Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Josephine Cain
Ma 5:01 pm-kor

Chihiro Chiba
Ma 6:37 am-kor

Aine Zemar
Ma 5:37 am-kor

Rynoch
Tegnap 8:41 pm-kor

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am

Raven Moor
Vas. Ápr. 07, 2024 11:01 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Börtön
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Börtön - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Börtön - Page 3 Alec_i11


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Jún. 30, 2022 10:25 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Josie, Edmund és Alec


- Ha feláldozható vagy, azt jelenti, hogy nem vagy elég hasznos. Ez nem az én vélekedésem. - Vonom meg a vállaimat. Az egymás közti interakcióknak nem szabom amúgy gátját. Eleve nem is veszem észre mindet, nem is nagyon keresem. Szerelmes pár, jó, hogy ennyivel megúszom ezt köztük, pedig hát lássuk be, elég fura egy szituáció, hogy Josie is jelen van. Ha Szöszivel lennénk itt ketten... Szerintem csak azért viselkednénk normálisan, mert Szöszi eléggé meg lenne szeppenve. Én meg fognám a kezét bátorítólag, ha hagynák. De van néhány okom, amiért nem sietek ide hozni őt.
Figyelemmel hallgatom Bewild-ot, néha felpillantok Josie-ra, az ő arcáról mit olvashatok le a hallottak után, és azt hiszem elgondolkodó az arca. Talán. Na mindegy. De a végén a férfi költői kérdésére nem reagálok, elvégre nem rólam van szó, hanem róla. Nem vagyunk egyformák, közel sem, tehát másképp is reagálnánk egy-egy helyzetre, megváltozott közegre. Őt tehát megpróbálták többször megölni. Vagy kibaszott szerencsés Bewild, vagy arra jutok én is, amire Josie: az Igresdák kurva béna banda, hogy több kísérlet is kudarcot vallott. Esetleg mindkettő igaz. Csak akkor szólalok meg, mikor a húgomat hozza szóba. Erős a kísértés, hogy rákérdezzek, mit tud, s sejtésem szerint megint olyan ködösen felelne, ahogy eddig, semmi konkrétum, semmi kézzel fogható, csakhogy mivel a húgomról van szó, könnyebben felkapnám ezen a vizet és éreznék késztetést, hogy kikényszerítsem bármi módon a férfiból mit tud. Legalábbis most még az elhatározás bennem van, aztán nem tudom, tényleg kiverném-e belőle. Mindenesetre abból indulok most ki, hogy később is megtudhatom, ez lehet csak valami ravasz kis csali, például hogy most a tudása miatt hasznosnak tűnjön, ha már a Dominiumon nem bizonyult eléggé annak és ez majdnem az életébe került.
- De nem kérdeztelek. Akármit is csinál a húgom, elég eszes hozzá, hogy tűzálló kesztyűben tegye és az már nem játék. Térjünk vissza hozzád... - Jókor jönnek Josie kérdései is, amelyek szerintem helytállóak és érdeklődve fordulok a férfi felé, mi a válasza? Ezek szerint ez a része a sztorinak nem volt meg Josie-nak. Érdekes...
Aztán Bewild nem bírja ki, hogy ne reagáljon a börtönös szavaimra. Egyesek nem értik a cinizmust és a gúnyt, komolyan! A négy csillag Josie-nak szól gondolom, nekem nullát adna, én legalábbis így értelmezem a szavakat, és Josie négy csillagán egy pillanatra derű suhan át rajtam, hiszen valóban bájos jelenség. Legyünk őszinték: ezerszer bájosabb, mint mi Bewild-dal ketten együttvéve. De a férfi további szavai hamar eltörlik a képemről a derűnek e villanásnyi megjelenését is. Josie-val ellentétben én arra gondolok, hogy megint a húgomra célozgat, mert Szösziről nem tudhat. Azt viszont sikerül elérnie, hogy kicsit felkapjam a vizet, ami nálam nem gyakori, bár ezt csak Josie tudhatja és jelzés is, hogy kezd nem jó irányt venni itt a történet.
- Kezdjük ott, hogy ez a lélektani hadviseléses szarság, amit tolsz, kurvára nem segít rajtad. Ha én elhozok ide valakit, annak lenne annyi sütni valója, hogy akkor ossza az észt, ha már kijutott innen a börtönből és a tagjaink közé fogadtuk. Szállj le, Bewild, a magas bogáról, mert elegem van a magadfajta okoskodó barmokból! Már nem vagy nagykutya, se vezető, se semmi. Minden korábbi hatalmadat itt feldughatod magadnak és ha valaha is kijutsz innen, ezt jegyezd meg, mert erre a stílusra simán be fognak neked húzni majd. Továbbá ahogy eljárok veled, azt magadnak köszönheted. Te voltál az, aki kérted odakint, hogy Josie ne csak jelen legyen, hanem részt is vegyen a megdolgozásodban, ahogy fogalmaztál. Mégis mire gondoltál? Mire számítottál? Hogy miatta csak kedélyesen elsörözgetünk itt? Lehetett volna ez egy kellemes emlékű beszélgetés is, de elbasztad magadnak. Örülj, hogy csak levetkőztettelek poénból, s nem fogunk tényleg testüreg-vizsgálatot csinálni vagy kínpadra húzni, vagy nem hagylak így itt napokig, míg kicsit kezesebb leszel! Hidd el, reggelre már beteg lennél. Szóval fejezd be a kislányos picsogást és a béna érzelmi zsarolásokat, mert egyedül a Szépségednek köszönheted, hogy még nem hagytalak itt a picsába! - Mutatok a beszéd végén Josie-ra, s valóban egyedül a rá való tekintettel vagyok még itt, mert neki fontos ez a férfi, nekem meg Josie az. Lenne jobb dolgom is, én kurvára ráérek. Elmennék egy pár napos portyára, aztán ha addig nem vall valakinek Bewild, majd foglalkoznék vele, ha visszaértem. Nekem nem sürgős, hogy a férfi innen kijusson és újra kapjon ruhákat, cipőt. Mert a barlang hűvösét először a talpán keresztül fogja megérezni, alattomosan fog a hideg felfelé kúszni a testében. Nincs az a szerelmes pusziküldés, ami segítene ezen.
Josie-ra nézek, neki a történet nem volt-e gyanús, s hát nem, de legalább egyezik azzal, amit ő is tudott, ez is valami. Nekem viszont valami nem kerek, de nem tudnám most megmondani, micsoda. Előbb kicsit le kellene higgadnom, egy korsó hideg perdai sörszerű ital után talán rájönnék.
A szökése módja meg nem mellékes dolog. Josie-t kirakták, hogy vagy túléli vagy nem, és ez egyszerre volt kegyetlenség és kegyelem is a Kancellária részéről. Ami meg engem illet... Hiteles sztorit kerítettem a szökésem módjáról, mert én valójában nem szöktem, hanem küldtek. Ennél fogva nem mindegy, hogy miként került ide Bewild. Mikor a végére ér a sztorinak, akkor emelem a kezeimet, s hármat-négyet tapsolok vele.
- Bravó! Ugye, hogy nem dögöltél bele, hogy normálisan válaszolj egy kérdésre? Tessék néhány következő: öltél már meg valakit? Mik a terveid, miként tudsz a hasznunkra lenni? - Majd felpillantok Josie-ra.
- Neked van kérdésed hozzá?
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 07, 2022 11:38 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Csak figyelem nyugodt arckifejezéssel, ahogy a férfi nekem szegezi a szavakat. Kedvem lenne visszaszólni, de nem teszem. Ha mással ért egyet, mármint a dominiumi kidobással, akkor szíve joga. Nem fogok ebbe beleszólni. Ami pedig azt illeti, tökéletes alkalom az elcsendesülés arra, hogy jobban odafigyeljek Alecre, akit úgymond elveszettnek lett titulálva. Milyen jelemmé vált azóta? Mi mozgatja őt? Biztosan meg fogom tudni, csak idő kérdése. Azonban érdekes helyzet áll elő, mert nem csupán a férfinek, de kedvesemnek szintén válaszolnom kell. Josie felé fordulok, ebben a cseppet sem kellemes hőmérsékletben. Azért egy idő után elkezdek fázni, ami libabőr formájában megmutatkozik. Rohadt Alec, egyszer még visszakapja biztosan.
- Ők nem zsaroltak meg, sem pedig lefizetni. Érdekes helyzet lett volna a saját családom ellen menni, nem tettem volna. Inkább vártam volna a büntetést miatta. De a másik csoport nem keresett fel, talán mert így is hasznos lehettem számukra, ki tudja. A nagy sakktáblán nem tudhatod, hogy mi a jelenlegi szereped. - adom meg a választ Josienak, hogy utána Alecre nézzek. Úgy tűnik, hogy a szavaim nyomán elpattan nála az a bizonyos húr, s én meg csak nézem, hogy miként szól vissza. Cseppet sem szólok közbe, mert még attól tartok, hogy instant agyvérzést kap. Szóval ilyenné vált, s ez egyben elszomorító, másik részről oda kell figyelni erre a tényre. A tapsolását nézem, ahogy hallgatom a szavait.  Azért van egy stílusa, amit szerintem nyugodtan elhagyhatná ő is. Mindegy is. Sokkal inkább az érdemleges kérdésekre válaszolok.
- Öltem már. - nem fogom túlságosan kibontani, mert nincs semmi köze hozzá.
- Stratégiai pontok létrehozása, ellátmányozás biztosítás, felderítés, készlet nyilvántartás és természetesen a számok világa sem ismeretlen számomra. De ha már a felsoroltak közül van hasonló ember, akkor leginkább oktatnék, túlélést, kézjeleket és minden egyebet. - ejtem ki magabiztosan, hiszen elég sok tudást összehalmoztam a szolgálataim során.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
296

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Börtön - Page 3 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szer. Júl. 27, 2022 8:55 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alec, Edmund & Josie

Nem kerüli el figyelmemet, hogy lassan Ed bőre alá kúszik a hideg, de a korábbi sikertelen próbálkozásom a legalább zokni-alsó fenntartására miatt egyelőre nem szólok miatta. Különben is, megkapom a feltett kérdéseimre a válaszokat.
- Akkor még mindig a családodnak tekinted őket? Az Igresdákat?
Talán emiatt nem keresték meg, de ez csak találgatás és igazából nem is fontos. Ez a kérdésem most jobban érdekel. Ha a gyerekek miatt van még ez az utó-szimpátia, az talán érthető, habár pont hogy elvették tőle a gyerekeit. Szóval mégse értem. A Bewild család iránt kellene csak lojálisnak lennie. Legalábbis egy világban, ami csak fekete és fehér. De tudom, hogy a szürke minden árnyalata is jelen van az életünkben, úgyhogy ezt a részletet fel sem hozom. Hangom sima, nincs benne se indulat, se szorongás, nem akarok semmilyen nyulat kiugrasztani abból a bizonyos bokorból, csak a szimpla igazságra van most szükség.
Különben is, a srácok gondoskodnak itt az indulatok elszabadulásáról. Szerencsére csak verbális úton. Így is megszeppenek. Alecet nem nagyon láttam-hallottam még így. Azt hiszem ez a beszélgetés valahol az elején kicsit félresiklott és most siklott ki nagy robajjal. Legalábbis remélem ennél nagyobb robaja nem lesz.
Erősen gondolkodok, hogyan tudnám javítani a helyzetet – habár úgy tűnik valamelyest a puszta jelenlétemmel is segítettem már a szituáción. Alec kérdésére bólintok és kicsit rendezem magamban a szavakat.
- Ha mi nem találkozunk, akkor is csatlakoztál volna az Ellenálláshoz. – Ez nem kérdés számomra, ezt mi már megbeszéltük, de felvezetésnek sem utolsó és jót tesz kicsit felturbózni a Ed elszántságát. – Volt terved rá? Feltételezett kapcsolatod hozzánk?
Dominiumi – feltételezett hű – polgárként elvileg nem jó nekünk, ha sejtései voltak, ezzel a tudásával implicit segíthet nekünk.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Börtön - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Börtön - Page 3 Alec_i11


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szer. Aug. 24, 2022 9:55 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Josie, Edmund és Alec


Josie kérdésére, a rá adott válaszra, majd az újabb kérdésre figyelek, nem szólva közbe. Amúgy is jók a kérdések, én is kíváncsi vagyok mit fog felelni, meg itt még él a halovány remény, hogy ez az egész kikérdezés normális mederben tud zajlani. Tévedek. Nem először az életemben és nem is utoljára, és eleve nem bírom a Bewild-félék stílusát, talán emiatt is pattan el hamar az a húr bennem és osztom ki a férfit. Hála az égnek, nem akart ebbe már közbeszólni, se utána megjegyzéseket tenni, tehát kinézte belőlem, hogy beváltom a szavaimat és szívtelenül itt hagynám őt a hidegben seggpucéran. Remek, legalább sikerült valahogy szót értenünk! Hálás vagyok Josie-nak is, hogy ő sem szól közbe védelmére kelve párjának.
- Sajnálod? - Nem kérdezem - egyelőre - az ölés részleteit, mikor történt, hogy történt, hol történt, miért történt. Inkább arra vagyok kíváncsi, miként csapódott le benne az egész és egyetlen rezdüléssel sem árulom el, hogy mi erre a jó válasz, ha ugyan létezik olyan. Majd biccentek egyet arra, hogy miként is képzeli el nálunk a jövőjét, ha kijut végre innen. Észszerű. Némileg gyanús, hogy rögtön az ellátási dolgok nyilvántartásába akar betekintést, de szerintem bármilyen választ is adott volna, gyanússá vált volna vele hála a JL üzenetének. Meg kell próbálnom kicsit elvonatkoztatnom húgom véleményétől. Szerintem nem az első eset lenne, hogy téved valakivel kapcsolatban. Persze az is igaz, hogy előbb vagy utóbb bele is trafálna.
- Mi van a pda-don? - Kérdezem még, mert persze át fogjuk nézni, de kíváncsi vagyok, mi van rajta. Azt mondták, hasznos.
Aztán átengedem a szót Josie-nak, vele jobban is ment Bewild-nak a kommunikáció, így most csak figyelek.
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 10, 2022 9:42 am
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Változtatok a testtartásomon, karjaimat a mellkasom előtt összefonom, míg a legközelebbi kemény dolognak nekidőlök. Tekintetem ebből a pozícióból hol az én Napsugaramra vetem, hol pedig Alec szakállas pofázmányát nézem. Szóval nincs ideje megborotválkozni, vagy nincs mivel, legalábbis erre a döntésre jutok magamban. De minek nézegetem itt Alecet, ha van sokkal kellemesebb kinézetű velünk? Így is teszek jó pár pillanat erejéig, mert utána jönnek sorjában a kérdések.
- Nem sajnálok semmit, nem kívánatos személy volt. - tudom le Alecet, ám azonban nem sokkal később kérdezi, hogy mi van a pda-mon.
- Tervek, stratégiák, személyes dolgok amik valójában nem annyira személyesek. Sokkal inkább a jövőmmel kapcsolatos tervek. Meg némi hogy is mondjam, előretekintés a jövőre nézve, aztán meglátom, hogy miként jön be. - mosolygom el a végét, s ha már ennyire lecsitult a kettőnk közötti háború akkor egészen konkrétan ránézek Josie-ra.
- Vele kapcsolatos terveim is fel vannak írva. - fürkészem is a nő vonásait, hogy vajon erre mit reagál, úgy hirtelenjében. Azonban még mindig az én faggatásom a fő téma, így szépen sorjában összeszedve gondolataimat ő következik.
- Azért annyira nem vagyok féreg, hogy akik egyszer jólétet és bizalmat adtak egykoron, annak a kezét megharapjam. Tény, hogy nem szeretem őket, s amit tesznek elfogadhatatlan emberileg. Nem akarok az ő szintjükre lecsúszni. Emellett ott vannak a gyerekek… - sóhajtok egyet, majd a hosszabb szünet után a másik kérdésére szintén választ kívánok adni.
- Nem kívántam volna csatlakozni az Ellenállókhoz, ki nem állhatom a macska-egér játékot a két fél között. Nyugodt életre vágytam, ám összefutottam veled ott, s...a többit úgyis tudod – vigyorgok rá. Rásandítok azért Alecre, de csak egy rövidebb időre.
- A pda-mon vannak gondolatok leírva az Ellenállókkal kapcsolatosan. Jah persze minden ilyen dokumentum jelszóval levédve. - szerintem ez jó figyelmeztetés mindkettő számára, hogyha kutakodni akar.
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
296

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Börtön - Page 3 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 17, 2022 3:22 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alec, Edmund & Josie

Arcomon nem látszik, de meglepődök Ed válaszán. Idáig azt hittem, hogy a háborúban történt fegyveres összecsapásokban kellett életet kioltania. Ez sokkal katonásabban hangzik, mint idáig bármi, amit hallottam tőle, beleértve azt is, mikor a kézjeleket kezdte oktatni nekem jóformán rögtön indulásunk másnapján.
Emiatt most csak naiv vagyok vajon vagy teljesen alkalmatlan erre a világra, mert a lényeges kérdéseket se ismerem mások megismeréséhez?
Mielőtt ön- és egyéb-értékelési válságba kerülnék, elnapolom a téma boncolgatását, a fáradtság számlájára írom az egészet. Egy kiadós alvás egy rendes ágyban biztosan helyre kattint mindent. Ehhez viszont az kell, hogy elmozduljunk a most beállni látszó nyugvópontról, reményeim szerint előre fele még ha ehhez egy kis szünet kell is. Pláne, hogy előbb nekem is rendeznem kell a gondolataimat, most nem jut eszembe sem továbbvivő kérdés, sem értelmes válasz a hallottakra. Aztán jó lenne Alec-kel is megbeszélni ezeket a gondolatokat és csak aztán visszajönni folytatni ezt a beszélgetést.
- Talán eljött az ideje, hogy ránézzünk arra a PDA-ra.
Vetem fel javaslatomat, amibe beleérhető a kérdőjel is, ha Alec máshogy látja jónak, nyugodtan tudja arrafelé irányítani a következőket. A jelszóra direkt nem kérdezek rá, vannak itt páran, akik fel tudják törni.
Ha nincs ellenvetés egyik fél részéről sem, akkor kioldom Ed kezét, elvége ő itt marad egyedül cellában, amíg lefuttatják a háttérellenőrzéseket, és nem utolsó sorban, fel is öltözhet végre. Lassan én kezdek fázni, ahogy ránézek. Vagy csak a fáradtság kezdi átvenni az uralmat a testem felett, most hogy már tudom, szabad elfáradni, elvégre hazaértünk.
Vissza az elejére Go down

Alec Delgado
Alec Delgado

Ellenálló

Börtön - Page 3 Profil_12

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. október 29. (27 éves)

Tartózkodási hely :
Rebellium (Perda hold)

Beosztásom :
Csapatvezető (portyázás)

Reagok száma :
794

Avatar alanyom :
Ben Barnes

☽ :
Börtön - Page 3 Alec_i11


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Hétf. Szept. 19, 2022 8:59 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 
Josie, Edmund és Alec


- Hm. - Ennyivel kommentálom azt, hogy nem sajnálja annak az akárkinek a halálát. Felpillantok Josie-ra is, ő vajon mit tud, mennyit tudhat erről? Vajon tényleg nem sajnálja Edmund vagy csak most játssza a keményet, miközben álmaiban néha kísérti? Valahogy kicsit jobban örülnék az utóbbinak, de azt is el kell ismernem, hogy valószínűleg én vagyok túl puhány ahhoz, hogy elvegyem valaki életét. Persze ettől még bekövetkezhet, lehet egy véletlen baleset, önvédelem, túlzott hirtelen düh egy kis bosszúszomjjal keverve valamelyik szerettem miatt... Ítélkezni nem ítélkezhetek Edmund felett, főleg a részletek ismerete nélkül. Szerencsére nem is az én dolgom lesz ítéletet mondani fölötte.
A PDA-ra is rákérdezek, melyek tartalmára fény is derül, meg nem is. Még jó, hogy az egy szerkezet, mely feketén-fehéren megadja majd nekünk a tartalma listáját, nem fogja ilyen rejtélyesen és ködösen előadni, mi is van rajta. Hagyom is hát Bewild-ot, nem faggatom tovább, van egy olyan érzésem, nekem nem nyílik meg. Ki érti ezt? Át is adom a kérdezés lehetőségét Josie-nak, akinek készségesebben és hosszabban, na meg konkrétabban válaszol kevesebb ködösítéssel. Diszkrimináció!
- Nos, ha nem mész a Rebelliumtól száz kilométernél távolabb, nyugodt életed lehet. Plusz-mínusz pár grodrak. - Jegyzem meg, mert hirtelen nem tudom, mit mondjak arra, hogy nem akart az ellenállókhoz csatlakozni. Alapjában véve ez nem rossz dolog, elvégre nem kell idemasírozni ahhoz, hogy a mi oldalunkon legyen valaki és segítse a dolgunkat - mint ahogy a húgom is -, csendesen várhatja is a megfelelő alkalmat egy kollektív nagyobb lázadáshoz - azt hiszem, mint apáék is. A jelszó említésére elmosolyodom. Meg lennék lepve, ha Sky-nak egy kicsi kis akadályt is jelentene a feladat.
- Remek ötlet! - Állok fel kapva Josie javaslatán, de rögtön Bewild-hoz fordulok derűsen.
- A vele kapcsolatos terveidet megmutathatom neki? Ha esetleg valami kedves romantikus dolog, nehogy lelőjem a poént. - Bewild-ra hagyom eldönteni, ez mennyire volt gúny a részemről. Josie eloldozhatja őt és nem tiltom, hogy felöltözhessen a férfi vissza a ruháiba, cipőjébe. Alapból rajta is maradhattak volna, ha nem bosszant fel, de még akkor is csak ugratásnak indult az elején... Mindenesetre kegyetlen nem vagyok. Távozunk a cellából, bezárva azt, és kisvártatva egy férfi jelenik meg, aki egy egyszerű bőrtömlőben hideg, de friss vizet nyújt be Bewild-nak. A vendéglátás egyelőre kimerül ennyiben.
- Sajnálom, hogy felcsesztem magam rajta. Én sem így terveztem ezt az egészet. Talán a fáradtság, meg... nem tudom. Bocs, tényleg!- Szólalok meg némi hallgatás után Josie-val haladva a járatokban, zavartan túrva bele a hajamba, hogy hátraigazítsam a hosszabb tincseket, amelyek eddig sem voltak útban. Hogy ők se így tervezték, az nyilvánvaló. Pedig helyes párocska, egyéb esetben tökre drukkolnék és örülnék is nekik, de valami nem kerek a fickóval kapcsolatban. Talán csak Raven szavai zavarnak össze. Bewild-ról is megalapozott egy olyan képet, mint Szösziről Carterben és megmérgezte vele az elmét. Sok kérdés van mindenesetre a férfival kapcsolatban, de mielőtt ezekre rátérnénk vagy a pda tartalma feltárulhatna előttünk, elsőnek ezt tartottam fontosnak: bocsánatot kérni Josie-tól. Bewild-tól azért nem fogok egyelőre.

//Köszönöm szépen a játékot mindkettőtöknek  Hármas ölelés //
Vissza az elejére Go down

Edmund Bewild
Edmund Bewild

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2379.április 1.

Tartózkodási hely :
Rebellium, Perda

Beosztásom :
N/A

Reagok száma :
103

Avatar alanyom :
Mat Gordon


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Kedd Okt. 18, 2022 8:00 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Hát azt kell mondjam, hogy nincs itt meleg, főleg ha huzamosabb ideig tartózkodik itt valaki, ráadásul meztelenül. Sokáig húzódik ez a kérdezősködés, Alec részéről, aki úgy tűnik nekem, mintha keresztbe szeretne nekem tenni. Igazából nem ismerhetjük egymást, hiszen ezelőtt nem ápoltunk barátságot, vagy bármi mást. Mindenesetre próbálok válaszolni a tőlem telhetően, de azt nem tudom magam elől sem elrejteni, hogy azért Josie-ban jobban megbízom, mint benne. Minő meglepő ugye?
-Ezt úgy mondod, mintha 100km-en túl nem lenne élet, vagy ne lehetne valamit kialakítani, kis ráfordítással. – jön ki belőlem a tanult úriember, cseppet sem idegesítő stílusban, vagy hangnemben.Alec tudhatná, hogy lehet sivatagból is erdő, csak megfelelő módszereket kell alkalmazni, s sok odafigyelést igényel. Az ember végül elunja az egészet,hogy válaszolgatnia kell, az olyan dolog, mintha valami édességet ennél bazi nagy kanállal és egyszerre sok. Ráadásul a sok megtett kilométer az sem kis teljesítmény.
-Nézzétek meg bátran. – szólok vígan, engem hol érdekelne az egész. Végül beszól Alec, de a fáradtság és fázás annyira letaglóz, hogy annyit mondok neki.
-Látom élvezed...- ekkor észlelem, hogy Josie közelebb lép és eloldoz. Rögtön az az első teendőm, hogy hozzáérjek finoman az arcához, s valami biztató mosolyt küldjek neki. Ezután meg hozzá bújok némi melegségért, csak hogy fülébe súgjam a jelszót.
-AzÉnSzépségem a jelszó az összeshez – árulom el neki, s mikor érzem jobban belém tért az élet, akkor nekilátok öltözni fel. Az én drágám és Alec távoznak, s mikor benyújt az alak egy kulcs vizet, akkor elveszem. Több a semminél. Ezután szétnézek a cellámban, hogy mivel tudnám elütni itt az időt.

//Én köszönöm, hogy börtöntöltelék effectet. //
Vissza az elejére Go down

Josephine Cain
Josephine Cain

Ellenálló

Karakterlapom :

Születési idő :
2389.04.03.

Tartózkodási hely :
Perda

Beosztásom :
Oktató, szabadúszó csapos, hobbi-felfedező

Reagok száma :
296

Avatar alanyom :
Teresa Palmer

☽ :
Börtön - Page 3 Tumblr_static_tumblr_static_f4kwgewwzv480s88cwock4k4k_640


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Szomb. Okt. 29, 2022 10:24 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Alec, Edmund & Josie

Ugyan inkább tudtam, semmint sejtettem, hogy a ma estét külön töltjük (sőt, talán még a következőt is), mégis elszomorít az átmeneti búcsú eljövetele. Az csak rátesz egy lapáttal, hogy ráadásként még én indítványoztam a kihallgatás felfüggesztését. Persze, tudom-tudom, hogy ez igazából előrelépés, mert egyébiránt elakadt a beszélgetés. Valahogy mindig az a PDA akadt az utunkba, hát ideje ránézniük. Bizony, nekik, nem nekem, hisz vajmi kevés közöm van hozzá. Személyes érintettségem okán maximum, habár kétlem, hogy bármi hozzám kapcsolódót találnának, pláne nem különféle szerelmes szonetteket, amiket rejtegetni kéne előlem, ahogy arra Alec célozgat. Megjegyzem, ha tényleg lenne ilyesmi a PDA-n, akkor tényleg takargatniuk kéne, mert úgy lenne illendő, hogy Ed szavalhassa el szívére tett kézzel, egy masnival ellátott sárkánymacskával a másikban… vagy az ágyban fekve, átölelve egymást, ha nem akarjuk csicsázni, nekem mindkettő tetszik.
Az is tetszik, hogy Edmund végre felöltözhet. Nem lenne jó, ha elkezdene folyni az orra, mire kikerül innen. Azért nem ellenkezek, mikor magához von, jól esik a közelsége, habár karjaiban most nem tudok teljesen ellazulni, szokatlan módon most nem őbelőle árad a hő, pőre bőre egészen hűvössé vált már. Az ölelésből mégis nehéz kibontakozni, mert tudom, egy ideig nélkülöznöm kell társaságát. Egy pillanatra engem is kiráz a hideg a gondolatra, az elmúlt egy hét intenzív együttléte után furcsa belegondolni, hogy nem egymás mellett fogunk elaludni és felébredni. Az elsuttogott jelszó hoz vissza némi melegséget szívembe, elmosolyodok s biccentek. Remélem csak Sky lesz jelen, elég lesz őelőtte elvörösödnöm, mikor elmondom majd a jelszót.
- Kitartás, hamar túlleszünk ezeken a napokon, utána minden helyre billen!
Biztatom kezét fogva és figyelmeztetnem kell magam, hogy elengedjem, elvégre egy kézzel nehéz öltözködni. Ja, meg nekem is nehéz távoznom Alec oldalán, ha közben Ed kezét szorongatom. Még egy utolsó csókot lopok ajkáról, jobb mint bármilyen más egyéb búcsúszó, aztán már kint is vagyok a cellából és Alec mellett haladok.
- Hát ez extrém kihallgatás volt, az biztos. Mondd csak, mindig így csinálod? Tudod, csak hogy máskor is bevállaljam-e a szárnysegédséget melletted...
Direkt nyitva hagyom, hogy Alec latolgathassa, hogy vajon mikor jönnék vele, ha mindenkit levetkőztet vagy pont ellenkezőleg.
- Semmi gond, tényleg extrém volt, de kárt nem okoztál, maximum egy kis náthát, az meg belefér.
Könnyű nagyvonalúnak lennem, nem az én orrom bánja… másrészt a perdai vadkempingezés után én is kezdem úgy érezni, mintha zúgna a fejem, de gyanítom ez csak a fáradtság. Majd kikérdezem Alecet, ő mitől fáradt el, de nem most. Előbb eszek…nem, lefürdök, aztán eszek és egyúttal ráveszem Tepsit, hogy valami finomat készítsen és küldessen le Ednek. És aztán alszok. Meg alszok. Ó és még egy kicsit alszok! Ráadásul ágyban!!

//Én is köszönöm a maratoni játékot  Ölelés  Hármas ölelés  //
Vissza az elejére Go down

Kancellária
Kancellária


Börtön - Page 3 Giphy

Beosztásom :
Admin

Reagok száma :
531

☽ :
Börtön - Page 3 Tumblr_pkzm1lZTDP1qj6sk2o1_500


Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt Hétf. Okt. 31, 2022 9:50 pm
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Szabad játéktér
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Börtön - Page 3 Empty
Utolsó poszt
Következő oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Vissza az elejére Go down
 
Börtön
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Caligo öv :: Perda hold :: Rebellium, az ellenállók városa-
Ugrás: