Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Tegnap 10:02 am-kor

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Jasmine Benedict kommunikátora
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Jasmine Benedict
Jasmine Benedict

Polgár

Jasmine Benedict  kommunikátora Xu2h0O5

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2395.04.07

Tartózkodási hely :
Perda, Város

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
551

Avatar alanyom :
Leelee Sobieski

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 3t4ABoP


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 14, 2020 7:37 am
Következő oldal
Várom válaszod



 
Felforgatod a világom...

és felforgatsz engem is.


A hozzászólást Jasmine Montgomery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 09, 2020 1:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 14, 2020 7:51 am
Következő oldal

2416. május - Válasz a "jelentésre"
To: Jasmine Benedict Montgomery
From: Callum Jenkins

Köszönöm, hogy a jelentésekről e hosszú út alatt sem feledkezett meg, jó érzés újra "hallani" egy kicsit Önről.
Gyorsan haladnak, hogy már a fennsíkon járnak, napokkal a kijelölt időpont előtt, így legalább Önnek is több ideje lesz megvizsgálni a Mertert. Kíváncsian várom, milyen titkokra lel rá a magházban! Remélem, ezt az üzenetet is még megkapja, amíg ott tartózkodnak.
A képről szokás szerint ismét csak esetlen laikusként tudok nyilatkozni, és gondolom kitalálta már: elvarázsolt ezúttal is! Egyszer mindenképpen el kell mesélnie, hogyan tudja elkapni a pillanatot: lefényképezi vagy így emlékszik rá, hogy a távolban alacsonyan járó nap milyen hangulatot adott a tájnak?

u.i.: Tetszenek azok a fekete sziklák a kép jobb oldalán! Igen, tudom, hogy van a képen zöld is. Menthetetlen vagyok(?).

Callum Jenkins
A Dominium kancellárja,
az Alvó részleg vezetője,
vezető hibernációs- és genetikus-orvos
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 14, 2020 7:51 am
Következő oldal

Egy perccel a Kancelláriai Hírmondó üzenete előtt
To: Jasmine Benedict Montgomery
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!
Sajnálom, hogy ilyen módon kell ezt megtudnod és nem személyesen mondhatom el. Remélem megbocsátod, amiért nem bíztam meg benned sem.

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 14, 2020 7:52 am
Következő oldal

Válasz erre a levélre
To: Jasmine Benedict Montgomery
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Örülök, hogy hallok felőled, ráadásul csupa jót! A társaságod nekem is hiányzik, de hamarosan meg tudunk majd inni egy teát a megbeszéltek szerint. Vagy kettőt, mert addigra biztosan sok mesélnivalónk lesz.
Nagyszerű, hogy helyi kísérőt (is) találtál a mocsárba, de így is kérlek, hogy legyél nagyon óvatos ott, különösen vendégmarasztaló hely az a vidék! Gondolom, nem lep meg, hogy az orvos is beszél belőlem és szükségét érzem elmondani: mindenképpen kesztyűvel nyúlj majd a Bwi'ensához - tisztességes emberi névre való keresztelése, úgy vélem, a te kezedben van -, és ne teszteld magadon, amíg jobban nem ismertük meg a hatását! Remélem elnézed nekem aggódásom, s nem sértettelek meg ezzel. A minap sikerült mintához jutni és az előzetes vizsgálatok igazolták, hogy a Breviust a Gyíklény terjeszti, egész pontosan a nyálában lévő baktériumok okozzák a megbetegedést, mely a perdaiaknál csak egy könnyed megfázásként jelentkezik. Reméljük, a mókás küllemű kis növényünk nem ártalmas ránk nézve, s áldásos hatásait az emberi szervezet is meghálálja hosszú távon. Mint látod ebből is, a munka lefoglalja a napom nagy részét, de a fontos dolgokra igyekszem időt szakítani. A pihenés még besorolásra vár, hogy fontos-e? De egy tea (még inkább egy kávé) egy lepénnyel mindenképp a fontos kategóriába fog esni, mikor ősszel találkozunk majd.
Remélem akkor majd a festményt is megcsodálhatom, bizonyosan annak a vízesésnek a hangulatát is ragyogóan megragadod, ahogy annál is, melyet nekem adtál ajándékba. A bogarak lehagyhatóak a képről! S nem ér arra hivatkozni, hogy laikus vagyok festmények terén!
Vigyázz magadra és bár tudom, hogy a kapott munka nem sok lehetőséget ad rá, de próbálj minden pillanatot megragadni arra, hogy élvezhesd a kutatóállomás nyújtotta másabb környezetet és lehetőségeket!
u.i.: Ugye, hogy nem olyan fontos mindig az a pihenés?

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Dorian Castillo
Dorian Castillo

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Giphy

Karakterlapom :

Születési idő :
2377.11.23. (39)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
kancellár (orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia szakirányban kutatás)

Reagok száma :
188

Avatar alanyom :
Cillian Murphy

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 31qBM


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 20, 2020 10:09 am
Következő oldal

válasz erre az üzenetre
To: Jasmine Benedict Montgomery
From: Dorian Castillo

Tisztelt Montgomery Asszony!

Felhívnám szíves figyelmét, hogy a kért engedély veszélyezteti az Ön személyes biztonságát. Továbbá a perdaiak ekképpen kívánják Önt túszul ejteni esetlegesen. A katonák az Ön biztonságáért felelnek. Amennyiben vállalja a teljes felelősséget és maradéktalanul biztos abban nem eshet ellenséges kézre, csak úgy merészkedjen a növények és perdaiak közelébe. Maradjon állandó rádiókapcsolatban a katonákkal és legyen önnél GPS is. Amennyiben úgy ítéli bárminemű veszélyt jelentene Önre ez a terepmunka, kérem küldje el a szükséges adatokat és keresünk egy katonailag és botanikailag is képzett szakembert a feladatra. Jelenleg ez a növény nem élvez prioritást, amennyiben kutatásaihoz elengedhetetlen kérem jelezze.

Maradok tisztelettel:

Dorian Castillo
A Dominium kancellárja,
az orvostudomány, űrlénytan, botanika, biológia tudományos kutatások vezetője
Vissza az elejére Go down

William McGrover
William McGrover

Kancellár

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Kancellár

Reagok száma :
133

Avatar alanyom :
Mads Mikkelsen


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Júl. 21, 2020 9:45 pm
Következő oldal
Tisztelt Mrs Jasmine Benedict!


Bejelnetés érkezett a Családügyi Hivatalba, hogy az ön és Mr. Montgomery közötti házasság, megsérti a legszentebb Emberi törvények egyikét, ezért a Családügyi Hivatal Eljárást indít az ügyben, amelyben önt is és a kedves férjét is alaposan kivizsgáljuk.
A Családügyi Hivatal emberei az elkövetkzendő 53 órában felkeresik önt. Kérjük legyen együttműködö a vizsgálat alatt. A Családügyi Hivatal 5 fős vizsgálóbizottságot rendelt ki önhöz. Egy Orvost, aki a nőgyógyászati, és termékenységi vizsgálatokat fogja elvégezni. Egy Terapeuta, aki a házasságát, s a férjéhez való viszonyát. Egy Analitikust, aki az ön által adott válaszokat, veti össze a korábbi vizsgálatokkal, hogy kiugró eltéréseket keressen. Két CsH őrt, akik elsődlegesen a vizsgálóbizottság éppségét hivatottak garantálni.


Tiszteletettel
William McGrover
A Dominium kancellárja,
A családügy, népesség növelés felelős vezetője,
az Családügyi Hivatal alapítója, és vezetője

2416 július 20
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 22, 2020 9:24 pm
Következő oldal

2416. július 21 - Válasz az üzenetre pár percen belül
To: Jasmine Benedict Montgomery
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Sajnálattal olvastam a téged ért kellemetlenséget, kiváltképp Mr. Montgomery sietős kérelmével kapcsolatban. A helyzet bonyolultsága miatt javaslom, a lehetőségeidet és a kezelés várható kimenetelét és idejét egy személyes konzultáció során beszéljük át újra!
Levelemet követően egy óra múlva indul egy jármű vissza a Városba. Kérlek, jelezd, ha ideértél és jöjj egyenesen a vizsgálóba, ahol a legutóbbi konzultációra is sort kerítettünk.

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Jasmine Benedict  kommunikátora Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Alec_i11


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 10, 2020 10:07 pm
Következő oldal
 
Fapados levelek Szöszinek : )


A kis kutatóállomáshoz közeli sziklaterasz szélén hasadékba rejtett három szürke kavics egymásra téve, melyből a legfelsőn nagyon kezdetleges kidolgozású ötszirmú virág vörösesbarna festékkel felrajzolva, ami leginkább alvadt vérre hasonlít. Kézbe véve alapos megfigyelés után vehető észre a vékony vágás a kavics felénél: két irányba húzva kiderül, hogy a kis maroknyi kődarab egy adattároló, mely könnyen csatlakoztatható bármely pda-hoz. Jelszót kér a fájlhoz, de a címzett hamar ráhibázik majd: Vadember.
A mellékelt fotók mindegyike bár látványosak, mégis rendkívül nehéz lenne ez alapján beazonosítani, hogy a Perdán pontosan hol is készültek.

A mocsári találkozó napján
Szia!
Hogy tetszett a vérminta? Csak neked!
Úgy sejtem, nem kaptál engedélyt. Kár, ma ilyen ritka szép idő volt még ott is. Sosem láttam ilyennek.
Melléklet


Három héttel később
Szia!
Nem tudtam tovább várni, majd máskor.
Ígértem képeket a tengerről is. Íme két különböző arca.
Vigyázz magadra!
Melléklet 1 Melléklet 2


Augusztusban
Szia!
Északra küldtek. Őszre megbeszéltek szerint elvileg visszatérek. Légy jó, ne mássz sziklát!

//Erre az üzenetre ha válaszol is Jasmine, nem jön válasz, az álcázott memóriaegységet senki sem mozdítja odébb rajta kívül.//
Vissza az elejére Go down

Jasmine Benedict
Jasmine Benedict

Polgár

Jasmine Benedict  kommunikátora Xu2h0O5

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2395.04.07

Tartózkodási hely :
Perda, Város

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
551

Avatar alanyom :
Leelee Sobieski

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 3t4ABoP


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Aug. 14, 2020 5:52 pm
Következő oldal

Válasz a kavicsos üzenetre – mocsári találkozó után két nappal
To: Vadember
From: Jasmine

Szia! Roppant ötletes. Remélem nem véreztél el?! Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, el kellett utaznom a Városba. Majd elmesélem. Nem tudom mikor szabadulok el újra. Csodaszép lehet a valóságban, remélem együtt felfedezhetjük egyszer. Cserébe küldök egy képet amit én festettem.

Vigyázz magadra!
Melléklet



Válasz a kavicsos üzenetre – három héttel késóbb
To: Vadember
From: Jasmine

Szia Vadember! Megint elkerültük egymást. Egy kicsit irigyellek, hogy már láttad a tengert közelről. Most úgy érzem magam mint a második képen látszik. Dühös vagyok a világra, hogy itt ragadtam.
Hiányzol

Melléklet




Válasz a kavicsos üzenetre – Augusztus
To: Vadember
From: Jasmine

Szia!
Már csak az aratási ünnepségben bízom, más reményem nem maradt. Vigyázz magadra, vegyél sálat és pulcsit, északon hideg van.
Jasmine

Nagyon várlak vissza


 
Felforgatod a világom...

és felforgatsz engem is.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Május 07, 2021 10:26 am
Következő oldal

2416. október 23. - Válasz az üzenetre
To: Jasmine Montgomery
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Köszönöm a megértésedet, amiért ilyen elfoglalt vagyok mostanában. A szabad időmben valóban Saskiával vagyok, sok mindent kell pótolnunk, átbeszélnünk. Édesanyáddal való találkozásról ő is mesélt nekem, nagyon várja vele a közös munkát újra és téged is szívesen megismerne. Bizonyára fogtok is találkozni majd a városi üvegházban vagy botanikai laborokban időnként. Biztosat nem merek ígérni, de remélem én is, hogy mi is fogunk tudni találkozni hamarosan.
Nagyon örülök, hogy küldtél újra festményt és megértem, hogy ez a hely megörökítést kívánt. Csodálattal adózom mindig az előtt, hogy tudsz festékkel nem csak látványt teremteni, hanem illatokat és hangokat is! A festményeden még így lefotózva is érezhető a víz csörgedezésének hangja, az erdő halk neszezései, a víz és a zöld növények illatának keveredése. Bármilyen messze is van ez a hely, olyan, mintha ott lennék.
Kérlek, ha találkozol Saskiával, el ne mondd neki, de sokkal jobban szeretem a festményeiden a természetet csodálni, mint a valóságban megtapasztalni. Pszt!

Callum Jenkins



2416. december 20. - Válasz az üzenetre
To: Jasmine Montgomery
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Castillo kancellár ennyire leterhelne labormunkával, hogy inkább átaludnád a telet és csak akkor ébrednél, mikor már minden elkezd újra rügyezni? Alvásban amúgy tudok segíteni - rossz a humorom, tudom -, de inkább ne terheljük meg ezzel a szervezeted.
Attól tartok idén nem jön már össze az a tea, de reméljük az új év kedvezőbb lesz számunkra.
A festményt ezúttal is köszönöm, igazán különleges. Nem tudom, hogy korábban is festettél-e ebben a napszakban, de még sosem mutattál éjszakai képet. Sajátos hangulata van, békés, de kicsit szomorú is: ez persze nem baj, nehogy félreértsd. Úgy tűnik, megszoktam már, hogy a képeiden a napfény ragyog.

Callum Jenkins



2417. január 12.
To: Jasmine Benedict
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Tudom, holnapra beszéltünk meg egy találkozót, de le kell mondanom, ne haragudj. Az okát inkább személyesen mondanám el. Egyelőre nem tudok másik időpontot felajánlani, de amint lesz, jelezni fogom. Addig is kitartást neked, a tél már nem tart sokáig!
Szerencse, hogy festőknek kedvez ez a téli időszak is, ahogy mondtad. Alkottál mostanában is?

Callum Jenkins



2417. február 18.
To: Jasmine Benedict
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Lassan ébredezik odakint a természet - habár te ezt nálam is jobban tudod -, te is ébren vagy megtaláltad a téli álom hozzávalóit? Régen nem hallottam már felőled semmit, pedig még mindig kíváncsi vagyok az élménybeszámolódra az eloraki kirándulásodról. De inkább személyesen, mint írásban!
Megfelelne esetleg egy találkozó a következő három nap valamelyikén ebédszünetben vagy munka után? Ha igen, írd meg, melyik időpont lenne alkalmas és találkozzunk a botanikai laboroknál lévő közösségi térnél!

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szomb. Május 08, 2021 1:48 pm
Következő oldal

2417. január 12. - Válasz erre az üzenetre
To: Jasmine Benedict
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

A festőknek is kell a pihenés, végülis sikerül téli álmot "aludnod", de örülök, hogy nem tíz évre szól, hanem csak a közelgő tavaszig. Kitartást még!

Callum Jenkins



2417. február 18.- Válasz erre az üzenetre
To: Jasmine Benedict
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Holnapután kettő tökéletes, ott találkozunk!
A figyelmeztetést köszönöm, szabadítottam is fel elég időt.

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Jasmine Benedict
Jasmine Benedict

Polgár

Jasmine Benedict  kommunikátora Xu2h0O5

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2395.04.07

Tartózkodási hely :
Perda, Város

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
551

Avatar alanyom :
Leelee Sobieski

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 3t4ABoP


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Május 11, 2021 9:20 pm
Következő oldal
Fapados levelek Vadembernek




2416. November vége
To: Vadember
From: Jasmine


Szia Vadember!
Nem tudom olvasod-e ezt, még ha nem válaszolsz rá, de muszáj írnom. Hiányzol. Azt hittem csak a veled való különleges kaland vonz, de tévedtem. Amikor elváltunk, a szívem egy darabját vitted magaddal. Azt mondtad, hogy nem éri meg a kockázatot, szerintem igen, én kockáztatnák azért, hogy veled lehessek, még akár itt is a vízesés zuhataga mögött megbújva. Amikor itt találkoztunk is csodálatos volt, csak hozzád bújni és beszélgetni, érezni ahogy átölelsz és vigyázol rám és én is vigyázok rád. Fáj a hiányod, hogy nincs mit tervezni, nem várhatom az újabb találkozás idejét…csak próbálom felidézni az arcodat, a szemeidet, a mosolyod, a hangod, ahogy azt mondod: Szöszi.
Szöszi





2416. December eleje
To: Vadember
From: Jasmine


Szia Vadember!
Reméltem, hogy erre jársz néha, de nem olvastad el az előző üzenetet, a kavics ugyanott és ugyanúgy volt ahogy hagytam. Remélem csak messze jársz innen, megint északon, bár ott biztosan még hidegebb van télen. Talán ha visszatérsz. Tudom, nem lenne biztonságos ha találkoznánk, de ha csak távolról látnánk egymást…időnként eljövök ide a vízeséshez és felidézem az együtt töltött időt, minden szép pillanatát, a virágtépkedésed, a motorozást, az éjszakai tópartot. Elkezdtem festeni emlékezetből, hogy legalább legyen róla egy látható emlékem. Talán csak magamnak okozok fájdalmat azzal, hogy minden nap előttem van, de amíg fáj, tudom, hogy élek.
Szöszi



2416. December vége
To: Vadember
From: Jasmine


Szia Vadember!
Még mindig nem jártál erre, de nem adom fel. Még mindig hiányzol. Sajnálom, hogy úgy letámadtalak. Már ezerszer megbántam, hogy akkor találkozóra hívtalak ezzel. Nem kellett volna, nem volt jogom hozzá. Ha hallgatok, talán minden másképp alakul. Amiről az ember nem tud, az nem is fáj, így viszont mindkettőnknek fájdalmat okoztam. Bocsáss meg kérlek! Soha nem mertem elmondani mit érzek, mert attól féltem, hogy elriasztalak. Így most már talán sosem tudod meg, mennyire fontos vagy nekem. Kívánom, hogy boldogabb legyen az új éved!
Szöszi



2416. Január eleje
To: Vadember
From: Jasmine


Szia Vadember!
Befejeztem a képet, de azt hiszem ez volt az utolsó. Elfáradtam. Talán fel kellene adnom, nem kellene idejönnöm és neked írnom, de így egy kicsit olyan mintha velem lennél. Hiányzol. Valahogy most minden borulni látszik, túl hosszú ez a tél és túl sok időm van gondolkodni. A családügyi hivatal kimondta a válást és külön költöztem, minden gondolatom körülötted jár, mégis magányosabb vagyok mint valaha. Sosem felejtelek el!
Szöszi


 
Felforgatod a világom...

és felforgatsz engem is.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Jasmine Benedict  kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Tumblr15


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Aug. 01, 2021 9:14 pm
Következő oldal

2417. április 7. reggel
To: Jasmine Benedict
From: Callum Jenkins

Kedves Jasmine!

Sajnálom, hogy egyelőre nem személyesen, de nem akartam ezt halasztgatni napokig: Boldog születésnapot kívánok!
Használd ki a szép időt, a következő napokban viharos időszak jön, a költözést így mi is halasztjuk egy kicsit még.

Remélem, hamarosan tudunk találkozni, a kiválasztott festményeket is akkor hoznám el, ha neked is megfelelő úgy?

u.i.: Ha a munka alól mára kikapcsolódnál, tudok orvosi igazolást adni!

Callum Jenkins
Vissza az elejére Go down

Max Benedict
Max Benedict

Hadsereg

Jasmine Benedict  kommunikátora 4

Karakterlapom :

Születési idő :
2393. május 28. (24 éves)

Beosztásom :
Felderítő

Reagok száma :
130

Avatar alanyom :
Alexander Ludwig

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora Bb18189698a254a22f5d34ba1701c9000c0f3de1
Jasmine Benedict  kommunikátora 491b5ac6-9554-5efb-9eb3-73408e1bb6d1&operation=CROP&offset=0x0&resize=1000x666


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 27, 2021 9:34 pm
Következő oldal

2416. Július 21
To: Jasmine Benedict
From: Maxim



Szia Jasmine!
Megyek! 10 perc
M.
Vissza az elejére Go down

Jasmine Benedict
Jasmine Benedict

Polgár

Jasmine Benedict  kommunikátora Xu2h0O5

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2395.04.07

Tartózkodási hely :
Perda, Város

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
551

Avatar alanyom :
Leelee Sobieski

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 3t4ABoP


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Szept. 12, 2022 10:51 am
Következő oldal
Fapados levelek Vadembernek





2417. Június 1
To: Vadember
From: Szöszmösz


Szia Vadember! Remélem még időben írok és el tudod olvasni és fel is tudsz készülni az útra. Június 8-án Elorakban megyek, másnap délelőtt találkozhatnánk ott ahol kibékültünk. Ha nem tudsz eljönni, hagyok üzenetet Quinlah-nál.  Szöszmösz


 
Felforgatod a világom...

és felforgatsz engem is.
Vissza az elejére Go down

Jasmine Benedict
Jasmine Benedict

Polgár

Jasmine Benedict  kommunikátora Xu2h0O5

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2395.04.07

Tartózkodási hely :
Perda, Város

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
551

Avatar alanyom :
Leelee Sobieski

Keresem :

☽ :
Jasmine Benedict  kommunikátora 3t4ABoP


Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szer. Feb. 08, 2023 8:49 am
Következő oldal
Fapados levelek Vadembernek



kelt: Három nappal Shiennel ünnepe után
To: Vadember
From: Szöszmösz


Szia Vadember! Remélem épségben sikerült visszatérned tudod hova! Sajnos nem tudom, hogy én mikor mehetek legközelebb Elorakba, vagy a közelbe, de majd üzenek. Az ünnepen nem tudtam odaadni azt amit neked szántam, szerencsére a Városban nem nézték meg a csomagom. A vízesés feletti kis tisztáson találsz egy hevenyészett kunyhót, még Tywinna építette, de sosem használtuk azóta. Oda rejtem el az ajándékod. Remélem hamar találkozunk!
Szöszmösz


 
Felforgatod a világom...

és felforgatsz engem is.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Jasmine Benedict  kommunikátora Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Jasmine Benedict kommunikátora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasmine Benedict Montgomery
» Max Benedict kommunikátora
» Max Benedict
» Hannah R.W. kommunikátora
» Sammy kommunikátora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Dominium frekvencia :: Kommunikáció-
Ugrás: