Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Roda
Tegnap 10:02 am-kor

Josephine Cain
Szer. Ápr. 24, 2024 9:16 pm

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Hector Reyes
Hétf. Ápr. 08, 2024 12:16 pm

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 4:41 pm

Josephine Cain
Szer. Ápr. 03, 2024 10:56 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Wellness részleg
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Kancellária
Kancellária


Wellness részleg Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Wellness részleg Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 29, 2019 11:50 am
Következő oldal

Wellness részleg
 





A kikapcsolódásra és lazulásra vágyók paradicsoma. Több medence, jakuzzi, infraszauna és masszázságyak várják az idelátogatókat. Néhány sarokban kényelmes fotelekben lehet várakozni és beszélgetni. Kivetítőn a Kancellária által engedélyezett filmeket vetítenek – amikor nem híreket közvetítenek – a mennyezet pedig tetszés szerint beállítható akár a csillagos égboltra, akár a nappali, felhős égre. A tervezők a fényterápiára is gondoltak, a burkolatokba épített fénycsöveket különböző színekre lehet állítani aszerint, hogy a látogatónak milyen pihenésre van szüksége.
Vissza az elejére Go down

Chihiro Chiba
Chihiro Chiba

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
2340. Február

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
erdésztechnikus

Reagok száma :
38

Avatar alanyom :
Asuka Hanamura


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Pént. Dec. 02, 2022 8:41 pm
Következő oldal
Wellness Trio


Ugyan lenn a Városban lakom, azonban néha változatosság kedvéért feljárok Dominiumra. Most sincs másképpen, a mostani célom a Wellness részleg. Meg kell adnom a testemnek a plusz dolgokat, gondolok itt elsősorban a masszázs jótékony hatásaira. Emellett sok medence található, meg jakuzzi és minden más. Elsőosztályú helynek tűnik, ami kikapcsolja a munkaszerető felem míg ott tartózkodom.
Érkezésemkor tapasztalom, hogy nem csupán én, hanem sokan mások szintén hasonlóan gondolkodnak. Egyszerűen túl nagy a tömeg, ami ebből kifolyólag zsivajt idéz elő.  Áll a sor ahová én beálltam. Felmerül bennem a kérdés, hogy ilyenkor nincs valami időkorlát mindenkire vonatkozóan. Eltelik tíz perc, s a sorom még mindig áll de távozókat nem látok. Úgy tűnik, hogy nincs időkorlát. Mindegy, majd sorra kerülök és fizethetek végre a pénztárnál. Még 15 perc eltelik, mire győzedelmes vigyorral a kezemben a Wellness jeggyel belépek a komplexumba. Beljebb sétálva végül tágas előtér fogad, ahol megint sok embert látok egy hatalmas kivetítő előtt. Filmet néznek, így én lábujjhegyen közlekedve a cuccommal együtt a következő terembe osonok, ami a felirat szerint „Medence”. Végül is nekem teljesen mindegy, csak legyen csendesebb hely, ennyi a kikötésem. A medencéhez érve rögtön megpillantom a női öltözőt, nem kell nekem több, hogy átöltözzek kevesebbe. Nah nem meztelenre, de úszóöltözetig igen. Kétrészes és zöld színű, két oldalán 1-1 vastagabb fehér csíkkal. Hasam látható, úgymint a tetoválásom. Az öltözőszekrényembe bepakolok és egy törölközőt magamhoz veszek. Ezután bezárom az öltözőszekrényt, végül elindulok ki a medencéhez. A törölközőmet elrakom egy jó helyre, s végül hozzálátok a bemelegítő gyakorlatoknak.
Pontosan karkörzést csinálok, mikor egyszer csak valamibe beleütök.
~ Áuuuhh ~ mi volt ez? Hátrafordulok, s csak akkor látom, hogy eltaláltam valakit.
- Bocsánat! Bocsánat! - hajlongok, mert nem hittem volna valaki ennyire figyelmetlen, meg talán rossz helyen kezdtem el végezni a gyakorlataim. Most mi lesz?
Vissza az elejére Go down

Tanilla D. Sethvar
Tanilla D. Sethvar

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.07.

Tartózkodási hely :
IMPERIUM

Beosztásom :
Hajóorvos

Reagok száma :
21

Avatar alanyom :
Monica Bellucci


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Szomb. Dec. 03, 2022 10:26 pm
Következő oldal

Wellness trió



* Kimenőjük egyik napját úgy tervezték, hogy a Wellness részlegen töltik el. Na igen, ez a kikapcsolódások egyik olyan formája, amihez csak egyszer volt szerencséjük, közösen. Ezen kívül ő még egyszer volt itt, akkor még egyedül. Az ébresztését heverte ki és az úszással segített kicsit magán. Majd visszatérve a szolgálatba várta, hogy férje is kiolvadjon. Mikor már Nilevard is jobb bőrben volt, őt is elhozta ide egyszer. Az úszás jót tesz az embernek, a szauna is jól esik az embernek. Így egy-egy táskával és a szükséges dolgokkal felszerelkezve sétálnak be a wellness részlegbe. Kéz a kézben keresik fel újra a helyet. Feltéve ha bejutnak. Elég nagy a sor, de jó negyedórányi várakozás után sikerül bejutniuk. Odabent egy nagy kivetítőn film megy, hirtelen nem is ismeri fel, hogy melyik. Előtte jócskán ülnek. Együtt bámulják az egyszemű varázslót. Pedig beszélgetni is lehetne. Csendesen indulnak el a medencék felé, vagyis előbb az öltözőkbe. *
- Nem tegnap jártunk itt. De azért nem tévedtünk el sem. A medencénél találkozunk.
* Rövid búcsúzóként rácsap férje formás fenekére és már el is tűnik a női szakasz irányában. Néhány dolog elérhető azért a Dominiumon, ami jó. De még mindig nincs az az otthon vagyok érzése. Időbe telik megszokni és persze továbbra is reménykedik abban, hogy végül csak letelepedhetnek a Perda felszínén. Keres egy üres szekrényt és vetkőzni kezd. Ruháit szépen bepakolja, és fehér fürdőruháját veszi fel. Haját is kibontja, törülközőjét pedig a vállára dobva távozni készül. Szekrényét bezárva indul, de már csak megszokásból is vissza fordul és vet rá egy pillantást. Így épp bele ütközik egy másik lányba. Épphogy visszafordult felé az arcával, amikor jött egy apró ütés, amire visszahátrál. *
- Jaj, bocsánat! Nem figyeltem oda. Jaj igazán, csak vissza fordultam egy pillanatra.
* Fiatal lánnyal ütközött össze, nem direkt. Most kicsit bugyután álldogál egy helyben és menne tovább, a férjéhez. De kicsit illetlennek érezné, ha most gyorsan lelépne. *

Wellness részleg 101565343_702040073905960_4579871330585729677_n


Stupidity cannot be cured, but it can be eradicated!


A hozzászólást Tanilla D. Sethvar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 31, 2022 8:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Nilevard D. Sethvar
Nilevard D. Sethvar

Flotta

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Navigátor

Reagok száma :
17

Avatar alanyom :
DAVEY FISHER


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Szer. Dec. 14, 2022 6:20 pm
Következő oldal
Nilevard & Tanilla  Chihiro


Wellness

Nem olyan sok mindent tudtunk magunkkal hozni a világunkból, amilyen gyorsan történt minden, még azt sem csodálnám, hogy ha a lényegesebb dolgok otthon maradnak. Mondjuk egy fürdőruha, vagy éppen egy törülköző.
A wellness részleghez még aligha volt szerencsém, Tanilla szokásához hívem már csorgott is át a tömegen, hogy mihamarabb átöltözhessen. Én sem szándékoztam késlekedni, így amint a tömeg engedett, már érkeztem is az öltözők felé. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy mit illene felvenni, így maradtam a leggyorsabb és egyben a legegyszerűbb választásnál. Szimpla kék fürdő nadrág. Hamar le is kaptam magamról a ruháimat, hogy a kiosztott szekrénybe rakhassam, az öltözéssel aligha lehet tovább szórakozni. A törülközőt a vállamnak vetve már haladtam is a női öltöző felé, hisz párom nem olyan gyorsan öltözik, ahogyan én azt szeretném, de a nőknél ez már csak így megy.
- Tanilla! Benn vagy még?
Kérdezem tőle, de igazán bátortalanul cseng ebből a távolságból. Tekintetem néhol a szabad helyek felé téved, hogy ezzel is már előre eltervezhessem, hogy mit csinálunk. Edzeni mindenképp szándékozok, ami Tanillának már nem biztos, hogy elfogja nyerni a tetszését, de majd meglátjuk.
Türelmesen állok az öltöző előtt, és próbálom legcsodásabb bájmosolyommal fogadni, mivel már alig várom, hogy láthassam az új fürdőruháját.







[/color]
Vissza az elejére Go down

Chihiro Chiba
Chihiro Chiba

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
2340. Február

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
erdésztechnikus

Reagok száma :
38

Avatar alanyom :
Asuka Hanamura


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Csüt. Dec. 22, 2022 7:57 pm
Következő oldal
Most aztán nagy bajban vagyok? Megütöttem egy nőt, éppen mikor kifelé mentem karkörözve az öltözőből. Teljesen lehetséges, hogy én nem érzékeltem a másik közeledtét, mert annyira halkan jött mezítláb, ráadásul nem szólt rám. Huha. Kell pár pillanat, hogy újra meg tudjak szólalni.
- Nem, nem! Én vagyok a hibás, hogy itt kezdtem el bemelegíteni. - s erre nem sokkal később egy ismeretlen, hangszínéből ítélve férfi hangot vélek felfedezni. Szólítja a nőjét? Ő lenne az? Ketten vannak ellenem, s ha most elmondja a nő a pasijának, hogy mit tettem, akkor tutira végem. Hogyan másszak ki ebből a helyzetből?
- Te..te lennél Tanilla? - jobb ha előbb megbizonyosodok róla, hogy ő az, akit a férfi szólított, aztán majd mérlegelek hogyan tovább. Vagyis hát már megvan, hogy miként lehetne kijutnom a csávából.
- Mit fogadnál el bocsánatkérésként? Egy vacsora vagy mozi árát? - érdeklődöm tőle, miközben átfut rajtam a gondolat, hogy kikapcsolódásképpen lehetne emberekkel ismerkednem? Nem sok ismerősöm van az új világban.
- Menjünk ki! - szólok nyugodtan, s ezzel előre engedem a nőt, hogy menjen csak nyugodtan a pasijához. Én csupán Tanilla mögött lépkedek ki. Mi a különbség Tanilla és közöttem? Én sokkal aranyosabb, és arányosabb testet mutogatok mindjárt a nagy közönségnek, mint ő. Mondjuk ő mell tájékán elég…...erős. De mindegy is! Amint kiérek és látom a duót, akkor a férfire nézve...kissé piros arccal kérek elnézést újfent.
- Bocsánat, hogy feltartottam a párját. Kissé megütöttem karkörzés közben. - s ezzel egyetemben, most fog minden kiderülni. Elfogadják mindketten a bocsánatkérést vagy sem? Mindenesetre feszülten várom a végzetem.
Vissza az elejére Go down

Nilevard D. Sethvar
Nilevard D. Sethvar

Flotta

Karakterlapom :

Tartózkodási hely :
Imperium

Beosztásom :
Navigátor

Reagok száma :
17

Avatar alanyom :
DAVEY FISHER


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Hétf. Dec. 26, 2022 11:41 am
Következő oldal
Nilevard & Tanilla  Chihiro


Wellness
Szerencsére nem kell sokáig várnom, hogy választ kapjak, így érdeklődve pillantok az ajtóra. A párost megpillantva elmosolyodom, és karba tett kézzel mérem végig őket. Nem hittem volna, hogy egy öltözőn belül máris barátkozni fog Tanilla, így csak enyhén oldalra billentem a fejem, és érdeklődve méregetem őket.
- Szia, Nilevard D. Sethvar.
Mutatkozok be, kezemet előre nyújtva elé lépek, majd azzal együtt Tanillára meresztem a tekintetem. Szinte biztos voltam benne, hogy jól fog állni a fürdőruhája, de valahogy mégsem tudom türtőztetni magamat. A legszívesebben felfüttyentenék, ha nem lennék zavarban. A másik lány is aranyosnak tűnik a fürdőruhájában, így igazán van min meresztgetni a tekintetem.
- Valami történt?
Érdeklődök, de igazából nem hiszem, hogy bármi gond adódhatna. Tanillához lépek, majd kezet csókolok neki, és természetesen egy mosolyt húzok ajkaimra.
Mindig is lovagias természettel bírtam, és ez most sincs másképp. Nem szokásom sokáig meresztgetni a tekintetem másokon, így inkább csak próbálok kedves maradni a többiekkel.
Törülközőt a vállamon átdobva meredek rájuk, hisz nem tudom mit szeretnének.
- Ha már így össze futottunk, mit szólnátok, hogy ha együtt próbálnánk ki a wellness lehetőségeit?





~ ]Zene ~

Vissza az elejére Go down

Tanilla D. Sethvar
Tanilla D. Sethvar

Flotta

Karakterlapom :

Születési idő :
2340.10.07.

Tartózkodási hely :
IMPERIUM

Beosztásom :
Hajóorvos

Reagok száma :
21

Avatar alanyom :
Monica Bellucci


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Szomb. Dec. 31, 2022 8:36 pm
Következő oldal

Wellness trió


A fiatal lány furcsa mód szabadkozik, pedig nincs miért, igazán. Nem direkt ütött meg a karjával és őszintén szólva nem is volt az több legyintésnél. Edzés közben kaptam már keményebbet is. Hiszen orvosként nekem is meg kell tudnom védeni magam, főleg ebben a világban. A pénz felajánlására csak zavartan mosolygok.
- Ugyan, nem volt ez olyan nagy ütés. Semmiség. Elfogadom a bocsánatkérésed és fátylat rá.
Jobbomat nyújtom felé, egy udvarias bemutatkozást aposztrofálva.
-  Tanilla D. Sethvar vagyok és az Imperiumon szolgálok orvosként.
Hallom közben, hogy Nilevard már keres. Persze, pasiból van. Csak leveti izmos testéről a ruhákat, fürdőnacit fel és már készen is van. Ezzel szemben nekem még arra is ügyelnem kell, hogy kebleimet illően elrendezzem a ruhám alkalmas részén.
- Rögtön jövök kedvesem.
- Gyere, menjünk ki.

Hívom magammal a lányt, így ketten lépünk ki az öltözőből és igen, elismerő pillantással adózom férjem kinézete iránt. Viszont én nem vagyok rest egy huncut kacsintást engedi felé.
- Nem történt semmi extra. Csak visszanéztem a szekrényajtómra, hogy jól zártam-e be, amikor beleütköztem az ifjú hölgybe. Kis karkörzéses bemelegítés közben. A férjem is a flottánál szolgál amúgy, navigátor.
Mutatom be kettejüket egymásnak és Nilevard kézcsókját fogadva belé is karolok rögtön. Ez a lovagiasság az egyik olyan tulajdonsága, amit nagyon imádok benne. Ritka az ilyen férfi. És nagyon imádom, mikor elpirul valamiért. Az ötletét is jónak találom, legalább ismerkednénk kicsit. Hiszen ennyi idő után is alig van valaki, akivel össze tudnék járni beszélgetni. Az időm zömét a munka teszi ki és persze a férjem.
- Nekem nincs ellenemre, ha csatlakoznál hozzánk? Egy kis lazítás a medencében esetleg?
Hamarosan Nilevard úgyis lelép edzeni. Mondjuk szeretem bámulni őt edzés közben. Bizonyos emlékek élénken élnek bennem az, edzéseiről.


Wellness részleg 101565343_702040073905960_4579871330585729677_n


Stupidity cannot be cured, but it can be eradicated!
Vissza az elejére Go down

Chihiro Chiba
Chihiro Chiba

Polgár

Karakterlapom :

Születési idő :
2340. Február

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
erdésztechnikus

Reagok száma :
38

Avatar alanyom :
Asuka Hanamura


Wellness részleg Empty
Utolsó poszt Hétf. Jan. 02, 2023 2:50 am
Következő oldal
Wellness Trió
Nilevard & Tanilla, Chihiro
Eljátszok a gondolattal, hogy mi van ha véletlenül szemem verem, vagy más testrészén éri az ütés? Azért a közeljövőben óvatosabb leszek, s akkor nem futok bele ilyen helyzetbe. A nő úgy tálalja az egészet, mintha meg sem történt volna, így nagy nehezen de elfogadom a tényt. Nincs időm gondolkozni, mert a hirtelen jött társaságom rögtön bemutatkozik. Odafordulok hozzá, s kellemes meghajlás és jobbom nyújtása után viszonozom a tiszteletét.
- Chihiro Chiba, én zöldítem az emberek életterét. - meghallom, hogy közben hívják jelenlegi társaságomat, aki természetesen reagál a kinti szavakra. Rögtön okosabb leszek azzal a ténnyel, hogy valószínűleg ők egy pár.
- Rendben – követem kifelé Tanillát kifelé, ahol rögtön megpillantom a férfit. Kicsit meglepődök a látványától, hiszen én nem szocializálódtam még közös fürdőben. Mikor elém lép a férfi előrenyújtott kézzel, akkor nyújtom a sajátom az övé felé. Érzem ahogy a kezem elveszik az övében.
- Chihiro Chiba, én felelek az egészséges emberi környezetért – ha végre megtörténik a kezelés, akkor Nilevardot elengedem. A figyelem rólam elterelődik, így kissé feleslegesnek tartom magam. Azonban van annyi kitartás, hogy vajon vissza is kerül rám, vagy a pár elmegy külön utakra. A férfi kérdésére Tanilla válaszol, így nem fogom bele a magyarázatba feleslegesen. Szemem előtt játszódik le a következő turbékoló mozdulat, s én erre csupán lesütöm a szemem, mert nem akarom őket zavarni a nézésemmel. Erősödik bennem a menjek el és hagyjam őket békén érzés.Ezzel egyetemben jön Nilevard ötlete, hogy ha már így vagyunk, akkor hárman fedezzük fel az itteni lehetőségeket. Rájuk nézek, de először Tanilla nyeri meg elsőre a figyelmem. Tényleg nem zavarok? Talán egy kisebb idő nem árt talán.
- Rendben, ami azt illeti én most vagyok itt először. Kissé elveszettnek érzem magam. - tudom le részemről az állapotot. Most először nézek rá a medencére, hiszen Tanilla ezt szeretné először felfedezni.
- Kezdhetjük itt, aztán mehetnénk masszázs terembe. Vagy ki mit szeretne? - nézek rájuk, miközben egyik lábamról a másikra pakolom a testsúlyom. A fő kérdés különben, hogy hová pakoljuk a cuccainkat? Nem vagyok rest aggodalmamat eléjük tárni.
- Hová pakoljuk le a cuccainkat, ahol nem veszítjük el? - ellenőrzöm a csuklómon azon kis berendezést, amit adtak a bejáratnál. Azzal tudom nyitni az öltözőszekrényem ajtaját. Ha ez megvolt, akkor tovább nézelődök lehetséges hely után.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Wellness részleg Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Wellness részleg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fegyverfejlesztési részleg
» Informatikai részleg, szervertermek
» Hajó fejlesztési részleg
» Terepszemle - Dominium, legénységi részleg - folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Dominium űrállomás :: 3. gyűrű - Kikapcsolódás-
Ugrás: