam, hogy nem lesz egyszerű vállalkozás az életem meghosszabbításához szükséges akció lebonyolítása, de azért előzetesen arra sem gondoltam volna, hogy így meg fogják nehezíteni a dolgomat a vadonban. Azonban így utólag visszagondolva az indulás előtti találkozónkra a Kancellárral, annak fel kellett volna tűnnie, hogy túlon-túl is gyanúsan könnyen adta a kijárási engedélyét, melyet nem tartok valószínűnek, hogy olyan sűrűn osztogatna. Főleg nem a Perda holdra.
A Kis kutatóállomáshoz visszaérve, a hátasom már várt rám, pontosabban inkább arra, hogy visszainduljunk a Városba, ahol alávethetem magamat Jenkins legújabb, ki tudja milyen hókuszpókuszokkal teletömött kezelésébe. A jókora zsákot, benne a levadászott Lacerta-val, keresztben elfektetem a Boga-n, míg a növényes szütyőt az oldaltáskába helyezem, nehogy valami baj érje az előttünk álló út során. A PDA-n jelzem, hogy a hozzávalókkal néhány órán belül érkezek, de többet nem írok, inkább megindulok az emberek lakta hely felé.
A kapuban strázsáló őr elém lép, de hiába próbálok bebocsátást nyerni, valamiért megtagadja a belépésemet.
- Denisov Közlegény, kérem értse meg, hogy érvényes engedély nélkül nem léphet be, és ami Önnél van, már nem jogosítja fel az áthaladásra. - megrázza a fejét, majd egy hanyag mozdulattal inaktiválja a PDA-m Városhatárt átlépő engedélyét.
- Uram, én ezt maximálisan megértem, de a Tudományos Szárnyban már várnak rám és higgye el, nagyon nem örülnének, ha késnék a szállítmánnyal. - bökök fejjemel a mögöttem lévő termetes zsákra, melynek szája gondosan be van kötve a kíváncsi szemek elől.
- Sajnálom, de nem tehetem, minden jót! - már épp elfordulna, mikor utána szólók
- Uram! Akkor ez talán megteszi belépőnek? - egy gyors mozdulattal bontom meg a zsákot, ami után azonnal előbukik itt létem oka: egy jól megtermett Lacerta tetemének vicsorgó feje néz farkasszemet a fickóval
- Úristen... - hátrál néhány lépést, hogy a lehető legtávolabbra kerüljön a még halálban is félelmetes külsejű vadállattól
- Engedjétek be! Engedjétek be azonnal! - kiált a kicsit távolabb álló, parancsra váró katonáknak, akik készségesen tesznek eleget felettesük utasításának.
- Mehet! Menjen! - int néhány határozott mozdulattal, hogy mielőbb induljak.
- Köszönöm! - biccentek, miután visszakötöztem a most már senkinek sem ártó lényt, majd beljebb léptetek és terveim szerint meg sem állok a célomig, ahol remélhetőleg már vár rám valaki.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 26, 2020 11:13 pm
Következő oldal
Denisov és Jenkins


Denisov érkezését - mihelyst visszanyerte lélekjelenlétét az őr - azonnal jelezte az orvosi központ felé, aminek egyrészt egy két mondatos, higgadt hangnemű leteremtés lett az egyik eredménye, hogy szegény katona megint elvesztette az arcszínét, másrészt ha már így alakult, akkor kiküldtem egy kutatóorvost Denisov elé, hogy átvegye mihamarabb tőle a dögöt. Megbeszélés szerint a városfalon kívül kellett volna várakoznia, hogy ide be már biztonságos tárolóba téve hozzák be a lacerta hulláját, de hát a kivételes képességű katona megint lázad. Magamat azzal szórakoztatom, hogy biztos aggódik a kezelése miatt, azért siet ennyire vissza, vagy esetleg megharapta egy ilyen dög és most jön megkérdezni, hogy a kapott ellenszer tényleg placebo volt-e vagy sem. Ezalatt az elébe szalajtott kutatóorvos az épület előtt találkozik vele, az itteni őrök egyike automatikusan átveszi tőle a bogát, miután leemelte Denisov róla a holmijait, míg a kutatóorvos máris fontoskodva lép oda.
- Katona! - Szólítja meg Denisov-ot, de még a bogát elvezető katona is egy pillanatra hátrafordul, hogy most kinek is szóltak, de ő egy másodperc múlva már megy is tovább, látván, hogy a fickó Denisovot veri éppen szemmel, dacára annak, hogy másfél fejjel kisebb nála.
- Kérem adja át a mintákat, amelyeket hozott. Máris itt lesz a szinten a tároló, amibe a lényt helyezheti, a növényt pedig hozza magával. Jenkins kancellár haladéktalanul számít a megjelenésére -1-es szinten a tudományos szárnyban a hármas kísérleti laborban, ahova, ha kérhetem, kövessen, de mint mondtam, csak a perdai lény leadása után és utánam... - Valószínűleg akkor is folytatja, ha Denisov ellép mellette, s szedve a lábait próbál elébe kerülni, hogy legalább a látszata legyen meg annak, hogy tényleg ő vezet. Nem mintha találkoznának a liftig bárkivel is, hogy ezt mutatni kelljen.
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Kedd Ápr. 28, 2020 10:43 pm
Következő oldal
A vadon minden elcseszett részét érintve hurcoltam egy egész álló napon át ezt a dögöt, ezért úgy gondolom, hogy az utolsó néhányszáz métert, ha továbbra is a zsákban tölti, nem lehet sokkal rosszabb az állapota, mint a Jenkins-féle tárolóban. A bebocsátás után, utam egyenesen a megbeszélt épület elé vezet, ahol az egyik katona megfogja a boga-t, míg leemelem róla a Lacerta-t, a növényt és a fegyveremet.
- Doktor! - miután realizálom, hogy a kutató kinek is szólt, hozzá hasonló módon "üdvözlöm", majd felkapom a jobb vállamra a zsákban lévő vadat, balra a fegyvert akasztom, míg a kezembe a növény kerül.
Bizonyára érdekes látványt nyújthatok, többek között ezért is igyekszem minél előbb eltűnni a kíváncsi tekintetek elől és egyenesen az épület irányába fordulok, hogy vezessen a fogadásomra kiszalajtott fura figura.
- Inkább, majd én... - mérem végig komor ábrázattal a feltűnően segítőkész fickót, mikor két kézzel nyúlna a levadászott különlegesség felé.
- Értem, szóval a -1 szint, hármas kísérleti labor, köszönöm. - jegyzem meg a lényeget, a többi szövegelést meg elengedem a fülem mellett, ugyanis nem vagyok hajlandó sem leadni, sem más kezekbe adni a lényt.
- Minden jót, doki! - miután beállok a liftbe, leteszem a kezemből a növényt és kitessékelem a "vezetőmet", ám mielőtt még becsukódna az ajtó, egy laza mozdulattal kapom le a köpenyén lógó kártyáját, ami feltételezem kell a felvonó működtetéséhez.
A hápogó, nagy gesztikulálással fent ragadt tudós biztonsági belépője szükséges ahhoz, hogy működésbe hozzam a -1 szint felé közlekedő liftet. Odalent valószínűleg összefutok kedvenc testőrömmel is, amit nem bánok annyira...
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Pént. Május 01, 2020 9:52 am
Következő oldal
Denisov és Jenkins


- Öhm, helyes, micsoda kötelességtudat. - Némi hezitálást követően úgy dönt a fontoskodó kutató, hogy ma engedékeny kedvében van, legalábbis ezzel próbálja palástolni, hogy Denisov nem adja át a lényt neki, ahogy kérte és most elnézve annak méretét, igazat is kellene adnia a katonának. Ehhez pedig semmi kedve.
- Jól hallotta, -1-es szint, hármas kísérleti labor. A lényt viszont még itt ezen a szinten helyezzük a gyűjtőtárolóba, ez amolyan protokoll, tudja, katona, itt a Perdán vezettük be, miután kiépült itt a kutatószárny, magam a második hullámban csatlakoztam. Jöttem volna az elsőben is, de... Hát pont lecsúsztam róla, khm, nos tehát miről is beszéltünk? Ja, igen! Szükségesek is a megfelelő óvintézkedések, hiszen gondoljon csak bele, mi lenne, ha... Persze, minden jót magának is! Hol tartottam? Várjunk csak! Az az én kártyám! - A lelkes magyarázatot jószerivel a padlónak darálta a férfi, mintha figyelnie kellene rá, hogy közben kellő iramban tudja kapkodni a lépteit, különben menthetetlenül lemarad Denisov mögött. De legalább övé a tudat, hogy a társalgást megfelelően uralja, és ez a hite addig tartott ki, míg nem realizálódott a kártyalopó eseménysor és tudatosult Denisov búcsúzása. Igaz, ekkor már késő volt. A bezáródó liftajtónál a katona utolsó látványa a kutatóorvos rémült-döbbent hápogása.
A lift a kártyával működésbe lendült, akadálytalanul jut le a föld alá épült szintre vele Denisov. A folyosón éppen senki sincs, még a kedvencnek jelölt testőr sem. Nem mindig jövök-megyek velük, de tény, hogy ma itt van velem egyikük, csak éppen nem a folyosón strázsál. Nem mindig hirdetem már messziről, hogy hol vagyok megtalálható. A megjelölt labor hófehér ajtaját a kártya szintén nyitja. Odabent jelenleg a labor egy orvosi vizsgálóhoz hasonlít: vizsgálóágy középen, felette vakítóan éles fényű lámpa, falba süllyesztett szekrények a fal mentén, odébb egy íróasztal két székkel és egy nagy kivetítő a falon. Minden inkább a praktikumnak és a gyors fertőtlenítési lehetőségnek van alárendelve, semmint a nagyzoló eleganciának. Az uralkodó szín a fehér és a fém szürkéje, így ebből a környezetből élesen kitűnik a teljes, fekete páncélos testőr a kivetítő környékén állva. Ő lesz az első, aki a nyílódó ajtó felé pillant, fegyverét annak ellenére készenlétben tartva, hogy az ajtó pittyenéséből kiderült, olyan személy jön, akinek van ide jogosultsága. Vagy legalábbis kártyája. Rajta kívül ketten vagyunk még itt, pár lépésnyi távolságra tőle, s mindketten fehér köpenyt viselünk. Bár ott a nagy kivetítő - amin egy géntérkép látható s állandó mozgásban vannak rajta az elemek valamiféle bonyolult számítást végezve -, a barna hajú, húszas évei elején járó fiatal tudóssal mi egy áttetsző táblagép felett értekezünk, mely szerkezetből hologram vetíti közénk a beszélgetésünk pontos tárgyát naturálisan szeletekre bontva: ha ért hozzá Denisov, az emberi szívre ismerhet rá a hologram-képben.
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Pént. Május 01, 2020 8:46 pm
Következő oldal
A kutató egész végig mellettem duruzsol, de nem igazán érdekel, miről hadovál, így szavait teljességgel figyelmen kívül is hagyom. Sajnálatos szakmai ártalom, főleg, ha egy Kancellár is a találkozó helyszínén van, hogy szemeimmel akarva akaratlanul is menekülő utakat keresek, ha rosszra fordulnának odabent/odalent a dolgok. Azonban pár másodpercnyi területfelmérést követően meg kell állapítanom, hogy ebből a megerősített kísérleti komplexumból egyedül, élve vajmi kevés eséllyel juthatok ki, ha mégsem úgy alakulnának a történések, ahogyan arról előzetesen egyeztettünk Jenkins-sel. Igazából már az a gondolat, hogy "előzetes egyeztetés" egy olyasvalakivel, aki nagyívben tesz mindenféle egyezségre, már önmagában sántít, de most amúgy sem tudok mit tenni, mert, ha nem állok kötélnek, akkor előbb vagy utóbb az lesz a vége, hogy meghalok és ezen a szomorú tényen csakis ő az, aki változtathat.
A fehérköpenyes elképedt, hirtelen semmit sem értő pillantásának látványa búcsúztat a felső szintek egyikéről, de még félúton lefelé is hallom a hápogását, amiért ilyen rútul kibabráltam vele és megszereztem a személyes belépőkártyáját. A lift ajtaja nyílik, nekem pedig nincs más hátra, csak, hogy megtaláljam a leegyeztetett kísérleti labort, melynek biztonsági ajtaja csodák csodájára kinyílik előttem. Hála a nálam lévő kulcskártyának.
A testőr, amint realizálja, hogy én vagyok a málha alatt és mellett, teljesen egyedül, kíséret nélkül, azonnal rám fogja a fegyverét és végigkísér utamon, egészen az asztalig, ahol Callum és egy másik tudósforma alak diskurál valamiről elmélyülten.
- Uraim! A Lacerta előállt! - nem foglalkozva azzal, hogy milyen beszélgetésbe zavarok bele érkezésemmel, a jobb vállamon pihenő zsákot, benne a zsákmányállattal, egy hanyag mozdulattal dobom az asztalra, ami jó nagyot koppan rajta.
A levadászott perdai állat feje előbukkan a tarisznyából, tátott szája és kimeredt szemei tanúskodnak teljes élettelenségéről, majd szinte azonnal mellé dobom az elhasznált ellenszeres fiolát is.
- Úgy tűnik nem placebót kaptam! - biccentek a Kencellár felé, ha még nem lettem lelőve, bár azon sem lennék túlzottan meglepődve.
- És a növény is itt van... - helyezem a beszerzett virágot a lény teteme mellé, viszont a vállamon lógó fegyverről sem feledkezem meg, amit vagy azonnal elvesznek tőlem, vagy nagyon óvatosan nyújtok a testőr felé.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Szomb. Május 02, 2020 11:16 pm
Következő oldal
Denisov és Jenkins


Szemem sarkából érzékelem, hogy megérkezett Denisov és azt is, hogy a testőröm ráfogja a fegyverét, ami nem is csoda a múltkori húzása után. A gondolatmenetnek viszont előbb végére akarunk érni a másik kutatóval, noha ő beszéd közben kipillantott az érkező katonára és a testőr reakciójára, majd újra a katonára és a terjedelmes, na meg súlyosnak tűnő zsákra pillantva éppen csak megakadva a beszédben. Ezt könnyű kihasználnia a katonának, hogy a zsákot lendítve a vizsgálóasztalra dobja azt. A testőr feszültebb lesz, a sisaktól nem látni, ahogy összébb vonja a szemöldökeit, de az ujja nem remeg meg a ravaszon. Én csak a huppanással lezárult lendületes zsákmozgásra nézek oda, s míg a mellettem álló kutató fél lépést hátrébb lép az előbukkanó lény feje láttán - többet is lehet távolodott volna, ha nem lenne útban a fal - én rezignált nyugalommal veszem tudomásul a lacerta előállását, miközben lezárom a kezemben tartott áttetsző táblagépet és leteszem egy asztalra mellettünk. Nem nehéz észrevenni, hogy a férfi egyedül van és a lényt hozta magával, kitalálni sem nehezebb, mi történhetett, de ezt egyelőre szó nélkül hagyom, nagyjából már úgy is mindegy.
- Denisov. Meglepően sokáig tartott. - Köszöntöm kurtán, szárazon és teljesen figyelmen kívül hagyva látszólag az üres ellenszeres fiolát és a mellé kommentált szavait a férfinak, inkább az előkerülő növényre pillantok és azt le sem kell tennie Denisovnak a lény meg a fiola mellé, magam kesztyűt húzva veszem át azt. Röviden átfutom tekintetemmel, hogy jót hozott-e és ép-e a növény, gyökérzettel együtt, ahogy utasításba adtam, s ha szeretnék is belekötni a férfiba, azt legfeljebb a modorába tehetem, mert a feladatai engem érdeklő részeit megoldotta. Ez a virág pont jó lesz! Némi elégedettség jelenik meg hideg zöldeskék szemeimben.
- Dr. Pearson, vegyen mintát Breviusra Denisov közlegénytől, majd a lénytől is! Nyálminta mindkettejüktől! - Utasítom a kutatót, aki neve említésére rázódik vissza közénk, mert eddig farkasszemet nézett a lacerta halott tekintetével. A parancsra máris lép oda a megfelelő szekrényhez, hogy elővegye a szükséges eszközöket a mintavételhez. Ugyan valóban nem placebót kapott Denisov, de jobb biztosra menni. Már fordulnék is a szuperkatonához, mikor az ajtónál bejelentkezik a kártya nélkül maradt és így bejutni nem tudó kutató, aki a lépcsősoron kocogott le Denisov után. A növényt nagy gonddal teszem le egy távolabbi, mellmagasságig érő szekrény tetején lévő üveg tárolóba, és ezután indulok el az ajtóhoz.
- A lopott kártyát is adja át, Denisov. - Közlöm a férfival, mialatt a testőr átveszi tőle a fegyvert, de a sajátját továbbra sem véve le róla. Amikor kinyitom az ajtót, ha befelé is igyekezett a tudós, azonnal megtorpan, ahogy velem találja szembe magát. Velem és a hozzám tartozó metszően hideg tekintetemmel, és még azelőtt beléfojtom a szót, mielőtt megszólalhatna.
- Dr. Colmer, egyetlen feladatot bíztam Önre, mégis minden óvintézkedés betartása nélkül lejutott ide a közlegény egy potenciális négyes szintű patogén baktériumot hordozó lénnyel. A nap hátra lévő részét a folyosó és a lift sterilizálásával tölti, majd jelentkezik nálam a büntetése miatt. - Nyomok rá a panelre, a válaszát se hallgatva meg, bezárom az ajtót kettőnk között. Ezalatt megfelelő védőkesztyűt és maszkot felhúzva dr. Pearson már Denisovnál van a nyálminta-vevő spatulaszerű lappal és felkéri a férfit a szája kinyitására, majd a nyálminta levétele után a másik kezében tartott szerkezetbe helyezi és leteszi az asztalra, hogy ugyanezt a módszert eljátssza a lacertával is, szemmel láthatóan remegőbb kézzel nyúlva a szájába, mint aki attól tart, hogy feléled és megharapja vagy a hírhedt baktérium ráugrik onnan.
- Hol harapta meg az állat, Denisov? Jelentkeztek tünetek vagy azonnal beadta az ellenszert? - Érek közben vissza hozzájuk, hátam mögött összekulcsolt kézzel. Érdeklődésem tárgyilagos, mellőz minden aggódó felhangot.
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Kedd Május 05, 2020 8:29 pm
Következő oldal
Nem szeretek célkeresztben lenni, de jól tudom, hogy a testőr egészen addig nem fog lőni, amíg erre jelzést nem kap, vagy botor módon meg nem támadom Jenkins-t. Az utóbbit most kivételesen eszemben sincs elkövetni, míg az előbbinek nem igazán látnám értelmét, főleg, hogy furcsa módon most még az ügyünk is közös. Igaz, más-más megfontolásból fontos, hogy továbbra is életben maradjak, de ez a végeredményen végül is nem változtat, ahogyan az sem, hogy rövid sétámat a férfiak előtt, lőtt seb nélkül fejezhetem be. A fiatalabb tudós megrémül, ahogy megpillantja a kimúlt vad fejét, legalábbis bízom abban, hogy nem tőlem ijedt meg ennyire.
- Kivételesen örülök, hogy látom, Kancellár. - felelek gyorsan a "köszöntésére", és valóban örvendetes a férfi jelenléte számomra, pontosabban az, hogy nem vert át és eddig tartja a szavát.
- Lopott kártyát? - vágok hirtelen értetlen képet, mint aki nem tudna a pár perccel korábban történtekről semmit. - Ja, hogy ezt?! - az emlékezésben, a most is rendkívül marcona testőr segít be, vagyis a rám szegezett fegyverének a csöve, amivel mellkason bök.
- Parancsoljon! - a fegyver leadása után az eltulajdonított beléptető kártyát is átnyújtom, de úgy döntök, incselkedek egy kicsit az őrszemmel.

Kockadobás:

Nikolai Denisov carried out 1 launched of one Kísérleti laborok Kicsi10 (10 oldalú.) :
Kísérleti laborok 910

0-6: Egy laza mozdulattal nyújtom ki a kezemet, ujjaim között a kulcskártyával, a gyanút sem keltve a másikban, hogy készülök valamire. Még a fejemet is másik irányba fordítom a hatás kedvéért és mikor átvenné tőlem, a gyorsaságomat kihasználva egy arasszal lentebb helyezem. Mire megpróbálná ott elkapni, egy szemvillanás alatt már két arasszal odébb találja, végül egy harmadik ponton, de továbbra is sikertelen az átvétel, ami láthatóan felbosszantja. Elunva a szemtelen játékot, a fegyvert egyenesen rám fogja és valószínűleg Jenkins-nek kell közbeszólnia, mert kezd élesedni a helyzet az arcátlanságom miatt.

7-9: Kezemben a kísérleti szárny egyik mágneskártyájával, azt az érzést keltem, hogy legalább olyan egyszerűen adom át ezt is, akár pár másodperccel ezelőtt a fegyveremet. A Lacerta-ra pillantok, hogy a fekete páncélosban szikráját se keltsem pimasz mozdulatomnak, de mikor megpróbálná átvenni tőlem, hirtelen egy kicsivel odébb mozdítom a kezemet és mellé nyúl. A következő mozdulatot azonban lefüleli, hiába próbálok nagyon gyors lenni, sikerül elcsípnie az ujjaim közül az eszközt és miután megszerezte, búcsúzásképp, csak a miheztartás végett a fegyvere tusával közelebbről is megismerteti a gyomromat.

A Dr. Pearson nevű doktor kérésére kinyitom a számat, hogy le tudja venni a vizsgálathoz szükséges nyálmintát, majd ezt követően a genetikusra sandítok.
- Itt. - emelem fel bal kezemet, hogy az alkaromon láthatóvá váljon a harapásnyom.
- Nem vártam meg, hogy jelentkezzenek a tünetek, beadtam az ellenszert és úgy látszik hatott. - közlöm tényszerűen a tapasztalatimat, amíg arra várok, hogy végre levegyék az egykoron fürge lénytől is a mintát.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Pént. Május 08, 2020 5:59 pm
Következő oldal
Denisov és Jenkins


- Ó, minden évben összeülünk majd megünnepelni. - Felelem arra, hogy kivételesen örül nekem s még a szándék is hiányzik, hogy elrejtsem szavaim gúnyosságát, még ha a mosoly el is marad. A kártya átadására szólítom fel, s én már az ajtónál jelentkező másik kutatóval foglalkozom, meghagyom Jade-nek a lehetőséget, hogy a kártyát megszerezze a férfitól. Az incselkedésről le is maradok - lévén háttal állok az eseményeknek - de arra fordulok vissza, hogy Jade a fegyvertussal visz be egy gyomrost.
- Korábban kell felkelnie, Denisov, ha a helyére akar lépni. - Jegyzem meg könnyedén visszafelé tartva hozzájuk, mintha ez lenne a férfi szándéka, s a lopott kártyát átveszem Jade-től. Eszemben sincs kérdőre vonni a testőrt, ismerem, s ismerem Denisovot is már ennyire. Eszemben sincs továbbá a férfiért egy pillanatig is aggódni, s nem csak azért, mert biztosra veszem, magának kereste a bajt. A gyomrosba a fizika törvényeinek engedve belegörnyed kissé a közlegény, de a fájdalomküszöbe elég magasra lett feltornázva ahhoz, hogy ne fájjon. Akkor sem, ha ebből lesznek lila-kék foltjai. Úgy is hamarabb felszívódnak, mint másoknak. Inkább érdekel, hogy a lacertával hogy boldogult, s a mutatott harapást közelebbről vizsgálom meg, kesztyűs kézzel nyúlva az alkarhoz. Nyugodtan lépek közelebb, hiszen még kellek a gyógyuláshoz, na meg oda se kell néznem, hogy tudjam, Jade most is fegyvert szegez a közlegényre.
- Mikor történt? - Teendő már nincs vele, s látván a lény bájos fogsorát ezzel az egy harapással egész jól megúszta Denisov, de ettől még érdekel, hogy mikori a seb, mennyire gyógyul gyorsan a férfi, hiszen a tesztek kedvéért azért nem szaggattuk meg a testét random helyeken és mélységben. Kedvem lenne megkérdezni, mennyire imádkozott a szer beadásakor a katona, hogy nem verem át, de hamar lerendezhette ezt magában, ha nem várta be az első tüneteket. Szinte meglep ez a bizalom tőle.
- Nikolai Denisov közlegény mintája negatív, uram. A lényé viszont pozitív.
- Köszönöm, dr. Pearson. Vigye át a gyíklényt a kettes laborba és készítse elő a további vizsgálatokhoz és boncoláshoz. Vélhetően ez a lény felel a Breviusért, cseppfertőzéssel való terjedése valószínű. - A tájékoztatás akkor is elhangzik, ha tudom, hogy dr. Pearson tisztában van az említett betegséggel. Ráigazgatjuk a lényt a vizsgálóasztalra, hogy sehol ne lógjon le semmije, majd a megfelelő gombok megnyomásával egy átlátszó búra kerül rá és a vizsgálóasztal teteje elemelkedik rajta a lénnyel a talapzattól. Lebegtetve átmozgatható, mint a hordágyak, s a kutató távozik is a szomszédos szobába vele.
- Üljön le, Denisov. - Hajtok le egy széket haladtomban a fal mentén, mert számítva a férfi érkezésére már előkészültem a terápiája megkezdéséhez.
- Terson kancellár is elégedett lesz a kirándulásával? - Kérdezem közben mintegy mellékesen, vajon mire jutott az ellenállókkal.
//A kockát a Kancellária szponzorálja Kancellár//
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Szomb. Május 09, 2020 9:19 pm
Következő oldal
- Azért túlzásokba ne essünk. - még csak az hiányozna, hogy Jenkins-sel együtt ünnepeljek valamit... apropó évente? Remélem, ezzel nem azt akarja mondani, hogy a jövőben minden egyes esztendőben össze kell majd gyűlnünk ezen a helyen, hogy tort üljünk egy Lacerta teteme felett.
Nem húzom az időt visszakérdezéssel, mert ez a kijelentése minden bizonnyal több, mint egy félresikerült szófordulat és valahogy valóban így állhat a jövőm, hogy az életem záloga maga a Kancellár élete. Viszont, ha ez igaz, akkor sürgősen találnom kell valamilyen egyéb gyógymódot, a kúrámhoz, mert attól tartok, előbb tekerem ki a nyakát, mintsem újból hosszabbíthatna velem egy évet.
- Meg kell hagyni, igazán ügyes a testőre, ez már a második alkalom, hogy meglep. - az ütés telibe talál, amit egy őszinte biccentéssel honorálok, miután kiegyenesedek.
A rám szegezett fegyverrel lassan már baráti kapcsolatot ápolunk, olyan rég óta és, olyan sűrűséggel kémleljük már egymást. Végül ennek az "idilli" állapotnak a genetikus kérdezősködése vet véget.
- Néhány órája. - felelem szűkszavúan a közvetlen közelemben lévő férfinak, aki egy pillanattal korábban állt neki vizsgálgatni az elszenvedett sérülésemet, minthogy kimondanám a válaszomat.
Nem dokumentáltam az esetet, nem éreztem sem szükségét, sem értelmét. A magam szempontjából csupán egyetlen lényeges mozzanat van ebben az egészben, méghozzá az, hogy a lény így vagy úgy, de végül megérkezett és a Dr. Pearson-nak nevezett ipse már végezheti is rajta a kijelölt vizsgálatokat. A Kancellár utasítására ugyan nem azonnal, de végül megindulok, melyet a testőr testbeszéde is melegen ajánl.
- Ó, maximálisan, szerintem még kitüntetést is kapok tőle. - legfeljebb "a Dominium legnagyobb hazudozója" címet nyerhetném el Terson-tól a kritikán aluli teljesítményemért cserébe, már ha létezne ilyen egyáltalán.
Úgy hazudok, mintha olvasnám, de tudom nagyon jól, hogy Callum sem most csöppent ebbe a világba és teljességgel világos számára, hogy nem hogy nem gyűjtöttem semmi használhatót, de még csak eszembe sem jutott a kérdéskörrel foglalkozni. Ezért a hanyagságomért viszont rövid úton a mély űrbe küldhetne, de mire elérek hozzá, addigra hála kedvenc társamnak, már lesz némi rágódnivaló, ügyesen hamisított anyag az errefelé kószáló Ellenállókról is.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 11, 2020 9:45 pm
Következő oldal
Denisov és Jenkins


Nem létező bajszom alatt mosolyodom el haloványan, hogy máris visszakozik, a rendszeres közös összejövetel nem volna ínyére. A helyzet az, hogy ezt nem ő dönti el, még akkor sem, ha makk egészséges és köröket - éveket - verne a perdaiakra megjósolható élethosszban. Így viszont, hogy még a terápia is csak kísérleti, a rendszeres találkákra számíthat. A szimulációs számítások kedvezőek voltak, de a gép sem tévedhetetlen, bizonyos esetekben az élet sokkal összetettebb, bonyolultabb rendszer annál, mint amilyen gépeket mi össze tudunk tenni.
- S nem bír a fölös energiájával, Denisov, vagy ki kérte fel rá, hogy próbára tegye a testőrömet? - Csevegő hangnemben kérdezem, ahogy a férfi is közölte velem a ténymegállapítást Jade-ről, mintha nem tudnám vagy mintha szükségem lenne a szuperkatona elismerésére, bár tény és való, valahol megnyugtató, hogy Jade eddig ilyen kiválóan szerepelt. Ugyanakkor remélem a közlegény sem hiszi, hogy hosszú távon ezt retorzió nélkül hagyom. Ám ezt most félreteszem, előbb lássuk a sérülését, amiről lebontom a hevenyészett kötést és megvizsgálom. Nem szólok, meglepettségem kiderül abból is, ahogy felpillantok rá a válasza után. Néhány óra?! Bámulatos, s erre még én is ezt mondom, aki ismeri a szuperkatona képességeit. Ha megoldható lenne a negatív hatások kiiktatása, akkor ezzel a gyors regenerációval sokat fejlődhetnénk, s most nem csak a katonákra értem, hanem az átlag emberekre. Üzemi sérülések, balesetek, műtétek mind hamarabb gyógyulnának. De azt a negatív hatást kiiktatni nem olyan egyszerű, ezért is van itt Denisov. Míg elmegyek a terápiájához szükséges felszerelésért és némi fertőtlenítőszerért, amire amúgy is szükség lesz, addig kérdezem a küldetése másik részéről, ami Terson kancellárnak kell. A válaszával, vagyis inkább annak hangsúlyával és mögöttes jelentésével maximálisan elégedett vagyok, ami gyakorlatban azt jelenti, hogy kancellártársam nem lesz boldog.
- Igen, észrevettem, hogy mostanában gyűjteni kezdte. S jobb, ha komolyan mondta azt a maximálisant, vagy Terson kancellár azzal tünteti ki, hogy visszaküldi az Aquillon-ra havat lapátolni. - Jó tanács, hogy ha hazudni fog, akkor hazudjon nagyon hitelesen, mert a hadászatért felelős kancellár sem az a fajta, akit fél vállról lehet venni. Szereti az eredményeket, azokat főleg, amelyek megközelítik a magasra tett elvárásait. Beszéd közben visszaléptem Denisovhoz, s a fertőtlenítővel lekezelem azért a sebét. Mégiscsak lacertával van dolgunk, s ha meg is kapta az ellenszert a férfi, jobb biztosra menni, ahogy ez a labor is teljes fertőtlenítésen fog majd átesni, ha végeztünk. Kap egy kötést is a karjára, mert ugyan nem döntené le túlzottan a lábáról a közlegényt egy sebbe jutott fertőzés, attól még kezelni kellene és nem szeretek pazarolni gyógyszert. Inkább a kötés legyen felesleges.
- Ha ebben az ütemben gyógyul tovább, akkor holnap ilyenkorra, legkésőbb holnapután reggelre már leveheti a kötést. - Fejben végzett becsült, gyors szimulációs számítás. Engem is érdekelni fog, hogy a gyógyulás üteme megmarad ilyen léptékű, vagy pedig változik a görbéje íve. A fertőtlenítés, a kötés feltétele Denisovot mindenesetre az ébredése utáni időkre emlékeztetheti. Velem ugyan akkor még nem találkozott, de a földi eljárásmódhoz képest normálisan bántak vele.
- És mit csinált a vadonban ennyi ideig, ha már ellenállókat nem keresgélt? - Teszem fel a kérdést, mintegy jelzésként, hogy nagyon is értettem, hogy azt a feladatát nem végezte el. De akkor mit csinált ennyi napon át, ha a virág sem bírja a tárolóban ennyi napig és a lacerta harapása is csak pár órás?
- Húzza fel hátul a ruháját hátközépig! Megkapja a gyógyszere első adagját. - Jelentem ki ezt úgy, hogy mióta letettem a kék virágot a tárolóban szemben velünk a szekrényke tetejére, azóta hozzá se nyúltam.
- Kapott a Földön gerincbe injekciót? - Pillantok fel rá, míg várom, hogy kérésemnek megfelelően cselekedjen, s ekkor hallom meg kommunikátorom pittyenését. A hang alapján már tudom, hogy Andrej üzent, így míg Denisov nekikészülődik - vagy ellenkezik -, addig megnézem az üzenetet. Csak kevéssé sikerül elrejtenem gondterheltségemet az üzenetet olvasva. Nem is Hartley zavar, hogy vele van Saskia, szerintem nem bántaná, bár amiket rólam mesélne, azok miatt fel kell készülnöm válaszokkal Saskiának. A lift zavar, s nem tudok nem McGroverre gondolni, még akkor is, ha ugyanazzal a módszerrel szerintem nem élne.
- Felejtse el ezt a katonás egyenes hátat most Denisov, kicsit görnyedjen meg előre, domborodjon a háta! - Pillantok fel a férfira, ha nem ellenkezett a feladattal. Kellett kicsit másra terelnem a gondolataimat, hogy hidegvéremet megőrizzem. Előbb mégis Saskiának üzenek, majd a kommunikátort letéve lépek oda Denisov-hoz, hogy a fertőtlenítővel bekenjem a gerincvonal érintett szakaszát, majd a fecskendőt veszem kézbe az áttetsző, mégis halványkék színű folyadékkal benne.
- Hozza ki, Andrej! Hamarosan indulok, ha nincs más. Tudja a dolgát, ha szükségesnek ítéli meg a helyzetet... Küldés. - Pattogósabb, parancsolóbb és kimondottan feszült volt a hangom, s talán kell pár másodperc a közlegénynek, mire leesik neki, hogy a kommunikátorra diktáltam üzenetet, amit a megnevezett férfi szövegként kap meg. Ahogy ismer, a hangsúlyokat úgy is mögé tudja képzelni. Így diktálva gyorsabb volt, mert közben tudtam Denisov-val foglalkozni. Gondolkozom, hogy Hartley-nak is üzenjek-e, de egyelőre nem. Kivárom, Saskia mit reagál, ha reagál. Remélhetőleg nem olyan a hiba, mint mikor én szorultam a liftbe s a kommunikáció is leállt.
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Vas. Május 24, 2020 10:17 pm
Következő oldal
- Csak aggódtam a biztonságáért, Kancellár, de úgy látom, jó kezekben van az élete. - a fenét sem érdekli a genetikus testi épsége, viszont a fegyverét rám szegező illető kiléte annál jobban kezd érdekelni, hiszen ez már a második alkalom, hogy alul maradok vele szemben.
- Ígérem, mára már nem lesz több teszt. - felelem a fekete sisakot viselőnek, míg hagyom, hogy Jenkins megvizsgáljon, de úgy tűnik, szavaimat elengedi fülei mellett, mert a fegyver még mindig farkasszemet néz velem.
- Mi lenne, ha ezt a napot neveznénk ki annak, amikor egy kicsit elkezd bennem bízni? - az egyszer holtbiztos, hogy egyszerre beláthatatlan és katasztrofális kimenetellel is bírna egy ilyen felelőtlen elhatározás a férfi részéről.
A fertőtlenítővel történő érintkezést észre sem veszem, ahogyan a kötözés sem vált ki különösebb reakciót belőlem, a hirtelen mozdulatoktól pedig inkább óvakodok, míg zajlik a kezelés, mert a végén tényleg lepuffantanak és ahelyett, hogy kaphatnék egy újabb évet, mehetek a levesbe.
- Ugye nem kell bemutatnom a javulás mértékét? - ha nem muszáj, nem igazán maradnék idelent, ugyanis az Imperium-on ezóta már egész biztosan egy halom megoldásra váró munka vár rám... meg egyébként is, minél tovább maradok a kísérleti részlegen, annál rosszabbul érzem magamat, ami valószínűleg a Földön történtekre vezethető vissza.
- Végeztem a feladatomat. - tudom, hogy tudja, de felemelt kezekkel azért nem sétálok bele az egyértelmű csapdába, más egyébbe viszont nem avatom be.
A kérésnek eleget teszek, de nem érdekel, hogy innentől mi történik a hátam mögött, ahogyan a jelenlegi gyógymód sem. A lényegre utazok csupán: ha életben tart még egy évet, akkor bevált, ha viszont hamarabb fejeződik be a dominiumi pályafutásom, akkor valami el lett méretezve.
- Könnyebb lenne arra választ adnom, hogy hová nem kaptam. - egy szemvillanás alatt keményednek meg vonásaim és még a szemöldökeim is összeszaladnak, mikor azokra az időkre kell visszagondolnom.
A gondolataim mélyéről Jenkins összefüggéstelen hadoválása ránt vissza a jelenbe, pontosabban a diktálása, mint az pár másodperc múlva leesik számomra is.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Kísérleti laborok Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr15


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Csüt. Május 28, 2020 1:31 pm
Következő oldal
Denisov és Jenkins


- Meghat az aggódása. - Leplezetlen gúnnyal szólalok meg, pontosan tudván, hogy inkább a biztonsági réseket keresi a férfi, vagy szimplán bosszantani akar, vagy gyermeteg próbálkozásai arra irányulnak, hogy felmérje mennyit tud a testőrségem, hogy egyszer komolyabban próbálkozzon a mostaniaknál. Nem kívánom kivárni ezt, de erre még ráérünk, előbb kezdjük meg a férfi terápiáját, mert élve fontosabb és hasznosabb.
- Oh, lemaradtam volna? Ön talán bízik bennem? Mert a bizalomnak kölcsönösen kell működnie. - Felelek vissza, egy pillanatig sem gondolkodva el az ajánlaton érdemben. Egyikünknek sem ment el az esze, hogy bízzon a másikban, és ha ez változni is fog valaha, az nem így hirtelen elhatározásra és bemondásra fog történni.
- Randira siet? - Kérdezem, de pillanatnyi szünetet sem hagyva folytatom tovább.
- Távozásakor látni fogjuk, hogyan javult a harapás nyoma. - Ha rosszat sejt, akkor jól sejti, sokadik földi ösztönei nem vezetik félre, mert valóban nem áll szándékomban olyan könnyen elengedni innen, akármilyen fehérköpenyes szindrómája is alakult ki az évek alatt a Földön meg a Dominiumon. Félelmeivel való szembenézés csak erősíti a jellemét, ha mégsem megy, majd iszik rá egyet szabad napján.
- Akkor azt a jelentést még lehet én is szívesen elolvasom. - Jegyzem meg, már a férfi mögé lépve az injekciós tűvel, hangomban kárörvendő derűvel. Érzésem szerint Terson kancellár nem azt fogja kapni, amire még ő is elégedetten hümmögne. Üzenetet küldtem korábban Saskiának és egyet diktáltam az őt kísérő és liften kívül ragadt testőrnek is, de innen már figyelmem Denisové, még akkor is, hogy hallom, mindkét helyről jött válasz, a pittyenés hangjának árnyalatnyi különbsége jelzi. Szívesen odakapnék a pda-hoz, hogy elolvassam, vagy csak utasításba adjam a programnak, hogy olvassa fel, de félre kell ezt most tennem és bízni benne, hogy kedvező válaszok érkeztek. Jade nem mozdul, márpedig ha komoly gond lenne, ő is értesülne róla.
- Úgy akkor ismerős érzés lesz. - Mondom még a férfinak, s kitapintva a megfelelő csigolyákat adom be neki az injekciót. Nem fájdalmas, még egy sima halandó embernek sem lenne, inkább csak kellemetlenül feszítő néhány pillanatig, majd semmi. Ha számít is az ember valamiféle csodagyógyszertől arra, hogy szinte érzi, amint kellemes melegként szétárad a testében és máris jobban érzi magát, akkor azt csak a képzelet szüli, a valóság ennél egyszerűbb és szürkébb.
- Egy hónap múlva látni kívánom, addig az Imperium hajóorvosa fogja ellenőrizni hetente az állapotát. Ha kettős látás, egy napig sem múló erős fejfájás jelentkezik, amit még Ön is megérez, vagy kézremegés lépne fel, haladéktalanul keressen meg! - Magyarázom, míg kihúzom a tűt a testéből. Az említett mellékhatásokra nem számítok, de ettől még elmondom, hátha az a csekélyke egy százaléknál is kevesebb esély valósul meg. A szernek működnie kellene.
- Most pedig két napos megfigyelés alatt tartom, melyet köszönjön magának. Harmadjára nem leszek ilyen elnéző, ha megint kóstolgatni akar. Köszönöm a virágot! Minden jót, Denisov! - Teszem el a tűt a megfelelő helyre, kesztyűkkel együtt, hogy sterilizálásra vagy megsemmisítésre kerüljenek, ellépvén a férfitól. Majd a pda-mhoz nyúlva először nem az üzeneteket nézem meg, hanem a városi őrséget hívom, akik Denisov ruháinak és egész magának fertőtlenítése után átvezetik őt egy olyan helyre, mely nem nevezne be a kényelmes kórtermek versenyébe: ablaktalan állózárka, ahol egy kisebb termetű nő még le tudna guggolni, a férfinak erre nincs sok lehetősége. Legutóbb ugyan ülni tudott, ha elfeküdni nem is, de azért előrelépésnek számít, hogy itt nincs sötét és a csendet akkor sem törik meg kürtszóval, ha állva és valahogy kitámasztva magát elaludna a férfi. Ellátást kap, ha nem is bőségeset, meghatározott időpontokban és célszerű erre az alkalmakra tartogatni kis-nagydolgait, mert odabent erre bajosan van lehetősége. Utálni fog érte, ezt tudom, de ő sem gondolhatta, hogy egy elnéző mosollyal megússza. PDA-t nem kap, egyelőre nem tudja felvenni a kapcsolatot senkivel, azt majd távozáskor kapja vissza - legalább a sebe gyógyulását is látjuk, mint mondtam -, Terson kancellárt meg magam értesítem, hogy a kezelést megkezdtem, két nap múlva fog tudni jelentést tenni neki Denisov.
A magam részéről miután megbizonyosodtam róla, hogy a lacerta által semmilyen Brevius vagy más baktérium nincs rajtam, se a növényen, amit Denisov hozott, magammal viszem azt és míg üzenetet diktálok Andrej-nek és Saskiának is, a hangárok felé veszem az irányt Jade kíséretében. Az üzenetek tartalma ugyanaz az egy rövid szó: Indulok!

//Köszönöm a játékot! Niko //
Vissza az elejére Go down

Nikolai Denisov
Nikolai Denisov

Hadsereg

Karakterlapom :

Születési idő :
2328, Föld (37 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Gyalogos - Gépész

Reagok száma :
266

Avatar alanyom :
Scott Adkins

☽ :
Kísérleti laborok 647b095aed35b777230f2c4d0d9b1e13


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 22, 2020 10:20 pm
Következő oldal
- Tehetek mást, Kancellár? - költői visszakérdezésemet követően kíváncsian sandítok a bizalom kérdéskörét körbejáró beszélgetésünket az iménti mondatával lezáró férfi felé, majd elmosolyodok és meg is rázom a fejemet.
- Ami azt illeti, van egy csomó elintézésre váró ügyem. - ami igaz az igaz, de őszintén szólva csak innen szeretnék mihamarabb megszabadulni, mielőtt még eszébe jutna valami elmeroggyant ötlet, amit beépíthetne a testembe.
- Gondom lesz a jelentéssel, néhány napon belül a PDA-ján lesz. - ígérem, abban bízva, hogy ennyi idő alatt össze tudok ollózni ezt-azt a saját emlékeim, a perdai vadon és az ellenállók közös keresztmetszetéből, ami után engedélyt kaphatok némi terepmunkára a holdon, ha már ilyen jól teljesítettem, hogy befogtam ezt az állatot és beszereztem a kért növényt is.
Pontosan ettől tartottam, hogy a nyakamba kapom az Imperium hajóorvosát, aki hetente vizsgálgatni kényszerül, nem is beszélve arról, hogy hivatalos parancs szerint két napig itt kell maradnom, hogy kiélvezzem a négy fal boldogító társaságát. Végülis… úgy is ki akartam próbálni milyen lehet megszökni a Kísérleti szárnyból, így legalább próbára tehetem az őrség éberségét és a biztonság technikáért felelős egységek pontosságát.
- A legjobbakat magának is, Kancellár. - búcsúzom magamhoz mérten barátságosnak mondható szavakkal a sietősen távozó genetikustól, és akármennyire is nehezemre esik, egy szóra belső késztetésre úgy érzem muszáj lenne megállítanom mielőtt kíséretével együtt elvonulna.
Néhány másodpercig küzdök akaratom ellen, végül győzedelmeskedek, így néma maradok és hagyom, hogy mindenki a maga útján folytassa a napját. A szúrásból semmit sem éreztem, sem előtte sem utána, de ha minden igaz, most kaptam még egy évet ebben az új életben, melyet rögtön azzal kezdhetek, hogy az érkező őrség a magánzárkámba kísér. Az utam során engedelmeskedek, egy hirtelen, vagy rossz mozdulatot sem teszek, szavamat sem hallják, csak haladok a kijelölt irányba, végül pedig egy sokkal komolyabb zárka zárja kattan rám, mint amilyenben legutóbb, a vallatásom során helyet kaptam. Ez sem lesz a kedvencem, azt már most látom, de legalább valamivel kényelmesebb, ha a rideg helyeket rangosrba lehet állítani. A korábbihoz képest egyetlen óriási különbség van, ami nem az, hogy itt nem fog kürtszó megzavarni, hanem, hogy innen nem sok esélyt látok megszökni. Addig viszont, amíg bent vagyok, lesz időm végiggondolni az elmúlt időszakot és levonni a következtetéseket belőle.

//Én is köszönöm a játékot Niko //
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Kísérleti laborok Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
532

☽ :
Kísérleti laborok Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 22, 2020 11:05 pm
Következő oldal

Szabad játéktér

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Kísérleti laborok Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Kísérleti laborok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kísérleti labor
» Orvosi laborok
» Botanikai, biológiai laborok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Város, az emberek új otthona :: Orvosi-tudományos szárny-
Ugrás: