Welcome to Dominium frpg site


 
Lépj be
egy más világba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Kommunikációs hálózat



Friss írások
utolsó hozzászólások
Kancellária
Pént. Május 03, 2024 7:53 pm

Jasmine Benedict
Pént. Május 03, 2024 1:36 pm

Josephine Cain
Csüt. Május 02, 2024 7:29 pm

Chihiro Chiba
Hétf. Ápr. 29, 2024 6:37 am

Aine Zemar
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:37 am

Roda
Csüt. Ápr. 25, 2024 10:02 am

Hector Reyes
Kedd Ápr. 23, 2024 6:59 am

Josephine Cain
Hétf. Ápr. 22, 2024 4:22 pm

Raven Moor
Hétf. Ápr. 15, 2024 9:10 am

Raven Moor
Csüt. Ápr. 11, 2024 8:48 am




Ki van itt?
belépett tagjaink

Nincs


●●●●●●●●●●●●
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég




Perda térképe
Fedezd fel!
Statisztika
Nyilvántartás
Csoportok
Kancellárok - 3
Polgárok 8 2
Hadsereg 0 4
Ellenállók 1 3
Flotta 1 1
Perdaiak 4 5
Összesen 14 18
A hónap
legaktívabb tagjai
Discord
Regisztrálj az oldalra

Go down 
 

 
Saskia McCart Jenkins kommunikátora
In all chaos, there is a cosmos, in all disorder a secret order.


Saskia Jenkins
Saskia Jenkins

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora EIcV5OL

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2389. június 2.

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Botanikus

Reagok száma :
311

Avatar alanyom :
Mia Wasikowska

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora C3az4LV


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szomb. Feb. 29, 2020 6:53 am
Következő oldal
Saskia McCart Jenkins



I am happy.

You make me happy.

Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szomb. Feb. 29, 2020 8:05 am
Következő oldal
Titkosított csatornán küldött levelek:

2414. január 5.
(két nappal Saskia hivatalos halála után)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Tegnapelőtt volt a temetésed. Rövid, de szép volt.
Nem tudom, mit írjak. Azt sem, hogy miért írok. Hiányzol. Még nem tudom, hogyan tovább...



2414. március 29.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Ma lenne a 40. hét napja. Meg kellett volna beszélnünk legalább a nevét, jó lenne leírva látni, ha máshogy már nem lehet.
Még semmire se jutottam, de kitartok.



2414. június 2.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Boldog születésnapot, kedvesem.
U.i.: Figyeled az időzítést, ugye? Most vallom be a félresikerült a kísérletem, hogy a virágaidnak vajon tényleg szükséges-e a víz és a fény vagy ezt csak te állítottad? Szóval... a kedvenced még bírja, szívós fajta, kedvelem, rokonlelkek lehetünk. Sajnálom, nem sokat vagyok itthon.



2414. október 3.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Egyre több megbetegedést regisztrálunk, és még mindig a sötétben tapogatózunk. Többet vagyok a Laboratóriumokban, mint otthon. Igazság szerint már nem is érzem otthonnak.



2415. január 10.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Túl vagyunk egy nagyobb járványon, sok volt a halott, túl sok, de haladunk az ellenszerrel, csak a módszer még nagyon lassú. Én bizakodom továbbra is.



2415. június 2.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Boldog születésnapot! Bárcsak itt lennél.



2416. február 11. (Nem sokkal a merénylet előtt)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Pár óra múlva indul egy sikló a Városba, lehet megvan az ellenszer! Ennek most működnie kell, érzem! Szeretném holnap ezzel ünnepelni a születésnapomat!



2416. február 12.
(A tehersiklós merénylet után, este, a kísérleti növelt hatásfokú ellenszer nem vált be)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Keresem a szavakat, amelyek tegnap még megvoltak. Valami fennköltet akartam írni a sikerről, rólad, rólunk és még sok másról, de most nincsenek meg azok a szavak. Talán mert egy kicsit feladtam. Minden nappal egy kicsit jobban feladom.



2416. február 13.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Sosem fogom feladni!



2416. február 15. (A Valkűr-nek tartott díszvacsora estéje)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Büszke lennél rám, szerintem. Ma megint tudtam tenni lépéseket a tervünknek megfelelően. És senki sem sejti, nem ide figyeltek.



2416. március 2.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Ma vacsoravendégem volt. Ezt nem tudom, miért írom meg. Talán mert fura érzés, hogy nem egyedül kísértettem ebben a lakosztályban. Kellemes és tanulságos volt, és bízom benne, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket, de nagyon örülök, hogy vége. Pokolian fáj a hiányod.
U.i.: Képzeld, bepoloskáztak vagy megfigyelik a gépemet! Hagyom, mert szórakoztat. Mit meg nem adnának ezért kancellártársaim! Mostantól pda-ról írok neked, de csinálok pár hamis, jól levédett mappát a gépre olyan névvel mint "Titkos labor", "Ember-perdai kísérletek" és "Kancellári ülések jegyzőkönyvei - szigorúan bizalmas". Jól fog mutatni a "Világuralmi-terv" mappánk mellett! Ó, csak nyissa meg őket!



2416. április 11.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Ha tudnád, miről értesült nemrég a Kancellária! Nem volt ekkora hír az Aquillon-on történt incidens óta, persze titkos ez is, amíg meg nem tudunk többet és amíg még lehet titkolni.
U.i.: A kedvenc virágod még mindig él!
U.i.2: Lenyúltam William menyasszonyát! Most nagyon-nagyon vigyorgok.



2416. április 11. (Egy perccel az előző üzenet után)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins


Azt hiszem, a "lenyúltam" nem volt a legszerencsésebb megfogalmazás...


2416. május 18.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Szeretnélek megkérdezni. Hiányoznak a meglátásaid.
Bármilyen kegyetlenség is ezt mondani, de minthogy nem nyerünk ezzel semmit, így nem is éri meg a kockázatot.
u.i.: Megint megyek le a Városba. Remélem, nem lesz izgalmas az út.



2416. május 19. (Roda kiszabadulása után)
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Nem az út volt izgalmas.
Olyan remény csillant, amiben nem tudom, hihetek-e? Merjek-e hinni?


2416. június 2.
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Ez az utolsó üzenetem. Nem akarok és nem is fogok búcsúzni, mert annyi mindent kell elmondanom még Neked, még ha félek is a kimondásuktól.
Remélek és hiszek most, mint már jó ideje nem. Bárhogy lesz is ezután, tudd, szeretlek!
Vissza az elejére Go down

Clara Gregor
Clara Gregor

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Df41499957b6133f5b0edf3140a2fd3d325d82db

Születési idő :
2384.07.22.(32)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
670

Avatar alanyom :
Margot Robbie


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Május 03, 2020 9:35 pm
Következő oldal
Subject: Kulcs
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/08; 14:48
El sem hiszem, hogy van az évfordulója a nagy betörésünknek. Vagyis hát a próbálkozásnak.
El sem hiszem, hogy ennyire elmúlt az idő. Mintha csak tegnap lett volna, hogy apámtól szobafogságot kaptam. Pedig nem igazán csináltam mást, mint máskor. Csak épp nem értem haza időbe és épp haza kellett vinni engem, mert hát... Lehet, hogy épp egy fiúval voltam, oh, azok a régi szép idők. De persze senki sem értett meg, na meg nem is értettem - akkori fejjel, persze - hogy mi rosszat csináltam.
De elvileg megtettem, minek egy következménye lett: szobafogság, de még milyen! Emlékszel? Bezárt az öreg Cambridge a kódot pedig megtartotta magának. Hiába dörömböltem rajta, süket fülekre találtam. Néha fogom a fejem, ha az akkori, dühös énemre tekintek vissza. Mára már teljesen hihetetlen, hogy ezt tényleg én csináltam?
Mégis te olyan jószívű voltál. Emlékszem, hogy próbáltad feltörni a kódot, hatottak rád drámai szavaim:
"Eltávozott a nap, megjött az éjjel
s a földi lelkek fáradalma, búja
enyhén oszlott a barna légbe széjjel.
Csak én magam készültem háborúra
a szánalommal épúgy, mint az úttal,
melyet emlékem híven rajzol újra."

Túlságosan is szerettem mindig Dantet és az Isteni színjátékot. Olykor még akkor is idéztem tőle, ha a témához nem is illett. Akkor talán fel sem fogtam igazán a szavakat, az összefüggéseket, csak a dallamát szerettem.
Oh, miként hatottak rád rabságom szavai. Hogy szenvedtem, hogy elvágtak szabadságomtól és a rabság börtönében kell hátralévő életem tengetnem.
Emlékszem mennyit kerestünk egy konzol-tervet, hogy fel tudjuk törni a kódot. Órákig ültünk az ajtó két oldalán és beszélgettünk egymással, de végül sikertelenül jártunk. Estefelé apám állt meg feletted, sötét íriszeit rád meresztette, de nem szólt semmit.
Nem tudtad szabadságom kulcsát elhozni és ő továbbra sem engedett ki. Ellenben nem szólt semmit, hogy utána napokig próbálkoztunk azzal, hogy hátha ki tudsz engedni. Hát... Nem lettünk programozó-zsenik.
Készítettünk egy kulcsot, vagyis hármat. Ott lapult mindhármunk ékszeres dobozába, a szabadságunkat kívánta szimbolizálni, épp most találtam meg az enyémet. Mindig is sajnálkoztunk, hogy nem tudjuk használni sehova sem őket.
Nem is értem, miért éreztük magunkat rabnak, amikor jóval szabadabbak voltunk, mint bárki más?
◦ᵒ·○●·°


i am proud of many things in life but nothing beats being a mother.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Május 11, 2020 9:48 pm
Következő oldal

2416. július eleje
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Mondanám, hogy egyszer együtt is beszorulhatnánk egy liftbe, de gyanítom, te inkább a Kertet választanád. Kezdd kitalálni, mivel barikádozzuk el magunkat ott! : )
Andrej és Hartley zászlós ki fog hozni, kint találkozunk!
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Jún. 29, 2020 9:45 pm
Következő oldal

2416. július eleje, válaszul erre az üzenetre
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Értem. Felszólítottam a zászlóst, hogy igyekezzen jobban szórakoztatni.
A lift biztosítva, nem zuhantok le és más probléma sem lesz. Hamarosan tényleg kint lesztek!
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Csüt. Júl. 02, 2020 11:20 pm
Következő oldal

2416. július eleje, válaszul erre az üzenetre
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Vannak még üresen álló kaspóink?!
Nagyjából fél óra, és megérkezem a Dominiumra. Remélhetőleg addigra Andrej és Hartley zászlós is végeznek a hiba feltárásával és megoldásával és akkor segítek hazavinni azokat a virágokat.
Vissza az elejére Go down

Clara Gregor
Clara Gregor

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Df41499957b6133f5b0edf3140a2fd3d325d82db

Születési idő :
2384.07.22.(32)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
670

Avatar alanyom :
Margot Robbie


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Júl. 13, 2020 8:58 pm
Következő oldal
Subject: Megbeszélések
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/08; 14:48
Drága Saskia!
Szívem melengeti a hír, melyet hozol irányomba! Rendkívül örülök neki, hogy jó belátással és keggyel voltak felétek! Remélem rendesen megünneplitek ezt a csodás napot!
◦ᵒ·○●·°


Subject: Randevú
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/10; 23:01
Mivel lepett meg végül? Merre jártatok? Tetszésed lelted a régi, ódon folyósokon való újbóli sétákban?
◦ᵒ·○●·°


Subject: Kanapé
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/15; 09:08
Rózsaszín pamlag. Vagy lábtartó, lehet kapni - vagyis inkább lehet készíttetni - rószaszín szőrméből. Nem a leghitelesebb, azonban eszméletlenül puha. Mintha egy hatalmas dunyha kívánna magába ölelni téged. A héten szívesen megmutatom neked a legjobb példányt belőle, rendkívül feldobná a lakásotok azon sarkát
◦ᵒ·○●·°


Subject: Megbeszélések
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/20; 10:22
Délután át tudok menni, ha az megfelel neked.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Kisszoba
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/22; 19:58
Mindaddig, amíg szívedben él az emléke, addig nem fogod elfeledni. Egy anya sem képes gyermekét feledni. Akkor sem, ha úgy döntesz, készen állsz a továbblépésre. Mindig is jó ízlésed volt, biztos vagyok benne, hogy csodás dolgot fogsz kihozni a szobából.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lezárás
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/16; 19:58
Nem jogos, hogy csak rá haragudj. Ha megteszed, tedd meg kérlek velem szembe is. Közösen hoztuk meg ezt a döntést. Egyelőre így lesz a legbiztonságosabb mindannyiunk számára.
A lányaim számára.
◦ᵒ·○●·°


i am proud of many things in life but nothing beats being a mother.
Vissza az elejére Go down

Clara Gregor
Clara Gregor

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Df41499957b6133f5b0edf3140a2fd3d325d82db

Születési idő :
2384.07.22.(32)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
670

Avatar alanyom :
Margot Robbie


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Pént. Júl. 24, 2020 9:06 am
Következő oldal
Subject: Randevú
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/10; 23:12
Azz igen, raktár? A legromantikusabb. Nocsak, mindig tanul valami újat az ember. Nem, ez az információ valahogy eddig elkerült, hogy játszik rajta, de értem akkor, hogy miért kacsintgat Mrs. Cambridge felé.
Akkor így forgatom meg a kérdést, melyik volt a legmeglepőbb?
Mit csináltatok a raktárba?
◦ᵒ·○●·°


Subject: Kanapé
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/15; 09:32
Pedig lemertem volna tenni a nagyesküt, hogy tetszene neki! Surprised Bár egy hasonló lábtartónak biztos örülne, feldobná a fekete-zöld árnyalatait. Természetes, hogy elkísérlek, mikor szeretnél menni? Ma és holnap délután ráérek, a hét többi részében a lányokkal készülünk egy vitadélutánra.
Ugyan már, tudod, hogy mindig elégedett vagyok. ^^
◦ᵒ·○●·°


Subject: Kisszoba
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/22; 20:03
Hidd el, hogy számára épp elég vígasz, hogy ott vagy mellette. A fájdalom és a seb hege örökre ott marad bennetek. Még ha úgy is érzed, hogy nem segítesz neki, gondoskodásoddal, szereteteddel rengeteget tudsz a másiknak segíteni. Nincs ez veletek máshogy sem.
Nem probléma, ha nem tudod még, hogy mit kezdjetek a szobával. Terveitek volt vele és később is lehet még tervetek vele. Az idő sok fájdalmat képes begyógyítani.
Szoktatok beszélgetni Ewan Noahról?
◦ᵒ·○●·°


Subject: Ewan Noah
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/23; 18:23
Igyekszem annyit melletted lenni, amennyit csak tudok. Holnap délután végig ráérek, felmegyek majd hozzád. Shane csak jövőhéten jön haza, akkor leszeg jobban elfoglalva, a lányok most sokat tanulnak, mellettük tudok most mocorogni.
A szalag egy igazán kedves megemlékezés a részetekről, remélem ez tud nektek némi megnyugvást hozni majd.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lezárás
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/16; 20:01
Érezzétek jól magatokat a Perdán és vigyázzatok magatokra. Még jobban, mint eddig.
Oh, Saskia, ez bár ilyen egyszerű lenne, de sajnos nem az. Hidd el, hogy számomra is fájdalmas, erre most mégis szükség van. Már rég nem tartozok a nyolcadik szinthez. A lányokkal, Shanenel idetarozunk, az életük itt van. A férjem munkája, a lányok barátai, az óráik. Bízz kérlek Victorba, pontosan tudja, hogy mit csinál. Valójában nagyon könnyen beleegyeztem. Sajnálom, hogy így alakult a helyzet, de a biztonság mindennél fontosabb most.
◦ᵒ·○●·°


i am proud of many things in life but nothing beats being a mother.
Vissza az elejére Go down

Clara Gregor
Clara Gregor

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Df41499957b6133f5b0edf3140a2fd3d325d82db

Születési idő :
2384.07.22.(32)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
670

Avatar alanyom :
Margot Robbie


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Hétf. Aug. 10, 2020 9:35 pm
Következő oldal
Subject: Randevú
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/10; 23:20
Igazán kedves gesztus tőle és ahogy látom jól sikerült választania. Évfordulótok pedig lesz még bőven. Annyi is, hogy egy idő után megunjátok és már csak legyinteni fogtok rá.
Mh, azt hiszem, hogy el tudom képzelni a végét. Bár hogy épp a raktárba, ahol bárki rátok nyithat? Na de, Saskia. Mrs. Cambridge megbotránkozna a dolgokon. De ne aggódj, nem adom neki tovább Wink
Szeretjük, szeretek perdai alapanyagokból főzni. Rengeteg fehérjét és vitamint tartalmaznak, sajnálom, hogy limitáltan lehet őket csak kapni. De talán majd később.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Kanapé
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/15; 09:38
Pedig hidd el, hogy néha ki kell szakadni a komfortzónából! Egy kis üde szín fel tudja dobni a lakást, ha nem is a kanapé teljes színével, de egy-két tárggyal. Na majd, akkor megmutatom neked, hogy mikkel lehet igazán csak a kedvére lenni. Vagy kettőtök kedvére. Rengeteg mütyür van, ami erre alkalmas lehet.
A lányok megértették, hogy gyászolsz és nehezedre esik visszazökkenned a hétköznapok világába. Hiányzol nekik, de lekötik magukat a tanulással. Képzeld nemsokára bejuthatnak a botanikai kert egy lezárt részébe, hogy korallfát rajzolhassanak. Majd holnap elmesélek. Csak félek, épp akkora kapnak majd időpontot, amikor Shane hazaér. Oly ritkán látják egymást…
◦ᵒ·○●·°



Subject: Ewan Noah
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/23; 18:31
Megértem, hogy nem szívesen beszélgettek róla, hasonló témát senki sem szívesen szeret. Mégis, ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, próbáld megtenni vele. A léleknek sosem tesz jót, ha örlődik, mocskos egy szörnnyé tud válni és elképzelhetetlen dolgokra képes. Nehéz, de a ti érdeketekben tedd meg kérlek. Attól nem fogod őt kevésbé tisztelni és szeretni, ha engedi láttatni szenvedését. A gyász senkinek sem könnyű, ketten mégis erősek tudtok maradni, hiszek ebben.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lift
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/01; 10:16
Drága Saskia,
Sajnálom, hogy át kellett élned. Bizonyára nem életed legkellemesebb emlékei közé tartozik az a két óra, de örülök, hogy nem lett semmi bajod. Sajnálatosan, nem tudtam, hogy a liftek újra meghibásodtak. Az utóbbi időbe egyre többször előfordul. Talán jobban jársz, ha egy darabig a lépcsőt használjátok mindketten, vagy még netalán Jenkins-átokként fog elhíresülni a jelenség. Holnap meglátogatlak, jó?
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lezárás
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/16; 20:06
Pontosan. Shanenel összetartozunk és közös életünk minden döntését ez alapján hoztuk meg. Tizenhat éve az ötödik szinthez tartozok, ide köt az életem, a családom, s ez egy olyan dolog, amivel Peterrel tökéletesen egyet értünk. A döntést meghoztuk közösen, melytől nem tágítanék, jobb belátásra téríteni nem tudsz. Ez az, amit tennünk kell.
Félteni nem szükséges, sose unatkoztam. Van két gyönyörű, kamasz gyermekem, kiknek lassan jönnek a vizsgáik, egy sebesült férjem, ki most itthon töltheti szabadidejét. Munkám, mely az alsóbb szintekhez köt és egyéb elfoglaltságaim is. Az unatkozás és pihenés hosszú évek óta luxus az életembe és igazán helyük sincs benne.
◦ᵒ·○●·°


i am proud of many things in life but nothing beats being a mother.
Vissza az elejére Go down

Clara Gregor
Clara Gregor

Polgár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Df41499957b6133f5b0edf3140a2fd3d325d82db

Születési idő :
2384.07.22.(32)

Tartózkodási hely :
Dominium

Reagok száma :
670

Avatar alanyom :
Margot Robbie


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szomb. Szept. 05, 2020 10:47 pm
Következő oldal
Subject: Randevú
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/10; 23:25
A sokadik után nem számoltuk, meg amúgy is. Majdnem egy napra esik a születésnapommal. Feleslegesnek érzünk két dolgot ünnepelni, na meg amúgy is. Inkább a hétköznapokon ünnepeljük ezeket, mint egyébként. Elvégre nem csak azon az egy napon vagyunk házasok, nem igaz?
De való igaz, számunkra kevésbé fontosabb, mint a lányok születésnapjai, vagy az ők dolgaik. Azt hiszem, nálunk mindig ők lesznek első helyen igazán.
Igazán érdekesen hangzik, de hasonló csínytevésekből kinőttem már. Tisztelem annyira, hogy ne szórakozzak az ő kárára. A karma a végén még utolérne.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lányok
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 06/15; 09:40
Rettentően. Szemem fényei. Épp ketten is vannak hozzá. Bármikor meglesheted, legtöbbször az ötödik emeleti kilátóban szoktak rajzolni, vagy épp a botanikai kertbe. Mikor hol van kevesebb forgalom.
Elég határozott. Darla a virológia terén képzeli el magát - bár nála lehet ez még változhat. Drue pedig apja nyomdokaiba lép. Sebész lesz a szentem. Pont annyira eltökélt, mint Shane. Hihetetlen, napról napra miként hasonlít egyre jobban rá.
Holnap adok ötleteket, hogy mivel tudnád meglepni őket, jó? Egyébként nem igazán anyagiasak. Bármi apróságnak örülnek, főként ha tőled van. Smile
Úgy hiszem a férjeink elkötelezettek a munkájuk felé, mi nem is gond. Remek szakemberei azoknak. De remélem, hogy az egyensúlyt Callum is megtalálja majd. A munka és a magánélete, közted között.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lift
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/01; 10:17
Áh, a liftek szinte folyamatosan. Ugye annyian használják és ahhoz képest nincs is olyan sok. Természetes, ha néhol meghibásodnak, az éjszakai karbantartások nem mindig elegek. Sajnálom, hogy neked is át kellett élned. Tényleg jobb, ha lépcsőket használsz. Sokat segít, megerősödni és fitten is tartani. Wink Én is többször használom azt, mint a lifteket.
◦ᵒ·○●·°


Subject: Lezárás
Sender: Clara Gregor
Addressee:
Saskia Jenkins
Date ●○ Time: 07/16; 20:09
Sajnálom, ha ezt az érzetet keltem benned, nem állt szándékomba. Csak meg kell értened, hogy az, amit a ti szintetek képvisel teljesen más, mint ahol én élek. A rangnak, a titulusnak mindig megvan a maga következménye, áldozata, ha úgy tetszik. Láthatatlan a fal, mely közénk áll, érzem én magam is, de világunk törvényei nem rugalmasak. A ti biztonságotok érdekébe történik mindez.
A legutóbbi küldetésén megrepedt a dobhártyája. Amennyire nem hangzik vészese, annyira az tud lenni. Egyelőre nem hall semmit, emiatt nehezebben tudna visszamenni a flottához dolgozni. Szerencsére a műtéteibe nem akadályozza a szemüvege mindent feliratoz neki, még időben. Köszönöm kedves szavaidat. Rendkívül hálás vagyok érte, hogy hazatérhetett hozzám. Úgy érzem, hogy minél többet van távol, annál többet kockáztat. De ez a hivatása és szereti. És oh, rendkívül tehetséges ebben is... Sosem tudnám azt kérni tőle, hogy ne csinálja, így csak a reményem marad meg, hogy oly kegyes lesz hozzám az ég, hogy mindig hazahozza nekünk.
◦ᵒ·○●·°


i am proud of many things in life but nothing beats being a mother.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szer. Szept. 23, 2020 10:50 pm
Következő oldal

2416. október, válaszul erre az üzenetre
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Be kell fejeznem még valamit, de húsz perc és ott leszek. Ha sürgősebb, szólj!
Vissza az elejére Go down

Philip Hartley
Philip Hartley

Hadsereg

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr-inline-n7z0iv2rr-B1swour4

Karakterlapom :

Születési idő :
2330. október 30. (33 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Navigációs tiszt, programozó

Reagok száma :
280

Avatar alanyom :
Gale Harold

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Vas. Nov. 08, 2020 5:52 pm
Következő oldal

2416
To: Saskia Jenkins
From:Philip Hartley

Kedves Mrs Jenkins!

Kis kegyeddel szeretném megejteni az ígért teázást, amennyiben van kedve és nincs randevúja férj urával. Átjöttem az étkezőbe szembe, remélve van tea is és csatlakozik hozzám ötkor, elcsiripelték a digitális madarak addigra végez.

Addig is szép napot, bizakodva a találkozóban:
Philip Hartley zászlós



Together in all these memories
I see your smile.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Kedd Nov. 17, 2020 8:35 pm
Következő oldal

2416. október, válaszul erre az üzenetre
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Szia! Érezd jól magad, kedvesem! Hartley zászlósnak adj át a nevemben egy szúrós nézést.
Vissza az elejére Go down

Callum Jenkins
Callum Jenkins

Kancellár

Saskia McCart Jenkins kommunikátora Ezgif_11

Karakterlapom :

Születési idő :
Dominium, 2381.02.12. (36 éves)

Tartózkodási hely :
Dominium

Beosztásom :
Alvó-részleg vezetője, vezető hibernációs- és genetikus-orvos, az ember-perdai tudományos kutatások vezetője, a Halálcsók feltalálója

Reagok száma :
1067

Avatar alanyom :
Tom Hiddleston

☽ :
Saskia McCart Jenkins kommunikátora Tumblr15


Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt Szer. Márc. 02, 2022 10:15 pm
Következő oldal

2417. május, 5 percre rá erre az üzenetre
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

: )



2417. május, 18 perccel később az előző üzenet után
To: Saskia Jenkins
From: Callum Jenkins

Saskiám!
Van az a virág, amiről le nem maradnék!
Repülök, szó szerint.

Callum
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



Saskia McCart Jenkins kommunikátora Empty
Utolsó poszt
Következő oldal
Vissza az elejére Go down
 
Saskia McCart Jenkins kommunikátora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saskia Jenkins
» Saskia Jenkins - ki nem játszott történelem
» Callum Jenkins kommunikátora
» Callum & Saskia
» Saskia & Clara - Első találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dominium :: Dominium frekvencia :: Kommunikáció-
Ugrás: