Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Hannah Robertson White
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Hannah Robertson White
Hannah Robertson White

Polgár

Hannah Robertson White SMal0hf

Karakterlapom :

Születési idő :
2390. október 16. (27 éves)

Beosztásom :
Zoológus

Reagok száma :
15

Avatar alanyom :
Bryce Dallas Howard

☽ :
Hannah Robertson White ZSBg6iP


Hannah Robertson White Empty
Utolsó poszt Vas. Márc. 21, 2021 2:50 pm
Következő oldal

Hannah Robertson White
Az élő természetben majdnem minden szabály alól akad néhány kivétel.

Bryce Dallas Howard
Hannah Robertson White
keresett
Szül. hely, idő: Dominium, 2390. október 16. (27 éves)
Csoport: Polgár
Család: A szüleim lenn élnek a Városban. Alex Jr. és Viktoria Rhea, az ikrek, öt évesek, ők is velük élnek a Perdán. A férjem Alex White, 2413-ban az Aquillon-on vesztette életét a nagy robbanásban.
Családi állapot: Özvegy
Foglalkozás: Zoológus
Rang:
Képesség:

 
Karakterem jelleme
Talán a legjellemzőbb, hogy maximalista vagyok. Nem tudom, hogy ez jó-e nekem, vagy sem? Néha előny, de van bőven hátránya is. Minden más ebből fakad. Kitartóan végzem a feladatomat, higgadtan, odafigyelve minden apróságra. Alapos vagyok. Ez igaz persze a munkámra és a magánéletemre is. Talán jobb lenne egy kicsivel több tűz, némi hevesség, de inkább vagyok elfogadó, mint lehengerlő. Talán ez is hiányosság. Döntse el mindenki saját maga.

Karakterem története
Apám két éves volt, amikor az öt hajó elindult, édesanyám pedig egyike volt a már hajón született első gyermekeknek (2366). Anyu mindig úgy mesélte, hogy szerelem volt első látásra, már az iskolás évek alatt. ’84-ben házasodtak össze, miközben a Dominium haladt előre az űr végtelenjében.
2390 október közepe teljesen kutya közönséges űrben ért minket. Még tartottuk a kapcsolatot a többi hajóval, már amelyikkel. Szóval megszülettem, és korábbi két bátyámmal ellentétben (2385 és 2387) túl is éltem a születést. Mondjuk úgy, viszonylag kiegyensúlyozott gyermek korom volt. Iskolába jártam, ahogy a többi gyerek a Dominiumon, és már egészen kicsi koromtól kezdve érdeklődéssel fordultam az állatok felé. Nem értettem, hogy egy ekkora hajón, mint a Dominium, miért is nem jutott hely néhány állatnak? Így aztán bejártam minden zegzugot, hátha fellelek legalább egy aprócska bogarat, de nagy bánatomra még egy közönséges háziméhet sem találtam, pedig az asztrobotanikát is átkutattam. Maradtak hát a képek, leírások és mindenféle ismeretterjesztő-filmek az archívumból. Édesanyám, aki tanító volt, nem igazán értette soha ezt a heves érdeklődésemet az élőlények, az állatok iránt, apámról meg nem is beszélek, ő túl gyakorlatias lélek volt mindig is a maga építészi irányultságával. (Végül is ezen foglalkozások miatt költöztek le a Perdára, az épülő Városba.)
Alex White-ot egészen addig a napig nem ismertem, míg nem a 17. születésnapomon be nem mutattak bennünket egymásnak. Eldöntött tény volt, hogy összeházasodunk. Tudtam, hogy ez a rend, így kell lennie, de én nem akartam férjet. Így hát gyűlöltem őt, amennyire csak lehet, még akkor is, ha el kellett ismernem magamban, hogy jó képű. Duzzogó kamasz voltam, aki éppen mindent elutasított, ami nem neki jutott eszébe. Összeházasodtunk. Az első közös éjszakánkról nem is akarnék mesélni. Többet üvöltöztem és hisztériáztam, mint amennyit aludtam. Alex pedig mosolyogva nézte. Türelmes és elnéző volt velem. Aztán valamikor megtört a jég. Fordult bennem valami, és végül… megkedveltem.
2412. május 17.-én születtek meg az ikrek, Alex Junior és Viktoria Rhea. Magam is megdöbbentem az első vizsgálatoknál, hogy két szívecske lüktetett a hasamban. Végtelenül boldogok lettünk, azt hiszem abban a pillanatban váltunk igazi szerető családdá. Sajnos nem tartott sokáig… 2413-ban az Aquillon-i robbanásnál Alex is életét veszítette.
Én közben elvégeztem az iskoláimat, és az űrhajón szokatlanul, zoológus lettem. Zoológus állatok nélkül, de végtelen elhivatottsággal. Így, amikor megnyílt a lehetőség, hogy a Perda vadonjában kutatásokat végezzek, kapva-kaptam az alkalmon. Talán a felejtésre is felhasználtam a megnyíló lehetőséget. Közben persze a zoológia mellett a botanikába is belekóstoltam kicsit, hiszen a növények épp annyira fontosak. Perda flórája és faunája egyaránt érdekel, bár az állatokat azért még mindig előnyben részesítem. Szerencsére Dorian Castillo kancellár (Ő a közvetlen főnököm), sok mindenben szabad kezet adott.
Tulajdonképpen folyamatosan ingázom a Dominium és a Város között. Megtehetném, hogy lentről felküldöm a jelentéseket, és ki sem teszem a lábam a Perdáról, de néha kell az érzés, amit az űrben lebegés nyújt. Jó, tudom, van mesterséges gravitáció.
Most újra a Perdára készülök, van még felderítetlen terület. Nem mellékesen a szüleimet és az ikreket is nagyon hiányolom már.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Hannah Robertson White Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Hannah Robertson White Tumblr15


Hannah Robertson White Empty
Utolsó poszt Vas. Márc. 21, 2021 5:05 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


   
Kedves Hannah!

Örülök, hogy csatlakozott csapatunkhoz egy zoológus is a személyedben, s minthogy tele a Perda ismeretlen élőlényekkel, nem fogsz unatkozni. Végre a régi jelmondatot is magad mögött hagyhatod, immár nem vagy zoológus állatok nélkül.
A magánélet egyszerre aranyos, romantikus és tragikus is Sad Reméljük, vigaszt találsz gyermekeidben, az új világban, munkádban... és ki tudja, mit tartogat még a jövő Smile
Kíváncsian várom, hogy miként veted bele magad a Perda vadonjába, s mennyire váltja be gyerekkori reményeidet a hús-vér(-és-olykor-harapó) élőlények, vagy te éppen az leszel, aki kiakasztja a kísérőnek kijelölt katonát is, hogy bemerészkedsz az errator-bébik közé is, ha nincs otthon anyuka, hiszen olyan "cukik"! Very Happy Külön érdekes, hogy azért hiányzik az űr is. Ezek a megszokások... Smile
Sok játéklehetőséged van égen és holdon, avatar foglalás után vágj is bele!
Egyik első játékodra el is rabolnálak Wink Rajongás

   
- DOMINIUM FRPG -
Vissza az elejére Go down
 
Hannah Robertson White
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hannah Robertson - zoológus
» Hannah R.W. kommunikátora
» Quinn White
» Eva White, az Imperium egyik közlegénye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Polgárok-
Ugrás: