Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Max Benedict
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Max Benedict
Max Benedict

Hadsereg

Max Benedict 4

Karakterlapom :

Születési idő :
2393. május 28. (24 éves)

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
130

Avatar alanyom :
Alexander Ludwig

Keresem :

☽ :
Max Benedict Bb18189698a254a22f5d34ba1701c9000c0f3de1
Max Benedict 491b5ac6-9554-5efb-9eb3-73408e1bb6d1&operation=CROP&offset=0x0&resize=1000x666


Max Benedict Empty
Utolsó poszt Kedd Dec. 14, 2021 9:32 pm
Következő oldal

Max Benedict
Nem mindig az nyer, aki gyorsan cselekszik

Alexander Ludwig
Zach Davies
keresett
Szül. hely, idő: Dominium, 2393. május 28.
Csoport: Hadsereg
Család: Alexander Benedict, apa, 43 éves, entomológus. Példaképének tekinti abban, miként lehet ő maga is kiváló apa.
Sonia Venkov Benedict, anya, 40 éves, botanikus. Felnéz rá, ahogy az anyaságot képes volt összeegyeztetni a munkájával. Mindig számíthat rá, szuperanya a számára.
Jasmine, 22 éves, húga, aki viseljen bármilyen családnevet, akkor is az ő Jasmine-ja marad, a húga. Szeretné óvni még a széltől is.
Hannalee Benedict, feleség, 22 éves, virológus. Szerencsésnek tartja magát, hogy házasságuk kölcsönös vonzalmon alapul.
Xander Benedict, fia, 3 éves. Az örök kíváncsi, akinek be nem áll a szája, ha kérdezni kell. Rajongásig szereti.
Thomas Benedict: szül. 2417 április. Izgatottan várták a születését.
Családi állapot: nős
Foglalkozás: Felderítő
Rang: zászlós
Képesség: -

 
Karakterem jelleme
Lehető legszerencsésebbnek tartja magát, hogy olyan családba született, ahol megkapta azt a törődést, és szeretetet, amire szerinte szüksége van egy gyereknek. Ezt akkor látta meg igazán, mikor találkozott azokkal, akiknek a családja nem éppen arról számolhatott be, boldog családban élnek. Ezért is ad és adott bele mindent mikor saját családot alapított, ugyanezen elv vezérelte. Mert a családalapításban is nagy szerencséje volt, nejével az első pillanatban megvolt a szikra közöttük, s bár mára megkopott az a nagy láng, talán éppen ekkor jelent meg az a sok szikra, s a kitartóan égő láng, ami a mai napig egybetartja családjukat.
Örökölte szülei felfedezői vénáját, noha ez egészen más területen bontakozott ki igazán. Az ismeretlen megismerése, az Űr, ami vonzotta, s vonza is a mai napig. A kihívás szerelmese, belevetni magát olyan helyzetekbe, ahol a végkimenetel kiszámíthatatlan, s ezáltal saját korlátait is feszegetheti, fejlesztheti képességeit, tudását. A repülés lételemévé vált, még akkor is, ha kicsit szárnyaszegettnek érzi magát a holdon. A családja, hogy a szülei és testvére közelében élhet, s hajthatja álomra a fejét, véleménye szerint megérte eldobni mindezt. S mivel, ha valamit eldöntött, általában nyomós indoknak kell lennie, hogy azon változtasson, s nem bánja, hogy így döntött. Számtalan olyan élményben és tapasztalatban volt már része, ami megerősítette döntése helyességében.
Erős védőösztönnel bír, jók a megérzései, s sosem hagyták cserben, ha rájuk hagyatkozott. A holdon ezt a kettőt, a felfedezői vénát és a védelmi ösztönt egybeötvözte, s ha éppen nem a város védelme a feladata, akkor a kutatókat kíséri el, vagy katonai felderítési csapattal tart.
A csapatot, másokat helyez maga elé, tisztában van azzal, hogy csak így lesznek képesek túlélni. Éppen ezért figyel arra, kik kerülnek be a csapatba, amennyiben a vezetői pozíciót kapja meg, tudja, hogy az életük múlhat rajta, nem csak a küldetés sikeressége.
Nehezen vallja be a hibáit, de sosem elutasítóan, sokkal inkább hallgatásba burkolózik, mert akkor, abban a helyzetben nem akar úgy szembenézni vele, hogy mások is ott vannak, jelen vannak. A hibázást azonban azonnal felvállalja, mert megtanulta, minél előbb kiderül, ki rontotta el, és miért, annál jobbak a túlélési esélyeik. Ha azonban ez jellemhibájából fakad, azon kívül, hogy felvállalja, nem nagyon hajlandó nyilatkozni tovább, vagy többet.
Végtelenül makacs, és ha valaki fontossá vált a számára, megvédi, védelmezi.

Karakterem története
Határozottan állok a felettesem előtt. Nem kell tudnia, mennyi álmatlan éjszaka előzte meg, s rengeteg töprengés, amikor egyedül voltam, a döntésemet. Igazából már az elején tudtam, miként döntök, nem ez volt a nehéz. Elválni mindattól, ami életem és lényem része lett. A repülés, a világűr, a végtelen szabadság, ami minden alkalommal elfogott, amikor a géppel kiröppentem a feneketlen sötétségbe. Vágytam az ismeretlent, a felfedezés és megismerés izgalmát. Semmiért nem cseréltem volna le, főleg az orromat nem kívántam lefelé, a talaj felé lógatni. Más megismerésekre vágytam.
A családom azonban sokkal fontosabb, az, hogy velük lehessek. A kötelék, a kapcsolat, ami közöttünk van, ritka kincsként őrzöm, ápolom. S hiszem azt, hogy megvédeni is a kötelességem.
Így a legnehezebb feladat nem a döntés, hanem a dolgok lezárása lesz.

Később már ezek a gondok messze szálltak. A családommal vagyok, és az élmény, ami Perdán várt, fejbevágott. Nem mondom, hogy van fantáziám, szerintem az egészet a húgomnak hagytam, arra álmomban sem mertem gondolni, hogy ez a hold ilyen más lesz. Kézzelfogható. Napfény, szél, sötétség és világosság váltakozása. Egy teljesen kézzelfogható ritmus, ciklikusság, amitől egyszerre vagyok nyugodt, és egyszerre bizonytalan. A merengésből két szó rángat ki, megállok az evésben. A kantinban vagyok, a többi haverral, csoporttaggal, és a hátam mögött elhangzó két szó utáni mondatot csend követi. A többiek is engem bámulnak az asztalnál.
- Úgy látszik, nyuszi.
Kis híján felröhögök. Messze vagyok én már a melldöngetős, kivagyi kortól. De ha ezt a helyzetet most nem fojtom el, sokkal rosszabb lesz később. És okosan kell megtennem, mert annak nem csak én iszom meg a levét. Leteszem a kezemben lévő dolgot, nem foglalkozom azzal, mi van benne, felállok, és egészen nyugalommal odalépek az iménti kérdezőhöz.
- Éppen nem volt időm rád figyelni, Jameson. Elismételnéd? Kicsit hangosabban?
Most Jameson röhög fel.
- Jól hallottad.
S újból elmondja azt arcpirító pletykát, amit az imént regélt el arról, mely szerint a húgom az egyik kancellárral ... találkozgat.
- Észben tartom, Jameson közlegény - megfelelő időben kellett válaszolnom, nem hagyva, hogy rajtam is csapódjon az, amit annyira szeretnek keringtetni.

Pár óra múlva újabb küldetést kapunk, ezúttal csapatvezetőnek osztottak be, s magam választhatom ki, kit rakok be a csoportba. Sorolom a neveket, utoljára Jameson neve hangzik el, mire mindenki rám néz. Csend áll be, de elengedem a bandát, hogy készülődjenek. Barnes mellettem marad, s mikor már ketten vagyunk csak, érdeklődéssel tekint rám.
- Szükségem van ellenvéleményre - nem vagyok tökéletes.
És mert Jameson közlegény először gyáva volt, hogy a hátam mögött sugdosott. Aztán bátor volt, mert felvállalta a szavakat, amiket először csak a hátam mögött mondott ki. Hogy most bátor lesz, vagy gyáva? Majd kiderül az út végére.
Vissza az elejére Go down

Raven Moor
Raven Moor

Polgár

Max Benedict K6OhlvO

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Dominium, Perda

Beosztásom :
Planetológus - Vezetői engedély : fegyver nélküli XS

Reagok száma :
1427

Avatar alanyom :
Ksenia Solo

☽ :
Justice League
Max Benedict WYdz5uv

Klubom
Max Benedict R8xXJ2P

Fegyverem
Max Benedict KjdARSD


Max Benedict Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 20, 2021 10:26 pm
Következő oldal
Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk a Dominium FRPG oldalán


Kedves Max!

Nem titok, hogy nagyon vártalak és én vártalak a legjobban.  Ölelés Végre lesz Jasmine-nak is egy élő, lélegző, beszélő bátyja. Tapasztalatból tudom, hogy a nagy tesók cukik  Szercsi és egyik felemmel irigykedtem a másikra, de most már nem kell. Ennyit a rajongásról Very Happy
Nagyon szépeket írtál a szülőkről, ha olvasnák biztosan örülnének neki. A feleségednek meg nem tagadom, nagyon tetszik a neve, olyan kis tündéres és biztosan az is, legfeljebb a három éves kis manó hozhatja ki belőle a bájos boszorkányt. Jasmine oda lesz meg vissza az uncsiöcsitől. Heart szivecske Szép kerek jellem, és kifejezetten jót tett a karakter történetének, hogy a flottától átváltott a seregre, az mindegy, bár nem elhanyagolható tény, hogy a családja miatt. Sokat dob a jellemfejlődésen és a jövőre is ad bőven élményt. Jó katona, jó vezető, és nagyon kíváncsi vagyok mikor merre fog kanyarodni és mi lesz az ami kiváltja az újabb fordulatot, de nem spoilerezek tovább és téged sem tartalak fel.
Foglalj avatárt és sipirc a játéktérre!  Puska

Vigyázz, kész, játssz!
Raven

- DOMINIUM FRPG -



Úgy sem kapsz el

Vissza az elejére Go down
 
Max Benedict
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max Benedict kommunikátora
» Jasmine Benedict Montgomery
» Jasmine Benedict kommunikátora
» Sonia Benedict - Anya és barátnő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Toborzóiroda :: Elfogadott karakterek :: Hadsereg-
Ugrás: