Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Nadiha
Nadiha

Perdai

Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Giphy

☽ :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 EIKMBKbWwAAMR4b


Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Empty
Utolsó poszt Pént. Ápr. 10, 2020 8:44 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Athard & Nadiha
A múlt, egy darabja...


Az már biztos, hogy ezt nem véletlenül hozta szóba, bár még nem tudom, hogy mit ért alatta. Ha jobban belegondolok, akkor nem is kellene csodálkoznom, ha mérges lenne még rám, de valahogy most nem érzem a hangján azt a hangsúlyt, amit az erdőben, és nem is tudom mire vélni. Arról nem beszélve, hogy most is még cipel engem, bár csak a lépcsőn lejutni kértem segítséget, de nem is bánom. Úgyis önfejű, és makacs, ahogy eddig is az volt!
Mi? Állandóan magam elé motyogok? _EZ_ meg mit jelent? Persze! Már megint én vagyok a baj! Még szerencse, hogy visszafelé se szóltam hozzá! Pont ez az, amiért nem akartam egy hanggal se hátráltatni az erőltetett menetét… Ohh, hogy az a magasságos Shiennel szobra!
-Tényleg? Magamba motyogok? – értetlenül hallgatom a szavait, de lehet benne némi igazság. Nem igazán merek neki szólni semmiért, mert leordítja a fejem és alig hallgat meg! Azt elismerem, hogy a követ a tiltása ellenére dobtam az állat felé, de azt azért tettem, mert…
-Jó. Megígérem. – kapom el gyorsan a szemem az övéről, bár nincs okom rá, de azért nem akarnám, hogy elessünk. Hamarosan a szálláshoz érünk, s én meg csak bólogatok, mert igazat adok neki azért valamiben. Eddig sem voltam valami szófogadó, de nem akarom, hogy ezek után azon aggódjon, hogy a saját hülyeségemmel még nagyobb bajt okozzak.
-Oké. Szólni fogok, nem motyogni. – ezt azért hozzá kellett tennem, hogy megnyugodjon a lelkem. Közben odaérkezünk a szálláshelyhez, és megállunk a bejárata előtt.
-A jobb oldali szárnyban van a szobám. Most már letehetsz, és köszönöm, hogy idáig hoztál. – ha letesz a karjából, akkor megmutatom neki a folyosón a szállásom ajtaját, és aztán felé fordulok.
-Neked is pihenned kellene.  – egy bólintás után lépek el mellette,- vagy ha a karjában tart még-, akkor elemelem a kezeimet róla. – Köszönök mindent!-  Sok mindent nem tudok mondani, de rá is fér az a zuhany, és egy friss váltás ruha, ahogy rám. Igaz, hogy nem látok bele a gondolataiba, de a sebe is elég fájdalmas lehet, azt nézve, hogy egész végig most az én súlyom is ránehezedett a sérült térdére. Jobb is, ha nem szaporítom a szavakat, és hagyom, hogy a saját szállására térjen, ha mást nem akar még mondani nekem.




 





Vissza az elejére Go down

Athard
Athard


Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Tumblr_obyysurU0B1saykiio1_500

Karakterlapom :

Születési idő :
2376. tél derekán (40)

Tartózkodási hely :
Mikor hol, de kizárólag Perda

Beosztásom :
Perdai felderítőcsapat vezetője

Reagok száma :
192

Avatar alanyom :
Norman Reedus

Keresem :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 B56468b75cbda7a74d993a3f1b8da454f8b19800
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 0f62aacfb47adf89320c287a41c20e4df3a704f6

☽ :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Twd-daryl-dixon-11-1444310610.gif?quality=.8&height=415


Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 12, 2020 11:13 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
to Nadiha
- Igen. Szoktál.
Úgy csinál, mint aki nem tudja miről beszélek. Vagy észre sem vette magán? Akkor meg ideje volt szóvá tenni neki. Eddig egyáltalán nem zavart, de mostanában igen. Talán mert régen nem akartam meghallgatni, vagy csak nem beszélgettünk annyit, de ha már figyelek rá, akkor szeretném érteni mit magyaráz nekem. Szerintem ez logikus, ha meg nem, akkor más egyebet nem tudok tenni ennek érdekében. Neki kellene abbahagynia a motyogást. A tekintetén megcsillanó felismerés valószínűleg a parancsom megtagadására irányul, vette  alapot. Ezt szóvá is teszi, aminek felettébb örülök. Több lépésnyivel beljebb kerülünk, a folyosót rójuk, amikor útba igazít. A kérésére óvatosan leteszem.
- Nincs mit.
Még egy ideig tétlenül a keze vonalát követem, ami az ajtajára mutat, aztán visszatekintek rá.
- Fogok is! Pár nap múlva felkereslek!
Elenged és el is távolodik tőlem, az ismételt köszönésére csak aprót fejet hajtok neki. Egy darabig figyelem az imbolygó, egyre távolodó alakját, aztán én is megfordulok, elindulok a másik irányba, amerre az én szálláshelyem van.

Home |Öltözék | ©

Vissza az elejére Go down

Nadiha
Nadiha

Perdai

Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 59d1d54dc8ddbe75b4d38cb4c3dd336f

Karakterlapom :

Születési idő :
Perda. 2385. Új élet ünnepe után, pár nappal. (31)

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
113

Avatar alanyom :
Lauren Ridloff

Keresem :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Giphy

☽ :
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Ff1f1acb7e38a75e9273b465e2612996
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 EIKMBKbWwAAMR4b


Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Empty
Utolsó poszt Vas. Ápr. 12, 2020 12:07 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Athard & Nadiha
A múlt, egy darabja...



Eddig nem is figyeltem, hogy motyognék, de biztos úgy van, ha ő mondja! Kicsit meglep, de inkább nem is foglalkozom többet ezzel, és ráhagyom. Úgyis feleselésnek tartaná ezt is tőlem...
-Oké. – aztán leenged, hogy lábra álljak,majd a folyosón megmutatom neki a szobám ajtaját. Egy percig még keresem az egyensúlyomat, de aztán, ha elköszönünk, már csak pár lépés a szobám és a várt zuhany, ami rám is fér.
-Addig pihenj Te is. – ezt is komolyan gondolom, mert ha nem is mutatja, azért feltételezem, hogy ő is fáradt. Persze, pasiból van és a világ összes kincséért nem vallaná be… nekem meg pláne! De, mit is gondolnék! Fura, hogy nem ordította le a fejem - és ez előtt még-, most is értetlenül állok. Most már csak pár méter az ajtóm, és engedem útjára, hogy ne is tartsam fel jobban. Elköszönünk egymástól és indulok is, hogy lemossam magamról a sarat. Jól rám is száradt, és lassan viszketésem is lehet tőle, de ez már csak percek kérdése, hogy megszabaduljak ettől a sok piszoktól. Remélem, hogy a társam is ezt teszi, és aludni is tér, ahogy én. Sok tanulsága volt ennek a napnak, ahogy boldog befejezése, amikor a gyerekek visszakerültek a szüleikhez. Van mit rendeznem magamban és azt hiszem, hogy pár nap elegendő lesz, hogy kialudjam magam…





 





Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben - Page 2 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Vissza az elejére Go down
 
Nadiha & Athard - Eloraktól nem messze, az erdőben
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Athard & Nadiha - Az emberek nagyobb kutatóállomásától nem messze
» Nadiha
» Nadiha
» Athard & Nadiha - Költözés
» Athard és Nadiha - Titkos hely

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Központi könyvtár :: Múlt-
Ugrás: